Àrea de centre



Estableix una nova contrasenya

Llista de les millors puntuacions (6%) de segon d'ESO

En total han participat 20022 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 150.0 Èrik Redondo Castellà Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
2 146.25 Oriol Mangues Rubia Institut Icària Barcelona
3 140.0 Ernest Ignacy Wojdel Joan Pelegrí Barcelona
4 135.0 Gerard Ordóñez Valdés Mare de Déu del Carme Terrassa
5 133.75 Joana Ubach Quintana Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
6 132.25 Joan Puig Cortina Institut Montserrat Roig Barcelona
7 131.0 Cesc Rey Masana Maristes Sants - les Corts Barcelona
7 131.0 Guillem Cortés Campillo Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
9 130.75 Elisa Cunillera Galán Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
10 129.75 Cristina Moncusi Juan Puigcerver Reus
11 128.75 Pau Navarrete Tàpias Mare de Déu del Carme Tarragona
11 128.75 Guillem Vizcarro Sánchez del Valle Institut Ernest Lluch Barcelona
11 128.75 Andrei Vasilev Aula Escuela Europea Barcelona
14 127.75 Marc Arjona Pérez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
15 127.5 Asis Bermudez Salvador Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
16 126.75 Oriol Orteu Farré Institut Manuel de Montsuar Lleida
17 126.25 Joel Puig Medrano La Presentació Reus
18 126.0 Joaquim Cruzet Fernández Sant Pau Barcelona
19 125.0 Eloi Sastre Saperas Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
19 125.0 Ricardo Batanero Moranchel Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
21 124.75 Vera Morancho Bargas Aula Escuela Europea Barcelona
22 123.75 Adrià Sánchez Perelló Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
22 123.75 Laia Bulach Masgrau Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
22 123.75 Jan Borwankar Visa Sant Pau Barcelona
25 122.25 Daniel Falcón Lafarga Mare de Déu del Carme Tarragona
26 121.25 Iván Pizarro Funes Sant Miquel Barcelona
26 121.25 Èlia Rius de la Rosa Institut Poeta Maragall Barcelona
28 121.0 Abril Catalán Ribolleda Institut Ernest Lluch Barcelona
29 119.75 Laura Xifré Palacios Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
29 119.75 Iago Moreno Hornas Institut Escola Castell d'Òdena Òdena
31 119.5 Pau Borràs Borrell Institut Montilivi Girona
31 119.5 Queralt Amill Tarrafeta Institut Martí l'Humà Montblanc
33 118.75 Galen Elvis Gibson-kerek Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
33 118.75 Marc Cabero Morera Montessori-Palau Girona
33 118.75 Lloréns Dueñas Roberto Nazaret Esplugues de Llobregat
36 118.25 Níl Torrents Inglés Institut Olivar Gran Figueres
37 117.5 Konrad Danielewicz Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
37 117.5 Pol Ibarra Bach Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
37 117.5 Shun Wang Montessori-Palau Girona
40 117.0 Dan Clotet Mas Joviat Manresa
40 117.0 Odo Sarkar Cuadrado Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
42 116.75 Daniel Font Loures Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
43 116.25 Ander Romero Aldana Institut Milà i Fontanals Barcelona
43 116.25 Martí Prado Curell Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
43 116.25 Ferran Calamonte Morata Institut El Cairat Esparreguera
43 116.25 Anton Meneses Julià Institut Teresa Pàmies Barcelona
43 116.25 Izan Vera Vázquez Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
48 115.75 Leila Pons Mauvezin Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
49 115.5 Álvaro Onandia del Coto Casa del Roure Barcelona
50 115.0 Arnau Camps Salgueda Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
50 115.0 Eric Miranda Lucas Escola Pia d'Igualada Igualada
50 115.0 Iago García Marcote Montessori-Palau Girona
50 115.0 Laia Amaré Arnàez Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
50 115.0 Lucía Cisneros Verde Sil Barcelona
55 114.75 Artur Ghrmajyan Institució Tarragona Reus
56 113.5 Pablo Rodriguez Maza Aula Escuela Europea Barcelona
56 113.5 Sander Grootscholten Vila Institut Les Corts Barcelona
56 113.5 Marc Castellà Rivero Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
59 113.0 Clara Castelló Santacruz IPSI Barcelona
60 112.75 Tomás Griffitths Pérez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
61 112.5 Roger Coll Balletbó Institut La Sureda Palafrugell
62 112.25 Scott Alexander Mcdowell Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
62 112.25 Norma Abella Blazquez Infant Jesús Barcelona
62 112.25 Berta Ventura Güell Institut Josep Brugulat Banyoles
65 112.0 Mireia Llorens Cabarrocas Institut de Celrà Celrà
65 112.0 Bruna Vazquez Barrio Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
67 111.25 Martí Franco de Juan Institut Pedralbes Barcelona
67 111.25 Antonio Wieczorek García Institut Jaume Balmes Barcelona
67 111.25 Xiangbo Yang Monlau Barcelona
70 111.0 Martí Bach González Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
70 111.0 Andrés Arroyo Álvarez Sant Gabriel Viladecans
72 110.0 Camila Simonsohn Husid Aula Escuela Europea Barcelona
72 110.0 Guillem Esteve Casals Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
72 110.0 Enzo Ligens Barbosa Cor de Maria Mataró
72 110.0 Dani del Rio Baena Sagrat Cor-Diputació Barcelona
76 109.75 Izan Romero Labá Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
77 109.5 Jan Sangüesa Fernández Institut Joan Brossa Barcelona
78 109.25 Pol Sánchez Chacón Institut La Mar de la Frau Cambrils
79 108.75 Biel Salas Reixach Institut Vall de Llémena Sant Gregori
79 108.75 Anna Ríos Vera IES Ramón J. Sender Fraga
81 108.5 Jaume Hermosa Doménech Institut Vapor del Fil Barcelona
81 108.5 Emilio Nilo Paredes Sil Barcelona
81 108.5 Teo Muñoz Matilla Mare de Déu del Carme Terrassa
84 108.0 Ziyao Xu Montessori-Palau Girona
84 108.0 Xènia Solé Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
84 108.0 Maria Badia Cases Institut Mig-Món Súria
87 107.75 Biel Martí López Puigcerver Reus
88 107.5 Oriol Costa Rigau Ginebró Llinars del Vallès
88 107.5 Cecília del Llano Ponce Sant Lluís Barcelona
88 107.5 Castells Biel Sant Gregori Barcelona
88 107.5 Marçal Sansó Busquets Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
88 107.5 Teo Carbó Casado Casa del Roure Barcelona
88 107.5 Pablo Limones Buenacasa Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
88 107.5 Ivan de la Cruz López Institut Joan d'Àustria Barcelona
88 107.5 Kimi Garcia Alexandre IPSI Barcelona
88 107.5 Víctor García Gutiérrez La Salle Reus
88 107.5 Martín Vondrak Diez El Carme Sabadell
88 107.5 Enzo Kai Tian Carlo Liu Minguella Badalona
88 107.5 Albert Amador Cuadrado Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
100 107.25 Josep Noel Arnó Novell Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
100 107.25 Pau León Ortiz Europa Sant Cugat del Vallès
100 107.25 Roger Carrillo Burriel Institut Joan Oró Lleida
103 107.0 Aitana Soler Espuig Sant Jordi Fornells de la Selva
104 106.75 Guillem Buscà Esteba Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
105 106.5 Francesca Villagrasa Umbert Tabor Santa Perpètua de Mogoda
106 106.25 Gabriel Osberger Serrano Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
106 106.25 Roger Viñas Cardona Elisabeth Salou
108 105.75 Ot Ciberta Institut Puig Cargol Calonge
108 105.75 Biel Talón Hernández Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
108 105.75 Blanca Latorre Pitarch Sant Pau Apòstol Tarragona
111 105.5 Pep Camaño Baranera Institut de Tona Tona
112 105.0 Quim Ribaudí Llenas Institut Pere Vives i Vich Igualada
112 105.0 Marc Faust Betriu Ollé Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
112 105.0 Jan de Muelas Hervella Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
112 105.0 Emma Verrilli Ventura Sagrada Família Tortosa
112 105.0 Josep Carrasco Nicolau Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
112 105.0 Arnau del Hallazgo Grau Mare de Déu del Carme Tarragona
118 104.75 Arnau Cases Torres Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
118 104.75 Biel Serra Corral La Salle Bonanova Barcelona
118 104.75 Yunru Sofia Wang Montseny-Poblenou Barcelona
118 104.75 Luís Rodríguez Martínez Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
118 104.75 Víctor Villanueva Barranquero Institut Egara Terrassa
118 104.75 Adrià Campos Jassé Institut Daniel Blanxart i Pedrals Olesa de Montserrat
124 104.25 Marco Robles Doche Thau Sant Cugat del Vallès
124 104.25 Aitana Ruiz López Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
126 103.75 Eloy Navarro Gil Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
126 103.75 Pau Escobosa Rosique Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
126 103.75 Bernat Casafont Guilanyà Arrels II Solsona
126 103.75 Joan Carbó Pascual La Farga Sant Cugat del Vallès
130 103.5 Alexandra Svinareva Montseny-Poblenou Barcelona
130 103.5 Victor Martín Caldentey Sant Pau Apòstol Tarragona
130 103.5 Sebastian Gerbasi Herrera Montjuïc Girona
133 103.25 Daniela Kaltenbrunner Vera Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
133 103.25 Emma Canals Marcos Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
135 103.0 Guiu Ferrer Morer Escola Pia de Terrassa Terrassa
135 103.0 Marc Llinàs Ródenas Betània-Patmos Barcelona
137 102.75 Paula Iglesias Martin Institut Euclides Pineda de Mar
