Àrea de centre



Estableix una nova contrasenya

Llista de les millors puntuacions (6%) de primer d'ESO

En total han participat 21574 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 150.0 Yile Liu Sant Lluís Barcelona
2 145.0 Víctor Martí Claver Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
3 143.75 Sebastián Gael Tombeur Lusquinos Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
4 140.0 Arnau Amat van Ginkel Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
4 140.0 Samuel Álvarez Romero Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
6 138.75 Vahe Arsenyan Sant Lluís Barcelona
6 138.75 Marc Serrapiñana Ramon Aula Escuela Europea Barcelona
8 137.5 Àlex Ródenas Avilés Institut Moianès Moià
8 137.5 Alex Viñeta Vilaseca Viaró Sant Cugat del Vallès
8 137.5 Xavi Miró Castro Vedruna Palamós
8 137.5 Ivan Quevedo Guzman Proa Barcelona
12 137.25 Teo Carbonell Nogales John Talabot Barcelona
13 135.0 Ona Munné Thau Barcelona
13 135.0 Víctor García Antón Frangoal Castelldefels
13 135.0 Jan Herrero Herrera Jesús, Maria i Josep Barcelona
13 135.0 Arnau Pages Andreu Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
13 135.0 Chloé Meneses Sáez Joan Pelegrí Barcelona
13 135.0 Guillem Albaigés Belsué Institut Teresa Pàmies Barcelona
13 135.0 Nil Hinners Garcia Institut Olivar Gran Figueres
20 133.75 Gabriel Dominguez Meuleman Sant Pau Barcelona
20 133.75 Aleix Roig Sánchez Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
20 133.75 Sara Martín Mateu Sant Miquel dels Sants Vic
20 133.75 Pol Castell Sanz Institut de La Sénia La Sénia
20 133.75 Jorge Perez Lozano Institut Can Planas Barberà del Vallès
20 133.75 Judit Corchero Macarrilla Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
26 132.5 Toni Qingxin Chi Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
26 132.5 Biel Orriols Rodríguez El Clot Barcelona
26 132.5 Pilar Solanas Rovira Montessori-Palau Girona
26 132.5 Ferran González Castillo Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
26 132.5 Marc Torres Díez Institut Terres de Ponent Mollerussa
26 132.5 Àlex Murillo Guijarro Virolai Barcelona
26 132.5 Núria Nadal Miró Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
33 132.0 Laia Duran Codina Institut de Guissona Guissona
34 131.25 Bruna Ametller López Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
34 131.25 Ariel Tournay Montiel Institut Alexandre Satorras Mataró
36 130.0 Aleix Gómez García Institut Ermessenda de Girona Girona
36 130.0 Pau Font Martínez Institut-Escola Sala i Badrinas Terrassa
36 130.0 Yixuan Jin Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
36 130.0 Miquel García Subirà Institut Montmeló Montmeló
36 130.0 Guiu de los Rios Blanch Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
36 130.0 Paolo Giralt Balestero Virolai Barcelona
42 128.75 Max Jaime de Brugerolles de Vazeilles Claret Barcelona
42 128.75 Abel Vilamajó Azor El Carme Sabadell
42 128.75 Ian Lanzarote Fernández Mestral Sant Feliu de Llobregat
42 128.75 Enric Martínez Trell Escola Pia de Terrassa Terrassa
42 128.75 Roger Vázquez Llebot El Clot Barcelona
42 128.75 Paula Marco Celaya Institut Gallecs Mollet del Vallès
42 128.75 Oriol Jané Guinovart Els Arcs Barcelona
42 128.75 Sergi Gutiérrez Figueras Montagut Vilafranca del Penedès
42 128.75 María Belén Viúdez Miñana La Vall BELLATERRA
51 127.5 Joan Lecha Augé Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
51 127.5 Lluc Sala Sisó Institut Front Marítim Barcelona
51 127.5 Paula Monés Aliguer FEDAC-Vic Vic
51 127.5 Gerard Serra Rondón Institut Castell d'Estela Amer
51 127.5 Ignacio González Santacana Casa del Roure Barcelona
51 127.5 Alejandra Brugarolas Martínez La Vall BELLATERRA
51 127.5 Alejandro Pastor Laserna Mare de Déu del Carme Tarragona
58 127.25 Santiago Villate Pérez Sagrat Cor-Diputació Barcelona
59 127.0 Marçal Sanromà Ríos Puigcerver Reus
60 126.25 Roger Cuberes Enrich Institut d'Alpicat Alpicat
60 126.25 Jan Martínez Permanyer Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
60 126.25 Jaume Maurín Pons Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
60 126.25 Teo Ruiz Olmos El Cim Vilanova i la Geltrú
60 126.25 Lucas Jin Montessori-Palau Girona
60 126.25 Alexandra Singer Cruz Casa del Roure Barcelona
60 126.25 Martín Sesé Galindo Institut l'Olivera La Granadella
67 126.0 Jordi Domínguez Pascual Claret Barcelona
67 126.0 Joel Garcia Loste Institut Montilivi Girona
69 125.75 Gerard Macià Peris Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
70 125.0 Laia Sala Juncadella Institut Miquel Bosch i Jover Artés
70 125.0 Qiwei Yuan Casa del Roure Barcelona
70 125.0 Xavi Martí Sanz Daina Isard Olesa de Montserrat
70 125.0 Edurne Ortigosa Gárate Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
70 125.0 Pol Rambaud Peña Institut Ermessenda de Girona Girona
75 123.75 Pau Pino Jacomet Institut Montilivi Girona
75 123.75 Xavier Olivé Miró Institut Martí l'Humà Montblanc
75 123.75 Aniol Latre Puig Institut Jaume Vicens Vives Girona
75 123.75 Silvia Benavent González Institut Joan Brossa Barcelona
75 123.75 Yeray Tipan Arrabal Institut Vall d'Hebron Barcelona
75 123.75 Laia Ballester Llagostera Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
75 123.75 Ferdinand Franz Mehrle Institut d'Argentona Argentona
75 123.75 Oriol Jiménez Gutiérrez Institut de Vilablareix Vilablareix
75 123.75 Pol Roma Lorenzo Institut La Mitjana Lleida
75 123.75 Yago Alegret Montserrat Barcelona
75 123.75 Marc Guinart Arranz IPSI Barcelona
75 123.75 Bruno Cid Bernaus Institut Tarragona Tarragona
87 123.5 Xingyi (sofia) Chen Hamelín-Internacional Laie Montgat
87 123.5 Miquel Ortega Pérez Claret Barcelona
89 123.25 Arlet Padreny Moli Sadako Barcelona
89 123.25 Josep Doménech Sánchez Institut Front Marítim Barcelona
91 122.5 Inés Giannini Suarez Casa del Roure Barcelona
91 122.5 Bernat Palacio Torrents Institut d'Argentona Argentona
91 122.5 Marcell Nyeki Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
91 122.5 Duna Laviña Termes Institut Badalona VII Badalona
91 122.5 Yuhao Chen Sagrada Família Lleida
91 122.5 Haowen Chen Institut Pla de l'Estany Banyoles
91 122.5 Biel Estrada Cornellana Institut Pedralbes Barcelona
91 122.5 Jan Farrús Capdevila Thau Sant Cugat del Vallès
91 122.5 Oriol Dolcet Freixanet Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
100 122.25 Lluc Rovira Güell Escola Pia d'Olot Olot
100 122.25 Bruno Viñes del Río La Salle Reus
100 122.25 Mireia Plana Erra Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
103 122.0 Niko Rodríguez González Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
104 121.75 Irati Papió Jiménez Institut Jaume I Salou
105 121.25 Martí Viñas Salvà Joan Pelegrí Barcelona
105 121.25 Èric Solé Mauri Escola Pia de Balaguer Balaguer
105 121.25 Arnau Gonzalez Reñé Institut La Serra Mollerussa
105 121.25 Jordina Pi Mas Institut Montilivi Girona
105 121.25 Oriol Sardà Barba Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
105 121.25 Roger Puerto Molina Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
105 121.25 Yannick Shalom Nagid Liu Sil Barcelona
105 121.25 Judith Ruiz Daban Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
105 121.25 Oriol Kaikkonen Pérez Institut d'Argentona Argentona
105 121.25 Marc Vallejo Muela Institut Josep Brugulat Banyoles
105 121.25 Martina Vázquez Valls Empordà-San José Roses
105 121.25 Yago Tristante Gallego Santa Dorotea Barcelona
105 121.25 Eric Farreny Garcia El Carme Sabadell
118 121.0 Daniel Wang Institut Baix Camp Reus
118 121.0 Pol Folch Pedrerol Proa Barcelona
118 121.0 Guillem Parés Portero Minguella Badalona
121 120.5 Leonardo Alsina Pérez Escola Pia de Mataró Mataró
122 120.0 Ronel Daniel de la Cruz Gonzáles Institut Ernest Lluch Barcelona
122 120.0 José Manuel García Herrera Joan Pelegrí Barcelona
122 120.0 Anna Vila Soler Institut Lluís de Peguera Manresa
122 120.0 Aitana Perea Lévano Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
122 120.0 Hugo Jiménez Casado Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
122 120.0 Jordi Esquís Traver Vedruna Ripoll
122 120.0 Enric Simó Benítez Institut Escola Industrial Sabadell
122 120.0 Olga Alonso Aneas Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
130 119.75 Roger Montalvo Mas Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
130 119.75 Bru Mateu Perelló Sant Gregori Barcelona
130 119.75 Pau Rodes i Subiranas Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
133 119.5 Artur Plana Ballber Joviat Manresa
133 119.5 Millán de Larrazábal Martín Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
133 119.5 Marc Santana Villa Valldaura Barcelona
136 119.25 Mateu Borrell Roqueta Viaró Sant Cugat del Vallès
137 119.0 Èric Cuende González Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
138 118.75 Ignacio Chinea Alonso Institució Tarragona Reus
138 118.75 Arnau Sabater Pous Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
138 118.75 Bernat Vergara Jiménez L'Horitzó Barcelona
138 118.75 Bruno Saenz Fernández La Farga Sant Cugat del Vallès
138 118.75 Martí Guinjoan Juárez Institut Manuel Blancafort La Garriga
138 118.75 Marc Álvarez Forga Casa del Roure Barcelona
138 118.75 Cesar Vall John Talabot Barcelona
138 118.75 Abril Tufet Comellas Escola Pia de Mataró Mataró
138 118.75 Marc Perera Bassas Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
138 118.75 Gabriel Porta Martínez Institut Montserrat Roig Barcelona
138 118.75 Diego Arangüena Garanto Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
138 118.75 Elena Armora Lahuerta Mare Nostrum Tarragona
150 118.5 Marc Jurca Szabo Vedruna Palamós
150 118.5 Adriana Sánchez Rodríguez Sec. d'Institut Begues Begues
150 118.5 Bruno Fernández Antón Sadako Barcelona
150 118.5 Clara Martí Piñero Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
150 118.5 Blanca Planas Benéitez Institut Poeta Maragall Barcelona
155 118.25 Gonzalo Font Sainz Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
155 118.25 Teo Fernandez Girona Sadako Barcelona
155 118.25 Pau Ramírez Llevadot IPSI Barcelona
158 117.5 Anatole Hugo Levy Kasser Institut La Sedeta Barcelona
158 117.5 Adrià Santafé Pérez Institut Les Corts Barcelona
158 117.5 Jan Pardo Pernias Institut de Vilablareix Vilablareix
158 117.5 Aurora Gafas Institut Puig Cargol Calonge
158 117.5 Eloi Font Naspler Escola Pia de Sabadell Sabadell
158 117.5 Pau Sentoll Pubill Institut Ronda Lleida
158 117.5 Pol Senso Vilet Puigcerver Reus
158 117.5 Oriol Osuna Puig Institut Guillem de Berguedà Berga
158 117.5 Pau Padrós Montagut Institut Vil·la Romana La Garriga
158 117.5 Núria Fibla Salvadó Institut Terra Alta Gandesa
158 117.5 Aitor Lorente Fierrez Mare de Déu de la Salut Sabadell
158 117.5 Julio Mejide Jimenez John Talabot Barcelona
170 117.25 Guillem Gascó Castellnou Escorial Vic
170 117.25 Claudia González Vila La Vall BELLATERRA
170 117.25 Pau Piñol Fité Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
170 117.25 Marc Moré Bataller Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
174 117.0 Marc Forrellat Santacreu El Carme Sabadell
175 116.25 Enric Duran Padilla Institut La Vall del Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
175 116.25 Iu Llàcer Arribas Institut Jaume Balmes Barcelona
175 116.25 Arnau Alegret Garcia Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
175 116.25 Rubén Gil Pizarro Valldaura Barcelona
175 116.25 Alejandro Cortina Mercadé Viaró Sant Cugat del Vallès
175 116.25 Pol Franch Mata El Carme Sabadell
175 116.25 Oriol Busquets Chen Casa del Roure Barcelona
175 116.25 Joan Domingo Cebamanos Institució Tarragona Reus
183 116.0 Roc Anglada Soto Institut Vil·la Romana La Garriga
183 116.0 Lisa Zhou Zhao Institut Matadepera Matadepera
183 116.0 Fermín Sánchez Ramos Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
183 116.0 Álvaro Herranz Fernàndez Jesús, Maria i Josep Barcelona
183 116.0 Pau Duran Gamón Institut Matadepera Matadepera
183 116.0 Abril Gómez González Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
183 116.0 Luca Rodríguez Garcia Rocaprevera Torelló
190 115.75 Marçal Deulofeu Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
190 115.75 Antoni Arbonés Barreto Institut Quatre Cantons Barcelona
190 115.75 Bruna Malet Sabaté Escorial Vic
193 115.5 Joan Castells Pellicer Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
194 115.0 Ona González Montserrat La Salle Reus
194 115.0 Pol Vílchez García Escoles Freta Educació Maresme Mataró
194 115.0 Diego Rasa Abad Sagrado Corazón Barcelona
194 115.0 Manuel Gómez Pérez Institut Narcís Monturiol Figueres
194 115.0 Laura Piñot Bernecker Institut d'Auro Santpedor
194 115.0 Artem Sorochanov Betània-Patmos Barcelona
194 115.0 Biel Domingo Prats Institut Ernest Lluch Barcelona
201 114.75 Martí Crespillo Pijuan Institut Mig-Món Súria
201 114.75 Hèctor Bermejo Baños Sec. d'Institut Begues Begues
201 114.75 Alex Pueyo Serena Europa Sant Cugat del Vallès
201 114.75 Gabriela Ripoll Reuber Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
201 114.75 Blai Miró Caño Joan Pelegrí Barcelona
201 114.75 Felipe Vivot Parma Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
207 114.5 Lorenzo Távara Burillo Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
207 114.5 Emma Saula Godoy Institut Escola Montseny Breda
207 114.5 Martina López Gámiz Pérez Iborra Barcelona
207 114.5 Janna Boix Prats La Presentació Reus
207 114.5 Adrià Conde González Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
207 114.5 Sol Matrichuk Andreu Sagrat Cor-Diputació Barcelona
213 114.25 Jaime García Solé La Farga Sant Cugat del Vallès
213 114.25 Lidia Cavadas Vélez Institut Can Planas Barberà del Vallès
213 114.25 Pau Garcia Creus Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
216 113.75 Gil Ramon Vilaseca Institut Escola Marta Mata Torelló
216 113.75 Anna Rebollo Crespo Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
216 113.75 Carla Cazorla Casado Institut Mig-Món Súria
216 113.75 Pol Sucarrats Costa Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
216 113.75 Abel Esteban Roldan Institut Escola Castell d'Òdena Òdena
216 113.75 Jiaxuan Qiu Mare de Déu del Roser Barcelona
216 113.75 Teo Escribano Pou Institut Jaume Balmes Barcelona
216 113.75 Bruna Rocamora Sibina El Carme Tarragona
216 113.75 Aran Brugarolas Ribas Institut Escola El Martinet Ripollet
216 113.75 Anna Zheng Institut Jaume Callís Vic
226 113.5 Biel Rodríguez Antequera Institut Vila-seca Vila-seca
226 113.5 Bernat Civit Rebagliato Institut Montserrat Roig Barcelona
226 113.5 Eric Sánchez Villar Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
226 113.5 Max Sances Turon Institut de Vilablareix Vilablareix
226 113.5 Marta Ramal Pérez Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
231 113.25 Xavier Cuñat Pujol Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
231 113.25 Pau Auqué Gairín Institut Manuel de Montsuar Lleida
231 113.25 Nico Soler Núñez Súnion Barcelona
231 113.25 Quel Cárdaba Torné Institut Olivar Gran Figueres
235 113.0 Clara Bosch Caro Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
235 113.0 Nekal Oliva Mateo Escolàpies Olesa de Montserrat Olesa de Montserrat
237 112.75 Fernando Martínez Montserrat Barcelona
238 112.5 Fran de la Torre Fernández Institut Sabadell Sabadell
238 112.5 Edgar Ramos Fuguet Sant Pau Apòstol Tarragona
238 112.5 Aizik Barbany Ogazón La Farga Sant Cugat del Vallès
238 112.5 Héctor Sastre Casellas Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
238 112.5 Martina Trifonova Trifonova Institut Tarragona Tarragona
238 112.5 David Caballero Lladó Institut Josep Brugulat Banyoles
238 112.5 Thelma Sigfrida Baltrusch Álvarez Santa Anna Lleida
238 112.5 Jierui Wang El Clot Barcelona
238 112.5 Mariona Bertran Masats La Vall BELLATERRA
238 112.5 Pablo Lacasa Modrego La Farga Sant Cugat del Vallès
238 112.5 Pol Quesada Blanco Institut Les Corts Barcelona
238 112.5 Marc Uclés Lahuerta Institut Montmeló Montmeló
238 112.5 Ona Raurell Bou Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
238 112.5 Rider Ignacio Torres Hernández Institut Santa Eugènia Girona
238 112.5 Olivia Castiglione Campos Empordà-San José Roses
238 112.5 Darek Dulewicz Peñafiel Joan Pelegrí Barcelona
254 112.25 Marina Wang Zhang La Salle Reus
254 112.25 Sara Blanco Barris Institut Montilivi Girona
256 112.0 Joan Porxas Sánchez de la Blanca Institut Pedralbes Barcelona
256 112.0 Marc Llach Pérez Institut de Vilafant Vilafant
256 112.0 Markus Crespí Pakarinen Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
256 112.0 Ignasi Mas Genís Sant Miquel dels Sants Vic
256 112.0 Gerard Trullols Òdena Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
256 112.0 Alex Ferrer Buqueras Betània-Patmos Barcelona
256 112.0 Oriol Gomez Guardiola Montseny-Poblenou Barcelona
256 112.0 Maria Requena Llop Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
264 111.5 Oriol Llosas Orellana Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
265 111.25 Hugo Piedra Torres Institut Josefina Castellví i Piulachs Viladecans
265 111.25 Joan Ferret Sonet Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
265 111.25 Álvaro Iglesias Martín Aula Escuela Europea Barcelona
265 111.25 Noel Vílchez Zazo Institut Cendrassos Figueres
265 111.25 Joan Monegal Broggi Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
265 111.25 Chenghui Liu Institut Bernat Metge Barcelona
265 111.25 María Rangel Latorre Frangoal Castelldefels
265 111.25 Aniol Font López Institut Pere Fontdevila Gironella
265 111.25 Mario Silvia Iglesias Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
265 111.25 Pau Roig Torres Empordà-San José Roses
265 111.25 Robert Marce Ros Institut Teresa Pàmies Barcelona
265 111.25 Mohamed Ahannach Asriya Institut Josep Brugulat Banyoles
265 111.25 Alex Canalda Banqué La Salle Bonanova Barcelona
265 111.25 Vasilisa Yusupova Sant Jordi Fornells de la Selva
265 111.25 Aina Agudo González Institut Laia l'Arquera Mataró
265 111.25 Munné Muñoz Marc Sant Gregori Barcelona
265 111.25 Jofre Vila-masana Castellnou Mestral Sant Feliu de Llobregat
282 111.0 Ferran Barraza Ortega Institut Marta Estrada Granollers
282 111.0 Núria Soler Moliné Institut Escola El Perelló El Perelló
284 110.75 Àlex Cerezo Porta Maristes Montserrat Lleida
284 110.75 Marta Mercè Botey Medina Arrels Barcelona
284 110.75 Pol García Martín Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
284 110.75 Cristina Krot Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
284 110.75 Julia Castella Marin Institut Antoni Torroja Cervera
284 110.75 Dani Dacal González Abat Oliba Loreto Barcelona
284 110.75 Joan Calvet Poch L'Avet Roig Sant Celoni
291 110.5 Gerard Dominique Correa Rovira Cor de Maria Mataró
292 110.25 Alex Rovira Benadí Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
293 110.0 Lluc Simon Carreras La Farga Sant Cugat del Vallès
293 110.0 Gabriel Jáñez Vaquero Mare de Déu de la Salut Sabadell
293 110.0 Dúnia Marquès Llordella Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
293 110.0 Blanca Salvador Pérez La Vall BELLATERRA
293 110.0 Isona Soler Salgado El Roser Sant Julià de Vilatorta
293 110.0 Venancio Buschittari Bellani Casa del Roure Barcelona
293 110.0 Alba Alberto Santafé Institució Tarragona Reus
293 110.0 Arnau Corbacho Molina Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
293 110.0 Pep Vinyeta Ramis Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
293 110.0 Jaume Enrich Budalles Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
293 110.0 Gerard Besa Finestres Institut Les Corts Barcelona
293 110.0 Pablo Márquez Mena Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
293 110.0 Martí Vilà Roca Institut Josep Brugulat Banyoles
293 110.0 Pau Torres Díez Institut Terres de Ponent Mollerussa
293 110.0 Javier Giménez González Institut Montmeló Montmeló
293 110.0 Biel Ribot Sánchez Virolai Barcelona
293 110.0 Ona Subirós Perna Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
293 110.0 Lucía Clifton Santos Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
293 110.0 Pablo Sánchez Gutierrez Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
293 110.0 María Bravo Sohnius Mater Salvatoris Lleida
293 110.0 Pablo Ramírez Vázquez Nen Jesús de Praga Badalona
293 110.0 Pepa Valls Salom Anoia Igualada
293 110.0 Joana Ferrer Bernardi Institut Martí l'Humà Montblanc
293 110.0 Paula Corts Mas Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
317 109.75 Shuchang Chen Lin Meritxell Mataró
317 109.75 Martí Martínez Caballeria Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
317 109.75 Christian Jesús Grados Zulueta Sagrat Cor-Diputació Barcelona
317 109.75 Jon Gahete Castilla Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
321 109.5 Urbano Alain Baquero Laurent Institut d'Alella Alella
321 109.5 Luana Juste Comas Els Arcs Barcelona
321 109.5 Mireia Piró Megías Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
321 109.5 Guisla Fons Pèlach Institut Jaume Vicens Vives Girona
321 109.5 Clara Miret Balliu Maristes La Immaculada Barcelona
326 109.25 Gerard Caravanas Orza Elisabeth Salou
326 109.25 Wenhao Li Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
326 109.25 Emma Martín Mateu Sant Miquel dels Sants Vic
329 108.75 Jacobo Santiago Rogovich Champin La Presentació Arenys de Mar
329 108.75 Jan Sales Bachs Súnion Barcelona
329 108.75 Rocío Marco Torrente Institut Reguissol Santa Maria de Palautordera
329 108.75 Nil Moriana Morera Institut Josep Brugulat Banyoles
329 108.75 Joel Pardo Santos, Guixot Sabadell
329 108.75 Leo Domec Simón Palcam Barcelona
329 108.75 Pol Davies Cabrer Institut Escola El Martinet Ripollet
329 108.75 Noa Segovia Pelegrí Institut Quatre Cantons Barcelona
329 108.75 Lingyun Chen Jesús Maria Badalona
329 108.75 Aitana Esteban Saldaña Sant Lluís Barcelona
329 108.75 Unai Bernardino Montardit Institut Almatà Balaguer
329 108.75 Cánovas Soteras Iago Sant Gregori Barcelona
329 108.75 Ainara Ruiz García Claret Barcelona
329 108.75 Alex Giménez Crespo Institut Voltrera Abrera
329 108.75 Caterina Ventós Vergés Avenç Sant Cugat del Vallès
329 108.75 Roberto Badia González Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
329 108.75 Víctor Gómez Fernández Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
329 108.75 Izan Ortiz Portabales Institut Baix Camp Reus
329 108.75 Ignasi Vilasaló Sangrà Montessori-Palau Girona
329 108.75 Eva Cazcarro Fernández Institut Teresa Pàmies Barcelona
329 108.75 Oriol Falgueras del Castillo Meritxell Mataró
350 108.5 Nicolás Vidal García Sagrat Cor-Diputació Barcelona
350 108.5 Heidy Lia Gutiérrez Oropeza Institut Lluís Vives Barcelona
350 108.5 Òscar García Panadero Institut Dr. Puigvert Barcelona
350 108.5 Font Álvarez Alèxia Sant Gregori Barcelona
350 108.5 Eder Campos Caño Montessori-Palau Girona
350 108.5 Hamza Mahal Institut de Tecnificació Amposta
350 108.5 Savina Aragó Canal Institut La Valira La Seu d'Urgell
350 108.5 Gerard Freixas Bramon Institut Pla de l'Estany Banyoles
350 108.5 Sara Pleguezuelos Martínez Cervetó Granollers
350 108.5 Esther Quintilla Guitiérrez La Salle Mollerussa
350 108.5 Genís Sanclement Medina Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
350 108.5 Andreu Rovira Morales Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
362 108.25 Edgar Monllaó Mauri Institut Escola El Temple Tortosa
362 108.25 Eduard Saballs Ganigué Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
362 108.25 Oriol Callejero Vela Maristes Sants - les Corts Barcelona
362 108.25 Luísa Canteros Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
362 108.25 Núria Fernández Cubí Institut Cirviànum de Torelló Torelló
362 108.25 Iker Jimenez Gonzalez Institut Thos i Codina Mataró
368 108.0 Olívia Aranguren Cuadrado Maristes Sants - les Corts Barcelona
368 108.0 Marc Alsina Ferrer Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
368 108.0 Noel Loran Tomás Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
368 108.0 Kesia Soyer Institut Julio Antonio Móra d'Ebre
372 107.5 Nicolás Adell Vergés Sant Miquel Barcelona
372 107.5 Martí Olcina Lloret Els Arcs Barcelona
372 107.5 Bruno San José Codina Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
372 107.5 Duna Micó Roch Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
372 107.5 Marc Espuñes Saurina Institut Escola El Martinet Ripollet
372 107.5 Clara Pardo Martí Betània-Patmos Barcelona
372 107.5 Alba Borjabad Argilés Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
372 107.5 Antonio Rodríguez de Tembleque Pereira La Farga Sant Cugat del Vallès
372 107.5 Oriol Canals Sanchis Súnion Barcelona
372 107.5 Maria Sánchez Valentí Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
372 107.5 Jan Cordobés Morales Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
372 107.5 Vega Diemand-hartz Daniel Institut Sunsi Móra Canet de Mar
372 107.5 Qinxun Chen Escorial Vic
372 107.5 Adrià Cáceres Bornas Institut Laia l'Arquera Mataró
372 107.5 Ferran Ortega Cañellas Institut Poeta Maragall Barcelona
372 107.5 Arlet Garcia Díaz Les Alzines Girona
372 107.5 Pau Perales Silvestre Institut Carles Rahola i Llorens Girona
372 107.5 Yi Xu Zhang IES Ramón J. Sender Fraga
372 107.5 Hugo Fortuño Martí La Salle Bonanova Barcelona
372 107.5 Núria Bartolomé Rosell Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
372 107.5 Alejandro Fernández Romero Virolai Barcelona
372 107.5 Pau Prieto Cid Institut Ramon Berenguer IV Amposta
372 107.5 Ricard Capella Urpí El Carme Sabadell
395 107.25 Martí Vallès Parera Thau Barcelona
395 107.25 Joel Albiol Guerrero Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
395 107.25 Joan Amedo Griell Montserrat Cerdanyola del Vallès
395 107.25 Pablo Bonmatí Roca Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
395 107.25 Joan Grau Vilaseca Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
395 107.25 Rubén Gil Jiménez Institut Forat del Vent Cerdanyola del Vallès
395 107.25 Xiaxian Xiang Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
395 107.25 Irene Viñas Àlvarez Vedruna Ripoll
395 107.25 Biel Llopis Guillén Sagrat Cor-Diputació Barcelona
395 107.25 Luca Colzani Rodón Betània-Patmos Barcelona
405 107.0 Èric Torres Montané Montagut Vilafranca del Penedès
405 107.0 Martí Anguita Estrada Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
405 107.0 Martí Torres Milà Montagut Vilafranca del Penedès
405 107.0 Jan Arévalo de Pera Montserrat Cerdanyola del Vallès
405 107.0 Jana Jorba Benaiges Institut Antoni Torroja Cervera
405 107.0 Xi Ruan Chen Institut La Sedeta Barcelona
405 107.0 Berta Urla Velasco Maristes Sants - les Corts Barcelona
405 107.0 Otger Font Contreras Cor de Maria Blanes
405 107.0 Dan Jaén Puig El Clot Barcelona
414 106.75 Pol Tarradas de la Corte Montseny-Poblenou Barcelona
414 106.75 Mariona Arola Ferrer La Vall BELLATERRA
414 106.75 Santiago Descarrega Plana Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
417 106.5 Gemma Ferrer García Claret Barcelona
417 106.5 Eric de la Rosa Fortuny Sant Pau Apòstol Tarragona
419 106.25 Neo Serrano Navarro Sant Gabriel Viladecans
419 106.25 Mar Wolley Verdeny Institut Hug Roger III Sort
419 106.25 Leónidas Castellano Iglesias Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
419 106.25 Èric Fortunato Benito Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
419 106.25 Ignasi Clariana Riera Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
419 106.25 Núria Marín Nuño Institut Manuel de Montsuar Lleida
419 106.25 Telmo Abascal Aizpurua Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
419 106.25 Marc Reyes Soler Els Arcs Barcelona
419 106.25 José Nieto Martínez Institut Matadepera Matadepera
419 106.25 Arlet Roca Castells Puigcerver Reus
419 106.25 Blai Solà Sartorio FEDAC - Sant Narcís Girona
419 106.25 Júlia Targa Bultó Mare de Déu de la Serra Montblanc
419 106.25 Hèctor Mas Mejía Institut Sunsi Móra Canet de Mar
419 106.25 Alex Puig Navarro Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
419 106.25 Erol Vidal Asturias Institut de Celrà Celrà
434 106.0 Joana Holmqvist Escudero Institut Montserrat Roig Barcelona
434 106.0 Marcel Masseguer Rodríguez-carretero Jesús Maria Badalona
434 106.0 Aran Font Riba La Presentació Reus
434 106.0 Nerea Olaizola Martínez Aula Escuela Europea Barcelona
434 106.0 Lucas Fernández Torres Mare Nostrum Tarragona
434 106.0 Iraia Moñino Pulido Meritxell Mataró
440 105.75 Alessandra Dumitrescu Institut Investigador Blanxart Terrassa
440 105.75 Pau Simó Kapanadze Escorial Vic
440 105.75 Clara Montserrat Sorokina Sant Jordi Fornells de la Selva
440 105.75 Didac Gaitan Roda Institut Roquetes Roquetes
440 105.75 Bruno Corral Oller Infant Jesús Barcelona
440 105.75 Joan Pera Toral Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
446 105.5 Isaac Grabulosa Molas Institut Bosc de la Coma Olot
446 105.5 Albert Castellví Montagut Institut Julio Antonio Móra d'Ebre
446 105.5 Jana Pàmies Valls El Carme Sabadell
446 105.5 Valentina Krauel Bruna Casa del Roure Barcelona
450 105.25 Hugo Lapena Hernández Arabell Lleida
450 105.25 Martí Alegre Casanovas Institut La Sedeta Barcelona
452 105.0 Alexandra Domingo Chiová Maristes Champagnat Badalona
452 105.0 Oriol Marrón Rosa Montseny-Poblenou Barcelona
452 105.0 Roger Llonch Pernas Institut-Escola Sala i Badrinas Terrassa
452 105.0 Cristina Busquets Sánchez Maristes La Immaculada Barcelona
452 105.0 Ciro Civit Oroz Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
452 105.0 Aina Capdevila Fàbregas Sagrada Família Viladecans
452 105.0 Pauline Ramírez Mameng Mare de Déu del Roser Barcelona
452 105.0 Germán Fernández Sebastià Tecnos Terrassa
452 105.0 Guillem Uréndez Garcia Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
452 105.0 Ona Camuñez Puig Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
452 105.0 Martina Companys Aldeamil Institut Bitàcola Barberà del Vallès
452 105.0 Marina Gutiérrez Albertí Institut de Viladecavalls Viladecavalls
452 105.0 Daniel Saul Peña González Institut Pedralbes Barcelona
452 105.0 René Andreu Laplace Gamboa Institut Duc de Montblanc Rubí
452 105.0 Marc Segura Bonet Institut Martí l'Humà Montblanc
452 105.0 Isaac Ubiergo Pérez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
452 105.0 Enric Poblet Rodríguez Institut Manuel Blancafort La Garriga
452 105.0 Pau Gargallo Pujol Institut Vila de Gràcia Barcelona
452 105.0 Lluc Otálora Coromina Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
452 105.0 Tatiana Yozhikova-babakhanova Tabenkina Aula Escuela Europea Barcelona
452 105.0 Arnau García Lara Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
452 105.0 Lluc Auladell Institut Baix Montseny Sant Celoni
452 105.0 Damià Bosch Masanas Institut Josep Brugulat Banyoles
452 105.0 Aina Porta Cabezuelo Llor Sant Boi de Llobregat
452 105.0 Gabriel Salinas Zaytsev Santa Teresa de Jesús Tarragona
452 105.0 Hugo Llimiñana Oller Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
478 104.75 David Domènech Giralt IPSI Barcelona
478 104.75 Josep Trafach Badosa Institut Vall de Llémena Sant Gregori
478 104.75 Laia Ferrer Corachán Llor Sant Boi de Llobregat
478 104.75 Bruna Sala Colldeforns Institut Lluís de Peguera Manresa
478 104.75 Pau Vilallonga Mentuy Els Arcs Barcelona
478 104.75 Jani Andrés Huang Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona
478 104.75 Miquel Pazos Folch Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
478 104.75 Martí Cascales Muntaner Institut Torredembarra Torredembarra
478 104.75 Jaume Seuba Pérez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
478 104.75 Joel Vilchez Menéndez Institut Can Mas Ripollet
488 104.5 Bruna Feliu Hernández Virolai Barcelona
488 104.5 Garcia Garus Romek Sant Gregori Barcelona
488 104.5 Júlia Antolinos Paredes Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
488 104.5 Jordi París Solé Vedruna Balaguer Balaguer
488 104.5 Lucas Martín Herranz Sant Pau Apòstol Tarragona
488 104.5 Arnau Vall Vila Institut de Vilablareix Vilablareix
488 104.5 Guiu Camiña Giménez La Salle Bonanova Barcelona
488 104.5 Victoria de Carlos García Abat Oliba Loreto Barcelona
488 104.5 Fiona Gabriela Ortiz González Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
497 104.25 Eric Duch Subirats Institut de Masquefa Masquefa
497 104.25 Aniol Danés Turbau Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
499 104.0 Sara Llobera Miquel Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
500 103.75 Nil Frutos Valadés Institut La Vall del Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
500 103.75 Roger Baruc Oliveras Mallarach Escola Pia de Terrassa Terrassa
500 103.75 Joan Arch Adell Sant Miquel Barcelona
500 103.75 Carla Navajas González Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
500 103.75 Éric Febas Shadrina Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
500 103.75 Iago Jiménez Diéguez La Salle Bonanova Barcelona
500 103.75 Inés González Tirado Institut Escola Montseny Breda
500 103.75 Aleix Fernández Ellis Institut Angeleta Ferrer Barcelona
500 103.75 Maria Fabregat Aluja Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
500 103.75 Ariadna Ribas Heras IPSI Barcelona
500 103.75 Almar Faraj Moya Institut Josep Brugulat Banyoles
500 103.75 Sergi Rebull Institut Terres de Ponent Mollerussa
500 103.75 Marc Martí Corpas Mare de Déu dels Dolors Sant Boi de Llobregat
500 103.75 Clàudia Tovar Gomà Aula Escuela Europea Barcelona
500 103.75 Pol Pallarès Cortés Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
500 103.75 Natalia Trueba Franco Sagrado Corazón Barcelona
500 103.75 Aina González Prieto Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
500 103.75 Jofre Poch Rodríguez Jesús Salvador Sabadell
500 103.75 Alex Alarcón Fernández La Farga Sant Cugat del Vallès
500 103.75 Jordi Ruixan Dai Chen Sant Antoni de Pàdua Mataró
500 103.75 Eric Toran Vázquez Escola Pia de Mataró Mataró
500 103.75 Mariona Solé Vilà Les Alzines Girona
500 103.75 Diego Elías Trejo Antequera Escola Pia de Terrassa Terrassa
500 103.75 Alex Cirera Porta Institut Investigador Blanxart Terrassa
500 103.75 Linhui You Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
500 103.75 Miquel Roig Raventós Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
500 103.75 Martí Crespo Guillem Institut Vila de Gràcia Barcelona
527 103.5 Marc Sala Escofet Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
527 103.5 Xènia Rafart Medina Arrels II Solsona
527 103.5 Iker Santaella Scuderi Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
527 103.5 Anait Enikolopova Aula Escuela Europea Barcelona
527 103.5 Ausiàs Torres Latorre Institut Premià de Mar Premià de Mar
527 103.5 Marc Sumoy Pluvinet Institut L'Alzina Barcelona
527 103.5 Pau Roy Mercé Escola Pia de Balaguer Balaguer
527 103.5 Guiu Fernández Salvans Thau Sant Cugat del Vallès
527 103.5 Mireia Aires Prieto Pineda L'Hospitalet de Llobregat
527 103.5 Oscar Hu Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
527 103.5 Gael Hutinel Bosch Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
527 103.5 Xavier Quilez Torrent Montseny-Poblenou Barcelona
527 103.5 Sergi López Escoda Maristes La Immaculada Barcelona
527 103.5 Martí Pi Barceló Institut Priorat Falset
527 103.5 Ana Montero Carazo Sagrado Corazón Barcelona
542 103.25 Mar Durán Burgos Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
542 103.25 Eric Lozano Martí Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
542 103.25 Gerard Palau Agut Mater Salvatoris Lleida
542 103.25 Martí Raga Palomeras Institut Alexandre Deulofeu Figueres
542 103.25 Oriol Pomés Morgades Institut El Foix Santa Margarida i els Monjos
542 103.25 Arnau Isern Beltrán Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
542 103.25 Iyán Sánchez Menéndez Institut Torredembarra Torredembarra
542 103.25 Emma Bigay Tarrés Escola Pia de Mataró Mataró
542 103.25 Arnau Esteve Mayà Maristes La Immaculada Barcelona
542 103.25 Àlex Colmenero Rabasco Institut Font del Ferro Palafolls
542 103.25 Aleix Guasch Paez Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
542 103.25 Alejandro Soler Collado Aula Escuela Europea Barcelona
542 103.25 Jana Fort Gelida Montagut Vilafranca del Penedès
542 103.25 Narcís Felipe Palahí Bell-lloc del Pla Girona
556 103.0 Xènia Artigas Cruz Institut-Escola Guillem de Balsareny Balsareny
556 103.0 Ariadna Garganté González Vedruna Tàrrega Tàrrega
556 103.0 Laia Camacho Prats Virolai Barcelona
556 103.0 Oriol Filbà González Montseny-Poblenou Barcelona
560 102.75 Saúl Vico Domingo El Carme Tarragona
560 102.75 Mateo Núñez Garachana Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
560 102.75 Aniol Nonell Garcia Institut Vil·la Romana La Garriga
563 102.5 Jofre Coll Motjé Institut Vall de Llémena Sant Gregori
563 102.5 Emma Poater Puig Sant Jordi Fornells de la Selva
563 102.5 Lara Gras Medina Institut Font del Ferro Palafolls
563 102.5 Benet Mas Mas Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
563 102.5 Jan Marimon Valls Anoia Igualada
563 102.5 Pol Fernández Ortas Sant Miquel Barcelona
563 102.5 Anna Castells Maeso Escola Pia de Sabadell Sabadell
563 102.5 Ivet Monteoliva Sastre Institut Escola Eixample Barcelona
563 102.5 Jaime Quiles Merelo Sagrado Corazón Barcelona
563 102.5 Roc Calvo Alabem Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
563 102.5 Sini Casadevall Jauhiainen Sadako Barcelona
563 102.5 Carla Sánchez Palomar Frangoal Castelldefels
563 102.5 Oriol Azuaza Sampedro Mireia Montgat
563 102.5 Pablo Suárez Hernández Institut Polinyà Polinyà
563 102.5 Elias Andrea Santagostino Pretina Cano Institut El Sui Cardedeu
563 102.5 Guillem Miguel Barbosa La Salle Horta Barcelona
563 102.5 Adrià Sánchez Ymbert Sant Jordi Fornells de la Selva
563 102.5 Jordi Alvarez Masdeu Institut Terra Alta Gandesa
563 102.5 Mia Willcox Sant Pau Barcelona
563 102.5 Helio Guerrero Muñoz Institut de Cornellà Cornellà de Llobregat
563 102.5 Pau Serrahima Ollé La Farga Sant Cugat del Vallès
584 102.25 Enrique Domenech Rubio Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
584 102.25 Javier Mateu Fernández Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
584 102.25 Pau Trabal Puigmal Infant Jesús Barcelona
584 102.25 Jana Freixas Lucas Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
584 102.25 Dana Thomas Simó Aula Escuela Europea Barcelona
584 102.25 Eire Tapia Viaño Institut Can Jofresa Terrassa
584 102.25 Guillermo Gómez García Sant Josep Sant Boi de Llobregat
584 102.25 Marti Fernandez Lledo EIC Salou
584 102.25 Adrià Jaén Prieto Institut El Cairat Esparreguera
584 102.25 David Carrasquer Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
594 102.0 Ian Asier Rojas Romero Institut Alexandre Deulofeu Figueres
594 102.0 Maria Bages Soldevila Sant Miquel dels Sants Vic
594 102.0 Xavi Cardona Molins Betània-Patmos Barcelona
594 102.0 Sergio Carpio Moreno Sec. d'Institut Tiana Tiana
594 102.0 Jordi Xena Rubiales Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
594 102.0 Martí Caraltó Rabanal Escola Pia de Terrassa Terrassa
594 102.0 Jan Rodriguez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
594 102.0 Encarnación Martínez Valencia Mare de Déu de la Serra Montblanc
602 101.75 Malena Fleischhacker Jaurrieta Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
602 101.75 Aran Vilaseca Jordana Institut Antoni Torroja Cervera
602 101.75 Isaac de la Torre Arias Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
602 101.75 Anna Garcia Coll Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
606 101.5 Marta Prieto Moreno Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
606 101.5 Olivia Galindo Labastida Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
606 101.5 Sara Pesudo Morillas Escolàpies Figueres Figueres
609 101.25 Diego Bantzhaff Escolar Institut Cendrassos Figueres
609 101.25 Martina Sánchez Deumal Sant Jordi Fornells de la Selva
609 101.25 Mònica Grau Ribas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
609 101.25 Irene Arranz Ferrando Abat Oliba Loreto Barcelona
609 101.25 Andriy Melnyk Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
609 101.25 Eva Casas Redón Institut 9 de Santa Coloma de Gramenet Santa Coloma de Gramenet
609 101.25 Nil Robert Paredes Institut Vila de Gràcia Barcelona
609 101.25 Cristhian Morales Suárez Institut Les Corts Barcelona
609 101.25 Lluc Hernández Alonso Institut La Valira La Seu d'Urgell
609 101.25 Daniel Reifs Parejo Institut Icària Barcelona
609 101.25 Alex Rey Díez El Carme Sabadell
609 101.25 Badr Hamdani Benomar Cervetó Granollers
609 101.25 Xavi Robert Rodriguez Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
609 101.25 Roc Espinosa Cruells Institut Escola Montseny Breda
609 101.25 Marc Pérez Garrido Europa Sant Cugat del Vallès
609 101.25 Eulàlia Nadal Molins Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
609 101.25 Shangke Jiang Montessori-Palau Girona
609 101.25 Àlex Martín Jaramillo Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
609 101.25 Manuel Cuttica Proa Barcelona
609 101.25 Aniol de Cruz Cabanyes Escola Pia d'Olot Olot
609 101.25 Adrià Bonillo Laso Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
609 101.25 Leonard Waltrich Pérez Sant Gabriel Viladecans
609 101.25 Èlia Descals Llobera Institut d'Auro Santpedor
609 101.25 Adrià Zapater Martínez Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
609 101.25 Alejandro Esbrí Pinto Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
609 101.25 Laura Vila Tomé Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
609 101.25 Gonzalo Aviles Rodriguez-bauzá Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
609 101.25 Jana Tena Casablancas Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
609 101.25 Abril Boada Díaz Institut de Llagostera Llagostera
638 101.0 Mauro Melero Ramírez Nen Jesús de Praga Badalona
638 101.0 Roc Puerto Padrés Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
638 101.0 Valerio Baudoin Baudoin Institut Front Marítim Barcelona
638 101.0 Víctor Sánchez Roumens Escola Pia de Terrassa Terrassa
638 101.0 Emma Mora Mateu Arabell Lleida
643 100.75 Joanna Serradilla Reboto Jesús Maria Badalona
643 100.75 Jan Agustín Cabezas Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
643 100.75 Cloe Rubí Fernández Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
643 100.75 Pau Orriols Jiménez John Talabot Barcelona
643 100.75 Julià Ballester Pérez Virolai Barcelona
643 100.75 Isaac Téllez Soto Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
649 100.5 Ferran Rovira Pulido Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
649 100.5 Pol Ruiz Ramon Institut Joan Mercader Igualada
649 100.5 Oriol Manguan González Institut Vapor del Fil Barcelona
649 100.5 Zhen Martínez Fernàndez Institut Moianès Moià
649 100.5 Alejandro Ávila Martínez Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
649 100.5 Michael-robin Lock Serre Institut Ernest Lluch Barcelona
655 100.25 David Morell Viladrich Mater Salvatoris Lleida
655 100.25 Bruno Castro Sanz Institut Príncep de Viana Barcelona
655 100.25 Estel Sanchez Miquel Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
655 100.25 Héctor Montalban García Nen Jesús de Praga Badalona
659 100.0 Ruben Zhu Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
659 100.0 Rubén Marin Manzano Institut La Sureda Palafrugell
659 100.0 Huada Ye Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
659 100.0 Hugo Aloulou Raposo Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
659 100.0 Jana Parada Casas Les Alzines Girona
659 100.0 Júlia Ruiz Mainar La Vall BELLATERRA
659 100.0 Eduardo de Olano Badía Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
659 100.0 David Carol Aristizabal Institut Milà i Fontanals Vilafranca del Penedès
659 100.0 Martí Salas Lobato Mare de Déu del Carme Terrassa
659 100.0 Yunzé Xu Mare de Déu del Roser Barcelona
659 100.0 Gerard de León Torrebadella El Carme Tarragona
659 100.0 Ona Pedret Rodríguez Institut Escola El Martinet Ripollet
659 100.0 Bru Vilar Tremols Institut Montilivi Girona
659 100.0 Anna Magallón Tornel El Carme Lleida
659 100.0 Gisela Alberola Triviño Institut Quatre Cantons Barcelona
659 100.0 Lucía Vicente Candelario Institut L'Alzina Barcelona
659 100.0 Jana Bohils Bassi Institut Escola Montseny Breda
659 100.0 Maria Vilarasau Rallo Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
659 100.0 Pol Fernández Molina Escola Pia de Terrassa Terrassa
659 100.0 Pere Bonasa Romans Sant Pau Apòstol Tarragona
659 100.0 Olivia Muñoz Pous Sant Miquel Barcelona
659 100.0 Marc Merino Ventayol Sant Miquel Barcelona
659 100.0 Tomás Roger Ojea Casa del Roure Barcelona
659 100.0 Xavier Giménez Marín Maristes La Immaculada Barcelona
659 100.0 Pol Reixach Andreu Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
659 100.0 Cloe Caldito Jiménez Anoia Igualada
659 100.0 Marc Lafuente Tell Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
686 99.75 Sergi Estapé Pérez Aula Escuela Europea Barcelona
686 99.75 Arnau Castellà Gusi Institut Antoni Torroja Cervera
686 99.75 David Berruezo Ruvira Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
686 99.75 Martina Cabañero Barragán Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
686 99.75 Núria Alonso Fernández Tecnos Terrassa
686 99.75 Mark Stoyanov Danov Institut Can Jofresa Terrassa
686 99.75 Eudald Torró Palet Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
686 99.75 Lucas Lazar Ionescu Institut Marius Torres Lleida
686 99.75 Martí Cases Herranz Institut Narcís Oller Valls
686 99.75 Robert Mas Sunyer Institut Vall de Llémena Sant Gregori
696 99.5 Krzysztof Wesolowski St. Peter's School Barcelona
696 99.5 Laia Angrill Serra Sagrats Cors Centelles.
696 99.5 Alba Rodríguez Masdeu Sec. d'Institut Tiana Tiana
696 99.5 Enrique Alarcón López Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
696 99.5 Carlos Montero Tomé Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
696 99.5 Àlex Ramón Tapia Bell-lloc del Pla Girona
696 99.5 Oriol Xarpell Manuel Institut Lluís de Peguera Manresa
696 99.5 Josep Baylina Agulles La Farga Sant Cugat del Vallès
704 99.25 Aurora González Gotor Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
704 99.25 Jordi Poch Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
704 99.25 Berta Serrahima González Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
704 99.25 Marc Pons Sant Súnion Barcelona
704 99.25 Aina Grau López Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
704 99.25 Júlia Plaza Duban Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
704 99.25 Mar Segarra Riasol Institut Almatà Balaguer
711 99.0 Claudia Cabrera Mortera Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
711 99.0 Nicole Bonnin Obach Sant Pau Apòstol Tarragona
711 99.0 David Baurier Gómez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
711 99.0 Blai Valero Mora Institut Tarragona Tarragona
711 99.0 Martí Tolo Porté Sagrada Família Viladecans
711 99.0 Albert Carmona Cervera Institut L'Alzina Barcelona
717 98.75 Biel del Castillo Redondo Escola Pia de Mataró Mataró
717 98.75 José Erroz Briones Casa del Roure Barcelona
717 98.75 Lluc Vera Bendicho Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
717 98.75 Nina Montell Kononova Sant Pau Apòstol Tarragona
717 98.75 Berta Coll Bueno Empordà-San José Roses
717 98.75 Lucas Romera García Sant Miquel Barcelona
717 98.75 Roger Corona Soria Escola Pia de Mataró Mataró
717 98.75 Martí Morales Oliver Santa Anna Lleida
717 98.75 Aleix Roca Reverté Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
717 98.75 Mireia Insausti Gilabert Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
717 98.75 Claudia Garriga Carreras Casa del Roure Barcelona
717 98.75 Daniel Criado Mata Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
717 98.75 Daniel Arnau López La Farga Sant Cugat del Vallès
717 98.75 Jan Rodà Bixquert El Carme Sabadell
717 98.75 Biel Pallarès Masvidal Institut Tarragona Tarragona
717 98.75 Pol Grau Cabre EIC Salou
717 98.75 Cèlia Artero Barnés Institut Carles Rahola i Llorens Girona
717 98.75 Ian Bertran Yu Maristes Montserrat Lleida
717 98.75 Cánovas López Nicolau Sant Gregori Barcelona
717 98.75 Iker Soler Morales Escolàpies Figueres Figueres
717 98.75 Adhara Cazorla Mompel Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
717 98.75 Ye Miau Zhu Institut Joan Brossa Barcelona
717 98.75 Raul Rivera Ruiz Institut Escola Vila-romà Palamós
717 98.75 Alan Torriño Institut Escola Pallaresa Santa Coloma de Gramanet
717 98.75 Clara Sánchez Puyalto Casa del Roure Barcelona
717 98.75 Wenjie Chen Valldaura Barcelona
717 98.75 Ainhoa Rosas Zelayeta Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
717 98.75 Marc Gutiérrez Marín Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
717 98.75 Nicolás Bervel Otero Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
717 98.75 Lucas Navarro Robert Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
717 98.75 Xavier Espí Larraz Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
717 98.75 Emma Benítez Martínez Institut Apel·les Mestres L'Hospitalet de Llobregat
717 98.75 Lluc Fisas Pons Institut Montserrat Barcelona
717 98.75 Kyra Barbara Villar Mccord Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
717 98.75 Dídac Frigola Martí Institut Baix Camp Reus
717 98.75 Meritxell Bernadó Casas Institut Mediterrània El Masnou
717 98.75 Pol Minuesa Martí Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
717 98.75 Laia Fouchard Belmonte Institut d'Argentona Argentona
755 98.5 Carlota Ruiz Prado Aula Escuela Europea Barcelona
755 98.5 Àlex Polliotto Institut Montilivi Girona
755 98.5 Asier Mascarilla Guiu Institut l'Olivera La Granadella
755 98.5 Pauline Gavila Charlier Institut Quatre Cantons Barcelona
755 98.5 Eloi Gonfaus Belmonte Institut Serra de Noet Berga
755 98.5 Pol López Serarols Diocesana Navàs
755 98.5 Mark Ugrinovic Sanroma EIC Salou
755 98.5 Pedro Ramón Díaz Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
755 98.5 Marc González Ramon Montessori-Palau Girona
755 98.5 Júlia Ramírez Fernández Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
755 98.5 Luca Sousa Miyawaki Institució Tarragona Reus
755 98.5 Irene Lleonart Collado Institut Baldiri Guilera El Prat de Llobregat
755 98.5 Nil Mata Solé Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
755 98.5 Erik Pérez Esponellà Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
755 98.5 Roc Pagès Aguilera Institut Almatà Balaguer
770 98.25 Mireia Rodríguez Martínez Mestral Sant Feliu de Llobregat
770 98.25 Pau Vives Ros Institut Torredembarra Torredembarra
770 98.25 Dina Fezouine Celma Mater Salvatoris Lleida
770 98.25 Albert Sagarra Jorge Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
770 98.25 Alba Romero Torrà L'Avet Roig Sant Celoni
770 98.25 Marta del Muro García Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
770 98.25 Àlex Vila Piera Garbí Pere Vergés Badalona
770 98.25 Lucas Martínez Melis, Anna Ravell Barcelona
778 98.0 Cesc Llambrich Peñalver Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
778 98.0 Eric Farré Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
778 98.0 John Carlo Jumarang de la Roca Anna Ravell Barcelona
778 98.0 Carla Gralla Sánchez Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
778 98.0 Emma Mangas Delriu Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
778 98.0 Roger Pla Dalmases Institut Teresa Pàmies Barcelona
778 98.0 Gemma Morata González Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
778 98.0 Carlota Vicente Mohino Sant Pau Barcelona
778 98.0 Foix Mateu Capdevila Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
778 98.0 Jan Bustos Mariño La Salle Bonanova Barcelona
778 98.0 Max van Velzen Àgora Sant Cugat del Vallès
778 98.0 Ariadna Moradell de la Fuente Empordà-San José Roses
778 98.0 Carla Garcia Colomé Institut Josep Brugulat Banyoles
778 98.0 Irene Saez Feria Camí II Barcelona
778 98.0 Matteo Aguiar Molina Institut Escola Montagut Santa Susanna
778 98.0 Lucía Carrillo Alonso Sant Josep Reus
794 97.75 Marc Ros Bassas Betània-Patmos Barcelona
794 97.75 Martí Mitjà Núñez Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
794 97.75 Núria Burriel Alfós Maristes La Immaculada Barcelona
794 97.75 Lucia Becerra Achútegui Palcam Barcelona
794 97.75 Bruna Puig Farràs Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
794 97.75 Pau Bergua Vendrell Institut Guillem de Berguedà Berga
794 97.75 Joaquin Rodríguez Agudo Institut Can Jofresa Terrassa
801 97.5 Roque Pollan Rodríguez Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
801 97.5 Eloi Prat Mendoza Institut Josep Brugulat Banyoles
801 97.5 Marina Reda Pérez Empordà-San José Roses
801 97.5 Martí Franco Regué Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
801 97.5 Aloma Garcia Conesa Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
801 97.5 Izan García Estevan Jesús, Maria i Josep Barcelona
801 97.5 Martí Pasquier Gassó Institut Olivar Gran Figueres
801 97.5 Hugo Machado Calaveras Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
801 97.5 Jana Neira García Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
801 97.5 Jana Miro Llosas Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
801 97.5 Ania Guanter Ruiz-morote Institut de Vilafant Vilafant
801 97.5 Oscar Peña Cuadrillero Sant Pau Apòstol Tarragona
801 97.5 Jordi Solé Graus Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
801 97.5 Sara Llubes Ramos Institut Almatà Balaguer
801 97.5 Younes Lazbar Housni Institut Jaume Callís Vic
801 97.5 Marcel Llebaria Forés Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
801 97.5 Annaliese Lawrence-apfelbaum Casa del Roure Barcelona
801 97.5 Walid Chekkouri Chekkouri Joviat Manresa
801 97.5 Elena Mouriz Cabré Vedruna Sagrat Cor Tarragona
801 97.5 Joan Grabalosa Villayandr Institut Escola Greda Olot
801 97.5 Bruna Soler Julià Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
801 97.5 Manuel Pardal Monravá Institució Tarragona Reus
801 97.5 Oriol Granged Pérez Sec. d'Institut Tiana Tiana
801 97.5 Daniela Motta Díaz Institut Quatre Cantons Barcelona
801 97.5 Jan Pallarols Gavaldà La Farga Sant Cugat del Vallès
801 97.5 Daniel Barroso Duarte Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
801 97.5 Arnau Albalate Clarasó Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
801 97.5 Pol Ustrell Montaner La Farga Sant Cugat del Vallès
801 97.5 Daniel Noguera Irazusta Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
801 97.5 Liam Shannon Oliva Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
801 97.5 Sam Casado Amigó Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
832 97.25 Héctor Pardo Misis Garbí Pere Vergés Badalona
832 97.25 Gabriela López Lis La Salle Bonanova Barcelona
832 97.25 Nicolas Vargas Figueroa Institut El Joncar Barcelona
832 97.25 Victoria Cortés Ramírez Institut Vacarisses Vacarisses
832 97.25 Laia González Prieto Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
832 97.25 Ariadna Sarri Gordon Institut Jaume Callís Vic
832 97.25 Martí Matas Jorro Institut Teresa Pàmies Barcelona
832 97.25 Maria Estrada Espín Institut Matadepera Matadepera
832 97.25 Alba María Trujillo Ramírez Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
832 97.25 Hugo Guillén Pérez Sant Josep Sant Boi de Llobregat
832 97.25 Adria Perales Bunko Institut Collblanc La Canonja
832 97.25 Arnau Secanella Navarro La Salle Montcada Montcada i Reixac
832 97.25 Èric Prous Lupiañez Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
832 97.25 Èlia Ferré Jordi Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
832 97.25 Sonia Leonor Pérez Herasme Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
832 97.25 Wangyue Zhou Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
832 97.25 Helena García Benítez Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
832 97.25 Anna Rents St. Peter's School Barcelona
832 97.25 Santiago Rodríguez Llubiá Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
832 97.25 Clàudia Triadú Garcia Escola Pia d'Olot Olot
852 97.0 Valeria Ruíz Camas Sagrat Cor El Vendrell
852 97.0 Mar Piqueras Lim Aula Escuela Europea Barcelona
852 97.0 Chloe Camisón Lozano Maristes Champagnat Badalona
852 97.0 Pau Dachs Sabata Institut Serra de Noet Berga
852 97.0 Oriol Cortés Tena Empordà-San José Roses
852 97.0 Daniel Gros Terrer Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
852 97.0 Jaime Vallés Rebollo Viaró Sant Cugat del Vallès
852 97.0 Marc Bachero Revert Palcam Barcelona
852 97.0 Maria Sena Bruna Betània-Patmos Barcelona
852 97.0 Marc Martí Valldepérez Institut Escola El Temple Tortosa
862 96.75 Érika Cozar Hidalgo Sant Domènec Savio Badalona
862 96.75 Aniol Cirera Busqué Institut Lluís de Peguera Manresa
862 96.75 Lena Urgelés Quiñoa Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
862 96.75 Eloi Satorre Llopis Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
866 96.5 Anna Qué González Puigcerver Reus
866 96.5 Clara Llenas Ponce Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
866 96.5 Ariadna Díaz Matías Sec. d'Institut Tiana Tiana
866 96.5 Joel Fàbrega Exposito Ginebró Llinars del Vallès
866 96.5 Erik Antolín Quesada Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
866 96.5 Gerard Profitós González Montagut Vilafranca del Penedès
866 96.5 Laura Fons Vergé Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
866 96.5 Berta Santander Lleó Sagrat Cor El Vendrell
866 96.5 Guillem Parés Bigas Vedruna-Tona Tona
875 96.25 Luis Garcia Peirats Sagrada Família Tortosa
875 96.25 Emma Gascón Vallbona Col·legi Montclar-Mestral Jorba
875 96.25 Imad López Caballero Jesús Maria Barcelona
875 96.25 Arnau Ribera Garriga Institut Montsoriu Arbúcies
875 96.25 Júlia Guixà Hinojosa Garbí Pere Vergés Badalona
875 96.25 Biel Soler Masó Institut Castell d'Estela Amer
875 96.25 Xavier Garcia Puig Institut El Pedró L'Escala
875 96.25 Arnau Sanchez Moreno Escola Pia de Sabadell Sabadell
875 96.25 Pau Monés Alonso Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
875 96.25 Èric Montaner Garcia Institut Moisès Broggi Barcelona
875 96.25 Biel Serra Espada Institut Montgrí Torroella de Montgrí
875 96.25 Berta Ortiz Curto Institut Roquetes Roquetes
875 96.25 Joel Almirall Edelblutte Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
875 96.25 Aleix Saez Montserrat Barcelona
875 96.25 Mía Pérez Liria Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
875 96.25 Pepe Zamora Clemente Abat Oliba Loreto Barcelona
875 96.25 Jaume Civat Dajer Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
875 96.25 Marc Castella Martorell Institut La Sedeta Barcelona
875 96.25 Jana Alonso Marín Institut Ernest Lluch Barcelona
875 96.25 Miquel Sanz Martínez Elisabeth Salou
875 96.25 Carles Antoni Martin Descarrega Institut Terra Alta Gandesa
875 96.25 Nicolás Pajuelo García El Clot Barcelona
875 96.25 Pol Castellví Cumare Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
875 96.25 Arnau Serra Mansilla Rocaprevera Torelló
875 96.25 Iraí Suitino Benito El Clot Barcelona
875 96.25 Arnau Teixidor Serra Institut El Pedró L'Escala
875 96.25 Adrià Soler Ortega La Salle Reus
875 96.25 Biel Lobato Cangas Escola Pia de Mataró Mataró
875 96.25 Joel Borrega Álvarez La Salle Montcada Montcada i Reixac
875 96.25 Irina Grífols Ribas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
875 96.25 Pedro Blázquez Falcón La Farga Sant Cugat del Vallès
875 96.25 Paolo Dárdano Verdaguer Institut Cirviànum de Torelló Torelló
875 96.25 Martina Hernández Aguilera Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
908 96.0 Adrià Roca Corominas El Clot Barcelona
908 96.0 Ariadna Cortés Fernández Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
908 96.0 Jordi Rubio González Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
908 96.0 Álvaro Casaus Bandera Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
908 96.0 Julen Moras Moreno Montserrat Cerdanyola del Vallès
908 96.0 Emma Mata Vallecillos Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
908 96.0 Alexandra Guerrero Navarro Mare de Déu de la Salut Sabadell
908 96.0 Marc Cuevas Carot Sagrada Família Tortosa
908 96.0 Jan Cordonet Vidal Institut Vall de Llémena Sant Gregori
908 96.0 Paula Cruz Galera Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet
908 96.0 Hugo Vinyals Martín Betània-Patmos Barcelona
908 96.0 Paula Tost Bernat Institut l'Olivera La Granadella
908 96.0 Abril Icart Pascual Ginebró Llinars del Vallès
908 96.0 Eric Villagrasa Monge Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
908 96.0 Joana Rivière Baille Institut Josep Serrat i Bonastre Barcelona
923 95.75 Roger Quintillà Soler Vedruna Balaguer Balaguer
923 95.75 Pau Torres Pla Institut Josep Brugulat Banyoles
923 95.75 Joel Díaz Muntal Institut de Tona Tona
923 95.75 Maria García Cidoncha Mare de Déu de la Serra Montblanc
923 95.75 Daniel Curado Horcas Sagrats Cors Centelles.
923 95.75 Maia Alexandra Russo Sil Barcelona
923 95.75 Samuel Romero Ortas Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
923 95.75 Cesc Català Parrot Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
923 95.75 Enrique Mata González IPSI Barcelona
923 95.75 Adrián Fernández Monge Institut Polinyà Polinyà
923 95.75 Roger Bagot Domínguez Sec. d'Institut El Bruc Riells i Viabrea
923 95.75 Bernat Capellera Serrahima Institut La Sedeta Barcelona
923 95.75 Marta Herrero Olalla Mare de Déu del Carme Tarragona
923 95.75 Avril Serrano Moreno Institut La Vall del Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
937 95.5 Sofia Torres Prat Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
937 95.5 Edgar Soler Prieto Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
937 95.5 Maxim Hamon Vila Ginebró Llinars del Vallès
937 95.5 Max García Fornés Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
937 95.5 Daniela Benito Leiva Institut Matadepera Matadepera
937 95.5 Txell Montserrat Cerdà Institut Narcís Oller Valls
937 95.5 Jana Donat Meneses Institut Escola Industrial Sabadell
937 95.5 Alba Martínez Calderón Sant Domènec Savio Badalona
937 95.5 Aaron Silva López Institut Sabadell Sabadell
937 95.5 Leyre Moyano González Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
937 95.5 Izan Mangas Bertolín Regina Carmeli Rubí
937 95.5 Roger Martínez Martín Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
949 95.25 Maria Roura Augé Les Alzines Girona
949 95.25 Aleix Marlí Artesero Montseny-Poblenou Barcelona
949 95.25 Andrea Morón Pizarro Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet
949 95.25 Lucía Márquez Abad IESA Institut del Teatre Barcelona
949 95.25 Tai Lienas Bonafonte Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
954 95.0 Malak Bensliman Institut de Terrassa Terrassa
954 95.0 Luca Zuccarino Gambin Virolai Barcelona
954 95.0 Jana Llagostera Guerra Mare de Déu del Carme Tarragona
954 95.0 Santiago Ramírez Rico Sant Pau Barcelona
954 95.0 Àlex Laisney Puig Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
954 95.0 Dídac Sánchez Hijano Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
954 95.0 Hug Montserrat Roca Escola Pia de Mataró Mataró
954 95.0 Máximo Manuel Serrabou Calleja La Farga Sant Cugat del Vallès
954 95.0 Ferran de la Rubia Urbina Badalonès Badalona
954 95.0 Eric García Parés Virolai Barcelona
954 95.0 Yunkai Liu Institut Laia l'Arquera Mataró
954 95.0 Jofre Batuecas Gel Minguella Badalona
954 95.0 Alan Gómez Miragaya Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
954 95.0 Mireia Gener Gallego Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
954 95.0 Oriol Puig Rubiales Vedruna Palamós
954 95.0 Adrià Marquès Alcalà Sant Miquel Barcelona
954 95.0 Aleksei Permiakov Institut Escola Vila-romà Palamós
954 95.0 Marc Monegal Broggi Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
954 95.0 Lucas Hürliman López Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
954 95.0 Lucas Carme González Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
954 95.0 Eric de Vlugt Pericas Ginebró Llinars del Vallès
954 95.0 Joan Casas Maillo Mare de Déu del Carme Terrassa
954 95.0 Alícia Rubió Becker Arrels Barcelona
954 95.0 Alicia Linares Sáenz de Miera Mare Nostrum Tarragona
954 95.0 Joan Almela Fernández de Losada Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
954 95.0 Marc López Gisbert Institut Cristòfol Despuig Tortosa
954 95.0 Anouar Hassououi Norredine Institut Roquetes Roquetes
954 95.0 Marc Moreno Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
954 95.0 Pere Madeo Rodríguez Institut Castell d'Estela Amer
954 95.0 Estel Argemí Bové Sec. d'Institut Germans Vila-Riera Camprodon
954 95.0 Miquel Montañá Grifoll Tecnos Terrassa
954 95.0 Alba Matarrodona Anguila Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
954 95.0 David Janoher Alberola Vedruna Palamós
954 95.0 Sara Stankovic Montessori-Palau Girona
954 95.0 Núria Busuioceanuhereu Empordà-San José Roses
954 95.0 Agustí Jausàs Palmés Aula Escuela Europea Barcelona
954 95.0 Biel Crespo Romero Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
991 94.75 Jordi Torrentgenerós Sanglas Institut El Pedró L'Escala
991 94.75 Matilda Collado Tormo Institut Ernest Lluch Barcelona
991 94.75 Nil Anton Belmonte Escola Pia de Mataró Mataró
991 94.75 Sergi Valdenebro Domínguez Sant Domènec Savio Badalona
991 94.75 Cesc Badia Salla Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
991 94.75 Martí Arrufi García Mireia Montgat
991 94.75 Pau Gutes Berenguer Viaró Sant Cugat del Vallès
991 94.75 Sergi Nef Vázquez Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
991 94.75 Nora Trias Aguilera Institut Montilivi Girona
991 94.75 Martí Serra Morera Ginebró Llinars del Vallès
991 94.75 Rodrigo Peñalver Villalba Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
991 94.75 Nerea Ramírez Morales Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
1003 94.5 Clara Montanyà Julià Minguella Badalona
1003 94.5 Arnau Minguella Pujol Institut Baix Camp Reus
1003 94.5 Laia Castañé López Proa Barcelona
1003 94.5 Cesc Boloix Sauca Institut Teresa Pàmies Barcelona
1003 94.5 Jan Roca Busquets Institut Alexandre Deulofeu Figueres
1003 94.5 Miquel Medina Dalmau Montserrat Cerdanyola del Vallès
1003 94.5 Max Gesse Garcia Avenç Sant Cugat del Vallès
1003 94.5 Lluc Molist Costa Escorial Vic
1003 94.5 Núria Dominguez Kotnick Institut Vacarisses Vacarisses
1003 94.5 Marcos Herrera López Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
1013 94.25 Pol Tillo Cardoso Mestral Sant Feliu de Llobregat
1013 94.25 Asier Romero Jordan Maristes Rubí Rubí
1013 94.25 Laia Ruiz Mascaró Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
1013 94.25 Anna Sastre Martín Maristes Montserrat Lleida
1013 94.25 Irina Lepiani Paredes Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
1013 94.25 Biel Balsera Pequera Institut Montserrat Roig Barcelona
1013 94.25 Carla Vázquez Fontanals Maria Ward Badalona
1013 94.25 Roger Torra Pasquet Institut Guillem de Berguedà Berga
1013 94.25 Paula Sánchez Ramos Institut Escola Pallerola Sant Celoni
1013 94.25 Martí Artero Fernández Institut Reguissol Santa Maria de Palautordera
1013 94.25 Júlia Ortega Massó Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
1013 94.25 Fèlix Llonch Balauder Institut Martí l'Humà Montblanc
1013 94.25 Enric Solé Bernadet Institut Joan Segura i Valls Santa Coloma de Queralt
1013 94.25 Cesc Pau Llorens Institut Joan Segura i Valls Santa Coloma de Queralt
1013 94.25 Blanca Guirao Civit Institut Collblanc La Canonja
1013 94.25 Maikel Luís Pimbomaza Zambrano Institut Cendrassos Figueres
1013 94.25 Carlota Rojas Sancho Pineda L'Hospitalet de Llobregat
1030 94.0 Pol Ramírez Enric Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
1030 94.0 Ángel Gamito Gomes Institut Roseta Mauri Reus
1030 94.0 Carlota Querol Perez Jesús Salvador Sabadell
1030 94.0 Joel Rodriguez Oliver Escorial Vic
1030 94.0 Maria Frigola Giró Escolàpies Figueres Figueres
1030 94.0 Mingyu Zhang Liu Mater Salvatoris Lleida
1030 94.0 Pol Mendieta Moral Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
1037 93.75 Blai Garcia Vallvé Sec. d'Institut Begues Begues
1037 93.75 Ona Villarino Gutiérrez Institut Castellbisbal Castellbisbal
1037 93.75 Àlex Capdevila Gierej Montessori-Palau Girona
1037 93.75 Núria Soler Manich Thau Barcelona
1037 93.75 Bruna Albarrán Guarro Sadako Barcelona
1037 93.75 Biel Jaén Arjona Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1037 93.75 Albert Martin Uró Escorial Vic
1037 93.75 Daniel Ruiz González Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
1037 93.75 Julià Rabés Valle Institut La Serra Mollerussa
1037 93.75 Anna Castillo Molina Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
1037 93.75 Ona Pueyo Sigalés Cervetó Granollers
1037 93.75 Pep Llopart Fernández Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
1037 93.75 Hugo Chinelli Boria Betània-Patmos Barcelona
1037 93.75 Marina Viola Miró Elisabeth Salou
1037 93.75 Sandro Papell Olivera Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1037 93.75 Leire Castro González Valldaura Barcelona
1037 93.75 Martí Pera Mañas El Puig Esparreguera
1037 93.75 Luowen Zhan FEDAC-Lleida Lleida
1037 93.75 Marina Genebat López Sant Pau Apòstol Tarragona
1037 93.75 Nicolás Frías Urbano La Farga Sant Cugat del Vallès
1037 93.75 Ona Funollet Díaz Sec. d'Institut Tiana Tiana
1037 93.75 Arnau Aloy Carrascosa Institut d'Auro Santpedor
1037 93.75 Eric Casquero Marin Institut de Masquefa Masquefa
1037 93.75 Marc Quixano Godia Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1037 93.75 Adrián Cabezas Pilligua Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
1037 93.75 Marc Maspons Afuera Institut Manuel Blancafort La Garriga
1037 93.75 Lluc Garín Enrich Verge del Roser Vallirana
1037 93.75 Sofia Mitryukova Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
1037 93.75 Missé Fernández Gerard Institut Sunsi Móra Canet de Mar
1037 93.75 Roque Brandariz Clèries Institut Pedralbes Barcelona
1037 93.75 Biel Vera Crespo Institut La Riera Badalona
1037 93.75 Xavi Pardo Oller Casa del Roure Barcelona
1037 93.75 Izan Martin Bello Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
1037 93.75 Uxia Batán Botey Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
1037 93.75 Martina Tirado Amadeo Sant Pau Apòstol Tarragona
1037 93.75 Adriana Casanova Yepes Montessori-Palau Girona
1037 93.75 Xantal Galvez Masferrer Les Alzines Girona
1037 93.75 Hugo Sanz López L'Horitzó Barcelona
1037 93.75 Ethan Alarcón Gómez Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
1037 93.75 Ona Vidal Sanz Institut d'Alpicat Alpicat
1037 93.75 Greta Flores Álvarez Sagrada Família Viladecans
1078 93.5 Nerea Martínez Cintas Institut Dr. Puigvert Barcelona
1078 93.5 Èric Martínez Alcolea Institut Ramon Berenguer IV Amposta
1078 93.5 Pol Manzano del Río Vedruna Malgrat de Mar
1078 93.5 Ana Morales Pardo La Vall BELLATERRA
1078 93.5 Nel Codinachs Diniz Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
1078 93.5 Denis García Ruz Institut Vil·la Romana La Garriga
1078 93.5 Bautista Tomassetti Ravera Claret Barcelona
1078 93.5 Gago Luna Dunia Sant Gregori Barcelona
1078 93.5 Txell Tugas Sala Verge del Roser Vallirana
1078 93.5 Pol Serra Serret La Salle Mollerussa
1078 93.5 Carla Campos Cerro Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
1078 93.5 Aina Sánchez Molina FEDAC - Sant Narcís Girona
1078 93.5 Ivan Rojas Sánchez Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
1078 93.5 Iris Buxaderas Pujol Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
1078 93.5 Manuel Pastor Pascual Europa Sant Cugat del Vallès
1078 93.5 Ariadna Pérez Pleguezuelos Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
1078 93.5 Tito Viñas de Lucas Santa Teresa de Jesús Tarragona
1078 93.5 Joan Sola Titos Jesús Salvador Sabadell
1078 93.5 Isaac Dueñas Sabater Institut Les Corts Barcelona
1078 93.5 Eloi Ortiz Vendrell Institut La Segarra Cervera
1078 93.5 Marc Vivero Puga Maristes Sants - les Corts Barcelona
1078 93.5 Paula Brull Piqué Institut Priorat Falset
1100 93.25 Mario Fernández Villanueva Institut El Sui Cardedeu
1100 93.25 Íker Sánchez Vives Fax L'Hospitalet de Llobregat
1100 93.25 Soler Nomen Nora Sagrada Família Barcelona
1100 93.25 Pau Ybarra Gascón Claret Barcelona
1100 93.25 Arnau Blecua Martínez Aula Escuela Europea Barcelona
1100 93.25 Iria Cañellas Danoz Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
1100 93.25 Elvis Zhu Arrels Barcelona
1100 93.25 Bernat Coll Garcia Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
1100 93.25 Jana Martínez Masip Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1100 93.25 Mar Garcia Garcia Súnion Barcelona
1100 93.25 Nora Cortada Escofet Institut Narcís Monturiol Figueres
1100 93.25 Naya Cabezas Pomerleau Institut Celestí Bellera Granollers
1100 93.25 Biel Pruna Rodríguez Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
1100 93.25 Blanca Lloret Navarro Vedruna Palamós
1100 93.25 Jerónimo Jiménez Gómez Aula Escuela Europea Barcelona
1100 93.25 Adrià Navarra Fusté Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
1100 93.25 Alba Barriuso Recasens Institut Tarragona Tarragona
1100 93.25 Luis López Ibarz Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
1100 93.25 Mar Gaston Codony Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1100 93.25 Blanca Gutierrez Salvador Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1120 93.0 Èlia Pla Bayó Institut Angeleta Ferrer Barcelona
1120 93.0 Héctor Llana Ojeda Llor Sant Boi de Llobregat
1120 93.0 Alex Castro Higueras Institut Terra Roja Santa Coloma de Gramenet
1120 93.0 Pau Mateu Elias Escola Pia de Terrassa Terrassa
1120 93.0 Víctor Velázquez Rodríguez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1120 93.0 Roc Monserrat Mora Institut Terra Alta Gandesa
1120 93.0 Kelan Bellometti Institut Escola Pallerola Sant Celoni
1120 93.0 Nora Jiménez Gutiérrez Institut de Vilablareix Vilablareix
1120 93.0 Anna Saorin Viver Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1120 93.0 Martina Montesinos Blanco Aula Escuela Europea Barcelona
1120 93.0 Marcos Canela Julia Viaró Sant Cugat del Vallès
1120 93.0 Sandro Celemín Domènech Institut Gelida Gelida
1120 93.0 Mario Dilla Francisco Súnion Barcelona
1120 93.0 Joel Jofre Gasull Institut Narcís Monturiol Figueres
1120 93.0 Oliver Hu Bonino Aula Escuela Europea Barcelona
1120 93.0 Víctor Campos Sánchez Cervetó Granollers
1136 92.75 Bernat Losilla Llobet Vedruna Ripoll
1136 92.75 Roger Sales Sebastià Institut Montserrat Barcelona
1136 92.75 Meritxell Gutierrez Verdaguer Vedruna Palamós
1136 92.75 Clara Blas Zaragoza Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
1136 92.75 Dobrinya Kuznetzov Institut Mediterrània El Vendrell
1136 92.75 Pau Soler Cruz Institut Pla del Bosc Canyelles
1136 92.75 Paula Maureta Capella Institut de Vilafant Vilafant
1136 92.75 Marc Heredia Farré Institut Marta Estrada Granollers
1136 92.75 Arnau Gomis Pastor Súnion Barcelona
1136 92.75 Nil Hidalgo Sinca Institut Mediterrània El Masnou
1136 92.75 Hugo Romero Triviño Institut Jaume I Salou
1136 92.75 Ares Larroya Saavedra Claret Barcelona
1136 92.75 Paula Avila Livez Institut Lluís de Peguera Manresa
1136 92.75 Mar Royo Bueno La Vall BELLATERRA
1150 92.5 Mohamed Aissaoui Aissaoui Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
1150 92.5 Àngel Ossés Falgàs Institut Narcís Monturiol Figueres
1150 92.5 Iker Alonso Caja Institut Alexandre de Riquer Calaf
1150 92.5 Joan Trepat Burgués Institut Almatà Balaguer
1150 92.5 Lluc Cullell González Institut Manuel Blancafort La Garriga
1150 92.5 Andreu Peya Berdala Montessori-Palau Girona
1150 92.5 Ivan Vorobyov Vorobyova Institut Bitàcola Barberà del Vallès
1150 92.5 Blanca Gil Gonzalez Maristes La Immaculada Barcelona
1150 92.5 Yago Moreno Irureta Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
1150 92.5 Eric del Aguila Álvarez María Inmaculada Tremp
1150 92.5 Marc Gallego Lindin Claret Barcelona
1150 92.5 Jaime López Vilaplana Viaró Sant Cugat del Vallès
1150 92.5 Alexandra Valderrey Vasiliev Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
1150 92.5 David Espinosa Carbó Mare de Déu del Carme Tarragona
1150 92.5 Mario Saborit Catalán Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1150 92.5 Clàudia Aulet Albert Institut Olivar Gran Figueres
1150 92.5 Marina Chilneké Bidiar Tort Tecnos Terrassa
1150 92.5 Aasis Sapkota Institut Montserrat Roig Barcelona
1150 92.5 Iago González Pros Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1150 92.5 Alexandre Duato Gómez Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1150 92.5 Biel Jordà Mir Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
1150 92.5 Andrea Báscones Rejas Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1150 92.5 Pau Saló Casajuana La Farga Sant Cugat del Vallès
1150 92.5 Arnau Boadas Valiente Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
1150 92.5 Sergi Callís Cotillas Institut Montsoriu Arbúcies
1150 92.5 Gonzalo Llimiñana Oller Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1150 92.5 Èric Segura Ceballos Mare de Déu de la Salut Sabadell
1150 92.5 Oriol Majó Ribes Thau Sant Cugat del Vallès
1150 92.5 Alba Castells Benito Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
1150 92.5 Martí Perramon Oliver Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
1150 92.5 Bruno Zafra Serrano Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
1150 92.5 Jan Massó Cabré Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
1150 92.5 Marc Coca Caballero Cervetó Granollers
1150 92.5 Marina Macias Jané Sant Domènec Savio Badalona
1150 92.5 Joana Mulet Ortiga Sagrada Família Tortosa
1150 92.5 Biel Sellarès Gómez Institut Angeleta Ferrer Barcelona
1150 92.5 Marc Buixeda Clols Elisabeth Salou
1150 92.5 Marc Capilla Carrascal Sadako Barcelona
1150 92.5 Laia Font López Institut Alexandre Deulofeu Figueres
1150 92.5 Ainhoa Salavedra Ribalta Institut Bosc de la Coma Olot
1150 92.5 Luisa Obeso Sépeda Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1150 92.5 Jan Froese Nogués Escola Pia de Sabadell Sabadell
1150 92.5 Jan Alzaga Colmena Institut Alexandre Satorras Mataró
1150 92.5 Albert Planagumà Pérez Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
1194 92.25 Jan Bujaldón Forrellat El Carme Sabadell
1194 92.25 Guillem Calvo Masllopart Institut Jaume Vicens Vives Girona
1194 92.25 Pau Sociats Gené Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
1194 92.25 Jan Forns Casals Bergantí El Masnou
1194 92.25 Didac Elson Gutiérrez Institut Ciutat de Balaguer Balaguer
1194 92.25 Leo Zaragoza Vento Institut La Sedeta Barcelona
1194 92.25 Iván Elices Martín Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona
1194 92.25 Albert Rodríguez Arias Sagrat Cor-Diputació Barcelona
1194 92.25 Eloi Rafart Bardés Institut Guillem de Berguedà Berga
1194 92.25 Emma Grávalos Oms La Salle Bonanova Barcelona
1194 92.25 Judit Parcet Gordillo Sec. d'Institut El Bruc Riells i Viabrea
1194 92.25 Cristian Marius Manea Onica Mare de Déu del Carme Tarragona
1194 92.25 Ander Maroto Ramírez de Olano Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1194 92.25 Laia Valls Humet Tabor Santa Perpètua de Mogoda
1194 92.25 Oriol Coromines Prat Institut Lluís de Peguera Manresa
1194 92.25 Greta Oliveras Institut Manuel Blancafort La Garriga
1194 92.25 Uliana Serzhant Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
1194 92.25 Alba Esplugas Llempén Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1194 92.25 Paula Vergés Bruna Institut Teresa Pàmies Barcelona
1213 92.0 Mar Naya Peralta Aula Escuela Europea Barcelona
1213 92.0 Ionel-marian Soare Soare Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
1213 92.0 Luca Ravotto Calpena Institut Moisès Broggi Barcelona
1213 92.0 Jan Pérez Marchena Institut de Masquefa Masquefa
1213 92.0 Núria Petit Cabarrocas Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
1213 92.0 Eric González Roige Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
1213 92.0 Aniol Carrera Marco Mare de Déu de la Gleva Les Masies de Voltregà
1213 92.0 Mateo Smiekhov Hamelín-Internacional Laie Montgat
1213 92.0 Joan Costa Puig Aula Escuela Europea Barcelona
1213 92.0 Claudia Armario Vázquez El Roser Sant Julià de Vilatorta
1213 92.0 Clàudia Pi Comas Les Alzines Girona
1213 92.0 Tomás Vilá Arranz Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
1213 92.0 Berta Serrano Araus Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
1213 92.0 Marc Tudela Antúnez Institut Pere Vives i Vich Igualada
1213 92.0 Martí Pujol Valls Institut Ronda Lleida
1213 92.0 Núria Rodríguez Louro Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1213 92.0 Maria Coll Bonjorn Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
1213 92.0 Arnau Montserrat Vera El Carme Lleida
1213 92.0 Artur Udatsnoi Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
1213 92.0 Bernat Daví Blanchart El Carme Sabadell
1213 92.0 Abril Casal Crispi Claret Barcelona
1213 92.0 Agnés Ríos Garcia Puigcerver Reus
1213 92.0 Dúnia Llucià Sot Institut Carles Rahola i Llorens Girona
1213 92.0 Mar Garriga Puig Sec. d'Institut Tiana Tiana
1237 91.75 Arnau Corominas Casals La Salle-Berga Berga
1237 91.75 Èric Pérez Setó Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
1237 91.75 Abril Motato Silva Palcam Barcelona
1237 91.75 Tashi Marcote Liñeiro Institut Sant Elm Sant Feliu de Guíxols
1237 91.75 Aina Parés García Mare de Déu dels Dolors Sant Boi de Llobregat
1237 91.75 Alba Rubio Alonso Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1237 91.75 Oscar Ortega Morano Institut Caterina Albert Barcelona
1237 91.75 Alex Espuny Arce Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1237 91.75 Pau Tous López Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
1237 91.75 Laia Hernández Guijo La Vall BELLATERRA
1237 91.75 Biel Gehlhaar Ramis Institut Teresa Pàmies Barcelona
1237 91.75 Ino Sánchez Morales Institut Celestí Bellera Granollers
1237 91.75 Carla Puig Mata Aula Escuela Europea Barcelona
1237 91.75 Jordina Llaussàs Pujol Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
1237 91.75 Nico Garnica Vilarrubias Abat Oliba Loreto Barcelona
1237 91.75 Lucía Borrell Fiol Montseny-Poblenou Barcelona
1237 91.75 Marc Kervyn de Lettenhove González Aula Escuela Europea Barcelona
1237 91.75 Pau Bromley Mas Joan Pelegrí Barcelona
1237 91.75 Alaia Saubí Teixidor Institut Montilivi Girona
1237 91.75 Albert Cid Plans Bell-lloc del Pla Girona
1237 91.75 Ada Tomàs Tarroja Institut Ciutat de Balaguer Balaguer
1258 91.5 Nicolás Adrados Liu Joan Pelegrí Barcelona
1258 91.5 Álvaro del Risco Pedrosa Institut Carles Rahola i Llorens Girona
1258 91.5 Martí Vargas Guinovart La Presentació Reus
1258 91.5 Pol Cabanellas Rave La Presentació Arenys de Mar
1258 91.5 Aram Botey Manresa Institut Escola Francesc Cambó i Batlle Verges
1258 91.5 Sofia Álvarez Verhoeven Institut de Vilablareix Vilablareix
1258 91.5 Clara Martorell García Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
1258 91.5 Arnau Aznar Romero Sagrada Família Viladecans
1258 91.5 Nicolás Carrascal Pérez Institut Escola Eixample Barcelona
1258 91.5 Ariadna Cantó Hidalgo Institut Ermessenda de Girona Girona
1258 91.5 Maria Moreno Rodríguez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1258 91.5 Ivan López Sánchez Institut Príncep de Viana Barcelona
1258 91.5 Dario Sanz Rivera Institut Collblanc La Canonja
1258 91.5 Guillermo Peña Pérez Betània-Patmos Barcelona
1272 91.25 Asier Riera Plana Institut Escola Vall de Lord Sant Llorenç de Morunys
1272 91.25 Oriol Llongueras Salvans Tecnos Terrassa
1272 91.25 Biel Diaz Holgado Escola Pia d'Igualada Igualada
1272 91.25 Jan Boneu García Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
1272 91.25 Rafael Arrate Sala Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
1272 91.25 Pol Colomer del Castillo Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
1272 91.25 Matías Leonel Meza Barreto Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1272 91.25 Aleix Calduch Huertas Institut Tarragona Tarragona
1272 91.25 Guillem Mata Codorniu Sagrada Família Tortosa
1272 91.25 Laia Sala Bohigas Institut Escola Vila-romà Palamós
1272 91.25 Rafael Nicholas Nairn Institut Joan Oró Lleida
1272 91.25 Aleix Morral Leonés Institut La Ferreria Montcada i Reixac
1272 91.25 Lluc Ferrer i Monclús Institut Joan Mercader Igualada
1272 91.25 Nil Faixedas Forts Institut Montsoriu Arbúcies
1272 91.25 Sergi Marés Pujolràs Institut Castell d'Estela Amer
1272 91.25 Miquel García Ventosa La Salle Bonanova Barcelona
1272 91.25 Luz Gómez Pérez Mare de Déu dels Dolors Sant Boi de Llobregat
1272 91.25 Jofre Rodríguez Manau Institut La Riera Badalona
1272 91.25 David Mario Scundea Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
1272 91.25 Arnau Gràcia de Urrutia Mireia Montgat
1272 91.25 Biel Prats Romeo Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1272 91.25 Andreu Olivares Cendra Institut Vallès Sabadell
1272 91.25 Pep Fernàndez Galofré Institut Narcís Oller Valls
1272 91.25 Blanca Belil Martínez-rovira Betània-Patmos Barcelona
1272 91.25 Èric Cobo Tarrades Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
1272 91.25 Xu Yi Lei Pineda L'Hospitalet de Llobregat
1272 91.25 Ernesto Castañeda Hechavarria Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
1272 91.25 Blanca Mestres Algueró Institut L'Alzina Barcelona
1272 91.25 Alex Sanchez Cerezo Escola Pia de Sabadell Sabadell
1272 91.25 Laia Ferrer Gracia Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
1272 91.25 Marc Rodriguez Romero Institut Jaume Callís Vic
1272 91.25 Eloi Mestre Boonrod Institut Cristòfol Despuig Tortosa
1272 91.25 Alba Sol Suriol Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
1272 91.25 Raimon Vilaseca Bondia Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1272 91.25 Jana Bau Mitjanas Infant Jesús Barcelona
1272 91.25 Boris Elian Morais Mamani Sant Miquel Barcelona
1272 91.25 Ignacio de Evan Rodríguez La Salle Bonanova Barcelona
1272 91.25 Jaime Paños Álvarez Sagrat Cor-Sarrià Barcelona