Àrea de centre


Llista de les millors puntuacions (6%) de cinquè de Primària

En total han participat 12304 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 120.0 Llibert Cabrero Ruiz Thau Barcelona
1 120.0 Duna Polo Merenciano Escola de Llers Llers
1 120.0 Nil Sanyé Sánchez Escola Guerau de Liost Les Franqueses del Vallès
1 120.0 Eduardo Giménez López Claret Barcelona
1 120.0 Roger Canals Marcos Escola La Cabana Les Cabanyes
1 120.0 Queralt Díaz Muñoz Tecnos Terrassa
1 120.0 David Barajas Alcalde Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
8 116.25 Biel Arranz Muñoz Claret Barcelona
8 116.25 Adrià Hoyos Rius Escola Bisbat d'Egara Terrassa
8 116.25 Quim Pintor Villanova Escola Àgora Barcelona
8 116.25 Xavier Armenter Almenar Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
12 115.0 Raul Pérez Carrasco Sant Nicolau Sabadell
12 115.0 Unai Garallar Mira Sagrat Cor El Vendrell
12 115.0 Guillem Miguel Barbosa La Salle Horta Barcelona
12 115.0 Rita Bis Tavira Aula Escuela Europea Barcelona
12 115.0 Laia Jaffré Martínez Escola Salou Salou
17 113.75 Helena Esteve Badia Escola Jaume Balmes Cervera
17 113.75 Oscar Gil Martín Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
17 113.75 Carla Itó Gómez Sagrada Família Barcelona
17 113.75 Maria Yubero Camacho Claret Barcelona
17 113.75 Pau Torras Cabot IPSI Barcelona
17 113.75 Ignacio Alvarez Carranza Escola Honorable Josep Tarradellas El Prat de Llobregat
17 113.75 Pol Martínez Vázquez La Salle Bonanova Barcelona
17 113.75 Concursant de Codi 104 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
17 113.75 Álex Martínez Portabella Nazaret Esplugues de Llobregat
26 111.25 Gina Porterias Ferrer Escola de Llers Llers
26 111.25 Oscar Martin Caldentey Sant Pau Apòstol Tarragona
26 111.25 Adam Ajbir Mamouni Escola Bisbat d'Egara Terrassa
26 111.25 Asier Otal González Montserrat Cerdanyola del Vallès
26 111.25 Ivet Rull Fayet Escola de Llers Llers
26 111.25 Neus Cot Murgadas Thau Barcelona
32 111.0 Amina Attiaoui Kasmi Escola Setelsis Solsona
33 110.0 Jan Ferré Alfonso Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
33 110.0 Nora Roura Freixas Vedruna Palamós
33 110.0 Joel Delgado Sabrià Montserrat Barcelona
33 110.0 Gerard Castañer Bordas Escola Bisbat d'Egara Terrassa
33 110.0 Roger Esteve Bagudanch Escola Lacustària Llagostera
33 110.0 Dylan Miranda Zardain Meritxell Mataró
33 110.0 Oriol Cuadrado Cerulla Daina Isard Olesa de Montserrat
33 110.0 Carla Benedito Gimeno Claret Barcelona
33 110.0 Martí Atserias Manev Escola La Pau Sant Sadurní d'Anoia
42 109.75 Lluc Álvarez Serrano Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
43 108.75 Oriol Berenguer Peguera Thau Barcelona
43 108.75 Júlia Manchado Llopis Mare de Déu de la Serra Montblanc
43 108.75 Zhenyu Rao Sagrat Cor Amposta
43 108.75 Laia Gimeno Peiró Vedruna Sagrat Cor Tarragona
43 108.75 Tomás Robert Russo Pazos Escola Salou Salou
43 108.75 Ingrid Iracheta Sala Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
43 108.75 Àitam Peñalva Peñas Gravi Barcelona
43 108.75 Noa Arcelin Mallada Elisabeth Salou
43 108.75 Aniol Gras Masferrer Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
43 108.75 Bru Barbero Orviz Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
43 108.75 Guillem Ronda Hidalgo Claret Valls
43 108.75 Blanca Basolí Dunjó Badalonès Badalona
43 108.75 Pau Mercader Viñas Escola Can Puig Banyoles
43 108.75 Uri Carbó Casado Oak House British School Barcelona
43 108.75 Joan Romeu Ortiz Sant Nicolau Sabadell
43 108.75 Nil Mustieles Vázquez Avenç Sant Cugat del Vallès
43 108.75 Carolina Aso Bikbaeva Sagrada Família Lleida
43 108.75 David Alonso Banyuls Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
43 108.75 Elna Duran Castey Escola Can Puig Banyoles
62 108.0 Héctor Mendoza Martínez Escola Enxaneta Terrassa
63 107.5 Jan Ribas Tura Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
63 107.5 Ian Ortiz Morla Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
63 107.5 Miquel Adell Saballs Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
63 107.5 Ivan Robledo Expósito Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
63 107.5 Daniel Badía Freixes Escola Joan Maragall Lleida
63 107.5 Noa Roca Miyar Escola L'Arjau Vilanova i la Geltrú
63 107.5 Lluc Curto Rullo Escola Sant Jaume Sant Jaume d'Enveja
63 107.5 Anna Anguera Gironés Sant Miquel Barcelona
63 107.5 Aina Catllà Martínez El Clot Barcelona
63 107.5 Marcos Mallorquí Llop Escola Migdia Girona
63 107.5 Aleix Bruns Comalada Escola Bora Gran Serinyà
63 107.5 Aleix Gadea Gelada Betània-Patmos Barcelona
63 107.5 Àlex Alegre Otero Maristes Sants - les Corts Barcelona
63 107.5 Nicolas Auden Wise Aula Escuela Europea Barcelona
63 107.5 Diego Liria Marcos Escola Guerau de Liost Les Franqueses del Vallès
63 107.5 Joana Caldés Fernández Thau Barcelona
63 107.5 Éric Gonzalo Timón Garbí Pere Vergés Badalona
80 107.0 Alba Rodríguez Triguero Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
81 106.25 Biel Jurado Ballalta Escola Angeleta Ferrer Mataró
81 106.25 Olivia Gayán Company Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
83 106.0 Biel Clemente Boix Escola Salvador Espriu Granollers
83 106.0 Josep Ghazi Morera Escola Enxaneta Terrassa
83 106.0 Àlex Duró Esquerrà La Salle Bonanova Barcelona
83 106.0 Arnau Garcia Aranda Sagrat Cor Amposta
87 105.0 Sira Pisa Cardona Escola Setelsis Solsona
87 105.0 Biel Serra Llop Avenç Sant Cugat del Vallès
87 105.0 Eduardo Avilés Grueso Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
87 105.0 Huibo Chen Escola Pla de Girona Girona
87 105.0 Aina Fornos Marin Sant Jordi Vilassar de Dalt
87 105.0 Queralt Buira Pascual Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
87 105.0 Nora Enrich de la Cruz Claret Barcelona
87 105.0 Marc Pérez Vega Nazaret Esplugues de Llobregat
87 105.0 Sara Michelle Phall Suarez Escola Bernat de Mogoda Santa Perpètua de Mogoda
96 104.75 Martí Pacheco Espinosa Escola Progrés Badalona
96 104.75 Sara Casero Griñón Tecnos Terrassa
96 104.75 Carla Torrents Bosch Thau Sant Cugat del Vallès
96 104.75 Jordi Soler Estrada Escola Les Escoles Gurb
96 104.75 Mireia Casanovas González Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
96 104.75 Ana Gómez Asensio Mare Nostrum Tarragona
96 104.75 Pau Collet Priu Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
103 104.5 Max Palau Sánchez Thau Barcelona
104 104.0 Aina Carricondo Concepción Escola Granullarius Granollers
105 103.75 Clàudia Gómez Palou Gravi Barcelona
105 103.75 Guillem Bayer Dávila Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
