Àrea de centre



Estableix una nova contrasenya

Llista de les millors puntuacions (6%) de sisè de Primària

En total han participat 13774 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 120.0 Zacarías Martínez Hilla Ginebró Llinars del Vallès
1 120.0 Pau Torras Cabot IPSI Barcelona
1 120.0 Ruben Carmona Ruiz FEDAC-Guissona Guissona
1 120.0 Joan Casas Vinardell IPSI Barcelona
1 120.0 Martí Atserias Manev Escola La Pau Sant Sadurní d'Anoia
1 120.0 Magí Solà Puig Escola Bellpuig Sant Julià de Vilatorta
1 120.0 Oriol Badia González Thau Barcelona
1 120.0 Xavier Rossique Roviras Escola L'Estel Sant Guim de Freixenet
1 120.0 Aitor Calero Caamaño Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
1 120.0 Aritz Da Silva Vékony Escola Angeleta Ferrer Mataró
1 120.0 Marcos Ortiz Marín El Clot Barcelona
1 120.0 Guillem Mesas Llop Sant Pau Apòstol Tarragona
1 120.0 Nil Ruano Blazquez IPSI Barcelona
1 120.0 Adrià Hoyos Rius Escola Bisbat d'Egara Terrassa
1 120.0 Iu Bosch Farré Escola L'Estel Sant Guim de Freixenet
1 120.0 Joan Malet Aguilera IPSI Barcelona
1 120.0 Aleix Bruns Comalada Escola Bora Gran Serinyà
1 120.0 Lucas de Francisco Delso Betània-Patmos Barcelona
1 120.0 Llúria Torras Arcusa El Cim Vilanova i la Geltrú
1 120.0 Yihao Liu Sant Lluís Barcelona
1 120.0 Lluc Álvarez Serrano Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
1 120.0 Martí Bagés Blas Escola Cèsar August Tarragona
1 120.0 Martí Pagans Carmona Escola Verd Girona
1 120.0 Samuel Moreno Rodríguez Llor Sant Boi de Llobregat
25 116.25 Oscar Martin Caldentey Sant Pau Apòstol Tarragona
25 116.25 Alessandro Ciavattone Delgado Maristes Sants - les Corts Barcelona
25 116.25 Abril Ibáñez Cuadrat Escola Sant Martí Barcelona
25 116.25 Ania Guijarro Maria Hamelín-Internacional Laie Montgat
25 116.25 Laia Gimeno Peiró Vedruna Sagrat Cor Tarragona
25 116.25 Pol Martínez Vázquez La Salle Bonanova Barcelona
31 116.0 Oriol Serrano Estevan Escola Marinada El Masnou
31 116.0 Lucas Sereno Miño Palcam Barcelona
33 115.0 Leo Suncheng Hamelín-Internacional Laie Montgat
33 115.0 Albert Pérez Boj Escola La Pau Sant Sadurní d'Anoia
33 115.0 Claudio Márquez Ortuño Escola Campderrós Vallirana
33 115.0 Roc Vela Obiols EIC Salou
33 115.0 Huibo Chen Escola Pla de Girona Girona
33 115.0 Gerard Currius Estragués Escola El Rocal - ZER Els Castells Montesquiu
33 115.0 Éric Gonzalo Timón Garbí Pere Vergés Badalona
33 115.0 Xavi Lozano Turet Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
33 115.0 Núria Vilaseca Sarri Escola Alta Segarra Calaf
33 115.0 John Dylan Goya García Monalco Igualada
33 115.0 Alba Cucarull Zorrilla Escola La Sagrera Santa Eulàlia de Ronçana
33 115.0 Llibert Cabrero Ruiz Thau Barcelona
33 115.0 Mia Badenas Dueñas Escola Santa Caterina Vinyols i els Arcs
33 115.0 Queralt Sorroche de Buen Escola Tagamanent La Garriga
33 115.0 Hamlet Arsenyan Sant Lluís Barcelona
33 115.0 Jordi Aiguabella Catalán Escola Ramon Farrerons Bell-lloc d'Urgell
33 115.0 Guillem Lara Gallardo La Miranda Sant Just Desvern
33 115.0 Nil Mustieles Vazquez Avenç Sant Cugat del Vallès
33 115.0 Álex Marcos Fonseca Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
33 115.0 Arnau Martínez Torrents El Clot Barcelona
33 115.0 Ingrid Gil Formentí Escola La Mitjana Lleida
33 115.0 Albert Barba Boj Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
33 115.0 Paula Santos Cabos Mare de Déu de la Salut Sabadell
33 115.0 Oriol Berenguer Peguera Thau Barcelona
33 115.0 Arnau García Jaen Claret Barcelona
33 115.0 Jan Jiménez Plantalech Doctor Masmitjà Girona
33 115.0 Gina Ausellé Casadevall Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
33 115.0 Ferran Pujol Coll Escola Carme Guasch i Darné Figueres
33 115.0 Adam Ajbir Mamouni Escola Bisbat d'Egara Terrassa
62 113.75 Victor Batalla Carpi Mater Salvatoris Lleida
62 113.75 Luis González Andrés Sant Miquel Barcelona
62 113.75 David Jiménez Ferrero Doctor Masmitjà Girona
62 113.75 Gerard Bracons López Escola Enric Casassas Sabadell
62 113.75 Jordà Miró Garcia Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
62 113.75 Laia Jaffré Martínez Escola Salou Salou
62 113.75 Jan Sans Egea Daina Isard Olesa de Montserrat
62 113.75 Guim Gallegos Costa Escola Josep Madrenys Vilobí d'Onyar
62 113.75 Roc Rubió Cardona Escola El Tallat - ZER Riu Corb Sant Martí de Riucorb
62 113.75 Enric Llorente Enrich Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
62 113.75 Paula Martínez Orpí Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
62 113.75 Bernat Roig Castell Aula Escuela Europea Barcelona
62 113.75 Hugo Iniesta Palacio Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
62 113.75 Aleix Bau Camp Escola Tagamanent La Garriga
62 113.75 Maria Garriga Moreno Escola L'Estació Sant Feliu de Guíxols
62 113.75 Eloi Palau Guasch Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
62 113.75 Mar Baró Vila Escola Arnau Berenguer El Palau d'Anglesola
62 113.75 Miguel Raigosa Hurtado Montseny-Poblenou Barcelona
62 113.75 Pablo Diaz Igelmo Cardenal Vidal i Barraquer Cambrils
62 113.75 Aniol Guillén Armario Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
62 113.75 Ferran Vilamajó Fontanet Escola Teresa Bergadà Alguaire
62 113.75 Dímitra Lioumpi IPSI Barcelona
62 113.75 Eloi Puig Verdaguer Escola Lacustària Llagostera
85 113.0 Joan Sangenís Vallverdú Sant Rafael La Selva del Camp
85 113.0 Daniel Espinosa Iglesias IPSI Barcelona
87 112.25 Lluís Caimel González Vedruna Tordera Tordera
87 112.25 Martí Pons Mercadé Avenç Sant Cugat del Vallès
87 112.25 Sara Casero Griñón Tecnos Terrassa
90 112.0 Ares Petanás Sarvisé Sagrada Família Lleida
91 111.25 Marc Casaramona Macià Escola Marinada Vilanova de Bellpuig
91 111.25 Alex Zhen Xu . La Miranda Sant Just Desvern
91 111.25 Gerard Esquena Sanmartín Doctor Masmitjà Girona
91 111.25 Martí Baena Ferrer Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
91 111.25 Blanca Basolí Dunjó Badalonès Badalona
91 111.25 Núria Sol Vila Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
91 111.25 Marina Tuñas Passolas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
91 111.25 Jacobo Martín Moreno Mare Nostrum Tarragona
91 111.25 Xavi Amatller Cabanes Escola Granullarius Granollers
91 111.25 Grant Aurelio Xu Kayen Maristes Sants - les Corts Barcelona
101 111.0 Arlet Guardiola Gabarró Escola L'Estel Sant Guim de Freixenet
101 111.0 Abril Mendoza Trepat Escola Fluvià Barcelona
103 110.75 Guillem Bayer Dávila Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
103 110.75 Maria Durà Ros Escola Josep Madrenys Vilobí d'Onyar
103 110.75 Llàtzer Pérez Baradad Escola Ginesta Matadepera
106 110.0 Joana Caldés Fernández Thau Barcelona
106 110.0 Bruno Ariza Ramos Escola Guerau de Liost Les Franqueses del Vallès
106 110.0 Clara Adarve Tejerina FEDAC-Montcada Montcada i Reixac
106 110.0 Agnès Solé Robert Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
106 110.0 David Barajas Alcalde Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
106 110.0 Nil Sanyé Sánchez Escola Guerau de Liost Les Franqueses del Vallès
106 110.0 Xavier de Andrade Álvarez Proa Barcelona
106 110.0 Biel Clemente Boix Escola Salvador Espriu Granollers
106 110.0 Paula Mercé Casas Sant Miquel Barcelona
106 110.0 Raul Pérez Carrasco Sant Nicolau Sabadell
106 110.0 Roger Canals Marcos Escola La Cabana Les Cabanyes
106 110.0 Joel González Auferil Escola El Turó Bigues i Riells
106 110.0 Lola Balle Pérez Sant Felip Neri Barcelona
106 110.0 Pol Rubio Kohler Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
106 110.0 Pol Dalmau Arnedo Avenç Sant Cugat del Vallès
106 110.0 Guillem Martínez Blanco FEDAC-Horta Barcelona
106 110.0 Jana Corral Corral Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
106 110.0 Martina Pareras Esteve Sagrats Cors Centelles.
