Àrea de centre



Estableix una nova contrasenya

Llista de les millors puntuacions (6%) de quart d'ESO

En total han participat 12160 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 150.0 Jordi Ryhr Mateu Joan Pelegrí Barcelona
2 146.25 Arnau Pino Jacomet Institut Montilivi Girona
3 146.0 Miquel Orpella Montserrat Barcelona
4 145.0 Oriol Vergés Andorrà Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
4 145.0 Marc Agea Font Maristes Sants - les Corts Barcelona
6 140.0 Gerard Capuz Francisco Institut de Celrà Celrà
7 137.0 Sergi Barios Bergua Vedruna Balaguer Balaguer
8 136.0 Júlia Fité Araújo Sadako Barcelona
9 133.75 Sergi Márquez Hernández Goar Viladecans
10 133.25 Gerard Montes Mestres Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
11 131.75 Xavi Díaz Díaz Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
12 128.75 Iker Doñate Zornoza FEDAC-Sant Andreu Barcelona
13 126.25 Nil Vilanna Sentís Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
13 126.25 Jaume Salvador Muñoz SEK-Catalunya La Garriga
15 124.0 Nil Torras Cabot IPSI Barcelona
16 123.0 Miguel Angel Pindado Giralt Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
16 123.0 Hugo Villabeitia Ramírez Llor Sant Boi de Llobregat
18 120.75 Alejandro Vivero Puga Maristes Sants - les Corts Barcelona
19 119.75 Ignacio Gamboa Gomez Sant Pau Barcelona
20 119.25 Elsa Hernández Domingo SEK-Catalunya La Garriga
21 117.75 Pelayo Santín Álvarez Abat Oliba Loreto Barcelona
22 117.5 Marc Pardo Torne EIC Salou
22 117.5 David Díaz Grande Sagrat Cor El Vendrell
24 117.25 Einar Ganzer Thornes Institut Jaume Balmes Barcelona
25 116.75 Carlos Medina Gálvez Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
26 116.25 Genis Sancho Sánchez Institut Josefina Castellví i Piulachs Viladecans
27 116.0 Tomás Agustín Echavarría Villasuso Abat Oliba Loreto Barcelona
28 115.5 Dídac Perdiguero Prat Institut Reguissol Santa Maria de Palautordera
29 115.25 Ariadna Fuster Riberas Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
30 115.0 Daniel Sastre Martín Maristes Montserrat Lleida
30 115.0 Àlex Garcia Silva Institut Montilivi Girona
30 115.0 Dídac Bonet Estudillo Institut de Tecnificació Amposta
33 113.5 Jan Masdevall Ortego Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
33 113.5 Lucas Sánchez Díaz Institut Ernest Lluch Barcelona
35 113.25 Diyana Dimitrov Dimova Institut Cendrassos Figueres
35 113.25 Arnau Vila Bartoló Institut Castell del Quer Prats de Lluçanès
37 112.5 Ramon Dagà Cruañas Aula Escuela Europea Barcelona
38 112.25 Sara Akrout Sanahuja Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
39 112.0 Luis de Carlos García Abat Oliba Loreto Barcelona
40 111.75 Raúl Eguinoa de Miguel Sagrado Corazón Barcelona
40 111.75 Joel García Aquerreta Abat Oliba Loreto Barcelona
40 111.75 Enric Miquel Santoro Aula Escuela Europea Barcelona
43 111.5 Enric Almar Balsach Viaró Sant Cugat del Vallès
44 111.25 Luis Duran Ortiz Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
44 111.25 Adrià Meda Cruz Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
46 111.0 Marc Borrell Hormaechea Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
47 110.0 de Muller Aixalà Luís Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
47 110.0 Salvador Alvarez Bonet Institut de Masquefa Masquefa
47 110.0 Anna Trinh Corbalan Lestonnac Mollet del Vallès
50 109.75 Àlex Cervilla Murga Meritxell Mataró
51 109.5 Gustavo Oliveira Da Mota Institut Badalona VII Badalona
52 109.25 Bruno Baró Orús Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
53 109.0 Ferran Obradors Calveras Diocesana Navàs
54 108.75 Xènia Costa i Bergé Aula Escuela Europea Barcelona
54 108.75 Jacob Villafranca Lucas Maristes Montserrat Lleida
56 108.5 Enric Soler Font Anoia Igualada
56 108.5 Jan Trapero Gallart Mare de Déu de la Salut Sabadell
58 108.25 Bastida Pascual Julián Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
58 108.25 Bernat Pujades Súnion Barcelona
58 108.25 Laia Pera Gili Voramar Barcelona
61 108.0 Pol Rengel Rabassa Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
62 107.75 Guillem Bassets Bosch Escola Pia d'Olot Olot
63 107.5 David Martínez Carrillo Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
64 107.25 Aina Subirana Trulls Institut Josep Brugulat Banyoles
65 107.0 Marcos Blanc Bustamante Sagrado Corazón Barcelona
65 107.0 Joan Alemany Ruz Institut Olivar Gran Figueres
67 106.75 Florencia Luciana Bartoletti Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
67 106.75 Izan Rodríguez del Rio Institut Pere Vives i Vich Igualada
69 106.25 Antoni Rúbies Vázquez Institut Almatà Balaguer
70 106.0 Cama Balagué Jordi Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
71 105.75 Luis Maristany Bambalere Infant Jesús Barcelona
71 105.75 Martina Riera Rico Institut Jaume Callís Vic
73 105.25 Ortega González Ignacio Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
74 105.0 Marçal Barba Carcolé Institut Matadepera Matadepera
74 105.0 Víctor Padilla Bermúdez Institut Marta Estrada Granollers
76 104.75 Lluc Sala Nonell Institut Vall de Llémena Sant Gregori
76 104.75 Delfín Armora Lahuerta Mare Nostrum Tarragona
78 104.5 Joaquim Ramírez Ribas Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
79 104.25 Álvaro Calvo Ejarque Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
79 104.25 Martínez Cabrera Santiago Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
79 104.25 Eric Lin Hamelín-Internacional Laie Montgat
79 104.25 Cesc Jové Famadas Minguella Badalona
83 104.0 Marc Pascual Ribera Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
83 104.0 Oriol Tort Lluch Sadako Barcelona
83 104.0 Isaac Amorós Canicio Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
86 103.75 Thomas Carpini Mambriani Institut de Tossa de Mar Tossa de Mar
86 103.75 Thiago García Devouge Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
88 103.5 Jan Hernández Sampedro Institut Quatre Cantons Barcelona
88 103.5 Mar Artigas Martori Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
88 103.5 Roger Bru Colomé Vedruna Sagrat Cor Tarragona
