Àrea de centre



Estableix una nova contrasenya

Llista de les millors puntuacions (6%) de primer de Batxillerat

En total han participat 4522 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 145.0 Roger Lidón Ardanuy Institut Jaume Vicens Vives Girona
2 140.0 Joel Corominas Baix Institut Pla de l'Estany Banyoles
2 140.0 Eric Mateos Coll Freta Calella
4 138.75 Jan Gómez Gou Montessori-Palau Girona
4 138.75 Ruben Mason Carpenter Aula Escuela Europea Barcelona
6 135.0 Xavier Díaz Austrich Institut Jaume Vicens Vives Girona
6 135.0 Nil Leg Bogunyà Escola Pia de Terrassa Terrassa
8 133.75 Alèxia Escudero Ribó Institut Hug Roger III Sort
9 132.5 Luc Linares Fordham Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
10 131.0 Martí Roé Castillo Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
10 131.0 Guillem Pastor Salvador Institut Forat del Vent Cerdanyola del Vallès
10 131.0 Pablo Vega Medrano Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
13 128.75 Adriana Aguiló Martinez Aula Escuela Europea Barcelona
13 128.75 Jordi Ferré García Aula Escuela Europea Barcelona
15 128.5 Adrià Hesse Prats Institut Jaume Vicens Vives Girona
16 127.5 Daniel Moreno Romero La Salle Congrés Barcelona
17 126.0 Hèctor Nualart Rangel Freta Calella
17 126.0 Sergio Leach Maristany Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
19 125.0 Martí Ruiz Sabater Institut Jaume Balmes Barcelona
20 124.75 Ikram Ait Hamou Ould Diffellah Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
21 123.5 Bernat Moreno Lucena Institut Escola Industrial Sabadell
22 123.25 Eugeni Vasiliev Vovk Institut Jaume Vicens Vives Girona
23 122.0 Aniol Simon Saura Wenzl Institut Pau Vila Sabadell
24 121.0 Adrià Armengol Artigas Institut Jaume Balmes Barcelona
24 121.0 Amal Dokkar el Hamoudi Aula Escuela Europea Barcelona
26 119.75 Maria Cabré Vernet Institut Baix Camp Reus
26 119.75 Xavier de Bolós Palomino Bell-lloc del Pla Girona
28 118.75 Berta Bach Manresa Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
29 118.5 Laia Oliver Ribé Freta Calella
29 118.5 Roger Liria Sala Aula Escuela Europea Barcelona
31 118.25 Sergio Domínguez Alonso Institut Viladomat Barcelona
32 117.5 Abdel Rahim Zarfani Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
33 117.25 Ángel Sanz Serrano Aula Escuela Europea Barcelona
33 117.25 Miguel Ardite Casilla Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
35 117.0 Ana Belén Alonso Sáez Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
36 115.75 Roc Figueras Morales Institut XXV Olimpíada Barcelona
37 115.5 Daniel Hurtado Labandeira Aula Escuela Europea Barcelona
38 115.0 Yago Rebollo García Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
39 114.75 Joan Vidal Garcia Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
40 113.75 Gerard Gómez Anglès Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
41 113.0 Álvaro Trigueros Alonso Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
42 112.5 Marc Buxó Morral Ramar 2 Sabadell
42 112.5 Jan Company Garrido Institut de Celrà Celrà
44 112.0 Marc Cascant Sancho Betània-Patmos Barcelona
44 112.0 Maria del Mar Vallès Mitjana Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
46 111.75 Alexánder Macià Alcántara Institut Jaume Vicens Vives Girona
47 111.25 Miquel Calvo Simó Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
47 111.25 Marta Galceran Sas Institut de Flix Flix
49 111.0 Clàudia Sallés Hamelín-Internacional Laie Montgat
49 111.0 Alba Cartró Peris Montagut Vilafranca del Penedès
49 111.0 Víctor Gené Angulo Institut El Castell Esparreguera
