Àrea de centre



Estableix una nova contrasenya

Llista de les millors puntuacions (6%) de tercer d'ESO

En total han participat 17073 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 140.0 Arnau Bulach Masgrau Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
2 133.75 Àtticus Artigas Escolar Institut Joan Mercader Igualada
3 132.25 Miquel Castander Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
4 131.25 Marc Subirats Múria Institut Cristòfol Despuig Tortosa
5 130.0 Naiara Aubareda del Canto Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
6 125.0 Arnau Fabra Barcelo Institut Les Planes Santa Bàrbara
7 123.75 Han Jin St. Peter's School Barcelona
7 123.75 Octavi Costa Frers Institut Montserrat Barcelona
9 123.25 Oriol Carrera Cardona Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
10 122.5 Jaume Querol Redó Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
11 122.25 Zhenghao Lin Asunción de Nuestra Señora Barcelona
12 121.0 Gabriel Mateo Prado Izquierdo Institut Joan Brossa Barcelona
13 120.0 Lluc Ruano Blazquez IPSI Barcelona
14 119.75 Júlia Gómez Vallés Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
15 119.25 Pol Riera Brufau Montessori-Palau Girona
16 118.75 Cesc Barrera Serra Sant Miquel dels Sants Vic
16 118.75 Martí González Andrés Sant Miquel Barcelona
18 118.5 Aleix Castro García Institut Marta Mata Montornès del Vallès
18 118.5 Lluís Porta Isant Institut Escola d'Oliana Oliana
20 117.5 Roger Soler Galindo Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
21 115.5 Adrià Martínez González Institut Quatre Cantons Barcelona
22 114.0 Ewan Ellman Soler Súnion Barcelona
23 113.75 Ot Ortega Travé Institut Guillem de Berguedà Berga
24 113.5 Judith Mondéjar San Nicolás Sant Gregori Barcelona
24 113.5 Marc García Comas Llor Sant Boi de Llobregat
26 112.75 Cinta Ortega Basora Mare de Déu del Carme Terrassa
27 111.75 Nicolás Benitez Aristoy Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
27 111.75 Laia Puig Cucurella Joviat Manresa
27 111.75 Nicolas Almar Raidó Viaró Sant Cugat del Vallès
30 111.0 Eric Franquesa Velasco Sadako Barcelona
31 110.75 Bru Ubach Quintana Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
32 110.5 Aina Alonso Riera Avenç Sant Cugat del Vallès
33 109.5 Pol Tarriño Pujol Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
34 109.25 Elena Oliva Planas Escorial Vic
34 109.25 Roger Gasull Santjust Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
34 109.25 Abel Caballé Folch Vedruna Tordera Tordera
37 108.75 Laia Garriga Ferret Institut Milà i Fontanals Vilafranca del Penedès
37 108.75 Liam Navarra Masquefa FEDAC-Horta Barcelona
37 108.75 Roger Rius Ayala Thau Barcelona
40 108.5 Antòn Borisov Sant Josep Reus
40 108.5 Joan Noguera Giralt Proa Barcelona
42 107.75 Pietro Manfredi Institut Poeta Maragall Barcelona
42 107.75 Arnau Barquet Vilar Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
42 107.75 Adrià Ametller López Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
42 107.75 María López Francàs Institut Antoni Cumella Granollers
46 107.5 Héctor Bricio Rodríguez Aula Escuela Europea Barcelona
47 107.25 Moisés Aloy Moya Institut Investigador Blanxart Terrassa
47 107.25 Daniel Bort Quintana Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
47 107.25 Pol Moreno Nofrerías Badalonès Badalona
47 107.25 Ariadna de Vet Garcia Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
47 107.25 Aran Gasull Batiste Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
52 107.0 Marina Pérez Correro Empordà-San José Roses
52 107.0 Marc Rams Domenech Institut Escola Mare de Déu del Portal Batea
54 106.25 Ramon Serrahima Susany Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
55 106.0 Ariadna Olivares Gras Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
55 106.0 Blanca Pont Clemente Institut Montserrat Barcelona
57 105.5 Pere Molist Costa Escorial Vic
58 105.25 Jordi Duran Colomé Teresià Tortosa
58 105.25 Roger Aranès Márquez Montagut Vilafranca del Penedès
58 105.25 Alejandro Hermoso Arias Institut Ernest Lluch Barcelona
58 105.25 Eric Capdevila Farran Institut Montserrat Barcelona
58 105.25 Arnau Vilà Estrada Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
63 104.75 Naoki Esteve Takahashi Institut Joan Oró Martorell
63 104.75 Roger Saborit Tarragó El Carme Lleida
63 104.75 Iván Soriano Sánchez Claret Barcelona
66 104.5 Marc Zoyd Murray Sanchez Institut Jaume Balmes Barcelona
67 104.25 Roger Botana Miralles Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
67 104.25 Octavi Prades Dalmases Anoia Igualada
69 103.75 Ivan Campos Egea Institut de Vilafant Vilafant
69 103.75 Martí Fuertes Thau Barcelona
69 103.75 Albert García Sastre Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
69 103.75 Arnau Casanovas González Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
73 103.5 Uriel Sánchez Gangonells Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
74 103.25 Sergi Sans López Sant Josep Vilafranca del Penedès
75 103.0 Eric Sucarrats Costa Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
76 102.5 Jana Guezala Ruana Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
77 101.75 Pol Barberà López Sant Pau Apòstol Tarragona
77 101.75 Pau Arévalo Brull Institut Tarragona Tarragona
77 101.75 Jaume Baró Cayetano Escola Pia de Granollers Granollers
80 101.5 Daniel Delgado Pascual Sant Gabriel Viladecans
81 101.25 Roc Bou Zaragoza Institut Pompeu Fabra Martorell
81 101.25 Martí Cervera Raluy Institut Castell d'Estela Amer
81 101.25 Santi Ruiz Terradas La Farga Sant Cugat del Vallès
81 101.25 David Pina López Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
81 101.25 Joan Ayala Pérez Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
86 100.75 Diego Garrido Sánchez Aula Escuela Europea Barcelona
87 100.5 Héctor Anguis Santisteban Montseny-Poblenou Barcelona
87 100.5 Olivia Uxue Solé Walshaw Sant Pau Apòstol Tarragona
87 100.5 Aniol Rovira Galofré Institut Moisès Broggi Barcelona
87 100.5 Erola Rodríguez Vila Sagrats Cors Centelles.
91 100.25 Jan Vicens Carreras Bell-lloc del Pla Girona
91 100.25 Caroline Lange Institut Santa Eugènia Girona
91 100.25 Pau Pérez Argemí Institut Teresa Pàmies Barcelona
94 100.0 David Cabero Prieto Bell-lloc del Pla Girona
94 100.0 Roi Cortegoso Pérez Palcam Barcelona
94 100.0 Leonard Kapfer Puig Institut Narcís Monturiol Barcelona
94 100.0 Marc Elizalde Aleixandre John Talabot Barcelona
98 99.5 Ignasi Martínez Oliva La Farga Sant Cugat del Vallès
98 99.5 Ariadna Serra Gias Sant Feliu Cabrera de Mar
98 99.5 Francesc Xavier Andrés Pérez Institut Pau Vila Sabadell
98 99.5 Àlex Castañé López Proa Barcelona
102 99.25 Àlex Sánchez Varela Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
102 99.25 Sofia Larrosa Romanillos Aula Escuela Europea Barcelona
104 99.0 Andrea Soler Serra Betània-Patmos Barcelona
104 99.0 Dante Companys Aldeamil Institut Bitàcola Barberà del Vallès
104 99.0 Quim Cantos Cabello Claret Barcelona
107 98.75 Alba Navarro Bueno Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
107 98.75 Marina Iracheta Sala Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
107 98.75 Jan de Antonio Tudela Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
107 98.75 Arnau Tous Mateu La Salle Mollerussa
111 98.5 Nil March Gensana Institut La Serra Mollerussa
111 98.5 Genís Vázquez Compta Institut La Garrotxa Olot
111 98.5 Bruno Rojo Sánchez IPSI Barcelona
114 98.25 Jaume Ferrer Lee La Salle Bonanova Barcelona
114 98.25 Shivam Asnani Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
116 98.0 Jofre Martí Casado Institut Carles Rahola i Llorens Girona
116 98.0 Àgel Lorenzo Besa Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
116 98.0 Pablo Sanz Serrano Aula Escuela Europea Barcelona
119 97.75 Alejandro Gascón Martel SEK-Catalunya La Garriga
119 97.75 Gerard Samín Nogués Institució Tarragona Reus
119 97.75 Èric Falcó Andreu Vedruna Immaculada Barcelona
119 97.75 Bruna Gili Serch Els Arcs Barcelona
119 97.75 Guillem Lemus Senram Institut Pedralbes Barcelona
119 97.75 Daniel Guirado Victoria Sant Pau Barcelona
