Llista de les millors puntuacions (6%) de cinquè de Primària

En total han participat 14666 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 100.0 Roger Gómez Català FEDAC-Gironella Gironella
1 100.0 Sandra Milà Villegas Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
1 100.0 Martina Merigó Sales Escola El Cim Teià
1 100.0 Iván González Castillo Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
1 100.0 Adrià Muñoz Batlle Sant Lluís Barcelona
1 100.0 Daniel Culebras Fernàndez Escola Sant Miquel Miralcamp
1 100.0 Roger Aranès Márquez Montagut Vilafranca del Penedès
1 100.0 Laura Martí Sala Escola de Llers Llers
1 100.0 Biel Vall-llovera Peiró Escola El Cim Teià
1 100.0 Bernat Vicens Manté Casa Nostra Banyoles
1 100.0 Màrius Furriol Torrell Montserrat Cerdanyola del Vallès
1 100.0 Clàudia Guasch Sampol Inmaculada Concepción Gavà
1 100.0 Arnau Casanovas González Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
1 100.0 Pol Musté Piqué Escola l'Arrabassada Tarragona
1 100.0 Martí Vallbona Ylla-català Escola Les Escoles Gurb
1 100.0 Júlia Muria Solé Escola Barcelona Barcelona
17 96.25 Jan Palacín Durán Aula Escuela Europea Barcelona
17 96.25 Jordi Vilarasau Rallo Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
17 96.25 Héctor Bricio Rodríguez Aula Escuela Europea Barcelona
17 96.25 Claudia Pérez López Pineda L'Hospitalet de Llobregat
17 96.25 Paula Montoro Montes Pineda L'Hospitalet de Llobregat
17 96.25 Nina Claveria Petit Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
17 96.25 Teo Elia Tena Escola Tramuntana - ZER Empordà Vilanant
17 96.25 Bernat Pequera Rodríguez Escola Jaume Balmes Sant Feliu de Codines
25 96.0 Mateo Gayán Company Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
25 96.0 Marc Meseguer Codorniu Escola El Temple Tortosa
25 96.0 Sergi Malpartida Tarragó Vedruna Sagrat Cor Tarragona
25 96.0 Santiago Dexeus Delàs Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
25 96.0 Xavier Genís Cuenca Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
30 95.0 Asier Orrantia Buj Escola El Cim Teià
30 95.0 Martí Frigola Barcons Escola Enric Casassas Sabadell
30 95.0 Joan Mallen Alberdi Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
30 95.0 Joaquín Cabello Martos Montserrat Cerdanyola del Vallès
30 95.0 Adriana Pérez Novás Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
30 95.0 Víctor Merino Garcia Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
30 95.0 Marc Maydeu Novell Escola Les Escoles Gurb
30 95.0 Pau Prado de Mingo Brianxa Tordera
30 95.0 Óscar Salvans García Sagrada Família-Horta Barcelona
30 95.0 Erola Rodríguez Vila Sagrats Cors Centelles.
30 95.0 Lluís Porta Isant Escola Sant Jordi Oliana
30 95.0 Olivia Costa López Escola Joan Perich i Valls Sant Joan Despí
30 95.0 Dario Pons Blanco Escola Marià Cubí i Soler Malgrat de Mar
30 95.0 Alex Mola Giménez Escola Maria-Mercè Marçal Mataró
30 95.0 Adrià Fortunño Invers Sagrada Família Sabadell
30 95.0 Laia Margarit Sabatés Thau Sant Cugat del Vallès
30 95.0 Víctor Milla Olivencia Sant Lluís Barcelona
30 95.0 Guillem Parras Solano Mowgli Igualada
30 95.0 Emma Tarancón Estrada Thau Barcelona
30 95.0 Josep Solé Miravete Sagrado Corazón Barcelona
30 95.0 Daniel Rodríguez Peña Igualada Igualada
30 95.0 Marçal Llampayas Artells Thau Barcelona
30 95.0 Mireia Salvador Moreno La Immaculada Vilassar de Dalt
30 95.0 Joel Alsina Llavina Escola Serena Vall Sant Andreu de Llavaneres
30 95.0 Oriol Bosch Benet Escola Pau Romeva Barcelona
30 95.0 Baldó Vicente Marco Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
30 95.0 Màrius Garcia Higueras Thau Barcelona
30 95.0 Daniel Chavero Bedmar Escola Rubió i Ors Reus
30 95.0 Joan Soler Surinyach Thau Barcelona
30 95.0 Abril Escarré Rafí Escola Rocabruna - ZER El Francolí Valls
30 95.0 Joan Ribera Caro Palcam Barcelona
30 95.0 Eloi Santiveri Cusiné Escola Pompeu Fabra Mollerussa
30 95.0 Elisabet Fonollosa de Pera Montserrat Cerdanyola del Vallès
30 95.0 Anna Fernández Peñafiel Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
30 95.0 Víctor Pizarro Valero Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
65 93.75 Xevi Serra Barniol Escola Les Muralles Montblanc
65 93.75 Adrià Asensi Capellán Escola Marta Mata El Vendrell
65 93.75 Claudia Mena García Escola Bernat de Mogoda Santa Perpètua de Mogoda
65 93.75 Carla Vinyals Martín Betània-Patmos Barcelona
65 93.75 Roger Fornells Acín Bell-lloc del Pla Girona
65 93.75 Maria Olarte Gutierrez Pineda L'Hospitalet de Llobregat
65 93.75 Alexandra Álvarez Suñé Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
65 93.75 Àtticus Artigas Escolar Escola Gabriel Castella i Raich Igualada
65 93.75 Xavier Vicente Garrido Escola Roc Blanc Viladecavalls
65 93.75 Jan Llorca Sala Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
65 93.75 Nicolas Falandt Alvarez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
65 93.75 Clara Rocas Pérez Doctor Masmitjà Girona
65 93.75 Eric Hernandez Arenas Escola Roc Blanc Viladecavalls
65 93.75 Guillem Verdú Matas Bell-lloc del Pla Girona
65 93.75 Dinara Rumyantseva Becheslavobna Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
65 93.75 Mariona Bausili Gabarró Escola Migdia Girona
65 93.75 Javier Vico Fernández Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
65 93.75 Lluc Soler Manich Thau Barcelona
65 93.75 Max Cararach Borràs Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
65 93.75 Jan Trapero Gallart Mare de Déu de la Salut Sabadell
65 93.75 Joan Vidal Castro Sant Felip Neri Barcelona
65 93.75 Coll-vinent Ollé Mar Escola Canigó Sant Just Desvern
65 93.75 Jordi Artigas Reyes Escola Sant Iscle Vidreres
65 93.75 Èric Sanz Rossón Sant Nicolau Sabadell
65 93.75 Arnau López Pastor Bell-lloc del Pla Girona
65 93.75 Dídac Cos Estopà Escola L'Àlber Albesa
65 93.75 Oleguer Casanoves Tàpia Escorial Vic
65 93.75 Berta Tomàs Pons Sadako Barcelona
65 93.75 Juli Lenk Canet Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
94 92.0 Mark Carrizosa Hernández Fax L'Hospitalet de Llobregat
94 92.0 Miguel Masiques del Castillo Aula Escuela Europea Barcelona
94 92.0 Anna Turner Ramon Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
97 91.25 Salut Queraltó González Sagrada Família Sabadell
97 91.25 Mar Sayol Torres Escola Pia d'Olot Olot
97 91.25 Jordi Valero Cornadó Aula Escuela Europea Barcelona
97 91.25 Andrea Alié García Daina Isard Olesa de Montserrat
97 91.25 Maria Jambert Arnall Vedruna Palamós
97 91.25 Edgar Barreno Jiménez Virolai Barcelona
97 91.25 Jana Castellví Alegret Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
97 91.25 Eduard Martí Pujolras Doctor Masmitjà Girona
97 91.25 Núria Gendrau Gonfaus Xarxa Berga
97 91.25 Aina Alonso Riera Avenç Sant Cugat del Vallès
97 91.25 Dani Calle Medina Escola Mossèn Cinto Folgueroles
97 91.25 Haobo Zhou Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
97 91.25 Guillem Gelpí López-giralt Escola Mare de Déu de Montserrat Malgrat de Mar
110 91.0 Sergi Rioné Tamayo Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
110 91.0 Eric Massallé Rojo Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
110 91.0 Anna Bundó Morgades Montagut Vilafranca del Penedès
110 91.0 Ahmed Amin Mahyaoui Guendouzi Escola Bisbat d'Egara Terrassa
110 91.0 Maria Pascual Font Daina Isard Olesa de Montserrat
110 91.0 Maria Mateu González Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
116 90.75 Roger Rius Ayala Thau Barcelona
117 90.0 Sergi Moreu Filella Infant Jesús Barcelona
117 90.0 Martina Domènech Arcarons Rocaprevera Torelló
117 90.0 Inés Sánchez Rosa Maristes Champagnat Badalona
117 90.0 Albert Herrero Barrios Avenç Sant Cugat del Vallès
117 90.0 Anna Jausàs Palmés Aula Escuela Europea Barcelona
117 90.0 Muntada Escolà Júlia Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
117 90.0 Yao Jiang Escola Pau Vila Barcelona
117 90.0 Gabriel Muñoz Avila FEDAC-Pineda Pineda de Mar
117 90.0 David López Bruballa Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
117 90.0 Enric Nadal Vidal Escola Sant Martí Arenys de Munt
117 90.0 Alba Jarrett Rodellar Escola Pau Romeva Barcelona
117 90.0 Gabriel Sans de Castro Mare de Déu del Roser Barcelona
117 90.0 Tània Ventura Domènech El Clot Barcelona
117 90.0 Roger Contijoch Montpart Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
117 90.0 Berta Bertran López Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
117 90.0 Roger Isern Garcia Escola Vallgorguina Vallgorguina
117 90.0 Oriol Carrera Cardona Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
117 90.0 Nicolás Hermosilla Sitjà Aula Escuela Europea Barcelona
117 90.0 Alba Lladó Antonell Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
117 90.0 Miquel Montserrat Consegal Escola Montserrat Sant Just Desvern
117 90.0 Lucas Fernández Molina Thau Barcelona
117 90.0 Carla Issel Boil Fernández Escola Pereanton Granollers
117 90.0 Clara Haro Jovés Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
117 90.0 David Holovacko Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
117 90.0 Biel Caballol Prat Arrels I Solsona
117 90.0 Nacho Moya Pérez Escola Reixac Montcada i Reixac
117 90.0 Martí Abellán Rodríguez Sagrada Família Sabadell
117 90.0 Roger Riba Fernández Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
117 90.0 Arnau Casamitjana Soberano Avenç Sant Cugat del Vallès
117 90.0 Jan Peries Duran Escola Pia de Balaguer Balaguer
117 90.0 Anna Girones Lahuerta Sagrada Família-Horta Barcelona
117 90.0 Víctor Puig Martínez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
117 90.0 Pere Martínez Görbig Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
117 90.0 Eric Corpas Scardino Salesians Sabadell Sabadell
117 90.0 Pere Mauri Barbé Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
117 90.0 Miquel Castánder Masachs Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
117 90.0 Pol Hernández Bardolet Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
117 90.0 Manel González Izquierdo Maristes Champagnat Badalona
117 90.0 Joan Gutiérrez Coll Bell-lloc del Pla Girona
117 90.0 Maria Fernández Pastó Vedruna Palamós
117 90.0 Abel Pérez Sánchez Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
117 90.0 Marc Valero Ponce Mireia Montgat
117 90.0 Lucas Saakyan Solà Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
117 90.0 Aleix Vila Costoya Escola Les Escoles Gurb
117 90.0 Arnau Perez Sanchez Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
117 90.0 Sofia Ginesta Sobero Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
117 90.0 Jana Carrasquer Pintó Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
117 90.0 Àlex Ilarza Guasch Escorial Vic
117 90.0 Eric de Gregorio Paredes Thau Barcelona
117 90.0 Roger Puiggermanal Blasco Escola El Cim Teià
117 90.0 Sergi Morales Arnau Escola Guerau de Liost Les Franqueses del Vallès
117 90.0 Anna Megías Morralla Escola Rubió i Ors Reus
117 90.0 Pablo Puentes Vera Escola Ardenya Sant Feliu de Guíxols
117 90.0 Martina Tasqué Orsi Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
117 90.0 Èric Falcó Andreu Vedruna Immaculada Barcelona
117 90.0 Júlia Lasa Quintillà Escola Països Catalans Lleida
117 90.0 Sofia Larrosa Romanillos Aula Escuela Europea Barcelona
117 90.0 Naroa Acebedo Rico Sant Josep Sant Boi de Llobregat
117 90.0 Biel Murias Planas Sant Miquel Barcelona
176 89.75 Hugo Roldan Rodríguez Gem Mataró
176 89.75 Anna Griful Arrieta Escola Barcelona Barcelona
176 89.75 Lluc Pou Escribà Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
176 89.75 Meritxell Vilaseca Porta Escola Creu Alta Sabadell
176 89.75 Ian Royo Llasat Sagrat Cor Amposta
176 89.75 Pablo Hernández González Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
182 88.75 Joan Sánchez Valentí Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
182 88.75 Martí Fortuño Domingo Escola Joan Rebull Reus
182 88.75 Alejandro Zarza Laborda Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
182 88.75 Aroa Blecua Martínez Aula Escuela Europea Barcelona
182 88.75 Ricardo Pablos Castillo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
182 88.75 Matthew O'dea Baylina Montserrat Barcelona
182 88.75 Cristina Lagresa Grabulosa Escola Sant Andreu de Borrassà Borrassà
182 88.75 Yasmin Robles Gimeno Escola Pilar Mestres-Jaume Torrens La Roca del Vallès
182 88.75 Guillem Valentí Trilles Daina Isard Olesa de Montserrat
182 88.75 Ignacio Barba Ribas Sant Ignasi Barcelona
182 88.75 Natalia Nuñez Collaguazo Escola Pompeu Fabra L'Hospitalet de Llobregat
182 88.75 Nicolas Parenti Papi Bell-lloc del Pla Girona
182 88.75 Aina Pujol Vives Igualada Igualada
182 88.75 Gabriel Pelayo Zambudio Escola Montserrat Sant Just Desvern
182 88.75 Gerard Sastre Olivé Escola Les Mèlies Vilafant
182 88.75 Irek Janczak IPSE Barcelona
182 88.75 Albert Pi Piqué Escola Reixac Montcada i Reixac
182 88.75 Oier Hernanz Arroyo Gem Mataró
182 88.75 Arnau Quer Carreras Bell-lloc del Pla Girona
182 88.75 Nerea Chuecos Ros Palcam Barcelona
182 88.75 Joel Llobera Verdú Escola Sol Ixent Corbins
182 88.75 Regina Vives Gil Pineda L'Hospitalet de Llobregat
182 88.75 Soraya Domínguez Tucto Fax L'Hospitalet de Llobregat
182 88.75 Albert Renart Roca Hamelín-Internacional Laie Montgat
182 88.75 Pau Vidal Garcia Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
182 88.75 Xana Herrero Mateu Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
182 88.75 Adrià Flamerich Miró IPSE Barcelona
182 88.75 Natàlia Stille Murio Escola de Llers Llers
182 88.75 Mar Gallench Tarradas Casa Nostra Banyoles
182 88.75 Kacper Tarasewicz Escola Pinya de Rosa Blanes
182 88.75 Marçal Aguilera Vila Escola Joan Perich i Valls Sant Joan Despí
182 88.75 Uriel Sánchez Gangonells Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
182 88.75 Eric Costa Morales Thau Barcelona
182 88.75 Adrià Vescovi Itoiz Infant Jesús Barcelona
182 88.75 Llibert Oliver López Escola L'Aixart Cervià de Ter