106 110.0 Laia Fito Pacheco Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
106 110.0 Anna Anguera Gironés Sant Miquel Barcelona
106 110.0 Ferran Moyano Dulsat Escola Turó del Drac Canet de Mar
106 110.0 Aleix Hidalgo Mantovani Escola Joan Maragall Lleida
106 110.0 Unai Noblom Cosgaya Institut Escola Barnola Avinyó
106 110.0 Aleix Aranda Castilla La Immaculada Vilassar de Dalt
130 109.75 Tim Carpio Immenkötter Escolàpies El Masnou El Masnou
130 109.75 Rafael Castillo Gómez Escola Bertí L'Ametlla del Vallès
130 109.75 Oriol Morató Jordana Escorial Vic
130 109.75 Pau Mercader Viñas Escola Can Puig Banyoles
134 109.25 Martina Marimon Retuerto La Presentació Reus
135 108.75 Mira Anglada Gavara Aula Escuela Europea Barcelona
135 108.75 Víctor Fuentes Jiménez Badalonès Badalona
135 108.75 Sarai Lynch Deschouwer Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
135 108.75 Joel Murat Mora Sant Domènec Savio Badalona
135 108.75 Aina Portés Casadevall Escola Lacustària Llagostera
135 108.75 Mar Coscollola Collado Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
135 108.75 Marc Barbosa Salas Escola Sant Sebastià Els Pallaresos
135 108.75 Clàudia Ararà Rigau Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
135 108.75 Biel Valls Fernandez Avenç Sant Cugat del Vallès
135 108.75 Alejandro Jose Daza Caño Montseny-Poblenou Barcelona
135 108.75 Oriol Garcia Gonçalves Proa Barcelona
135 108.75 Oriol Porté Bigorda Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
135 108.75 Pol Badenas Fernández Goar Viladecans
135 108.75 Guillem Rodríguez-palmero Castellà Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
135 108.75 Erola Portet Batlle Escola Les Escoles Gurb
135 108.75 Helena Vidal Corominas Thau Barcelona
135 108.75 Martina Cardona Vazquez Escola Montserrat Sant Just Desvern
135 108.75 Silvia Pérez Marchena Maristes Sants - les Corts Barcelona
135 108.75 Queralt Díaz Muñoz Tecnos Terrassa
135 108.75 Daniel Nars Martin Sant Lluís Barcelona
135 108.75 Xavier Armenter Almenar Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
135 108.75 Adrià Freixes Guillamón El Clot Barcelona
135 108.75 Gil Treserra Duran Escola L'Estel Sant Guim de Freixenet
135 108.75 Nil Aiguadé Peña Daina Isard Olesa de Montserrat
135 108.75 Júlia Manchado Llopis Mare de Déu de la Serra Montblanc
135 108.75 Queralt Coca Martínez Avenç Sant Cugat del Vallès
135 108.75 Martina Monje Arauz Sant Pau Apòstol Tarragona
135 108.75 Nil Payet Tarruella Maristes Sants - les Corts Barcelona
163 108.25 Roberto Cascales Ferreira Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
163 108.25 Max Guaita García Escola Canigó Sant Just Desvern
163 108.25 Jinhe Zhang Fax L'Hospitalet de Llobregat
166 108.0 Andreu Climent Tóth Escola Josep Madrenys Vilobí d'Onyar
167 107.75 Raúl López Solís Mare de Déu de la Salut Sabadell
167 107.75 Lina Pericot Gautschi Escola El Cim Teià
169 107.5 Lídia Campos Egea Escola Les Mèlies Vilafant
169 107.5 Gina Porterias Ferrer Escola de Llers Llers
169 107.5 Eshrak Islam Laisy Sant Lluís Barcelona
169 107.5 Rebecca Castells Cribio Avenç Sant Cugat del Vallès
169 107.5 Júlia Allende Núñez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
169 107.5 Bru Barbero Orviz Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
169 107.5 Quim Falgueras Fernández Escola Pau Romeva Barcelona
169 107.5 Etna Coma Vilamala Escola Puiggraciós La Garriga
169 107.5 Biel Arranz Muñoz Claret Barcelona
169 107.5 Joan Gómez Morell Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
169 107.5 Dalmau Isla Mas Aula Escuela Europea Barcelona
169 107.5 David Abolafio Martínez Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
169 107.5 Marc Mallorquí Llop Escola Migdia Girona
169 107.5 Oriol Cuadrado Cerulla Daina Isard Olesa de Montserrat
169 107.5 Pol Gorné Tudela Escola Marinada Vilanova de Bellpuig
169 107.5 Oriol Odena Gomis Betània-Patmos Barcelona
169 107.5 Lluc Brotons Ximenis Escola Setelsis Solsona
169 107.5 Joel Falgueras Adroher Escola Migdia Girona
169 107.5 Iker Arcos Romero Escola Prat de la Riba Esplugues de Llobregat
169 107.5 Sento Jamaa Miyagawa Escola Serena Vall Sant Andreu de Llavaneres
169 107.5 Diana Bellsolell Grau Sant Josep Sant Boi de Llobregat
169 107.5 Savelyi Mirvelov Vedruna Malgrat de Mar
169 107.5 Marc Durán Ramírez Sant Domènec Savio Badalona
169 107.5 Mireia Andreu Muñoz Claret Valls
169 107.5 Andreu Meneses Ariza Escola Salou Salou
194 107.25 Abel Gómez Maya Escola Joan Maragall Lleida
194 107.25 Gabriel Divorra Figueras Thau Barcelona
194 107.25 Max Barceló Cabot Elisabeth Salou
194 107.25 Arnau Biosca García Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
198 107.0 Álvaro González Planella Oak House British School Barcelona
199 106.25 Martí Montcada Bonilla El Cim Vilanova i la Geltrú
199 106.25 Olga Ortiz Asensio Escola Joaquim Abril Sant Fost de Campsentelles
199 106.25 Candela Font Truyol Aula Escuela Europea Barcelona
199 106.25 Gerard Gangonells Barroso Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
199 106.25 Cesc Aumatell Hortalà Escola Mont Cós - ZER El Llierca Montagut i Oix
199 106.25 Sorolla Uson Jan Escola Les Muralles Montblanc
199 106.25 Eduardo Giménez López Claret Barcelona
199 106.25 Guillem Díaz Ruiz Aula Escuela Europea Barcelona
199 106.25 Oriol Anglí Brunet Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
199 106.25 David Silvestre Hidalgo Montseny-Poblenou Barcelona
209 106.0 Gina Ordeig Cabarrocas Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
209 106.0 Xavier Torras Campos Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
209 106.0 Pau Salagran Morató Escola Les Escoles Gurb
209 106.0 Álex Castell Gómez Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
209 106.0 Daniel Badia Freixes Escola Joan Maragall Lleida
209 106.0 Arnau Bachs Centeno Escola Can Besora Mollet del Vallès
209 106.0 An Qi Xu FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
209 106.0 Pablo Broner Álvarez Aula Escuela Europea Barcelona
209 106.0 Aimar Elejabarrieta Ros Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
218 105.75 Pol Roman Ortiz El Carme Lleida
218 105.75 Quim Pintor Villanova Escola Àgora Barcelona
218 105.75 Pol Brull Pla Vedruna Palamós
218 105.75 Roger Bel Guasch Escola Martí Poch L'Espluga de Francolí
218 105.75 Neus Cot Murgadas Thau Barcelona
223 105.0 Pol Calvó Bejarano Fax L'Hospitalet de Llobregat
223 105.0 Pol Sanuy Viaña Escola L'Estel Sant Guim de Freixenet
223 105.0 Júlia Bruna López Montagut Vilafranca del Penedès
223 105.0 Ricard Serradell Rossell Institut Escola Marta Mata Torelló
223 105.0 Noa Quicaño de Castro Infant Jesús Barcelona
223 105.0 Blanca Romaní León Sagrat Cor Amposta
223 105.0 Maica Pardo Diaz Sant Lluís Barcelona
223 105.0 Daniel Vilanova López Maristes Champagnat Badalona
223 105.0 Pablo Ventín Rodríguez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
223 105.0 Elena García Coloma Aula Escuela Europea Barcelona
223 105.0 David Trilla Martínez Puigcerver Reus
223 105.0 Antoni Nadal Esquena Bell-lloc del Pla Girona
223 105.0 Martina Pericot Martinez Escola Marinada El Masnou
223 105.0 Àlex Frías Balletbó Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
223 105.0 Marc Ham-man Romero Sant Felip Neri Barcelona
223 105.0 Nacho Muñoz Pérez Proa Barcelona
223 105.0 Ouxiang Jin Maristes Champagnat Badalona
223 105.0 Pol Feito Arso Escola Splai Barcelona
223 105.0 Pablo Joan Palacios Durand Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
223 105.0 Gerard Ulldemolins García Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
223 105.0 Adrián Villanueva Toro Escola Can Besora Mollet del Vallès
244 104.75 Èlia Bolumar Rivas Escola Pax Tarragona
244 104.75 Max Rijo Arderiu Monalco Igualada
244 104.75 Emma Tortajada García Badalonès Badalona
244 104.75 Jan Ferré Alfonso Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
248 104.5 Sergi Bravo Estopà Vedruna Malgrat de Mar
248 104.5 Aina Ferré Camacho Thau Barcelona
250 104.25 Pau Lledó Díaz Escola Sagrada Família La Llagosta
251 104.0 Alèxia Gesé Fondevila Vedruna Balaguer Balaguer
252 103.75 Nerea Sánchez Amado Sant Jordi Vilassar de Dalt
252 103.75 Albert Calle Medina Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
252 103.75 Uri Carbó Casado Oak House British School Barcelona
252 103.75 Nara Grau Faro Sant Felip Neri Barcelona
252 103.75 Anna Lamela Sadurní Vedruna Malgrat de Mar
252 103.75 Cèlia Muñío González Claret Barcelona
252 103.75 Joana Casellas Roqué Escola Tramuntana - ZER Empordà Vilanant
252 103.75 Dídac Martí Coll Canigó L'Hospitalet de Llobregat
252 103.75 Joan Piñol Giró Escolàpies Figueres Figueres
252 103.75 Urgell Gamisans Romà Avenç Sant Cugat del Vallès
252 103.75 Hugo Royo Marín Acesco Parets del Vallès
252 103.75 Pau Piñol García-antón Jesús Salvador Sabadell
252 103.75 Dana Bladé Yenes Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
252 103.75 Joan Romeu Ortiz Sant Nicolau Sabadell
252 103.75 Marcel Armengaud Piera Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
252 103.75 Roger Busquets Romera Escola Salvador Dalí Figueres
252 103.75 Martí Figueras Boix Mare de Déu de la Salut Sabadell
252 103.75 Gina Roma Gatell Sadako Barcelona
252 103.75 Cristina Bach Manresa Escola El Drac - ZER Cep de Sis Pacs del Penedès
252 103.75 Carlota Jover Furest Betània-Patmos Barcelona
252 103.75 Enric Vinyes Huguet Sant Pau Apòstol Tarragona
252 103.75 Elsa Lagares Conesa Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
252 103.75 Rubén Hamid Baraldes Escola Sant Martí Barcelona
252 103.75 Daniel Altozano Martínez Sant Jordi Vilassar de Dalt
252 103.75 Eric Montero Santoyo Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
252 103.75 Hugo Ríos Martínez Escola Serena Vall Sant Andreu de Llavaneres
252 103.75 Guillem Puiggrós Flamme Avenç Sant Cugat del Vallès
252 103.75 Joel Delgado Sabrià Montserrat Barcelona
252 103.75 Lucia Romano Gámez Badalonès Badalona
252 103.75 Adrià Costa Robinat Montseny-Poblenou Barcelona
252 103.75 Cesc Torrades Abad Escola Salvador Espriu Vallfogona de Balaguer
252 103.75 Aleix Boixader Gabalda Mare de Déu de la Salut Sabadell
252 103.75 Paula Abella Garcia Mare de Déu de la Salut Sabadell
252 103.75 Lluc Lleonart Sáez Tabor Santa Perpètua de Mogoda
252 103.75 Santiago Cobian Carriquiry Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
252 103.75 Lucía Liria Delgado El Clot Barcelona
252 103.75 Elías Popa Kucheruk Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
252 103.75 Natàlia Vergara Foster Daina Isard Olesa de Montserrat
252 103.75 Bruno Gracia Mandaña Escola Doctor Samaranch i Fina Santa Margarida i els Monjos
252 103.75 Salvador Farré Solé Escola Salvador Espriu Vallfogona de Balaguer
252 103.75 Cel Rasclosa Matas Sant Jordi Fornells de la Selva
252 103.75 Ana Palmero Arenillas IPSI Barcelona
252 103.75 Adrià Sánchez Bonet Escola Montserrat Sant Just Desvern
252 103.75 Joan Paluzie Domènech Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
252 103.75 Mar Crispi Cortina Claret Barcelona
252 103.75 Antonella Pedroni Tapia Escola Josep Masclans Vallbona d'Anoia
252 103.75 Miguel Calderon Tocino Thau Sant Cugat del Vallès
252 103.75 Aleix Pineda Llach Escola Pla de Girona Girona
252 103.75 Marc Camps Pujol Escola Setelsis Solsona
252 103.75 Nora Vera Viciana Institut-Escola Guillem de Balsareny Balsareny
252 103.75 Juli Campayo Marcer Escola Les Moreres - ZER Vall de Ter Llanars
303 103.5 Hugo Riera Hidalgo Llor Sant Boi de Llobregat
303 103.5 Isabella María García García Escola Maria-Mercè Marçal Mataró
303 103.5 Martina Clemente Martínez Betània-Patmos Barcelona
306 103.25 Lucas Campbell Luft Nicol Betània-Patmos Barcelona
306 103.25 Júlia Jaume Giménez Escola Santa Creu Anglesola
306 103.25 Mar Coll Bonjorn Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
309 103.0 Rubén Pumar Tuells La Salle Horta Barcelona
310 102.5 Sigma Casellas Vidal Escola Copons - ZER Vent d'Avall Copons
310 102.5 Olivia de Ángel Boiko Sant Miquel Barcelona
310 102.5 Reims Rezki Mikaelian Shahinyan Escola Turó del Drac Canet de Mar
310 102.5 Joan Bisbe Bona Doctor Masmitjà Girona
310 102.5 Júlia Escorihuela Albiol Montseny-Poblenou Barcelona
310 102.5 Màlick Thioub Valentines Escola Santa Creu Anglesola
310 102.5 Daniel Rodriguez Rodriguez Escola Sagrada Família Santa Coloma de Gramenet
310 102.5 Neus Redondo Marquet Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
310 102.5 Ruixing Weng Claret Barcelona
310 102.5 Arnau Aixalà Montull Escola El Timó - ZER Plaurcén Sidamon
310 102.5 Arnau Calles Pérez El Clot Barcelona
310 102.5 Lucas Mas de Xaxàs Priego Thau Barcelona
310 102.5 Júlia Fraga Lorca Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
310 102.5 Nicolás Ruiz Sancho Claret Barcelona
310 102.5 Ana Ferrio Barbero Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
310 102.5 Lucas Blanco Gaitán Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
310 102.5 León Sagüés Enrich Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
310 102.5 Éric López Bové Sant Rafael La Selva del Camp
310 102.5 Emili Albó Sanglas Escola L'Estació Sant Feliu de Guíxols
310 102.5 Nerea Rouco Àlvarez Thau Barcelona
310 102.5 Àlex Ferrer March Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
310 102.5 Sara Blanco Serrano Escola Sant Martí Barcelona
310 102.5 Noa Garriga Vicente Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
310 102.5 Duna Alsina Vilamala Escola Bellpuig Sant Julià de Vilatorta
310 102.5 Martina Sáez Agustí Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
310 102.5 Carla Navarro Coll Escola Dones d'Aigua Sant Iscle de Vallalta
310 102.5 Jan Vilà Roca Sant Jordi Vilassar de Dalt
310 102.5 Blanca Troya Arancibia Airina Terrassa
310 102.5 Helena Esteve Badia Escola Jaume Balmes Cervera
310 102.5 Theo de Veer Barber Institut Escola Els Tres Pins Vallromanes
310 102.5 Clara Kelly Caubet La Vall BELLATERRA
310 102.5 David Minguez Ronmero Escola Països Catalans Lleida
310 102.5 Naroa Pedraza Caja Montjuïc Girona
310 102.5 Mateo Morros Martin Escola Sant Martí Barcelona
310 102.5 Christian Silveira Filgueira Escola Pompeu Fabra L'Hospitalet de Llobregat
310 102.5 Sebastia Murillo Paseta Escola Gerbert d'Orlhac Sant Cugat del Vallès
310 102.5 Joan Pérez Romero Nen Jesús de Praga Badalona
310 102.5 Biel Serra Llop Avenç Sant Cugat del Vallès
310 102.5 Oriol Rifà Pujol Vedruna-Tona Tona
310 102.5 Adriana Oliveras Galvez Meritxell Mataró
310 102.5 Clàudia Traus Graupera Sant Jordi Vilassar de Dalt
310 102.5 Aniol Sans Felbek Escola de Llers Llers
310 102.5 Joel Montero Carranza Badalonès Badalona
310 102.5 Francesc Prous Tovar St. Peter's School Barcelona
310 102.5 Biel Jurado Ballalta Escola Angeleta Ferrer Mataró
310 102.5 Jana Bueno Palma El Clot Barcelona
310 102.5 Yinhao Wang Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
310 102.5 Clara Yohn Fariñas Santa Dorotea Barcelona
358 102.25 Pol Gómez Castellà Freta Calella
358 102.25 Martí Coll Sant Gregori Barcelona
358 102.25 Biel Solana Olalla FEDAC-Lleida Lleida
361 102.0 Mireia Garcia Martin-moreno Escola Rubió i Ors Reus
361 102.0 Bruna Campanero Gisbert Escola de Xerta Xerta
361 102.0 Pau Mestres Gràcia Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
361 102.0 Martí Moreno Marcos Escola Sant Martí Barcelona
365 101.75 Maria Orpella Crusafón Montserrat Barcelona
365 101.75 Mar Martínez Gavaldà Thau Barcelona
365 101.75 Berta Prat Reus Escorial Vic
368 101.25 Rubén Molano Boldú Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
368 101.25 Mateu Balañà Caparrós La Salle Reus
368 101.25 Aina Manzano Arauz Escola la Creu Torrefarrera
368 101.25 Nicolás Sánchez González La Miranda Sant Just Desvern
368 101.25 Martina Belmonte Vicente El Clot Barcelona
368 101.25 Duna Polo Merenciano Escola de Llers Llers
368 101.25 Anna Bravo Giné Vedruna Sagrat Cor Tarragona
368 101.25 Míriam Sánchez Manchón Sant Josep Sant Boi de Llobregat
368 101.25 González Rivas Lucía Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
368 101.25 Meritxell Codinach Plans Institut Escola Marta Mata Torelló
368 101.25 Alex Font Vaghi Claret Barcelona
368 101.25 Biel Ferrer-dalmau Masvidal Avenç Sant Cugat del Vallès
368 101.25 Marc Molist Perez Escola Bellpuig Sant Julià de Vilatorta
368 101.25 Aitor Isusquiza Casellas Claret Barcelona
368 101.25 Carla García Jové Santa Teresa Móra d'Ebre
368 101.25 Nil Ureña Casadevall Vedruna-Tona Tona
368 101.25 Tarrats Planas Jana Escola L'Entorn Porqueres
368 101.25 Víctor Andrés García Escola La Farigola del Clot Barcelona
368 101.25 Martina Nieto Lisbona Badalonès Badalona
368 101.25 Guillem Cuadrat Ortiz Escola Jaume Balmes Cervera
368 101.25 Jeroni Perearnau Teixidor Escola Pirineu Campdevànol
368 101.25 Roc Vallespi Fandos Nuestra Señora de la Consolación Tortosa
368 101.25 Arnau Dalmau Rubinat Escola Marinada Vilanova de Bellpuig
368 101.25 Marc Valentí Trilles Daina Isard Olesa de Montserrat
392 101.0 Joana Monserrat Digón Escola Sant Martí Barcelona
392 101.0 Casandra Chayle Dragoiu Freta Calella
392 101.0 Marc Pérez Garciapons Thau Sant Cugat del Vallès
392 101.0 Emma Román Martí Sant Miquel Barcelona
392 101.0 Jan Cuní Garcia Escola Can Besora Mollet del Vallès
392 101.0 Daniel Murillo Aparicio Sagrada Família Lleida
392 101.0 Héctor Artigues Jarreta Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
392 101.0 Iván Robledo Expósito Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
392 101.0 Oriol Aldabó Marí Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
401 100.75 Clàudia Soler Castaño Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
401 100.75 Aleix Martínez Galindo Escola Canigó Sant Just Desvern
401 100.75 Maria Tejero Vilarrubla Escola La Mitjana Lleida
401 100.75 Alejandra Howard Viu Cumbres-3 Esplugues de Llobregat
401 100.75 Albert López Morales Monalco Igualada
401 100.75 Luz Bardeletti Suarez Avenç Sant Cugat del Vallès
401 100.75 Albert Nicolás Flores Escola La Pau Sant Sadurní d'Anoia
401 100.75 Pau Vallés Llorens Sagrat Cor Amposta
401 100.75 Ariadna Martínez Serna Asunción de Nuestra Señora Barcelona
410 100.0 Guillem Carrillo Cursach El Clot Barcelona
410 100.0 Eloy Alonso Pion Escola Antoni Doltra Pineda de Mar
410 100.0 Marc Verano Ramos Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
410 100.0 Marc Teixell Grillo La Presentació Reus
410 100.0 Júlia Nogueras Fabre Escola Serena Vall Sant Andreu de Llavaneres
410 100.0 Bernat Canadell Galobart Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
410 100.0 Pere Puig Blay Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
410 100.0 Alejandro Arjona Mangrané Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
410 100.0 Mehdi el Mannouzi Escola Joan Maragall Lleida
410 100.0 Martina Quiñonero Pérez L'Avet Terrassa
410 100.0 Alberto Villodre Mazó Bell-lloc del Pla Girona
410 100.0 Yuxin Huang Escola Àngel Guimerà El Vendrell
410 100.0 Álex Yébenes Jaimes Escola Josefina Ibáñez Abrera
410 100.0 Pol Forgas Linares Aula Escuela Europea Barcelona
410 100.0 Pau Jorge Sanchez Escola La Mitjana Lleida
410 100.0 Inés Záforas González La Vall BELLATERRA
410 100.0 Bruno Algaba Mora Mare de Déu del Carme Tarragona
410 100.0 Eric Fernández Medina Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
410 100.0 Berta Torralba Olivé Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
410 100.0 Oriol Roigé Margalef Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
410 100.0 Roi Valverde Acebedo Escola El Cim Teià
410 100.0 Cortinovis Pallarés Diego Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
410 100.0 Oriol Solé Giralt Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
410 100.0 Blanca Bosch Kucharski La Salle Bonanova Barcelona
410 100.0 Ian Romero Nieto Maristes Champagnat Badalona
410 100.0 Irina Farías Oliveras Escola Cèsar August Tarragona
410 100.0 Jana Ríos Pena Escola Verd Girona
410 100.0 Guillem Ronda Hidalgo Claret Valls
410 100.0 Martí Vera Rodríguez Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
410 100.0 Ortin López Guillem Escola Les Muralles Montblanc
410 100.0 Marta Llobera Figueres Escola Sol Ixent Corbins
410 100.0 Òscar Sala Jansà Sant Josep Reus
410 100.0 Maria López Tardio Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
410 100.0 Elena Calvo Camón Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
410 100.0 Arantza Alcaine van Boven Garbí Pere Vergés Badalona
410 100.0 Laia Oliver Llaveria La Presentació Reus
446 99.75 Anna de la Serna Camps Escola Les Escoles Gurb
446 99.75 Elna Duran Castey Escola Can Puig Banyoles
446 99.75 Miquel Pau García Rodríguez Llor Sant Boi de Llobregat
446 99.75 Albert Casalots Guiu Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
446 99.75 Amani el Alami Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
446 99.75 Mariona Diaz Comellas Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
446 99.75 Pau Roca Buchaca Escola Pia de Balaguer Balaguer
446 99.75 Andreu Bartolí Mayans Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
446 99.75 Maria Fernández Molina Thau Barcelona
446 99.75 Bruno Cortés Cano Aula Escuela Europea Barcelona
446 99.75 Abril Carreño Sánchez Montserrat Barcelona
446 99.75 Isaac Álvarez Álvarez Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
446 99.75 Pol Vilamajó Arnan Montagut Vilafranca del Penedès
446 99.75 Franco Valentino Delorenzi La Presentació Reus
446 99.75 Eduardo Blázquez Velasco Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
446 99.75 Júlia de Blas Fortuny Escola Rosella Viladecavalls
462 99.5 Polina Gaichuk Sant Jordi Fornells de la Selva
462 99.5 Aitana Fernández Calderon Daina Isard Olesa de Montserrat
462 99.5 Arnau Pujol-busquets Jankovskaja Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
462 99.5 Eloi Comas Gelpí Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
462 99.5 Cloe Wong Márquez Santa Teresa de Jesús Tarragona
462 99.5 Rodrigo Arévalo García Santa Teresa Móra d'Ebre
468 99.25 Jan Rojas Cisneros Escola Pinya de Rosa Blanes
469 98.75 Víctor de Luna Ansaldo IPSI Barcelona
469 98.75 Rita Vila Espelt Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
469 98.75 Daniel Pallàs Jordà Montseny-Poblenou Barcelona
469 98.75 Norah Val Membrado Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
469 98.75 Bernat Orozco Ferran Escolàpies El Masnou El Masnou
469 98.75 Noa Arandia Muela Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
469 98.75 Jordi Ladrón García-villaraco Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
469 98.75 Pol Vizuete Sans Aula Escuela Europea Barcelona
469 98.75 Lucía de la Ossa Garnica Sagrado Corazón Barcelona
469 98.75 Guillem Sala Martín Sagrat Cor Amposta
469 98.75 Ainara Zamora Romero Sadako Barcelona
469 98.75 Arnau Pont Sans Escola La Vall del Terri Cornellà del Terri
469 98.75 Jordi Dasca Huertas Institució Tarragona Reus
469 98.75 Dani Riera Hernández Vedruna Palamós
469 98.75 Emma Martí Pérez Escola Puig d'Arques Cassà de la Selva
469 98.75 Toscas Ormazabal Jorge Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
469 98.75 Lucia López Castillo Escola Àngel Guimerà El Vendrell
469 98.75 Alejandra Tusquets Codina Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
469 98.75 Sara Moreno Ocampos Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
469 98.75 Luís Jiménez Torija Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
469 98.75 David Farbman Hamelín-Internacional Laie Montgat
469 98.75 Irene Bertolez Ocon Escola Sagrada Família Santa Coloma de Gramenet
469 98.75 Íngrid Bové Mestre Montagut Vilafranca del Penedès
469 98.75 Adrià Deu Osorio Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
469 98.75 Ethan Vargas Ortiz Escola La Pau Sant Sadurní d'Anoia
469 98.75 Sonnie Stuart Kane Malone Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
469 98.75 Noa Roca Miyar Escola L'Arjau Vilanova i la Geltrú
469 98.75 Joana Vélez Roure Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
469 98.75 Oriol Bonàs Lorente Sant Nicolau Sabadell
469 98.75 Ayoub Yarrouti Escola Joan Rebull Reus
469 98.75 Albert Viladecans Ruiz Claret Barcelona
469 98.75 Adrià Mujal Valdivielso Claret Barcelona
469 98.75 Berta Mora Magre Hamelín-Internacional Laie Montgat
469 98.75 Xavier Aragonés Torres Vedruna Sagrat Cor Tarragona
469 98.75 Aran Blanchar Daher Sant Felip Neri Barcelona
469 98.75 Pablo Leoz Amat Escola Canigó Sant Just Desvern
469 98.75 Núria Beltran Mas Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
469 98.75 Ona Prats Puig Tecnos Terrassa
469 98.75 Aleix Gómez Balliu Doctor Masmitjà Girona
469 98.75 Albert Montalà Pozo Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
469 98.75 Mar Gil Serrano La Presentació Reus
469 98.75 Blanca Menacho Valls Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
469 98.75 Máximo Padilla Vives Institució Tarragona Reus
469 98.75 Joel Rodríguez Porto Nen Jesús de Praga Badalona
469 98.75 Laura Massot Mateu Escola Joan Rebull Reus
469 98.75 Oriol Marquillas May Claret Barcelona
469 98.75 Fabio Rizzo Buj Thau Barcelona
469 98.75 Sabina Maresma Roig Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
469 98.75 Nil de Luz Gutiérrez Doctor Masmitjà Girona
469 98.75 Sebastian Eslava Rojas El Clot Barcelona
469 98.75 Leonardo Marelli Dei Negri Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
469 98.75 Victoria Louise Monique Bouchayer Cumbres-3 Esplugues de Llobregat
469 98.75 Mar Páez Moreno Vedruna Malgrat de Mar
469 98.75 Eric Galceran Sanchez Escola Mossèn Albert Vives La Seu d'Urgell
469 98.75 Xiaoya Ji Monalco Igualada
469 98.75 Cantera Castells Íñigo Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
469 98.75 Pau Garcia Rodrigo Escola Puig de les Cadiretes Llagostera
469 98.75 Zhen Han Lin Institució Tarragona Reus
469 98.75 Carla Rey Pratginestós Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
469 98.75 Carlota Vila Sais Escola Puig d'Arques Cassà de la Selva
469 98.75 Laia Mas Pallarols Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
469 98.75 Vera García Suvorava Escola Canigó Sant Just Desvern
469 98.75 Queralt Danés Riera Escola Les Mimoses Santa Maria de Martorelles
469 98.75 Jan Ferré Segura Santa Teresa de Jesús Tarragona
469 98.75 Joana Pla Pujol La Vall BELLATERRA
469 98.75 Hugo Lorenzo Lechuga Institut Escola 3 d'Abril Móra la Nova
469 98.75 Luca Blasco Blescia Aula Escuela Europea Barcelona
469 98.75 Jiaxiang Lin Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
469 98.75 Nora López Sánchez Escola Miquel Martí i Pol Sabadell
469 98.75 Bespín Guerrero Pablo Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
469 98.75 Yeray Méndez Porcel Escola Àngels Alemany i Boris Lloret de Mar
469 98.75 Pere Torres Miró Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
469 98.75 Oscar Gil Martín Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
469 98.75 Guillem Rabert Verdaguer Escolàpies Figueres Figueres
469 98.75 Laia Fresnedoso Gimeno Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
544 98.5 Nacho de Sola Espino Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
544 98.5 Pestana Barba Cristina Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
544 98.5 Roger Foz Buch Reina Elisenda Barcelona
544 98.5 Joel Pons Arjona Escola Reixac Montcada i Reixac
544 98.5 Xavier Torres Zanfaño Mare de Déu del Carme Tarragona
544 98.5 David Mora Almuni La Salle Bonanova Barcelona
544 98.5 Aniol Gras Masferrer Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
544 98.5 Guillem Griñó González Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
544 98.5 Martina Baqués Choy Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
544 98.5 Marina Blazquez Trias Vedruna Malgrat de Mar
544 98.5 Pau Saldaña Garcés Vedruna Sagrat Cor Tarragona
544 98.5 Ariadna Barriendos Figueras Montagut Vilafranca del Penedès
544 98.5 Andrea Rodríguez Lidón Escola Fluvià Barcelona
544 98.5 Màrius Royo Florensa Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
544 98.5 Rachel Lordan Candelo Airina Terrassa
559 98.25 Ortega León David Sagrada Família Barcelona
559 98.25 Alexandra Grant Sedó Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
559 98.25 Adrià Solano de Zea IPSI Barcelona
559 98.25 Joana Domingo Garriga Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
559 98.25 Pau Collet Priu Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
559 98.25 Daria Kolyada Sant Jordi Fornells de la Selva
565 98.0 Elsa Álvarez Duran Betània-Patmos Barcelona
565 98.0 Omaima Filali Escola Bisbat d'Egara Terrassa
565 98.0 Oriol Pelegrí Vargas Escola Parc del Saladar Alcarràs
568 97.75 Alex Martínez Portabella Nazaret Esplugues de Llobregat
568 97.75 Álex Orobitg Gestoso Llor Sant Boi de Llobregat
568 97.75 Pol Hernández Benito Monalco Igualada
571 97.5 Oscar Cabero Prieto Bell-lloc del Pla Girona
571 97.5 Valentí Noguera Milà Escola Puiggraciós La Garriga
571 97.5 Eloi Pons Guillamon Vedruna-Berga Berga
571 97.5 Campdepadrós Güell Biel Escola Les Muralles Montblanc
571 97.5 Arnau Buira Llovet Claret Barcelona
571 97.5 Roger Coll Romeu Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
571 97.5 Carolina Juanes Figueras Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
571 97.5 Nil Cadpevila Serrat Maria Auxiliadora Terrassa
571 97.5 Pau Andrés Balagué Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
571 97.5 Maria Redondo Fuster Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
571 97.5 Alex Esteve Mestras La Salle Bonanova Barcelona
571 97.5 Sibil.la Blanch Bou Escola Verd Girona
571 97.5 Alba Fernández Planas Escola El Cim Teià
571 97.5 Ian Trimiño Fernández Escola Can Besora Mollet del Vallès
571 97.5 Albert Palomeras Valentí Escola Les Moreres - ZER Vall de Ter Llanars
571 97.5 Júlia Congost Giro Escola Eiximenis Girona
571 97.5 Ferran Moncada Batet Vedruna L'Espluga de Francolí L'Espluga de Francolí
571 97.5 Carlota Sánchez Rodríguez La Salle Bonanova Barcelona
571 97.5 Martí Torres Nualart Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
571 97.5 Roger Orquin Pañart Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
571 97.5 Jordi Cos Parella Escola La Vall del Terri Cornellà del Terri
571 97.5 Andreu Garrudo Bosch Escola Vallgorguina Vallgorguina
571 97.5 Marc Ortiz Onu Escola Bac de Cerdanya Alp
571 97.5 Antoni Canals Gimenez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
571 97.5 Pol Tomàs Cabós IPSI Barcelona
571 97.5 Naïm Jamal Escola Pau Romeva Barcelona
571 97.5 Júlia Illa Mateo Thau Barcelona
571 97.5 Álvaro Salinas Fernández Llor Sant Boi de Llobregat
571 97.5 Lucía Cornejo Cano Escola Mestres Montaña Granollers
571 97.5 Arnau Lacasa Caletrio Joan Roca 1953 Barcelona
571 97.5 Lucía Martínez Stan El Carme Lleida
571 97.5 Pol Roig Domene Sadako Barcelona
571 97.5 Iker Heghies González Escola La Noguera Balaguer
571 97.5 Valentina Tarradas de la Corte Montseny-Poblenou Barcelona
571 97.5 Biel Roig González Vedruna Malgrat de Mar
571 97.5 Ramon Galceran Mir Escola Vallgorguina Vallgorguina
571 97.5 Josep Condomines Carretero Escola Bac de Cerdanya Alp
571 97.5 Martí Galceran Sánchez Escola Els Cingles L'Ametlla del Vallès
571 97.5 Erik Tello Alvarez Escola Gerbert d'Orlhac Sant Cugat del Vallès
571 97.5 Adrià Rey Bazán Escola Sol i Vent Vilafant
571 97.5 Ting Ting Jiang Hamelín-Internacional Laie Montgat
571 97.5 Leo García Aguilar Sadako Barcelona
571 97.5 Nuria Sánchez Rosa Maristes Champagnat Badalona
571 97.5 Roger Marrodán Tió Escola Les Escoles Gurb
571 97.5 Matias Rendón Bejarano Escola Joan Maragall Lleida
571 97.5 Sara Rojo Ruiz Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
571 97.5 Nora Martín Marzo Elisabeth Salou
571 97.5 Hugo Polo Peinado Escola Bernat de Mogoda Santa Perpètua de Mogoda
571 97.5 Sergi Cívico Ollé Escola Joan Plana Puigpelat
571 97.5 Raul Tejero Enciso Escorial Vic
571 97.5 Ingrid Iracheta Sala Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
571 97.5 Janna de Veer Barber Institut Escola Els Tres Pins Vallromanes
571 97.5 Marina Cañavate Vernet Escola Pax Tarragona
571 97.5 Martina Viladecans Carrillo Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
571 97.5 Gerard Núñez Giraldo Mare de Déu de la Salut Sabadell
571 97.5 Xavier Gómez Espinosa Nen Jesús de Praga Badalona
571 97.5 Joan Casals L'Horitzó Barcelona
628 97.25 Martí Guerrero Yébenes Escola Sant Martí Barcelona
628 97.25 Eva Guerrero Ardite Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
628 97.25 Hugo Peiro Rodríguez Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
628 97.25 Pablo Sedó Esteruelas Escola Pax Tarragona
628 97.25 Ian García Cano Escola Cèsar August Tarragona
628 97.25 Laia Villasclaras Carneros Escola Can Besora Mollet del Vallès
628 97.25 Júlia Amat Davins IPSI Barcelona
628 97.25 Pol Padullers Llagostera Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
628 97.25 Hèctor Ferrer Álvarez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
637 97.0 Mariona Badia Riba Montagut Vilafranca del Penedès
637 97.0 Laia Rosas Esteve Escola Mare de Déu del Patrocini Cardona
637 97.0 Carla Serra Jofré Escola Bertí L'Ametlla del Vallès
637 97.0 Aleix Molina Gómez Escola Mogent Montornès del Vallès
637 97.0 Queralt Buira Pascual Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
637 97.0 Toni Elias Roca Escola Marinada Vilanova de Bellpuig
637 97.0 Unai Arrate Pérez Aula Escuela Europea Barcelona
637 97.0 Dylan Román Muñoz La Salle Reus
637 97.0 Arnau Garcia Aranda Sagrat Cor Amposta
637 97.0 Aina Colomer Colomer Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
637 97.0 Sergi Carrera Guasch Escorial Vic
637 97.0 Luna Masri Alrich Empordà-San José Roses
649 96.75 Gonzalo Áñez de Molina Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
649 96.75 Daniel Rodríguez Lozano Escola Cèsar August Tarragona
649 96.75 Jan Rodríguez Hortolà Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
649 96.75 Unai Rangel Rosales Badalonès Badalona
649 96.75 Frederic Bernades Pifarré Betània-Patmos Barcelona
649 96.75 Tao Lamy Escola El Cim Teià
649 96.75 Oleguer Capella Roca Cardenal Vidal i Barraquer Cambrils
656 96.5 Anna Rodríguez Ros Sant Andreu Badalona
656 96.5 Alba Ropero Murillo Sagrado Corazón Barcelona
658 96.25 Pau Molina Costa Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
658 96.25 Carlota Guix Díaz Avenç Sant Cugat del Vallès
658 96.25 Irene Català Asenjo Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
658 96.25 Anna Arola Ferrer Airina Terrassa
658 96.25 Nil Corominas Cuscó Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
658 96.25 Adrià Menal Galvez Sant Pau Apòstol Tarragona
658 96.25 Lucía Grau Sandoval Monalco Igualada
658 96.25 Abril Marín Martínez Goar Viladecans
658 96.25 Jan Jiménez París Maristes Sants - les Corts Barcelona
658 96.25 Violeta Sánchez-crespo Puig Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
658 96.25 Martina Terol Lacasta Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
658 96.25 Àlex Martín Plana Escola Sant Martí Barcelona
658 96.25 Aina Fornos Marin Sant Jordi Vilassar de Dalt
658 96.25 Miquel Adell Saballs Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
658 96.25 Isaac Bars Sánchez Mare de Déu del Roser Barcelona
658 96.25 Haoran Zhang Chen El Carme Lleida
658 96.25 Adriana Dueñas Pardina Sant Felip Neri Barcelona
658 96.25 Júlia Pujol Cornet Escola Josep Pallach Figueres
658 96.25 Roger Aragó Carbonell Escola Angeleta Ferrer Mataró
658 96.25 Matías Giles Pérez Escola Guillem Fortuny Cambrils
658 96.25 Héctor Madrid Méndez Claret Barcelona
658 96.25 Estefanía Rodriguez Kerdel Cumbres-3 Esplugues de Llobregat
658 96.25 Llogari Balaguer Penalva Escola Enric Casassas Sabadell
658 96.25 Izan Muñoz Mayor Monalco Igualada
658 96.25 Arnau Martínez Solsona Maristes Sants - les Corts Barcelona
658 96.25 Andrea Rodríguez Martí Santa Teresa Móra d'Ebre
658 96.25 Paula Marquez Soler Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
658 96.25 Pep Caelles Olmedo Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
658 96.25 Xenia González Marín Escola Reixac Montcada i Reixac
658 96.25 Aleix Gadea Gelada Betània-Patmos Barcelona
658 96.25 Xavier Campo Celdran Maristes Champagnat Badalona
658 96.25 Martí Noguer Parés Escorial Vic
658 96.25 Hugo García Martín Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
658 96.25 Eloi Frigola Gispert-saüch Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
658 96.25 Otilio Giménez Jiménez Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
658 96.25 Blai Ballarin Torres Escola Alzina Reclamadora Fontcoberta
658 96.25 Martina Ramon García Vedruna Sagrat Cor Tarragona
658 96.25 Bruno Borrell Parada Aula Escuela Europea Barcelona
658 96.25 Pol Garcia Aguilera Sant Pau Apòstol Tarragona
658 96.25 Gal·la Sardeny Garví Escola Miquel Martí i Pol Sabadell
658 96.25 Lucas Alcainas Pérez La Salle Horta Barcelona
658 96.25 Lucia de Mier Arronis La Salle Bonanova Barcelona
658 96.25 Claudia Segura Martos FEDAC-Súria Súria
658 96.25 Paula Sánchez Caballero El Carme Lleida
658 96.25 Sofia Garcia Martin Montseny-Poblenou Barcelona
658 96.25 Pau González Gaona Bell-lloc del Pla Girona
658 96.25 Sofía Montero Sanabria Escola Montpalau - ZER El Llierca Argelaguer
705 96.0 Biel Carrera Montenegro Claret Barcelona
705 96.0 Miquel Bachs Álvarez Escola Angeleta Ferrer Mataró
705 96.0 Mario Sanz Serrano Aula Escuela Europea Barcelona
705 96.0 Adriana Estany Vidal Badalonès Badalona
705 96.0 Michal Stanislaw Urban Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
705 96.0 Clàudia Munt Sánchez Escola Mare de Déu del Patrocini Cardona
705 96.0 Artur Castresana Pujol Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
705 96.0 Màrius de Batlle Gabàs Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
705 96.0 Pol Capon Rodriguez Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
705 96.0 Elsa Fernández Chacel La Immaculada Vilassar de Dalt
705 96.0 Àlex Mateu Anguera Institut Escola El Temple Tortosa
705 96.0 Laia García Vocero Claret Barcelona
705 96.0 Zaayn Alexander Nathwani Vila Sagrado Corazón Barcelona
705 96.0 Luca Lagunas Galera Escola Can Besora Mollet del Vallès
719 95.75 David Matas Adell Proa Barcelona
719 95.75 Jana Torrent Hernández Escola Miquel Martí i Pol Sabadell
719 95.75 Eric de la Sierra Plandolit Thau Sant Cugat del Vallès
719 95.75 Maria Farran Gabarró Escola Jaume Balmes Cervera
719 95.75 Martí Solé Fernandez Escola L'Estel Sant Guim de Freixenet
724 95.0 Lluis Canela Serrabou Viaró Sant Cugat del Vallès
724 95.0 Carla Torrents Bosch Thau Sant Cugat del Vallès
724 95.0 Martina Call Muñoz Llor Sant Boi de Llobregat
724 95.0 Raül Fèlix Terés Vedruna Balaguer Balaguer
724 95.0 Aina Todó Prats Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
724 95.0 Marta Melgar Perea Sant Josep Reus
724 95.0 Gerard Fernández Abelló FEDAC-Montcada Montcada i Reixac
724 95.0 Ariadna Oliva Planas Escorial Vic
724 95.0 Maria Bueso Rovira Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
724 95.0 Candela Malo Guerra Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
724 95.0 Oriol Alonso Cornejo Bell-lloc del Pla Girona
724 95.0 Nahir Vila Irizarry Llor Sant Boi de Llobregat
724 95.0 David Garcia Garcia Sant Lluís Barcelona
724 95.0 Mario Otal Fernández El Clot Barcelona
724 95.0 Kimberly Jiménez Troncoso Institut Escola Castell d'Òdena Òdena
724 95.0 Martí Valls Perpinyà Mare de Déu del Carme Terrassa
724 95.0 Núria Ortega Poyato Escola Migdia Girona
724 95.0 Gala Baroja Romero Escola Sant Martí Barcelona
724 95.0 Ivan Chen Mare de Déu del Roser Barcelona
724 95.0 Sergi Planas Raich IPSI Barcelona
724 95.0 Marta Crosas Molina Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
724 95.0 Xènia Ayats Pérez Escola Salvador Dalí Figueres
724 95.0 Qing Qing Ye Sagrat Cor Amposta
724 95.0 Barranco González Hugo Escola Guillem Fortuny Cambrils
724 95.0 Carlos Passarell Gallegos Bell-lloc del Pla Girona
724 95.0 Gael Bruna Gallego Escola L'Arjau Vilanova i la Geltrú
724 95.0 Jacob Canadell Marcé Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
724 95.0 Carlos Sánchez Pellicer Escola Guerau de Liost Les Franqueses del Vallès
724 95.0 Mer Almanza Terradas Escola Bora Gran Serinyà
724 95.0 Jana Arango Rubio Montseny-Poblenou Barcelona
724 95.0 Martí Poblador Bravo Sant Josep Sant Boi de Llobregat
724 95.0 Enric Tatché Bosch Viaró Sant Cugat del Vallès
724 95.0 Iván Martínez Sillero Llor Sant Boi de Llobregat
724 95.0 María Bayo Solsona Sant Miquel Barcelona
724 95.0 Maria Casas Barberan Daina Isard Olesa de Montserrat
724 95.0 Joan Bracero Torno Escola Sant Martí Barcelona
724 95.0 Andrea Júlia Chiorcea Santa Teresa Móra d'Ebre
724 95.0 Evgeny Kanaev - Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
724 95.0 Jan Manresa Jarne Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
724 95.0 Juan José Garrido Noguera Escola Bisbat d'Egara Terrassa
724 95.0 Gerard Coello Ferré Viaró Sant Cugat del Vallès
724 95.0 Saúl Vicente Salobreña FEDAC-Sant Andreu Barcelona
724 95.0 Gemma Flores Faus Doctor Masmitjà Girona
724 95.0 Biel Santamaria Balaguer Montagut Vilafranca del Penedès
724 95.0 Ying Jie Wu Claret Barcelona
724 95.0 Adrià Escoda Sanahuja Institució Tarragona Reus
724 95.0 Carla Morros Rosell Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
724 95.0 Iman Belhaj Escola Sant Julià L'Arboç
724 95.0 Áxel Blázquez Aguilera Claret Barcelona
773 94.75 Ana Gómez Asensio Mare Nostrum Tarragona
773 94.75 Genís de los Ríos Domínguez Vedruna Sagrat Cor Tarragona
773 94.75 Iago Sabel Palacios Infant Jesús Barcelona
773 94.75 Sara Daase Laguna Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
773 94.75 Irene Loewe Florences Aula Escuela Europea Barcelona
773 94.75 Anna Romeu Fresco Maristes Champagnat Badalona
773 94.75 Aleix Anguita Morales Escola Miquel Martí i Pol Sabadell
773 94.75 Verònica Senyshyn Escola Jaume Balmes Cervera
773 94.75 Emma Muñoz Fernández Sagrada Família Viladecans
773 94.75 Maria Anton Lanuza Elisabeth Salou
773 94.75 Jana Grau Rosàs Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
773 94.75 Aina Ruiz Pardo Sant Josep Sant Boi de Llobregat
773 94.75 Arnau Giné Jariot Montserrat Cerdanyola del Vallès
773 94.75 Daniel Montoya Villodre Escola Sagrada Família La Llagosta
773 94.75 Nerea Boada Perales Escola Mestres Montaña Granollers
773 94.75 Eric Isern Santos Claret Barcelona
773 94.75 Lídia Riera Rico FEDAC-Vic Vic
773 94.75 Noa Gabarró González Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
773 94.75 Lluc Sierra Ballesteros Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
773 94.75 Nicolas Auden Wise Aula Escuela Europea Barcelona
773 94.75 Bruno Cardenete Belmonte Escola Sot del Camp Sant Vicenç de Montalt
794 94.5 Ot Casas Serrat Escola Les Mimoses Santa Maria de Martorelles
794 94.5 Mario Minguet Berlanga Badalonès Badalona
794 94.5 Antonio Monerris Navas Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
794 94.5 Miquel Vilarrúbia Capdevila Aula Escuela Europea Barcelona
794 94.5 Clàudia Goenaga Colet Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
794 94.5 Lucía Gascón Nieto Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
794 94.5 Aina Juera Valldepérez Escola Pax Tarragona
794 94.5 Yanira Torre Casas Escola Fluvià Barcelona
794 94.5 Gabriel Guillo Julibert Llor Sant Boi de Llobregat
794 94.5 Sebastian Vargas Orellana Escola Pompeu Fabra L'Hospitalet de Llobregat
804 94.25 Cesc Guri Tomàs Institut Escola Montseny Breda
804 94.25 Anna-rose Blanche Paredes Sil Barcelona
804 94.25 Jofre Gasull Pedra Escola Pia de Balaguer Balaguer
804 94.25 Arlet Culell Camprubí Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
808 94.0 Fernández Fernández Vega Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
808 94.0 Enric Montero Puig Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
810 93.75 Queralt Pagès Ausió Vedruna-Tona Tona
810 93.75 Iris García Suárez Meritxell Mataró
810 93.75 Izan Centelles Antó Institut Escola El Temple Tortosa
810 93.75 Magalí Vives Garreta Mowgli Igualada
810 93.75 Marta de las Heras Sagredo Santa Teresa de Jesús Tarragona
810 93.75 Anna Casellas Cervià Escola Frigolet - ZER Les Goges Porqueres
810 93.75 Gerard Sagarra Inglés Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
810 93.75 Anna Barrubes Llorensí Aula Escuela Europea Barcelona
810 93.75 Èric Linares Fuster Montagut Vilafranca del Penedès
810 93.75 Mafalda Chaves Larrubia Thau Barcelona
810 93.75 Ryan Tavakolian Frangoal Castelldefels
810 93.75 Berta Beneded Marquez Maristes Champagnat Badalona
810 93.75 Noël Gamarra Cabezuelo Escola Catalònia Barcelona
810 93.75 Mar Pintor Merino Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
810 93.75 Ian Ortiz Morla Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
810 93.75 Iñigo Múgica Batlle Cumbres-3 Esplugues de Llobregat
810 93.75 Olaya Domínguez Riveiro Escola Santa Caterina Vinyols i els Arcs
810 93.75 Didac Sesma Cosialls Escola Pràctiques II Lleida
810 93.75 Clara Villanueva Muntané Mowgli Igualada
810 93.75 Bruna Rosa Escurriola Escola Sant Miquel Deltebre
810 93.75 Danail Sergooris SEK-Catalunya La Garriga
810 93.75 Enrique Barbará Vera Sagrado Corazón Barcelona
810 93.75 Diego García Ghorbannejad Sant Domènec Savio Badalona
810 93.75 Núria Puertas Cordero Avenç Sant Cugat del Vallès
810 93.75 Clara Comellas Fort Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
810 93.75 Núria Izquierdo Arias Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
810 93.75 Àlex Duró Esquerrà La Salle Bonanova Barcelona
810 93.75 Marc Serra Baraldés Escorial Vic
810 93.75 Notario Cerrajero Mateu Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
810 93.75 Pau Mendía Oliveras El Clot Barcelona
810 93.75 Aina Hurtado Mazano Escola Puiggraciós La Garriga
810 93.75 Irene Aymamí Nicolás Mireia Montgat
810 93.75 Jing Han Qiu Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
810 93.75 Cesc Redón Gamero Escola Bora Gran Serinyà
810 93.75 Alfonso López Vilaplana Viaró Sant Cugat del Vallès
810 93.75 Iria Garcia Salvago Escola Mar Nova Premià de Mar
810 93.75 Aina Serrato Fenoy Escola Jaume Balmes Sant Feliu de Codines
810 93.75 Jan Mateo Bernadó Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
810 93.75 Yixuan Ji Betània-Patmos Barcelona
810 93.75 Lluc Codolar Rebull Vedruna Palamós
810 93.75 Christian Manzano Viciana Escola Setelsis Solsona
810 93.75 Alain Frechiné Monge Institut Escola Castell d'Òdena Òdena
810 93.75 Arlet Romero Rodríguez FEDAC-Horta Barcelona
810 93.75 Oriol Oliver Méndez Escola Serena Vall Sant Andreu de Llavaneres
810 93.75 Noel Rebaque Fernández Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
810 93.75 Inés Vallet Delgado Oak House British School Barcelona
810 93.75 Zhenyu Rao Sagrat Cor Amposta
810 93.75 Sofia Rojo Porto Escola Turó del Drac Canet de Mar
810 93.75 Ízan Cabezas Comino Institut Escola Castell d'Òdena Òdena
810 93.75 Aina Cayetano Hernández Escola Els Cingles L'Ametlla del Vallès
810 93.75 Joan Cortés Dunyach Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
810 93.75 Bernat Puigdevall Robles Escola Montpalau - ZER El Llierca Argelaguer
810 93.75 Bernat Alonso Serra Sant Nicolau Sabadell
810 93.75 Aina Martínez Conejo Escola Joan Rebull Reus
810 93.75 Dani Díaz Agut Escola Doctor Samaranch i Fina Santa Margarida i els Monjos
810 93.75 Laia Isabel Garcia Espel El Clot Barcelona
810 93.75 Pablo Lorenzo García Mare Nostrum Tarragona
810 93.75 Nil Madico Bové Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
810 93.75 Arnau Roldán Martínez Povill Olesa de Montserrat
810 93.75 Sara López Pértega Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
810 93.75 Stepan Gritsun Àgora Sant Cugat del Vallès
810 93.75 Elisa Chicu Escola Els Cingles L'Ametlla del Vallès
810 93.75 Ariadna Mèlich Purull Escola Rosella Viladecavalls
810 93.75 Àlex Vidal Vidal Escola Puig d'Arques Cassà de la Selva