Àrea de centre


Edicions


Llista de les millors puntuacions (6%) de tercer d'ESO

En total han participat 21543 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 143.75 Raúl Toribio Abalde Institut Montserrat Barcelona
2 140.0 Joan Montobbio Palmer Aula Escuela Europea Barcelona
3 138.75 Raquel Trull Báguena Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
3 138.75 Joan Jubany Mulet Institut Damià Campeny Mataró
3 138.75 Carlota Esclassans Parrilla Montagut Vilafranca del Penedès
3 138.75 David Pujol Ortega Institut Alexandre Satorras Mataró
3 138.75 Judit Llobet Tort Institut Joan Mercader Igualada
8 137.5 Guillem Moreno Garcia Institut Montserrat Barcelona
8 137.5 Joel Sendra Revuelta Claver Lleida
8 137.5 Jia Chen Institut Enric Borràs Badalona
8 137.5 Pol Martí Cárdenas Bell-lloc del Pla Girona
8 137.5 Hongwei Zheng Institut Marta Mata Montornès del Vallès
13 135.0 Ferran Armengol Ayats Institut Les Corts Barcelona
13 135.0 Laura Guberna Arraiza Aula Escuela Europea Barcelona
13 135.0 David Xifré Palacios Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
13 135.0 Pau Casé Barrera Institut Mig-Món Súria
13 135.0 David Diestre Rubio Vedruna Sagrat Cor Tarragona
18 134.75 Àlex Grau Gelmà Vedruna Malgrat de Mar
19 133.75 Ton Blanco Ferran Institut Jaume Balmes Barcelona
19 133.75 Emilio Martín Castillo Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
19 133.75 Vittorio Scarani Sant Jordi Fornells de la Selva
22 133.0 Jan Trota Aymerich Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
23 132.5 Nil Macià Codera Lestonnac Barcelona
23 132.5 Mauro Puig Roma Hamelín-Internacional Laie Montgat
23 132.5 Pol Stein Florensa Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
23 132.5 Jordi Teixidó Moro Crea Nova, Creativitat i Innovació Sant Cugat del Vallès
23 132.5 José Ignacio Urrego Gil Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
23 132.5 Lluis Panal Majó Minguella Badalona
23 132.5 Olau Vinyals Roca Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
23 132.5 Jia Jian Ni Sant Josep Vilafranca del Penedès
23 132.5 Xavier Llorens Iglesias Casa del Roure Barcelona
32 132.25 Hug Fortià Bonvehí Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
33 132.0 Pasqual Toral Sabaté Institut Salvador Vilaseca Reus
34 131.75 Ash Mcguire Ripoll Institut Quatre Cantons Barcelona
35 131.25 Bernat Pagès Vives Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
36 131.0 Joaquim Bosch Oliveda Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
36 131.0 Joan Cintas Navarro Aula Escuela Europea Barcelona
38 130.0 Lucía López Pérez Institut Front Marítim Barcelona
38 130.0 Alba Sentoll Pubill Institut Ronda Lleida
40 129.75 Laia Perez Argemi Institut La Sedeta Barcelona
40 129.75 Anna Pujol Martori Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
40 129.75 Ignacio Vallés Rico Montserrat Barcelona
40 129.75 Pol Espinach Camacho Institut Fontanelles Les Borges del Camp
40 129.75 Adrià Pérez Moreno Institut Alexandre Satorras Mataró
45 128.75 David Víctor Juanas Institut L'Alzina Barcelona
45 128.75 Pau Martí Biosca Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
45 128.75 Dídac García Pascual Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
45 128.75 Marc Wegbrans Giró Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
45 128.75 Zachary Bradford Walker Institut La Sedeta Barcelona
50 127.5 Lucas Vilaseca Berenguer Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
50 127.5 Guifré Albets Mortés Arrels II Solsona
50 127.5 Iker Salas Gallardo Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
50 127.5 Joseph Thomas Francisco Phillips Hutchinson Betània-Patmos Barcelona
54 127.25 Martí Antolín Canteria Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
54 127.25 César Cervera Curto Institut Roquetes Roquetes
56 127.0 Candela Lloveras Llotje Institut Montsoriu Arbúcies
57 126.25 Oriol Rafel Tur Jesús, Maria i Josep Barcelona
57 126.25 Antonio Serrano Cruz Institut Polinyà Polinyà
57 126.25 Bruno Fernández Lopez Institut El Sui Cardedeu
57 126.25 Sophie Ida Brown Lleó XIII Barcelona
57 126.25 Ana López Bruballa Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
57 126.25 Aleix Dilmé Riera Bell-lloc del Pla Girona
63 126.0 Mar Blanco Fos Institut Moisès Broggi Barcelona
63 126.0 Anna Esteve Gallifa Vedruna Puigcerdà
63 126.0 Ferran Pujol Ció Institut Miquel Bosch i Jover Artés
63 126.0 Irina Espasa Gomis Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
63 126.0 Gerard Grau García Institut Ernest Lluch Barcelona
63 126.0 Maite Blasi Garolera Canigó Barcelona
69 125.0 Martina Tolós Campàs Sagrat Cor Amposta
69 125.0 Marc Martí Koritke Betània-Patmos Barcelona
69 125.0 Judith Vázquez López Pineda L'Hospitalet de Llobregat
69 125.0 David Adell Cortés Aula Escuela Europea Barcelona
69 125.0 Judit Batlles Institut Escola Municipal de Treball Granollers
69 125.0 Elena De-juan García Casa del Roure Barcelona
69 125.0 Piort Jan Filarowski Institut Camarles Camarles
69 125.0 Ilià Antonishyn Institut Baix Camp Reus
69 125.0 Carlos de Paladella de Alfonso Sant Ignasi Barcelona
69 125.0 Lluc Andrada Nonell Institut Bosc de la Coma Olot
69 125.0 Marc Canadell Segalés Institut Jaume Callís Vic
80 124.75 Biel Vila Boix Sec. d'Institut Gurb Gurb
80 124.75 Pol Sánchez Alaix Institut Front Marítim Barcelona
80 124.75 Isolda Esquerra Diago Maristes Igualada Igualada
83 123.75 Albert Marcelino Rialp Institut Almatà Balaguer
83 123.75 Marina Sorribas Basiana Institut Emperador Carles Barcelona
83 123.75 Guillem Piñol Batista Sec. d'Institut Begues Begues
83 123.75 Màrius Fabra Bolaños Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
83 123.75 Sergi Hernández Clotet Vedruna Sagrat Cor Tarragona
83 123.75 Alejandro Andrés Díaz Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
83 123.75 Saúl Gómez Turro Arrels-Esperança Badalona
83 123.75 Clàudia Caselles Bodet Institut Josep Vallverdú Les Borges Blanques
83 123.75 Pau Roman Rull Institut Maria Espinalt Barcelona
83 123.75 Ferran Rocamora Martorell Meritxell Mataró
83 123.75 Jorge Pascual Gonzalo Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
94 123.5 Guillem Sturlese Ruíz Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
95 123.0 Emma Rodríguez Otero FEDAC-Vic Vic
96 122.5 Ferran Vizuete Tenías Institut Miramar Viladecans
96 122.5 Oscar Sureda Cuevas FEDAC - Sant Narcís Girona
96 122.5 Guillem Guilera Aulet Lestonnac Barcelona
96 122.5 Yerai Abad M Muñoz Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
96 122.5 Mar Sánchez Pérez del Pulgar Canigó Barcelona
101 122.25 Marcel·la Puig Farré Institut Jaume Balmes Barcelona
101 122.25 Biel Campeny Simon Escola Pia de Mataró Mataró
103 122.0 Martí Sol Culleré Institut Joan Oró Lleida
103 122.0 Enric Rosinach Salafranca Mater Salvatoris Lleida
105 121.75 Zoe Lienas Bonafonte Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
106 121.25 Laia López Parés Mireia Montgat
106 121.25 Álvaro Montuenga Ríos Viaró Sant Cugat del Vallès
106 121.25 Daniel Sansó Sánchez Daina Isard Olesa de Montserrat
106 121.25 Max Mira Garcia Institut Montserrat Barcelona
106 121.25 Cristina Pi Riera La Salle Bonanova Barcelona
106 121.25 Rodríguez Sansaloni Miquel Joan Pelegrí Barcelona
106 121.25 Sonia Maria Duma Institut Mediterrània El Vendrell
106 121.25 Lluís Pujadas Prat Institut Jaume Balmes Barcelona
106 121.25 Álvaro Pintado Sataulària Viaró Sant Cugat del Vallès
106 121.25 Ibai Martínez Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
106 121.25 Carlos Pla Santa Teresa de Lisieux Barcelona
106 121.25 Teresa Ferrer de Noguera Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
106 121.25 Roger Escribà Grau Institut Moianès Moià
106 121.25 Cristóbal Pérez del Castillo Santa Dorotea Barcelona
106 121.25 Pol Aguilera Fandiño Institut Dr. Puigvert Barcelona
121 121.0 Raúl Box Velasco Palcam Barcelona
121 121.0 Haizea Alday Rodríguez Institut Jaume Vicens Vives Girona
121 121.0 David Martínez Marsillach La Presentació Reus
124 120.75 Arnau García González Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
124 120.75 Quim Riera Lauri Sant Miquel dels Sants Vic
126 120.25 Rubén Alvarez Aragonés Sant Gabriel Viladecans
127 120.0 Tània Martínez Ubeda Institut Pere Barnils Centelles
127 120.0 Marc Herrando Vilamala FEDAC-Horta Barcelona
127 120.0 Jordi Labartra Estrella Institut Alfons Costafreda Tàrrega
127 120.0 Pau Boldó Rivera Institut El Pedró L'Escala
127 120.0 Marc Herrero Lázaro Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
127 120.0 Mireia Schaafstal Callau Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
127 120.0 Ivonne Montero Arjona Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
127 120.0 Oriol Monge Thau Barcelona
127 120.0 Diego Parejo-merino Fernández Viaró Sant Cugat del Vallès
127 120.0 Martina Muñoz Mercadal Institut Pere Vives i Vich Igualada
137 119.75 Irene Pumares Benaiges El Cim Terrassa
137 119.75 Albert Botanch Aguado Institut Les Corts Barcelona
137 119.75 Roger Bargalló Roselló Institut Salvador Vilaseca Reus
137 119.75 Joaquim Leal Losa La Farga Sant Cugat del Vallès
137 119.75 Pau Monfort Esteban Nuestra Señora de la Consolación Tortosa
137 119.75 Iago Blanchar Trujillo Lestonnac Barcelona
137 119.75 Marc Polonio Cullell Institut Cendrassos Figueres
137 119.75 Berta Exposito Redondo Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
145 119.5 Bernat Ferrer Cadafalch Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
145 119.5 Gerard García Barniol Llor Sant Boi de Llobregat
145 119.5 Arnau Segarra Garrido Tecnos Terrassa
145 119.5 Sabio Kefrén Leguizamon Institut Font del Ferro Palafolls
149 119.0 Pau Jolis Pérez Lestonnac Barcelona
149 119.0 Alexandre Rosales Dalmau Sant Gregori Barcelona
149 119.0 Pol Crespiera Rodoreda Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
149 119.0 Guim Rovira Galofré Institut Moisès Broggi Barcelona
149 119.0 Ainhoa Haro Prunell Institut Jaume Balmes Barcelona
154 118.75 Pau Puigoriol Puigdellívol Casa del Roure Barcelona
154 118.75 Iker Gracia Torres Institut Pic del Vent Caldes de Montbui
154 118.75 Aleix Escobosa Segura Tabor Santa Perpètua de Mogoda
154 118.75 Santiago Espada Echeverry Institut Pere Borrell Puigcerdà
154 118.75 Gerard Molina Collell Bell-lloc del Pla Girona
154 118.75 Oriol Riera Brufau Montessori-Palau Girona
154 118.75 Maia Cot Gasull Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
154 118.75 Mihailo Stosic Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
154 118.75 Carla Pons Nadal Institut Bosc de la Coma Olot
154 118.75 Pau Albesa Vives Nuestra Señora de la Consolación Tortosa
154 118.75 Joan Gómez Català Institut Pere Fontdevila Gironella
154 118.75 Iker Martín Hernández Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
154 118.75 Ángel Arístides Flores Pérez Institut Aiguaviva Mollet del Vallès
167 118.5 Ricard Calvo Bombí Aula Escuela Europea Barcelona
167 118.5 Cloe Contreras Lladós Sant Ignasi Barcelona
167 118.5 Pau Crespiera Piella Institut Moianès Moià
167 118.5 Sara Gómez Palau Institut Valldemossa Barcelona
167 118.5 Cesc Fontanet Esteban Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
172 118.25 Bruno Vela Loew Crea Nova, Creativitat i Innovació Sant Cugat del Vallès
172 118.25 Biel Pons Zaragozà Institut Jaume Vicens Vives Girona
174 118.0 Martí Baeza Guasch Institut de Terrassa Terrassa
174 118.0 Jordi González Antolín Institut Roquetes Roquetes
176 117.75 Fardin Arafat Institut Consell de Cent Barcelona
176 117.75 Joan Jiménez Cristià Sagrada Família Gavà
176 117.75 Berta Vigo Blázquez Institut Joan Boscà Barcelona
176 117.75 Aleix Moragas Roig Sadako Barcelona
180 117.5 Eliot Gravellier Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