182 88.75 Andrea Soler Serra Betània-Patmos Barcelona
182 88.75 Paula Arias Castillo Escola Molí de Vent Torredembarra
182 88.75 Izan Bonillas Lucas Escola Montserrat Sant Salvador de Guardiola
182 88.75 Arnau Garsot Vera Escola Les Escoles Gurb
182 88.75 Marc Guillen Boix Aula Escuela Europea Barcelona
182 88.75 Oriol Sicilia Martín Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
182 88.75 Víctor Roca Villanueva Inmaculada Concepción Gavà
182 88.75 Alvar Comajuncosas García La Salle Premià de Mar
182 88.75 Elena Oliva Planas Escorial Vic
182 88.75 Natàlia Gras Carerach Doctor Masmitjà Girona
182 88.75 Jan Sègols Toro Sagrada Família Sabadell
182 88.75 Anna Baucells Palma Escola Montserrat Sant Salvador de Guardiola
182 88.75 Pol Tarriño Pujol Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
182 88.75 Pol Barrufet Bordas Vedruna Sagrat Cor Tarragona
182 88.75 Franco Torres Vegas Escola Pompeu Fabra Barcelona
182 88.75 Blai Armengol Vàzquez Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
182 88.75 David Camps Villarejo Escola Doctor Samaranch i Fina Santa Margarida i els Monjos
182 88.75 Ferran Biel Campiñez Vedruna Balaguer Balaguer
182 88.75 Elna Sallent Hinojosa Valldaura Barcelona
182 88.75 Marina Torrico Martí Llor Sant Boi de Llobregat
182 88.75 Queralt Artigas Cruz Escola Guillem de Balsareny Balsareny
182 88.75 Martí Soler Pueyo Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
182 88.75 Arnau Morillo Rubio La Salle Premià de Mar
182 88.75 Zoe Bondino de Sola Peter Pan Barcelona
182 88.75 Sofia Bogunyà Falguera Sant Gregori Barcelona
182 88.75 Ariadna García Cid Escola Can Besora Mollet del Vallès
182 88.75 Biel Casassas Dorca Escola Les Escoles Gurb
182 88.75 Joan Curto Domínguez Montseny-Poblenou Barcelona
182 88.75 Marc Martín Cabañero Palcam Barcelona
182 88.75 Mateu Giménez Nedelcu Virolai Barcelona
182 88.75 Llibert Bonet Colom Escola Lluçanès Prats de Lluçanès
182 88.75 Aintzane Tapíz Botargues Escola Pau Vila Barcelona
182 88.75 Eric Cañadas Gil Inmaculada Concepción Gavà
182 88.75 Laia Puig Cucurella Joviat Manresa
182 88.75 Isaac Reina Fuentes Sant Josep Reus
252 87.5 Cid de Cid Román Santa Teresa de Jesús Tarragona
252 87.5 Jan Azémard Cid Escola de Xerta Xerta
252 87.5 Lucas Uviedo Rincón Escola La Sínia Cerdanyola del Vallès
252 87.5 Pol Pascua Salinas Escola Jaume Balmes Sant Feliu de Codines
252 87.5 Iván Prada Díaz Escola Maria-Mercè Marçal Mataró
252 87.5 Oriol Gómez Expósito Sagrada Família Sabadell
252 87.5 Paula Sibecas Caamaño Casa Nostra Banyoles
252 87.5 Anton Borisov Sant Josep Reus
252 87.5 Inés Nubiola Ripol Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
252 87.5 Daniel Raya Marruecos Escola Ca n'Alzamora Rubí
252 87.5 Joan Gener Moratalla Escola Les Mèlies Vilafant
252 87.5 Jan Fernández Gironella FEDAC-Horta Barcelona
252 87.5 Iu Brujas Virgos Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
252 87.5 Jan Ansótegui Montefusco Vedruna Immaculada Barcelona
252 87.5 Arnau Fabra Barceló Escola Sant Llorenç - ZER Montsià La Galera
252 87.5 Rivera Boix Tatiana Santa Teresa de Jesús Tarragona
252 87.5 Joan Boadella i Roca Escola Lacustària Llagostera
252 87.5 Toni Farran Oliva Escola Les Savines Cervera
252 87.5 Josep Gironés Peig Santa Teresa Móra d'Ebre
252 87.5 Eduard Espinet Esparch Doctor Masmitjà Girona
252 87.5 Sara Torrubiano Balcells La Vall BELLATERRA
252 87.5 Guillem Prats Jiménez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
252 87.5 Emma Centeno Prat Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
275 87.25 Dina Markhovskaya Joan Roca 1953 Barcelona
276 87.0 Lucas Cano Cuijpers Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
276 87.0 Ariadna López Orduna Maristes Montserrat Lleida
276 87.0 Martí López Cuenca Aula Escuela Europea Barcelona
276 87.0 Laia Pasarisa de la Fuente Pineda L'Hospitalet de Llobregat
276 87.0 Eloi Gómez Fernández Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
281 86.25 Patrícia Lora-tamayo Feliu Thau Barcelona
281 86.25 Irene Lorenzo Ruiz Vedruna Sagrat Cor Tarragona
281 86.25 Claudia Escassi García Sant Ignasi Barcelona
281 86.25 Max Úbeda Villanueva Vedruna Immaculada Barcelona
281 86.25 Hèctor López Ortega Maristes Champagnat Badalona
281 86.25 Isaac Millo Valls Tecnos Terrassa
281 86.25 Maria Lasierra Escudero Montserrat Barcelona
281 86.25 Juan Suárez Valhondo Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
281 86.25 Lucia Mas de Xaxas de la Maza Escola Jaume Llull Sant Andreu de Llavaneres
281 86.25 Adrià Patricio Mena Gem Mataró
281 86.25 Oriol Molluna Llona Escola Les Savines Cervera
281 86.25 Arnau Feliu Gibert Escola L'Aixart Cervià de Ter
281 86.25 Marc Gutiérrez López Sant Gervasi Mollet del Vallès
281 86.25 Iria Díaz Muñoz Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
281 86.25 Jordi Deu Osorio Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
281 86.25 Èric Agut Granados Mowgli Igualada
281 86.25 Oubay el Aïsati Escola Sant Joan Berga
281 86.25 Roc Macià Perarnau FEDAC-Gironella Gironella
281 86.25 Milo Ribó Pellegrini Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
281 86.25 Jana Peraferrer Clopés FEDAC-Pineda Pineda de Mar
301 86.0 Victor Murillo Campos Escola Marinada El Masnou
301 86.0 Albert Budria Esgleas Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
301 86.0 Mariona Fanlo Campistany Escola Giroi La Garriga
301 86.0 Cesc Romero Torras Igualada Igualada
301 86.0 Mateo Casero Griñón Tecnos Terrassa
301 86.0 Alejandra González Larrumbe Montserrat Barcelona
301 86.0 Silvia Cuartero Bermejo Escola Barcelona Barcelona
301 86.0 Marcel Garvín Figueras Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
301 86.0 Marcel Espinàs Gil Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
301 86.0 Albert Díaz Lorenzo Proa Barcelona
301 86.0 Marc Salom Pons Claver Lleida
301 86.0 Sofía Bellido Rocabayera Maristes Champagnat Badalona
301 86.0 Andreu Guillaumes Molas Bell-lloc del Pla Girona
301 86.0 Ricardo Ruiz Jiménez Goar Viladecans
301 86.0 Ariadna Vargas Berga Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
301 86.0 Júlia Arbós Monsó Escola Els Picots Lliçà d'Amunt
301 86.0 Bru Ubach Quintana Escola Bisbat d'Egara Terrassa
301 86.0 Martí Biosca Climent Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
301 86.0 Marc Arranz Torra Maristes Champagnat Badalona
301 86.0 Alejandro Montesinos Rubio Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
321 85.75 Nil Puigdemunt Coma Escola Migdia Girona
321 85.75 María Camacho Andrade Inmaculada Concepción Gavà
321 85.75 Hugo Arcelin Mallada Elisabeth Salou
324 85.0 Aniol Rufí Vidal Escola Migdia Girona
324 85.0 Izan Reyes Gómez Escola Ca n'Alzamora Rubí
324 85.0 Pau Ordeig Basagaña Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
324 85.0 Irene Vallsmadella Domenech Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
324 85.0 Luqman Stolzenberger Pinart Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
324 85.0 Arnau Acha Moya Elisabeth Salou
324 85.0 Nerea Murillo Carrillo La Mercè Martorell
324 85.0 Eric Jiménez Albelda Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
324 85.0 Guillem Sarsanedas Massons Escola Tagamanent La Garriga
324 85.0 Adrià Cerdà Soler La Salle Bonanova Barcelona
324 85.0 Guillem Campos Hernández Escola Carme Guasch i Darné Figueres
324 85.0 Guillem Puig Cucurella Joviat Manresa
324 85.0 Victor Guillen Morales Sant Josep Reus
324 85.0 Capdevila Fernández Marc Santa Teresa de Jesús Tarragona
324 85.0 Jordi Morales Cordonasu Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
324 85.0 Àngel Rey Segura Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
324 85.0 Martí Fuertes Fonoll Thau Barcelona
324 85.0 Valeria Hayek Castan Escola Campderrós Vallirana
324 85.0 Blanca Rocha Jiménez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
324 85.0 Xènia Ferrando Herrero Escola Barcelona Barcelona
324 85.0 Marc Carreras Ribas Bell-lloc del Pla Girona
324 85.0 Pau González Galán Salesians Sabadell Sabadell
324 85.0 Roger Diego Serrano Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
324 85.0 Calvo Solé Eugeni Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
324 85.0 Maria Muñoz Parra Àgora Sant Cugat del Vallès
324 85.0 Feodor Korobeynikov Escola Santa Caterina Vinyols i els Arcs
324 85.0 Lía Esteban Crespo John Talabot Barcelona
324 85.0 Mario Martínez Aniento La Salle Bonanova Barcelona
324 85.0 González Clua Èric Escola Pax Tarragona
324 85.0 Bruna Guixà Hinojosa Garbí Pere Vergés Badalona
324 85.0 Júlia de la Asuncion Saurí Escola Sant Martí Arenys de Munt
324 85.0 Roc Ribas Morcillo Escola Montbui Caldes de Montbui
324 85.0 Pol Garcia Castelló Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
324 85.0 Ona Casals Coderch Escola Pereanton Granollers
324 85.0 Pau Vidal Colomer Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
324 85.0 Xavi Pérez Torres El Carme Lleida
324 85.0 David Denamiel Salvador Àgora Sant Cugat del Vallès
324 85.0 Marc Valencia del Valle Escola Els Picots Lliçà d'Amunt
324 85.0 Ona Mañosa Bernades L'Avet Terrassa
324 85.0 Àlex Sánchez Varela Escola Poble Nou Pineda de Mar
324 85.0 Alex Torres Álvarez Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
324 85.0 Adam Pont Medina Escola La Lió Premià de Mar
324 85.0 Gerard Piqueras Sala Virolai Barcelona
324 85.0 Biel Vidal Medrano Escola Pau Casals El Vendrell
324 85.0 Ton Costa Esquius Vedruna-Berga Berga
324 85.0 Laia Rosés Rafanell La Immaculada Vilassar de Dalt
324 85.0 Edna Miralda Coll Escola Jaume Balmes Sant Feliu de Codines
324 85.0 Hugo Ribó Lorente Sant Ignasi Barcelona
324 85.0 Laia Porcuna García Escola Antoni Brusi Barcelona
324 85.0 Inés Gou Dachs Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
324 85.0 Noa Martos Pérez Llor Sant Boi de Llobregat
324 85.0 Diego Leaño Melgar Escolàpies Figueres Figueres
324 85.0 Carla Sales Montoya Avenç Sant Cugat del Vallès
377 84.75 Pol Morata Martí Escola La Sínia Cerdanyola del Vallès
377 84.75 Gerard Espelt Povedano Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
377 84.75 Biel Fàbregas Tió Sagrats Cors Centelles.
377 84.75 Mireia Olivé Font Proa Barcelona
377 84.75 Berta Badosa Regi Escola Pia d'Olot Olot
377 84.75 Anna Barelles Molina Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
377 84.75 Arnau Barquet Vilar Aula Escuela Europea Barcelona
377 84.75 Aina Bernal Baldrich Thau Barcelona
377 84.75 Hugo Vidal Márquez Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
377 84.75 Caballo Ruiz Pablo Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
377 84.75 Quim Hernàndez Sen Aula Escuela Europea Barcelona
377 84.75 Ferran Soler Teixido Escola El Morrot Olot
377 84.75 Pau Sánchez Estrada Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
377 84.75 Guillem Gómez de Porras Escola Guillem Fortuny Cambrils
377 84.75 Clara Riba Sánchez Col·legi Montclar-Mestral Jorba
377 84.75 Javier Izquierdo García-valdecasas La Salle Bonanova Barcelona
377 84.75 Abril Coscolluela Monteys Escola Carme Guasch i Darné Figueres
394 84.5 Miquel Gómez Solanes Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
395 83.75 Marc Ollé Tufet Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
395 83.75 Blanca Cruzate Fernandez Avenç Sant Cugat del Vallès
395 83.75 Ana Rebollo Jiménez Mare de Déu de la Serra Montblanc
395 83.75 Júlia Lueiro Rodríguez Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
395 83.75 Berta Ortiz González El Clot Barcelona
395 83.75 Rut Fàbregas Pin Sant Gervasi Mollet del Vallès
395 83.75 Jana Busquets Ibañez L'Avet Terrassa
395 83.75 Alex Garcia Barea Escola Font Freda Montcada i Reixac
395 83.75 Daniel Guerrero Pérez Delta Terrassa
395 83.75 Josep Maria Aumatell Sanchez Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
395 83.75 Clara Borruel Latorre Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
395 83.75 Denís Rodríguez Aranda Escola Montserrat Sant Salvador de Guardiola
395 83.75 Marc García Comas Llor Sant Boi de Llobregat
395 83.75 Biel Fernández Herencia Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
395 83.75 Albert Garcia Vilriales Escola La Llàntia Mataró
395 83.75 Arnau Simó Martí Escola Bisbat d'Egara Terrassa
395 83.75 Pau Guitart Amorós Thau Barcelona
395 83.75 Dídac Ruiz Aguilera Escola Mare de Déu de la Muntanya Esparreguera
395 83.75 Isaac Vilà Saiz Escola Joaquim Vallmajó Navata
395 83.75 Natàlia Novell Castro Thau Barcelona
395 83.75 Eric Ribas Fenollar Escola Ca n'Alzamora Rubí
395 83.75 Marc Bajona Fornell Arrels I Solsona
395 83.75 Tianhao Ying Montserrat Cerdanyola del Vallès
395 83.75 Jana Rodríguez Carrión Thau Sant Cugat del Vallès
395 83.75 Clara D’ossó Català Avenç Sant Cugat del Vallès
395 83.75 Ferran Muriscot Puigdevall Escola Can Puig Banyoles
395 83.75 Aniol Farrés Torres Escola Les Flandes Piera
395 83.75 Carla Prades Lara Escola Pia de Balaguer Balaguer
395 83.75 Joel Rodríguez Canals Daina Isard Olesa de Montserrat
395 83.75 Gerard Ferrer Pérez Escola Montserrat Sant Salvador de Guardiola
395 83.75 Malo Guerra Daniela Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
395 83.75 Esteve Vilella Rivero Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
395 83.75 Uli Schwickardt Navarro Escola Roc Blanc Viladecavalls
395 83.75 Martí González Andrés Sant Miquel Barcelona
395 83.75 Nicolas Aguirre Howes Sadako Barcelona
395 83.75 Nacor Verdés Bertolín Escola Ferran Sunyer Barcelona
395 83.75 Jofre Lladó Dellonder Escola Sant Martí Arenys de Munt
395 83.75 Hèctor López Ávila Escola Amistat Figueres
395 83.75 Mariona Ortiz Andreu Escola Sant Martí Barcelona
395 83.75 Laia Tarés Pallejà Sant Josep Reus
395 83.75 Jana Gallardo Ribalta Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
395 83.75 Víctor Alonso Santoveña Palcam Barcelona
395 83.75 Júlia Aulina Martínez Escola El Morrot Olot
395 83.75 Oriol Pascual Font Daina Isard Olesa de Montserrat