125 97.5 Yi Wang Institut Escola Baldomer Solà Badalona
125 97.5 Jordi Salvador Castro Institut Duc de Montblanc Rubí
127 97.25 Pablo Cuevas Iglesias La Farga Sant Cugat del Vallès
127 97.25 Daniel Blasco Martín Montserrat Cerdanyola del Vallès
127 97.25 Elisa Barberan Covarrubias Sadako Barcelona
130 97.0 Eric Carrasco Méndez La Salle Horta Barcelona
130 97.0 Biel Ballester Guitart Institut Montserrat Barcelona
130 97.0 Martí Folch Roda Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
130 97.0 Alex Le Franc González Abat Oliba Loreto Barcelona
134 96.75 César Alonso Sáez Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
134 96.75 Pau Moreno Centelles Ramar 2 Sabadell
136 96.5 Lluc Mestre Montaner Súnion Barcelona
137 96.25 Jordi Leal Losa La Farga Sant Cugat del Vallès
137 96.25 Young Hoon Kim Hong Montessori-Palau Girona
137 96.25 Arnau Teixidor Viñals Institut de Celrà Celrà
137 96.25 Joel Moreno Martín Sant Miquel Barcelona
137 96.25 Jan Rius Bertrán Casa del Roure Barcelona
137 96.25 Ona Bonet Alabart Institut de Flix Flix
137 96.25 Marc Carreras Ribas Bell-lloc del Pla Girona
144 96.0 Yi Shu Chen Escola Pia de Mataró Mataró
144 96.0 Gabriel Joossen Lorenzo Montserrat Cerdanyola del Vallès
144 96.0 Natalia Palacios Tomás Sant Domènec Savio Badalona
144 96.0 Pablo Borrell Albert La Farga Sant Cugat del Vallès
148 95.75 Ignacio Tusquets Codina Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
148 95.75 Pol Gómez Romero Vedruna Palamós
148 95.75 Maria Pineda Caraballo Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
151 95.5 Sergi Martin Macau Escolàpies Figueres Figueres
152 95.25 Víctor Puigbó Rincón Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
152 95.25 Eric Álvarez López Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
152 95.25 Daniel Torralba Arqueros Arrels-Esperança Badalona
155 95.0 Aina Perales Silvestre Institut Carles Rahola i Llorens Girona
155 95.0 Marçal Prats Miret La Farga Sant Cugat del Vallès
155 95.0 Pablo Gordún Gastey Aula Escuela Europea Barcelona
155 95.0 Nael Caballero Tremoleda Institut Castell del Quer Prats de Lluçanès
155 95.0 Gerard Blasco Amigó La Salle Reus
155 95.0 Víctor García Quirós Institut Mercè Rodoreda L'Hospitalet de Llobregat
155 95.0 Pau Blazquez Baena Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
155 95.0 Martí Hernández Carrasco Institut Mercè Rodoreda L'Hospitalet de Llobregat
155 95.0 Ariadna Muñoz Márquez Institut Pedralbes Barcelona
164 94.75 Diego Távara Burillo Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
164 94.75 Èric Hidalgo Calle Jesús, Maria i Josep Barcelona
164 94.75 Joan Sinfreu Niubó Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
164 94.75 Adrià Muñoz Batlle Sant Lluís Barcelona
168 94.5 Vera Blanco Casahuga Mare de Déu del Carme Terrassa
169 94.25 Dani Pérez Ramos Institut Manuel Blancafort La Garriga
169 94.25 Tània Agea Font Maristes Sants - les Corts Barcelona
171 93.75 Ignacio Barba Ribas Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
172 93.5 Montserrat Rex Belart Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
172 93.5 Elisabet Vall Solsona Institut Castellbisbal Castellbisbal
172 93.5 Roger Andreu Liu Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
175 93.25 Martin Carlos Huisman Espada Institut Pedralbes Barcelona
175 93.25 Martina Jorge González FEDAC-Sant Andreu Barcelona
177 93.0 Víctor Alonso Santoveña Palcam Barcelona
177 93.0 Teo Sánchez Batlle Institut de Tecnificació Amposta
177 93.0 Izan Bueno Moya Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
177 93.0 Joana Bach Manresa Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
181 92.75 Adrià Martínez Garcia Institut Marta Mata Salou
181 92.75 Anna Steinmetz Vallès Institut Priorat Falset
183 92.5 Dídac Badia Fernández Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
183 92.5 Gustau Pérez Jurado Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
183 92.5 Lucas Sacristan Collado Sil Barcelona
183 92.5 Marc Puig Herrero Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
183 92.5 Aitor Andrés Viñes Ballesteros Institut Sòl de Riu Alcanar
188 92.25 Emma Tarancón Estrada Thau Barcelona
188 92.25 Joan Sanz Barbesà Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
188 92.25 Martí Morales Sedó La Farga Sant Cugat del Vallès
188 92.25 Jana Carrasquer Pintó Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
188 92.25 Xing Shuo Chen Montessori-Palau Girona
193 92.0 Joan Dalmases Llonch Sant Nicolau Sabadell
193 92.0 Joselyn Liset Hidalgo Escobar Institut Pedralbes Barcelona
193 92.0 Yi Yao Hu Sagrada Família Lleida
193 92.0 Irene Ruiz Rosell Institut Pedralbes Barcelona
193 92.0 Iker Garrós Escudé Institut Roquetes Roquetes
198 91.75 Arnau Giner Sánchez Salesià de Sant Josep Barcelona
198 91.75 Zhenghuan Xu Sagrada Família Lleida
198 91.75 Albert Díaz Lorenzo Proa Barcelona
198 91.75 Jana Rodríguez Carrión Thau Sant Cugat del Vallès
198 91.75 Martí Capilla Carrascal Sadako Barcelona
198 91.75 Abril Cateura Colungo El Clot Barcelona
198 91.75 Blanca Colom Tordera Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
205 91.5 Carlos Olivé Valdivia Institut Matadepera Matadepera
205 91.5 Blanca Adriana Nadal Martín Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
205 91.5 Xavier Requena Muñoz Institut Escola Pere Viver Terrassa
205 91.5 Oleguer Bassols Sala Institut Bosc de la Coma Olot
209 91.25 Marta Alonso Sabat Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
209 91.25 Adriana Fernández Torres Mare Nostrum Tarragona
209 91.25 Guillem Sunyer Fossa Institut Vall de Llémena Sant Gregori
209 91.25 Adrià Parcerisas Vela Empordà-San José Roses
209 91.25 Guillem Campos Hernández Institut Olivar Gran Figueres
209 91.25 Guillem Valls de la Vega Institut d'Argentona Argentona
215 91.0 Èric Massallé Rojo Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
215 91.0 Sohaib Khayat Debboun Mare de Déu del Carme Terrassa
215 91.0 Pol Escalé Sandoval Sant Miquel dels Sants Vic
215 91.0 Maria Lopez Aranda Institut Moisès Broggi Barcelona
215 91.0 Anna Riubrogent Comas Sant Miquel dels Sants Vic
215 91.0 Alejandro Sánchez Carrillo La Farga Sant Cugat del Vallès
221 90.75 Lidia Sierra Magrazó Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
221 90.75 Miguel Torres López-almansa Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
221 90.75 Iker Martínez Bertrán Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
221 90.75 Ares Gómez López Institut Castellbisbal Castellbisbal
225 90.5 Maia Comulada Morales Institut El Joncar Barcelona
225 90.5 Óscar Toribio Abalde Institut Montserrat Barcelona
225 90.5 Jan Baqués Margarit Institut de Llançà Llançà
225 90.5 Jordi Morales Cordonasu Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
229 90.25 Yassin Bourosain Khalea Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
229 90.25 Vera Aguilera Hernández Sagrada Família Lleida
229 90.25 Anna Jausàs Palmés Aula Escuela Europea Barcelona
232 90.0 Laia Peñas Bravo Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
232 90.0 Laura Martí Sala Institut Alexandre Deulofeu Figueres
232 90.0 Saveliy Dzigua Polsikov Aula Escuela Europea Barcelona
232 90.0 Roger Sastre Cabré Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
232 90.0 Adam Rios Garcia Puigcerver Reus
232 90.0 Ainara Madrid Pineda Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
232 90.0 Paula Montoro Montes Pineda L'Hospitalet de Llobregat
232 90.0 Anna Kyryk Hamelín-Internacional Laie Montgat
232 90.0 Rosa Zheng Institut Jaume Callís Vic
232 90.0 Ona Bertran Solà Institut Montserrat Barcelona
242 89.75 Biel Serra Ribas Institut El Pedró L'Escala
242 89.75 Pau del Moral Donaire Institut La Mitjana Lleida
244 89.5 Lluís Sixto Garcia Institut Montserrat Barcelona
244 89.5 Asier Peinado Ruiz-apilanez Institut Sunsi Móra Canet de Mar
244 89.5 Franz Prats Mosterin Institut Manuel Blancafort La Garriga
247 89.25 Alex Pearson González Abat Oliba Loreto Barcelona
247 89.25 Martí Montemayor Mocé Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
247 89.25 Biel Fàbregas Tió Sagrats Cors Centelles.
250 89.0 Daniel Izquierdo Villanueva Institut Narcís Monturiol Barcelona
250 89.0 Laia Cartañá Riba Claret Barcelona
252 88.75 Martí Alfonso Buqueras Avenç Sant Cugat del Vallès
252 88.75 Santi Badia Laguillo La Farga Sant Cugat del Vallès
252 88.75 Antonio Gómez Ortega Institut Les Corts Barcelona
252 88.75 Aitana Ruiz Matellán Sant Miquel Barcelona
256 88.5 Arnau Valiente Barrera Freta Calella
256 88.5 Zheng Tian Sun Institut Ramon Berenguer IV Amposta
256 88.5 Mar Miró Lafont Sant Pau Barcelona
256 88.5 Gerard Sastre Olivé Institut de Vilafant Vilafant
256 88.5 Joan Sanchís Esteve Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
256 88.5 Ariadna García Cid Institut Vicenç Plantada Mollet del Vallès
262 88.25 Bernat Juncà Sucarrats Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
262 88.25 Yongle Lin Montessori-Palau Girona
262 88.25 Roger Altesa Cerezo Institut de Mollet del Vallès Mollet del Vallès
262 88.25 Lluc Brunet Fusté Institut Pere Vives i Vich Igualada
262 88.25 Timeo Vallouy Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
262 88.25 Claudia Sanchez Rodriguez Mare de Déu de la Salut Sabadell
268 88.0 Paula Solà Gracia Vedruna Immaculada Barcelona
268 88.0 Víctor Quintero Ribelles FEDAC-Sant Andreu Barcelona
268 88.0 Ignasi Font Cantarell Sec. d'Institut Tiana Tiana
268 88.0 Miquel Casas Andreu Aula Escuela Europea Barcelona
268 88.0 Olívia Gadea Gelada Betània-Patmos Barcelona
268 88.0 Jan Mateu Bonet Mireia Montgat
268 88.0 Miquel Ruiz Casado Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
268 88.0 Miretta Corrales Patarca Institut Icària Barcelona
268 88.0 Lluc Marguí Taberner Institut Bosc de la Coma Olot
277 87.75 Biel Rodríguez Ferré Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
277 87.75 Martí Bartolomé Carreño Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
277 87.75 Anna Fernández Peñafiel Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
277 87.75 Núria Clotet Llobera Institut Terres de Ponent Mollerussa
277 87.75 Laura de Benito Tort Tecnos Terrassa
282 87.5 Martí Soler Pueyo Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
282 87.5 Vera Guirao López Institut Joan d'Àustria Barcelona
282 87.5 Enora González Gutiérrez Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
282 87.5 Íngrid Zapata Casals Institut Ronda Lleida
282 87.5 Jan Artacho Alegret Arabell Lleida
282 87.5 Santi Cornejo Vila Institut Pedralbes Barcelona
288 87.25 Gerard Frígola Sánchez Institut Escola Mare de Déu del Portal Batea
288 87.25 Rubén Muniesa Sanchez Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
288 87.25 Roger Colomer Pagès Institut Castell d'Estela Amer
288 87.25 Erik Hernández Arenas Institut de Viladecavalls Viladecavalls
288 87.25 Biel Mestre Suñé Institut Priorat Falset
288 87.25 Eduard Solé Boronat Sant Pau Apòstol Tarragona
288 87.25 Marc Martín Cabañero Palcam Barcelona
295 87.0 Pol Guichón Simón Aula Escuela Europea Barcelona
295 87.0 Ramon Roca Silva Vedruna Ripoll
295 87.0 Jiafu Zhu Institut Front Marítim Barcelona
295 87.0 Naiala Martinez Lopez Institut Pedralbes Barcelona
295 87.0 Xavier Corominas Prat Diocesana Navàs
295 87.0 Marc Miquel Mestre Institut Terres de Ponent Mollerussa
301 86.75 Roi Estevez Pardo Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
301 86.75 Cristina Corberó Nogués Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
301 86.75 Ivan Wang Zhang La Salle Reus
301 86.75 Sergi Juan López Institut de Mollet del Vallès Mollet del Vallès
301 86.75 Judit Curriu Sabates Xarxa Berga
301 86.75 Javier Hermida Gázquez Sant Miquel Barcelona
301 86.75 Maria Lasierra Montserrat Barcelona
301 86.75 Unax Fuentes Naspler Cervetó Granollers
309 86.5 Pol Piñol Montull IES Ramón J. Sender Fraga
309 86.5 Jan Artola Llorens Institut La Garrotxa Olot
309 86.5 Sara Grande Pamias IPSI Barcelona
309 86.5 Siyu Wen Àgora Sant Cugat del Vallès
313 86.25 Quirze Puigdevall Company Institut Narcís Monturiol Figueres
313 86.25 Teo Fernández Castro Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
313 86.25 María Gonzalez Pureza de María Sant Cugat del Vallès
313 86.25 Lluc Pons Places Escola Pia d'Igualada Igualada
313 86.25 Àlex Fernández Gómez Institut El Cairat Esparreguera
313 86.25 Hugo Porcar Mata Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
313 86.25 Mouaad Ahmadouche Loutfi Vedruna Balaguer Balaguer
313 86.25 Clara Roldán Altimira El Cim Terrassa
313 86.25 Genís Mora Alabert Empordà-San José Roses
313 86.25 Guillem Cabanach Pons Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
313 86.25 Josep Solé Miravete Sagrado Corazón Barcelona
324 86.0 Amat Cano Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
324 86.0 Joan Mallén Alberdi Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
324 86.0 Dídac Ruiz Aguilera Institut El Cairat Esparreguera
324 86.0 Alex Castellote Viana Jesús, Maria i Josep Barcelona
324 86.0 Maria Borrell Ferrero Els Arcs Barcelona
324 86.0 Rocío Pagador Box Pineda L'Hospitalet de Llobregat
324 86.0 Yasmin Robles Gimeno Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
324 86.0 Nil Artigas Baltasar Institut Escola Francesc Cambó i Batlle Verges
332 85.75 Nicolás Díaz Otero Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
332 85.75 Àlex Alonso Méndez Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
332 85.75 Pablo Rasa Abad Sagrado Corazón Barcelona
332 85.75 Milo Ribó Pellegrini Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
332 85.75 Paula Ortiz Lama Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
332 85.75 Marc Parés González Maristes Champagnat Badalona
332 85.75 Ivan Kessels Roca Institut Castellbisbal Castellbisbal
332 85.75 Sofia Navarro Solé Institut Salvador Sunyer i Aimeric Salt
332 85.75 Diego Vargas Lages Institut XXV Olimpíada Barcelona
332 85.75 Èric Calero González Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
342 85.5 Martí Roger Costa Institut Vall de Llémena Sant Gregori
342 85.5 Adrià Patricio Mena Gem Mataró
342 85.5 Biel López Martínez Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
342 85.5 María Gil León Abat Oliba Loreto Barcelona
346 85.25 Nicolás Aguirre Howes Sadako Barcelona
346 85.25 Joan Ribera Caro Palcam Barcelona
346 85.25 Matthew John O'dea Baylina Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
349 85.0 Guillem Verdú Matas Bell-lloc del Pla Girona
349 85.0 Santiago Casas Alonso La Farga Sant Cugat del Vallès
349 85.0 Elise Alonso Jourdan Anoia Igualada
349 85.0 Pablo Fernández Jiménez Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
349 85.0 Lluc Martos Herms Institut Miquel Bosch i Jover Artés
349 85.0 Lucia Godoy Valencia Maristes Montserrat Lleida
349 85.0 Miquel López Tormo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
349 85.0 Santiago González Utset La Farga Sant Cugat del Vallès
357 84.75 Adrià Asensi Capellán Sagrat Cor El Vendrell
357 84.75 Ivan Garcia Just Sant Pau Apòstol Tarragona
357 84.75 Marc Pardo Bescós Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
357 84.75 Víctor Bonet Ollé Casa del Roure Barcelona
357 84.75 Cesc Muelas Gibert Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
357 84.75 Max Bertrán Clotet Casa del Roure Barcelona
357 84.75 Biel Sancho Vila Proa Barcelona
364 84.5 Aran Borràs Bonich Institut Almatà Balaguer
364 84.5 Guillermo Umbert Alomar Aula Escuela Europea Barcelona
364 84.5 Gorka Santaella Valero Sagrats Cors Torelló
364 84.5 Bernat Vicens Manté Montessori-Palau Girona
364 84.5 Estela Sainz Gutiérrez El Cim Vilanova i la Geltrú
364 84.5 Romayssae Chairi el Kamel Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
364 84.5 Roger Senciales Feixas Institut Castell d'Estela Amer
371 84.25 Genís Barrot Estela Institut de Llançà Llançà
371 84.25 Alicia Calzas Toribio Institut Can Planas Barberà del Vallès
371 84.25 Sofia Ginesta Sobero Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
371 84.25 Jan Peries Duran Escola Pia de Balaguer Balaguer
371 84.25 Laia Rodríguez García Institució Tarragona Reus
371 84.25 Xavier Eroles Santacreu Institut La Serra Mollerussa
371 84.25 Sergi López López Vedruna Immaculada Barcelona
371 84.25 Martinho Santos Marques Europa Sant Cugat del Vallès
371 84.25 Jordi Fabregat Cavero Aula Escuela Europea Barcelona
380 84.0 Claudi Matas Adell Proa Barcelona
380 84.0 Alejandro Lavado Rodríguez Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
380 84.0 Paula Corral Garcia Institut de Vilafant Vilafant
380 84.0 Diego Fuster Labarrera Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
380 84.0 Oriol Moran i Riera Aula Escuela Europea Barcelona
380 84.0 Guillem Puig Cucurella Joviat Manresa
380 84.0 Roc Jansen Pagès Institut Pedralbes Barcelona
380 84.0 Víctor Pérez Carrasco Sant Nicolau Sabadell
388 83.75 Mariona Bargalló Campillo Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
388 83.75 Mateo Díaz Vilas Institut Sunsi Móra Canet de Mar
388 83.75 Guillem Rovira Marquez Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
388 83.75 Martí Furcat Guitart Empordà-San José Roses
388 83.75 Carla Barbero Castells Sagrat Cor-Diputació Barcelona
388 83.75 Eric Roca Font Cervetó Granollers
388 83.75 Diego Blázquez García Monlau Barcelona
388 83.75 María Parés Llopart Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
388 83.75 Jaume Campdelacreu Peña Aula Escuela Europea Barcelona
388 83.75 Ana Ovalle de la Puente Institut Jaume Balmes Barcelona
388 83.75 Fabián Cánovas Martínez Institució Tarragona Reus
388 83.75 Alejandro Martínez Montserrat Barcelona
388 83.75 Èric Sanz Rossón Sant Nicolau Sabadell
388 83.75 Laia Pons Garcia Institut Alexandre Deulofeu Figueres
388 83.75 Leo García García Brianxa Tordera
388 83.75 Antoni Sastre Abilleira Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
388 83.75 Aleix Martí Enseñat Institut de Guissona Guissona
405 83.5 Ona Jover Pecanins Institut Jaume Balmes Barcelona
405 83.5 David Pujolar Rosanas Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
405 83.5 Jan Casabella Parés Sagrats Cors Torelló
405 83.5 Jan Domènech Vallejo Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
405 83.5 Xavier Camps Royo Institució Tarragona Reus
405 83.5 Guillermo Pinilla López Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
411 83.25 Iris Romero Plana Meritxell Mataró
411 83.25 Roberto González Llorens Institut Pons d'Icart Tarragona
411 83.25 Yanna Immerzeel Vara Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
411 83.25 Alba Lladó Antonell Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
411 83.25 Blanca Picas Rifà Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
411 83.25 Sara Serrano Poyatos Institut Vacarisses Vacarisses
411 83.25 Aina Escoté Piñol Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
418 83.0 Jorge Sánchez Rodríguez Casa del Roure Barcelona
418 83.0 Pau Domínguez Torner Mare de Déu del Carme Terrassa
418 83.0 Ágata Vivas Turró Sant Jordi Fornells de la Selva
418 83.0 Pol Roses de Castro Institut La Sedeta Barcelona
422 82.75 Daniel Suárez Díaz Oms i de Prat Manresa
422 82.75 Joan Curto Domínguez Montseny-Poblenou Barcelona
422 82.75 Bruno López Fajardo Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
422 82.75 Núria Torras Alonso Aula Escuela Europea Barcelona
422 82.75 Joan Cardona Ivars Institut Francesc Ribalta Solsona
422 82.75 Anna Fenollar Claver Jesús, Maria i Josep Barcelona
422 82.75 Samuel Chen Quiu Salesià de Sant Josep Barcelona
429 82.5 Héctor Copado Abad Badalonès Badalona
429 82.5 Iker Bel Hernández Claret Barcelona
429 82.5 Sara Vulcano Sabadell Institut Can Planas Barberà del Vallès
429 82.5 Lucas Poblador Bravo Sant Josep Sant Boi de Llobregat
429 82.5 Aina Bausà Bohera Institut Montserrat Barcelona
429 82.5 David Rodríguez Ortega Institut Baix Penedès El Vendrell
429 82.5 Alexandra Álvarez Suñé Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
429 82.5 Guerau Parramont Badia Bell-lloc del Pla Girona
429 82.5 David López Bruballa Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
429 82.5 Pol Liarte Bueno Vedruna Sagrat Cor Tarragona
429 82.5 Lia de Rueda Villagrasa IPSI Barcelona
429 82.5 Isaac Vilà Saiz Institut Olivar Gran Figueres
429 82.5 Jan Moraga Conde Sagrat Cor-Diputació Barcelona
429 82.5 Berta Moreu Punsola Institut Thos i Codina Mataró
429 82.5 Rafael Gras López Escola Pia d'Igualada Igualada
429 82.5 Adrian Genicio Jiménez Institut Sa Palomera Blanes
429 82.5 Judit Forné Arasa Institut Les Planes Santa Bàrbara
429 82.5 Arnau Bruch Beringues Institut Pere Fontdevila Gironella
429 82.5 Alex Ortiz Lama Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
448 82.25 Pol Mozos Guasch Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
448 82.25 Enrique Peña Pérez Betània-Patmos Barcelona
448 82.25 Edgar Carrion Simon Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
448 82.25 Biel Flores Martínez Institut El Foix Santa Margarida i els Monjos
448 82.25 Carla Roca Canals Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
448 82.25 Sandro Ruiz Calvo Institut Manuel Blancafort La Garriga
448 82.25 Joan Soler Surinyach Thau Barcelona
448 82.25 Arnau Rifà Pujol Vedruna-Tona Tona
448 82.25 Ferran Planas Herrero Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
457 82.0 Guillem Ferrer Toda L'Horitzó Barcelona
457 82.0 Iker Celigüeta Guerrero Institut Joan Oró Martorell
457 82.0 Regina Jiménez Borrell Col·legi Montclar-Mestral Jorba
457 82.0 Oriol Argemí Pujol Escola Pia de Mataró Mataró
457 82.0 Zoe Palomar Caballer Institut Voltrera Abrera
457 82.0 Naoki Ribó Tsuchiya Institut Ermengol IV Bellcaire d'Urgell
457 82.0 Carles Fonseca Maurí Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
457 82.0 Aitor Lurigados Aguado Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
457 82.0 Adela Ivana Sharpe Aula Escuela Europea Barcelona
457 82.0 Carla Castellví Saiz Sant Pau Apòstol Tarragona
467 81.75 Inés Elías Díez Canigó Barcelona
467 81.75 Jhoel Alba Encinas Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
467 81.75 Pol Martorell Vallmitjana Aula Escuela Europea Barcelona
467 81.75 Laura Gálvez Reina Sant Antoni de Pàdua Mataró
467 81.75 Max Reiser Fragoso Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
467 81.75 Pol Lorenzo Pizarro Institut Manuel de Montsuar Lleida
473 81.5 Adrià Serrano Pérez Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
473 81.5 Eugeni Calvo Solé Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
475 81.25 Pau Sirat Pifarré Lestonnac Mollet del Vallès
475 81.25 Zoel Font Naranjo Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
475 81.25 Arnau Lledó Suárez Nen Jesús de Praga Badalona
475 81.25 Guillem Eras Setó Institut Joan Oró Lleida
475 81.25 Joel Bernal Casado Lestonnac Mollet del Vallès
475 81.25 Chloe Ruso Bonet Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
475 81.25 Roger Pérez Fernández Lleó XIII Barcelona
475 81.25 Pol Martí González Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
475 81.25 Chen Chen Sagrat Cor de Jesús Vic
475 81.25 Bernat Bordera Cedó Institut Julio Antonio Móra d'Ebre
475 81.25 Martina Rocchetti Mellit Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
475 81.25 Alba Girós Cotet L'Horitzó Barcelona
475 81.25 Biel Alqueza Mayench Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
475 81.25 Teo Andolz Gaspar EIC Salou
475 81.25 Biel Ferrández Calvés Institut Guillem de Berguedà Berga
475 81.25 Francesc Carnicer Rovira Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
491 81.0 David García Calvo Arrels-Esperança Badalona
491 81.0 Maria Febas Rueda Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
491 81.0 Francisco Ruixin Lin Lin Institut Vila-seca Vila-seca
491 81.0 Martí Amat Luna Claret Barcelona
491 81.0 Arnau Vivar Huertas La Farga Sant Cugat del Vallès
491 81.0 Marc Valero Ponce Mireia Montgat
491 81.0 Berta Badosa Regí Escola Pia d'Olot Olot
491 81.0 Arnau Balcells Català Institut La Serra Mollerussa
491 81.0 Roger Pons Moga Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
491 81.0 Clàudia López Ruíz Asunción de Nuestra Señora Barcelona
501 80.75 Mariona Forn Boix Institut La Riera Badalona
501 80.75 Beckett Lawrence-apfelbaum Casa del Roure Barcelona
501 80.75 Fèlix Hill Castells Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
501 80.75 Àngela Sánchez Rodríguez Sec. d'Institut Begues Begues
501 80.75 Pol Fernández Alcahud Claret Barcelona
501 80.75 David Busquets Martinez Pérez Iborra Barcelona
501 80.75 Gonzalo Luque Vericat Viaró Sant Cugat del Vallès
501 80.75 Julia Martín Sabaté Institut Pedralbes Barcelona
501 80.75 Raúl Jiménez Triviño Cervetó Granollers
501 80.75 Maurici Font Valencia Institut Front Marítim Barcelona
501 80.75 Aitor Herrero del Rio Institut Montilivi Girona
512 80.5 Iván Miguel Rudilla Mare de Déu dels Dolors Sant Boi de Llobregat
512 80.5 Íker Gil Armans Institut Josep Brugulat Banyoles
512 80.5 Laura Lin Cervetó Granollers
512 80.5 Xavier Gómez Carrión Túrbula Sant Adrià de Besòs
512 80.5 Mar Albarrán Guarro Sadako Barcelona
512 80.5 Paula Colomés Plana Institut Escola d'Oliana Oliana
518 80.25 Àlex Gorbachev Institut Puig Cargol Calonge
518 80.25 Alejandro Anquela Lorenz Jesús, Maria i Josep Barcelona
518 80.25 Sara del Rey Mochales Escola Pia de Mataró Mataró
518 80.25 Mario Perez Gutierrez Hamelín-Internacional Laie Montgat
518 80.25 Patricia Álvarez Olóriz Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
518 80.25 Jiakhang Zhu Institut Front Marítim Barcelona
518 80.25 Noa Rouzé Granés Montessori-Palau Girona
518 80.25 Oriol Farré Paredes Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
518 80.25 Alejandro Azcarate Institut Vilatzara Vilassar de Mar
527 80.0 Aran Sadurní Ros Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
527 80.0 Artem Sayfullin Institut Les Corts Barcelona
527 80.0 Olivia Figueras Benavent Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
527 80.0 Martí Frigola Barcons Institut Escola Industrial Sabadell
527 80.0 Kai Roca Pulido Sant Josep Sant Boi de Llobregat
527 80.0 Joel Castilla Santos Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
527 80.0 Roger Isern Garcia Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
527 80.0 Martí Bañeres Jover Institut Sunsi Móra Canet de Mar
527 80.0 Xiao Yan Ye El Cim Terrassa
527 80.0 Hèctor Borrás Barrio La Salle Horta Barcelona
527 80.0 Francisco de Borja Bravo Sabaté La Salle Reus
527 80.0 Pau Ruart Juncosa Sagrat Cor El Vendrell
527 80.0 Marc Calderón Gómez Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
527 80.0 Íngrid Roura Tenas Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
527 80.0 Martina Rovirola Rivera Institut Vall de Llémena Sant Gregori
527 80.0 Ferran Gámez Cuendias Mare de Déu del Carme Terrassa
527 80.0 Aimar Alcaide Jaén Institut Joan Brossa Barcelona
527 80.0 Pierangelo Sánchez Malca Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
545 79.75 Carolina Pastor Laserna Mare de Déu del Carme Tarragona
545 79.75 Patrícia Forrellat Gardella Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
545 79.75 Eloy Jiménez Godoy El Carme Lleida
545 79.75 Nil Fernández Viladot Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
545 79.75 Roc Puig Hernàndez Institut Serra de Noet Berga
545 79.75 Judith Pérez Garreta Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
545 79.75 Roger Mir Daza Thau Sant Cugat del Vallès
545 79.75 Marc Moreno Molina Institut Manuel Blancafort La Garriga
545 79.75 Oroil Simón Pérez Institut Cabrils Cabrils
554 79.5 Ferran Marcé Gassiot Institut La Garrotxa Olot
554 79.5 Abril García Lorenzo Europa Sant Cugat del Vallès
554 79.5 Nicolás Saavedra Mañá Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
554 79.5 Júlia Viñas Nieto Institut Matadepera Matadepera
554 79.5 Daniel García García Institut Fontanelles Les Borges del Camp
554 79.5 Pau Serna Rubió Cingle Terrassa
554 79.5 Júlia Muntada Escolà Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
554 79.5 Joel Álvarez Ponz Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
554 79.5 Antoni Franco Salgado L'Avet Roig Sant Celoni
563 79.25 Laura Calvo Camon Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
563 79.25 Ruíz Agustín Sergio Sagrada Família Barcelona
563 79.25 Albert Garcia Plana Institut Carles Vallbona Granollers
563 79.25 Álex Puente Cazcarro Institut Front Marítim Barcelona
563 79.25 Gabriel Trullen Dantas IPSI Barcelona
563 79.25 Naroa Gurruchaga Colodrón Casa del Roure Barcelona
563 79.25 Alex Pardo Torne EIC Salou
563 79.25 Marc Romaguera Fernández Institut Sa Palomera Blanes
563 79.25 Maria Quirante Juncosa Institut de Vilafant Vilafant
563 79.25 Quim Hernàndez Sen Aula Escuela Europea Barcelona
563 79.25 Alexandra Roca Nonell Betània-Patmos Barcelona
563 79.25 Fátima Ribas Montagud Pineda L'Hospitalet de Llobregat
575 79.0 Hajar el Mezouary Institut Roquetes Roquetes
575 79.0 Laia Quevedo Guzmán Proa Barcelona
575 79.0 Joan Prat Moreno IPSI Barcelona
575 79.0 Laura Ranvier Grau Vedruna Palamós
575 79.0 Helena López Viñas El Clot Barcelona
580 78.75 Alex Fernández Morales Institut Castellbisbal Castellbisbal
580 78.75 Ruoshi Zheng Institut Marta Mata Montornès del Vallès
580 78.75 Carlos Paz Castro Montessori-Palau Girona
580 78.75 Daniel Fernández Institut Puig Cargol Calonge
580 78.75 Xavi Velasco Institut Pablo R. Picasso Barcelona
580 78.75 Guillem Gómez de Porras Institut La Mar de la Frau Cambrils
580 78.75 Oriol Panadès Buxeda La Farga Sant Cugat del Vallès
580 78.75 Zirui Zhang Institut Poeta Maragall Barcelona
580 78.75 Álvaro Estrada García Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
580 78.75 Gina Homs Pou Sec. d'Institut Gurb Gurb
580 78.75 Leonor Carpio Moreno Sec. d'Institut Tiana Tiana
580 78.75 Jordan Gordillo Vera Institut Lluís Vives Barcelona
580 78.75 Jana Viega Vilalta Institut Pedralbes Barcelona
580 78.75 Pau Montobbio Arciniegas Escola Pia de Granollers Granollers
580 78.75 Yao Jiang Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
580 78.75 Tessa Grané de Lazzari Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
580 78.75 Mariona Juna Marti Garbí Pere Vergés Badalona
580 78.75 Samuel Carmona González Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
580 78.75 Pol Fernandez Martinez Institut Dr. Puigvert Barcelona
580 78.75 Núria Nuñez Llumà Institut La Garrotxa Olot
580 78.75 Pau Vilagrasa Canes Institut La Serra Mollerussa
580 78.75 Marc Monlleó Moncayo Institut Dertosa Tortosa
580 78.75 Arnau Domènech Bernat Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
603 78.5 Emilio Pérez Segarra Abat Oliba Loreto Barcelona
603 78.5 Claudia Sanllehí Solé Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
603 78.5 Marina Torrico Martí Llor Sant Boi de Llobregat
603 78.5 Joan Albiol Beltrán Sagrat Cor Amposta
603 78.5 Noelia Dux-santoy Rosell Sant Domènec Savio Badalona
603 78.5 Carla Márquez Pujol Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
603 78.5 Marc Genebat Fernandez Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
603 78.5 Yinji Zhang Huang Sant Miquel Barcelona
603 78.5 Martí Planell Coll Institut Alexandre de Riquer Calaf
603 78.5 Josep Oriol Grajeda Arias Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
603 78.5 Fabián Josua Peña Salinas Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
603 78.5 Martí Pérez Vernetta Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
615 78.25 Arnau Galindo Barreñada Daina Isard Olesa de Montserrat
615 78.25 Carlota Gutiérrez Garcia Mare Nostrum Tarragona
615 78.25 Sergi Mateu Puyo Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
615 78.25 Pedro Chanclón Martínez Institut Les Planes Santa Bàrbara
615 78.25 Nicolás Martín Villa Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
615 78.25 Ramon Estruch Botinas Institut Montserrat Barcelona
615 78.25 Daniel Esteban Gussinyer Avenç Sant Cugat del Vallès
615 78.25 Anna Herrera Garriga Institut La Segarra Cervera
615 78.25 Gisela Becerra Muñoz Institut Can Planas Barberà del Vallès
624 78.0 Mireia Carné Noguera Vedruna-Tona Tona
624 78.0 Alexandra Carrillo Duarte Tecnos Terrassa
624 78.0 Natalia Pérez Hernández Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
624 78.0 Marcos Morales González Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
624 78.0 Bruno Chaves Thau Barcelona
624 78.0 Pau Figueras Gutiérrez Institut La Sedeta Barcelona
624 78.0 Pablo Yohn Fariñas Santa Dorotea Barcelona
624 78.0 Pol Ondoño Font Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
632 77.75 Martina Graell Renom Santa Anna-Eixample Barcelona
632 77.75 Irene Domènech Arce Voramar Barcelona
632 77.75 Nicolas Gio Donadoni Santa Anna-Eixample Barcelona
632 77.75 Daniel Collellmir Monfort La Salle Bonanova Barcelona
632 77.75 Mohammed Assem Ouhnini Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
632 77.75 Oier Hernanz Arroyo Gem Mataró
632 77.75 Laura Morón Santiago Sant Domènec Savio Badalona
632 77.75 Ian Lorandi Saez Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
632 77.75 Anna Peya Berdala Montessori-Palau Girona
632 77.75 Elena Murcia Corral Institut El Joncar Barcelona
642 77.5 Pol Miracle Sancho Institut Collblanc La Canonja
642 77.5 Paula Paguina García Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
642 77.5 Ferran Sánchez Bargas Aula Escuela Europea Barcelona
642 77.5 Edgar Marin Aixendri Institut Cristòfol Despuig Tortosa
642 77.5 Quim Manté Rocadembosch Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
642 77.5 Martí Muela Vidal Institut Escola Industrial Sabadell
642 77.5 Irene Cantos Martí Institut Martí l'Humà Montblanc
642 77.5 Biel Gómez Martí Tabor Santa Perpètua de Mogoda
642 77.5 Jacob Luka Saura Wenzl Institut Pau Vila Sabadell
642 77.5 Edith Rodriguez Vidal Institut Vicenç Plantada Mollet del Vallès
642 77.5 Max Solé Crusafon Sant Nicolau Sabadell
642 77.5 Marc Cañadas Lobato Institut Joan Mercader Igualada
642 77.5 Nil Bertomeu Esquerré Institut Ramon Berenguer IV Amposta
642 77.5 Meritxell Pineda Barrena Institut Jaume Callís Vic
642 77.5 Daniel Stefanov Platikanov Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
642 77.5 Gerard Garcia Loran IPSI Barcelona
642 77.5 Núria Cayuela Nadal Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
642 77.5 Joan Berengué Clotet Arabell Lleida
642 77.5 Alex Giménez Corrales Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
661 77.25 Adrià Nebot Francès] Escola Pia d'Olot Olot
661 77.25 Clàudia Cid Masó Institut Vall de Llémena Sant Gregori
661 77.25 Xavier Riaño Mariné Institució Tarragona Reus
661 77.25 José Luis Chilanguá Canaval Institut de Guissona Guissona
661 77.25 Martí Colet Pérez Institut Tarragona Tarragona
661 77.25 Nil Vivet Torras Institut Moianès Moià
661 77.25 Joan Soler Moliné Institut Escola El Perelló El Perelló
661 77.25 Hugo Herrera Macquet Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
661 77.25 Júlia Espias Ripoll Vedruna Immaculada Barcelona
661 77.25 Hugo Andreu Sobrino Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
661 77.25 Maria Carrascal Aguado Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
672 77.0 Pere Piñol Guirado Sant Pau Apòstol Tarragona
672 77.0 Arnau Sanz Jimenez Voramar Barcelona
672 77.0 Aina Moreno Padrosa Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
672 77.0 Le Lu Sant Gabriel Viladecans
672 77.0 Alexis Pérez Arrua Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
672 77.0 Lluc Mollet Bordas Infant Jesús Barcelona
672 77.0 Alejandra Ariza Crespo Institut Gelida Gelida
672 77.0 Noa Gutiérrez Stagnaro Institut Front Marítim Barcelona
672 77.0 Guillem Pijuan Institut Laia l'Arquera Mataró
672 77.0 Jordi Martínez Fabregat Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
672 77.0 Marc González Vilarroig Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
683 76.75 Pol Reñé Pérez Institut Valldemossa Barcelona
683 76.75 Marc White Rodrigo Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
683 76.75 Joel Rodríguez Canals Daina Isard Olesa de Montserrat
683 76.75 Alejandro Sequera Gázquez Ramar 2 Sabadell
683 76.75 Julio Vega Gasparin Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
683 76.75 Guillem Rosales Dalmau Sant Gregori Barcelona
683 76.75 Lars Araujo Triebel Institut Polinyà Polinyà
683 76.75 Nathan Linares Arenas Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
691 76.5 Izan Giner Torres Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
691 76.5 Angela Lin Wei Vedruna Immaculada Barcelona
691 76.5 Elsa Llorens Gómez IPSI Barcelona
691 76.5 Marc Parra Guil Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
691 76.5 Robert Galan Sanchez Institut Escola Montseny Breda
691 76.5 Verónica Wang Chen Sant Jordi Fornells de la Selva
691 76.5 Alejandro Fernández Torres Proa Barcelona
691 76.5 Gerard Montes Margalef Institut Jaume I Salou
691 76.5 Irina Tartera Delgado Institut Carles Rahola i Llorens Girona
691 76.5 Mario Martinetto Vermeulen Betània-Patmos Barcelona
691 76.5 Kevin Daniel Carrion Estrada Sagrada Família Lleida
702 76.25 Matteo Spillati Hamelín-Internacional Laie Montgat
702 76.25 Xavier León Jornal Institut d'Argentona Argentona
702 76.25 Nil Corominas Roig Sec. d'Institut Tiana Tiana
702 76.25 Max Pujol Francisco Institut Mediterrània El Masnou
702 76.25 Adrián Casado Arroyo Llor Sant Boi de Llobregat
702 76.25 Joaquín Albisu Martínez Institució Tarragona Reus
702 76.25 Hector Garcia de la Torre Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
702 76.25 Blanca Manent Casacuberta Sant Pau Barcelona
702 76.25 Inés Sáenz Cordón Aula Escuela Europea Barcelona
702 76.25 Jana Buendía Corcó Escola Pia d'Olot Olot
702 76.25 Janna Suadas Hosta Institut Miquel Bosch i Jover Artés
702 76.25 Daniel Cándido Institut Puig Cargol Calonge
702 76.25 Oliver Vilarasau Montserrat Barcelona
702 76.25 Aleix Dalmau Oliva Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
702 76.25 Ot Mur Codina Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
702 76.25 Arià Guillén Puerto Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
702 76.25 Yeray Serrano Pérez Regina Carmeli Rubí
702 76.25 Violant Capdevila Reixach Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
702 76.25 Pol Santaflorentina Garcia Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
702 76.25 Maria Jambert Arnall Montessori-Palau Girona
702 76.25 Anna Cañizares Revelles Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
702 76.25 Maria Fernández Pastó Vedruna Palamós
702 76.25 Pau Agut Ester Institut Matadepera Matadepera
702 76.25 Adria Sopena Ramirez, Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
726 76.0 David Holovacko Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
726 76.0 Lexter Abe Abag Anna Ravell Barcelona
726 76.0 Marta Molina Díez Sant Miquel Barcelona
726 76.0 Sofia Bogunyà Falguera Sant Gregori Barcelona
726 76.0 Magí Tortosa Pérez Regina Carmeli Rubí
726 76.0 Jordi Vilarasau Rallo Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
726 76.0 Miriam Skipper Frangoal Castelldefels
726 76.0 Diego Lasierra Blanco Claret Barcelona
726 76.0 Mario Rebés Navarro Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
726 76.0 Laia Montero Mula Institut Pere Vives i Vich Igualada
726 76.0 Marta Ilincheta Raventós Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
726 76.0 Patricia Sánchez Marín Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
726 76.0 Jan Tarriño Pujol Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
726 76.0 Agustín Murri Martínez John Talabot Barcelona
726 76.0 Javier Lázaro Cabrerizo Verge del Roser Vallirana
726 76.0 Miquel Belmonte Asensi Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
726 76.0 Paula Casals Ortiz Vedruna Balaguer Balaguer
726 76.0 Bruna Torrentbó Macià Institut Cirviànum de Torelló Torelló
726 76.0 Biel Delgado Martino Institut de Vilafant Vilafant
726 76.0 Maria Sambola Arrabal Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
726 76.0 Lucía Salgado Cabezas Institut Marta Estrada Granollers
726 76.0 Suyesh Serrallonga Mercader Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
748 75.75 Aroa Blecua Martínez Aula Escuela Europea Barcelona
748 75.75 Jana Puerto Padrés Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
748 75.75 Isaac González Jiménez Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
748 75.75 Júlia Sistachs Andreu Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
748 75.75 Pau Amatller Cabanes Institut Carles Vallbona Granollers
748 75.75 David Nieto Vanbrakel Institut Salvador Espriu Barcelona
748 75.75 Aina Solé Brossa Ginebró Llinars del Vallès
748 75.75 Xavier Garrido Rodríguez Institut Castellbisbal Castellbisbal
748 75.75 Júlia Marqués Torné Institut La Mitjana Lleida
748 75.75 Hugo Marino Martín Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
748 75.75 Gerard Castro Romero Mare de Déu del Carme Terrassa
748 75.75 Letizia Chen Hamelín-Internacional Laie Montgat
748 75.75 Santiago Dexeus Delàs Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
748 75.75 Roc Font Tordera Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
748 75.75 Ivet Adserias Román Vedruna Sagrat Cor Tarragona
763 75.5 Regina Vives Gil Pineda L'Hospitalet de Llobregat
763 75.5 Christian García Monterde Institut de Mollet del Vallès Mollet del Vallès
763 75.5 María Pagonabarraga Bruna Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
763 75.5 Pavel Yarashuk Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
763 75.5 Tamya Corberó Romani Sadako Barcelona
763 75.5 Gerard Llobet Arco Institut Pedralbes Barcelona
763 75.5 Jiamei Xie Santa Teresa de Jesús Tarragona
763 75.5 Joan Vilarrúbia Capdevila Aula Escuela Europea Barcelona
763 75.5 Yago Izquierdo Ruiz Institut Josefina Castellví i Piulachs Viladecans
763 75.5 Pau Arroyo Arias Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
763 75.5 Lluc Soler Manich Thau Barcelona
763 75.5 Guillem Carrasco Navarro Santa Anna-Eixample Barcelona
763 75.5 Víctor Reguant Boadella Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
763 75.5 Daniel Gomis Nadal Institut Pedralbes Barcelona
763 75.5 Wen Xuan Huang Ren Institut Icària Barcelona
778 75.25 Montserrat Huertas Valdesoiro Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
778 75.25 Jan Luján Canet Institut d'Auro Santpedor
778 75.25 Arnau Garcia Romero Institut Carles Vallbona Granollers
778 75.25 Nora Calderer Ferre Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
778 75.25 Pol Alonso Cortés Institut Investigador Blanxart Terrassa
778 75.25 Adrià Moreno Romanos Virolai Barcelona
778 75.25 Pau Puig Aguade Institució Tarragona Reus
778 75.25 Cecília Cuadrado Ramió Les Alzines Girona
778 75.25 Víctor Gómez de Jaime Proa Barcelona
778 75.25 Martí Soriano Vale Garbí Pere Vergés Badalona
778 75.25 Alba Riba Cateura Palcam Barcelona
778 75.25 Lluis Pons Bardolet Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
778 75.25 Abril Viaplana Flo Institut de Viladecavalls Viladecavalls
778 75.25 Ona Cardenas Aguilera Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
778 75.25 Joan Salvatella Sabadell La Salle Horta Barcelona
778 75.25 Jana Gomez Olivé FEDAC-Sant Andreu Barcelona
778 75.25 Elia Guillera Pérez Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
795 75.0 Núria Pons Artero Teresià Tortosa
795 75.0 Malena Juan Helguera Sant Miquel Barcelona
795 75.0 Martí Viñas Pérez Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
795 75.0 Carla Sallès Gallo Hamelín-Internacional Laie Montgat
795 75.0 Jordi Gruart Jover Sagrado Corazón Barcelona
795 75.0 Jan Violan Blasco Sant Nicolau Sabadell
795 75.0 Estel Cebrià Salip Escolàpies Figueres Figueres
795 75.0 Berta Rodríguez Tortajada Jesús Salvador Sabadell
795 75.0 Mar Servià Mayench Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
795 75.0 Alex Cañada Ruiz Institut de Viladecavalls Viladecavalls
795 75.0 Mariona Mojal Fusté Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
795 75.0 Aaron Añaños Moreno Institut L'Alt Berguedà Bagà
795 75.0 José Ezquerra Carrera Arabell Lleida
795 75.0 Marc Joaquin Serra Institut El Sui Cardedeu
795 75.0 Núria Ferrer Comellas Tecnos Terrassa
795 75.0 Joan Jiménez Martínez Col·legi Montclar-Mestral Jorba
795 75.0 Betta Gravenhorst Abat Oliba Loreto Barcelona
795 75.0 Llorenç Gabaldà Alcañiz Institut Serra de Noet Berga
795 75.0 Sarah Lucía Angarita Cabrera Maristes La Immaculada Barcelona
795 75.0 Ferran Mena Angerri Institut Almatà Balaguer
795 75.0 Mykola Stefanskyy Tomchuk Institut Gallecs Mollet del Vallès
795 75.0 Pol Doñate Paretas Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
795 75.0 Mireia Giró Juanola Empordà-San José Roses
818 74.75 Alex Jurado Rodríguez Institut Maremar El Masnou
818 74.75 Olivia Casals Vives John Talabot Barcelona
818 74.75 Aleix Blavi Muriana Mare de Déu de la Serra Montblanc
818 74.75 Àlex Gómez Barbado Cingle Terrassa
818 74.75 Xavier Mosoll Mases Institut de Guissona Guissona
818 74.75 Gabriela Lizet Inguil Morales Institut Pedralbes Barcelona
818 74.75 Vicenç Martí Amadas Sil Barcelona
818 74.75 Constantine Sinekoff Caver Casa del Roure Barcelona
818 74.75 Martí Padrés Masdemont Institut Josep Brugulat Banyoles
818 74.75 Ares Fornons Porras Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
818 74.75 Gal.la Pareta Gich Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
818 74.75 Marc Oeding Masià Aula Escuela Europea Barcelona
818 74.75 Izan Fernández Celestino Vedruna Sagrat Cor Tarragona
818 74.75 Marc Farré Salmerón Institut La Mitjana Lleida
818 74.75 Guillem Ortega Tavares Sant Gabriel Ripollet
818 74.75 Bruno Millet Noguera La Salle Bonanova Barcelona
818 74.75 Xavier Lamote de Grignon Lombarte Escola Pia de Terrassa Terrassa
835 74.5 Juan Pallejar Aranda Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
835 74.5 Biel Aguilera Soldevila Institut Badalona VII Badalona
835 74.5 Gisele Jaccottet Lopes Pires Ferreira Institut Ernest Lluch Barcelona
835 74.5 Aroa Castel Garcia Institut Ramon Berenguer IV Amposta
835 74.5 Xiaoling Chen Institut Santa Eugènia Girona
835 74.5 Pau Rosés Fornés Betània-Patmos Barcelona
835 74.5 Jana Cullerés Rosell Institut Caparrella Lleida
835 74.5 Ignacio García Solé La Farga Sant Cugat del Vallès
835 74.5 Toni Subirá Homedes Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
835 74.5 Mar Sayol Torres Escola Pia d'Olot Olot
835 74.5 Meritxell Moreno Sanz Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
835 74.5 Marc Alives Alias Freta Calella
835 74.5 Abel Montesinos Sánchez Sant Domènec Savio Badalona
848 74.25 Javier Pereira Nieto Institució Tarragona Reus
848 74.25 Jaume Bonet Muñoz Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
848 74.25 Xevi Serra Barniol Institut Martí l'Humà Montblanc
848 74.25 Biel Ros Grau Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
848 74.25 Judith Mor Cebolla Guixot Sabadell
848 74.25 Anna Campos Oliva Institut Matadepera Matadepera
848 74.25 Eva Puig Jiménez Escoles Freta Educació Maresme Mataró
848 74.25 Ángela Torras Marsal Canigó Barcelona
848 74.25 Alejandro Martin López Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
848 74.25 Jan Pascual Roca Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
848 74.25 Víctor Sellés Rubio Institut Vall de Llémena Sant Gregori
848 74.25 Laia Montero Carranza Badalonès Badalona
848 74.25 Marc Reguera López La Farga Sant Cugat del Vallès
848 74.25 Marc Marrón Cusidó La Farga Sant Cugat del Vallès
848 74.25 Joan Andino Managuerra Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
848 74.25 Tània Estrada Belmonte Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
848 74.25 Jan Garcia Serra Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
848 74.25 Irene Losantos Mercader Sadako Barcelona
866 74.0 Pau Valls Cols Institut Serra de Noet Berga
866 74.0 Ariadna Martí Valle Virolai Barcelona
866 74.0 Berta Pujadas Carrillo Casa del Roure Barcelona
866 74.0 Alfredo Giménez Mendoza Virolai Barcelona
866 74.0 Líam Sanabria Yanes Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
866 74.0 Neus Torras Alsina Palcam Barcelona
866 74.0 Pau Espinet Sánchez Institut La Serra Mollerussa
866 74.0 Guillem Soler Reig Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
866 74.0 Arnau Rodríguez Maurel Daina Isard Olesa de Montserrat
866 74.0 Paola Algaba Mora Mare de Déu del Carme Tarragona
866 74.0 Noah Quixal Boleda Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
866 74.0 Eloi Argelés Tarrés Institut Vall de Llémena Sant Gregori
866 74.0 Josep Mayà Moncunill Institut Pla de l'Estany Banyoles
866 74.0 Júlia Moya Pérez Sant Domènec Savio Badalona
866 74.0 Adriano Ferrer Román Institut La Sedeta Barcelona
866 74.0 Jessica Ji Hamelín-Internacional Laie Montgat
866 74.0 Mencía Camín Echevarria Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
866 74.0 Javier Vico Fernández Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
866 74.0 Josep Maria Aumatell Sanchez Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
866 74.0 Roger García Barniol Llor Sant Boi de Llobregat
866 74.0 Sílvia Pujol Moreno, Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
866 74.0 Victor Manuel Villa Mula Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
866 74.0 Ziyi Wang Ziyi Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
866 74.0 Jerome Ow Hidalgo St. Peter's School Barcelona
866 74.0 Redondo Piti Nuray Sagrada Família Barcelona
891 73.75 Roger Ignasi Mora Carruitero Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
891 73.75 Jiayi Lin Lin Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
891 73.75 Ana Cavero Pons Canigó Barcelona
891 73.75 Nell Fernández Orench L'Avet Roig Sant Celoni
891 73.75 Arnau Trilla Vilà Institut Joan Segura i Valls Santa Coloma de Queralt
891 73.75 Jana Chico Jover Escola Pia de Terrassa Terrassa
891 73.75 Sandra Martín Fuster Mare de Déu del Carme Tarragona
891 73.75 Àlex Mayoral Balanyà Institut Mollerussa IV Mollerussa
891 73.75 Nerea Blanco García Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
891 73.75 Judith Grau Vivar Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
891 73.75 Adrián Struk Struk Sant Josep Reus
891 73.75 Íker Diego Picó Institut L'Alt Berguedà Bagà
891 73.75 Martina Salvatella Blanch Montessori-Palau Girona
891 73.75 Laia Torrell Castelló Sagrada Família Lleida
891 73.75 Anna Vela Peco Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
891 73.75 Kasyan Maccabe Lleó XIII Barcelona
891 73.75 Helena Muntada Moreno Escola Pia d'Igualada Igualada
891 73.75 Bernat Hill Bosch Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
891 73.75 Carlos Pagà Comes Institut Candelera L'Ametlla de Mar
891 73.75 Junkai Chen Jesús Maria Badalona
891 73.75 Nuria Cazorla Garcés Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
891 73.75 Bernat Rius Herrero Ginebró Llinars del Vallès
891 73.75 Joel del Río Decado Institut Carles Vallbona Granollers
891 73.75 Mario Montosa Sánchez Regina Carmeli Rubí
891 73.75 Laura Bellvert Pedrosa Freta Calella
891 73.75 Daria Patricia Puscas Institut Martí l'Humà Montblanc
891 73.75 Joana Ruiz Navarro Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
891 73.75 Ignacio Egido Carroggio La Farga Sant Cugat del Vallès
891 73.75 Mateo Campiglia Lucas Sec. d'Institut El Bruc Riells i Viabrea
891 73.75 Álvaro González del Pozo Institut Pompeu Fabra Martorell
891 73.75 Meng Fan Zhang Institut Pons d'Icart Tarragona
891 73.75 Carlota Lucas Muñoz Institut Carles Vallbona Granollers
891 73.75 Carla Forcadell López Badalonès Badalona
891 73.75 Jaume Arnau Quenallata Mayta Institut Torrent de les Bruixes Santa Coloma de Gramenet
891 73.75 Hugo Ribó Lorente Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
891 73.75 Anthony Pieer Rodríguez Pineda Sant Miquel Barcelona
891 73.75 Marc Pizarro Garcia Sagrat Cor El Vendrell
928 73.5 Sara Velázquez Martínez Institut Badalona VII Badalona
928 73.5 Jacob Torres Claramunt Institut Castell del Quer Prats de Lluçanès
928 73.5 Reyna Gracia Masa Mendoza Institut Ernest Lluch Barcelona
928 73.5 Mónica Giménez Fernández La Vall BELLATERRA
928 73.5 Mireia Fuentes Salvans Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
928 73.5 Flabio Manuel Oswaldo Vargas Arias Roca Barcelona
928 73.5 Irene Pinzolas Valero Joviat Manresa
928 73.5 Clara Martí Monfort Institut Pedralbes Barcelona
928 73.5 Inés Hervás Hervás Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
928 73.5 Isil Comas Boet Institut Moisès Broggi Barcelona
928 73.5 Daniel García Ginel Frangoal Castelldefels
928 73.5 Joan Cañaveras Laguarda Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
928 73.5 Nil Guàrdia Figuera Bell-lloc del Pla Girona
928 73.5 Mario Martínez Aniento La Salle Bonanova Barcelona
928 73.5 María Terraza Palanca La Salle Bonanova Barcelona
928 73.5 Èric Pujol Lecha Casa del Roure Barcelona
944 73.25 Azael Aranda Hernández Institut d'Alpicat Alpicat
944 73.25 Eloi Santiveri Cousiné Institut Terres de Ponent Mollerussa
944 73.25 Nicolas Falandt Alvarez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
944 73.25 Lucas Fernández González Sagrat Cor-Diputació Barcelona
944 73.25 Victor Bossen Yglesias Institut Vinyet Sitges
944 73.25 Anna López Cortes La Vall BELLATERRA
944 73.25 Arnau Casas Hernández Cor de Maria-Sabastida Barcelona
944 73.25 Joana Soler López Sadako Barcelona
944 73.25 Ona Puig Carcole Aula Escuela Europea Barcelona
944 73.25 Ivan Albert Alasà Santa Teresa de Jesús Tarragona
944 73.25 Alex Chen Qiu Maristes La Immaculada Barcelona
944 73.25 Jana Planas Llauradó Institut Cendrassos Figueres
944 73.25 Carla Sarri Alonso Sant Lluís Barcelona
944 73.25 Jaume Parés González Maristes Champagnat Badalona
944 73.25 Giulio Gabriel Bothaza Bothaza Institut d'Alpicat Alpicat
944 73.25 Maria Pascual Font Daina Isard Olesa de Montserrat
944 73.25 Laia Pasarisa de la Fuente Pineda L'Hospitalet de Llobregat
944 73.25 Irene Mestrich Martin Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
944 73.25 Bruna Guixà Hinojosa Garbí Pere Vergés Badalona
963 73.0 Javier Pueyo Boyero Maristes Champagnat Badalona
963 73.0 Laia González Raül Sant Domènec Savio Badalona
963 73.0 Noa Jódar López Oms i de Prat Manresa
963 73.0 Ona Pallàs Ortiz Asunción de Nuestra Señora Barcelona
963 73.0 Oriol Gómez Moro Monlau Barcelona
963 73.0 Ainhoa Tenllado García Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
963 73.0 Pablo Martínez Allué Sant Miquel Barcelona
963 73.0 Emma Camps Ramallo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
963 73.0 Dana Engelmann Garrido Sant Domènec Savio Badalona
963 73.0 Alex Barajola Yeste Institut Martí l'Humà Montblanc
963 73.0 Antonio Lema Buza Vedruna Palamós
963 73.0 Aya Bougrin el Aloui Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
963 73.0 Marc Chicón Giró Institut Escola Caritat Serinyana - Cap de Creus Cadaquès
963 73.0 Alejandro Pérez Castellano Institut Matadepera Matadepera
963 73.0 Aura Sierra Miñes Institut Joan Mercader Igualada
963 73.0 Alba Reig Aguilar El Cim Terrassa
963 73.0 Jan Banegas i Ruiz Escola Pia de Granollers Granollers
963 73.0 Maria Romagosa Barrera Sant Antoni de Pàdua Mataró
963 73.0 Guillem Parras Solano Anoia Igualada
982 72.75 Tomás Peralta Cortés Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
982 72.75 Jan Biosca Farrés Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
982 72.75 Júlia Demestre Viader Institut Pons d'Icart Tarragona
982 72.75 Abril Cosculluela Monteys Institut Alexandre Deulofeu Figueres
982 72.75 Ainhoa López Rubio Institut Castellbisbal Castellbisbal
982 72.75 Martina Piqué Cash Escorial Vic
982 72.75 Biel Temporal de Paco Povill Olesa de Montserrat
982 72.75 Tanit Pons Vázquez Institut Alexandre Deulofeu Figueres
982 72.75 Guerau Tugas Moreno Badalonès Badalona
982 72.75 Guillem Tomas Pérez Institut Vil·la Romana La Garriga
982 72.75 Martí Pérez Lorente Sadako Barcelona
982 72.75 Axcel Coiffard Jiménez L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
982 72.75 Daniel Guerrero Pérez Cingle Terrassa
982 72.75 Aina Martí Arreola Maristes Sants - les Corts Barcelona
982 72.75 Noa Martos Pérez Llor Sant Boi de Llobregat
997 72.5 Màrius Furriol Torrell Europa Sant Cugat del Vallès
997 72.5 Teresa Felipe Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
997 72.5 José María Roger Ojea Casa del Roure Barcelona
997 72.5 Daniel Álvarez Pérez Institut Dr. Puigvert Barcelona
997 72.5 Xana Herrero Mateu Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
997 72.5 Jan Gómez Fort La Salle Bonanova Barcelona
997 72.5 Noelia María Flores Torres Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
997 72.5 Enric Xifré Bascuas Diocesana Navàs
997 72.5 Toni Vallès Mitjana Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
997 72.5 Cecilia Rosés Fitó Claret Barcelona
997 72.5 Guillem Casas Fàbregas Institut Manuel Blancafort La Garriga
997 72.5 Martí Vilà Serravinyals Anoia Igualada
997 72.5 Mikel Lareki Simón Roca Barcelona
997 72.5 Albert Marco Gil Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
997 72.5 Ramon Grau Sardà Institut de Tona Tona
997 72.5 Iker Bel Olmo Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
997 72.5 Melani Capdevila Huang Institut Sunsi Móra Canet de Mar
997 72.5 Hernan García Raschke La Salle Bonanova Barcelona
997 72.5 Albert Surroca Vázquez Anna Ravell Barcelona
997 72.5 Bernat Carrera Hurtado Institut Serra de Noet Berga
997 72.5 Ona Gámez Curto Institut La Mar de la Frau Cambrils
997 72.5 Orlando Chavarría Institut Escola Pallaresa Santa Coloma de Gramanet
997 72.5 Francisco Moreno Quesada Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
997 72.5 Luis Ángel Méndez Cuevas Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
997 72.5 Nil Abella Miró Institut Martí l'Humà Montblanc
997 72.5 Sergio Lucas Pizarro Voramar Barcelona
997 72.5 Adrià Iturre Girón Asunción de Nuestra Señora Barcelona
997 72.5 Jana Muixí Tomàs Institut Serra de Noet Berga
997 72.5 Gael Martinez Quesada Institut Salvador Espriu Barcelona
997 72.5 Eric Castillo Batet EIC Salou
997 72.5 Adrià Pagès Triadó Institut Montgrí Torroella de Montgrí
997 72.5 Wentao Wu Claret Barcelona
997 72.5 Marc Domenech Boix Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
997 72.5 Naiara Noguera Catalan Institut de Llançà Llançà
997 72.5 Nicolás Criado Mentaberre Col·legi Montclar-Mestral Jorba
997 72.5 Júlia Arbós Monsó Institut Hipàtia d'Alexandria Lliçà d'Amunt
997 72.5 Miquel Llanes Garcia Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida