Àrea de centre


Llista de les millors puntuacions (6%) de segon d'ESO

En total han participat 17458 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 146.25 Arnau Bulach Masgrau Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
2 137.5 Arnau Fabra Barceló Institut Les Planes Santa Bàrbara
3 135.0 Pol Riera Brufau Montessori-Palau Girona
4 130.0 Jaume Querol Redó Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
5 128.75 Miquel López Tormo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
6 127.5 Octavi Costa Frers Institut Montserrat Barcelona
6 127.5 Maria Lasierra Montserrat Barcelona
6 127.5 Han Jin St. Peter's School Barcelona
9 123.75 Ewan Ellman Soler Súnion Barcelona
10 122.0 Pau Pérez Argemí Institut Teresa Pàmies Barcelona
11 121.25 Marc García Comas Llor Sant Boi de Llobregat
11 121.25 Liam Navarra Masquefa FEDAC-Horta Barcelona
11 121.25 Guillem Puig Cucurella Joviat Manresa
14 120.0 Lidia Sierra Magrazó Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
15 119.5 Marc Subirats Múria Institut Cristòfol Despuig Tortosa
16 118.75 Naoki Esteve Takahashi Institut Joan Oró Martorell
16 118.75 Víctor Puigbó Rincón Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
16 118.75 Pol Barberà López Sant Pau Apòstol Tarragona
19 118.5 Letizia Chen Hamelín-Internacional Laie Montgat
20 117.5 Pere Molist Costa Escorial Vic
20 117.5 Arnau Valiente Barrera Freta Calella
22 116.25 Aleix Castro García Institut Marta Mata Montornès del Vallès
22 116.25 Atticus Artigas Escolar Institut Joan Mercader Igualada
22 116.25 Júlia Gómez Vallés Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
22 116.25 Lluc Ruano Blazquez IPSI Barcelona
22 116.25 Maria Rosinach Salafranca Mater Salvatoris Lleida
22 116.25 Alejandro Sánchez Carrillo La Farga Sant Cugat del Vallès
28 114.5 Roger Gasull Sanjust Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
28 114.5 Oriol Bosch Benet Institut Pere Borrell Puigcerdà
30 114.25 Lluc Mestre Montaner Súnion Barcelona
31 113.75 Francesc Carnicer Rovira Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
31 113.75 Ingrid Zapata Casals Institut Ronda Lleida
31 113.75 Zhenghao Lin Asunción de Nuestra Señora Barcelona
31 113.75 Lluís Porta Isant Institut Aubenç Oliana
35 113.25 Jordi Leal Losa La Farga Sant Cugat del Vallès
35 113.25 Fabián Cánovas Martínez Institució Tarragona Reus
37 113.0 Laia Puig Cucurella Joviat Manresa
38 112.5 Marc Reguera López La Farga Sant Cugat del Vallès
39 112.25 Marc Segade Abel Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
40 112.0 Oriol Moran Riera Aula Escuela Europea Barcelona
41 111.25 Diego Garrido Sánchez Aula Escuela Europea Barcelona
41 111.25 Yi Shu Chen Escola Pia de Mataró Mataró
41 111.25 Dante Companys Aldeamil Institut Bitàcola Barberà del Vallès
41 111.25 Alex Ilarza Guasch Escorial Vic
41 111.25 Oriol Farré Paredes Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
46 111.0 Daniel Esteban Gussinyer Avenç Sant Cugat del Vallès
46 111.0 Daniel Gomis Nadal Institut Pedralbes Barcelona
46 111.0 Marc Tamares Colon Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
49 110.75 Eric Falcó Andreu Vedruna Immaculada Barcelona
49 110.75 Elise Alonso Jourdan Anoia Igualada
51 110.0 Iván Soriano Sánchez Claret Barcelona
51 110.0 Fangjun Hu Institut Les Planes Santa Bàrbara
51 110.0 Pol Nieto García Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
51 110.0 Biel Ballester Guitart Institut Montserrat Barcelona
51 110.0 Martí Subirats López La Salle Manresa
56 109.75 Naiara Aubareda del Canto Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
57 109.0 Aitor Andres Viñes Ballesteros Institut Sòl de Riu Alcanar
58 108.75 Àlex Sánchez Varela Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
59 108.5 Gabriel Prado Izquierdo Institut Joan Brossa Barcelona
60 108.0 Ot Ortega Travé Institut Guillem de Berguedà Berga
61 107.5 Martí González Andrés Sant Miquel Barcelona
61 107.5 Adrià Parcerisas Vela Empordà-San José Roses
61 107.5 Guillem Curado Madrazo Institut Marta Estrada Granollers
61 107.5 Morgan Kanu Mitchell Hamelín-Internacional Laie Montgat
61 107.5 Xing Shuo Chen Montessori-Palau Girona
61 107.5 Aina Alonso Riera Avenç Sant Cugat del Vallès
67 107.25 Ona Casals Coderch Institut Celestí Bellera Granollers
67 107.25 Concursant de Codi 222 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
69 107.0 Júlia Espies Ripoll Vedruna Immaculada Barcelona
69 107.0 Gabriel Trullen Dantas IPSI Barcelona
69 107.0 Ivan Wang Zhang La Salle Reus
69 107.0 Héctor Anguis Santisteban Montseny-Poblenou Barcelona
69 107.0 Ivan Campos Egea Institut de Vilafant Vilafant
69 107.0 Albert Puigarnau Ortin Escola Pia de Terrassa Terrassa
69 107.0 Àlex Alonso Méndez Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
76 106.75 Aina Perales Silvestre Institut Carles Rahola i Llorens Girona
76 106.75 Roger Andreu Liu Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
76 106.75 Pere Mauri Barbé Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
79 106.5 Jan Palacín Durán Aula Escuela Europea Barcelona
80 106.25 Iris Romero Plana Meritxell Mataró
80 106.25 Lola Álvarez López Sant Lluís Barcelona
80 106.25 Martina Garcia Monroy Institut Vallès Sabadell
80 106.25 Yi Wang Institut Escola Baldomer Solà Badalona
84 105.75 Júlia Muria Solé Institut Pedralbes Barcelona
84 105.75 Isabel Shuang Cui Cor de Maria Mataró
84 105.75 Àngel Lorenzo Besa Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
84 105.75 Èric Hidalgo Calle Jesús, Maria i Josep Barcelona
84 105.75 Roger Riba Fernández Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
84 105.75 Sergi Fernández Bonache La Salle Reus
90 105.5 Blau Vilanova Vázquez Maristes Montserrat Lleida
91 105.25 Anton Tarés Fernández Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
92 105.0 Ignasi Martínez Oliva La Farga Sant Cugat del Vallès
92 105.0 María Gil Leon Abat Oliba Loreto Barcelona
92 105.0 Ramon Roig Serra Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
92 105.0 Abel Montesinos Sánchez Sant Domènec Savio Badalona
92 105.0 Bernat Vicens Manté Montessori-Palau Girona
97 104.75 Martí Soler Pueyo Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
98 104.5 Elena Oliva Planas Escorial Vic
98 104.5 Chen Chen Sagrat Cor de Jesús Vic
100 104.25 Bernat Agüera Figueras Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
101 103.75 Antonio Rafael Marcano Romero La Farga Sant Cugat del Vallès
101 103.75 Pol Tarriño Pujol Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
101 103.75 Jan Rius Bertrán Casa del Roure Barcelona
101 103.75 Laura Masip Ordoyo Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
101 103.75 Carla Gràcia de Urrutia Mireia Montgat
101 103.75 Gerard Blasco Amigó La Salle Reus
101 103.75 Irene Ruiz Rosell Institut Pedralbes Barcelona
108 103.5 Roger Botana Miralles Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
109 103.25 Sara Angarita Rodríguez La Salle Reus
109 103.25 Clara Bernal Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
109 103.25 Berta Batalla Estrada Escola Pia de Mataró Mataró
109 103.25 Miquel Castander Masachs Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
113 102.5 Adrià Muñoz Batlle Sant Lluís Barcelona
113 102.5 Jan Tarriño Pujol Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
113 102.5 Javi Vico Fernández Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
116 102.25 César Alonso Sáez Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
116 102.25 Naroa Gurruchaga Colodrón Casa del Roure Barcelona
116 102.25 Erola Rodríguez Vila Sagrats Cors Centelles.
