Llista de les millors puntuacions (6%) de tercer d'ESO

En total han participat 18847 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 133.5 Ángel Rodríguez Salvador Casa del Roure Barcelona
2 130.0 Óscar Pérez Romero Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
2 130.0 Aniol Cortada García Institut Cendrassos Figueres
4 125.0 Alberto Hernández García IPSI Barcelona
5 123.75 Paula Egea Canalis Institut Escola Industrial Sabadell
6 122.5 Lucas Martínez Delgado Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
6 122.5 Marta Doz Cárceles Institut Escola Industrial Sabadell
8 120.0 Genís Pujades Bosch Institut Jaume Vicens Vives Girona
9 118.75 Eva Miralles Díaz Institut Escola Industrial Sabadell
10 117.5 José Ángel Conde Mateos Institut de Sant Andreu Sant Andreu de la Barca
11 116.75 Ton Soler i Garcia Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
12 116.25 Àlex Guareño García Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
12 116.25 Andreu Fitó Castellví La Salle Bonanova Barcelona
12 116.25 Chico Paulics Bresler Institut Icària Barcelona
12 116.25 Albert Casamitjana Formiga Institut de Sant Feliu de Guíxols Sant Feliu de Guíxols
12 116.25 Víctor Alarcón Guerri Llor Sant Boi de Llobregat
17 115.75 Àlex Rodriguez García Cervetó Granollers
18 115.0 Joan Vila Miñana Sadako Barcelona
19 114.75 Roger Salvador Carreté Llor Sant Boi de Llobregat
20 114.0 Jan Riopedre Coya Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
21 113.75 Martí Lucas Varela Institut Francisco de Goya Barcelona
22 113.0 Alex Canals Rodríguez-torres La Salle Bonanova Barcelona
23 112.5 Víctor Sempau Garcia Vedruna Palamós
24 111.25 Aina Oliva Sarabia Institut La Mitjana Lleida
25 110.75 Jan Torrabadella Castells Institut Mig-Món Súria
25 110.75 Paula Juan Royo Aula Escuela Europea Barcelona
27 110.5 Victor González Bentué Lestonnac Barcelona
27 110.5 Albert Garriga Grau Institut Roquetes Roquetes
29 110.0 David Canle Briongos Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
30 109.75 Jordi Ventosa Altimira El Carme Sabadell
30 109.75 Ares Barceló Coca Institut Marius Torres Lleida
32 108.5 Joana Pech Alberich Institut Les Corts Barcelona
33 108.25 Pau Goberna Díaz Institut Valldemossa Barcelona
33 108.25 Adrià Gorina Castaño Sagrat Cor-Diputació Barcelona
33 108.25 Marc Silvestre i Claros Sant Nicolau Sabadell
36 108.0 Pol Tobella, Jacomet Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
36 108.0 Marçal Pons Wendenburg Institut de Llagostera Llagostera
38 107.5 Alex Arranz Villegas Institut Les Corts Barcelona
38 107.5 Sofia de Pedro Muñoz Teresià Tortosa
38 107.5 Irene Bayarri Gonzalez Institut Escola Industrial Sabadell
41 107.25 Marta Noguera Segura Institut Antoni Torroja Cervera
42 107.0 Enric Cárdenas Martínez Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
42 107.0 Arnau Vilà Blasco Sadako Barcelona
42 107.0 Guillem Pons Polo Institut Jaume Balmes Barcelona
45 106.75 Miquel Farré Benseny Institut Vall de Llémena Sant Gregori
46 106.25 Eugeni Soler Forn Anoia Igualada
46 106.25 Noa Belmonte Navarro Guinardó Barcelona
48 106.0 Eva Corgos Alonso Sagrat Cor-Diputació Barcelona
49 105.75 Olaf Llàcer Salgado Institut Ausiàs March Barcelona
50 105.0 Pau Burgos Amorós Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
50 105.0 Gabriel Reguant Vatsel Institut Matadepera Matadepera
52 104.75 Isaac Domínguez i Bosch Institut Moianès Moià
52 104.75 Guifré de los Ríos Blanch Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
54 104.25 Ruiz Solé Joan Bell-lloc del Pla Girona
55 104.0 Adrià López Vidal Institut Tarragona Tarragona
56 103.75 Ander Parra Bernadette La Salle Bonanova Barcelona
56 103.75 Rafael Jiménez Parra Institut S'Agulla Blanes
58 103.5 Jaume Salvadó Fernández Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
59 103.25 Thomas González Saito Immaculada Concepció Barcelona Barcelona
59 103.25 Martí Mallol Descarrega Escolàpies Figueres Figueres
59 103.25 Aitor Da Rocha Ávila Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
62 102.75 Lucas Bonmatí Roca Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
62 102.75 Paula Esquerrà Giné Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
64 102.25 David Franch Noguera Institut Escola Industrial Sabadell
64 102.25 Sílvia Fàbregas Salazar Institut Joan Boscà Barcelona
66 102.0 Daniel Torres Sosa Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
66 102.0 Joan Parejo Lopez John Talabot Barcelona
68 101.75 Sergi Urbieta Garcia Pare Manyanet Barcelona
68 101.75 Gerard Vilaró Creus Cor de Maria Sant Celoni
70 101.25 Àlex Núñez Llumà Institut La Garrotxa Olot
70 101.25 Tomeu Noa Sañudo Uhlig Institut Vilatzara Vilassar de Mar
70 101.25 Andrey Khazanov St. Peter's School Barcelona
70 101.25 Laia Capellà Solé Santa Anna-Eixample Barcelona
70 101.25 Marc Jordi Casanoves Guinardó Barcelona
70 101.25 Gerard Salat Guitart Maristes Igualada Igualada
70 101.25 Vidal Perea Cívico Institut La Garrotxa Olot
77 101.0 Clara Massegú Pueyo Institut Carles Rahola i Llorens Girona
77 101.0 Pau Insa Fajardo Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
77 101.0 Pau Oliver Bagué Sadako Barcelona
77 101.0 Roger Esteva Claver Claret Barcelona
81 100.75 Marc Sans Falip Escola Pia de Sabadell Sabadell
81 100.75 Pau Ametller Lopez Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
83 100.5 Elena Balici Institut Joan Mercader Igualada
84 100.25 Pau Arroyo Serrano Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
85 100.0 Josep Maria Fàbregas Soler Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
85 100.0 Lluc Estruch Andreu Institut de Guissona Guissona
85 100.0 Paulo Jiménez López Institut Montserrat Colomer Sant Esteve Sesrovires
85 100.0 Iván Serrano López Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet
85 100.0 Dante Rodríguez Milán Escola Pia de Terrassa Terrassa
85 100.0 Joan Aguado Medina Institut Juan Manuel Zafra Barcelona
91 99.75 Roger Ayala Vílchez Oms i de Prat Manresa
91 99.75 Guillem Camino Pérez Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
93 99.5 Aitor Castañeda Márquez Institut Torre de Malla Parets del Vallès
93 99.5 Louis Gourseaud Dezalay Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
93 99.5 Abel Herreras Santiago Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
96 99.25 Jan Sagristà Castañé Institut Fort Pius Barcelona
96 99.25 Jordi Juanchic Oliva Institut Montilivi Girona
96 99.25 Eudald Garcia Raurell Institut Pla Marcell Cardedeu
99 98.75 Óscar Perales de la Cruz Sagrada Família-Horta Barcelona
99 98.75 Pau Piñol Ribas Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
99 98.75 Víctor González López Palcam Barcelona
99 98.75 Eloi Bienert Garcia Institut Ausiàs March Barcelona
103 98.5 Élia Rodríguez Villanueva Institut Joaquim Blume Esplugues de Llobregat
103 98.5 Oriol Torrent Barbosa Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
103 98.5 Alejandro Martínez Maestro Institut Montserrat Barcelona
103 98.5 Álvaro Antón García Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
107 98.25 Laura Linares Piqueras La Salle Bonanova Barcelona
107 98.25 Daniel Iancu Institut Can Roca Terrassa
109 98.0 Marcos López Bausan Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
110 97.75 Daniel Huang Arrels-Esperança Badalona
111 97.5 Paula Sanahuja Rosich Institut Joan Segura i Valls Santa Coloma de Queralt
112 97.25 César García Medina Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
112 97.25 Ariza Carmona Iker Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
112 97.25 Alexander Hernan González Visedo Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
115 97.0 Marta López Rojas Anoia Igualada
115 97.0 Purificación Corcuera Víctor Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
115 97.0 Carla Caro Villanova Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
115 97.0 Ivan González Sánchez Anna Ravell Barcelona
119 96.75 Rouhan He Sant Domènec Savio Badalona
119 96.75 Gabriel Badia Estany Institut Josep Brugulat Banyoles
119 96.75 Carles Lleida Serra Guinardó Barcelona
119 96.75 Nadia Khier Institut Jaume I Salou
123 96.5 Jaime Martínez Coca Institut La Ribera Montcada i Reixac
123 96.5 Mario Cid Cadenas Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
125 96.25 Sergio Bocanegra Galván Institut Jaume Balmes Barcelona
125 96.25 Marc Pertíñez Anfruns Institut L'Alt Berguedà Bagà
125 96.25 Xavier Profitós Sánchez Escola Pia de Balaguer Balaguer
125 96.25 Albert Mateos Aguilera Institut Montserrat Roig Terrassa
125 96.25 Francesc Sambró Olivella Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
130 96.0 Jan Tarrats Castillo Aula Escuela Europea Barcelona
131 95.75 Borja Villar Sanchez Institut Joan Coromines Pineda de Mar
131 95.75 Joel Argudo Panes Institut Les Vinyes Cubelles
131 95.75 Gerard Gispert Carreras Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
131 95.75 Joan Jordana Tristany Diocesana Navàs
135 95.5 Sergi Dalmau Oliva Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
