Àrea de centre



Estableix una nova contrasenya

Llista de les millors puntuacions (6%) de segon de Batxillerat

En total han participat 2721 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 133.75 Bernat Pagès Vives Institut Jaume Vicens Vives Girona
2 131.25 Gerard Grau García Aula Escuela Europea Barcelona
3 128.75 Mar Domínguez Galceran Institut Ernest Lluch Barcelona
4 126.75 Joan Cintas Navarro Aula Escuela Europea Barcelona
5 123.75 Pau Martí Biosca Institut Jaume Vicens Vives Girona
6 121.75 Candela Hernández Domingo SEK-Catalunya La Garriga
7 117.75 Raúl Toribio Abalde Institut Montserrat Barcelona
8 116.75 Pol de los Santos Subirats Institut Jaume Vicens Vives Girona
9 112.25 Pol Falcón Salvador Aula Escuela Europea Barcelona
10 111.75 Laura Guberna Arraiza Aula Escuela Europea Barcelona
11 111.25 Martí Esquius Arnau Institut Guillem de Berguedà Berga
11 111.25 Vittorio Scarani Institut Jaume Vicens Vives Girona
13 111.0 David Xifré Palacios Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
14 108.25 Pol Ortega Fernàndez Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
15 107.5 Abel Salinas Sellas Aula Escuela Europea Barcelona
16 105.0 Raquel Trull Báguena Institut Jaume Vicens Vives Girona
17 104.5 David Adell Cortés Aula Escuela Europea Barcelona
18 104.25 Ton Blanco Ferran Institut Jaume Balmes Barcelona
18 104.25 Pol Resina Martínez Aula Escuela Europea Barcelona
20 104.0 Pol Rius Codó Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
21 103.75 Max Mira García Institut Montserrat Barcelona
22 103.25 Alexandre Rosales Sant Gregori Barcelona
23 102.25 Marc Batalla Estrada Escola Pia de Mataró Mataró
23 102.25 Jan Bassols Armengol Institut Ernest Lluch Barcelona
25 101.75 Oriol Riera Brufau Montessori-Palau Girona
26 101.25 Bernat Cortés Gibert Institut Escola Industrial Sabadell
27 101.0 Irina Espasa Gomis Institut Jaume Balmes Barcelona
27 101.0 Ramon Bernadas Sigüenza Escola Pia de Sabadell Sabadell
29 100.75 Marc Subirana Obiols Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
29 100.75 Joan Tubert Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
31 100.25 Bruno Vela Loew Aula Escuela Europea Barcelona
32 100.0 Bernat Dosrius Lleonart Escola Pia de Mataró Mataró
32 100.0 Aleix Llort Mas Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
34 99.0 Hannah Rober Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
35 98.75 Álvaro Martín Moreno Institut Comte de Rius Tarragona
35 98.75 Jordi Chiva Pérez Palcam Barcelona
37 98.5 Hug Fortià Bonvehí Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
38 98.25 Martina Muñoz Mercadal Institut Pere Vives i Vich Igualada
39 98.0 Joel Sendra Revuelta Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
40 97.5 Abel Márquez Fernández Institut Cendrassos Figueres
41 96.5 Oriol Clivillé Casals Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
42 96.25 Guillem Moreno Garcia Institut Montserrat Barcelona
42 96.25 Albert Jané Lardíes Institut Forat del Vent Cerdanyola del Vallès
42 96.25 Carlota Esclassans Parrilla Institut Jaume Vicens Vives Girona
42 96.25 Joan Rossell Aran Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
46 96.0 Pau Puigoriol Puigdellívol Casa del Roure Barcelona
46 96.0 Jorge Pascual Gonzalo Montseny-Poblenou Barcelona
48 95.75 David Casaldàliga Cots Institut Francesc Ribalta Solsona
49 95.0 Biel Morales Pérez Institut Premià de Mar Premià de Mar
49 95.0 Lluc Maymó Ballester Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
49 95.0 Sergio Pedreira Polo Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
52 94.0 Ariadna Millan García Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
52 94.0 Àlex Díez Ros Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
