Àrea de centre


Llista de les millors puntuacions (6%) de tercer d'ESO

En total han participat 15825 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 138.75 Arnau Noguera Moreno Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
2 136.25 Izan Membrive Zurita Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
3 135.0 Arnau del Río Sanz Institut Joan Mercader Igualada
4 133.75 Àlex Cervilla Murga Meritxell Mataró
5 132.5 Arnau Pino Jacomet Institut Montilivi Girona
6 130.0 Sergi Márquez Hernández Goar Viladecans
7 128.75 Nil Torras Cabot IPSI Barcelona
8 127.0 Gustavo Oliveira Da Mota Institut Badalona VII Badalona
9 126.25 Carlos Medina Galvez Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
10 124.75 Pol Rengel Rabassa Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
11 122.5 Genís Sancho Sánchez Institut Josefina Castellví i Piulachs Viladecans
12 121.25 Mar Artigas Martori Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
13 121.0 Nil Vilanna Sentís Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
13 121.0 Pol Grau López Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
15 120.0 Miquel Orpella Montserrat Barcelona
16 118.75 Oriol Vergés Andorrà Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
17 117.25 Dídac Bonet Estudillo Institut de Tecnificació Amposta
18 117.0 Samuel Vega Bernal Gresol Terrassa
19 116.25 Nicolás Puente Pérez-ordoyo Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
20 115.75 Quim Fornells Civit Institut Teresa Pàmies Barcelona
21 115.5 Concursant de Codi 143 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
22 115.0 Marc Agea Font Maristes Sants - les Corts Barcelona
23 113.5 Jacob Villafranca Lucas Maristes Montserrat Lleida
24 112.5 Einar Ganzer Thornes Institut Jaume Balmes Barcelona
25 111.25 Claudia Tercero Alforja Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
25 111.25 Martí Serrabasa Costa Mare de Déu de la Gleva Les Masies de Voltregà
27 111.0 Juan Moragas Moret Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
27 111.0 Marc Fraile Ruiz Daina Isard Olesa de Montserrat
29 110.0 Concursant de Codi 244 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
30 109.75 Sofia Scarani Sant Jordi Fornells de la Selva
31 109.5 Pau Pinyol Darder Institut Dertosa Tortosa
32 107.25 Raúl Eguinoa de Miguel Sagrado Corazón Barcelona
33 107.0 Adrià Uriol Alaiz Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
34 106.75 Joan Tura Desuyo Aula Escuela Europea Barcelona
34 106.75 Luis de Carlos García Abat Oliba Loreto Barcelona
34 106.75 Eva Torner Alonso Sant Miquel Barcelona
37 106.5 Concursant de Codi 242 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
38 106.25 Pau Redón Gamero Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
38 106.25 Diego Rey Sánchez Regina Carmeli Rubí
40 106.0 Honor Ines Phillips Betània-Patmos Barcelona
40 106.0 Júlia Morente Alcober Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
40 106.0 Marti Nesplé Andreu Sec. d'Institut Gurb Gurb
40 106.0 Mario Maguilla Echevarría Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
40 106.0 Joaquim Roig Raventós Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
40 106.0 Candela Osberger Serrano Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
40 106.0 Gonzalo Albiol Barranco St. Peter's School Barcelona
47 105.75 Lluc Sala Nonell Institut Vall de Llémena Sant Gregori
47 105.75 Sara Alonso Viñas Montserrat Cerdanyola del Vallès
49 105.5 Enric Miquel Santoro Aula Escuela Europea Barcelona
50 105.0 Anna María Besa Musté Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
50 105.0 Júlia Fité Araújo Sadako Barcelona
50 105.0 Marc Nieto Ruiz Institut La Serra Mollerussa
50 105.0 Gemma Buch Cardona Tecnos Terrassa
50 105.0 Elsa Bartrina Baena Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
55 104.5 Paula Segura Cáliz Daina Isard Olesa de Montserrat
55 104.5 Ramon Dagà Cruañas Aula Escuela Europea Barcelona
55 104.5 Marcel Pastor Fornas Maristes Sants - les Corts Barcelona
58 104.25 Martí Hereu Costa Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
58 104.25 Sergi Teixidó Ges Institut Ermengol IV Bellcaire d'Urgell
58 104.25 Cesc Jové Famadas Minguella Badalona
61 103.75 Martina Bartra Contreras Jesús Maria Badalona
61 103.75 Thomas James Bennett Wike Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
63 103.0 Martí Dalmases Vilà El Cim Terrassa
64 102.75 Pau Peiretó Pascual Institut Manuel de Montsuar Lleida
65 102.5 Delfín Armora Lahuerta Mare Nostrum Tarragona
65 102.5 Mariona Pujades Solsona Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
67 102.0 Álex López Rodríguez Institut Escola Eixample Barcelona
67 102.0 Sergi Jardí Bungau Sagrada Família Tortosa
69 101.75 Angel Fabregat Barreda Institut de La Sénia La Sénia
70 101.25 Pol Domènech Planes Maristes Montserrat Lleida
70 101.25 Amaia Migueloa Matas Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
70 101.25 Isaac Amoros Canicio Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
70 101.25 Yago Chapí Ortega Els Arcs Barcelona
74 101.0 Alicia Lledó Núñez Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
74 101.0 Albert Carbasse Sanz Puigcerver Reus
74 101.0 Roger Franquesa Nebot Sant Miquel dels Sants Vic
74 101.0 Joaquín Millán Aldaz Maristes Montserrat Lleida
78 100.75 Noa Manuel Garcia Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
79 100.25 Léa González Buonocore Institut Teresa Pàmies Barcelona
80 100.0 Axel González Sánchez Institut Josefina Castellví i Piulachs Viladecans
80 100.0 Josep Murillo Gonzalez Llor Sant Boi de Llobregat
82 99.75 Luis Turmo García Casa del Roure Barcelona
82 99.75 Sol Torras Casas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
82 99.75 Oriol Dalmases Altayó Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
85 99.5 Giol Vinyals Roca Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
85 99.5 Ferran Obradors Calveras Diocesana Navàs
87 99.25 Gerard Fornés Soler Institut de Tecnificació Amposta
87 99.25 Àlex García Silva Institut Montilivi Girona
89 99.0 Martí Pagès Llauradó Institut Vall de Llémena Sant Gregori
90 98.75 Daniel Molina Sedano Sant Josep Reus
90 98.75 Eduard Chircu Cristea Sagrada Família Viladecans
90 98.75 Pere Garcia Miguel Institut Carles Vallbona Granollers
90 98.75 David Comas Font Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
90 98.75 Luis Xu Guixot Sabadell
90 98.75 Bru Ayach Sibina Institut Vall de Llémena Sant Gregori
90 98.75 Anna Trinh Corbalán Lestonnac Mollet del Vallès
90 98.75 Eric Mateu Lanero Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
90 98.75 Jiménez Cousté Erico Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
90 98.75 Luis Maristany Bambalere Infant Jesús Barcelona
100 98.25 Laia Urbano Martínez Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
100 98.25 Marc Roig Riera Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
102 97.75 Marcel Vilaró Morancho Institut Vilatzara Vilassar de Mar
102 97.75 Pelayo Santín Álvarez Abat Oliba Loreto Barcelona
104 97.5 Ainara Peiro Rodríguez Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
104 97.5 Rosa Llohis Grimaldos Arrels II Solsona
104 97.5 Marcel Carbonell Santasusana El Cim Vilanova i la Geltrú
104 97.5 Karen Cantos Barzola Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
104 97.5 Guim Moya Magrans Institut de Guissona Guissona
104 97.5 Pedro González Sendino Llor Sant Boi de Llobregat
110 97.25 Eric Romero Holguín Institut Carles Vallbona Granollers
110 97.25 Marta Jurado Trullenque Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
110 97.25 Nanuk Gómez Blanco Institut Can Planas Barberà del Vallès
110 97.25 Magalí Labastida Botey Súnion Barcelona
110 97.25 Juan Diego Velazco Cruz Institut Vila-seca Vila-seca
115 97.0 Toni Pons Picart Sadako Barcelona
115 97.0 Ares Martínez Jorba Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
115 97.0 Nicolas Sans Rivero Institut Thalassa Montgat
115 97.0 Pol Vilajoana Martín Institut Quatre Cantons Barcelona
119 96.75 Alejandro Vivero Puga Maristes Sants - les Corts Barcelona
119 96.75 Júlia Fuertes Codina Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
119 96.75 Ignacio Gamboa Gomez Sant Pau Barcelona
122 96.5 Marco Rosell Martínez Institut El Pedró L'Escala
122 96.5 Jofre Marín Alamo Institut Joan Segura i Valls Santa Coloma de Queralt
122 96.5 Edgar Rubio Navarro Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
125 96.25 Aina Cáceres Morata Institut Vacarisses Vacarisses
125 96.25 Moses Cardenal Sarrias Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
125 96.25 Sílvia Prieto Díaz Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
125 96.25 Iñaki Fernández de Beascoa La Farga Sant Cugat del Vallès
125 96.25 Sol Jover Magro Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
125 96.25 Cesc Martínez Doñate Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
131 96.0 Erin Ruso Bonet Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
131 96.0 Núria Fabregat Carreras Daina Isard Olesa de Montserrat
131 96.0 Víctor Padilla Bermúdez Institut Marta Estrada Granollers
131 96.0 Yann Lao Moncusi Institut Hipàtia d'Alexandria Lliçà d'Amunt
131 96.0 Ling Jin Escolàpies Figueres Figueres
131 96.0 Gerard Miret Sala Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
131 96.0 Daniel Arderiu Riera Institut Montserrat Barcelona
138 95.75 Júlia Alcalde Mateo Sant Domènec Savio Badalona
138 95.75 Adrià Cobos Fernández Sant Jordi Fornells de la Selva
138 95.75 Laia Rioja Espinosa El Clot Barcelona
141 95.5 Maria Alfonso Berni Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
141 95.5 Ferran González Llovera Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
141 95.5 Kevin Magsumbol Paña Institut Illa de Rodes Roses
141 95.5 Júlia Botey Maymó Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
141 95.5 Sarkar Cuadrado Jan Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
141 95.5 Ainoa Garcia Romero Institut Ernest Lluch Barcelona
147 95.25 Xènia Costa Bergé Aula Escuela Europea Barcelona
147 95.25 Otto Jorna Gonzalez Institut La Riera Badalona
149 95.0 Ainhoa Guerrero Moreno Maristes Champagnat Badalona
149 95.0 Ferran Escoté Riesco Sant Miquel dels Sants Vic
149 95.0 Arnau Palou Atamari Escorial Vic
149 95.0 Laia Vico González Institut Joan Oró Lleida
149 95.0 Javier Segura Prat Gresol Terrassa
149 95.0 Lucas Bellmas Curtze Salesià de Sant Josep Barcelona
149 95.0 Arnau Sanclement Medina Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
149 95.0 Víctor Ramírez Egido Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
149 95.0 Jan Sabaté Tusell Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
158 94.75 Jordi Blancafort Cano Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
158 94.75 Anna Feixas Berges Vedruna Immaculada Barcelona
158 94.75 Víctor Valiente Parra Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
158 94.75 Adrià Vallejo Vega Joviat Manresa
158 94.75 Mireia Puig Verdaguer Institut de Llagostera Llagostera
158 94.75 Eric Palacios Roger Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
164 94.5 Gursimarjot Singh Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
165 94.25 Romina Carriere Marini Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
166 94.0 Marta Mon Gomis Aula Escuela Europea Barcelona
167 93.75 Joan de Pouplana Paíno La Salle Montcada Montcada i Reixac
167 93.75 Álvaro Oller Carrión Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
167 93.75 Berta Giral Ramió Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
167 93.75 Rafael Simonsohn Husid Aula Escuela Europea Barcelona
167 93.75 Víctor Garcés Ortiz Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
172 93.5 Martí Isern Miranda Institut Montserrat Barcelona
172 93.5 Oleguer Esteban Galtés Col·legi Montclar-Mestral Jorba
174 93.25 Javier García Ochoa Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
174 93.25 Jofre Villena Albertí Institut de Llagostera Llagostera
174 93.25 Xavier Sabaté Roldan Maristes Montserrat Lleida
174 93.25 Júlia Noguera Modolell Institut Matadepera Matadepera
174 93.25 Emma Corral Da Silva Cor de Maria Blanes
179 93.0 Rim Kassemy La Salle Reus
179 93.0 Ona Fernández Mañes Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
179 93.0 Gerard Oller Corbella Jesús, Maria i Josep Barcelona
179 93.0 Joaquim Ramírez Ribas Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
179 93.0 Daniel Pérez Ramírez Institut Torredembarra Torredembarra
184 92.75 Fred Casadellà Vázquez Sant Felip Neri Barcelona
184 92.75 Berta Aulet Fernández Les Alzines Girona
184 92.75 Abril Junyent Elorza Súnion Barcelona
184 92.75 Marcel Lemus Call Institut Ernest Lluch Barcelona
188 92.5 Mar Isanta Figueras Els Arcs Barcelona
188 92.5 Biel Morancho Bargas Aula Escuela Europea Barcelona
188 92.5 Sergi Barios Bergua Vedruna Balaguer Balaguer
188 92.5 Valentina Gómez Valiente Aula Escuela Europea Barcelona
188 92.5 Inés Sánchez Rosa Maristes Champagnat Badalona
188 92.5 Manel Saurí Fernández Institut Pere Vives i Vich Igualada
188 92.5 Silvia Faro Veltens Institut Vila-seca Vila-seca
195 92.25 Aina Subirana Trulls Institut Josep Brugulat Banyoles
195 92.25 Gabriela Riera Llobet Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
195 92.25 Lluc Sábat Ferreté Llor Sant Boi de Llobregat
195 92.25 Jofre Ciberta Institut Puig Cargol Calonge
195 92.25 Álvaro Hernández Rodríguez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
195 92.25 Daniel Fiz Osaba Sant Pau Barcelona
195 92.25 Aina Picas Mateu Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
195 92.25 Paulo A Nascimento Aymerich Infant Jesús Barcelona
195 92.25 Guillem Gálvez Blasco Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
195 92.25 Nil Rico Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
195 92.25 Bernat Selva Torras Institut Jaume Callís Vic
206 92.0 Oscar Luna Ventosa Institut Quatre Cantons Barcelona
206 92.0 Ruth Mallén Ciércoles Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
206 92.0 Isabella Caterina Brander Silva Garbí Pere Vergés Badalona
206 92.0 Iñaki Puig Vich Claret Barcelona
206 92.0 Joan León González Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
211 91.75 Adrià Vila Plana Institut Ernest Lluch Barcelona
211 91.75 Marina Inserte González Institut Carles Vallbona Granollers
211 91.75 Joel Pantovic Blasco Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
211 91.75 Claudia Sibel Ferrezuelo Arroyo Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
211 91.75 Matilde Bofill Par Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
216 91.5 Andrea Soler Marcos Proa Barcelona
216 91.5 Marc Vilalta Arrondo La Salle Mollerussa
216 91.5 Enric Senata Gal-boguñá Institut Teresa Pàmies Barcelona
216 91.5 Marta Sayol Pruna Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
216 91.5 Isona Freixenet Pérez Sagrats Cors Centelles.
216 91.5 Georgina Isla Mas Aula Escuela Europea Barcelona
222 91.25 Gerard Capuz Francisco Institut de Celrà Celrà
222 91.25 Àlex Giménez Lahuerta Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
222 91.25 Jan Martínez Pérez Institut Investigador Blanxart Terrassa
222 91.25 Dídac Pech Alos Institut Pedralbes Barcelona
222 91.25 Maya Trouvat Institut Caterina Albert Barcelona
222 91.25 Guillem Viaplana Simón Sant Nicolau Sabadell
222 91.25 Aaron Alonso Rusborg Maristes Sants - les Corts Barcelona
222 91.25 Xavier Fernández Expósito Institut Can Planas Barberà del Vallès
222 91.25 Sandra de Olano Badía Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
222 91.25 Mercè Bujons Cabanillas La Salle Manlleu Manlleu
222 91.25 Arnau López Berrospi Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
222 91.25 Jan Trilla Mora Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
234 91.0 Manuel Sesé Sancho Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
234 91.0 Daniel Xifré Palacios Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
234 91.0 Lola Llàcer Salgado Institut Pedralbes Barcelona
234 91.0 Ignacio Ortega González-anta Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
234 91.0 Bohdan Romaniuk Institut Puig Cargol Calonge
234 91.0 Héctor López Carrillo Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
234 91.0 Albert Cazorla Padró Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
234 91.0 Jua Gil Herrero Institut Pau Vila Sabadell
242 90.75 Concursant de Codi 232 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
242 90.75 Lamin Diallo Solana Institut Viladomat Barcelona
242 90.75 Emma Cano Cascales Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
242 90.75 Alex Bernabeu Francisco Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
242 90.75 Albert Gómez Fort Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
242 90.75 Héctor Rosa Rubio Puigcerver Reus
242 90.75 Ze Liu Institut de Tossa de Mar Tossa de Mar
249 90.5 David Mateos-cañero Serret Montserrat Cerdanyola del Vallès
249 90.5 Magí Ràfols Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
249 90.5 Joel García Aquerreta Abat Oliba Loreto Barcelona
249 90.5 Aina Montagut Mòdol Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
249 90.5 Ariadna Fuster Riberas Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
254 90.25 Enric Casadesús Samper Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
254 90.25 Martín Ahrends Alonso-misol Institut Montilivi Girona
254 90.25 Marc Pascual Ribera Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
257 90.0 Iker Guilera Agustín Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
257 90.0 Lia Pla Abelló La Salle Reus
257 90.0 Martina del Cura Perlado Institut Lacetània Manresa
257 90.0 Gemma Sorigué Sanagustín Infant Jesús Barcelona
257 90.0 Gabriel Guerrero Baena Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
257 90.0 Carlos Nieves Montes Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
257 90.0 Luna Martínez Kliczkowski Institut 22@ Barcelona
257 90.0 Mieria Wijmands Juncà Institut La Garrotxa Olot
265 89.75 Quer Vidal Sanmartí Institut Quatre Cantons Barcelona
265 89.75 Xènia Luis Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
265 89.75 John Esparrell Molina Institut d'Argentona Argentona
265 89.75 Bruno Dominguez Gomez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
265 89.75 Júlia Castillo Font Institut Joan Oró Lleida
265 89.75 Bernat Milla Domènech Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
265 89.75 Ricard Téllez Lucero Institut Celestí Bellera Granollers
265 89.75 Xavi Lanero Prats Badalonès Badalona
265 89.75 Minxiang Yu Mireia Montgat
265 89.75 Anais García Ibáñez Maristes Champagnat Badalona
265 89.75 Clara Lluch Sanromà Aula Escuela Europea Barcelona
276 89.5 Tomàs Rifé Parés Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
276 89.5 Martí Figueras Dauset Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
276 89.5 Núria Torrijos Vera Sec. d'Institut de Vallbona d'Anoia Vallbona d'Anoia
276 89.5 Bingchi Zhu Lin Institut Abat Oliba Ripoll
276 89.5 Manel Daza Sánchez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
281 89.25 Ton Vives Mercader Monalco Igualada
281 89.25 Jan Franco Puig Institut Teresa Pàmies Barcelona
281 89.25 Pau Bernal Díaz Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
281 89.25 Mariona Chacón Guergué Institut Montsoriu Arbúcies
281 89.25 Elsa Hernández Domingo SEK-Catalunya La Garriga
286 89.0 Lluís Crous Vergés Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
286 89.0 Paul Ordeix Manchón Betània-Patmos Barcelona
286 89.0 Dani Figueras Geiszinger Institut Josep Brugulat Banyoles
286 89.0 Abel Albalate Clarasó Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
286 89.0 Concursant de Codi 125 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
286 89.0 Roger Bartolo Tarragó Vedruna Sagrat Cor Tarragona
292 88.75 Laia Malo Castro Montessori-Palau Girona
292 88.75 Joan Raimon Moscardó Rodenas Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
292 88.75 Dídac Perdiguero Prat Institut Reguissol Santa Maria de Palautordera
292 88.75 Nerea Martínez Castro Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
292 88.75 Marcel Girbau Mateu Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
292 88.75 Júlia Zhou Zhao Institut Matadepera Matadepera
292 88.75 Laia Rodríguez Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
292 88.75 Óscar Gómez Moreno Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
292 88.75 Sebastià Sastre Abilleira Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
292 88.75 Claudia Mouriño Morillo Aula Escuela Europea Barcelona
292 88.75 Aya Boouzagou Ouali La Salle Manlleu Manlleu
303 88.5 Alvaro Calleja Sánchez Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
303 88.5 Martina Riera Rico Institut Jaume Callís Vic
303 88.5 Inés Domínguez Cailá La Vall BELLATERRA
303 88.5 Peide Chen Institut Euclides Pineda de Mar
303 88.5 Eric Sobrino Fernández Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
303 88.5 Eider Valle Luque Regina Carmeli Rubí
303 88.5 Julia Paula Nistor Institut Ermengol IV Bellcaire d'Urgell
303 88.5 Mar Fibla José Institut Sòl de Riu Alcanar
311 88.25 Anouk Gil González Tecnos Terrassa
311 88.25 Helena Perez Menendez Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
311 88.25 Georgina Grau Tomas Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
311 88.25 Laia Trilla Darbra Institut d'Argentona Argentona
311 88.25 Pol Puig Creixell Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
311 88.25 Pablo Domínguez Blázquez Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
311 88.25 Frida Mouriño Morillo Aula Escuela Europea Barcelona
311 88.25 Pablo Cañas Martínez Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
311 88.25 Jan Blanco Naudó Escola Pia de Terrassa Terrassa
311 88.25 Joan Canillas Quintín Sagrada Família Viladecans
311 88.25 Szymon Jaskula Institut Montsoriu Arbúcies
311 88.25 Marc Coderch Fernández Sant Miquel Barcelona
311 88.25 Jan Puig Palau Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
324 88.0 Dani López Salguero Badalonès Badalona
324 88.0 Oriol Figueras Ollé Montseny-Poblenou Barcelona
324 88.0 Blai Tolós Campàs Sagrat Cor Amposta
324 88.0 Florencia Bartoletti Rodríguez Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
324 88.0 Anna Martínez Veciana Institut Quatre Cantons Barcelona
324 88.0 Luis Alba Jover Sant Miquel Barcelona
324 88.0 Adrià Batalla Pascualena Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
324 88.0 Arnau Costa Alzina Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
332 87.75 Blai Cuní Piera Els Arcs Barcelona
332 87.75 Maria Olsen Oliver Maristes La Immaculada Barcelona
334 87.5 Luis Duran Ortiz Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
334 87.5 Monica Roncero Ruiz Institut Gabriela Mistral Sant Vicenç dels Horts
334 87.5 Júlia Curto Roigé Institut Roquetes Roquetes
334 87.5 Júlia Garriga Martín-romo Sagrada Família Barcelona
334 87.5 Xiao Ying Jiang Institut Torrent dels Alous Rubí
334 87.5 Ralph Moreno Monreal Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
334 87.5 Lucía Perulles Sánchez Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
334 87.5 Miquel Edmond Víctor Socias Institut Joan Oró Lleida
334 87.5 Víctor Cerdán Nogales Institut Carles Vallbona Granollers
334 87.5 Alèxia Rexach Bertran Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
334 87.5 Albert Cabrera Cortada Institut Jaume Vicens Vives Girona
334 87.5 Xavier Homs-procházka Pedrosa Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
334 87.5 Mateo Grzegorczyk Fernández IES Ramón J. Sender Fraga
334 87.5 Jan Masdevall Ortego Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
334 87.5 Oscar Garcia Fernan Institut Gabriela Mistral Sant Vicenç dels Horts
334 87.5 Èlia Canet Alonso La Vall BELLATERRA
334 87.5 Jiajia Chen Yongyong Institut El Castell Esparreguera
334 87.5 Raúl González Diéguez Sagrada Família Barcelona
352 87.25 Eloi Vitalla Llargués Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
352 87.25 Leire Vicente Fontanet Sagrat Cor Amposta
352 87.25 Aleix Bosch Pérez Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
352 87.25 Lukas Rovira Redlich Institut L'Alt Berguedà Bagà
352 87.25 Oriol Sardà Vidal Proa Barcelona
352 87.25 Maria Juvé Privat Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
352 87.25 Eloy Gonzàlez Cruzate Institut Reguissol Santa Maria de Palautordera
352 87.25 Iago Fernández Martínez Institut Dr. Puigvert Barcelona
352 87.25 Núria Sastre Pujol Institut Mig-Món Súria
361 87.0 Cèsar Forns Viciana Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
361 87.0 Pau Solans Espuña Institut Ernest Lluch Barcelona
361 87.0 Pablo Odena Gomis Betània-Patmos Barcelona
361 87.0 Aitana Castiglione Campos Empordà-San José Roses
361 87.0 Carlos Fernández Rodríguez Institut Escola Eixample Barcelona
361 87.0 Álvaro Sebastián Soto Manzino Institut XXV Olimpíada Barcelona
361 87.0 Gerard Jiménez Moreno Sagrats Cors Torelló
361 87.0 Valentín Ivan Jauregui Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
361 87.0 Pau Icart García Sagrats Cors Torelló
361 87.0 Clàudia Fornós Colls Sant Jordi Fornells de la Selva
361 87.0 Gerard Taulé Roca Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
372 86.75 Sara Ferrando Vidal Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
372 86.75 Ignacio Chaves Cosano Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
372 86.75 Manel Castillo Ariño Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
372 86.75 Covadonga Gratacós Agüera Canigó Barcelona
372 86.75 Joaquim Garcia Flórez Institut de Llagostera Llagostera
372 86.75 Marcel Rochera Ortega Aula Escuela Europea Barcelona
372 86.75 Ainhoa Olaizola Martínez Aula Escuela Europea Barcelona
372 86.75 Job Peró Casas Institut Matadepera Matadepera
372 86.75 Arnau Ginés Batet Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
381 86.5 Joel Rodero Guerrero Sant Domènec Savio Badalona
381 86.5 Grau Serramitjana Espunya Institut Josep Brugulat Banyoles
381 86.5 Blanca Soler Rodríguez Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
381 86.5 Júlia de Fábregas-boixar Busquet Institut Montserrat Barcelona
381 86.5 Roger Pérez Mallen Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
386 86.25 Biel Boix Chamarro Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
386 86.25 Mariona Magriña Moreno Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
386 86.25 Marta Escorihuela Contreras Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
386 86.25 Gerard Morillas López Escoles Freta Educació Maresme Mataró
386 86.25 Martí Escofet Bóveda Montagut Vilafranca del Penedès
386 86.25 Alejandro Rodriguez Shehzada Institut XXV Olimpíada Barcelona
386 86.25 Óscar Bartra San Martín Escola Pia de Terrassa Terrassa
386 86.25 Carlota Lleal Alonso Sagrado Corazón Barcelona
386 86.25 Alba Anguera Gironés Sant Miquel Barcelona
386 86.25 Ferran Royes Ibars Institut Joan Oró Lleida
386 86.25 Adrià Mas Serrano Sant Pau Apòstol Tarragona
386 86.25 Janna Pérez Rocasalva Mireia Montgat
386 86.25 Adrià González Roigé Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
386 86.25 Gabriel Ros Morales Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
400 86.0 Marcos Blanc Bustamante Sagrado Corazón Barcelona
400 86.0 Natalia Solans Lis La Vall BELLATERRA
400 86.0 Oriol Closa Pérez Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
400 86.0 Oriol Talavero Giménez El Cim Terrassa
400 86.0 Nil Gaspar Sabaté Torrent Sec. d'Institut Begues Begues
400 86.0 Pol Clotet Barbesá Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
400 86.0 Clara Puigdomènech Vinagre Institut Jaume Callís Vic
400 86.0 David Beltran Bozal Claret Barcelona
400 86.0 Santi González Ballbé El Cim Terrassa
400 86.0 Paula Mas Álvarez Betània-Patmos Barcelona
400 86.0 Alejandro Laguna Pérez Empordà-San José Roses
400 86.0 Valerie Yunyi Wang Montseny-Poblenou Barcelona
400 86.0 Andrea Paula Escudé Cañellas Mare de Déu del Carme Tarragona
400 86.0 Guillem Pluvinet Solano Mare Nostrum Tarragona
414 85.75 Guim Esparza Casadevall Institut Jaume Vicens Vives Girona
414 85.75 Emma Garberí García Garbí Pere Vergés Badalona
414 85.75 Darius Rosu Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
414 85.75 Pau Masanés Martínez Maristes Champagnat Badalona
414 85.75 Oriol Cardoso Berenguer Cor de Maria Sant Celoni
414 85.75 Arnau Vila Bartoló Institut Castell del Quer Prats de Lluçanès
414 85.75 Daniel Sastre Martín Maristes Montserrat Lleida
414 85.75 Tomàs Casadevall Jauhiainen Sadako Barcelona
414 85.75 Laura Hochadel Virolai Barcelona
414 85.75 Jan Prieto Bruguera Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
414 85.75 Bruno Arqués Ramos Institut Montserrat Barcelona
414 85.75 Jan Urios Machin Institut Jaume Vicens Vives Girona
414 85.75 Josep Pol Valderrama Flores Institut Lluís Vives Barcelona
427 85.5 Querol Rodríguez Milian Institut Quatre Cantons Barcelona
427 85.5 Sergi Guzmán Páez Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
427 85.5 Biel Jimenez Serrat Institut Pere Barnils Centelles
427 85.5 Clàudia Bosch Masanas Institut Josep Brugulat Banyoles
427 85.5 Candela Quirós Ortega Institut Montserrat Barcelona
427 85.5 Guillem Romagosa Raventós Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
427 85.5 Oriol Quintana Calero Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
427 85.5 Roger Sales Llongueras Sant Nicolau Sabadell
427 85.5 Ainara Gómez Puigvert Betània-Patmos Barcelona
436 85.25 Gonzalo Pano Soriano Institut Olivar Gran Figueres
436 85.25 Roger Canals Garcia Institut 22@ Barcelona
436 85.25 Concursant de Codi 161 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
436 85.25 Albert Sabadell Pocar Escola Pia de Terrassa Terrassa
436 85.25 Pol Mariné Pascual La Salle Reus
436 85.25 Elm Planas Masdevall Institut Pla de l'Estany Banyoles
436 85.25 Pol Balibrea Sancho Vedruna Palamós
436 85.25 Dídac Sancán Badia Institut Teresa Pàmies Barcelona
436 85.25 Isaac Solsona de la Encarnación Institut Vacarisses Vacarisses
436 85.25 Pablo García Bertrán La Farga Sant Cugat del Vallès
446 85.0 Clara Janeras Batiste Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
446 85.0 Èric Casado Vendrell Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
446 85.0 Elena Gento Barajas Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
446 85.0 Marina Díaz del Bosque Institut 22@ Barcelona
446 85.0 Unai Oribe López Institut Quatre Cantons Barcelona
446 85.0 Noel Corchón Marco Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
446 85.0 Júlia Avilés Sanchez Cor de Maria Sant Celoni
446 85.0 Naia Valls Valentines Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
446 85.0 Laia Canadell Costa Institut Miquel Martí i Pol Roda de Ter
446 85.0 Arnau Pascual Carretero Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
446 85.0 Eric Benavente Carreira Institut La Riera Badalona
446 85.0 Óscar Escobosa Díaz María Inmaculada Tremp
446 85.0 Gael Sedeño Roig Sadako Barcelona
446 85.0 Li Hao Jin Wang Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
446 85.0 Xavi Roselló Escudé Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
446 85.0 Eric Riulas Martínez Montserrat Cerdanyola del Vallès
446 85.0 Leo Castán de Lama Institut Pedralbes Barcelona
446 85.0 Sergi Adell Amat Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
464 84.75 Daniel Arribas Biada Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
464 84.75 Carlota Callejo Moreno La Vall BELLATERRA
464 84.75 Manuel Díaz Chambón Empordà-San José Roses
464 84.75 Bonilla del Rey Sagrada Família Viladecans
464 84.75 Ilias Chifra Hadi Institut Gabriela Mistral Sant Vicenç dels Horts
464 84.75 Víctor Carballo Prat Institut Olivar Gran Figueres
464 84.75 Joan Manau Esteban Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
464 84.75 Xavier Rodriguez Valentin Llor Sant Boi de Llobregat
464 84.75 Zhihan Qi Súnion Barcelona
464 84.75 Claudia Muñoz García Institut Joan Oró Martorell
464 84.75 Maria Fort Farré Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
464 84.75 Eric Endrino Vargas Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
464 84.75 Marta García Vidal Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
464 84.75 Dan Cretu Turcan Institut Aubenç Oliana
464 84.75 Marc Vertut Viladrich Montessori-Palau Girona
464 84.75 Zoe Escobar Badia Institut Joan Oró Lleida
480 84.5 Adam Sultygov Vyshegurov Joviat Manresa
480 84.5 Nestor Casanova Sorolla Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
480 84.5 Miquel Cintas Navarro Aula Escuela Europea Barcelona
480 84.5 Gerard Gallego Manteca Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
480 84.5 Sònia Ayats Tamares Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
480 84.5 Elvira Bernal Rustullet Montessori-Palau Girona
480 84.5 Inés Clavell Fort La Vall BELLATERRA
480 84.5 Joel Suadas Fuentes Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
480 84.5 Martí Fernández Ordàs Gem Mataró
489 84.25 Miquel Aguyé Cots Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
489 84.25 Sofía Onandia del Coto Casa del Roure Barcelona
489 84.25 Alex Alonso del Romero Institut Joan Oró Lleida
489 84.25 Roure Rodríguez Mena Institut Escola Francesc Cambó i Batlle Verges
489 84.25 Mark Krakkai Poza Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
489 84.25 David Lara Martinez Institut Ramon de la Torre Torredembarra
489 84.25 Vicent Gonel Melich Institut Les Planes Santa Bàrbara
489 84.25 David Farré Capell Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
489 84.25 Marc Añó Bort Institut Les Planes Santa Bàrbara
489 84.25 Elsa Prouveur Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
489 84.25 Sergi Angulo Socias Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
500 84.0 Laura Zapata Albalat Sant Marc de Sarrià Barcelona
500 84.0 Roger D'arquer Bull Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
500 84.0 Ferran López Navarro Montserrat Cerdanyola del Vallès
500 84.0 Lola Dagà Cruañas Aula Escuela Europea Barcelona
500 84.0 Adrian Martínez Sotos Diocesana Navàs
500 84.0 Mario González Abril Institut Pedralbes Barcelona
500 84.0 Alan Mena Comaleras Vedruna Tordera Tordera
507 83.75 Jan Vinyals Valletbò La Salle-Berga Berga
507 83.75 Marc Fitzgerald Estero Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
507 83.75 Òscar Garcia Cortès Institut Mediterrània El Vendrell
507 83.75 Guillem Font Wennberg La Farga Sant Cugat del Vallès
507 83.75 Víctor Alejandro Extremera Moreno Institut Rocagrossa Lloret de Mar
507 83.75 Adrià Barceló Mata Institut Vall de Llémena Sant Gregori
507 83.75 Vladislava Used Ermakova Institut La Serra Mollerussa
507 83.75 Tomàs Subias Puig Institut Jaume Vicens Vives Girona
507 83.75 Laura Serentill Cancio Garbí Pere Vergés Badalona
507 83.75 Éire Añó López Sant Felip Neri Barcelona
507 83.75 Iván Peiró Franco Meritxell Mataró
507 83.75 Pau Garcia Guryev Sant Gregori Barcelona
507 83.75 Guim Sàbat Ferreté Llor Sant Boi de Llobregat
507 83.75 Laia Villalonga Llord Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
507 83.75 Abdou-kadry Kaira Kaira Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
507 83.75 Marc Prat Llastarri La Farga Sant Cugat del Vallès
507 83.75 Ian Canals Martín Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
507 83.75 Marta Cirés López Montseny-Poblenou Barcelona
507 83.75 Alexis Derek Acosta Ledezma Institut Vila de Gràcia Barcelona
526 83.5 Adrià Fontsaré Esteve Sagrada Família Barcelona
526 83.5 Maria Sol Schrenck Sant Jordi Fornells de la Selva
526 83.5 Oriol González Orradre Betània-Patmos Barcelona
526 83.5 Arnau López Martí Institut Quatre Cantons Barcelona
526 83.5 Pol Rosell Oliver Empordà-San José Roses
526 83.5 Erola Ribas Bofill Institut Jaume Vicens Vives Girona
526 83.5 Núria Ibars Almirall Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
533 83.25 Elna Albrich Mir Institut Duc de Montblanc Rubí
533 83.25 Matias Signorello López Montseny-Poblenou Barcelona
533 83.25 Laia López Romero Institut de Llagostera Llagostera
533 83.25 Bertrand Bo Vidal Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
533 83.25 Ainara Cortés Moreno Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
533 83.25 Ricard Tribó Lleal Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
533 83.25 Gil Vidal Alcubierre Institut Jaume Callís Vic
533 83.25 Martina Font Bau Sant Jordi Fornells de la Selva
533 83.25 Pep Roura Cortada Institut Cendrassos Figueres
533 83.25 Meritxell Erra Franquesa Escorial Vic
533 83.25 Júlia Baeza Lage Institut Quatre Cantons Barcelona
544 83.0 Ánxela Taboada Pérez La Salle Reus
544 83.0 Àlex Fragero Plaza Institut Matadepera Matadepera
544 83.0 Marc Zulueta Pomar Sant Miquel Barcelona
544 83.0 Marco Sanchez Meneses Llor Sant Boi de Llobregat
544 83.0 Hamza Achahbar el Harchi Institut Mediterrània El Vendrell
544 83.0 Adriana Canal Massó Institució Tarragona Reus
544 83.0 Ernest Siqués Vidal Institut Jaume Vicens Vives Girona
544 83.0 Arnau Balliu Tresserras Institut Ermessenda de Girona Girona
544 83.0 Hao Chen Institut Teresa Pàmies Barcelona
544 83.0 Jaume Mora Costa Garbí Pere Vergés Badalona
544 83.0 Ivo Sotoca Esteban Institut Martí Pous Barcelona
544 83.0 Joan Almirall Viñas La Salle Bonanova Barcelona
544 83.0 Cèlia Rochet Ferrer Sadako Barcelona
544 83.0 Pep Reixach Llamas Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
544 83.0 Sergi Martínez Sayós Badalonès Badalona
559 82.75 Chiara Adsarà Criscuolo La Salle Bonanova Barcelona
559 82.75 Eric Cabrerizo Recio Institut Joan Mercader Igualada
559 82.75 Aitana Cavo Gassen Institut Montilivi Girona
559 82.75 Martí Monteis Garcia Escorial Vic
559 82.75 Tomás Echegaray Montserrat Barcelona
559 82.75 David Liparteliani Nozadze Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
559 82.75 Sergio García Torres Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
566 82.5 Roser Dayana Martínez Velasco Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
566 82.5 Lucía Justicia Izquierdo Institut Badalona VII Badalona
566 82.5 Daniel Triana Ortiz Institut Santa Eugènia Girona
566 82.5 Josep Serrano Ballestero La Salle Gràcia Barcelona
566 82.5 Marc Massaneda Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
566 82.5 Gisela Pons Polo Institut Jaume Balmes Barcelona
566 82.5 Diego Piminchumo Jara Institut Montserrat Roig Barcelona
566 82.5 Haohao Qiu FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
566 82.5 Bruna Torner Cerdà Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
566 82.5 Alba Caufapé Betriu Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
566 82.5 Marçal Bodro Institut de Celrà Celrà
566 82.5 Álex Hita Fernández Sec. d'Institut Begues Begues
566 82.5 Sofia Baroncea Popescu Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
566 82.5 Marc Puiggròs Castelló Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
566 82.5 Joan Galera Segura Institut Pere Borrell Puigcerdà
566 82.5 Roger Margalef Vendrell La Salle Bonanova Barcelona
566 82.5 Pau Enciso Ferré Institut Dertosa Tortosa
566 82.5 Ona Llapart Beleña Sec. d'Institut Tiana Tiana
566 82.5 Marc Merino Fariña Mare de Déu dels Dolors Sant Boi de Llobregat
585 82.25 Alex Cabrera Montserrat Barcelona
585 82.25 Yunkai Chen Institut Baix Camp Reus
585 82.25 Gorka Sanz Castelló La Salle Bonanova Barcelona
585 82.25 Pol Garcia Alemany Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
585 82.25 Eva Boadas Bofill Institut Ermessenda de Girona Girona
585 82.25 Eddie Manea Micutari Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
585 82.25 Gloria Fresquet i Sunyol Institut Vila de Gràcia Barcelona
585 82.25 Dídac de Manuel Rubio Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona
585 82.25 Martina Peig Permanyer Sant Nicolau Sabadell
585 82.25 Daniel Pizarro Viñas Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
585 82.25 Daniel García Ortiz Institut Santa Eugènia Girona
585 82.25 Pol Sanglas Vilarrubia Sant Miquel dels Sants Vic
597 82.0 Glòria Segués Delgado Institució Tarragona Reus
597 82.0 David Benito Lop Salesià de Sant Josep Barcelona
597 82.0 Marc Sastre Cabré Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
597 82.0 Jan Rabassa Martorell Montessori-Palau Girona
597 82.0 Aleix Torres Roig IPSI Barcelona
597 82.0 Fran Cerrillo Rivadeneira Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
597 82.0 Àlex Cáceres García Institut La Garrotxa Olot
597 82.0 Eduard Illa Guardia Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
597 82.0 Mara García Martínez Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
597 82.0 Àlex Bueno Viñuales Proa Barcelona
597 82.0 Lluc Reyero Roig Institut Olivar Gran Figueres
597 82.0 Aaron Schoovaerts Pinto Institut de Llagostera Llagostera
597 82.0 Iris Fiore Pérez Sagrada Família Viladecans
597 82.0 Mustapha Benali el Khattabi Institut Vallvera Salt
597 82.0 Gabriel Egter van Wissekerke Miró La Salle Horta Barcelona
597 82.0 Joel Oliver Formiga Institut Montsoriu Arbúcies
597 82.0 Max Martín Tolós Proa Barcelona
614 81.75 Andrea Sanz Aparicio Aula Escuela Europea Barcelona
614 81.75 Pol Marcote Vidal Claret Barcelona
614 81.75 Neus Roig Prat Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
614 81.75 Ignacio Arribas Vedrina Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
614 81.75 Daniel Tejero Jezequel La Salle Montcada Montcada i Reixac
614 81.75 Àlex Matas Buñuel Virolai Barcelona
614 81.75 Alberto Grandes Cortés Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
614 81.75 Asier Rodríguez San Martín Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
614 81.75 Ivan Pena Camoiras Abat Oliba Loreto Barcelona
614 81.75 Alejandro Martin Esteve Montseny-Poblenou Barcelona
614 81.75 Jordi Vallvé Pomés Claret Valls
625 81.5 Pau Méndez Molero Institut Lacetània Manresa
625 81.5 Nil Muriach López Institut Pedralbes Barcelona
625 81.5 Noa Cid Masip Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
625 81.5 Llorenç Martín Pedret Vedruna Sagrat Cor Tarragona
625 81.5 Nerea Navarro Vilella Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
625 81.5 Isaac Caralt Gatell Montagut Vilafranca del Penedès
625 81.5 Joan Alemany Ruz Institut Olivar Gran Figueres
625 81.5 Martí Barriuso Gasulla Institut Joan Fuster Barcelona
625 81.5 Victor Cañivano Farré Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
625 81.5 Jan Masdeu Fraile Puigcerver Reus
635 81.25 Iker Castelo Giró Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
635 81.25 Dídac Rodríguez Soriano Institut Salvador Espriu Barcelona
635 81.25 Miquel Deborda Liebana Aula Escuela Europea Barcelona
635 81.25 Raquel Pla Esteller Institut Sòl de Riu Alcanar
635 81.25 Víctor Morales Turu Institut Duc de Montblanc Rubí
635 81.25 Laia Barea Fernàndez Institut Can Planas Barberà del Vallès
635 81.25 Pol Nadal Muñoz Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
635 81.25 Guillem Ortega Casado Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
635 81.25 Xavier Ossó Bellós Maristes La Immaculada Barcelona
635 81.25 Júlia Llonch Ramírez Mare de Déu del Carme Tarragona
635 81.25 Xavier Canet Palés Infant Jesús Barcelona
635 81.25 Jan Monferrer Monclús María Inmaculada Tremp
635 81.25 Abril López Ramírez Institut Caterina Albert Barcelona
635 81.25 Joel Ferrer Burgos Institut Mediterrània El Masnou
635 81.25 Alvaro Falcón Lafarga Mare de Déu del Carme Tarragona
635 81.25 Abdellah el Hmidi el Kassimi Institut Olivar Gran Figueres
635 81.25 Ramon Olivares Companyó Institut L'Alt Berguedà Bagà
635 81.25 Joana Lopes González Institut Badia i Margarit Igualada
635 81.25 Aketza Sumell García Institut L'Estatut Rubí
635 81.25 Pablo López Díaz Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
635 81.25 Antonio Lago Arias La Salle Montcada Montcada i Reixac
635 81.25 Martí Alambillaga Peñas Salesià de Sant Josep Barcelona
635 81.25 Pol González Torres Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
635 81.25 Jan Villegas Jiménez Institut Carles Vallbona Granollers
635 81.25 Jan Losada Ollé Institut S'Agulla Blanes
635 81.25 Anna Peñarrocha Barea Sant Gabriel Viladecans
635 81.25 Sheyla Elisabet Auhing Espinoza Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
635 81.25 Marcos Bernabéu Molina El Carme Tarragona
635 81.25 Ariadna Vázquez Franch Garbí Pere Vergés Badalona
635 81.25 Cristina Hortal Gurt Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
635 81.25 Aroa Cuéllar Vázquez Guixot Sabadell
635 81.25 Bruno Diez Garcia Institut Alexandre Deulofeu Figueres
635 81.25 Emma Dwyer Dominguez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
668 81.0 Marc Guiu Paz Cor de Maria Sant Celoni
668 81.0 Biel del Río Sánchez Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
668 81.0 Gerard Pascual Roig Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
668 81.0 Pol de Palol Artigas Institut Montilivi Girona
668 81.0 Clara Prieto Fernández Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
668 81.0 Joan Rodoreda Trench Institut Miquel Bosch i Jover Artés
668 81.0 Aran Josa Aretxaga Sant Pau Barcelona
668 81.0 Concursant de Codi 251 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
668 81.0 Mireia Mato Martínez Valldaura Barcelona
668 81.0 Judith Gràcia Cufí Institut Montsoriu Arbúcies
668 81.0 Biel Casanova Lago Institut de Lliçà Lliçà d'Amunt
668 81.0 Biel Lorenzo Milà Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
668 81.0 Braian Stefan Mihalcea Institut Torredembarra Torredembarra
668 81.0 Sílvia Castro Serra Sant Jordi Fornells de la Selva
668 81.0 Joel Esplugas Piñol Institut Joan Segura i Valls Santa Coloma de Queralt
668 81.0 Alejandro Carmona Puentes Maria Ward Badalona
668 81.0 Alexandra Kurylo Bogatyreva Joviat Manresa
668 81.0 Ivet Sánchez Sánchez Institut de Terrassa Terrassa
686 80.75 Adrià de Batlle Gabàs Institut 22@ Barcelona
686 80.75 Aina Lagos Nierga Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
686 80.75 Rita Marzak el Fidali Institut Joan Mercader Igualada
686 80.75 Iago Cruzet Fernández Sant Pau Barcelona
686 80.75 Agatha Mayor Giménez Aula Escuela Europea Barcelona
686 80.75 Lucas Murcia Domínguez Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
686 80.75 Cristina Vea Navarro Valldaura Barcelona
686 80.75 Jana Labró Llampallas Institut Manuel Blancafort La Garriga
686 80.75 Daniela Prat de Paco Infant Jesús Barcelona
686 80.75 Oriol Tomás López Maria Ward Badalona
686 80.75 Fatoumata Touré Cor de Maria Sant Celoni
686 80.75 Quim Piró Llussà Proa Barcelona
686 80.75 Arianna Font Contreras Cor de Maria Blanes
686 80.75 Joan Solana Raduà Sant Josep Reus
686 80.75 Jan Estiu Salvadó Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
686 80.75 Joana Mateo Muns Sant Felip Neri Barcelona
686 80.75 Guillem Armadans Garreta Escorial Vic
703 80.5 Cecilia Alberdi Sebastian Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
703 80.5 Pol Roca Garcia Sant Domènec Savio Badalona
703 80.5 Marc Roig Gómez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
703 80.5 Guillem Cabra Besa Diocesana Navàs
703 80.5 Laura Prat Camps Cervetó Granollers
703 80.5 Martín Bonafé Hasanov Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
703 80.5 Markus-a. Mitroi Sandoval El Carme Tarragona
703 80.5 Mohamed el Atmani Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
703 80.5 Víctor Mata Morató Institut de Terrassa Terrassa
712 80.25 Enric Soler Forn Anoia Igualada
712 80.25 David Parias Rodríguez Mireia Montgat
712 80.25 Adrià Pedrós Aldomà Institut Antoni Torroja Cervera
712 80.25 Gabriel Badia Solé Institut Pons d'Icart Tarragona
712 80.25 Ferran Encinas Prats Escola Pia de Terrassa Terrassa
712 80.25 Sergi Miquel Fernández Suárez Institut Teresa Pàmies Barcelona
712 80.25 José Leyva Villegas Betània-Patmos Barcelona
712 80.25 Claudia Cano Garcia Sant Pau Apòstol Tarragona
712 80.25 Zhi Hong Lin Cor de Maria Mataró
712 80.25 Cristina Salomó Sitjas Escorial Vic
712 80.25 Laia Parent Benito Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
712 80.25 Dario Sanjuan Ramírez Institut L'Estatut Rubí
712 80.25 David Terrón Chueco Santíssima Trinitat Barcelona
725 80.0 Ian Lasa Llorente Institut Jaume I Salou
725 80.0 Mateu Colomer Saus Sant Nicolau Sabadell
725 80.0 Anna Vargas Castillo Garbí Pere Vergés Badalona
725 80.0 Eva Mató Cama Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
725 80.0 Elena Ferrer Gutiérrez Proa Barcelona
725 80.0 Nicolae Ciorba Ojog Claret Valls
725 80.0 Tiago Ruiz Olmos El Cim Vilanova i la Geltrú
725 80.0 Marta Carrió Díaz Garbí Pere Vergés Badalona
725 80.0 Adrià Català Colomer Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
725 80.0 Genís de Tera Pujol Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
725 80.0 Víctor García Arias Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
725 80.0 Éric Cañamero Mariscal Jesús Maria Badalona
725 80.0 Javier Casado Galera La Farga Sant Cugat del Vallès
725 80.0 Pau Aymerich Reyes IESA Institut del Teatre Barcelona
725 80.0 Lucas Grisha López Rodríguez Puigcerver Reus
725 80.0 Marc Torner Felip Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
725 80.0 Sergi Palau Travé Institut Jaume I Salou
725 80.0 Ariadna Puyada Pérez Badalonès Badalona
725 80.0 Marta Majó Rudé Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
725 80.0 Paula Viñola Jordano Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
725 80.0 Maria Benbeniste Lopez Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
725 80.0 Mireia Barnils Callau Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
725 80.0 Nil Artigas Mauri Montessori-Palau Girona
725 80.0 Carla Gurrea Berenguer Virolai Barcelona
725 80.0 Albert Aliberch Padrisa Institut Moianès Moià
725 80.0 Edith López Romero Institut Alexandre Deulofeu Figueres
725 80.0 Kevin del Aguila Alvarez María Inmaculada Tremp
725 80.0 Manuel Mikaty Juan Institut Les Planes Santa Bàrbara
725 80.0 Alejandro González Nieto Jesús Salvador Sabadell
725 80.0 Grau Buch Rovira La Salle Bonanova Barcelona
725 80.0 Marc Cantalejo Jimenez Institut S'Agulla Blanes
756 79.75 Pau Xifra Guinó Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
756 79.75 Joan Bosco Linares Rodríguez Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
756 79.75 Arnau Alejandro Bueno Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
756 79.75 Adrià Conde Roca Infant Jesús Barcelona
756 79.75 Judith Pascual Lozano Institut Jaume I Salou
756 79.75 Arnau Playà Miquel Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
756 79.75 Ander Centeno Hinojo Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
756 79.75 Júlia Calderó Fumanal Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
756 79.75 Anna Maria Tikhonova Aula Escuela Europea Barcelona
756 79.75 Judit Compte Cuesta Institut Andreu Nin El Vendrell
756 79.75 Maria Teresa Pestana Barba Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
756 79.75 Oriol Artés Alzuria Maristes La Immaculada Barcelona
756 79.75 Marcos Fuster-fabra Velencoso Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
756 79.75 Bruno Bermudo Parés Garbí Pere Vergés Badalona
756 79.75 David Naval Defler Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
756 79.75 Judith Bermúdez Demestres Institut Carles Vallbona Granollers
756 79.75 Jessica Sanchez Gibert Institut Alexandre de Riquer Calaf
756 79.75 Jordy Bernardino Quispe Gutiérrez Institut XXV Olimpíada Barcelona
756 79.75 Ricard Bach Gonzàlez Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
756 79.75 Irene León Jiménez Jesús, Maria i Josep Barcelona
756 79.75 Aniol Roca Brossa Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
756 79.75 Eduard Adell Cruz Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
756 79.75 Laia Net Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
779 79.5 Arnau Carenys Muntada Institut Jaume Vicens Vives Girona
779 79.5 Carla Xargayó Verdaguer Institut Josep Brugulat Banyoles
779 79.5 Marc Manresa Oncins Vedruna Tordera Tordera
779 79.5 Dana Puigdevall Galceran Institut Montsoriu Arbúcies
779 79.5 Nicolas Sandalinas Berriozabal La Salle Bonanova Barcelona
779 79.5 Mateu Juncà Salas Cor de Maria Mataró
779 79.5 Lorenzo Monzón Memeo Aula Escuela Europea Barcelona
779 79.5 Nil Ávila Sabaté Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
779 79.5 Oriol Tort Lluch Sadako Barcelona
779 79.5 Óscar Bajo González Sagrat Cor Amposta
779 79.5 Paula Serrat Sancho Institut La Garrotxa Olot
779 79.5 Martí Iglesias Vázquez Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
779 79.5 Axel Costa Angaril Institut Escola Eixample Barcelona
779 79.5 Neó Jou Prat Escolàpies Figueres Figueres
779 79.5 Gerard Griñó Domingo Puigcerver Reus
779 79.5 Francesc Pont Coronas Casa del Roure Barcelona
779 79.5 Mario Lozano Zhang Garbí Pere Vergés Badalona
779 79.5 Ares Parro García Claret Barcelona
779 79.5 Daniel Rocafull Hinojosa Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
779 79.5 Pol Melchor Sánchez Institut d'Argentona Argentona
779 79.5 Leo Teruel Bravo Daina Isard Olesa de Montserrat
800 79.25 Daniel Massachs Serrat Institut Montsoriu Arbúcies
800 79.25 Cristina Guitart Cabañas Sant Jordi Fornells de la Selva
800 79.25 Arnau Prats Prats Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
800 79.25 Paula Robert Martínez Institut Andreu Nin El Vendrell
800 79.25 Irene Figueras Mayo Montseny-Poblenou Barcelona
800 79.25 Georgina Baena Soto Garbí Pere Vergés Badalona
800 79.25 Berta Pedrosa Alarcón Garbí Pere Vergés Badalona
800 79.25 Clara Bassas Casadesús La Salle Bonanova Barcelona
800 79.25 Ferran Muñoz Santiveri Institut Carles Rahola i Llorens Girona
800 79.25 Carla Romero Alcántara Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
800 79.25 Kexi Wei Institut Salvador Espriu Barcelona
800 79.25 Xavier Cabré Camas Sant Jordi Fornells de la Selva
800 79.25 Hugo Villalabeitia Ramírez Llor Sant Boi de Llobregat
800 79.25 Oriol Ruiz Borràs Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
814 79.0 Irene Pardo Guirao Institut Investigador Blanxart Terrassa
814 79.0 Abril Hernàndez López Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
814 79.0 Iker Castaño Marín Institut Narcís Monturiol Figueres
814 79.0 Adrià Chaves Vazques Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
814 79.0 Sara Cristea Institut Pla de l'Estany Banyoles
814 79.0 Pablo Berruezo Ruvira Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
814 79.0 Iván Rodríguez Cano Claret Barcelona
814 79.0 Àlex Blinder Ros Els Arcs Barcelona
814 79.0 Guillem Graell Graell Sant Miquel dels Sants Vic
814 79.0 Eloi Honorato Espuny Tecnos Terrassa
814 79.0 Roger Lleó Kim Sant Pau Barcelona
814 79.0 Marc Domenech Flores Institut de Lliçà Lliçà d'Amunt
814 79.0 Maia Sánchez Herrera Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
814 79.0 Álvaro Gimeno Oller Viaró Sant Cugat del Vallès
828 78.75 Misael Jairo Pereira Rodríguez Institut Pedralbes Barcelona
828 78.75 Andrea de Loaysa Padilla Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
828 78.75 Alice Spanninga Monfort Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
828 78.75 Sara Torres Rabanal Mare de Déu del Carme Tarragona
828 78.75 Martí Palacín Zahonero Institut Martí Pous Barcelona
828 78.75 Jan García Collado Institut Montserrat Roig Barcelona
828 78.75 Erick Rosales Castillo Institut Pere Barnils Centelles
828 78.75 Emma Milesi Vidal Santa Dorotea Barcelona
828 78.75 Joan Laudes Gómez Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
828 78.75 Concursant de Codi 196 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
828 78.75 Claudia Avilés Rodríguez Institut Can Mas Ripollet
828 78.75 Nil Portas Titos Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
828 78.75 Ismail el Garni el Bouhali Institut Mediterrània El Masnou
828 78.75 Joan Matacàs Institut de Celrà Celrà
828 78.75 Miquel Rodríguez Mateu Sagrado Corazón Barcelona
828 78.75 Daniel Campos Garcia Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
828 78.75 Rubén Talavero Ruíz Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
828 78.75 Marta García Moreno La Salle Horta Barcelona
828 78.75 Iván Pérez Fernández Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
828 78.75 Narcís Martinez Yáñez Escola Pia de Terrassa Terrassa
828 78.75 Rut - Alexandra Hodis Institut Pla de l'Estany Banyoles
828 78.75 Sergio Lozano Vila Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
828 78.75 Roger Movilla Boscasa Sant Jordi Vilassar de Dalt
828 78.75 Daniel Gil Medvedyuk Institut Manuel Blancafort La Garriga
828 78.75 Elsa Girón Martínez Llor Sant Boi de Llobregat
828 78.75 Soufyane el Atmani Institut Abat Oliba Ripoll
828 78.75 Sofia Kostyukevich Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
828 78.75 Martí Pagès Sánchez Institut Marta Estrada Granollers
828 78.75 Ainhoa Martinez Sanchez Cor de Maria Sant Celoni
828 78.75 Martí Feliu Hernández Virolai Barcelona
828 78.75 Carla Castaño Segura Sagrado Corazón Barcelona
828 78.75 Daniel Nieto Molino Montserrat Cerdanyola del Vallès
828 78.75 Noah Redondo Almazan Institut Vil·la Romana La Garriga
861 78.5 Alejandro Coloma Sainz Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
861 78.5 Helen Vanessa Calderón Rosero Institut XXV Olimpíada Barcelona
861 78.5 Nicolás Ian San Nicolás Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
861 78.5 Nil Duran García Claret Barcelona
861 78.5 Jan Tomás Pàmies Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
861 78.5 Jonathan Fuentes Velásquez Institut Olivar Gran Figueres
861 78.5 Cristina Casanovas Vidal Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
861 78.5 Isona Faixedas Llorella Institut Montsoriu Arbúcies
861 78.5 Judit Nuñez Garcia Institut Cendrassos Figueres
861 78.5 Ziyi Lu La Vall BELLATERRA
861 78.5 Marcos Ugidos Sastre Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
861 78.5 Isona Ros Trias Institut Josep Brugulat Banyoles
861 78.5 Vladimir Solovev Institut Pedralbes Barcelona
861 78.5 Clara Carceller Musiol Aula Escuela Europea Barcelona
861 78.5 Shengyuan Chen Chen Sant Domènec Savio Badalona
861 78.5 Virginia Giménez Palomar Institut Investigador Blanxart Terrassa
861 78.5 Izan García Gómez Montagut Vilafranca del Penedès
878 78.25 Jan Russinyol Fàbregues Escola Pia de Terrassa Terrassa
878 78.25 Cristina Lleonart Obón Institut d'Argentona Argentona
878 78.25 Mariona Estruch Cascan Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
878 78.25 Ivan Gutierrez Matas Joviat Manresa
878 78.25 Aniol Marcet Hauk Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
878 78.25 Achraf el Atmani el Atmani Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
878 78.25 Marc Andrieux Sant Gregori Barcelona
878 78.25 Pol Llargués Miguel Sagrada Família Viladecans
878 78.25 Adrián Díaz Ruiz FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
878 78.25 Unai Seron Cuadros Sant Domènec Savio Badalona
878 78.25 Gea Schotte Casanovas Institut Castell d'Estela Amer
878 78.25 Nitai Joan Benavides Castellano Institut XXV Olimpíada Barcelona
878 78.25 Carla Pardo Vilela Badalonès Badalona
878 78.25 Víctor Monreal García La Farga Sant Cugat del Vallès
878 78.25 Nerea Escurriol Lopezosa Institut 22@ Barcelona
878 78.25 Pablo Navas Torres Institut Alexandre Satorras Mataró
894 78.0 Pau Torrellas Sánchez Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
894 78.0 Alba Marchante Martí Jesús Maria Barcelona
894 78.0 Massimo Novotny Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
894 78.0 Carla Gil Villegas Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
894 78.0 Ania Accensi Terol Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
894 78.0 Julia Yuyi Rueda Castillo Institut Gabriela Mistral Sant Vicenç dels Horts
894 78.0 Mariona Torroja Solé Institut Joan Segura i Valls Santa Coloma de Queralt
894 78.0 Jaume de la Puente Vasco Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
894 78.0 Sara Neuijen Repkes Institut Montilivi Girona
894 78.0 Laia Viglerio Prades Sagrada Família Tortosa
894 78.0 Laura Pérez Luque Institut Celestí Bellera Granollers
894 78.0 Aaron Audouard Antón Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
894 78.0 Maria Pastor Llobet Maristes Champagnat Badalona
894 78.0 Alba Ramírez Castro Educem Granollers
894 78.0 Pau Melendres Fumàs Institut 22@ Barcelona
894 78.0 Martí Batlles Cabré Institut Joan Fuster Barcelona
894 78.0 Efrén Vílchez Martínez Jesús Salvador Sabadell
894 78.0 Paula Ruiz Juanola Institut La Garrotxa Olot
894 78.0 Núria Marcet Recolons Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
894 78.0 Ton Soler Puntí Institut Jaume Callís Vic
894 78.0 Abril López Mas Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
894 78.0 Caterina Llanes López La Salle Bonanova Barcelona
894 78.0 Iria Placín Blanco Institut Martí Pous Barcelona
917 77.75 Ares Tolo Porté Sagrada Família Viladecans
917 77.75 Tomás Placenti Cagnoli Abat Oliba Loreto Barcelona
917 77.75 Albert Baserba Vílchez Institut de Vilafant Vilafant
917 77.75 Emma Catini Institut Jaume Balmes Barcelona
917 77.75 Andreu Martínez Franquesa Col·legi Montclar-Mestral Jorba
917 77.75 Índar Salvador López Institut XXV Olimpíada Barcelona
917 77.75 Jamila Saray Nevado Arias Institut Escola Àngela Bransuela Mataró
917 77.75 Alejandra Bonmatí Roca Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
917 77.75 Álvaro Sanz Muñoz Aula Escuela Europea Barcelona
917 77.75 Estel Fuster Torres Institut Escola 3 d'Abril Móra la Nova
917 77.75 Cristina Cuervo Rovira Col·legi Montclar-Mestral Jorba
917 77.75 Pau Bofí Pérez Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
917 77.75 Sebastian Koudijs Institut Escola Francesc Cambó i Batlle Verges
917 77.75 Victor Navarrete Herrera Institut Investigador Blanxart Terrassa
917 77.75 Moshé Acrich Cohen Betània-Patmos Barcelona
917 77.75 Pep Navarro Gimeno Sagrat Cor Amposta
917 77.75 Mireia Fàbregas Salazar IPSI Barcelona
917 77.75 Josep Pertiñez Anfruns Institut L'Alt Berguedà Bagà
917 77.75 Martí Coín Cano Joviat Manresa
917 77.75 Lidia Ramos Vergel Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
917 77.75 Carlos Alessandro Malagón Vilena Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
917 77.75 Iván Alcalde Cava IES Ramón J. Sender Fraga
917 77.75 Roberto Soler Garcia Institut Bitàcola Barberà del Vallès
917 77.75 Concursant de Codi 103 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
917 77.75 Guillem Farrés Reverter Institut Josep Brugulat Banyoles
942 77.5 David Muller Institut Montserrat Barcelona
942 77.5 Martí Rico Filbà Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
942 77.5 Jana Ochoa Pericot Institut Ermessenda de Girona Girona
942 77.5 Guillem Costa Guilera Institut Vil·la Romana La Garriga
942 77.5 Izan Rodríguez del Rio Institut Pere Vives i Vich Igualada
942 77.5 Adriana Luri Busquets Puigcerver Reus
942 77.5 Maria Fallas Teixidó Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
942 77.5 Adrià López Bartra Santa Dorotea Barcelona
942 77.5 Jan Francesc Porcar Guillén Sant Miquel Barcelona
942 77.5 Berta Roch i Bernárdez Institut Manuel Blancafort La Garriga
942 77.5 Oriol Guerrero Vendrell Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
942 77.5 Adrià Noguerol Nebot Salesià de Sant Josep Barcelona
942 77.5 Cielo Martinez Porcel Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
942 77.5 Jordi Álvarez Soto Alegre L'Hospitalet de Llobregat
942 77.5 Víctor Canet Palés Infant Jesús Barcelona
942 77.5 Alejandro Pérez Gómez Institut de Tona Tona
942 77.5 Alejandra Torres Chapatte Casa del Roure Barcelona
942 77.5 Milan Robbrecht Godino Daina Isard Olesa de Montserrat
942 77.5 Marc Tamayo Bernero Institut S'Agulla Blanes
942 77.5 Martina Conesa González Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
942 77.5 Gerard Guerrero Sorribes Institut Cristòfol Despuig Tortosa
942 77.5 Raúl Carballas Gómez Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
942 77.5 Gonzalo Pereyra Fazio Sec. d'Institut Tiana Tiana
942 77.5 Maroua Chouiben Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
942 77.5 Jordi Cano Oller Meritxell Mataró
942 77.5 Judit Galván Juanes Guixot Sabadell
942 77.5 Ainara Castillo Rodríguez Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
942 77.5 Pol Ussetti Rius El Clot Barcelona
942 77.5 Sebastian Anthony Gorga Institut Joan Oró Lleida
942 77.5 Nil Gatiellas Aurell Institut Josep Brugulat Banyoles
942 77.5 Nadine Rodríguez Araujo Institut de Badia del Vallès Badia del Vallès
942 77.5 Teo Freixas Veciana Sant Pau Apòstol Tarragona
942 77.5 Pol Rivas Torres Sagrada Família Barcelona
942 77.5 Josep Mª Roselló-figueras Borràs Sagrada Família Tortosa
942 77.5 Alba Figueras Bonet Institut Escola Caritat Serinyana - Cap de Creus Cadaquès
942 77.5 Marc Puig Andreu Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
942 77.5 Maria Fondevilla Listan IPSI Barcelona
942 77.5 Anna Salillas López Betània-Patmos Barcelona
942 77.5 Clara Martínez Lobato Mare de Déu del Carme Tarragona
942 77.5 Max Puigoriol Puigdellívol Casa del Roure Barcelona
942 77.5 Teo Jaén Tomas Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
942 77.5 Víctor Díaz Díaz Institut Montilivi Girona