Àrea de centre


Llista de les millors puntuacions (6%) de segon de Batxillerat

En total han participat 2155 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 137.5 Àlex Rodriguez García Institut Jaume Vicens Vives Girona
2 117.5 Gabriel Isaac Badia Estany Institut Josep Brugulat Banyoles
3 105.75 Joan Vila Miñana Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
4 103.25 Paula Esquerrà Giné Aula Escuela Europea Barcelona
5 102.5 Ángel Rodríguez Salvador Casa del Roure Barcelona
6 100.0 Andrés Vega Medrano Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
7 98.25 Vidal Perea Cívico Institut La Garrotxa Olot
7 98.25 Joana Pech Alberich Aula Escuela Europea Barcelona
9 97.0 Arnau Tomás Homar Institut Salvador Espriu Barcelona
10 96.0 Lucas Martínez Delgado Institut Jaume Vicens Vives Girona
11 92.5 Àlex Recasens Ramón Institut Vilatzara Vilassar de Mar
12 91.25 Alex Müller Bort Institut Narcís Monturiol Barcelona
13 91.0 Joan Blay Gómez Súnion Barcelona
14 90.75 Eduard Carbonell Santasusana Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
15 87.75 Pol Plana Torrents Jesús, Maria i Josep Barcelona
15 87.75 Pol Ribera Moreno Puigcerver Reus
17 87.5 David Martí Felip L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
18 86.75 Jonathan Rodriguez Barja Institut Jaume Vicens Vives Girona
18 86.75 Bernat Cots Sesmilo Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
20 86.25 Jan Riopedre Coya Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
21 85.0 Óscar Pérez Romero Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
21 85.0 Miquel Llobera Pol Vedruna Malgrat de Mar
23 84.75 Eugeni Soler Forn Institut Joan Mercader Igualada
24 84.0 Júlia Muñoz Torrico Institut Jaume Vicens Vives Girona
25 83.75 Aleix Artigas Moré Institut L'Alt Berguedà Bagà
26 83.25 Roger Esteva Claver Claret Barcelona
27 83.0 Pol Masdeu Serra Aula Escuela Europea Barcelona
28 82.25 Alberto Garcia Díaz Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
29 82.0 Javier Cortés Oliden Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
29 82.0 Rut Martínez Madrid Institut El Calamot Gavà
31 81.75 Marc Font Icart Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
31 81.75 Andreu Górriz Vergés Jesús, Maria i Josep Barcelona
33 81.5 Chico Paulics Bresler Aula Escuela Europea Barcelona
33 81.5 Jaume Salvadó Fernández Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
35 81.0 Pau López Gil-pérez Puigcerver Reus
36 80.75 Maria Latre Alvarez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
37 80.25 Asal Mehrabi Aula Escuela Europea Barcelona
38 79.25 Tai Villanueva Sáiz Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
39 78.75 Joan Cos Sicrés Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
40 78.5 Marc Jordi Casanoves Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
41 78.0 Josep Rosell Lladós Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
42 77.5 Victor Sempau Institut Puig Cargol Calonge
43 77.0 Pau Garcia Comas Llor Sant Boi de Llobregat
44 76.75 Adrián García-arroba Romero Puigcerver Reus
45 75.5 Mariam Harb Marcó Montessori-Palau Girona
45 75.5 Joan Palou Fortea Empordà-San José Roses
45 75.5 Jorge Omar Cardiel Bonilla Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
48 75.25 Rafa Jiménez Parra Institut S'Agulla Blanes
49 75.0 Jordi Cerro Mateos Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
49 75.0 Pablo Sarró Sánchez Institut Joan Oró Lleida
49 75.0 Víctor Alarcón Guerri Llor Sant Boi de Llobregat
49 75.0 Sara Canaleta Garcia Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
49 75.0 Pau Blancafort Guardiola Institut Montserrat Barcelona
54 74.75 Pau Ametller López Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
54 74.75 Gerard Antolín Barceló Institut Salvador Espriu Barcelona
54 74.75 Jan Trias Terol Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
57 74.0 Emma Clarasó Batllori Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
58 73.75 Andreu Fitó Castellví La Salle Bonanova Barcelona
58 73.75 Aina Vidal Gaeta Institut Narcís Monturiol Barcelona
58 73.75 Max Puente Piró Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
61 73.5 Isaac Cinca Roca Institut de Guissona Guissona
61 73.5 Eduard Cano Vila Sagrat Cor-Diputació Barcelona
63 73.0 Víctor Rodríguez Dargallo Institut Jaume Balmes Barcelona
64 72.75 Pol Tonietti Mundet Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
64 72.75 Judit Viladecans Ribé Jesús i Maria Barcelona
66 72.5 Manuel Piñera Velasco Aula Escuela Europea Barcelona
66 72.5 Damià Noguera Figueras Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
66 72.5 Caterina Llauradó Pladellorens Institut Jaume Vicens Vives Girona
69 72.25 Arnau Genover Bassagañas Institut Ramon Muntaner Figueres
70 72.0 Aleix Santalla Clotet Institut L'Alt Berguedà Bagà
70 72.0 Guiu Chamorro Clarió Institut Ramon Muntaner Figueres
70 72.0 Genís Pujades Bosch Institut Jaume Vicens Vives Girona
73 71.75 Roger Salvador Carreté Llor Sant Boi de Llobregat
74 71.5 Pau Puyo Romero Sagrado Corazón Barcelona
74 71.5 Guillermo Ramos Ramiro Daina Isard Olesa de Montserrat
74 71.5 Lucas Imas Abati La Salle Bonanova Barcelona
77 71.25 Marc Serrano Sanz Cingle Terrassa
78 71.0 Pere Mateu Raventos Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
78 71.0 Marc Silvestre Claros Sant Nicolau Sabadell
78 71.0 Carles Jiskoot Busquets Súnion Barcelona
78 71.0 Ricardo Belinchón Gordó Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
78 71.0 Arnau Quirante Viladrich Institut Moianès Moià
83 70.75 Berta Leach Maristany Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
83 70.75 Xavi Medina Vallès Daina Isard Olesa de Montserrat
85 70.5 Mariona Brusi Ferrés Institut Montilivi Girona
86 70.25 Marc Guitart Fresco Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
86 70.25 Concursant de Codi 111 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
86 70.25 Francesc Flores Gámez Institut Pedralbes Barcelona
89 70.0 Yewen Yamg Jesús i Maria Barcelona
89 70.0 Olaf Llàcer Salgado Institut Pedralbes Barcelona
89 70.0 Adrià Gorina Castaño Sagrat Cor-Diputació Barcelona
92 69.75 Sílvia Fàbregas Salazar Aula Escuela Europea Barcelona
93 69.25 Maristes Sants - les Corts Barcelona
93 69.25 Izan Jamal Aviñó Institut Pau Vila Sabadell
93 69.25 Eloi Cirujeda Escuder La Salle Bonanova Barcelona
93 69.25 Lia Huang Morales Parra Institut Joan Mercader Igualada
93 69.25 Artjoms Antonovs Institut Bernat Metge Barcelona
98 69.0 Àlex Folch Susi Institut Priorat Falset
98 69.0 Bogdan Stefurak Mys Mare de Déu de l'Assumpció Badalona
98 69.0 Marta Torrens Sampedro Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
98 69.0 Pol Gálvez Casasús La Salle Bonanova Barcelona
98 69.0 Josep Farrés Palomeras Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
103 68.75 Pau Rocabert Oriols Institut Jaume Vicens Vives Girona
103 68.75 Guillem Giner López Institut de La Sénia La Sénia
105 68.5 Elena González Rodriguez Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
106 68.25 Ramón González Abas Institut Candelera L'Ametlla de Mar
106 68.25 Concursant de Codi 108 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
106 68.25 Sergi Padrés Masdemont Institut Josep Brugulat Banyoles
109 68.0 Paula Gálvez Serrano Maristes Sants - les Corts Barcelona
109 68.0 Naila Von Barnekaw Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
109 68.0 Jana Solé García Institut de Guissona Guissona
109 68.0 Igor Pisarenko Montjuïc Girona
113 67.75 Alfonso Pastor Yeramian Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
113 67.75 Àlex Garbí Dapena Jesús, Maria i Josep Barcelona
115 67.5 Jordi Juanchich Oliva Institut Montilivi Girona
115 67.5 Marc Colomer Xaus Institut Joan Mercader Igualada
117 67.25 Roger Soteras Subirana Institut Cendrassos Figueres
117 67.25 Bernat Ibáñez Martínez Sant Miquel dels Sants Vic
117 67.25 Laia Marín Tebé La Salle Bonanova Barcelona
117 67.25 Josep Maria Fàbregas Soler Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
121 67.0 Ada Julbe Canals Institut Montilivi Girona
121 67.0 Pere Miquel Marbà Recasens Institut Joan Mercader Igualada
123 66.75 Mario Amador Hurtado Institut Pedralbes Barcelona
123 66.75 Ariadna Díaz Ruiz Claret Barcelona
125 66.5 Jordi Costa López Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
125 66.5 Marti Mallol Descarrega Institut Olivar Gran Figueres
125 66.5 Marc Biosca Marron Aula Escuela Europea Barcelona
128 66.25 Rubén Cortes Escalé Institut Can Mas Ripollet
128 66.25 Ian Sevilla Moreno Institut Joan Mercader Igualada
128 66.25 Adrià Molina Vaca Institut Can Planas Barberà del Vallès