Àrea de centre


Llista de les millors puntuacions (6%) de primer d'ESO

En total han participat 19334 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 143.75 Marc Castellà Rivero Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
2 133.75 Joan Puig Cortina Institut Montserrat Roig Barcelona
3 131.25 Ricardo Batanero Moranchel Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
4 130.0 Elisa Cunillera Galán Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
4 130.0 Roger Soler Galindo Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
4 130.0 Vera Morancho Bargas Aula Escuela Europea Barcelona
7 128.75 Iván Pizarro Funes Sant Miquel Barcelona
8 128.5 Carrillo Nadeu Pau Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
9 128.25 Joana Ubach Quintana Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
10 127.5 Jon Ramos Aguiar La Salle Gràcia Barcelona
10 127.5 Pablo Rodriguez Maza Aula Escuela Europea Barcelona
10 127.5 Guillem Vizcarro Sánchez del Valle Institut Ernest Lluch Barcelona
13 127.25 Kílian García Oter Institut Caterina Albert Barcelona
14 126.75 Xiangbo Yang Monlau Barcelona
15 126.25 Adrián Caballero Marín Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
15 126.25 Marc Albaigès Llop Institut Jaume Balmes Barcelona
15 126.25 Marina Misaki Alioto Alioto Institut Viladomat Barcelona
18 125.75 Valentina Sans Bayo Institut Vila de Gràcia Barcelona
19 125.0 Cristina Moncusi Juan Puigcerver Reus
20 124.75 Berta Ventura Güell Institut Josep Brugulat Banyoles
20 124.75 Lara Vicente López-osornio Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
22 123.75 Oriol Mangues Rubia Institut Icària Barcelona
22 123.75 Roger Comellas Vilamala La Salle-Berga Berga
24 123.5 Roberto Fernández Pombal Mare de Déu del Carme Tarragona
25 122.5 Berta Núñez Gallarde Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
25 122.5 Anna Blanco Vilaró Institut Viladomat Barcelona
25 122.5 Berta Gil Coleto Institut Viladomat Barcelona
25 122.5 Pere Gómez Gou Montessori-Palau Girona
25 122.5 Akane Sabarich Segalà Montagut Vilafranca del Penedès
30 122.25 Marc Fernández Miranda Institut Jaume Balmes Barcelona
31 122.0 Eva Bunyesc Courcelle Institut Joan Oró Lleida
32 121.75 Nael Vázquez Burguiere Sant Miquel Barcelona
33 121.25 Maria Triginer Salvatella Betània-Patmos Barcelona
34 120.0 Sara López Delgado Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
34 120.0 Shun Wang Montessori-Palau Girona
34 120.0 Jordi Rius Trillas Vedruna Tàrrega Tàrrega
34 120.0 Martí Prado Curell Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
34 120.0 Laia Amaré Arnàez Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
39 119.75 Jaume Hermosa Domènech Institut Vapor del Fil Barcelona
39 119.75 Andrés Arroyo Álvarez Sant Gabriel Viladecans
39 119.75 Gabriel Rodriguez Valenzuela Institut Icària Barcelona
42 118.75 Miquel Parisi Saura Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
42 118.75 Marc Gras Melchor Brianxa Tordera
42 118.75 Andrea Natali Sil Barcelona
42 118.75 Jordi Rodríguez Alberich Teresià Tortosa
42 118.75 Marc Torres Bosch Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
47 118.5 Nil Torrents Inglés Sec. d'Institut Tiana Tiana
48 117.5 Asier Hernández Cortés Escoles Freta Educació Maresme Mataró
48 117.5 Boas Willem van Gelder Institut Puig Cargol Calonge
48 117.5 Diego Porras Quevedo Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
48 117.5 Abril García Lacambra Tecnos Terrassa
52 117.25 Sira Batlles Cabré Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
52 117.25 Joaquim Cruzet Fernández Sant Pau Barcelona
52 117.25 Coral Ginabreda Palomo Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
52 117.25 David Ruiz Carrión Salesià de Sant Josep Barcelona
56 117.0 Víctor García Gutiérrez La Salle Reus
56 117.0 Maymó Oliart Pol Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
56 117.0 Martí Perpiña Ramírez de Arellano Sant Pau Apòstol Tarragona
59 116.75 Pablo Onandia Serrano Casa del Roure Barcelona
60 116.25 Sergi Puigdollers Fuillerat Institut Ernest Lluch Barcelona
60 116.25 Liyan Chen Xu Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
60 116.25 Daniel Falcón Lafarga Mare de Déu del Carme Tarragona
63 116.0 Ariadna Lidón Ardanuy Minguella Badalona
63 116.0 Ivan Plana Vila Institut Castell d'Estela Amer
65 115.75 Clara Castelló Santacruz IPSI Barcelona
65 115.75 Pablo François Christian Félix Bres-negretti Institut Jaume Balmes Barcelona
65 115.75 Guim Borrell Bullich Institut Icària Barcelona
68 115.5 Pau Pons Borrallo Institut Jaume Balmes Barcelona
68 115.5 Joan Solé Molina Maristes La Immaculada Barcelona
70 115.0 Bruna Palou Novillo Institut Vall de Llémena Sant Gregori
70 115.0 Yago Carretero Candial Institut 22@ Barcelona
70 115.0 Ivan Torralba Ariza Escoles Freta Educació Maresme Mataró
70 115.0 Anton Meneses Julià Institut Teresa Pàmies Barcelona
74 114.75 Jan Bermejo Martín Institut Vall d'Hebron Barcelona
74 114.75 Bruna Vázquez Barrio Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
74 114.75 Arnau Redondo Serracarbasa Institut Moianès Moià
74 114.75 Neus Cusó Rodríguez Mireia Montgat
74 114.75 Òscar Fernández Alcoba Institut Viladomat Barcelona
79 114.5 Martí Salom Thau Barcelona
79 114.5 Iker Kolás Conde Institut de Tecnificació Amposta
81 114.25 Gerard Casas Marcet Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
82 113.75 Mohamad Daoud Institut Josep Brugulat Banyoles
82 113.75 Conrad López Garcia Infant Jesús Barcelona
82 113.75 Berta Sancho Berjillos La Salle Manresa
82 113.75 Teo Carbó Casado Casa del Roure Barcelona
86 113.5 Nicolás Padilla Romero Institut Jaume Balmes Barcelona
86 113.5 Pau Casanovas Casadevall Montseny-Poblenou Barcelona
86 113.5 Marc Galcerà Merino Mare de Déu del Carme Tarragona
86 113.5 Joan Castells Bassas La Salle Bonanova Barcelona
90 113.25 Biel Eixarch Gascón FEDAC-Horta Barcelona
90 113.25 Pasid Quintana Sangchaitaweerux Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
90 113.25 Víctor Gutiérrez Notario Institut Vilatzara Vilassar de Mar
90 113.25 Àlex Bonet Codina María Inmaculada Tremp
90 113.25 Octavi Jové Fernández El Carme Tarragona
90 113.25 Ken Ros Hirano Escola Pia de Terrassa Terrassa
90 113.25 Anna Gasull Pedra Escola Pia de Balaguer Balaguer
97 112.5 Jan Sala i Tarré Institut Abat Oliba Ripoll
97 112.5 Àlex Puigdollers López Sant Nicolau Sabadell
97 112.5 Matias Anchoriz Suñol Infant Jesús Barcelona
97 112.5 Oriol Costa Rigau Ginebró Llinars del Vallès
97 112.5 Francisco Diego López Fernández Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
97 112.5 Eduard Carrillo González Institut Alexandre Deulofeu Figueres
97 112.5 Sarkar Cuadrado Odo Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
97 112.5 Alex Galo Blanco Institut Carles Vallbona Granollers
97 112.5 Marçal Sansó Busquets Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
97 112.5 Víctor Beltrán Farré María Inmaculada Tremp
97 112.5 Roger Arranz Arnau Institut Vila-seca Vila-seca
97 112.5 Jan Borwankar Visa Sant Pau Barcelona
109 112.25 Lucas Font Bartumeus Sant Gregori Barcelona
109 112.25 Concursant de Codi 165 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
111 112.0 Xinnuo Yang Mestral Sant Feliu de Llobregat
111 112.0 Daniel Benavides Yang Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
111 112.0 Marc Prats Plensa Mireia Montgat
111 112.0 Jan Jurado Ballalta Institut Alexandre Satorras Mataró
111 112.0 Oriol Colomer López Ginebró Llinars del Vallès
111 112.0 Joan Alasà Martínez Mare de Déu del Carme Tarragona
111 112.0 Gil Franquesa Pinilla Institut Moianès Moià
118 111.75 Ivet Cruz Fernández Mestral Sant Feliu de Llobregat
118 111.75 Isil Rigat Burgarolas Ginebró Llinars del Vallès
118 111.75 Nora Sureda Garcia Institut Escola Francesc Cambó i Batlle Verges
121 111.25 Pol Carrillo Laborda Sant Gregori Barcelona
121 111.25 Martí Bach González Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
121 111.25 Carla Ferreiro Aubert Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
121 111.25 Irene Vila Castelló Empordà-San José Roses
125 111.0 Adrià Capdevila Fargas Escorial Vic
125 111.0 Laia Bulach Masgrau Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
125 111.0 David Franquesa Trepat Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
125 111.0 Montseny-Poblenou Barcelona
125 111.0 Mireia Llorens Cabarrocas Institut de Celrà Celrà
130 110.75 Miquel Plana Herrero Institut Sunsi Móra Canet de Mar
130 110.75 Marc Figuera Hernández La Salle Bonanova Barcelona
130 110.75 Arturo Murcia Muñoz Institut Pedralbes Barcelona
133 110.0 Mayya Shalaeva Institut Vapor del Fil Barcelona
133 110.0 Felix Lindez de Miguel Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
133 110.0 Adrià Torres Domenich Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
133 110.0 Pol Cusó Sanz Infant Jesús Barcelona
133 110.0 Miquel Sedeño Torres Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
133 110.0 Lucía Cisneros Verde Sil Barcelona
133 110.0 Laia Wang Planas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
140 109.75 Júlia Alsina Guerrero Institut Reguissol Santa Maria de Palautordera
140 109.75 Lluc Peris Giralt Montagut Vilafranca del Penedès
140 109.75 Ramón Alamús Sambró Institut Quatre Cantons Barcelona
140 109.75 Josep Prats Vallejo Teresià Tortosa
144 109.5 Pau de Llorens Gonzàlez Institut Fontanelles Les Borges del Camp
144 109.5 Robert Juanola Cubarsí Institut de Llagostera Llagostera
144 109.5 Àlex Uria Farrés Institut Escola Onze de Setembre Sant Quirze del Vallès
147 109.25 Roger Carrillo Burriel Institut Joan Oró Lleida
147 109.25 Iago García Marcote Montessori-Palau Girona
149 108.75 Júlia Canosa Segura Institut Vallès Sabadell
149 108.75 Carlota Aguiló Marín Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
149 108.75 Paula Chaguaceda Mora Elisabeth Salou
149 108.75 Oriol Murillo Vidal Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
149 108.75 Noa Almagro Moreno Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
149 108.75 Èric Julià Cot Els Arcs Barcelona
155 108.5 Bruna Pous Farran Els Arcs Barcelona
155 108.5 Gerard Cosp Pla Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
155 108.5 Cloe Aguayo Morales Institut La Serra Mollerussa
155 108.5 Matías Taratuta Rodríguez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
155 108.5 Ernest Torrens Laín Betània-Patmos Barcelona
160 108.25 Erik Vizcaíno Montserrat Barcelona
160 108.25 Eric Reina Aznar Àgora Sant Cugat del Vallès
160 108.25 Laura García Cirera Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
160 108.25 Álex Peñas Perea Fax L'Hospitalet de Llobregat
160 108.25 Pau Fuentes Jiménez Badalonès Badalona
165 108.0 Marc Arjona Pérez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
165 108.0 Arnau Torallas Gras Institut Escola Montagut Santa Susanna
167 107.5 Marc Gaitx López Institut Jaume Callís Vic
167 107.5 Quirze Puigdevall Company Institut Narcís Monturiol Figueres
167 107.5 Arnau Martínez Paricio Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
167 107.5 Jana Garcia Pino Institut Joan Mercader Igualada
167 107.5 Guillem Esteve Casals Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
167 107.5 Pablo Monreal Frances La Salle Bonanova Barcelona
167 107.5 Genís Turon Dalí Institut Josep Brugulat Banyoles
167 107.5 Roc Vergés Solé Institut Narcís Oller Valls
167 107.5 Antonio Wieczorek García Institut Jaume Balmes Barcelona
167 107.5 Nahia Montserrat Muñoz Institut Manuel Vázquez Montalbán Sant Adrià de Besòs
167 107.5 Biel Martí López Puigcerver Reus
167 107.5 Héctor Moreno Romero Garbí Pere Vergés Badalona
167 107.5 Abril Catalán Ribolleda Institut Ernest Lluch Barcelona
167 107.5 Jana Sánchez Verdura Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
181 107.25 Oriol de Manuel Py El Clot Barcelona
181 107.25 Marcel Gutiérrez Fabregat Institut Quatre Cantons Barcelona
181 107.25 Mario Pla Varas Institut Cristòfol Despuig Tortosa
181 107.25 Eric Miranda Lucas Escola Pia d'Igualada Igualada
181 107.25 Martí Palmés Parera Col·legi Montclar-Mestral Jorba
181 107.25 Èric Tàpia Saló Institut Montserrat Roig Barcelona
187 107.0 Jana Guezala Ruana Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
187 107.0 Pau Plana Díaz Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
187 107.0 Gina Pérez Baradad Institut Matadepera Matadepera
187 107.0 Enara Homs Mañé Institut Narcís Oller Valls
187 107.0 Gonzalo Hernández Rodríguez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
192 106.75 Aitana Pau García Sagrada Família Barcelona
192 106.75 Lucía Fernández Arnáez Sant Gabriel Viladecans
192 106.75 Javier Aixalà Tris Vedruna Sagrat Cor Tarragona
192 106.75 Maria Montobbio Canosa Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
196 106.5 Farners Llach Gómez Institut Escola Greda Olot
196 106.5 Pau Minguez García Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
196 106.5 Biel Serra Corral La Salle Bonanova Barcelona
196 106.5 Mar Asensio Garcia Daina Isard Olesa de Montserrat
196 106.5 Jordi Peris Bardina Sant Pau Apòstol Tarragona
196 106.5 Martina Prats Vila La Vall BELLATERRA
202 106.25 Guerau Jiménez Perea Institut Montserrat Roig Barcelona
202 106.25 Alejandro Cantero Magallón Sant Miquel Barcelona
202 106.25 Daniel Espadero Lieske Institut d'Argentona Argentona
202 106.25 Aaron Vela Yañez Sec. d'Institut Tiana Tiana
202 106.25 Ferran Perez Puig Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
202 106.25 Esteban Barangé Montserrat Barcelona
202 106.25 Marc Piñot Empez Aula Escuela Europea Barcelona
202 106.25 Paula Ruiz Galán Institut Escola Montagut Santa Susanna
202 106.25 Rodaina el Madaoui Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
211 106.0 Pau García Artuñedo Garbí Pere Vergés Badalona
211 106.0 Eric Rubio Miragaya Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
211 106.0 Sara Gallego Gómez Mare de Déu del Carme Tarragona
211 106.0 Martí Moseguí Cadena Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
211 106.0 Pau Navarrete Tàpias Mare de Déu del Carme Tarragona
211 106.0 Daniela Galassi Aguirre John Talabot Barcelona
211 106.0 Maria Lindez de Miguel Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
211 106.0 Omar Bakkouh Mahdad Institut Olivar Gran Figueres
211 106.0 Pablo Colado Malonovskaya Salesià de Sant Josep Barcelona
211 106.0 Unai Canals Alejo Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
221 105.75 Gonzalo Jiménez Serra Aula Escuela Europea Barcelona
221 105.75 Albert Illescas Soler Institut Miquel Bosch i Jover Artés
221 105.75 Xènia Solé Sanchez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
221 105.75 Tomás Griffiths Pérez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
221 105.75 Rai Milelire Martinez Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
221 105.75 Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
221 105.75 Camila Simonsohn Husid Aula Escuela Europea Barcelona
221 105.75 Pau Borràs Borrell Institut Montilivi Girona
221 105.75 Concursant de Codi 176 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
221 105.75 Roger Solé Ramon Vedruna Tàrrega Tàrrega
221 105.75 Núria Rossell Sanitjas Institut Montsoriu Arbúcies
221 105.75 Oriol Orteu Farré Institut Manuel de Montsuar Lleida
233 105.5 Emilio Nilo Paredes Sil Barcelona
233 105.5 Lluna Vila Laín Institut Caterina Albert Barcelona
233 105.5 Erik Gómez Jiménez Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
233 105.5 Roger Roca Martí Institut de Vilafant Vilafant
237 105.25 Xan Paz i de Batlle Institut Jaume Vicens Vives Girona
237 105.25 Albert Pérez Lázaro Sant Miquel Barcelona
237 105.25 Núria Fonollosa Maillo Tecnos Terrassa
240 105.0 Tudor Georgescu Institut Montserrat Barcelona
240 105.0 Valeria Ferrer Carbonnel Aula Escuela Europea Barcelona
240 105.0 Ángela Infantes Navarro IES Ramón J. Sender Fraga
240 105.0 Mateo Bonet Ollé Casa del Roure Barcelona
240 105.0 Judit Vila Triadú Institut Vall de Llémena Sant Gregori
240 105.0 Brayan Brito Vivar Santa Dorotea Barcelona
240 105.0 Edu López Egorychev Sant Miquel Barcelona
240 105.0 Yue Fei FEDAC-Vic Vic
248 104.75 Adrià Fernández Juez Institut Castell d'Estela Amer
248 104.75 Bruno Carrillo Muñoz Institut Ernest Lluch Barcelona
248 104.75 Miguel Cabrillana Primo Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
248 104.75 Pablo Moreno Julián Institut Dertosa Tortosa
248 104.75 Miquel Martín Martínez Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
248 104.75 Aniol Vilella Pallarès Claret Barcelona
248 104.75 Marta Comas Masclans Llor Sant Boi de Llobregat
255 104.5 Jan Salvadó Verdú Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
255 104.5 Vidal Hita Sancho Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
255 104.5 Escofet Marsó Jordi Sant Josep Vilafranca del Penedès
255 104.5 Júlia Puig González Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
259 104.25 Concursant de Codi 137 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
259 104.25 Julian Calvez Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
259 104.25 Joana Salvadó Lana Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
259 104.25 Vedruna Puigcerdà
259 104.25 Teo Duran Altarriba La Salle Bonanova Barcelona
264 104.0 Álvaro Onandia del Coto Casa del Roure Barcelona
264 104.0 Pere Mata Curto Montagut Vilafranca del Penedès
264 104.0 Ivet Miàs Institut Puig Cargol Calonge
264 104.0 Pau Serra Sensada Proa Barcelona
268 103.75 Carlos Daniel Betancur Giraldo Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
268 103.75 Jana Montanyà Garriga Sadako Barcelona
268 103.75 Xavier Márquez Martínez La Salle Montcada Montcada i Reixac
268 103.75 Daniel Kavyn Institut Martí l'Humà Montblanc
268 103.75 Sara Rubert Mendoza Abat Oliba Loreto Barcelona
268 103.75 Arán López Bosch Institut Pedralbes Barcelona
268 103.75 Pablo Rubio Manén Abat Oliba Loreto Barcelona
268 103.75 Ziyao Xu Montessori-Palau Girona
268 103.75 Ot Caellas Busquets Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
268 103.75 Arnau Navarro Oriola Garbí Pere Vergés Badalona
268 103.75 Elia Gómez Farrando Canigó Barcelona
268 103.75 Pol Sánchez Baro Institut Pedralbes Barcelona
268 103.75 Marina Garrido Segura Institut Terres de Ponent Mollerussa
268 103.75 Aitor Pino Pèrez Institut Torrent dels Alous Rubí
268 103.75 Maria Martínez Grau Mare de Déu del Carme Tarragona
268 103.75 Marc Martí Tarzán Elisabeth Salou
268 103.75 Jerom Peguero Chaves Institut Joan Fuster Barcelona
285 103.5 Marc Llinàs Ródenas Betània-Patmos Barcelona
285 103.5 Iu Marrugat Ribot Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
285 103.5 Teo Herrero Pérez Aula Escuela Europea Barcelona
285 103.5 Jialiang Chen Institut Jaume Callís Vic
285 103.5 Ignacio Herrera Benito Casa del Roure Barcelona
285 103.5 Roger Viñas Cardona Elisabeth Salou
285 103.5 Paula Cumplido López Valldaura Barcelona
285 103.5 Concursant de Codi 171 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
285 103.5 Laura Climent Delgado Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
294 103.25 Concursant de Codi 142 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
294 103.25 Claudia Gonzalez Fernandez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
294 103.25 Aina Gras Peire Escola Pia de Terrassa Terrassa
294 103.25 Hugo Rios Martínez Sant Felip Neri Barcelona
294 103.25 Pep Escaler González Diocesana Navàs
294 103.25 Roc Bartoló Casals Institut Guillem de Berguedà Berga
294 103.25 Nayan Ramos Ponce Institut Joan Fuster Barcelona
294 103.25 David Parras Ramon El Puig Esparreguera
294 103.25 Eugènia Prunés Clusellas Montcau-La Mola Matadepera
303 103.0 Fiona Zhu Yang Institut Joan Fuster Barcelona
303 103.0 Àlex José López Institut Escola Onze de Setembre Sant Quirze del Vallès
303 103.0 Aday Perez Orejuela Institut de Lliçà Lliçà d'Amunt
303 103.0 Gemma Ambrós Esteban Institut Castell del Quer Prats de Lluçanès
303 103.0 Jep Oliveras Oliver Institut Manuel Blancafort La Garriga
303 103.0 Scott Alexander Mcdowell Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
303 103.0 Jordi San Millan Paytuvi Claret Barcelona
310 102.75 Alba Hesse Prats Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
310 102.75 Víctor Planells Vanimal Institut Jaume Balmes Barcelona
310 102.75 Pau Moreno Mirón Institut Narcís Oller Valls
310 102.75 Berta Muñoz Bosch Institut Jaume Vicens Vives Girona
314 102.5 Irina Linares Flores Institut Manuel Blancafort La Garriga
314 102.5 Ainara Pérez Rentero Institut Badia i Margarit Igualada
314 102.5 Marc Lozano Casasayas Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
314 102.5 Pau Majó Casero Institut Viladomat Barcelona
314 102.5 Joel Puig Medrano La Presentació Reus
314 102.5 Roger Muntaner Robreño Sant Miquel Barcelona
314 102.5 Chenru Jiang Institut Jaume Vicens Vives Girona
314 102.5 Cristina Faith Francis Escolàpies Figueres Figueres
314 102.5 Héctor Seoane Marco Mare de Déu del Carme Tarragona
314 102.5 Guillem Villanueva Rubio Els Arcs Barcelona
314 102.5 David Alexandre Godeanu Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
314 102.5 Maria Aparicio González Sant Nicolau Sabadell
314 102.5 Joan Manuel Ciurlizza López-caparrós Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona
314 102.5 Aimar Lopez Martínez Sec. d'Institut de Vallbona d'Anoia Vallbona d'Anoia
314 102.5 Anna Closa Sanpera Infant Jesús Barcelona
314 102.5 Ona Segú Pedemonte Els Arcs Barcelona
314 102.5 Ivan Porras Manzano Montseny-Poblenou Barcelona
314 102.5 Carles Cartró López Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
314 102.5 Núria Perearnau Teixidor Institut Abat Oliba Ripoll
314 102.5 Judit Berengué Curto Teresià Tortosa
334 102.25 Aina Tamboleo Zamora Institut Ernest Lluch Barcelona
334 102.25 Cristian Kenarov Iliev Institut Jaume I Salou
334 102.25 Alba Albó Pujadas Institut La Riera Badalona
334 102.25 Biel Porté Bigordà Institut Escola Catalunya Sant Cugat del Vallès
334 102.25 Zhixuan (daniel) Hu Hamelín-Internacional Laie Montgat
334 102.25 Alba de Vicente Companys Elisabeth Salou
334 102.25 Xavier Jaraba Victoria Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
334 102.25 Daniel Gallego Bilyalov Llor Sant Boi de Llobregat
334 102.25 Roé Castillo Mireia Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
334 102.25 Sergi Viader Institut Puig Cargol Calonge
334 102.25 Aharon Fernández Gullón Institut Vall d'Hebron Barcelona
345 102.0 Martina Antolí Añó Sagrat Cor Amposta
345 102.0 Miona Viella Ribas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
345 102.0 Ferran Aulina Vilarrasa Institut Castell d'Estela Amer
345 102.0 Li Qiao Lin Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
349 101.75 Lara Platenkamp Ballarín Institut Ronda Lleida
349 101.75 Astrid Bosser Arderiu Betània-Patmos Barcelona
349 101.75 Lázaro Navarro Masip Sagrat Cor Amposta
352 101.25 Ana María Torres Chapatte Casa del Roure Barcelona
352 101.25 Arnau del Hallazgo Grau Mare de Déu del Carme Tarragona
352 101.25 Anna Chen Ji La Salle-Berga Berga
352 101.25 Enzo Kai Tian Carlo Liu Minguella Badalona
352 101.25 Biel Ortega Lao Escola Pia de Terrassa Terrassa
352 101.25 Ulisses Bolsa Llopis Institut Moianès Moià
352 101.25 Roger de la Cruz Bolaños Mare de Déu del Carme Tarragona
352 101.25 Ovidi Prat Vives Anoia Igualada
352 101.25 Marta Cristobal Daries Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
352 101.25 Emma Lucia Verrilli Ventura Teresià Tortosa
352 101.25 Pau Bargalló i Sànchez Sadako Barcelona
352 101.25 Quim Pérez Corbeto Institut Pedralbes Barcelona
352 101.25 Pablo Santos Tébar Institut Montmeló Montmeló
352 101.25 Max Alemany Lesma Mestral Sant Feliu de Llobregat
352 101.25 Joel Compte Mir Institut Joan Mercader Igualada
352 101.25 Paula de Pedro Gutiérrez Monlau Barcelona
352 101.25 Pau Nogueras Sala Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
352 101.25 Henoc Peral Espín Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
352 101.25 Mariona Saus Carulla Sant Nicolau Sabadell
352 101.25 Rita Gay Margall Institut Viladomat Barcelona
352 101.25 Miquel Estany Duran La Farga Sant Cugat del Vallès
352 101.25 Naiara Bermúdez Lafuente Sant Lluís Barcelona
352 101.25 Aitor González Escalante Camí II Barcelona
352 101.25 Pere Teixidó Quintana Institut Montsoriu Arbúcies
352 101.25 Marc Mateo Codina La Salle Manresa
352 101.25 Carlos Martí Dueso Aula Escuela Europea Barcelona
378 101.0 Jan Domínguez Falguera Montessori-Palau Girona
378 101.0 Àlex Bañón Bombalova Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
378 101.0 Eric Prados Palomo Institut Carles Vallbona Granollers
378 101.0 Paula Cornet Gaudes Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
378 101.0 Arnau Parraga Nieto Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona
378 101.0 Norma Abella Blazquez Infant Jesús Barcelona
378 101.0 Júlia Vila Rodríguez Montagut Vilafranca del Penedès
378 101.0 Marc Puiggròs Bellver Betània-Patmos Barcelona
386 100.75 Biel Talón Hernández Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
386 100.75 Iago Poal-manresa Fernández Sant Pau Barcelona
386 100.75 Yago Lázaro Montserrat Barcelona
386 100.75 Marc Roig Martínez Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
386 100.75 Daniel Varona Blanco Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
386 100.75 Anna García Solé Institut Can Jofresa Terrassa
386 100.75 Hèctor Zarco Fernández Daina Isard Olesa de Montserrat
386 100.75 Bruna Bou Roig Tecnos Terrassa
386 100.75 Concursant de Codi 196 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
386 100.75 Marta Sagrera Tortosa Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
396 100.5 Manel Ferrán Ruíz Abanto La Salle Horta Barcelona
396 100.5 Guillem Armengol Casado Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
396 100.5 Rubén Berruezo Miró Institut Narcís Oller Valls
396 100.5 Ada Serrano Salleras Institut Peralada Peralada
396 100.5 Jan Flores Vila Institut-Escola Sala i Badrinas Terrassa
401 100.25 Marçal Saura Díaz Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
401 100.25 Jan Sangüesa Fernández Institut Joan Brossa Barcelona
401 100.25 Ot Daura Sabaté Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
404 100.0 Maria Martinez Berbegal Institut Matadepera Matadepera
404 100.0 Hugo Fernández Muñoz Institut Can Planas Barberà del Vallès
404 100.0 Unai Traveset Rodríguez Joviat Manresa
404 100.0 Luis Marlon Cardenas Ramirez Institut Caterina Albert Barcelona
404 100.0 Marina Massa Serra Institut Vallès Sabadell
404 100.0 Mar Baiges Reverté Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
404 100.0 Gerard Curto Escorihuela Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
404 100.0 Abril Coll Borras Institut Pedralbes Barcelona
404 100.0 Leo Bela Linares Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
404 100.0 Fausto Benítez Castillo Institut Quatre Cantons Barcelona
404 100.0 Miquel Moretó Solé Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
404 100.0 Arnau Marron Riera IPSI Barcelona
404 100.0 Arseniy Malin Hamelín-Internacional Laie Montgat
417 99.75 Arnau Díaz Casas Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
417 99.75 Pol Hernández Trias Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
417 99.75 Dennis Gilhorn Ginebró Llinars del Vallès
417 99.75 Ona Pérez Ruiz Institut Can Planas Barberà del Vallès
417 99.75 Ander Romero Aldana Institut Milà i Fontanals Barcelona
417 99.75 Concursant de Codi 187 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
417 99.75 Linus Romaní Ferrando Els Arcs Barcelona
417 99.75 Júlia Banach Castelló Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
417 99.75 Concursant de Codi 239 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
417 99.75 Aina Rodríguez de Cruz Institut Joan Oró Lleida
417 99.75 Aroa Cardenete Trullenque Abat Oliba Loreto Barcelona
417 99.75 Quim Ribaudí Institut Pere Vives i Vich Igualada
417 99.75 Cloe Valldeperez Vico La Salle Gràcia Barcelona
430 99.5 Marc Montal Morta Sant Miquel dels Sants Vic
430 99.5 Clàudia Rimola Vivó Tecnos Terrassa
430 99.5 Adrià Pablo Torrent Institut de Puig-reig Puig-reig
430 99.5 Luis de Alaminos Carulla Sagrado Corazón Barcelona
430 99.5 Genís Peñarroya Capdevila Institut de Tona Tona
430 99.5 Marc Cabero Morera Montessori-Palau Girona
430 99.5 Jan Ramírez Robledo Sant Domènec Savio Badalona
430 99.5 Dalmau Fabre Meneses Avenç Sant Cugat del Vallès
430 99.5 Marçal Puig Vivó Institut Jaume Vicens Vives Girona
430 99.5 Joan Argenter Palouzié Institut Joan Brossa Barcelona
440 99.25 Víctor Villanueva Barranquero Institut Egara Terrassa
440 99.25 Abril Oriol Alonso Montserrat Cerdanyola del Vallès
440 99.25 Galderic Pinós Peiró Els Arcs Barcelona
440 99.25 Bruna Edo Mitjans Sant Nicolau Sabadell
440 99.25 Pau Mora Balagué Institut Dertosa Tortosa
445 99.0 Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
445 99.0 Albert Fernández Martínez El Clot Barcelona
445 99.0 Lluís Carrasco Suñer Escolàpies Figueres Figueres
445 99.0 Oriol Casas Guijarro Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
445 99.0 Carlos Anand Karandikar Bonilla Aula Escuela Europea Barcelona
450 98.75 Ferran Calamonte Morata Institut El Cairat Esparreguera
450 98.75 Neus Mestres Aguado Institut La Serra Mollerussa
450 98.75 Bernat Mota Llobet Escolàpies Figueres Figueres
450 98.75 Leila Pons Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
450 98.75 Teo Garcia Bordes Montseny-Poblenou Barcelona
450 98.75 Leo Diaz Ampudia Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
450 98.75 Arnau Pons Serrano Joviat Manresa
450 98.75 Concursant de Codi 167 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
450 98.75 Biel Carbonell Plumé Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
450 98.75 Miriam Mayoz Coll Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
450 98.75 Ot Ciberta Institut Puig Cargol Calonge
450 98.75 Guiu Ferrer Morer Escola Pia de Terrassa Terrassa
450 98.75 Judith Vidal Rodas Les Alzines Girona
450 98.75 Laia Sanchez Ortiz Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
450 98.75 Bo Kai Zhou Institut XXV Olimpíada Barcelona
450 98.75 Pau Munné Sanchis Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
450 98.75 Irene Oliver Buisan Els Arcs Barcelona
450 98.75 Cinta Garcia Villalbí Institut Les Planes Santa Bàrbara
450 98.75 Júlia Fontanella Garrigosa Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
450 98.75 Iván Abian Illescas Santa Dorotea Barcelona
450 98.75 Albert Farré Santacana Institut Montserrat Barcelona
450 98.75 La Salle Gràcia Barcelona
450 98.75 Mohamed Laazibi Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
450 98.75 Roger Coll Balletbó Institut Nou Palafrugell Palafrugell
450 98.75 Marc Domènech Bel Maristes Sants - les Corts Barcelona
450 98.75 Àlex Pons Vinyals Sant Nicolau Sabadell
450 98.75 Dylan Giordano Jones Institut Viladomat Barcelona
477 98.5 Pau Méndez Ruíz Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
477 98.5 Nil Mercader Güell Institut Vallvera Salt
477 98.5 Roger Pérez Lara Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
477 98.5 Dídac Ros Marín Institut de Badia del Vallès Badia del Vallès
477 98.5 Jan Vibancos Amenós Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
482 98.25 Arnau Estrada Espin Institut Matadepera Matadepera
482 98.25 Martí Sanz Dinarés Avenç Sant Cugat del Vallès
482 98.25 Aina Puy Pous La Salle Bonanova Barcelona
482 98.25 Ludwig Thiem González Institut Icària Barcelona
482 98.25 Carla Roig Montardit Sagrada Família Tortosa
482 98.25 Lluís Salas Tarqui Institut Joan Brossa Barcelona
482 98.25 Núria Mundó Rovira FEDAC-Vic Vic
482 98.25 Ariadna Garcia Segué Institut Caterina Albert Barcelona
490 98.0 Jaime Manuel Robledano Herranz Sant Pau Apòstol Tarragona
490 98.0 Valentina Perdrix Firpo Institució Tarragona Reus
490 98.0 Maria Trullàs Romera Institut Pere Vives i Vich Igualada
490 98.0 Biel Borruel Juvé Montagut Vilafranca del Penedès
490 98.0 Lluc Bonal Grau Institut Olivar Gran Figueres
490 98.0 Martí Minguell Agut Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
490 98.0 Biel Abelenda Núñez Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
490 98.0 Jan Mulero Azorín Institut Montilivi Girona
490 98.0 Marc Faust Betriu Ollé Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
499 97.75 Marc Flores Pérez Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
499 97.75 Laia López Aguilar Montserrat Cerdanyola del Vallès
499 97.75 Arnau Yélamos Baró Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
499 97.75 Biel Lax Pueyo Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
499 97.75 Miquel Duch Gil Institut Quatre Cantons Barcelona
504 97.5 Lluc del Pozo Exposito Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
504 97.5 Nicolás Gallés Taverner Aula Escuela Europea Barcelona
504 97.5 Marc Giralt Bellido Sant Gregori Barcelona
504 97.5 Pep Arenas Francitorra Montessori-Palau Girona
504 97.5 Carla Andreia Podina Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
504 97.5 Marc Cánovas Hortet Betània-Patmos Barcelona
504 97.5 Laura Pozo Mendoza Institut Pons d'Icart Tarragona
504 97.5 Manel Papell Armand-ugon Súnion Barcelona
504 97.5 Abel Nolla Bertran Mare de Déu del Carme Tarragona
504 97.5 Bernat Sancho Berjillos La Salle Manresa
504 97.5 Adriana de Montellà Verdejo Institut Mediterrània El Masnou
504 97.5 Lucas Barberà Restrepo Sant Gregori Barcelona
504 97.5 Martí Devesa Alguacil Santa Dorotea Barcelona
504 97.5 Martina Ortega Soler Institut Quatre Cantons Barcelona
504 97.5 Galen Elvis Gibson-kerek Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
504 97.5 Miguel Íñigo Matute Burguete Jesús Maria Barcelona
504 97.5 Joan Galup Hernández Súnion Barcelona
504 97.5 Carla Benito Hernández La Salle Manresa
504 97.5 Martina Jiménez García Cor de Maria Mataró
504 97.5 Irene Enrich Barrachina La Vall BELLATERRA
504 97.5 Ariadna Eastaway Moreno Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
504 97.5 Mario Domenech Muñoz Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
504 97.5 Miquel Molinero Prieto Sil Barcelona
504 97.5 Aida Ginés Juanals Montessori-Palau Girona
504 97.5 Erik Glaveckas El Carme Tarragona
504 97.5 Diana Prats Pérez Sagrada Família Tortosa
504 97.5 Galdric Farrerons Vilà Institut de l'Alt Foix Sant Martí Sarroca
504 97.5 Ona Borrell Hormaechea Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
504 97.5 Jordi Freixes Blanch Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
504 97.5 Dina Oudayer Laakel Institut Terra Roja Santa Coloma de Gramenet
504 97.5 Ferran Duran Domingo Sagrada Família Tortosa
504 97.5 Emma Gasch Berga Institut Ernest Lluch Barcelona
504 97.5 Jan Barrassa Pey Institut Marta Estrada Granollers
504 97.5 Martí Cañón Herrera Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
504 97.5 Daniel Vilches Fornieles Joviat Manresa
504 97.5 Laya Chen Ji La Salle-Berga Berga
504 97.5 Núria Ricart Subiranas Garbí Pere Vergés Badalona
504 97.5 Cónrad Català Gomez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
542 97.25 Diego Pinar Fernández Sant Pau Barcelona
542 97.25 Ignacio Sandalinas Berriozabal La Salle Bonanova Barcelona
542 97.25 David Illa Olteanu Institut Montsoriu Arbúcies
542 97.25 Gabriel Osberger Serrano Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
542 97.25 Saioa Cilveti Cuadrat Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
542 97.25 Pau Mera Rodríguez Llor Sant Boi de Llobregat
542 97.25 Martina Gilabert Mateu Jesús Maria Barcelona
542 97.25 Ona Caufapé Mateu Institut Quatre Cantons Barcelona
542 97.25 Meritxell de Palol González Escolàpies Figueres Figueres
542 97.25 Xavier Merino Ciruelos Sant Josep Reus
542 97.25 Marcel Lao Vilà Institut Joan Mercader Igualada
542 97.25 Aina Gifra Martinell Institut Josep Brugulat Banyoles
542 97.25 Mateu Sales Bellet Els Arcs Barcelona
555 97.0 Pau Vives Domingo Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
555 97.0 Farners Vilella Navarro Institut-Escola Sala i Badrinas Terrassa
555 97.0 Sara Martín Antúnez Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
555 97.0 Jordi Ribó Vilà Institut Jaume Balmes Barcelona
559 96.75 Àlex Garí Mangrané Institut Cristòfol Despuig Tortosa
559 96.75 Adriana Gesé Fondevila Vedruna Balaguer Balaguer
559 96.75 Alessandro Javier Picco Salas Institut Vacarisses Vacarisses
559 96.75 Pau Travesa Comellas Institut Guillem de Berguedà Berga
559 96.75 Sergio Rivero Díaz Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
559 96.75 Julian Roche Asunción Pimentel Mare de Déu del Roser Barcelona
559 96.75 Lika Chkhaidze Institut Viladomat Barcelona
559 96.75 Jaume Roqué Hilari Institut Peralada Peralada
559 96.75 Jordi Fernández Medina Betània-Patmos Barcelona
568 96.5 Unax Lamus Vicente Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
568 96.5 Zaioa Ripollés Epalza Daina Isard Olesa de Montserrat
568 96.5 Jan Jaen Sole Institut Andreu Nin El Vendrell
568 96.5 Isaac Ramírez Urrea Institut Jaume Vicens Vives Girona
568 96.5 David Masdeu Vall Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
568 96.5 Hamza Lamlili Boubes Institut Vallvera Salt
568 96.5 Aina Vinagre Sardà Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
575 96.25 Eduard Rodríguez Jiménez Elisabeth Salou
575 96.25 Laia Monserdà López Institut Vil·la Romana La Garriga
575 96.25 Hector Muñoz Rodríguez Institut Escola Pere Viver Terrassa
575 96.25 Leire Diaz Carreras-candi Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
575 96.25 Raúl Magaña Teijeiro Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
575 96.25 Anna Puig Sala Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
575 96.25 Mauro Bellera Amorós Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
575 96.25 Marçal Teixes Prats Avenç Sant Cugat del Vallès
575 96.25 Lucas Huber Canela La Salle Bonanova Barcelona
575 96.25 Ignacio Bel Iskhakava Aula Escuela Europea Barcelona
575 96.25 Nil Lajara Martín Badalonès Badalona
575 96.25 Max Neuijen Repkes Institut Montilivi Girona
575 96.25 Adriel Mateo Espejo Corcuera Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
575 96.25 Izan Calero Montero Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
575 96.25 Mikaela Ivanna San Bartolomé Abadie Institut Matadepera Matadepera
575 96.25 Iker Romero Peradalta Institut de Llagostera Llagostera
575 96.25 Oriol Ricart Guiu Institut Joan Oró Lleida
575 96.25 Irene Carmona Tomas Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
575 96.25 Miguel Beumala Blabia La Farga Sant Cugat del Vallès
594 96.0 Clara Peruga Camí Casa del Roure Barcelona
594 96.0 Julia Rodríguez Pérez Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
594 96.0 Lucía Uceda Cruz Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
594 96.0 Yena Chen Mare de Déu del Roser Barcelona
594 96.0 Jan González Maestro Institut de Puig-reig Puig-reig
594 96.0 Florencia Cécile Ripert Rimoldi Aula Escuela Europea Barcelona
594 96.0 Joel Manzano Martínez Ginebró Llinars del Vallès
594 96.0 Maria Alejandra Dos Ramos Pernia Escolàpies Figueres Figueres
594 96.0 Eloy Uceda Cosialls Institut Torrevicens Lleida
594 96.0 Víctor Ferrer-vidal Clavell Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
594 96.0 Dingruiqi Ma Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
594 96.0 Marçal Zaporta González Institut Badalona VII Badalona
594 96.0 Mar Siñol Nogueras Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
594 96.0 Adrià Essomba Garsaball Institut Teresa Pàmies Barcelona
594 96.0 Víctor Palomar Marquina Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
594 96.0 Bruno Busom Pardillos Institut Roseta Mauri Reus
610 95.75 Guillem Farré Benito Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
610 95.75 Estanis Romagosa Morán Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
610 95.75 David García Pasalodos Asunción de Nuestra Señora Barcelona
610 95.75 Axel Serkan Stefanov Institut Montilivi Girona
610 95.75 Aina Comas Ripoll Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
610 95.75 Víctor Miralles Iborra Mare de Déu del Carme Tarragona
610 95.75 Sara Moreno Gailhajanet Institut de Vilafant Vilafant
610 95.75 Jan Tugués Liria Institut Moianès Moià
610 95.75 Aran Pallardó Sánchez Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
610 95.75 Jordi Casafont Gorchs Institut de Puig-reig Puig-reig
610 95.75 Guillermo Aguiló Martinez Aula Escuela Europea Barcelona
610 95.75 Aranu Borrell Burriel Institut Carles Vallbona Granollers
610 95.75 Emma Burrull Gómez Institut Montserrat Barcelona
623 95.5 Inés de Oza Careaga Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
623 95.5 Gràcia Maria Mayugo Garcia-romeu Institut Jaume Vicens Vives Girona
623 95.5 Anna Ríos Vera IES Ramón J. Sender Fraga
623 95.5 Luís Rodríguez Martínez Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
623 95.5 Gonzalo Laso Leva Institut Pla de l'Estany Banyoles
623 95.5 Nicolás Comuñas Gil Institut Marta Estrada Granollers
623 95.5 Ainhoa Blanco Coleto Institut Baldiri Guilera El Prat de Llobregat
630 95.25 Alexander Efimov Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
630 95.25 Daniela Kaltenbrunner Vera Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
630 95.25 Berta Lara Canal Institut Montilivi Girona
630 95.25 Karen Belén Niño Pilatasig Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
630 95.25 Roger Martínez Pagerols Els Arcs Barcelona
630 95.25 Pol Gispert Amela Escola Pia de Mataró Mataró
630 95.25 Àlex Lasterra Tarragó Avenç Sant Cugat del Vallès
630 95.25 Aniol Pérez Vilaró Institut Sunsi Móra Canet de Mar
630 95.25 Eric Ejarque Añaños Asunción de Nuestra Señora Barcelona
630 95.25 Aina Coll Navarro Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
630 95.25 Uriel Marín Silva Institut Cendrassos Figueres
630 95.25 Leia Murillo Damián Institut de l'Alt Foix Sant Martí Sarroca
642 95.0 Jana Casadevall Mayoral Maristes La Immaculada Barcelona
642 95.0 Unai Montero Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
642 95.0 Ona Vidal Baena La Salle Manresa
642 95.0 Nahuel Trinidad Badón Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
642 95.0 Pau Miró Cerdà Institut Mollerussa IV Mollerussa
642 95.0 Manel Fuertes Valls Institut Baix Camp Reus
642 95.0 Izan Medinilla Moya Sagrada Família Barcelona
642 95.0 Àlex Balayla Ceres Thau Barcelona
642 95.0 Rayan Ezzayad Maid Institut Escola Àngela Bransuela Mataró
642 95.0 Teresa Surinyac Pujals La Salle-Berga Berga
642 95.0 Laia Rovira Serra La Salle Manresa
642 95.0 Anas Illyas Avenç Sant Cugat del Vallès
642 95.0 Iu Nieto Sánchez Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
642 95.0 Aleix Fernández Ruiz Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
642 95.0 Bruno Bravo Bertran Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
642 95.0 Jaume Alfonso Pañella Sant Nicolau Sabadell
642 95.0 Oriol Tello Pérez Jesús Maria Barcelona
642 95.0 Iu Vendrell Ribas Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
642 95.0 Emma Parramon Domingo Sant Miquel dels Sants Vic
642 95.0 Sara Rivero Pastrana Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
642 95.0 Amna Khan Mare de Déu del Carme Tarragona
642 95.0 Anna Girabal Sánchez Institut Gallecs Mollet del Vallès
642 95.0 Denis Heredia Mambekov Institut Escola Vila-romà Palamós
665 94.75 Albert Pèrez de la Fuente Riera Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
665 94.75 Sofía Moore Pérez Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
665 94.75 Alejandra Luque Escobar Institut de Llagostera Llagostera
665 94.75 Pau Badía Cerdà Institut Montsoriu Arbúcies
665 94.75 Dylan Joel Pisco Cabezas Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
665 94.75 Albert Martín Hernández Institut Celestí Bellera Granollers
665 94.75 David Nieves Verdecia Institut Carles Vallbona Granollers
665 94.75 Mateo Leach Maristany Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
665 94.75 Guim Pallarès Solé Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
665 94.75 Jiasheng Sun Wang Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
665 94.75 Laia Miguélez Díez-madroñero Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
665 94.75 Eric Serrano Valdivia Sant Lluís Barcelona
665 94.75 Adrià Boyano Requena Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
665 94.75 Bernat Ripoll Fàbregues Aula Escuela Europea Barcelona
665 94.75 Adrián Mateo Vidal IES Ramón J. Sender Fraga
680 94.5 Ana Ordeix Manchón Betània-Patmos Barcelona
680 94.5 Concursant de Codi 189 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
680 94.5 Chloe González Reche Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
680 94.5 Cèlia Torrelles Aguilà La Salle Mollerussa
680 94.5 Jana Andreu Rodericks Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
680 94.5 Pau Vives Majoral Mare Nostrum Tarragona
680 94.5 Gerard Bel Guasch Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
680 94.5 Núria Dengra Mas Institut Pere Vives i Vich Igualada
680 94.5 Èlia Guisasola Fernández Cor de Maria Mataró
680 94.5 Allegra Rivera Abreu Institut Jaume Balmes Barcelona
680 94.5 Pol Llorens Coll Escola Pia de Mataró Mataró
680 94.5 Xin Ran Chen Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
680 94.5 Iker Garcia Ramos Vedruna Palamós
680 94.5 Judith Crehuet Benítez Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
680 94.5 Àlex Moreno Martin Institut Carles Rahola i Llorens Girona
695 94.25 Otto Capo Barjau Sadako Barcelona
695 94.25 Elsa Gilabert Pérez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
695 94.25 Edgar Ruiz Caro Institut Egara Terrassa
695 94.25 Sol Ribal Aguirre Institut Montserrat Barcelona
695 94.25 Concursant de Codi 132 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
695 94.25 Layla Mengistu Altamira Institut Icària Barcelona
695 94.25 Gweldar Crespo Pavon Institut El Calamot Gavà
695 94.25 Nil Mas Labarta Institut de Llagostera Llagostera
695 94.25 Adam Sacha Doucoure Gómez Institut La Sedeta Barcelona
695 94.25 Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
695 94.25 Itziar Martí Espelt FEDAC-Horta Barcelona
706 94.0 Paula Abril Doña Institut Carles Vallbona Granollers
706 94.0 Mireia Cias Mateos Institut Montilivi Girona
706 94.0 Manal Bensada Institut Escola Greda Olot
706 94.0 Gael Gale Tramuns Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
706 94.0 Jana Muñoz Martínez Institut Josep Brugulat Banyoles
706 94.0 Aran Berihuete Hallama Institut Montilivi Girona
706 94.0 Flora Ibars Martínez Institut Torredembarra Torredembarra
706 94.0 Sara Buj Valldeperz Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
714 93.75 Enrique Rozman St. Peter's School Barcelona
714 93.75 Maria Sopena Piqué El Carme Lleida
714 93.75 Neo Torrents Martínez Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
714 93.75 Yann Samer Kuria Keignaert Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
714 93.75 Arnau Benabarre Feliu Institut Ernest Lluch Barcelona
714 93.75 Aleix Velasco Navarro Sagrada Família Viladecans
714 93.75 Eric del Río Sanz Institut Pere Vives i Vich Igualada
714 93.75 Rita Utzet Puigvert Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
714 93.75 Carla Bayen Jimenez Infant Jesús Barcelona
714 93.75 Lucia Barcons Berbel Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
714 93.75 Jofre Liam Prosser Solé Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
714 93.75 Quirze Ricart Besalú Freta Calella
714 93.75 Mariona Roca Bosch Institut Alexandre Satorras Mataró
714 93.75 Berta Boadas Clapera Institut Jaume Callís Vic
714 93.75 Pol Ventura Rufas Sec. d'Institut Begues Begues
714 93.75 Marc Parera Girona Institut Nou Palafrugell Palafrugell
714 93.75 Berta Aymat Portabella. Elisabeth Salou
714 93.75 Pau Ferré Garcia Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
714 93.75 Jaime Rivière Arbilla Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
714 93.75 Diego Parra Ortiz La Salle Bonanova Barcelona
714 93.75 Martina Casals Cucurella Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
714 93.75 Adrià González Cubero Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona
714 93.75 Artur Monell López FEDAC-Cerdanyola Cerdanyola del Vallès
714 93.75 Clara Burset Carmona Institut Laia l'Arquera Mataró
714 93.75 Marc Avellaneda Delgado Abat Oliba Loreto Barcelona
714 93.75 Pablo Limones Buenacasa Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
714 93.75 Ariadna López Pérez Proa Barcelona
714 93.75 Júlia Gomis Rubio Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
714 93.75 Enric Pensí Oliva Arrels II Solsona
714 93.75 Roger Vilardell Arumí Institut Escola Carles Capdevila Balenyà
714 93.75 Àlex Martín Fernández Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
714 93.75 Narcís Gabarró Nadal Anoia Igualada
714 93.75 Bernat Casafont Guilanyà Arrels II Solsona
714 93.75 Aniol Oliver Sagué Empordà-San José Roses
748 93.5 Malena Fernandez Fernandez Àgora Sant Cugat del Vallès
748 93.5 Liam Junyent Cortí Institut Joan Mercader Igualada
748 93.5 Júlia Hernández Queralt Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
748 93.5 Guillem Pino Bravo Sec. d'Institut Xaloc Sant Pere de Ribes
748 93.5 Daniel Ortiz Gil Sagrada Família Barcelona
748 93.5 Concursant de Codi 251 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
748 93.5 Joan Espuña Sanchis Institut Escola Greda Olot
748 93.5 Aitana Costa Belda Vedruna Tàrrega Tàrrega
748 93.5 Àlex Villeda Asta Proa Barcelona
748 93.5 Sergi Ortega Galindo Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
748 93.5 Concursant de Codi 175 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
748 93.5 Jan Dolç Buldó Ginebró Llinars del Vallès
748 93.5 Guim Casals Romeva Institut Vall de Llémena Sant Gregori
761 93.25 Gisela Giró Ausiró IPSI Barcelona
761 93.25 Biel Estruch Escrich Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
761 93.25 Martina Expósito Vidal Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
761 93.25 Aleix Falip Bueno Institut Pedralbes Barcelona
761 93.25 Xavier Codera Ibáñez Montseny-Poblenou Barcelona
761 93.25 Helena Tello Galve Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
761 93.25 Elvira Santos Joven Vedruna Sagrat Cor Tarragona
761 93.25 Miquel Azkargorta Viñals Abat Oliba Loreto Barcelona
761 93.25 Marc Oliva Sánchez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
761 93.25 Nil Lara Catasús Institut Salvador Espriu Barcelona
761 93.25 Marc Gutiérrez Martín La Presentació Reus
761 93.25 Ian Reñé Rubio Institut Torrevicens Lleida
761 93.25 Anna Ventura Carbonell Sant Gregori Barcelona
761 93.25 Albert López Moreno Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
761 93.25 Carlos Roman Barber La Salle Bonanova Barcelona
761 93.25 Andrea Osorio Ortega Goar Viladecans
761 93.25 Jan Martí Matas Sant Pau Apòstol Tarragona
761 93.25 Jan Forés Arasa Avenç Sant Cugat del Vallès
761 93.25 Biel Salgado Vázquez Camí II Barcelona
761 93.25 Sara Huang Qiu Asunción de Nuestra Señora Barcelona
781 93.0 Martí Castellví Pinedo Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
781 93.0 Bernardo Ortiz Miyake Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
781 93.0 Berta Colomer Serra Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
781 93.0 Joana Roca Serra Institut Miquel Bosch i Jover Artés
781 93.0 Bruna Sabaté Illa Institut Vil·la Romana La Garriga
781 93.0 Ivette Parra Roca Institut Sant Elm Sant Feliu de Guíxols
781 93.0 Aina Jurado Bascuñana Institut Vacarisses Vacarisses
781 93.0 Pol Ferrer Gisbert Institut Ernest Lluch Barcelona
781 93.0 Daniel Serrano Beas Regina Carmeli Rubí
781 93.0 Rayane Semmane Institut Ciutat de Balaguer Balaguer
781 93.0 Miquel Moreno Pagès Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
792 92.75 Wei-ze Chen Institut Illa de Rodes Roses
792 92.75 Matias Hernández Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
792 92.75 Íria Serraviñals Salvat Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
792 92.75 Carla Navarro Alvarez Escola Pia de Mataró Mataró
792 92.75 Eudald Guàrdia Boix Institut Castell d'Estela Amer
792 92.75 Lucas Ferreres Aromir Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
792 92.75 Luca Tesone Piqué Sagrada Família Barcelona
792 92.75 Kevin Rodríguez Claudio Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
792 92.75 Alba Mena Tadeo Garbí Pere Vergés Badalona
792 92.75 Biel Camprubí Segalés Escorial Vic
792 92.75 Blanca Latorre Pitarch Sant Pau Apòstol Tarragona
792 92.75 Jan Huguet Cordero Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
804 92.5 Marc Basco Ballestero Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
804 92.5 Biel Laloma Vidal La Salle Manresa
804 92.5 Claudia Arnal Sandiumenge Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
804 92.5 Paula Felguera Garcia Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
804 92.5 Paula Barrera Bordas La Salle Bonanova Barcelona
804 92.5 Andrei Demeter Giuchin Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
804 92.5 Iria Romero Quintana Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
804 92.5 Denny Galán Roman Institut Gabriela Mistral Sant Vicenç dels Horts
804 92.5 Helena Sánchez Sala Sec. d'Institut Cardener Sant Joan de Vilatorrada
804 92.5 Clara Pérez Gallego Jesús, Maria i Josep Barcelona
804 92.5 Jorge Apesteguia Salvador Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
804 92.5 Elena Unzué Villanueva Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
804 92.5 María Boada Carrasco Institut Narcís Oller Valls
804 92.5 Mark Andy Caero Camacho Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
804 92.5 Izan García Bautista Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
804 92.5 Aina Ortí Valero Sant Pau Barcelona
804 92.5 Claudia Guijarro Moreno Educem Granollers
804 92.5 Francesca Villagrasa Umbert Tabor Santa Perpètua de Mogoda
804 92.5 Alex Matamoros Vitas El Clot Barcelona
804 92.5 Joan Duaso Bellido Institut Gabriela Mistral Sant Vicenç dels Horts
804 92.5 Gerard Navarro Ortega Institut Gelida Gelida
804 92.5 Aitor Izurza Cases Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
804 92.5 Sabina de Solà-morales Jiménez Montessori-Palau Girona
804 92.5 Diana Escalera Huarachi Institut Viladomat Barcelona
804 92.5 Carla Bertran Ferrer Montagut Vilafranca del Penedès
804 92.5 Mauro Castillo Conti Maristes Champagnat Badalona
804 92.5 Víctor Vila Mulero Institut La Sedeta Barcelona
804 92.5 Francesc Sala Francí Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
804 92.5 Alejandro Guasch Llevat Betània-Patmos Barcelona
804 92.5 Alex Garcés Ortiz Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
804 92.5 Paula Cabello Frasquet Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
804 92.5 Iya Butorina Sant Pau Barcelona
804 92.5 Héctor Ordóñez Lozano Badalonès Badalona
804 92.5 Bernat Martínez Vázquez La Salle Bonanova Barcelona
804 92.5 Sara Sancho Lopez La Vall BELLATERRA
804 92.5 Pol Exposito Prieto Llor Sant Boi de Llobregat
804 92.5 Martín Ruiz López Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
804 92.5 Paula Fernández Torrente Puigcerver Reus
804 92.5 Marc Ayats Figueras Escolàpies Figueres Figueres
843 92.25 Èric Sanahuja Rullo Institut Martí l'Humà Montblanc
843 92.25 Hugo Santos Solís Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
843 92.25 Asier Alonso Biajakue Cor de Maria-Sabastida Barcelona
843 92.25 Irene Rayo Garcia Tecnos Terrassa
843 92.25 María Mira Ochoa Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
843 92.25 Enric Pont Infante Monlau Barcelona
843 92.25 Concursant de Codi 166 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
843 92.25 Oriol Pérez Tarter Institut Moianès Moià
843 92.25 Martí Vilaseca Freixas Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
843 92.25 Pau Expósito Álvarez Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
843 92.25 Maria Jorge de Almeida Ventura Asunción de Nuestra Señora Barcelona
843 92.25 Nicolau Navarro Arroyo Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
843 92.25 Marc Garrofé Aran Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
843 92.25 Raul Wenke Zhang Institut Torrent de les Bruixes Santa Coloma de Gramenet
843 92.25 Orson Ereza Ipushima Institut Pla de l'Estany Banyoles
843 92.25 Adriana Pellón Teulón Aula Escuela Europea Barcelona
843 92.25 Nadia Rodríguez Celdrán Institut La Mitjana Lleida
843 92.25 Toni Graus Serrabasa Escorial Vic
843 92.25 Josep Tomàs Martinez Pujol Vedruna Tàrrega Tàrrega
862 92.0 Ferran Castelló Montes Viaró Sant Cugat del Vallès
862 92.0 Hugo García Bastida La Salle Montcada Montcada i Reixac
862 92.0 Biel Maydeu Blancafort Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
862 92.0 Marc Salom Rey Escoles Freta Educació Maresme Mataró
862 92.0 Lara de Blas Vilà IPSI Barcelona
862 92.0 Daniel Puyal Puyal IES Ramón J. Sender Fraga
862 92.0 Ton Micàs Tarragona Institut Quatre Cantons Barcelona
862 92.0 Sara Ruiz Vázquez Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
862 92.0 Jan Masens Carrasco Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
862 92.0 Leo Buqueras Sanjurjo Mare de Déu de la Serra Montblanc
872 91.75 Carolina Cosentino Sant Pau Apòstol Tarragona
872 91.75 Biel Miró Molino Jesús Maria Barcelona
872 91.75 Jana Sánchez Gras Mare de Déu del Carme Tarragona
872 91.75 Martí del Olmo Rius Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
872 91.75 Gorka Trapero Sánchez Monlau Barcelona
872 91.75 Pietro Caporale Institut Josep Serrat i Bonastre Barcelona
872 91.75 Joel García Castillo Maria Ward Badalona
872 91.75 Biel Fernández Campanero Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
872 91.75 Alèxia Scartascini Martínez Cervetó Granollers
872 91.75 Pol Alapont Roviralta Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
872 91.75 Bernat Térmens Comellas Institut Roquetes Roquetes
872 91.75 Clàudia Umbert Ibáñez Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
884 91.5 Emma Rincón Jiménez Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
884 91.5 Ramon Roig Castell Aula Escuela Europea Barcelona
884 91.5 Nuria Ji Institut Antoni Cumella Granollers
884 91.5 David Juncà Piñol Institut El Pedró L'Escala
884 91.5 Adam Alenyà Aladern Cor de Maria Blanes
884 91.5 Dídac Oliver San Emeterio IPSI Barcelona
884 91.5 Ke Xiang Cheng SEK-Catalunya La Garriga
884 91.5 Ivet Galofré Martinez Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
892 91.25 Nicolai Rabadzhiyski Calahorra Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
892 91.25 Iñigo Cantero Magallón Sant Miquel Barcelona
892 91.25 David Linares López Institut Can Jofresa Terrassa
892 91.25 Aina Sallent Casademunt Institut Pla de l'Estany Banyoles
892 91.25 Adam Rubio Busquets Sant Pau Apòstol Tarragona
892 91.25 María Garrido Giménez Aula Escuela Europea Barcelona
892 91.25 Adrià Pérez López Institut Vallvera Salt
892 91.25 Abril Valls Sancho Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
892 91.25 Maria Sanroma Azpeitia Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
892 91.25 Ariadna Iglesias Dashkovskaya La Salle Manresa
892 91.25 Martí Giner Agunbiade Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
892 91.25 Jordi Pardo Sánchez Cor de Maria Blanes
892 91.25 Ramón Javierre Sabaté IES Ramón J. Sender Fraga
892 91.25 Abril Dualde Escofet Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
892 91.25 Martí Jiménez Ezcurra Institut El Prat de Llobregat El Prat de Llobregat
892 91.25 Buscà Esteba Guillem Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
892 91.25 Uma González Teixidó La Salle Horta Barcelona
892 91.25 Carme Garcia-xarrié Gómez Salesià de Sant Josep Barcelona
892 91.25 Joel Tomasevic Holgado Institut Lacetània Manresa
892 91.25 Joel Duque Villalba FEDAC-Cerdanyola Cerdanyola del Vallès
892 91.25 Judith Xu St. Peter's School Barcelona
892 91.25 Albert Gómez Puga Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
892 91.25 Eloi Fernández Bastida Institut Salvador Espriu Barcelona
892 91.25 Guillem Lluch Fernández IPSI Barcelona
892 91.25 Iker Capell de la Fuente La Salle Horta Barcelona
892 91.25 Pol Carrasco Giménez Institut Gelida Gelida
892 91.25 Alexandra Julio Sobrino Sant Marc de Sarrià Barcelona
892 91.25 Marc Cárdenas Xarxa Berga
892 91.25 Martina Espasa Pagan Institut Escola Onze de Setembre Sant Quirze del Vallès
892 91.25 Aina Pampin Oliva Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
892 91.25 Bernat Sánchez Simó Claret Barcelona
892 91.25 Ariadna Martin Coll Institut Vacarisses Vacarisses
892 91.25 Pol Capità López Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
892 91.25 Mar Barea Sanz Monlau Barcelona
892 91.25 Esther Moreno Prim Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
892 91.25 Daniel Terrats Mateo Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
892 91.25 Sergi Trigo Gómez Institut de Lliçà Lliçà d'Amunt
892 91.25 Santiago Güell Labordeta Montagut Vilafranca del Penedès
892 91.25 Àlex Fernández Mas Betània-Patmos Barcelona
892 91.25 Roc Solé Campos Vedruna Sagrat Cor Tarragona
892 91.25 Ignasi Carbó Martín La Salle Bonanova Barcelona
892 91.25 Ian de Mingo Romera Santa Teresa de Jesús Tarragona
934 91.0 Eva Medel García Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
934 91.0 Pol Ungidos Pino Institut Escola 3 d'Abril Móra la Nova
934 91.0 Oriol Alonso Lucero Institut El Calamot Gavà
934 91.0 Pau Mengibar Miserachs Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
934 91.0 Takumi Sánchez de Arévalo Kanemitsu Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
934 91.0 Lucía Aguirre López Abat Oliba Loreto Barcelona
934 91.0 Roger Pous Dolz Thau Barcelona
934 91.0 David Sahakyan Institut Joan Fuster Barcelona
934 91.0 Daniel Celeiro Martín Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
934 91.0 Aroa Martinez Lucia Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
934 91.0 Laia Bayo Muñoz Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
934 91.0 Laura Campins Godoy Escola Pia de Mataró Mataró
934 91.0 Oriol Tafalla Barberà Institut Roquetes Roquetes
934 91.0 Àlex Álvarez García Escoles Freta Educació Maresme Mataró
948 90.75 Nora Lara Vázquez Institut Miquel Martí i Pol Roda de Ter
948 90.75 Albert Aragonés Guiu Institut Fontanelles Les Borges del Camp
948 90.75 Alan Calderon Paz Institut Nou Palafrugell Palafrugell
948 90.75 Joel Soto Fernández Institut El Prat de Llobregat El Prat de Llobregat
948 90.75 Jordi Marlès Ferri Col·legi Montclar-Mestral Jorba
948 90.75 Vinyet Riera Masanas Institut Pla de l'Estany Banyoles
948 90.75 Ignacio Guerrero Fernández Maria Ward Badalona
948 90.75 Arnau Tomàs Segura Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
948 90.75 Ivet Vaquer Gorriz Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
948 90.75 Àlex Aura Profitós Jesús, Maria i Josep Barcelona
948 90.75 Maria Esteller Vargas Institut Martí l'Humà Montblanc
948 90.75 Santiago Mendieta González Sant Miquel dels Sants Vic
948 90.75 Ariadna Manzanero Tugui Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
948 90.75 Naia Carbonés Núñez Institut Icària Barcelona
948 90.75 Andreu Puigmartí Cifuentes Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
948 90.75 Roger Balañà Figueras La Presentació Reus
948 90.75 Laia Batalla Jaramillo Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
948 90.75 Albert Sanmartí Conesa Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
948 90.75 Marc Nogueira Trilla Institut Jaume Callís Vic
948 90.75 Gerard Tabuenca Munuera Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
948 90.75 Laia Arbués Carricoba Institut Pedralbes Barcelona
948 90.75 Pol Roura Moreno Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
948 90.75 Pol Noguera Sallés Col·legi Montclar-Mestral Jorba
948 90.75 Dennis Torres Miranda Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
948 90.75 Ainhoa Bolancel Bejarano Institut Gabriela Mistral Sant Vicenç dels Horts
948 90.75 Javier Añoveros Puigdengolas Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
974 90.5 Sara Olias Anguera Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
974 90.5 Biel Boix Esquius Claret Barcelona
974 90.5 Jihan el Hmidi Cherkaoui Institut Laia l'Arquera Mataró
974 90.5 Èric Belardo Andreu Mestral Sant Feliu de Llobregat
974 90.5 Jordi Soler Gaspà Institut de Llagostera Llagostera
974 90.5 Rita Pellicer Colomina Institut La Serra Mollerussa
974 90.5 Elsa Udina Vilajosana Institut Miquel Bosch i Jover Artés
974 90.5 Max Agusti Els Arcs Barcelona
974 90.5 Izan Jiménez Clemente Mare de Déu del Carme Tarragona
974 90.5 Albert Garcia Borràs Institut Fontanelles Les Borges del Camp
974 90.5 Anna Ríos Cócera Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
974 90.5 Canillo García Albert Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
974 90.5 Alexandra Donoso Changala El Clot Barcelona
974 90.5 Abril Soriano Rivas Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
988 90.25 Joana Ribó Lanceta Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
988 90.25 Pol José Hirschmann Thau Barcelona
988 90.25 Joan Rocamora Escatllar Vedruna Sagrat Cor Tarragona
988 90.25 Daniel Navarro Paños Escorial Vic
988 90.25 Concursant de Codi 247 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
988 90.25 Carlos Pérez Ruiz Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
988 90.25 Mariona Fraile Valero Institut Marta Estrada Granollers
988 90.25 Pau Roig Lloveras Institut Jaume Vicens Vives Girona
988 90.25 Isona Casany Sánchez Fonlladosa Malgrat de Mar
988 90.25 Guillem Andino Managuerra Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
988 90.25 Júlia Espar Puigoriol Sant Miquel dels Sants Vic
988 90.25 Bruno Aroca Pasquín Avenç Sant Cugat del Vallès
988 90.25 Santiago Chavarría Gutierrez Abat Oliba Loreto Barcelona
1001 90.0 Sergio López Plana IES Ramón J. Sender Fraga
1001 90.0 Mateu Balcells Rios Avenç Sant Cugat del Vallès
1001 90.0 Eric Pérez Civera Salesià de Sant Josep Barcelona
1001 90.0 Alba Arévalo Martínez Institut Can Mas Ripollet
1001 90.0 Sergio Pascuet Blázquez Maria Ward Badalona
1001 90.0 Marc Doménech Bel Institut de La Sénia La Sénia
1001 90.0 Fangjun Fu Institut Milà i Fontanals Barcelona
1001 90.0 Albert Tomé Cabot Institut d'Argentona Argentona
1001 90.0 Muhammad Qadir el Kharraz Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
1001 90.0 Marc Tejada Cabiró Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
1001 90.0 Nico Da Pena Agelet Vedruna Tàrrega Tàrrega
1001 90.0 Berta Blasco Haro Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
1001 90.0 Júlia Galego Artigas Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
1001 90.0 Xavier Montes Tarabal Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
1001 90.0 Adrià Bartomeu Hurtado Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
1001 90.0 Adriana Aso Serrano Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1001 90.0 Andreu Sogas Lechago Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
1001 90.0 Lluc Batalla Grau Institut Jaume Balmes Barcelona
1001 90.0 Biel Soriano Garcia Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1001 90.0 Adriana Trias Martí Betània-Patmos Barcelona
1001 90.0 Roc Isus Papiol IPSI Barcelona
1001 90.0 Roger Portal Salvat Institut Fontanelles Les Borges del Camp
1001 90.0 Jerai Mesa Bartra Sant Marc de Sarrià Barcelona
1001 90.0 Javier Alcolado Clavijo Santa Maria dels Apòstols Barcelona
1001 90.0 Sílvia Ivorra Macario Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
1001 90.0 Gabriel Sevilla Iniesta Institut Pla del Bosc Canyelles
1001 90.0 José Oliva Granado Institut de Tona Tona
1001 90.0 Júlia Méndez Ballarín Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
1001 90.0 Noa Rascón Martins Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
1001 90.0 Albert Vinós Bardagí Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
1001 90.0 Quim Cuní Wong Institut Salvador Espriu Barcelona
1001 90.0 Paula Rodríguez Llaberia Institut Fontanelles Les Borges del Camp
1001 90.0 Siyuan Cheng Maristes Sants - les Corts Barcelona
1001 90.0 Martina Fort Egea Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
1001 90.0 Jordi Salud Tomás Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
1001 90.0 Martí Pujol Alberola La Salle Manresa
1001 90.0 Concursant de Codi 117 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1001 90.0 Concursant de Codi 157 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1001 90.0 Martina Pla Abelló La Salle Reus
1001 90.0 Aaron Lucas Jiménez Sagrat Cor Amposta
1001 90.0 Andreu Planas Real Institut Vallvera Salt
1001 90.0 Eric Rubio Turu Escola Pia de Terrassa Terrassa
1001 90.0 Hugo Fernández Fernández Institut El Prat de Llobregat El Prat de Llobregat
1001 90.0 Marc López Garriga Institut Montilivi Girona
1001 90.0 Pol Cascos Suris Infant Jesús Barcelona
1001 90.0 Cheng Guo Sagrada Família Lleida
1001 90.0 Aina Artalejo Saura Ginebró Llinars del Vallès
1001 90.0 Elsa Badenas Fajula Montjuïc Girona
1049 89.75 Arnau Roca Silva Institut Icària Barcelona
1049 89.75 Judith Barcelò Gómez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1049 89.75 Adrià Boned Pallarès Anoia Igualada
1049 89.75 Teia Pérez Ferrer Brianxa Tordera
1049 89.75 Pau Vives Calafell Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1049 89.75 Oriol Rodríguez Rivas Garbí Pere Vergés Badalona
1049 89.75 Jatinderveer Singh Institut XXV Olimpíada Barcelona
1049 89.75 Unai Kaid-salah Prieto Institut Miquel Bosch i Jover Artés
1049 89.75 Nil Rodríguez Obiols Virolai Barcelona
1049 89.75 Lidia Botticella Mayans Institut Andreu Nin El Vendrell
1049 89.75 Miquel Edo Mas La Presentació Reus
1049 89.75 Josep Selfa Aymerich Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1049 89.75 Àlex Blanco Pedrola Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
1049 89.75 Noemí Valebona Martin Institut Vallvera Salt
1049 89.75 Ics Altayó Qiu Institut XXV Olimpíada Barcelona
1049 89.75 Pau Ocaña Solano Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
1049 89.75 Àlex Pisa Hernández Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
1049 89.75 Aleix González Ricart Institut Icària Barcelona
1049 89.75 Mariona Cavero Graell Ramar 2 Sabadell
1049 89.75 Lucas van Den Driessche Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
1049 89.75 Leonardo Sun Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1070 89.5 Josep Gómez Vierbücher Institut Narcís Oller Valls
1070 89.5 Maria Segura Simo Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
1070 89.5 Andreu Benach Villarino Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1070 89.5 Biel Rubires Casas Montagut Vilafranca del Penedès
1070 89.5 Pau Puig Gil Escola Pia de Mataró Mataró
1070 89.5 Concursant de Codi 168 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1070 89.5 Pablo Fernández Fernández Vedruna Palamós
1070 89.5 Silvia Navío Espinosa Empordà-San José Roses
1070 89.5 Mar Vall Codina Institut de Puig-reig Puig-reig
1070 89.5 Xavier Esquerda Rivera Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
1070 89.5 Marc Cortada Abán Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
1070 89.5 Genís Puntí Ricart Sec. d'Institut Gurb Gurb
1070 89.5 Bruno Viola Cilleros Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1070 89.5 Jaume Soler Cebrian Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
1070 89.5 Joan Méndez Santamaria Institut Ernest Lluch Barcelona
1070 89.5 Adam Sales Institut Dertosa Tortosa
1070 89.5 Izan Vera Vázquez Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
1070 89.5 Ángel de Paco Viana Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
1070 89.5 Otger Santos Santacana Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
1070 89.5 Concursant de Codi 234 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1070 89.5 Jan Latorre Dalmau Institut Miquel Martí i Pol Roda de Ter
1070 89.5 Biel Villalabeitia Ferrer Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
1070 89.5 Blanca Estévez Fariña Sant Pau Apòstol Tarragona
1070 89.5 Pol Talens Martínez Institut Vapor del Fil Barcelona
1070 89.5 Patricia Tapia Carvajal Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
1095 89.25 Arnau Pallares Montoro Institut Celestí Bellera Granollers
1095 89.25 Josep Noel Arnó Novell Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
1095 89.25 Eunice de San Antonio Sentis Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
1095 89.25 Mateu Calvet Torres Aula Escuela Europea Barcelona
1095 89.25 Anita Scarani Sant Jordi Fornells de la Selva
1095 89.25 Belén Mundet Domenech La Vall BELLATERRA
1095 89.25 Guillem Martín Salarich Sant Miquel Barcelona
1095 89.25 Júlia Pedraza Martínez Sagrada Família Viladecans
1095 89.25 Héctor Bermúdez Gallinad IES Ramón J. Sender Fraga
1095 89.25 Cristina Giral Gozálvez La Salle Bonanova Barcelona
1095 89.25 Pedro Henrique Salas Goncalves Institut Pedralbes Barcelona
1095 89.25 Bruno Ferrero Gonzalez Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
1095 89.25 Irene Prior López Institut Vallès Sabadell
1095 89.25 Jan Miralles Molina Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
1109 89.0 Núria Fondevila Julià Institut Baix Montseny Sant Celoni
1109 89.0 Àlex Miró de Dios Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
1109 89.0 Ona Comas van Gerven Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
1109 89.0 Sami Moufti Azdik Anoia Igualada
1109 89.0 Irache Alfaro Sierra Mare Nostrum Tarragona
1109 89.0 Dunia Masmoudi Mas Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
1109 89.0 Laia Almira Marimon Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
1109 89.0 Èric Schaafstal Callau Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
1109 89.0 Lucas Castilla Korczakowski Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
1109 89.0 Roger Reverter Pelluch Institut de Llagostera Llagostera
1109 89.0 Laia Enrich Güell Anoia Igualada
1120 88.75 Elin Matsson Lamota Institut Narcís Monturiol Barcelona
1120 88.75 Gabriel Miguel Ramírez Institut de Constantí Constantí
1120 88.75 Kai Santandreu Hofmann Sant Nicolau Sabadell
1120 88.75 Eloy Palomino Garcia Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
1120 88.75 Jenny Lin Hamelín-Internacional Laie Montgat
1120 88.75 Joel Olmo Bonilla Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1120 88.75 Martina Garcia Carreras Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1120 88.75 Gianmaria Labate St. Peter's School Barcelona
1120 88.75 Jan Jiménez Alarcón Institut Miquel Martí i Pol Roda de Ter
1120 88.75 Adrià Villaret Abio Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
1120 88.75 Aleix Aguilera Busquet Institut Badia i Margarit Igualada
1120 88.75 Carla Adalid Sánchez Sagrada Família Viladecans
1120 88.75 Laura Hernández Uria Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
1120 88.75 Mia Shand Vilar Casa del Roure Barcelona
1120 88.75 Claudia García Cerdan Institut Pompeu Fabra Badalona
1120 88.75 Ana Soler Císcar Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
1120 88.75 Eric Baeza Fotanals Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
1120 88.75 Alex Sardà Martí La Salle Bonanova Barcelona
1120 88.75 Jordi Miralles Aceña Cor de Maria Blanes
1120 88.75 Diego Singla Fernández Abat Oliba Loreto Barcelona
1120 88.75 Noemí Vico Morales Institut Mollerussa IV Mollerussa
1120 88.75 David Antonio de la Llave Gonzalez Institut Escola 3 d'Abril Móra la Nova
1120 88.75 Esther Martín González Salesià de Sant Josep Barcelona
1120 88.75 David Melo Indias Institut Baix Camp Reus
1120 88.75 Laia Ruiz Félix Institut Joan Oró Martorell
1120 88.75 Victor Santisteban Enrich Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
1120 88.75 Pau Julià Balcells Escorial Vic
1120 88.75 Concursant de Codi 129 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1120 88.75 Neus Gallego Vicent Institut Badalona VII Badalona
1120 88.75 Lola Murga Jambert Escola Pia de Mataró Mataró
1120 88.75 Nayara Garcia Alcaide Aula Escuela Europea Barcelona
1120 88.75 Max Blaya Tena Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
1120 88.75 Joan Cánovas Soteras La Salle Bonanova Barcelona
1120 88.75 Marta Moreu Oller Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
1120 88.75 Hugo González Barea Institut Carles Vallbona Granollers
1120 88.75 Blau Planes Baradad Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
1120 88.75 Marcos Lopez Perez Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
1120 88.75 Judit Marimont Avellí Institut Escola Francesc Cambó i Batlle Verges
1120 88.75 Alguer Peracaula Solà Institut de Celrà Celrà
1120 88.75 Gabriel Cuenca Rodríguez Sant Gregori Barcelona
1120 88.75 Paula Merino Gaspà La Salle Manresa
1120 88.75 Jan Bigas Palomino Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
1120 88.75 Ainara Real Delgado Institut Jonqueres Sabadell
1120 88.75 Wamiq Naveed Ahmed Ahmed Butt Institut Milà i Fontanals Barcelona
1120 88.75 Leonardo Montilla López Regina Carmeli Rubí
1120 88.75 Marco de Neira Andrés Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
1120 88.75 David Muñoz Pavon Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
1120 88.75 Biel Polidano Coronado Institut Egara Terrassa