105 103.75 Jordi Aiguabella Catalán Escola Ramon Farrerons Bell-lloc d'Urgell
105 103.75 Martí Pagans Carmona Escola Verd Girona
105 103.75 Mireia Andreu Muñoz Claret Valls
105 103.75 Jordina Valls Roca Aula Escuela Europea Barcelona
105 103.75 Núria Ortega Poyato Escola Migdia Girona
105 103.75 Agnès Solé Robert Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
105 103.75 Violeta Vergara Algueró Escola Fluvià Barcelona
105 103.75 Abril Mendoza Trepat Escola Fluvià Barcelona
105 103.75 Daniel Gómez García Fax L'Hospitalet de Llobregat
105 103.75 Jordi López Boté Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
105 103.75 Juan Eduardo Benites Gonzales Vigil Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
105 103.75 Adrià Arboix Garcia Claret Barcelona
105 103.75 Joaquim Pons Ter FEDAC-Manresa Manresa
105 103.75 Concursant de Codi 162 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
105 103.75 Maria Quintana Vega Asunción de Nuestra Señora Barcelona
122 103.5 Carlota Rivas Barrachina Puigcerver Reus
123 103.0 Julen Gil Sánchez Maria Auxiliadora Terrassa
123 103.0 Iu Bosch Farré Escola L'Estel Sant Guim de Freixenet
125 102.5 Marina Cañavate Vernet Escola Pax Tarragona
125 102.5 Martina Marimon Retuerto La Presentació Reus
125 102.5 Jordi Segura Manén Escola L'Alzinar - ZER Baix Montseny Campins
125 102.5 Dídac Hernández Pasamontes Teide Viladecans
125 102.5 Xavier Lozano Turet Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
125 102.5 Guillem Parra Granados Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
125 102.5 Polina Gaichuk Sant Jordi Fornells de la Selva
125 102.5 Joan Clopés Grabulosa Escola Angeleta Ferrer Mataró
125 102.5 Mario Casas Fuentes Escola Canigó Sant Just Desvern
125 102.5 Lukas Fernandez van Vugt Escola Àngels Alemany i Boris Lloret de Mar
125 102.5 Amy Sylvia Hodge Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
125 102.5 Max Macia Crusellas Escola Canigó Sant Just Desvern
125 102.5 Álex Marcos Fonseca Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
125 102.5 Jonathan Vatu Creta Bell-lloc del Pla Girona
125 102.5 Alejandra Borrell Fernández Aula Escuela Europea Barcelona
125 102.5 Lucas de Francisco Delso Betània-Patmos Barcelona
125 102.5 Mar Coscollola Collado Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
125 102.5 Jordi Jacas Aguiló Avenç Sant Cugat del Vallès
125 102.5 Arnau Márquez Hernández Goar Viladecans
125 102.5 Luc Vermeulen Castellón Infant Jesús Barcelona
125 102.5 Albert Arques Casanova Escola Sant Jaume Sant Jaume d'Enveja
125 102.5 Yuehao Zhu Sagrat Cor El Vendrell
125 102.5 Hugo García Martín Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
125 102.5 Joel Falgueras Adroher Escola Migdia Girona
125 102.5 Lluís Caimel González Vedruna Tordera Tordera
125 102.5 Maia Cano López Escola Can Besora Mollet del Vallès
125 102.5 Frida Morros Aguilella Infant Jesús Barcelona
125 102.5 Alex Silvestre Castillo Thau Sant Cugat del Vallès
125 102.5 Ona Torrelles Gibert Escola Verd Girona
154 102.0 María Bayo Solsona Sant Miquel Barcelona
155 101.25 Martina Ramon García Vedruna Sagrat Cor Tarragona
155 101.25 Álex Baschir Maristes Sants - les Corts Barcelona
155 101.25 Clàudia Goenaga Colet Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
155 101.25 Nicolás Ruiz Sancho Claret Barcelona
155 101.25 Sònia Torrelles Terés Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
155 101.25 Miquel Villa Vergeli Vedruna Palamós
155 101.25 Jana Morón Corbella Escola L'Alzinar - ZER Baix Montseny Campins
155 101.25 Nahir Vila Irizarry Llor Sant Boi de Llobregat
155 101.25 Pablo Martínez Pallarés Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
155 101.25 Gerard Esquena Sanmartín Doctor Masmitjà Girona
155 101.25 Hernán García Ramos Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
155 101.25 Alex Esteve Mestras La Salle Bonanova Barcelona
155 101.25 Lena Pou Lozano Escola Les Escoles Gurb
155 101.25 Gerard Bracons López Escola Enric Casassas Sabadell
155 101.25 Blanca Troya Arancibia Airina Terrassa
155 101.25 Valentina Coll Lacruz Escola L'Alzinar - ZER Baix Montseny Campins
155 101.25 Unai Arrate Pérez Aula Escuela Europea Barcelona
155 101.25 Sergi Carrera Guasch Escorial Vic
155 101.25 Mar Crispi Cortina Claret Barcelona
155 101.25 Alba Palau Castillo Sadako Barcelona
155 101.25 Iker Carmona Pérez Escola Enxaneta Terrassa
155 101.25 Héctor Sánchez López Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
177 101.0 Lina Pericot Gautschi Escola El Cim Teià
177 101.0 Marcel Casassas Sanz Escola Sant Jordi Oliana
177 101.0 Ariadna Barriendos Figueras Montagut Vilafranca del Penedès
177 101.0 Cèlia Gómez Codina Escola Mare de Déu del Patrocini Cardona
177 101.0 Aleix Adell Creixell Infant Jesús Barcelona
177 101.0 Jan Manresa Jarné Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
177 101.0 Gerard López Babià Escola Setelsis Solsona
177 101.0 Nil Molas Pelfort Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
177 101.0 Concursant de Codi 250 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
177 101.0 Aina Colomer Capdevila Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
177 101.0 Ona Quesada Capdevila Escola Aldric Cassà de la Selva
177 101.0 Núria Moreno Bayo Joan Roca 1953 Barcelona
177 101.0 Núria Torra Solanellas Escola Setelsis Solsona
190 100.75 David Silvestre Hidalgo Montseny-Poblenou Barcelona
190 100.75 Xavier Pijoan Martí Escola Santa Caterina Vinyols i els Arcs
190 100.75 Aitor García Papiol FEDAC-Horta Barcelona
193 100.0 Clàudia Pujolàs Prat Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
193 100.0 Pol Garcia Martínez La Salle Horta Barcelona
193 100.0 Irene Loewe Florences Aula Escuela Europea Barcelona
193 100.0 Martina Belmonte Vicente El Clot Barcelona
193 100.0 Xavier Romero Trillo Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
193 100.0 Núria Call Cambra La Vall BELLATERRA
193 100.0 Pau Garcia Rodrigo Escola Puig de les Cadiretes Llagostera
193 100.0 Helena Karagiannis Marzal Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
193 100.0 Hamlet Arsenyan Sant Lluís Barcelona
193 100.0 Àgata Galup Gomis Montagut Vilafranca del Penedès
193 100.0 Hèctor Borràs Matos Escola Canigó Sant Just Desvern
193 100.0 Joana Pla Pujol La Vall BELLATERRA
193 100.0 Marcos Manotas García Escola Àgora Barcelona
193 100.0 Rita Alapont Flotats Betània-Patmos Barcelona
207 99.75 Paula Navarro Bonjorn Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
207 99.75 Claudia Iglesias Brunet Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
207 99.75 Judit Arqués Molera Sagrats Cors Centelles.
207 99.75 Maria Xampeny Hernández Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
207 99.75 Daniel Kang Xu Maristes Sants - les Corts Barcelona
207 99.75 Álex Orobitg Gestoso Llor Sant Boi de Llobregat
207 99.75 Esther Gaya Beltran Sagrat Cor El Vendrell
214 99.5 Marc Verano Ramos Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
214 99.5 Mariona Badia Buisan Claret Barcelona
216 98.75 Jana Martín Martins Joan Roca 1953 Barcelona
216 98.75 Marc Cruells Guerrero Escola Torres Jonama Mont-ras
216 98.75 Marc Subirà Rodríguez Avenç Sant Cugat del Vallès
216 98.75 Gerard Mera Sabater Escola Mas Clarà La Bisbal d'Empordà
216 98.75 Esther Fernández Mesas Sagrat Cor El Vendrell
216 98.75 Lola Balle Pérez Sant Felip Neri Barcelona
216 98.75 Pol Gorné Tudela Escola Marinada Vilanova de Bellpuig
216 98.75 Rodrigo Pérez Rodríguez Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
216 98.75 Oriol Campos Guillén Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
216 98.75 Gerard Rovira Serra Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
216 98.75 Yeray Méndez Porcel Escola Àngels Alemany i Boris Lloret de Mar
216 98.75 Noa Solano Pueyo Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
216 98.75 Martí Salvador Freixas Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
216 98.75 Roger Farràs Vidal Sant Marc de Sarrià Barcelona
216 98.75 Biel Ferrer-dalmau Masvidal Avenç Sant Cugat del Vallès
216 98.75 Jana Corral Corral Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
216 98.75 Concursant de Codi 120 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
216 98.75 Roc Vallespi Fandos Nuestra Señora de la Consolación Tortosa
216 98.75 Mario Otal Fernández El Clot Barcelona
216 98.75 Alex Palet Justo Aula Escuela Europea Barcelona
216 98.75 Sergi Cané Muchart Escola Mas Clarà La Bisbal d'Empordà
216 98.75 Bruna Rebés Simón Escorial Vic
216 98.75 David Trilla Martínez Puigcerver Reus
216 98.75 Sasha Hernaiz Gonzalez Escola El Cim Teià
216 98.75 Arnau Molins Planas Brianxa Tordera
216 98.75 Ferran Royes Solà Escola Les Mimoses Santa Maria de Martorelles
216 98.75 Arnau García Jaen Claret Barcelona
216 98.75 Bruna Piqué Térmens Escola L'Àlber Albesa
216 98.75 Eloi Serra Agustí Escola Mas Clarà La Bisbal d'Empordà
216 98.75 Marc Casaramona Macià Escola Marinada Vilanova de Bellpuig
216 98.75 Jofre Gasull Pedra Escola Pia de Balaguer Balaguer
216 98.75 Xavier Rossique Rovira Escola L'Estel Sant Guim de Freixenet
216 98.75 Laura Corominola Oliver Escola L'Aixart Cervià de Ter
249 98.5 Clara Yohn Fariñas Santa Dorotea Barcelona
249 98.5 Pablo Broner Álvarez Aula Escuela Europea Barcelona
249 98.5 Antònia Sureda Vidal Aula Escuela Europea Barcelona
249 98.5 Fiona Dabau Argelés Escolàpies Figueres Figueres
249 98.5 Albert Pérez Boj Escola La Pau Sant Sadurní d'Anoia
249 98.5 Sebastian Eslava Rojas El Clot Barcelona
249 98.5 Rebecca Castells Cribio Avenç Sant Cugat del Vallès
249 98.5 Kayra Baser Escola Salou Salou
257 98.25 Isaac Escribà Cayla Escola de Llers Llers
258 98.0 Maria Cutié Novelles Escola Setelsis Solsona
258 98.0 Pau Calle Medina Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
260 97.75 Noa Quicaño de Castro Infant Jesús Barcelona
261 97.5 Mauro Vazquez Rodríguez Gem Mataró
261 97.5 Alícia Fernández Llorens Betània-Patmos Barcelona
261 97.5 Abril Andel Raptis Escola Enric Casassas Sabadell
261 97.5 Unai Nicolás Marfil Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
261 97.5 Max Caballero Solà Escola L'Alzinar - ZER Baix Montseny Campins
261 97.5 Dídac Arias Garriga Escola Puiggraciós La Garriga
261 97.5 Su Yi Ye Asunción de Nuestra Señora Barcelona
261 97.5 Jan Liñan Pérez Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
261 97.5 Marc Barrera Bordas, La Salle Bonanova Barcelona
261 97.5 Zacarías Martínez Hilla Ginebró Llinars del Vallès
261 97.5 Aleix Aguilar Romero Infant Jesús Barcelona
261 97.5 Martina Vidal Hernández Sagrada Família Viladecans
261 97.5 Africa Romero Ruíz Gravi Barcelona
261 97.5 Aleix Martínez Galindo Escola Canigó Sant Just Desvern
261 97.5 Liwen He Escola Marià Cubí i Soler Malgrat de Mar
261 97.5 Guillem Cuadrat Ortiz Escola Jaume Balmes Cervera
261 97.5 Oscar Cabero Prieto Bell-lloc del Pla Girona
261 97.5 Gabriel Guillo Julibert Llor Sant Boi de Llobregat
261 97.5 Laia Mundó Navarro Escorial Vic
261 97.5 Oriol Badia González Thau Barcelona
261 97.5 Alba Cucarull Zorrilla Escola La Sagrera Santa Eulàlia de Ronçana
261 97.5 Agnès Trullàs Prat Escola Alta Segarra Calaf
261 97.5 Arnau Montalt Domínguez Sant Nicolau Sabadell
261 97.5 Aitor Carmona Santiago Escola Ardenya Sant Feliu de Guíxols
261 97.5 Mia Badenas Dueñas Escola Santa Caterina Vinyols i els Arcs
261 97.5 Rachel Lordan Candelo Airina Terrassa
261 97.5 Gonzalo Martín Moreno Mare Nostrum Tarragona
261 97.5 Martin Pujol de Foronda Infant Jesús Barcelona
261 97.5 Dalmau Isla Mas Aula Escuela Europea Barcelona
261 97.5 Alexandra Tkachenko Escola La Draga Banyoles
261 97.5 Víctor Batalla Carpi Mater Salvatoris Lleida
261 97.5 Berta Ruiz Garcia Escola Enric Casassas Sabadell
261 97.5 Romy Wimmer Cañizares Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
261 97.5 María Isabella García García Escola Maria-Mercè Marçal Mataró
261 97.5 Bruno Bafaluy Ramón Gravi Barcelona
261 97.5 Bruno Cortés Cano Aula Escuela Europea Barcelona
261 97.5 Hugo Iniesta Palacio Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
261 97.5 Adriana López Artigas La Vall BELLATERRA
261 97.5 Noa Garriga Vicente Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
261 97.5 Manuel Pons Mojer Betània-Patmos Barcelona
261 97.5 Núria Cunill Raventós FEDAC-Vic Vic
261 97.5 Júlia Pujol Cornet Escola Josep Pallach Figueres
261 97.5 Daniel Altozano Martínez Sant Jordi Vilassar de Dalt
261 97.5 Àneu Marqués Serra Minguella Badalona
261 97.5 Eduard Riera Brujats Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
261 97.5 Hugo Maufroy González Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
261 97.5 Miguel Raigosa Hurtado Montseny-Poblenou Barcelona
261 97.5 Ángel Custodio Heredia Institut Escola Baldomer Solà Badalona
261 97.5 Pau Ponce Balcells Puigcerver Reus
261 97.5 Martí González Alonso Meritxell Mataró
261 97.5 Oriol Genescà Imbers Montcau-La Mola Matadepera
312 97.25 Gil Corral Padrós Escola Pereanton Granollers
312 97.25 Emma Fuentes Mundet Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
312 97.25 Pol Dalmau Arnedo Avenç Sant Cugat del Vallès
312 97.25 Àlex Font Vaghi Claret Barcelona
312 97.25 Guillem Mesas Llop Sant Pau Apòstol Tarragona
312 97.25 Queralt Coca Martínez Avenç Sant Cugat del Vallès
312 97.25 Bruno Gayán Gascon Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
312 97.25 Jordi Vargas Martín Escola Campderrós Vallirana
312 97.25 Martí Güell Sabaté Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
312 97.25 Júlia García Bermúdez Escola Pompeu Fabra Parets del Vallès
322 97.0 Gina Aymerich Ribalta Escola Setelsis Solsona
322 97.0 Andreu Meneses Ariza Escola Salou Salou
322 97.0 Ariadna Pla Pegueroles Institut Escola El Temple Tortosa
322 97.0 Sara Lazo Cob Escola Josefina Ibáñez Abrera
322 97.0 Eric Montero Santoyo Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
327 96.75 Gael Herrero Pérez Aula Escuela Europea Barcelona
328 96.5 Aniol de la Vega Casanovas La Immaculada Vilassar de Dalt
329 96.25 Pol Montserrat Viña Claret Valls
329 96.25 Albert Calle Medina Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
329 96.25 Alba Chaves Rojo Escola La Llàntia Mataró
329 96.25 Marc Campdepadrós Sánchez Escola Reixac Montcada i Reixac
329 96.25 Maryam el Mahboub Ghailan Escola Pau Boada Vilafranca del Penedès
329 96.25 Mira Anglada Gavara Aula Escuela Europea Barcelona
329 96.25 Hugo Navarro Mínguez Canigó L'Hospitalet de Llobregat
329 96.25 Pau Anton Mestres Gravi Barcelona
329 96.25 Oriol Odena Gomis Betània-Patmos Barcelona
329 96.25 Érik Camargo Torres Escola Reixac Montcada i Reixac
329 96.25 Berta Pons Clofent Claret Valls
329 96.25 Concursant de Codi 144 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
329 96.25 Mireia Porta Esteban Claret Barcelona
329 96.25 Elna Pagès Sicart Escola L'Alzinar - ZER Baix Montseny Campins
329 96.25 Lea Mariné Monteiro Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
329 96.25 Concursant de Codi 176 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
329 96.25 Eloi Puig Verdaguer Escola Lacustària Llagostera
329 96.25 Pau Carrillo Portillo Gravi Barcelona
329 96.25 Eduard Oliva Martínez Claret Barcelona
329 96.25 Cayetana Lozano Cerrato Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
329 96.25 Andrea Maria Bassó FEDAC-Sant Andreu Barcelona
329 96.25 Genís de los Ríos Domínguez Vedruna Sagrat Cor Tarragona
329 96.25 Eric Isern Santos Claret Barcelona
329 96.25 Pau Ballester Bo Sagrat Cor El Vendrell
329 96.25 Aleix Rocamora Durán Meritxell Mataró
329 96.25 Ferran Valero Periago Minguella Badalona
329 96.25 Hugo del Pozo Rosell Escola Doctor Samaranch i Fina Santa Margarida i els Monjos
329 96.25 Jan Llopart Molero Betània Cornellà de Llobregat
329 96.25 Biel Pallejà Torrent Escola Enric Casassas Sabadell
329 96.25 Clara Villanueva Muntané Mowgli Igualada
329 96.25 Irene Bertolez Ocon Escola Sagrada Família Santa Coloma de Gramenet
329 96.25 Pericot Martínez Martina Escola Marinada El Masnou
329 96.25 Naroa Pedraza Caja Montjuïc Girona
329 96.25 Concursant de Codi 247 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
329 96.25 Berta Permanyer Rigola Montcau-La Mola Matadepera
329 96.25 David Mora Almuni, La Salle Bonanova Barcelona
329 96.25 Martina Muñoz Arribas FEDAC-Sant Andreu Barcelona
329 96.25 Abril Matamoros Bota Escola Arnau Berenguer El Palau d'Anglesola
329 96.25 Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
329 96.25 Iago Sabel Palacios Infant Jesús Barcelona
329 96.25 Ricardo Andujar Amador Escola Sant Domènec Santa Margarida i els Monjos
329 96.25 Maria Farran Gabaró Escola Jaume Balmes Cervera
329 96.25 Marc Teruel Nieto Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
329 96.25 Arnau Giné Jariot Montserrat Cerdanyola del Vallès
329 96.25 Pau Saldaña Garcés Vedruna Sagrat Cor Tarragona
329 96.25 Iván Martínez Sillero Llor Sant Boi de Llobregat
329 96.25 Alejo Mas Sintes, La Salle Bonanova Barcelona
376 96.0 Violeta Flores Parareda Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
376 96.0 Jan Amat Giribet Sant Nicolau Sabadell
376 96.0 Aleix Salvadó González Aula Escuela Europea Barcelona
376 96.0 Lídia Campos Egea Escola Les Mèlies Vilafant
376 96.0 Aitor Erratxu Moreno Escola Ardenya Sant Feliu de Guíxols
376 96.0 Oriol Grau Ricart Escola Joan Rebull Reus
376 96.0 Lluc Lleonart Sáez Tabor Santa Perpètua de Mogoda
376 96.0 Berta Obiol Bernadàs Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
376 96.0 Berta Juanola Ruiz Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
376 96.0 Carla Martínez López Betània-Patmos Barcelona
376 96.0 Carlota Sánchez Rodríguez, La Salle Bonanova Barcelona
376 96.0 Mariana Fernández de Páramo Betània-Patmos Barcelona
388 95.75 Núria Sol Vila Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
388 95.75 Roger Paretas Radeanu Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
388 95.75 Victor Fuentes Jiménez Badalonès Badalona
388 95.75 Arnau Biosca García Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
388 95.75 Adrià Cortijo Llorens Aula Escuela Europea Barcelona
388 95.75 Adriana Estany Vidal Badalonès Badalona
388 95.75 Alba Ropero Murillo Sagrado Corazón Barcelona
395 95.0 Clàudia Traus Graupera Sant Jordi Vilassar de Dalt
395 95.0 Pau Molina Costa Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
395 95.0 Concursant de Codi 147 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
395 95.0 Laia Tarancón Estrada Thau Barcelona
395 95.0 Abril Soriano Gallardo Escola Mare de Déu de Montserrat Malgrat de Mar
395 95.0 Luca Bandettini Olivella Thau Barcelona
395 95.0 Jordi Dasca Huertas Institució Tarragona Reus
395 95.0 Saúl Vicente Salobreña FEDAC-Sant Andreu Barcelona
395 95.0 Cloe Wong Márquez Santa Teresa de Jesús Tarragona
395 95.0 Emma Montero Salgado Avenç Sant Cugat del Vallès
395 95.0 Víctor Reynal García Aula Escuela Europea Barcelona
395 95.0 Carla Elen Amor Farriol Escola Bernat de Mogoda Santa Perpètua de Mogoda
395 95.0 Paula Bordes Rodríguez Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
395 95.0 Laia Pous Martí Gem Mataró
395 95.0 Noa Domínguez Martínez Escola Països Catalans Lleida
395 95.0 Alba Almazán Heredia Escola Mare de Déu de Montserrat Malgrat de Mar
395 95.0 Ot Teixidó Aguilar El Roser Sant Julià de Vilatorta
395 95.0 Maria Comallonga Font Escola Ametllers Sant Joan de Vilatorrada
395 95.0 Oriol Aldabó Marí Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
395 95.0 Markos Ferreira Simon IE El Bruel-Empuriabrava Castelló d'Empúries
395 95.0 Pau Salagran Morató Escola Les Escoles Gurb
395 95.0 Ferran Ruiz Domenjó Escola Arnau Berenguer El Palau d'Anglesola
395 95.0 Héctor Álvarez Castiñeira Escola L'Arjau Vilanova i la Geltrú
395 95.0 Paula González Velilla Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
395 95.0 Nil Coll Monlon Escola L'Alzinar - ZER Baix Montseny Campins
395 95.0 Guillem Pérez Campoverde Escola Pau Delclòs Tarragona
395 95.0 Arnau Baqué Peramiquel Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
395 95.0 Sofía Torres Romero Gravi Barcelona
395 95.0 Daniel Herrero Piqué Escola Canigó Sant Just Desvern
395 95.0 Joel Gonzalo Morales FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
395 95.0 Pol Parés Pellicer Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
395 95.0 Armand Rufas Valenzuela Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
395 95.0 Laia Fresnedoso Gimeno Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
395 95.0 Tomeu Defranchi Gallegos Escola Aldric Cassà de la Selva
395 95.0 Greta Amissa Ginestí Sagna Escola La Falguera Vilanova del Vallès
430 94.75 Teo Gómez Augé Escola Jaume Llull Sant Andreu de Llavaneres
430 94.75 Marta Sanromà Marcet Airina Terrassa
430 94.75 Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
430 94.75 Júlia Bruna López Montagut Vilafranca del Penedès
430 94.75 Jan Prat Castillo Mare de Déu de la Gleva Les Masies de Voltregà
430 94.75 Martí Sánchez Esteba Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
430 94.75 Cesc Torrades Abad Escola Salvador Espriu Vallfogona de Balaguer
430 94.75 Gerard Currius Estragués Escola El Rocal - ZER Els Castells Montesquiu
430 94.75 Elena España Parra Sagrat Cor El Vendrell
430 94.75 Eric Calle Pellicer Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
430 94.75 Bruno Méndez Campaña Escola Migdia Girona
430 94.75 Pau Mestres Gràcia Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
430 94.75 Joana Casellas Roqué Escola Tramuntana - ZER Empordà Vilanant
430 94.75 Paul Martínez Morera Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
430 94.75 Elisabeth Marin Smirnova Escola Angeleta Ferrer Mataró
430 94.75 Emma Regada Bargalló Thau Sant Cugat del Vallès
430 94.75 Jan Cuní Garcia Escola Can Besora Mollet del Vallès
430 94.75 Alex García Rams Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
430 94.75 Pablo Díaz Igelmo Cardenal Vidal i Barraquer Cambrils
430 94.75 Stefano Giustolisi Fuentes Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
430 94.75 Sara Taulés Castillón Escola Mestral Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
451 94.5 Irene Aymamí Nicolás Mireia Montgat
451 94.5 Pol Gómez Castellà Freta Calella
451 94.5 Blanca Romaní León Sagrat Cor Amposta
451 94.5 Marc Oliete Cuervo Infant Jesús Barcelona
451 94.5 David Farbman Hamelín-Internacional Laie Montgat
451 94.5 Oriol Llobet Martínez Escola Ramon Faus i Esteve Guissona
451 94.5 Alex Castells Gómez Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
451 94.5 Joan Casas Vinardell IPSI Barcelona
451 94.5 Elsa Navarro Terrats Escola Pla de Girona Girona
460 94.25 Ian Güell Morales Betània-Patmos Barcelona
460 94.25 Maria Faustino Huerga Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
462 94.0 Carla Navarro Coll Escola Dones d'Aigua Sant Iscle de Vallalta
463 93.75 Marina Tuñas Passolas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
463 93.75 Pol Herrán Terés Escola Canigó Sant Just Desvern
463 93.75 Petr Miroshnikov Vedruna Palamós
463 93.75 Eric Galcerán Sánchez Escola Mossèn Albert Vives La Seu d'Urgell
463 93.75 Miquel Torres Ciurana Sant Pau Apòstol Tarragona
463 93.75 Esther Torrent Llovera Escola Canigó Sant Just Desvern
463 93.75 Ot Rovira Serra Escola Sesmon d'Oló Santa Maria d'Oló
463 93.75 Erika Novoa Rodríguez Escola Pax Tarragona
463 93.75 Cèlia Muñío González Claret Barcelona
463 93.75 Erin Manyer Egan Escola Pla de Girona Girona
463 93.75 Alejandra Colodrón Martínez Oak House British School Barcelona
463 93.75 Joan Paluzie Domènech Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
463 93.75 Núria Vilaseca Sarri Escola Alta Segarra Calaf
463 93.75 Tomás Descalzo Subirá Escola Pau Romeva Barcelona
463 93.75 Laia Rosas Esteve Escola Mare de Déu del Patrocini Cardona
463 93.75 Roc Recio Òdena Avenç Sant Cugat del Vallès
463 93.75 Núria Gil Cortés Escola La Pau Sant Sadurní d'Anoia
463 93.75 Adrià Oller Gil Cardenal Vidal i Barraquer Cambrils
463 93.75 Toni Elias Roca Escola Marinada Vilanova de Bellpuig
463 93.75 Elsa Romero Plana Meritxell Mataró
463 93.75 Nil Balboa Cabré Escola Pau Romeva Barcelona
463 93.75 Pau Andrés Balagué Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
463 93.75 Enric Vinyes Huguet Sant Pau Apòstol Tarragona
463 93.75 Iu Ferrer Garcia Thau Barcelona
463 93.75 Laia Garcia Lázaro Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
463 93.75 Arnau Raposo Artigas Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
463 93.75 Montjuïc Girona
463 93.75 Marc Valentí Trilles Daina Isard Olesa de Montserrat
463 93.75 Biel Solana Olalla FEDAC-Lleida Lleida
463 93.75 Irene Català Asenjo Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
463 93.75 Paulo Negro Miñón Gravi Barcelona
463 93.75 Oriol Gonzàlez Pérez Escola Pax Tarragona
463 93.75 Ian Naveros Caballero Escola Estel Molins de Rei
463 93.75 Cristian García Olivera La Salle Reus
463 93.75 Leonardo Daniel Peña Quisbert Sagrada Família Lleida
463 93.75 Martina Saez Agustí Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
463 93.75 Sigma Casellas Vidal Escola Copons - ZER Vent d'Avall Copons
463 93.75 Elena García Coloma Aula Escuela Europea Barcelona
463 93.75 Roger Anglada Canadell Escola L'Entorn Porqueres
463 93.75 Samuel Moreno Rodríguez Llor Sant Boi de Llobregat
463 93.75 Pol Capon Rodriguez Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
463 93.75 Mario Vinagre Blanchet Escola Canigó Sant Just Desvern
463 93.75 Laia Gasull Puig Escola Josep Pallach Figueres
463 93.75 Eduardo Alegret Sánchez Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
463 93.75 Martina Salvadó González Aula Escuela Europea Barcelona
463 93.75 Max Gorgues Eriksson Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
509 93.5 Chiara García Martinó Escola Emili Juncadella Barcelona
509 93.5 Ernest Zaballa Grzadziel Claret Barcelona
509 93.5 Aran Pastó Peraire Escola Sant Sebastià Els Pallaresos
509 93.5 Roger Coll Romeu Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
509 93.5 Daniel Culleré Miravete Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
509 93.5 Jan Reig Costa Tecnos Terrassa
509 93.5 Lucía Gascón Nieto Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
509 93.5 Daniela Jové Belmonte Escola Mare de Déu de Montserrat Malgrat de Mar
509 93.5 Arlet Lluch Ruiz Escola Enxaneta Terrassa
509 93.5 Quim López Martín Escola Pax Tarragona
509 93.5 Maria Anton Lanuza Elisabeth Salou
509 93.5 Marta Batlle Castells Escola El Cim Teià
509 93.5 Enric Colldeforns Ortín Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
509 93.5 Martina Clemente Martínez Betània-Patmos Barcelona
509 93.5 Ivet Abelaira Raventós Montagut Vilafranca del Penedès
509 93.5 Alex Romero Carazo Sant Lluís Barcelona
509 93.5 Aleix Vidal Hervas Escola Gerbert d'Orlhac Sant Cugat del Vallès
509 93.5 Júlia Jaume Giménez Escola Santa Creu Anglesola
509 93.5 Eduard Salom Pons Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
509 93.5 Cèlia Araújo Gasull Gem Mataró
509 93.5 Abril Latorre Llevadot Escola Canigó Sant Just Desvern
509 93.5 Biel Planas Román Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
509 93.5 Llúria Torras Arcusa El Cim Vilanova i la Geltrú
509 93.5 Aitor Alcorta Madrona El Clot Barcelona
509 93.5 Abril Álvarez Llorens Cardenal Vidal i Barraquer Cambrils
509 93.5 Marc Camps Pujol Escola Setelsis Solsona
535 93.25 Francisco Mateo Molins Rosell Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
535 93.25 Berta Mora Magre Hamelín-Internacional Laie Montgat
535 93.25 Rafel Balaguer Alsina Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
535 93.25 Blai Ventura Ball-llosera Escola Gaziel Sant Feliu de Guíxols
535 93.25 Eloi Sánchez Francisco Escola Sant Sebastià Els Pallaresos
535 93.25 Àlex Ordiales Puigdomènech Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
541 92.75 Lucas de Arostegui de Rueda Sant Miquel Barcelona
541 92.75 Martina Santamaria Planas El Clot Barcelona
541 92.75 Pep Caelles Olmedo Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
544 92.5 Abril Vidal Filella Avenç Sant Cugat del Vallès
544 92.5 Pol Vizuete Sans Aula Escuela Europea Barcelona
544 92.5 Roc Cañas Valentí Escola Eiximenis Girona
544 92.5 Leire Martos Sáez FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
544 92.5 Eva Cardosa Cid Escola Els Grecs Roses
544 92.5 Júlia Amat Davins IPSI Barcelona
544 92.5 Jan Masdeu Serra Aula Escuela Europea Barcelona
544 92.5 Bruna Barrufet Garriga Hamelín-Internacional Laie Montgat
544 92.5 Hugo Gil Casado Escola Josefina Ibáñez Abrera
544 92.5 Alícia Cabeza Guixà Aula Escuela Europea Barcelona
544 92.5 Paula Mercé Casas Sant Miquel Barcelona
544 92.5 Gabriel Divorra Figueras Thau Barcelona
544 92.5 Laia Domínguez Segura Montcau-La Mola Matadepera
544 92.5 Marta Lloréns Dueñas Nazaret Esplugues de Llobregat
544 92.5 Òscar Sala Jansà Sant Josep Reus
544 92.5 Dylan Román Muñoz La Salle Reus
544 92.5 Nerea Sánchez Amado Sant Jordi Vilassar de Dalt
544 92.5 Clara Biosca Climent Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
544 92.5 Daniel Simarro López Gem Mataró
544 92.5 Martina Xirgu Llovet Doctor Masmitjà Girona
544 92.5 Alba Izquierdo Ortiz Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
544 92.5 Manel Borrell Delcor Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
544 92.5 Estel Ricart Pagès Escola Joan Reglà Bàscara
544 92.5 Màlick Thioub Valentines Escola Santa Creu Anglesola
544 92.5 Martina Bohigas Zamora Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
544 92.5 John Dylan Goya García Monalco Igualada
544 92.5 Axel Akochiah Fernandez Escola Dones d'Aigua Sant Iscle de Vallalta
544 92.5 Máximo Garcia Eboumbou Ginebró Llinars del Vallès
544 92.5 David Perez Polonio Escola Enxaneta Terrassa
544 92.5 Jon Escribà Cayla Escola de Llers Llers
544 92.5 Julieta de Novoa Jayme Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
544 92.5 Jan Escolà Marín Tecnos Terrassa
544 92.5 Àger Taravilla Venega Escola El Montcau - ZER Subirats Subirats
544 92.5 Jana Mas Morreres Escola Arnau Berenguer El Palau d'Anglesola
544 92.5 Max Noguera Salles Col·legi Montclar-Mestral Jorba
544 92.5 Concursant de Codi 171 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
544 92.5 Elora Miquel Ruiz Thau Barcelona
544 92.5 Hugo López Martín Escola Pax Tarragona
544 92.5 Bruna del Amor Fernández Escola Turó del Drac Canet de Mar
544 92.5 Unai Rangel Rosales Badalonès Badalona
544 92.5 Antonella Pedroni Tapia Escola Josep Masclans Vallbona d'Anoia
544 92.5 Carla Aranda Díaz-caneja FEDAC-Sant Andreu Barcelona
544 92.5 Roger Bel Guasch Escola Martí Poch L'Espluga de Francolí
544 92.5 Pau Piñol Garcia-antón Jesús Salvador Sabadell
544 92.5 An Qi Xu FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
544 92.5 Jan Ferré Segura Santa Teresa de Jesús Tarragona
544 92.5 Nuno Melendres Calzado Aula Escuela Europea Barcelona
544 92.5 Carla Arts Chacón Vedruna Sagrat Cor Tarragona
544 92.5 Adrià Teijeiro Marimón Sant Miquel Barcelona
544 92.5 Irene de Celis Cantos Aula Escuela Europea Barcelona
544 92.5 Pol Padullers Llagostera Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
544 92.5 Malgorzata Zin Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
544 92.5 Júlia Illa Mateo Thau Barcelona
544 92.5 Yerui Chen Escola Camí del Cros Mataró
544 92.5 David Vargas Oliva Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
544 92.5 Júlia Baldus Navarro Sant Pau Apòstol Tarragona
544 92.5 Marcel Martínez Alsina Betània-Patmos Barcelona
544 92.5 Pau Quer Tarrés Escola de Llers Llers
544 92.5 Yuxin Huang Escola Àngel Guimerà El Vendrell
544 92.5 Ton Pujol Huerta Mowgli Igualada
544 92.5 Vito Melé Sanz Aula Escuela Europea Barcelona
544 92.5 Jordi Alomà Hernández Vedruna Sagrat Cor Tarragona
544 92.5 Guifré Aguilar Ontiveros Escola Pereanton Granollers
544 92.5 Oriol Costabella Barrufet Hamelín-Internacional Laie Montgat
544 92.5 Tina Roque Carbó Escola Bisbat d'Egara Terrassa
544 92.5 Veronika Ivleva Alexandrovna Montjuïc Girona
544 92.5 Ona Canut Castillo Aula Escuela Europea Barcelona
544 92.5 Berta Pérez Ortiz Escola L'Era de Dalt Tona
544 92.5 Guim Ayora Geli Escola Migdia Girona
544 92.5 David Estalella Amodeo Thau Barcelona
544 92.5 Laia Martínez Brossa Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
544 92.5 Silvia Pérez Marchena Maristes Sants - les Corts Barcelona
616 92.25 Dana Bladé Yenes Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
616 92.25 Tatiana Magalí Escobar Cristaldo Escola Honorable Josep Tarradellas El Prat de Llobregat
616 92.25 Dante Bonini Escola Gerbert d'Orlhac Sant Cugat del Vallès
616 92.25 Jordina Aced Codina Escola Can Besora Mollet del Vallès
616 92.25 Oriol Bertomeu Olsinellas Escola Sant Miquel Deltebre
616 92.25 Biel Lozano Fontanet Escola Verd Girona
616 92.25 Isaac Álvarez Álvarez Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
616 92.25 Luca del Molino Bennett Sadako Barcelona
616 92.25 Pol Tarrada Bretón Escola Subirats - ZER Subirats Subirats
616 92.25 Lucas Mas de Xaxàs Parache Thau Barcelona
616 92.25 Isona Carrera Bozzo Mare Nostrum Tarragona
616 92.25 Anna Fabra Suñé Montagut Vilafranca del Penedès
616 92.25 Enric Tatché Bosch Viaró Sant Cugat del Vallès
616 92.25 Valentí Noguera Milà Escola Puiggraciós La Garriga
630 92.0 Bruno Ariza Ramos Escola Guerau de Liost Les Franqueses del Vallès
630 92.0 Quim Camaño Baranera Escola L'Era de Dalt Tona
630 92.0 Martí Riera Camps Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
630 92.0 Pol Márquez Martínez Claret Barcelona
630 92.0 Mar Massó Sala Thau Barcelona
630 92.0 Max Barceló Cabot Elisabeth Salou
630 92.0 Olivia Ribó Triay John Talabot Barcelona
630 92.0 Lluís Barés Tomás Escola Can Besora Mollet del Vallès
638 91.25 Ferran Moncada Batet Vedruna L'Espluga de Francolí L'Espluga de Francolí
638 91.25 Alan Garcia Aguilera Escola Marià Cubí i Soler Malgrat de Mar
638 91.25 Lucía Liria Delgado El Clot Barcelona
638 91.25 Itai Molina Caceres Escola M. Àngels Anglada Figueres
638 91.25 Pablo Bespín Guerrero Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
638 91.25 Dídac Cuello de Oro Parés Montjuïc Girona
638 91.25 Laia Muntané Sevillano Avenç Sant Cugat del Vallès
638 91.25 Xavi Gómez Espinosa Nen Jesús de Praga Badalona
638 91.25 Paula del Río Busquets Betània-Patmos Barcelona
638 91.25 Max Torrents Palomares Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
638 91.25 Josep Condomines Carretero Escola Bac de Cerdanya Alp
638 91.25 Irene Vidal Sorribas Claret Barcelona
638 91.25 Santiago Queralt Alarcón Infant Jesús Barcelona
638 91.25 Aloma Parés Adroher Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
638 91.25 Clara Kelly Caubet La Vall BELLATERRA
638 91.25 Iker Arcos Romero Escola Prat de la Riba Esplugues de Llobregat
638 91.25 Carmen O'dea Baylina Montserrat Barcelona
638 91.25 Nerea Rouco Àlvarez Thau Barcelona
638 91.25 Ting Ting Jiang Hamelín-Internacional Laie Montgat
638 91.25 Júlia Casadevall Sencianes Escola Santa Margarida Quart
638 91.25 Leo García Aguilar Sadako Barcelona
638 91.25 Pablo Vila Alarcón El Clot Barcelona
638 91.25 Jan Jiménez París Maristes Sants - les Corts Barcelona
638 91.25 Josep Ramells Pajarón Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
638 91.25 Guinot Masllorens Castillo Escola La Muntanya Aiguafreda
638 91.25 Montserrat Pérez González Doctor Masmitjà Girona
638 91.25 Joan Piñol Giró Escolàpies Figueres Figueres
638 91.25 Martí Mira Castillo Avenç Sant Cugat del Vallès
638 91.25 Miriam Cuenca Ferré Claret Valls
638 91.25 Clàudia Ararà Rigau Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
638 91.25 Nil Mota Centeno Escola Guerau de Liost Les Franqueses del Vallès
638 91.25 Victoria Louise Monique Bouchayer Cumbres-3 Esplugues de Llobregat
638 91.25 Paula Corral Teso Valldaura Barcelona
638 91.25 Luca Sierra Bolado Escola Enxaneta Terrassa
638 91.25 Aidan Moreno Vázquez Cardenal Vidal i Barraquer Cambrils
638 91.25 Arantxa Ortega Morón Escola Dolors Martí i Badia Igualada
638 91.25 Claudia Guzmán Soriano Escola Pla de Girona Girona
638 91.25 Arnau Dalmau Rubinat Escola Marinada Vilanova de Bellpuig
638 91.25 Joel Murat Mora Sant Domènec Savio Badalona
638 91.25 Serrano Estevan Oriol Escola Marinada El Masnou
638 91.25 Mar Serra Andújar Aula Escuela Europea Barcelona
638 91.25 Jeroni Perearnau Teixidor Escola Pirineu Campdevànol
638 91.25 Gemma Sibila Mariani Escola Enxaneta Terrassa
638 91.25 Alan Prieto López Escola Campderrós Vallirana
638 91.25 Àgata Ciardella Piñol Escola Jaume II El Perelló
638 91.25 Binhe Ye Aula Escuela Europea Barcelona
638 91.25 Concursant de Codi 115 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
638 91.25 Eloi Perramon Batallé Escola Eiximenis Girona
638 91.25 Alba Pardo Casademont Escola L'Entorn Porqueres
638 91.25 Albert Pérez Gago Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
638 91.25 Concursant de Codi 166 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
638 91.25 Nerea Ferrer Barrera Betània-Patmos Barcelona
638 91.25 Martí Noguer Parés Escorial Vic
638 91.25 Júlia Guillem Blanco Garbí Pere Vergés Badalona
638 91.25 Marina Blazquez Trias Vedruna Malgrat de Mar
638 91.25 Ngawang Núria Alay Suo Thau Sant Cugat del Vallès
638 91.25 Edurne Carranza Álvarez El Clot Barcelona
638 91.25 Gina Roma Gatell Sadako Barcelona
638 91.25 Samuel Alejandro Pietri Márquez Escola Pompeu Fabra Parets del Vallès
638 91.25 Lucia Hao Montserrat Cerdanyola del Vallès
638 91.25 Andreu Garrudo Bosch Escola Vallgorguina Vallgorguina
638 91.25 Daniel Nars Martín Sant Lluís Barcelona
638 91.25 Violeta Colet Pérez Escola Pax Tarragona
638 91.25 Yago Lapuente Martin Elisabeth Salou
638 91.25 Isabela Castiñeira Coelho Escola Gerbert d'Orlhac Sant Cugat del Vallès
638 91.25 Alejandro Díaz Fernández Oak House British School Barcelona
704 91.0 Pablo Diez Morato Infant Jesús Barcelona
704 91.0 Gal·la Martínez Vinyeta Sant Miquel dels Sants Vic
704 91.0 Pablo Ventín Rodríguez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