52 110.75 Ramón Sánchez Torra La Farga Sant Cugat del Vallès
53 109.5 Nora Bonafonte Pardàs Aula Escuela Europea Barcelona
53 109.5 Francesc Jansana Garolera Institut Antoni Cumella Granollers
53 109.5 Alex Robles Bolea La Farga Sant Cugat del Vallès
56 108.75 Darius Natan Santa Institut Pla de l'Estany Banyoles
57 108.5 Carla Bonsfills Gatell Ramar 2 Sabadell
58 108.0 Carlos Fernández Leiva Institut El Calamot Gavà
58 108.0 Gil Robert Badias Institut Badia i Margarit Igualada
60 107.5 Guillem Martínez Pons Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
60 107.5 Clara Minelli Sánchez Freta Calella
62 107.25 Denys Cherednychenko Institut Les Corts Barcelona
62 107.25 Aran Selga Pérez Institut Viladomat Barcelona
64 107.0 Arnau del Rio Sanz Institut Pere Vives i Vich Igualada
65 106.75 Pol Arbiol Rakuljic Salesians Sant Àngel Barcelona
66 106.5 Martí Gil Comas Llor Sant Boi de Llobregat
67 105.25 Adrià Mínguez Arroyo Institut Pere Vives i Vich Igualada
68 105.0 Tomás Díaz Araujo Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
69 104.75 Helena Folia Cots Aula Escuela Europea Barcelona
70 104.5 Bernat Belmonte Frutos Freta Calella
70 104.5 Ainhoa Aguayo Arias Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
72 104.25 Marc Peralta SEK-Catalunya La Garriga
73 103.75 Nel·la Serrats Solà Institut Forat del Vent Cerdanyola del Vallès
73 103.75 Biel Escolà Rodrigo Escorial Vic
73 103.75 Marc García García La Salle Congrés Barcelona
76 103.5 Roger Gargallo Galindo IPSI Barcelona
77 103.0 Pol Estany González Freta Calella
77 103.0 Bernat Cuscó Collelldemont Institut Antoni Pous i Argila Manlleu
77 103.0 Laia Gabaldà Roqué Institut Emperador Carles Barcelona
77 103.0 Júlia Prades Dalmases Institut Joan Mercader Igualada
77 103.0 Iván Morales Alemany Hamelín-Internacional Laie Montgat
77 103.0 Alex Mangues Rubia Institut Icària Barcelona
77 103.0 Marçal Figueras Llauradó Institut Baix Camp Reus
84 102.75 Polina Redina Chupina Sant Pau Barcelona
84 102.75 Sergi Parera Muñoz Institut Castellbisbal Castellbisbal
86 102.5 Pau Martín Comas Institut Josep Brugulat Banyoles
86 102.5 Albert Berruezo Moreno Sant Miquel dels Sants Vic
88 102.25 Laura Vidal Corominas Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
88 102.25 Martí Badia Fernández Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
90 102.0 Vera Salardón Cristina Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
90 102.0 Pau Quevedo Gabarrós Sant Miquel dels Sants Vic
90 102.0 Joaquim Cifuentes Ventura Institut Ramon Berenguer IV Amposta
90 102.0 Miquel Gargallo Sieiro Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
90 102.0 Carles Carrera Prat Escorial Vic
90 102.0 Eloi Estévez Escayola Institut Lluís de Peguera Manresa
96 101.75 Felix Sáiz Von Fraunberg Institut Pau Vila Sabadell
96 101.75 Daniel Moreno Pintado Institut Pompeu Fabra Martorell
96 101.75 Núria-irma Capatina Institut Marta Mata Salou
96 101.75 Víctor Rocha Jiménez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
100 101.25 Pau González Gutiérrez Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
101 101.0 Arnau Person Requena Proa Barcelona
101 101.0 Joel Pijuan Vela Maristes Champagnat Badalona
103 100.75 Oriol Blancafort Guardiola Institut Jaume Balmes Barcelona
103 100.75 Gemma Comes Sánchez Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
103 100.75 Roc Alavedra Busquet Institut Matadepera Matadepera
106 100.5 Raul García Calleja La Salle Congrés Barcelona
107 100.25 Blai Higueras Ruiz Institut Ramon Muntaner Figueres
108 100.0 Jordi Bravo Rius La Farga Sant Cugat del Vallès
