Àrea de centre


Edicions


Llista de les millors puntuacions (6%) de primer d'ESO

En total han participat 26727 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 145.0 Sergi Márquez Hernández Goar Viladecans
2 143.75 Marc Agea Font Maristes Sants - les Corts Barcelona
2 143.75 Bernat Pujadas Díaz Súnion Barcelona
2 143.75 Àlex Cervilla Murga Meritxell Mataró
2 143.75 Miquel Orpella Crusafont Montserrat Barcelona
2 143.75 Joaquim Ramírez Ribas Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
2 143.75 Álex López Rodríguez Immaculada Concepció Barcelona Barcelona
8 142.5 Arnau Pino Jacomet Institut Montilivi Girona
9 140.75 Quim Balliu Muñoz Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
10 140.0 Xavier Diaz Díaz Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
10 140.0 Bernat Selva Torras Institut Jaume Callís Vic
10 140.0 Antoni Rúbies Vázquez Institut Almatà Balaguer
10 140.0 Tomás Placenti Cagnoli Abat Oliba Loreto Barcelona
10 140.0 Miguel Angel Pindado Giralt Sant Ignasi Barcelona
15 138.75 Marta Pujol Valls Institut La Mitjana Lleida
15 138.75 Mar Artigas Martori Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
15 138.75 Joan de Pouplana Paíno La Salle Montcada Montcada i Reixac
15 138.75 Joel Rodero Guerrero Sant Domènec Savio Badalona
19 138.25 David Herencia Ruiz Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
20 137.5 Cristina Vera Salardón Pineda L'Hospitalet de Llobregat
20 137.5 Laia Cañada Le Guillou Institut Fort Pius Barcelona
20 137.5 Maria Vivancos Serra Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
20 137.5 Arnau del Río Sanz Maristes Igualada Igualada
20 137.5 Jofre Ciberta Font Institut Puig Cargol Calonge
20 137.5 Ferran Obradors Calveras Diocesana Navàs
20 137.5 Carlos Medina Gálvez Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
27 136.25 Joaquim Font Costa Bell-lloc del Pla Girona
27 136.25 Nil Torras Cabot IPSI Barcelona
27 136.25 Roger Bernadó López Escola Pia de Sabadell Sabadell
27 136.25 Ryhr Mateu Jordi Joan Pelegrí Barcelona
31 136.0 Lucía España Parra Sagrat Cor El Vendrell
32 135.0 Laia Villalonga Llord Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
32 135.0 Adrià Navajas González Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
32 135.0 Núria Torrijos Vera Sec. d'Institut de Vallbona d'Anoia Vallbona d'Anoia
32 135.0 Eva Torner Alonso Sant Miquel Barcelona
32 135.0 Guillem Solanelles Masot Institut Joan Solà Torrefarrera
32 135.0 Anna Trinh Corbalan Lestonnac Mollet del Vallès
32 135.0 Stefano Rosa Sant Ferran Castelldefels
39 134.75 Júlia Fité Araújo Sadako Barcelona
40 133.75 Enric Fiestas Mascaró, Maristes La Immaculada Barcelona
40 133.75 Dídac Bonet Estudillo Institut de Tecnificació Amposta
40 133.75 Angel Fabregat Barreda Institut de La Sénia La Sénia
40 133.75 Einar Ganzer Thornes Institut Jaume Balmes Barcelona
40 133.75 Oriol Cano García Institut Montserrat Roig Terrassa
40 133.75 Lluc Sàbat Ferreté Llor Sant Boi de Llobregat
40 133.75 Oriol Tort Lluch Sadako Barcelona
47 132.5 Adriana Aguiló Martinez Aula Escuela Europea Barcelona
47 132.5 Clara Ouhdouch Guitart Centre Educatiu Projecte Barcelona
47 132.5 Nadia Kryuchkova EIC Salou
47 132.5 Luis de Carlos García Abat Oliba Loreto Barcelona
47 132.5 Jan Sarkar Cuadrado Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
47 132.5 Arés Colet Mira Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
47 132.5 Giol Vinyals Roca Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
54 132.25 Marta Mon Gomis Aula Escuela Europea Barcelona
55 131.25 Álvaro Hernández Rodríguez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
55 131.25 Georgina Isla Mas Aula Escuela Europea Barcelona
55 131.25 Feng Chen Mare de Déu del Roser Barcelona
58 130.75 Alba Anguera Gironés Sant Miquel Barcelona
58 130.75 Erick Rosales Castillo Institut Pere Barnils Centelles
58 130.75 Gerard Griñó Domingo Puigcerver Reus
61 130.25 Natalia Ribó Cusí Institut Matadepera Matadepera
62 130.0 Roger Armengol Subirà Institut Rafael Campalans Anglès
62 130.0 Roberto Mateo Neyra Rengifo Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
62 130.0 Jimenez Fernandez Alvaro Joan Pelegrí Barcelona
62 130.0 Iker Farré Sanjoaquin Institut de Tremp Tremp
62 130.0 Oscar Blanco Coronado Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
62 130.0 Aina Esteve Adrogué Vedruna Malgrat de Mar
62 130.0 Max Martin Tolós Proa Barcelona
62 130.0 Adrià Meda Cruz Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
62 130.0 Berta Vicens Barneda Institut Ermessenda de Girona Girona
62 130.0 Xènia Costa i Bergé Aula Escuela Europea Barcelona
72 129.75 Marta Sayol Pruna Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
73 129.5 Nil Marimon Rubià Institut Valldemossa Barcelona
73 129.5 Abel Riba Alcón Jesús, Maria i Josep Barcelona
73 129.5 Ricard Tribó Lleal Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
76 128.75 Carlota Domènech Costa Betània-Patmos Barcelona
76 128.75 Arnau López Berrospi Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
76 128.75 Diego Piminchumo Jara Institut Secretari Coloma Barcelona
76 128.75 Hernán Sardelli Calvo Institut Príncep de Girona Barcelona
76 128.75 Chiara Smith Calvo Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
76 128.75 Yong Qi Lin Montessori-Palau Girona
76 128.75 Lautaro Rosales Becerra Sant Ferran Castelldefels
76 128.75 Martina Romero Morillo Institut Baldiri Guilera El Prat de Llobregat
76 128.75 Arnau Sanclement Medina Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
76 128.75 Sergi Sánchez Montull Oms i de Prat Manresa
76 128.75 Gabriel Ros Morales Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
76 128.75 Elena Ferrer Gutiérrez Proa Barcelona
88 128.5 Anna Martínez Veciana Institut Quatre Cantons Barcelona
88 128.5 Lola Dagà Cruañas Aula Escuela Europea Barcelona
90 128.25 Martí Isern Miranda Institut Montserrat Barcelona
91 128.0 Raúl Eguinoa de Miguel Sagrado Corazón Barcelona
92 127.5 Urien Fernández Galiñanes Montseny-Poblenou Barcelona
92 127.5 Nil Rico Grau Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
92 127.5 Maria Alfonso Berni Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
92 127.5 Adrià Vila Plana Institut Ernest Lluch Barcelona
92 127.5 Mario González Abril Institut Joan Boscà Barcelona
92 127.5 Maia Falguera Ruiz Institut Pla Marcell Cardedeu
92 127.5 Joaquin Millán Aldaz Maristes Montserrat Lleida
92 127.5 Joan Cantal Massaguer Bell-lloc del Pla Girona
92 127.5 Oriol Mestres Santander Institut Baix Penedès El Vendrell
92 127.5 Aleix Ruf Martin La Salle Premià de Mar
92 127.5 Roger Margalef Vendrell La Salle Bonanova Barcelona
92 127.5 Isaac Solsona de la Encarnación Institut Vacarisses Vacarisses
92 127.5 Oriol Quintana Calero Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
92 127.5 Hugo Guerrero Villar Institut Polinyà Polinyà
92 127.5 Ting Ting Ni Institut Fort Pius Barcelona
92 127.5 Marc Nieto Ruiz Institut La Serra Mollerussa
92 127.5 Rafael Viñas Alonso-rodríguez Viaró Sant Cugat del Vallès
92 127.5 Georgina Grau Tomas Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
92 127.5 Elsa Hernández Domingo SEK-Catalunya La Garriga
111 127.25 Judith Pascual Lozano Institut Jaume I Salou
111 127.25 Joan Solana Raduà Sant Josep Reus
113 127.0 Lluc Torío Orfila Institut de Viladecavalls Viladecavalls
113 127.0 Héctor Rosa Rubio Puigcerver Reus
113 127.0 Héctor Bertólez Ocón Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet
113 127.0 Bruno Tricas Santolaria Institut Front Marítim Barcelona
117 126.75 Sara Calpe Escobar Aula Escuela Europea Barcelona
118 126.25 Judit Xiaomi Barat Serra Escolàpies Figueres Figueres
118 126.25 Oleguer Esteban Galtés Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
118 126.25 Joseph Mac Manus Recasens Viaró Sant Cugat del Vallès
118 126.25 Mario Garcia Nieto Aula Escuela Europea Barcelona
118 126.25 Candela Osberger Serrano Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
118 126.25 Marc Puiggròs Castelló Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
118 126.25 Quer Vidal Sanmartí Institut Quatre Cantons Barcelona
118 126.25 Marti Nesplé Andreu Sec. d'Institut Gurb Gurb
118 126.25 Cielo Martinez Porcel Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
118 126.25 Marc Jordà Marzà Institut de Tecnificació Amposta
118 126.25 Ferriol Piquer Pla Institut Jaume Vicens Vives Girona
118 126.25 Laia Parramon Codina Maristes Rubí Rubí
118 126.25 Laura Sanz Krutter Maristes Montserrat Lleida
131 126.0 Joan Poblet Albiol Institut Ernest Lluch i Martí Cunit
131 126.0 Júlia Guasch Roig Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
133 125.75 Marc Vertut i Viladrich Montessori-Palau Girona
133 125.75 Daniel Pérez Ramírez Institut Torredembarra Torredembarra
135 125.5 Zhen Tao Lin Maristes Champagnat Badalona
136 125.0 Santiago Téllez Ortíz Virolai Molins de Rei
136 125.0 Joan Ripoll Viñolas Escola Pia de Calella Calella
136 125.0 Pau Pinyol Darder Institut Dertosa Tortosa
136 125.0 Alejandro Ayen Institut Fort Pius Barcelona
136 125.0 Mireia Mato Martínez Valldaura Barcelona
136 125.0 Pol Villaret Abio Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
136 125.0 Anna Galeano Ribó Sagrat Cor El Vendrell
136 125.0 Arnau Luengo Laporta Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
136 125.0 Aina Esteba Luque Prats de la Carrera Palafrugell
136 125.0 Tomás Albarral Silván Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
146 124.75 Pol Grau López Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
146 124.75 Lara García Lenguaza Institut El Castell Esparreguera
148 124.5 Diyana Dimitrov Dimova Institut Cendrassos Figueres
149 123.75 Martí León Blanch Institut La Sedeta Barcelona
149 123.75 Magí Ràfols Olmos Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
149 123.75 Joaquim Garcia Flórez Institut de Llagostera Llagostera
149 123.75 Honor Ines Phillips Betània-Patmos Barcelona
149 123.75 Guillem Vallejos Clavell Institut El Til·ler Les Franqueses del Vallès
149 123.75 Lola Rodríguez Alcántara Institut Joan Brossa Barcelona
149 123.75 Maria Lozano Piquer Institut Les Corts Barcelona
149 123.75 Mateo Plaza Duban Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
149 123.75 Erin Ruso Bonet Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
149 123.75 Júlia Gaig Sala La Presentació Arenys de Mar
149 123.75 Nour Achghouyab el Morabit Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
149 123.75 Pedro González Sendino Llor Sant Boi de Llobregat
149 123.75 Marc Pardo Torne EIC Salou
149 123.75 David Carmona Muñoz Institut de Tecnificació Amposta
149 123.75 Arnau Person Requena Proa Barcelona
164 123.5 Jacob Villafranca Lucas Maristes Montserrat Lleida
165 123.25 Aina Murtra del Corral IPSI Barcelona
165 123.25 Marcos Jiménez Manero Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
165 123.25 Laia Faig Fabre Avenç Sant Cugat del Vallès
168 123.0 Ona Folgado Pimas Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
169 122.5 Víctor Carballo Prat Institut Olivar Gran Figueres
169 122.5 Jan Sabaté Tusell Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
169 122.5 Carolina Cheng EIC Salou
169 122.5 Emma Cano Cascales Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
169 122.5 Laura Gasquet de Sagarra Pare Manyanet Barcelona
169 122.5 Alba Sanchez Vidal Thau Sant Cugat del Vallès
169 122.5 Berta Giral Ramió Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
169 122.5 Manuel Díaz Chambon Empordà-San José Roses
169 122.5 Marta Majó Rudé Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
169 122.5 Jofre Villena Albertí Institut de Llagostera Llagostera
169 122.5 Marina Surís Coll-vinent Institut Cabrils Cabrils
169 122.5 Júlia Izquierdo Cebrian Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
169 122.5 Maria Negredo Palacín Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
169 122.5 Gustavo Oliveira Da Mota Institut Badalona VII Badalona
169 122.5 Ricardo Téllez Lucero Institut Celestí Bellera Granollers
169 122.5 Bernat Tuells Miralles Institut Fort Pius Barcelona
169 122.5 Aina Subirana Trulls Institut Josep Brugulat Banyoles
169 122.5 Tim Tamet Institut Cabrils Cabrils
169 122.5 Arnau Noguera Moreno Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
169 122.5 Maria Borràs González Aura Reus
169 122.5 Eric Mateu Lanero Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
190 122.25 Oriol Morón Pizarro Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet
190 122.25 Arnau Costa Alsina Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
190 122.25 Jan Puig Palau Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
193 122.0 Luca Carbonell Lesire Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
193 122.0 Alejandro Vivero Puga Maristes Sants - les Corts Barcelona
195 121.75 Júlia Cors Arroyo Institut Ermessenda de Girona Girona
195 121.75 Carla Fiorillo Garcia Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
197 121.5 Adrià García Romero Institut Les Vinyes Cubelles
197 121.5 Fan Chen Mare de Déu del Roser Barcelona
197 121.5 Jan Alcaraz Ruíz Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
200 121.25 Pau Oliveres Peñarroya Institut Ermessenda de Girona Girona
200 121.25 Pau Solans Espuña Institut Ernest Lluch Barcelona
200 121.25 Xavier Rodríguez Valentín Llor Sant Boi de Llobregat
200 121.25 Dani Figueras Geiszinger Institut Josep Brugulat Banyoles
200 121.25 Leo Castán de Lama Institut Joan Boscà Barcelona
200 121.25 Miquel Pareta Pallí Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
200 121.25 Martí Jiménez Covas Escola Pia de Mataró Mataró
200 121.25 Javier Encío Ruíz-lopetedi Viaró Sant Cugat del Vallès
200 121.25 Alèxia Rexach Bertran Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
200 121.25 Lluc Falceto Fernández Institut Ramon Berenguer IV Cambrils
200 121.25 Oriol Plana Monclús Puigcerver Reus
200 121.25 Joan Tura Desuyo Aula Escuela Europea Barcelona
200 121.25 Adrià Rovira Rissech Institut de Llagostera Llagostera
213 121.0 Albert Gallart Brull Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
214 120.75 Albert Ferrer Elias Tecnos Terrassa
214 120.75 Arnau Arribas Lladonosa Thau Barcelona
214 120.75 Júlia González Rubio Institut Severo Ochoa Esplugues de Llobregat
214 120.75 Víctor Medina Pacheco Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
214 120.75 Iván Rubio Pérez Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
219 120.5 María Puig Pedrosa Sant Ferran Castelldefels
219 120.5 Laura Rodríguez Arias Sagrat Cor-Diputació Barcelona
221 120.0 Joel Pestana Cano Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
221 120.0 Eric Palacios Roger Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
221 120.0 Laia Rioja Espinosa El Clot Barcelona
221 120.0 Anna Martí Felip Salesians Sabadell Sabadell
221 120.0 Júlia Arumí Colell Institut de Sant Llorenç de Morunys Sant Llorenç de Morunys
221 120.0 Martí Borrega Zambudio Maristes Igualada Igualada
221 120.0 Salvador Álvarez Bonet Institut de Masquefa Masquefa
221 120.0 Gòdia Lagunilla Bet Sagrada Família-Horta Barcelona
221 120.0 Adrià Robles Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
221 120.0 Bernat Brujons Inchausti La Salle Girona
221 120.0 Nil Àvila Sabaté Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
221 120.0 Daniel Lorenzo Veciana La Presentació Reus
233 119.75 Ainhoa Guerrero Moreno Maristes Champagnat Badalona
233 119.75 Pep Roura Cortada Institut Cendrassos Figueres
233 119.75 Marín Alamo Jofre Institut Joan Segura i Valls Santa Coloma de Queralt
233 119.75 Aina Picas Mateu Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
233 119.75 Andrea Soler Marcos Proa Barcelona
233 119.75 Blai Tolós Campàs Sagrat Cor Amposta
239 119.5 Roger Casals Gutiérrez Escola Pia de Calella Calella
239 119.5 Mireia Carrasco López Empordà-San José Roses
239 119.5 Arnau López Cañameras Institut Príncep de Girona Barcelona
242 119.25 Jana Coll Areny Sec. d'Institut Sunsi Móra Canet de Mar
243 118.75 Victor Caro Prats Casa del Roure Barcelona
243 118.75 Oriol Escobar Vidal Marillac Barcelona
243 118.75 Ricard Bach Gonzàlez Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
243 118.75 Berta Armengol Canet Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
243 118.75 Martí Ribau Fabrellas Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
243 118.75 Maria Fondevilla Listan IPSI Barcelona
243 118.75 Bruno de San Roque Cucurella Institut Lluís de Peguera Manresa
243 118.75 Nicolás Ian San Miguel Carnegie Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
243 118.75 Arnau Verdaguer Arderiu Thau Barcelona
243 118.75 Guillem Cabeza Costa Institut Cal Gravat Manresa
243 118.75 Sergi Estruch Izquierdo Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
243 118.75 Jessica Villaret Flórez Escola Pia de Calella Calella
243 118.75 Pablo Cañas Martínez Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
243 118.75 Alex Moral Monell Institut de Viladecavalls Viladecavalls
243 118.75 Laura Pérez Luque Institut Celestí Bellera Granollers
243 118.75 Jordi Ye Liu Sant Miquel Barcelona
243 118.75 Marc Forés Gal-boguñá Institut La Sedeta Barcelona
243 118.75 Bertrand Bo Vidal Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
243 118.75 Lope Ruiz Jiménez Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
243 118.75 Biel Batalla Goma Institut Escola Industrial Sabadell
243 118.75 Roger Vallès Rius Institut d'Alella Alella
243 118.75 Marc Orri Llagostera Vedruna Ripoll
243 118.75 Martina del Cura Perlado Institut Lacetània Manresa
243 118.75 Marc Català Aloy Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
243 118.75 Pau Palacios Busquets Casa Nostra Banyoles
243 118.75 Pau Palomar Oliver Institut d'Auro Santpedor
243 118.75 Hamza Achahbar el Harchi Institut Mediterrània El Vendrell
270 118.5 Alejandro Cutar Mihai Sant Josep Reus
271 118.25 Aina Coll Solé Institut Torredembarra Torredembarra
272 118.0 Laia Boixader Gabalda Mare de Déu de la Salut Sabadell
272 118.0 Isaac Amorós Canicio Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
272 118.0 Joan Ninou Ramírez Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
272 118.0 Celia Rufas Casasnovas Montseny-Poblenou Barcelona
276 117.75 Victor Cañivano Farré Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
276 117.75 Ethan Sánchez Genescà Institut Mig-Món Súria
276 117.75 Lucia Roca Figa Institut Jaume Balmes Barcelona
279 117.5 Marcel Rodríguez Mata Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
279 117.5 Rafael Simonsohn Husid Aula Escuela Europea Barcelona
279 117.5 Marc Vilalta Arrondo La Salle Mollerussa
279 117.5 Abril Junyent Elorza Súnion Barcelona
279 117.5 Arnau Vila Bartoló Institut Castell del Quer Prats de Lluçanès
279 117.5 Àngela Baró Orfila Institut Olivar Gran Figueres
279 117.5 Sergi Angulo Socias Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
279 117.5 Martí Sáez Alonso Institut Alexandre Deulofeu Figueres
279 117.5 Lucía Isabel Rodríguez Grijalva Institut Les Vinyes Santa Coloma de Gramenet
279 117.5 Gerard Miret Sala FEDAC-Lleida Lleida
279 117.5 Noelia González Rodríguez Llor Sant Boi de Llobregat
279 117.5 Dídac Perdiguero Prat Institut Reguissol Santa Maria de Palautordera
279 117.5 Ramon Gil Vives Escola Pia de Sabadell Sabadell
279 117.5 Nitai Joan Benavides Castellano Institut XXV Olimpíada Barcelona
279 117.5 Joan León González Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
279 117.5 Marc Pascual Ribera Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
279 117.5 Sara González Sanfeliu Thau Sant Cugat del Vallès
296 117.25 Lorién Roure Buil La Salle Bonanova Barcelona
296 117.25 Nil Bertran Sans Vedruna Sagrat Cor Tarragona
296 117.25 Laia Massana Martinell El Clot Barcelona
299 117.0 Pol Gardeñes Leal Institut Manuel de Montsuar Lleida
299 117.0 Cristina Juan Bernard Goar Viladecans
299 117.0 Mariona Pérez Lázaro Sant Miquel Barcelona
299 117.0 Abril López Ramírez Institut Juan Manuel Zafra Barcelona
299 117.0 Marta Bosch Pampín Valldaura Barcelona
304 116.75 Júlia Vidal Espada Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
304 116.75 Laia Sabaté Borràs Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
304 116.75 Sofía Vera Salardón Pineda L'Hospitalet de Llobregat
307 116.25 Arnau Cardiel Descarrega Cor de Maria Valls
307 116.25 David Lara Martinez Institut Ramon de la Torre Torredembarra
307 116.25 Xavier Sabaté Roldan Maristes Montserrat Lleida
307 116.25 Nil Codina Rovira Institut Francisco de Goya Barcelona
307 116.25 Maria Masmitjà Latorre Institut La Garrotxa Olot
307 116.25 Tomàs Casadevall Jauhiainen Sadako Barcelona
307 116.25 Bogdan Bolovan Sagrada Família Sabadell
307 116.25 Hector Endrino Lainz Monlau Barcelona
307 116.25 Marina Dasca Bravo Vedruna Sagrat Cor Tarragona
307 116.25 Ramon Dagà Cruañas Aula Escuela Europea Barcelona
307 116.25 Guillem Arevalo Morell Hamelín-Internacional Laie Montgat
307 116.25 Joel Polo Téllez Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
307 116.25 Eduard Adell Cruz Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
307 116.25 Mizar Lahoz Pérez La Salle Bonanova Barcelona
307 116.25 Pau Parés Sebastian Escola Pia de Mataró Mataró
307 116.25 Claudia Mouriño Morillo Aula Escuela Europea Barcelona
307 116.25 Tània de la Roz Gispert Institut Puig Cargol Calonge
324 116.0 Nico Sancho Díaz Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
325 115.75 Ruth Remus González Institut de Llagostera Llagostera
325 115.75 Pol Riera Mcardle Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
325 115.75 Éric Cañero García Institut Escola Industrial Sabadell
325 115.75 Ferran Gómez Gómez Institut L'Alzina Barcelona
325 115.75 Adrià Aparicio Ollé Institut Jaume Balmes Barcelona
325 115.75 Pelayo Santin Álvarez Abat Oliba Loreto Barcelona
325 115.75 Martina Espasa Jiménez Aula Escuela Europea Barcelona
325 115.75 Arnau Ginés Batet Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
325 115.75 Joan Arnau Ortiz Gordils Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
325 115.75 Gerard Oller Corbella Jesús, Maria i Josep Barcelona
325 115.75 Guillem Chivite Domènech Institut Valldemossa Barcelona
336 115.5 Nur Vives Serrat Institut Pla de l'Estany Banyoles
336 115.5 David Martínez Gregorio El Carme Sabadell
336 115.5 Júlia Noguera Modolell Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
339 115.25 Aitana Castiglione Campos Empordà-San José Roses
339 115.25 Silvia Correas Roca La Salle Premià de Mar
341 115.0 Max Cassidy Narvaiza Casa del Roure Barcelona
341 115.0 Marina Inserte González Institut Carles Vallbona Granollers
341 115.0 Manuel Muñoz Bescós Institut Jaume Balmes Barcelona
341 115.0 Blai Mayola Rodriguez Institut La Garrotxa Olot
341 115.0 Erik Ventura Gili Institut Pere Vives i Vich Igualada
341 115.0 Gemma Sorigué Infant Jesús Barcelona
341 115.0 Joan Almirall Viñas La Salle Bonanova Barcelona
341 115.0 Pau Valverde Bori Institut Damià Campeny Mataró
341 115.0 Sergio Vilches Maroto Mare de Déu de la Salut Sabadell
341 115.0 Penélope Cardinale Otero Institut Cap Norfeu Roses
341 115.0 Marc Borrell Hormaechea Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
341 115.0 Ton Palau Santacana Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
341 115.0 Guim Ros Ballesteros Institut de Castellar Castellar del Vallès
341 115.0 Marc Trujillo Sánchez Institut El Palau Sant Andreu de la Barca
341 115.0 Max Villalba Pons Institut de Vilafant Vilafant
341 115.0 Biel Vicente Bou Palcam Barcelona
341 115.0 Laia Canadell Galobart Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
341 115.0 Biel Gomila Faiges Jesús Maria Barcelona
341 115.0 Gerard Paris Solé Vedruna Balaguer Balaguer
341 115.0 Víctor Fernández Cortés Sagrada Família Sabadell
341 115.0 Anna Cordero García Institut J.V. Foix Rubí
341 115.0 Joan Galera Segura Institut Pere Borrell Puigcerdà
341 115.0 Martina Grau Llucià Institut Pere Vives i Vich Igualada
341 115.0 Carla Jové Domingo Institut Marius Torres Lleida
365 114.75 Gabriel Guerrero Baena Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
365 114.75 Laia Saurí Pruna Institut Reguissol Santa Maria de Palautordera
365 114.75 Pol Boada Mora Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
368 114.5 Abril González Rovirosa Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
368 114.5 Sara Cristea Institut Pla de l'Estany Banyoles
368 114.5 Eva Montañés Cortijo Sagrada Família Barcelona
368 114.5 Guillem Moreno Flores Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
368 114.5 Amir Hellerman St. Peter's School Barcelona
368 114.5 Gonzalo Pereya Fazio Sec. d'Institut Tiana Tiana
368 114.5 Biel Guerrero Barberà Institut Caparrella Lleida
375 114.25 Marc Palmer del Valle Betània-Patmos Barcelona
375 114.25 Lara Marín Reverté Institut Les Planes Santa Bàrbara
375 114.25 Eric Casany Garcia Institut Jaume Callís Vic
375 114.25 Iván Debón Jiménez Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
375 114.25 Otger Fortià Bonvehí Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
380 114.0 Carla Agudo Mayor Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
381 113.75 Alejandro Vidal Palomero Sant Ignasi Barcelona
381 113.75 Martí Pagès Llauradó Institut Vall de Llémena Sant Gregori
381 113.75 Martina Ortega Massó Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
381 113.75 Genís Ezquerra Benet Institut Caparrella Lleida
381 113.75 Alvaro Docampo Cornejo Institut Montmeló Montmeló
381 113.75 Diana Corominas Chica Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
381 113.75 Aleix Campuzano Cabot Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
381 113.75 Cesc Jové Famadas Minguella Badalona
381 113.75 Berta Aulet Fernández Les Alzines Girona
381 113.75 Ana Guim Solsona Súnion Barcelona
381 113.75 Mireia Bartra Santa Teresa de Lisieux Barcelona
381 113.75 Chloé Tonnaire Urdiales Institut Icària Barcelona
381 113.75 Àlex Colell Gil FEDAC-Lleida Lleida
381 113.75 Inés Domínguez Cailà La Vall BELLATERRA
381 113.75 Aniol Roca Brossa Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
381 113.75 Marc Colldeforns Armero Cor de Maria Blanes
381 113.75 Judit Rincón Ferrer Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
381 113.75 Dídac Costa Gargallo Institut Quatre Cantons Barcelona
381 113.75 Ignasi de Ramón Albán Sagrat Cor-Diputació Barcelona
381 113.75 Oleguer Gispert López Institut Rafael Campalans Anglès
381 113.75 Grau Serramitjana Espunya Institut Josep Brugulat Banyoles
381 113.75 Núria Brillas Solà Escorial Vic
402 113.5 Hugo Villalabeitia Ramírez Llor Sant Boi de Llobregat
402 113.5 David Faig Castedo Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
402 113.5 Berta Liria Aparicio Sant Ignasi Barcelona
402 113.5 Carla López Vilà Institut El Calamot Gavà
402 113.5 Mariona Tarradas Mateu Casa Nostra Banyoles
402 113.5 Arián Mohammadian Montañés Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
402 113.5 Carla Ribau Fabrellas Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
402 113.5 Pepita Annamerc Botta Malservigi Institut Icària Barcelona
402 113.5 Júlia Yuyi Rueda Castillo Institut Gabriela Mistral Sant Vicenç dels Horts
411 113.25 Jan Triola Pla Vedruna Malgrat de Mar
411 113.25 Jana Fuster Celma Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
411 113.25 Pol Martínez Salvador Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
411 113.25 David Martínez Carrillo Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
411 113.25 Jan Torra Terricabras Institut Montsacopa Olot
411 113.25 Jordi Solà Sanz Sadako Barcelona
417 113.0 Bruno Baró Orús Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
417 113.0 Marc Fraile Ruiz Daina Isard Olesa de Montserrat
417 113.0 Sam Colomer Newman Sant Miquel dels Sants Vic
417 113.0 Mariona Gibert Alonso Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
417 113.0 Eric González Ruana Institut Montserrat Roig Sant Andreu de la Barca
422 112.75 Sergi Rueda Sola Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
422 112.75 Mario Bayo Giménez Institut Les Aimerigues Terrassa
422 112.75 Lara Gálvez Ferrufino Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
422 112.75 Isona Freixenet Pérez Sagrats Cors Centelles.
426 112.5 Martí Roca Bosch Institut Alexandre Satorras Mataró
426 112.5 Oscar Rodríguez Casino Sadako Barcelona
426 112.5 Núria Alvear Caravallo Institut Palau Ausit Ripollet
426 112.5 Edgar Esparza Almansa Institut Euclides Pineda de Mar
426 112.5 Víctor Garcés Ortiz Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
426 112.5 Marc Pomerol Pascual Institut Puig Cargol Calonge
426 112.5 Javier Fragoso Bento Asunción de Nuestra Señora Barcelona
426 112.5 Jan Garcia Collado Institut Secretari Coloma Barcelona
426 112.5 Subaru Barraycoa Miyata Institut Fort Pius Barcelona
426 112.5 Mireia Marcos Cañal Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
426 112.5 Júlia Águila Rubio Institut Vil·la Romana La Garriga
426 112.5 Biel Olmedo Montserrat Barcelona
426 112.5 Guillem Ballonga Guiteras Institut Quercus Sant Joan de Vilatorrada
426 112.5 Jan Masdevall Ortego Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
426 112.5 Alicia Lledó Núñez Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
426 112.5 Xavier Urraca Rio Montseny-Poblenou Barcelona
426 112.5 Biel Jiménez Institut Pere Barnils Centelles
426 112.5 Marc Joya Ortiz Cingle Terrassa
426 112.5 Judit Llumà Mañas Tecla Sala L'Hospitalet de Llobregat
426 112.5 Elena Tortosa Blanco Institut XXV Olimpíada Barcelona
446 112.25 Daniel Torres Prat Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
446 112.25 Jordi Simon Roges Institut d'Auro Santpedor
446 112.25 Álvaro Gimeno Oller Viaró Sant Cugat del Vallès
446 112.25 Daniel Bravo Rodríguez Institut El Foix Santa Margarida i els Monjos
446 112.25 Daniel Sastre Martin Maristes Montserrat Lleida
446 112.25 Laura Olmos Bonet Institut Ernest Lluch Barcelona
452 112.0 Íker Pérez Fernández Institut La Romànica Barberà del Vallès
452 112.0 Martina Campanero Mora Institut La Segarra Cervera
452 112.0 Ferran Navarra Llorens Institut Olivar Gran Figueres
452 112.0 Anna Esplugas Llempén Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
456 111.75 Nicolás García Ocaña Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
456 111.75 Marta Salicrú Fernández Vedruna Malgrat de Mar
456 111.75 Martí Marquès Armengol Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
456 111.75 Alejandro Carmona Puentes Maria Ward Badalona
460 111.5 Nil Alexander Segura Segón Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
460 111.5 Lluc Salinas Giménez La Salle Reus
460 111.5 Marc Andrieux Surinyach Sant Gregori Barcelona
463 111.25 Sílvia Prieto Díaz Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
463 111.25 Francesc Palacios Encina Educem Granollers
463 111.25 Aina Tur Molera Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
463 111.25 Volodymyr Galiy Institut de Guissona Guissona
463 111.25 Lua García Sáez FEDAC-Horta Barcelona
463 111.25 Elena Buscema Bouso Escolàpies El Masnou El Masnou
463 111.25 Jan Losada Ollé Institut S'Agulla Blanes
463 111.25 Aina Ahumada Jiménez Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
463 111.25 Nacho Chaves Cosano Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
463 111.25 Jan Monferrer Monclús María Inmaculada Tremp
463 111.25 Martina Parra Iglesias Institut Cal Gravat Manresa
463 111.25 Nil Jufré Ullastres Sagrat Cor-Diputació Barcelona
463 111.25 Xènia Cortès Marco Proa Barcelona
463 111.25 Bernat Pérez del Cueto Institut Escola Industrial Sabadell
463 111.25 Alejandro Rodríguez Shehzada Institut XXV Olimpíada Barcelona
463 111.25 Helena Jurado Mollà Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
463 111.25 Biel Puig Ginesta Freta Calella
463 111.25 Laura Serentill Cancio Garbí Pere Vergés Badalona
463 111.25 Gerard Sánchez Torra Avenç Sant Cugat del Vallès
463 111.25 Dídac Arnan Tutusaus Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
463 111.25 Lucas Murcia Domínguez Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
463 111.25 Bernat López Iglesias Institut de Vilafant Vilafant
463 111.25 Sergi Barios Bergua Vedruna Balaguer Balaguer
463 111.25 Santiago Marcet Alonso-rodríguez Viaró Sant Cugat del Vallès
463 111.25 Martí Díaz Belda Institut Alexandre Deulofeu Figueres
463 111.25 Eva Alonso Quiroga Institut Ausiàs March Barcelona
463 111.25 Marc Antoni Santiago de Albert Institut Vall d'Arús Vallirana
463 111.25 Quim Grau Sánchez Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
463 111.25 Roger Bru Colomer Vedruna Sagrat Cor Tarragona
492 111.0 Dario Germán Bonet Ginebró Llinars del Vallès
492 111.0 Terrazas Salazar Joan Andreu Joan Pelegrí Barcelona
492 111.0 Pau Fajardo Capdevila Proa Barcelona
492 111.0 Mina Pons Ràfols Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
492 111.0 Isona Albert Jacas Institut El Pedró L'Escala
492 111.0 Ramon Olivares Companyó Institut L'Alt Berguedà Bagà
492 111.0 Adrià Bausells Yañez Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
492 111.0 Tomás Prat Jovani La Farga Sant Cugat del Vallès
500 110.75 Laura García Sánchez Institut Joan Oró Martorell
500 110.75 Paloma Márquez Carmona Abat Oliba Loreto Barcelona
500 110.75 Nanuk Ribas Jimenez Institut Francisco de Goya Barcelona
500 110.75 Sofia Ribas Schrijner Sant Ignasi Barcelona
500 110.75 Sara García Nieto Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
500 110.75 Berta Perdomo Coll Institut Miquel Martí i Pol Roda de Ter
500 110.75 Oriol Majó Guiteras Betània-Patmos Barcelona
500 110.75 Pau Marimont Pellicer Sant Jordi Palafrugell
508 110.5 Arnau Vernis Sanz Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
508 110.5 Sara Montull Bainad Àgora Sant Cugat del Vallès
508 110.5 Guillem Guasch Pont Guinardó Barcelona
508 110.5 Carina Álvarez Pasjak Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
508 110.5 Alexandre Ramírez Gómez Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
508 110.5 Teo Freixas Veciana Sant Pau Apòstol Tarragona
514 110.25 Paula Hernando Hernandez Maristes Igualada Igualada
514 110.25 Jana Madrid Simón Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
514 110.25 Sara de Haro Perez Institut Banús Cerdanyola del Vallès
514 110.25 Maria Homs Lloveras Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
518 110.0 Gerard Nisa Lopez Camí II Barcelona
518 110.0 Max Buendía Palenzuela John Talabot Barcelona
518 110.0 Nil Vilanna Sentís Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
518 110.0 Santi Canalda Álvarez Avenç Sant Cugat del Vallès
518 110.0 Magalí Labastida Botey Súnion Barcelona
518 110.0 Pau Figueras Llort Thau Sant Cugat del Vallès
518 110.0 Asha Zarioui Barba Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
518 110.0 Anna Tusell Yáñez Sant Ignasi Barcelona
518 110.0 Iris Casas Barrera Prats de la Carrera Palafrugell
518 110.0 Eduard Amorós Ritchie Institut Priorat Falset
518 110.0 Luís Duran Ortiz Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
518 110.0 Lola Llàcer Salgado Institut Ausiàs March Barcelona
518 110.0 Toni Pons Picart Sadako Barcelona
518 110.0 Manel Bringué Montero Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
518 110.0 Laia Barea Fernandez Institut Can Planas Barberà del Vallès
518 110.0 Estel Puig Beà Institut Pau Vila Sabadell
518 110.0 Sebastian Anthony Gorga Institut Joan Oró Lleida
518 110.0 Jordy Bernardino Quispe Gutiérrez Institut XXV Olimpíada Barcelona
518 110.0 Oriol Lozano Fuster Institut de Sant Andreu Sant Andreu de la Barca
518 110.0 Pol Planas Vallespí SEK-Catalunya La Garriga
518 110.0 Elsa Girón Martínez Llor Sant Boi de Llobregat
518 110.0 Martí Barriuso Gasulla Institut Joan Fuster Barcelona
518 110.0 Oriol Pérez Pérez Ginebró Llinars del Vallès
518 110.0 Jan Puigdollers Rovira Escorial Vic
518 110.0 Carlos Fernández Rodríguez Immaculada Concepció Barcelona Barcelona
518 110.0 Alex Ferrando Raso Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
518 110.0 Daria Maria Radoi Institut Lluís de Peguera Manresa
518 110.0 Mariona Alfonso Pañella La Vall BELLATERRA
518 110.0 Alex Bernabeu Francisco Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
518 110.0 Unai Soler Arretxe Institut Ernest Lluch Barcelona
548 109.75 Pablo López Díaz Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
548 109.75 Gina Ros López Institut Montserrat Barcelona
548 109.75 Érico Jiménez Cousté Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
548 109.75 Quim Vila Ordeig Escorial Vic
548 109.75 Maria Monforte Miranda John Talabot Barcelona
548 109.75 Carles Melé Casas Viaró Sant Cugat del Vallès
548 109.75 Laia Miret Wennberg La Vall BELLATERRA
548 109.75 Lulú de Bofarull Ventosa Crea Nova, Creativitat i Innovació Sant Cugat del Vallès
548 109.75 Lluis Crous Vergés Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
557 109.5 Carla Vallés López Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
557 109.5 Jan Llobet Salmerón Escola Pia de Terrassa Terrassa
557 109.5 Abel Alonso Reixachs Maristes Igualada Igualada
557 109.5 Marc Roig Riera Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
557 109.5 Ferran Ortiz Torres Maristes Igualada Igualada
557 109.5 Ot López Viñals Institut d'Argentona Argentona
563 109.25 Dan Cretu Turcan Institut Aubenç Oliana
563 109.25 Adam Sultygov Vyshegurov Joviat Manresa
565 109.0 Àlex Valdivielso Requena Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
565 109.0 Rubén Chen Institut Escola Antaviana Barcelona
565 109.0 Roger Rovira Muñoz Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
565 109.0 Noemí Martín Martínez Palcam Barcelona
569 108.75 Adriana-mickaela Candela Institut Duc de Montblanc Rubí
569 108.75 Mar Espinosa Cubero Santa Maria Blanes
569 108.75 Unai Díaz Navarro Garbí Pere Vergés Badalona
569 108.75 Isona Ros Trias Institut Josep Brugulat Banyoles
569 108.75 Izan Hita Garcia El Pilar Premià de Mar
569 108.75 Jan Gràcia Palacin Escola Pia de Balaguer Balaguer
569 108.75 Luís Xu Guixot Sabadell
569 108.75 Jiajia Chen Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
569 108.75 Raúl Benedicto Castillo Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
569 108.75 Carlota Roselló Manzano Minguella Badalona
569 108.75 Laia Ruíz Aguilera Institut Ermessenda de Girona Girona
569 108.75 Adrià Batalla Pascualena Virolai Barcelona
569 108.75 Ferran Escoté Riesco Sant Miquel dels Sants Vic
569 108.75 Aran Griera Cortada Llor Sant Boi de Llobregat
569 108.75 Roger Bartolo Tarragó Vedruna Sagrat Cor Tarragona
569 108.75 Joan Manuel Cánovas Jimenez Institut Les Termes Sabadell
569 108.75 Estel Amezcua Rivera Institut Matadepera Matadepera
569 108.75 Noa Miguel Pons Vedruna Sagrat Cor Tarragona
569 108.75 Van-drooge Vives Bernat Joan Pelegrí Barcelona
569 108.75 Sara Callado Carbonell Àgora Sant Cugat del Vallès
569 108.75 Sizhan Chen --- Institut Santa Eugènia Girona
569 108.75 Clàudia Bosch Masanas Institut Josep Brugulat Banyoles
569 108.75 Adrià Conde Infant Jesús Barcelona
569 108.75 Abril Jurado Esteban Sant Lluís Barcelona
569 108.75 Gisela Gascón Parés Institut Torredembarra Torredembarra
569 108.75 Pau Ribalta Gabarró Maristes Igualada Igualada
569 108.75 Núria Navarro Aguiló Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
569 108.75 Ona Subirana Obiols Virolai Barcelona
569 108.75 Martí Llenas Cabello Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
569 108.75 Èric Anglarill Benavent Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
569 108.75 Mariona Vilamala Montfort Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
569 108.75 Diego Peña López Institut de Pallejà Pallejà
569 108.75 Carlos Tudoras Miravet Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
569 108.75 Anqi Zhou Mireia Montgat
569 108.75 Ines Nahmhee Park González Institut Icària Barcelona
569 108.75 Clàudia Marés Martínez Institut Carles Vallbona Granollers
569 108.75 David Blanco Cubero Institut Martí Pous Barcelona
569 108.75 Blanca Marbà de Sivatte Sant Ignasi Barcelona
569 108.75 Erik Pàmpols Alegre Claver Lleida
569 108.75 Maria Tejeda Sala Institut Alexandre Deulofeu Figueres
609 108.5 Valèria Castellví Pardillos La Presentació Reus
609 108.5 Laia Qiu SEK-Catalunya La Garriga
609 108.5 Raúl Carballas Gómez Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
609 108.5 Martina López Olivés Institut Pere Barnils Centelles
609 108.5 Paula Romero Jara Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
609 108.5 Joan Canillas Quintín Sagrada Família Viladecans
609 108.5 Pablo Morillo Cortés Vedruna-Gràcia Barcelona
609 108.5 Mireia Morlanes Solernou Puigcerver Reus
609 108.5 Irene Calatrava Sierra Immaculada Concepció Lloret de Mar
609 108.5 Martina Creixell Barreda Institut Pla Marcell Cardedeu
609 108.5 Max Altimira Saura Institut d'Alella Alella
620 108.25 Flàvia Aguilar Sanjurjo Montseny-Poblenou Barcelona
620 108.25 Emma Martínez Pena Tecla Sala L'Hospitalet de Llobregat
620 108.25 Martina Rubio Oller Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
620 108.25 Bruna Mascuñano Tusell Institut Martí l'Humà Montblanc
620 108.25 Ingrid Romera Constantino Proa Barcelona
620 108.25 Bruno Bermudo Parés Garbí Pere Vergés Badalona
620 108.25 Bri Ustrell Quezada Ramar 2 Sabadell
620 108.25 Marti Puigdemont Gobern Escola Pia d'Olot Olot
620 108.25 Laura Cabero Flores Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
620 108.25 Joel de Gràcia Andreo Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
620 108.25 Aran Josa Aretxaga Sant Pau Barcelona
631 108.0 David Parias Rodríguez Mireia Montgat
631 108.0 Alexandra Núñez González Institut Mediterrània El Vendrell
631 108.0 Carolina Gallés Taverner Aula Escuela Europea Barcelona
631 108.0 Jana Humanes Verdalet Santa Maria Blanes
631 108.0 Aisha Sow Sarri Institut Jaume Callís Vic
631 108.0 Alex Alonso del Romero Institut Joan Oró Lleida
631 108.0 Alex Fernandez Institut Montserrat Colomer Sant Esteve Sesrovires
631 108.0 Pol Sances Guirao Institut Lluís Companys Tordera
631 108.0 Adriá Sagués Aredo Institut Jaume Balmes Barcelona
631 108.0 Maria Fageda Espuña Institut Bosc de la Coma Olot
641 107.75 Lucía Vázquez Lahoz Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
642 107.5 Arnau Palou Atamari Escorial Vic
642 107.5 Daniel Molina Sedano Sant Josep Reus
642 107.5 Ana Gaitán Contreras Sagrada Família Barcelona
642 107.5 Gerard Cruz Garcia Betània-Patmos Barcelona
642 107.5 Iker Lozano Martin Institut Miquel Bosch i Jover Artés
642 107.5 Sol Jover, Magro Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
642 107.5 Joan Balsells Boya Sec. d'Institut Gurb Gurb
642 107.5 Guillem Pujol Casimiro Institut Llobregat Sallent
642 107.5 Alexandros Tsiplakos Llistosella Bell-lloc del Pla Girona
642 107.5 Maria Juvé Privat Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
642 107.5 Leonardo Squarcia Herce John Talabot Barcelona
642 107.5 Laia Capdevila Rofes Institut Moianès Moià
642 107.5 Clara Oliver Comadran La Salle Bonanova Barcelona
642 107.5 Arnau Pous Rigall Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
642 107.5 Thiago García Devouge Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
642 107.5 Xavier Folqué García Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
642 107.5 Gerard Gallego Manteca Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
642 107.5 Òscar Ruiz Ramírez Prats de la Carrera Palafrugell
642 107.5 Yiying Qiu Divina Providència Mataró
642 107.5 Sara Garcia Zhang Sagrat Cor El Vendrell
642 107.5 Pep Reixach Llamas Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
642 107.5 Kilian Calvillo Capmany Maristes Rubí Rubí
642 107.5 Martí Hereu Costa Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
642 107.5 Adrian Rodríguez Díaz Institut Miramar Viladecans
642 107.5 Anais García Ibáñez Maristes Champagnat Badalona
642 107.5 Roger Gascón Corcoll John Talabot Barcelona
642 107.5 Ander Centeno Hinojo Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
642 107.5 Luís Turmo García Casa del Roure Barcelona
642 107.5 Guillem Graell Graell Sant Miquel dels Sants Vic
671 107.25 Enric Miquel Santoro Aula Escuela Europea Barcelona
671 107.25 Jaume Trias Ramis Institut Pau Claris Barcelona
671 107.25 Eider Martínez Gutierrez La Vall BELLATERRA
671 107.25 Ovidi Orrit Justiz Arrels II Solsona
671 107.25 Pau Mendez Molero Institut Lacetània Manresa
671 107.25 Bruna Figuerola Cuscó Institut Montserrat Barcelona
677 107.0 Martí Boixader Aguilar Institut La Plana Vic
677 107.0 Daniel Xifré Palacios Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
677 107.0 Arnau Sardà Roca Sec. d'Institut Manuel Carrasco i Formiguera Sant Feliu de Codines
677 107.0 Dídac Quero Giménez Institut Rovira-Forns Santa Perpètua de Mogoda
677 107.0 Laia Yue Valero Mora Virolai Barcelona
677 107.0 Biel Pericas Quintana Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
677 107.0 Inés Clavell Fort La Vall BELLATERRA
677 107.0 Saray Flores Sornoza Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
685 106.75 Pol Rivas Torres Sagrada Família Barcelona
685 106.75 Berta Melció Bartomeu La Salle Girona
685 106.75 Èric Bayod García Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
685 106.75 Eudald González i Bosch Aula Escuela Europea Barcelona
689 106.5 Nerea Duna Aventín West Institut Front Marítim Barcelona
689 106.5 Frida Mouriño Morillo Aula Escuela Europea Barcelona
689 106.5 Clara Carceller Musiol Aula Escuela Europea Barcelona
689 106.5 Junsheng Chen Monlau Barcelona
689 106.5 Aleix Perellón Morancho Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
694 106.25 Pau Solanilla Espallargues IPSI Barcelona
694 106.25 Josep Pertiñez Anfruns Institut L'Alt Berguedà Bagà
694 106.25 Ester Anguila Sicars Institut Baix Empordà Palafrugell
694 106.25 Jan Urios Machín Institut Jaume Vicens Vives Girona
694 106.25 Júlia Aguilera Garcia Institut Miquel Martí i Pol Roda de Ter
694 106.25 David Sisó Aguilar IES Ramón J. Sender Fraga
694 106.25 Lourdes Rossy Sese La Vall BELLATERRA
694 106.25 Èric Medina Bruch Vedruna Artés
694 106.25 Pol Vila Beneset La Salle Girona
694 106.25 Júlia Contreras Pineda Institut La Romànica Barberà del Vallès
694 106.25 Laia Reyes Solé Institut Gelida Gelida
694 106.25 Gerard Serra González Institut de Viladecavalls Viladecavalls
694 106.25 Junye Bai Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
694 106.25 Mireia Carbonell Falguera Institut Jaume Callís Vic
694 106.25 Sergi Manel Martínez Gómez Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
694 106.25 David Rueda Rodríguez Institut Torrent dels Alous Rubí
694 106.25 Pol Magallón Navarro El Clot Barcelona
694 106.25 Anna Torró Ferrán Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
694 106.25 Valerie Yunyi Wang Montseny-Poblenou Barcelona
694 106.25 Ariadna Carbonell Romero Sec. d'Institut Bisaura Sant Quirze de Besora
694 106.25 Aly Adly Regalado Institut Fort Pius Barcelona
694 106.25 Sofía Onandia Delcoto Casa del Roure Barcelona
694 106.25 Noah Vilabella Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
694 106.25 Hector Ayen Institut Fort Pius Barcelona
694 106.25 Sergi Barceló Carnicero Institut Pau Vila Sabadell
694 106.25 Núria Baldrich Compta Institut Montsacopa Olot
694 106.25 Pol Melchor Sánchez Institut d'Argentona Argentona
694 106.25 Marc Parra Arbós Bell-lloc del Pla Girona
694 106.25 Glòria Fresquet Sunyol Sadako Barcelona
694 106.25 Carla Latorre Torres Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
694 106.25 Martina Perez Ivanova Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
694 106.25 Alejandro Martin Esteve Montseny-Poblenou Barcelona
694 106.25 Manuel Roig Adell Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
694 106.25 Solen Tanguy Durán Institut Miramar Viladecans
694 106.25 Martí Pagès Sánchez Institut de Granollers Granollers
729 106.0 Mario David Stefanache Institut de Tremp Tremp
729 106.0 Jan Bonal Batllori Institut La Sedeta Barcelona
729 106.0 Blanca Alcubierre Egurrola Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
729 106.0 Pol Espuche Llorens Escola Pia d'Olot Olot
729 106.0 Adrià Raventós Moncusí Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
729 106.0 Nanuk Gomez Blanco Institut Can Planas Barberà del Vallès
729 106.0 Tiago Ruiz Olmos El Cim Vilanova i la Geltrú
729 106.0 Roger Franquesa Nebot Sant Miquel dels Sants Vic
729 106.0 Marta Soler Pina Aula Escuela Europea Barcelona
729 106.0 Da Yu Davide Zhu Institut Ramon de la Torre Torredembarra
729 106.0 Iris Fiore Pérez Sagrada Família Viladecans
740 105.75 Manuel Sesé Sancho Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
740 105.75 Miguel Guarner Escribano Viaró Sant Cugat del Vallès
740 105.75 Núria Zambrano Muñoz Yglesias Canet de Mar
740 105.75 Pol Bernabé Palenzuela Institut Dr. Puigvert Barcelona
740 105.75 Max Vilà Ruiz Maristes Sants - les Corts Barcelona
740 105.75 Guillem Devesa Farrés Maristes Igualada Igualada
740 105.75 Alejandra Bonmatí Roca Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
740 105.75 Abril Dress Radeff Sil Barcelona
740 105.75 Júdit Bermúdez Demestre Institut Carles Vallbona Granollers
740 105.75 Joan Gabriel Bestard Navarro Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
740 105.75 Pol Rosell Oliver Empordà-San José Roses
740 105.75 Berta Rovira Basora Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
740 105.75 Pau Bernal Díaz Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
753 105.5 Daniel Hernández García Institut Torre de Malla Parets del Vallès
753 105.5 Lea Gonzalez Buonocore Institut Príncep de Girona Barcelona
753 105.5 Bruno Martínez López Betània-Patmos Barcelona
753 105.5 Álvaro Delegido Díez Institut Tarragona Tarragona
753 105.5 Judith Gràcia Cufí Institut Montsoriu Arbúcies
753 105.5 Marco Balboa Bartra Súnion Barcelona
759 105.25 Alex Hita Fernandez Sec. d'Institut Begues Begues
759 105.25 Alexandre Riu Martí Sant Ignasi Barcelona
759 105.25 Sandra Heras Cañaveras Jesús, Maria i Josep Barcelona
759 105.25 Cecilia Casadio Institut Front Marítim Barcelona
763 105.0 Maraike Watson-daltún Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
763 105.0 Oriol Salvador Esteve Institut Montserrat Barcelona
763 105.0 Chen Xi Jin Hamelín-Internacional Laie Montgat
763 105.0 Enric Casadesús Samper Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
763 105.0 Roger Bartés Segalés Sec. d'Institut Gurb Gurb
763 105.0 Roc Tiana Segura Institut Escola Industrial Sabadell
763 105.0 Hugo Martínez de Llano Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
763 105.0 Luís Maristany Infant Jesús Barcelona
763 105.0 Angélica Nieto Tristany Freta Mataró
763 105.0 Adrià Barceló Mata Institut Vall de Llémena Sant Gregori
763 105.0 Marta Casado Moreno Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
763 105.0 Victor Alsedà García Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
763 105.0 Andrea Colomer Santa Teresa de Lisieux Barcelona
763 105.0 Samuel Losada Lorente Maristes Champagnat Badalona
763 105.0 Júlia Gavaldà Egea Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
763 105.0 Pol Puig Creixell Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
763 105.0 Marcel Girbau Mateu Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
763 105.0 Pau Farré Reina Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
763 105.0 Júlia Berti Barceló Sant Bonaventura Vilanova i la Geltrú
763 105.0 David Benito Giménez Institut de Sales Viladecans
763 105.0 Sara Guajardo Gódia Maristes Montserrat Lleida
763 105.0 Martina Sancho Geira Institut Sòl de Riu Alcanar
763 105.0 Daniel García Cañas Institut d'Auro Santpedor
763 105.0 Salomó Farreras Arnau Joan Pelegrí Barcelona
763 105.0 Jordi Ruiz Kuchmiy Institut Lluís Companys Tordera
763 105.0 Josep Peruga Camí Casa del Roure Barcelona
763 105.0 Cinthia Panisello Soler Institut Cristòfol Despuig Tortosa
763 105.0 Martí Palacín Zahonero Institut Martí Pous Barcelona
763 105.0 Chaaro Ouladsalah Ayoub Institut Molí de la Vila Capellades
763 105.0 Laia Beyloc Guzman Guinardó Barcelona
763 105.0 Joan Sabaté Batet Virolai Barcelona
763 105.0 Aleix Torres Roig IPSI Barcelona
763 105.0 Martí Navarri Nogués Sant Jordi Vilassar de Dalt
763 105.0 Alex Ponsa Ubago La Salle Bonanova Barcelona
763 105.0 Adrian Delgado Maleno Institut Ramon Casas i Carbó Palau-solità i Plegamans
763 105.0 Cèsar Muñoz i Ventura Hamelín-Internacional Laie Montgat
763 105.0 Daniel Parkinson Tenor Santa Teresa de Jesús Tarragona
800 104.75 Nestor Casanova Sorolla Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
800 104.75 Maria Martínez Fernández Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
800 104.75 Enric Rebollo Angulo Escolàpies Figueres Figueres
800 104.75 Nacho Salmerón Ortega Cingle Terrassa
800 104.75 Èric Troya Riera Institut de Viladecavalls Viladecavalls
805 104.5 Yuzhe Liu Institut Icària Barcelona
805 104.5 Marina Altadill Gisbert Institut Cristòfol Despuig Tortosa
805 104.5 Roger Valentines Badia Institut d'Alpicat Alpicat
805 104.5 Sílvia Gibert Sales Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
805 104.5 Marcel Vilaró Institut Vilatzara Vilassar de Mar
805 104.5 Paula Magriñá Font FEDAC-Horta Barcelona
805 104.5 Lucas Sánchez Díaz Institut Ernest Lluch Barcelona
805 104.5 Iker Moncada Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
805 104.5 Ignacio Pons Echevarría Sant Ignasi Barcelona
805 104.5 Arnau Duran Polo Claver Lleida
805 104.5 Aarón Mancera Salazar Sant Josep Mataró
805 104.5 Victor Asensio Petschen Betània-Patmos Barcelona
805 104.5 Anouk Gil González Tecnos Terrassa
805 104.5 Aina Montagut Mòdol Claver Lleida
805 104.5 Albert Martínez Fernández Institut Baix Empordà Palafrugell
805 104.5 Cristina López Boté Claver Lleida
805 104.5 Aran del Real Macias Institut Jaume I Salou
805 104.5 Maria Fallas Teixidó Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
823 104.25 Biel Romero Prats Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
823 104.25 Júlia Botey Maymó Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
823 104.25 Xavier Yepes Alonso Proa Barcelona
823 104.25 Martina Riera Rico Institut Jaume Callís Vic
823 104.25 Pablo Jurado Gómez Aula Escuela Europea Barcelona
823 104.25 Izan Alonso Bello Institut Can Roca Terrassa
823 104.25 Paula Christina König Abad Institut Rovira-Forns Santa Perpètua de Mogoda
830 104.0 Gil Vidal Alcubierre Institut Jaume Callís Vic
830 104.0 Núria Planas Martínez Sagrada Família Sabadell
830 104.0 Marina Codina Mesegué Institut d'Alcarràs Alcarràs
830 104.0 Joana Porté Institut Vilatzara Vilassar de Mar
830 104.0 Pol Sales Martín Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
830 104.0 Núria Fabregat Carreras Daina Isard Olesa de Montserrat
830 104.0 Pol Puig Montaña Sec. d'Institut Gurb Gurb
830 104.0 Anna Aso Pérez Sant Ferran Castelldefels
830 104.0 Juan Pascual Francino Sant Ignasi Barcelona
830 104.0 Isona Torné Marichalar Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
830 104.0 Amaranta Vicién Lera Institut Quatre Cantons Barcelona
830 104.0 Lukas Melendez Redlich Institut L'Alt Berguedà Bagà
830 104.0 Diego Rodrigo Rodríguez Mare de Déu dels Dolors Sant Boi de Llobregat
843 103.75 Genar Rubio García Proa Barcelona
843 103.75 Júlia Ripollés Aguilera Sant Josep Sant Boi de Llobregat
843 103.75 Mark Krakkai Poza Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
843 103.75 Pol Angulo Martínez Institut Lacetània Manresa
843 103.75 Yuste Miralles Júlia Joan Pelegrí Barcelona
843 103.75 Leire Camós Ferrer Institut Pere Barnils Centelles
843 103.75 Emma Marco Busquets Institut Pau Vila Sabadell
843 103.75 Kenu Bueno López Institut Roda de Barà Roda de Berà
843 103.75 Adrià Moreno Ureña Virolai Molins de Rei
843 103.75 Victòria Durán Aranda Sant Josep Sant Boi de Llobregat
843 103.75 Claudia López Ferré Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
843 103.75 Queralt Puig Ariza La Mercè Martorell
843 103.75 Hugo Barranco Palma Sagrat Cor El Vendrell
843 103.75 Mateo Gratacós Bardaji Viaró Sant Cugat del Vallès
843 103.75 Josep Sardà Olivé Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
843 103.75 Marta Casadesús Casanovas Institut Cabrils Cabrils
843 103.75 Alba Márquez Gámez Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
843 103.75 Coral Coll Juan Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
843 103.75 Claudiu Cristian Ciobanu FEDAC-Manresa Manresa
843 103.75 Molinero Barrio Víctor Sagrada Família-Horta Barcelona
843 103.75 Karen Díaz Montoya Institut Santa Eulàlia Terrassa
843 103.75 Andoni Jiménez Asorey La Salle Montcada Montcada i Reixac
843 103.75 Sergio Ordiales Alonso Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
843 103.75 Pau García Font Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
843 103.75 Luis Agelet del Carmen Sant Miquel Barcelona
843 103.75 Oriol Vergés Andorrà Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
843 103.75 Yaran Zhu Sagrat Cor-Diputació Barcelona
843 103.75 Lucía Ortiz Moreno Institut Alba del Vallès Sant Fost de Campsentelles
843 103.75 Nil Cantador Garcia Sec. d'Institut Tiana Tiana
843 103.75 Álvaro Masedo Pérez Santa Maria Blanes
843 103.75 Oriol Caparrós Martí Institut Icària Barcelona
843 103.75 Edgar Rubio Navarro Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
843 103.75 Robert Toltica Institut de Guissona Guissona
843 103.75 Chengru Feng IPSE Barcelona
843 103.75 Irene García Borrega Institut Baix Penedès El Vendrell
843 103.75 Danna Isabella Ramírez Manjarres Institut Premià de Mar Premià de Mar
843 103.75 Younes Tebar Moreno Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
843 103.75 Ian Arnulfo Castro Vázquez Institut Ausiàs March Barcelona
843 103.75 Guim Sàbat Ferreté Llor Sant Boi de Llobregat
843 103.75 Villanueva March Arnau Joan Pelegrí Barcelona
843 103.75 Gerard Miñarro Ballester Montseny-Poblenou Barcelona
843 103.75 Mateo Villalobos Moroni Vedruna-Gràcia Barcelona
843 103.75 Martí Figueras Vilà Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
843 103.75 Pol Palomino Cortadellas Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
843 103.75 Mireia Alcobendas Cabanillas Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
843 103.75 Georgina Nieto Antonio Institut S'Agulla Blanes
843 103.75 Clara Papo Aberásturi Mare Nostrum Tarragona
843 103.75 Lucía Muñoz Zarza Institut de Viladecavalls Viladecavalls
843 103.75 Marc Sans Navés Institut Josep Vallverdú Les Borges Blanques
843 103.75 Adriana Mateu Tost Betània-Patmos Barcelona
843 103.75 Héctor Aranda Ciruela Virolai Barcelona
894 103.5 Gerard Morillas López Freta Mataró
894 103.5 Alba Costas Verde Institut Cabrils Cabrils
894 103.5 Júlia Morente Alcober Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
894 103.5 Albert Cazorla Padró Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
894 103.5 Roser Jurado Montiel Institut Can Planas Barberà del Vallès
894 103.5 Pol Chaves Valera Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
894 103.5 Júlia Gas Ferrer Escorial Vic
894 103.5 Ieuan Salvadó Morgan Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
894 103.5 Abel Albalate Clarasó Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
894 103.5 Sergi Alegre García Tecnos Terrassa
894 103.5 Berta Guinart Lozano Mireia Montgat
905 103.25 Delfín Armora Lahuerta Mare Nostrum Tarragona
905 103.25 Jan Masdeu Fraile Puigcerver Reus
905 103.25 Sol Torras Casas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
905 103.25 Marc Torner Felip Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
905 103.25 Laia Enríquez Barrero Guinardó Barcelona
905 103.25 Juan Remón Mateo El Clot Barcelona
905 103.25 Xavier Milià Serra Institut Badalona VII Badalona
905 103.25 Albert Planas Duran La Salle Premià de Mar
913 103.0 Arnau Pascual Carretero Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
913 103.0 Odin Haodong Juncosa Zaho Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
913 103.0 Blanca Apaolaza Lopezosa Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
913 103.0 Mark Salagean Tarcaet Institut Cristòfol Despuig Tortosa
913 103.0 Laia Pérez Juvanteny Institut Alexandre Deulofeu Figueres
913 103.0 Marc Salcedo Cabrera Institut Tarragona Tarragona
913 103.0 Biel Morancho Bargas Aula Escuela Europea Barcelona
913 103.0 Anton Seoane Rodríguez Hamelín-Internacional Laie Montgat
913 103.0 Noemi Soler Ruiz Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
913 103.0 Bruno Papell Armand-ugón Súnion Barcelona
913 103.0 Ainona Parareda González Institut Miquel Martí i Pol Roda de Ter
913 103.0 Ivan Tejero Boada Institut Euclides Pineda de Mar
925 102.75 Ariadna Gallardo Martinez Institut Bellulla Canovelles
925 102.75 Eloi Latorre García Institut Can Mas Ripollet
925 102.75 Mario Campos Figueredo Sant Antoni de Pàdua Mataró
925 102.75 Marcel Faus Castro Institut Ernest Lluch Barcelona
925 102.75 Martí Escofet Marsó Sant Josep Vilafranca del Penedès
930 102.5 Noa Cid Massip Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
930 102.5 Gloria Sánchez Vives Sant Pau Barcelona
930 102.5 Marina Roma Lorenzo Institut La Mitjana Lleida
930 102.5 Erik Lorencio Mallebrera Institut Pere Ribot Vilassar de Mar
930 102.5 Pau Carbonell Plana Institut d'Argentona Argentona
930 102.5 Marc López Subirà Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
930 102.5 Rubén Soriano Aguilar Institut Les Termes Sabadell
930 102.5 Izan García Gómez Montagut Vilafranca del Penedès
930 102.5 Anna Fernández Santa Teresa de Lisieux Barcelona
930 102.5 Enric Yeste Moreno Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
930 102.5 Adrià Gebellí Sans Institut Tarragona Tarragona
930 102.5 Marcel Loizu Hurtado Institut Icària Barcelona
930 102.5 Àlex Ernest Mendivil Baldelomar Institut Ronda Lleida
930 102.5 Victòria Araujo Martínez Institut Dertosa Tortosa
930 102.5 Gemma Buch Cardona Tecnos Terrassa
930 102.5 Nicolás Agustí Marín Viaró Sant Cugat del Vallès
930 102.5 Ignacio Torner Toledo Casa del Roure Barcelona
930 102.5 Cèlia Rochet Ferrer Sadako Barcelona
930 102.5 Daniel Martínez Moreno Institut Vallès Sabadell
930 102.5 Aleix Teixidó Jarillo Montjuïc Girona
930 102.5 Izan Rodríguez del Rio Institut Pere Vives i Vich Igualada
930 102.5 Rita Durán Feliu Institut Mediterrània El Masnou
930 102.5 Marina Pastallé París Institut Castellbisbal Castellbisbal
930 102.5 Mercè Mermi Alegre La Salle Bonanova Barcelona
930 102.5 Nora Sobrino Dorca Institut Torre Roja Viladecans
930 102.5 Francesc Pont Coronas Casa del Roure Barcelona
930 102.5 Yasemin Kazanc Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
930 102.5 Noa Scharf Peter Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
930 102.5 Nil Vallverdú Adrià Institut Serra de Miramar Valls
930 102.5 Laia Urbano Martínez Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
930 102.5 Jordi Gallart Albertí Immaculada Concepció Lloret de Mar
930 102.5 Miquel Jiménez Castillo Avenç Sant Cugat del Vallès
930 102.5 Rut Aliagas Mejina Institut Baix Camp Reus
930 102.5 Mercè Bartí Bernadàs Institut Ausiàs March Barcelona
930 102.5 Gabriela Carcasses Ruiz Institut Vil·la Romana La Garriga
930 102.5 Nil Bautista Fan Institut Pla Marcell Cardedeu
930 102.5 Ana López Martínez Sagrada Família Barcelona
930 102.5 Hong Yao Institut Bosc de la Coma Olot
930 102.5 Pau Mundó Roca Sec. d'Institut Gurb Gurb
930 102.5 Judith Sumoi Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
930 102.5 Aleix Bosch Pérez Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
930 102.5 Gorka Sanz Castelló La Salle Bonanova Barcelona
930 102.5 Laia Gasulla Coronado Petit Estel - La Nova Terrassa
930 102.5 Ivet Sánchez Sánchez Institut de Terrassa Terrassa
930 102.5 Guien Morales Iker Institut Molí de la Vila Capellades
930 102.5 Cabello Aguilar Vega Sagrada Família-Horta Barcelona
930 102.5 Greta Pampliega Parramon Institut Jaume Callís Vic
977 102.25 Pol Austrich Sáez Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
977 102.25 Idoia Mas Fernández Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
977 102.25 Idaira Torres Torres Santa Maria Blanes
977 102.25 Víctor Penadés Rangil Institut Tarragona Tarragona
977 102.25 Dúnia Ruíz Aguilera Institut Ermessenda de Girona Girona
977 102.25 Anna Lajara Palomino La Vall BELLATERRA
977 102.25 Roger Pérez Mallen Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
977 102.25 Milos Dragan Ivancic Santana Minguella Badalona
977 102.25 Jana Planas Torramilans Institut Secretari Coloma Barcelona
977 102.25 Carme Gassó Cambrodí Institut Marius Torres Lleida
977 102.25 Juan Moragas Moret Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
977 102.25 Nil Vinyes Miret Institut Mediterrània El Vendrell
977 102.25 Alba Solà Garcia Institut Joan Solà Torrefarrera
977 102.25 Blau Martín Cordero Institut Manuel de Montsuar Lleida
977 102.25 Joan Raimon Moscardó Rodenas Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
977 102.25 Chiara Adsarà Criscuolo La Salle Bonanova Barcelona
993 102.0 Cristian Consta Veste Escola Pia d'Olot Olot
993 102.0 Hugo Martínez Fernàndez Escola Pia de Calella Calella
993 102.0 Xavi Lucena Fernández Povill Olesa de Montserrat
993 102.0 Gonzalo Villar Romero Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
993 102.0 Maria Pou de Paz La Salle Bonanova Barcelona
993 102.0 Pau Moradell Miralpeix Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
993 102.0 Ferran Fité Pedemonte El Clot Barcelona
993 102.0 Ernest Marce Ros Institut Príncep de Girona Barcelona
993 102.0 Jan Vilaregut Molist Institut Miquel Martí i Pol Roda de Ter
993 102.0 Biel Silvestre Hidalgo Montseny-Poblenou Barcelona
993 102.0 Amèlia Descarrega Plana Sant Ignasi Barcelona
993 102.0 Maria Gallardo Nieto Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
993 102.0 Hugo Martín Fidalgo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
993 102.0 Kendra Bentz González Institut Narcís Monturiol Barcelona
993 102.0 Maria Escoda Ataz IPSI Barcelona
993 102.0 Bruna Tubau Soldevila Vedruna Ripoll
993 102.0 Laia Pelegrin Leon Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
993 102.0 Aina Ferrer García Institut La Sedeta Barcelona
993 102.0 Berta Torradeflot Edo Montcau-La Mola Matadepera
993 102.0 Xavier Escarrà Alcaide Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
993 102.0 Pere Marrón Cusidó La Farga Sant Cugat del Vallès
993 102.0 Àlex Alba Sosa Institut El Sui Cardedeu
993 102.0 Paul Ordeix Manchón Betània-Patmos Barcelona
993 102.0 Sami Yermak Institut Illa de Rodes Roses
