Àrea de centre



Estableix una nova contrasenya

Llista de les millors puntuacions (6%) de cinquè de Primària

En total han participat 13327 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 120.0 Txell Barba Azcoitia Escola Lacustària Llagostera
1 120.0 Celorio Sánchez Emma Meritxell Mataró
1 120.0 Arnau Roldan Galera Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1 120.0 Martí Pons Fernández Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
1 120.0 Ignasi Costa Gaona Oms i de Prat Manresa
1 120.0 Eudald Solans Algué Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
1 120.0 Daniel Figueras Mateu Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1 120.0 Oleguer Jové Fernández El Carme Tarragona
1 120.0 Pau Martínez Sánchez La Salle Reus
1 120.0 Martí Duch Gil Escola Sant Martí Barcelona
11 116.25 Queralt Rovira Oliva Escorial Vic
11 116.25 Lucas Galceran Badia Betània-Patmos Barcelona
11 116.25 Santiago Escarabajal Cepeda Aula Escuela Europea Barcelona
11 116.25 Tomàs Navarro Cockroft Avenç Sant Cugat del Vallès
11 116.25 Marc Callejo Mercadé Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
16 115.0 Hector Sola Alenda Nen Jesús de Praga Badalona
16 115.0 Arnau Aragües Roy Escola Pompeu Fabra Barcelona
16 115.0 Biel Herreros Muntané Escola Ginesta Matadepera
16 115.0 Roger Fabra Pons Escola Enric Casassas Sabadell
16 115.0 Martina González Boix Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
16 115.0 Ainara Angulo Meler Claret Barcelona
16 115.0 Roc Bausà Ginesti Escola Enric Casassas Sabadell
16 115.0 Robert Arce Yang Escola Vora Mar Salou
16 115.0 Paula Dumont Ferret Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
16 115.0 Biel Gimeno Martín Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
16 115.0 Laia Fuster Riberas Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
16 115.0 Andreu Pastor Cuadrado Escola M. Àngels Anglada Figueres
16 115.0 Josep Contini Vallès Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
16 115.0 Albert Jimenez Castillo Avenç Sant Cugat del Vallès
16 115.0 Nil Zapata Casals Escola Pràctiques II Lleida
16 115.0 Leo Quílez Claveria Llor Sant Boi de Llobregat
16 115.0 Josep Forasté Guardiola Puigcerver Reus
16 115.0 Dídac Manye Pujol Escola de Pràctiques Tarragona
16 115.0 Miguel Rodríguez Campa Montseny-Poblenou Barcelona
16 115.0 Marc Martínez Permanyer Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
16 115.0 Joan Fabregat Collado Escola Pompeu Fabra Barcelona
16 115.0 Nicolàs Alonso Sardina Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
16 115.0 Ester Pita López Escola Sant Martí Barcelona
16 115.0 Carla Laguarda Carrascosa Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
16 115.0 Jiaqi Huang Qiu Asunción de Nuestra Señora Barcelona
16 115.0 Paula Fortuny Navarro Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
16 115.0 Mariona Tio Solanes Escola Doctor Joaquim Salarich Vic
16 115.0 Adrià González Moriscot Escolàpies Figueres Figueres
16 115.0 Ferran Rios Rangel Escola El Cim Teià
45 113.75 Victor Masip Ordoyo Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
45 113.75 Víctor Rodríguez Gallardo Escola de Can Llong Sabadell
45 113.75 Ona Donker Gisbert Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
45 113.75 Oliver Sánchez del Río Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
45 113.75 Jaikel Davidson Vergés Peter Pan Barcelona
45 113.75 Núria Arzuaga Morancho Empordà-San José Roses
45 113.75 Martí Barba Serarols Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
45 113.75 Aran Baulida Llanas Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
45 113.75 Aimar Cristóbal Roch Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
45 113.75 Ignasi Carbonell Fusté L'Avet Terrassa
45 113.75 Aitor González Mesas Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
56 112.5 Martina Rubio Perez Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
56 112.5 Maria del Carme Pallarès Pèrez Escola Pompeu Fabra Barcelona
58 111.25 Madlen Enikolopova Aula Escuela Europea Barcelona
58 111.25 David Turiel Lloveras Escola Les Mèlies Vilafant
58 111.25 Teseo Solé Hervello Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
58 111.25 Xènia Pié Corts Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
58 111.25 Mikhail Nadirashvili Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
58 111.25 Pablo Peret Ramos Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
58 111.25 Guillermo Matas Gonzalez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
58 111.25 Joan Fitó Arnet Betània-Patmos Barcelona
58 111.25 Mar Simon Roca Sant Nicolau Sabadell
58 111.25 Laia Sánchez Fernández Oms i de Prat Manresa
68 111.0 Edurne Fernández Beneyto Escola Aldric Cassà de la Selva
68 111.0 Ferriol Salvador Alberich Escola L'Esquirol - ZER Vall de Ter Ogassa
70 110.75 Roger Díez Piqué Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
71 110.0 Ton Pujol Perramon Mowgli Igualada
71 110.0 Martí Palol Palahí Escola Migdia Girona
71 110.0 Luana Dieulefait Peter Pan Barcelona
71 110.0 Biel Marcos Camps Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
71 110.0 Adrià Ruiz Jiménez Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
71 110.0 Pau Casanovas Salvadó Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
71 110.0 Bru Font Bardera Escola Josep Pallach Figueres
71 110.0 Martí Artigas Sanchez Avenç Sant Cugat del Vallès
71 110.0 Daniel Pastor de Castro Aula Escuela Europea Barcelona
71 110.0 Daniil Efimov Escola Marià Cubí i Soler Malgrat de Mar
71 110.0 Alba Ribas León La Salle Bonanova Barcelona
71 110.0 Arianna Garcia Colombo Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
71 110.0 Asier Linares Mir-mir Escola Serena Vall Sant Andreu de Llavaneres
71 110.0 Gabriel Ferrer Durany Viaró Sant Cugat del Vallès
71 110.0 Biel Tudela Puig El Clot Barcelona
71 110.0 Shiori Haginoya Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
71 110.0 Guillem Peiret Puigmulé La Salle Bonanova Barcelona
71 110.0 Erika Riera Ruppmann Sant Lluís Barcelona
71 110.0 Vega Torres Meijide IPSI Barcelona
71 110.0 Nil Viñas Roig Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
71 110.0 Carla Jimenez Limones FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
71 110.0 Pau Boada Güell Escola Josep Madrenys Vilobí d'Onyar
71 110.0 Íngrid Jimenez Berenguer Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
71 110.0 Pol Peix Pano Sant Felip Neri Barcelona
