Àrea de centre


Llista de les millors puntuacions (6%) de sisè de Primària

En total han participat 12344 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 120.0 Irene Calderón Santiago Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
1 120.0 Marc Serrapiñana Ramon Aula Escuela Europea Barcelona
1 120.0 Ignacio González Santacana Oak House British School Barcelona
1 120.0 Pau Ramírez Llevadot IPSI Barcelona
1 120.0 Berta Uria Velasco Maristes Sants - les Corts Barcelona
6 116.25 Nil Amat Martí Claret Valls
6 116.25 Joan Arch Adell Sant Miquel Barcelona
8 115.0 Oriol Gomez Guardiola Montseny-Poblenou Barcelona
8 115.0 Eric Solé Mauri Escola Pia de Balaguer Balaguer
8 115.0 Sasha Corbella Eltsova Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
8 115.0 Yile Liu Sant Lluís Barcelona
8 115.0 Joan Monegal Broggi Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
8 115.0 Álvaro Iglesias Martín Maristes Sants - les Corts Barcelona
14 113.75 Ona Munné Esteve Thau Barcelona
14 113.75 González Castillo Ferran Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
14 113.75 Sebastián Tombeur Lusquinos Escola Gerbert d'Orlhac Sant Cugat del Vallès
14 113.75 Nil Hinners Garcia Escola Gonçal Comellas Avinyonet de Puigventós
18 112.5 Astrid Olivé Leurs Claret Valls
19 112.0 Sara Martín Mateu Sant Miquel dels Sants Vic
20 111.25 Ivan Quevedo Guzman Proa Barcelona
20 111.25 Daniel Carpenter Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
20 111.25 Teo Carbonell Nogales John Talabot Barcelona
20 111.25 Pau Roy Mercé Escola Pia de Balaguer Balaguer
24 110.0 Txell Montserrat Cerdà Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
24 110.0 Aina Capdevila Fàbregas Sagrada Família Viladecans
24 110.0 Arnau Pages Andreu Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
24 110.0 Natali Vargas Nazaria Canigó L'Hospitalet de Llobregat
24 110.0 Vicenç Olivares Gallach IPSI Barcelona
24 110.0 Joan Pera Toral Escola Bora Gran Serinyà
24 110.0 Mateu Falguera Riu Escola Sant Miquel Miralcamp
24 110.0 Nel Petitfaux Sánchez Escola Serena Vall Sant Andreu de Llavaneres
24 110.0 Ariadna Cantó Hidalgo Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
24 110.0 Anait Enikolopova Aula Escuela Europea Barcelona
34 108.75 Leo Ayuso Enériz Oak House British School Barcelona
34 108.75 Roger Aced Codina Escola Can Besora Mollet del Vallès
34 108.75 Gerard Codina Malet Escola Aldric Cassà de la Selva
34 108.75 Sasha de Jong Ruiz Escola Torres Jonama Mont-ras
34 108.75 María Belén Viúdez Miñana La Vall BELLATERRA
34 108.75 Oriol Gordillo Valverde Escola Bisbat d'Egara Terrassa
34 108.75 Lily Mayhew Sanmartí Oak House British School Barcelona
34 108.75 Pau Romero Laborda Escola Pau Romeva Barcelona
34 108.75 Lluc - Georges Savaris Catafal Aula Escuela Europea Barcelona
34 108.75 Bruna Ametller López Escola Canigó Sant Just Desvern
34 108.75 Aleix Llaberia Matas Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
45 108.0 Lucia Morata Casado Maristes Sants - les Corts Barcelona
46 107.5 Guillem Calvo Masllopart Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
46 107.5 Sofia Valdés Pereiro Escola La Lió Premià de Mar
46 107.5 Arlet Roca Castells Puigcerver Reus
49 107.0 Artem Sorochanov Betània-Patmos Barcelona
49 107.0 Jan Martínez Permanyer Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
49 107.0 Bernat Losilla Llobet Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
52 106.25 Miles Ryan Campbell St. Peter's School Barcelona
52 106.25 Lola Álvaro Yoldi Maristes Sants - les Corts Barcelona
52 106.25 Marta Coll Alvarez Escola Granullarius Granollers
52 106.25 Oriol Puente Ortega Escola L'Alzinar - ZER Baix Montseny Campins
52 106.25 Miriam Sendra Revuelta Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
52 106.25 Roger Vázquez Llebot El Clot Barcelona
52 106.25 Maikel Luís Pimbomaza Zambrano Escola Josep Pallach Figueres
59 106.0 Laia Cots Nogué Escola Montbui Caldes de Montbui
60 105.75 Pau Hernández Pascual Sant Felip Neri Barcelona
60 105.75 Bruno Viñes del Río La Salle Reus
62 105.0 Marc Serra Bruch Escola L'Era de Dalt Tona
62 105.0 Pol Folch Pedrerol Proa Barcelona
62 105.0 Diego Rasa Abad Sagrado Corazón Barcelona
62 105.0 Aleix Guasch Paez Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
62 105.0 Laia Sala Juncadella Escola Sesmon d'Oló Santa Maria d'Oló
62 105.0 Naïs Ceron Lee Escola Pax Tarragona
62 105.0 Coaner Marco Vilarasau FEDAC-Súria Súria
62 105.0 Claudia Thompson de Paz Sant Josep Sant Boi de Llobregat
62 105.0 Xavier Quilez Torrent Montseny-Poblenou Barcelona
62 105.0 Martí López Ginés Escola Arnau Berenguer El Palau d'Anglesola
62 105.0 Aina Bosacoma Xifra Escola Puig d'Arques Cassà de la Selva
62 105.0 Leni Derlet Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
62 105.0 Roc Puig Codina El Roser Sant Julià de Vilatorta
75 104.75 Adrià Pedret Llombart Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
75 104.75 Marc Vivero Puga Maristes Sants - les Corts Barcelona
77 103.75 Alex Viñeta Vilaseca Viaró Sant Cugat del Vallès
77 103.75 Emma Martín Mateu Sant Miquel dels Sants Vic
77 103.75 Nil Troitiño Sanahuja Escola Josep Masclans Vallbona d'Anoia
77 103.75 Pablo Ribes de la Gala Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
77 103.75 Oriol Callejero Vela Maristes Sants - les Corts Barcelona
77 103.75 Pablo Ramírez Vázquez Nen Jesús de Praga Badalona
77 103.75 Cristina Iborra Bonet Maristes Montserrat Lleida
77 103.75 Oriol Vivet Vilageliu Escola Santa Bàrbara - ZER Els Castells Vidrà
77 103.75 Maria Campanyà Viñeta Thau Barcelona
77 103.75 Alba Palau López Escola Lacustària Llagostera
77 103.75 Biel Orriols Rodríguez El Clot Barcelona
77 103.75 Victor Tobías Vergés Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
77 103.75 Joana Ferrer Bernardi Escola Les Muralles Montblanc
77 103.75 Camilo Julià Cortina La Salle Bonanova Barcelona