993 102.0 Nil Escuder Potti Vedruna Malgrat de Mar
993 102.0 Laura Prat Camps Cervetó Granollers
993 102.0 Alberto Grandes Cortés Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1020 101.75 Paula Cullell Zamudio Casa Nostra Banyoles
1020 101.75 Eric Endrino Vargas Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
1020 101.75 Ana Vizcarra Miserachs Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
1020 101.75 Jan Montecino Brull FEDAC-Vic Vic
1024 101.5 Mar Iglesias García Sant Ferran Castelldefels
1024 101.5 Marco Sánchez Meneses Llor Sant Boi de Llobregat
1024 101.5 Dario Miñano Cortés Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
1024 101.5 Àlex Ponsa Gómez Institut Can Roca Terrassa
1024 101.5 Mariona Sanmiquel Rodríguez Sant Miquel dels Sants Vic
1024 101.5 Olivia Dapena van Oorschot La Presentació Arenys de Mar
1024 101.5 Adrián López Bartra Santa Dorotea Barcelona
1024 101.5 Helga Huete Oliver Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
1032 101.25 Meiqui Chen Prats de la Carrera Palafrugell
1032 101.25 Elena Andreu Body Monlau Barcelona
1032 101.25 Ferran Calvet Bajona Institut de Ponts Ponts
1032 101.25 Carla Cordoba López Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
1032 101.25 Mariona de Gregorio Giribet Institut Can Planas Barberà del Vallès
1032 101.25 Jan Rusiñol Fàbregas Escola Pia de Terrassa Terrassa
1032 101.25 Júlia Luciano Trias Betània-Patmos Barcelona
1032 101.25 Àlex Rol Pérez Institut Miramar Viladecans
1032 101.25 Paula Mula Pacheco Institut Pere Vives i Vich Igualada
1032 101.25 Noelia Vadillo Cordero Montseny-Poblenou Barcelona
1032 101.25 Ramón García Franco Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
1032 101.25 Oriol Cardoso Berenguer Cor de Maria Sant Celoni
1032 101.25 Pau Torras Cózar Institut Moianès Moià
1032 101.25 Nadia López Suárez Institut Serrallarga Blanes
1032 101.25 Jan Ripol Esteve, Maristes La Immaculada Barcelona
1032 101.25 Júlia Zhou Zhao Institut Matadepera Matadepera
1032 101.25 Martí Forch Ordóñez L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
1032 101.25 Roger Muñoz Company Institut Ítaca Sant Boi de Llobregat
1032 101.25 Lucía Pastor Gallifa, Maristes La Immaculada Barcelona
1032 101.25 Àlvar Bertrand López El Carme Lleida
1032 101.25 Norma Vall Castellón Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
1032 101.25 Nil Calaf Fernández Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
1032 101.25 Joan Emili Bergadá Núñez Institut Vallès Sabadell
1032 101.25 David Balaguer Rodón Pare Manyanet Barcelona
1032 101.25 Héctor López Carrillo Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
1032 101.25 Roger Trilla Piniés Escola Pia de Balaguer Balaguer
1032 101.25 Judith Millan García Sant Ignasi Barcelona
1032 101.25 Laia Vega Peña Institut d'Auro Santpedor
1032 101.25 Cesc Busquets Rudé Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
1032 101.25 Biel Gracia Grande Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
1032 101.25 Martí Font Canals Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1032 101.25 Lautaro Frexas Pallás Institut Cubelles Cubelles
1032 101.25 Roger Toll Sanchez Institut El Til·ler Les Franqueses del Vallès
1032 101.25 Ferran Rivero Giralt Betània-Patmos Barcelona
1032 101.25 Clàudia Moreno Rodríguez, Maristes La Immaculada Barcelona
1067 101.0 Mannatpreet Kaur Chhina Oms i de Prat Manresa
1067 101.0 Jofre Oliveras Fernández Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
1067 101.0 Anna Sánchez Ulloa Sagrada Família Sabadell
1067 101.0 Martí Monteis Garcia Escorial Vic
1067 101.0 Marc Travesa Comellas Institut Guillem de Berguedà Berga
1067 101.0 Irene López Valero Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
1067 101.0 Pol Castel Salvat Institut Baix Camp Reus
1067 101.0 Sergio Sánchez Martínez Sant Ferran Castelldefels
1067 101.0 Arnau Carrascosa Estaún Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
1067 101.0 Gómez Parera Raül Sagrada Família-Horta Barcelona
1067 101.0 Roger Monrós Riba Institut Miquel Bosch i Jover Artés
1067 101.0 Pol Andreu Mateu Institut Les Corts Barcelona
1067 101.0 Ikem Asuzu Aloguin Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
1067 101.0 Queralt Galbany Blanch Institut Pere Barnils Centelles
1067 101.0 Mariona Masjuan Torruella Ginebró Llinars del Vallès
1067 101.0 Carla López Ruiz Asunción de Nuestra Señora Barcelona
1083 100.75 Salvafor Jorba Mestres La Farga Sant Cugat del Vallès
1083 100.75 Marc Aguilà Patiño Institut Manuel de Montsuar Lleida
1083 100.75 Maitane Almagro Pérez Institut Ítaca Sant Boi de Llobregat
1083 100.75 Albert Fusté Corbera Institut Celestí Bellera Granollers
1083 100.75 Clara Sanchez Via Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
1083 100.75 Roger Fargas Negro Institut Vallès Sabadell
1083 100.75 Paula Pérez Lucas Institut Serrallarga Blanes
1083 100.75 Aina Montagut Cortés Institut Castellbisbal Castellbisbal
1083 100.75 Mariona Manchón Quesada Institut de Sales Viladecans
1083 100.75 Elena Ariste Parrilla Claver Lleida
1083 100.75 Victoria Abril Golubeva Sant Ignasi Barcelona
1083 100.75 Lihao Jin Wang Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
1083 100.75 Ariadna Hermoso Moreno Mare de Déu de la Salut Sabadell
1083 100.75 Jiahao Pan Institut Gallecs Mollet del Vallès
1083 100.75 Zhan Hao Qiu Hamelín-Internacional Laie Montgat
1098 100.5 Pol Vilajoana Martín Institut Quatre Cantons Barcelona
1098 100.5 Tomàs Subias Puig Institut Jaume Vicens Vives Girona
1098 100.5 Arnau Prats Prats Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1098 100.5 Raül Arpal Sánchez Institut Guillem de Berguedà Berga
1098 100.5 Ernest Siqués Vidal Institut Jaume Vicens Vives Girona
1098 100.5 Zoe Falcón Pérez Institut Les Vinyes Cubelles
1098 100.5 Naiara Paredes de la Rosa Institut Can Roca Terrassa
1098 100.5 Biel Benito Rexach Institut Pau Vila Sabadell
1106 100.25 Xènia Tapias Vila Sant Ferran Castelldefels
1106 100.25 Núria Person Requena Proa Barcelona
1106 100.25 Paula Mas Álvarez Betània-Patmos Barcelona
1106 100.25 Guillem Requena Conejo Hamelín-Internacional Laie Montgat
1106 100.25 Sebastià Sastre Abilleira Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1106 100.25 Arnau Castillo Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
1106 100.25 Alexandra Kurylo Bogatyreva Joviat Manresa
1106 100.25 Daniel de Poi Real Institut Príncep de Girona Barcelona
1114 100.0 Pau Enciso Ferré Institut Dertosa Tortosa
1114 100.0 Sam Vanrell Gorina Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1114 100.0 Marc Ruiz Vicent Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
1114 100.0 Marina Pérez Juliachs Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
1114 100.0 Lara Garcia-cascón Arbós Institut Matadepera Matadepera
1114 100.0 Lluc Briansó Rubí Mare de Déu de la Serra Montblanc
1114 100.0 Gerard Abinel Cortés Benet Sadako Barcelona
1114 100.0 Júlia González Figueras Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1114 100.0 Aitana Ceresuela Fernández Sagrada Família Barcelona
1114 100.0 Joel Niño López Institut de Vilafant Vilafant
1114 100.0 Marco Yaseres Mesa Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
1114 100.0 Marcos Palacios Mañero El Carme Sabadell
1114 100.0 Natalia Solans Lis La Vall BELLATERRA
1114 100.0 Mar Fibla José Institut Sòl de Riu Alcanar
1114 100.0 Adrià Lorente Boronat Vedruna Malgrat de Mar
1114 100.0 Ainara Peiro Rodríguez Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
1114 100.0 Lluc Sala Nonell Institut Vall de Llémena Sant Gregori
1114 100.0 Iria Placín Blanco Institut Martí Pous Barcelona
1114 100.0 Clàudia Fustero Comabella Institut Premià de Mar Premià de Mar
1114 100.0 Marwa el Hajjami Ghazouani Institut Cal Gravat Manresa
1114 100.0 Diego Villar Pérez Egara Terrassa
1114 100.0 Marina Bacardit Dosil Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
1114 100.0 Isolda Jiménez Servan Institut Escola Industrial Sabadell
1114 100.0 Roger García Gil Institut Ausiàs March Barcelona
1114 100.0 Bruno Ases Fernández Institut Les Cinc Sènies Mataró
1114 100.0 Nil Fernández Vila La Salle-Berga Berga
1114 100.0 Laia López Romero Institut de Llagostera Llagostera
1114 100.0 Oriol Serra Vancells Petit Estel - La Nova Terrassa
1114 100.0 Maria Vilaró Colome Institut El Til·ler Les Franqueses del Vallès
1114 100.0 Xavier Ossó Bellós, Maristes La Immaculada Barcelona
1114 100.0 Llorenç Taixé Clarena Institut Badia i Margarit Igualada
1114 100.0 Lluna Reverté Fernández Institut Roquetes Roquetes
1114 100.0 Carla Freixas Bautista Vedruna Malgrat de Mar
1114 100.0 Pere Rentería Barber Garbí Pere Vergés Badalona
1114 100.0 Alcaide Martinez Tomas Joan Pelegrí Barcelona
1114 100.0 Marina Vidal Mestres Institut La Mitjana Lleida
1114 100.0 Queralt Escutia Manresa Institut Ausiàs March Barcelona
1114 100.0 Ivan Rodríguez Moliner Institut Voltrera Abrera
1114 100.0 Jofre Lorenzo Martínez La Salle Reus
1114 100.0 Mateo Grzegorczyk Fernández IES Ramón J. Sender Fraga
1154 99.75 Adrià Uriol Alaiz Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
1154 99.75 Malinka Fernández Adou Institut Jaume Balmes Barcelona
1154 99.75 Àngel Herrera Lobo Virolai Barcelona
1154 99.75 Sara Guitart Alabart Sil Barcelona
1154 99.75 Aida Corominas Armengou FEDAC-Manresa Manresa
1154 99.75 Ariadna Catalán Gómez Institut Joan Oró Martorell
1154 99.75 Joel Pantovic Blasco Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
1154 99.75 Wan Bing Zen Sant Domènec Savio Badalona
1154 99.75 Laura Sánchez Prat La Salle Bonanova Barcelona
1154 99.75 Carla Sala Bergés Cor de Maria Blanes
1154 99.75 Jofre Comella Ruiz Institut Escola Jacint Verdaguer Sant Sadurní d'Anoia
1154 99.75 Marc Pérez Torrents Acesco Parets del Vallès
1154 99.75 Marc Aceves Vilaseca Sant Miquel dels Sants Vic
1154 99.75 Natiela Vatamaniuc Sagrat Cor Amposta
1154 99.75 Martí Oliveras Planas Institut Ramon Muntaner Figueres
1154 99.75 Mario González Mateu Sadako Barcelona
1154 99.75 Jordi Fábrega Duarri Institut Mig-Món Súria
1154 99.75 Aran Sala Carabassa Institut de Ponts Ponts
1154 99.75 Mar Estrada Martínez Santa Maria Blanes
1154 99.75 Arnau García Llorach Institut Cristòfol Despuig Tortosa
1154 99.75 Marc Coderch Fernández Sant Miquel Barcelona
1154 99.75 Iker Alcalde Sola Institut Esteve Terradas i Illa Cornellà de Llobregat
1176 99.5 Sergi Roura Carrera Sant Ignasi Barcelona
1176 99.5 Noa Mañas Márquez Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
1176 99.5 Marina Piany Bristot Les Alzines Girona
1176 99.5 Arnau Rodríguez Garcia Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
1176 99.5 Aniol Figueras Mataró Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
1176 99.5 Carla Mera López Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
1176 99.5 Juan Pérez Morales Institut Bellulla Canovelles
1176 99.5 Saul Fuentes Somoscarrera Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
1176 99.5 Laia Serra Gall Institut de Tordera Tordera
1176 99.5 Daniel Cortés Contreras Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
1176 99.5 Martí Fitó Castellví La Salle Bonanova Barcelona
1176 99.5 Núria Benet Plans Sec. d'Institut Bisaura Sant Quirze de Besora
1176 99.5 Natàlia Grandas Perales Thau Sant Cugat del Vallès
1176 99.5 Naroa Ibáñez Bravo Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
1176 99.5 David Recio Salvador Sant Antoni de Pàdua Mataró
1176 99.5 Oriol Bosch Dalmau Institut Montgrí Torroella de Montgrí
1176 99.5 Mireia Sallent Álvarez Institut Escola Industrial Sabadell
1193 99.25 Iker López Marcos Daina Isard Olesa de Montserrat
1193 99.25 Alejandro Oliver Fuentes Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1193 99.25 Álex Rodríguez Merino Túrbula Sant Adrià de Besòs
1193 99.25 Mar Sanz Serra Institut Les Corts Barcelona
1193 99.25 Biel Serrat Viñolas Institut Jaume Callís Vic
1193 99.25 Hugo Morlesín Almazán Maria Ward Badalona
1193 99.25 Miles Gloekler Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1193 99.25 Sara Roque Duncan Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
1193 99.25 Carlos Gómez Damas Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1193 99.25 Roger Ferrer Nicolau Aula Escuela Europea Barcelona
1193 99.25 Martí Plana Piñol Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
1193 99.25 Olivia Ruggiero Dubin Betània-Patmos Barcelona
1193 99.25 Natàlia Coma González Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
1193 99.25 Lucas Salvador Domínguez Llor Sant Boi de Llobregat
1193 99.25 Maria Pasamontes Lozano Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
1193 99.25 Mireia Cumella Nuñez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
1193 99.25 Núria Pérez Pascual Sagrats Cors Centelles.
1193 99.25 Leire Fernández Ríos Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1193 99.25 Maria Camero Jiménez Povill Olesa de Montserrat
1193 99.25 Nicolás Entrena Pérez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1213 99.0 Bruno Ferrer Esteban Petit Estel - La Nova Terrassa
1213 99.0 Júlia Rosales Trias Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
1213 99.0 Martina Carbonell Torra Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
1213 99.0 Eduard Trullols Vizcarra Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
1213 99.0 Gifré Abad Bach Empordà-San José Roses
1213 99.0 Yago Romeu Pérez Vedruna Sagrat Cor Tarragona
1213 99.0 Aina Moser Gol Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1213 99.0 Ivan Peralta González Institut El Cairat Esparreguera
1213 99.0 Elm Planas Masdevall Institut Pla de l'Estany Banyoles
1222 98.75 Manuel Baena Nieto Institut Joan Solà Torrefarrera
1222 98.75 Víctor Peig Guimerà Institut Escola Mare de Déu del Portal Batea
1222 98.75 Carla Casas Pi Institut Escola Intermunicipal del Penedès Sant Sadurní d'Anoia
1222 98.75 Ainhoa Muñoz Navarro Institut Vallès Sabadell
1222 98.75 Sira Fons Mariscal Institut Lluís de Peguera Manresa
1222 98.75 Marc Piemonti Reñe, Maristes La Immaculada Barcelona
1222 98.75 Alexandra Barragán Sebastià Sant Ignasi Barcelona
1222 98.75 Martina Puig Roma Hamelín-Internacional Laie Montgat
1222 98.75 Gerard Urbano Castillo Institut Jaume Vicens Vives Girona
1222 98.75 Berta Campasol Roura Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
1222 98.75 Javier Segura Prats Gresol Terrassa
1222 98.75 Marc Saltor Brun Escola Pia de Mataró Mataró
1222 98.75 Thomas James Bennet Wike Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
1222 98.75 Mark Antonio Ionica Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
1222 98.75 Medir Torras Latorre Institut Premià de Mar Premià de Mar
1222 98.75 Adrian Farrés Ivanova La Salle Premià de Mar
1222 98.75 Àlex Pociello Maull El Carme Lleida
1222 98.75 Íker Hurtado Sánchez Oms i de Prat Manresa
1222 98.75 Daniel Fiz Osaba Sant Pau Barcelona
1222 98.75 Alfonso Vallecillo Villalba Sant Domènec Savio Badalona
1222 98.75 Adrià Vallejo Vega Joviat Manresa
1222 98.75 Javier Cabezas Fortuny IPSE Barcelona
1222 98.75 Quim Fornells Civit Institut Príncep de Girona Barcelona
1222 98.75 Joan Gimbert Gallinat Claver Lleida
1222 98.75 Maria Pastor Llobet Maristes Champagnat Badalona
1222 98.75 Gerard López Carmona Institut La Valira La Seu d'Urgell
1222 98.75 Dídac Soria Martínez Hamelín-Internacional Laie Montgat
1222 98.75 Xiao Ying Jiang Institut Torrent dels Alous Rubí
1222 98.75 Claudia Rueda González Vedruna Malgrat de Mar
1222 98.75 Jordi Riba Cristóbal Maristes Igualada Igualada
1222 98.75 Laura Hochadel Virolai Barcelona
1222 98.75 Isaac Byrne Marshman Institut Moisès Broggi Barcelona
1222 98.75 Jordi Giralt Muñoz Llor Sant Boi de Llobregat
1222 98.75 Eulàlia Raventós Garcia-amorena Teresià Tortosa
1222 98.75 Daniel Tejero Jezequel La Salle Montcada Montcada i Reixac
1222 98.75 Laia Zambrano Hueso Sagrada Família Viladecans
1222 98.75 Marc Herrera Guerrero Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
1222 98.75 Aina Cáceres Morata Institut Vacarisses Vacarisses
1222 98.75 Roure Rodríguez Mena Institut Escola Francesc Cambó i Batlle Verges
1222 98.75 Oriol Torrecilla Ribas Institut Secretari Coloma Barcelona
1222 98.75 Leyre Albisu Martínez Aura Reus
1222 98.75 Arnau Comaposada Pérez Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
1264 98.5 Maria Perich Buil Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
1264 98.5 Alba Trujillo Aguilera Maria Ward Badalona
1264 98.5 Ariadna Cano Martínez Institut Montserrat Roig Terrassa
1264 98.5 Roc Alavedra Busquet Institut Matadepera Matadepera
1264 98.5 Ivan Souto Ventura Institut Camarles Camarles
1264 98.5 Iago Fernández Martinez Institut Dr. Puigvert Barcelona
1264 98.5 Aarón Audouard Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
1264 98.5 Irene Escobar Elizalde Sant Ignasi Barcelona
1264 98.5 Jaume Sanmartin Puig Aula Escuela Europea Barcelona
1264 98.5 Martina Puig Torra Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
1264 98.5 Alba Montserrat Pozuelo Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
1264 98.5 Gerard Gómez Huerta Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
1264 98.5 Han Virgili Phan Súnion Barcelona
1264 98.5 Carla Molina Mora Monlau Barcelona
1264 98.5 Alberta Soler Trias Betània-Patmos Barcelona
1279 98.25 Carlota Puig Fransi Betània-Patmos Barcelona
1279 98.25 Jordi Bermúdez Saló Institut Jaume I Salou
1279 98.25 Pau Falcó Ribé Institut Josep Vallverdú Les Borges Blanques
1279 98.25 Miquel del Valle Insa Institut Vall d'Arús Vallirana
1279 98.25 Lucía Muñoz López Oms i de Prat Manresa
1279 98.25 Martina Navarro López Institut Quatre Cantons Barcelona
1279 98.25 Gerard Viñas Ojalvo Povill Olesa de Montserrat
1279 98.25 Sofía Sendino García Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
1279 98.25 Teo Jaén Tomàs Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
1279 98.25 Javier Casado Galera La Farga Sant Cugat del Vallès
1279 98.25 Àlex Rueda Medina Cor de Maria Blanes
1279 98.25 Benito Gavilan Berta Joan Pelegrí Barcelona
1279 98.25 Emma Busto Pazos Institut Icària Barcelona
1279 98.25 Àxel Puche Riba Cervetó Granollers
1279 98.25 Gina Darne Porras Escola Pia d'Olot Olot
1279 98.25 Irene Martin Porta Sant Ignasi Barcelona
1279 98.25 Pau Binefa Mateo El Clot Barcelona
1296 98.0 Jan Prieto Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
1296 98.0 Alba Caufapé Betriu Claver Lleida
1296 98.0 Marina Zamora González Institut Ribera Baixa El Prat de Llobregat
1296 98.0 Ferran Aleu Estivill Institut Cristòfol Despuig Tortosa
1296 98.0 Nicolás Espín Asarta La Farga Sant Cugat del Vallès
1296 98.0 Maria Fernández Àlvarez Institut Ramon Berenguer IV Cambrils
1296 98.0 Claudia Sibel Ferrezuelo Arroyo Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
1296 98.0 Dani Bullon Silva Sant Ignasi Barcelona
1296 98.0 Ainara Chávez Reyes Institut de Guissona Guissona
1296 98.0 Gael Sedeño Roig Sadako Barcelona
1296 98.0 Andrea Salado Lingg Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1296 98.0 Paula Barniol Baltanas Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
1308 97.75 Glòria Comerma Monreal Sec. d'Institut Gurb Gurb
1308 97.75 Pau Guim Ferrero Proa Barcelona
1308 97.75 Irina Margalef Comallonga Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
1308 97.75 Pablo Isaev Santiago Institut Gallecs Mollet del Vallès
1308 97.75 Jan Poyato Lucena Mare de Déu de la Salut Sabadell
1308 97.75 Mencía Ballestero Altarriba Betània-Patmos Barcelona
1308 97.75 Marta Fabre Bellver Sagrat Cor El Vendrell
1308 97.75 Aniol Bonet Roca Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
1308 97.75 Elias el Amrani el Haji Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
1308 97.75 Júlia Boix Bonet Institut Tarragona Tarragona
1308 97.75 Natàlia Solé Mauri Escola Pia de Balaguer Balaguer
1308 97.75 Tarik Abou Anton Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
1320 97.5 Ekiñe Ranedo Garcia Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1320 97.5 Dan Fernàndez Castany Institut Cirviànum de Torelló Torelló
1320 97.5 Marcel Carbonell Santasusana El Cim Vilanova i la Geltrú
1320 97.5 Judit Carles Pallares Sagrat Cor El Vendrell
1320 97.5 Adrià Jurado Sibila Santa Anna Lleida
1320 97.5 Judith Urbieta García Pare Manyanet Barcelona
1320 97.5 Irene Teixidó Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
1320 97.5 Rubí Cardona Bonet Institut de Deltebre Deltebre
1320 97.5 Gisela Rivas Lorente Montessori-Palau Girona
1320 97.5 Alba Carmona Otero Institut Alexandre Deulofeu Figueres
1320 97.5 Eros Ángel Quintana Silva Institut Can Roca Terrassa
1320 97.5 Massimo Novotny Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
1320 97.5 Marçal Barba Carcolé Petit Estel - La Nova Terrassa
1320 97.5 Carla González Jiménez Institut Carles Vallbona Granollers
1320 97.5 Paula Mesa Acevedo Institut Damià Campeny Mataró
1320 97.5 Max Puigoriol Puigdellívol Casa del Roure Barcelona
1320 97.5 Enric Garcia Hurtado Ginebró Llinars del Vallès
1320 97.5 Ruth Álvarez Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
1320 97.5 Iker Timoneda González Institut Pau Vila Sabadell
1320 97.5 David Levinas Sefardí Hatikva Sant Cugat del Vallès
1320 97.5 Arnau de la Riva Cabellud Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
1320 97.5 Alex Naudí Vidal Institut La Valira La Seu d'Urgell
1320 97.5 Paula Hernaiz Cuello Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
1320 97.5 Hugo Thackwray Vallet Casa del Roure Barcelona
1320 97.5 Irene Polo Nadal La Salle Mollerussa
1320 97.5 Noa Olm Blanco Institut La Mitjana Lleida
1320 97.5 Camila Lujan Tokareva Institut Salvador Vilaseca Reus
1320 97.5 Mar Ponjoan Martí Institut de Llagostera Llagostera
1320 97.5 Matt Kaufmann Pibernat Montessori-Palau Girona
1320 97.5 Èric Caro Fernández Institut Pere Vives i Vich Igualada
1320 97.5 Àlex Gay Hernández Institut Les Corts Barcelona
1320 97.5 Claudia Butillé Moncin Aura Reus
1320 97.5 Alex Cabrelles Diestre Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1320 97.5 Roc Álvarez Puig Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
1320 97.5 Oriol Closa Pérez Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
1320 97.5 Alba Martínez Hernández Institut Rovira-Forns Santa Perpètua de Mogoda
1320 97.5 Joana Carreras Comas Institut Alexandre Deulofeu Figueres
1320 97.5 Unai Espinosa Fernández Vedruna Malgrat de Mar
1320 97.5 Gonzalo Giménez Iguzquiza Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
1320 97.5 Axel Darbois Navarro Institut Matadepera Matadepera
1320 97.5 Anna García Sanz Proa Barcelona
1320 97.5 Marlon Folch Valls Casa del Roure Barcelona
1320 97.5 Pau Roura Gibert Maristes Champagnat Badalona
1320 97.5 Víctor Roche Espinós Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1320 97.5 Raúl González Diéguez Sagrada Família Barcelona
1365 97.25 José Manuel Muñoz Cuevas Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
1365 97.25 Rim Kassemy La Salle Reus
1365 97.25 Quim Roig Raventós Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
1365 97.25 Izarbe Garza Pérez Institut Front Marítim Barcelona
1365 97.25 Ana Clemente Mármol Hamelín-Internacional Laie Montgat
1365 97.25 Efrén Vílchez Martínez Jesús Salvador Sabadell
1365 97.25 Laura Albert Puig Regina Carmeli Rubí
1365 97.25 Samuel Canal López Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
1365 97.25 Ander Barrondo Alcalá Hamelín-Internacional Laie Montgat
1365 97.25 Joel Oliver Formiga Institut Montsoriu Arbúcies
1365 97.25 Nora el Bouti Giménez Institut Ausiàs March Barcelona
1365 97.25 Laia Buscail Sugrañes Vedruna Sagrat Cor Tarragona
1365 97.25 Cai Pomarol Tur Súnion Barcelona
1365 97.25 Aloma Xandri Coll Institut Jaume Callís Vic
1365 97.25 Axel Font Lanau Institut de Vilafant Vilafant
1365 97.25 Gael Pedreira Caballer Escolàpies El Masnou El Masnou
1365 97.25 Montserrat Gómez Urquiza Institut Montsoriu Arbúcies
1365 97.25 Genís Canet Vivó Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1365 97.25 Laia Munné Sans Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
1365 97.25 Carla Domenech Guitart Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
1385 97.0 Marc García López Institut Caparrella Lleida
1385 97.0 Kevin Magsumbol Paña Institut Illa de Rodes Roses
1385 97.0 Lluc González Moret Sant Miquel dels Sants Vic
1385 97.0 Jua Gil Herrero Institut Pau Vila Sabadell
1385 97.0 Mar Ortega Muñoz Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
1385 97.0 Ian Corsellas Anglès Camí II Barcelona
1385 97.0 Berta Baldomà Mangues Escola Pia de Balaguer Balaguer
1385 97.0 Oriol Rull Benaiges Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
1385 97.0 Mar Panadero Amores Institut Aiguaviva Mollet del Vallès
1385 97.0 Aiden Geerts López Institut Front Marítim Barcelona
1385 97.0 Fiona Muñoz Jauch Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
1385 97.0 Roc Macià Codera Lestonnac Barcelona
1385 97.0 Smila Joergensen Sistac Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
1385 97.0 Júlia Santano Moreno Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
1385 97.0 Ona Pradell Gascon Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
1385 97.0 Berta Cullell Batallé La Salle Girona
1385 97.0 Carla Aguilera González Institut Alexandre Satorras Mataró
1385 97.0 Anna Casas Infant Jesús Barcelona
1385 97.0 Judith Rodriguez Baldé Sant Jordi Vilassar de Dalt
1385 97.0 Marta Masllorens Torrens Sant Ignasi Barcelona
1385 97.0 Eloi Prat Padró Escola Pia de Granollers Granollers
1385 97.0 Lúa Figa Bravo Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
1385 97.0 Ariadna Carrasco Corral Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
1385 97.0 David Tvrdy Torres Institut La Romànica Barberà del Vallès
1385 97.0 Lucas Cichero Canclini Institut Roda de Barà Roda de Berà
1410 96.75 Mario Pulido González Institut Can Roca Terrassa
1410 96.75 Tomàs Rifé Parés Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
1410 96.75 Pol Serra Casassas Institut Rafael Campalans Anglès
1410 96.75 Jan Pau Villanova Marín Institut Fontanelles Les Borges del Camp
1410 96.75 Carla Ramos Martínez Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1410 96.75 Tanit Cámara Martínez Institut d'Auro Santpedor
1410 96.75 Ariadna Garcia Lencina Institut de Sant Feliu de Guíxols Sant Feliu de Guíxols
1410 96.75 Núria Sastre Pujol Institut Mig-Món Súria
1410 96.75 Princi Fotani Kumar Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1410 96.75 Marina Muñoz Blanco Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
1410 96.75 Daniel Espinosa Muniente Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
1410 96.75 Irene Jiménez Antón Institut Banús Cerdanyola del Vallès
1410 96.75 Pau Parés Solà Institut Montilivi Girona
1410 96.75 Aleix Soria Rius Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
1410 96.75 Enxin Sun Mare de Déu de la Salut Sabadell
1410 96.75 Isaac Caralt Gatell Montagut Vilafranca del Penedès
1426 96.5 David Serra Ortiz Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
1426 96.5 Mar Murillo Robla Institut Fontanelles Les Borges del Camp
1426 96.5 Jon Pilar del Hoyo Institut de Mollet del Vallès Mollet del Vallès
1426 96.5 Ariadna Cuadros Broch Institut La Segarra Cervera
1426 96.5 Arnau Torres Pepió Institut Badalona VII Badalona
1426 96.5 Adrià Rafat Comellas Institut Miquel Bosch i Jover Artés
1426 96.5 Laurentiu Paraschiiv Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
1426 96.5 Valentina Garolera Merino Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1426 96.5 Pol Roca García Sant Domènec Savio Badalona
1426 96.5 David Sarola Lozano Institut Carles Rahola i Llorens Girona
1426 96.5 Nhoa Rius Curto Sagrada Família Tortosa
1437 96.25 Eloi Bosch Tarragona La Salle Girona
1437 96.25 Miquel Cintas Navarro Aula Escuela Europea Barcelona
1437 96.25 Berta Vidal Gómez Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
1437 96.25 Martina Ponsatí Elias Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
1437 96.25 Josep Canals Lavado Institut de Sant Llorenç de Morunys Sant Llorenç de Morunys
1437 96.25 Gea Schotte Casanovas Institut Castell d'Estela Amer
1437 96.25 Èric Gómez Amo Institut Antoni Cumella Granollers
1437 96.25 Alejandra Torres Chapatte Casa del Roure Barcelona
1437 96.25 Joan Pastor Rosa Institut Laia l'Arquera Mataró
1437 96.25 Núria Ibars Almirall Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1437 96.25 Ester Cuenca González Sagrada Família Viladecans
1437 96.25 Eina Albrich Mir Institut Duc de Montblanc Rubí
1437 96.25 Gerard Pérez Solé Institut Torreforta Tarragona
1437 96.25 Iván Pérez Fernández Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1437 96.25 Abril Borrull Garcia Mare de Déu del Carme Tarragona
1437 96.25 Nil Redondo Clarà Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
1437 96.25 Roger Casas Casajoana Institut d'Auro Santpedor
1437 96.25 David Mas García Institut Cap Norfeu Roses
1437 96.25 Marta Rodriquez Casas Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
1437 96.25 Paula Iturbide Moron Institut Icària Barcelona
1437 96.25 Martín Bonafé Haswanov Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
1437 96.25 Unai Serrano Aira Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
1437 96.25 Leonardo Miguel Sánchez Guzmán Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
1437 96.25 Eloi Pujolà Baron Institut Lacetània Manresa
1437 96.25 Clàudia Beltran Gaya Pare Manyanet Barcelona
1437 96.25 Ainoa García Romero Institut Ernest Lluch Barcelona
1437 96.25 Alaitz Barreñada Barriola Vedruna Sagrat Cor Tarragona
1437 96.25 Matías Salinas Pérez Institut Pla Marcell Cardedeu
1437 96.25 Manel Soto Ruiz Institut Joan Oliver Sabadell
1437 96.25 Clara Sobrequés Crous Ginebró Llinars del Vallès
1437 96.25 Carles Ortega Grau Sant Miquel dels Sants Vic
1437 96.25 Jordi Solé Lanzas Bell-lloc del Pla Girona
1437 96.25 Alícia Bori Mundo Àgora Sant Cugat del Vallès
1437 96.25 Jana Ochoa Pericot Institut Ermessenda de Girona Girona
1437 96.25 Max García García Institut Montserrat Barcelona
1437 96.25 Lúa García Marcote Montessori-Palau Girona
1437 96.25 Joel Suadas Fuentes Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
1437 96.25 Adrián Martínez Barquiel El Turó Mataró
1437 96.25 Aitana Luceno Esparza Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
1437 96.25 Eric Delgado Petidier Institut Castellbisbal Castellbisbal
1437 96.25 Jorge Macías Palomo Institut Torrent dels Alous Rubí
1437 96.25 Pol Martí Sebastian Institut Vall del Mediona Sant Quintí de Mediona
1437 96.25 Zoha Aziz Liaqat Institut El Calamot Gavà
1437 96.25 María Onandia Serrano Casa del Roure Barcelona
1437 96.25 Berta Inglavaga Solé Institut de Ponts Ponts
1437 96.25 Paula Simón Fernández Institut Palau Ausit Ripollet
1437 96.25 Pol Bueno Ballesté Montessori-Palau Girona
1437 96.25 Dídac Pech Alós Institut Joan Boscà Barcelona
1485 96.0 Clàudia Pla Belmonte Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
1485 96.0 Mireia Estrada Pellicer Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
1485 96.0 Alba Jiménez Salazar Institut Ronda Lleida
1485 96.0 Aina Ruiz Sánchez Institut Badalona VII Badalona
1485 96.0 Alba Munuera Gasol Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1485 96.0 Marina Gusi Donoso Sec. d'Institut del Ter Manlleu
1485 96.0 Àlex Escriche García de Eulate Santa Dorotea Barcelona
1485 96.0 Marcel Espasa Canyelles Proa Barcelona
1485 96.0 Arnau Segura García Maristes Champagnat Badalona
1485 96.0 Àlex Pedroza Palma Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
1485 96.0 Sergi Laborda Ghiringhelli Institut Príncep de Girona Barcelona
1485 96.0 Oriol Serrano Rallo Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
1485 96.0 Maria Roselló Rodríguez Institut Ernest Lluch Barcelona
1485 96.0 Martín Rolando Álvarez Institut Moisès Broggi Barcelona
1485 96.0 Gerard Ibáñez Soto Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
1485 96.0 Adrián Martínez Sotos Diocesana Navàs
1485 96.0 Guillem Pluvinet Solano Mare Nostrum Tarragona
1485 96.0 Idoia Sanchez-arevalo Arranz Institut de Granollers Granollers
1485 96.0 Helena Sànchez Català Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
1485 96.0 Martí Cano Pujolar Escolàpies Figueres Figueres
1485 96.0 Laura Rogerson Palau Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
1485 96.0 Ainara Duran Poza El Turó Mataró
1485 96.0 Pau Manzano Mercadé Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
1485 96.0 Adrià Garangou Jordán Escola Pia de Granollers Granollers
1509 95.75 Adnan Halhoul Ben Ayad Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
1509 95.75 Ada Caballé Tanco Institut Tarragona Tarragona
1509 95.75 David Molines Viñals Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
1509 95.75 Helena Moranta Durà Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
1509 95.75 Yanira Garcia Martínez Institut La Romànica Barberà del Vallès
1509 95.75 Marc Garcia Valero Cervetó Granollers
1509 95.75 Ismael Huayhua Villaronga Institut Santa Eulàlia Terrassa
1509 95.75 Ferran Latorre Miralles Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
1509 95.75 Unai Tevar Sánchez Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
1509 95.75 Jem Ceron Jordà Institut Joan Mercader Igualada
1509 95.75 Íker Méndez Martínez Institut Pere Ribot Vilassar de Mar
1509 95.75 Albert Castro Granolleras Bell-lloc del Pla Girona
1509 95.75 Roc Candela López Sant Nicolau Sabadell
1509 95.75 Maria Sala Castell Institut Miquel Martí i Pol Roda de Ter
1509 95.75 Oriol Rubio Carrión Institut El Palau Sant Andreu de la Barca
1509 95.75 Pol Lacruz Clos Jesús Maria Barcelona
1509 95.75 Marc Roig Gómez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1509 95.75 Joel Esplugas Piñol Institut Joan Segura i Valls Santa Coloma de Queralt
1509 95.75 Ariadna Pujals Institut Baix Montseny Sant Celoni
1528 95.5 Penelope Woollons SEK-Catalunya La Garriga
1528 95.5 Lluc Fernando Junyent Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
1528 95.5 Andrea Meira Galán Institut Ítaca Sant Boi de Llobregat
1528 95.5 Ainhoa Olaizola Martínez Aula Escuela Europea Barcelona
1528 95.5 Tomás Echegaray Montserrat Barcelona
1528 95.5 Rubén Rama Páez Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
1528 95.5 Laia García Gironés Institut de Flix Flix
1528 95.5 Yashi Liu SEK-Catalunya La Garriga
1528 95.5 Gemma Estapé Pérez Aula Escuela Europea Barcelona
1528 95.5 Fiona Garat Masana Betània-Patmos Barcelona
1528 95.5 Adrià Borrego Asensi Institut Sant Elm Sant Feliu de Guíxols
1528 95.5 Arnau Martin Ruiz Institut El Sui Cardedeu
1528 95.5 Pol Rodríguez Rivas Garbí Pere Vergés Badalona
1528 95.5 Sofía Sandoval Sánchez Sant Miquel Barcelona
1528 95.5 Diana Dontsova Vedruna Palamós
1528 95.5 Wiam Koraichi Elgharbi Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
1528 95.5 Pablo Domènech Rezek Institut Cap Norfeu Roses
1545 95.25 Maria Moreno Andrés Institut Martí Pous Barcelona
1545 95.25 Mireia Rose Knibbs Institut Blanca d'Anjou El Perelló
1545 95.25 Nahiara Gojenola Candelas Institut Salas i Xandri Sant Quirze del Vallès
1545 95.25 Aleix Jordana Cervantes Betània-Patmos Barcelona
1545 95.25 Adrià Pont Gonzalo Institut Francisco de Goya Barcelona
1545 95.25 Jan Nicolás Grau El Carme Sabadell
1545 95.25 Carlos Blay Solá Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1545 95.25 Soufian Bougrin el Khonnar Institut Eduard Fontserè L'Hospitalet de Llobregat
1545 95.25 Marc Nel·lo Martí Institut Jaume Balmes Barcelona
1545 95.25 Guillem Calvet Docampo Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
1545 95.25 Núria Pérez Martí Sant Pau Apòstol Tarragona
1545 95.25 Judit Guerrero Casadevall Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
1545 95.25 Joana González Tercero Sant Gabriel Viladecans
1558 95.0 Gerard Vila Rodríguez Montagut Vilafranca del Penedès
1558 95.0 Alba Fernández Valdivieso Escola Pia de Mataró Mataró
1558 95.0 Ferran Muñoz Santiveri Institut Carles Rahola i Llorens Girona
1558 95.0 Tània Vila Vilalta La Vall BELLATERRA
1558 95.0 Laura Reina Guimerà Institut Ausiàs March Barcelona
1558 95.0 Marc Hodis Institut Pla de l'Estany Banyoles
1558 95.0 Joana Arumí Alsina Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
1558 95.0 Sergi Miró López Sec. d'Institut La Sínia Parets del Vallès
1558 95.0 Ignacio Gamboa Gomez Sant Pau Barcelona
1558 95.0 Joel Cereza Sauri Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
1558 95.0 Marta Benito Carles Institut Manolo Hugué Caldes de Montbui
1558 95.0 Júlia Olivé Sarrà Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
1558 95.0 Paula Gallardo Llerena Institut Ramon de la Torre Torredembarra
1558 95.0 Marta García Moreno La Salle Horta Barcelona
1558 95.0 Francisco Javier Martin Serrate Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1558 95.0 Àlex Chen Institut de Sales Viladecans
1558 95.0 Xavier Manzano Cano Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
1558 95.0 Eric Lin Hamelín-Internacional Laie Montgat
1558 95.0 Martí Escofet Bóveda Montagut Vilafranca del Penedès
1558 95.0 Junjie Lin Jin Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
1558 95.0 Joel Ledesma Martínez Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
1558 95.0 Gabriel Plaza Doma Institut Ausiàs March Barcelona
1558 95.0 Claudia Muñoz García Institut Joan Oró Martorell
1558 95.0 Lola Robles Spahr Sec. d'Institut Tiana Tiana
1558 95.0 Irene Miralles Gómez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1558 95.0 Marçal Torras Plana La Salle-Berga Berga
1558 95.0 Noel Medina González Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
1558 95.0 Arnau López Lozano La Mercè Martorell
1558 95.0 Gil Rovira Vilalta Vedruna Ripoll
1558 95.0 Iker Jaen Patinyo Escola Pia de Sabadell Sabadell
1558 95.0 del Campo Flores Biel Joan Pelegrí Barcelona
1558 95.0 Joan Vidal i Dols Institut El Til·ler Les Franqueses del Vallès
1558 95.0 Carla Xargayó Verdaguer Institut Josep Brugulat Banyoles
1558 95.0 Martina Benito de Manuel Thau Sant Cugat del Vallès
1558 95.0 Joan Serres Urpi Hamelín-Internacional Laie Montgat
1558 95.0 Bernat Soler Vila Institut Pic del Vent Caldes de Montbui
1558 95.0 Jaume Hernandez Gonzalvo Institut Matadepera Matadepera
1558 95.0 Ot Díaz Colell Sagrada Família Sabadell
1558 95.0 Nerea Martínez Castro Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
1558 95.0 Ling Jin Escolàpies Figueres Figueres
1558 95.0 Roger Rodon Comas Escola Pia de Mataró Mataró
1558 95.0 Dúnia Cortadellas Sala Institut Canigó Almacelles
1558 95.0 Antonio Pino Avilez Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
1558 95.0 Juan Diego Hidalgo Rivera Institut Bellulla Canovelles
1558 95.0 Manel Saurí Fernàndez Institut Pere Vives i Vich Igualada
1558 95.0 Marc Salamanca Teix Institut Can Margarit Corbera de Llobregat
1558 95.0 Joel Toribio García Institut de Sant Andreu Sant Andreu de la Barca
1558 95.0 Marta Gurri Borrell SEK-Catalunya La Garriga
1558 95.0 Misael Jairo Pereira Rodríguez Institut Joan Boscà Barcelona
1558 95.0 Aina Palop Cardenas Institut Duc de Montblanc Rubí
1558 95.0 Maria Prim Fortuny Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
1558 95.0 Jan Duro Villaverde Institut Alexandre Satorras Mataró
1558 95.0 Abril Batlle Simó FEDAC-Lleida Lleida
1558 95.0 Dario Sanjuan Ramírez Institut L'Estatut Rubí
1558 95.0 Anku Antonio Aguilar Olguín Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1558 95.0 Albert Sabadell Porcar Escola Pia de Terrassa Terrassa
1558 95.0 Jan Estiu Salvadó Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
1558 95.0 Àlex Gauchia de Rosa Bell-lloc del Pla Girona
1558 95.0 Carlos Ruiz Marín Llor Sant Boi de Llobregat