91 103.25 Gerard Miret Sala Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
91 103.25 Álex López Rodríguez Institut Escola Eixample Barcelona
93 103.0 Anna Barceló Teubert Mare de Déu del Carme Terrassa
93 103.0 Pau Arrufat Recasens Claret Valls
93 103.0 Max Cassidy Narvaiza Casa del Roure Barcelona
93 103.0 Carlota Bureu Fernández SEK-Catalunya La Garriga
97 102.75 Arnau López Berrospi Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
97 102.75 Oriol Mestres Santander Institut Baix Penedès El Vendrell
99 102.5 Joan Manel Cánovas Jiménez Institut Les Termes Sabadell
99 102.5 Gemma Buch Cardona Tecnos Terrassa
101 102.0 Candela Osberger Serrano Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
101 102.0 Otto Jorna Gonzalez Institut La Riera Badalona
101 102.0 Blai Mayola Rodríguez Institut La Garrotxa Olot
101 102.0 Lázaro Huiza Arnau Julio Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
105 101.75 Aleksandr Crusellas Grishina Aula Escuela Europea Barcelona
105 101.75 Nil Llaó Solé Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
105 101.75 Hector Berger Martínez Institut Cabrils Cabrils
108 101.25 Arnau Echeverria Tolosa Sant Pau Barcelona
108 101.25 Laia Villalonga Llord Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
108 101.25 Grau Serramitjana Espunya Institut Josep Brugulat Banyoles
108 101.25 Izan Boluda Luque Institut Baldiri Guilera El Prat de Llobregat
108 101.25 David Naval Lefler Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
113 101.0 Martí Gascón Montero Sec. d'Institut Begues Begues
113 101.0 Eric Zamora Cobos Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
115 100.75 Emma Marco Busquets Institut Pau Vila Sabadell
115 100.75 Arnau Ginés Batet Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
115 100.75 Giol Vinyals Roca Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
115 100.75 Urien Fernández Galiñanes Montseny-Poblenou Barcelona
115 100.75 Martí Isern Miranda Institut Montserrat Barcelona
120 100.5 Martina Bartra Contreras Jesús Maria Badalona
120 100.5 Leire Fernández Ríos Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
122 100.25 Martí Pagès Sánchez Institut Marta Estrada Granollers
122 100.25 Dániel Expósito Ridge Sant Pau Barcelona
122 100.25 Adrià Vila Plana Institut Ernest Lluch Barcelona
125 100.0 Blai Cuní Piera Els Arcs Barcelona
125 100.0 Héctor Rosa Rubio Puigcerver Reus
125 100.0 Nil Jufré Ullastres Sagrat Cor-Diputació Barcelona
125 100.0 Raúl Carballas Gómez Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
129 99.75 Vera Salardón Sofía Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
129 99.75 Biel Rodríguez Rosa Institut Quatre Cantons Barcelona
129 99.75 Anna Martínez Veciana Institut Quatre Cantons Barcelona
132 99.5 Pol Morera López Voramar Barcelona
132 99.5 Laia Rioja Espinosa El Clot Barcelona
132 99.5 Marta Bosch Pampín Valldaura Barcelona
132 99.5 Honor Ines Phillips Betània-Patmos Barcelona
132 99.5 Carles Melé Casas Viaró Sant Cugat del Vallès
137 99.25 Victor Pottier Ibañez Claret Barcelona
137 99.25 Guillermo Gràcia Álvarez Institut Quatre Cantons Barcelona
139 99.0 Àlvar Bertrand López El Carme Lleida
140 98.75 Àlex García Prat Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
140 98.75 Joan Sabaté Batet Virolai Barcelona
140 98.75 Thomas James Bennett Wike Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
140 98.75 Pol Bellón Giralt Institut Lluís Vives Barcelona
140 98.75 Pablo Cañas Martínez Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
145 98.5 Érico Jiménez Cousté Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
145 98.5 Magalí Labastida Súnion Barcelona
145 98.5 Jiayun Zhang Institut XXV Olimpíada Barcelona
148 98.25 Biel Batalla Gomà Institut Escola Industrial Sabadell
148 98.25 Roger Franquesa Nebot Sant Miquel dels Sants Vic
148 98.25 Adrià Mas Serrano Sant Pau Apòstol Tarragona
148 98.25 Joan Almirall Viñas La Salle Bonanova Barcelona
152 98.0 Oriol Figueras Ollé Montseny-Poblenou Barcelona
152 98.0 Ivan Souto Ventura Institut Camarles Camarles
152 98.0 Pau Castro Cibeira Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
152 98.0 Eric Palacios Roger Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
156 97.75 Adrià Navajas González Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
156 97.75 Sergi Jardí Bungau Sagrada Família Tortosa
156 97.75 Joaquín Millán Aldaz Maristes Montserrat Lleida
156 97.75 Sofia Sendino García Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
156 97.75 Pep Roura Cortada Institut Cendrassos Figueres
156 97.75 Iñaki Puig Vich Claret Barcelona
162 97.5 Carlos Gómez Damas Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
162 97.5 Bernaus Casanovas Carlos Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
162 97.5 Roger Trilla Piniés Escola Pia de Balaguer Balaguer
162 97.5 Arnau Sanclement Medina Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
162 97.5 Arnau Noguera Moreno Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
167 97.25 Marc Català Aloy Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
167 97.25 Alejandro Lerín Sánchez Europa Sant Cugat del Vallès
167 97.25 Núria Moreno Barba El Carme Lleida
170 97.0 Roger Rovira Muñoz Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
170 97.0 Pol Marcote Vidal Claret Barcelona
170 97.0 Júlia Arumí Colell Institut Escola Vall de Lord Sant Llorenç de Morunys
170 97.0 Joan de Pouplana Paíno La Salle Montcada Montcada i Reixac
170 97.0 Alex Blinder Ros Els Arcs Barcelona
175 96.75 Tim Tamet Martínez Institut Cabrils Cabrils
176 96.5 Tiago Alarcón Da Costa Europa Sant Cugat del Vallès
176 96.5 Roger Barrera Font Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
178 96.25 Genís Lloret Domènech Institut de Vilablareix Vilablareix
178 96.25 Martí Escofet Marsó Sant Josep Vilafranca del Penedès
178 96.25 Martina Perez Ivanova Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
181 96.0 Axel Font Lanau Institut de Vilafant Vilafant
181 96.0 Pol Rosell Oliver Empordà-San José Roses
181 96.0 Ethan Rute Villarreal Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