77 103.75 Guillem Sunyer Esono Sant Felip Neri Barcelona
77 103.75 Aitana Esteban Saldaña Sant Lluís Barcelona
77 103.75 Eulàlia Nadal Molins Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
77 103.75 Joan Domingo Cebamanos Institució Tarragona Reus
77 103.75 Genís Sanclement Medina Escola Estel Molins de Rei
77 103.75 Joan Almela Fernández de Losada Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
97 103.25 Yago Alegret Jiménez Montserrat Barcelona
98 102.75 Albert Acevedo Azón Escola El Cim Teià
99 102.5 Marc Álvarez Forga Oak House British School Barcelona
99 102.5 Marc Guinart Arranz IPSI Barcelona
99 102.5 Armand Massa Clastre Escola La Lió Premià de Mar
99 102.5 Elena Armora Lahuerta Mare Nostrum Tarragona
99 102.5 Marta Herrero Olalla Mare de Déu del Carme Tarragona
99 102.5 Emma Grávalos Oms La Salle Bonanova Barcelona
99 102.5 Inés Giannini Suarez Oak House British School Barcelona
99 102.5 Biel Estrada Cornellana Escola Pau Romeva Barcelona
99 102.5 Blai Valero Mora Escola Pax Tarragona
99 102.5 Oriol Rus Valldosera Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
99 102.5 Bruna Cardona Espluga FEDAC-Súria Súria
110 102.0 Lucia Milán Gallardo Escola La Lió Premià de Mar
110 102.0 Martín García-moreno Fernández FEDAC-Horta Barcelona
110 102.0 Oriol Pomés Morgades Escola Sant Domènec Santa Margarida i els Monjos
110 102.0 Ivet Granell Barberà Thau Barcelona
110 102.0 Gal·la Mill Javier Montagut Vilafranca del Penedès
115 101.75 Concursant de Codi 213 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
116 101.25 Emma Burgos Oliver Joan Roca 1953 Barcelona
116 101.25 Aina Dalmases Vilà Escola Bisbat d'Egara Terrassa
116 101.25 Jaume Maurín Pons Santa Teresa de Jesús Tarragona
116 101.25 Lucía Gómez Amate Escola Pax Tarragona
116 101.25 Àlex Parés Casals Sant Miquel Barcelona
116 101.25 Paula Domínguez de Haro Escola Joan Rebull Reus
116 101.25 Concursant de Codi 225 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
116 101.25 Ian Bertran Yu Maristes Montserrat Lleida
116 101.25 Sergi Gutiérrez Figueras Montagut Vilafranca del Penedès
116 101.25 Ariadna Sarri Gordon Escola Les Escoles Gurb
116 101.25 Rebollo Crespo Anna Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
116 101.25 Albert Arqué Riera Bell-lloc del Pla Girona
116 101.25 Júlia Ruiz Mainar Airina Terrassa
129 100.75 Mateo Quintano Luengo Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
129 100.75 Concursant de Codi 233 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
129 100.75 Carla Ortiz Vila Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
129 100.75 Guillem Gascó Castellnou Escorial Vic
133 100.0 Max Sances Turon Escola Santa Margarida Quart
133 100.0 Martí Tolo Porté Sagrada Família Viladecans
133 100.0 Bruna Malet Sabaté Escorial Vic
133 100.0 Laia Bueno Roca Sant Gregori Barcelona
133 100.0 Aitor Martínez Ibáñez Escola Pla de Girona Girona
133 100.0 Miquel Salvadó Serra Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
133 100.0 Nil Estébanez Zaragoza Escola Pax Tarragona
133 100.0 Andrea Chávez Soriano John Talabot Barcelona
133 100.0 Laura Tió García Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
133 100.0 Bruno Cid Bernaus Escola Pax Tarragona
133 100.0 Guiu Camiña Giménez La Salle Bonanova Barcelona
133 100.0 Roger Montalvo Mas Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
133 100.0 Max Arcusa Ferri Proa Barcelona
133 100.0 Max Gesse Garcia Avenç Sant Cugat del Vallès
133 100.0 Daniel Curado Horcas Sagrats Cors Centelles.
133 100.0 Pau Triadú Godó Escola Bora Gran Serinyà
133 100.0 Marc Cruset Benavent Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
133 100.0 Marc Bugés Sánchez Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
133 100.0 Anna Rents St. Peter's School Barcelona
133 100.0 Max Jaime de Brugerolles de Vazeilles Claret Barcelona
133 100.0 Arnau Isern Beltran Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
133 100.0 Jacob Gras Batlle Escola Alta Segarra Calaf
133 100.0 Núria Fibla Salvadó Institut Escola 3 d'Abril Móra la Nova
133 100.0 Carla Cazorla Casado FEDAC-Súria Súria
133 100.0 Iago Jiménez Diéguez La Salle Bonanova Barcelona
133 100.0 Lucas Romera García Sant Miquel Barcelona
133 100.0 Mar Frances Woolley Verdeny Escola Àngel Serafí i Casanovas Sort
160 99.75 Edgar Ramos Fuguet, Sant Pau Apòstol Tarragona
161 99.5 Pau Vilalta Arbós Escola Martí Poch L'Espluga de Francolí
161 99.5 Lorenzo Távara Burillo Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
161 99.5 Martina Camps Pintó Mowgli Igualada
164 99.25 Dúnia Marqués Llordella Escola Bisbat d'Egara Terrassa
165 98.75 Lucas Fernández Torres Mare Nostrum Tarragona
165 98.75 Marc Roviró Parés FEDAC-Vic Vic
165 98.75 Oriol Sánchez Carrillo Escola Rosella Viladecavalls
165 98.75 Martí Comelles Paracolls Escola Les Escoles Gurb
165 98.75 Gerard Macià Peris Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
165 98.75 Noa Lafora Noguera Thau Barcelona
165 98.75 Alejandro Pastor Laserna Mare de Déu del Carme Tarragona
165 98.75 Àlex Casamitjana Alcàntara Llor Sant Boi de Llobregat
165 98.75 Bruno Corral Oller Infant Jesús Barcelona
165 98.75 Clàudia Tovar Gomà Aula Escuela Europea Barcelona
165 98.75 Aleix Sánchez Giráldez Escola Reixac Montcada i Reixac
165 98.75 Paula Luis Carmona Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
165 98.75 Albert Sagarra Jorge Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
165 98.75 Marc Lafuente Tell Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
165 98.75 Edgar Hernàndez López Escola Canigó Sant Just Desvern
165 98.75 Carles Celma Civit Escola Subirats - ZER Subirats Subirats
165 98.75 Eloi Gomez Villarroya Escola Salou Salou
165 98.75 Daniel Reifs Parejo Escola Fluvià Barcelona
165 98.75 Concursant de Codi 196 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
165 98.75 Yago Tristante Gallego Santa Dorotea Barcelona
165 98.75 Àlex Bertini Pascual Aula Escuela Europea Barcelona
165 98.75 Pau Peralta López Gravi Barcelona
165 98.75 Lídia Mellado Cebrián López Torrejón Badalona
165 98.75 Damià Bosch Masanas Escola Can Puig Banyoles
189 98.5 Haowen Chen Escola Can Puig Banyoles
190 98.0 Anna Qué González Puigcerver Reus
190 98.0 Irina Lepiani Paredes Fax L'Hospitalet de Llobregat
190 98.0 Carla Gralla Sanchez Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
190 98.0 Lucas San José Codina Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
190 98.0 Enrique Domenech Rubio Escola Pilar Mestres-Jaume Torrens La Roca del Vallès
195 97.75 Ginés García Sanz Maristes Sants - les Corts Barcelona
196 97.5 Vahe Arsenyan Sant Lluís Barcelona
196 97.5 Alejandro Jurado Torres Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
196 97.5 Laia Valmaña Crespiera Montcau-La Mola Matadepera
196 97.5 Berta Carrasco Vicens Aula Escuela Europea Barcelona
196 97.5 Lluis Clotet Pratdesaba La Salle Bonanova Barcelona
196 97.5 Erik Ruiz Retamar Escola Pau Boada Vilafranca del Penedès
196 97.5 Teo Capdevila Martínez Gravi Barcelona
196 97.5 Núria Marín Nuño Escola Països Catalans Lleida
196 97.5 Sofia Palau Domingo Vedruna Malgrat de Mar
196 97.5 Helena Martínez Pérez La Salle Bonanova Barcelona
196 97.5 Andreu Galimany Heredia Sant Rafael La Selva del Camp
196 97.5 Manel de Jaumar Baylach Sant Jordi Vilassar de Dalt
196 97.5 Roger Anglès de Blas Thau Barcelona
196 97.5 Concursant de Codi 136 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
196 97.5 Miquel García Ventosa La Salle Bonanova Barcelona
196 97.5 Ferran Canela Riera Escola Fluvià Barcelona
196 97.5 Krzysztof Wesolowski St. Peter's School Barcelona
196 97.5 Marc Walters Alves Doctor Masmitjà Girona
196 97.5 Blanca Pinart Ruiz Infant Jesús Barcelona
196 97.5 Jodar González Pol Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
216 97.25 Marc Llach Pérez Escola Les Mèlies Vilafant
216 97.25 Concursant de Codi 145 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
216 97.25 Maria Sena Bruna Betània-Patmos Barcelona
216 97.25 Alicia Mestre Molino Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
220 97.0 Xavi Garcia Ferré Claret Valls
220 97.0 Lucia Marquez Abad Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
220 97.0 Ferran Muñoz Blanco Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
220 97.0 Mar Naya Peralta Aula Escuela Europea Barcelona
220 97.0 Carla Catalina Giménez Escola Gerbert d'Orlhac Sant Cugat del Vallès
220 97.0 Marti Vilà Roca Escola Can Puig Banyoles
220 97.0 Laia Sánchez Monge Maristes Sants - les Corts Barcelona
227 96.75 Martí Mitjà Nuñez Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
227 96.75 Guillem Uréndez Garcia Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
229 96.25 Nayara Nieto Mena Escola Maria-Mercè Marçal Mataró
229 96.25 Clara Sunyer Motoriol Escola Mare de Déu del Patrocini Cardona
229 96.25 Jan Marimon Valls Mowgli Igualada
229 96.25 Dídac Sánchez Jiménez Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
229 96.25 Teia Gubau Gomez Escola Puig d'Arques Cassà de la Selva
229 96.25 Fermín Sánchez Ramos Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
229 96.25 Joel Jané Ponsa Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
229 96.25 Guim Casanellas Múnera Mowgli Igualada
229 96.25 Marc Santana Villa Valldaura Barcelona
229 96.25 Angel Cibiriain Barragan Escola El Cim Teià
229 96.25 Marc Cristian Kiss Escola Puig d'Arques Cassà de la Selva
229 96.25 Gerard Caravanas Orza Elisabeth Salou
229 96.25 Bruna Salvans Estragues Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
242 96.0 Nil Bonet Martínez Maristes Sants - les Corts Barcelona
242 96.0 Arnau Balañà Albet Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
242 96.0 Éric del Corral Nieto Escola La Pau Sant Sadurní d'Anoia
242 96.0 Lena Urgelés Quiñoa Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
242 96.0 Biel Sabrià Dilmer Bell-lloc del Pla Girona
247 95.75 Gerard Trullols Ódena Escola Mare de Déu dels Torrents - ZER Poblet Vimbodí i Poblet
247 95.75 Àlex Valero López Escorial Vic
247 95.75 Marina Gutiérrez Albertí Escola Rosella Viladecavalls
247 95.75 Ania Guanter Ruiz-morote Escola Les Mèlies Vilafant
247 95.75 Mariona Farrás Coll Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
247 95.75 Aniol Sabaté Puig Fonlladosa Malgrat de Mar
247 95.75 Lucas Martín Herranz Sant Pau Apòstol Tarragona
247 95.75 Berta Frigola Bodoy Escola Les Escoles Gurb
255 95.5 Paula Marín González Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
255 95.5 Pol Cantero Meneses Escola Salou Salou
257 95.0 Sergi Leon Jorba Escola El Cim Teià
257 95.0 Víctor García Antón Frangoal Castelldefels
257 95.0 Unai Tormo Luna Escola Pau Romeva Barcelona
257 95.0 Alba Pérez Martí Puigcerver Reus
257 95.0 Paula Flores Martínez Meritxell Mataró
257 95.0 Adriel Fontcuberta Hidalgo Escola Jaume Balmes Sant Feliu de Codines
257 95.0 Clara Martí Piñero Escola El Cim Teià
257 95.0 Dobrinya Kuznetsov Escola Àngel Guimerà El Vendrell
257 95.0 Marcel Llebaria Forés Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
257 95.0 Martí Roig Encuentra La Presentació Arenys de Mar
257 95.0 Mònica Grau Ribas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
257 95.0 Àxel Unsal Nuchi Escola Fluvià Barcelona
257 95.0 Pau Pinós Gassó Escola Jaume Balmes Cervera
257 95.0 Oriol Dolcet Freixanet Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
257 95.0 Júlia Estragó Fabrellas Escola Mas Clarà La Bisbal d'Empordà
257 95.0 Jaafar Baize el Hichami IE El Bruel-Empuriabrava Castelló d'Empúries
257 95.0 Bruno Truan Di Pietro La Salle Bonanova Barcelona
257 95.0 Aleix Roca Reverté Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
257 95.0 Lluc Vilà Matas Sant Miquel dels Sants Vic
257 95.0 Jordi Franco Bosch Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
257 95.0 Laia Angrill Serra Sagrats Cors Centelles.