135 95.5 Albert Oliver Ribé Freta Calella
137 95.25 Iyán Rodriguez Martínez Vedruna Palamós
138 95.0 Pol Masdeu Serra Aula Escuela Europea Barcelona
138 95.0 Montserrat Amella Matias La Salle Bonanova Barcelona
138 95.0 Astrid Aragonés Vinagre Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
141 94.75 Clàudia Ramírez Cuello Proa Barcelona
141 94.75 Arnau Roig Jové Claret Valls
141 94.75 Pau García Comas Llor Sant Boi de Llobregat
141 94.75 Josep Farrés Palomeras Institut El Pedró L'Escala
145 94.5 Arnau Pelaó Asensio FEDAC-Horta Barcelona
145 94.5 Rodrigo Salinas Perez Institut Pla Marcell Cardedeu
145 94.5 Pau Manjón González Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
148 94.0 Àngela Ciutat Camps Institut Marius Torres Lleida
148 94.0 Sara Alonso del Hoyo Institut Pla Marcell Cardedeu
148 94.0 Albert Castillo Sáiz Aula Escuela Europea Barcelona
148 94.0 Gala del Moral González La Salle Horta Barcelona
148 94.0 Martí Puig Sampera Institut Ramon Casas i Carbó Palau-solità i Plegamans
153 93.75 Valeria Darnell Pascual Casa del Roure Barcelona
153 93.75 Marc Giralt Cascante Institut L'Alt Berguedà Bagà
153 93.75 Bernat Boix Gual Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
153 93.75 Aina Vidal Gaeta Institut Narcís Monturiol Barcelona
153 93.75 Leila Kerroum Balaguer Institut Fort Pius Barcelona
153 93.75 Alejandro de Alvarado Campero Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
153 93.75 Cristina Bossacoma Frigola Institut Montgrí Torroella de Montgrí
160 93.5 Pau Blancafort Guardiola Institut Montserrat Barcelona
160 93.5 Clara Cantín Fernández Claret Barcelona
160 93.5 Guillem Carrasco Bernat Institut Vila de Gràcia Barcelona
160 93.5 Júlia Alía Castillejos Institut Les Corts Barcelona
164 93.25 Pol Cardenal Granell El Carme Sabadell
164 93.25 Santiago Soulere Alemany Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
164 93.25 Oscar Arranz Villegas Institut Les Corts Barcelona
167 92.75 Guillermo González Carnicero Casa del Roure Barcelona
167 92.75 Martí Esquinas Martínez Sagrada Família Tortosa
167 92.75 Elba Martinez Figueras Sant Pau Apòstol Tarragona
167 92.75 Marc Marsol Borrut Institut Aubenç Oliana
171 92.5 Adrià Montfort Codina Thau Sant Cugat del Vallès
171 92.5 Didac Casademont Flores Institut Jaume Balmes Barcelona
171 92.5 Navum Nikitsin Santa Maria Blanes
171 92.5 Daniel Cejas Vázquez Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
171 92.5 Xavier Correa Hernández Institut Bernat Metge Barcelona
171 92.5 Pere Brota Tricaz Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
177 92.25 Guillermo Resina Martínez Institut Bellulla Canovelles
178 92.0 Pau Blanco Sanjurjo Sant Josep Sant Boi de Llobregat
178 92.0 Ferran Serra Vancells Petit Estel - La Nova Terrassa
178 92.0 Pablo Daoyuan Qiu Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
178 92.0 Miquel Llobera Pol Vedruna Malgrat de Mar
178 92.0 Joan Puig Pérez Institut Lluís de Peguera Manresa
178 92.0 Damià Noguera Figueras Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
178 92.0 Pau Zaragoza Gallardo Camí II Barcelona
185 91.75 Núria Trull Duran Sant Ignasi Barcelona
185 91.75 Manuel Piñera Velasco Aula Escuela Europea Barcelona
187 91.25 Anna Ecke García Institut Polinyà Polinyà
187 91.25 Jan Sabaté Riera Escorial Vic
187 91.25 Tomàs Lloret Martínez Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
187 91.25 Eva Garcia Mayor Sagrada Família Tortosa
187 91.25 Nil Bori Monleón Institut Moisès Broggi Barcelona
187 91.25 David Dalmàs Segura Institut Jaume Vicens Vives Girona
187 91.25 Álex Cañigueral Castro La Farga Sant Cugat del Vallès
187 91.25 Biel Sevillano Santamaria Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
187 91.25 Scarlett Sidera Rourich Institut Poeta Maragall Barcelona
196 91.0 Mireia Safont Colet Joviat Manresa
196 91.0 Jonathan Rodríguez Barja Institut Can Mas Ripollet
196 91.0 Lorenzo Sans Dominguez Casa del Roure Barcelona
196 91.0 Miriam Selena Cuza Cuza Sagrada Família-Horta Barcelona
196 91.0 Joel Grados Cava Institut Joan Mercader Igualada
196 91.0 Blanca Sánchez Egea La Salle Bonanova Barcelona
202 90.75 Joan Ot Vidal Camps Institut Secretari Coloma Barcelona
202 90.75 Víctor Molina Díez Sant Miquel Barcelona
202 90.75 Alejandro Samaniego Alvarez Institut Matadepera Matadepera
202 90.75 Andrea Foffani Pifarré Aula Escuela Europea Barcelona
202 90.75 Laura Solà Garcia Mare de Déu de la Salut Sabadell
202 90.75 Helena Tejero López Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
208 90.5 Sofia Carbó Piruta Institut Icària Barcelona
208 90.5 Mireia Roca Loureiro Sec. d'Institut Bisaura Sant Quirze de Besora
208 90.5 Bernat Bargalló Pons Institut Lluís de Peguera Manresa
208 90.5 Eduardo Martirena Mateo Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
212 90.25 Rovira Chacón Joan Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
212 90.25 Paula Gisbert Aubanell Teresià Tortosa
212 90.25 Sergi Olaria Guardiola Thau Sant Cugat del Vallès
212 90.25 Eulàlia Espona Barniol Institut Jaume Callís Vic
216 90.0 Josep Manuel Llorens Peñalver Institut S'Agulla Blanes
216 90.0 Albert Mateu Carrasco Àgora Sant Cugat del Vallès
216 90.0 Tomas Brillas Buxeda Sant Ignasi Barcelona
216 90.0 Cristòfol Girbau Contero Institut Duc de Montblanc Rubí
216 90.0 Victor López Achile Institut Icària Barcelona
216 90.0 Marc Ramírez Hidalgo Institut Montserrat Roig Terrassa
222 89.75 Júlia Bellavista Martínez Sant Antoni de Pàdua Mataró
222 89.75 Marc Moreno Mármol Institut L'Alzina Barcelona
222 89.75 Hector Guerrero Torres Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
222 89.75 Ares Solà Mauri Institut Montilivi Girona
222 89.75 Ana Paula Zamora Ayala Institut Cal Gravat Manresa
222 89.75 Ignacio Ramo Irurre Viaró Sant Cugat del Vallès
228 89.5 Arnau Genover Bassagañas Institut Ramon Muntaner Figueres
228 89.5 Martí Vallès Closa Institut Ernest Lluch Barcelona
228 89.5 Mar Subirana Rubio Anoia Igualada
228 89.5 Max Puente Piró Proa Barcelona
228 89.5 Pau Milà Pasano Institut Tarragona Tarragona
233 89.25 Lukas Herzig Coll Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
233 89.25 Eric Balagué Caubín Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
233 89.25 Eduard Cano Vila Sagrat Cor-Diputació Barcelona
233 89.25 Marcel Trinchan Segura Institut Julio Antonio Móra d'Ebre
233 89.25 Ana Martí Dueso Aula Escuela Europea Barcelona
233 89.25 Pablo Antón Serres Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
233 89.25 Martina Capallera Sais Institut Alexandre Deulofeu Figueres
240 89.0 Gerard Ullastre Carmona Institut de Vilafant Vilafant
240 89.0 Ignacio Navarro Serrano Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
240 89.0 Marta Alonso Arrebola Institut Valldemossa Barcelona
243 88.75 Daniel Parada Rolán Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
243 88.75 Biel Eduard Ávila Morales Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
243 88.75 Genís Padullés Brau Institut de Guissona Guissona
243 88.75 Junming Zhu Sant Miquel Barcelona
243 88.75 David Joaquín Verjano Institut Palau Ausit Ripollet
243 88.75 Eduard Altés Xifré Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
243 88.75 Àlex Serrano Terré Pare Manyanet Barcelona
243 88.75 Patricia Martinez Utrillas Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
243 88.75 Mengmeng Huang Sagrat Cor de Jesús Vic
243 88.75 Alba Navarro López Institut Vall d'Arús Vallirana
253 88.5 Artjoms Antonovs Institut Bernat Metge Barcelona
253 88.5 Héctor Sancha Nogales IPSI Barcelona
253 88.5 Martí Nieto Padrosa Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
253 88.5 Elizabeth Birch Hardwick Institut Vila de Gràcia Barcelona
253 88.5 Alejandro González Álvarez Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
253 88.5 Ismael Burillo Benítez Institut Joan Oliver Sabadell
253 88.5 Jaume Batllori Cornudella Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
260 88.25 Cristian Prado Méndez Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
260 88.25 Laia Plana Beso Institut Marius Torres Lleida
260 88.25 Pau Ródenas Callado Sagrada Família Gavà
260 88.25 Nil Sànchez Escribano Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
260 88.25 Gabriel García Budia Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
260 88.25 Maria Domènech Maya Institut Serrallarga Blanes
260 88.25 Carla Villoria Sánchez John Talabot Barcelona
260 88.25 Daniela Samitier Díaz Mare Nostrum Tarragona
260 88.25 Rafael Noguera Pedrosa Institut de Sales Viladecans
260 88.25 Llorenç Salvà Esteve Sant Ignasi Barcelona
260 88.25 Carla Guaus Peña Sant Ignasi Barcelona
271 88.0 Ariadna Forcada Brusca Aula Escuela Europea Barcelona
271 88.0 Àlex Folch Susi Institut Priorat Falset
271 88.0 Pau Masmartí Blanco Institut El Pedró L'Escala
271 88.0 Joan Masallé Richart Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
271 88.0 Marc Colomer Xaus Institut Joan Mercader Igualada
276 87.75 Ignasi Lloveras Madrid Gem Mataró