137 102.75 Berta Rubio Casanovas Institut Cabrils Cabrils
137 102.75 Pablo Onandia Serrano Casa del Roure Barcelona
137 102.75 Conrad Lopez Garcia Infant Jesús Barcelona
141 102.5 Francisco Diego López Fernández Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
141 102.5 Carlos Galvez Benito Institut Pedralbes Barcelona
141 102.5 Enric Pensí Oliva Arrels II Solsona
141 102.5 Angel Fernandez Gonzalez Institut Les Termes Sabadell
141 102.5 Lara Vicente López-osornio Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
141 102.5 Adrià Pérez López Institut Vallvera Salt
147 102.25 Nora Fernandez Fernandez Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
147 102.25 Adrià Bartomeu Hurtado Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
147 102.25 Neus Cusó Rodríguez Mireia Montgat
150 102.0 Diego Pinar Fernández Sant Pau Barcelona
150 102.0 Diego Singla Fernández Abat Oliba Loreto Barcelona
152 101.75 Aleix Martínez Fernandez Institut El Calamot Gavà
153 101.5 Matias Miranda Ferreira Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
154 101.25 Claudia Gonzalez Fernandez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
154 101.25 Arnau Pàrraga Nieto Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona
154 101.25 Miquel Parisi Saura Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
157 101.0 Sergio Rivero Díaz Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
157 101.0 Adrià Capdevila Fargas Escorial Vic
157 101.0 Daniel Benavides Yang Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
157 101.0 Erik Vizcaíno Montserrat Barcelona
161 100.5 Ortiz Gil Daniel Sagrada Família Barcelona
162 100.0 Paul Alexandru Gurlea Camí II Barcelona
162 100.0 Jordi Rou López de Ahumada Institut de Vilablareix Vilablareix
162 100.0 Martina Prats Vila La Vall BELLATERRA
162 100.0 Pol Sánchez Baro Institut Pedralbes Barcelona
162 100.0 Qixuan Zhou Joan Pelegrí Barcelona
167 99.75 Bernat Salavert de Fàbregues-boixar Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
167 99.75 Ruoxi Wu . Sagrat Cor-Diputació Barcelona
167 99.75 Oriol de Manuel Py El Clot Barcelona
167 99.75 Akram Bakkali Lammari Institut de Terrassa Terrassa
171 99.5 Leo Casals Aguado Institut Alexandre Deulofeu Figueres
171 99.5 Bernat Lagares Pozo Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
171 99.5 Roger Solé Ramon Vedruna Tàrrega Tàrrega
171 99.5 Arán López Bosch Institut Pedralbes Barcelona
175 99.25 Ferran Aulina Vilarrasa Institut Castell d'Estela Amer
175 99.25 Bastian van Gellecum Bell-lloc del Pla Girona
175 99.25 Laia Calvo Carulla Aula Escuela Europea Barcelona
178 98.75 Héctor Bermúdez Gallinad IES Ramón J. Sender Fraga
178 98.75 Kateryna Polkovodtseva Institut de Deltebre Deltebre
178 98.75 Bruna Palou Novillo Institut Vall de Llémena Sant Gregori
178 98.75 David Porras Miladinov Institut d'Alpicat Alpicat
178 98.75 Martí Galcerán Sánchez Institut La Valira La Seu d'Urgell
183 98.5 Valentina Sans Bayo Institut Vila de Gràcia Barcelona
183 98.5 Pau Carrillo Nadeu Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
183 98.5 Jan Forés Arasa Avenç Sant Cugat del Vallès
183 98.5 Santiago Díez Pizarro Sant Feliu Cabrera de Mar
187 98.25 Joan Galup Hernández Súnion Barcelona
187 98.25 Oscar Fernández Alcoba Institut Viladomat Barcelona
187 98.25 Àlex Ramírez González Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
190 98.0 David Lorenzo Bleda Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
191 97.5 Luis Moscatel Fuster Viaró Sant Cugat del Vallès
191 97.5 Joel Jiménez Casado Institut El Sui Cardedeu
191 97.5 Ce Wang Institut Baix Penedès El Vendrell
191 97.5 Takumi Sánchez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
191 97.5 Adriel Mateo Espejo Corcuera Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
191 97.5 Àlex Moreno Augé Sant Josep Sant Boi de Llobregat
191 97.5 Martí Amat Massó Súnion Barcelona
191 97.5 Eduard Carrillo González Institut Alexandre Deulofeu Figueres
199 97.25 Paula Cumplido López Valldaura Barcelona
199 97.25 Biel Soriano Garcia Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
199 97.25 Pol Maymó Oliart Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
199 97.25 Manuel Pérez Pacheco Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
203 97.0 Marc Badia Cases Institut Mig-Món Súria
203 97.0 Laia Basabe Larriba Aula Escuela Europea Barcelona
203 97.0 Miquel Edo Mas La Presentació Reus
203 97.0 Blanca Xercavins Muntaner Casa del Roure Barcelona
203 97.0 Àlvar Boadas Hereu Bell-lloc del Pla Girona
203 97.0 Mohamed Said Serroukh el Keneksi Freta Calella
209 96.75 Sira Batlles Cabré Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
210 96.5 Pep Escaler González Diocesana Navàs
211 96.25 Alejo Canela Guilló Casa del Roure Barcelona
211 96.25 Guim Borrell Bullich Institut Icària Barcelona
211 96.25 Raúl Mallo Institut Escola Pallaresa Santa Coloma de Gramanet
211 96.25 Jiayin Xu Joan Pelegrí Barcelona
211 96.25 Jan González Maestro Institut de Puig-reig Puig-reig
211 96.25 Guillem Farré Benito Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
217 96.0 Carla Garrido Sánchez Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
217 96.0 Unai Bergaretxe Gavaldà Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
217 96.0 Romeo D'alessandra Castillo Súnion Barcelona
217 96.0 Bernat Martínez Vázquez La Salle Bonanova Barcelona
221 95.75 Albert Farré Santacana Institut Montserrat Barcelona
221 95.75 Daniel Gallego Bilyalov Llor Sant Boi de Llobregat
221 95.75 Tiago López Barber Institut Jaume Balmes Barcelona
224 95.5 Roger Solé Robert Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
225 95.25 Nil Mas Labarta Institut de Llagostera Llagostera
225 95.25 Pau García Aitana Sagrada Família Barcelona
225 95.25 Àlex Uria Farrés Institut Escola Onze de Setembre Sant Quirze del Vallès
228 95.0 Denis Heredia Mambekov Institut Escola Vila-romà Palamós
228 95.0 Marc Gras Melchor Brianxa Tordera
228 95.0 Hugo García Pérez Viaró Sant Cugat del Vallès
228 95.0 Amadou Tidiane Wane Montseny-Poblenou Barcelona
228 95.0 Bernardo Ortiz Miyake Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
228 95.0 Ignacio Almendros García Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
234 94.75 Judit Vila Triadú Institut Vall de Llémena Sant Gregori
234 94.75 Junye Chen Maria Ward Badalona
234 94.75 Xavier Gimeno Guimeraes Meritxell Mataró
234 94.75 Bruna Basas Jaumandreu Oms i de Prat Manresa
234 94.75 Mali Espinel Trepat Lleó XIII Barcelona
234 94.75 Jofre Méndez Martinez Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
240 94.5 Kílian García Oter Institut Caterina Albert Barcelona
240 94.5 Iago Villares Souto Tecnos Terrassa
240 94.5 Pablo Pérez de la Fuente Riera Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
240 94.5 Joel Compte Mir Institut Joan Mercader Igualada
240 94.5 Sergi Puigdollers Fuillerat Institut Ernest Lluch Barcelona
240 94.5 Vinyet Hayes Grau Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
240 94.5 Martín Hernández Montolio Sec. d'Institut Begues Begues
247 94.25 Cónrad Català Gomez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
247 94.25 Sergi Gaspar Berral Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
249 94.0 Julià Martín Martínez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
249 94.0 Ignacio Herrera Benito Casa del Roure Barcelona
249 94.0 Mateo Leach. Maristany, Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
252 93.75 Coral Ginabreda Palomo Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
252 93.75 Iu Vendrell Ribas Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
252 93.75 Jan Gonzalez Balboa Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
252 93.75 Miquel Azkargorta Viñals Abat Oliba Loreto Barcelona
252 93.75 Octavi Jové Fernández El Carme Tarragona
252 93.75 Marc Soler Zúñiga Institut de Celrà Celrà
252 93.75 Martí Moseguí Cadena Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
252 93.75 Berta Muñoz Bosch Institut Jaume Vicens Vives Girona
252 93.75 Felipe Tejedor Sorensen Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
252 93.75 Guerau Salvatierra Mayugo Institut Moisès Broggi Barcelona
252 93.75 Tirado Jordi Sant Gregori Barcelona
263 93.5 Maria Triginer Salvatella Betània-Patmos Barcelona
263 93.5 Albert Tomé Cabot Institut d'Argentona Argentona
263 93.5 Pau Serra Sensada Proa Barcelona
263 93.5 Robert Pagu Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
263 93.5 Pablo Romero Pérez Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
263 93.5 Jan Huguet Cordero Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
269 93.25 Guim Pallarès Solé Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
269 93.25 Jan Soler Rafecas Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
269 93.25 Íker Martinez López Ginebró Llinars del Vallès
269 93.25 Eva Bunyesc Courcelle Institut Joan Oró Lleida
269 93.25 Gerard Bel Guasch Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
269 93.25 Leonardo Sun Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
269 93.25 Esther Moreno Prim Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
269 93.25 Mireia Roé Castillo Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