257 95.0 Navas Martín Aitor Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
257 95.0 Roger Llonch Pernas Escola Rivo Rubeo Rubí
257 95.0 Guillem Alonso Pareja Avenç Sant Cugat del Vallès
257 95.0 Íker Sánchez Vives Fax L'Hospitalet de Llobregat
257 95.0 Víctor Leiva Aguirre La Salle Bonanova Barcelona
257 95.0 Pau Roig Torres Empordà-San José Roses
284 94.75 Ruben Gordillo Planas La Salle Bonanova Barcelona
284 94.75 Sara Llobera Miquel Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
284 94.75 Biuse Bordes Reñé Escola Àngel Serafí i Casanovas Sort
284 94.75 Txell Tugas Sala Verge del Roser Vallirana
284 94.75 Isak García González Escolàpies El Masnou El Masnou
284 94.75 Elsa Ruiz Dinarès Montcau-La Mola Matadepera
290 94.5 Paola Ezquiaga Martín Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
290 94.5 Raül Gaju Couso Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
292 94.0 Vinyet Sisteré Gaggioli Escolàpies El Masnou El Masnou
293 93.75 Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
293 93.75 Joan Ortega Pérez Gravi Barcelona
293 93.75 Oriol Cortés Tena Empordà-San José Roses
293 93.75 Martina Ortega Pastoriza Escola Sant Sebastià Els Pallaresos
293 93.75 Arnau Estela Viladrosa Bell-lloc del Pla Girona
293 93.75 Aleix Galindo Puig Infant Jesús Barcelona
293 93.75 Jan Arévalo de Pera Montserrat Cerdanyola del Vallès
293 93.75 Concursant de Codi 159 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
293 93.75 Olivia Castiglione Campos Empordà-San José Roses
293 93.75 Oliver Hu Bonino Aula Escuela Europea Barcelona
293 93.75 Unai Ruiz de Azua Illán Escola Pau Romeva Barcelona
293 93.75 Joan Cañaveras Asensio Sagrada Família Viladecans
293 93.75 Lluc Molist Costa Escorial Vic
293 93.75 Daniel Obregón Parreño Escola Àngel Guimerà El Vendrell
293 93.75 Marc Merino Ventayol Sant Miquel Barcelona
293 93.75 Dylan Joya Fernández Escolàpies El Masnou El Masnou
293 93.75 Carla Navajas González Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
293 93.75 Pol Lizándara Cardellach Escola Salvador Espriu Granollers
293 93.75 Adrià Peña Recasens Escola Lacustària Llagostera
293 93.75 Álvaro Díez Fernández Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
293 93.75 Ivet Vila Pagès La Vall BELLATERRA
293 93.75 Zhihong Guan Cheng Escola Salvador Dalí Figueres
293 93.75 Pol Trepat Fonollà Thau Barcelona
293 93.75 Leo Garcia Marti Escola Pau Romeva Barcelona
293 93.75 Alex Soler Serra Betània-Patmos Barcelona
293 93.75 Rodri Montiel Castello Mare Nostrum Tarragona
293 93.75 Arlet Padreny Moli Sadako Barcelona
293 93.75 Marcel Rabat Ruiz Escola Pau Romeva Barcelona
293 93.75 Laura Pont Navarro Escola Granullarius Granollers
293 93.75 Marc Ferré Navarrete Escola Pax Tarragona
293 93.75 Aoi Sato Morales Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
293 93.75 Marc Vicente Avellà Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
293 93.75 Marçal Muntanyola Manyà Escola Pilar Mestres-Jaume Torrens La Roca del Vallès
293 93.75 Nicolás Adell Vergés Sant Miquel Barcelona
293 93.75 Concursant de Codi 122 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
293 93.75 Nora Soler Nomen Sagrada Família Barcelona
293 93.75 Paula Monés Aliguer FEDAC-Vic Vic
293 93.75 Cloe Caldito Jimenez Mowgli Igualada
331 93.5 Erol Serra Gavaldà Institut Escola Barnola Avinyó
331 93.5 Iraila Baeza Andronoff Escola M. Àngels Anglada Figueres
331 93.5 Pau Conde Crespo Puigcerver Reus
334 93.25 Aina Puig Baliu Escola de Sant Esteve de Guialbes Vilademuls
334 93.25 Adrià Jurado Soriano Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
334 93.25 Nicole Bonnin Obach, Sant Pau Apòstol Tarragona
337 93.0 Laia Diagne Extremera Institut-Escola Sala i Badrinas Terrassa
337 93.0 Gael Aparicio Lopez Avenç Sant Cugat del Vallès
337 93.0 Gerard Sabaté Benito Institució Tarragona Reus
340 92.5 Paula Llampayas Trapero Thau Barcelona
340 92.5 Ignacio Chinea Alonso Institució Tarragona Reus
340 92.5 Laura Cantalejo Jiménez Escola Pinya de Rosa Blanes
340 92.5 Roc Guàrdia Rodríguez Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
340 92.5 Nekal Oliva Mateo Escolàpies Olesa de Montserrat Olesa de Montserrat
340 92.5 Aitana Martín Halabi Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
340 92.5 Ibai Checa Nogueira Hamelín-Internacional Laie Montgat
340 92.5 Laura Tomàs Jordana Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
340 92.5 Mar Pestaña Ortega Escola Pirineu Campdevànol
340 92.5 Jan Villar Marina Nazaret Esplugues de Llobregat
340 92.5 Hugo Romero Triviño Escola Salou Salou
340 92.5 Marta Castillejo Castillo La Vall BELLATERRA
340 92.5 Gerard Molina Gras Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
340 92.5 Izan Martín Bello Escola Mossèn Albert Vives La Seu d'Urgell
340 92.5 Joana Massanes Farres Escola Can Puig Banyoles
340 92.5 Unai González Ferrer Betània Cornellà de Llobregat
340 92.5 Miquel Nájar Sáez Escolàpies El Masnou El Masnou
340 92.5 Jorge Lorés Coll Meritxell Mataró
340 92.5 Garona Giné Estruch Escola La Cabana Les Cabanyes
340 92.5 Alejandro Santiago Martos Llor Sant Boi de Llobregat
340 92.5 Ivet Bachs Flores Doctor Masmitjà Girona
340 92.5 Rodrigo Burgos Doncel Ginebró Llinars del Vallès
340 92.5 Enara Carles Díaz Badalonès Badalona
340 92.5 Enric Duran Padilla Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
340 92.5 Ricardo Sacristan Latorre Gravi Barcelona
340 92.5 Adrià Marquès Alcalà Sant Miquel Barcelona
340 92.5 David Caballero Lladó Escola La Vall del Terri Cornellà del Terri
