Àrea de centre


Llista de les millors puntuacions (6%) de quart d'ESO

En total han participat 10609 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 143.75 Roger Lidón Ardanuy Minguella Badalona
2 132.5 Alexia Escudero Ribó Sec. d'Institut Morelló Esterri d'Àneu
3 126.75 Adriana Aguiló Martinez Aula Escuela Europea Barcelona
4 126.25 Nil Leg Bogunya Escola Pia de Terrassa Terrassa
5 124.5 Laia Gabaldà Roqué Institut Emperador Carles Barcelona
6 123.25 Roger Gargallo Galindo IPSI Barcelona
7 120.75 Martí Vallhonesta Rodríguez Mare de Déu dels Dolors Sant Boi de Llobregat
8 120.0 Laia Abio Buil Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
9 118.75 Berta Bach Manresa Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
9 118.75 Gerard Garcia Cañas Institut Pere Vives i Vich Igualada
11 117.0 Helena Folia Cots Institut Jaume Balmes Barcelona
12 116.75 Marcel Oliveras Mogas Lestonnac Mollet del Vallès
13 115.75 Aniol Saura Wenzl Institut Pau Vila Sabadell
14 115.0 Daniel Hurtado Labandeira Institut Ernest Lluch Barcelona
14 115.0 Eric Mateos Coll Freta Calella
16 113.75 Martí Roé Castillo Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
17 112.5 Daniel Moreno Romero Sant Lluís Barcelona
18 111.75 Oriol Blancafort Guardiola Institut Jaume Balmes Barcelona
19 111.5 Adrià Hesse Prats Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
20 111.25 Jordi Ferré Garcia Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
21 111.0 Gil Robert Badias Institut Badia i Margarit Igualada
21 111.0 Miquel Gargallo Sieiro Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
23 110.75 Xavier Rodriguez Rodriguez Sant Domènec Savio Badalona
23 110.75 Benet Carbonell Fusté Escola Pia de Terrassa Terrassa
25 110.5 Martí Ruiz Sabater Institut Jaume Balmes Barcelona
26 110.0 Abdel Zarfani Rahim Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
26 110.0 Nil Montull Pina Escola Pia de Terrassa Terrassa
28 109.0 Bernard Figueras Geiszinger Institut Josep Brugulat Banyoles
29 108.75 Miquel Esquirol Mestre Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
29 108.75 Xavier Díaz Austrich Montessori-Palau Girona
29 108.75 Ruben Carpenter Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
32 107.5 Víctor Rocha Jiménez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
32 107.5 Carlos Pascual Abraldes Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
34 107.25 Nil García de Miguel Tecnos Terrassa
34 107.25 Josep Felipe Palahí Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
36 107.0 Andrés López Matilla Mater Salvatoris Lleida
37 106.75 Clàudia Sallès Gallo Hamelín-Internacional Laie Montgat
38 106.5 Joana Català Font Institut Jaume Vicens Vives Girona
38 106.5 Raúl Cedó Marco Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
40 106.25 Joel Pijuan Vela Maristes Champagnat Badalona
40 106.25 Alexánder Macià Alcántara La Salle Premià de Mar
42 105.75 Concursant de Codi 120 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
43 105.0 Miguel Rodríguez López Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
43 105.0 Laura González Lozano Institut Pere Borrell Puigcerdà
45 104.5 Arnau Torret Palma Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
45 104.5 Joel Corominas Baix Institut Pla de l'Estany Banyoles
47 103.75 Concursant de Codi 104 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
47 103.75 Aitor Ilincheta Raventós Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
49 102.75 Marçal Figueras Llauradó Institut Baix Camp Reus
49 102.75 Pablo Salgado Gómez El Carme Tarragona
51 102.5 Javier Álvarez Pérez Institut Dr. Puigvert Barcelona
51 102.5 Roc Figueras Morales Institut XXV Olimpíada Barcelona
51 102.5 Santiago Díez Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
51 102.5 Marc Garcia Garcia Sant Lluís Barcelona
55 102.25 Susana Isabel Marina Cañellas FEDAC-Cerdanyola Cerdanyola del Vallès
55 102.25 Joan Vidal Garcia Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
55 102.25 Pol García Cunill FEDAC-Sant Andreu Barcelona
58 102.0 Júlia Prades Dalmases Anoia Igualada
58 102.0 Quimey Espuña Ramos Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
60 101.75 Clàudia Solé Fàbrega La Salle-Berga Berga
61 101.25 Laia Ariadna Mayné Arévalo La Salle Bonanova Barcelona
62 101.0 Jiami Zhang Jesús Maria Badalona
62 101.0 Cai Santamaria Brunet Institut Jaume Balmes Barcelona
64 100.75 Elías López Campayo Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
65 100.5 Daniel Moreno Pintado Institut Pompeu Fabra Martorell
65 100.5 Héctor Cienfuegos Retana Betània-Patmos Barcelona
65 100.5 Albert Taulé Andrés Sant Nicolau Sabadell
68 100.25 Marc Cascant Sancho Betània-Patmos Barcelona
68 100.25 Alex Polo Prior Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
68 100.25 Sergi Gil Nadal Gresol Terrassa
71 100.0 Arnau Duran Sánchez Maristes Champagnat Badalona
71 100.0 Yassin el Yahyaoui Shoul Institut de Constantí Constantí
71 100.0 Guillem Martínez Pons Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
71 100.0 Lara Ruz Advíncula Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
71 100.0 Ferran Fuentes Coll Institut de Celrà Celrà
71 100.0 Ángel Sanz Serrano Aula Escuela Europea Barcelona
77 99.75 Ramírez Cruz Alberto Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
78 99.5 Martí Jiballí Arbós Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
79 99.25 Ainara Gurruchaga Colodrón Casa del Roure Barcelona
80 99.0 Carlos Palomino Ríos Jesús, Maria i Josep Barcelona
80 99.0 Iván Madera Medina Institut Salvador Sunyer i Aimeric Salt
82 98.75 Àlex Mangues Rubia Institut Icària Barcelona
82 98.75 Patricia Oltra Sisternas La Salle Bonanova Barcelona
82 98.75 Mario Túnez Hernández Maristes Champagnat Badalona
82 98.75 Eric Galvez Lacort Daina Isard Olesa de Montserrat
82 98.75 Nil Gallart Bassa Súnion Barcelona
82 98.75 David Conde Cabezudo Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
88 98.5 Darius Natan Santa Institut Pla de l'Estany Banyoles
88 98.5 Ivet Ortiga Martínez Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
88 98.5 Pol Comas Ripoll Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
88 98.5 Max Nogareda Colldecarrera Montessori-Palau Girona
88 98.5 Oriol Roldan Caballol Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
93 98.25 Jan Molina Vilaseca Institut Alexandre de Riquer Calaf
93 98.25 Jaume Llurba Marimon Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
93 98.25 Marçal Escorihuela Alcega Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
96 98.0 Alba Cartró Peris Montagut Vilafranca del Penedès
96 98.0 Juan María Sánchez Jurado La Farga Sant Cugat del Vallès
96 98.0 Jordi Bravo Rius La Farga Sant Cugat del Vallès
99 97.75 Lola Gabarró Sendra Institut Jaume Balmes Barcelona
99 97.75 Paula Latorre Pitarch Sant Pau Apòstol Tarragona
99 97.75 Óscar Montiel Robles Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
102 97.5 Liam Abreu Rodríguez Anoia Igualada
102 97.5 Víctor Cortés Cortés Institut Laia l'Arquera Mataró
102 97.5 Jan Martínez Pena Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
102 97.5 Xavier Rivera Monsergas Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
102 97.5 Arslan Iafaev Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
102 97.5 Lucia Cano Ibañez Regina Carmeli Rubí
102 97.5 Laia Oliver Ribé Freta Calella
102 97.5 Laia Oleart Rabanal Avenç Sant Cugat del Vallès
102 97.5 Pablo Rodríguez Manzano Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
102 97.5 Aina Cardona Albanell Freta Calella
112 97.25 Juan Campillo Barón Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
113 97.0 Marc González Boixadera Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
113 97.0 Ana Belén Alonso Sáez Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
113 97.0 Javier Conejero Moreno Llor Sant Boi de Llobregat
116 96.75 Joel Filella Santamaría Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
116 96.75 Iris Dotú Martínez Tecnos Terrassa
116 96.75 Nicolás Matheu Zorrilla IPSI Barcelona
116 96.75 Pol Hernández Blanco Institut Abat Oliba Ripoll
116 96.75 Amal Dokkar el Hamoudi Institut Ernest Lluch Barcelona
121 96.5 Raül Cases Aldomà Institut Torrevicens Lleida
121 96.5 Ignacio Unceta Zaragoza Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
121 96.5 Eugeni Vasilev Vovk Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
121 96.5 Marcel Miró Torres Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
125 96.25 Roger Rafel Tur Jesús, Maria i Josep Barcelona
126 96.0 Izan Bermejo Segura Institut Joan Oró Martorell
126 96.0 Oriol Bohigas Lloveras Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
126 96.0 Thomas Gauci Pomar Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
126 96.0 Júlia Massaguer Galofré Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
130 95.75 Isaac Rodríguez Cabezalí Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
130 95.75 Aina Galán Vinyoles Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
130 95.75 David Coris Cobos Institut Baix Montseny Sant Celoni
130 95.75 Robert Garcia Calsina Daina Isard Olesa de Montserrat
130 95.75 Eric de Miguel Vàzquez Tecnos Terrassa
135 95.5 Blanca Riera Gras IPSI Barcelona
135 95.5 Marina Losada Sanchez Institut Salvador Espriu Barcelona
137 95.25 Àlex Moreno Sanchez Institut L'Alt Berguedà Bagà
137 95.25 Martina Camprubí Vara Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
139 95.0 Ya Qi Liu El Clot Barcelona
139 95.0 Lucas Luna Rodríguez Cingle Terrassa
139 95.0 Joel Gil Santana Vedruna Malgrat de Mar
139 95.0 Batchelli Carandell Oriol Institut Pla de l'Estany Banyoles
139 95.0 Arnau Gallardo Fonoyet Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
144 94.75 Biel Monge Ortiz Valldaura Barcelona
144 94.75 Jonas Tuukkanen Roman Institut Josep Brugulat Banyoles
144 94.75 María Calzado Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
144 94.75 Santiago García Sánchez de Ocaña Abat Oliba Loreto Barcelona
144 94.75 Gerard González Lera Escola Pia de Terrassa Terrassa
149 94.5 Aitor Mollfulleda Santín Institut Joan Coromines Pineda de Mar
149 94.5 Alba Paniagua Vidal Institut Thalassa Montgat
149 94.5 Janna Nathurmal Lamas Casa del Roure Barcelona
149 94.5 Alejandro López López Mare de Déu del Roser Barcelona
153 94.25 Guillem Llop Riera Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
153 94.25 Martí Piñol Caldera La Salle-Berga Berga
155 94.0 Eva Ciria Jiménez Mireia Montgat
155 94.0 Adrià Manero Caballeria Institut Baix Montseny Sant Celoni
157 93.75 Juan Llaquet Vélez La Farga Sant Cugat del Vallès
157 93.75 Damià Balló Rodríguez Montessori-Palau Girona
157 93.75 Núria Ferrer Marcoval Institut de La Sénia La Sénia
157 93.75 Joan Puebla Peña Institut El Castell Esparreguera
157 93.75 Elie Chouaib Bravo Institut Dertosa Tortosa
157 93.75 Enrique Nasarre Codinach Infant Jesús Barcelona
157 93.75 Paula López Cabestany Institut Can Jofresa Terrassa
164 93.5 Laura Sanz Krutter Maristes Montserrat Lleida
164 93.5 Andrea Naya García Institut Jaume Balmes Barcelona
164 93.5 Marc Xifré Ortiz Institut Ermengol IV Bellcaire d'Urgell
164 93.5 Bernat Morera Mas Institut de Guissona Guissona
168 93.25 Alejandra Mañana Vera Casa del Roure Barcelona
168 93.25 Arnal Cervigón Moreno Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
168 93.25 Àlex Carrasco Bernat Institut Vila de Gràcia Barcelona
168 93.25 Irene Solsona Pujol Anoia Igualada
168 93.25 Paula Torreblanca Costa La Salle Bonanova Barcelona
168 93.25 Diego Elía Miravalles Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
168 93.25 Luis Márquez Gómez Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
175 93.0 Roger Mula Martínez Joviat Manresa
175 93.0 Sam Brumwell Prats Els Arcs Barcelona
175 93.0 Alexandra Kelgankina Montessori-Palau Girona
175 93.0 Oliver Zajma Plana Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
175 93.0 Concursant de Codi 112 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
175 93.0 Oriol Planas Conesa Montagut Vilafranca del Penedès
181 92.75 Laia Rodríguez Castillo Aula Escuela Europea Barcelona
181 92.75 Jovita Batalla Grau Institut Jaume Balmes Barcelona
181 92.75 Mireia Marcos Cañal Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
181 92.75 Lluis Vallsmadella Domenech Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
185 92.5 Jordi Abelló Sunyer Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
185 92.5 Achraf Zerouali Dalal Institut de Guissona Guissona
185 92.5 Aran Selga Pérez Institut Viladomat Barcelona
185 92.5 Joina Comellas Farràs Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
185 92.5 Daniel Salazar Parés Súnion Barcelona
185 92.5 Adrián Valverde Ambrosio Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
185 92.5 Izan Martínez Álvarez Proa Barcelona
185 92.5 Lydia Azcárate Pérez Institut Vilatzara Vilassar de Mar
185 92.5 Nil González Márquez Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
193 92.25 Yon Pérez López Institut Badalona VII Badalona
193 92.25 Tano de Casacuberta Tarrida Els Arcs Barcelona
195 92.0 Jan Colomé Torrent Institut Vall de Llémena Sant Gregori
195 92.0 Eudald Cardozo Vallhonrat Institut Pere Fontdevila Gironella
195 92.0 Albert Fernández Rivera Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
198 91.75 Aran Oliveras Sanchez Institut Baix Montseny Sant Celoni
198 91.75 Lydia Latre Laborda Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
198 91.75 Marc Ferrer Comellas Tecnos Terrassa
198 91.75 Alba Mirambel Ricardo Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
202 91.5 Joel Rillo Fernandez Institut Can Mas Ripollet
203 91.25 Martí Almirall Pujol Betúlia Badalona
203 91.25 Rubén Giménez López Sant Domènec Savio Badalona
203 91.25 Francesc Jansana Garolera Institut Antoni Cumella Granollers
203 91.25 Iván Sánchez González Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
207 91.0 Taiki Causton Suzuki Els Arcs Barcelona
207 91.0 Pau Sala Sisó Aula Escuela Europea Barcelona
207 91.0 Blai Higueras Ruiz Institut Ramon Muntaner Figueres
210 90.75 Oriol Martí Sanahuja Maristes Sants - les Corts Barcelona
210 90.75 Álex Rodríguez Martínez Jesús Maria Badalona
210 90.75 Joel Porcar Sales Institució Tarragona Reus
210 90.75 Set Catalán Ribolleda Institut Ernest Lluch Barcelona
210 90.75 Pol Lavignole Fernández Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
215 90.5 Luca Huisman Espada Institut Pedralbes Barcelona
215 90.5 Artau Llobet Medalla Institut Celestí Bellera Granollers
215 90.5 Bernat Belmonte Frutos Freta Calella
215 90.5 Sergio Palomares Lozano Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
215 90.5 Inés Gomez Carmona Institut Can Planas Barberà del Vallès
220 90.25 Pau Monterosa Fornelino Institut de Llagostera Llagostera
220 90.25 Eloi Genebat López Sant Pau Apòstol Tarragona
222 90.0 Meritxell Portoles Val Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
222 90.0 Ramon Vilardell Sañas Institut Serra de Noet Berga
222 90.0 Pau Guerrero González Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
222 90.0 Blai Palau Santacana Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
222 90.0 Nicolás Crespo Amat La Farga Sant Cugat del Vallès
222 90.0 Yang Jin Institut Jaume Vicens Vives Girona
222 90.0 Santiago Ballester Massagué Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
222 90.0 Jose Pardo Sagrado Corazón Barcelona
222 90.0 Rubén Carranza Cortés Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
222 90.0 Ignasi Caubet López Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
222 90.0 Sergi Nogareda Pedrico Institut La Garrotxa Olot
222 90.0 Marc Cuende González Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
222 90.0 Fangxin Chen Institut Fort Pius Barcelona
222 90.0 Polina Redina Chupina Sant Pau Barcelona
222 90.0 Ivette Sabarí Solench Institut de Llagostera Llagostera
222 90.0 Marta Costa Alonso Institut de Tossa de Mar Tossa de Mar
222 90.0 Charis Eliza Amponsah Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
222 90.0 Adrià Domínguez Trijueque Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
222 90.0 Maria Teresa Rué Llorach Claret Valls
241 89.75 Naïm Pareto Gorostiza Institut Montserrat Barcelona
241 89.75 Isona Esquerrà Giné Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
241 89.75 Edson David Garcia Institut Joan Mercader Igualada
241 89.75 Bernat López Iglesias Institut de Vilafant Vilafant
241 89.75 Estel Hortós Alsina Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
241 89.75 Claudia Gallego Torralbo Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
241 89.75 Marta Castelló Santacruz IPSI Barcelona
241 89.75 Gerard Hernández Vicente Maristes Champagnat Badalona
249 89.5 Miquel Argüello González Institut Josep Serrat i Bonastre Barcelona
249 89.5 Judit Tarrés Bermúdez Freta Calella
249 89.5 Andreu López Pérez Proa Barcelona
249 89.5 Alejandro Marià Besora Sant Pau Apòstol Tarragona
249 89.5 Francesc Fernández Manzanera Montessori-Palau Girona
249 89.5 Èlia Serra Sagué Institut Montilivi Girona
249 89.5 Júlia Vilardell Armengol Virolai Barcelona
249 89.5 Roger Duran Felipe Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
257 89.25 Mahak Banwari Jaiswal Freta Calella
258 89.0 Shengyu Lu Institut Ernest Lluch Barcelona
258 89.0 Eric Cortegana López Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
258 89.0 Ricard Bundó Morgades Montagut Vilafranca del Penedès
261 88.75 Artur Colomés Plana Institut Aubenç Oliana
261 88.75 Hector Muraday Rodríguez Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
261 88.75 Júlia Muriscot Masoliver Institut Josep Brugulat Banyoles
261 88.75 Marta Musolas López Casa del Roure Barcelona
261 88.75 Isona Duran Sala Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
261 88.75 Biel Martínez Calderón La Salle Horta Barcelona
261 88.75 Nuria Galera Ester Arrels II Solsona
261 88.75 Pau González Alcaide Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
261 88.75 Gurinder Singh Multani Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
261 88.75 Santiago Ángel Decia Institut de Constantí Constantí
261 88.75 Aleix Martínez Gómez Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
261 88.75 Marc Prats Torra Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
261 88.75 Arnau Chico Egea Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
261 88.75 Marc Izquierdo Fuertes La Salle Gràcia Barcelona
261 88.75 Danil Dyatel Matsura Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
261 88.75 Pau Borrell Bullich Institut Icària Barcelona
261 88.75 Albert Jiménez García Col·legi Montclar-Mestral Jorba
278 88.5 Marcel Aboy Vives Maristes Montserrat Lleida
278 88.5 Mohamed Aghzaf Institut Miquel Bosch i Jover Artés
278 88.5 Mar Vallés Mitjana Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
278 88.5 Laia Rodríguez Navarro Institut Almatà Balaguer
282 88.25 Víctor Gené Angulo Institut El Castell Esparreguera
282 88.25 Ferran Alegret Vigas Institut Vil·la Romana La Garriga
282 88.25 Lucía Trellu Borison Institut Jaume Balmes Barcelona
282 88.25 Jordi Molas Rovira Sant Pau Apòstol Tarragona
282 88.25 Max Augusto Goldenberg Josende Betània-Patmos Barcelona
282 88.25 Guillem Rius del Cerro IPSI Barcelona
282 88.25 Maria Roldán Revilla Institut Badalona VII Badalona
282 88.25 Martí Climent López Institut Jaume Balmes Barcelona
282 88.25 Guillem Martínez Rosell Institut Joan Segura i Valls Santa Coloma de Queralt
282 88.25 Pol Sisó Moliné Institut Torrevicens Lleida
282 88.25 Mauri Crespo Nasarre Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
282 88.25 Jan Sherzad Colet Súnion Barcelona
294 88.0 Paula Tomas Sirgo Puigcerver Reus
294 88.0 Duna Ibars Chacón Institut d'Alpicat Alpicat
294 88.0 Francesc Quesada Redondo Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
294 88.0 Marc Feixat Cardero Institut Ernest Lluch Barcelona
294 88.0 Alba Randé Solé Sant Pau Apòstol Tarragona
294 88.0 David Cisneros Verde Sil Barcelona
294 88.0 Yi-han Lin Hamelín-Internacional Laie Montgat
294 88.0 Júlia Pérez Sangüesa Institut Bernat Metge Barcelona
302 87.75 Concursant de Codi 118 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
302 87.75 Mateo Sebastian Fodor Sandoval La Farga Sant Cugat del Vallès
302 87.75 Clara Clotet Gómez Institut Francesc Ribalta Solsona
302 87.75 Zhi Xi Emy Lin Jin Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
306 87.5 Jordan Conill Vargas Institut Vila de Gràcia Barcelona
306 87.5 Sergio Ortega Castillo Institut Egara Terrassa
306 87.5 Jordi Borraz Labrador Jesús, Maria i Josep Barcelona
306 87.5 Guillermo Martínez Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
306 87.5 Arnau Lorda Jover Asunción de Nuestra Señora Barcelona
306 87.5 Adriàn Garcia Pérez Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
306 87.5 Berta Sala Samarra Institut Matadepera Matadepera
306 87.5 Maxim Bonjkiemizz Codern Institut de Terrassa Terrassa
306 87.5 Alejandro Herrera Sánchez Sant Pau Barcelona
306 87.5 Marc López Devauchelle Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
306 87.5 Adrià Mendiara Monje Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
306 87.5 Jan Company Garrido Institut de Celrà Celrà
306 87.5 Ernesto Vicente-tutor Olivé Infant Jesús Barcelona
306 87.5 Xavier Moreno Carril Maristes Champagnat Badalona
306 87.5 Roger Córcoles Institut Puig Cargol Calonge
306 87.5 Marc Tosas Jodar Betània-Patmos Barcelona
306 87.5 Joan Reynés Lobo Institut El Castell Esparreguera
306 87.5 Manel Navarro Rovira Monalco Igualada
306 87.5 Walid el Aarej Ayaou Institut Terra Roja Santa Coloma de Gramenet
306 87.5 Ernest Rull Turigas Institut Illa de Rodes Roses
306 87.5 Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
327 87.25 Andreu Clotas Burgas Institut Ramon Muntaner Figueres
327 87.25 Martina Sierra Clemares Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
327 87.25 Joel Joya Vico Institut El Cairat Esparreguera
327 87.25 Bruno Cantón Zúñigo Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
331 87.0 Hanqi Zheng La Salle Manlleu Manlleu
331 87.0 Daniel Casas Santolaria Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
331 87.0 Pablo Aparicio Crespo Institut Montserrat Roig Barcelona
331 87.0 Felix Saiz Von Fraunberg Institut Pau Vila Sabadell
331 87.0 Cristina Montero de Cáceres Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
331 87.0 Adrià Mínguez Arroyo Escola Pia d'Igualada Igualada
331 87.0 Gabriel Minguell Llovera Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
331 87.0 Andriy Mysko Institut de Guissona Guissona
331 87.0 Judith López García Institut Vila-seca Vila-seca
331 87.0 Carlos González López Hamelín-Internacional Laie Montgat
331 87.0 Pol Salvador Pérez Institut Guillem de Berguedà Berga
342 86.75 Oriol Orbea Suari Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
342 86.75 Joel Esteve Vidal Súnion Barcelona
342 86.75 Didac Ortiz Barbero Institut Vacarisses Vacarisses
342 86.75 Teo Generó de Prado La Farga Sant Cugat del Vallès
342 86.75 Roger Guardiola Navarrete Puigcerver Reus
342 86.75 Santiago Romagosa Perez-portabella Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
342 86.75 Júlia Medina Estil·les Vedruna Sagrat Cor Tarragona
342 86.75 Ada Heilbron Iborra Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
342 86.75 Pau Roca Sánchez Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
342 86.75 Diego Garnés Ruiz Sant Marc de Sarrià Barcelona
342 86.75 Tao Ji Sec. d'Institut Domus d'Olivet Canovelles
342 86.75 Hugo Botella Bellobí Institut Cristòfol Despuig Tortosa
354 86.5 Laura Alcaide Piñero Jesús Maria Badalona
354 86.5 Gerard Guardiola Navarrete Puigcerver Reus
354 86.5 Sergi Escobar Espinal Institut Santa Eugènia Girona
354 86.5 Alfons Alías Mon Mare Nostrum Tarragona
354 86.5 Biel Escolà Rodrígo Mare de Déu de la Gleva Les Masies de Voltregà
354 86.5 Guillermo Álvarez Bardaji Aula Escuela Europea Barcelona
360 86.25 Joel Clos Paris Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
360 86.25 Antonio Arboledas G. Institut Ramon Berenguer IV Cambrils
360 86.25 Josep Sadurní Fabrellas Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
360 86.25 Carlos Rodrigo Rojas Ponce Claret Valls
360 86.25 Ángel Benítez Berguío Institut Sant Elm Sant Feliu de Guíxols
360 86.25 Pau Rodríguez Benito Tecnos Terrassa
360 86.25 Irina Garcia Alejandre Institut Can Jofresa Terrassa
360 86.25 Jan Domínguez Trijueque Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
360 86.25 Daniel Seoane Lois Aula Escuela Europea Barcelona
360 86.25 Pol Suárez Giménez Institut Joan Oró Lleida
360 86.25 Mariona Planas Torramilans Institut Montserrat Roig Barcelona
360 86.25 Gabriel Casanova Porras Escolàpies Figueres Figueres
360 86.25 Maria Dinarès Pomés Montcau-La Mola Matadepera
373 86.0 Roger Saumell Portillo Maristes Sants - les Corts Barcelona
373 86.0 Eyenga Yol Bompongo Abellà Institut Dr. Puigvert Barcelona
373 86.0 Sebastián Blasquez Velasco Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
373 86.0 Pau Rayo Bessa Institut Joan Brossa Barcelona
373 86.0 Ingrid Fortuño Martí La Salle Bonanova Barcelona
373 86.0 Pau Casadevall Garcia Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
373 86.0 Víctor Beltrán Rodríguez Sagrada Família Barcelona
380 85.75 Adrià Rodríguez Bernárdez Vedruna Immaculada Barcelona
380 85.75 Marc Meya Molina Cingle Terrassa
380 85.75 Arnau Olmo Tortella Claret Barcelona
380 85.75 Nil Masramon Moreno Escorial Vic
380 85.75 Héctor Ruiz Pujol Mireia Montgat
380 85.75 Ferran Boné Baños Sec. d'Institut Tiana Tiana
380 85.75 Àlex Sampietro de la Fuente Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
380 85.75 Guillem Julià Gibert Institut Matadepera Matadepera
380 85.75 Bernat Casajuana Jurado La Farga Sant Cugat del Vallès
380 85.75 Raúl Ocete Carrasco Monalco Igualada
380 85.75 Roger Puig Puig Institut de Llagostera Llagostera
380 85.75 Jordi Albarracín Puig Institut Sa Palomera Blanes
380 85.75 Núria Montserrat Garola Sant Pau Apòstol Tarragona
380 85.75 Jonas Serra Nastopka Sec. d'Institut Cardener Sant Joan de Vilatorrada
394 85.5 Nicolau Ciurana Duque Institut Pla de l'Estany Banyoles
394 85.5 Belén Macías Pérez Sant Miquel dels Sants Vic
394 85.5 Elena Orriols Fernández La Salle-Berga Berga
394 85.5 Pol Juny Sánchez Vedruna Balaguer Balaguer
394 85.5 Thiago Christou Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
394 85.5 Aina Hernández Gómez Casa del Roure Barcelona
394 85.5 Anna Espelt Llebaria Betània-Patmos Barcelona
394 85.5 Pierre Demestre Viader Institut Pons d'Icart Tarragona
394 85.5 Héctor Rojas Viedma Institut Jaume Balmes Barcelona
394 85.5 Berta Gil Sant Gregori Barcelona
404 85.25 Marina Vegas Monge Vedruna Palamós
404 85.25 Rohaan Zafar Institut El Calamot Gavà
404 85.25 Marc Bosch Llonch La Farga Sant Cugat del Vallès
404 85.25 Andrea Carnice Martin Sant Pau Apòstol Tarragona
404 85.25 Joel Abellán Villaitodo Sec. d'Institut Tiana Tiana
404 85.25 Jana Arroyo Tercero IPSI Barcelona
410 85.0 Luís Casañs López IES Ramón J. Sender Fraga
410 85.0 Laura Doral Gómez FEDAC-Sant Andreu Barcelona
410 85.0 Pau Diaz Molina Garbí Pere Vergés Badalona
410 85.0 Laura del Viejo Santaren Freta Calella
410 85.0 Carlos Muñoz Seda Institut Can Mas Ripollet
410 85.0 David Ortega Sabio Institut El Castell Esparreguera
410 85.0 Xavier Parés Albareda Mare Nostrum Tarragona
410 85.0 Genís Membrives Riera Freta Calella
410 85.0 Marina Millaruelo Pallarés Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
410 85.0 Unai Tamosinas Gombau Institut Dertosa Tortosa
410 85.0 Pere González Sabàs Institut Maremar El Masnou
410 85.0 Maria Corriente Reales Escoles Freta Educació Maresme Mataró
410 85.0 Arnau Person Requena Proa Barcelona
410 85.0 Jofre Castells Mir Escola Pia d'Igualada Igualada
410 85.0 Xavier Martín Agustí Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
410 85.0 Emil Díaz Wixell John Talabot Barcelona
410 85.0 Martí Lorente Sánchez Daina Isard Olesa de Montserrat
410 85.0 Víctor Aires Prieto Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
410 85.0 Ariadna Morera Osete Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
429 84.75 Pep Rodríguez Martinez Institut de Tecnificació Amposta
429 84.75 Toni García López Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
429 84.75 Eva Montesinos Ginés Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
429 84.75 Marta Segura Institut Puig Cargol Calonge
429 84.75 Emma Sánchez Plo Institut Serra de Noet Berga
429 84.75 Víctor Martí de Miguel Aula Escuela Europea Barcelona
429 84.75 Rubén González Gómez Lestonnac Mollet del Vallès
429 84.75 David Lacobuta Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
429 84.75 Naroa Sarrià Gil Institut Can Planas Barberà del Vallès
429 84.75 Pere Mansilla Salvadó Montagut Vilafranca del Penedès
429 84.75 Berta Safont Bolet Escola Pia de Terrassa Terrassa
429 84.75 Arkaitz Larrosa Gil El Carme Tarragona
441 84.5 Marc Sanz Parreño Maria Ward Badalona
441 84.5 Ferran Montero Jiménez Institut Laia l'Arquera Mataró
441 84.5 Paula Solés Bonet Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
441 84.5 Miquel Azor Moyano Institut de Lliçà Lliçà d'Amunt
441 84.5 Tomàs Parramón Tahull Institut Emperador Carles Barcelona
441 84.5 Jana Blánquez i Calixto Montessori-Palau Girona
441 84.5 Isaac Ninyerola Casals Institut Vila de Gràcia Barcelona
441 84.5 Aimar Bou Moscardó Montserrat Cerdanyola del Vallès
441 84.5 Gerard Gómez Anglès Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
450 84.25 Aleix de José i Montes Institut Salvador Espriu Barcelona
450 84.25 Aleix Orriol Garcia Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
450 84.25 Santiago Martínez Oxovi Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
450 84.25 Joan Altur Pastor La Farga Sant Cugat del Vallès
450 84.25 Jordi Ceprià Laguna Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
450 84.25 Aleix Queralt Ferré Institut Sòl de Riu Alcanar
450 84.25 Nuria Rubio Rastrojo Institut Carles Rahola i Llorens Girona
450 84.25 Roger Pluma Rovira Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
450 84.25 Nicolas Pineda Martinez Institut Olivar Gran Figueres
459 84.0 Joan Marco Camacho Gorosteaga Institut Vall d'Hebron Barcelona
459 84.0 Laia Llorens Solà Santa Anna-Eixample Barcelona
459 84.0 Alex Gavilan Triquell Institut Baix Camp Reus
459 84.0 Aina Ortega Segovia Sant Domènec Savio Badalona
459 84.0 Bruno Martínez Vázquez Mare Nostrum Tarragona
459 84.0 Pol Ribera Montserrat Barcelona
459 84.0 Marc Pujol Cano Sagrats Cors Centelles.
459 84.0 Anna Casafont Gorchs Institut de Puig-reig Puig-reig
467 83.75 Edgar Garcia Cabezas Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
467 83.75 Rubén Santisteve Saurí Arabell Lleida
467 83.75 Guifré Pareras Figueras Montessori-Palau Girona
467 83.75 Marc Martínez Caballero Institut Illa de Rodes Roses
467 83.75 Oriol-noah Camp Posligua La Salle Montcada Montcada i Reixac
467 83.75 Oscar Ramon Sánchez Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
467 83.75 Marc Cruz Garcia La Salle Mollerussa
467 83.75 Anna Serra Sagrado Corazón Barcelona
467 83.75 Laia Roses Campasols Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
467 83.75 Xenia Tehàs Asencio Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
467 83.75 Arnau Hernandez Vidal Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
467 83.75 Aina Pineda Suñé Cor de Maria Mataró
467 83.75 Carlota Ferrer Parladé Montcau-La Mola Matadepera
467 83.75 Quimet Abad Cendón Institut Pere Barnils Centelles
467 83.75 Roger Miàs Institut Puig Cargol Calonge
467 83.75 Júlia Andreu Marsinyach Institut Alexandre de Riquer Calaf
467 83.75 Romina Stoyanova Stamova El Carme Tarragona
467 83.75 Meritxell Baró Castell Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
467 83.75 Gerard Díaz Díaz Daina Isard Olesa de Montserrat
467 83.75 Cèlia Gràcia Busquet Institut Castell del Quer Prats de Lluçanès
467 83.75 Pau Gonzalez Gutierrez Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
467 83.75 Eduard Roig Hoces Institut Pedralbes Barcelona
467 83.75 Marc Casanovas Vázquez Institut Baix Camp Reus
490 83.5 Sofia Comerma Mosull Sagrats Cors Centelles.
490 83.5 Óscar Fortuny Velasco Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
490 83.5 Aina Solé Verdaguer La Salle Manresa
490 83.5 Marc Villagrasa Monge Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
490 83.5 Jordi Armenteras Negredo Institut Joan Mercader Igualada
490 83.5 Izan Cervera González Maria Ward Badalona
490 83.5 Judith Navarro Cañado Sil Barcelona
490 83.5 Júlia Jiménez Baiget Institut XXV Olimpíada Barcelona
490 83.5 Nil Calahorro Borrajo Sant Domènec Savio Badalona
490 83.5 Júlia Lázaro Vecchio Tecnos Terrassa
490 83.5 Sascha Escolà Fiss Sec. d'Institut Morelló Esterri d'Àneu
501 83.25 Abril Urdiain Miret Institut Pons d'Icart Tarragona
501 83.25 Roger García Fontanet Jesús, Maria i Josep Barcelona
501 83.25 Santiago Veiga Mallea Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
501 83.25 Marc Vila Sallent Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
501 83.25 Martí Rifer Garrido Montcau-La Mola Matadepera
501 83.25 Nil Delgado Ruiz Institut Baix Montseny Sant Celoni
507 83.0 Júlia Bieg Salazar Betània-Patmos Barcelona
507 83.0 Concursant de Codi 116 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
507 83.0 Ariadna Herranz Pro Institut Viladomat Barcelona
507 83.0 Miguel Correa Cronemberger IPSI Barcelona
507 83.0 Cèlia Freixes Martínez Institut Almatà Balaguer
507 83.0 Kenneth García Mañas Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
513 82.75 Aina Jodar Nogués Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
513 82.75 Núria Gil Sáez Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
513 82.75 Clara López Tintiñá Institut de Llagostera Llagostera
513 82.75 Elena Nieves Peña Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
513 82.75 Joan Boixadera Ballarà La Salle Manresa
513 82.75 Fedor Trofimov SEK-Catalunya La Garriga
513 82.75 Joan Montané Sánchez Meritxell Mataró
513 82.75 Martí Rubio Carreras Institut Les Planes Santa Bàrbara
513 82.75 Andrés de León Mora Aula Escuela Europea Barcelona
513 82.75 Marc Batlle Martín Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
513 82.75 Noa Expósito Balcells Sagrada Família Barcelona
513 82.75 Yuntian Zhu Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
513 82.75 Àngel Morales Cirera Tecnos Terrassa
513 82.75 Marcos Escriva Velasco Institut Baix Camp Reus
513 82.75 Alaon Recuero Cadenas Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
513 82.75 Vicent Fabregat Lucena Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
529 82.5 Ramon Ladero Puga La Farga Sant Cugat del Vallès
529 82.5 Mario Rozas Fueyo Institut Vilatzara Vilassar de Mar
529 82.5 Erik Hernández Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
529 82.5 Angel Zhou Hamelín-Internacional Laie Montgat
529 82.5 Jaume Clot Ribas Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
529 82.5 Yago Mor Gimeno Arabell Lleida
529 82.5 Míriam Vaquerizo Cruces Institut Montilivi Girona
529 82.5 Arnau Mayorgas Guardado Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
529 82.5 Xavier Montes Gallego Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
529 82.5 Teo Lentini Amoros Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
529 82.5 Aina Sánchez i García Institut Jaume Balmes Barcelona
529 82.5 Jia-kai Pan Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
529 82.5 Elisabet Garcia Garcia Institut Can Periquet Palau-Solità i Plegamans
529 82.5 Pol Forns Carrera Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
529 82.5 Ferran Agüera García Institut Sa Palomera Blanes
529 82.5 Aitor Hens del Río Institut de Cornellà Cornellà de Llobregat
529 82.5 Max Álvarez Alsina Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
529 82.5 Carlos Maldonado Fernández Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
547 82.25 Pau Rolan García Mare Nostrum Tarragona
547 82.25 Ònia Castillo Sancho Institut Moianès Moià
547 82.25 Ángel Sierra Ovejero La Salle Horta Barcelona
547 82.25 Laia Solé Oller Claret Valls
547 82.25 Carlos Barceló Coderch Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
547 82.25 Jan Santander Ramirez Tecnos Terrassa
547 82.25 Genís Gou Ramirez La Salle Mollerussa
547 82.25 Claudia Aubets Rius Institut Manuel de Montsuar Lleida
547 82.25 Pau Nuñez Saez Sec. d'Institut Tiana Tiana
547 82.25 Jon Martí Térmens Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
547 82.25 Martí Caldés Landeira Sagrada Família Viladecans
547 82.25 Paula Buesa Ceballos Institut Bitàcola Barberà del Vallès
547 82.25 Ferran Irigaray Pola Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
547 82.25 Juan Carlos Diaz Yera Institut Vil·la Romana La Garriga
547 82.25 Xènia-bai Cuyar Campas Institut Emperador Carles Barcelona
562 82.0 Miguel Ardite Casilla Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
562 82.0 Roser Figueras Martínez Monalco Igualada
562 82.0 Sophia Zuna-kratky Sant Gregori Barcelona
562 82.0 Lily Marion Décriaud Wohlgemuth Institut Montserrat Barcelona
562 82.0 Abel Morales Vilert Institut Alexandre Satorras Mataró
562 82.0 Roger Vallès Gispert Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
562 82.0 Mario Ángel Dumitru Institut Jonqueres Sabadell
562 82.0 Janna Puig Pujadas Vedruna Palamós
562 82.0 Alma Fernández Calvo Súnion Barcelona
562 82.0 Julien Paschoud Institut Puig Cargol Calonge
562 82.0 Laia Parramón Codina Maristes Rubí Rubí
562 82.0 María Palomo López Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
562 82.0 Aitana Muñoz Carrillo Sant Pau Apòstol Tarragona
562 82.0 Aleix Codina Lafuente Institut Josep Brugulat Banyoles
562 82.0 Laia Pallardó Sánchez Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
562 82.0 Pol Giralt Salarich La Salle Bonanova Barcelona
578 81.75 Anna Galstyan Galoyan Institut Montserrat Roig Barcelona
578 81.75 Aleix Roig Coll Institut Pons d'Icart Tarragona
578 81.75 Lluís Feliu Cano Montagut Vilafranca del Penedès
578 81.75 Erik Rodríguez Rodríguez Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
578 81.75 Enric Genescà Cano Institut Matadepera Matadepera
578 81.75 Laia García Grau Institut Maremar El Masnou
578 81.75 Nora Carreras Alberto Les Alzines Girona
578 81.75 Alex Robles Bolea La Farga Sant Cugat del Vallès
586 81.5 Diana Sáez Ortiz Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
586 81.5 Pol Dachs Soler Institut Guillem de Berguedà Berga
586 81.5 Sara Sedó Cabré Institut Priorat Falset
586 81.5 Sara Mateu Rojas Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
586 81.5 Mar Freixes Corrales Vedruna Tàrrega Tàrrega
586 81.5 Luis Felipe Gutiérrez Valencia Institut Teresa Pàmies Barcelona
586 81.5 Oriol Mas Vendrell Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
586 81.5 Mariona Baranda Gonzalez Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
586 81.5 Marc Teixidor Vinardell Institut Pla de l'Estany Banyoles
595 81.25 Bernat Pont Teixidor Institut Vall de Llémena Sant Gregori
595 81.25 Júlia Montedeoca Queralt Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
595 81.25 Joan Morales Belluda Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
595 81.25 Carlos Ortega Lozano IPSI Barcelona
595 81.25 Jing Yuan Ye Sec. d'Institut Josep Comas i Solà Barcelona
595 81.25 Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
595 81.25 Clement Guez Sagrada Família Tortosa
595 81.25 Yi Ting Yin Institut Montserrat Roig Barcelona
595 81.25 Ignasi Llobet Vila Joviat Manresa
595 81.25 Joan Barba Sanz Cingle Terrassa
595 81.25 Marcel Garrigosa Segarra Montessori-Palau Girona
595 81.25 Pau Bellés Sant Gregori Barcelona
595 81.25 Arnau Arasanz Zaguirre La Farga Sant Cugat del Vallès
595 81.25 Júlia Paguina García Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
595 81.25 Andrés Garrido Villanueva Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
595 81.25 Oriol Civit Marcet Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
595 81.25 Pau Marquevich Naranjo Institut Quatre Cantons Barcelona
595 81.25 Roger Graner Cabell Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
595 81.25 Àlvar Prunera Matute Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
595 81.25 Jan Gómez Gou Montessori-Palau Girona
595 81.25 Núria Irma Capatina Institut Marta Mata Salou
595 81.25 Ingrid Guerra Godes Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
595 81.25 Martí Sureda García Mireia Montgat
595 81.25 Ferran Aleixandre García Proa Barcelona
619 81.0 Adrià Expósito Casas La Salle Manresa
619 81.0 Sergi Maroto Lahuerta Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
619 81.0 Matías Mora Molina Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
619 81.0 Marcel Gruñeiro Bellí Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
619 81.0 Paul Anidjar Guerrero Sant Pau Barcelona
619 81.0 Nolasc Recasens Sant Gregori Barcelona
619 81.0 Jerónimo Builes Aterhortua Institut Miquel Tarradell Barcelona
619 81.0 Marius-razvan Morariu Institut Montserrat Barcelona
619 81.0 Hèctor Monfort Torres Els Arcs Barcelona
619 81.0 Berta Antius Lozano Institut Alexandre Deulofeu Figueres
619 81.0 Rachid Hamouna Lorente Institut Miquel Tarradell Barcelona
619 81.0 Guillem Manresa Martori Sant Jordi Fornells de la Selva
619 81.0 Eva Gabin Díaz Sec. d'Institut Tiana Tiana
619 81.0 Iván Morales Alemany Hamelín-Internacional Laie Montgat
633 80.75 Ariadna Lorente Garcia Institut Pau Vila Sabadell
633 80.75 Naia Noceda López Institut de Celrà Celrà
633 80.75 Carlota Griñó Vidaller Abat Oliba Loreto Barcelona
633 80.75 Nekane Fuentes Institut Marta Mata Salou
633 80.75 Francesc Royuela Faiges Vedruna Sagrat Cor Tarragona
633 80.75 Francesc Xavier Azkargorta Viñals Abat Oliba Loreto Barcelona
633 80.75 Jacob Whiteman Salmerón Institut Escola Eixample Barcelona
633 80.75 Tomàs Fontanet Gomez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
633 80.75 Jordi Gardeñes Luque Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
633 80.75 Elena Roselló Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
633 80.75 Carlos Fernández Leiva Institut El Calamot Gavà
633 80.75 Javier Arnalte Rubio Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
633 80.75 Yasmin Talibi Marroun Institut Vil·la Romana La Garriga
633 80.75 Anna Font Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
633 80.75 Daniel Vera Galvez Institut El Calamot Gavà