Àrea de centre


Llista de les millors puntuacions (6%) de primer de Batxillerat

En total han participat 3772 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 123.75 Joan Tubert Mascort Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
2 121.25 Bernat Pagès Vives Institut Jaume Vicens Vives Girona
2 121.25 Pau Martí Biosca Institut Jaume Vicens Vives Girona
4 117.25 Gerard Grau García Aula Escuela Europea Barcelona
5 109.75 Laura Guberna Arraiza Aula Escuela Europea Barcelona
6 104.75 David Xifré Palacios Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
7 102.5 David Caballero Francisco Aula Escuela Europea Barcelona
8 102.0 Abel Salinas Sellas Aula Escuela Europea Barcelona
9 101.0 Jorge Pascual Gonzalo Montseny-Poblenou Barcelona
10 100.0 Óscar Sureda Cuevas Institut Santa Eugènia Girona
11 99.75 Jianyi Lin Sagrat Cor-Diputació Barcelona
12 99.5 Lucia Calzado García Aula Escuela Europea Barcelona
13 99.0 Miquel Ainaud Fondevila Aula Escuela Europea Barcelona
14 98.75 Cesar Elias Mejia Rota Institut Can Planas Barberà del Vallès
15 98.25 Raúl Toribio Abalde Institut Montserrat Barcelona
16 98.0 Hugo Santos Amigó Betània-Patmos Barcelona
17 97.5 Santi Espada Echeverry Institut Pere Borrell Puigcerdà
18 97.25 Noel Colon Gainza Infant Jesús Barcelona
19 96.75 Joan Cintas Navarro Aula Escuela Europea Barcelona
20 96.25 Pol Pachón Pérez Cingle Terrassa
21 95.75 Anna Esteve Gallifa Institut Pere Borrell Puigcerdà
22 95.5 Jordi Barnola Calls Institut Baix Montseny Sant Celoni
22 95.5 Raúl Sánchez Rodríguez Sagrada Família Barcelona
24 95.25 Marc Polonio Cullell Institut Cendrassos Figueres
24 95.25 Miguel Escabias Rius Institut Manuel de Montsuar Lleida
26 95.0 Guillem Mayor Rosselló Sant Gregori Barcelona
26 95.0 Raquel Trull Báguena Institut Jaume Vicens Vives Girona
28 94.5 Biel Pons Zaragozà Institut Jaume Vicens Vives Girona
28 94.5 Illià Antonishyn Institut Baix Camp Reus
28 94.5 Joel Sendra Revuelta Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
28 94.5 Vittorio Scarani Institut Jaume Vicens Vives Girona
32 93.75 Victoria Lin Yang Roca Barcelona
33 93.5 David Rabadan Arroyo Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
33 93.5 Galileu Espina Estadella Institut Jaume Vicens Vives Girona
35 93.25 Martí Canals Codina Institut Ernest Lluch Barcelona
36 93.0 Marc Canadell Segalés Institut Jaume Vicens Vives Girona
36 93.0 David Pujol Ortega Institut Alexandre Satorras Mataró
38 92.5 Ignasi Muray Sánchez La Farga Sant Cugat del Vallès
38 92.5 David Adell Cortés Aula Escuela Europea Barcelona
38 92.5 Pau Santana Fernandez Institut Pompeu Fabra Martorell
41 92.0 Sergi Galindo Armengol Vedruna Sagrat Cor Tarragona
42 91.75 Pol Falcón Salvador Aula Escuela Europea Barcelona
43 91.5 Magí Pascual Parrillas Betània-Patmos Barcelona
44 91.25 Jia Jian Ni Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
44 91.25 Marc Piqué Fàbregas Institut Joan Oró Lleida
46 91.0 Eduard Molet Espina Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
46 91.0 Alexandre Rosales Dalmau Sant Gregori Barcelona
46 91.0 Christian Conejo Raubiene Sant Miquel dels Sants Vic
49 90.75 Diego Benítez Jarque Institut Vallès Sabadell
50 90.25 Bruno Vela Loew Aula Escuela Europea Barcelona
51 90.0 Ton Blanco Ferran Institut Jaume Balmes Barcelona
52 89.75 Marc Pliego Faus La Farga Sant Cugat del Vallès
53 89.5 Eloy Benito López Institut Olivar Gran Figueres
53 89.5 Eric Lóriz Lara Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
53 89.5 Olau Vinyals Roca Institut Jaume Vicens Vives Girona
56 89.25 Rubén Álvarez Aragonés Sant Gabriel Viladecans
57 89.0 Santi Miquel Coll Institut de Llagostera Llagostera
58 88.75 Daniel Giménez Zamora Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
59 88.5 Sergio Pedreira Polo Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
59 88.5 Marcel Verdés Poch Claret Barcelona
59 88.5 Hugo Sánchez Eraso Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
62 88.25 Cristina Landa Oroquieta La Salle Manresa
62 88.25 Pol Resina Martínez Aula Escuela Europea Barcelona
64 88.0 Mireia Valls Giner Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
65 87.75 Saül Ruiz Cazáñez Roca Barcelona
65 87.75 Aniol Petit Cabarrocas Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
65 87.75 Biel Lacasa Díaz Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
68 87.5 Pau Puigoriol Puigdellívol Casa del Roure Barcelona
69 87.25 Roger Escribà Grau Institut Moianès Moià
70 87.0 Daniel Robledillo Manotas Institut Pau Vila Sabadell
70 87.0 Ariana Yang Conde Hesse Institut Ernest Lluch Barcelona
72 86.75 Pol Garcia López L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
73 86.5 Raquel Fernández Rodríguez Institut Can Mas Ripollet
74 86.25 Alvaro Sebastian Gonzalez Institut Narcís Monturiol Barcelona
74 86.25 Victor Batlle González Escoles Freta Educació Maresme Mataró
74 86.25 Marc Rouzé Granés Montessori-Palau Girona
74 86.25 Miguel Pérez de Ciriza Sil Barcelona
74 86.25 Pablo Pérez Pi La Salle Bonanova Barcelona
79 85.75 Jarol Joaquin Sarabia Céspedes Institut Torrent dels Alous Rubí
79 85.75 Marc Novella Atienza Ramar 2 Sabadell
79 85.75 Arnau Pérez Gil La Farga Sant Cugat del Vallès
82 85.25 Sergio Torras Seminario Betània-Patmos Barcelona
82 85.25 Oriol Riera Brufau Montessori-Palau Girona
82 85.25 Cesar Cervera Curto Institut Dertosa Tortosa
85 85.0 Bernat Pou Caminal Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
85 85.0 Enric Rosinach Sala-franc Institut Jaume Vicens Vives Girona
85 85.0 Joseph Thomas Francisco Phillips Hutchinson Betània-Patmos Barcelona
85 85.0 Marc Walden Poch Hamelín-Internacional Laie Montgat
85 85.0 Cloe Tena Lavilla Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
85 85.0 Jana Artes Camprubí Súnion Barcelona
91 84.75 Joan Salazar Ribera Sant Gregori Barcelona
91 84.75 Joaquim Burdoy Guasch Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
93 84.5 Martin Bain Rodríguez La Salle Bonanova Barcelona
93 84.5 Luca Sionis Ponte Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
93 84.5 Pol de los Santos Subirats Institut Jaume Vicens Vives Girona
96 84.25 Arnau Pujol Benet Institut Carles Rahola i Llorens Girona
96 84.25 Marina Rúbies Bedós Sant Nicolau Sabadell
98 84.0 Cristina Rubió Jiménez Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
99 83.75 Alejandro Jiménez Melero Institut Badalona VII Badalona
99 83.75 Pau Amigó Porqueres Puigcerver Reus
99 83.75 Belén Rodriguez i Moro Institut Jaume Balmes Barcelona
99 83.75 Oriol Claur Sabater Betània-Patmos Barcelona
99 83.75 Marcel Anguera Sugrañes Sant Pau Barcelona
104 83.5 Mauro Puig Roma Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
104 83.5 Alejandro Fernandez Guardiola La Salle Bonanova Barcelona
104 83.5 Àlex Grau Gelmà Vedruna Malgrat de Mar
107 83.25 David Casaldàliga Cots Institut Francesc Ribalta Solsona
107 83.25 Jan Oliver Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
107 83.25 Ramón García González Montagut Vilafranca del Penedès
110 83.0 Ferran Plana Ortiz Institut Josep Brugulat Banyoles
110 83.0 Gerard Barrabés Vives La Salle Manresa
110 83.0 Anna Sopena Escoté Salesians Sant Àngel Barcelona
110 83.0 Marc Boglioni Cardona Casa del Roure Barcelona
110 83.0 Aniol Freixas Torrent Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
115 82.75 Guillermo Gil Uceda Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
115 82.75 Alba Ungueti Saló Aula Escuela Europea Barcelona
115 82.75 Mariona Aixalà Querol Institut Cristòfol Despuig Tortosa
115 82.75 Bartomeu Enrich Lucas Institut Pere Vives i Vich Igualada
119 82.5 Biel Pujol Aguilera Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
119 82.5 Jan Claria Malleu Institut Antoni Torroja Cervera
119 82.5 Eric Franco Avilés Roca Barcelona
119 82.5 Roc Bosch Gallardo Institut Quatre Cantons Barcelona
119 82.5 Aina Nadal Riera Institut Vila de Gràcia Barcelona
119 82.5 Tània Martínez Ubeda Institut Pere Barnils Centelles
119 82.5 David Castro Paniello Ramar 2 Sabadell
126 82.25 Victor Chicharro López Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
126 82.25 Gerard Arriola Navarro La Salle Bonanova Barcelona
126 82.25 Santiago Artacho de Obeso La Farga Sant Cugat del Vallès
126 82.25 Jaume Gonfaus Gomez Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
126 82.25 Adrià Solà Foixench La Salle Manresa
131 82.0 Marina Sorribas Basiana Institut Emperador Carles Barcelona
131 82.0 Pau Albertí Carrasco Institut Montserrat Barcelona
131 82.0 Raúl González Palacios Sant Josep Reus
131 82.0 Víctor Quesada Campos La Salle Bonanova Barcelona
131 82.0 Mariyan Krasimirov Ignatov Institut Rocagrossa Lloret de Mar
131 82.0 Joel Domínguez Lorca Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
131 82.0 Candela Hernández Domingo SEK-Catalunya La Garriga
138 81.75 Martina Vichino Gallardo Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
138 81.75 Joan Rossell Aran Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
138 81.75 Mireia Schaafstal Callau Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
138 81.75 Clara Mestre Hofmanova Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
138 81.75 Concursant de Codi 105 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
143 81.5 Laura Sala Florensa Institut Antoni Torroja Cervera
143 81.5 Dídac Fernández Gil Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
143 81.5 Mariona Miralda Ferrer Institut Cal Gravat Manresa
143 81.5 Bruno de Udaeta Comella Casa del Roure Barcelona
143 81.5 Oriol Sitjà Amela Institut Jaume Vicens Vives Girona
148 81.25 Aaron Zúñiga Fornells Institut Thos i Codina Mataró
148 81.25 Tanit Orriols Esquius Institut Guillem de Berguedà Berga
148 81.25 Lua Hernández Figueras Aula Escuela Europea Barcelona
148 81.25 Blai Minoves Plana Institut Guillem de Berguedà Berga
148 81.25 Joaquim Leal Losa La Farga Sant Cugat del Vallès
153 81.0 Nura Bertran Solà Institut Montserrat Barcelona
153 81.0 Aniol Montoliu Garcia Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
153 81.0 Francesc Adrià Sancho González Institut Emperador Carles Barcelona
156 80.75 Oriol Monge Gironés Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
156 80.75 Roger Sallés Rius Aula Escuela Europea Barcelona
156 80.75 Àlex Margalet Sitjà La Farga Sant Cugat del Vallès
156 80.75 Jaume Merino Esperalba Institut d'Argentona Argentona
156 80.75 Àlex Solà Carbajales Sant Gabriel Viladecans
156 80.75 Guim Klamburg Sabata Súnion Barcelona
156 80.75 Pablo Guerrero Montserrat Barcelona
156 80.75 David Fons García Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
164 80.5 Graci Rodríguez Merino Institut Joan Mercader Igualada
164 80.5 Nicolau Gallego Barlet Institut Baix Montseny Sant Celoni
164 80.5 Martí Layola Benet Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
164 80.5 Alfonso Benavides Fortuny Viaró Sant Cugat del Vallès
168 80.25 Eloi Jiménez Badia Institut Mig-Món Súria
168 80.25 Àlex Vallés Yu Betània-Patmos Barcelona
170 80.0 Marc Márquez Graset Institut Vila-seca Vila-seca
170 80.0 Laura Delgado Nogueras Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
170 80.0 Jan Sorribas Bonel Infant Jesús Barcelona
170 80.0 Ismael Alexander Valenzuela Guevara Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
170 80.0 Victor Hermes Torres Tomara Sil Barcelona
170 80.0 Meritxell Carvajal Librado Institut Baix Montseny Sant Celoni
176 79.75 Aroa Diaz Domingo Vedruna Balaguer Balaguer
176 79.75 Anna González Naval Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
176 79.75 Mònica Tàrrega Benito Infant Jesús Barcelona
176 79.75 Lucia Caler González Valldaura Barcelona
176 79.75 Cèlia Blanch Bou Institut Jaume Vicens Vives Girona
181 79.5 Haizea Alday Rodriguez Institut Jaume Vicens Vives Girona
181 79.5 Joaquim Maria Ruíz Terradas La Farga Sant Cugat del Vallès
181 79.5 Marcos Salvador Urey Institut Cendrassos Figueres
181 79.5 Arnau Sabaté Rispa Claret Barcelona
181 79.5 Arnau Montiel Ubeda Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
181 79.5 Paola Gómez Cámara Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
181 79.5 Carlos Lozano Román Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
181 79.5 Xènia Donate Ruiz Institut Jaume Vicens Vives Girona
181 79.5 Gerard Escales Barbé Aula Escuela Europea Barcelona
190 79.25 Pol Jiménez Asunción Institut Antoni Cumella Granollers
190 79.25 Marco Martín Antolí Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
190 79.25 Dídac García Pascual Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
190 79.25 Marc Companys Gasulla Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
190 79.25 Paula Guiu Picó Institut Manuel de Montsuar Lleida
190 79.25 Hannah Röber Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
190 79.25 Concursant de Codi 106 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
190 79.25 Abel Márquez Fernández Institut Cendrassos Figueres
198 79.0 Shenghao Ye Institut Marta Mata Salou
198 79.0 Izan Mejia Sec. d'Institut Tiana Tiana
198 79.0 Anna Riera Garriga Hamelín-Internacional Laie Montgat
198 79.0 Marc Herrero Lázaro Aula Escuela Europea Barcelona
202 78.75 Pol Sala Terré Institut de Guissona Guissona
202 78.75 Roger Bargalló Roselló Institut Jaume Vicens Vives Girona
202 78.75 Emma Rubio Solà Sant Miquel dels Sants Vic
202 78.75 Pep Puig Soler Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
202 78.75 Albert Garcia Arias Salesià de Sant Josep Barcelona
202 78.75 Nil Barquero March Salesians Sant Àngel Barcelona
202 78.75 Marta Flores Molina Institut Pere Fontdevila Gironella
209 78.5 Pep Güell Rigall Institut de Vilafant Vilafant
209 78.5 Lluc Quintana Marín Institut L'Alt Berguedà Bagà
209 78.5 Joana Roura Cortada Institut Cendrassos Figueres
209 78.5 Jan Fusté Illa Institut Fontanelles Les Borges del Camp
209 78.5 Nil Riera Garriga Hamelín-Internacional Laie Montgat
214 78.25 Mar Sánchez Pérez del Pulgar Canigó Barcelona
214 78.25 Lluís Gay Torné Casa del Roure Barcelona
214 78.25 Roc Trujillo Garcia Institut Baix Montseny Sant Celoni
214 78.25 Júlia Molner García Institut Torrent dels Alous Rubí
214 78.25 Pau Crespiera Piella Institut Moianès Moià
214 78.25 Lluís Pujol López La Farga Sant Cugat del Vallès
214 78.25 Irina Espasa Gomis Institut Jaume Balmes Barcelona
221 78.0 Sandra Obón Arenillas Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
221 78.0 Elna Hernández Vila Institut Abat Oliba Ripoll
221 78.0 Pau Amorós Ortega Institut Narcís Monturiol Barcelona
221 78.0 Saone Soldevilla Armengol Vedruna Balaguer Balaguer
221 78.0 Roc Galve Miro Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
221 78.0 Pau Boldó Rivera Institut El Pedró L'Escala
221 78.0 Xavier Parellada Ubach Súnion Barcelona
221 78.0 Guillem Olivart Garrofé Vedruna Balaguer Balaguer