71 110.0 Gerard Roig Sorroche Mowgli Igualada
71 110.0 Miquel Mer i Palacios Sadako Barcelona
71 110.0 Santiago Seguí Varela Doctor Masmitjà Girona
71 110.0 Iván Arjona Bereza Aula Escuela Europea Barcelona
99 109.75 Joaquim Trepat Fucho Thau Barcelona
100 108.75 Biel Galofré Utset Escola Creu Alta Sabadell
100 108.75 Cervilla Murga Ferran Meritxell Mataró
100 108.75 Adam Pérez Bagdad Escola Els Picots Lliçà d'Amunt
100 108.75 Joana Hernández Queralt Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
100 108.75 Nil Bernet Treviño Escola Pia de Balaguer Balaguer
100 108.75 Paula Sánchez Gómez FEDAC-Súria Súria
100 108.75 Oriol González Novés El Carme Tarragona
100 108.75 Júlia del Olmo Subirà La Salle Reus
100 108.75 Marc Fernàndez Zaballos Escola Progrés Badalona
100 108.75 Martí Gavaldà Fan Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
100 108.75 Valeria Fernández Solé Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
100 108.75 Tània Victori Escrich Claret Barcelona
100 108.75 Júlia Borges de Villasante El Cim Vilanova i la Geltrú
100 108.75 Carla Díaz Barroso Escola Jaume Balmes Cervera
100 108.75 Juana Pérez Ereño Proa Barcelona
100 108.75 Carla Miguel Vives Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
100 108.75 Liane Sánchez Stjà Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
100 108.75 Aran Sivill Pla Institut-Escola Guillem de Balsareny Balsareny
100 108.75 Mireia Wangzhang La Salle Reus
100 108.75 Ían Martin Teixidor Escola Bora Gran Serinyà
100 108.75 Vera Cruixent Ardite Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
100 108.75 Laia Codina Vila Thau Barcelona
100 108.75 Max Naves Carrasco Escola Mossèn Albert Vives La Seu d'Urgell
100 108.75 Quim Cañada Ribera Sant Jordi Fornells de la Selva
100 108.75 Isaac Vilaret Ramos FEDAC-Sant Andreu Barcelona
100 108.75 Naia Bayés González Thau Barcelona
100 108.75 Iago Soler de Dalmau Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
127 108.25 Clàudia Segarra i Gabarró Aula Escuela Europea Barcelona
128 108.0 Jordi Reixach Julià Escola La Vall del Terri Cornellà del Terri
129 107.5 Berta Quingles Daví Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
129 107.5 Cesc Soldevila Díaz Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
129 107.5 Santi Romagosa Prickett Escola La Serreta Alella
129 107.5 Isaac Calderé Sabidó Escola Mogent Montornès del Vallès
133 107.0 Aleix Gil Anguas Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
134 106.25 Nina Ruz Carcéles La Salle Reus
134 106.25 Ruoyao Zhang Vedruna-Tona Tona
134 106.25 Jordina More Herrero Escola Eiximenis Girona
134 106.25 Blai Llauradó Font El Carme Tarragona
134 106.25 Lúa Roel Sánchez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
134 106.25 Raul Sanchez Fuentes Escola Països Catalans Lleida
134 106.25 Queralt Sanclement Sariñena Tecnos Terrassa
134 106.25 David Castells Cribio Avenç Sant Cugat del Vallès
142 106.0 Noa Borras Guzman Badalonès Badalona
142 106.0 Jan Bosch Batlle Escola Ginesta Matadepera
142 106.0 Caroline Rodrigues Amaral FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
145 105.75 Aina Miralles Escoda Sant Nicolau Sabadell
145 105.75 Laia Planelles Rodriguez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
147 105.0 Daniel Cazalla Barea Barcanova Santa Perpètua de Mogoda
147 105.0 Éric Pizarro Funes Sant Miquel Barcelona
147 105.0 Elio Nieto Núñez Escola Mestres Montaña Granollers
147 105.0 Alguer Geli Puigbert Escola Mas Clarà La Bisbal d'Empordà
147 105.0 Yi Heng Huang Asunción de Nuestra Señora Barcelona
147 105.0 Oriol Rodríguez Fernández Escola Mar Nova Premià de Mar
147 105.0 Sofia Sanabra Trabal Infant Jesús Barcelona
147 105.0 Quim Dorca Martinez Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
147 105.0 Gerard Autó Lecina Badalonès Badalona
147 105.0 Marc Lorca Solé Escola Misericòrdia Canet de Mar
147 105.0 Tambo Arce Estrella Kate Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
147 105.0 Gabriel Chamrin Basun Aula Escuela Europea Barcelona
147 105.0 Quim Colell Casas Institut Escola Vall de Lord Sant Llorenç de Morunys
147 105.0 Helena López Pérez Escola Alta Segarra Calaf
147 105.0 Maria Niubó González Escola Els Picots Lliçà d'Amunt
147 105.0 Marc Martínez Roig Sant Miquel Barcelona
147 105.0 Rafael Luque Moreno Escola Pax Tarragona
147 105.0 Ramon Tarruella Armengol Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
147 105.0 Josep Otero Solà Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
147 105.0 Arnau Sans Pisa Tecnos Terrassa
147 105.0 Joel López Manich Sant Josep Sant Boi de Llobregat
147 105.0 Enzo Jimenez Riera Escola d'Avinyonet del Penedès Avinyonet del Penedès
147 105.0 Magí Aresté Garcia Santa Teresa de Jesús Tarragona
147 105.0 Aniol Comas Perxacs Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
147 105.0 Àlex Ramírez Gómez Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
147 105.0 Noa Peramos Llagostera Escola Can Besora Mollet del Vallès
147 105.0 Emma Alibés Ibañes Reina Elisenda Barcelona
147 105.0 Oriol Borràs Parrilla Escola La Sagrera Santa Eulàlia de Ronçana
147 105.0 Serra Barniol Ona Escola Les Muralles Montblanc
176 104.75 Queralt Cladellas Rovira Escola Miquel Martí i Pol Sabadell
176 104.75 Neo Jornet Käck Escola Mar Nova Premià de Mar
176 104.75 Aina Botargues Perpinyà Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
176 104.75 Jan Lamarca Gallego Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
180 104.5 Santi Español Guiu Escola Bertí L'Ametlla del Vallès
180 104.5 Ona Inglès Oriol La Presentació Reus
182 104.25 Carla Cantal Esteve Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
183 103.75 Martina Serra Ferraz Santa Dorotea Barcelona
183 103.75 Roca López Javier Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
183 103.75 Sara Gómez Carazo Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
183 103.75 Jofre Armengol Hugué Escola Angeleta Ferrer Mataró
183 103.75 Àlex Espín Martín Escola Ginesta Matadepera
183 103.75 Guillem Miró Miranda Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
183 103.75 Aina García Padilla Maristes Champagnat Badalona
183 103.75 Berta Daniel Arribas Sant Nicolau Sabadell
183 103.75 Pep Mitjana Cruz Escola Mossèn Albert Vives La Seu d'Urgell
183 103.75 Joseph Jarek Pérez Osorio Escola Creu Alta Sabadell
183 103.75 Guillem Xandri Lafuente Escola Miquel Martí i Pol Sabadell
183 103.75 Raül Vidal Martín Escola d'Avinyonet del Penedès Avinyonet del Penedès
183 103.75 Oriol Torres de Marchi Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
183 103.75 Marc López López Escola Campderrós Vallirana
183 103.75 Marcel Pons Colom Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
183 103.75 Oriol Suñer Pujol Escola Aldric Cassà de la Selva
183 103.75 Nil Ruiz Garcia Sant Josep Reus
183 103.75 Estel Novell Prats Escola Ramon Farrerons Bell-lloc d'Urgell
183 103.75 Arnau Vilaret Romera Escola Miquel Martí i Pol Sabadell
183 103.75 Albert Portell Fontanals Avenç Sant Cugat del Vallès
183 103.75 Eduard Terrados Soler Escola Can Besora Mollet del Vallès
183 103.75 Cloe Jiménez Duran Escola Tagamanent La Garriga
183 103.75 Àlex Navarro Mínguez Canigó L'Hospitalet de Llobregat
183 103.75 Biel Ruiz Corbera Escolàpies Figueres Figueres
183 103.75 Maria Primo Gardenyes Escola L'Àlber Albesa
183 103.75 Hamza Uahhoudi Oms i de Prat Manresa
183 103.75 Andreu Palau González Claret Barcelona
183 103.75 Emma Bonet Rodríguez Vedruna L'Espluga de Francolí L'Espluga de Francolí
183 103.75 Miquel Soto Blanch Bell-lloc del Pla Girona
183 103.75 Alex Blasby Collado Àgora Sant Cugat del Vallès
183 103.75 Téllez Bardina Maia Meritxell Mataró
183 103.75 Joel Hormigo López Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
183 103.75 Roger Ribas Garreta Escola Ginesta Matadepera
183 103.75 Marc de Miguel Coll Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
183 103.75 Martí Ardiaca Garcia Sant Lluís Barcelona
183 103.75 Víctor Farrès Gracia EIC Salou
219 103.5 Nico Dürr Selvi Escolàpies El Masnou El Masnou
219 103.5 Daniel Ivanov Ivanov Escola Salou Salou
221 103.0 Benja Castella Solera Regina Carmeli Rubí
221 103.0 Gabriel Gonzalez Feo Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
223 102.75 Bové Griñó Bernat Escola Les Muralles Montblanc
224 102.5 Adrià Serra Mas Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
224 102.5 Emma Boada Teixido Minguella Badalona
224 102.5 Ho Sung Moon Aula Escuela Europea Barcelona
224 102.5 Pol Anglès Sibils Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
224 102.5 Aleix Vinyals Recasens Thau Barcelona
224 102.5 Àlex Martínez Rodríguez Montagut Vilafranca del Penedès
224 102.5 Alba Rodríguez Huete Nen Jesús de Praga Badalona
224 102.5 Aniol Ortolà Ginès Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
224 102.5 Rosó Frauca Núñez Asunción de Nuestra Señora Barcelona
224 102.5 Eric García Arnaiz Escola Salou Salou
224 102.5 Pere Pérez Garciandia Maristes Montserrat Lleida
224 102.5 Eloi Velasco Funalleras Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
224 102.5 Hernán Simón Núñez Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
224 102.5 Bernat Boix Esquius Claret Barcelona
224 102.5 Gerard Úrios Fernández Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
224 102.5 Adrià Martín Ozaeta Institut Escola El Temple Tortosa
224 102.5 Ivo Puig Martínez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
224 102.5 Nil Pere Casanovas Langa Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
224 102.5 Iván Faure Almerge Asunción de Nuestra Señora Barcelona
224 102.5 Emma Langenauer Rahola Thau Barcelona
224 102.5 Àlex Monreal Tomás López Torrejón Badalona
224 102.5 Pau Badia Pardos Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
224 102.5 Marc Pérez Pérez Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
224 102.5 Guillem Martí Ponsa L'Avet Terrassa
224 102.5 Laia Raventós Vidal Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
224 102.5 Martina Basabe Larriba Aula Escuela Europea Barcelona
224 102.5 Genís Sans Cabré Escola Pia de Balaguer Balaguer
224 102.5 Manuel de Francisco García Escola Progrés Badalona
224 102.5 Martí Giró Carbajo Escola Puiggraciós La Garriga
224 102.5 Rita Marcos Rivero Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
224 102.5 Pol Fabregat Sagaste Aula Escuela Europea Barcelona
224 102.5 Tomás Bay Varella Sant Felip Neri Barcelona
224 102.5 Ferran Calvet Tejera Escola Pia de Balaguer Balaguer
224 102.5 Pol Caudet Estrada Llor Sant Boi de Llobregat
224 102.5 Álvaro Cortés Galià Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
259 102.25 Alejandro Domingo Ortiz El Carme Tarragona
259 102.25 Josep Fernández Gomis Oms i de Prat Manresa
261 102.0 Nil Salas Prujà Escola Sant Andreu de Borrassà Borrassà
261 102.0 Aitana Alvira Escrivà Tecnos Terrassa
261 102.0 Àlex Lehr Gómez Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
264 101.75 Iara Suárez Díaz Oms i de Prat Manresa
264 101.75 Guillem Barrera Ruiz Escola Misericòrdia Canet de Mar
266 101.25 Gal.la Solé Grabolosa Escorial Vic
266 101.25 Aaron Pellejeros Beltran Escola Jaume Balmes Cervera
266 101.25 Roger Garcia Rius Sant Miquel Barcelona
266 101.25 Nil Pedrón Vilaseca Escola Les Escoles Gurb
266 101.25 Lídia Vilar Sáez Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
266 101.25 Daniela Hernández González Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
266 101.25 Pere Salvador Alberich Escola L'Esquirol - ZER Vall de Ter Ogassa
266 101.25 Leopoldo Bain Guillén Escola Creu Alta Sabadell
266 101.25 Judith Montero Carreras Thau Barcelona
266 101.25 Martina Molina Segovia Escolàpies El Masnou El Masnou
266 101.25 Biel Condom Navas Bell-lloc del Pla Girona
266 101.25 Pau Gual Ahmad Tecnos Terrassa
266 101.25 Elena Fontanals Gómez Escola Rivo Rubeo Rubí
266 101.25 Jan Casas Prats Escola Ginesta Matadepera
266 101.25 Marc Gascón Grau Tecnos Terrassa
266 101.25 Miquel Mademont Pagès Escola Bora Gran Serinyà
282 101.0 David Medina Palau Aula Escuela Europea Barcelona
282 101.0 Pablo Perujo Navarro Maristes Champagnat Badalona
282 101.0 Carla Figuerol Ardiaca Vedruna Balaguer Balaguer
285 100.75 Irene Alcaide Jiménez Llor Sant Boi de Llobregat
285 100.75 Lluís Marquès Bravo Escolàpies El Masnou El Masnou
285 100.75 Queralt Zanuy Costa Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
285 100.75 Eloi Hurtós Rodríguez Escola Sant Andreu de Borrassà Borrassà
285 100.75 Bruna Català Aloy Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
290 100.0 Joan Ruiz Yeste Thau Sant Cugat del Vallès
290 100.0 Roger Llaó Forcadell Institut Escola El Perelló El Perelló
290 100.0 Jan Rodríguez Gamell Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
290 100.0 Sarah Pozo de Lemos Escola Jaume Llull Sant Andreu de Llavaneres
290 100.0 Clàudia Balanyà Gómez Llor Sant Boi de Llobregat
290 100.0 Tomeu Primavera Permanyer Tecnos Terrassa
290 100.0 Abril Tudela Llorens Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
290 100.0 Roger Moliner Prados Escola Mas Clarà La Bisbal d'Empordà
290 100.0 Leo Sablon Llorach Escola de Pràctiques Tarragona
290 100.0 Emma Armenter Almenar Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
290 100.0 Alba Cedano Lucia Airina Terrassa
290 100.0 Kai Nieto Okura Escola Pla de Girona Girona
290 100.0 Aina Dalmases León Escola Pereanton Granollers
290 100.0 Ainara Clivillé Solà Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
290 100.0 Àlan Coll Navarro Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
290 100.0 Abril Grau Cabré EIC Salou
290 100.0 Xin Rui Zhu Escola Els Ganxets Reus
290 100.0 Anna Morazzani Montserrat Cerdanyola del Vallès
290 100.0 Nil Asensio Carreras Mare de Déu de la Serra Montblanc
290 100.0 Santi Oliver Park Escola Ginesta Matadepera
290 100.0 Arnau Bosch Andreu Escola Joan Reglà Bàscara
290 100.0 Marçal Riera Hernàndez Escola Turó del Drac Canet de Mar
290 100.0 Gerard Sanchez Verdura Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
290 100.0 Sofía Conde Suanzes Aula Escuela Europea Barcelona
290 100.0 Mar Nomdedeu Cornadó Betània-Patmos Barcelona
290 100.0 Arnau Clavell Galceran Minguella Badalona
290 100.0 Daniel de Medeiros Porto Sampaio Escola La Farigola del Clot Barcelona
290 100.0 Martí Rovira Presseguer Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
290 100.0 Alejandro Coello Ferré Viaró Sant Cugat del Vallès
290 100.0 Andrea Torras Borrell Sant Nicolau Sabadell
290 100.0 Nerea Lasurt Rodriguez Avenç Sant Cugat del Vallès
290 100.0 Pau Roca López Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
290 100.0 Iván Bello Díez Escola Progrés Badalona
290 100.0 Aleix Puig Finazzi Escola Migdia Girona
290 100.0 Nora Martinez Arakraki Montseny-Poblenou Barcelona
325 99.75 Martí Guardia Calonge Sant Miquel dels Sants Vic
325 99.75 Didac Solé Coll El Carme Tarragona
325 99.75 Cloe Colás Yélamos La Salle Horta Barcelona
328 99.5 Jan Feiyuan Arrufat Escobar Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
328 99.5 Víctor Castillo Madre Sant Miquel Barcelona
328 99.5 Clara Cid Masip Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
328 99.5 Clara Fernández Lledó EIC Salou
328 99.5 Marc Espiga Marimon Betània-Patmos Barcelona
333 99.0 Lucía Ruiz Palacios Tecnos Terrassa
334 98.75 Angel Cañada Bote Cumbres-3 Esplugues de Llobregat
334 98.75 Guillem Nicolàs Nuñez Sant Nicolau Sabadell
334 98.75 Paula Albor Puigsasllosas Escola Bellpuig Sant Julià de Vilatorta
334 98.75 Jana Guiral Requena IPSI Barcelona
334 98.75 Enzo Ballesta Martínez Vedruna Sagrat Cor Tarragona
334 98.75 Lola Valls Vicente Sant Felip Neri Barcelona
334 98.75 Álex Barrachina Torres Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
334 98.75 Anna Grau Corbella Institut Escola Barnola Avinyó
334 98.75 Pau Pons Telles Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
334 98.75 Arnau Aguilera Solés Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
334 98.75 Dylan Sampere de Viladecavalls Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
334 98.75 Daniel Montoro Galán Escola Migdia Girona
334 98.75 Laia Caralt Barril Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
334 98.75 Pol Gómez Collado IPSI Barcelona
334 98.75 Joana Graus Serrabasa Escorial Vic
334 98.75 Martí Garrido Pastor Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
334 98.75 Neus Moreno Vives Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
334 98.75 Laura Carles Garcia Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
334 98.75 Tomeu Aresté Garcia Santa Teresa de Jesús Tarragona
334 98.75 Tej Awasthi Peter Pan Barcelona
334 98.75 Harrison Alexander Romanus Olsson Escola Sant Martí Barcelona
334 98.75 Èric Bellés Moirón Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
334 98.75 Gabriel Aratani Ando Àgora Sant Cugat del Vallès
334 98.75 Guifré Querol Chavarría Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
334 98.75 Mar Descalzi Juan Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
334 98.75 Álvaro Gros Terrer Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
334 98.75 Xavi Serrano Campos Jesús Salvador Sabadell
334 98.75 Ferran Vázquez Barrio Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
334 98.75 Hèctor Carbó Fornós Escola Pax Tarragona
334 98.75 Biel Marauri Marcusson Vedruna Sagrat Cor Tarragona
364 98.5 Jaume Lakicevic Navarro FEDAC-Canet Canet de Mar
364 98.5 Martí Serrano Camps IPSI Barcelona
366 98.25 Josep Sancliment Flores Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
366 98.25 Gael Sabater Russo Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
366 98.25 Roger Teixidó Rodríguez Escola Joaquim Abril Sant Fost de Campsentelles
366 98.25 Marçal Guardiola i Belda Escola Sol i Vent Vilafant
366 98.25 Guillem García Gómez Escola L'Esquirol - ZER Vall de Ter Ogassa
371 98.0 Sergi Bosch Hamelín-Internacional Laie Montgat
371 98.0 Iria Miras Montero Canigó L'Hospitalet de Llobregat
373 97.75 Quim Casado Prat Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
373 97.75 Sarah Scheuss Torres El Carme Sabadell
375 97.5 Arlet Cabré Villalta La Presentació Reus
375 97.5 Oriol Ortuño Pla Escola Pla de Girona Girona
375 97.5 Bruno Alarcón Fuentes Escola Països Catalans Lleida
375 97.5 Laia Ferrezuelo Sánchez Claret Barcelona
375 97.5 Vinyet Gonzalo Ferrer Sagrada Família Viladecans
375 97.5 Irene Alcover Moré La Salle Bonanova Barcelona
375 97.5 Gerard Mur Comajoan Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
375 97.5 Josep Hereu Costa Escola Bertí L'Ametlla del Vallès
375 97.5 Aaron Martínez Cabrera Escola Els Picots Lliçà d'Amunt
375 97.5 Martí Llanes Pedrós Escola Jaume Balmes Cervera
375 97.5 Jan Enrich Cid Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
375 97.5 Marta Soler Surinyach Thau Barcelona
375 97.5 Oriol Solé Brossa Ginebró Llinars del Vallès
375 97.5 Cayetana Roca Robles Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
375 97.5 Mireia Guasch Rovira Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
375 97.5 Gerard Mor Alandate Escola Països Catalans Lleida
375 97.5 Nicolás Batlle Riva Claret Barcelona
375 97.5 Jaume Parra Picado El Clot Barcelona
375 97.5 Marc Martí Fernández Escola Josep Fusté Alforja
375 97.5 Víctor Verchili Shen Sant Nicolau Sabadell
375 97.5 Pol Dolade Kanan Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
375 97.5 Albert Vidal Cusó Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
375 97.5 Bruna López Sellés Escola Aldric Cassà de la Selva
375 97.5 Alejandro Rubio Perea Barcanova Santa Perpètua de Mogoda
375 97.5 Unai García Pérez Escola Creu Alta Sabadell
375 97.5 Daniel Caro Casanovas Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
375 97.5 Aina Guasch Aiguabella IPSI Barcelona
375 97.5 Tufek Aziz Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
375 97.5 Zechen Hu Sagrada Família Lleida
375 97.5 Guillermo Chinchilla Sànchez Escola Tagamanent La Garriga
375 97.5 Maria Ferreiro Alardi Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
375 97.5 Mario Cifuentes Masachs Bell-lloc del Pla Girona
407 97.25 Núria Ginebreda Palomo Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
407 97.25 Lucas Hasker Fernández IPSI Barcelona
409 97.0 Marc Llorens Fernández Acesco Parets del Vallès
409 97.0 Elena Lin Nen Jesús de Praga Badalona
409 97.0 Albert Freijanes Figueras Escola Pax Tarragona
409 97.0 Júlia Garcia Argemí El Carme Sabadell
409 97.0 Alex Piquer Millán Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
414 96.75 Irene Vigo Payrulet Escola Subirats - ZER Subirats Subirats
415 96.25 Ariadna Font Jiménez Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
415 96.25 Marcel Amores Faxedas Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
415 96.25 Nabil Chaloune Escola Pau Casals Barcelona
415 96.25 Nicolás García Bautista Elisabeth Salou
415 96.25 Aleix Fortuny Navarro Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
415 96.25 Pau Goñi Torres Escola Marinada Vilanova de Bellpuig
415 96.25 Adrià Ávila Pozuelo Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
415 96.25 Laia Cazorro Requena Canigó L'Hospitalet de Llobregat
415 96.25 Quim de Semir Martín Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
415 96.25 Milo González Martínez Escola Mar Nova Premià de Mar
415 96.25 Miquel Marco Angulo Daina Isard Olesa de Montserrat
415 96.25 Cata Carrera Sant Gregori Barcelona
415 96.25 Víctor Navarro Gracia Sant Nicolau Sabadell
415 96.25 Jan Pérez Lázaro Sant Miquel Barcelona
415 96.25 Leopold Sisternas Selva Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
415 96.25 Júlia Lopez Diaz Escola Santa Margarida Quart
415 96.25 Sita Kumari Mistry La Salle Bonanova Barcelona
415 96.25 Fhabiam Becerra Rosales Sant Nicolau Sabadell
415 96.25 Arnau Cornellana Lauwaert Escola El Cim Teià
415 96.25 Padilla Rovira Jan Escola Les Muralles Montblanc
415 96.25 Arnau Parés Bigas Vedruna-Tona Tona
415 96.25 Lena Tutusaus Jobbágy Sant Felip Neri Barcelona
415 96.25 Eloi Puerto Fernández Escola La Serreta Alella
415 96.25 Àlex Villodre Ramírez Brianxa Tordera
415 96.25 Arnau Corominas Rodríguez Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
415 96.25 Àlex Vico Pelegrina Escola de Pràctiques Tarragona
415 96.25 Bruno Arango López Hamelín-Internacional Laie Montgat
415 96.25 Eduard Martínez Armas Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
415 96.25 Joan Campos Lara Escola Verd Girona
415 96.25 Àlex Jiménez Lorente Virolai Barcelona
415 96.25 Àstrid Garrido Bartrina Escola Progrés Badalona
415 96.25 Noa Botana Pratcorona Sant Nicolau Sabadell
415 96.25 Mario Pueyo Subías Escola Salvador Espriu Granollers
415 96.25 Víctor Esteban Roldan Institut Escola Castell d'Òdena Òdena
415 96.25 Joel Cabré Alonso Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
415 96.25 Alvaro Isun Antón Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
415 96.25 Oriol Basagaña Fernández Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
415 96.25 Gerard Sancho Jiménez Mare Nostrum Tarragona
415 96.25 Blanca Romero Borrego Daina Isard Olesa de Montserrat
415 96.25 Jordi Marí Frigola Doctor Masmitjà Girona
415 96.25 Sara Güixens del Toro Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
415 96.25 Xavier Perez Ruiz Montseny-Poblenou Barcelona
415 96.25 Jamaica Esquerré Peris Sagrat Cor Amposta
415 96.25 Claudi Castelló Contreras Escola Ramon Farrerons Bell-lloc d'Urgell
415 96.25 Lucía Corraliza Cozar Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
415 96.25 Pau Fusté Busquets Escola Pla de Girona Girona
415 96.25 Judit Sánchez Morales Claret Barcelona
415 96.25 Mercè Pou Sánchez de Ocaña Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
415 96.25 Carla Redondo Pastor Escola Angeleta Ferrer Mataró
464 96.0 Unai Noe Casanova Escola Riumar Deltebre
465 95.75 Anaïs Rovira Dávila Aula Escuela Europea Barcelona
465 95.75 Joana Canosa Vidal Escola Aldric Cassà de la Selva
465 95.75 Joana Armet Boneta Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
465 95.75 Joaquim Serra Valentí Escola Migdia Girona
469 95.5 Jordi Pujol Valls Escola Pràctiques II Lleida
470 95.25 Izzie Chapman Escola Can Puig Banyoles
471 95.0 Pol Solé Paià Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
471 95.0 Marc Navarro Montroig Maristes Sants - les Corts Barcelona
471 95.0 Lluc Martí Marquez Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
471 95.0 Alexander Sánchez Román Escola Pompeu Fabra Barcelona
471 95.0 Joan Cano Solana Escola La Mitjana Lleida
471 95.0 Miquel Solé Garus Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
471 95.0 Oleguer Rogés Capdevila Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
471 95.0 Sofia Macià Peris Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
471 95.0 Lucia Márquez Feloaga Nen Jesús de Praga Badalona
471 95.0 Àlex Garcia Lencina Escola Ardenya Sant Feliu de Guíxols
471 95.0 Mel Raven Guevara Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
471 95.0 Júlia Cachero Montraveta Aula Escuela Europea Barcelona
471 95.0 Max Nieto Salvador Thau Barcelona
471 95.0 Pau Requena Martínez Institut Escola El Temple Tortosa
471 95.0 Gemma Arpa Martínez Claret Barcelona
471 95.0 Jana Blanes Roy Escola Fluvià Barcelona
471 95.0 Arnau Vadell Solanelles Escola Mossèn Albert Vives La Seu d'Urgell
471 95.0 Maria Blanch Fité Virolai Barcelona
471 95.0 Joan Carbonell Sintes Thau Barcelona
471 95.0 Nil Grañón Ferrero Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
471 95.0 Bruna Tualega Vila Escorial Vic
471 95.0 Àlex Hernandez Bogdanov Institut Escola Vila-romà Palamós
471 95.0 Aleksandar Radojkovic Vargas La Salle Horta Barcelona
471 95.0 Adriana Ortega Jiménez Maristes Champagnat Badalona
471 95.0 Francesc Capella Domingo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
471 95.0 Max Julià Cot Peter Pan Barcelona
497 94.75 Victòria Fàbrega Moiseyeva Sant Miquel dels Sants Vic
497 94.75 Núria Aguilera Díaz Llor Sant Boi de Llobregat
497 94.75 Biel Montes Gualba Escola Canigó Sant Just Desvern
497 94.75 Bachs Balada Júlia Sagrada Família Barcelona
497 94.75 Pau Garcia Ibars FEDAC-Horta Barcelona
502 94.5 Emma Pujol Casas Elisabeth Salou
502 94.5 Oriol Andrés Crisol Escola Progrés Badalona
502 94.5 Liam Amantia Garcia Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
502 94.5 Marçal Mañas Nieto Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
502 94.5 Germán Vicent Sánchez Escola Catalònia Barcelona
507 94.25 Jana Sala Andreu Escola Rivo Rubeo Rubí
508 94.0 Sergio Mateo Romero Sant Domènec Savio Badalona
508 94.0 Kenay Rivas Boix Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
510 93.75 Nicola Governatori Tébar Escola Mar Nova Premià de Mar
510 93.75 Bernat Boixeda Guillén Thau Barcelona
510 93.75 Adrià Esplugas Torres Escola Mare de Déu dels Torrents - ZER Poblet Vimbodí i Poblet
510 93.75 Marc Petiot Seuba IPSI Barcelona
510 93.75 Sofía Griffiths Pérez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
510 93.75 Adrià Capdevila Suàrez Betània-Patmos Barcelona
510 93.75 Jofre Mirambel González Escola Mestral Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
510 93.75 Roger Casiñol Albert Avenç Sant Cugat del Vallès
510 93.75 Magí Aubia Oranias Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
510 93.75 Aina Mesas Blanco Escola Sant Bernat Calbó Reus
510 93.75 Aniol Vidal Aran Escola Verd Girona
510 93.75 Pau Pérez Pintado Sant Pau Apòstol Tarragona
510 93.75 Marc Caamaño León Daina Isard Olesa de Montserrat
510 93.75 Núria Queralt Deu Doctor Masmitjà Girona
510 93.75 Sabaté Vinya Jordi Escola Les Muralles Montblanc
510 93.75 Ariadna Baraldés Galera Escola Rosa Oriol Anguera Lliçà d'Amunt
510 93.75 Elena Berbegal Cinto Tecnos Terrassa
510 93.75 Adrià Manzanedo Lizaga Oms i de Prat Manresa
510 93.75 Anna Cortines Andreu Claret Barcelona
510 93.75 Guillem Martínez Granel Mare de Déu de la Salut Sabadell
510 93.75 Joan Garzón Porras Escola de Can Llong Sabadell
510 93.75 Nil Rafart Díaz Xarxa Berga
510 93.75 Izan Ortega Poyatos Escola Pax Tarragona
510 93.75 Joan Adam Rubalcaba Vedruna Sagrat Cor Tarragona
510 93.75 Eric Gómez Pascual Badalonès Badalona
510 93.75 Guillem Berenguer Alonso Igualada Igualada
510 93.75 Jana Royo Sant Gregori Barcelona
510 93.75 Marc Rossello Cor de Maria Sant Celoni
510 93.75 Pau Masó Castro Betània-Patmos Barcelona
510 93.75 Georgina Sardà Barba Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
510 93.75 Aina Albarracín Hernández Escola Enric Casassas Sabadell
510 93.75 Laura Nuel García Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
510 93.75 Maria Portell Fontanals Avenç Sant Cugat del Vallès
510 93.75 Mar Fargas Ferrer Escola Els Ganxets Reus
510 93.75 Núria López Basart Escola Ardenya Sant Feliu de Guíxols
510 93.75 Guiu Escoda Moya Proa Barcelona
510 93.75 Jan Alarcón López Elisabeth Salou
510 93.75 Bruna Rubio Serrano Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
510 93.75 Marc Parés Casquet Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
510 93.75 Mario Pellicer López Vedruna Sagrat Cor Tarragona
510 93.75 Marc Mesa Rodríguez Sant Lluís Barcelona
510 93.75 Ona Crespo Marín Escola Vinya del Sastret Sant Esteve Sesrovires
510 93.75 Núria Viñuela Sanchez Thau Sant Cugat del Vallès
510 93.75 Bernat Vidal Alemany Sant Miquel Barcelona
510 93.75 Alexander Fernández González Escola Guillem Fortuny Cambrils
510 93.75 Max Rubio Roig-serra Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
510 93.75 Genis Peña Ruiz Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
510 93.75 Nuria Ibarra Gargallo Elisabeth Salou
510 93.75 Pol Batlles Cabré Escola Pompeu Fabra Barcelona
510 93.75 Neus Agustí Güell Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
510 93.75 Paula Blanco Escola Pompeu Fabra Parets del Vallès
510 93.75 Sebastian Gutierrez Lopez Freta Calella
510 93.75 Enol Ortega Muñoz Daina Isard Olesa de Montserrat
510 93.75 Asier Guerrero Carvajal Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
510 93.75 Edgar Morell García Vedruna Sagrat Cor Tarragona
565 93.5 Nicolás Mollá Larrañeta Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
565 93.5 Jordi Duran Espinosa Institució Tarragona Reus
567 93.25 Ruth Casco Ortiga Mare de Déu del Carme Terrassa
567 93.25 Martí Torres Reverté Escola Montpalau - ZER El Llierca Argelaguer
569 93.0 Guillem Entrena Palomares Escolàpies Olesa de Montserrat Olesa de Montserrat
569 93.0 Júlia Suarez Regàs Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
569 93.0 Arnau Casas Ortiz Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
572 92.75 Mahia Inthamoussu Fripp Escola Salou Salou
572 92.75 Clàudia Claveria Carbó Escolàpies Figueres Figueres
572 92.75 Marc Garde Pujals Escola Guillem Fortuny Cambrils
572 92.75 Eloi de Jong Roca Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
572 92.75 Clàudia Sancho Vives Mireia Montgat
572 92.75 Marina Bou Soler EIC Salou
572 92.75 Pau Fajardo Roura Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
579 92.5 Sara Feliu Pedros Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
579 92.5 Esteve Llosada Espina FEDAC-Vic Vic
579 92.5 Lucas Domingo Casto Escola Guillem Fortuny Cambrils
579 92.5 Joana Fabregat Miquel Escola de Pràctiques Tarragona
579 92.5 Gerard Vilanova Haro Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
579 92.5 Floyd Sender Scheiner Oak House British School Barcelona
579 92.5 Daniela Reinoso Solé Frangoal Castelldefels
579 92.5 Lluc Gamero Juandó Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
579 92.5 Leo Palacios Marín Escola Pax Tarragona
579 92.5 Alejandra Ortega Donaire Escola Marià Cubí i Soler Malgrat de Mar
579 92.5 Xavier Riera Ochoa Freta Calella
579 92.5 Àlex Fuster Senserrich Escola Progrés Badalona
579 92.5 Adrià Calvís Val Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
579 92.5 Iker Rodríguez Serra Escola Alta Segarra Calaf
579 92.5 Arlet Fernandez Salvans Thau Sant Cugat del Vallès
579 92.5 Arnau Puig Ledesma Escola Puig d'Arques Cassà de la Selva
579 92.5 Lucía Reñón Martínez Escola Les Mèlies Vilafant
579 92.5 Abril Veiga Vázquez Betània-Patmos Barcelona
579 92.5 Paula Ordóñez Girón Frangoal Castelldefels
579 92.5 Marc Martínez Oliva Claret Valls
579 92.5 Xavier Esturi i Vinyals Escola Verd Girona
579 92.5 Martina Gibrat Garcia Escola Montbui Caldes de Montbui
579 92.5 Èric Robles Soto López Torrejón Badalona
579 92.5 Carla Moreno Navas Escola La Llàntia Mataró
579 92.5 Guillem Bonet Mayoral Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
579 92.5 Íngrid Farré Travesa Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
579 92.5 Laia Dorado Martin Daina Isard Olesa de Montserrat
579 92.5 Nil Mallafré Rodríguez Escola Sant Sebastià Els Pallaresos
579 92.5 Marc Basomba Pino Oms i de Prat Manresa
579 92.5 Axel Rojas Jaen Bell-lloc del Pla Girona
579 92.5 Pol Hinarejos Pla Nazaret Esplugues de Llobregat
579 92.5 Jan Romero Perea Sant Jordi Vilassar de Dalt
579 92.5 Hugo Ruíz Izquierdo Sant Josep Sant Boi de Llobregat
579 92.5 Jan Buixeda Clols Elisabeth Salou
579 92.5 Nil Mercader Orriols Institut Escola Castell d'Òdena Òdena
579 92.5 Roc Vidal Brossa Sant Nicolau Sabadell
579 92.5 Aleix Fulquet Vallez Maristes Champagnat Badalona
579 92.5 Noa Jiménez Escola Pompeu Fabra Parets del Vallès
579 92.5 Mercè Periel Manent Vedruna Sagrat Cor Tarragona
579 92.5 Laia Armengou Hernández Daina Isard Olesa de Montserrat
579 92.5 Ivan Torres Rodulfo Escola Sagrada Família Santa Coloma de Gramenet
579 92.5 Xavi Civit Garrabé Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
579 92.5 Jordi Rodríguez Company FEDAC-Súria Súria
579 92.5 Víctor Tercero Lorenzo Sagrado Corazón Barcelona
579 92.5 David Álvarez Madrid Maristes Champagnat Badalona
579 92.5 Alessandro Aiello Meseguer Claret Barcelona
579 92.5 Roch Gavaldà Proville Escola L'Arjau Vilanova i la Geltrú
579 92.5 Carlota Peris Ciervo Sadako Barcelona
579 92.5 Marc Closa Pallarès Escola Setelsis Solsona
579 92.5 Àlex Sabater González Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
579 92.5 Jan Pérez Serral Escola Angeleta Ferrer Mataró
579 92.5 Clàudia Hernández Puigdollers Escola Mar Nova Premià de Mar
579 92.5 Pablo Embid Felipe Maristes Sants - les Corts Barcelona
579 92.5 Jan Ràfols Casado Sant Nicolau Sabadell
579 92.5 Aitor Ortiz Domingo Escola Mestral Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
579 92.5 Ivet Gardeñes Leal Escola Països Catalans Lleida
579 92.5 Sofia Pèrez Ponce Montjuïc Girona
579 92.5 Santiago Méndez Guardia Claret Barcelona
579 92.5 Laia Goula Sans Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
638 92.25 Didac Esteban Corona Vedruna Malgrat de Mar
638 92.25 Lluc Mas Labarta Escola Puig de les Cadiretes Llagostera
638 92.25 Andreu Pont Grau Tecnos Terrassa
638 92.25 Diego Sánchez Serrera Santa Teresa de Jesús Tarragona
638 92.25 Max Guasch Paez Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
638 92.25 Adrià Borrell Busquets Escola Josep Madrenys Vilobí d'Onyar
638 92.25 Daniel Iglesias Masachs Escola Joan Roura i Parella - ZER El Llierca Tortellà
638 92.25 Cristina Roca Isart Escorial Vic
638 92.25 Aran Bacardit Mateos Escola Copons - ZER Vent d'Avall Copons
647 92.0 Eric Augusto de Lima Boeno Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
647 92.0 Dylan Vega Dionizio Oms i de Prat Manresa
647 92.0 Alèxia Cortés Parés Thau Barcelona
650 91.75 Laia Miquel Alsina Tecnos Terrassa
651 91.5 Marc García Saurí Escola Pilar Mestres-Jaume Torrens La Roca del Vallès
651 91.5 Unax Santamaría García Escola Guillem Fortuny Cambrils
651 91.5 Udane Molinero Gómez Doctor Masmitjà Girona
651 91.5 Alex Marimon Richero Thau Sant Cugat del Vallès
651 91.5 Jan Umbert Pedrosa Escola Pirineu Campdevànol
651 91.5 Laia Herrera Fabregat Escola Mar Nova Premià de Mar
651 91.5 Sierra Infante Nicolás Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
658 91.25 Roc Serra Ruiz Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
658 91.25 Jordi Font Riera Escola Bisbat d'Egara Terrassa
658 91.25 Gael Sweeney Acosta Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
658 91.25 Oriol Valls Martínez El Carme Sabadell
658 91.25 Pau Battaglia Gutiérrez Sant Felip Neri Barcelona
658 91.25 Aleix Planas Martínez Escola Ramon Muntaner Peralada
658 91.25 Pablo Arroyo Macias Goar Viladecans
658 91.25 Eduard Ugran Escola Rocabruna - ZER El Francolí Valls
658 91.25 Adrià Bladé Pallarès Institut Escola 3 d'Abril Móra la Nova
658 91.25 Galàxia Sapena Thavornkit IPSI Barcelona
658 91.25 Xana López Suárez Aula Escuela Europea Barcelona
658 91.25 Fátima Khairoun Zohra Escola Els Grecs Roses
658 91.25 Paula Jorge Álvarez Escola Progrés Badalona
658 91.25 María de Pablo Justicia Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
658 91.25 Lahbib el Yahyaoui Hajjari Escola Misericòrdia Canet de Mar
658 91.25 Ona Moreno Barberà Puigcerver Reus
658 91.25 Arnau Albuicet Bou Escola Jaume Llull Sant Andreu de Llavaneres
658 91.25 Jordi Cano Gavaldà Claret Valls
658 91.25 Leo Corchero Baña Povill Olesa de Montserrat
658 91.25 Meritxell Fernández Piedrabuena Escola Pompeu Fabra Barcelona
658 91.25 Roc Ribas Bassons Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
658 91.25 Marina Ródenas Segú Sant Felip Neri Barcelona
658 91.25 Marcel García Cortés Empordà-San José Roses
658 91.25 Ariane Martín Sant Gregori Barcelona
658 91.25 Dianna Giulia López Quiñonero Escola Creu Alta Sabadell
658 91.25 Nora Pijoan Carayol Escola Guillem Fortuny Cambrils
658 91.25 Queralt Martí Espelt FEDAC-Horta Barcelona
658 91.25 Nicolás Hernández Casas Aula Escuela Europea Barcelona
658 91.25 Tomas Santaló Carreras Escola Salvador Dalí Figueres
658 91.25 Leo Martínez Salvador Escola Anselm Clavé Cornellà de Llobregat
658 91.25 Guerau Fons Pèlach Escola Eiximenis Girona
658 91.25 Júlia Corbi Escola Pompeu Fabra Parets del Vallès
658 91.25 Sara Santamaria Heredia Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
658 91.25 Marc Masachs Rovira Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
658 91.25 Marc Mármol Castillo IPSI Barcelona
658 91.25 Pol Olmeda Fonoll Vedruna Sagrat Cor Tarragona
658 91.25 Mireia Oriol Canadell Minguella Badalona
658 91.25 Estel Perxachs Gil Escola Lacustària Llagostera
658 91.25 Bruna Rigola Guasch Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
658 91.25 Bruno Lamich Rodericks Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
658 91.25 Aniol Villa Giralt Thau Barcelona
658 91.25 Enric Cordero Fernandez Nuestra Señora de la Consolación Tortosa
658 91.25 Girbal Ferrer Jana Escola L'Entorn Porqueres
658 91.25 Abril Sellés Gispert Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
658 91.25 Sergio Valverde Gomez Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
658 91.25 Alexander de la Iglesia Romero Sil Barcelona
704 91.0 Maria Gener Donate Betània-Patmos Barcelona
704 91.0 Carla Soler Armiñana Thau Sant Cugat del Vallès
704 91.0 Tomás Calero Fernández-deu Aula Escuela Europea Barcelona
704 91.0 Paulo Solís Mauricio Tecnos Terrassa
704 91.0 Isidre Viladomat Gil Escola Gerbert d'Orlhac Sant Cugat del Vallès
704 91.0 Bru Leyva García FEDAC-Montcada Montcada i Reixac
704 91.0 Lia Camprubí Güell Escola Pirineu Campdevànol
704 91.0 Martina Delgado Gonzalez Escorial Vic
712 90.75 Aitana Contreras Mendoza Tecnos Terrassa
712 90.75 Joina Vinyals Asturgó Tabor Santa Perpètua de Mogoda
712 90.75 Xavier Ortner Botet Nazaret Esplugues de Llobregat
712 90.75 Irina Comellas Rofin Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
712 90.75 Txell Bas Gené Maristes Montserrat Lleida
712 90.75 Sergio González Bielsa Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
712 90.75 Martí Saurí Palacios Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
712 90.75 Alex Sallarès Pueyo Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
712 90.75 Martina Casas Cor de Maria Sant Celoni
712 90.75 Tian Rui Lin Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
712 90.75 Anna Bartolomé Fornés Escola Miquel Martí i Pol Sabadell
712 90.75 Helena Pérez Batista Aula Escuela Europea Barcelona
712 90.75 Anna Rafart Arnau Escola Setelsis Solsona
725 90.0 Juan Güell Menéndez Betània-Patmos Barcelona
725 90.0 Laia Pros Pérez FEDAC-Guissona Guissona
725 90.0 Hugo Casado Paradell FEDAC-Sant Andreu Barcelona
725 90.0 Núria Puig Bigorra Escola Joan Rebull Reus
725 90.0 Bru Reguant Boadella Escola El Cim Teià
725 90.0 Carlos Segura Bueno Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
725 90.0 Sarah Dineen Do Lago Claret Barcelona
725 90.0 Mireia Borràs Guaita La Presentació Reus
725 90.0 Ferran Alonso Iranzo Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
725 90.0 Pau Rosell Barta Escola Teresa Bergadà Alguaire
725 90.0 Abril Dalghi Gese Escola Santa Creu Anglesola
725 90.0 Ivet Cornet Gaudes Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
725 90.0 Ivan de Llano Sun Elisabeth Salou
725 90.0 Enric Ponsí Ortíz Ginebró Llinars del Vallès
725 90.0 Roger Moreso Abelló Escola Joan Rebull Reus
725 90.0 Ania Rivas Pérez Povill Olesa de Montserrat
725 90.0 Laia Carrero Cort Escola Ginesta Matadepera
725 90.0 Jon Mercadé Royo El Carme Tarragona
725 90.0 Orlando Zurita Escola Pompeu Fabra Parets del Vallès
725 90.0 Ona Delgado Castillo Escola Jaume Balmes Sant Feliu de Codines
725 90.0 Aran Camprubí Sogas Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
725 90.0 Marc Fernández Bosa Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
725 90.0 Elies Rovira Gangonells FEDAC-Súria Súria
725 90.0 Júlia Vicen Artés L'Avet Terrassa
725 90.0 Alex Samin Nogué Institució Tarragona Reus
725 90.0 Nil Cano Moreno Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
725 90.0 Iker Fontcuberta Saint-gerons Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
725 90.0 Rafa Elías Díaz Viaró Sant Cugat del Vallès
725 90.0 Ernest Vives Lázaro Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
725 90.0 Ivet Saurí Bartra Escola Angeleta Ferrer Mataró
725 90.0 Janna Bosch Bosch Thau Sant Cugat del Vallès
725 90.0 Fabrizio Gabriel Russo Teixeira Escola La Minerva Calella
725 90.0 Ariadna Valderrama Domínguez Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
725 90.0 Arnau Carbajo Guardiola Meritxell Mataró
725 90.0 Oriol Boix Delgado Escola Can Puig Banyoles
725 90.0 Nil Vilas Blanco Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
725 90.0 Lara Bofill Sant Gregori Barcelona
725 90.0 Amparo Borrell Fernández Aula Escuela Europea Barcelona
725 90.0 Héctor Díaz Grau Escola Sagrada Família Santa Coloma de Gramenet
725 90.0 Lucas Durban Conejos Cumbres-3 Esplugues de Llobregat
725 90.0 Adrià Coello Jiménez Betània-Patmos Barcelona
725 90.0 Yusuf Delclòs Urat Escola Salvador Espriu Granollers
725 90.0 Mikael Da Silva Queiroz Escola La Minerva Calella
725 90.0 Gael Aragón García Sant Josep Sant Boi de Llobregat
725 90.0 Marc Fernández Boldú Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
725 90.0 Nikolax Arzamendi Benito Aula Escuela Europea Barcelona
725 90.0 Pau Pujol Bech Escola Ramon Muntaner Peralada
725 90.0 Eduard Gálvez Navarro Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
725 90.0 Adriana Gómez Soler Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
725 90.0 Mariona Raspall Pastor Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
725 90.0 Marc Vear Trias Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
776 89.75 Lukas Bulach Institut Escola Montagut Santa Susanna
776 89.75 Mar Gavira Pinacho Maristes Champagnat Badalona
776 89.75 Aina Morla Serna Escola Jaume Llull Sant Andreu de Llavaneres
776 89.75 Noa Garcia Serrano Institut Escola Els Tres Pins Vallromanes
776 89.75 Pau García Guillen Llor Sant Boi de Llobregat
776 89.75 Angel Pachón Cervera Maristes Champagnat Badalona
776 89.75 Aina Rodriguez Nieva Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
776 89.75 Emma Dalmau Escola Pau Boada Vilafranca del Penedès
784 89.5 Aitana Giner Blasco Hamelín-Internacional Laie Montgat
784 89.5 Cora Vilanova Romo Escola Puig de les Cadiretes Llagostera
784 89.5 Nil Fèlix Aparicio Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
784 89.5 Manela Blanco Mera Sadako Barcelona
784 89.5 Roc Albets Subirà Escola Setelsis Solsona
784 89.5 Marina Fernandez Medina Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
784 89.5 Noa Sanz Hernández Tabor Santa Perpètua de Mogoda
784 89.5 Queralt Rivera Segués Escola Mar Nova Premià de Mar
784 89.5 Pol Miguel Bautista Escola Mestral Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
784 89.5 Pol Muñoz Amblás Escola Les Escoles Gurb
784 89.5 Juno Prat López Escola Fluvià Barcelona
784 89.5 Leo Moreno García FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
784 89.5 Joan Caño Vallejo Escola Canigó Sant Just Desvern
784 89.5 Aran Guinó Martínez Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
784 89.5 Biel Garcia Blanco Sant Andreu Badalona
784 89.5 Paula Mangues Riba La Salle Bonanova Barcelona
784 89.5 Cristina Ciuntu Escola Antoni Gaudí Castelldefels
784 89.5 Genís Tufet Comellas Escola Mar Nova Premià de Mar
784 89.5 Rubén Hernando Yagüe Oak House British School Barcelona
784 89.5 Eloi Risco Sauleda Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
784 89.5 Martina García Rubí La Salle Bonanova Barcelona