180 117.5 Victor Nicolau Rivas Sagrat Cor-Diputació Barcelona
180 117.5 Clara Chivite Domènech Institut Valldemossa Barcelona
180 117.5 Jeroni Cabezas Timchenko Sagrat Cor-Diputació Barcelona
180 117.5 Emma Valsells Mitjans Aula Escuela Europea Barcelona
180 117.5 Sergio Pedreira Polo El Carme Tarragona
180 117.5 Xavier López Asensio Institut El Cairat Esparreguera
180 117.5 Jonatan Perianes Fernández Institut Rovira-Forns Santa Perpètua de Mogoda
180 117.5 Laia Royo Rion Institut Montserrat Roig Sant Andreu de la Barca
180 117.5 Miguel Beaus Iranzo Sant Ignasi Barcelona
180 117.5 Nil Navarro Lladó Institut Miquel Bosch i Jover Artés
180 117.5 Daniel Molina Martínez Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
180 117.5 Niccoló Di Giorgi St. Peter's School Barcelona
193 117.25 Hug Vallhonrat Soto Institut de Terrassa Terrassa
193 117.25 Abril Castillo Camacho La Mercè Martorell
193 117.25 Iván González Forner Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
193 117.25 Carlos Fernández Loran La Salle Bonanova Barcelona
193 117.25 Nora Sha Falip Institut d'Auro Santpedor
193 117.25 Gerard Mameng Abante Anna Ravell Barcelona
199 117.0 Joan Salazar Ribera Sant Gregori Barcelona
199 117.0 Candela Hernández Domingo SEK-Catalunya La Garriga
199 117.0 Angel Martínez Pérez Mare de Déu de la Salut Sabadell
199 117.0 Eduard Morera Nadal Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
199 117.0 Mireia Valls Giner Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
199 117.0 Veronica Ros de Diego Vedruna Sagrat Cor Tarragona
205 116.75 Guillem Torres Duran Monalco Igualada
205 116.75 Maria Caldart Deu Sant Gregori Barcelona
207 116.25 Nils Duran Laplaza Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
207 116.25 Jianyi Lin Marillac Barcelona
207 116.25 Laura Pérez García Institut Front Marítim Barcelona
207 116.25 Mireia Sánchez Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
207 116.25 Eva Boado Báez Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
207 116.25 Aina Cirilo Llorca Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
207 116.25 Arnau Rodon Comas Escola Pia de Mataró Mataró
207 116.25 Lola Peñaranda González Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
207 116.25 Brandon Valenzuela Garcia Institut Pic del Vent Caldes de Montbui
207 116.25 Marta Pérez Toledano Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
217 116.0 Laura Casanovas Gómez Institut Montserrat Barcelona
217 116.0 Gázquez Quílez Paula Sagrada Família-Horta Barcelona
217 116.0 Michael Emerson Faith Sefardí Hatikva Sant Cugat del Vallès
217 116.0 Maria Iranzo Sarrablo Mare de Déu del Roser Barcelona
217 116.0 Berta Lluís Bravo Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
217 116.0 Jana Vallcorba Rivas Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
217 116.0 Raúl González Uribe Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
217 116.0 Jan Soler Arrufat Institut Lluís de Peguera Manresa
225 115.75 Meritxell Solana Raduà Sant Josep Reus
225 115.75 Martí Muntané Roca Institut Francisco de Goya Barcelona
225 115.75 Emma Ramos Milian Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
228 115.5 William Federic Benítez Silva Institut Montsacopa Olot
228 115.5 Maria Estrada Cortada Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
230 115.0 David Flores Institut Esteve Terradas i Illa Cornellà de Llobregat
230 115.0 Tània Torres Pijoan Institut Pla de l'Estany Banyoles
230 115.0 Javi Esteban Buil Viaró Sant Cugat del Vallès
230 115.0 Marti Canals Codina Institut Ernest Lluch Barcelona
230 115.0 Martina Navarro López Sant Ignasi Barcelona
230 115.0 Marta Baurier Gasch Sant Ignasi Barcelona
230 115.0 Marc Gamell Mòdol La Salle Premià de Mar
230 115.0 Sergio Arizú Galván Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
230 115.0 Pau Núñez López Institut de Terrassa Terrassa
230 115.0 Anna Sopena Escoté Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
230 115.0 Aina Roqué Sucarrats Institut Antoni Torroja Cervera
230 115.0 Laia de la Torre García Àgora Sant Cugat del Vallès
230 115.0 Pol Estopà Ruiz Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
230 115.0 Laia Carlón Soliguer Les Alzines Girona
230 115.0 Anna Fuhui Gol Florido Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
230 115.0 Eudald Gil Galindo Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
246 114.75 Marcel Serra Sellarés Institut Miquel Bosch i Jover Artés
246 114.75 Ot Carol Masoliver Sec. d'Institut Gurb Gurb
246 114.75 Santiago Fernández Raya Institut Torre de Malla Parets del Vallès
246 114.75 Jose Benzaquen Melo Sefardí Hatikva Sant Cugat del Vallès
246 114.75 Amadeu Moya Sardà Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
246 114.75 Martí Layola Benet Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
246 114.75 Guillem Esteve Termens Llor Sant Boi de Llobregat
253 114.5 Josep Salart Prunès Sec. d'Institut Cap de Creus Cadaqués
253 114.5 Oriol Miquel Casals Institut Lluís de Peguera Manresa
255 114.25 Júlia Perelló Martí Institut Montsacopa Olot
255 114.25 Jan Solé Casaramona Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
255 114.25 Anton Pomés Arnau Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
258 114.0 Álvaro Manuel Espinás Elster Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
258 114.0 Xavier Rodríguez Institut Pompeu Fabra Badalona
260 113.75 Ícar Ventolà Ruiz Institut Alexandre Deulofeu Figueres
260 113.75 Pol García Sanmartí Santa Dorotea Barcelona
260 113.75 Blanca Vives Martorell Casa del Roure Barcelona
260 113.75 Víctor Torres Sánchez Institut Valldemossa Barcelona
260 113.75 Cristian Vidal Coves Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
260 113.75 Samir Akhmed Institut La Sedeta Barcelona
260 113.75 Gerard Borràs Portell Institut Quatre Cantons Barcelona
260 113.75 Víctor Calvo Matieli Mare de Déu del Carme Tarragona
260 113.75 Marc Jiménez Torra Badalonès Badalona
260 113.75 Jan López Bocache Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
260 113.75 Martín Macías Muñoz Daina Isard Olesa de Montserrat
260 113.75 Huc Gil Alsina Sant Miquel Barcelona
260 113.75 Carlos Gómez Díez Institut Marta Mata Montornès del Vallès
260 113.75 Garina Pons Polo Institut Jaume Balmes Barcelona
260 113.75 Abel Márquez Fernández Institut Cendrassos Figueres
260 113.75 Amira Reda Ahmed Miura Institut L'Alzina Barcelona
260 113.75 Eric Franco Aviles Roca Barcelona
260 113.75 Júlia Morán Fluvià Badalonès Badalona
260 113.75 Lucía Roda Sevilla L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
260 113.75 Josep Martínez i Vergés Institut Carles Rahola i Llorens Girona
260 113.75 Marc Batalla Estrada Escola Pia de Mataró Mataró
281 113.5 Pau Marzo Vilà Viaró Sant Cugat del Vallès
281 113.5 Jordi Chiva Pérez Palcam Barcelona
281 113.5 Ariana Yang Conde Hesse Institut Ernest Lluch Barcelona
281 113.5 Tomàs Tribó Lleal Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
281 113.5 Alba Trull Cabas Institut Olivar Gran Figueres
281 113.5 Martí Terricabras Cordero Sec. d'Institut Gurb Gurb
281 113.5 Anna Urraca Castrillo La Salle Girona
281 113.5 Nuria Pfennig Hernández Institut Valldemossa Barcelona
281 113.5 Jordi Bartolomé Claret Petit Estel - La Nova Terrassa
281 113.5 Martina Castaños Sánchez John Talabot Barcelona
281 113.5 Ferran Mestre Fernandez Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
292 113.25 Saone Soldevilla Armegol Vedruna Balaguer Balaguer
292 113.25 Lidia Prados Coloma Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
292 113.25 Antoni Martí Poblet Escola Pia de Mataró Mataró
292 113.25 Arnau Montiel Úbeda Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
292 113.25 Mar Ferrés Font Institut Montsacopa Olot
292 113.25 Eneco Marques Lobo Thau Sant Cugat del Vallès
292 113.25 Raul Rodríguez Casino Sadako Barcelona
292 113.25 Irene Borrego Matarín Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
292 113.25 Ulises-fabián Náger Albert El Carme Tarragona
292 113.25 Adrià Solà Foixench La Salle Manresa
302 113.0 Enric Gordillo Sumoy Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
302 113.0 Gerard Tamargo Guillaumet Vedruna Balaguer Balaguer
302 113.0 Ferran Llongarriu Berga Institut Montsacopa Olot
302 113.0 Michael Sauch Institut Europa L'Hospitalet de Llobregat
306 112.75 Júlia Molner García Institut Torrent dels Alous Rubí
307 112.5 Arnau Barberan Gómez Joviat Manresa
307 112.5 Aitana Bel Izquierdo Sagrat Cor-Diputació Barcelona
307 112.5 Yinjie Hu Sagrada Família Lleida
307 112.5 Irune Melgosa Galeano Institut Francesc Ribalta Solsona
307 112.5 Marc Jové Caballero Escola Pia de Sabadell Sabadell
307 112.5 Guim Tonietti Mundet Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
307 112.5 Álvaro Mesalles Avellanas Mare Nostrum Tarragona
307 112.5 Jaume Salvadó Olius Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
307 112.5 Jaume Massana Piera Montessori-Palau Girona
307 112.5 Hugo Simó Solores Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
307 112.5 Oscar Cerezuela Matacás La Salle Premià de Mar
318 112.25 Manuel Domínguez Nieto Sant Gabriel Viladecans
318 112.25 Arnau Pujol Benet Institut Carles Rahola i Llorens Girona
318 112.25 Abril Galera Marín Institut de Tordera Tordera
318 112.25 Amina Kherafa La Salle Mollerussa
318 112.25 Daniela Guerra Roldán Sagrat Cor-Diputació Barcelona
318 112.25 Sergi Almendros Montoya Institut S'Agulla Blanes
318 112.25 Víctor Reyes Bravos Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
325 112.0 Óscar Bermúdez Cabello Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
325 112.0 Isaac Boqué Carbonell Institut Alfons Costafreda Tàrrega
325 112.0 Aina Llum Castells Sole Institut Pere Ribot Vilassar de Mar
325 112.0 Milos Verdejo Lindqvist Institut Pau Claris Barcelona
325 112.0 Marc Walden Poch Hamelín-Internacional Laie Montgat
325 112.0 Joan Pedra Marquina Vedruna Balaguer Balaguer
325 112.0 Varg Brangwin Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
325 112.0 Margarita Crespo Villaverde Aula Escuela Europea Barcelona
325 112.0 Alicia Nubiola Bonafonte Palcam Barcelona
334 111.75 Drus Sentis Cahué Institut Duc de Montblanc Rubí
334 111.75 Joan Serradell Almenara Institut Jaume Balmes Barcelona
334 111.75 Ariana Monforte Miranda John Talabot Barcelona
334 111.75 Maxim Rossokha Institut Les Corts Barcelona
334 111.75 Iago Muniente Merino Santa Anna-Eixample Barcelona
334 111.75 Marta García González Sant Ignasi Barcelona
334 111.75 Miquel Isern Cabrero Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
334 111.75 Jan Falomir de Llanes Sadako Barcelona
334 111.75 Joel López Juncadella Sagrada Família Gavà
343 111.5 Martí Marqueta Fusté Institut Moianès Moià
344 111.25 Guillem Ponsà Galilea Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
344 111.25 Pablo Firpo Molina Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
344 111.25 Jan Hernandez Casanovas Institut Premià de Mar Premià de Mar
344 111.25 Àlex Reverter Bellido Thau Sant Cugat del Vallès
344 111.25 Joaquín Gallego Sancho Cingle Terrassa
344 111.25 Miquel Gil Reixach Institut Torrent de les Bruixes Santa Coloma de Gramenet
344 111.25 Pau Mallorquí Esteban Cervetó Granollers
344 111.25 Marcos Penadés Rangil Institut Tarragona Tarragona
344 111.25 Andreu Suïls Alonso Institut Joan Solà Torrefarrera
344 111.25 Gerard Muixí Vinaixa Sant Ignasi Barcelona
344 111.25 Anna Algueró Manrique Institut Escola 3 d'Abril Móra la Nova
344 111.25 Raffia Khayrullaev Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
344 111.25 Daniela Martí Reyes Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
344 111.25 Marc Morera Carrera Sagrats Cors Centelles.
344 111.25 Pol Viñals Baños Institut Pla de l'Estany Banyoles
344 111.25 Pablo Rodenas Sánchez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
344 111.25 Paula Pastor Rosa Institut Laia l'Arquera Mataró
361 111.0 Malena Casale Quiñones Escolàpies Figueres Figueres
361 111.0 Nura Bertrán Solà Institut Montserrat Barcelona
361 111.0 María Muñoz Cabestany Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
361 111.0 Carlos de Veciana Iglesias John Talabot Barcelona
361 111.0 Laura Mas Serra Freta Calella
361 111.0 Sergio Mendoza Barcia Institut Vicenç Plantada Mollet del Vallès
361 111.0 Alex Baró Carreras Institut de Ponts Ponts
361 111.0 Pablo Guerrero Rodríguez Montserrat Barcelona
361 111.0 Sofia Muñoz Garcia Institut Joan Oró Martorell
361 111.0 Alex Navarro Navarro Institut Ausiàs March Barcelona
361 111.0 Queralt Garrigós Camós Montjuïc Girona
361 111.0 Joel Sánchez Capilla Institut La Ferreria Montcada i Reixac
361 111.0 Miguel Pérez de Ciriza Lacunza Sil Barcelona
361 111.0 Ivan Rivero Pastrana Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
375 110.75 Enzo Lodato Paz Institut de Sant Feliu de Guíxols Sant Feliu de Guíxols
375 110.75 Patrícia Roca Silva Institut Icària Barcelona
375 110.75 Ainara Barreiro Escobar Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
375 110.75 Quim Pensí Oliva Arrels II Solsona
375 110.75 Bernat Carnota Torres Institut Damià Campeny Mataró
375 110.75 Isolda Fita Matas Institut Jaume Vicens Vives Girona
375 110.75 Arturo Orts Vila Institut Camí de Mar Calafell
375 110.75 Adrià Rodríguez Estrada Escola Pia de Terrassa Terrassa
375 110.75 Blai Fernández Casademont Institut Jaume Vicens Vives Girona
375 110.75 Roger Parera Bosch Escorial Vic
375 110.75 Marc Farrés Colom Àgora Sant Cugat del Vallès
375 110.75 Pol Rius Codó Thau Sant Cugat del Vallès
375 110.75 Miquel Paris Marcet Institut Pere Vives i Vich Igualada
375 110.75 Sara Fenollosa Pérez Sec. d'Institut Pla del Bosc Canyelles
375 110.75 Jorge Gil Pérez Institut Severo Ochoa Esplugues de Llobregat
390 110.5 Yong Ji Lin Montessori-Palau Girona
390 110.5 Albert Pastor Roca Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
392 110.25 Adrià Fraile Marín Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
393 110.0 Jarol Joaquín Sarabia Céspedes Institut Investigador Blanxart Terrassa
393 110.0 Roc Codina Rovira Institut Francisco de Goya Barcelona
393 110.0 Elisabeth González Neagu Institut Illa de Rodes Roses
393 110.0 Pep Herrero Gimeno Súnion Barcelona
393 110.0 Joel Granados Martí Diocesana Navàs
393 110.0 David Vergara Lamarca Institut Badia i Margarit Igualada
393 110.0 Julen Redondo Gago Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
393 110.0 Gianluca Laporta Gonzalez Institut de Sant Feliu de Guíxols Sant Feliu de Guíxols
393 110.0 Laia Pons Rodríguez Institut Camarles Camarles
393 110.0 David Domingo Puig Vedruna Palamós
393 110.0 Àlex Margalet Sitjà La Farga Sant Cugat del Vallès
393 110.0 Carla Cuartero Delgado Institut Cabrils Cabrils
393 110.0 Pol Jiménez Asunción Institut Antoni Cumella Granollers
393 110.0 Ramon Bernadas Sigüenza Escola Pia de Sabadell Sabadell
393 110.0 Mario Romea Sebastián Institut Palau Ausit Ripollet
393 110.0 Hui Min Chen Hu Les Alzines Girona
393 110.0 Andrea Martínez Vázquez Institut Jaume Balmes Barcelona
393 110.0 Xavier Barranco Navarro Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
393 110.0 Mario Medrano Da Silva Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
393 110.0 Juan Ignacio Pasquin Barbosa La Salle Bonanova Barcelona
393 110.0 Llorenç Sànchez Rafecas Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
393 110.0 Isaac Martínez Tello Institut Escola Intermunicipal del Penedès Sant Sadurní d'Anoia
393 110.0 Judit Serra Cheto Avenç Sant Cugat del Vallès
416 109.75 Marc Ortega Fernández Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
416 109.75 Roc Gumà Andreu Anoia Igualada
416 109.75 Juan Roset Moreno Sant Pau Apòstol Tarragona
416 109.75 Max van der Aa Pérez Institut Icària Barcelona
416 109.75 Júlia Céspedes Almazán La Salle Horta Barcelona
416 109.75 Luc Lombard Branquinho La Salle Bonanova Barcelona
416 109.75 Ona Reixach Andreu Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
416 109.75 Miquel Ainaud Fondevila Institut d'Alella Alella
416 109.75 Biel Ramon Canela Institut Tarragona Tarragona
416 109.75 Aaron Ríos Lobato Sant Domènec de Guzman Tarragona
416 109.75 Xavier Jansà Pinto Sant Ignasi Barcelona
416 109.75 Nicola Mayoz Coll Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
416 109.75 Ángel Uriel García Amutary Sagrado Corazón Barcelona
416 109.75 Gal.la Campos Escobar Aula Escuela Europea Barcelona
416 109.75 Mikhail Ibrahim Cristina Sagrada Família-Horta Barcelona
431 109.5 Yaiza Añó López Sant Felip Neri Barcelona
431 109.5 David Ruíz Cáceres Badalonès Badalona
431 109.5 Diego Roca Amer Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
431 109.5 Jan Montiel Moreno Institut Mig-Món Súria
431 109.5 Marc Sleigh Romeu Institut Moianès Moià
431 109.5 Mar Carol Olivares Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
431 109.5 Amadeu Bagués Busuldo Escuela Suiza Barcelona
431 109.5 Mar Artola Llorens Institut La Garrotxa Olot
439 109.25 Santino Secchi Tarrés Institut Jaume Vicens Vives Girona
439 109.25 Roger Bonilla Martínez Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
441 109.0 Marina Artigot Souto Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
441 109.0 Noa Orihuela Gómez Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
441 109.0 Lucas Pellicer López Vedruna Sagrat Cor Tarragona
441 109.0 Jan Sanglas Vilarrubia Sant Miquel dels Sants Vic
441 109.0 Laia Castellarnau Pascual Institut Canigó Almacelles
441 109.0 Ferran Soler Sales Institut Les Corts Barcelona
441 109.0 David Mbado Campos Institut Can Margarit Corbera de Llobregat
441 109.0 Manel Sierra Vera Mireia Montgat
441 109.0 Judit Garcia Carbó Súnion Barcelona
441 109.0 Aniol Garriga Torra Sec. d'Institut Morelló Esterri d'Àneu
451 108.75 Roc de Moner Ros Sec. d'Institut Bosc de Montjuïc Barcelona
451 108.75 Eric Martí García Sant Josep Reus
451 108.75 Oriol Costa Ferrer Sant Gregori Barcelona
451 108.75 Sofia Villar Dacosta-calheiros Lleó XIII Barcelona
451 108.75 Hugo Jiménez Pulido Institut Torreforta Tarragona
451 108.75 Álvaro Muñoz Penalba Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
451 108.75 Juan Miguel Toledo Oyague Valldaura Barcelona
451 108.75 Marc Rodó de Juan Viaró Sant Cugat del Vallès
451 108.75 Leo Hugas de Olabarría Sant Ignasi Barcelona
451 108.75 Jofre Julià Díaz Tecla Sala L'Hospitalet de Llobregat
451 108.75 Marc Vega Porta Institut Laia l'Arquera Mataró
451 108.75 Aleix Castellví Pardillos La Presentació Reus
451 108.75 Albert Garcia Negre Institut Gelida Gelida
451 108.75 Maria Jordà Xirinachs Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
451 108.75 Anna Cots Tardiu La Salle Girona
451 108.75 Madama Coll Emiliano Joan Pelegrí Barcelona
451 108.75 Pau Loureiro Zurera Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
468 108.5 Maria Gómez Roa La Salle Bonanova Barcelona
468 108.5 Carlos Padilla Martínez Sant Domènec Savio Badalona
468 108.5 Ada Zapater Vela Institut Fort Pius Barcelona
468 108.5 Maria Moneo Boixadera Institut Vila de Gràcia Barcelona
468 108.5 Aroa Queral Salas Institut Dertosa Tortosa
468 108.5 Jan Artur Margalef Regné Tecnos Terrassa
468 108.5 Adrià Porta Serrano Institut Jaume Balmes Barcelona
468 108.5 Núria Sors Roma Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
468 108.5 Julen Jordano Escudero Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
468 108.5 Anna Freixas Morató Institut Joan Boscà Barcelona
468 108.5 Àlex Díez Ros Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
468 108.5 Laura Saladrigues Sellés Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
468 108.5 Esther Martínez Borrallo Institut Tarragona Tarragona
481 108.25 Ariadna Millan García Sant Ignasi Barcelona
481 108.25 Berta Mañosa Bernades Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
481 108.25 Ferran Plana Ortiz Institut Josep Brugulat Banyoles
481 108.25 Anna Casas Ramos Institut Lacetània Manresa
481 108.25 Marta Fons Grau Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
481 108.25 Pablo Font Montes Institut Isaac Albéniz Badalona
487 108.0 Miquel Pou Tuset Bell-lloc del Pla Girona
487 108.0 Noa Porta González Sant Jordi Fornells de la Selva
487 108.0 Anna Gardsjord Maragall Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
487 108.0 Pau Palmero Arans Escola Pia de Sabadell Sabadell
487 108.0 Sandra Andrés Sampietro Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
487 108.0 Luca Meloni Martínez Institut Can Mas Ripollet
487 108.0 Genís Reverter Reverter Institut Sòl de Riu Alcanar
487 108.0 Aina Vila Arbusà Escola Pia d'Olot Olot
487 108.0 Alejandro Carnero Cosano Mare Nostrum Tarragona
487 108.0 Héctor Cholbi Martín IPSE Barcelona
487 108.0 Aroa Díaz Domingo Vedruna Balaguer Balaguer
498 107.75 Roger Bages Trilla Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
498 107.75 Pol Serra Jofré Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
498 107.75 Guillem Garrido Bonastre La Mercè Martorell
501 107.5 Alba Palacín Carbó Institut Fort Pius Barcelona
501 107.5 Ivan Lázaro Clos Mare Nostrum Tarragona
501 107.5 Paula Bosch Masanas Institut Josep Brugulat Banyoles
501 107.5 Pol Marhuenda Fernández Hamelín-Internacional Laie Montgat
501 107.5 Mireia Jover Camps Meritxell Mataró
501 107.5 Ignasi Escobar Vidal Marillac Barcelona
501 107.5 Raúl Mancebo González Institut Vacarisses Vacarisses
501 107.5 Arnau Mauri Curto Institut Camarles Camarles
501 107.5 Lucia Reyes Castro Badalonès Badalona
501 107.5 Cristina Landa Oroquieta La Salle Manresa
501 107.5 Daniel Rodríguez Martínez Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
501 107.5 Magí Pascual Parrillas Betània-Patmos Barcelona
501 107.5 Pau Oliva Cuerva Maristes Igualada Igualada
501 107.5 Ivelin Momchilov Stratev Institut Salvador Vilaseca Reus
501 107.5 Fernando Angulo Ramos Betània-Patmos Barcelona
501 107.5 Isaac Torner Porté Institut Manuel de Montsuar Lleida
501 107.5 Arnau Rodrigo Corominas Institut Vil·la Romana La Garriga
501 107.5 Pau Cuyàs Vázquez Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
501 107.5 Pablo Rico Rodríguez Viaró Sant Cugat del Vallès
520 107.25 Guillem Mercè Martí Tabor Santa Perpètua de Mogoda
520 107.25 Andrea Fages Saiz Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
520 107.25 Cristian Rey Marquez Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
520 107.25 Angela Figueras Araluce Sant Ignasi Barcelona
520 107.25 Jan Bassols Armengol Institut Ernest Lluch Barcelona
520 107.25 Jan Ortúzar Gómez Institut Moisès Broggi Barcelona
520 107.25 Marta Caballero Navarrete Sant Miquel Barcelona
520 107.25 Pol Rodríguez Ramos Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
520 107.25 Miquel Muñoz Pelegrina El Clot Barcelona
520 107.25 Gabriela González Subias Sant Ignasi Barcelona
520 107.25 Teresa Tost Llurba Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
520 107.25 Marc Moreno Calvo Institut Mediterrània El Masnou
532 107.0 Jordi Rodríguez Jacas Llor Sant Boi de Llobregat
532 107.0 Lluc Serra Rosa Minguella Badalona
532 107.0 Georgina Sierra Maymús Mare Nostrum Tarragona
532 107.0 Lucas Andreu López Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
532 107.0 Lluc Bertran Canicio FEDAC-Vic Vic
532 107.0 Oriol Sitjà Amela Institut Salas i Xandri Sant Quirze del Vallès
532 107.0 Paula Veas Català Institut de Puig-reig Puig-reig
532 107.0 Alejandro Cantón Guerrero Institut Joan Brossa Barcelona
532 107.0 Oriol Pont Fugasot Escola Pia de Calella Calella
532 107.0 Sandra Berenguer Tintoré La Salle Bonanova Barcelona
532 107.0 Meritxell Masdevall Esparch Institut Josep Brugulat Banyoles
532 107.0 Xavier Parellada Ubach Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
544 106.75 Sabrina Ruiz Heredia Institut Cal Gravat Manresa
544 106.75 Elisabet Garcia Nomdedeu Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
544 106.75 Natalia Casals Toro Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
544 106.75 Meritxell Alvarado Viure Vedruna Malgrat de Mar
544 106.75 Lluis Almirall Pérez Santa Dorotea Barcelona
544 106.75 Juliana Blanco Martínez Maristes La Immaculada Barcelona
544 106.75 Gerard Tristante Pujals El Cim Vilanova i la Geltrú
544 106.75 Álvaro Martín Moreno Mare Nostrum Tarragona
544 106.75 Guifré Balateu Riembau Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
544 106.75 Arnau Codina Lucas Ramar 2 Sabadell
544 106.75 Aleix Calvo Mas Institut Príncep de Viana Barcelona
555 106.5 Ramón García González Montagut Vilafranca del Penedès
555 106.5 Bernat Planas Domenech Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
555 106.5 David Quintana Palomar El Carme Tarragona
555 106.5 Emma Correa Fernández Brianxa Tordera
559 106.25 Salma Acha Azinar Institut Eduard Fontserè L'Hospitalet de Llobregat
559 106.25 Jorge Cobos Ramírez Ramar 2 Sabadell
559 106.25 Anna Pacareu Bartishvili John Talabot Barcelona
559 106.25 Antonio Aloy Moya Institut Investigador Blanxart Terrassa
559 106.25 Jan Depoorter Montilla Vedruna Palamós
559 106.25 Jordi Albareda Fortuny Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
559 106.25 Alex Lillo Lindo Institut El Castell Esparreguera
559 106.25 Pablo Ribot Barrado Viaró Sant Cugat del Vallès
559 106.25 Pietro Tallarida Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
559 106.25 Miquel Ropero Serrano Institut L'Alzina Barcelona
559 106.25 Hedley-james Lawrence Apfelbaum Casa del Roure Barcelona
559 106.25 Marc Marcús Merino Escolàpies El Masnou El Masnou
559 106.25 Lucca Valenzuela Salazar Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
559 106.25 Oriol Raventós Santa Teresa de Lisieux Barcelona
559 106.25 Pablo Lallana Contamina Sant Bonaventura Vilanova i la Geltrú
559 106.25 Víctor González Ferrándiz Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
559 106.25 Àlex Navarro Barrionuevo Maristes Champagnat Badalona
559 106.25 Judit Masip Ramon Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
559 106.25 Marcos Pich-aguilera Parellada Viaró Sant Cugat del Vallès
559 106.25 Oscar Cubero Ortiz de Latierro Puigcerver Reus
559 106.25 Genís Balcells García Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
559 106.25 Mark Parcerisa Obroslak Sagrat Cor-Diputació Barcelona
559 106.25 Lucía Calzado García Pare Manyanet Barcelona
559 106.25 Joan Tubert Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
559 106.25 Carlota Castellano Garcia Badalonès Badalona
559 106.25 Guillem Baque Majoral Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
585 106.0 Joan Bennàssar Martín Immaculada Concepció Barcelona Barcelona
585 106.0 Marcel Verdés Poch Claret Barcelona
585 106.0 Natalia Martínez Abril Inmaculada Concepción Gavà
585 106.0 Martí Matas de Bolòs Sant Ignasi Barcelona
585 106.0 Marc López Súria Badalonès Badalona
585 106.0 Pau Roca Torres Institut Terres de Ponent Mollerussa
585 106.0 Chao Fan Li Huang La Salle Reus
585 106.0 Jordi Chen Maria Ward Badalona
585 106.0 Cristina Miró Lamela Escuela Suiza Barcelona
585 106.0 Marc Tamayo Jardí Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
585 106.0 Ainhoa Galán López Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
585 106.0 Alex Arteaga Contijoch Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
585 106.0 Jorge Burgueño Joglar Mare de Déu del Carme Tarragona
585 106.0 Alejandro Comadrán Menchón Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
585 106.0 Marc Rocamora Marcos Institut Les Corts Barcelona
585 106.0 Marc Andrade Tarradas Casa Nostra Banyoles
585 106.0 Lluís Gay Torné Casa del Roure Barcelona
585 106.0 Damià Camps Bayona Institut Josep Pla Barcelona
585 106.0 Mariona Raurich Bonamusa Institut Alexandre de Riquer Calaf
585 106.0 Pau Linares Massana Institut Les Corts Barcelona
585 106.0 Max Meya Morales Institut Ausiàs March Barcelona
606 105.75 Aniol Montoliu García Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
606 105.75 Jan Prats Vila La Farga Sant Cugat del Vallès
606 105.75 Leire Lora Zubiri Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
606 105.75 Ainhoa Alonso - Rodríguez Valentí La Vall BELLATERRA
606 105.75 Chloé González Buonocore Institut Príncep de Girona Barcelona
606 105.75 Martina Flaqué Pous Betània-Patmos Barcelona
606 105.75 Díaz Iranzo Wen Li Sagrada Família-Horta Barcelona
606 105.75 Pau Pueyo Amorós Llor Sant Boi de Llobregat
606 105.75 Paloma Ponce Reinoso Pare Manyanet Barcelona
606 105.75 Gabriel Hereter Marchante Institut L'Alzina Barcelona
606 105.75 Samuel Martín Lerones Institut Sant Andreu Barcelona
606 105.75 Sergi Galindo Armengol Vedruna Sagrat Cor Tarragona
606 105.75 Toni Calvo Belmonte Institut Joan Boscà Barcelona
606 105.75 Janoc Gou Arribas Institut Montgrí Torroella de Montgrí
620 105.5 Pau Mac An Mhaoir Guasch Institut Maria Espinalt Barcelona
620 105.5 Pol Soler Bagué Institut Montsoriu Arbúcies
620 105.5 Gerard Pagès Vallverdú Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
620 105.5 David Casaldàliga Cots Institut Francesc Ribalta Solsona
620 105.5 Ricard Montagut García Sant Pau Apòstol Tarragona
620 105.5 Joel Martí Térmens Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
620 105.5 Nil Dávila Sàbat Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
620 105.5 Andreu Bisús Cases FEDAC-Lleida Lleida
620 105.5 Laia Bertran Pallàs Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
629 105.25 Aran Aguilera Samsó Institut Maria Espinalt Barcelona
630 105.0 Izan Porto Ruiz Institut Bitàcola Barberà del Vallès
630 105.0 Mariona Sánchez Alaix Institut Front Marítim Barcelona
630 105.0 Àngela Reyes Ortega Institut Secretari Coloma Barcelona
630 105.0 Ramon Moreno Rodríguez Sagrada Família Barcelona
630 105.0 Francisco Riera Carrobé La Salle Bonanova Barcelona
630 105.0 David Caballero Francisco Aula Escuela Europea Barcelona
630 105.0 Izani García Dogaru Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
630 105.0 Marina Puig Asso Institut Moisès Broggi Barcelona
630 105.0 Joan Ramos Quintero Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
630 105.0 Jana Ramírez Flores Claret Valls
630 105.0 Berta Mas Plazas La Salle Manresa
630 105.0 Iu Carbonell Balboa Santa Dorotea Barcelona
630 105.0 Enrique Gómez Navarro Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
630 105.0 Gerard Oliver Santos Llor Sant Boi de Llobregat
630 105.0 Pol Bella Gallardo Garbí Pere Vergés Badalona
630 105.0 Julia Blasco Lladó Institut Premià de Mar Premià de Mar
630 105.0 Maria Riera Pintado Maristes Montserrat Lleida
630 105.0 Jiali Yang Institut Montserrat Barcelona
630 105.0 Aina Zhen Comas Molas Casa Nostra Banyoles
630 105.0 Robert Chamorro Mollón Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
630 105.0 Àlex Corberó Gordillo El Clot Barcelona
630 105.0 Quim Roselló Garriga Avenç Sant Cugat del Vallès
630 105.0 Victoria Xincheng Lin Yang Roca Barcelona
630 105.0 Rubén Moreno Rodríguez Institut Isaac Albéniz Badalona
630 105.0 Hugo Couto Utmar Esplugues de Llobregat
630 105.0 Arnau Ecke Vidal Institut Manolo Hugué Caldes de Montbui
630 105.0 Èric Herreros Vidal Institut Montserrat Roig Terrassa
630 105.0 Pere Serrat Segura Institut Pla Marcell Cardedeu
630 105.0 Elies Maldonado Maré Institut Jaume Balmes Barcelona
630 105.0 Hugo Habas Sánchez Institut Isaac Albéniz Badalona
630 105.0 Eduardo Córdoba Cornudella Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
630 105.0 Ariadna Mantilla Puma Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
630 105.0 Marta Manfredi Institut Jaume Balmes Barcelona
630 105.0 Judit Ribas Bonilla Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
630 105.0 Alex Martínez Sánchez Sec. d'Institut Xaloc Sant Pere de Ribes
630 105.0 Mariona Pla Antigas Sec. d'Institut Bisaura Sant Quirze de Besora
630 105.0 Lucas Bufill Serra Montessori-Palau Girona
630 105.0 Jana Casaú Pueyo Àgora Sant Cugat del Vallès
668 104.75 Gonzalo Torner Alonso Sant Miquel Barcelona
668 104.75 Pol Resina Martínez Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
668 104.75 Maria Querol Redó Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
668 104.75 Lluc Montfort Romijn Avenç Sant Cugat del Vallès
668 104.75 Hamza Arbabi Institut Dertosa Tortosa
668 104.75 Carlos Menéndez Betancourt Institut Montserrat Barcelona
668 104.75 Aina Rodríguez Navarro Institut Montmeló Montmeló
668 104.75 Dèlia Llopis López Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
668 104.75 Martina Gonfaus Sellés Institut Pere Fontdevila Gironella
668 104.75 Judit Garrote Martínez Institut Pere Fontdevila Gironella
668 104.75 Marc Gironès Casanova Immaculada Concepció Lloret de Mar
679 104.5 Lara de la Hoz Garcia Sant Lluís Barcelona
679 104.5 Miguel Boixeda Rull Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
679 104.5 Víctor González López Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
679 104.5 Núria González Ceballos Institut Santa Eugènia Girona
679 104.5 Adrià Piñol Lineros Institut Castellbisbal Castellbisbal
679 104.5 Emma Rubio Solà Sant Miquel dels Sants Vic
679 104.5 Laia Garcia Romero Institut Montsacopa Olot
679 104.5 David Espin Ibañez Monlau Barcelona
679 104.5 Aleix Ibars Minguella Institut Joan Oró Lleida
679 104.5 Andrea Bonet Essousi Institut Camarles Camarles
679 104.5 Aina Castel Catchot Institut Montserrat Barcelona
679 104.5 Tomas Pons Echevarria Sant Ignasi Barcelona
691 104.25 Dolores Collado Regalón Institut Banús Cerdanyola del Vallès
691 104.25 Pedro Aguirre Tornero FEDAC-Lleida Lleida
691 104.25 Júlia Alegre Bosch Institut Joan Oró Lleida
691 104.25 Gerard Rodríguez Salguero Sant Bonaventura Vilanova i la Geltrú
691 104.25 Paula Moreno Mayor Vedruna Sagrat Cor Tarragona
691 104.25 Xènia Ortega Romeu Escola Pia de Granollers Granollers
691 104.25 Anna Campos Pons Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
691 104.25 David Morillo Massagué Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
691 104.25 Sánchez Pérez Mireia Joan Pelegrí Barcelona
691 104.25 Victor Campo del Campo Institut Can Planas Barberà del Vallès
691 104.25 Cristina Martín Barcenilla Mare Nostrum Tarragona
691 104.25 Joan Garbera González Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
703 104.0 Tània Pazos Puig Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
703 104.0 Roger Ruíz Piqué Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
703 104.0 Marc Bosch Manzano Institut Escola Intermunicipal del Penedès Sant Sadurní d'Anoia
703 104.0 Paula Trabalón Rodríguez Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
707 103.75 Arnau Pagès Berenguera Aula Escuela Europea Barcelona
707 103.75 Roger Mayol Coll Meritxell Mataró
707 103.75 Adrián Wang Ye Adela de Trenquelleón Barcelona
707 103.75 Judit Piella Cirera Institut Moianès Moià
707 103.75 Adrián Sarmiento Carmona Maria Ward Badalona
707 103.75 Eric Rausa de Godos Sagrada Família Sabadell
707 103.75 Patricia Pascual Sierra Institut Vicenç Plantada Mollet del Vallès
707 103.75 Àlex Navajas Barrado Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
707 103.75 Sara Tudó Crispi Institut de Terrassa Terrassa
707 103.75 Abril Melé Puig-gros Claver Lleida
707 103.75 Àragorn Artigas Escolar Institut Badia i Margarit Igualada
707 103.75 Marc Martínez Mañer Sant Ignasi Barcelona
707 103.75 Mariona Serra FEDAC-Horta Barcelona
707 103.75 Alberto Dorado Pola Viaró Sant Cugat del Vallès
707 103.75 Àlex Villarejo Martin Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
707 103.75 Jordi Quintà Fuentes Escolàpies Figueres Figueres
707 103.75 Manu Zanui Montoliu Viaró Sant Cugat del Vallès
707 103.75 Nicolás Froiz Salvador Inmaculada Concepción Gavà
707 103.75 Clàudia Campayo Marcer Escola Pia d'Olot Olot
707 103.75 Maria Molins Ruiz Escola Pia de Granollers Granollers
707 103.75 Martí Talarn Cortina La Salle Manresa
707 103.75 Berta Rosàs Subirats Betània-Patmos Barcelona
707 103.75 Ricard Mas Secanell Institut de Guissona Guissona
707 103.75 Marc Solé Fernández Arrels-Esperança Badalona
707 103.75 Marc Guiu Armengol Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
707 103.75 Julián Maleno Domínguez Institut Montjuïc Barcelona
707 103.75 Ramón Vilajosana Mallén Egara Terrassa
707 103.75 Paula Rodríguez Rodríguez Institut Mediterrània El Masnou
707 103.75 Aleix Llort Mas Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
707 103.75 Santiago Miralbell Costa La Farga Sant Cugat del Vallès
707 103.75 Stefano Lawrence Sharples Institut Jaume Balmes Barcelona
707 103.75 Mohamed el Habri Eddarkaoui Institut Rafael Campalans Anglès
707 103.75 Paula Acedo Bermúdez Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
707 103.75 Gonzalo Balcells Pasqual del Pobil Viaró Sant Cugat del Vallès
707 103.75 Berta Corcoll Pérez Institut de Castellar Castellar del Vallès
742 103.5 Nil Vantolra Rodríguez Institut Francesc Ribalta Solsona
742 103.5 Biel Reifs Santanach Escorial Vic
742 103.5 Genís Badosa Regí Escola Pia d'Olot Olot
742 103.5 Andreu Pérez Bonastre Monalco Igualada
742 103.5 Daniel Pérez Martin Sant Ignasi Barcelona
742 103.5 Carla Minguillón Valero Sagrada Família Barcelona
742 103.5 Pau Mateo Guerrero Institut Torrent de les Bruixes Santa Coloma de Gramenet
742 103.5 Álvaro Romero Castillo Àgora Sant Cugat del Vallès
742 103.5 Laura Moreno Vilajoana Institut Moisès Broggi Barcelona
742 103.5 Elias Lavin Baena Institut Montserrat Barcelona
742 103.5 Marco Vicente Tabarés Institut Manuel de Montsuar Lleida
742 103.5 Lola Monroy Mir Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
742 103.5 Brais Puga Pereira Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
742 103.5 Gisela Vacas i Romero Institut Ernest Lluch i Martí Cunit
742 103.5 Agustin Capellades Ferreyra Institut Serrallarga Blanes
742 103.5 Rebeca Torrecilla Dominguez Institut S'Agulla Blanes
742 103.5 Marc Valero Fernández Egara Terrassa
742 103.5 Gabriela Herraiz Vázquez Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
742 103.5 Alejandro López Santa Teresa de Lisieux Barcelona
761 103.25 Aran Capdevila García Sec. d'Institut Serra de Noet Berga
761 103.25 Miguel Angel Esteban Romero Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
761 103.25 Mario Vives Fernández Mare Nostrum Tarragona
761 103.25 Xavier Tamarit Esteve Institut Joan Oró Lleida
761 103.25 Leire Rico Molina Escuela Suiza Barcelona
761 103.25 Belén Rodriguez i Moro Institut Jaume Balmes Barcelona
761 103.25 Sergi Metcalf Quintana Claret Barcelona
761 103.25 Ona Aranda Mora Institut Vicenç Plantada Mollet del Vallès
761 103.25 Magí García Marín Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
761 103.25 Claudia Jiménez Montaño Verge del Roser Vallirana
761 103.25 Inge Eslava Poveda Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
761 103.25 Alba Garcia Bort Institut Sòl de Riu Alcanar
761 103.25 Laura Subirana Trulls Institut Josep Brugulat Banyoles
761 103.25 Biel Pruna Blanquer Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
761 103.25 Laura Molero Agudo El Clot Barcelona
761 103.25 Mario Ruberte Zapata Institut Emperador Carles Barcelona
761 103.25 Ferran López Sierra El Carme Lleida
778 103.0 Ariadna Ruiz Isla La Salle Mollerussa
778 103.0 Isabel Pastor Fernández Institut Santa Eugènia Girona
778 103.0 Pablo Gomez Montañez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
778 103.0 Martí Morales Falip Aula Escuela Europea Barcelona
778 103.0 Airan Reina Delgado FEDAC-Manresa Manresa
778 103.0 Berta Eslava Gil Institut Miquel Bosch i Jover Artés
778 103.0 Roger Sallés Rius Aula Escuela Europea Barcelona
778 103.0 Quim Pérez Castells Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
778 103.0 Marc Esteve Rodríguez Súnion Barcelona
778 103.0 Judith Vila Pàmies Sant Miquel Barcelona
778 103.0 Éric Fernández Cebada Institut Castellbisbal Castellbisbal
778 103.0 Lluís Fontanet Sesma Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
790 102.75 Joan Casas Muñoz Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
790 102.75 Erik Casorrán Kappert Institut Maria Espinalt Barcelona
790 102.75 Marc López Vela Institut de Viladecavalls Viladecavalls
790 102.75 Nara López Vela Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
790 102.75 Jan Vila Guilera Institut Jaume Balmes Barcelona
790 102.75 Nahuel Brignole Massana Escuela Suiza Barcelona
796 102.5 Alicia Carrera San Vicente La Vall BELLATERRA
796 102.5 Laia Querol Alturo Institut Torredembarra Torredembarra
796 102.5 Marc Riera López Institut Vil·la Romana La Garriga
796 102.5 Antoni Tardà Torrents La Salle Manresa
796 102.5 Daniel Herraiz Vigara Institut Alexandre de Riquer Calaf
796 102.5 Pol Mingot Pedro Institut Marta Mata Montornès del Vallès
796 102.5 Kayss Saib Gomez Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
796 102.5 Pere Portavella Sariola Bell-lloc del Pla Girona
796 102.5 Xavier Carretero Galtés Jesús, Maria i Josep Barcelona
796 102.5 Toni López Bovés Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
796 102.5 Candela Roure Porras Sant Miquel Barcelona
796 102.5 Sergi Puga Martínez Institut de L'Arboç L'Arboç
796 102.5 Félix Lopez de la Calle Roset Institut Abat Oliba Ripoll
796 102.5 Miquel Morató Tantiñà Sec. d'Institut Gurb Gurb
796 102.5 Aina Canut Guasch Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
796 102.5 Queralt Avellí Duran Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
796 102.5 Ga.la Soy Costa Institut La Plana Vic
796 102.5 Marc Mauri Montes Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
796 102.5 Núria Fita i Vidal Institut Carles Rahola i Llorens Girona
796 102.5 Mariona Díaz Martínez Badalonès Badalona
796 102.5 Alex Font Segura Aula Escuela Europea Barcelona
796 102.5 Aleix Beltrán Castellà Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
796 102.5 Victor Hermes Torres Tomara Sil Barcelona
796 102.5 Oriol Fulton Arrufat Institut Premià de Mar Premià de Mar
796 102.5 Marc Costa Andreu Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
796 102.5 Ariadna Bosch Planas Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
796 102.5 Nuria Martin Fernandez Minguella Badalona
796 102.5 Patricia Andia Garcia Llor Sant Boi de Llobregat
796 102.5 Lucia Martínez Canto Sil Barcelona
796 102.5 Noel Guim Arisó Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
796 102.5 Ada Ruiz Piñol Institut Fort Pius Barcelona
796 102.5 Marc Ventura Camacho Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
796 102.5 Juryan Searle Viñales Institut Cap Norfeu Roses
796 102.5 Maria Seguí Caballero Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
830 102.25 Pau Serra Vergés Sadako Barcelona
830 102.25 Jana Alcaide i Huici Institut Carles Rahola i Llorens Girona
830 102.25 Oriol Sanahuja Gacén La Salle Reus
830 102.25 Lluc Sánchez Forns Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
830 102.25 Rita Duelto Forcén Sant Ignasi Barcelona
830 102.25 Miquel Pere Baztán Grau El Clot Barcelona
830 102.25 Jan Santaliestra Toral Sant Miquel Barcelona
830 102.25 Ahlam Barrohou Barrohou Institut Duc de Montblanc Rubí
830 102.25 Eloi Jiménez Badia Institut Mig-Món Súria
830 102.25 Hugo Santos Amigó Betània-Patmos Barcelona
830 102.25 Isabel Arribas Vedrina Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
830 102.25 Dilshan Singh Kaur Institut Montsoriu Arbúcies
830 102.25 Guim Ruscalleda Torres Institut Francisco de Goya Barcelona
830 102.25 Ferran Pérez Sánchez Institut Isaac Albéniz Badalona
830 102.25 Maria Farrarons Serra Institut Manuel Blancafort La Garriga
830 102.25 Sergi Mallafré Virumbrales Institut d'Alella Alella
830 102.25 Samuel Abad Institut Pere Vives i Vich Igualada
830 102.25 Joan Ribes Marco Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
830 102.25 Ángela Villalba García Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
830 102.25 Paula Marià Besora Sant Pau Apòstol Tarragona
830 102.25 Fu Lin Vedruna Immaculada Barcelona
830 102.25 Paula Alcalà Muñoz Maristes Igualada Igualada
852 102.0 Monica Bassols Noguer Escola Pia d'Olot Olot
852 102.0 Josep Isun Villar Sant Ignasi Barcelona
852 102.0 Mauri Marqués Institut Montserrat Colomer Sant Esteve Sesrovires
852 102.0 Aniol Anglada Trias Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
852 102.0 Judith Aguilera Molina Institut de Castellar Castellar del Vallès
852 102.0 Ruz Lo Inés Joan Pelegrí Barcelona
852 102.0 Núria González Vidal Institut Canigó Almacelles
852 102.0 Judith Navarro Martínez Institut Pla de l'Estany Banyoles
852 102.0 Christian Ovejero Escobar Institut Ventura Gassol Badalona
852 102.0 Biel Cañete Pecharroman Institut Damià Campeny Mataró
852 102.0 Laia García Gómez Claret Barcelona
852 102.0 Raúl Gómez Páez Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
852 102.0 Calcerrada Martí Pau Sagrada Família-Horta Barcelona
852 102.0 Olga Pareja Paez Institut La Mitjana Lleida
852 102.0 Juan Pedro Pacheco Institut de Pallejà Pallejà
852 102.0 Pau Martínez Sant Cingle Terrassa
868 101.75 Núria Martínez Vayà La Salle Horta Barcelona
868 101.75 Laia Aluja Sánchez Vedruna Sagrat Cor Tarragona
868 101.75 Anna Codina Turón La Salle Girona
868 101.75 Nerea Caballero Plaza FEDAC - Sant Narcís Girona
868 101.75 Jordi Rebordosa Mirabet Mare de Déu de la Salut Sabadell
868 101.75 Antonio Campos Rojas Institut Antoni Cumella Granollers
868 101.75 Jaume Gonfaus Gomez Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
868 101.75 Pol Lobo Gomez Institut Joan Boscà Barcelona
868 101.75 Ayah Sajid Institut Celestí Bellera Granollers
868 101.75 Jordi Vila Prada Institut Narcís Monturiol Figueres
868 101.75 Carla Gómez Hernández Sant Gabriel Viladecans
868 101.75 Pau Mascarell Tomàs Sagrada Família Tortosa
868 101.75 Cristina Gaspar García Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
868 101.75 Nizet Ruiz Ana Cecile Sagrada Família-Horta Barcelona
868 101.75 Maurici Bataller Masuet La Salle Bonanova Barcelona
883 101.5 Pau Morente Alcober Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
883 101.5 Adrià Bartrés Jiménez Institut d'Argentona Argentona
883 101.5 Pablo Arnal Luque Institut Les Corts Barcelona
886 101.25 Joan Martínez Cazán Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
886 101.25 Tomàs Rodríguez Casasola Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
886 101.25 Laia Ferre Martínez Santa Maria Blanes
886 101.25 Marcel Jiménez Bertran Institut Carles Vallbona Granollers
886 101.25 Aniol Pérez Sardá Escolàpies Llúria-Barcelona Barcelona
886 101.25 Cristina Ódena Saiz Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
886 101.25 Arnau Busquet Bassà Bell-lloc del Pla Girona
886 101.25 Laia Oriol Zapata Àgora Sant Cugat del Vallès
886 101.25 Lucía Galindo Marín Institut Ausiàs March Barcelona
886 101.25 Daniel Toboso Ferré Institut Mare de Déu de la Candelera L'Ametlla de Mar
886 101.25 Carla Ferrer Cedillo Institut Ausiàs March Barcelona
886 101.25 Pau Alberti Carrasco Institut Montserrat Barcelona
886 101.25 Nil Riera Garriga Hamelín-Internacional Laie Montgat
886 101.25 Carla Borràs Civil Institut Pau Vila Sabadell
886 101.25 Victor Luna Bono Institut Lluís Domènech i Montaner Barcelona
886 101.25 Sergi Borrego Vilchez Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
886 101.25 Martí Esquerda Amézcua Petit Estel - La Nova Terrassa
886 101.25 Alex de Domingo Perez FEDAC - Sant Narcís Girona
886 101.25 Aina Gallardo Juanola Les Alzines Girona
886 101.25 Arnau Bañuelos Sanchez Institut Francisco de Goya Barcelona
886 101.25 Pau Amorós Ortega Institut Narcís Monturiol Barcelona
886 101.25 Héctor Sanz Orellana Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
886 101.25 Nahia Romano Tomé Àgora Sant Cugat del Vallès
886 101.25 Ainara Carrasco Rebollo Institut Manuel Blancafort La Garriga
886 101.25 Lino Soriano Pedrero La Presentació Arenys de Mar
886 101.25 Roger Llinares Raichs Sant Nicolau Sabadell
886 101.25 Núria Gilibets Fernández Institut Francesc Ribalta Solsona
886 101.25 Marina Rúbies Bedós Institut Salas i Xandri Sant Quirze del Vallès
886 101.25 Damià Balanza Martinez Sec. d'Institut Begues Begues
886 101.25 Andrea Sopena López FEDAC-Lleida Lleida
886 101.25 Clàudia Turró Costabella Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
886 101.25 Pere Borrell Tatché Viaró Sant Cugat del Vallès
886 101.25 Biel Vilalta Pujol Escola Pia d'Olot Olot
886 101.25 Laia Orts Cussó Claret Barcelona
886 101.25 Roman Garcia Triquell Maristes Montserrat Lleida
886 101.25 Arnau Noguer Muntal Sec. d'Institut Gurb Gurb
886 101.25 Sergio Caparrós Burgos Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
886 101.25 Jaume Grau Ricós Sagrat Cor-Diputació Barcelona
924 101.0 Judit Alemany Blasco Institut Escola Francesc Cambó i Batlle Verges
924 101.0 Xavier Miret Esqué La Salle Mollerussa
924 101.0 David Vaquero Duran Vedruna Puigcerdà
924 101.0 Gerard Romeo Cassadó Institut Tarragona Tarragona
924 101.0 Laura Molina Soteras Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
924 101.0 Héctor Serrano Asensio Institut Les Termes Sabadell
924 101.0 Maïa Salgado Alcaraz Institut de Masquefa Masquefa
924 101.0 Agnès Castillo Rotllant Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
924 101.0 Aina Campo Guerra Institut Pere Ribot Vilassar de Mar
924 101.0 David Clavería Amorós Sec. d'Institut Bosc de Montjuïc Barcelona
924 101.0 Laura García Latrel Institut Manolo Hugué Caldes de Montbui
924 101.0 Mariona Escolano Palacios Llor Sant Boi de Llobregat
924 101.0 Sergi Vidal Montaña La Salle Bonanova Barcelona
924 101.0 Quim Soler Rovira Sec. d'Institut Tiana Tiana
924 101.0 Txell Carratalà Izquierdo Institut Jaume Callís Vic
924 101.0 Núria Torra Terricabras Institut Montsacopa Olot
924 101.0 Antonio Salas Lozano Sant Ignasi Barcelona
924 101.0 Elsa Cubillo Salido Fonlladosa Malgrat de Mar
924 101.0 Carmen Marín Porras Institut Vacarisses Vacarisses
924 101.0 Adrià Pérez Núñez Institut Pere Ribot Vilassar de Mar
924 101.0 Àlex Saavedra Oya Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
945 100.75 Anna Marin Nuño Institut La Mitjana Lleida
945 100.75 Alberto Quirós Temprano Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
945 100.75 Gerard Amor Roca Institut Pau Vila Sabadell
945 100.75 Chloe Crichton Feddo Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
945 100.75 Anna Bufill Vera Aula Escuela Europea Barcelona
945 100.75 Jan Segura Santaeulària Montcau-La Mola Matadepera
945 100.75 Marta Delgado Vila Institut Vila de Gràcia Barcelona
945 100.75 Mireia Jesus Cami Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
945 100.75 Quim Solé Galano Institut Escola Mare de Déu del Portal Batea
945 100.75 Guillem Valls Casanova Institut de Deltebre Deltebre
945 100.75 Júlia Keller Garcia Sant Ignasi Barcelona
945 100.75 Carlos Fajardo González Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
945 100.75 Martina Velasco Corripio Tecla Sala L'Hospitalet de Llobregat
945 100.75 Eric Canosa Fuentes Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
945 100.75 Lucía Herrera Sánchez Institut Joaquim Blume Esplugues de Llobregat
945 100.75 Aina Santamans Artigas Institut Vallès Sabadell
945 100.75 Saen Guadi Mendoza Mijango Institut Rafael Campalans Anglès
945 100.75 Jordi Sánchez Martori Ginebró Llinars del Vallès
945 100.75 Elena Eeckhout Giné Aula Escuela Europea Barcelona
945 100.75 Alex Serrano Saucedo Voramar Barcelona
945 100.75 Unai Paris Ferrer Institut Ernest Lluch Barcelona
945 100.75 Jose Martínez Alcaraz Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
945 100.75 Patricia Viscarri Pardo Sant Pau Barcelona
945 100.75 Pol Daroca Saurí IPSE Barcelona
945 100.75 Xavier Torrens Fitó Tecnos Terrassa
945 100.75 Marcel Miralles Costa Institut de Terrassa Terrassa
945 100.75 Judit Niubó Castillo Institut Can Roca Terrassa
972 100.5 Asier Sánchez Martínez SEK-Catalunya La Garriga
972 100.5 Joan Sauleda Tarruella Sant Pau Barcelona
972 100.5 Marc Mas Gibert IPSI Barcelona
972 100.5 Ada Peña Treviño Adela de Trenquelleón Barcelona
972 100.5 María García Roca Santa Teresa de Jesús Tarragona
972 100.5 Unai Lecegui Ginés Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
972 100.5 Guillem Rojas Rodríguez Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
972 100.5 Gerard Pineda Surrà Badalonès Badalona
972 100.5 Pablo Pérez Pi La Salle Bonanova Barcelona
972 100.5 Aleix Prat Marin Institut La Segarra Cervera
972 100.5 Joel Vega Infante Sec. d'Institut Bages Sud Castellbell i el Vilar
983 100.25 Joana Subias Puig Institut Jaume Vicens Vives Girona
983 100.25 Enric Vallejo Ferreira Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
983 100.25 Anna Fité Abril Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
983 100.25 David Lozano Giberga Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
983 100.25 Roger Piqueres Malet Institut Alfons Costafreda Tàrrega
983 100.25 Blai Gené Mora Institut Joan Oró Lleida
989 100.0 Alba Peiretó Pascual Institut Manuel de Montsuar Lleida
989 100.0 Victoria Álvaro Custodio Pare Manyanet Barcelona
989 100.0 Pol Guerrero Robles Sagrat Cor El Vendrell
989 100.0 Sílvia Catà Ventosa Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
989 100.0 Jana Guardiola Dispés Institut Vall de Llémena Sant Gregori
989 100.0 Marcel Bosch Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
989 100.0 Juan Carlos Pradas Maya Institut Can Mas Ripollet
989 100.0 Gisela del Barrio Luque Institut Escola Intermunicipal del Penedès Sant Sadurní d'Anoia
989 100.0 Lluc Payeras Carreño Avenç Sant Cugat del Vallès
989 100.0 Marta Navarro Gómez Institut Vacarisses Vacarisses
989 100.0 Clàudia Casas Gasol Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
989 100.0 Miquel Sánchez Florensa Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
989 100.0 Albert Pros Gonzàlez Institut Mediterrània El Vendrell
989 100.0 Mario Vivancos Ruiz-sarmiento Oms i de Prat Manresa
989 100.0 Laura Delgado Torres Institut Escola Industrial Sabadell
989 100.0 Júlia Solans Ruiz Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
989 100.0 Valeria Linares Soler Institut Príncep de Girona Barcelona
989 100.0 Èric Gil González Tecnos Terrassa
989 100.0 Jaume Rius Martínez Mater Salvatoris Lleida
989 100.0 Lucas Manzano Berbería Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
989 100.0 Clara Sitjas Pérez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
989 100.0 Lucía Ríos Nuñez Institut La Segarra Cervera
989 100.0 Júlia Vilaró Alberich Institut Jaume Callís Vic
989 100.0 Paula Diaz-varela Andrés Escuela Suiza Barcelona
989 100.0 Namanmahi Kumar Mahi Institut La Garrotxa Olot
989 100.0 Martín Mateo Carla Feng Joan Pelegrí Barcelona
989 100.0 Laia Ribes Betriu Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
989 100.0 Ye Wang Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
989 100.0 Berta Pedrós Aldomà Institut Antoni Torroja Cervera
989 100.0 Luis Casals Pich-aguilera Viaró Sant Cugat del Vallès
989 100.0 Mateo Jubells Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
989 100.0 Pau Álvarez Linares Virolai Molins de Rei
989 100.0 Daniel Artero Fernández Mare Nostrum Tarragona
989 100.0 Pau Vásquez Bertran Maristes Montserrat Lleida
989 100.0 Gerard Seguí Blanes Institut Castellbisbal Castellbisbal
989 100.0 Blai Segalés Guitiérrez Sec. d'Institut Gurb Gurb
989 100.0 Shenghao Ye Institut Marta Mata Salou
989 100.0 Carla Garralaga Ais La Salle Girona
989 100.0 Joaquim Deu Recasens Sant Ignasi Barcelona
989 100.0 Júlia Toro Tey Institut Jaume Balmes Barcelona
989 100.0 Pol Pachón Pérez Cingle Terrassa
989 100.0 Marc Forcada Tejedor Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
989 100.0 Carla Garcia Cantín Sant Jordi Vilassar de Dalt
989 100.0 Paula García Campillo Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
989 100.0 Judith Berrocal Guàrdia Institut Ciutat de Balaguer Balaguer
989 100.0 Haixiang Xi St. Peter's School Barcelona
989 100.0 Alexander Martínez Sheikhi Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
989 100.0 Alba Rodríguez Marquina Aula Escuela Europea Barcelona
989 100.0 Marc Clarissó Duró Escola Pia de Tàrrega Tàrrega
989 100.0 Ferran Sogas Linares Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
989 100.0 Oriol Berlanya Pallás Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
989 100.0 Aaron Strohecker Holgado Institut Ramon Muntaner Figueres
989 100.0 Martí Ruíz Velo Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
989 100.0 Nora Grain el Hssini Institut Montsoriu Arbúcies
989 100.0 Àlex Guiu Balcells Institut l'Olivera La Granadella
989 100.0 Nicolás Joaquín Garcia Merchán Institut Montgrí Torroella de Montgrí
989 100.0 Pau Guillán Garcia Montseny-Poblenou Barcelona
1046 99.75 Ana María Montalbán Fernández Institut Salas i Xandri Sant Quirze del Vallès
1046 99.75 Gala Martínez Bosch Institut Ronda Lleida
1046 99.75 Oriol Rubio Tamayo Institut Francisco de Goya Barcelona
1046 99.75 Pol Fernandez Ballus Institut Vil·la Romana La Garriga
1046 99.75 Aniol Peit Cabarrocas Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
1046 99.75 Sheila Dux-santoy Rosell Sant Domènec Savio Badalona
1046 99.75 Judit Mellado Ricart Institut Montilivi Girona
1046 99.75 Hugo Fanjul Mardones EIC Salou
1046 99.75 Víctor Martín Castilla Oms i de Prat Manresa
1046 99.75 Helena Occhionero Peruzzi Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1046 99.75 Jan Bausà Bosom Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1046 99.75 Guim Casadellà Cors Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
1046 99.75 Jorge García García Institut Montserrat Roig Sant Andreu de la Barca
1046 99.75 Sara Recolons Albacete Sagrats Cors Centelles.
1046 99.75 Marina Vilardell Jiménez Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
1046 99.75 Spojmay Spinzar EIC Salou
1046 99.75 Tanit Orriols Esquius La Salle-Berga Berga
1046 99.75 Arnau Sabaté Rispa Claret Barcelona
1046 99.75 Júlia Polo Balaguer Institut Moisès Broggi Barcelona
1046 99.75 Abel Salinas Sellas Sec. d'Institut del Ter Manlleu
1046 99.75 Nil Barquero March Vedruna Artés
1046 99.75 Laia Arbusé Camps Institut Jaume Vicens Vives Girona
1046 99.75 Joan Lletí Fabregó Institut Matadepera Matadepera
1046 99.75 Malena Valentich Pérez Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
1046 99.75 Bilal Chentouf Bourachdi Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
1046 99.75 Albert Badia Lujan EIC Salou
1046 99.75 Nora Briones Hospital Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
1046 99.75 Nerea Cánovas Pàmies Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
1046 99.75 Maria Fabregat Lucena Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
1075 99.5 Álvaro Resa Divina Providència Mataró
1075 99.5 Ivan Geriz Cuenca Monlau Barcelona
1075 99.5 Bruno Gómez Sebastià Institut Les Corts Barcelona
1075 99.5 Monika Adamczewska Institut Vicenç Plantada Mollet del Vallès
1075 99.5 Marçal Bou Tanyà Vedruna-Gràcia Barcelona
1075 99.5 Guillem Olivart Garrofé Vedruna Balaguer Balaguer
1075 99.5 Victoria Ferreira Campos Institut Consell de Cent Barcelona
1075 99.5 Gerard Gríful Carbó El Clot Barcelona
1075 99.5 Sira Canosa Vidal Institut Jaume Balmes Barcelona
1075 99.5 Shuohao Huang Sagrada Família Barcelona
1075 99.5 Clàudia Urban García Institut Montserrat Barcelona
1075 99.5 Gerard Montanyà Santa Teresa de Lisieux Barcelona
1075 99.5 Blai Rius Fortuny Institut Miramar Viladecans
1075 99.5 Mariona Planas Puig Les Alzines Girona
1075 99.5 Joel López Ruiz Asunción de Nuestra Señora Barcelona
1090 99.25 Ruth Romera Navarro Institut El Castell Esparreguera
1090 99.25 Arnau Sánchez Abad Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
1090 99.25 Lola Martínez Magrinyà Aula Escuela Europea Barcelona
1090 99.25 Ferran Costa Corbella Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
1090 99.25 Marc Pagès Corominas Institut Montsacopa Olot
1090 99.25 Diana Francisco Massiani Sec. d'Institut Pla del Bosc Canyelles
1090 99.25 Emma Ventura Font La Vall BELLATERRA
1090 99.25 Ingrid Salas Carreras Regina Carmeli Rubí
1090 99.25 Kimberly Martínez Vila Institut de Viladecavalls Viladecavalls
1090 99.25 Oriol Condom Navas Bell-lloc del Pla Girona
1100 99.0 Arnau Gabaldon Salvador Sant Pau Barcelona
1100 99.0 Eloi Carreras Rocha Institut de Viladecavalls Viladecavalls
1100 99.0 Laura Triginer Salvatella Betània-Patmos Barcelona
1100 99.0 Noel Pedrosa Alba Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
1100 99.0 Miquel Gómez Rubio Inmaculada Concepción Gavà
1100 99.0 Iñigo Teruel Coloma Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
1100 99.0 Javier Tortajada Bautista Escuela Suiza Barcelona
1107 98.75 Elías Martínez Ávila Badalonès Badalona
1107 98.75 Ada Costa López Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
1107 98.75 Meritxell Alsina Palés Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
1107 98.75 Arnau Piñol Regàs Institut Font del Ferro Palafolls
1107 98.75 Abel Sánchez García Institut Jaume Balmes Barcelona
1107 98.75 Júlia Sanz Salmerón Institut Pic del Vent Caldes de Montbui
1107 98.75 Àlex de la Rosa Añón Institut de Terrassa Terrassa
1107 98.75 Tiago Mont-serrath Ambrosio Institut Emperador Carles Barcelona
1107 98.75 Iker Ruiz Institut La Serreta Rubí
1107 98.75 Miguel Márquez González Proa Barcelona
1107 98.75 Beth Gual Vilar Cingle Terrassa
1107 98.75 Marc Rivadulla Galcerà Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
1107 98.75 Carlos Serrano Rodríguez Institut Miramar Viladecans
1107 98.75 Meritxell Montull Casas Freta Calella
1107 98.75 Paula Perez Bartolome Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
1107 98.75 Laura Rodríguez Jordán Escola Pia de Balaguer Balaguer
1107 98.75 Roger Danés Brunsó Sant Gabriel Torroella de Montgrí
1107 98.75 Joan Ametller Gallart Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
1107 98.75 Pau Herrero Pedrocchi Proa Barcelona
1107 98.75 Max Moncayo Bou Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
1107 98.75 Andreu Ballarín Torres Institut Josep Brugulat Banyoles
1107 98.75 Emma Cardona Gómez Institut Marta Mata Montornès del Vallès
1107 98.75 Jan Romero Corbi Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
1107 98.75 Ariadna Monreal Navarro Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
1107 98.75 Georgina Palós Noguer Empordà-San José Roses
1107 98.75 Ramon Andreu Aubarell Institut Escola Jacint Verdaguer Sant Sadurní d'Anoia
1107 98.75 Jesús José García Ayala Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1107 98.75 Raúl Méndez Ursueguia Sagrada Família Barcelona
1107 98.75 Luís Clavería Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
1107 98.75 Nur Rey Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1107 98.75 Georgina Lopez Marin Institut Escola 3 d'Abril Móra la Nova
1107 98.75 Judit Andreu Casadesús Daina Isard Olesa de Montserrat
1107 98.75 David Rubio Félez Sec. d'Institut Begues Begues
1107 98.75 Carlos Mazarico Ballarín Institut Joan Oró Lleida
1107 98.75 Josep Puigdevall Galceran Institut Montsoriu Arbúcies
1107 98.75 Joel Vivet Sachez Diocesana Navàs
1107 98.75 Maria Gazquez Martin Institut Ciutat de Balaguer Balaguer
1107 98.75 Camila Tripicchio Sagrat Cor-Diputació Barcelona
1107 98.75 Beatriz Gratacós Agüera Canigó Barcelona
1107 98.75 Alejandro Romero Díaz Institut Ausiàs March Barcelona
1107 98.75 Alba Yang Serrat Garin Institut Can Margarit Corbera de Llobregat
1107 98.75 Martí Esquius Arnau Institut Guillem de Berguedà Berga
1107 98.75 Aaron Zuñiga Fornells Institut Thos i Codina Mataró
1107 98.75 Alejandro Flores Hernández Institut Puig Cargol Calonge
1107 98.75 Iker Fuster Blanco Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
1107 98.75 Sergi Riera Lauri Sant Miquel dels Sants Vic
1107 98.75 Bruno Casenave Lientschnig Pare Manyanet Barcelona
1107 98.75 David Berrocal Fidalgo Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
1107 98.75 Ferran Serramalera Miguel Diocesana Navàs
1107 98.75 Raúl Copado Abad Badalonès Badalona
1107 98.75 Ilias Afelad el Haji Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
1107 98.75 Ruizhe Yang Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1107 98.75 Artur Almaraz Girbau Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
1107 98.75 Elena Lozano Bel Institut Fontanelles Les Borges del Camp
1107 98.75 Clara Lentisco Vernet La Vall BELLATERRA
1107 98.75 Joan Mauri Montes Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
1107 98.75 Marc Nebot Carbonell Immaculada Concepció Barcelona Barcelona
1107 98.75 Ignacio Arnedo Navarrete Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1107 98.75 Pere Oliva Ramírez Institut Salas i Xandri Sant Quirze del Vallès
1107 98.75 Maria Arias Martín Regina Carmeli Rubí
1107 98.75 Irene Díaz Soria Arrels-Esperança Badalona
1107 98.75 Guillem Rius Herrero Ginebró Llinars del Vallès
1107 98.75 Izan Mejia Sandoval Minguella Badalona
1107 98.75 Meritxell Sales Torrento Diocesana Navàs
1107 98.75 Martina Feng Falomí Viñets Sagrats Cors Centelles.
1107 98.75 Anna González Naval Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
1107 98.75 Axel Navia Pérez Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1174 98.5 Jaume Roselló Alcindor Institut Vila de Gràcia Barcelona
1174 98.5 Natalia Ye Liu Sant Miquel Barcelona
1174 98.5 Marta Bernadet Fernández Mare de Déu dels Dolors Sant Boi de Llobregat
1174 98.5 Pol Planas Mulet Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
1174 98.5 David García Perea Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
1174 98.5 Dídac Fernández Gil Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
1174 98.5 Joel Codina Ferrer Maristes Montserrat Lleida
1174 98.5 Judith Sánchez Contreras Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
1174 98.5 Mohamed Amin el Founti el Founti Freta Calella
1174 98.5 Farners Peihong Travet Ximénez Institut Can Margarit Corbera de Llobregat
1174 98.5 Ferran Franco Cabezas La Salle Horta Barcelona
1174 98.5 Oriol Matacàs Ganigué Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
1174 98.5 Víctor Gómez-pimpollo Pérez Puigcerver Reus
1174 98.5 Màrius Roqué Pesquer Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1174 98.5 Fité Enrech Elvira Sagrada Família-Horta Barcelona
1174 98.5 Iker Ayesta Feriche Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
1174 98.5 Diana Alexandra Barneo Kamneva Pineda L'Hospitalet de Llobregat
1174 98.5 Martí Torrecilla Ribas Institut Secretari Coloma Barcelona
1174 98.5 Alida Vicente del Prado Sec. d'Institut La Sínia Parets del Vallès
1174 98.5 Vinyet Capdevila Garanger Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
1174 98.5 Alex Blancafort Pujadó La Salle Bonanova Barcelona
1174 98.5 David Martino Arias La Mercè Martorell
1174 98.5 Luna Sousa Miyawaki Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
1174 98.5 Biel Pujol Aguilera Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
1174 98.5 Xènia Fàbrega Arnau Institut Alexandre Deulofeu Figueres
1174 98.5 Marçal Gabarró Coma Sec. d'Institut del Ter Manlleu
1174 98.5 Joan Pol Gusi Vives Montagut Vilafranca del Penedès
1174 98.5 Marta Carrión Bastida Monlau Barcelona
1174 98.5 Marc Planella Soler Institut Montsacopa Olot
1174 98.5 Jordi Fraile Ratón Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1204 98.25 Pol Alfonso Riscos Institut de Constantí Constantí
1204 98.25 Ana Salinas Barangé La Salle Bonanova Barcelona
1204 98.25 Sara Marqués Carrasco Mare de Déu del Carme Tarragona
1204 98.25 Laila Madani Kaidi Institut Apel·les Mestres L'Hospitalet de Llobregat
1204 98.25 Júlia Bidó Mercade Puigcerver Reus
1204 98.25 Pablo Daniel Sanchez Daban Sadako Barcelona
1204 98.25 David Monreal Frances La Salle Bonanova Barcelona
1204 98.25 Sígrid Aparicio Navarro Tabor Santa Perpètua de Mogoda
1204 98.25 Juanjo López Fernández Institut Apel·les Mestres L'Hospitalet de Llobregat
1204 98.25 Martí Delgado Rovira Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
1204 98.25 Daniele Muscolino Pantano Empordà-San José Roses
1204 98.25 Fc. Xavier Munyós Blanco Montcau-La Mola Matadepera
1204 98.25 Nil Rodríguez Pujol Institut Olivar Gran Figueres
1204 98.25 Mireia Brichs Ralló Cervetó Granollers
1204 98.25 Núria Casé Masana Institut Mig-Món Súria
1204 98.25 Laurine Miramon Fernández Institut Ramon Berenguer IV Cambrils
1204 98.25 Pablo Riera Llevat La Salle Bonanova Barcelona
1204 98.25 Èlia Fernández Mir Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1222 98.0 Elisabet Perucho Bosch Les Alzines Girona
1222 98.0 Bernat Segret Brau Sadako Barcelona
1222 98.0 Judit Viaña Simó Escola Pia de Granollers Granollers
1222 98.0 Alicia Blanco Abad Pineda L'Hospitalet de Llobregat
1222 98.0 Miquel Barnadas Bargalló Betània-Patmos Barcelona
1222 98.0 Raquel Fernández Rodríguez Institut Can Mas Ripollet
1222 98.0 Guillermo Hernández-puertolas Roa La Salle Bonanova Barcelona
1222 98.0 Oriol Paulet Perramon Institut Alfons Costafreda Tàrrega
1222 98.0 Jashandeep Jashandeep Institut La Garrotxa Olot
1222 98.0 Marina Bellido Rodriguez Hamelín-Internacional Laie Montgat
1222 98.0 Marc Casorran Michaut Montessori-Palau Girona
1222 98.0 Carles Borràs Sorribes Sant Pau Apòstol Tarragona
1222 98.0 Joan Juncosa Vilaplana Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
1235 97.75 Sergio Mármol Niubó Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
1235 97.75 Victor Tello Laguna Institut Ventura Gassol Badalona
1235 97.75 Agustina Maileen Greco Aineceder Mare Nostrum Tarragona
1235 97.75 Pol Colomer Llorens Institut Escola Intermunicipal del Penedès Sant Sadurní d'Anoia
1235 97.75 Samira Colmenares Gasca Institut de Castellar Castellar del Vallès
1235 97.75 Jose Ignacio Pociello Sala Minguella Badalona
1235 97.75 Cèlia Blanch Bou Institut Jaume Vicens Vives Girona
1235 97.75 Juli Puig Martínez Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
1235 97.75 Maria Casanovas Peiró Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
1235 97.75 Lara Rodríguez Amondarain Sant Ignasi Barcelona
1245 97.5 Francesc Esteve Massons Institut Can Margarit Corbera de Llobregat
1245 97.5 Laia Vidal Milà Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
1245 97.5 Leire Oliver Martínez Tecnos Terrassa
1245 97.5 Jordi Villalbí Tibau Claret Valls
1245 97.5 Mar Espel González Institut Pere Fontdevila Gironella
1245 97.5 Óscar Cortijo Massagué Yglesias Canet de Mar
1245 97.5 Ismael Bendidi Rubiales Badalonès Badalona
1245 97.5 Pol López Pérez Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
1245 97.5 Joel Ruiz Lahoz Institut Dr. Puigvert Barcelona
1245 97.5 Pau Cortes Fontanilles Institut Jaume Balmes Barcelona
1245 97.5 Pablo Salas Álvarez Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1245 97.5 Pol Marsol Torras Maristes Igualada Igualada
1245 97.5 Nil Soriano Sainz Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
1245 97.5 Malena Nieto González Institut Badalona VII Badalona
1245 97.5 Roberto Sanchis García Escolàpies Figueres Figueres
1245 97.5 Alèxia Puig Martí Les Alzines Girona
1245 97.5 Roger Souto Puig Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
1245 97.5 Ferran Millán Sans Institut Vila-seca Vila-seca
1245 97.5 Roger Rodoreda Jubany Institut Miquel Bosch i Jover Artés
1245 97.5 Marta Massó Muntada Sagrats Cors Centelles.
1245 97.5 Hannah Röber Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
1245 97.5 Baltasar Solano Vallès Maristes Igualada Igualada
1245 97.5 Joel Soy Bassols Institut Bosc de la Coma Olot
1245 97.5 Ignasi Saura Prat Institut Poeta Maragall Barcelona
1245 97.5 Guillermo Gil Uceda Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1245 97.5 Pau Martínez Yáñez Escola Pia de Terrassa Terrassa
1245 97.5 Joan Pons Martí Institut El Pedró L'Escala
1245 97.5 Pere Cruz Roura Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
1245 97.5 Sara Sánchez Abella Anna Ravell Barcelona
1245 97.5 Clara Jiménez Seoane Sant Bonaventura Vilanova i la Geltrú
1245 97.5 Meritxell Paisano Cabrera Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
1245 97.5 Eduard Fernandez Pillai Escola Pia de Mataró Mataró
1245 97.5 Marc Aparicio Ollé Institut Jaume Balmes Barcelona
1245 97.5 Marc Vía Armengol Sagrada Família Gavà
1245 97.5 Giselle Molina Cabrera Institut J.V. Foix Rubí
1245 97.5 Adriana López Lomeña Pineda L'Hospitalet de Llobregat
1245 97.5 Mar Velarde Guijo Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
1245 97.5 Berta Boixet Lladó Gem Mataró
1245 97.5 Bruno Marien Rodríguez Institut Secretari Coloma Barcelona
1245 97.5 Marc Planas Almirall Institut Matadepera Matadepera
1245 97.5 Eugènia Rius Català Betània-Patmos Barcelona
1245 97.5 Aniol Juillé Pujades Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
1245 97.5 Lourdes Díaz González Institut Roda de Barà Roda de Berà
1245 97.5 Aleix Montesinos Collado Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1245 97.5 Bàrbara Trull Ventura Institut Pla de l'Estany Banyoles
1245 97.5 Jordi Yan Institut Les Aimerigues Terrassa
1245 97.5 Anna Moreno Llansola Institut L'Estatut Rubí
1245 97.5 Aniol Parareda Doménech Institut Pere Barnils Centelles