276 87.75 Aleix Gatius Adroher Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
276 87.75 Albert Crespi Carballo Badalonès Badalona
276 87.75 Natalia Palomo Barba Institut Torrent de les Bruixes Santa Coloma de Gramenet
280 87.5 Guillermo Muñoz Conesa Sagrada Família-Horta Barcelona
280 87.5 Anna Kaplinska Institut Can Planas Barberà del Vallès
280 87.5 Antoni Rodríguez Garcia Badalonès Badalona
280 87.5 Ferran de Miguel Morell Institut Front Marítim Barcelona
280 87.5 Bruno Cobos Parra Sagrada Família Sabadell
280 87.5 Asal Mehrabi Sil Barcelona
280 87.5 Sergi Martínez Pamias Tecla Sala L'Hospitalet de Llobregat
280 87.5 Diego Alejandro Quiceno Tohapanta Institut Jaume Balmes Barcelona
280 87.5 Yorgos Diannis López Sagrat Cor El Vendrell
280 87.5 Gerard Gómez Romero Maristes Champagnat Badalona
280 87.5 Júlia Pujol Ripoll Sant Josep Reus
280 87.5 Ziang Dai Escola Pia Sant Antoni Barcelona
292 87.25 Daniel Rodríguez Ruiz Sagrada Família Gavà
292 87.25 Elisabet Pujol Pruna Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
292 87.25 Adrià Armengol Farré Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
292 87.25 Carles Iglésies Plantada Institut Jaume Vicens Vives Girona
292 87.25 Luis Gabriel Fernández Silva Pureza de María Sant Cugat del Vallès
292 87.25 Jia Nuo Lin Santa Maria Blanes
292 87.25 Saulé Cayuela Zilinskaitee Institut de Terrassa Terrassa
292 87.25 Joan Pascual Canadell Vedruna Sagrat Cor Tarragona
300 87.0 Ariadna Granados Torras Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
300 87.0 Marçal Fernández Thomas FEDAC-Horta Barcelona
300 87.0 Mario Marco Rodríguez Arrels Barcelona
300 87.0 Elena González Olivé Escolàpies El Masnou El Masnou
300 87.0 Jaume Garcia Molina Sant Gervasi Mollet del Vallès
300 87.0 Aleix Reche Garcia Institut Pic del Vent Caldes de Montbui
300 87.0 Xu Yao Chen Institut Bosc de la Coma Olot
300 87.0 Erica Gutiérrez Huguet Institut Pere Vives i Vich Igualada
308 86.75 Cristian Trujillo Rodríguez Institut Montilivi Girona
308 86.75 Isaac Rubio Checa Institut Serra de Miramar Valls
308 86.75 Maria Sanmartin Puig Aula Escuela Europea Barcelona
308 86.75 Mireia González Alfós Escola Pia de Terrassa Terrassa
308 86.75 Arnau Morón Rodríguez Institut Alba del Vallès Sant Fost de Campsentelles
308 86.75 Aleix Estrada Torres Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
308 86.75 Genís Alvarado Nogués Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
308 86.75 Abserrahim Benaali Bakkar Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
308 86.75 Pau Minguet Martí El Cim Vilanova i la Geltrú
317 86.5 Eduard Carbonell Santasusanna El Cim Vilanova i la Geltrú
317 86.5 Martí Guiu Areny Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
317 86.5 Albert Panal Majó Minguella Badalona
317 86.5 Alex Casals Arnau Sant Ignasi Barcelona
317 86.5 Luca Castel Mosciaro Aula Escuela Europea Barcelona
322 86.25 Xenli Pruna Divina Providència Mataró
322 86.25 Naraib Safdar Sec. d'Institut Josep Comas i Solà Barcelona
322 86.25 Pau Salvà Rabionet Institut Castell d'Estela Amer
322 86.25 Albert Serveto Adsuar Vedruna Balaguer Balaguer
322 86.25 Paulo Leonardo Uricochea Castelo Mare de Déu de la Salut Sabadell
322 86.25 Cristian Angelo Milton Mánica Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
322 86.25 Martí Cotonat Institut La Sedeta Barcelona
322 86.25 Júlia Esteve Mansanet Jesús, Maria i Josep Barcelona
322 86.25 Ariadna Batlles Prokusheva La Salle Bonanova Barcelona
322 86.25 Abel Bartolomé Ramírez Institut de Viladecavalls Viladecavalls
322 86.25 Nicolau Morillas López Freta Mataró
322 86.25 Clara Molina Carulla Sant Ignasi Barcelona
322 86.25 Natàlia Hernández Medina Monalco Igualada
322 86.25 Carlos Cervera Ponte El Clot Barcelona
322 86.25 David Martínez Barrue La Salle Horta Barcelona
337 86.0 Pol Serrat Lloveras Freta Calella
337 86.0 Sunna Anderson Institut La Garrotxa Olot
337 86.0 Hugo Querol Gomez Minguella Badalona
337 86.0 Laia Sabaté Viladrich Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
337 86.0 Marc Calveras Guasch Meritxell Mataró
337 86.0 Ramón Fernández Rodríguez Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
337 86.0 David Gómez Farré Institut Francisco de Goya Barcelona
337 86.0 Jordi Martí Tristán Jesús, Maria i Josep Barcelona
337 86.0 Ferran Lorente Vallmitjana Institut Escola Industrial Sabadell
337 86.0 Marta Torrens Sampedro Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
337 86.0 Mateu Villaret Abio Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
337 86.0 Xavier Peramiquel Castellà Institut Mig-Món Súria
337 86.0 Àlex Carrión González La Mercè Martorell
337 86.0 Iván Hernández Gómez Ramar 2 Sabadell
337 86.0 Julia Gómez Rufat Vedruna Balaguer Balaguer
337 86.0 Lorenzo de Navas Gómez Casa del Roure Barcelona
337 86.0 Peicai Wu Chen Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
337 86.0 Júlia Borrel Kuchinow Institut d'Alella Alella
337 86.0 Josep Molina Salvà Institut Vila-seca Vila-seca
337 86.0 Guillermo Lupo Ferrer Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
337 86.0 Àlex Aranda López Institut Les Corts Barcelona
358 85.75 Beatriz Adrio Otero Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
358 85.75 David Obrero Sánchez Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
358 85.75 Èric Pons Garrancho Monalco Igualada
358 85.75 Campmajó Bonet Enric Bell-lloc del Pla Girona
362 85.5 Mariona Ferrer Ruíz Vedruna-Gràcia Barcelona
362 85.5 Bernat Marin Costa Gem Mataró
362 85.5 Gardella Trifunovic Igor Bell-lloc del Pla Girona
362 85.5 Íker Conde Ramírez Institut Estela Ibèrica Santa Perpètua de Mogoda
362 85.5 Daniel Delgado Drotz Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
362 85.5 Isaac Torné Velarde Jesús Maria Barcelona
368 85.25 Gracia Celeste Flores Lopez Institut Santa Eugènia Girona
368 85.25 Carme Hervàs Tomàs Sant Gervasi Mollet del Vallès
368 85.25 Laia Villagrasa Umbert Tabor Santa Perpètua de Mogoda
368 85.25 Miquel Rodoreda Trench Institut Miquel Bosch i Jover Artés
368 85.25 Laia Juvé Privat Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
368 85.25 Sergi Parramon Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
368 85.25 Rut Martinez Madrid Institut El Calamot Gavà
368 85.25 Pau Mas Baz Sant Gervasi Mollet del Vallès
368 85.25 Albert Palavecino Padilla Mare Nostrum Tarragona
377 85.0 Adrian Berdum Rodríguez Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
377 85.0 Pau Mayench Caro Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
377 85.0 Allison Jorleny Rodríguez Montoya Institut Castellbisbal Castellbisbal
377 85.0 Abril Luengo Ramirez Institut d'Aran Vielha e Mijaran
377 85.0 Eric Rubio Poch Maristes Champagnat Badalona
377 85.0 Francesc Saurina del Hoyo Institut de Palamós Palamós
377 85.0 Clara Puig Folch Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
377 85.0 Lucía Lorente Estevez Llor Sant Boi de Llobregat
377 85.0 Onur Aynali Condomines Institut Les Corts Barcelona
377 85.0 Lucía Juan Borrego Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
377 85.0 Arnau Quirós Recuerda Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
377 85.0 Enric Guardado Machuca Sec. d'Institut La Sínia Parets del Vallès
377 85.0 Durban Rodrigues David Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
377 85.0 Berta Castellà Altayó Institut Alexandre Satorras Mataró
377 85.0 Lluc Esclasans Cardona Institut Jaume Balmes Barcelona
377 85.0 Clàudia Hueto Caño Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
377 85.0 Jia Wang Xu Institut El Palau Sant Andreu de la Barca
394 84.75 Víctor Daniel Avila Rodrigo La Salle Bonanova Barcelona
394 84.75 Mireia Calderó Guiral Escolàpies Llúria-Barcelona Barcelona
394 84.75 Marc Camps Garreta Hamelín-Internacional Laie Montgat
394 84.75 Adam el Messaoudi Oms i de Prat Manresa
394 84.75 Abril del Rio Alba Institut Marius Torres Lleida
394 84.75 Arhoa Salcedo Expósito Institut El Cairat Esparreguera
394 84.75 Javier Gómez Infante Institut Rafael Casanova Sant Boi de Llobregat
394 84.75 Gabriel Rodríguez Gener Sant Pau Barcelona
394 84.75 Gerard Pujol Rigol Sant Ignasi Barcelona
394 84.75 Pau Fontanet Coco Institut Secretari Coloma Barcelona
394 84.75 Zoe Serena Llorens Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
405 84.5 Gerad Palomino Garcia Arrels Barcelona
405 84.5 Noélia López Institut Vall d'Arús Vallirana
405 84.5 Paula Benítez Sesmilo Thau Barcelona
405 84.5 Anna Vincken Bascompte Immaculada Concepció Lloret de Mar
405 84.5 Jan Alemany Feliu La Salle Bonanova Barcelona
405 84.5 Zhecheng Gu Institut Jaume Balmes Barcelona
405 84.5 Maria Catà Ventosa Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
405 84.5 Joan Ortiz Badia María Inmaculada Tremp
405 84.5 Ramón Prats Consola Àgora Sant Cugat del Vallès
405 84.5 Marta Díez Cuesta Maria Ward Badalona
405 84.5 Elena González Rodríguez Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
405 84.5 Roger Comerma Mosull Sagrats Cors Centelles.