54 93.75 David Diestre Rubio Vedruna Sagrat Cor Tarragona
54 93.75 Héctor Sanz Orellana Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
54 93.75 Laura Muriana Cabezas Institut Milà i Fontanals Vilafranca del Penedès
57 93.0 Teresa Ferrer de Noguera Institut Jaume Vicens Vives Girona
58 92.75 Ferran Plana Ortiz Institut Josep Brugulat Banyoles
59 92.5 Alex Kiesel Sánchez Infant Jesús Barcelona
59 92.5 Jia Jian Ni Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
61 92.25 Pol Jiménez Asunción Institut Antoni Cumella Granollers
61 92.25 Antoni Tardà Torrents Institut Lluís de Peguera Manresa
63 92.0 Biel Ramon Canela Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
63 92.0 Sara Díez Institut Forat del Vent Cerdanyola del Vallès
63 92.0 David González Zeltner La Salle Congrés Barcelona
66 91.75 Victòria Xincheng Lin Yang Roca Barcelona
67 91.5 Marc Llobera Verdú Institut Josep Lladonosa Lleida
68 91.25 Óscar Sureda Cuevas Institut Santa Eugènia Girona
69 90.25 Héctor Sellés Saiz Monlau Barcelona
70 90.0 Marina Sorribas Basiana Institut Emperador Carles Barcelona
70 90.0 Ferran Mestre Fernández Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
70 90.0 Miguel Puelma Martínez Institut La Ferreria Montcada i Reixac
70 90.0 Miquel Rodríguez Sansaloni Joan Pelegrí Barcelona
74 89.75 Judit Llobet Tort Institut Badia i Margarit Igualada
74 89.75 Pau Oliva Cuerva Institut Joan Mercader Igualada
74 89.75 Aziz Ouhida Ben Romdhane Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
77 89.5 Marina Benach Vilasis Monlau Barcelona
78 89.25 Martí Canals Codina Institut Ernest Lluch Barcelona
78 89.25 Hongwei Zheng Institut Moisès Broggi Barcelona
78 89.25 Pili Fantova Asensio Institut Almatà Balaguer
81 89.0 Angel Martinez Perez Mare de Déu de la Salut Sabadell
81 89.0 Marco Horcajuelo Ballabriga Viaró Sant Cugat del Vallès
83 88.75 Roc Piferrer Grau Súnion Barcelona
83 88.75 Santiago Espada Echeverry Institut Pere Borrell Puigcerdà
83 88.75 Pau Garolera Compte Institut Alexandre Satorras Mataró
83 88.75 Joan Pol Gusi Vives Montagut Vilafranca del Penedès
87 88.5 Dídac García Pascual Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
88 88.0 Cesc Fontanet Esteban Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
89 87.5 Biel Pons Zaragozà Institut Jaume Vicens Vives Girona
89 87.5 Luc Waldburger Virolai Barcelona
89 87.5 Marina Molinari el Khouri Institut Milà i Fontanals Vilafranca del Penedès
89 87.5 Sara Sanchez Abella Anna Ravell Barcelona
89 87.5 Paula Moliner Calvet Aula Escuela Europea Barcelona
94 87.25 Yinjie Hu Institut Josep Lladonosa Lleida
94 87.25 Vinyet Roig Giménez Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
94 87.25 Emma Valsells Mitjans Aula Escuela Europea Barcelona
94 87.25 Marcel Verdés Poch Claret Barcelona
94 87.25 Paula Bosch Masanas Institut Josep Brugulat Banyoles
99 87.0 Marcel Anguera Sugrañes Sant Pau Barcelona
99 87.0 David Morillo Massagué Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
101 86.75 Natalia Pérez Guasch Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
102 86.5 Alejandro Cantón Guerrero Institut Joan Brossa Barcelona
102 86.5 Oriol Mas Aguilera Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
102 86.5 Oriol Monge Gironés Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
105 86.25 Pau Sufuentes Luengo Institut de Tona Tona
105 86.25 Xavi Llorens Iglesias Casa del Roure Barcelona
107 86.0 Eric Franco Avilés Roca Barcelona
107 86.0 Joan Salazar Sant Gregori Barcelona
107 86.0 Quim Giralt Solanes Jesús, Maria i Josep Barcelona
110 85.75 Alfonso Benavides Fortuny Viaró Sant Cugat del Vallès
110 85.75 Ana López Bruballa Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
110 85.75 Laia López Parés Institut Moisès Broggi Barcelona
110 85.75 Àlex Yang Ji Escola Pia Sant Antoni Barcelona
110 85.75 Biel Pujol Aguilera Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
115 85.5 Adrià Perez Moreno Institut Alexandre Satorras Mataró
115 85.5 Marc Polonio Cullell Institut Cendrassos Figueres
117 85.25 Miguel Pérez de Ciriza Lacunza Sil Barcelona
117 85.25 Pablo Sabadell Casaus Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
117 85.25 Ahlam Barrouhou Berrouhou Institut Duc de Montblanc Rubí
120 85.0 Lluc Andrada Nonell Institut Bosc de la Coma Olot
120 85.0 Cesar Elias Mejia Rota Institut Can Planas Barberà del Vallès
120 85.0 Sergi Rojas Iborra Cingle Terrassa
120 85.0 Víctor González López Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
120 85.0 Mireia Shaafstal Callau Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
120 85.0 Ariana Yang Conde Hesse Institut Ernest Lluch Barcelona
126 84.75 Javier Guarner Escribano Viaró Sant Cugat del Vallès
126 84.75 Albert Heras Gazapo Institut de Vilafant Vilafant
126 84.75 Marc Canadell Segalés Institut Jaume Vicens Vives Girona
126 84.75 Pol Aguilera Fandiño Institut Dr. Puigvert Barcelona
130 84.5 Miquel Ainaud Fondevila Aula Escuela Europea Barcelona
130 84.5 Olau Vinyals Roca Institut Jaume Vicens Vives Girona
130 84.5 Jorge Vico Lora Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
130 84.5 Albert Pastor Roca Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
134 84.25 Pol Masip Domingo Institut Joan Oró Lleida
134 84.25 Miguel Beaus Iranzo Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
134 84.25 Marc Rivadulla Galcerà Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
134 84.25 Guim Rovira Galofré Institut Moisès Broggi Barcelona
138 84.0 Roger Bargalló Roselló Institut Jaume Vicens Vives Girona
139 83.75 Pol Pachón Pérez Cingle Terrassa
139 83.75 Alex Lillo Lindo Institut El Castell Esparreguera
139 83.75 Jan Artur Margalef Regné Tecnos Terrassa
139 83.75 Alba Díaz Serrano Institut Poeta Maragall Barcelona
139 83.75 Ziyi Lin Valldaura Barcelona
144 83.5 Marc Vilella Punzano Institut Pere Borrell Puigcerdà
145 83.25 Pol Crespiera Rodoreda Súnion Barcelona
146 83.0 Joel Martí Térmens, Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
146 83.0 Francesc Adrià Sancho González Institut Emperador Carles Barcelona
146 83.0 Pol Puig Puy Institut Ramon Casas i Carbó Palau-solità i Plegamans
146 83.0 Ariadna Ruiz Isla La Salle Mollerussa
146 83.0 Daniela Dussan Wansbrough Europa Sant Cugat del Vallès
146 83.0 Alba Ungueti Saló Aula Escuela Europea Barcelona
152 82.75 Arnau Pons Oliván Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
152 82.75 Jaume Buen Sant Gregori Barcelona
152 82.75 Laura Moreno Vilajoan Institut Moisès Broggi Barcelona
152 82.75 Eliot Gravellier Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
156 82.5 Néstor Escolà García Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
156 82.5 Mario Rubio Portillo Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
156 82.5 Alvaro Palomo Ocaña Institut Milà i Fontanals Vilafranca del Penedès
156 82.5 Jan Fusté Illa Institut Fontanelles Les Borges del Camp
156 82.5 Alejandro Carrafa Vicente Institut Joan d'Àustria Barcelona
156 82.5 Andrés Costillo Díaz Institut Castellbisbal Castellbisbal
156 82.5 Martina Navarro López Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
163 82.25 Victor Hermes Torres Tomara Sil Barcelona
163 82.25 Tanit Orriols Esquius Institut Guillem de Berguedà Berga
163 82.25 Jordi Bargalló Sales Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
163 82.25 Joan Sauleda Tarruella Sant Pau Barcelona