269 93.25 Tingting Zhang Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
269 93.25 Bernat Inglés Huguet Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
269 93.25 Cristina Rosado Guasch Casa del Roure Barcelona
280 93.0 Pau Pueyo Sigalés Cervetó Granollers
280 93.0 Alba Albó Pujadas Institut La Riera Badalona
280 93.0 Lionel André Lamy Institut Mercè Rodoreda L'Hospitalet de Llobregat
280 93.0 Farners Llach Gómez Institut Escola Greda Olot
280 93.0 Paula Giral Graell Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
280 93.0 Guillem Armengol Casado Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
280 93.0 Jan Jurado Ballalta Institut Alexandre Satorras Mataró
280 93.0 Carlos Moro López Regina Carmeli Rubí
280 93.0 Marta Comas Masclans Llor Sant Boi de Llobregat
289 92.75 Adrià Pablo Torrent Institut de Puig-reig Puig-reig
289 92.75 Carrillo Pol Sant Gregori Barcelona
289 92.75 Yue Fei FEDAC-Vic Vic
289 92.75 Oriol Marí Heras Institut Montgrí Torroella de Montgrí
293 92.5 Xinnuo Yang Mestral Sant Feliu de Llobregat
293 92.5 Eulàlia Cortier Presas Súnion Barcelona
293 92.5 Martí Devesa Alguacil Santa Dorotea Barcelona
293 92.5 Max Alemany Lesma Mestral Sant Feliu de Llobregat
297 92.25 Iago Álvarez Dios Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
297 92.25 Biel Salazar Sánchez Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
297 92.25 Adrià Boned Pallarès Anoia Igualada
297 92.25 Laia Mestres Celma Sagrada Família Tortosa
297 92.25 Guillem Lara Fernández Institut Vila-seca Vila-seca
302 92.0 Roger Pous Dolz Thau Barcelona
302 92.0 Oleguer Mas Monturiol Institut Escola Vall de Lord Sant Llorenç de Morunys
302 92.0 Roger Martínez Pagerols Els Arcs Barcelona
302 92.0 Jordi Peris Bardina Sant Pau Apòstol Tarragona
302 92.0 Marina Alioto Alioto Institut Viladomat Barcelona
307 91.75 Kai Sánchez Pastor Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
307 91.75 Alejandro Parra Laguna Institut Maria Canela Martorell
307 91.75 Dídac González Jubinyà Brianxa Tordera
307 91.75 Gael Villanueva Konradsson Àgora Sant Cugat del Vallès
307 91.75 Leo Lopez Radnaev Europa Sant Cugat del Vallès
307 91.75 Marcel Lao Vilà Institut Joan Mercader Igualada
313 91.5 Pol Fonseca Ribas Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
313 91.5 Biel Guerrero Terés Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
313 91.5 Marc Munell Verdaguer Vedruna Ripoll
313 91.5 Adriana Gesé Fondevila Vedruna Balaguer Balaguer
313 91.5 Ivet Cruz Fernández Mestral Sant Feliu de Llobregat
313 91.5 Cristina Villavicencio Ortega La Vall BELLATERRA
319 91.25 Mateu Camarasa Bautista Betúlia Badalona
319 91.25 Laia Martí Reverté Tabor Santa Perpètua de Mogoda
319 91.25 Nil Duran Pérez Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
319 91.25 Roman Zubialde Guerra Institut Montilivi Girona
319 91.25 Júlia Alsina Guerrero Institut Reguissol Santa Maria de Palautordera
319 91.25 Anna Gascó Ortiz Thau Sant Cugat del Vallès
325 91.0 Otto Capo Barjau Sadako Barcelona
325 91.0 Eric Martinez Díaz Anna Ravell Barcelona
325 91.0 Marcos de Sola Gutiérrez Institut El Calamot Gavà
325 91.0 Íñigo de San José Moltó Institut La Mar de la Frau Cambrils
325 91.0 Héctor Seoane Marco Mare de Déu del Carme Tarragona
325 91.0 Ariadna Lidón Ardanuy Minguella Badalona
325 91.0 Guillermo Pérez Pi La Salle Bonanova Barcelona
332 90.75 Iona Reverté Heredia Institut d'Alcarràs Alcarràs
332 90.75 Oscar Rey Rey Pratginestós, Oscar Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
332 90.75 Jan Jiménez Alarcón Institut Miquel Martí i Pol Roda de Ter
332 90.75 Júlia Codina Peralta Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
332 90.75 Ibai Haro Gómez Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
332 90.75 Anna Gasull Pedra Escola Pia de Balaguer Balaguer
338 90.5 Jan Merino Bravo Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
338 90.5 Jiasheng Chen Sagrat Cor de Jesús Vic
338 90.5 Víctor Fernández Ruiz Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
338 90.5 Josep Narbón Ingelmo Viaró Sant Cugat del Vallès
342 90.25 Mariona Carretero Soler Betúlia Badalona
342 90.25 Pau Aspachs Subirats Institut Sòl de Riu Alcanar
342 90.25 Ada Espinosa López Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
345 90.0 Ares Manchó Carrera Vedruna Balaguer Balaguer
345 90.0 Nicolás Álvarez Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
345 90.0 Jordi Ollé Parera Arrels II Solsona
345 90.0 Pol Obradó Sadurní Institut Cabrils Cabrils
345 90.0 Diego Font Sainz Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
345 90.0 Roger Martínez Reboll Institut Salvador Espriu Barcelona
345 90.0 Pedro Gil Guerra Institut Jaume Balmes Barcelona
345 90.0 Eloi Bertrand López El Carme Lleida
345 90.0 Dennis Gilhorn Ginebró Llinars del Vallès
345 90.0 Quim Navarro Marsal Sagrada Família Tortosa
345 90.0 Ot Daura Sabaté Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
345 90.0 Henoc Peral Espín Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
345 90.0 Liyan Chen Xu Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
358 89.75 Adrià Valeri Sabaté Santa Anna-Eixample Barcelona
358 89.75 Carla González Rubiño Sant Lluís Barcelona
358 89.75 Julio Lombarte Sánchez Escola Norai L'Hospitalet de Llobregat
358 89.75 Marta Carles Favà Institut Cristòfol Despuig Tortosa
358 89.75 Damià Teixidó Jové Institut Joan Oró Lleida
358 89.75 Aina Motjer Escofet Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
358 89.75 Pau Pons Borrallo Institut Jaume Balmes Barcelona
358 89.75 Andrea Natali Sil Barcelona
358 89.75 Ramón Alamús Sambró Institut Quatre Cantons Barcelona
358 89.75 Marc Gomis Casas Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
358 89.75 Erik Castaño Martínez Institut Torredembarra Torredembarra
369 89.5 Vinyet Riera Masanas Institut Pla de l'Estany Banyoles
370 89.25 Ànnia Vallhonrat Soto Institut de Terrassa Terrassa
370 89.25 Àlex Gil Lorenz Institut Gabriela Mistral Sant Vicenç dels Horts
370 89.25 Judith Neyhart Mora Thau Barcelona
370 89.25 Bernat Gomà Español Institut La Valira La Seu d'Urgell
370 89.25 Conor Donegan Alba Institut d'Alella Alella
375 89.0 Pau Flores Marin Institut de Celrà Celrà
375 89.0 Toni Bonachera Planas Montjuïc Girona
375 89.0 Maria Rodriguez Carrasco Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
378 88.75 Mar Baiges Reverté Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
378 88.75 Marc Piñot Empez Aula Escuela Europea Barcelona
378 88.75 Mar Asensio Garcia Daina Isard Olesa de Montserrat
378 88.75 Karam Razzaq el Khayat Sagrada Família Viladecans
378 88.75 Adrià Bru Roselló Institució Tarragona Reus
378 88.75 Pol Cusó Sanz Infant Jesús Barcelona
378 88.75 Boas Williem van Gelder Institut Puig Cargol Calonge
385 88.5 Laia Peris Sánchez Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
385 88.5 Quirze Ricart Besalú Freta Calella
385 88.5 Robert Juanola Cubarsí Institut de Llagostera Llagostera
385 88.5 Yuehan Zhou Sagrat Cor El Vendrell
385 88.5 Guillem Lew Cusó Institut Caterina Albert Barcelona
385 88.5 Gemma Ambròs Esteban Institut Castell del Quer Prats de Lluçanès
385 88.5 Eric Reina Aznar Àgora Sant Cugat del Vallès
385 88.5 Ona Yagüe Pérez Institut Ernest Lluch Barcelona
385 88.5 Santiago José Medieta González Sant Miquel dels Sants Vic
385 88.5 Paula Cubel Palau Jesús, Maria i Josep Barcelona
395 88.25 Yuhan Liu Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
395 88.25 Rita Gay Margall Institut Viladomat Barcelona
395 88.25 Chengxing Yang Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
395 88.25 Cesc Chacón Mairal Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
395 88.25 Valentina Perdrix Firpo Institució Tarragona Reus
400 88.0 Pau Sibila Laserna Thau Sant Cugat del Vallès
400 88.0 Neus Fenés Aláez Institut La Valira La Seu d'Urgell
400 88.0 Eva Medel García Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
400 88.0 Eric Rojano Pérez Sagrada Família Lleida
400 88.0 Laura Serra Quiles Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
400 88.0 Jan Ramírez Robledo Sant Domènec Savio Badalona
400 88.0 Laia Puig Ferreres Vedruna Immaculada Barcelona
400 88.0 Martí Obrador Llivina Institut Reguissol Santa Maria de Palautordera
400 88.0 Bhavyam Mittal Institut Pons d'Icart Tarragona
400 88.0 Carolina Cosentino Sant Pau Apòstol Tarragona
400 88.0 Sandra Martin Alcorisa Institut El Sui Cardedeu
411 87.75 Zi Yun (lucia) Qiu Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
411 87.75 Martí Puig Algué Vedruna Palamós
411 87.75 Jaume Ripollés Torres Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
411 87.75 Alexander Domene Mulyukova Institut Ramon Berenguer IV Cambrils
411 87.75 Lara Platenkamp Ballarín Institut Ronda Lleida
416 87.5 Martí Mur Martínez de Treviño Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
416 87.5 Damiano Riga Solé Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
416 87.5 Xavier Pascual Jaramillo Institut Poeta Maragall Barcelona
416 87.5 Jordi Colomo Aguilar Vedruna Palamós
416 87.5 Joan Llop Acién Montagut Vilafranca del Penedès
416 87.5 Pere Gràcia Castellví La Salle Montcada Montcada i Reixac
416 87.5 Arnau Torallas Gras Institut Escola Montagut Santa Susanna
416 87.5 Alan Martín Pérez Sagrats Cors Centelles.
416 87.5 Laia Barón Garriga Institut Miquel Bosch i Jover Artés
416 87.5 Adam Alenyà Aladern Cor de Maria Blanes
416 87.5 Akane Sabarich Segalà Montagut Vilafranca del Penedès
416 87.5 Aran Terrisse Seix Institut de Tremp Tremp
416 87.5 Nico Da Pena Agelet Vedruna Tàrrega Tàrrega
429 87.25 Lucía Gerart Travieso Sant Jordi Fornells de la Selva
429 87.25 Matías Taratuta Rodríguez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
429 87.25 Didac Martin Sans Institut Milà i Fontanals Vilafranca del Penedès
429 87.25 Marina Gibert Massó Institució Tarragona Reus
429 87.25 Aroa Cardenete Trullenque Abat Oliba Loreto Barcelona
429 87.25 Naüt Lahoz Pérez La Salle Bonanova Barcelona
429 87.25 Roger Freixa Casals Institut Escola Marta Mata Torelló
429 87.25 Abril Pomés Martín Institut Caparrella Lleida
429 87.25 Martina Pla Abelló La Salle Reus
438 87.0 Darius Bancos Institut Sòl de Riu Alcanar
438 87.0 Paula Irigaray Navarro Institut Ronda Lleida
438 87.0 Mark Frantz Cassadó Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
438 87.0 Pau Martí Márquez Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
438 87.0 Biliam Chanel Espinoza Mendoza Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
438 87.0 Laura Pozo Mendoza Institut Pons d'Icart Tarragona
438 87.0 Wenhao Wu Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
438 87.0 Joan Méndez Santamaria Institut Ernest Lluch Barcelona
438 87.0 Uche Slaughter Campos Institut Maria Aurèlia Capmany Cornellà de Llobregat
438 87.0 Isil Rigat Burgaroles Ginebró Llinars del Vallès
448 86.75 Anna Reñe Vigueras Institut Vallès Sabadell
448 86.75 Iria Vázquez Rañó Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
448 86.75 Rubén Poyato Fernández Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
448 86.75 Roberto Fernández Pombal Mare de Déu del Carme Tarragona
452 86.5 Nicolás Bergua Nachtigaeller Arrels Barcelona
452 86.5 Queralt Ventura Fà Institut de Llagostera Llagostera
452 86.5 Joan Alasà Martínez Mare de Déu del Carme Tarragona
455 86.25 Berta Nuñez Gallarde Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
455 86.25 Nicolás Baró Orús Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
455 86.25 Uriel Marín Silva Institut Cendrassos Figueres
455 86.25 Xavier Márquez Martínez La Salle Montcada Montcada i Reixac
455 86.25 Sara Moreno Gailhajanet Institut de Vilafant Vilafant
455 86.25 Gràcia Mayugo Mayugo Garcia-romeu Institut Jaume Vicens Vives Girona
455 86.25 Roger Araus Iglesias Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
455 86.25 Martí Ussetti Forn Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
455 86.25 Marc Laseca Lahoz Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
455 86.25 Max Antoñana Syed Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
455 86.25 Bet Boadas Sancho Mestral Sant Feliu de Llobregat
455 86.25 Massimo Biz Molina Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
455 86.25 Iván Abian Illescas Santa Dorotea Barcelona
455 86.25 Berenguer Pau Espinosa Institut de Puig-reig Puig-reig
469 86.0 Judith Xu St. Peter's School Barcelona
469 86.0 Roger Pérez Lara Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
469 86.0 Toni Graus Serrabasa Escorial Vic
469 86.0 Jesús Beneyto Bertran La Farga Sant Cugat del Vallès
469 86.0 Àlex Valls Puigdengolas Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
469 86.0 Josep Ferré Parés Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
469 86.0 Orson Ereza Ipushima Institut Pla de l'Estany Banyoles
469 86.0 Xavier Esquerda Rivera Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
469 86.0 Arnau Carbonell Soldevila Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
469 86.0 Aran Latorre Sans Institut d'Alpicat Alpicat
479 85.75 Roc Bartoló Casals Institut Guillem de Berguedà Berga
479 85.75 Mariona Serra Masachs Les Alzines Girona
479 85.75 Joel Rodríguez Sánchez Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
479 85.75 Hèctor Zarco Fernández Daina Isard Olesa de Montserrat
479 85.75 Andrea Navarro Ortega Montseny-Poblenou Barcelona
479 85.75 Alma Llorente Reyes Institut de Vilafant Vilafant
479 85.75 Kevin Rodríguez Claudio Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
479 85.75 Ics Altayó Qiu Institut XXV Olimpíada Barcelona
479 85.75 Martina Mas Gracia Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
488 85.5 Roger Roca Martí Institut de Vilafant Vilafant
488 85.5 Max Rogerson Palau Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
488 85.5 Angel Rodríguez Navarro Institut Ramon Casas i Carbó Palau-solità i Plegamans
491 85.25 Jan Rico Grau Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
491 85.25 Genís Turon Dalí Institut Josep Brugulat Banyoles
491 85.25 Jordi Estévez Roigé Institut Almatà Balaguer
491 85.25 Edurne Montes Carmona Jesús Salvador Sabadell
491 85.25 Isaac de Carreras Martinez Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
491 85.25 Javier Millan Soler Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
491 85.25 Vicenç Muñoz Ongay Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
498 85.0 Pol Roura Moreno Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
498 85.0 Marçal Genebat Haro Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
498 85.0 Jan Rodríguez Navarro Sant Antoni de Pàdua Mataró
498 85.0 Núria Gualló Valls Joan Pelegrí Barcelona
498 85.0 Pol Valldepérez Franch Institut de Deltebre Deltebre
498 85.0 Iker Capell de la Fuente La Salle Horta Barcelona
498 85.0 Jan Llovich Malet IPSI Barcelona
498 85.0 Emma Güner Esteban Aula Escuela Europea Barcelona
498 85.0 Marc León Lozano Ginebró Llinars del Vallès
498 85.0 Daniela Xifra Sampere Institut Jaume Vicens Vives Girona
498 85.0 Ton Casanoves Tàpia Escorial Vic
498 85.0 Ignacio Bel Iskhakava Aula Escuela Europea Barcelona
498 85.0 Pau Mészáros Ferrer Sant Josep Sant Boi de Llobregat
498 85.0 José Rubio Fernández Institut Escola Castell d'Òdena Òdena
512 84.75 Marçal Saura Díaz Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
512 84.75 Nate Levy Casa del Roure Barcelona
512 84.75 Jan Díaz Domínguez Vedruna Balaguer Balaguer
512 84.75 Pere Gómez Gou Montessori-Palau Girona
512 84.75 Yuxiang Chen Qian- Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
512 84.75 Adrià Essomba Garsaball Institut Teresa Pàmies Barcelona
512 84.75 Helena Torner Cerdà Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
512 84.75 Eric del Águila Santos Institut Martí l'Humà Montblanc
512 84.75 Oriol Borrell Moreno Institut Mediterrània El Vendrell
512 84.75 Marc Parera Girona Institut La Sureda Palafrugell
512 84.75 Marc Valencia Fibla Institut Sòl de Riu Alcanar
512 84.75 David Masdeu Vall Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
512 84.75 Jou Ballabriga Lucas Institut d'Alella Alella
525 84.5 Selma Vilà Villegas Sant Miquel Barcelona
525 84.5 Ana Ordeix Manchón Betània-Patmos Barcelona
525 84.5 Àlvar Vila López Institució Tarragona Reus
525 84.5 Barberà Lucas Sant Gregori Barcelona
525 84.5 Jacob Deide Egido Institut Alexandre Deulofeu Figueres
525 84.5 Jan Vibancos Amenós Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
525 84.5 Nil Montleon Gimenez Institut Duc de Montblanc Rubí
525 84.5 Emma Luque Ciudad Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
525 84.5 Teo Schapira-ribaks Súnion Barcelona
534 84.25 Aina Gras Peire Escola Pia de Terrassa Terrassa
534 84.25 Laura Campins Godoy Escola Pia de Mataró Mataró
534 84.25 Adriana Bassols Sisto Thau Sant Cugat del Vallès
534 84.25 Ignasi Carbó Martín La Salle Bonanova Barcelona
534 84.25 Daniel Vilches Fornieles Joviat Manresa
534 84.25 Jan Busquets Blanco Montessori-Palau Girona
534 84.25 Emma Gasch Berga Institut Ernest Lluch Barcelona
541 84.0 Pau Mera Rodriguez Llor Sant Boi de Llobregat
541 84.0 Guillem Claret Graupera Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
541 84.0 Paula Gallardo Fernández Virolai Barcelona
541 84.0 Arnau Sans Bové Mare de Déu de la Serra Montblanc
545 83.75 Maldonado Pablo Sant Gregori Barcelona
545 83.75 Roc Solé Campos Vedruna Sagrat Cor Tarragona
545 83.75 Dean Marc Averion Sahagun Anna Ravell Barcelona
545 83.75 Mateo López Gómez Sant Miquel Barcelona
545 83.75 Saray Comas Camuñas Institut Quatre Cantons Barcelona
545 83.75 Joel Verdaguer Falguera Escola Pia d'Olot Olot
545 83.75 Xavi Valero Navarro Institut El Sui Cardedeu
545 83.75 Cristian Antonio de Haro González Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
545 83.75 Lucía Melgar Maroto Sant Josep Sant Boi de Llobregat
545 83.75 Carlos Martí Dueso Aula Escuela Europea Barcelona
545 83.75 Victor Giménez Blázquez Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
545 83.75 Rodrigo Barrantes Barreda Montessori-Palau Girona
545 83.75 Marc León Rodriguez Brianxa Tordera
545 83.75 Alejandro Cantero Magallón Sant Miquel Barcelona
545 83.75 Lluc Peris Giralt Montagut Vilafranca del Penedès
560 83.5 Paula Narváez García La Salle Montcada Montcada i Reixac
560 83.5 Ignacio Manzanas Badía La Farga Sant Cugat del Vallès
560 83.5 Agnès Capdevila i Vila Sadako Barcelona
560 83.5 Víctor Gutiérrez Notario Institut Vilatzara Vilassar de Mar
560 83.5 Cuenca Gabriel Sant Gregori Barcelona
560 83.5 Ivet Colomina Rodríguez Sant Pau Apòstol Tarragona
560 83.5 Lucas Ferreres. Aromir Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
560 83.5 Arnau Tomàs Segura Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
560 83.5 Jan Flores Vila Institut-Escola Sala i Badrinas Terrassa
569 83.25 Mario Villanueva Zambudio Institut Gelida Gelida
569 83.25 Gina Pérez Baradad Institut Matadepera Matadepera
569 83.25 Pol Ferrer Gisbert Institut Ernest Lluch Barcelona
569 83.25 Pol Ruiz Camps Institut Ernest Lluch Barcelona
569 83.25 Sara Buj Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
569 83.25 Blanca Esteve Pérez Sant Pau Apòstol Tarragona
569 83.25 Júlia Soler Arqués Jesús Maria Barcelona
569 83.25 Bruno Cami Biagetti Palcam Barcelona
569 83.25 Paula Cornet Gaudes Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
569 83.25 Nuria Escudero Castel Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
569 83.25 Max Portillo Daroca Montagut Vilafranca del Penedès
580 83.0 Chloe González Reche Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
580 83.0 Jordi Pujol Salgado La Salle Horta Barcelona
580 83.0 Víctor Lores Cabado Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
580 83.0 Albert Carrillo García Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
580 83.0 Font Lucas Sant Gregori Barcelona
580 83.0 Albert Pérez Lázaro Sant Miquel Barcelona
580 83.0 Irene Font Elias Institut Montgrí Torroella de Montgrí
580 83.0 Emma Rincón Jiménez Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
580 83.0 Aina Slim López Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
580 83.0 Victor Felisart Baquero Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
580 83.0 Abril Oliver Navarro Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
580 83.0 Joan Bach Macias Escola Pia d'Olot Olot
580 83.0 Arnau Guasch Cortés Betúlia Badalona
580 83.0 Josep Carles Balaguer Nuestra Señora de la Consolación Tortosa
594 82.75 Carla Roig Montardit Sagrada Família Tortosa
594 82.75 Ivet Miàs Institut Puig Cargol Calonge
594 82.75 Alba Carrascal Alcántara Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
594 82.75 Francesc Sabaté Campamà Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
594 82.75 Aitana Costa Belda Vedruna Tàrrega Tàrrega
594 82.75 Alba Nuñez Montero Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
594 82.75 Iván Murillo Alonso Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
601 82.5 Baiyi Ye Santa Dorotea Barcelona
601 82.5 Hugo Fernández Villanueva SEK-Catalunya La Garriga
601 82.5 Alejandro Morante Martín Sil Barcelona
601 82.5 Mark Fichmann St. Peter's School Barcelona
601 82.5 Mauro Castillo Conti Maristes Champagnat Badalona
601 82.5 Arnau Estrada Espin Institut Matadepera Matadepera
601 82.5 Abril Coll Borras Institut Pedralbes Barcelona
601 82.5 Pep Arenas Francitorra Montessori-Palau Girona
601 82.5 Oriol Tello Pérez Jesús Maria Barcelona
601 82.5 Tudor Georgescu ------ Institut Montserrat Barcelona
601 82.5 Iya Butorina Sant Pau Barcelona
601 82.5 Ter Aranda Mora Institut Vicenç Plantada Mollet del Vallès
601 82.5 Pau Mendez Ruiz Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
601 82.5 Petru Filip Robert Giurchita Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
601 82.5 Guillermo Aguiló Martinez Aula Escuela Europea Barcelona
601 82.5 Enric Torres Conesa Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
617 82.25 Jan Pla Socias Súnion Barcelona
617 82.25 Martina Brugalla Gelis Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
617 82.25 Lluc Galindo Ricart Institut Olivar Gran Figueres
617 82.25 Gonzalo Jiménez Serra Aula Escuela Europea Barcelona
617 82.25 Nona Fontanet Rigol Aula Escuela Europea Barcelona
617 82.25 Adrià Juanhuix Trigo Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
617 82.25 Martí Perpiña Ramírez de Arellano Sant Pau Apòstol Tarragona
617 82.25 Abril García Lacambra Tecnos Terrassa
617 82.25 Bernat Mota Llobet Escolàpies Figueres Figueres
617 82.25 Byron Velásques, Institut Les Corts Barcelona
617 82.25 Josep Selfa Aymerich Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
628 82.0 Alexandra Verheyen Valls Institut Illa de Rodes Roses
628 82.0 Santiago Chavarría Gutiérrez Abat Oliba Loreto Barcelona
628 82.0 Aitana Coll Santimoteo Institut de Tremp Tremp
628 82.0 Judit Plaza Barragán Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
628 82.0 Yago Lázaro Montserrat Barcelona
628 82.0 Ainhoa Benito Ariza Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
628 82.0 Huixiao Hu Sagrat Cor de Jesús Vic
628 82.0 Sergi Ureña Garcia Daina Isard Olesa de Montserrat
636 81.75 Èric Julià Cot Els Arcs Barcelona
636 81.75 Martí Negre Valderrama Institut La Sureda Palafrugell
636 81.75 Biel González Comas Institut Pere Fontdevila Gironella
636 81.75 Pau Sanz Puig Meritxell Mataró
636 81.75 Cristian Kenarov Iliev Institut Jaume I Salou
636 81.75 Jorge Apesteguia Salvador Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
636 81.75 Arnau Esteve Adrogué Vedruna Malgrat de Mar
636 81.75 Biel Masip Malagelada Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
636 81.75 Maria Abad Vilet Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
636 81.75 Jana Montanyà Garriga Sadako Barcelona
646 81.5 Iker Rivas Mota Institut de Viladecavalls Viladecavalls
646 81.5 Nicolau Navarro Arroyo Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
646 81.5 Rebeca Delgado Moras Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
646 81.5 Víctor Agüera Rodríguez Institut Les Planes Santa Bàrbara
646 81.5 Lluis Carrasco Suñer Escolàpies Figueres Figueres
646 81.5 Oriol Rius Ledo Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
646 81.5 Alba Martinez Rovira Jesús Salvador Sabadell
646 81.5 Laia Jimenez Marín Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
646 81.5 Isabel Amaral Pires Betània-Patmos Barcelona
646 81.5 Jaume Silvestre Castillo Thau Sant Cugat del Vallès
656 81.25 Eduard Marcé Ros Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
656 81.25 Èrica Pelegrina Gangolells Arrels II Solsona
656 81.25 Guillermo Elbal Madrid Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
656 81.25 Àlex Puigdollers López Sant Nicolau Sabadell
656 81.25 Max Pujol Pérez Institut Viladomat Barcelona
656 81.25 Albert Quesada Quesada EIC Salou
656 81.25 Ona Caufapé Mateu Institut Quatre Cantons Barcelona
656 81.25 Marc Pons Crespo Maristes Rubí Rubí
656 81.25 Grau Roda Maltas Institut d'Argentona Argentona
656 81.25 Judit Brull Martí Institut Candelera L'Ametlla de Mar
656 81.25 Pol Gonzalez Hinojosa Oms i de Prat Manresa
656 81.25 Biel Luir Barqué Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
656 81.25 Adam Rubio Busquets Sant Pau Apòstol Tarragona
656 81.25 Oriol Gavaldà Ribó Institut d'Argentona Argentona
656 81.25 Magí Nalvaiz Pérez Institut Caterina Albert Barcelona
656 81.25 Edgar Ferreri Niamkovich Santa Dorotea Barcelona
656 81.25 Blanca Fernández de Beascoa La Vall BELLATERRA
656 81.25 Gerard Boix Baulies Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
656 81.25 Zarryl Ángela Torres Duque, Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
656 81.25 Bruno Rodríguez Institut Puig Cargol Calonge
656 81.25 Carla Pagès Mateu Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
656 81.25 Genesis Rojas Carmona Institut de Tremp Tremp
678 81.0 Martí Ribot Marín Virolai Barcelona
678 81.0 Bruno Cela Gaitán Casa del Roure Barcelona
678 81.0 Leonard Wuyten Junyent Betània-Patmos Barcelona
678 81.0 Anton Dubynin Institut Narcís Monturiol Barcelona
678 81.0 Júlia García Vizcaino Vedruna Immaculada Barcelona
678 81.0 Caleb Arellano Robas Brianxa Tordera
678 81.0 Quim Bota Matamala Bell-lloc del Pla Girona
678 81.0 Ot Padrós García Institut Maremar El Masnou
678 81.0 Max Ramírez Herrera Institut Valldemossa Barcelona
678 81.0 Lorenzo Espagnolo Garcia Institut Terra Alta Gandesa
678 81.0 Marta Vives Cabero Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
689 80.75 Marina Cabredo de la Iglesia Infant Jesús Barcelona
689 80.75 Montassir Bendriss Boutaba Institut Cirviànum de Torelló Torelló
689 80.75 Genís Puntí Ricart Sec. d'Institut Gurb Gurb
689 80.75 Noa Almagro Moreno Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
689 80.75 Marc Martínez Rubio Escola Pia de Mataró Mataró
689 80.75 Aitor Aranzabal Erena Sil Barcelona
689 80.75 Ignacio Vega Institut Escola Pallaresa Santa Coloma de Gramanet
689 80.75 Hana Kim Romance Maristes Champagnat Badalona
689 80.75 Alícia Rayo Garcia Tecnos Terrassa
689 80.75 Pol Güell Rigall Institut de Vilafant Vilafant
689 80.75 Júlia Pérez de Doria Escola Pia de Mataró Mataró
689 80.75 Jaume Alfonso Pañella Sant Nicolau Sabadell
689 80.75 Alejandra Luque Escobar Institut de Llagostera Llagostera
689 80.75 Ainhoa Bolancel Bejarano Institut Gabriela Mistral Sant Vicenç dels Horts
689 80.75 Pablo Amador Zúñiga Institut Josefina Castellví i Piulachs Viladecans
704 80.5 Alejandra Tata Ruíz Montessori-Palau Girona
704 80.5 Sara Gallego Gómez Mare de Déu del Carme Tarragona
704 80.5 Marc Font Llop Mare de Déu del Carme Tarragona
704 80.5 Marc Gutiérrez Martín La Presentació Reus
704 80.5 Guim Casals Romeva Institut Vall de Llémena Sant Gregori
704 80.5 Genís Molas Isern FEDAC-Vic Vic
704 80.5 Sergi Viader Institut Puig Cargol Calonge
704 80.5 Paula Ruiz Galán Institut Escola Montagut Santa Susanna
704 80.5 Violeta Aranda Zampa Institut Vila de Gràcia Barcelona
704 80.5 Lluna Vila Laín Institut Caterina Albert Barcelona
704 80.5 Iago Olsina Rañal Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
704 80.5 Biel Carbonell Plume Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
716 80.25 Xavier Inarejos Castillo Institut Valldemossa Barcelona
716 80.25 Nora Gallardo Romero Institut La Riera Badalona
716 80.25 Irina Ramírez Cama Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
716 80.25 Ivan de Biase Rodríguez Institut Roquetes Roquetes
716 80.25 Pere Guillen Abril Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
716 80.25 Diego Mirtolini Muñoz de Cote La Farga Sant Cugat del Vallès
716 80.25 Remo Beltrán de Heredia Mireia Montgat
716 80.25 Mireia Romera Sánchez Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
716 80.25 Axel Vázquez Ruiz Escola Norai L'Hospitalet de Llobregat
716 80.25 Jordi Barba Serarols Institut Jaume Vicens Vives Girona
726 80.0 Duna Moreno Collazos Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
726 80.0 Ot Campdurà Segú Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
726 80.0 Bru Germade Sala Sant Felip Neri Barcelona
726 80.0 Marc Fernández Miranda Institut Jaume Balmes Barcelona
726 80.0 Oriol Escudé Camprubí Thau Sant Cugat del Vallès
726 80.0 Aina Tamboleo Zamora Institut Ernest Lluch Barcelona
726 80.0 Hector Monroy Institut Salvador Sunyer i Aimeric Salt
726 80.0 Vicente Martí Corral Santa Teresa de Jesús Tarragona
726 80.0 Jan Trullols Òdena Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
726 80.0 Yeray Marcos Torralba Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
726 80.0 Thiago Briegas de Castro Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
726 80.0 Jan Tarradas Pedemonte Institut Sunsi Móra Canet de Mar
726 80.0 Inés Borràs Álvarez-cuevas Institució Tarragona Reus
726 80.0 Guillem Bascuñana Roura Institut de Celrà Celrà
726 80.0 Arnau Morera Sáenz Institut Matadepera Matadepera
726 80.0 Angel Prieto Luque Institut Investigador Blanxart Terrassa
726 80.0 Carles Riba Franch Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
726 80.0 Siyuan Cheng Maristes Sants - les Corts Barcelona
726 80.0 Iván Lázaro Rodríguez Institut Narcís Monturiol Figueres
726 80.0 Maria Vilumara Lobo Sagrat Cor-Diputació Barcelona
726 80.0 Bruna Pous Farran Els Arcs Barcelona
726 80.0 Pablo Martinez Fernández El Clot Barcelona
726 80.0 Inés Batista Ibort Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
726 80.0 Ona Funollet Rodríguez Institut Premià de Mar Premià de Mar
726 80.0 Emma Louise Català Coutart Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
726 80.0 Aleix Fernández Ruiz Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
752 79.75 Albert Roig Muñoz Institut El Cairat Esparreguera
752 79.75 Neus González Gala Sant Josep Sant Boi de Llobregat
752 79.75 Paradell Mercè Sant Gregori Barcelona
752 79.75 Daniel Torrejón Reus Sagrada Família Viladecans
752 79.75 Marina Ortega Sánchez Mare de Déu de la Salut Sabadell
752 79.75 Laia Fenoy Prieto Institut Mig-Món Súria
752 79.75 Maria Mayoral Garcia Mare de Déu del Carme Terrassa
752 79.75 Jaehyun Park ---------- Cor de Maria Mataró
752 79.75 Ivan Torralba Ariza Escoles Freta Educació Maresme Mataró
752 79.75 Martina Garcia Martínez Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
752 79.75 Erik Glaveckas El Carme Tarragona
752 79.75 Alba de Vicente Companys Elisabeth Salou
752 79.75 Cristina Carbonell Cervantes Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
752 79.75 Laia Bayo Muñoz Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
766 79.5 Leo Buqueras Sanjurjo Mare de Déu de la Serra Montblanc
766 79.5 Pau de Llorens Gonzàlez Institut Fontanelles Les Borges del Camp
766 79.5 Marta Sánchez Sánchez-guardamino Vedruna Sagrat Cor Tarragona
766 79.5 Miquel Serra Mas Betània-Patmos Barcelona
766 79.5 Queralt Godó Jiménez Les Alzines Girona
766 79.5 Manel Papell Armand-ugón Súnion Barcelona
766 79.5 Bernat Draper Pujolràs Institut Sant Quirze Lloret de Mar
766 79.5 Huan Xun Abat Oliba Loreto Barcelona
766 79.5 Marc Valls Portulas Thau Sant Cugat del Vallès
766 79.5 Guillem Mañas Ruiz Thau Barcelona
776 79.25 Elena Cano Vila Sagrat Cor-Diputació Barcelona
776 79.25 Claudia Minguez González Aula Escuela Europea Barcelona
776 79.25 Pol Roselló Ruiz Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
776 79.25 Guillem Pino Bravo Sec. d'Institut Xaloc Sant Pere de Ribes
776 79.25 Dennis Torres Miranda Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
776 79.25 Mariona Aguilera Díaz Llor Sant Boi de Llobregat
776 79.25 Oriol Tafalla Barberà Institut Roquetes Roquetes
776 79.25 Roger Estrada Aguilar Institut Miquel Bosch i Jover Artés
776 79.25 Catalina Ribó Triay John Talabot Barcelona
785 79.0 Oriol Tarragó Teruel IPSI Barcelona
785 79.0 Clàudia Rimola Vivó Tecnos Terrassa
785 79.0 Héctor Pino Costa Aula Escuela Europea Barcelona
785 79.0 Aina Trujillo Planas Institut Mig-Món Súria
785 79.0 Jordi Andreu Roca Virolai Barcelona
785 79.0 Arnau Pons Serrano Joviat Manresa
785 79.0 Daniel Ramos Vergel Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
785 79.0 Ada Cofré Ramirez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
785 79.0 Guillem Ramó Olivella Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
794 78.75 Erika Castells Albardane Institut de Mollet del Vallès Mollet del Vallès
794 78.75 Judith Vidal Rodas Les Alzines Girona
794 78.75 Guillem Garcia Cañas Institut Escola Castell d'Òdena Òdena
794 78.75 Carlos Hernández Fàbregas Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
794 78.75 Plana Herrero Miquel Institut Sunsi Móra Canet de Mar
794 78.75 Jordi Andrés Curto Sant Miquel Barcelona
794 78.75 Helena Sánchez Gonzálvez Tabor Santa Perpètua de Mogoda
794 78.75 Sara Vidal Muray Escola Pia d'Igualada Igualada
794 78.75 Xavier Morales Martínez Montessori-Palau Girona
794 78.75 Unai Carrasco Bravo Institut Pedralbes Barcelona
794 78.75 Pol Cabestany Vila Institut de Viladecavalls Viladecavalls
794 78.75 Nael Vázquez Burguiere Sant Miquel Barcelona
794 78.75 Adrià Arredondo Sánchez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
794 78.75 Biel Mani Prieto Institut Escola Pere Viver Terrassa
794 78.75 Clàudia Silera Rafel Infant Jesús Barcelona
794 78.75 Emma Parramon Domingo Sant Miquel dels Sants Vic
794 78.75 Eric Vendrell Durán Sec. d'Institut Begues Begues
794 78.75 Javier López Medina Mare de Déu de la Salut Sabadell
794 78.75 Victor Bertran Farré María Inmaculada Tremp
794 78.75 Roger Muntaner Robreño Sant Miquel Barcelona
794 78.75 Alex Miró de Dios Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
794 78.75 Veronique van Bremen Casa del Roure Barcelona
794 78.75 Hugo Fernández Cánovas La Farga Sant Cugat del Vallès
794 78.75 Iago Martínez Castarnado Badalonès Badalona
818 78.5 Florencia Cècil Ripert Rimoldi Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
818 78.5 Alex Matamoros Vitas El Clot Barcelona
818 78.5 Anna Ferrando García Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
818 78.5 Pol Anglada Farre Institut Caterina Albert Barcelona
818 78.5 Alejandro Cañizares Carmona Sant Jordi Fornells de la Selva
818 78.5 Emma Solsona Espejo Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
818 78.5 Ismael Toala Peláez Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
818 78.5 Naiara Salvador Alvez Institut Pedralbes Barcelona
818 78.5 Francesc Jané Morraja Sant Jordi Fornells de la Selva
818 78.5 Syed Husnain Abbas Institut Jaume Callís Vic
818 78.5 Bruna Vinent Calvet Institut Pedralbes Barcelona
818 78.5 Aina Sallent Casademunt Institut Pla de l'Estany Banyoles
818 78.5 Xavier Jaraba Victoria Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
818 78.5 Gabriel Martín Salarich Sant Miquel Barcelona
832 78.25 Maria Martínez Bosch Maristes Montserrat Lleida
832 78.25 Indy Ballière Ramiro Montessori-Palau Girona
832 78.25 Sandra Calleja Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
832 78.25 Lucía Bajerski Toranzo Institut Pere Vives i Vich Igualada
832 78.25 Eric Ejarque Añaños Asunción de Nuestra Señora Barcelona
832 78.25 Marc Reixach Julià Institut Josep Brugulat Banyoles
832 78.25 Samuel Meler Sanmartín Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
832 78.25 Prince Omon Evbuowman Institut La Mitjana Lleida
832 78.25 Júlia Álvarez Segura Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
832 78.25 Martí López Carmona IESA Institut del Teatre Barcelona
832 78.25 Bruno Aroca Pasquín Avenç Sant Cugat del Vallès
832 78.25 Márian Aguilar Vilchez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
832 78.25 Àlex González de Mier Sant Feliu Cabrera de Mar
832 78.25 Biel Alcarons Cabezuelo Maristes Montserrat Lleida
832 78.25 Marc Genís Pairó Institut de Vilafant Vilafant
832 78.25 Joana Sanchez Bosch La Vall BELLATERRA
848 78.0 Pablo Palencia Cerdà Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
848 78.0 Anna Juncosa Molchanova Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
848 78.0 Júlia Canosa Segura Institut Vallès Sabadell
848 78.0 Laia Hernández Moral Institut Josefina Castellví i Piulachs Viladecans
848 78.0 Èlia Guisasola Fernández Prades Cor de Maria Mataró
848 78.0 Joan Callau Labòria Institut Escola El Perelló El Perelló
848 78.0 Adam Casanovas Vazquez Institut Baix Camp Reus
848 78.0 Guerau Mayench Gallart Maristes Montserrat Lleida
848 78.0 Daniel Carbasse Sanz Puigcerver Reus
848 78.0 Adrián Berenguer Ruiz Institut d'Alcarràs Alcarràs
848 78.0 Enzo Alonso Díez Castro de la Peña Barcelona
848 78.0 Xènia Mestre Guinjoan Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
848 78.0 Carlos Daniel Betancur Giraldo Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
848 78.0 Tesone Piqué Luca Sagrada Família Barcelona
848 78.0 Nil Lara Catasus Institut Salvador Espriu Barcelona
848 78.0 Víctor Jurado González Institut Escola Industrial Sabadell
848 78.0 Mikael Orozco Institut Vila de Gràcia Barcelona
848 78.0 Amna Azhar Institut Pedraforca L'Hospitalet de Llobregat
866 77.75 Blai Colls Ymbert Institut de Llançà Llançà
866 77.75 Marta Garcón Roca, Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
866 77.75 Eric Vilella Tarrés Institut de Llagostera Llagostera
866 77.75 Jordi Gil Villegas Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
866 77.75 Albert Pèrez de la Fuente Riera Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
866 77.75 Ivet Roldan Garcia El Carme Sabadell
866 77.75 Aran Berihuete Hallama Institut Montilivi Girona
866 77.75 Anna García Solé Institut Can Jofresa Terrassa
874 77.5 Martí Lora Real Anna Ravell Barcelona
874 77.5 Adrià Castellà Martínez Sagrada Família Tortosa
874 77.5 Marcos Cifuentes Latour Institut Manuel Blancafort La Garriga
874 77.5 Pol Canet Bartés Mare de Déu del Carme Terrassa
874 77.5 Èric Schaafstal Callau Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
874 77.5 Pau Bonsfills Gatell Escola Pia de Sabadell Sabadell
874 77.5 Miquel Moretó Solé Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
874 77.5 Arnau Bach Yanes Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
874 77.5 Iona López Plana Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
874 77.5 Joel Manzano Martínez Ginebró Llinars del Vallès
874 77.5 Aitana Fañanas Balaguer La Vall BELLATERRA
874 77.5 Daniel Vendrell Gómez Joan Pelegrí Barcelona
874 77.5 Joan de Boer Clotet Institut Montserrat Roig Barcelona
874 77.5 Xenia Alejandro Cayo Institut Ramon Muntaner Figueres
874 77.5 Bruno Rossinés Gómez Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
874 77.5 Àlex Franch Estorach Sagrada Família Tortosa
874 77.5 Marc Doménech Bel Institut de La Sénia La Sénia
874 77.5 Sergio Roldán Mejide La Presentació Arenys de Mar
874 77.5 Gal·la Poch Pastor Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
874 77.5 Mariona Saus Carulla Sant Nicolau Sabadell
874 77.5 Omar Bakkouh Mahdad Institut Olivar Gran Figueres
874 77.5 Irene Botteri Pérez Sec. d'Institut Bosc de Montjuïc Barcelona
874 77.5 Tania Gil Jara Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
874 77.5 Adrià Martínez Sanz Institut Caterina Albert Barcelona
874 77.5 Joan Pujol Basart Mare de Déu del Carme Terrassa
874 77.5 Kai Santandreu Hofmann Sant Nicolau Sabadell
874 77.5 Gabriel Fonseca Polidoro Institut Joan Brossa Barcelona
874 77.5 Anwen Wang Aula Escuela Europea Barcelona
874 77.5 Unai Kaid-salah Prieto Institut Miquel Bosch i Jover Artés
874 77.5 Daniela López Cuerva Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
874 77.5 Guillem Villanueva Rubio Els Arcs Barcelona
905 77.25 Pau Garrote Fernández Daina Isard Olesa de Montserrat
905 77.25 Ivan Porras Manzano Montseny-Poblenou Barcelona
905 77.25 Sandra Rivera Almansa Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
905 77.25 Martina Barbens de la Torre Institut Vila de Gràcia Barcelona
905 77.25 Júlia Hernández Queralt Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
905 77.25 Héctor Sentís Massagué Institut Pons d'Icart Tarragona
905 77.25 Eva Llop Villegas Aula Escuela Europea Barcelona
905 77.25 Alexandre Fernández Martínez Jesús, Maria i Josep Barcelona
905 77.25 Pablo Gispert de Puig Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
905 77.25 Aniol Vilaregut Palau Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
905 77.25 Laia Bellido Mellado Institut Josep Puig i Cadafalch Mataró
905 77.25 Gerard Girbau Mateu Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
905 77.25 Bernat Sanromà Samper Institut Terra Alta Gandesa
905 77.25 Jana Montserrat Garola Sant Pau Apòstol Tarragona
905 77.25 Jana Sánchez Gras Mare de Déu del Carme Tarragona
920 77.0 Nour el Houda Lammou Institut Salvador Sunyer i Aimeric Salt
920 77.0 Violeta Escobar López Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
920 77.0 Emma Burrull Gómez Institut Montserrat Barcelona
920 77.0 Federico Nicolás Bucci Moreno Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
920 77.0 Carlota Canut Batlles Santa Anna-Eixample Barcelona
920 77.0 Wei-ze Chen Institut Illa de Rodes Roses
920 77.0 Otger Santos Santacana Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
920 77.0 Arnau González Álvarez Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
920 77.0 Mayya Shalaeva Institut Vapor del Fil Barcelona
920 77.0 Oriol Papasseit Arenas Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
920 77.0 Berta Cabré Movilla Institut Vallès Sabadell
920 77.0 Adrian Lorente Casanova Institut de Deltebre Deltebre
920 77.0 Anna Alberola Salguero La Vall BELLATERRA
920 77.0 Adrià Martínez de Andrade Cingle Terrassa
920 77.0 Àlex Aura Profitós Jesús, Maria i Josep Barcelona
920 77.0 Antonio Hernández Pelegrín Institut Can Jofresa Terrassa
920 77.0 Joan Rocamora Escatllar Vedruna Sagrat Cor Tarragona
920 77.0 Víctor Planells Vanimal Institut Jaume Balmes Barcelona
920 77.0 Flora Ibars Martínez Institut Torredembarra Torredembarra
920 77.0 Arianda Fernández Sánchez Institut Vall de Llémena Sant Gregori
920 77.0 Martina González Gallart Sant Jordi Fornells de la Selva
941 76.75 Daniel Celeiro Martín Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
941 76.75 Jiayi Chen Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
941 76.75 Zhenhao Xia Institut Vallvera Salt
941 76.75 Arseniy Malin Hamelín-Internacional Laie Montgat
941 76.75 Rebeca Denisa Abrudan Institut Sòl de Riu Alcanar
941 76.75 Rai Milelire Martinez Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
941 76.75 Félix Aubets Moncusí Escola Pia de Calella Calella
941 76.75 Joel López Azuara Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
941 76.75 Alexandra Gou Sicilia Institut La Sureda Palafrugell
941 76.75 Marcel Gutiérrez Fabregat Institut Quatre Cantons Barcelona
941 76.75 Ivet Puerma Bayer Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
941 76.75 Joan Roda Serra Sagrada Família Tortosa
941 76.75 Èlia Anguera Milà Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
941 76.75 Berta Garolera Perich Institut d'Alella Alella
941 76.75 Marcos Muñoz Álvarez Acesco Parets del Vallès
941 76.75 Roman Grigoryev Sant Jordi Fornells de la Selva
941 76.75 Ricard Casut Tomey Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
941 76.75 Queralt Sanmartí Bermúdez Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
959 76.5 Daniel Swift Sant Jordi Fornells de la Selva
959 76.5 Marc Míngo Montalvo Institut Polinyà Polinyà
959 76.5 Jordi Casafont Gorchs Institut de Puig-reig Puig-reig
959 76.5 Carles Muñoz Altés Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
959 76.5 Marina Piany Fernández de Larrea Montessori-Palau Girona
959 76.5 Pau Mínguez García Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
959 76.5 Aina Rodríguez Bosch Institut Gelida Gelida
959 76.5 Bo Kai Zhou Institut XXV Olimpíada Barcelona
967 76.25 Marc Roura Rivera Institut Mig-Món Súria
967 76.25 Adrián Morales Pavón Jesús Maria Badalona
967 76.25 Raúl Magaña Teijeiro Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
967 76.25 Noah Koelemeïjer Sisó, Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
967 76.25 Felix Lindez de Miguel Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
967 76.25 Chenru Jiang Institut Jaume Vicens Vives Girona
967 76.25 Alex López Gómez Institut Egara Terrassa
967 76.25 Yassine Afroukh Sant Pau Apòstol Tarragona
967 76.25 César Márquez Gómez Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
967 76.25 Jaime Sáenz de Cabezón Beneito Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
967 76.25 Sara Vallverdú Ortega Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
967 76.25 Jana Prats Ripoll Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
967 76.25 Sílvia Fita Vilà Institut Ramon Muntaner Figueres
967 76.25 Èric Roca Ferrer Institut d'Alella Alella
967 76.25 Berta Ramon Deulofeu Institut Montsoriu Arbúcies
967 76.25 Claudia Pons de Mas Institut Front Marítim Barcelona
967 76.25 Alex Quesada Moreno Infant Jesús Barcelona
967 76.25 Teo Azeli Hernando Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
967 76.25 Max Handler Soler Virolai Barcelona
967 76.25 Adrià Torres Domenich Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
967 76.25 Genís Millanes Prat Escola Pia de Terrassa Terrassa
967 76.25 Emmanuel Skirzewski Luna Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
967 76.25 Ivan Montero Montes Sant Lluís Barcelona
967 76.25 Xarles Marc Sant Gregori Barcelona
991 76.0 Houssem Aissiou Institut Quatre Cantons Barcelona
991 76.0 Nicolás Tomás Yoldi Casa del Roure Barcelona
991 76.0 César Ortega Capomaggi Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
991 76.0 Aina Cacereño Prat Sec. d'Institut Gurb Gurb
991 76.0 Marc Prats Plensa Mireia Montgat
991 76.0 Yassir Asidah Institut Les Planes Santa Bàrbara
991 76.0 Aina Pampin Oliva Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
991 76.0 Ivet Galofré Martínez Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
991 76.0 Alejandro José Cardozo Romero Institut Escola Caritat Serinyana - Cap de Creus Cadaquès
991 76.0 Martina Egea López Institut Premià de Mar Premià de Mar
991 76.0 Oriol Serra Coll Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
991 76.0 Guillem Renaud Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
991 76.0 Anna Campà Blanco Empordà-San José Roses
991 76.0 Martí Taverna Valdivia Institut Poeta Maragall Barcelona
991 76.0 Pablo Topal Shendria Institut de Badia del Vallès Badia del Vallès
991 76.0 Ibai Uroz López Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
991 76.0 Víctor Ferrer-vidal Clavell Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
991 76.0 Aroa Crespo Timoner Institut Pedralbes Barcelona
1009 75.75 Martí Duran Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
1009 75.75 Joan Castells Bassas La Salle Bonanova Barcelona
1009 75.75 Ivet Molina Vilarrasa Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
1009 75.75 Pol Ventura Rufas Sec. d'Institut Begues Begues
1009 75.75 Hugo Rodríguez Checa Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
1009 75.75 Hugo Cid Chico Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
1009 75.75 Lluc Bonal Grau Institut Olivar Gran Figueres
1009 75.75 Mireia Reina Navas Jesús Maria Badalona
1009 75.75 Izan Méndez Fernández Institut Voltrera Abrera
1009 75.75 Liam Junyent Cortí Institut Joan Mercader Igualada
1019 75.5 Gabriela Pérez Iglesias Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
1019 75.5 Jeison Valverde Institut Escola Pallaresa Santa Coloma de Gramanet
1019 75.5 Blanca Estévez Fariña Sant Pau Apòstol Tarragona
1019 75.5 Marc Ligero Suárez Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
1019 75.5 Eric Avilés Sola Institut Manuel Blancafort La Garriga
1019 75.5 Carla Andreia Podina Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
1019 75.5 Mariona García Romero Institut Vicenç Plantada Mollet del Vallès
1019 75.5 Bernat Sánchez Simó Claret Barcelona
1019 75.5 Màrius Roser Ripoll Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1019 75.5 Albert Folch Serra Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
1019 75.5 Miquel Garre Rodrigo Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
1019 75.5 Ada Soler Sanchez Oms i de Prat Manresa
1019 75.5 Núria Reguant Borràs Institut Mig-Món Súria
1032 75.25 Oliver Gonzalvo Pallarès Institut Escola El Perelló El Perelló
1032 75.25 Pau Muñiz Pitarch Montagut Vilafranca del Penedès
1032 75.25 Helena Prats Español Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
1032 75.25 Claudia Guijarro Moreno Educem Granollers
1032 75.25 Natalia Margelí Vicente Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1032 75.25 Júlia Ortiz Fajardo Montseny-Poblenou Barcelona
1032 75.25 Biel Caparrós Moreno Institut Viladomat Barcelona
1032 75.25 Marçal Accensi Pinacho Institut La Sedeta Barcelona
1032 75.25 Aina Segalés Balasch Escorial Vic
1032 75.25 Abril Guilera Salas Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
1032 75.25 Adrián Mateo Vidal IES Ramón J. Sender Fraga
1032 75.25 Genís Parisi Bosch Institut Caparrella Lleida
1044 75.0 Berta Roig Padró Joviat Manresa
1044 75.0 Marc Gomez Castellà Escola Pia de Sabadell Sabadell
1044 75.0 Alex Muñoz Borrás Institut Badalona VII Badalona
1044 75.0 Maria Fabra Fernández Institut Pere Borrell Puigcerdà
1044 75.0 Joan Ballester Maymó Infant Jesús Barcelona
1044 75.0 Vega Salvà Mateo Institut Montserrat Roig Barcelona