116 102.25 Ariadna de García Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
120 102.0 Anna Martínez Pedreño Mestral Sant Feliu de Llobregat
121 101.75 Mariona Leg Bogunyà Escola Pia de Terrassa Terrassa
121 101.75 Daniel Guirado Victoria Sant Pau Barcelona
123 101.5 Alexis Pérez Arrua Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
123 101.5 Alejandro Hermoso Arias Institut Ernest Lluch Barcelona
125 101.25 Edgar Marin Aixendri Institut Cristòfol Despuig Tortosa
125 101.25 Suyesh Serrallonga Mercader Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
125 101.25 Maia Comulada Morales Institut 22@ Barcelona
125 101.25 Jordi Vallejo Ortiz La Farga Sant Cugat del Vallès
125 101.25 Natàlia Garcia Bellot Sagrada Família Tortosa
125 101.25 Daniel Gutiérrez Garcia Avenç Sant Cugat del Vallès
125 101.25 Matias Trepat la Iglesia Escola Pia de Mataró Mataró
125 101.25 Ariadna Serra Gias Sant Feliu Cabrera de Mar
133 101.0 Alba Lladó Antonell Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
134 100.75 Maëlle Chabot Pongiluppi Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
134 100.75 Estel Bou Molins La Vall BELLATERRA
134 100.75 Joan Andino Managuerra Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
137 100.5 Maria Borrell Ferrero Els Arcs Barcelona
138 100.25 Jan Saló Retamosa Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
138 100.25 Blai Palahí Francisco-busquets Institut Jaume Vicens Vives Girona
140 100.0 Mireia Giró Juanola Empordà-San José Roses
140 100.0 Xavier Abio Buil Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
140 100.0 Joan Sanz Barbesà Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
140 100.0 Toni Gallego Pérez Institut Candelera L'Ametlla de Mar
140 100.0 Hug Navarro Pont Sagrada Família Barcelona
140 100.0 Quim Cantos Cabello Claret Barcelona
140 100.0 Jan Peries Duran Escola Pia de Balaguer Balaguer
140 100.0 Núria Gendrau Xarxa Berga
140 100.0 Concursant de Codi 215 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
140 100.0 Martí Morales Sedó La Farga Sant Cugat del Vallès
140 100.0 Laia Rodriguez López La Salle Horta Barcelona
151 99.75 Jan de Antonio Tudela Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
151 99.75 Martí Gatiellas Aurell Institut Josep Brugulat Banyoles
151 99.75 Camilla Abril Zoppis Institut Vila de Gràcia Barcelona
151 99.75 Xana Herrero Mateu Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
151 99.75 Zhenghuan Xu Sagrada Família Lleida
151 99.75 Jordi Morales Cordonasu Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
151 99.75 Marc López Francas Institut Antoni Cumella Granollers
158 99.5 Claudia Coromina Colom Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
158 99.5 Carla Egea Puerto FEDAC-Sant Andreu Barcelona
158 99.5 Gerard Garriga Fabra Vedruna Immaculada Barcelona
158 99.5 Marcel Espinàs Gil Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
162 99.25 Roger Mir Daza Thau Sant Cugat del Vallès
162 99.25 Olivia Uxue Solé Walshaw Sant Pau Apòstol Tarragona
162 99.25 Max Cararach Borràs Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
162 99.25 David Martín Panaite Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
162 99.25 Albert Díaz Lorenzo Proa Barcelona
167 99.0 Àlex Gómez Barbado Cingle Terrassa
167 99.0 Berta García Soronellas Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
169 98.75 Abeba Solano Carvalho Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
169 98.75 Irene Montero Maqueda Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
169 98.75 Kasyan Mccabe Lleó XIII Barcelona
169 98.75 Nerea Novo Conde Sant Miquel Barcelona
169 98.75 Sans López Sergi Sant Josep Vilafranca del Penedès
169 98.75 Albert Marco Gil Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
169 98.75 Bruno Chaves Thau Barcelona
169 98.75 David Nieto van Brakel Institut Salvador Espriu Barcelona
169 98.75 Eric García Blanco Institut Escola Eixample Barcelona
178 98.5 Biel Alqueza Mayench Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
178 98.5 Pere Trujillo Gironi Sec. d'Institut Morelló Esterri d'Àneu
178 98.5 Roger Isern Garcia Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
178 98.5 Judit Curriu Xarxa Berga
178 98.5 Pau Vargas Camarasa Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
183 98.25 Jaume Ferrer Lee La Salle Bonanova Barcelona
183 98.25 Pol Roses de Castro Institut La Sedeta Barcelona
183 98.25 Marçal Erra Ginesta Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
183 98.25 Alex Rickfelder Roca La Farga Sant Cugat del Vallès
183 98.25 Lara Regolf Solà Institut de Tecnificació Amposta
188 98.0 Dídac Ruíz Aguilera Institut El Cairat Esparreguera
188 98.0 Pau Vilagrassa Canes Institut La Serra Mollerussa
188 98.0 Andreu Alegre Camps Institut Pedralbes Barcelona
191 97.75 Alba Ferrer Llombart Sagrada Família Tortosa
191 97.75 Irene Trigueros Alonso Thau Sant Cugat del Vallès
191 97.75 Martina Fernández Cabayol Institut Pedralbes Barcelona
191 97.75 Emiliano Forcén Barreiro Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
195 97.5 Albert Casanovas Costa Institut Jaume Callís Vic
195 97.5 Mar Servià Mayench Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
195 97.5 Angel Thiago Luna Vereau Institut Pedralbes Barcelona
195 97.5 Guillem de Lemus Senra Institut Pedralbes Barcelona
195 97.5 Derek Antolín Princep Institut Les Planes Santa Bàrbara
195 97.5 Uriel Sanchez Gangonells Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
195 97.5 Gerard Samín Nogués Institució Tarragona Reus
195 97.5 Maria Gil Sáez Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
195 97.5 Ricardo Pablos Castillo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
195 97.5 Bru Lamarca Gallego Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
205 97.25 Inés Gou Dachs Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
205 97.25 Jana Badenas Fernández Goar Viladecans
207 97.0 Lily Franceschini Sant Pau Barcelona
207 97.0 Derek Castaño Hornos Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
207 97.0 Adrià Martínez González Institut Quatre Cantons Barcelona
207 97.0 Inés Fiol Coll Casa del Roure Barcelona
207 97.0 Cristina Lagresa Grabulosa Institut de Vilafant Vilafant
212 96.75 Ona Solé Lozano Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
212 96.75 Luis Bifet Gracia Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
212 96.75 Marco Marian Racasanu Institut Ramon de la Torre Torredembarra
212 96.75 Nil Roca Moran Mestral Sant Feliu de Llobregat
212 96.75 Abril Cateura Colungo El Clot Barcelona
212 96.75 Xavier Requena Muñoz Institut Escola Pere Viver Terrassa
218 96.5 Aina Solé Brossa Ginebró Llinars del Vallès
218 96.5 Marc Paradeda Vidal Institut Ermessenda de Girona Girona
220 96.25 Rut Alegre Bosch Institut Joan Oró Lleida
220 96.25 Miguel Torres López-almansa Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
220 96.25 Àlex Castañé López Proa Barcelona
220 96.25 Moisés Aloy Moya Institut Investigador Blanxart Terrassa
220 96.25 Mario Álvaro Blanco Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
220 96.25 Álex Fernández Gómez Institut El Cairat Esparreguera
220 96.25 Berta Juncadella Farré Sant Nicolau Sabadell
220 96.25 Lila Puente Anglès Institut Quatre Cantons Barcelona
220 96.25 Joan Berengué Clotet Arabell Lleida
220 96.25 Fran Hidalgo Alcalá Institut Investigador Blanxart Terrassa
220 96.25 Kacper Tarasewicz Institut S'Agulla Blanes
220 96.25 Victor Bossen Yglesias Institut Vinyet Sitges
220 96.25 Roger Dotú Noguera IPSI Barcelona
220 96.25 Arnau Bruch Beringues Institut Pere Fontdevila Gironella
234 96.0 Pep Belda Pi Institut El Prat de Llobregat El Prat de Llobregat
234 96.0 Alejandro Sánchez García Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
234 96.0 Miquel Pujulà Rodà Escolàpies Figueres Figueres
234 96.0 Joan Grané Pérez Montcau-La Mola Matadepera
238 95.75 Ruoshi Zheng Institut Marta Mata Montornès del Vallès
238 95.75 Miquel Ruiz Casado Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
238 95.75 Roger García Linares La Salle Reus
238 95.75 Concursant de Codi 154 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
238 95.75 Santi Martí Morera La Farga Sant Cugat del Vallès
238 95.75 Jan Baltasar Deulofeu Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
238 95.75 Jana Domenjó Muñoz Montserrat Cerdanyola del Vallès
238 95.75 Roberto M. González Llorens Sant Pau Apòstol Tarragona
246 95.5 Roger Roig Esteban Sant Josep Reus
247 95.25 Nicolas Gio Donadoni Santa Anna-Eixample Barcelona
247 95.25 Julia de la Cruz Cerra Sant Miquel Barcelona
249 95.0 Laksh Kumar Batra Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
249 95.0 Claudia Martínez Caparrós Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
249 95.0 Juan Carlos Melgares Saiz Institut Vallès Sabadell
249 95.0 Iván González Caastillo Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
249 95.0 Manel Rodrigo Sánchez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
249 95.0 Pau Moreno Centelles Ramar 2 Sabadell
249 95.0 Emma Tarancón Thau Barcelona
249 95.0 Guillem Campos Hernández Institut Olivar Gran Figueres
249 95.0 Lía Esteban Crespo John Talabot Barcelona
249 95.0 Nil Puigdemunt Coma Institut Ermessenda de Girona Girona
249 95.0 Bruna Toll Rafart Sagrats Cors Centelles.
249 95.0 Lídia Sánchez Nieto Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
249 95.0 Leo García García Brianxa Tordera
249 95.0 Lucas Cano Cuijpers Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
249 95.0 Uriel Arias Garcia Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
249 95.0 Joan Sinfreu Niubó Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
265 94.75 Maria Pineda Caraballo Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
265 94.75 Laura Talló Miró Tarrés Sabadell
265 94.75 Jan Pau Orts Alvarenga Escola Pia de Terrassa Terrassa
265 94.75 Jaume Clotet Garcia Institut Vallès Sabadell
265 94.75 Sergi Mateu Puyo Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
270 94.5 Oriol Amaro Porcel Institut Abat Oliba Ripoll
270 94.5 Óscar Toribio Abalde Institut Montserrat Barcelona
270 94.5 Judith Casas Castro Institut Egara Terrassa
270 94.5 Jhiazen Lin FEDAC-Lleida Lleida
274 94.25 Blanca Adriana Nadal Martín Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
274 94.25 Blai Ponce Motas Institut Sant Elm Sant Feliu de Guíxols
274 94.25 Arnau Simó Martí Escola Pia de Terrassa Terrassa
274 94.25 Clara Martí Monfort Institut Pedralbes Barcelona
274 94.25 Pau Segarra José Institut Sòl de Riu Alcanar
279 94.0 David Vivenzi Fontanals Institut Torredembarra Torredembarra
279 94.0 Lucas Uroz Jiménez Institut Maremar El Masnou
279 94.0 Blanca Pont Clemente Institut Montserrat Barcelona
282 93.75 Leila Meisenbach Lambiri Maristes La Immaculada Barcelona
282 93.75 Oriol Argemi Pujol Escola Pia de Mataró Mataró
282 93.75 Berta Gallego Martín Mare de Déu del Carme Tarragona
282 93.75 Concursant de Codi 224 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
282 93.75 José Ezquerra Carrera Arabell Lleida
282 93.75 Martí Aragó Carbonell Institut Alexandre Satorras Mataró
282 93.75 David Ruiz Morales Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
282 93.75 Daniel García García Institut Fontanelles Les Borges del Camp
282 93.75 Alba Doménech Valls Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
282 93.75 Francesc Font Amarilla Institut Pedralbes Barcelona
282 93.75 Hugo Suarez Cascales Àgora Sant Cugat del Vallès
282 93.75 Aleix Llorenç Mestres Avenç Sant Cugat del Vallès
282 93.75 Carles Abel Moreno Fernandez Escola Pia de Mataró Mataró
295 93.5 Teo Elia Tena Institut Alexandre Deulofeu Figueres
295 93.5 Gina Homs Pou Sec. d'Institut Gurb Gurb
295 93.5 Jana Forca Soler Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
295 93.5 Valeria Poyatos Paz La Salle Reus
295 93.5 Jana Rodriguez Carrión Thau Sant Cugat del Vallès
295 93.5 Anna Fernández Peñafiel Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
295 93.5 John Lee Carbonell Marchbank Institut Vilatzara Vilassar de Mar
302 93.25 Pablo Alfonso Burillo Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
302 93.25 Eloi Jimenez Canals Escorial Vic
302 93.25 Laura Martí Sala Institut Alexandre Deulofeu Figueres
302 93.25 Gerard Sastre Olivé Institut de Vilafant Vilafant
302 93.25 Martí Vilà Serravinyals Anoia Igualada
302 93.25 Sònia Colell Sannikova Institut Montilivi Girona
308 93.0 Pau Luque Blanch Betània-Patmos Barcelona
308 93.0 Pablo Gordún Gastey Aula Escuela Europea Barcelona
308 93.0 Olau Madriles Bejarano Institut Moianès Moià
308 93.0 Timeo Vallouy Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
308 93.0 Natalia Palacios Tomás Sant Domènec Savio Badalona
308 93.0 Albert Martínez Oliva La Farga Sant Cugat del Vallès
308 93.0 Berta González Pérez-mañanet Betània-Patmos Barcelona
315 92.75 Anna Vílchez Martí Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
315 92.75 Hugo Barrientos Canalejo Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
315 92.75 Roger Aranès Márquez Montagut Vilafranca del Penedès
315 92.75 Maria Ribes Marco Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
315 92.75 Jofre Martí Casado Institut Carles Rahola i Llorens Girona
315 92.75 Biel González Giménez Llor Sant Boi de Llobregat
315 92.75 Dan Ellis Quadrada Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
322 92.5 Martí Campos Casanova Elisabeth Salou
322 92.5 Pol Doñate Paretas Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
322 92.5 Arnau Ribas Cayuela Vedruna Immaculada Barcelona
322 92.5 Arnau Salvia Quero La Salle Mollerussa
322 92.5 Marc Monllaó Moncayo Institut Dertosa Tortosa
322 92.5 Paula Suasi García Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
322 92.5 Ivan Khabensky Aula Escuela Europea Barcelona
322 92.5 Nil Ferrer Pérez Institut Lacetània Manresa
322 92.5 Nicolás Montoro Fernández Institut Vilatzara Vilassar de Mar
322 92.5 Oriol Prat Viñolas Sant Nicolau Sabadell
322 92.5 Eric Carrasco Méndez La Salle Horta Barcelona
322 92.5 Eduard Solé Boronat Sant Pau Apòstol Tarragona
322 92.5 Alan Sánchez Hernández Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
322 92.5 Marc Alejandro Roig Maristes Champagnat Badalona
322 92.5 Teo Sánchez Cordón Sant Nicolau Sabadell
322 92.5 Guillem Brunet Domingo Anoia Igualada
338 92.25 Hèctor Alonso Piñol Institut Fontanelles Les Borges del Camp
338 92.25 Rui Feng Sun Maristes Sants - les Corts Barcelona
338 92.25 Carlos Alonso-villaverde Peña Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
338 92.25 Marc Arranz Torra Maristes Champagnat Badalona
338 92.25 Júlia Muñiz Genebriera Institut Joan Brossa Barcelona
338 92.25 Ignacio Jufresa Michavila Tecnos Terrassa
338 92.25 Aitor Seoane López Sagrada Família Tortosa
345 92.0 Carla Sánchez Gascón Institut El Prat de Llobregat El Prat de Llobregat
345 92.0 Berta Rodríguez Tortajada Jesús Salvador Sabadell
345 92.0 Arnau Casas Hernández Cor de Maria-Sabastida Barcelona
345 92.0 Mariona Forn Boix Institut La Riera Badalona
345 92.0 Ares Fornons Porras Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
345 92.0 Maiqi Li Montserrat Barcelona
345 92.0 Joan Cañaveras Laguarda Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
345 92.0 Noelia Dux-santoy Rosell Sant Domènec Savio Badalona
345 92.0 Martina Higueras Rivero FEDAC-Sant Andreu Barcelona
354 91.75 Marc Ahumada Giné El Carme Tarragona
354 91.75 Júlia Demestre Viader Institut Pons d'Icart Tarragona
354 91.75 Francisco Ruixin Lin Lin Institut Vila-seca Vila-seca
354 91.75 Adriana Fernández Torres Mare Nostrum Tarragona
354 91.75 Joana Bach Manresa Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
354 91.75 Bernat Palanca Ribas Mestral Sant Feliu de Llobregat
354 91.75 Adrià Puig Puigdomènech Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
361 91.5 Bernat Juncà Sucarrats Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
361 91.5 Gerard Montes Margalef Institut Jaume I Salou
361 91.5 Carlota Gutiérrez Garcia Mare Nostrum Tarragona
361 91.5 Gerard Llobet Arco Institut Pedralbes Barcelona
361 91.5 Javier Raventós Barata Betània-Patmos Barcelona
361 91.5 Jan Morales Pomés Thau Sant Cugat del Vallès
367 91.25 Martí Alfonso Buqueras Avenç Sant Cugat del Vallès
367 91.25 Marc Aragonès Ballesteros Sant Pau Apòstol Tarragona
367 91.25 Bru Ubach Quintana Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
367 91.25 Berta Cañís Pascual Institut El Prat de Llobregat El Prat de Llobregat
367 91.25 Judit Arbués Montesinos Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
367 91.25 Pau Blazquez Baena Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
367 91.25 Joan Font Barea Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
367 91.25 Noa Martínez Capitani Meritxell Mataró
367 91.25 Francisco Pedro Cueto Salazar Mare de Déu del Carme Tarragona
367 91.25 Nor Lhoda Falahi Harik Institut Quatre Cantons Barcelona
367 91.25 Míriam Porcel Codina Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
367 91.25 Marina Iracheta Sala Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
367 91.25 Rubén Fontana Naranjo Maristes Champagnat Badalona
367 91.25 Ricardo de Miguel Jiménez La Farga Sant Cugat del Vallès
367 91.25 Parth Kumar Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
382 91.0 Shivam Asnani Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
382 91.0 Xavi López Montufo Institut Alexandre Satorras Mataró
382 91.0 Concursant de Codi 169 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
382 91.0 Víctor Pizarro Valero Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
382 91.0 Iker Martín Tarrasón Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
382 91.0 Concursant de Codi 155 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
382 91.0 Nina Pijuan Vela Maristes Champagnat Badalona
382 91.0 Biel Pérez Ponz Sant Pau Apòstol Tarragona
382 91.0 Artur Zvarych Institut Martí l'Humà Montblanc
382 91.0 Laude Sesé Ortiz Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
392 90.75 Irene Losada Pascual Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
392 90.75 Nerea Expósito Beltrán Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
392 90.75 Emma López Manzano Mestral Sant Feliu de Llobregat
392 90.75 Biel Mor Mauriz Joviat Manresa
392 90.75 Guillem Soler Reig Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
392 90.75 Jan Vilaplana Sellés Institut Miquel Bosch i Jover Artés
392 90.75 Guillem Prats Jiménez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
392 90.75 Assumpta Espert Camarasa Regina Carmeli Rubí
400 90.5 Martí Bartolomé Carreño Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
400 90.5 Anna Costa Frago Claret Barcelona
400 90.5 Nadia de Pablo Romero Virolai Barcelona
400 90.5 Pau Cerro Gómez Institut Salvador Espriu Barcelona
400 90.5 Joan Gener Moratalla Institut de Vilafant Vilafant
400 90.5 Gabriel Joossen Lorenzo Montserrat Cerdanyola del Vallès
400 90.5 Adrián Rivilla Bayón Institut Dr. Puigvert Barcelona
407 90.25 Víctor Domènech Giralt IPSI Barcelona
407 90.25 Joan Añó Conejero Infant Jesús Barcelona
407 90.25 Guillem Carrasco Navarro Santa Anna-Eixample Barcelona
407 90.25 Iker Alvarez Tribaldo Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
411 90.0 Damián Mirón Institut Alexandre de Riquer Calaf
411 90.0 Emmett James Forkin Montessori-Palau Girona
411 90.0 Carles Alonso Bonell Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
411 90.0 Sofía Costa Mur Jesús Maria Barcelona
411 90.0 Nira Hernández Donat Institut Illa de Rodes Roses
411 90.0 Sebastián Simó Bobbio Institut Pedralbes Barcelona
411 90.0 Carla Costa Casanovas Sec. d'Institut Gurb Gurb
411 90.0 Natàlia Buyreu Boglio Institut Celestí Bellera Granollers
411 90.0 Blanca Huang Bingxin Casa del Roure Barcelona
411 90.0 Ivet Adserias Román Vedruna Sagrat Cor Tarragona
411 90.0 Nicolau Giménez García Sec. d'Institut Gurb Gurb
411 90.0 David Pujolar Rosanas Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
411 90.0 Bruna Font Balastegui Institut Montilivi Girona
411 90.0 Àlex Mayoral Balañá Institut Mollerussa IV Mollerussa
411 90.0 Lola Pericay Pérez Montessori-Palau Girona
411 90.0 Teresa Sardà Gutierrez Institut Pedralbes Barcelona
411 90.0 Joan Soler Terricabras Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
411 90.0 Roger Pérez Fernández Lleó XIII Barcelona
411 90.0 Laura Escalada López Jesús Maria Barcelona
411 90.0 Yara Subías Garrido Infant Jesús Barcelona
411 90.0 Martin Pastur Bustos Institut de La Sénia La Sénia
411 90.0 David Fuentes Juan Freta Calella
433 89.75 Lorien Gómez Gómez Escoles Freta Educació Maresme Mataró
433 89.75 Laura Calvo Camón Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
433 89.75 Toni Subirà Homedes Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
433 89.75 Rubén Muniesa Sánchez Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
433 89.75 Noelia Buisán Rodríguez Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
433 89.75 Alexandru Heras Cana Institut Vilatzara Vilassar de Mar
433 89.75 Estel Cebrià Salip Escolàpies Figueres Figueres
433 89.75 Sara Serrano Poyatos Institut Vacarisses Vacarisses
433 89.75 Lucas González Prats Daina Isard Olesa de Montserrat
433 89.75 Alex Waters Tomás Casa del Roure Barcelona
433 89.75 Lluís Solà Amich Institut Joan Mercader Igualada
433 89.75 Júlia Muntada Escolà Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
433 89.75 Arnau Rodríguez Maurel Daina Isard Olesa de Montserrat
433 89.75 Abel Caballé Folch Vedruna Tordera Tordera
447 89.5 Paula Colomés Plana Institut Aubenç Oliana
447 89.5 Gisela Becerra Muñoz Institut Can Planas Barberà del Vallès
447 89.5 Clàudia Nolla Lorán Institut Fontanelles Les Borges del Camp
447 89.5 Pablo Marcos Prada Institut Jaume I Salou
447 89.5 Martí Padrés Masdemont Institut Josep Brugulat Banyoles
447 89.5 Santiago Dexeus Delàs Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
447 89.5 David Pina López Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
447 89.5 Marta García Úbeda Aula Escuela Europea Barcelona
447 89.5 Laia Fernández Cortés Vedruna Balaguer Balaguer
447 89.5 Marta Agulló Ferrer Institut Alexandre de Riquer Calaf
457 89.25 Lluc Brunet Fusté Institut Pere Vives i Vich Igualada
457 89.25 Claudia Arroyo Castelló La Vall BELLATERRA
457 89.25 Sofía Bogunyà Sant Gregori Barcelona
457 89.25 Alex Chen Qiu Maristes La Immaculada Barcelona
457 89.25 Èric Baqués Romeu Institut Vallès Sabadell
457 89.25 Nacho Arnaiz Pérez Infant Jesús Barcelona
457 89.25 Alexandre Martínez López Maristes Montserrat Lleida
457 89.25 Albert Herrero Barrios Avenç Sant Cugat del Vallès
457 89.25 Ramona Glaenzel Cristià Institut Milà i Fontanals Barcelona
457 89.25 Joan Vergés Acosta Institut Joan Brossa Barcelona
457 89.25 Mireia Manjón Redondo Institut Candelera L'Ametlla de Mar
457 89.25 Magí Tortosa Pérez Regina Carmeli Rubí
457 89.25 Jordi Luis Brusi Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
470 89.0 Irene Villoria Sánchez John Talabot Barcelona
470 89.0 Ariadna Berenguer Monso Escola Pia de Mataró Mataró
470 89.0 Lucía Godoy Valencia Maristes Montserrat Lleida
470 89.0 Anna Ramon Blánquez Montcau-La Mola Matadepera
470 89.0 Paula Castro Vallecillos Verge del Roser Vallirana
475 88.75 Laia Cunill Raventós FEDAC-Vic Vic
475 88.75 Biel Murias Plana Sant Miquel Barcelona
475 88.75 Xavier Camps Royo Institució Tarragona Reus
475 88.75 Noah Imbernón Martínez Institut Ermessenda de Girona Girona
475 88.75 Martí Vallbona Ylla-català Sec. d'Institut Gurb Gurb
475 88.75 Adrià Sallés Carneiro Institut Escola Eixample Barcelona
475 88.75 Santi Ruiz Terradas La Farga Sant Cugat del Vallès
475 88.75 Berta Guarda Carmona Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
475 88.75 Iker Pascual Gutierrez Institut de Lliçà Lliçà d'Amunt
475 88.75 Clara Mauri Ferrer Santa Teresa de Jesús Tarragona
475 88.75 Martí Cervera Raluy Institut Castell d'Estela Amer
475 88.75 Martina Ollero Cambón Institut Escola Eixample Barcelona
475 88.75 Marta Casas Garriga Les Alzines Girona
475 88.75 Ona Pallàs Ortiz Asunción de Nuestra Señora Barcelona
475 88.75 Sara del Rey Mochales Escola Pia de Mataró Mataró
475 88.75 Mar Pujol Triay Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
475 88.75 Jana Viega Vilalta Institut Pedralbes Barcelona
475 88.75 Miquel Belmonte Asensi Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
475 88.75 Eulàlia Agramunt Marí Infant Jesús Barcelona
475 88.75 Héctor Collado Soriano Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
475 88.75 Sonsoles Sampere Bellver Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
475 88.75 Biel Fernández Calvés Institut Guillem de Berguedà Berga
475 88.75 Júlia Tomàs Úbeda Institut de Tecnificació Amposta
475 88.75 Pol Escalé Sandoval Sant Miquel dels Sants Vic
475 88.75 Kilian Vázquez Martínez Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
475 88.75 Àlex Patiño Granado Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
475 88.75 Marc Capdevila Fernández Santa Teresa de Jesús Tarragona
475 88.75 Tanit Sanllehí Bonet La Salle Manresa
503 88.5 Joana de Solà-morales Botta Aula Escuela Europea Barcelona
503 88.5 Chentao Chen Salesià de Sant Josep Barcelona
503 88.5 Concursant de Codi 127 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
503 88.5 Inés Elías Díez Canigó Barcelona
503 88.5 Cecília Rosés Fitó Claret Barcelona
503 88.5 Lluc Ferrer-dalmau Masvidal Avenç Sant Cugat del Vallès
503 88.5 Izan Bueno Moya Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
503 88.5 Joel Juárez Gulias Institut El Cairat Esparreguera
503 88.5 Mey Benito Garrido Institut Vallès Sabadell
512 88.25 Bernat Martori Torrents Escola Pia de Terrassa Terrassa
512 88.25 Josep Victori Soler La Salle Manresa
512 88.25 Noa de Giusti Ubeda Institut Josep Brugulat Banyoles
512 88.25 Carles Campillo García Claret Barcelona
512 88.25 Martín Andrés Castañeda Institut Duc de Montblanc Rubí
512 88.25 Concursant de Codi 266 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
512 88.25 Ramon Serrahima Susany Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
512 88.25 David Zamora Gómez Institut Vallès Sabadell
512 88.25 José Luís Chilanguà Canaval Institut de Guissona Guissona
512 88.25 Mireia Pla Planas Vedruna Tordera Tordera
512 88.25 Laia Garcia Calabuig Thau Sant Cugat del Vallès
512 88.25 Olívia Gadea Gelada Betània-Patmos Barcelona
512 88.25 Concursant de Codi 233 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
512 88.25 Jana Chico Jover Escola Pia de Terrassa Terrassa
512 88.25 Max Alegret Serrano Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
512 88.25 Oriol Pascual Font Daina Isard Olesa de Montserrat
528 88.0 Irene Trabal Morató Institut de Tona Tona
528 88.0 Natàlia Novell Castro Thau Barcelona
528 88.0 Júlia Fernández Bardulet Sant Pau Apòstol Tarragona
528 88.0 Arnau Barquet Vilar Aula Escuela Europea Barcelona
528 88.0 Max Rambaud Peña Institut Ermessenda de Girona Girona
528 88.0 Anna Rosa Moxó Pérez-sala Betània-Patmos Barcelona
528 88.0 Jana Peraferrer Clopés Institut Joan Coromines Pineda de Mar
528 88.0 Joan Domenech García Institut Pere Barnils Centelles
528 88.0 Meritxell Moreno Sanz Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
537 87.75 Àlex García Martin La Salle Horta Barcelona
537 87.75 Pol Mayans Plans Vedruna Immaculada Barcelona
537 87.75 Anna Bundó Morgades Montagut Vilafranca del Penedès
537 87.75 Joan Ortega Alejandre Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
537 87.75 Jan Civis Formento Avenç Sant Cugat del Vallès
537 87.75 Aitor López Sevilla Institut Joan Oró Lleida
537 87.75 Pere Moron Roca Institut Alexandre Deulofeu Figueres
544 87.5 Miguel Morales Alós Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
544 87.5 Júlia Plana Ballber Joviat Manresa
544 87.5 Nicolás Cochs Clapers Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
544 87.5 Álex Pablo Pearson González Abat Oliba Loreto Barcelona
544 87.5 Jiamei Xie Santa Teresa de Jesús Tarragona
544 87.5 Jana Ballano Diaz Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
544 87.5 Arnau Jordán Berdala El Carme Lleida
544 87.5 Miquel Alonso Álvarez Soto Alegre L'Hospitalet de Llobregat
544 87.5 Cesc Muelas Gibert Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
544 87.5 Marti Abellan Rodriguez Àgora Sant Cugat del Vallès
544 87.5 Pablo Rasa Abad Sagrado Corazón Barcelona
544 87.5 Lluc Soler Thau Barcelona
544 87.5 Fidel Yébenes Aguirre Súnion Barcelona
544 87.5 Muriel Arroyo Tercero IPSI Barcelona
544 87.5 Xènia Castro Jiménez Institut Pedralbes Barcelona
544 87.5 Júlia Pintor Trias Sec. d'Institut Bages Sud Castellbell i el Vilar
544 87.5 Chengxiang Chen Mestral Sant Feliu de Llobregat
544 87.5 Edgar Ortiz Ferrer Vedruna Balaguer Balaguer
544 87.5 Martí Amat Luna Claret Barcelona
544 87.5 Eric Sucarrats Costa Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
544 87.5 Joel Alcaraz Claret Vedruna Immaculada Barcelona
544 87.5 Sergi Barris Artiles Institut Ermessenda de Girona Girona
544 87.5 Judit Forné Arasa Institut Les Planes Santa Bàrbara
544 87.5 Fatna Bensaid Institut Antoni Torroja Cervera
544 87.5 María Clara Román de Jesús Sant Lluís Barcelona
544 87.5 Alba Molina Sirera Institut de Terrassa Terrassa
544 87.5 Clara Riba Sánchez Col·legi Montclar-Mestral Jorba
544 87.5 Eudald Céspedes Juanpera Daina Isard Olesa de Montserrat
544 87.5 Marc Domenech Boix Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
544 87.5 Roc Salvà Ribó Institut Pere Barnils Centelles
574 87.25 Natalia Viedma Segura Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
574 87.25 Anna Steinmetz Vallès Institut Priorat Falset
574 87.25 Guillem Solanas Rovira Montessori-Palau Girona
574 87.25 Oriol Frigola Batlle Montessori-Palau Girona
574 87.25 Laia Margarit Sabatés Thau Sant Cugat del Vallès
574 87.25 Jordi Saló Blaya La Salle Manresa
574 87.25 Diego Lasierra Blanco Claret Barcelona
574 87.25 Blanca Planas López Institut Pedralbes Barcelona
574 87.25 Oriol Buixadera Puigredon Sagrada Família Lleida
574 87.25 Joel Fernández López Institut Dr. Puigvert Barcelona
574 87.25 Jordi Ferrer Remolina Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
585 87.0 Júlia Masó Cunill Sagrats Cors Centelles.
585 87.0 Julian Carolis Institut Vilatzara Vilassar de Mar
585 87.0 Laura Suau Simó Diocesana Navàs
585 87.0 Sílvia Gómez Castellà Cor de Maria Mataró
585 87.0 Alba Miracle Rodríguez Hamelín-Internacional Laie Montgat
585 87.0 Anna Turner Ramon Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
585 87.0 Adrià López Ramírez Institut Montilivi Girona
585 87.0 Carolina Mejía Arana Institut La Bastida Santa Coloma de Gramenet
585 87.0 Nicolas Falandt Alvarez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
585 87.0 Anton Pelegrí Garcia Institut Montserrat Roig Barcelona
585 87.0 Raquel Casatejada Flores Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
596 86.75 Joan Vilanova Vidiella Institut Escola 3 d'Abril Móra la Nova
596 86.75 Maria Pascual Font Daina Isard Olesa de Montserrat
596 86.75 Eric Lleixà Martín Institut Les Planes Santa Bàrbara
596 86.75 Judit Puig Puig Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
596 86.75 Joan Hadzi-janev Rosa Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
596 86.75 Hanna Magdalena Bogdanska La Vall BELLATERRA
596 86.75 Arnau Borrell Cayuela Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
596 86.75 Carlos Olivé Valdivia Institut Matadepera Matadepera
596 86.75 Isaac Vilà Saiz Institut Olivar Gran Figueres
596 86.75 Daniel Sánchez Fernández Institut Andreu Nin El Vendrell
607 86.5 Lola Coma Hernández Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
607 86.5 Mireia Olivé Font Proa Barcelona
607 86.5 Ismael Castellví Pegueroles Sagrada Família Tortosa
607 86.5 Joan Linares Cárdenas Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
607 86.5 Adrià Serrano Pérez Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
607 86.5 Martí Roy Moreno Els Arcs Barcelona
607 86.5 Marc Cabré del Águila Institut Antoni Cumella Granollers
607 86.5 Sara Gallego Paniagua Claret Barcelona
607 86.5 Hugo Hernández Cortés Institut El Cairat Esparreguera
607 86.5 Jana Planas Llauradó Institut Cendrassos Figueres
617 86.25 Massimo Civita Espuga Proa Barcelona
617 86.25 Gerard Puig Zamora Vedruna Palamós
617 86.25 Jaume Campdelacreu Peña Aula Escuela Europea Barcelona
617 86.25 Laia Fernandez Cano Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
617 86.25 Lourdes Palacios Waldbilig Aula Escuela Europea Barcelona
617 86.25 Lluc Pons Places Escola Pia d'Igualada Igualada
617 86.25 Núria Pons Artero Teresià Tortosa
617 86.25 Guillem Bravo Agustí Escola Pia de Mataró Mataró
617 86.25 Gerard Pi Sirag Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
617 86.25 Gemma Cuberta Gasca Vedruna Artés
617 86.25 Marc Recasens Sánchez Maristes Champagnat Badalona
617 86.25 Víctor Merino Garcia Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
617 86.25 Teresa Fortuny Martinez Montserrat Cerdanyola del Vallès
617 86.25 Marc Sobirana Galián Institut Abat Oliba Ripoll
617 86.25 Joan Vidal Castro Sant Felip Neri Barcelona
617 86.25 Nil Xargay Bosch Institut Jaume Vicens Vives Girona
617 86.25 Emma Rey González FEDAC-Sant Andreu Barcelona
617 86.25 Miquel Calahorro Delgado Escorial Vic
617 86.25 Ona Cardenas Aguilera Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
617 86.25 Pablo Sanz Serrano Aula Escuela Europea Barcelona
617 86.25 Pau Pardo Oller Casa del Roure Barcelona
617 86.25 Aniol Castany Perarnau Institut Lacetània Manresa
617 86.25 Adrià Díaz Moro Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
617 86.25 Júlia Moya Pérez Sant Domènec Savio Badalona
617 86.25 Eloi Martos Ruiz Maristes Champagnat Badalona
617 86.25 Unax Fuentes Naspler Cervetó Granollers
617 86.25 Hengxiang Chen Mare Nostrum Tarragona
617 86.25 Institut Can Mas Ripollet
645 86.0 Mar Garcia Carbó Súnion Barcelona
645 86.0 Izan Sánchez Ladero Institut de Lliçà Lliçà d'Amunt
645 86.0 Neus Cumplido Ramirez La Salle Gràcia Barcelona
645 86.0 Aida el Ouariachi Oualkadi Institut L'Alt Berguedà Bagà
645 86.0 Anna Kyryk Hamelín-Internacional Laie Montgat
645 86.0 Álvaro Romero Rodríguez La Presentació Arenys de Mar
645 86.0 Hector Jiménez Muñoz Institut Joan Mercader Igualada
645 86.0 Enric Orpella Montserrat Barcelona
645 86.0 Oriol Masdeu Cuyàs Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
645 86.0 Clèa González Laureau Institut El Cairat Esparreguera
645 86.0 Bruno Slemenson Olano Betània-Patmos Barcelona
645 86.0 Yassin Bourosain Khalea Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
645 86.0 Martí Fuertes Thau Barcelona
645 86.0 Irina Babitsch Megías Avenç Sant Cugat del Vallès
645 86.0 Marc Parés González Maristes Champagnat Badalona
645 86.0 Eric Moran Durán Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
661 85.75 Alba Sans Viñas Institut Moianès Moià
661 85.75 Oriol Sánchez Bosser Betània-Patmos Barcelona
661 85.75 David Carbó Manau Ramar 2 Sabadell
661 85.75 Guifré Contijoch Català Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
661 85.75 Noa Borrell Alvarez Escola Pia de Mataró Mataró
661 85.75 Laura de Benito Tort Tecnos Terrassa
661 85.75 Alba Tort Rodríguez Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
661 85.75 Adriana Cortasa Iborra La Vall BELLATERRA
661 85.75 Jan Llorca Sala Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
661 85.75 Nil Marco Ferré Institut Baix Camp Reus
661 85.75 Naoki Ribó Tsuchiya Institut Ermengol IV Bellcaire d'Urgell
661 85.75 Mar Armentas Negredo Institut Joan Mercader Igualada
661 85.75 Victor Alan Varela Casas Institut Martí Pous Barcelona
661 85.75 Josep Gironès Peig Institut Julio Antonio Móra d'Ebre
675 85.5 David Viñet Gonzalez Montseny-Poblenou Barcelona
675 85.5 Edgar Carrion Simon Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
675 85.5 Irene Mestrich Martin Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
675 85.5 Mark López Ávila Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
675 85.5 Nora Utrilla Pérez Institut de Lliçà Lliçà d'Amunt
675 85.5 Mireia Dalmau Chamarro Sagrada Família Tortosa
675 85.5 Abril Munté García Vedruna Sagrat Cor Tarragona
675 85.5 Olaia Llorens Pla Institut Les Planes Santa Bàrbara
683 85.25 Nadine Llausi Catalán Túrbula Sant Adrià de Besòs
683 85.25 Artur Jiménez Martínez Sant Lluís Barcelona
683 85.25 Adriana Martínez Trejo Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
683 85.25 Maria Cugat Pérez Teresià Tortosa
683 85.25 Roger Vicen Artés Escola Pia de Terrassa Terrassa
683 85.25 Martina Durán Comas Sant Gabriel Viladecans
683 85.25 Vera Hernández Aguilera Sagrada Família Lleida
683 85.25 Mohamed Abdeslam Belghazi Escola Pia de Mataró Mataró
683 85.25 Sara Guasch de la Rosa Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
683 85.25 Arnau Giner Sànchez Salesià de Sant Josep Barcelona
683 85.25 Concursant de Codi 181 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
683 85.25 Adrià Tura Melero Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
695 85.0 Adriana Gatell Sant Gregori Barcelona
695 85.0 Aina Ribot Arroyo Sagrado Corazón Barcelona
695 85.0 Concursant de Codi 225 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
695 85.0 Janina Fernández Vilardell La Salle Manresa
695 85.0 Anna Vela Peco Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
695 85.0 Oscar Serrat Martí Vedruna Immaculada Barcelona
695 85.0 María del Pilar Fargas Ferrer Puigcerver Reus
695 85.0 Jana Paillissé Català Vedruna Palamós
695 85.0 Rosa Creus Pascual Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
695 85.0 Marvin Montragull Kruse Institut Narcís Oller Valls
695 85.0 Mireia Mateos Cardona Sagrada Família Barcelona
695 85.0 Emma Camps Ramallo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
695 85.0 Dani Corral Sanabria Sant Miquel dels Sants Vic
695 85.0 Maria Jiménez Lora Institut Ramon de la Torre Torredembarra
695 85.0 Ivan Albert Alasà Santa Teresa de Jesús Tarragona
695 85.0 Arnau Penya Albert Cor de Maria Blanes
695 85.0 Concursant de Codi 186 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
695 85.0 Albert Laborda Bustamante Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
695 85.0 Carles Salvador Riera Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
695 85.0 Laia Comas i Prat Montessori-Palau Girona
695 85.0 Martina Canela Marugan Institut de Lliçà Lliçà d'Amunt
695 85.0 Xevi Serra Barniol Institut Martí l'Humà Montblanc
695 85.0 Martina Olmedo Santos Institut Manuel Blancafort La Garriga
695 85.0 Biel Román Domínguez Garbí Pere Vergés Badalona
695 85.0 Concursant de Codi 242 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
695 85.0 Pau Gracia Herrera Jesús Maria Barcelona
695 85.0 Álvaro Pérez-porro Abella Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
695 85.0 Diego Zorita Zamora Col·legi Montclar-Mestral Jorba
695 85.0 Carles Fiol Abellí Institut Montilivi Girona
695 85.0 Itziar Viñeta Vilaseca La Vall BELLATERRA
695 85.0 Martí Bañeres Jover Institut Sunsi Móra Canet de Mar
695 85.0 Pau Frigola Batlle Montessori-Palau Girona
695 85.0 Francesc Rivero Sánchez Institut Alexandre Deulofeu Figueres
695 85.0 Clàudia Victori Escrich Claret Barcelona
695 85.0 Hugo Hernández Contreras Institut Egara Terrassa
695 85.0 Marta Navarro Bautista Institut Maremar El Masnou
695 85.0 Joel Borrell Casas Sant Jordi Fornells de la Selva
695 85.0 Alejandro Viscarri Pardo Sant Pau Barcelona
733 84.75 Patrícia Forrellat Gardella Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
733 84.75 Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
733 84.75 Laia Pujolà Navarro Tecnos Terrassa
733 84.75 Agnés Borrego Mezquita Institut Montserrat Barcelona
733 84.75 Concursant de Codi 200 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
733 84.75 Helena Subiràs Coll Jesús, Maria i Josep Barcelona
733 84.75 Emma Sala Bartrina Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
733 84.75 Oriol Carrera Cardona Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
733 84.75 Elga González Jorquera Institut Pere Barnils Centelles
733 84.75 Iker Peña González Institut Gelida Gelida
733 84.75 Sergi Esquius Bosch Sagrada Família Lleida
733 84.75 Daniel Antelo Fenosa Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
733 84.75 Marc Ayala Durany Institut Pedralbes Barcelona
733 84.75 Biel Torrecillas Castells Institut Joan Mercader Igualada
747 84.5 Samuel Chen Qiu Salesià de Sant Josep Barcelona
747 84.5 Jordi Caballé Massoni Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
747 84.5 Gabriele Stancaityte Institut Montilivi Girona
747 84.5 Joan Fenech Salagre Institut Montserrat Barcelona
747 84.5 Hajar Azibou Institut Can Planas Barberà del Vallès
747 84.5 Marc Gascon Cardona Institut Marta Mata Salou
747 84.5 Joan Noguera Giralt Proa Barcelona
747 84.5 Roger Senciales Feixas Institut Castell d'Estela Amer
747 84.5 Maria Romero Mañas Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
747 84.5 Martin Carlos Huisman Espada Institut Pedralbes Barcelona
747 84.5 Inés Rovira de Rull Santa Anna-Eixample Barcelona
747 84.5 David Baleta Pomar Mestral Sant Feliu de Llobregat
747 84.5 Marina Serra Cabra Institut de Puig-reig Puig-reig
760 84.25 Concursant de Codi 171 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
760 84.25 Olívia Balagué Montoya Aula Escuela Europea Barcelona
760 84.25 Alejandro Zhu La Salle Reus
760 84.25 Yasmín Güell Zaki Sant Gabriel Viladecans
760 84.25 Jana Cladera Coronilla Salesià de Sant Josep Barcelona
760 84.25 Marina Mora Escudé Diocesana Navàs
760 84.25 Julia Molik Sikorska Institut La Sedeta Barcelona
760 84.25 Jiayue Liu Chen Joviat Manresa
760 84.25 Sergi Martin Macau Escolàpies Figueres Figueres
769 84.0 Aleix Gasparotto de Dou Infant Jesús Barcelona
769 84.0 Levin Gruber Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
769 84.0 Sergi Centeno Balaguer Montseny-Poblenou Barcelona
769 84.0 Rosaura Balañà Sánchez Mare de Déu del Carme Tarragona
769 84.0 Arnau Galindo Barreñada Daina Isard Olesa de Montserrat
769 84.0 Anna Calás Sepó Sant Miquel dels Sants Vic
769 84.0 Ángela Sánchez Rodríguez Sec. d'Institut Begues Begues
769 84.0 Ian Lorandi Saez Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
769 84.0 Mohamed el Oualouchi Institut Priorat Falset
769 84.0 Paula Yunting Bendicho Caballero Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
769 84.0 Carlos Alzuria Rosells Vedruna Balaguer Balaguer
769 84.0 Mireia Moreno Ureña Virolai Molins de Rei
781 83.75 García Arias Sergio Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
781 83.75 Nicolàs Lupu Alejandro Sagrats Cors Centelles.
781 83.75 Genis Mora Alabert Empordà-San José Roses
781 83.75 Adrià Santos Cano Institut Alexandre Deulofeu Figueres
781 83.75 Albert Grau Pérez Sant Miquel Barcelona
781 83.75 Guillem Calderón Torras Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
781 83.75 Pol Barrufet Bordas Vedruna Sagrat Cor Tarragona
781 83.75 Alba Navarro Bueno Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
781 83.75 Young Hoon Kim Hong Montessori-Palau Girona
781 83.75 Laia Vila Pallarès Vedruna Tàrrega Tàrrega
781 83.75 Adrián Cruz Fernández Institut Marta Mata Montornès del Vallès
781 83.75 Júlia Gibert Torres Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
781 83.75 Andrea Soler Serra Betània-Patmos Barcelona
781 83.75 Judit Luna Rojas Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
781 83.75 Alicia Calzas Toribio Institut Can Planas Barberà del Vallès
781 83.75 Àlex Mirambel Ricardo Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
781 83.75 Arnau Casanovas González Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
781 83.75 Malena Juan Helguera Sant Miquel Barcelona
781 83.75 Lisbeth Puigvert Bonell Maristes La Immaculada Barcelona
781 83.75 Jan Canals Aregall Súnion Barcelona
781 83.75 Nil Villarraso Samper Institut Narcís Monturiol Barcelona
781 83.75 Pere Nadal Aguilera Institut L'Alt Berguedà Bagà
781 83.75 Iris Felipe Galimany Institut Escola Eixample Barcelona
781 83.75 Roger Arnau Sabata Institut de Puig-reig Puig-reig
781 83.75 Bernat Castellà Martorell Institut La Sedeta Barcelona
781 83.75 Pablo Klingenberg Riba Aula Escuela Europea Barcelona
781 83.75 Jan Mateu Bonet Mireia Montgat
781 83.75 Ferran Codina Retamosa Aula Escuela Europea Barcelona
781 83.75 Giulio Gabriel Bothaza Bothaza Institut d'Alpicat Alpicat
781 83.75 Agnes Brau Bras Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
781 83.75 Yomert Anderson Balaca Oronoz Institut Antoni Cumella Granollers
781 83.75 Ovidi Moragrega Masdevall Institut Jaume Vicens Vives Girona
781 83.75 Inés Sáenz Cordón Aula Escuela Europea Barcelona
781 83.75 Pol Rodríguez Rodríguez Valldaura Barcelona
781 83.75 Guillem Palau Terradellas Institut d'Argentona Argentona
781 83.75 Èlia Vall Font La Salle Mollerussa
781 83.75 Carla Millán Cuesta Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
818 83.5 Lucia Cai Qiu Sant Josep Reus
818 83.5 Natalia Martínez Anton Escola Pia de Mataró Mataró
818 83.5 Berta Capdevila Vinyallonga Tabor Santa Perpètua de Mogoda
818 83.5 Jana Solé Roca Montessori-Palau Girona
818 83.5 Ivan Abril Ferrer Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
818 83.5 Xavier Farreny Foix El Carme Lleida
818 83.5 Pablo Macía Moreno Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
818 83.5 Roberto Casares Rosa Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
818 83.5 Roger Ibáñez Portella Institut Pedralbes Barcelona
818 83.5 Diego Romera Medina Institut Pedralbes Barcelona
818 83.5 Hugo Escofet Marcos Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
818 83.5 Concursant de Codi 185 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
818 83.5 Albert García Plana Institut Carles Vallbona Granollers
818 83.5 Guillem Valentí Trilles Daina Isard Olesa de Montserrat
818 83.5 Luna Barot Martorell Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
833 83.25 Institut Pompeu Fabra Badalona
833 83.25 Gerald Figueras Bergantiños Institut Pedralbes Barcelona
833 83.25 Andrea Camarero López Virolai Molins de Rei
833 83.25 Aleix Font Domènech Institut Miquel Martí i Pol Roda de Ter
833 83.25 Marc Álvaro Yoldi Maristes Sants - les Corts Barcelona
833 83.25 Guillem Rosales Sant Gregori Barcelona
833 83.25 Joan Francesc Sorribas Pardinilla Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
833 83.25 Mar Ferrer Campo Institut Escola Eixample Barcelona
833 83.25 Clara Lopez Abril Asunción de Nuestra Señora Barcelona
833 83.25 Daniel Sánchez Sorokina Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
833 83.25 Maria Argerich Castells Institut de Guissona Guissona
833 83.25 Oriol Güell Parramon Institut Josep Brugulat Banyoles
833 83.25 Paris Arús Palop Institut Gelida Gelida
833 83.25 Álvaro Ramírez Belastegui Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
833 83.25 Aaron Añaños Moreno Institut L'Alt Berguedà Bagà
833 83.25 Alexandra Neill Carceller Betània-Patmos Barcelona
833 83.25 Ona Polo Rull Institut Vila de Gràcia Barcelona
850 83.0 Alexander Gutiérrez Soria Institut Vallès Sabadell
850 83.0 Sara Arregui Gámiz Aula Escuela Europea Barcelona
850 83.0 Bruna Hurtado López Institut Teresa Pàmies Barcelona
850 83.0 Berta Esteban Alcaide Cor de Maria Blanes
850 83.0 Marc Culebras Vila Institut Vallès Sabadell
850 83.0 Jessica Ji Hamelín-Internacional Laie Montgat
850 83.0 Irene Aznar Güell La Salle Horta Barcelona
850 83.0 Marc Pardo Bescós Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
850 83.0 Jordi Molist Sala Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
850 83.0 Gabriela Autó Dos Santos Súnion Barcelona
850 83.0 Max Burns Trujillo Institut Matadepera Matadepera
850 83.0 Nuria Garcés Cazorla Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
862 82.75 Maria Mercadal Camacho Institut Vallès Sabadell
862 82.75 Daniel Álvarez Pérez Institut Dr. Puigvert Barcelona
862 82.75 Arnau Gasulla Pino Sagrada Família Tortosa
862 82.75 Álvaro García Hidalgo Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
862 82.75 Lluc Martos Herms Institut Miquel Bosch i Jover Artés
862 82.75 Concursant de Codi 213 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
862 82.75 Iu Cabaco Gil Institut Pedralbes Barcelona
862 82.75 Marc Armengol Salas Maristes La Immaculada Barcelona
862 82.75 Cristóbal Fuentes Barbé Claret Barcelona
862 82.75 Concursant de Codi 210 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
872 82.5 Siyu Wen Àgora Sant Cugat del Vallès
872 82.5 Nikolai Naumov Institut XXV Olimpíada Barcelona
872 82.5 Aleix Virgós Garcia Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
872 82.5 Concursant de Codi 208 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
872 82.5 Clara Riera Pascual Les Alzines Girona
872 82.5 Carla Barroso Martinez Asunción de Nuestra Señora Barcelona
872 82.5 Oriol Sánchez Baro Institut Pedralbes Barcelona
872 82.5 Laia Vegas Xarxa Berga
872 82.5 Gabriel Cuadrado Moll La Farga Sant Cugat del Vallès
872 82.5 Sandra Moreno Mengibar Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
872 82.5 Klaus Bueno Trias Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
872 82.5 Hugo Marín Peña Institut Badalona VII Badalona
872 82.5 Sara García Mejías Mestral Sant Feliu de Llobregat
872 82.5 Max Bistué García Maristes La Immaculada Barcelona
872 82.5 Laura Caggese Súnion Barcelona
872 82.5 Iker Sánchez Luaces Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
872 82.5 Josep Rodríguez Vitolo Tarrés Sabadell
872 82.5 Marc Arbonés Pujol Puigcerver Reus
872 82.5 Júlia de Arias Tutusaus El Cim Vilanova i la Geltrú
872 82.5 Eric Gil Pulido Jesús Maria Badalona
872 82.5 Víctor Gómez de Jaime Proa Barcelona
872 82.5 Pol Serra Via Sagrada Família Viladecans
872 82.5 Oriol Gómez Moro Monlau Barcelona
872 82.5 Ona López Coscollola Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
872 82.5 Valeria Marí Martín Institut Montserrat Roig Barcelona
872 82.5 Pablo Borrell Albert La Farga Sant Cugat del Vallès
872 82.5 Daniel Perez Ramons Institut Manuel Blancafort La Garriga
872 82.5 Mateo Santín Álvarez Abat Oliba Loreto Barcelona
872 82.5 Dídac Heredia Samper Institut Ermengol IV Bellcaire d'Urgell
872 82.5 Martina Alinque Vedrina La Vall BELLATERRA
872 82.5 Diego Vargas Lages Institut XXV Olimpíada Barcelona
872 82.5 Jan Jarauta Eseverri Camí II Barcelona
872 82.5 Anna Montoliu Potrony La Vall BELLATERRA
872 82.5 Emília Castro Zubelzu Institut La Sedeta Barcelona
872 82.5 Mariona Giralt Argelès Institut Josep Brugulat Banyoles
872 82.5 David Arté Riera Sant Feliu Cabrera de Mar
872 82.5 Marc Ubiñana Godó Sant Miquel Barcelona
909 82.25 Alejo Arenas Sánchez Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
909 82.25 Guillem Saló de Francisco Institut La Riera Badalona
909 82.25 Chloe Gómez Teruel Betània-Patmos Barcelona
909 82.25 Cristina Corberó Nogués Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
909 82.25 Lucas Ruiz González La Farga Sant Cugat del Vallès
909 82.25 Toni Verger Larios Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
909 82.25 Alejandro Domínguez Plaza Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
909 82.25 Concursant de Codi 120 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
909 82.25 Marc Parra Guil Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
909 82.25 Anna Peya Berdala Montessori-Palau Girona
909 82.25 Leyre Almandoz Lorenzo Institució Tarragona Reus
909 82.25 Elisabet Fonollosa de Pera Montserrat Cerdanyola del Vallès
909 82.25 Marc Guillen Boix Aula Escuela Europea Barcelona
909 82.25 Jordi Ricart Reverter Institut Sòl de Riu Alcanar
909 82.25 Aran Sadurní Ros Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
909 82.25 Cristina Abreu Romeu Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
909 82.25 Arnau Fontanet Albinyana Tecnos Terrassa
909 82.25 Rosalie Reyes Luna Institut Teresa Pàmies Barcelona
927 82.0 Ivan Garcia Just Sant Pau Apòstol Tarragona
927 82.0 Biel Gibert Arbues Súnion Barcelona
927 82.0 Iris Gubert Gatell Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
927 82.0 Atila Ramos Ribalaygua Valldaura Barcelona
927 82.0 Laia Rodríguez García Institució Tarragona Reus
927 82.0 Itziar Gamboa Gomez Sant Pau Barcelona
927 82.0 Xavier Porras Aller La Salle Horta Barcelona
927 82.0 Alexia Romero Zaragoza Sant Miquel Barcelona
927 82.0 Hèctor López Ávila Institut Olivar Gran Figueres
927 82.0 Aina Armengol Ruiz Institució Tarragona Reus
927 82.0 Camila Alarcón Guzman Institut Pedralbes Barcelona
927 82.0 Felix Solé Fernández Institut Teresa Pàmies Barcelona
927 82.0 Esther Moya Bailen Institut Vila-seca Vila-seca
927 82.0 Pol López Cuadros Joviat Manresa
927 82.0 Manel Garcia Triadó Institut de Vilafant Vilafant
927 82.0 Santi Casas Alonso La Farga Sant Cugat del Vallès
927 82.0 Martí Vega Sabaté Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
927 82.0 Helena López Viñas El Clot Barcelona
927 82.0 Daniela Díaz González Sant Pau Barcelona
927 82.0 Max Antoja Matas Institut Alexandre Deulofeu Figueres
927 82.0 Isona Rodríguez Roura Institut Cendrassos Figueres
927 82.0 Carla Castellví Saiz Sant Pau Apòstol Tarragona
927 82.0 Max Hita Pladevall Institut Escola Eixample Barcelona
927 82.0 Víctor Bonet Ollé Casa del Roure Barcelona
927 82.0 Jan Garcia Serra Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
927 82.0 Oriol Casals Capa Sec. d'Institut Gurb Gurb
927 82.0 Martí Peral Blanch Vedruna Immaculada Barcelona
927 82.0 Elena Ferrando Sánchez Institut Candelera L'Ametlla de Mar
927 82.0 Javier Martínez Pérez La Farga Sant Cugat del Vallès
956 81.75 Jesús David Verrilli Ventura Teresià Tortosa
956 81.75 Martina Rovirola Rivera Institut Vall de Llémena Sant Gregori
956 81.75 Maxim Terrades Burden John Talabot Barcelona
956 81.75 Francesco Di Carlo Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
956 81.75 Marc Bretcha Botella Institut Antoni Cumella Granollers
956 81.75 Isabel Enrich Lucas Anoia Igualada
956 81.75 Àlex Gracia Quiroga Institut de Lliçà Lliçà d'Amunt
956 81.75 Joan Tugues Rafel Institut Montserrat Barcelona
956 81.75 Jan Codinachs Diniz Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
956 81.75 David Grao Feliz Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
956 81.75 Eloi Santiveri Cusiné Institut Terres de Ponent Mollerussa
956 81.75 Nacor Verdés Bertolín Institut Milà i Fontanals Barcelona
956 81.75 Andrea Sánchez Cordón Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
956 81.75 Paula Serrano Marrodan Avenç Sant Cugat del Vallès
956 81.75 Carla Hontoria Bueno Institut Castell d'Estela Amer
956 81.75 Martina Jorge González FEDAC-Sant Andreu Barcelona
956 81.75 Maria Febas Rueda Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
956 81.75 Biel Sala Fàbregas Institut Caterina Albert Barcelona
974 81.5 Manuela Moreira Rodrigues Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
974 81.5 Biel Sancho Vila Proa Barcelona
974 81.5 Pol Floresví Pascual Vedruna Sagrat Cor Tarragona
974 81.5 Alma Müller Blázquez Institut Mediterrània El Masnou
974 81.5 María Kelly Caubet La Vall BELLATERRA
974 81.5 Aina Farran Gubern Proa Barcelona
974 81.5 Isaac Aponte Grageda Santíssima Trinitat Barcelona
974 81.5 Sergio López Torres Institut Can Periquet Palau-Solità i Plegamans
974 81.5 Èric Sorlí Subirana Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
983 81.25 Concursant de Codi 135 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
983 81.25 Zhixian Wang Institut Olivar Gran Figueres
983 81.25 Víctor Pérez Carrasco Sant Nicolau Sabadell
983 81.25 Iker Nieto Méndez Montessori-Palau Girona
983 81.25 Roger Martín Ferrer Institut Alexandre Deulofeu Figueres
983 81.25 Queralt Malet Suárez Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
983 81.25 Meng Fan Zhang Institut Pons d'Icart Tarragona
983 81.25 Carla Sales Montoya Avenç Sant Cugat del Vallès
983 81.25 Anna Pedrós Tarruella Vedruna Tàrrega Tàrrega
983 81.25 Adrian Ruiz Perez Institut Duc de Montblanc Rubí
983 81.25 María Cuñado García Institut Manuel Vázquez Montalbán Sant Adrià de Besòs
983 81.25 Iker Almodóvar Aranda Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
983 81.25 Júlia Plant Vila Regina Carmeli Rubí
983 81.25 Cristina Mazón Gámiz Canigó Barcelona
983 81.25 Arnau Timotei Ganea Amills Institut L'Alt Berguedà Bagà
983 81.25 Adrià Jacas Lozano Guixot Sabadell
983 81.25 Samuel Ruiz Moya Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
983 81.25 Joan Coll Serrat Institut Joan Coromines Pineda de Mar
983 81.25 Montserrat Juárez Salvo Aula Escuela Europea Barcelona
983 81.25 Fortià Llaudet Colomer Institut Carles Vallbona Granollers
983 81.25 Alex Arnau Torres Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
983 81.25 Hugo Crespo Amat La Farga Sant Cugat del Vallès
983 81.25 Íngrid Font Salvans Sec. d'Institut Gurb Gurb
983 81.25 Isona Zaragoza Prades Sant Nicolau Sabadell
983 81.25 Arnau Gómez Cibelli Institut Candelera L'Ametlla de Mar
983 81.25 Daniel Martínez Casas Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
983 81.25 Carla Sánchez Darnaculleta Institut Pere Borrell Puigcerdà
983 81.25 Ivan Eduardo Díaz Valdiviezo Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
983 81.25 Mario Suarez Valverde Institut de Lliçà Lliçà d'Amunt
983 81.25 Saad Habbi Institut Investigador Blanxart Terrassa
983 81.25 Marc Marrón Cusidó La Farga Sant Cugat del Vallès
983 81.25 Martí Estapé Salcedo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
983 81.25 Elena Márquez Galafate Túrbula Sant Adrià de Besòs
983 81.25 Bernat Rius Herrero Ginebró Llinars del Vallès
983 81.25 Adrián Sigler Moreno Institut Vallès Sabadell
983 81.25 Izan Mateo Silva IE El Bruel-Empuriabrava Castelló d'Empúries
983 81.25 Víctor Rodríguez Castilla Institut Martí Pous Barcelona
983 81.25 Serra Sánchez Jaume Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
1021 81.0 Yeji Park Lleó XIII Barcelona
1021 81.0 Helena García Gallardo Institut Investigador Blanxart Terrassa
1021 81.0 Júlia Sistachs Andreu Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
1021 81.0 Rafa Pano Buil Casa del Roure Barcelona
1021 81.0 Kenji Katogi Flaquer Avenç Sant Cugat del Vallès
1021 81.0 Albert Morales Marimon Maristes Champagnat Badalona
1021 81.0 Raquel Giménez Fernández La Vall BELLATERRA
1021 81.0 Leyla Toledo García Institut La Sedeta Barcelona
1021 81.0 Guillem Rovira Márquez Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
1021 81.0 Indiana Cuassolo Riveros Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
1021 81.0 Pere López Eixarch Maristes Champagnat Badalona
1021 81.0 Claudia Cots Forteza Santa Anna-Eixample Barcelona
1021 81.0 Sienna Mora Blancafort Sec. d'Institut Gurb Gurb
1021 81.0 Francisco Catalan Martínez La Salle Horta Barcelona
1021 81.0 Òscar Ezpeleta Foix Institut Pedralbes Barcelona
1021 81.0 Lucía Fernández Jiménez Puigcerver Reus
1021 81.0 Isaac Jeremías Idrobo Flores FEDAC-Cerdanyola Cerdanyola del Vallès
1021 81.0 Pau Prado de Mingo Brianxa Tordera
1021 81.0 Cinta Costa Nadal Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
1021 81.0 Biel Aymamí Sardà Ramar 2 Sabadell
1021 81.0 Marwa Hachad Institut Escola Pere Viver Terrassa
1021 81.0 Lucia Malhotra Mallabiabarrena Santa Anna-Eixample Barcelona
1021 81.0 Helena Muntada Moreno Escola Pia d'Igualada Igualada
1021 81.0 Sílvia Sanz Martínez Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
1021 81.0 Alexandra Álvarez Suñé Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
1046 80.75 Gabriel Ronchi Cifuentes Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
1046 80.75 Clàudia Beneyto Cervelló Institut El Castell Esparreguera
1046 80.75 Tatiana Camila Torres Outeiro Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
1046 80.75 Nicolàs Molins Rosell Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1046 80.75 Jana Batlló Pla Institut de Tona Tona
1046 80.75 Oriol Moreno Jurado Institut El Pedró L'Escala
1046 80.75 Ignasi de Dios Artigas Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1046 80.75 Cristina Coderch de Muller La Vall BELLATERRA
1046 80.75 Anna Ortiz Salvadó Institut Fontanelles Les Borges del Camp
1046 80.75 Adrián Alonso Reig Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1046 80.75 Andreu Alemán Barceló Monlau Barcelona
1046 80.75 Pedro Sotomayor Llargués Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
1046 80.75 Ànnina Kachlicki Trias Tecnos Terrassa
1046 80.75 Paula Calabuig Llagostera Teresià Tortosa
1046 80.75 Aniol Figueras Álvarez Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
1046 80.75 Francisco Javier Colomé López Institut Alexandre Deulofeu Figueres
1046 80.75 Marina Pérez Correro Empordà-San José Roses
1046 80.75 Concursant de Codi 153 Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1046 80.75 Noelia Lucia Azcurrain Álvarez Institut Fontanelles Les Borges del Camp
1046 80.75 Joan Salvatella Sabadell La Salle Horta Barcelona