181 96.0 Tomás Placenti Cagnoli Abat Oliba Loreto Barcelona
181 96.0 Thibaut Christo Clement Institut Vila de Gràcia Barcelona
181 96.0 Gerard Serra González Institut de Viladecavalls Viladecavalls
187 95.75 Mar Serés Bonet El Carme Lleida
187 95.75 Carla Casas Pi Institut Escola Intermunicipal del Penedès Sant Sadurní d'Anoia
189 95.5 Hong Yao Chen Institut Bosc de la Coma Olot
189 95.5 Baba Brugués Sergi Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
189 95.5 Yashi Liu SEK-Catalunya La Garriga
189 95.5 Daniel García Cañas Institut d'Auro Santpedor
189 95.5 Oscar Rodríguez Casino Sadako Barcelona
189 95.5 Cèsar Forns Viciana Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
195 95.25 Joaquim Garcia Flórez Institut de Llagostera Llagostera
195 95.25 Adrià González Roigé Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
197 95.0 Alvaro Falcón Lafarga Mare de Déu del Carme Tarragona
197 95.0 Hernández Perramon Nacho Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
197 95.0 Ariadna Lago Aguilera Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
197 95.0 Roberto José Toro Di Candia Institut Voltrera Abrera
197 95.0 Berta Aulet Fernández Les Alzines Girona
197 95.0 Mar Edo López Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
203 94.75 Nil Rico Grau Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
203 94.75 Ignacio Chaves Cosano Betània-Patmos Barcelona
203 94.75 Oriol Salvador Esteve Institut Montserrat Barcelona
203 94.75 Judith Gracia Cufí Institut Montsoriu Arbúcies
207 94.5 Alba Turiel Lloveras Escolàpies Figueres Figueres
207 94.5 Beatriz Mendaña Moltó Sant Pau Barcelona
207 94.5 Darío Manbachi Moreno Sant Pau Barcelona
207 94.5 Javier Garcia-bayón Martínez Institució Tarragona Reus
211 94.25 Martí Plana Piñol Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
211 94.25 Albert Ferrer Elias Tecnos Terrassa
213 94.0 Martínez Mestres Javier Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
213 94.0 Noelia González Rodríguez Llor Sant Boi de Llobregat
213 94.0 Guinedell Faja Sanjaume Sant Miquel dels Sants Vic
213 94.0 Berta Giral Ramió Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
213 94.0 Pol Domènech Planes Maristes Montserrat Lleida
213 94.0 Yunkai Chen Institut Baix Camp Reus
219 93.75 Biel Vicente Bou Palcam Barcelona
219 93.75 Sandra Torres Valiente Institut Martí l'Humà Montblanc
219 93.75 Bakr Mejdoubi Karmoun Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
219 93.75 Martí Serrabasa Costa Mare de Déu de la Gleva Les Masies de Voltregà
223 93.5 Pau Binefa Mateo El Clot Barcelona
223 93.5 Martina Díaz Ruíz Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
223 93.5 Jan Puig Palau Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
226 93.25 Abril Junyent Súnion Barcelona
226 93.25 Adrià Borrego Asensi Institut Sant Elm Sant Feliu de Guíxols
226 93.25 Iker Muñoz i Cuellar Institut Santa Eugènia Girona
226 93.25 Yago Martín Díaz Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
230 93.0 Ainara García Sánchez Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
230 93.0 Juliette Maillet Freixanet SEK-Catalunya La Garriga
230 93.0 Sergio García Torres Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
230 93.0 Daniel Tejero Jezequel La Salle Montcada Montcada i Reixac
234 92.75 Javier González Arauzo Sant Pau Barcelona
234 92.75 Arián Mohammadian Montañés Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
236 92.5 Xavier Folqué Garcia Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
236 92.5 Mateo Canals Alonso-rodríguez La Farga Sant Cugat del Vallès
236 92.5 Oriol Guasch García El Cim Vilanova i la Geltrú
236 92.5 Felix Hott Oller Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
236 92.5 Alejandro Dena Hidalgo Sant Lluís Barcelona
236 92.5 Efrén Vílchez Martínez Jesús Salvador Sabadell
236 92.5 Pau Bofí Pérez Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
243 92.25 Eric Mateu Lanero Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
243 92.25 Àlex Moral Monell Institut de Viladecavalls Viladecavalls
243 92.25 Pau Rabascall Piqué Institut Moisès Broggi Barcelona
243 92.25 David Campderrós Palmés L'Horitzó Barcelona
243 92.25 Álvaro Hernández Rodríguez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
243 92.25 Pol Domènech Escriu Ramar 2 Sabadell
243 92.25 Felipe Ciminiera Kesselstatt Institut Vinyet Sitges
250 92.0 Nur Vives Serrat Institut Pla de l'Estany Banyoles
250 92.0 Tomàs Casadevall Jauhiainen Sadako Barcelona
250 92.0 Esteve Massanes Farres Institut Pla de l'Estany Banyoles
250 92.0 Aina Montagut Cortés Institut Castellbisbal Castellbisbal
250 92.0 Ferran Oliver Castellà La Salle Bonanova Barcelona
250 92.0 Dan Cretu Turcan Institut Escola d'Oliana Oliana
250 92.0 Maria Borràs González Institució Tarragona Reus
257 91.75 Ariadna Sabaté Ortega Mare de Déu de la Serra Montblanc
257 91.75 Hugo Martínez de Llano Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
257 91.75 Fan Chen Mare de Déu del Roser Barcelona
257 91.75 Eloi Vitalla Llargués Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
261 91.5 Mario Maguilla Echevarria Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
261 91.5 Aleix Bosch Perez Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
263 91.25 Daniel Triana Ortiz Institut Santa Eugènia Girona
263 91.25 Aleix Mañez Villlar Institut Castellbisbal Castellbisbal
263 91.25 Adrià Conde Roca Infant Jesús Barcelona
263 91.25 Víctor Carballo Prat Institut Olivar Gran Figueres
263 91.25 Mark Martin Ourova Institut Rocagrossa Lloret de Mar
268 91.0 Pau Peiretó Pascual Institut Manuel de Montsuar Lleida
268 91.0 Sara Alonso Viñas Montserrat Cerdanyola del Vallès
268 91.0 Marc Ruiz López Asunción de Nuestra Señora Barcelona
268 91.0 Albert Marimón las Heras Montseny-Poblenou Barcelona
268 91.0 Berta Esteve Fernández Institut Quatre Cantons Barcelona
268 91.0 Nanuk Gómez Blanco Institut Can Planas Barberà del Vallès
268 91.0 Amy Zecca Sala Institut Montserrat Barcelona
268 91.0 Guillem Vergara Jiménez L'Horitzó Barcelona
268 91.0 Martina Riera Pelegrí Sagrado Corazón Barcelona
268 91.0 Joan Raimon Moscardó Rodenas Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
268 91.0 Juan Moragas Moret Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
268 91.0 Manel Saurí Fernández Institut Pere Vives i Vich Igualada
268 91.0 Adrià Batalla Pascualena Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
281 90.75 Haowen Wang Àgora Sant Cugat del Vallès
281 90.75 Pau Solans Espuña Institut Ernest Lluch Barcelona
281 90.75 Manuel Díaz Chambón Empordà-San José Roses
281 90.75 Cristina López Boté Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
281 90.75 Ainhoa Olaizola Martínez Aula Escuela Europea Barcelona
281 90.75 Lluc Torío Orfila Institut de Viladecavalls Viladecavalls
281 90.75 Arnau Segura García Maristes Champagnat Badalona
281 90.75 Mireia Mato Martínez Valldaura Barcelona
289 90.5 Martí Ardèvol Canals Institut Duc de Montblanc Rubí
289 90.5 Leo Castán de Lama Institut Pedralbes Barcelona
289 90.5 Ona Subirana Obiols Virolai Barcelona
289 90.5 Kai Lukas Blacha Fernández Institut Salvador Espriu Barcelona
289 90.5 Hèctor Endrino Lainz Monlau Barcelona
289 90.5 Bruno de San Roque Cucurella Institut Lluís de Peguera Manresa
289 90.5 Irene León Jiménez Jesús, Maria i Josep Barcelona
296 90.25 Maria Alfonso Berni Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
296 90.25 Martin-josé Dapena Moloney Bell-lloc del Pla Girona
296 90.25 Joan Cantal Massaguer Bell-lloc del Pla Girona
296 90.25 Víctor Canet Palés Infant Jesús Barcelona
296 90.25 Eric Casanova Alcaide Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
301 90.0 Sami Yermak Institut Illa de Rodes Roses
301 90.0 Hugo Nars Martín Sant Lluís Barcelona
301 90.0 Chlöe Suari Calavia Institut Jaume Balmes Barcelona
301 90.0 David Lara Martinez Institut Ramon de la Torre Torredembarra
301 90.0 Adrià Rovira Rissech Institut de Llagostera Llagostera
301 90.0 Guillem Pérez Vernetta Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
301 90.0 Aina Montagut Mòdol Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
301 90.0 Pau Oliveres Peñarroya Institut Ermessenda de Girona Girona
301 90.0 Ricard Solà Rios Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
301 90.0 Pau Canal Sala Institut La Garrotxa Olot
301 90.0 Martí Figueras Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
301 90.0 Daniel Torres Prat Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
301 90.0 Victor Asensio Petschen Betània-Patmos Barcelona
301 90.0 Antonio González Toré Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
301 90.0 Josep Pertiñez Anfruns Institut L'Alt Berguedà Bagà
316 89.75 Pau David Tarazaga Carcaré Institut Caparrella Lleida
316 89.75 Gerard París Solé Vedruna Balaguer Balaguer
316 89.75 Pol Melchor Sánchez Institut d'Argentona Argentona
316 89.75 David Mateos-cañero Serret Montserrat Cerdanyola del Vallès
320 89.5 Biel Yáñez Aranda Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
320 89.5 Gabriel Guerrero Baena Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
320 89.5 Elena Andreu Body Monlau Barcelona
320 89.5 Arnau Luengo Laporta Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
320 89.5 Roger Sota Brull Institut Candelera L'Ametlla de Mar
320 89.5 Otger Fortià Bonvehí Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
320 89.5 Jon Jorrin Romero Jesús Maria Badalona
320 89.5 Mario Garcia Nieto Aula Escuela Europea Barcelona
328 89.25 Eva Rallo Otero Mare de Déu del Carme Terrassa
328 89.25 Aoife Isabel Ribeiro Cañon Regina Carmeli Rubí
328 89.25 Daniel Fiz Osaba Sant Pau Barcelona
331 89.0 Lola Dagà Cruañas Aula Escuela Europea Barcelona
331 89.0 Raúl Fernández Gómez Europa Sant Cugat del Vallès
331 89.0 Paul Wendel Torres Institut de Viladecavalls Viladecavalls
331 89.0 Nestor Casanova Sorolla Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
331 89.0 Rubén Miño Magaña Mare de Déu del Carme Terrassa
331 89.0 Josep Martínez Segura Jesús i Maria Barcelona
331 89.0 Bernat Nonay Conchello Institut El Sui Cardedeu
331 89.0 Pol Martinez Aguilera Institut Santa Eugènia Girona
339 88.75 Francesc Palacios Encina Educem Granollers
339 88.75 Naia Do Carmo Barros Institut Salvador Espriu Barcelona
339 88.75 Genar Rubio García Proa Barcelona
339 88.75 Magi Ràfols Olmos Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
339 88.75 Norah Tunsch Pérez Institut de Llançà Llançà
339 88.75 David Makarov Sant Lluís Barcelona
339 88.75 Max Martin Tolós Proa Barcelona
339 88.75 Roc Candela López Sant Nicolau Sabadell
339 88.75 Ian Lasa Llorente Institut Jaume I Salou
339 88.75 Biel Cabello Institut Forat del Vent Cerdanyola del Vallès
339 88.75 Rafael Simonsohn Husid Aula Escuela Europea Barcelona
339 88.75 Joaquim Roig Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
339 88.75 Oriol Miró Huguet Escola Pia de Terrassa Terrassa
339 88.75 Adrià Cobos Fernández Sant Jordi Fornells de la Selva
339 88.75 Pau Redón Gamero Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
339 88.75 Jordy Bernardino Quispe Gutiérrez Institut XXV Olimpíada Barcelona
339 88.75 Santiago Prat Jovani La Farga Sant Cugat del Vallès
339 88.75 Jasmine Fàbregas Cardinez Institut La Garrotxa Olot
357 88.5 Joan Manau Esteban Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
357 88.5 Carla Campos Carmona Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
357 88.5 Lia Perarnau Olcese Súnion Barcelona
360 88.25 Jordi Giralt Muñoz Llor Sant Boi de Llobregat
360 88.25 Lucía Martínez Bauto Sagrado Corazón Barcelona
360 88.25 Eco Pascual Lozano Institut Jaume I Salou
360 88.25 Guillem Blasco Piera Claret Barcelona
360 88.25 Adrià Uriol Alaiz Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
365 88.0 Lucas Reyes Costa IES Ramón J. Sender Fraga
365 88.0 Weihao Weng Institut XXV Olimpíada Barcelona
365 88.0 Eva Torner Alonso Sant Miquel Barcelona
365 88.0 Natàlia Ribó Cusí Institut Matadepera Matadepera
365 88.0 Guillem Moreno Flores Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
370 87.75 Alícia Lledó Núñez Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
370 87.75 Léa González Buonocore Institut Teresa Pàmies Barcelona
370 87.75 Eloísa Ripol Ausín Europa Sant Cugat del Vallès
370 87.75 Èric González Gomariz Institut Escola Gavà Mar Gavà
370 87.75 Raúl Sánchez Carrero Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
370 87.75 Anais García Ibáñez Maristes Champagnat Badalona
370 87.75 Eric Monleón Gonzalvo Institut Pau Vila Sabadell
370 87.75 Celia Rufas Casasnovas Montseny-Poblenou Barcelona
378 87.5 Andrea Soler Marcos Proa Barcelona
378 87.5 Sergi Gonfaus Brañas Institut Santa Eugènia Girona
378 87.5 Marc de Pedro Salón Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
378 87.5 Ian Prenafeta Puerta Sec. d'Institut Tiana Tiana
378 87.5 Clàudia López Ferré Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
378 87.5 Paula Segura Cáliz Daina Isard Olesa de Montserrat
378 87.5 Gonzalo Salvador Albert Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
378 87.5 Chiara Smith Calvo Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
378 87.5 Ruth Remus González Institut de Llagostera Llagostera
378 87.5 Ainoa García Romero Institut Ernest Lluch Barcelona
378 87.5 Marcel Girbau Mateu Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
378 87.5 Biel Alba Pujadas Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
390 87.25 David Dominguez Prats Sant Pau Apòstol Tarragona
390 87.25 Daniel Rocafull Hinojosa Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
390 87.25 Roger Olivé de Sola Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
390 87.25 Axel Darbois Navarro Institut Matadepera Matadepera
394 87.0 Adrià Rafat Comellas Institut Miquel Bosch i Jover Artés
394 87.0 Xènia Fortuny Navarro Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
394 87.0 Carlos Nieves Montes Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
394 87.0 Martín Marina Institut Laia l'Arquera Mataró
394 87.0 Guerra López Víctor Sagrada Família Barcelona
399 86.75 Aleix Freixas Veciana Sant Pau Apòstol Tarragona
399 86.75 Maria Juvé Privat Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
399 86.75 Miquel Ramon Rando Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
399 86.75 David Lipartelioni Nozadze Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
399 86.75 Iván Muñoz Samino Mare de Déu del Carme Tarragona
399 86.75 Pau Hidalgo Carbó El Puig Esparreguera
405 86.5 Josep Palobart Bastida Maristes Champagnat Badalona
405 86.5 Joan León González Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
405 86.5 Marta Majó Rudé Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
408 86.25 Jiani Zhang Institut Camarles Camarles
408 86.25 Sergi Alegre García Tecnos Terrassa
408 86.25 Oriol Costa Oterino Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
408 86.25 Eric Parada Reverter Institut Badalona VII Badalona
408 86.25 Anqi Zhou Mireia Montgat
408 86.25 Pau Pinyol Darder Institut Dertosa Tortosa
408 86.25 Oriol Quintana Calero Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
408 86.25 Josep Pol Valerrama Flores Institut Lluís Vives Barcelona
408 86.25 Leo Pastor Fernández Institut Santa Eugènia Girona
408 86.25 Juan José Moreno Fernández Institut Baldiri Guilera El Prat de Llobregat
408 86.25 Lola Rodríguez Alcántara Institut Joan Brossa Barcelona
408 86.25 Lau Nogareda Colldecarrera Montessori-Palau Girona
408 86.25 Clara Casadesús Pagès Institut Montilivi Girona
408 86.25 Máximo Marín Pureza de María Sant Cugat del Vallès
408 86.25 Luís Álvarez Guardiola Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
408 86.25 Carlos García López Sant Domènec Savio Badalona
408 86.25 Ander Centeno Hinojo Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
408 86.25 Guiu Llonch Colomer Súnion Barcelona
426 86.0 Lucía España Parra Sagrat Cor El Vendrell
426 86.0 Iago Fernández Martínez Institut Dr. Puigvert Barcelona
426 86.0 Oriol Miquel Tomás López Maria Ward Badalona
426 86.0 Jana Ochoa Pericot Institut Ermessenda de Girona Girona
426 86.0 Nicolás Ian San Nicolás Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
426 86.0 Ramon Moretó Solé Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
426 86.0 Hèctor Bonnin Obach Sant Pau Apòstol Tarragona
426 86.0 Judith Balmes Larrib Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
426 86.0 Rosa Barroso Pablo Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
426 86.0 Marc Palmes Giménez Institut Jaume Balmes Barcelona
436 85.75 Marc Lara Aguilar Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
436 85.75 Álvaro Gimeno Oller Viaró Sant Cugat del Vallès
436 85.75 Àngel Fabregat Barreda Institut de La Sénia La Sénia
436 85.75 Martí Mañé Capilla Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
436 85.75 Àlex Morató Serra Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
436 85.75 Pol Huguet Casals Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
436 85.75 Unai Castro Reina Sant Josep Sant Boi de Llobregat
436 85.75 Ricard Bach Gonzàlez Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
436 85.75 Estel Puig Beà Institut Pau Vila Sabadell
436 85.75 Elsa Prouveur Zamora Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
436 85.75 Marcel Carbonell Santasusana El Cim Vilanova i la Geltrú
447 85.5 Noa Ruiz López IESA Institut del Teatre Barcelona
447 85.5 Miquel Cintas Navarro Aula Escuela Europea Barcelona
447 85.5 Joel Rodero Guerrero Sant Domènec Savio Badalona
447 85.5 Lluc Briansó Rubí Mare de Déu de la Serra Montblanc
447 85.5 Ramon Roig Serra Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
447 85.5 Víctor Garcés Ortiz Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
453 85.25 Gabriel Ros Morales Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
453 85.25 Eric Ventura Gili Institut Pere Vives i Vich Igualada
453 85.25 Paulo Nascimento Aymerich Infant Jesús Barcelona
453 85.25 Adriá Sagués Aredo Institut Jaume Balmes Barcelona
453 85.25 Aina Ahumada Jimenez Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
453 85.25 Maria Rey Rubio Institut Jaume Balmes Barcelona
453 85.25 Daniel Pérez Ramírez Institut Torredembarra Torredembarra
453 85.25 Ariadna Gallardo Martínez Institut Bellulla Canovelles
453 85.25 Aitana Castiglione Campos Empordà-San José Roses
462 85.0 Samvel Nikoyan Sant Lluís Barcelona
462 85.0 Carlota Lleal Alonso Sagrado Corazón Barcelona
462 85.0 Miquel Gorina Castaño Sagrat Cor-Diputació Barcelona
462 85.0 Gabriel Bartra Honores Institut Joan d'Àustria Barcelona
462 85.0 Yaku Rivas Bozanic Sant Felip Neri Barcelona
462 85.0 Iago Díaz Vega Sagrat Cor-Diputació Barcelona
462 85.0 Arnau Balliu Tresserras Institut Ermessenda de Girona Girona
462 85.0 Maties Ruíz Sigró Mare de Déu de la Serra Montblanc
462 85.0 Lluis Monteagudo Alvarez Institut Milà i Fontanals Vilafranca del Penedès
462 85.0 Dídac Costa Gargallo Institut Quatre Cantons Barcelona
462 85.0 Xiaoyuan Zhang Sant Josep Vilafranca del Penedès
462 85.0 Xavier Milià Serra Institut Badalona VII Badalona
462 85.0 Pol Serra Casassas Institut Rafael Campalans Anglès
462 85.0 Dídac de Manuel . Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona
462 85.0 Izan Vilas de Toribio Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
462 85.0 Biel López Martinez Claret Valls
462 85.0 Wiam Koraichi Elgharbi Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
462 85.0 Gael Barba Plaxina Institut Cabrils Cabrils
462 85.0 Pau Fajardo Capdevila Proa Barcelona
462 85.0 John Esparrell Molina Institut d'Argentona Argentona
462 85.0 Carla González Jiménez Institut Carles Vallbona Granollers
462 85.0 Mei Qi Chen Sant Jordi Fornells de la Selva
462 85.0 Alexis Derek Acosta Ledezma Institut Vila de Gràcia Barcelona
462 85.0 David Sellés Rubio Institut Vall de Llémena Sant Gregori
462 85.0 Judit de los Santos Martí Mare de Déu de la Salut Sabadell
462 85.0 Oriol Barcala Solà La Salle Mollerussa
488 84.75 Júlia Chesa Lisbona IESA Institut del Teatre Barcelona
488 84.75 Taha Miqri Oumchegri Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
488 84.75 Júlia Botey Maymó Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
488 84.75 Yifu Lan Europa Sant Cugat del Vallès
492 84.5 Eric Endrino Vargas Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
492 84.5 Sol Torras Casas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
492 84.5 Laura Moreno Cabra Institut Montsoriu Arbúcies
492 84.5 Guillem Graell Graell Sant Miquel dels Sants Vic
492 84.5 Jofre Ciberta Institut Puig Cargol Calonge
492 84.5 Aniol Méndez Plana Mare de Déu del Carme Tarragona
492 84.5 Núria Ramos Sala Institut Valldemossa Barcelona
499 84.25 Jana Coll Areny Institut Sunsi Móra Canet de Mar
499 84.25 Blanca Queralt Pineda Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
499 84.25 Ivan Rodríguez Moliner Institut Voltrera Abrera
499 84.25 Jan San Pérez Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
499 84.25 Maksymilian Tadeusz Olszewski Sagrada Família Tortosa
499 84.25 Querol Rodríguez Milian Institut Quatre Cantons Barcelona
505 84.0 Nil Gaspar Sabaté Torrent Sec. d'Institut Begues Begues
505 84.0 Félix Detry Canale Sant Pau Barcelona
505 84.0 Joan Gimbert Gallinad Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
505 84.0 Joan Sáez Carbajo Institut Pedralbes Barcelona
509 83.75 Guillem Casal Escola Andorrana Segona Ensenyança Santa Coloma, Andorra la Vella
509 83.75 Manel Da Lama de la Cruz Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
509 83.75 Adrià Pedrós Aldomà Institut Antoni Torroja Cervera
509 83.75 Clàudia Muñoz García Institut Joan Oró Martorell
509 83.75 Gerard Nachiando Armengol Institut Pere Vives i Vich Igualada
509 83.75 Carla Cumí López Institut de Llagostera Llagostera
509 83.75 Daniel Grases Domingo Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
509 83.75 Alejandro Hidalgo García Ramiro de Maeztu Badalona
509 83.75 Adrià Gil Cimpeanu Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
509 83.75 Abel López Ortiz Institut Lluís Domènech i Montaner Barcelona
509 83.75 Zhan Hao Qiu Hamelín-Internacional Laie Montgat
509 83.75 Jan Alcaraz Ruíz Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
509 83.75 Marc López Refusta Sec. d'Institut de Navarcles Navarcles
509 83.75 Clàudia Ricomà Pliego Santa Teresa de Jesús Tarragona
509 83.75 Jan Losada Ollé Institut S'Agulla Blanes
509 83.75 Jan Trilla Mora, Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
509 83.75 Marcel Gil Vendrell Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
509 83.75 Neó Jou Prat Escolàpies Figueres Figueres
509 83.75 Enzo Gutierrez Jimenez Institut Rocagrossa Lloret de Mar
509 83.75 Aina Casanovas Piñero Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
529 83.5 Mar Pastor Martínez Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
529 83.5 Ainhoa Sanchez Ros Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
529 83.5 Dani Figueras Geiszinger Institut Josep Brugulat Banyoles
529 83.5 Axel Costa Angaril Institut Escola Eixample Barcelona
533 83.25 Lucía Zamora Bodega Institut Jaume Balmes Barcelona
533 83.25 Claudia Marí Dolcet Europa Sant Cugat del Vallès
533 83.25 Biel Boix Chamarro Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
533 83.25 David Galstyan Minasyan Sagrada Família Lleida
533 83.25 Jan Masdeu Fraile Puigcerver Reus
533 83.25 Josep Canals Lavado Institut Escola Vall de Lord Sant Llorenç de Morunys
533 83.25 Ramon Gil Vives Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
533 83.25 Alba Garcia Just Sant Pau Apòstol Tarragona
533 83.25 Marc Vilalta Arrondo La Salle Mollerussa
533 83.25 Jan Sarkar Cuadrado Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
533 83.25 Alba Trujillo Aguilera Maria Ward Badalona
533 83.25 Mariona Gibert Alonso Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
545 83.0 Alba Anguera Gironés Sant Miquel Barcelona
545 83.0 Marc Merino Fariña Mare de Déu dels Dolors Sant Boi de Llobregat
545 83.0 Jan Llobet Salmerón Institut de Viladecavalls Viladecavalls
545 83.0 Martina Grau Llucià Institut Pere Vives i Vich Igualada
545 83.0 Guillem Saumell Company Institut Fonts del Glorieta Alcover
545 83.0 Carla Ramos Martínez Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
551 82.75 Pep Tubert Armengol Institut Narcís Monturiol Figueres
551 82.75 Giorgi Liparteliani Pirveli Institut Valldemossa Barcelona
551 82.75 Marc Fraile Ruiz Daina Isard Olesa de Montserrat
551 82.75 Mar Vilardell Regué Sant Gregori Barcelona
551 82.75 Manel Daza Sánchez, Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
551 82.75 Lluís Roca Millet FEDAC-Lleida Lleida
551 82.75 Arnau Riveiro Escriche Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
551 82.75 Aaron Alonso Rusborg Maristes Sants - les Corts Barcelona
551 82.75 David Querol Montañes Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
551 82.75 Núria Espuny Gisbert Sagrada Família Tortosa
551 82.75 Laia Plaza Jerez Sant Domènec Savio Badalona
551 82.75 David Bocanegra Varea Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
551 82.75 Marçal Carol Carré Institut Ernest Lluch Barcelona
564 82.5 David Boronat Vallejo Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
564 82.5 Ayman el Ghouch Institut Olivar Gran Figueres
564 82.5 Martina Navarro López Institut Quatre Cantons Barcelona
564 82.5 Sergio Nicomedes Muñoz Institut Bellulla Canovelles
564 82.5 Sílvia Nogués Giménez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
564 82.5 Nil Fernández Rodríguez Institut Sant Elm Sant Feliu de Guíxols
564 82.5 Erika Guerrero Larena Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
564 82.5 Martina Salvat Pérez La Salle Bonanova Barcelona
564 82.5 Júlia Luciano Trias Betània-Patmos Barcelona
564 82.5 Sergi Sánchez Montull Institut Lluís de Peguera Manresa
564 82.5 Aiden Geerts López Institut Front Marítim Barcelona
564 82.5 Lamin Diallo Solana Institut Viladomat Barcelona
564 82.5 Daria Radoi Institut Lluís de Peguera Manresa
564 82.5 David Pujol Latorre Institut Euclides Pineda de Mar
564 82.5 Sofía González-corroto Fuster Sagrat Cor-Diputació Barcelona
564 82.5 Pol García Alemany Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
564 82.5 Maria Teixeira Coelho Institut Rafael Campalans Anglès
564 82.5 Joel Casado García Institut Thalassa Montgat
564 82.5 Iker Méndez Martínez Institut Pere Ribot Vilassar de Mar
564 82.5 Lara Sequera Martin Institut Quatre Cantons Barcelona
564 82.5 Jofre Villena Albertí Institut de Llagostera Llagostera
564 82.5 Àlex Antón López Institut Bellvitge L'Hospitalet de Llobregat
586 82.25 Maria Escoda Ataz IPSI Barcelona
586 82.25 Maria Forteza Vila Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
586 82.25 Lena Casas Aymerich Anoia Igualada
586 82.25 Wan Bing Zeng Sant Domènec Savio Badalona
586 82.25 Joaquim Font Costa Bell-lloc del Pla Girona
586 82.25 Marc Boyer Ruiz Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
586 82.25 Ot López Viñals Institut d'Argentona Argentona
586 82.25 Maria Benbeniste Lopez Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
586 82.25 Alba Pellisa Soley Institut Escola El Perelló El Perelló
586 82.25 Enxin Sun Mare de Déu de la Salut Sabadell
586 82.25 Irene Hernández Flores Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
597 82.0 Jan Montecino Brull FEDAC-Vic Vic
597 82.0 Adrià Aboy Vives Maristes Montserrat Lleida
597 82.0 Pau Torras Cózar Institut Moianès Moià
597 82.0 Aitor Raigada Duran Escola Norai L'Hospitalet de Llobregat
597 82.0 Fèlix Arnaud Vendrell Els Arcs Barcelona
597 82.0 Alejandro Carmona Puentes Maria Ward Badalona
597 82.0 Daniel Horcajada Segura Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
597 82.0 Albert Caballero Crespi Institut Vallès Sabadell
597 82.0 Santi Téllez Ortiz Virolai Molins de Rei
597 82.0 Iara Sofia Martínez Rando Institut Lacetània Manresa
597 82.0 Aitana de Mingo Ortiz Institut Vila de Gràcia Barcelona
597 82.0 Gabriel Cara Abad Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
597 82.0 Oriol León Llorens Tecnos Terrassa
597 82.0 Isidre Sola Rodríguez La Salle Mollerussa
611 81.75 Inés Sánchez Rosa Maristes Champagnat Badalona
611 81.75 Júlia Caravaca Rodríguez Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
611 81.75 Hugo Fernandez Lago EIC Salou
611 81.75 Clara Flecha Paretas Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
611 81.75 Glòria Xi Comerma Monreal Sec. d'Institut Gurb Gurb
616 81.5 Hugo Mariscal Dionisio Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
616 81.5 Luca San Martino Lescano Institut Jaume I Salou
616 81.5 Jan Torrents Ortíz Institut Cabrils Cabrils
616 81.5 Carla López Ruiz Asunción de Nuestra Señora Barcelona
616 81.5 Sergi Martínez Sayós Badalonès Badalona
616 81.5 Amèlia Descarrega Plana Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
616 81.5 Adrià Gebellí Sans Institut Tarragona Tarragona
616 81.5 Pau Moreno Rodríguez Institut Vil·la Romana La Garriga
616 81.5 Joan Grifoll Pureza de María Sant Cugat del Vallès
625 81.25 Pau Aznar Rodríguez Valldaura Barcelona
625 81.25 Mariona Mendez Guillen Institut La Riera Badalona
625 81.25 Martina Espasa Jiménez Aula Escuela Europea Barcelona
625 81.25 Arnau Vizcaino Mateo Institut La Vall del Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
625 81.25 Sergi Viñolas Bonilla Bell-lloc del Pla Girona
625 81.25 Álvaro Martínez Martínez Institut Jaume I Salou
625 81.25 Sara Neuijen Repkes Institut Montilivi Girona
625 81.25 Ivan Martínez Vicente Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
625 81.25 Yahya el Yacoubi Benamer Institut Josep Serrat i Bonastre Barcelona
625 81.25 Joan Tura Desuyo Aula Escuela Europea Barcelona
625 81.25 Jan Benet Vergara Institut Sunsi Móra Canet de Mar
625 81.25 Pol Grau López Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
625 81.25 Pol Martínez Salvador Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
625 81.25 Elena Ferrer Gutiérrez Proa Barcelona
625 81.25 Samuel Canal López Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
625 81.25 Mahyar Tajary La Farga Sant Cugat del Vallès
625 81.25 Judith Quirós García Institut de Mollet del Vallès Mollet del Vallès
625 81.25 Víctor Medina Pacheco Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
625 81.25 Milos Dragan Ivancic Santana Minguella Badalona
625 81.25 Daniel Cortés Contreras Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
625 81.25 Bernat Heathcote Grau Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
625 81.25 Daniel Arderiu Riera Institut Montserrat Barcelona
625 81.25 Anna Domènech Farré Aula Escuela Europea Barcelona
625 81.25 Jordi Ye Liu Sant Miquel Barcelona
625 81.25 Héctor Baleriola López El Carme Sabadell
650 81.0 Noah Redondo Almazan Institut Vil·la Romana La Garriga
650 81.0 Daniela Jiménez Krier Súnion Barcelona
650 81.0 Júlia Borràs Aragonés Institut Manuel Blancafort La Garriga
650 81.0 Sol Jover Magro Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
650 81.0 Aitana García Veiga Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
650 81.0 Guillermo Codinach Peral Sant Pau Barcelona
650 81.0 Arnau Bueno Teixidor Cor de Maria Mataró
650 81.0 Germán Falcón Martínez Institut Francesc Ferrer i Guàrdia Sant Joan Despí
650 81.0 Hugo Carmona Andrés Claret Barcelona
650 81.0 Gabriel Ronchi Cifuentes Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
650 81.0 Nil Artigas Mauri Montessori-Palau Girona
650 81.0 Yichen Tang Sagrat Cor-Diputació Barcelona
650 81.0 Maroua Chouiben Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
663 80.75 Luis Turmo García Casa del Roure Barcelona
663 80.75 Anna Prat Capdevila Institut de Tona Tona
663 80.75 Noa Rodríguez Carrascosa Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
663 80.75 Jan Rusiñol Fàbregas Escola Pia de Terrassa Terrassa
663 80.75 Gerard Anillo López Institut Thos i Codina Mataró
663 80.75 Sofia Scarani Sant Jordi Fornells de la Selva
663 80.75 León Bescós González Institut Joan d'Àustria Barcelona
663 80.75 David Comas Font Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
663 80.75 Marcel Lemus Call Institut Ernest Lluch Barcelona
663 80.75 Marina Inserte González Institut Carles Vallbona Granollers
663 80.75 Pastor Joan Institut Laia l'Arquera Mataró
663 80.75 Diogo Da Costa la Cabrita Teixeira Sil Barcelona
675 80.5 Sofia Baroncea Popescu Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
675 80.5 Oriol Canillas Gautier Sec. d'Institut Gurb Gurb
675 80.5 Maria Pastor Llobet Maristes Champagnat Badalona
675 80.5 Laia Trilla Darbra Institut d'Argentona Argentona
675 80.5 Sara Callado Carbonell Àgora Sant Cugat del Vallès
675 80.5 Annabel Caelles Miranda Institut La Mitjana Lleida
675 80.5 Nina Claveria Petit Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
675 80.5 Marc Roig Riera Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
675 80.5 Ruth Aliagas Mejíina Institut Baix Camp Reus
675 80.5 Berta Boluda Jordi Sagrat Cor-Diputació Barcelona
675 80.5 Iker García Torres Institut de Mollet del Vallès Mollet del Vallès
686 80.25 Claudia Avilés Rodríguez Institut Can Mas Ripollet
686 80.25 Yago Chapí Ortega Els Arcs Barcelona
686 80.25 Francesc Roig Jové Claret Valls
686 80.25 Núria Pellicer Pureza de María Sant Cugat del Vallès
686 80.25 Andre Zhigulin Europa Sant Cugat del Vallès
686 80.25 Georgina Isla Mas Aula Escuela Europea Barcelona
686 80.25 Miguel Guarner Escribano Viaró Sant Cugat del Vallès
686 80.25 Hamza Achahbar el Harchi Institut Mediterrània El Vendrell
694 80.0 Núria Sastre i Pujol Institut Mig-Món Súria
694 80.0 Oriol Majó Guiteras Betània-Patmos Barcelona
694 80.0 Gerard Palou Alberti Institut Vacarisses Vacarisses
694 80.0 Gerard Costa Torras Mare de Déu de la Salut Sabadell
694 80.0 Judit Delgado Armengol Vedruna Tàrrega Tàrrega
694 80.0 Jan Campo Canela Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
694 80.0 Unai Collazos Díaz Institut Illa de Rodes Roses
694 80.0 Bruno Alonso Pujolno Institut Pau Vila Sabadell
694 80.0 Martina Peig Permanyer Sant Nicolau Sabadell
694 80.0 Iker Mauricio Bautista Carvajal Sec. d'Institut Bosc de Montjuïc Barcelona
694 80.0 Aleix Oliva Muñoz Claret Barcelona
694 80.0 Núria Ferré Parés Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
694 80.0 Marc Colldeforns Armero Cor de Maria Blanes
694 80.0 Jan Monné Parera Institut Pius Font i Quer Manresa
694 80.0 Àlex Pintado Aznar Escola Pia de Terrassa Terrassa
694 80.0 Laura San Lucas Crusat Sant Gregori Barcelona
694 80.0 Martí Alié Fabregas Aula Escuela Europea Barcelona
694 80.0 Gabriel Samper Müller Institut Carles Vallbona Granollers
694 80.0 Pablo Sala Sala Riera Sant Jordi Fornells de la Selva
694 80.0 Álex Valery Jaraba Victoria Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
694 80.0 Raquel Palacios Luis Aula Escuela Europea Barcelona
694 80.0 Bohdan Romaniuk Institut Puig Cargol Calonge
694 80.0 Martina Gázquez Pujol Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
694 80.0 Mar Isanta Figueras Els Arcs Barcelona
694 80.0 Aleix Torres Roig IPSI Barcelona
694 80.0 Daniel Doz Moltó Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
694 80.0 Blanca Farreny Oromí Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
694 80.0 Nora Viñolas Frigola Institut Josep Brugulat Banyoles
694 80.0 Daniel López Salguero Badalonès Badalona
694 80.0 de Olano Sintes Alejo Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
694 80.0 Rubén Rodríguez Aguilar Mare de Déu dels Dolors Sant Boi de Llobregat
694 80.0 María Tena Cruz Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
726 79.75 Carla Romagosa Castellvi Vedruna Palamós
726 79.75 Roc Martin Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
726 79.75 Isaac Byrne Marshman Institut Moisès Broggi Barcelona
726 79.75 Sara Mireia Benites Rojas Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
726 79.75 Iñaki Valls Serra Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
726 79.75 Martina del Cura Perlado Institut Lacetània Manresa
726 79.75 Runxiang Qiu Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
726 79.75 Ariadna Puyada Pérez Badalonès Badalona
726 79.75 Adrià Chinelli Boria Betània-Patmos Barcelona
726 79.75 Maya Trouvat Institut Caterina Albert Barcelona
726 79.75 Lucas Tey Mussons Casa del Roure Barcelona
726 79.75 Marc Viusà Kovacs Escolàpies Figueres Figueres
726 79.75 Blau Martín Cordero Institut Manuel de Montsuar Lleida