1044 75.0 Marta Pilar Alguacil Viudes Sant Feliu Cabrera de Mar
1044 75.0 Roc Farré Gonzalez Institut La Valira La Seu d'Urgell
1044 75.0 Mar Becerra Escobar Santa Dorotea Barcelona
1044 75.0 Eric Rubio Miragaya Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
1044 75.0 Iker Gómez Sánchez Institut Can Mas Ripollet
1044 75.0 Arnau Such Buil Santa Dorotea Barcelona
1044 75.0 Noa de la Peña Pamies Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1044 75.0 Ian Martín Aragón Institut Front Marítim Barcelona
1044 75.0 Yasmine Tanz Institut Santa Eugènia Girona
1044 75.0 David Juncà Piñol Institut El Pedró L'Escala
1044 75.0 Albert Carceller Beà Maristes Montserrat Lleida
1044 75.0 Jiani Jin Institut Pablo R. Picasso Barcelona
1044 75.0 Gael Sariñena Valls Avenç Sant Cugat del Vallès
1044 75.0 Mireia Romero Manzano Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
1044 75.0 Maria Dolça Viella Ribas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1044 75.0 Adrià Navarro Ferrero Thau Sant Cugat del Vallès
1044 75.0 Pol Carrasco Giménez Institut Gelida Gelida
1044 75.0 Daniel Xu Zhe Roca Barcelona
1044 75.0 Ivan García Fernández Regina Carmeli Rubí
1044 75.0 Paula de Pedro Gutiérrez Monlau Barcelona
1044 75.0 Albert Illescas Soler Institut Miquel Bosch i Jover Artés
1044 75.0 Hèlia Bonavia Masip Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
1044 75.0 Julia Fernandez Ortega Infant Jesús Barcelona
1044 75.0 Guillem Salvat Rovira Puigcerver Reus
1044 75.0 Jordi Bardají Baldomà Escola Pia de Balaguer Balaguer
1075 74.75 Marc Guitart Sosa Institut Antoni Pous i Argila Manlleu
1075 74.75 Cloe Llorens Baro Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1075 74.75 Carla Vila Pareta Institut Escola Francesc Cambó i Batlle Verges
1075 74.75 Júlia Talló Pagès La Vall BELLATERRA
1075 74.75 Santiago Victoria Soriano Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1075 74.75 Mateu Sales Bellet Els Arcs Barcelona
1075 74.75 Aroa Gallego Carrasco Institut Bellulla Canovelles
1075 74.75 Mariona Roca Bosch Institut Alexandre Satorras Mataró
1075 74.75 Raúl Marcos Rodríguez Institut Front Marítim Barcelona
1075 74.75 Paz Carmona Barrera Mare de Déu de la Salut Sabadell
1075 74.75 Bruna Sabaté Illa Institut Vil·la Romana La Garriga
1086 74.5 Abel Nolla Bertran Mare de Déu del Carme Tarragona
1086 74.5 Adrià Pérez Vivas Cervetó Granollers
1086 74.5 Bruna Edo Mitjans Sant Nicolau Sabadell
1086 74.5 Júlia Carballo Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
1086 74.5 Josep Gómez Limones Sagrada Família Tortosa
1086 74.5 Ariadna Bosch Triadú Les Alzines Girona
1086 74.5 Hugo Hernéndez Zamora Cervetó Granollers
1086 74.5 Enric Jiménez Recio Institut Sunsi Móra Canet de Mar
1086 74.5 Saioa Cilveti Cuadrat Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
1086 74.5 Hugo Manzanares Sánchez Sec. d'Institut Tiana Tiana
1086 74.5 Biel Ortega Lao Escola Pia de Terrassa Terrassa
1086 74.5 Macarena Macía Poudevida Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1086 74.5 Sofia Borràs Mallolas Montessori-Palau Girona
1086 74.5 Ainara Orbegozo Roig Infant Jesús Barcelona
1086 74.5 Guillem Fabregues Navarro Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
1086 74.5 Carla Sánchez-corral Vilanova La Salle Bonanova Barcelona
1086 74.5 Xavi Moreso Fàbregues Sagrada Família Tortosa
1086 74.5 Asier Hernández Cortés Escoles Freta Educació Maresme Mataró
1086 74.5 Joan Vilella Serret Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
1105 74.25 Joan Corominas Melian Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
1105 74.25 Marc Ayats Figueras Escolàpies Figueres Figueres
1105 74.25 Mateo Bonet Ollé Casa del Roure Barcelona
1105 74.25 Pablo Caro Sánchez Europa Sant Cugat del Vallès
1105 74.25 Iago Orosa Rilo Casa del Roure Barcelona
1105 74.25 Rafael Compañó Gómez Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
1105 74.25 Cesc Amat Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
1105 74.25 Pau Vives Domingo Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
1105 74.25 Ferran Pujol Salvans Escorial Vic
1105 74.25 Martí Figueras Llort Thau Sant Cugat del Vallès
1105 74.25 Nil Pedrique Galiano Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
1105 74.25 Pol Barceló Solé Institut Jaume I Salou
1105 74.25 Unai Canals Alejo Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
1105 74.25 Horacio Bovy Poelman Institut El Pedró L'Escala
1105 74.25 Maria Soler Rodríguez Thau Barcelona
1105 74.25 Valentino Ramos Institut Baix Montseny Sant Celoni
1105 74.25 Pol Valls Herrero Daina Isard Olesa de Montserrat
1105 74.25 Martina Camarena Rabasa Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
1105 74.25 Abril Dualde Escofet Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
1124 74.0 Abril Gràcia Palacín Institut Ciutat de Balaguer Balaguer
1124 74.0 David Costa Soler Escola Pia de Calella Calella
1124 74.0 Johan Merino Durán Institut Mercè Rodoreda L'Hospitalet de Llobregat
1124 74.0 Daniel Felipe Hernández Rodas Sagrada Família Tortosa
1124 74.0 Safaa Beneich el Haskouri Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
1124 74.0 Eric Sainz Piñol Ramar 2 Sabadell
1124 74.0 Alex Muncunill Ferrer Joviat Manresa
1124 74.0 Nico Sendrós Solé Institut Fonts del Glorieta Alcover
1124 74.0 Biel Borruel Juvé Montagut Vilafranca del Penedès
1124 74.0 Adrian Fernández Alias Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
1124 74.0 Hector Piedra Segura Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
1124 74.0 Berta Vila Plana Institut Ernest Lluch Barcelona
1136 73.75 Irene Campo Aced Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
1136 73.75 Martina Gutierrez Roma El Carme Sabadell
1136 73.75 Mateu Calvet Torres Aula Escuela Europea Barcelona
1136 73.75 Bruna Teixidó Robert Meritxell Mataró
1136 73.75 Josep Pujol Trasserra Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
1136 73.75 Anyi Chen Chen Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1136 73.75 Iu Nieto Sánchez Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
1136 73.75 Àlex Montero Salgado Avenç Sant Cugat del Vallès
1136 73.75 Bernat Batista Bellvehí Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
1136 73.75 Mery Juliet Macedo Ramon Institut Fonts del Glorieta Alcover
1136 73.75 Jiahao Zheng Institut Joan Oliver Sabadell
1136 73.75 Mario Blasco Pavón Institut Joan d'Àustria Barcelona
1136 73.75 Jordi Farré Ficapal Institut d'Auro Santpedor
1136 73.75 Roger Bou Molins La Farga Sant Cugat del Vallès
1136 73.75 Timothy Daniel Dawson Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
1136 73.75 Luca Sanseverino Ichazo Súnion Barcelona
1136 73.75 Martina Benito Repullo Sant Nicolau Sabadell
1136 73.75 Izan Jiménez Clemente Mare de Déu del Carme Tarragona
1136 73.75 Sergi Javier Vinueza Tamayo Sant Lluís Barcelona
1136 73.75 Pau Márquez Calvo Institut del Ter Manlleu
1136 73.75 Pablo Garcia Rubio Montserrat Cerdanyola del Vallès
1136 73.75 Lucía Llanas López Maristes La Immaculada Barcelona
1136 73.75 Mauro Bellera Amorós Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1136 73.75 Jorge Segura Vázquez Sant Pau Apòstol Tarragona
1136 73.75 Maria Hallé Morilla Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
1136 73.75 Pau Casanovas Casadevall Montseny-Poblenou Barcelona
1136 73.75 Laia Matarrodona Estragó Institut de Celrà Celrà
1136 73.75 Héctor Ortega Chamorro Jesús Maria Badalona
1136 73.75 Shanna Delage IE El Bruel-Empuriabrava Castelló d'Empúries
1136 73.75 Alba Hesse Prats Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
1136 73.75 Samy Arbib Lontea Institut Montgrí Torroella de Montgrí
1136 73.75 Martina Guillén Aberca Maristes La Immaculada Barcelona
1136 73.75 Abril Recasens Fernández Institut Roseta Mauri Reus
1169 73.5 Héctor Ferreruela Calvo Asunción de Nuestra Señora Barcelona
1169 73.5 Inés González Aguilera Jesús Salvador Sabadell
1169 73.5 Jesús Gil Corrales Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1169 73.5 Albert Fernández Martínez El Clot Barcelona
1169 73.5 Bruna Antius Lozano Institut Alexandre Deulofeu Figueres
1169 73.5 Dunia Masmoudi Mas Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
1169 73.5 David García Pérez Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
1169 73.5 Aran Pallardó Sánchez Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
1169 73.5 Alèxia Bisbal Mirabet Mare de Déu del Carme Tarragona
1169 73.5 Ona Moliner Serra Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
1169 73.5 Amy Palacios Durand Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
1169 73.5 Daniel Palau Egea Institut Thos i Codina Mataró
1169 73.5 Alba Soria Navarro Europa Sant Cugat del Vallès
1169 73.5 Emma Serral Cserhalmi Institut Camarles Camarles
1169 73.5 Marc Martí Martínez Mare de Déu de la Serra Montblanc
1169 73.5 Pablo Santos Tébar Institut Montmeló Montmeló
1169 73.5 Martín Mestre Moreno Vedruna Sagrat Cor Tarragona
1169 73.5 Erin Martín Guerrero Institut L'Estatut Rubí
1169 73.5 Lianyi Ge Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
1169 73.5 Noah García Arribas Sec. d'Institut Begues Begues
1169 73.5 Si Yu Lu Huang Sagrada Família Tortosa
1169 73.5 Gina Puigdollers Rovira Escorial Vic
1169 73.5 Gabriel Plana Barnes El Clot Barcelona
1192 73.25 Itziar Ezcurra Moltó Institut El Prat de Llobregat El Prat de Llobregat
1192 73.25 Ariadna Garcia Vilà Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1192 73.25 Núria Domingo Muñoz Puigcerver Reus
1192 73.25 Mar Gonzalez Escalante Camí II Barcelona
1192 73.25 Nicolás Monje Barna Institut La Mar de la Frau Cambrils
1192 73.25 Alex Fuente Rodriguez Llor Sant Boi de Llobregat
1192 73.25 Íñigo Cantero Magallón Sant Miquel Barcelona
1192 73.25 Emma Carmona Otero Institut Alexandre Deulofeu Figueres
1192 73.25 Vilalta Aina Sant Gregori Barcelona
1192 73.25 Biuse Mansilla Mestre Súnion Barcelona
1192 73.25 Irene Roigé Tost Institut l'Olivera La Granadella
1192 73.25 Roger de la Cruz Bolaños Mare de Déu del Carme Tarragona
1192 73.25 Jan Dolç Buldó Ginebró Llinars del Vallès
1192 73.25 Hugo Tejada Galisteo Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
1192 73.25 Maria Tenas Suárez Cor de Maria Mataró