704 91.0 Amanda Bernabé Miranda Nazaret Esplugues de Llobregat
704 91.0 Jan Duró Gordillo Mare de Déu del Roser Barcelona
704 91.0 Judit Barea Roura Escola La Vall del Terri Cornellà del Terri
704 91.0 Magalí Vives Garreta Mowgli Igualada
704 91.0 Jordi Esplugues Ramírez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
704 91.0 Mario Sanz Serrano Aula Escuela Europea Barcelona
704 91.0 David Barenys Samsó Escola de Maspujols Maspujols
704 91.0 Arnau Salvador Cussó Escola Joan Perich i Valls Sant Joan Despí
704 91.0 Anas Makhloufi Escola Eiximenis Girona
704 91.0 Àlex Prado Benítez Sant Felip Neri Barcelona
704 91.0 Concursant de Codi 222 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
704 91.0 Claudio Márquez Ortuño Escola Campderrós Vallirana
719 90.75 Oriol Munté Casellas Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
719 90.75 Lluc Vallès Domínguez Badalonès Badalona
719 90.75 Mar Baró Vila Escola Arnau Berenguer El Palau d'Anglesola
719 90.75 Pere Paladini Casas Thau Sant Cugat del Vallès
719 90.75 Christian Manzano Viciana Escola Setelsis Solsona
719 90.75 Anna Basart Ruscalleda Vedruna Malgrat de Mar
719 90.75 Irene Ruiz Geli Escola Aldric Cassà de la Selva
719 90.75 Pol Guerra Escola La Draga Banyoles
727 90.0 Pol Forgas Linares Aula Escuela Europea Barcelona
727 90.0 Joan Carbonell Giralt Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
727 90.0 Neus Martínez Tolín Escola Rubió i Ors Reus
727 90.0 Arnau Camps Martin Escola Les Escoles Gurb
727 90.0 Marc Alomà Hernández Vedruna Sagrat Cor Tarragona
727 90.0 Joana Trias Escola La Draga Banyoles
727 90.0 Laura Massot Mateu Escola Joan Rebull Reus
727 90.0 Clara Martínez Carmona Sadako Barcelona
727 90.0 Míriam Sánchez Manchón Sant Josep Sant Boi de Llobregat
727 90.0 Jan Lluís Alberich Llor Sant Boi de Llobregat
727 90.0 Sonia Doris Paval Escola Sant Julià L'Arboç
727 90.0 Concursant de Codi 205 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
727 90.0 Iu Geronés Fort Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
727 90.0 Alba Ortigosa Cortés Escola Bernat de Mogoda Santa Perpètua de Mogoda
727 90.0 Martí Corominas Melian Escola L'Aixart Cervià de Ter
727 90.0 Yousra Bounou Boumadyen Escola Jaume Balmes El Prat de Llobregat
727 90.0 Julia Gamez Dorado Escola El Cim Teià
727 90.0 Eric Crego Broc Aula Escuela Europea Barcelona
727 90.0 Claudia Píriz Zaera Sil Barcelona
727 90.0 Vera García Suvorava Escola Canigó Sant Just Desvern
727 90.0 Paula Estadella Estela Joan Roca 1953 Barcelona
727 90.0 Noa Negredo Serres Airina Terrassa
727 90.0 Martina Jané Pagès Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
727 90.0 Èlia Martinez Escola La Draga Banyoles
727 90.0 Paula Cangas Duch Vedruna L'Espluga de Francolí L'Espluga de Francolí
727 90.0 Alex Ejarque Añaños Asunción de Nuestra Señora Barcelona
727 90.0 Mar Gil Serrano La Presentació Reus
727 90.0 Martí Alonso Claveria Escola Gerbert d'Orlhac Sant Cugat del Vallès
727 90.0 Miquel Rovira Baqués Thau Sant Cugat del Vallès
727 90.0 Sergi López Baiges La Salle Reus
727 90.0 Ana Álvarez López Sant Domènec Savio Badalona
727 90.0 Ariadna Díaz Freixanet Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
727 90.0 Judit del Pino Ramon Escola Les Savines Cervera
727 90.0 Rabab Essakkaki Sekkaki Escola La Pau Sant Sadurní d'Anoia
727 90.0 Ainhoa Caro Ortega Asunción de Nuestra Señora Barcelona
727 90.0 Ramon Coromina Suyanti Escola Jaume Balmes Cervera
727 90.0 Aina Calduch Montané La Presentació Reus
727 90.0 Anna Fibla Rodríguez Santa Teresa de Jesús Tarragona
727 90.0 Janna Pitala Gómez Escola Pompeu Fabra Mollerussa
727 90.0 Keyu Pan Escola Sagrada Família Santa Coloma de Gramenet
727 90.0 Elena García Gutiérrez La Salle Reus
727 90.0 Berta Puy Pous La Salle Bonanova Barcelona
727 90.0 Guillem Boix Catalan Sant Jordi Vilassar de Dalt
727 90.0 Valentina Banyuls Avdalian Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
727 90.0 Mar Martínez Gavaldà Thau Barcelona
727 90.0 Júlia Caño Vallejo Escola Canigó Sant Just Desvern
727 90.0 Ivan Chen Mare de Déu del Roser Barcelona
727 90.0 Paula Herrero López Nazaret Esplugues de Llobregat
727 90.0 Joana Domingo Garriga Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
727 90.0 Anna Xalabarder Pocull Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
727 90.0 Álex Valentín Martín Escola Guerau de Liost Les Franqueses del Vallès
727 90.0 Eloy Ortín Saez Joan Roca 1953 Barcelona
727 90.0 Àlex Cabello Garcia Escola Pompeu Fabra Mollerussa
727 90.0 Bogdan Rus Scorvelciu Escola Sant Domènec Santa Margarida i els Monjos
727 90.0 Gerard Alba García Escola Honorable Josep Tarradellas El Prat de Llobregat
727 90.0 Jana Balasch Cairó Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
727 90.0 Joan Perea Laborda Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
727 90.0 Clàudia Frigola Clos Doctor Masmitjà Girona
727 90.0 Oriol Solé Giralt Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
727 90.0 Paula Vatamaniuc Sagrat Cor Amposta
727 90.0 Arnau Faig Fabré Avenç Sant Cugat del Vallès
727 90.0 Glòria Muñoz Massó Claret Valls
727 90.0 Berta Doñate Paretas Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
727 90.0 Biel Vera Segòvia Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
727 90.0 Ot Casas Serrat Escola Les Mimoses Santa Maria de Martorelles
727 90.0 Jiaxiang Lin Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
727 90.0 Juan Rivera Boix Santa Teresa de Jesús Tarragona
727 90.0 Maria Pérez Domenjó Escola Pompeu Fabra Mollerussa
727 90.0 Pepe Llusera Sainz de la Maza Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
727 90.0 Laura Formatger Devesa Escola Mas Clarà La Bisbal d'Empordà
727 90.0 Juan Antonio Sierra Bañez Escola Honorable Josep Tarradellas El Prat de Llobregat
727 90.0 Eloi Palau Guasch Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
727 90.0 Zoe Querol Alcaiñiz Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
727 90.0 Blanca Astasio Dieguez Escola Ramon Farrerons Bell-lloc d'Urgell
727 90.0 Emma Medrano Ortega Escola Angeleta Ferrer Mataró
727 90.0 Mateu Bordas Súnico Escola Canigó Sant Just Desvern
727 90.0 Yasmine León Palomero Sagrada Família Barcelona
727 90.0 Raul Florin Prodaniuc Escola Josep Fusté Alforja