340 92.5 Ismael Kourdi Toufali Escola Les Escoles Gurb
340 92.5 Berta Martí Mestres El Cim Vilanova i la Geltrú
340 92.5 Roc Beltran Viñas Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
340 92.5 David Horna Ramón Monalco Igualada
340 92.5 Noa Cararach Borrás Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
340 92.5 Manuel Gómez Pérez Escola Salvador Dalí Figueres
373 92.25 Luca Sardà Mula Betània-Patmos Barcelona
373 92.25 Aleix Pérez Rius Escola Pilar Mestres-Jaume Torrens La Roca del Vallès
373 92.25 Elsa Pizarro Batlle Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
373 92.25 Ausiàs Torras Latorre Escola La Lió Premià de Mar
373 92.25 Pau Monés Alonso Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
378 92.0 Blanca Gómez Carbó Montagut Vilafranca del Penedès
378 92.0 Carrie Hochadel Reina Elisenda Barcelona
378 92.0 Merna Boussaha Talamali Escola Ramon Farrerons Bell-lloc d'Urgell
378 92.0 Mariona Arola Ferrer Airina Terrassa
378 92.0 Anna Diéguez Gurnés Doctor Masmitjà Girona
378 92.0 Ivet Fontbona Mateu Doctor Masmitjà Girona
378 92.0 Jan Puig Estopà Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
378 92.0 Carla Garcia Colomé Escola La Vall del Terri Cornellà del Terri
378 92.0 Sirine el Hayh Essarroukh Escola Maria-Mercè Marçal Mataró
378 92.0 Mar Franquesa Cunillera Escola Ramon Farrerons Bell-lloc d'Urgell
378 92.0 Alberto Munarriz Macías Escola Guillem Fortuny Cambrils
389 91.75 Max Casals Vives John Talabot Barcelona
389 91.75 Cristian Carlota Fafián Escola Torres Jonama Mont-ras
389 91.75 Arnau Solés Bonet Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
392 91.5 Martina Soriano Castro Badalonès Badalona
392 91.5 Marcos Canela Julià Viaró Sant Cugat del Vallès
394 91.25 Dreik Patiño Sosa Escola Emili Juncadella Barcelona
394 91.25 Núria Bartolomé Rosell Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
394 91.25 Pol Lluch Quílez Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
394 91.25 Tània Fontova Carrera Escola Pia de Balaguer Balaguer
394 91.25 Nora Cortada Escofet Escola Joan Reglà Bàscara
394 91.25 Mauro Peinado Fustrán Virolai Barcelona
394 91.25 David Alcover Moré La Salle Bonanova Barcelona
394 91.25 Claudia Muñoz Torner Maria Auxiliadora Terrassa
394 91.25 Mar Segarra Riasol Escola Salvador Espriu Vallfogona de Balaguer
394 91.25 Pau Mateu Lanzas Escola Marià Cubí i Soler Malgrat de Mar
394 91.25 Parés Sudou Kai Escola Marinada El Masnou
394 91.25 Pau Teruel Gómez Badalonès Badalona
394 91.25 Diego Arenas Pulido Fax L'Hospitalet de Llobregat
394 91.25 Paula Otero Guirado Escola M. Àngels Anglada Figueres
394 91.25 Pau Martorell Rico Escola Pau Delclòs Tarragona
394 91.25 Clàudia Aulet Albert Escola Carme Guasch i Darné Figueres
394 91.25 Noa Romeu Villa-real FEDAC-Horta Barcelona
394 91.25 Nora Jiménez Gutiérrez Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
394 91.25 Laia Davi Vadillo Mare de Déu del Carme Tarragona
394 91.25 Carlota Portavella Gramunt Betània-Patmos Barcelona
394 91.25 Marta Agràs Masdéu Sant Rafael La Selva del Camp
394 91.25 Maria Pañella Garcia Canigó L'Hospitalet de Llobregat
394 91.25 Jacobo Santiago Rogovich Champin La Presentació Arenys de Mar
394 91.25 Clàudia Solé Corominas La Salle Bonanova Barcelona
394 91.25 Xavier Cuñat Pujol Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
394 91.25 Joan Grau Vilaseca Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
394 91.25 Arianne Inserte González Escola Salvador Espriu Granollers
394 91.25 Daria Fladung Joan Roca 1953 Barcelona
394 91.25 Guerau Domènech Cortés Escola Josep Pallach Figueres
394 91.25 Justin Evrard Bell-lloc del Pla Girona
394 91.25 Marc Jordi Jaramago FEDAC-Horta Barcelona
394 91.25 Lucas Avelino García Goar Viladecans
394 91.25 Aniol Prado Creus Sagrats Cors Centelles.
394 91.25 Eneko Ruíz Garcia Escola Montbui Caldes de Montbui
428 91.0 Jana Vallribera Sociats Institut Escola Barnola Avinyó
428 91.0 Víctor Adrià Cardenas Rojas Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
428 91.0 Iago Cánovas Soteras La Salle Bonanova Barcelona
428 91.0 Laia Bayer Fernández Doctor Masmitjà Girona
428 91.0 Yuhao Chen Sagrada Família Lleida
433 90.75 Lucia Sánchez Relaño Llor Sant Boi de Llobregat
433 90.75 Mauro Melero Ramírez Nen Jesús de Praga Badalona
433 90.75 Concursant de Codi 143 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
433 90.75 Pablo Alarcos Banús Cumbres-3 Esplugues de Llobregat
433 90.75 Juli Vidal Alemany Sant Miquel Barcelona
433 90.75 Josep Rudkowski Serrarols Escola El Rocal - ZER Els Castells Montesquiu
433 90.75 Teo Fernandez Girona Sadako Barcelona
433 90.75 Abel Pérez Liso Escola Pau Romeva Barcelona
433 90.75 Joan Rubio Carrasco Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
442 90.5 Martí Roman Piquer Escola Joaquim Abril Sant Fost de Campsentelles
442 90.5 Sara Beatriz Álvarez Latre Institució Tarragona Reus
442 90.5 Jan Farrús Capdevila Thau Sant Cugat del Vallès
442 90.5 Ainoa Gómez Lara Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
446 90.25 Nicolas Scherini Goldstein Reina Elisenda Barcelona
447 90.0 Alfredo Tiffon Donoso Betània-Patmos Barcelona
447 90.0 Alba López Martínez Escola Sagrada Família Santa Coloma de Gramenet
447 90.0 Èrik Balaguero Serrano FEDAC-Canet Canet de Mar
447 90.0 Jairo Valencia García Llor Sant Boi de Llobregat
447 90.0 Ernest Bonmatí Balat Escola Eiximenis Girona
447 90.0 Ariadna Oms Riera Sagrats Cors Centelles.