417 84.25 Guillem Romera Marca Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
417 84.25 Gerard Pinyol Lozano Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
417 84.25 Beatriz Pérez Badia Aula Escuela Europea Barcelona
417 84.25 Pol Jiménez Isach Sadako Barcelona
417 84.25 Adrià Ibañez Soika Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
417 84.25 Mark Reitsma Pérez Institut Canigó Almacelles
417 84.25 Jan Sadurní Sellarès Montagut Vilafranca del Penedès
417 84.25 Miquel Sadurní Martínez Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
417 84.25 Nil Bosch Pascual Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
417 84.25 Albert Ruiz Carreras Sant Domènec Savio Badalona
417 84.25 Cecília Orriols Renieblas Aula Escuela Europea Barcelona
428 84.0 Martí Trullols Òdena Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
428 84.0 Gerard Diaz Casañas Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
428 84.0 Jiafu Chen Sagrat Cor de Jesús Vic
428 84.0 Bernat Cots Sesmilo Thau Barcelona
428 84.0 Oriol Pico Oliveras Institut de Llagostera Llagostera
428 84.0 Tai Villanueva Sáiz Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
428 84.0 Pau Medina Sirera Montserrat Cerdanyola del Vallès
428 84.0 Pol Ortín Forés Nuestra Señora de la Consolación Tortosa
428 84.0 Antoine Froger Jamaa Meritxell Mataró
428 84.0 Pau Bonet Veiga Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
428 84.0 Marta Rodríguez Alguacil Institut Joan Boscà Barcelona
428 84.0 Nora Espasa Jiménez Aula Escuela Europea Barcelona
428 84.0 Xavier Pacheco Bach Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
428 84.0 Pau Losantos Mercader Sadako Barcelona
442 83.75 Enrique Sala-vivé Pascual Sant Ignasi Barcelona
442 83.75 Marc Casas Riera FEDAC-Manresa Manresa
442 83.75 Pep Espuñes Perez Institut La Mitjana Lleida
442 83.75 Marc Lopez Vicente Montagut Vilafranca del Penedès
442 83.75 Alex Muñoz Divina Providència Mataró
442 83.75 Adriana Salas Yeguez Sant Ignasi Barcelona
442 83.75 Yago Martínez Rodríguez Sagrada Família Barcelona
442 83.75 Natalia Sierra Maymús Mare Nostrum Tarragona
442 83.75 Gisela Asensio Guerrero Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
442 83.75 Gerard Puig Arxer Institut Jaume Vicens Vives Girona
442 83.75 Ingrid Corés Medina Institut Mediterrània El Vendrell
442 83.75 Maria Sabater Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
442 83.75 Aimar Subirats Albarracín Institut Sòl de Riu Alcanar
442 83.75 Oriol Janué Graell Institut Joan Boscà Barcelona
442 83.75 Xu Yuxuan Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
442 83.75 Hugo Sainz Cancela La Salle Bonanova Barcelona
442 83.75 Noa García Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
442 83.75 Ivan Barranco Serrano Cor de Maria Blanes
442 83.75 Àneu Muns Baró Institut La Valira La Seu d'Urgell
442 83.75 Sandra Barjau Boada La Salle Bonanova Barcelona
442 83.75 Nuria Corominas Pérez Sagrada Família Gavà
442 83.75 Núria Feliu Ridorsa Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
442 83.75 Rebeca Lafuente Bernad Escolàpies Llúria-Barcelona Barcelona
465 83.5 Claudi Gómez Altés Cor de Maria Sant Celoni
465 83.5 Paula Cervelló Casas Sant Josep Sant Boi de Llobregat
465 83.5 Lucas Zamora Bodega Institut Jaume Balmes Barcelona
465 83.5 Claudia Mantovani Rodríguez Sant Pau Barcelona
465 83.5 David Margalef Pardos Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
465 83.5 Mariam Harb Marcó Montessori-Palau Girona
465 83.5 Laia Romano Puig Institut Les Corts Barcelona
465 83.5 Dania Gras Ferrer Institut Joan Coromines Pineda de Mar
473 83.25 Tomàs Permanyer Rocha Cor de Maria Sant Celoni
473 83.25 Shakro Gogishvili Diocesana Navàs
473 83.25 Adria Garcia Corbera Institut de Mollet del Vallès Mollet del Vallès
473 83.25 Alejandro Trigueros Alonso Thau Sant Cugat del Vallès
473 83.25 Laura Valencia Germán Ginebró Llinars del Vallès
473 83.25 Joel Masdeu González Institut Lluís Domènech i Montaner Barcelona
473 83.25 David Bonnin i Obach Sant Pau Apòstol Tarragona
473 83.25 Adrià Gual Serra Institut Ribera del Sió Agramunt
473 83.25 Victoria Llorach Ferrando Sant Ignasi Barcelona
473 83.25 Mariona Pons Nicolàs Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
473 83.25 Laia Gutiérrez Flores Institut Mig-Món Súria
473 83.25 Andrea Lapeña Acosta La Salle Mollerussa
485 83.0 Marc Nafría Rovira Col·legi Montclar-Mestral Jorba
485 83.0 Marc Carrasco Pujol Institut Mig-Món Súria
485 83.0 Bruno Ferrero Gouw La Salle Bonanova Barcelona
485 83.0 Emma Bartralot Rodríguez Institut Ernest Lluch Barcelona
485 83.0 Ferran Mir Garcia Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
485 83.0 Pol Tonietti Mundet Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
485 83.0 Jan Cabutí Ferrer El Cim Vilanova i la Geltrú
485 83.0 Kacper Czyzniewski Institut Francisco de Goya Barcelona
485 83.0 Gerard Rodríguez Garcia Institut Ernest Lluch Barcelona
485 83.0 Toni Cayuela López Vedruna Palamós
485 83.0 Pol Suils Mora Acesco Parets del Vallès
496 82.75 Ying Zung Institut Ermessenda de Girona Girona
496 82.75 Judit Vila Jiménez Institut S'Agulla Blanes
496 82.75 Raül Vidiella Pallarés Institut Escola Daniel Mangrané Tortosa
496 82.75 Otger Satre Pujol Institut Mig-Món Súria
496 82.75 Alex Bes Àlvarez Palcam Barcelona
496 82.75 Clara Abad Orsola John Talabot Barcelona
496 82.75 Aleix Artigas Moré Institut L'Alt Berguedà Bagà
496 82.75 Alma Sierra Delgado John Talabot Barcelona
496 82.75 Clàudia Curquejo Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
496 82.75 Biel Andreu Ferro Institut Valldemossa Barcelona
496 82.75 Santiago Altés Salom Sagrat Cor-Diputació Barcelona
507 82.5 Daniel Yakovets Institut Secretari Coloma Barcelona
507 82.5 Guillermo Ramos Ramiro Daina Isard Olesa de Montserrat
507 82.5 Cèlia Allmang Méndez Institut S'Agulla Blanes
507 82.5 Pablo Borque Montañés Sil Barcelona
507 82.5 Sergio Puertollano Martín Institut Rovira-Forns Santa Perpètua de Mogoda
507 82.5 Josep Badía Coma Institut Jaume Balmes Barcelona
507 82.5 Josep Escudero Conesa Maria Ward Badalona
507 82.5 Lluïsa Fuguet Yandell Institut Fort Pius Barcelona
507 82.5 Albert Llimós Garriga Institut de Puig-reig Puig-reig
507 82.5 Júlia Parals Palomeras Sant Gabriel Torroella de Montgrí
507 82.5 Paula Marsà Miró Institut Cristòfol Despuig Tortosa
507 82.5 Diego Alexander Rojas Coronado Institut Joan Oliver Sabadell
507 82.5 Jon Martínez Sosa Mare de Déu de la Salut Sabadell
507 82.5 Gil Rovira Dorca Escorial Vic
507 82.5 César Reyero Alarcón Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
507 82.5 Sònia Garcia Saiz Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
507 82.5 Samuel Heras de Paz María Inmaculada Tremp
507 82.5 Miguel Caireta Camps Casa del Roure Barcelona
507 82.5 Daniel Herrera Cano Institut Thalassa Montgat
507 82.5 Víctor Rodríguez Dargallo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
507 82.5 Paula Surroca López Institut Montgrí Torroella de Montgrí
507 82.5 Daniel Castillejo Vargas Santa Dorotea Barcelona
529 82.25 Jairo Calvente Segura Institut Tarragona Tarragona
529 82.25 Hugo Pernia Mendez Sant Ignasi Barcelona
529 82.25 Oriol Ramos Puig La Farga Sant Cugat del Vallès
529 82.25 Myroslav Tatchyn Institut Guindàvols Lleida
529 82.25 Sergi Vázquez Méndez Institut Vila de Gràcia Barcelona
529 82.25 Oriol Roca Núñez Sant Jordi Vilassar de Dalt
529 82.25 Núria Paniagua Alarcon Freta Mataró
529 82.25 Clara Felipe Palahí Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
529 82.25 Enric Jaume Masferrer Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
529 82.25 Gabriel Giménez Pla Lestonnac Barcelona
529 82.25 Víctor Montoya Soles Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
529 82.25 Nèlida Anguas Escobar Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
529 82.25 Hermini Carreras Caballé Institut Roquetes Roquetes
542 82.0 Eloi Sabater Navarro Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
542 82.0 Max Puig Tolosa Institut Antoni Torroja Cervera
542 82.0 Elena Grané García Institut de Sant Andreu Sant Andreu de la Barca
542 82.0 Pau Mercader Solano Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
542 82.0 Alèxia Fàbregas Niño IPSI Barcelona
542 82.0 Clara Fernández Serrano Aula Escuela Europea Barcelona
542 82.0 Ignasi Rivera Bergós Sant Ignasi Barcelona
542 82.0 Pol Gálvez Casasús La Salle Bonanova Barcelona
542 82.0 Sergi García Cabrera Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
542 82.0 David Sebastià Sampayo Arrels Barcelona
542 82.0 Ariadna Cendra Miret Llor Sant Boi de Llobregat
542 82.0 Claudia Pérez Bravo Mare Nostrum Tarragona
542 82.0 Rubén Cortes Escalé Institut Can Mas Ripollet
542 82.0 Andrei Moya Soloviev Viaró Sant Cugat del Vallès
542 82.0 Joel Tapia Salvador Cingle Terrassa
557 81.75 Maria Trilla Darbra Institut d'Argentona Argentona
557 81.75 Alba Aragonés Dalmau Institut Fontanelles Les Borges del Camp
557 81.75 Anna Yangyi Vila Morales Vedruna Sagrat Cor Tarragona
557 81.75 Jana Lleó Montserrat Barcelona
557 81.75 Pol Gonzalo Carreras Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
557 81.75 Ariadna Robbrecht Godino Daina Isard Olesa de Montserrat
557 81.75 Manel Ayala Jené Sant Gregori Barcelona
564 81.5 Aina Garriga Martínez Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
564 81.5 Joana Suñé Olivé Proa Barcelona
564 81.5 Òscar Ruiz Montoro Jesús Salvador Sabadell
564 81.5 Zixin Zhang Institut Antoni Cumella Granollers
564 81.5 Yuma Ishigooka de la Calle Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
564 81.5 Paula Plaza Rubio Institut El Castell Esparreguera
564 81.5 Adrià Rejón Faúndez Institut Joaquim Blume Esplugues de Llobregat
564 81.5 Nico Ramia Palacios Institut El Cairat Esparreguera
564 81.5 Sara Sagués Aredo Institut Jaume Balmes Barcelona
564 81.5 Biel Rueda Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
564 81.5 Eloi Aranda Zampa Institut Vila de Gràcia Barcelona
564 81.5 Nicolau Martín Teo Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
564 81.5 Mia Ruth Guaitoli, Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
577 81.25 Enric Figa Fusellas Institut Mediterrània El Masnou
577 81.25 Alejandro Liñán Sánchez Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
577 81.25 Pablo Gesa Tàrrega La Salle Bonanova Barcelona
577 81.25 Sergi Martí Martín Sant Josep Reus
577 81.25 Maurici Ferran Sampol Sadako Barcelona
577 81.25 Xavi Vila Monge Llor Sant Boi de Llobregat
577 81.25 Roger Romagosa Munné Institut Escola Intermunicipal del Penedès Sant Sadurní d'Anoia
577 81.25 Laura Izquierdo Madrazo Aula Escuela Europea Barcelona
577 81.25 Alexia Valverde Sánchez FEDAC - Sant Narcís Girona
577 81.25 Sergio Lucas Ramírez Sant Josep Sant Boi de Llobregat
577 81.25 Terrón Gómez Álvaro Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
577 81.25 Noé de la Barrera Boada Piaget Barcelona
577 81.25 Julieta Guevara Gonzalez Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
577 81.25 Pau Puigdemont Rodríguez Institut Serrallarga Blanes
577 81.25 Iván López Canales Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
577 81.25 Alex Müller Bort Institut Narcís Monturiol Barcelona
577 81.25 Nil Duch Amorós Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
577 81.25 Meritxell Martínez de Morentin Álvarez Santa Teresa de Lisieux Barcelona
577 81.25 Sol Villalba Martin Immaculada Concepció Lloret de Mar
577 81.25 Paula San Millán Montserrat Barcelona
577 81.25 Aleix Martín Moral Institut Montsoriu Arbúcies
577 81.25 Carme Sala Pardellans Institut Matadepera Matadepera
577 81.25 Ignasi Sanz Crespo Sant Ignasi Barcelona
577 81.25 Nerea Perdigón Camacho Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
577 81.25 Unai Arena Roca Sant Joan Baptista Barcelona
577 81.25 Farah Talbi Moujahid Institut La Plana Vic
577 81.25 Bruno Pont Coronas Casa del Roure Barcelona
577 81.25 Roger López Rivera Àgora Sant Cugat del Vallès
577 81.25 Marc Muñoz Estruga Institut Montserrat Roig Terrassa
577 81.25 Aaron Danilo Robayo Morga Institut Les Termes Sabadell
577 81.25 Carla Segura Vila Institut La Segarra Cervera
577 81.25 Mar Climente Bernad Institut Jaume Balmes Barcelona
577 81.25 Carla Fernández Garcia Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
577 81.25 Bernat Codony Riba Institut Matadepera Matadepera
577 81.25 Ian Tellez Andreu Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
577 81.25 Iván Fernández Moral Institut L'Alt Berguedà Bagà
577 81.25 Arnau Martínez Miralles Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
577 81.25 Maria Blanco Català Montcau-La Mola Matadepera
615 81.0 José Mayral Grandvallet Meritxell Mataró
615 81.0 Nil Sardà Díaz Institut Baix Camp Reus
615 81.0 Joel Lazaro Gómez Guixot Sabadell
615 81.0 Adrià Reñé Sapera Institut Alexandre de Riquer Calaf
615 81.0 Arnau Fernández Gil Verge del Roser Vallirana
615 81.0 Lluc Carulla Baeza Sadako Barcelona
615 81.0 Albert Panisello Figueras Maristes Igualada Igualada
615 81.0 Júlia Aguilar García Institut L'Alzina Barcelona
615 81.0 Carlota Vilanova Bruns Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
615 81.0 Daniel Bermejo Palencia Sant Domènec Savio Badalona
615 81.0 Ignacio de Oza Careaga Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
615 81.0 Nicolás Martínez Tomás Maristes Champagnat Badalona
615 81.0 Elena Vergé Gras Sil Barcelona
615 81.0 Gemma Esteve Valls Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
615 81.0 Nicolás Fernando Ortiz Ojeda Oms i de Prat Manresa
630 80.75 Noel Badia Hito Institut Pere Vives i Vich Igualada
630 80.75 Pau Forniés Mariné Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
630 80.75 Dylan Fernando Nunes Contreras Institut Juan Manuel Zafra Barcelona
630 80.75 Javier Puente Murillo Institut Front Marítim Barcelona
630 80.75 Aina Elias Bagudà Sant Gabriel Torroella de Montgrí
630 80.75 Àlex Roger García Institut Antoni Cumella Granollers
630 80.75 Pol Comí Porcar Institut Montsacopa Olot
630 80.75 Joan Ribalta Clusellas Aula Escuela Europea Barcelona
630 80.75 Àlex Santigosa Farrés Institut Montserrat Roig Terrassa
630 80.75 Mathias Nicolás Pérez Larrosa Institut de Sales Viladecans
630 80.75 Jaime Teixeira Izuzquiza Sant Ignasi Barcelona
630 80.75 Óscar Izquierdo Nieto Institut Estela Ibèrica Santa Perpètua de Mogoda
630 80.75 Jordi Otal Salvans Oms i de Prat Manresa
630 80.75 Paula Bonmatí Muñoz Lestonnac Barcelona
644 80.5 Denís Ricardo Arsente Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
644 80.5 Alexandru Adria Sandu Institut Narcís Monturiol Figueres
644 80.5 Leonor Hugas Peñalver Garbí Pere Vergés Badalona
644 80.5 Xavier Gel Linillos El Turó Mataró
644 80.5 Ramon Goula Bondia Sant Ignasi Barcelona
644 80.5 Pol Monsech Simón Escuela Suiza Barcelona
644 80.5 Pol Sanmartí Vigo Aula Escuela Europea Barcelona
644 80.5 Raúl Ortega Rodríguez Institut Vinyes Velles Montornès del Vallès
644 80.5 Francisco Campos Cordón Proa Barcelona
644 80.5 José-nicolás Vives García del Real Aula Escuela Europea Barcelona
644 80.5 Eulàlia Estiarte Ruiz Institut Jaume Balmes Barcelona
644 80.5 Eva Díaz Rodríguez Daina Isard Olesa de Montserrat
656 80.25 Hugo Soto Carballo Institut Duc de Montblanc Rubí
656 80.25 Judith Fenández Ortega Institut de Viladecavalls Viladecavalls
656 80.25 Judit Sansó López Institut Salvador Vilaseca Reus
656 80.25 Arnau Busquets Domingo El Carme Sabadell
656 80.25 Carlota Bloch Varela Aula Escuela Europea Barcelona
656 80.25 Àlex Corregidor Ellison Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
656 80.25 Josep Borràs Borràs Sec. d'Institut de Vallbona d'Anoia Vallbona d'Anoia
656 80.25 Isaac Cárdenas Arabat Institut de Sant Feliu de Guíxols Sant Feliu de Guíxols
664 80.0 Judit Costa López Maristes Champagnat Badalona
664 80.0 Aida Borrego Covaleda Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
664 80.0 Oriol Bonacho Álvarez Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
664 80.0 Iker Arteaga Gómezquintero Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
664 80.0 Marina-fei Rodríguez Lacueva Institut Priorat Falset
664 80.0 Claudi Alberola i Grau Institut Poeta Maragall Barcelona
664 80.0 Carlos Valls Arenas Aula Escuela Europea Barcelona
664 80.0 Guillem Gil Guaita Maristes Champagnat Badalona
664 80.0 Joan Salvador Nomem Institut El Cairat Esparreguera
664 80.0 Joana Forner Cuatrecasas Institut Ernest Lluch Barcelona
664 80.0 Natalia Padilla Castaño Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
664 80.0 Natacha Czech Institut Ramon de la Torre Torredembarra
664 80.0 Gemma Jofre Garcia-ramos Institut Montilivi Girona
664 80.0 Arnau Martínez Camacho Institut L'Alt Berguedà Bagà
664 80.0 Edu Torres Gonzalez Sant Ignasi Barcelona
664 80.0 Izan Escudero Franco Institut Vallès Sabadell
664 80.0 Guillem Viana Díaz Maristes Champagnat Badalona
664 80.0 Pau Madrid González Montserrat Cerdanyola del Vallès
664 80.0 Ton Garcia Puigdellívol La Farga Sant Cugat del Vallès
664 80.0 Mario Martín Martos Valldaura Barcelona
664 80.0 Lino Davila de Lamer Sant Ignasi Barcelona
664 80.0 Martí Mestre Faus Voramar Barcelona
664 80.0 Enric Chust Gimeno Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
664 80.0 Lluis Soldevila Guitart Diocesana Navàs
664 80.0 Nerea Requena Divina Providència Mataró
664 80.0 Sílvia Rovira Bilbeny Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
664 80.0 Pau Rius Husillos Institut Joan Boscà Barcelona
664 80.0 Roger Feliu Vert Regina Carmeli Rubí
664 80.0 Marcel Porti Vilaseca Institut Lacetània Manresa
664 80.0 Marc Fanega Vendrell Institut Badia i Margarit Igualada
664 80.0 Martina Peiró Peiró Institut de Sant Andreu Sant Andreu de la Barca
664 80.0 Nora Galobardes Rossell Institut Cirviànum de Torelló Torelló
696 79.75 Clàudia Delgado Linley Santa Maria Blanes
696 79.75 Jordi Alemany Gómez El Puig Esparreguera
696 79.75 Xavier Gonzalez Torres Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
696 79.75 Ares Lozano Viles Institut El Sui Cardedeu
696 79.75 Paula Saura Moral Salesians Sabadell Sabadell
696 79.75 Llum Pinzolas Valero Joviat Manresa
696 79.75 Narcís Matas Mas Prats de la Carrera Palafrugell
696 79.75 Alex Andreo Rueda Institut Mediterrània El Masnou
696 79.75 Laia González Pérez Claret Barcelona
696 79.75 Adrian Jiménez Franco Sant Josep Reus
696 79.75 Guillem Marimón las Heras Montseny-Poblenou Barcelona
696 79.75 Daniel Redondo Nofre Pureza de María Sant Cugat del Vallès
696 79.75 David Martí Felip Salesians Sabadell Sabadell
696 79.75 Ivan Sánchez Crivillé Institut Josep Vallverdú Les Borges Blanques
696 79.75 Yeray Reina García Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
696 79.75 Marta Palacios Tajahuerce Institut Voltrera Abrera
696 79.75 Adrià Sánchez Bardavío Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
696 79.75 Ares Cerdeira Bejarano Institut d'Aran Vielha e Mijaran
696 79.75 Neil Martorell Locascio Thau Barcelona
696 79.75 Laura Martí Ensenyat Institut de Guissona Guissona
716 79.5 Arnau Torras Sierra Oms i de Prat Manresa
716 79.5 Bernat Pardo Elizalde John Talabot Barcelona
716 79.5 Merino Garcia Miguel Bell-lloc del Pla Girona
716 79.5 Unai Vizcaino Ruiz Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
716 79.5 Airald Umbert Navarro Tecla Sala L'Hospitalet de Llobregat
716 79.5 Alex Rodríguez Quesada Maristes Champagnat Badalona
716 79.5 Hugo Reis Hernández Institut Ausiàs March Barcelona
716 79.5 Martí Oms Graells Ramar 2 Sabadell
716 79.5 Violetta Lerner Sant Jordi Fornells de la Selva
716 79.5 Carla Tardío Plantalech La Salle Girona
716 79.5 Laura Chavarria Pardillo Institut de Llagostera Llagostera
716 79.5 David Cadenas Lizaga Proa Barcelona
716 79.5 Daniel Torres Suñé Sant Pau Barcelona
716 79.5 Bru Casadevall Ribalta Institut Bosc de la Coma Olot
730 79.25 David López Espino Sant Gervasi Mollet del Vallès
730 79.25 Clàudia Ros López Institut Josep Brugulat Banyoles
730 79.25 Cristina Ariño Saumell Institut Baix Camp Reus
730 79.25 Genís Viaplana Flo Institut de Viladecavalls Viladecavalls
730 79.25 Joan Ramon Giménez Caparrós Escola Pia de Terrassa Terrassa
730 79.25 Biel Martínez Cáceres Santa Maria Blanes
730 79.25 Félix Font Duch Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
730 79.25 Teo Monteys Zuera Institut Verdaguer Barcelona
730 79.25 Sergio Martínez Oostervich Institut La Serreta Rubí
730 79.25 Aleix Llamas Borràs Institut Vall d'Arús Vallirana
730 79.25 Marc Biosca Marron Aula Escuela Europea Barcelona
741 79.0 Ernest Lorenzo Carmona Escola Pia de Terrassa Terrassa
741 79.0 Bernat Brustenga Garriga Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
741 79.0 David Gil Martinez Institut Jaume Huguet Valls
741 79.0 Bernat Pons Miró Institut Escola La Tordera Santa Maria de Palautordera
741 79.0 Ariadna Vilardaga Gómez La Salle Girona
741 79.0 Maria del Mar Casals Llinàs Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
741 79.0 Anna Prim Giró Institut Joaquim Blume Esplugues de Llobregat
741 79.0 Jaume Llorente Teixidor Institut Alexandre Deulofeu Figueres
741 79.0 Biel Mèlich Artés Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
741 79.0 Víctor E. Díaz Prats Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
751 78.75 Alberto Vegas Sanz Institut de Mollet del Vallès Mollet del Vallès
751 78.75 Rubén Jurado González Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
751 78.75 Marc Salvador Carreté Llor Sant Boi de Llobregat
751 78.75 Èrica Romagosa Oliva Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
751 78.75 Pol Riera Puigagut Ginebró Llinars del Vallès
751 78.75 Èric Estivill Ponts Institut de Guissona Guissona
751 78.75 Capdevila Masó Jordi Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
751 78.75 Ariadna Martín Cantos Pineda L'Hospitalet de Llobregat
751 78.75 Daniel González Reyes Maria Ward Badalona
751 78.75 Clara Jaurès Bancells Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
751 78.75 Isaac Guerra Montserrat Institut Badalona VII Badalona
751 78.75 Pau Peirats Delgado Institut Emperador Carles Barcelona
751 78.75 Clàudia Pedernera Ramírez Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
751 78.75 Miriam Doris Munteanu FEDAC-Lleida Lleida
751 78.75 Josep Oca Plana La Salle Horta Barcelona
751 78.75 Xavier Carbonell Andreu Ginebró Llinars del Vallès
751 78.75 Andreu Solà Dagas Institut La Garrotxa Olot
751 78.75 Naia Canillas Sánchez Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
751 78.75 Aina Chaparro Arimon Institut Vilatzara Vilassar de Mar
751 78.75 Ferran Tortolero Miguel Santa Dorotea Barcelona
751 78.75 Anna Salvà Pibernat Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
751 78.75 Gisela Ferrés Ferris Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
751 78.75 Hong Liang Ling Santa Maria Blanes
751 78.75 Joan Palou Fortea Empordà-San José Roses
751 78.75 Pau Torra Guarch Sagrada Família Sabadell
751 78.75 Camila Cacace Fontalva Institut S'Agulla Blanes
751 78.75 Carles Cervera Moreno Maristes Igualada Igualada
751 78.75 Arnau Rovira Sala Montagut Vilafranca del Penedès
779 78.5 Torroella Trilla Pau Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
779 78.5 Jan Torrent Soler Brianxa Tordera
779 78.5 Leonel Nabaza Ruibal Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
779 78.5 Daniel Barragan Martin Sec. d'Institut Domus d'Olivet Canovelles
779 78.5 Mireia Sempere Mateu Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
779 78.5 Pablo Rodríguez Vergara Institut Les Corts Barcelona
779 78.5 Marc García Bautista Col·legi Montclar-Mestral Jorba
779 78.5 Íria Sallent Fernández Àgora Sant Cugat del Vallès
779 78.5 Pol Torrente Amat Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
779 78.5 Jose Antonio Armijo Arellano Institut Joan Coromines Pineda de Mar
779 78.5 Caterina Llauradó Pladellorens Santa Anna-Eixample Barcelona
779 78.5 Lluís Vilanova Risco Casa Nostra Banyoles
779 78.5 Jara Lardiés Latorre Institut Icària Barcelona
779 78.5 Ramón Palet Benítez Institut Montmeló Montmeló
779 78.5 Guillem Bigordà Freixas Escolàpies Olesa de Montserrat Olesa de Montserrat
779 78.5 Judith Quintana Serrano Institut Jaume Balmes Barcelona
779 78.5 Junhao Zhang Arrels-Esperança Badalona
779 78.5 Rocío Yang Institut Poeta Maragall Barcelona
779 78.5 Júlia Valls Thomen Joviat Manresa
779 78.5 Joel Rodríguez Expósito Institut Joan Oró Martorell
779 78.5 Marcel Ullastres Gómez Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
779 78.5 Mariona Rovira Vázquez Sagrat Cor El Vendrell
801 78.25 Dylan Sierra Codina Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
801 78.25 Martí Forés Iglesias Hamelín-Internacional Laie Montgat
801 78.25 Pol Feliu Parals Institut Escola Francesc Cambó i Batlle Verges
801 78.25 Isaac Domínguez Ruíz Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
801 78.25 Xavier López Mañes Escola Pia Sant Antoni Barcelona
801 78.25 Víctor Bafalluy Palau Casa del Roure Barcelona
801 78.25 Laia Eguiguren Santana Institut Isaac Albéniz Badalona
801 78.25 Gal·la Farnós Solà Institut Joan Mercader Igualada
801 78.25 Júlia Pastor Salvador Institut Banús Cerdanyola del Vallès
801 78.25 Enric Morcillo Gil Institut Escola Industrial Sabadell
801 78.25 Jordi Morillas Martín Institut Premià de Mar Premià de Mar
801 78.25 Carles Salvadó Carbonell Claret Valls
801 78.25 Pau Puigdomènech Galvez Montcau-La Mola Matadepera
801 78.25 Gerard Àlvarez Lladó Cor de Maria Valls
801 78.25 Pol Farell Torres Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
816 78.0 Silvia Rossell Sainza Anna Ravell Barcelona
816 78.0 Arnau Llop Roig Institut Salvador Vilaseca Reus
816 78.0 Jan Boixet Casas Gem Mataró
816 78.0 Francesco Tedesco Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
816 78.0 Ariadna Serra Soria Hamelín-Internacional Laie Montgat
816 78.0 Ingrid Benet Aranda Sil Barcelona
816 78.0 Gerard Valls Lupión Minguella Badalona
816 78.0 Laura Motserrat Sorokina Sant Jordi Fornells de la Selva
816 78.0 Joel Le Moigne Fuentes Institut Fontanelles Les Borges del Camp
816 78.0 Jose Gonzalez Quiñones Institut Montserrat Roig Terrassa
816 78.0 Joel Punzano Romera Institut Serrallarga Blanes
816 78.0 Jana Solé García Institut de Guissona Guissona
816 78.0 Salomon van Schaik Institut Castell del Quer Prats de Lluçanès
829 77.75 Oriol Foradada Massanas Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
829 77.75 Iris Ruiz Caballol Pineda L'Hospitalet de Llobregat
829 77.75 David Romero Lopez Institut Esteve Terradas i Illa Cornellà de Llobregat
829 77.75 Júlia Muñoz Torrico Montcau-La Mola Matadepera
829 77.75 Iona Gutiérrez Calvo Institut Vallès Sabadell
829 77.75 Laura Navarro Cisneros Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
829 77.75 Pau Gómez van der Ploeg Institut La Sedeta Barcelona
829 77.75 Laia Barrera Puig Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
829 77.75 Marta Solé Capel Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
829 77.75 Èric Alcoberro Cirera Anoia Igualada
829 77.75 Xu Jianing Institut Ramon Muntaner Figueres
829 77.75 Adolf Felip García Soares Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
841 77.5 Laura Figuerola Lorenzana Institut La Segarra Cervera
841 77.5 Sílvia Roig Hernández El Clot Barcelona
841 77.5 Jordi Grau Cid Sant Ignasi Barcelona
841 77.5 Laia Rubió Mateu Claret Valls
841 77.5 Aya el Kanfoud Institut Ramon de la Torre Torredembarra
841 77.5 Claudia Xiaocon Baile Guinot Institut Montserrat Roig Terrassa
841 77.5 Elena Romeu Muset Anoia Igualada
841 77.5 Àlex Carrillo Arrebola Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
841 77.5 Hector Velasco Vilarrasa Institut La Garrotxa Olot
841 77.5 Lucia Sánchez Guillén Institut J.V. Foix Rubí
841 77.5 Georgina Gómez Ortiz Prats de la Carrera Palafrugell
841 77.5 Alfonso González de la Hoz Sant Gervasi Mollet del Vallès
841 77.5 Daniel Huertas Díaz Vedruna Palamós
841 77.5 Artem Fladung Roca Barcelona
841 77.5 Àlex Corman del Pozo Sagrada Família-Horta Barcelona
841 77.5 Arnau Coll Marfany Sec. d'Institut de l'Alt Foix Sant Martí Sarroca
841 77.5 Valentina Sainz Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
841 77.5 Gabriel Schmidt Pérez El Clot Barcelona
841 77.5 Quim Buera Masip Sagrada Família Sabadell
841 77.5 Xavier Gil Morató Institut Palau Ausit Ripollet
841 77.5 Àlex Barreiro Rojo Hamelín-Internacional Laie Montgat
841 77.5 Carlos García Escaño Sagrat Cor-Diputació Barcelona
841 77.5 Aina Solà Ferré Maristes Montserrat Lleida
841 77.5 Laura Povill Clarós Arrels Barcelona
841 77.5 Mario Antonio Rojas Hurtado Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
841 77.5 Zhaoxin Yang Llor Sant Boi de Llobregat
841 77.5 Aitana Martinez Donaire Institut Pla Marcell Cardedeu
868 77.25 Sara Triay Beltrán Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
868 77.25 Nabila Ahmadouch Institut Montgrí Torroella de Montgrí
868 77.25 Cinta Isern Vizoso Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
868 77.25 Rubén Valverde Prieto Joan Pelegrí Barcelona
868 77.25 Alba Serrano Pérez El Carme Lleida
868 77.25 Manuel Padilla Amaya Providencia del Corazón de Jesús Barcelona
868 77.25 Gloria Molina Martin Institut Mediterrània El Masnou
868 77.25 Jordi Criado Camarasa FEDAC-Horta Barcelona
868 77.25 Claudia García Anquela Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
868 77.25 Roc Reverter Gibert Thau Sant Cugat del Vallès
868 77.25 Carla Arribas Iglesias IPSI Barcelona
868 77.25 Marc Morales Cárdenas Institut Ventura Gassol Badalona
868 77.25 Mariona Llenas Cabello Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
868 77.25 Ivette Salvatella Escudero Vedruna Palamós
868 77.25 Aleix Mallol Descarrega Escolàpies Figueres Figueres
868 77.25 Àlex Val Balquier Proa Barcelona
868 77.25 Ariadna Civit Velayos Institut Tarragona Tarragona
868 77.25 Júlia Baster Montero Institut Montilivi Girona
868 77.25 Marta Andrada Cabrera Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
887 77.0 Guillem Ripoll Salvador Institut Joan Fuster Barcelona
887 77.0 Aejandro de las Eras Pato Acesco Parets del Vallès
887 77.0 Yolanda Murillo Gòdia Institut d'Alcarràs Alcarràs
887 77.0 Alba Maqueda Martínez Sant Domènec Savio Badalona
887 77.0 Xian Pereira Casanovas Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
887 77.0 Darío Valencia Valero Escorial Vic
887 77.0 Laia Eslava Sanjuan Montserrat Cerdanyola del Vallès
887 77.0 Marc Lara Batet Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
887 77.0 Júlia Saiz Diez Cor de Maria Blanes
887 77.0 Natan Dominguez Velaz Sant Gabriel Viladecans
887 77.0 Marc Casado Torras Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
887 77.0 Toni Sánchez Moreno Institut Puig Cargol Calonge
887 77.0 Cinta Altava Comí Sagrada Família Tortosa
887 77.0 Binto Dukuray Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
887 77.0 Noa Ramírez Gorostiza Institut Sa Palomera Blanes
887 77.0 Carla Martí de Miguel Aula Escuela Europea Barcelona
887 77.0 Guillem Hernández Pinto Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
887 77.0 Jordi Vilaseca Casafont Institut Francesc Ribalta Solsona
905 76.75 Mireia Gutiérrez Rabassa Institut Quatre Cantons Barcelona
905 76.75 Laia Batlle Cardó Vedruna Sagrat Cor Tarragona
905 76.75 Anna Domínguez Calderón Santa Anna Lleida
905 76.75 Alejandro Giacomelli Pérez Aula Escuela Europea Barcelona
905 76.75 Enrique Andújar Sánchez John Talabot Barcelona
905 76.75 Jorge Alastuey Aperte Lleó XIII Barcelona
905 76.75 Iasmina Moisa Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
905 76.75 Oriol Muñoz Zapater Institut Castellbisbal Castellbisbal
905 76.75 Jesús Parejo-merino Fernández Viaró Sant Cugat del Vallès
905 76.75 Jaume Castells Mas Hamelín-Internacional Laie Montgat
905 76.75 Juan Carlos Gualde Olivares Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
905 76.75 Laura Muñoz Checa Montserrat Cerdanyola del Vallès
917 76.5 Marian Gómez Cuenca Institut de L'Arboç L'Arboç
917 76.5 Lucas Ariel Lugo Vera Institut Jonqueres Sabadell
917 76.5 Núria Sales García Institut Moisès Broggi Barcelona
917 76.5 David Capel Martos Montcau-La Mola Matadepera
917 76.5 Rut Gutiérrez Gàllego Institut Secretari Coloma Barcelona
917 76.5 Savely Surnachev Institut Jaume Balmes Barcelona
917 76.5 Manuel Esteban Valor Lassalle Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
917 76.5 Jia Sauri Verdaquer Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
917 76.5 Carla Baltà Pedregosa Anoia Igualada
917 76.5 Mariona Brusi Ferrés Institut Montilivi Girona
917 76.5 Laura Qian Encinas Carrasco Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
917 76.5 Cristina García Almeda La Vall BELLATERRA
917 76.5 David Giné Fatsini Institut Dertosa Tortosa
917 76.5 Alexandra Teixidó Castellana Institut Marius Torres Lleida
917 76.5 Gemma Ruiz Rivas Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
932 76.25 David Mora Turmo Montserrat Cerdanyola del Vallès
932 76.25 Pau Villén Vidal Institut Cendrassos Figueres
932 76.25 Anna Casals Perpinyà Institut Jaume Balmes Barcelona
932 76.25 Rubén Laorden Poveda Aula Escuela Europea Barcelona
932 76.25 Jackson José Urrutia Margil Institut J.V. Foix Rubí
932 76.25 Mario Fernández Casado Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet
932 76.25 Mireia Martínez Samitier Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
932 76.25 Mark Benazet Castells Escuela Suiza Barcelona
932 76.25 Rita Mesa Farran Institut Josep Pla Barcelona
932 76.25 Mar Sanfèlix Brescanè Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
932 76.25 Martín Véscovo Institut Jaume Balmes Barcelona
932 76.25 Ángel Nieto Novokhatski Sant Jordi Fornells de la Selva
932 76.25 Estefan Llanes Tebloev Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
932 76.25 Rubén Gómez Rosales Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
932 76.25 Irene Saderra Triadó Institut Castell d'Estela Amer
932 76.25 Diego Taibo Montserrat Barcelona
932 76.25 Niels van Gastel Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
932 76.25 Laura del Río Villena Joan Pelegrí Barcelona
932 76.25 Pau Linares Fernández Claret Valls
932 76.25 Lucia Moya Prieto Institut J.V. Foix Rubí
932 76.25 Darío Bueno Giménez Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
932 76.25 Sandra Navarro Justicia Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
932 76.25 Iker Mingoya Ordóñez Institut Rovira-Forns Santa Perpètua de Mogoda
932 76.25 Pau Mora Escutia Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
932 76.25 Andreu Folqué García Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
932 76.25 Pau Duran Salva Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
932 76.25 Marc Lajara Martín Badalonès Badalona
932 76.25 Noèlia Vargas Rodriguez Institut Montgrí Torroella de Montgrí
932 76.25 Pau Yañez Borràs Maristes Igualada Igualada
932 76.25 Eric Infante García Escola Pia Sant Antoni Barcelona
932 76.25 Julio Expósito Sepúlveda FEDAC-Ripollet Ripollet
932 76.25 Raquel Cantero Guerrero Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
932 76.25 Jiaxiang Chen Maristes Champagnat Badalona
932 76.25 Xavier Benéitez Vila Sant Josep Sant Boi de Llobregat
932 76.25 Sergi Vea Redondo Sant Nicolau Sabadell
932 76.25 Andreu Górriz Vergés Jesús, Maria i Josep Barcelona
932 76.25 Tania Saneiro Maes Sec. d'Institut Germans Vila-Riera Camprodon
932 76.25 Víctor Martín Ballesta Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
932 76.25 Albert Riera Ardanuy Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
932 76.25 Íngrid Palou Rognoni Aula Escuela Europea Barcelona
932 76.25 Carla González Garcia Institut Giola Llinars del Vallès
932 76.25 Josep Rodriguez Ruiz Institut Ramon de la Torre Torredembarra
932 76.25 Marta Altimir Mataix Institut Jaume Vicens Vives Girona
932 76.25 Max Cavaller Vaqué Institut Icària Barcelona
932 76.25 Asha de Torres Ezcurra Aula Escuela Europea Barcelona
932 76.25 Junyu Chen Institut Ermessenda de Girona Girona
978 76.0 Cèlia Serradesanferm Córdoba Cervetó Granollers
978 76.0 Jan Senar Serra Institut Pau Vila Sabadell
978 76.0 Tomás Miró Puigantell Institut de Viladecavalls Viladecavalls
978 76.0 Laura Ingenhaag Gibert Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
978 76.0 Ariadna Rubio Alvarez Institut Escola Municipal de Treball Granollers
978 76.0 Maria de Mur Solé Castells María Inmaculada Tremp
978 76.0 Ariadna Andres Domingo Institut La Mitjana Lleida
978 76.0 Pau Pongiluppi Hernandez Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
978 76.0 Lanz Reyes Ausan Immaculada Concepció Barcelona Barcelona
978 76.0 Oriol Pifarré Flores Institut Mig-Món Súria
978 76.0 David Nieto Solis Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
978 76.0 Iván Barroso Martín Institut Pic del Vent Caldes de Montbui
978 76.0 Núria Vives Xalabarder Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
978 76.0 Carlos Nahuel Méndez - Institut Verdaguer Barcelona
978 76.0 Coral Becerra Gómez Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
978 76.0 Martí Garangou Sau Institut Castell d'Estela Amer
978 76.0 Jennà Quanzhu Alós Heredia Institut de Terrassa Terrassa
978 76.0 Laia Herrero Iglesias Institut Moianès Moià
996 75.75 Iñaki Cabezas Landa Claret Barcelona
996 75.75 Masako Gutiérrez Kitajima Sagrado Corazón Barcelona
996 75.75 Oriol Vilanova Soler Institut de Vilafant Vilafant
996 75.75 Judith Bailen Lozano Institut Can Planas Barberà del Vallès
996 75.75 Joel Ábalos Vico Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
996 75.75 Alexiy Lysenko Institut Can Mas Ripollet
996 75.75 Alex Quesada Gutiérrez Institut Palau Ausit Ripollet
996 75.75 Bruno Cusí Añoveros Sant Ignasi Barcelona
996 75.75 Paula Ruiz Àlvarez Institut Cristòfol Despuig Tortosa
996 75.75 Pol Castillo Pons Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
996 75.75 Isaac Revuelta Tobia El Clot Barcelona
996 75.75 Jara González Requena Daina Isard Olesa de Montserrat
996 75.75 Yuxin Jiang Li Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
996 75.75 Paula Hidalgo Navarro Gem Mataró
996 75.75 Álvaro Biosca Lázaro La Salle Bonanova Barcelona
996 75.75 Amal Basharat Montserrat Cerdanyola del Vallès
996 75.75 Aroob Husain Mazhar Escola Pia Sant Antoni Barcelona
996 75.75 Carlota Pujades Hidalgo Jesús, Maria i Josep Barcelona
996 75.75 Eduard Morillo Peralbo La Salle Girona
996 75.75 Valentina Sabaté Moreno Institut Antoni Torroja Cervera
996 75.75 Georgina Domenjó Fernández Institut La Valira La Seu d'Urgell
996 75.75 Ramon Giménez Inglés Institut Baix Penedès El Vendrell
1018 75.5 Xavier Deprez Prior Sant Ignasi Barcelona
1018 75.5 Rafael Raul Ramirez Nethersole Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
1018 75.5 Alejandro Espejo Carreño Mare Nostrum Tarragona
1018 75.5 Irigaray Pola Adrià Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1018 75.5 Diego López Blasco Institut Vila-seca Vila-seca
1018 75.5 Miguel Gómez Jiménez Institut Arraona Sabadell
1018 75.5 Óscar García Orozco Institut XXV Olimpíada Barcelona
1018 75.5 Jan Prats Carner Anoia Igualada
1018 75.5 Figueras Sadurní Alba Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1018 75.5 Pau Urbano Gómez Institut Torredembarra Torredembarra
1018 75.5 Arturo Pérez Megias Institut Francisco de Goya Barcelona
1018 75.5 Tomás Condomines Roig Sant Ignasi Barcelona
1018 75.5 Leire Ozaita Novoa Claret Barcelona
1018 75.5 Miquel Plana Piñol Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
1018 75.5 Ricardo José Castro Varela La Farga Sant Cugat del Vallès
1018 75.5 Guillem Monreal Maín Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
1018 75.5 Iris Vázquez Torrijos Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
1018 75.5 Junxian Chen Yang Sant Jordi Fornells de la Selva
1018 75.5 Alba García Sánchez Institut de Viladecavalls Viladecavalls
1018 75.5 Gemma Carbonell Sala Freta Mataró
1018 75.5 Sira Mullerat Calçada Institut Joan Segura i Valls Santa Coloma de Queralt
1039 75.25 Naila Von Barnekow Hortal Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
1039 75.25 Rafa Ibáñez Rodríguez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1039 75.25 Laia López Jordà Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
1039 75.25 Nerea Sabariego Ocaña Cor de Maria-Sabastida Barcelona
1039 75.25 Dori Granados Vicente Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
1039 75.25 Paula Sánchez Gómez Institut Montsoriu Arbúcies
1039 75.25 Pau Bosch Pujol Montagut Vilafranca del Penedès
1039 75.25 Violeta Granés Vallès Institut Carles Rahola i Llorens Girona
1039 75.25 Aina Capdevila González Casa del Roure Barcelona
1039 75.25 Yaopeng Chen Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
1039 75.25 Martí Sintes Solé Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
1039 75.25 Oriol Menéndez Rius Institut S'Agulla Blanes
1039 75.25 Feixas Berges Clàudia Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1039 75.25 Sara Roig Amor Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
1039 75.25 Raquel Molina Wielopolski Vedruna Sagrat Cor Tarragona
1039 75.25 Carlota Voltá Manen Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
1055 75.0 Maria Aguilera Masnou FEDAC-Vic Vic
1055 75.0 Paula Font Solà Institut Vil·la Romana La Garriga
1055 75.0 Guillem Llobet Casajuana Virolai Barcelona
1055 75.0 Albert Digón Quintillà Vedruna Balaguer Balaguer
1055 75.0 Manuel Cortés Hernán Sil Barcelona
1055 75.0 Iñaki Marcó Pérez-zorrilla La Farga Sant Cugat del Vallès
1055 75.0 Diego Tirados Guirado Lestonnac Mollet del Vallès
1055 75.0 Leonardo Yves Camps Prost Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
1055 75.0 Lídia Fàbrega Hereu La Salle Girona
1055 75.0 Daniel Círia Ferrer Institut Francesc Ribalta Solsona
1055 75.0 Pablo Morante de la Rubia Institut Damià Campeny Mataró
1055 75.0 Amanda Biescas Tantiñá Institut Carles Vallbona Granollers
1055 75.0 Lluís Bas Gavaldà El Clot Barcelona
1055 75.0 Arnau Riu Jofré Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
1055 75.0 Raquel García Vargas Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
1055 75.0 Miquel Culleré Jiménez Institut Cal Gravat Manresa
1055 75.0 Marc Puig Creixell Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
1055 75.0 Joan Zaragoza Gómez La Salle Horta Barcelona
1055 75.0 Tuies Vidal Güell Institut Vall de Llémena Sant Gregori
1055 75.0 David Hidalgo Guzmán Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
1055 75.0 Carla Vidal Segura Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
1055 75.0 Adaia Flotats Boix Arrels II Solsona
1055 75.0 Ismael Sojo Coronado Institut S'Agulla Blanes
1055 75.0 Albert Canals Sabaté Àgora Sant Cugat del Vallès
1055 75.0 Elsa Llobet Turró Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
1055 75.0 Aina Masip Cases Institut d'Aran Vielha e Mijaran
1055 75.0 Inés Arroyo Cárceles Institut Pla Marcell Cardedeu
1055 75.0 Gina Moliné Vallès Institut Vall d'Hebron Barcelona
1055 75.0 Carla Martínez Pujante Institut Can Mas Ripollet
1055 75.0 Marçal Garreta Piñol Institut de Terrassa Terrassa
1055 75.0 Humin Huang Institut Les Termes Sabadell
1055 75.0 Teresa Cappuyns Jordán La Vall BELLATERRA
1055 75.0 Lexi Hu Institut de Palamós Palamós
1055 75.0 Asier Navarro Diaz Institut Can Margarit Corbera de Llobregat
1055 75.0 Pau Serra Águila Sagrat Cor de Jesús Vic
1055 75.0 Severiano Miralles Vázquez Institut Rovira-Forns Santa Perpètua de Mogoda
1055 75.0 Arnau Ventosa González Institut Marius Torres Lleida
1055 75.0 Xavier Pablo Alcañiz Carrillo Sagrada Família-Horta Barcelona
1055 75.0 Montserrat Serrano Morcillo Institut de Sant Andreu Sant Andreu de la Barca
1055 75.0 Carla Flo Carrero Institut Joan Mercader Igualada
1055 75.0 Eider Cortés Melsió Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
1055 75.0 Albert Yañez Jornet Sant Ignasi Barcelona
1055 75.0 Marc Rubio Oliva Claret Valls
1055 75.0 Erich Voigt Soley Institut Blanca d'Anjou El Perelló
1055 75.0 Mariona Masià Pinyol Sant Ignasi Barcelona
1055 75.0 Daniel Castellano Polonia Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
1055 75.0 Yuki Paricio Ueno La Salle Bonanova Barcelona
1055 75.0 Ayrton Iván Altamirano Martínez Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
1055 75.0 Mariona Balaguer Godino Cor de Maria Blanes
1055 75.0 Roger Sánchez de la Mora Garbí Pere Vergés Badalona