395 83.75 Gerard Tomás Trullenque Sant Gervasi Mollet del Vallès
395 83.75 Gabriel Joossen Lorenzo Montserrat Cerdanyola del Vallès
395 83.75 Anton Tarès Fernández Escola Martí Poch L'Espluga de Francolí
395 83.75 Àlber Romero Cartaña Escola Rocabruna - ZER El Francolí Valls
395 83.75 Aleix Sas Rodríguez Escola Doctor Samaranch i Fina Santa Margarida i els Monjos
395 83.75 Javier Raventós Barata Betània-Patmos Barcelona
395 83.75 Núria Vilà Parcerisa FEDAC-Gironella Gironella
395 83.75 Leo Casals Lux Sant Felip Neri Barcelona
395 83.75 Ariadna Puchol Farran Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
395 83.75 Cosmo Drabble Casa Nostra Banyoles
395 83.75 Arnau Gasulla Pino Sagrada Família Tortosa
395 83.75 Adrià Puig Puigdomènech Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
395 83.75 Guillermo Tárrega Benito Infant Jesús Barcelona
395 83.75 Lila Puente Anglès Escola Antoni Brusi Barcelona
395 83.75 Berta Baiget Roig Escola Jaume Llull Sant Andreu de Llavaneres
395 83.75 Zoè Capdevila Gómez Escola Honorable Josep Tarradellas El Prat de Llobregat
395 83.75 Olívia Gadea Gelada Betània-Patmos Barcelona
395 83.75 Hernán Macías Muñoz Daina Isard Olesa de Montserrat
395 83.75 Sara Chimeno Andrés Escola del Parc El Prat de Llobregat
395 83.75 Levin Gruber Escola Misericòrdia Canet de Mar
395 83.75 Arnau Gavaldà Torrents Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
395 83.75 Joan Añó Conejero Infant Jesús Barcelona
395 83.75 Teo Sánchez Batlle Sagrat Cor Amposta
395 83.75 Dídac Segura Sanchis Cardenal Vidal i Barraquer Cambrils
395 83.75 Joan Reina Mateu FEDAC-Pineda Pineda de Mar
395 83.75 Claudia Cardona Blecua Escola El Cim Teià
395 83.75 Marcel Pinart Casanovas IPSE Barcelona
395 83.75 Ignacio Morales Alemany Hamelín-Internacional Laie Montgat
395 83.75 Salvador Pérez Molina, Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
395 83.75 Bernat Baró Fàbregas Escola Pau Romeva Barcelona
395 83.75 Joan Solà Magem Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
395 83.75 Lucas Uroz Jiménez Escola Marinada El Masnou
395 83.75 Izan Santiago Crisol Mare de Déu de la Serra Montblanc
395 83.75 Queralt Polo Girona Escola Joan Rebull Reus
395 83.75 Roc Bernat Marco Guzmán Escola Montserrat Sant Salvador de Guardiola
395 83.75 Biel Calonge Pardo L'Avet Terrassa
395 83.75 Roger Martínez Conde Proa Barcelona
395 83.75 Josep Belda Pi Escola del Parc El Prat de Llobregat
395 83.75 Bolumar Rivas Adrià Escola Pax Tarragona
395 83.75 Júlia Sánchez de la Guàrdia Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
395 83.75 Núria Ochoa Bové Escola L'Era de Dalt Tona
395 83.75 Leo Jintai Du Escola Poble Nou Pineda de Mar
395 83.75 Núria Fragoso Sánchez Gem Mataró
395 83.75 Alba Doménech Valls Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
395 83.75 Álex García Martín La Salle Horta Barcelona
395 83.75 Roger Mir Daza Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
395 83.75 Morgan Kanu Mitchell Hamelín-Internacional Laie Montgat
395 83.75 Enric Serrano Castilla Salesians Sabadell Sabadell
395 83.75 David Blázquez Álvarez Monalco Igualada
395 83.75 Nicolás López Escolano Escola Pau Romeva Barcelona
489 83.5 Gabriel Valle Jornet Nazaret Esplugues de Llobregat
489 83.5 Ona Castells Pellicer Escola El Cim Teià
489 83.5 Pau Hormias Bestraten Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
489 83.5 Marc Tamborero González Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
489 83.5 Pablo Sanz Serrano Aula Escuela Europea Barcelona
494 83.25 Cesc Mercadal Arrogante Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
494 83.25 Emma Camps Ramallo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
496 83.0 Lucía Cayetano Pascual Escola Maria-Mercè Marçal Mataró
496 83.0 Laura Masip Ordoyo Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
498 82.5 Abril Codina Fernández Thau Barcelona
498 82.5 Laia Pujolà Navarro Tecnos Terrassa
498 82.5 Mario Rodríguez Ferre Escola Pompeu Fabra El Pont de Vilomara i Rocafort
498 82.5 Greta Parada Rodríguez Pineda L'Hospitalet de Llobregat
498 82.5 Massimo Civita Espuga Proa Barcelona
498 82.5 Blau Vilanova Vázquez Maristes Montserrat Lleida
498 82.5 López-rivadulla Torrella Pau Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
498 82.5 Gerard Trepat Villanueva Maristes Champagnat Badalona
498 82.5 Gemma Garcia Serrano, Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
498 82.5 Jan Llechà Abadal Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
498 82.5 Emiliano Forcén Barreiro Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
498 82.5 Haritz Aranguren Cuadrado Maristes Sants - les Corts Barcelona
498 82.5 Miguel Torres López-almansa Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
498 82.5 Miquel López Tormo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
498 82.5 Toni Subirá Homedes Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
498 82.5 Nicolàs Molins Rosell Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
498 82.5 Ariadna Vaqué Oliver Betània-Patmos Barcelona
498 82.5 Tiago Alfaro Millet Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
498 82.5 Aina Martín López Brianxa Tordera
498 82.5 Paula Contreras Ortega Escola Vila-romà Palamós
498 82.5 Guillem Moreno Villarrassa Montserrat Cerdanyola del Vallès
498 82.5 Francesc Hueso Liébanes Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
498 82.5 Pol Gascón Almela Escola Elvira Cuyàs Montcada i Reixac
498 82.5 Xavier Montobbio Palmer Aula Escuela Europea Barcelona
498 82.5 Otto Robinson Macías Escola Antoni Brusi Barcelona
498 82.5 Artem Sayfullin Escola Màrius Torres L'Hospitalet de Llobregat
498 82.5 Baltasar Parera Pinillo Viaró Sant Cugat del Vallès
498 82.5 Ingrid Zapata Casals Escola Pràctiques II Lleida
498 82.5 Dani Pérez Ramos Escola Puiggraciós La Garriga
498 82.5 Juncà Sucarrats Bernat Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
498 82.5 Jan Civis Formento Avenç Sant Cugat del Vallès
498 82.5 Fernando Aguiló Martín Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
498 82.5 Neus Torras Alsina Palcam Barcelona
498 82.5 Oriol Moran Riera Aula Escuela Europea Barcelona
498 82.5 Guiu Gomez Costa Escola Pia d'Igualada Igualada
498 82.5 Guillem Pallisé Viola Escola Salvador Espriu Vallfogona de Balaguer
498 82.5 Guillem Sánchez-crespo Soriano Sant Ignasi Barcelona
498 82.5 Ares Fornons Porras Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
498 82.5 Júlia Gómez Vallés Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
498 82.5 Georgina Abella Martínez Avenç Sant Cugat del Vallès
498 82.5 Carla Costa Casanovas Escola Les Escoles Gurb
498 82.5 Joan Noguera Giralt Proa Barcelona
498 82.5 Ariadna Izquierdo Navarrete Escola Font Freda Montcada i Reixac
498 82.5 Marta Medialdea Indalecio Gem Mataró
498 82.5 Alexandra Neill Carceller Betània-Patmos Barcelona
498 82.5 Jordi Gruart Jover Sagrado Corazón Barcelona
498 82.5 Javier Montero Olmos L'Oreig Pallejà
498 82.5 Pineda Caraballo Maria Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
498 82.5 Daniel Cabacas Tarrega Sagrada Família Sabadell
498 82.5 Sergi Martin Macau Escolàpies Figueres Figueres
498 82.5 Laia Martos Sánchez Sil Barcelona
498 82.5 Nerea Novo Conde Sant Miquel Barcelona
498 82.5 Míriam Porcel Codina Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
498 82.5 Paula Castillo Carreras Betània Cornellà de Llobregat
498 82.5 Pol Ruiz Prados Sagrada Família Sabadell
498 82.5 Berta Clota Ferrer Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
498 82.5 Marc Gensana Benabarre Escola Mont-roig Balaguer
498 82.5 Mohamed Karim el Khayat el Imrany Escola El Turó Montcada i Reixac
498 82.5 Pau Tarragó Varcás Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
498 82.5 Forrellat Gardella Natàlia Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
498 82.5 Jan de Antonio Tudela Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
498 82.5 Pau Antoni Castuera Barroso Daina Isard Olesa de Montserrat
498 82.5 Nerea Platero Cabello Teide Viladecans
498 82.5 Peschel Martínez Eva Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
498 82.5 Alessandro Caneppele Cabeza Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
498 82.5 Biel Martí Barot, Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
498 82.5 Albert Tomas Forero Sant Ignasi Barcelona
498 82.5 Ona Bonet Alabart Santa Teresa Móra d'Ebre
498 82.5 Guillem Soler Reig Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
498 82.5 Claudia Dalmau Malagelada Escola Montserrat Sant Just Desvern
568 82.25 Ferran Antolí Forero Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
568 82.25 Jan Carmona Carrió IPSE Barcelona
568 82.25 Selma Valls Salom Mowgli Igualada
568 82.25 Ismael Serrano Aguilar Escola Montagut Santa Susanna
568 82.25 Joel López Pla Escola Joan Rebull Reus
568 82.25 Gabriel Català Asenjo Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
568 82.25 Enric Cera Puig Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
568 82.25 Llibert Corominas Prats Casa Nostra Banyoles
576 82.0 Júlia Espias Ripoll Vedruna Immaculada Barcelona
576 82.0 Bernat Alfonso Almiñana Avenç Sant Cugat del Vallès
576 82.0 Mónica Hidalgo Puigdengolas Maristes Champagnat Badalona
576 82.0 Roger Pujols López Montserrat Cerdanyola del Vallès
576 82.0 Daniel Suárez Díaz Oms i de Prat Manresa
576 82.0 Sergi Fons Grau Escola Joan Rebull Reus
576 82.0 Arnau Colldeforns Sánchez FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
576 82.0 Marc Garcia Parera Escola Bertí L'Ametlla del Vallès
576 82.0 Nicolau Martínez Lecha Escola Antònia Simó Arnó Almacelles
585 81.75 Aniol Marqués Serradell Escolàpies Figueres Figueres
585 81.75 Cristina Jimenez Castillo Avenç Sant Cugat del Vallès
585 81.75 Timotei Stoika Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
588 81.25 Martín Durán Álvarez Daina Isard Olesa de Montserrat
588 81.25 Eloy Luceño Galán Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
588 81.25 Héctor Anguis Santisteban Montseny-Poblenou Barcelona
588 81.25 Luís Bifet Gracia Claver Lleida
588 81.25 Arnau González Barrera Escola Giroi La Garriga
588 81.25 Nicole Gonzalez Meiler Sefardí Hatikva Sant Cugat del Vallès
588 81.25 Maria Parés Llopart Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
588 81.25 Pol Floresví Pascual Vedruna Sagrat Cor Tarragona
588 81.25 Zoel Font Naranjo Escola Joan de Margarit La Bisbal d'Empordà
588 81.25 Neil Peruga Terré Escola Salvador Espriu Vallfogona de Balaguer
588 81.25 Laia González Raül Sant Domènec Savio Badalona
588 81.25 Bernat Castellano Serrano Escola Migdia Girona
588 81.25 Joana Capdevila Costa El Carme-Vedruna Manlleu
588 81.25 Artur Guk Escola Ramon Faus i Esteve Guissona
588 81.25 Genís Espejo Tamarit Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
588 81.25 Alan Collado Trenas Escola Pinya de Rosa Blanes
588 81.25 Mario Porqueras Marcos Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
588 81.25 Laia Ros Roca Petit Estel - La Nova Terrassa
588 81.25 Sergi Caballero Perales Escola Josep Manuel Peramàs Mataró
588 81.25 Emma Llavero Santiso Sant Josep Reus
588 81.25 Xavier Angel Corral Escola Camí del Cros Mataró
588 81.25 Óscar Rivilla González Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
588 81.25 Mauri Ferrer Clara Santa Teresa de Jesús Tarragona
588 81.25 Coralí Jou Fàbrega Cor de Maria Olot
588 81.25 Jana Llimona Colom Daina Isard Olesa de Montserrat
588 81.25 Ivan Giralt Felip Aula Escuela Europea Barcelona
588 81.25 Nadia Hidalgo Pérez Escola Font Freda Montcada i Reixac
588 81.25 Eric Castillo Batet EIC Salou
588 81.25 Emili Saló Alemany Sant Felip Neri Barcelona
617 81.0 Berta Villaubí Vila Escola Reixac Montcada i Reixac
617 81.0 Roi Cortegoso Pérez Palcam Barcelona
617 81.0 Alba Pellicer Poblet Escola Doctor Alberich i Casas Reus
617 81.0 Esther Oliete Mas Avenç Sant Cugat del Vallès
617 81.0 Laura García García Egara Terrassa
617 81.0 Pau Josa Bonavida Escola El Temple Tortosa
617 81.0 Magí Riba Armengol Sant Felip Neri Barcelona
617 81.0 Zoe Aileen Díaz de Diego Escola Pereanton Granollers
617 81.0 Neus Flores Busquets Escola Pia d'Olot Olot
617 81.0 Martin Huisman Espada Escola Pau Romeva Barcelona
617 81.0 Mia Fernandez Mayol Infant Jesús Barcelona
617 81.0 Cesc Muelas Gibert Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
617 81.0 Anna Montero Mena Joan Roca 1953 Barcelona
617 81.0 Pol Santin Sanchez Escola Sot del Camp Sant Vicenç de Montalt
617 81.0 José Rodríguez Cabrera Sant Josep Reus
617 81.0 Colet Pérez Martí Escola Pax Tarragona
617 81.0 Iu Cabaco Gil Escola Barcelona Barcelona
617 81.0 Nerea Lázaro Hernández Vedruna Immaculada Barcelona
617 81.0 Alexandra Gaju Couso Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
617 81.0 Pepe Zhao SEK-Catalunya La Garriga
617 81.0 Francesca García Monaco Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
617 81.0 Mario Bonet Mateo Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
617 81.0 Mateu Alejandre Vallribera Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
617 81.0 Martina Suñer Céspedes Mare de Déu de la Salut Sabadell
617 81.0 Laia Camps Pujol Escola Setelsis Solsona
642 80.75 Héctor Vallés Sánchez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
642 80.75 Pol Rubio Velasco Montjuïc Girona
642 80.75 Joan Alegret Chavarria Escola El Temple Tortosa
645 80.5 Pau Vargas Camarasa Escola Pia de Balaguer Balaguer
646 80.25 Anna Feng Guo Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
647 80.0 Xavier Serra Ventura Escola Ardenya Sant Feliu de Guíxols
647 80.0 Paula Carreras Sánchez Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
647 80.0 David Gutiérrez Jacob Virolai Barcelona
647 80.0 Maria Farré Breda Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
647 80.0 Maria Ruiz Taboada Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
647 80.0 Adrià Parcerisas Vela Empordà-San José Roses
647 80.0 Javier Hermida Gázquez Sant Miquel Barcelona
647 80.0 Irene Losantos Mercader Sadako Barcelona
647 80.0 Pablo Gordún Gastey Aula Escuela Europea Barcelona
647 80.0 Jordi Estrada Baró Escola La Sagrera Santa Eulàlia de Ronçana
647 80.0 Lluc Mollet Bordas Infant Jesús Barcelona
647 80.0 Pol Ribera Bulló Escola Les Muralles Montblanc
647 80.0 Paula Sasot García Escola Pompeu Fabra El Pont de Vilomara i Rocafort
647 80.0 Marcel Barrio Pérez L'Avet Terrassa
647 80.0 Domènech Vallejo Jan Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
647 80.0 Jana Castro Bosch Sagrada Família Sabadell
647 80.0 Jorge Rodríguez Mármol Escola Antoni Brusi Barcelona
647 80.0 Núria Cayuela Nadal Escola Pilar Mestres-Jaume Torrens La Roca del Vallès
647 80.0 Helena Llonch Vidal Escola Les Escoles Gurb
647 80.0 Pol Camprubí Marginet FEDAC-Gironella Gironella
647 80.0 Mar Vizcarro Moreno Escola Doctor Alberich i Casas Reus
647 80.0 Andrea Olivella Hernando La Salle Bonanova Barcelona
647 80.0 Noa Gejman Müller Sefardí Hatikva Sant Cugat del Vallès
647 80.0 Cloe Palma Guinovart Betània-Patmos Barcelona
647 80.0 Bernat Agüera Figueras Escola Aldric Cassà de la Selva
647 80.0 Ramona Glaenzel Cristià Sant Felip Neri Barcelona
647 80.0 Laura Borregán Sánchez Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
647 80.0 Axel Arena Roca Sant Joan Baptista Barcelona
647 80.0 Carles Gonçalves Espinagosa Escola Dolors Martí i Badia Igualada
647 80.0 Adrían Ronco Fernández Maristes Sants - les Corts Barcelona
647 80.0 Júlia Gibert Torres Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
647 80.0 Roger Torrents Ribas Sant Miquel Barcelona
647 80.0 Berta Barbal Camp Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
647 80.0 Izan Sánchez Ladero Escola Els Picots Lliçà d'Amunt
647 80.0 Albert Puigarnau Ortin L'Avet Terrassa
647 80.0 David Anidjar Riesco Sefardí Hatikva Sant Cugat del Vallès
647 80.0 Unai Martínez Mestres Escola Misericòrdia Canet de Mar
647 80.0 Oscar Chen Escola Prat de la Riba Reus
647 80.0 Pau Timoteo Moragas Escola Poble Nou Pineda de Mar
647 80.0 Alex Calvet Parés La Salle Bonanova Barcelona
647 80.0 Marc Arenas Prat Escolàpies Figueres Figueres
647 80.0 Pau Areu Palà Infant Jesús Barcelona
647 80.0 Pol Clusa Tomás Escola Sant Martí Barcelona
647 80.0 Alex Crespo Pino Escola Les Mèlies Vilafant
647 80.0 Irene Valcárcel Margalef Santa Teresa Móra d'Ebre
647 80.0 Naoki Ribó Tsuchiya Escola Bonavista Bellcaire d'Urgell
647 80.0 Martí Porras Roura Divina Providència Mataró
647 80.0 Jorge Javier Lucas Lucas Alegre L'Hospitalet de Llobregat
647 80.0 Daniela Lanuza Sesma Escola Salvador Espriu Roda de Berà
647 80.0 Joana Fernández Pallarés Escola Guerau de Liost Les Franqueses del Vallès
647 80.0 Mireia Vilaseca Porta Escola Creu Alta Sabadell
647 80.0 Paula Roldán Revilla Escola Progrés Badalona
647 80.0 Héctor Fajardo García Sant Lluís Barcelona
647 80.0 Arturo Rodríguez López Escola Guillem Fortuny Cambrils
647 80.0 Mar Pujol Triay Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
647 80.0 Maria Borrell Ferrero Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
647 80.0 Marc Codinach Martín Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
647 80.0 Pablo Bartivas Borrás La Salle Bonanova Barcelona
647 80.0 Helena Gatenby Aballí Avenç Sant Cugat del Vallès
647 80.0 Aragon Chirigoni Escola de Llers Llers
647 80.0 Ivan Ruiz Polo Infant Jesús Barcelona
647 80.0 Lucía Álvarez Narros Escola Honorable Josep Tarradellas El Prat de Llobregat
647 80.0 Mar Folch Alonso Mireia Montgat
647 80.0 Dídac Blanco López Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
647 80.0 Pol Piazuelo Creus Alfageme Barcelona
647 80.0 Hugo Quero Martín Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
647 80.0 Nil Guàrdia Figuera Bell-lloc del Pla Girona
647 80.0 Ramon Nogueras Castaño IPSE Barcelona
715 79.75 Jana Patiño Pagès Escola Josep Madrenys Vilobí d'Onyar
715 79.75 Erik Méndez Navarro Escola l'Arrabassada Tarragona
715 79.75 Inés González Precedo Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
715 79.75 Iván González Pérez Delta Terrassa
715 79.75 Joel Alcaraz Claret Vedruna Immaculada Barcelona
715 79.75 Estel Cebrià Salip Escolàpies Figueres Figueres
715 79.75 Nina Pijuan Vela Maristes Champagnat Badalona
715 79.75 Daniel Plaza Sanz Vedruna Malgrat de Mar
715 79.75 Marco Fuentes Richart Escola El Cim Teià
715 79.75 Ana Adan Garcés Delta Terrassa
715 79.75 Biel Boada Olivé Escola Les Flandes Piera
715 79.75 Aina Costa Pérez Institut Escola La Tordera Santa Maria de Palautordera
715 79.75 Louan Caviasca Vergés Escola Oliveres Mil·lenàries - ZER Tramuntana Ventalló
715 79.75 Àlex Boada Ybargüengoitia Sadako Barcelona
715 79.75 Najwa Pérez Vilaplana Escola Ferran Sunyer Barcelona
715 79.75 Ignacio Jufresa Michavila Tecnos Terrassa
715 79.75 Carla Pajuelo Garcia Vedruna Malgrat de Mar
715 79.75 Mariona Montané Abellaneda SEK-Catalunya La Garriga
715 79.75 Daniel Camós García Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
715 79.75 Jan Masdevall Garcia Escola La Draga Banyoles
715 79.75 Emma Guirles Sánchez Joan Roca 1953 Barcelona
715 79.75 Maurici Roman Vallès Àgora Sant Cugat del Vallès
715 79.75 Sergi Figueres Vianya Maristes Montserrat Lleida
715 79.75 Pol López Pasquets Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
715 79.75 Alejandro Eraso Romero Sagrado Corazón Barcelona
715 79.75 Carla Carnicé Solé FEDAC-Guissona Guissona
715 79.75 Laia Martí Sabaté Sant Jordi Vilassar de Dalt
742 79.5 Joan Rifer Gil Salesians Sabadell Sabadell
742 79.5 Berta Pujol Forts Vedruna Tordera Tordera
742 79.5 Llauradó Reguant Laia Escola Pax Tarragona
742 79.5 Escoté Piñol Aina Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
742 79.5 Marcel Mestre Moncusí Escola de La Riba La Riba
742 79.5 Pol Guichón Simón Aula Escuela Europea Barcelona
742 79.5 Jordi Martínez Ortí La Immaculada Vilassar de Dalt
749 79.0 Martí Casanova González Escola Angeleta Ferrer Mataró
750 78.75 Enric Jiménez Queral Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
750 78.75 Dennis Navarro Fenollar Sant Domènec Savio Badalona
750 78.75 Ivette Solés Planas Casa Nostra Banyoles
750 78.75 Martina Padilla Costa Montagut Vilafranca del Penedès
750 78.75 Medina Romero Adrià Escola Pax Tarragona
750 78.75 Aina Solano Fabra EIC Salou
750 78.75 Rio Murakami Escola Antoni Brusi Barcelona
750 78.75 Víctor Pérez Carrasco Sant Nicolau Sabadell
750 78.75 Blai Prunera Giménez Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
750 78.75 Marta Brustenga Xalabarder Sagrado Corazón Barcelona
750 78.75 Martí Prats de Haro Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
750 78.75 Mar Busquets Domènech Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
750 78.75 Alina Trifant Immaculada Concepció Lloret de Mar
750 78.75 Leo Rodríguez Luque Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
750 78.75 Josep Margalef Calero Sagrat Cor Amposta
750 78.75 Erik Chaves Navarro Inmaculada Concepción Gavà
750 78.75 Jessica Ji Hamelín-Internacional Laie Montgat
750 78.75 Arnau Vilarrasa Aparicio Escorial Vic
750 78.75 Oscar Rubio Martín Sant Joan Baptista Barcelona
750 78.75 Clàudia López Mouriño Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
750 78.75 Maya Zabrockis Escola Sant Martí Barcelona
750 78.75 Iker Adell Aliau Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
750 78.75 Roger Anglès Maseras Mare de Déu de la Serra Montblanc
750 78.75 Abril Pérez Pato Acesco Parets del Vallès
750 78.75 Jan Mendez Ferrer Escola Dolors Martí i Badia Igualada
750 78.75 Laia Quintanilla Torrents Sant Miquel Barcelona
750 78.75 Sergi Porras Alpáñez Montseny-Poblenou Barcelona
750 78.75 Edna Geli Puigvert Escola Mas Clarà La Bisbal d'Empordà
750 78.75 Javier Lefort Durany Viaró Sant Cugat del Vallès
750 78.75 Daniel Álvarez de Pando Sagrado Corazón Barcelona
750 78.75 Judit Calvo Malo Nazaret Esplugues de Llobregat
750 78.75 Pau Kenko Girón Contreras Escola Charles Darwin El Prat de Llobregat
750 78.75 Cloé Romand Iglesias Escola Pla de Girona Girona
750 78.75 Jan González Falgás Sagrada Família-Horta Barcelona
750 78.75 Clàudia Viella Ribas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
750 78.75 Adrià Torras Espelt Thau Barcelona
750 78.75 Álex Fernández Gómez Escola Mare de Déu de la Muntanya Esparreguera
750 78.75 Miriam González Vellani Airina Terrassa
750 78.75 Unai Muñoz García Escola Mossèn Albert Vives La Seu d'Urgell
750 78.75 Paula Colomés Plana Escola Sant Jordi Oliana
750 78.75 Martina Gibert García Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
750 78.75 Víctor Domínguez Aliende Sant Ignasi Barcelona
750 78.75 Genís Mora Alabert Empordà-San José Roses
750 78.75 Daniel Rialp Rodriguez Regina Carmeli Rubí
750 78.75 Daniel Collellmir Monfort La Salle Bonanova Barcelona
750 78.75 Pol Checa Plazas Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
750 78.75 Joan Hadzi-janev Rosa Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
750 78.75 Tony Yañez Zarza Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
750 78.75 Txell Villagrasa Pujol La Immaculada Vilassar de Dalt
750 78.75 Blau Pradell Alarcon Escola Turó del Drac Canet de Mar
750 78.75 Jordi Ferrer Villalobos Vedruna Palamós
750 78.75 Roger Giner Morros Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
750 78.75 Martí Gurrera Garrido Escola Pau Romeva Barcelona
750 78.75 Manel Fernández Rueda Escola Doctor Alberich i Casas Reus
750 78.75 Max Clerc Valcarcel Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
750 78.75 Álvaro Büchen Arredonda Sant Ignasi Barcelona
750 78.75 Júlia Sastre Gayolà Empordà-San José Roses
750 78.75 German Millan Iglesias Escola Montserrat Sant Just Desvern
750 78.75 Adriana Sàrria Gualda Escola Amistat Figueres
750 78.75 Hugo Luengo Pérez Sagrada Família Sabadell
750 78.75 Anna Corretgé Foixench IPSE Barcelona
750 78.75 Pol Renart Roca Hamelín-Internacional Laie Montgat
750 78.75 Marc González Mateo, Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
750 78.75 Joana Sillaurren Alfonso Sant Miquel Barcelona
750 78.75 Daniela García Blanco Peter Pan Barcelona
750 78.75 Miguel Torrella Campillo Escola El Turó Montcada i Reixac
750 78.75 Clara Trullàs Martorell Escola El Morrot Olot
750 78.75 Martí Campos Casanova Elisabeth Salou
750 78.75 Gibert Montaña Rita Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
750 78.75 Pau San Andrés Espinalt Escola Monsenyor Gibert Sant Fruitós de Bages
750 78.75 Aleix Ramos Real Escola Antoni Brusi Barcelona
750 78.75 Miquel Regalat Camarena Bell-lloc del Pla Girona
750 78.75 Míriam Iglesias Morales Escola La Roureda Tordera
750 78.75 Jana Llobera González Daina Isard Olesa de Montserrat
750 78.75 Jordi Bosch Matas Sant Ignasi Barcelona
750 78.75 Ruth Santamaria Garcia Anna Ravell Barcelona
750 78.75 Pol Valentines Felip Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
750 78.75 Marina Tubau Pont FEDAC-Gironella Gironella
750 78.75 Blai Tarròs Lorente Escola Països Catalans Lleida
750 78.75 Ona Solé Lozano Escola Bertí L'Ametlla del Vallès
750 78.75 Judit Curriu Sabatés Xarxa Berga
750 78.75 Daniel Gutierrez Garcia Avenç Sant Cugat del Vallès
750 78.75 Cèlia Torrescasana Oliva Casa Nostra Banyoles
750 78.75 Alejandro Fernández Gómez Sant Gervasi Mollet del Vallès
750 78.75 Víctor Muñoz Cabistañ Avenç Sant Cugat del Vallès
750 78.75 Pau Coma Palacios Claver Lleida
750 78.75 Tomás Llari Ferreiro Sant Ignasi Barcelona
750 78.75 Hugo Morlanes Leal Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
750 78.75 Alba Martínez Perelló Thau Barcelona
750 78.75 Ismael Lesdif el Ghorri Escola Gabriel Castella i Raich Igualada
750 78.75 Pau Ortiz Bahíllo Cardenal Vidal i Barraquer Cambrils
750 78.75 Max Antoja Matas Escola de Llers Llers
750 78.75 Marina Martínez Rodríguez Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
750 78.75 Arnau Serarols Navarro Igualada Igualada
750 78.75 Ametller López Adrià Escola Canigó Sant Just Desvern
750 78.75 Adrià Tamargo Bolet Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
846 78.5 Eastwood Pardo Henry Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
846 78.5 Eduard Xalabarder Pocull Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
846 78.5 Adrià Alfaro Franqueza Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
846 78.5 Sara Zguimi Zguimi Escola Setelsis Solsona
846 78.5 Blanca Planas López Escola Pau Romeva Barcelona
846 78.5 Pol Malé Besora Escola Setelsis Solsona
846 78.5 Mila Miralles Jiménez Thau Barcelona
846 78.5 Nicolás Díaz Otero Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
846 78.5 Cesc Colomer Aubert Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
846 78.5 Fèlix Hill Castells Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
846 78.5 Nil Escaño García Escola Pau Romeva Barcelona
846 78.5 Isona Llansana Gandia Mowgli Igualada
846 78.5 Kevin O'connor Shell Escola Antoni Doltra Pineda de Mar
846 78.5 Llum Piñas Gómez Escola Sant Martí Arenys de Munt
860 78.25 Oriol Majem Sala Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
860 78.25 Nora Calderer Ferre Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
860 78.25 Pol Mayans Plans Vedruna Immaculada Barcelona
860 78.25 Uriel Tibau Parramont Escola La Draga Banyoles
864 78.0 Albert Torrejón Ciborro Sant Domènec Savio Badalona
864 78.0 Mariona Tugues Agustí Proa Barcelona
864 78.0 Martina Rubio Roig-serra Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
864 78.0 Carla Rubio Julián Aula Escuela Europea Barcelona
864 78.0 Marta Teixidó Voltes Maristes Montserrat Lleida
864 78.0 Pol del Muro Garcia Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
864 78.0 Aran Sirera Suquet Escola Sant Iscle Vidreres
864 78.0 Jordi Paluzie Domènech Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
864 78.0 Mario Martinetto Vermeulen Betània-Patmos Barcelona