447 90.0 Xavi Marti Sanz Daina Isard Olesa de Montserrat
447 90.0 Gerard Cano Ribas Mireia Montgat
447 90.0 Erika Sanz Diaz de Arcauete Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
447 90.0 Ce Ji Jin Badalonès Badalona
447 90.0 Daniel García Cantero Escola Joaquim Abril Sant Fost de Campsentelles
447 90.0 Enrique Mata González IPSI Barcelona
447 90.0 Adrià Nieto Màrmol Montagut Vilafranca del Penedès
447 90.0 Emma Ybarra Álvarez Escola Sant Julià L'Arboç
447 90.0 Joan Grau Corbella Institut Escola Barnola Avinyó
447 90.0 Júlia Mariné Cañadas Puigcerver Reus
447 90.0 Daniel Oliver Celaya Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
447 90.0 Héctor Montalban García Nen Jesús de Praga Badalona
447 90.0 Arnau Rovira Barberà Escola Doctor Alberich i Casas Reus
447 90.0 Mireia Sánchez Bargas Aula Escuela Europea Barcelona
447 90.0 Ferran de la Rubia Urbina Badalonès Badalona
447 90.0 Roland Fontanilles Vidal Escola Pax Tarragona
447 90.0 Óscar Franco Bellota Llor Sant Boi de Llobregat
447 90.0 Martí Serra Morera Ginebró Llinars del Vallès
447 90.0 Júlia Guixà Hinojosa Garbí Pere Vergés Badalona
447 90.0 Eric Bosch Hurtado Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
447 90.0 Martina Jo Marin Molero Montagut Vilafranca del Penedès
447 90.0 Bernat Gago Rosero Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
447 90.0 Raimon Recasens González Thau Barcelona
447 90.0 Unai Carrasquilla Ausin El Cim Vilanova i la Geltrú
447 90.0 Carlos E. Sánchez González Escola Joaquim Abril Sant Fost de Campsentelles
447 90.0 Martina Vila Morales Escolàpies El Masnou El Masnou
479 89.75 Ainara Quintero Masana Avenç Sant Cugat del Vallès
479 89.75 Edurner Díaz Ruiz Escola Països Catalans Lleida
479 89.75 Lea González Bermann Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
479 89.75 Jordi Serra Manresa Claret Valls
479 89.75 Marina Emma García Ferrús Escola Pax Tarragona
479 89.75 Escola Sant Martí Barcelona
479 89.75 Ander Maroto Ramírez de Olano Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
479 89.75 Adriana Cedazo Romero Joan Roca 1953 Barcelona
479 89.75 Eric Farré Christmann Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
488 89.5 Biel Pruna Rodríguez Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
488 89.5 Arnau Pérez Paz i Miño Escola Vallgorguina Vallgorguina
490 89.25 Berta Balaguer Lopez Montseny-Poblenou Barcelona
490 89.25 Núria Rodríguez Louro Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
490 89.25 Marc Munne Muñoz Sant Gregori Barcelona
493 89.0 Niko Rodríguez González Escola Guerau de Liost Les Franqueses del Vallès
493 89.0 Hugo López Dieguez Elisabeth Salou
493 89.0 Maiol Martínez Bosch Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
493 89.0 Adriana Mitjavila Johansson Aula Escuela Europea Barcelona
493 89.0 Jan Bosch Mollà Fonlladosa Malgrat de Mar
493 89.0 Armand Martí Alsina Sant Felip Neri Barcelona
499 88.75 Marc Montedeoca Queralt Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
499 88.75 Èlia Ferré Jordi Escola Pax Tarragona
499 88.75 Daniela Álvarez Ibañez Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
499 88.75 Pau Font Martínez Institut-Escola Sala i Badrinas Terrassa
499 88.75 Chloë Arrufat Wood Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
499 88.75 Pol Grañeras Vallès Escola Estel Molins de Rei
499 88.75 Lisa Rodríguez Knabe Escola Pompeu Fabra Parets del Vallès
499 88.75 Pol Ramírez Enrique Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
499 88.75 Isaac Jané Reyes Sagrada Família Barcelona
499 88.75 Nora Morata Valle Escola Pau Romeva Barcelona
499 88.75 Joan Roca García Sant Miquel Barcelona
499 88.75 Aran Alonso Colomé Escola Sot del Camp Sant Vicenç de Montalt
499 88.75 Teresa Goded Alonso Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
499 88.75 Bruno Claudio Ribas Escola Pau Romeva Barcelona
499 88.75 Aina Pujol Costa Vedruna-Tona Tona
499 88.75 Berta Villorbina Castellà Escola Jaume Balmes Cervera
499 88.75 Clara Sánchez Puyalto Oak House British School Barcelona
499 88.75 Aina Trullente Ferré Sagrat Cor Amposta
499 88.75 Júlia Martín Perelló Escola Pau Romeva Barcelona
499 88.75 Mohamed Reda Sallama el Ouachem IE El Bruel-Empuriabrava Castelló d'Empúries
499 88.75 Jan Carnicé Vila Claret Barcelona
499 88.75 Daniel Baylis Jarque Avenç Sant Cugat del Vallès
499 88.75 Lucía Doblado Zalacain Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
499 88.75 Zihan Wang Joan Roca 1953 Barcelona
499 88.75 Scarlett Naomi Cabrera Melenciano Escola Pau Romeva Barcelona
499 88.75 Eva Maria Pavel Escola Salou Salou
499 88.75 Eugene Gasch López Bell-lloc del Pla Girona
499 88.75 David Muñoz Almanchel La Immaculada Vilassar de Dalt
499 88.75 Adrià Pluvinet Solano Mare Nostrum Tarragona
499 88.75 Daniel Gros Terrer Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
499 88.75 Veda Alcuercar Martinez Brianxa Tordera
499 88.75 Izan Martínez Berja Joan Roca 1953 Barcelona
499 88.75 Armand Moreno Gonzalez Escola Puiggraciós La Garriga
499 88.75 Hugo Pajares Montiel Monalco Igualada
499 88.75 Manuel Eduardo Arreaza Pérez Escola Pau Romeva Barcelona
499 88.75 Xènia Viola Fontané Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
499 88.75 Lena Rossell Guzmán Escola Verd Girona
499 88.75 Gonzalo Ribes de la Gala Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
499 88.75 Iu Lliteras Gasol Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
499 88.75 Arnau Sabater Pous Escola Mas Clarà La Bisbal d'Empordà
499 88.75 Alexandra Singer Cruz Oak House British School Barcelona
499 88.75 Albert Domingo Bruno Escola Les Muralles Montblanc
499 88.75 Jofre Poch Rodriguez Jesús Salvador Sabadell
499 88.75 Arlet Saavedra Vallbona Escola Sot del Camp Sant Vicenç de Montalt
499 88.75 Amin Bendidi Rubiales Badalonès Badalona
499 88.75 Martí Vallès Parera Thau Barcelona
499 88.75 Pol Alonso Lopez Escola Pau Romeva Barcelona
499 88.75 Laia Alsina Lobo Escola Torres Jonama Mont-ras
499 88.75 Lluc López Garcia Reina Elisenda Barcelona
499 88.75 Anna Orlando Pellicero Escola Sot del Camp Sant Vicenç de Montalt
499 88.75 Gerard Prous Bonet Escola Joan Rebull Reus
550 88.5 Abril Dorca Martinez Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