108 100.0 Marcial Berrios Di Muro Jesús i Maria Barcelona
108 100.0 Roger Ribera Moreno Puigcerver Reus
108 100.0 Miquel Barceló Solà Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
112 99.75 Adrián González Saldarriaga Joan Pelegrí Barcelona
112 99.75 Ivan Ferrer Gil Institut El Sui Cardedeu
112 99.75 Jaume Comas Canaleta Institut Jaume Vicens Vives Girona
112 99.75 Joaquim Altés Xifré Institut Baix Camp Reus
116 99.5 Joaquim Larroca Vila Institut Les Corts Barcelona
116 99.5 Lourdes Lorenzo Lovelle Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
116 99.5 Francesc Quesada Redondo Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
116 99.5 Pablo Peñalba Rodríguez Jesús i Maria Barcelona
120 99.25 Lanka Lidia Vaccaro Institut Escola Industrial Sabadell
121 99.0 Xavier Malpartida Tous Institut Joan Mercader Igualada
122 98.75 David Conde Cabezudo Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
122 98.75 Màxim Bonjkiemizz Codern Institut de Terrassa Terrassa
122 98.75 Genís Membrives Riera Freta Calella
125 98.5 Marcel Parrado Santiago Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
125 98.5 Aitor Ilincheta Raventós Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
125 98.5 Abel Luján Canet Institut d'Auro Santpedor
128 98.25 Elia Serra Sagué Institut Montilivi Girona
128 98.25 Yon Pérez López Institut Badalona VII Badalona
130 97.5 Albert Rubio Achón Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
130 97.5 Sergio Palomares Lozano Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
130 97.5 Paula Torreblanca Costa La Salle Bonanova Barcelona
130 97.5 Laia Abio Buil Institut Jaume Vicens Vives Girona
130 97.5 Adrià Mendiara Monge Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
130 97.5 Santiago Díez Albareda Viaró Sant Cugat del Vallès
136 97.25 Andreu Clotas Burgas Institut Ramon Muntaner Figueres
137 97.0 Martí Porter Hoet Institut Jaume Balmes Barcelona
137 97.0 Pau Rayo Bessa Institut Joan Brossa Barcelona
139 96.75 Laura Gonzalez Lozano Institut Pere Borrell Puigcerdà
139 96.75 Oriol Bernadich Fusté Institut Pius Font i Quer Manresa
139 96.75 Marc Gonzalez Boixadera Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
139 96.75 Clara del Valle Mosolier SEK-Catalunya La Garriga
143 96.25 Pol Gallego Coll Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
143 96.25 Joan Barba Sanz Cingle Terrassa
143 96.25 Max Baulenas Truñó Institut Vila de Gràcia Barcelona
146 96.0 Andreu Domingo Pedrocchi Institut Valldemossa Barcelona
146 96.0 Joan Puebla Peña Institut El Castell Esparreguera
146 96.0 Yi Ting Jin Institut Montserrat Roig Barcelona
146 96.0 Alex Gavilán Triquell Institut Baix Camp Reus
150 95.75 Jofre Mas Montoriol Institut Francesc Ribalta Solsona
150 95.75 Pau Torras Espelt Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
150 95.75 Álvaro García Turiel La Farga Sant Cugat del Vallès
150 95.75 Óscar Bosch Spada Aula Escuela Europea Barcelona
154 95.5 Elías López Campayo Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
154 95.5 Calzado García María Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
154 95.5 Andrea Naya García Institut Jaume Balmes Barcelona
154 95.5 Ferran Fuentes Coll Institut de Celrà Celrà
158 95.0 Yasmina Boulkaddid Aharrou Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
158 95.0 Pablo Rey de Olano Viaró Sant Cugat del Vallès
160 94.75 Damià Balló Rodríguez Montessori-Palau Girona
160 94.75 Martí Casals Anglada Institut El Sui Cardedeu
160 94.75 Jon Martí Térmens, Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
160 94.75 María Palomo López Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
164 94.5 Tallón Marrón Carlota Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
164 94.5 Laia Oleart Rabanal Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
166 94.25 Ferran Montero Institut Laia l'Arquera Mataró
166 94.25 Martí Climent López Institut Jaume Balmes Barcelona
168 94.0 Rayan Abriak el Ouahabi Institut Illa de Rodes Roses
169 93.75 Hugo Beneyto Bertran La Farga Sant Cugat del Vallès
169 93.75 Toni Escudé Camprubí Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
169 93.75 Pau Jiménez Rodriguez Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
169 93.75 Albert Porta Caraban Institut Joan d'Àustria Barcelona
169 93.75 Enrique Nasarre Codinach Infant Jesús Barcelona
174 93.5 Pol Dueso Güell Joan Pelegrí Barcelona
174 93.5 Júlia Nicolás Oliver Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
174 93.5 Gabriel Landrein Buendia Àgora Sant Cugat del Vallès
177 93.25 Oriol López Estatuet Institut Jaume Vicens Vives Girona
178 93.0 Joel Rillo Fernández Institut Can Mas Ripollet
178 93.0 Guillem Martínez Rosell Institut Joan Mercader Igualada
180 92.75 Albert el Kadiri Purizaga Institut Joan d'Àustria Barcelona
180 92.75 Robert Garcia Calsina Daina Isard Olesa de Montserrat
180 92.75 Asier Haro Ramírez Sagrat Cor El Vendrell
180 92.75 Adam Capilla Martínez Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
184 92.5 Laura Abril Condomines Institut Montserrat Barcelona
184 92.5 Martí Puig Gallés Tecnos Terrassa
184 92.5 Aitor García Hernández Institut Santa Eugènia Girona
184 92.5 Judith Avilés Ponce Aula Escuela Europea Barcelona
188 92.25 Martina Romero Morillo Institut Baldiri Guilera El Prat de Llobregat
188 92.25 Jan Garcia Comas Llor Sant Boi de Llobregat
188 92.25 Nicoletta Damian Novel Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
188 92.25 Albert Martí Antonenko Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
192 92.0 Cèlia Paronella Lozano Institut Montilivi Girona
192 92.0 Joan Josep Ibáñez Ridorsa Escola Pia de Calella Calella
192 92.0 Blai Palau Santacana Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
192 92.0 Jin Rui Zhang Valldaura Barcelona
196 91.5 Daniel Vera Galvez Institut El Calamot Gavà
196 91.5 Joan Vicente Martín Institut Front Marítim Barcelona
196 91.5 Aleix Martínez Casamitjana Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
196 91.5 Alexandre Mata Gutierrez Montagut Vilafranca del Penedès
200 91.25 Ramon Ladero Puga La Farga Sant Cugat del Vallès
200 91.25 Iris Dotú Martínez Aula Escuela Europea Barcelona
200 91.25 Martina Pratdesaba Bruno Pérez Iborra Barcelona
200 91.25 Pau Borrell Bullich Institut Icària Barcelona
200 91.25 Julen Vizcaino Coma Institut Vil·la Romana La Garriga
205 91.0 Miguel Ordejón de Prada Claret Barcelona
205 91.0 Gerard Jensen Olmos Institut Moisès Broggi Barcelona
205 91.0 Pablo Aparicio Crespo Institut Moisès Broggi Barcelona
208 90.75 Laia Rodríguez Castillo Aula Escuela Europea Barcelona
208 90.75 Eduardo Hernández Pareja Aula Escuela Europea Barcelona
208 90.75 Jan Toribio Bermúdez Institut Pius Font i Quer Manresa
208 90.75 Fabian Casado Rodríguez Institut Narcís Oller Valls
208 90.75 Pol Comas Ripoll Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
208 90.75 Cèlia Sans Pascual Jesús, Maria i Josep Barcelona
214 90.5 Roger Rafel Tur Roca Barcelona
214 90.5 Jordi Abelló Sunyer Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
214 90.5 Muñoz Macià Sofía Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
214 90.5 Maria Torruella Cerqueda Institut La Mitjana Lleida
214 90.5 Quim Ortiz Camats Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
219 90.25 Adrià Mercadé Jimenez Institut Lluís Vives Barcelona
219 90.25 Aina Galán Vinyoles Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
219 90.25 Pau Carulla Lechosa Claret Barcelona
219 90.25 Gina Fernandez Grabulosa Institut La Garrotxa Olot
219 90.25 Mariona Solsona Roglan Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
224 90.0 Joel Gil Santana Vedruna Malgrat de Mar
224 90.0 Anna Anguera Travé Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
224 90.0 Alberto Lajara Palomino Viaró Sant Cugat del Vallès
224 90.0 Bruno Miralles Barba Betània-Patmos Barcelona
224 90.0 Isaac Ureña Prieto Sant Gabriel Viladecans
224 90.0 Javier Crespo Molinario Sagrado Corazón Barcelona
224 90.0 Sergi Castell Borrell Joan Pelegrí Barcelona
224 90.0 Marc Ferrer Comellas Tecnos Terrassa
224 90.0 Àlex Manero Tomàs Institut Pons d'Icart Tarragona
233 89.75 Nelson Téllez Carreño Institut Cristòfol Despuig Tortosa
233 89.75 Ana Olarte Gutiérrez Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
233 89.75 David Puig Institut Baix Montseny Sant Celoni
236 89.5 Andreu López Pérez Proa Barcelona
236 89.5 Alejandro Bonilla Monzó Jesús i Maria Barcelona
236 89.5 Abel Abad Cantudo Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
239 89.25 Laura Doral Gómez La Salle Congrés Barcelona
239 89.25 Joel Santamaria Portí Institut Lluís de Peguera Manresa
239 89.25 David Guerrero Casòliva Institut Guillem de Berguedà Berga
239 89.25 Lucas Diaz Lopez Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
243 89.0 Gabriel Fernández Raventós Institut Narcís Oller Valls
243 89.0 Bernat Esteve Sagarra Virolai Barcelona
243 89.0 Pedro Villanova Escobar Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
243 89.0 Laura Viñola Renart Institut Jaume Vicens Vives Girona
243 89.0 Berta Perals Garcia Joan Pelegrí Barcelona
248 88.75 Nil Carbó Escamilla Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
248 88.75 Helena Villares Santiago Institut Pompeu Fabra Martorell
248 88.75 Pol Suárez Giménez Institut Joan Oró Lleida
248 88.75 Pol Canudas Viñas Institut de Puig-reig Puig-reig
248 88.75 Aritz Salsas Gurruchaga Aula Escuela Europea Barcelona
248 88.75 Pau Suñol de Andrés Mireia Montgat
248 88.75 Núria Puig Rovira Sagrat Cor-Diputació Barcelona
255 88.5 Carlos Alonso Gutiérrez Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
255 88.5 Marta Plana Montserrat Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
255 88.5 Laura Barrero Pastor Ramar 2 Sabadell
255 88.5 Santiago Decia Institut de Constantí Constantí
255 88.5 Berta Serra Balaguer Institut Forat del Vent Cerdanyola del Vallès
260 88.25 Daniela Trias Marzá Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
260 88.25 Arnau Yanes Sitjà Institut Montilivi Girona
260 88.25 Laura del Viejo Santaren Freta Calella
260 88.25 Maria Roldán Revilla Institut Badalona VII Badalona
260 88.25 Jordi Borraz Labrador Jesús, Maria i Josep Barcelona
265 88.0 Dúnia Pérez Sala Institut Alexandre Deulofeu Figueres
265 88.0 Oriol Civit Marcet Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
265 88.0 Sara Mateu Rojas Institut Jaume Vicens Vives Girona
265 88.0 Daniel Escorriola Faneite Jesús, Maria i Josep Barcelona
265 88.0 Marc Villagrasa Monge Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
265 88.0 Javier Arnalte Rubio Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
265 88.0 Tomàs Parramon Institut Pedralbes Barcelona
265 88.0 Maria Corriente Reales Escoles Freta Educació Maresme Mataró