Llista de les millors puntuacions (6%) de segon de Batxillerat

En total han participat 3932 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 133.75 Albert López Bruch Aula Escuela Europea Barcelona
2 130.0 Arnau Padrés Masdemont Institut Josep Brugulat Banyoles
3 129.75 Oriol Baeza Guasch Institut de Terrassa Terrassa
4 128.75 Sergi Codina Broto Institut Jaume Vicens Vives Girona
4 128.75 Míriam Lorenzo Laguno Aula Escuela Europea Barcelona
6 118.0 Álex Freixes Serrano Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
7 116.0 Pau Redon Muñoz Institut d'Alella Alella
7 116.0 Pol Plans Calvo IPSI Barcelona
9 113.25 David Candela Rubio Institut Montserrat Roig Terrassa
10 109.75 Iñaki Lemiechevsky Blanco Institut Montilivi Girona
10 109.75 Sergi Soler Arrufat Institut Jaume Vicens Vives Girona
12 104.5 Rafael Bardisa Rodes Institut Secretari Coloma Barcelona
12 104.5 Albert Francesc Gimó Contreras Institut Jaume Vicens Vives Girona
14 103.25 Oskar Filip Wojdel Institut Jaume Vicens Vives Girona
15 101.25 Marc Gabernet Rodríguez Institut de Ponts Ponts
16 100.5 Biel Majó Cornet Institut Pius Font i Quer Manresa
17 99.5 Hug Camps Regàs Institut Moisès Broggi Barcelona
18 97.25 Àlex Jaumà Lluch Institut Maria de Bell-lloc Bigues i Riells
19 95.5 David Olivar Lacambra Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
20 95.0 Jan Gasulla Rabionet Institut Rafael Campalans Anglès
20 95.0 Jofre Costa Delgado Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
22 94.75 Shen Chen Sant Jordi Fornells de la Selva
22 94.75 Adrià Canellas Sellarès La Salle Manresa
22 94.75 Nasar Roca Olivé Institut El Sui Cardedeu
22 94.75 Jon Bárcena de las Heras Aula Escuela Europea Barcelona
26 93.75 Daniel Vilardell Regué Sant Gregori Barcelona
27 93.5 Abiel Teixidó Bonfill Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
28 92.5 Enrique Rivero Vorokova Institut Jaume Vicens Vives Girona
29 92.0 Ignacio Merino Araujo Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
30 91.75 Martí Juanola Ametller Institut Josep Brugulat Banyoles
31 91.25 Amadeu Carceller Pardina Aula Escuela Europea Barcelona
32 89.0 Joel Campo Moyà Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
33 88.75 Àngel Parcerisa Pujol Viaró Sant Cugat del Vallès
34 88.5 Martín Rodríguez Muñoz The American School of Barcelona Esplugues de Llobregat
35 88.25 Pere Llorens Domingo Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
36 88.0 Jordi Molins Rosés Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
37 87.0 Sergio Maldonado del Rincón Institut Fort Pius Barcelona
37 87.0 Rejwan Ahmed Fahim Institut Joan Coromines Barcelona
37 87.0 Noelia Gómez Crisóstomo Institut Maria Aurèlia Capmany Cornellà de Llobregat
40 86.75 Joan Farrés Garcia Aula Escuela Europea Barcelona
40 86.75 Pol Pérez Quer Aula Escuela Europea Barcelona
42 86.25 Marc Torrecillas Castelló Institut Jaume Vicens Vives Girona
43 85.75 Laura Solé Domènech Institut Jaume Vicens Vives Girona
44 85.25 Eva Casals Sánchez Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
45 85.0 Ivan Vasnin Casa del Roure Barcelona
46 84.75 Biel Riera Molons Institut Cendrassos Figueres
47 83.75 Oriol Masdefiol Bernades Escola Pia de Terrassa Terrassa
48 83.5 Pau Mallol Musté Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
48 83.5 Simoneta Campillo Abrisqueta Betània-Patmos Barcelona
48 83.5 Ángel Ros López Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
51 82.25 Ignasi Verneda Esteve Betània-Patmos Barcelona
52 81.75 Pol Pérez Torradas Institut Jaume Vicens Vives Girona
52 81.75 Luca Di Croce Institut Fort Pius Barcelona
52 81.75 Ariadna Sorribas Bono Aula Escuela Europea Barcelona
52 81.75 Martí Poch Pous Montessori-Palau Girona
52 81.75 Pablo Estevez Arnanz Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
57 81.5 Pol Sánchez Forns Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
58 81.25 Sergio Alcobendas Cabanillas Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
59 81.0 Adrià Ricarte Aliaga Sagrat Cor-Diputació Barcelona
59 81.0 Carlos Valle Noguera Montessori-Palau Girona
59 81.0 Félix Rodrigo González Llor Sant Boi de Llobregat
62 80.75 Cristina Gálvez Serrano Maristes Sants - les Corts Barcelona
62 80.75 Marc Vallcorba Font Institut Manolo Hugué Caldes de Montbui
64 80.25 Oscar Bailo Esteban Institut Marius Torres Lleida
64 80.25 Berta Forcada Brusca Aula Escuela Europea Barcelona
64 80.25 Paula Rincón Cucurella Institut Ramon Casas i Carbó Palau-solità i Plegamans
67 80.0 Alex Amaro Díaz Institut Manolo Hugué Caldes de Montbui
67 80.0 Josep Saula Ferraz Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
69 79.75 Pau Solà Abella Institut Guinovarda Piera
69 79.75 Pau Roig Pérez Institut Salvador Espriu Barcelona
71 79.5 Arnau Vilella Piqué Institut Jaume Vicens Vives Girona
71 79.5 Helena Pruna Craus Mare de Déu de la Salut Sabadell
71 79.5 Edgar Guardiola Navarrete Puigcerver Reus
74 79.25 Sergio Chinchilla Córdoba Institut Pere Borrell Puigcerdà
74 79.25 Oriol Castellà Jou Institut de Ponts Ponts
74 79.25 Victor Rubio Jimenez Daina Isard Olesa de Montserrat
74 79.25 Eduard Garrabou Benet Institut Antoni Torroja Cervera
78 79.0 Mireia García Martí Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
78 79.0 Néstor Bravo Egea Institut Pius Font i Quer Manresa
78 79.0 Roger Noguera Pérez Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
81 78.75 Pablo Mercader Pérez Sagrado Corazón Barcelona
81 78.75 Albert Lligadas Calbet Joan Pelegrí Barcelona
81 78.75 Mireia Doblas Ruiz Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
81 78.75 David Jornet Rodríguez Institut Quercus Sant Joan de Vilatorrada
85 78.5 Guillermo Ruiz Carmona Institut Salvador Espriu Barcelona
86 78.25 Sergio Fernández León Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
87 78.0 Jordi Greoles Lestonnac Barcelona
87 78.0 Joel Coll López Institut Josep Pla Barcelona
87 78.0 Pau Inglada Grañó Vedruna Tàrrega Tàrrega
87 78.0 Pol Marín Gargallo Institut Gallecs Mollet del Vallès
91 77.75 Gerard Inglada Carrillo Europa Sant Cugat del Vallès
92 77.5 Pau Biosca Marron Aula Escuela Europea Barcelona
92 77.5 Pau Casadejust Mestres Palcam Barcelona
94 77.25 Ainoa Vigo Malvido Institut La Segarra Cervera
94 77.25 Guillem Pascual Astivill Aula Escuela Europea Barcelona
96 76.75 Patrick Benito Eberhard Escuela Suiza Barcelona
96 76.75 Oriol Serra Soler Escola Pia de Mataró Mataró
96 76.75 Marc Luque Moncayo Institut Duc de Montblanc Rubí
96 76.75 Carles Rigat Almansa Institut Damià Campeny Mataró
100 76.5 Oriol de Miguel Ribas Institut Vallès Sabadell
100 76.5 Mauro Gascón Navas Institut Icària Barcelona
100 76.5 Andreu Villaró Marimon La Salle Mollerussa
100 76.5 Marc Martin Ortega Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
104 76.25 Sergi Vives Rodon Pare Manyanet Barcelona
104 76.25 Arnau Noguera Segura Institut Antoni Torroja Cervera
104 76.25 Enric Porta Isern Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
107 76.0 Gerard Castro López Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
107 76.0 Ot Godó Estany Institut Joan Mercader Igualada
109 75.75 David Giribet Casado Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
109 75.75 Helena Arias Casals IPSI Barcelona
111 75.5 Xavier Llorens Vidal Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
112 75.25 Pau Fusté Martín Institut Vila de Gràcia Barcelona
112 75.25 Òscar de Jesús Ruiz Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
112 75.25 Carla Molina Rubio Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
112 75.25 Gerard Sanllehí Galera Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
116 75.0 Abraham Bosch Gracia Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
116 75.0 Marta Alet Puig Aula Escuela Europea Barcelona
116 75.0 Arnau Codina Vilanova La Salle Bonanova Barcelona
116 75.0 Pau Dilmé Bosch Institut Bosc de la Coma Olot
116 75.0 Paula Leyes Carreño Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
121 74.75 Izan Beltrán Ferreiro Sant Gabriel Viladecans
121 74.75 Ferran Solé Pijuan Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
121 74.75 Ruth Martín Muñoz Betània-Patmos Barcelona
124 74.5 Angel Morte Martínez Institut Pere Borrell Puigcerdà
124 74.5 Sílvia Ferrer Vázquez Llor Sant Boi de Llobregat
126 74.25 Miquel Puig Turón Bell-lloc del Pla Girona
126 74.25 Dídac Láinez Moreno Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
126 74.25 Joaquim Tarin Olivares Institut Torre del Palau Terrassa
126 74.25 Miquel Vázquez Rius Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
126 74.25 Marcos García Cabeza Institut Júlia Minguell Badalona
131 74.0 Luona Cui Ji Institut Ribera Baixa El Prat de Llobregat
131 74.0 Arturo Gavilán Roldós Claret Barcelona
133 73.75 Jordi Martínez Sant Cingle Terrassa
133 73.75 Sergio Pérez Moliner Institut de Pallejà Pallejà
133 73.75 Andrea Muñoz González Institut de Pallejà Pallejà
136 73.5 Patrícia Llidó Quibus Betània-Patmos Barcelona
136 73.5 Astrid Corina Mayné Arévalo Aula Escuela Europea Barcelona
136 73.5 Víctor de Blas Canela Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
139 73.25 David Pablo Villalba Institut Bellvitge L'Hospitalet de Llobregat
139 73.25 Ramon Batista Serrano Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
141 73.0 Jan Barcelona Martín Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
141 73.0 Pol Ros Domènech Bell-lloc del Pla Girona
141 73.0 Marina Martínez Grau Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
144 72.5 Marc Sancho Capistros Institut Mare de Déu de la Candelera L'Ametlla de Mar
144 72.5 Marta Mínguez García Institut de Pallejà Pallejà
144 72.5 Jordi Lladós Clos Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
147 72.25 Julio Criado Cruz Institut Duc de Montblanc Rubí
147 72.25 Cano Serra Jordi Institut de Palamós Palamós
147 72.25 Arnau Alegrí Rojas Institut Jaume Vicens Vives Girona
150 72.0 Josep Capdevila Muntadas Sant Miquel dels Sants Vic
150 72.0 Sergio Martínez Domingo Institut Infanta Isabel d'Aragó Barcelona
150 72.0 Carla Aullón Coral Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
153 71.75 Carla Jiménez Moreu Betània-Patmos Barcelona
153 71.75 Eloy Rozas Gil Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
153 71.75 Lluís Moragas i Dzadzamia Institut Joan Coromines Barcelona
156 71.5 Sergi Solís Valdivieso Institut Badalona VII Badalona
156 71.5 Ana Edo Castro Institut Vil·la Romana La Garriga
156 71.5 Fernando Sanz Casado Institut Joan d'Àustria Barcelona
156 71.5 Alba Vergés Pérez Claret Barcelona
156 71.5 Enli Ruan Wu Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
161 71.25 Berta Carrasco Martínez Sagrada Família Barcelona
161 71.25 Enric Costa Senz Institut Vallès Sabadell
161 71.25 Júlia Capella Campdepadrós Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
161 71.25 Andrea Martínez Planell Institut Vila de Gràcia Barcelona
161 71.25 Irina Castellà Torrus Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
166 71.0 Joan Prat Sala La Salle Manresa
166 71.0 Ferran Algué Cases Institut Francesc Ribalta Solsona
166 71.0 Juan José Guevara Olivier Institut Vila-seca Vila-seca
169 70.75 Carlos Rusca Mena Institut Salvador Espriu Barcelona
169 70.75 Xavier Vera de la Gala Montagut Vilafranca del Penedès
169 70.75 Mercedes Oriol Rocabert Canigó Barcelona
169 70.75 Iker Jimenez Quijada Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
173 70.5 Arantzazu Pagonabarraga Altisèn Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
173 70.5 Joan Ballesteros Vilarasau Institut Pius Font i Quer Manresa
173 70.5 Alex Pascual Galera Mare de Déu de la Salut Sabadell
173 70.5 Ferran Hernández Caralt Institut Jaume Callís Vic
173 70.5 Sibina Arboix Gelabert Institut Llobregat Sallent
178 70.25 Pol Sturlese Ruiz Escola Professional Salesiana Barcelona
179 70.0 Xènia Sarabia Gimenéz Institut Ausiàs March Barcelona
179 70.0 Anna Domingo Ros Institut Campclar Tarragona
179 70.0 Miquel Pàmies Flack Institut La Sedeta Barcelona
179 70.0 Teresa Riba Cos Institut La Segarra Cervera
179 70.0 Arnau Díaz Giménez Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
179 70.0 Aloma Pérez Monné Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
179 70.0 Óscar Collado López Llor Sant Boi de Llobregat
179 70.0 Ricardo Luque Echevarria Sant Jordi Fornells de la Selva
179 70.0 Joaquim Ribas Gimeno Betània-Patmos Barcelona
179 70.0 Pau Bru Fernández Institut Lacetània Manresa
189 69.75 Laura Jalloul Xicart Institut Can Planas Barberà del Vallès
189 69.75 Montserrat Erchini Montes Institut Torre del Palau Terrassa
189 69.75 André Lehner Mas Betània-Patmos Barcelona
192 69.5 Pere Conte Pallarès Sant Ignasi Barcelona
193 69.25 Iona Garcia Vila Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
193 69.25 Aloma Alenyà Creus Aula Escuela Europea Barcelona
193 69.25 Xavier Luquin Lleixà Anna Ravell Barcelona
193 69.25 Victor Sánchez Aragón Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
193 69.25 Andreu Vega Casanovas Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
193 69.25 Carlos Rodríguez Jordan Institut de Terrassa Terrassa
193 69.25 Zacarías Martí Ferrater Betània-Patmos Barcelona
200 69.0 Pau Matas Albiol Institut de Masquefa Masquefa
200 69.0 Xavier Margineda Mangues Vedruna Balaguer Balaguer
200 69.0 Albert López Vidal Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
200 69.0 Mariona Jaramillo Civill Institut Jaume Vicens Vives Girona
200 69.0 Basma el Emrani Azariah Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet
205 68.75 Xavier Gangonells Martínez Institut Cal Gravat Manresa
205 68.75 Adrià Vidal Rosell Institut Maria Rúbies Lleida
205 68.75 Arnau Morán Riera Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
205 68.75 Sergio Torres Benito Pare Manyanet Barcelona
205 68.75 Lluc Jiménez López Institut Vil·la Romana La Garriga
205 68.75 Tristan Conde Vidal Sant Pau Barcelona
205 68.75 Daniel Punzano Vidal Institut Maria Aurèlia Capmany Cornellà de Llobregat
205 68.75 Sergi Suades Torres Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
205 68.75 Paula Villarroya Pérez Institut Les Vinyes Santa Coloma de Gramenet
205 68.75 Marcos Benedico Pociello Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
205 68.75 Àlex Escobar Ros Xarxa Berga
205 68.75 Marc Lapaz Lacorte Institut Emperador Carles Barcelona
205 68.75 Leo van Halteren Canal Institut Quatre Cantons Barcelona
218 68.5 Josep Folqué Garcia Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
218 68.5 Guillem Tió Infant Jesús Barcelona
218 68.5 Arturo Barangé Casa del Roure Barcelona
218 68.5 Pau Mascaró Aznar Institut Torre del Palau Terrassa
218 68.5 Alba Porta Ciurana Institut La Segarra Cervera
218 68.5 Run-en Qiu Wu Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
224 68.25 Laia Cebollero Capdevila Claver Lleida
224 68.25 Gerard Morell Mesa Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
224 68.25 Roger Mora de la Serna Institut Icària Barcelona
224 68.25 Jan Prat Alemany Institut d'Argentona Argentona
224 68.25 Claudi Madrid Segarra Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
224 68.25 Núria Velasco Falguera Institut Jaume Vicens Vives Girona
224 68.25 Oriol Segú Rosa Institut Narcís Oller Valls
224 68.25 Ilya Schneider Sant Pau Barcelona