550 88.5 Martí Molist Costa Escorial Vic
552 88.25 Estela Cavedo González Badalonès Badalona
552 88.25 Fortià Ballana Font Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
552 88.25 Arnau Ballart Andrés Avenç Sant Cugat del Vallès
552 88.25 Carla Justribó Arjona Tecnos Terrassa
552 88.25 Carlota Querol Pérez Jesús Salvador Sabadell
552 88.25 Escola Sant Martí Barcelona
552 88.25 Mariona Vall-llovera Macau Escola Montbui Caldes de Montbui
552 88.25 Gaia Marsà Garcia Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
552 88.25 Marta del Muro García Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
552 88.25 Avril Serrano Moreno Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
562 88.0 Marina Agell Turon Fonlladosa Malgrat de Mar
562 88.0 Irina Solà Erra Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
562 88.0 Lidia Silvestre Bartolome La Salle Horta Barcelona
562 88.0 Mariona Isern Guillamet Escola La Vall del Terri Cornellà del Terri
562 88.0 Dina Fezouine Celma Mater Salvatoris Lleida
562 88.0 Núria Calle Alegre Escola Reixac Montcada i Reixac
562 88.0 Elisenda Fernández Plans Sant Miquel dels Sants Vic
562 88.0 Romek García Garus Sant Gregori Barcelona
562 88.0 Anna Infiesta Motoso Escola Turó del Drac Canet de Mar
571 87.75 Mariona Mola Garcia Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
571 87.75 Berta Santander Lleó Escola Àngel Guimerà El Vendrell
571 87.75 Joan Ferret Sonet Escola La Cabana Les Cabanyes
574 87.5 Teo Vicente Fernández Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
574 87.5 Marta López de la Fuente Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
574 87.5 Belinda de la Barrera Sánchez Mireia Montgat
574 87.5 Elies Osarte Segura Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
574 87.5 Lara Faraone Corberán Sadako Barcelona
574 87.5 Isona Soler Salgado El Roser Sant Julià de Vilatorta
574 87.5 Daniel Vega Diemand-hartz Escola Turó del Drac Canet de Mar
574 87.5 Queralt Masanés Pujol Avenç Sant Cugat del Vallès
574 87.5 Marcos Barrero Pedreño Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
574 87.5 Pepa Valls Salom Mowgli Igualada
574 87.5 Marc Monegal Broggi Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
574 87.5 Alex Casadevall Jauhiainen Sadako Barcelona
574 87.5 Pau Martín Gazulla Escola Joan Plana Puigpelat
574 87.5 Nil Royo Avellán Gravi Barcelona
574 87.5 Pol Miras Lasheras Badalonès Badalona
574 87.5 Òscar Busquets Pluvinet Santa Teresa de Jesús Tarragona
574 87.5 Sergi Ribas Lara Escola Les Ferreries de Palafolls Palafolls
574 87.5 Sira Casals Garsot Thau Barcelona
574 87.5 Pablo Espinosa Rodríguez Elisabeth Salou
574 87.5 Nico Lacambra Baeza Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
574 87.5 Arnau Corbacho Molina Escola Reixac Montcada i Reixac
574 87.5 Shuchang Chen Lin Meritxell Mataró
574 87.5 Octavi Montagut Grasa Reina Elisenda Barcelona
574 87.5 Julià Rabés Valle Escola Ramon Farrerons Bell-lloc d'Urgell
574 87.5 Alex Ferrer Buqueras Betània-Patmos Barcelona
574 87.5 Jordi Chamizo Genicio Escola Pinya de Rosa Blanes
574 87.5 Susanna Valiente Dalmases Institut Escola Vall de Lord Sant Llorenç de Morunys
574 87.5 Berta Carrión Romero Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
574 87.5 Huc Ramonet Aguiló Escola Pia de Balaguer Balaguer
574 87.5 Tomas Vilà Arranz Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
574 87.5 Alicia Linares Sáenz de Miera Mare Nostrum Tarragona
574 87.5 Adan Amo Millán Escola Salvador Espriu Granollers
606 87.25 Joana Brufau Martin Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
606 87.25 Martí Grau Talavera Escola Sant Sebastià Els Pallaresos
606 87.25 Aina Cots Oliver El Roser Sant Julià de Vilatorta
606 87.25 Maria Carbonell Babaevskaya Escola Joan Maragall Lleida
606 87.25 Ariadna Ribas Heras IPSI Barcelona
606 87.25 Guillem Clua Novell Escola L'Àlber Albesa
612 87.0 Maria Casellas Roig Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
612 87.0 Oriol Puig Rubiales Vedruna Palamós
612 87.0 Jana Ganges Oliva Escola El Cim Teià
612 87.0 Bernat Ara Estalella Gravi Barcelona
612 87.0 Abril Sagré Cabot Hamelín-Internacional Laie Montgat
612 87.0 Telma Soto Pedrero Infant Jesús Barcelona
612 87.0 Marçal Masó Adzet Montjuïc Girona
612 87.0 Andrés Mijangos Martínez Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
612 87.0 A.andreu Amarfil Elizondo Sant Josep Reus
612 87.0 Jacob Bladé Pallarès Institut Escola 3 d'Abril Móra la Nova
622 86.75 Marc Hernan Martínez Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
622 86.75 Ariadna Serrano Ferrer Garbí Pere Vergés Badalona
622 86.75 Marc Moreno Moya Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
622 86.75 Lucía Carrillo Alonso Sant Josep Reus
626 86.5 Max Ermolenko Volguin Escola Campderrós Vallirana
626 86.5 Damià Fort Compte Escola L'Entorn Porqueres
626 86.5 Josep Maria Boada Cornell Escola Torres Jonama Mont-ras
626 86.5 Joan Servià Mayench Escola Països Catalans Lleida
630 86.25 Maria Muñoz Almansa Nazaret Esplugues de Llobregat
630 86.25 Amalia Peñafiel Reta Escola Josep Masclans Vallbona d'Anoia
630 86.25 Joan Julià Malet Escola Bisbat d'Egara Terrassa
630 86.25 Aitana Sabaté Vargas Escola Pax Tarragona
630 86.25 Jordi Martínez Arévalo Doctor Masmitjà Girona
630 86.25 Ariadna Torres Dopico Escola Pau Casals El Vendrell
630 86.25 Júlia Ferrús Ortega Escola Joan Rebull Reus
630 86.25 Angel Cañardo Galver Betània-Patmos Barcelona
630 86.25 Pol Pallarès Cortés Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
630 86.25 Pau Menció Besalú Escola Puig d'Arques Cassà de la Selva
630 86.25 Arés Miranda Juli Escola Doctor Samaranch i Fina Santa Margarida i els Monjos
630 86.25 Emma Rubio Soriano Llor Sant Boi de Llobregat
630 86.25 Guillem Piferrer Riera La Immaculada Vilassar de Dalt
630 86.25 Jan Bustos Mariño La Salle Bonanova Barcelona
630 86.25 Miguel Attara Zeitune Freta Calella
630 86.25 Lucas Gallardo López Badalonès Badalona
630 86.25 Àlex Tena Martínez Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
630 86.25 Oriol Ariño Montoliu Mare Nostrum Tarragona
630 86.25 Pau Boada Ramon Claret Valls
630 86.25 Larisa Bilbie Escola Joan Maragall Lleida
630 86.25 Alba Maria Trujillo Ramírez Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
630 86.25 Biel Prat Reus Escorial Vic
630 86.25 Aina Simón Gil Sagrada Família Barcelona
630 86.25 Gonzalo Barata Benítez Doctor Masmitjà Girona
630 86.25 Edgar Monllaó Mauri Institut Escola El Temple Tortosa
630 86.25 Roman Argunov Escola El Cim Teià
630 86.25 Aleix Cusí Guillaumes Escola Ramon Muntaner Peralada
630 86.25 Laia Pinto Coll Thau Barcelona
630 86.25 Ona González Montserrat La Salle Reus
630 86.25 Laia Ferrer Corachán Llor Sant Boi de Llobregat
630 86.25 Jan Libens Palenzuela Hamelín-Internacional Laie Montgat
630 86.25 Andrea Roca Chicharro Institut Escola Montagut Santa Susanna
630 86.25 Guisla Fons Pèlach Escola Eiximenis Girona
630 86.25 Èric Cobo Tarradas Escola Carles de Fortuny Esponellà
630 86.25 Nel Garcia Comajuncosa Avenç Sant Cugat del Vallès
665 86.0 Antonio Gómez Miralles John Talabot Barcelona
665 86.0 Matteo Aguiar Molina Institut Escola Montagut Santa Susanna
665 86.0 Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
665 86.0 Ona Bollo Carrillo Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
665 86.0 Beatriz Tomé Jiménez Escola Canigó Sant Just Desvern
665 86.0 Queralt March Ruiz Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
665 86.0 Lluís Giménez Gratacós Aula Escuela Europea Barcelona
665 86.0 Núria Domingo Pérez Escola Bisbat d'Egara Terrassa
665 86.0 Sergi Estapé Pérez Aula Escuela Europea Barcelona
665 86.0 Jerónimo Jiménez Gómez Aula Escuela Europea Barcelona
665 86.0 Paula Blanco Sánchez Institut Escola El Temple Tortosa
676 85.75 Víctor Felipe Zaynitdinov Escola Joan Maragall Lleida
676 85.75 Reina Elisenda Barcelona
676 85.75 Maria Coll Bonjorn Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
676 85.75 Neus Ortolà Ginès Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
676 85.75 Mar Bevelander Almirall Thau Sant Cugat del Vallès
676 85.75 Joan Ros Tovar Maristes Montserrat Lleida
676 85.75 Biel Gomez Senan Escola Rubió i Ors Reus
676 85.75 Isaac Amorín García Escola Ardenya Sant Feliu de Guíxols
676 85.75 Biel Turienzo Rodríguez Montserrat Cerdanyola del Vallès
676 85.75 Escola Sant Martí Barcelona
686 85.5 David Baurier Gómez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
686 85.5 Pau Morales Pomés Thau Sant Cugat del Vallès
686 85.5 Yago Rivera Moreno FEDAC-Horta Barcelona
689 85.25 Islam Tadjer Mare de Déu de la Serra Montblanc
689 85.25 Bruna Feliu Hernández Reina Elisenda Barcelona
689 85.25 Gal·la Llavina Gesa Sagrats Cors Centelles.
689 85.25 Olivia Aranguren Cuadrado Maristes Sants - les Corts Barcelona
689 85.25 Èric Pérez Setó Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
689 85.25 Clara Alos Esquerra-torrescasana Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
695 85.0 Alex de Toro Chinchilla Escola Pau Romeva Barcelona
695 85.0 Concursant de Codi 105 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
695 85.0 Blanca Belil Martínez-rovira Betània-Patmos Barcelona
695 85.0 Eduard Estañol Pavón Vedruna Palamós
695 85.0 Oleguer Espuga Vilaseca Claret Barcelona
695 85.0 Pau Torres Pla Escola Can Puig Banyoles
695 85.0 Angel Álvarez Camuñas Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
695 85.0 Anna Pratdesaba Mateos Escola Puiggraciós La Garriga
695 85.0 Pau Puerta Bruguera Balmes Mataró
695 85.0 Àlex Murillo Guijarro Virolai Barcelona
695 85.0 Paula Cruz Galera Escola Sagrada Família Santa Coloma de Gramenet
695 85.0 Mar Muniesa Ferrús Escola Sant Miquel Ascó
695 85.0 Rui Qi Chen Bell-lloc del Pla Girona
695 85.0 Roger Giral Pairada Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
695 85.0 Laia Contreras García Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
695 85.0 Enric Poblet Rodriguez Escola Puiggraciós La Garriga
695 85.0 Cristina Krot Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
695 85.0 Marta Collell Sánchez Vedruna-Tona Tona
695 85.0 Joan Fajardo Enrici Sant Domènec Savio Badalona
695 85.0 Jose Ramón Laguna Miguel Escola Pau Romeva Barcelona
695 85.0 Aniol Luján Santos Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
695 85.0 Diego García Fernández La Presentació Arenys de Mar
695 85.0 Oriol Busquets Chen Oak House British School Barcelona
695 85.0 Pol García Izquierdo Sant Josep Sant Boi de Llobregat
695 85.0 Aina Anguera Vivanco ZER Baix Camp Sud Vilanova d'Escornalbou
695 85.0 Oriol Marrón Rosa Montseny-Poblenou Barcelona
695 85.0 Dhabih Bayó Prada Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
695 85.0 Oriol Costa García El Clot Barcelona
695 85.0 Pere Bonasa Romans Sant Pau Apòstol Tarragona
695 85.0 Pol Espinosa Castet Escola Països Catalans Lleida
695 85.0 Rubén Gil Pizarro Valldaura Barcelona
695 85.0 Blanca Salvador Pérez La Vall BELLATERRA
695 85.0 Laia Luque Oriol Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
695 85.0 Marlén Guillén Centelles Escola L'Alzinar - ZER Baix Montseny Campins
695 85.0 Pablo Ojeda Palomares Elisabeth Salou
695 85.0 Félix Martínez Batievsky Oak House British School Barcelona
695 85.0 Martí Merino Porté Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
695 85.0 Jordi Pesquer Barraquer Ginebró Llinars del Vallès
695 85.0 Concursant de Codi 184 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
695 85.0 Núria Bonet Pociello La Salle Bonanova Barcelona
735 84.75 David Carrasquer Pinto Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
735 84.75 Mireia Ramis Fernandez Montseny-Poblenou Barcelona
735 84.75 Ainara Ruiz García Claret Barcelona
738 84.5 Martí Torres Milà Montagut Vilafranca del Penedès
738 84.5 Dídac Frigola Martí Escola Doctor Alberich i Casas Reus
738 84.5 Nil Mata Solé Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
738 84.5 Joan Torrente Pulgar Escola Màrius Torres L'Hospitalet de Llobregat
738 84.5 Daniela Miranda Meroño Escola Jaume Balmes Sant Feliu de Codines
738 84.5 Jordan Meza Samaniego FEDAC - Sant Narcís Girona
738 84.5 Nel Codinachs Diniz Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
738 84.5 Ona Reig Vila Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
738 84.5 Arnau Bou Rosich Fonlladosa Malgrat de Mar
738 84.5 Eric Molinero Moreno Santa Teresa de Jesús Tarragona
738 84.5 Carlota Rojas Sancho Escola Valdelors Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant