Àrea de centre



Estableix una nova contrasenya

Edicions


Llista de les millors puntuacions (6%) de Primer d'ESO

En total han participat 24284 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 150.0 Albert Farrús Anguita Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
1 150.0 Roger Canals Marcos Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
3 145.0 Martí Bages Blas Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
4 143.75 Magí Solà Puig Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
5 140.0 Joan Cardona Arcos Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
6 138.75 Biel Arranz Muñoz Claret Barcelona
7 137.5 Pol Martínez Vázquez La Salle Bonanova Barcelona
7 137.5 Guillem Subirats Gil Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
9 136.25 Adrià Hoyos Rius Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
10 136.0 Lucas de Francisco Delso Betània-Patmos Barcelona
11 135.0 Nil Ruano Blazquez IPSI Barcelona
11 135.0 Aleix Barrios Carballo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
13 133.75 Unai Garallar Mira Sagrat Cor El Vendrell
14 132.5 Pau Jordan Escaler Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
14 132.5 Yihao Liu Sant Lluís Barcelona
16 132.0 Juan Alarcón Pérez Monalco Igualada
17 131.25 Blaia Guix Puig Institut Montgrí Torroella de Montgrí
17 131.25 Arnau Mas Vera Institut Isaac Albéniz Badalona
19 131.0 Guifré Anfruns Plans Institut Castell del Quer Prats de Lluçanès
20 129.5 Pau Mercader Viñas Institut Josep Brugulat Banyoles
21 128.75 Emma Alonso Jourdan Institut Joan Mercader Igualada
21 128.75 Marti Muñoz Vert Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
21 128.75 Blanca Menacho Valls Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
24 127.5 Queralt Mas Biosca Institut Miquel Bosch i Jover Artés
24 127.5 Diego García Martín de Francisco Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
24 127.5 Martí Marjalizo Vellvé Institut d'Argentona Argentona
27 126.5 Pol Quintana Gener Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
28 126.25 Maria Llach Girbau Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
28 126.25 Thiago Ballesteros Souza Institut Quatre Cantons Barcelona
28 126.25 Marc Mallorquí Llop Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
28 126.25 Salvador Moradell Plana Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
28 126.25 Victor Batalla Carpí Mater Salvatoris Lleida
28 126.25 Nil Sanyé Sánchez Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
34 126.0 Victor Cortada Rodríguez Institut Illa de Rodes Roses
35 125.75 Pau Ricart Vilaret Institut Aiguaviva Mollet del Vallès
36 125.0 Laia Gimeno Peiró Vedruna Sagrat Cor Tarragona
36 125.0 Marc Cabanyes Alvarez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
36 125.0 Pol Tortosa Gascón Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
36 125.0 Queralt Vila Montmany Institut Manuel Blancafort La Garriga
36 125.0 Sofía Thorsén Menéndez Institut El Joncar Barcelona
41 124.75 Pau Mestres Gràcia Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
41 124.75 Berta Beneded Marquez Maristes Champagnat Badalona
43 124.5 Júlia Manchado Llopis Mare de Déu de la Serra Montblanc
43 124.5 Alexandre Jose Planells Vanimal Institut Jaume Balmes Barcelona
45 123.75 Lleïr Farré Muñoz Institut El Foix Santa Margarida i els Monjos
45 123.75 Marc Mompart Fernandez Institut Dr. Puigvert Barcelona
45 123.75 Sara Casero Griñón Tecnos Terrassa
45 123.75 Daniel Grifoll López Mare de Déu del Roser Barcelona
45 123.75 Francis Mcketty Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
50 123.5 Jia Wen Chen Valldaura Barcelona
51 123.0 Miquel Adell Saballs Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
52 122.5 Nil Ureña Casadevall Vedruna-Tona Tona
52 122.5 FEDAC - Salt Salt
52 122.5 Guillem Rodríguez-palmero Castellà Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
52 122.5 Iker Arguimbau Pérez Cervetó Granollers
52 122.5 Llibert Cabrero Ruiz Thau Barcelona
52 122.5 Nil Codinach Gardella Institut La Garrotxa Olot
52 122.5 Joan Casas Vinardell IPSI Barcelona
52 122.5 Odysseas Manousakis Institut Joan d'Àustria Barcelona
52 122.5 Martí Medrano Martorell La Salle Tarragona
61 122.25 Iñaki López Burgaleta Institut Castellbisbal Castellbisbal
61 122.25 Ivan Badosa Molina Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
63 122.0 Laia Jaffré Martínez Institut Marta Mata Salou
64 121.75 Samuel Rendón Harder Institut Gelida Gelida
64 121.75 Guillem Puiggrós Flamme Avenç Sant Cugat del Vallès
66 121.25 Aitor Calero Caamaño Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
66 121.25 Aran Millan Puigneró Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
66 121.25 Daria Kolyada Sant Jordi Fornells de la Selva
66 121.25 Miquel André Garcés Merchán Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
70 120.0 Aleix Bruns Comalada Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
70 120.0 Llúria Torras Arcusa El Cim Vilanova i la Geltrú
70 120.0 Julio Adrià Claudio Cruz Joviat Manresa
70 120.0 Noa Lastra Prat St. Paul's School Barcelona
70 120.0 Aina Casadevall Galí Institut de Celrà Celrà
75 119.75 Arnau Montila Masmitjà Institut Ermessenda de Girona Girona
75 119.75 Rafael Castillo Gómez Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
77 119.5 Alex Marcos Fonseca Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
78 119.0 Zhenyu Rao Sagrat Cor Amposta
79 118.75 Agnès Solé Robert Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
79 118.75 Abril Farrús Soriano Institut Joan Oró Lleida
79 118.75 Guillem Ugarte Rodríguez Institut Pedralbes Barcelona
79 118.75 Mar Baró Vila Institut La Serra Mollerussa
79 118.75 Daniel Garcia Herrera Joan Pelegrí Barcelona
79 118.75 Mar Gil Serrano La Presentació Reus
79 118.75 Nadya Georgieva Masheva Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
79 118.75 Iñigo Morales Parra Arrels II Solsona
79 118.75 David Sibila Laserna Thau Sant Cugat del Vallès
88 118.5 Maria Lindio Garcia Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
88 118.5 Gerard Catalan Sellés Freta Calella
90 118.25 Oriol Badia Gonzalez Thau Barcelona
91 117.5 Yuehao Zhu Sagrat Cor El Vendrell
91 117.5 Jan Sardà García Mare de Déu del Carme Tarragona
91 117.5 Guillem Miguel Barbosa La Salle Horta Barcelona
91 117.5 Uri Carbó Casado Casa del Roure Barcelona
91 117.5 Queralt Díaz Muñoz Tecnos Terrassa
91 117.5 Xavier Armenter Almenar Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
91 117.5 Cel Rasclosa Matas Sant Jordi Fornells de la Selva
91 117.5 Roger Mesegué Ruiz de Loizaga Institut La Mitjana Lleida
99 117.25 An Qi Xu Nie FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
99 117.25 Pere Turró Mateu Institut de Terrassa Terrassa
99 117.25 Sergio E. Sanz Villarreal SEK-Catalunya La Garriga
99 117.25 Oriol Morató Jordana Escorial Vic
99 117.25 Zacarías Martínez Hilla Ginebró Llinars del Vallès
99 117.25 Héctor Artigues Jarreta Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
99 117.25 Lola Balle Pérez Sant Felip Neri Barcelona
99 117.25 Emma Grasiot Moliner Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
107 117.0 Pau Lledó Díaz Institut Marina La Llagosta
107 117.0 Yael Torrella Leleu Institut Vilafranca 2 Vilafranca del Penedès
109 116.75 Nil Jiménez Campos Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
110 116.25 Emma Casas Isern Institut El Pedró L'Escala
110 116.25 Laura Montoya Rasero Institut Martí Pous Barcelona
110 116.25 Bru Gomis Bosch IPSI Barcelona
110 116.25 Jan López Almenara Sagrada Família Lleida
110 116.25 Oriol Cuadrado Cerulla Daina Isard Olesa de Montserrat
110 116.25 Alejandro Jimenez Arroyave FEDAC-Vic Vic
110 116.25 Joel Farré Soria Institut Marta Mata Salou
110 116.25 Luis Fortuño Mur Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
110 116.25 Roger Pardo Modolell Sagrat Cor-Diputació Barcelona
110 116.25 Hamlet Arsenyan Sant Lluís Barcelona
110 116.25 Aleix Gadea Gelada Betània-Patmos Barcelona
121 116.0 Aleix Carracedo Pérez Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
121 116.0 Queralt Buira Pascual Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
121 116.0 Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
121 116.0 Guillem Bayer Dávila Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
125 115.75 Anna Agustí Lopez IESA Institut del Teatre Barcelona
126 115.5 Eloi Chueco Fernández Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
127 115.0 Lluc Curto Rullo Institut de Deltebre Deltebre
127 115.0 Mariona Clotet Antich La Salle Manresa
127 115.0 Joana Caldés Fernández Thau Barcelona
127 115.0 Rubén Nebot Montoya Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
127 115.0 Roger Rodríguez Ardanuy Institut Manuel de Montsuar Lleida
127 115.0 Mauro Martín Nebot Institut El Joncar Barcelona
127 115.0 Joel Berrio Gutiérrez Institut Ernest Lluch Barcelona
127 115.0 Èlia Michalek Pinyol Súnion Barcelona
127 115.0 Arnau Martínez Torrents El Clot Barcelona
127 115.0 Pol Ramírez Turu Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
137 114.75 Nerea García Navarro Institut Escola Virolet Sabadell
137 114.75 Sergio Zurita Cumplido Institut El Castell Esparreguera
137 114.75 Júlia Jaume Giménez Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
137 114.75 Miguel Raigosa Hurtado Montseny-Poblenou Barcelona
137 114.75 Izan Muñoz Mayor Monalco Igualada
137 114.75 Arnau Cervera Usón Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
143 114.5 Dídak Horstink Institut Baix Montseny Sant Celoni
143 114.5 Romà Sánchez Fernández Institut Celestí Bellera Granollers
143 114.5 Iris Santaugini Martínez Institut Jaume Callís Vic
146 113.75 Clàudia Pujolàs Prat Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
146 113.75 Eloi Moreu Punsola Institut Thos i Codina Mataró
146 113.75 Néstor Sánchez Rubio Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
146 113.75 Nil Mustieles Vázquez Avenç Sant Cugat del Vallès
146 113.75 Aleix Prieto Jurado Cor de Maria Valls
146 113.75 Unai Zampalo Sanz Montserrat Barcelona
146 113.75 Oliba Callís Batkhuyag Institut Josep Brugulat Banyoles
146 113.75 Adrià Bosch Álvarez Institut Ramon Muntaner Figueres
146 113.75 Isaac Ruiz Costa Institut La Sedeta Barcelona
146 113.75 Blanca Basolí Dunjó Badalonès Badalona
156 113.5 Gerard Montolio Marcos St. Paul's School Barcelona
156 113.5 David Aboláfio Martínez Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
156 113.5 Nora Roura Freixas Vedruna Palamós
156 113.5 Santiago Fernández Cervera Mare de Déu del Carme Tarragona
156 113.5 Roger Crusellas Prat Institut Miquel Bosch i Jover Artés
156 113.5 Roc Vela Obiols EIC Salou
162 113.25 Arnau Biosca García Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
162 113.25 Gael Ropero Martínez Institut Bosc de la Coma Olot
164 112.75 Mia Badenas Dueñas Institut Fontanelles Les Borges del Camp
165 112.5 Biel Masdevall Mesa Institut de Celrà Celrà
165 112.5 Gerard Jiménez Guerrero Pare Enric d'Ossó L'Hospitalet de Llobregat
165 112.5 Huijing Zheng Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
165 112.5 Axel Martín Ferrer Institut Montserrat Roig Sant Andreu de la Barca
165 112.5 Josep Sacanell Vendrell Sant Gregori Barcelona
165 112.5 Pau Prim Ribes Maristes Montserrat Lleida
165 112.5 Aniol Guillén Armario Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
165 112.5 Iu Bosch Farré Institut La Segarra Cervera
165 112.5 Eric Gendrau Fernàndez Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
165 112.5 Joel Casas Gurt Institut Jaume Callís Vic
175 112.25 Aaron Luke Manalody Institut Can Roca Terrassa
175 112.25 Martina Clemente Martínez Betània-Patmos Barcelona
175 112.25 Pere Torres Miró Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
175 112.25 Daniel Rodríguez de Oliveira Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
175 112.25 Albert Nicolas Flores Institut Intermunicipal del Penedès Sant Sadurní d'Anoia
175 112.25 Xavier Romero Trillo Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
175 112.25 Raúl López Solís Mare de Déu de la Salut Sabadell
175 112.25 Martí Gol Montero Institut Miquel Bosch i Jover Artés
175 112.25 Mario Casas Fuentes Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
175 112.25 Roc Pallarès Solé Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
175 112.25 Ivet Abelaira Raventós Escola Montagut Vilafranca del Penedès
175 112.25 Marina Cañavate Vernet Institut Tarragona Tarragona
175 112.25 Aleix Pineda Llach Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
188 112.0 Marc Berrocal García Petit Estel - La Nova Terrassa
188 112.0 María Bayo Solsona Sant Miquel Barcelona
188 112.0 Queralt Danès Riera Lestonnac Mollet del Vallès
191 111.75 Claudio Márquez Ortuño Institut Vall d'Arús Vallirana
192 111.25 Xavier Lozano Turet Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
192 111.25 Álex Serrano Fernández Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
192 111.25 Eric Solé Sánchez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
192 111.25 Sílvia Segura Ruiz Institut Moisès Broggi Barcelona
192 111.25 Eric Solà Taché Institut Francesc Ferrer i Guàrdia Sant Joan Despí
192 111.25 Rita Noguera Vergés Institut Montserrat Barcelona
192 111.25 Maria Orpella Crusafon Montserrat Barcelona
192 111.25 Andreu Bartolí Mayans Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
192 111.25 Iker Heguies González Institut Ciutat de Balaguer Balaguer
192 111.25 Bernat Canadell Galobart Institut La Vall del Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
192 111.25 Diana Palacios Morante Goar Viladecans
203 111.0 Joel Delgado Sabrià Montserrat Barcelona
203 111.0 Genís Valtueña Pena Castro de la Peña Barcelona
203 111.0 Ignacio Álvarez Carranza Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
203 111.0 Ania Guijarro Maria Hamelín-Internacional Laie Montgat
203 111.0 Oriol Roigé Margalef Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
203 111.0 Joan Malet Aguilera IPSI Barcelona
203 111.0 Òscar Sala Jansà Sant Josep Reus
210 110.75 Emma Boixadera Costa Institut de Puig-reig Puig-reig
210 110.75 Bernat Orozco Ferran Escolàpies El Masnou El Masnou
210 110.75 Emilia Osberger Serrano Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
213 110.5 Cayetana Lozano Cerrato Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
214 110.25 Diego Lesne Claramonte Institut Pedralbes Barcelona
215 110.0 Daniel Jiménez Burriel Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
215 110.0 Pau Sánchez Esteve Institut Camarles Camarles
215 110.0 Gala Seijas Simón Jesús Maria Sant Andreu Barcelona
215 110.0 Marc Serrano Alcalà Institut Manuel de Montsuar Lleida
215 110.0 Maya Montesinos Aragones Joan Pelegrí Barcelona
215 110.0 Fabio Daniel de Toledo Castro Joan Pelegrí Barcelona
215 110.0 Arnau Romero Cordero Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
215 110.0 Martí Salvador Freixas Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
215 110.0 Lina Tan Institut Joan Mercader Igualada
215 110.0 Maria Durà Ros Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
225 109.75 Naku Laia Ushigua Segovia Sec. d'Institut Bosc de Montjuïc Barcelona
225 109.75 Ainhoa Picallo Cuesta Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
225 109.75 Tomas Lázaro Danoni Mazurek Sec. d'Institut Tiana Tiana
225 109.75 María Valls Gómez Canigó Barcelona
229 109.5 Martí Pagans Carmona Institut Jaume Vicens Vives Girona
229 109.5 Toni Adiego Fabra Institut Polinyà Polinyà
229 109.5 Guim Ayora Geli Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
229 109.5 Alonso González Vega Institut Damià Campeny Mataró
233 109.25 Ana Palmero Arenillas IPSI Barcelona
233 109.25 Sira Vilajosana Capdevila Institut Sant Ramon Cardona
233 109.25 Emma Tané Tumová Prats de la Carrera Palafrugell
236 109.0 Arlet Noguera Boqué FEDAC-Manresa Manresa
237 108.75 Oscar Martín Caldentey Sant Pau Apòstol Tarragona
237 108.75 Joan Baró Bellí Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
237 108.75 Jaume Soley Fàbregas Institut Ramon Casas i Carbó Palau-solità i Plegamans
237 108.75 Julen Adrien Mellinas Friedenson Institut La Sedeta Barcelona
237 108.75 Eric Montero Santoyo Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
237 108.75 Sofia Garcia Martin Montseny-Poblenou Barcelona
237 108.75 Noel Rebaque Fernández Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
237 108.75 Joan Piñol Giró Escolàpies Figueres Figueres
245 108.5 Roger Paretas Radeanu Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
245 108.5 Marc Casaramona Macià Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
245 108.5 Anna-rose Blanche Paredes Sil Barcelona
245 108.5 Cristian García Olivera La Salle Reus
249 108.25 Albert Oriol Alonso Montserrat Cerdanyola del Vallès
249 108.25 Ona Carulla Holgado Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
249 108.25 Dylan Miranda Zardain Meritxell Mataró
252 108.0 Victor Farres Gracia EIC Salou
252 108.0 Biel Jurado Ballalta Institut Alexandre Satorras Mataró
254 107.5 Jie Zheng Institut Bosc de la Coma Olot
254 107.5 Luis David Guala Liquinchana Institut Les Termes Sabadell
254 107.5 Marc Bruch Beringues Institut Pere Fontdevila Gironella
254 107.5 Paula Mercé Casas Sant Miquel Barcelona
254 107.5 Unai García Sánchez Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
254 107.5 Jan Ripollès Vives Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
254 107.5 Guillermo López Bastardo Institut Ermessenda de Girona Girona
254 107.5 Carlota Centeno Gómez Petit Estel - La Nova Terrassa
254 107.5 Biel Mayola Alemán La Salle Manresa
254 107.5 Polina Gaichuk Sant Jordi Fornells de la Selva
264 107.25 Ricard Serradell Rossell Institut Cirviànum de Torelló Torelló
264 107.25 Artur Hidalgo Salavert Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
264 107.25 Nahir Vila Irizarry Llor Sant Boi de Llobregat
264 107.25 Marta Jové Caballero Escola Pia de Sabadell Sabadell
264 107.25 Enric Vinyes Huguet Sant Pau Apòstol Tarragona
264 107.25 Erik Carrasco Alvarez Institut d'Argentona Argentona
264 107.25 Eloy Alonso Pion Institut Euclides Pineda de Mar
264 107.25 Nicolas Auden Wise Aula Escuela Europea Barcelona
264 107.25 Carla Pardos Medarde Cervetó Granollers
264 107.25 Martí Coll Brosa Sant Gregori Barcelona
264 107.25 Jan Xarles Balaguer Sant Gregori Barcelona
275 107.0 Jana Arango Rubio Montseny-Poblenou Barcelona
275 107.0 Lucas Sereno Miño Palcam Barcelona
275 107.0 Núria Crespín Guzñay Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
275 107.0 Jordi Bosacoma Feliu Institut Montgrí Torroella de Montgrí
279 106.75 Rubén Cruz Ruiz IES Ramón J. Sender Fraga
279 106.75 Júlia Fraga Lorca Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
279 106.75 Adrià Garcia Blanca Institut Pau Vila Sabadell
279 106.75 Ferran Raïch Marcé Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
283 106.5 Berta Llamas Abelló Institut Ramon Berenguer IV Amposta
283 106.5 Luca Pérez Pujol Institut Olivar Gran Figueres
285 106.25 Clàudia Roldan Galera Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
285 106.25 Roc Rubió Cardona Institut Alfons Costafreda Tàrrega
285 106.25 Èlia Sinues Fernández Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
285 106.25 Daniel Fernández López Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
285 106.25 Nil Funes Benejam Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
285 106.25 Micaela Andrés Chourraut Institut Maria Espinalt Barcelona
285 106.25 Unay Benjamín Meda Oyola Institut Esteve Terradas i Illa Cornellà de Llobregat
285 106.25 Arnau Dalmau Rubinat Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
285 106.25 Yassir el Mahdi Boubakr Sagrat Cor El Vendrell
285 106.25 Gerard Esquena Sanmartin La Salle Girona
285 106.25 Mar Coscollola Collado Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
285 106.25 Guillermo Ramírez Moreno Sant Gregori Barcelona
285 106.25 Roger Busquets Romera Institut Olivar Gran Figueres
285 106.25 Joana Cillero Catalan Joan Pelegrí Barcelona
285 106.25 Abel Domene Mas Institut Salvador Espriu Barcelona
285 106.25 Arnau Plans Molas Institut Castell del Quer Prats de Lluçanès
285 106.25 Martí Poblador Bravo Sant Josep Sant Boi de Llobregat
302 106.0 Joana Casellas Roqué Institut Alexandre Deulofeu Figueres
302 106.0 Marco Espallargas Esteve Vedruna Sagrat Cor Tarragona
302 106.0 Rubén Pumar Tuells La Salle Horta Barcelona
302 106.0 Victorine Marie Bernard Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
302 106.0 Clara Yohn Fariñas Santa Dorotea Barcelona
302 106.0 Marcel Bustos Mañes Institut de La Sénia La Sénia
302 106.0 Wendi Xu Sagrat Cor-Diputació Barcelona
302 106.0 Jing Han Qiu Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
310 105.75 Sigma Casellas Vidal Institut Escola Castell d'Òdena Òdena
310 105.75 Alba Ropero Murillo Sagrado Corazón Barcelona
310 105.75 Joana Agut Moreau Anna Ravell Barcelona
310 105.75 Hans Dethloff Querol Institut Pau Vila Sabadell
310 105.75 Lucas Daian Sant Josep Reus
315 105.5 Blai Chinarro Domínguez Institut La Sedeta Barcelona
315 105.5 Ian Güell Morales Betània-Patmos Barcelona
315 105.5 Júlia Torrejón Herráiz Betúlia Badalona
315 105.5 Liam Cadena de Felipe Institut La Sedeta Barcelona
319 105.0 Guifré Aguilar Ontiveros Institut Celestí Bellera Granollers
319 105.0 Biel Serra Llop Avenç Sant Cugat del Vallès
319 105.0 Hugo Castilla Priego Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
319 105.0 Valentina Guerra Roldán Sagrat Cor-Diputació Barcelona
319 105.0 Cristina Bach Manresa Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
319 105.0 Rubén Galindo Moreno Institut Esteve Terradas i Illa Cornellà de Llobregat
319 105.0 Judith Bonillo Laso Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
319 105.0 Airon Gómez Paniello Sant Domènec Savio Badalona
319 105.0 Luca Blasco Blescia Aula Escuela Europea Barcelona
319 105.0 Julia García Martínez Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
319 105.0 Qiaoyu Ye Lleó XIII Barcelona
319 105.0 Chenlexuan Qiu Sagrado Corazón Barcelona
319 105.0 Max Barceló Cabot Elisabeth Salou
319 105.0 Martí Diaz Barrón FEDAC-Cerdanyola Cerdanyola del Vallès
319 105.0 Marina Tuñas Passolas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
319 105.0 Bruna Baranera Ligüerre Joan Pelegrí Barcelona
319 105.0 Jordà Miró García Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
319 105.0 Sara Ishizuka Santa Dorotea Barcelona
319 105.0 Alejandra Ruiz Alvarez La Vall BELLATERRA
319 105.0 Nicolás Ruiz Sancho Claret Barcelona
319 105.0 Clàudia Ararà Rigau Montessori-Palau Girona
319 105.0 Enric Llorente Enrich Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
341 104.75 Álex Segura Sesto Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
341 104.75 Quim Valls Martínez Institut Joan Brossa Barcelona
341 104.75 Mira Anglada Gavara Mestral Sant Feliu de Llobregat
341 104.75 Rosalía Matutano Navarro Institut Quatre Cantons Barcelona
341 104.75 Samuel Moreno Rodríguez Llor Sant Boi de Llobregat
341 104.75 Yannick Duchêne Garcia Els Arcs Barcelona
341 104.75 Rita Palet Copons Aula Escuela Europea Barcelona
341 104.75 Martí Garre Manzano Institut Montmeló Montmeló
341 104.75 Xavier Malet Boczar Institut Alexandre Deulofeu Figueres
341 104.75 Mariam Razaq Ibáñez Institut Josep Brugulat Banyoles
350 104.5 Marcello Kanu Mitchell Hamelín-Internacional Laie Montgat
350 104.5 Ferran Pujol Coll Institut Olivar Gran Figueres
350 104.5 Ana Tadeo Avila Institut El Calamot Gavà
350 104.5 Álvaro González Planella Casa del Roure Barcelona
350 104.5 Martina Estruch Fort Institut El Cairat Esparreguera
350 104.5 Pau Briones Serrano Institut Escola Greda Olot
350 104.5 Jacobo Martín Moreno Mare Nostrum Tarragona
350 104.5 Zainab Maiga Olaboye Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
358 104.25 Mariona Macià-rosell Companyó Institut de Puig-reig Puig-reig
358 104.25 Xavier Aragonés Torres Vedruna Sagrat Cor Tarragona
358 104.25 Jordi Cebrian Estrada Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
358 104.25 Lluís Caimel González Vedruna Tordera Tordera
358 104.25 Jan Ribas Tura Institut de Vilablareix Vilablareix
358 104.25 Pau López Abras Empordà-San José Roses
364 103.75 Cèlia Ribas Cuerda Institut Vall de Llémena Sant Gregori
364 103.75 Martí Dieste Rodríguez El Clot Barcelona
364 103.75 Mariona Badia Riba Escola Montagut Vilafranca del Penedès
364 103.75 Sara Iglesias Díaz Institut Llobregat Sallent
364 103.75 Arina Pavlovska Sant Pau Apòstol Tarragona
364 103.75 Martí Calpe García Institut Pedralbes Barcelona
364 103.75 Pau Rodríguez Gago Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
364 103.75 Noa Roca Miyar Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
364 103.75 Emma Fuentes Mundet Institut de Vilablareix Vilablareix
364 103.75 Albert Cevallos Castillo Aula Escuela Europea Barcelona
364 103.75 Blanca Troya Arancibia La Vall BELLATERRA
364 103.75 David Rodríguez Mas Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
364 103.75 Júlia Nogueras Fabre Súnion Barcelona
364 103.75 Aitor Jiménez Lucena Institut Badalona VII Badalona
364 103.75 Ferran Ruiz Domenjó Institut La Serra Mollerussa
364 103.75 Elisabet Franco Beltran de Heredia Puigcerver Reus
364 103.75 Sira Font Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
364 103.75 Laura Aliart Pérez Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
364 103.75 Yuze Lin Mare de Déu de la Salut Sabadell
364 103.75 Biel Verdaguer Ganigué Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
364 103.75 Pol Hernández Benito Monalco Igualada
385 103.5 Aitor Marín Hurtado Mare de Déu dels Dolors Sant Boi de Llobregat
385 103.5 Elena España Parra Sagrat Cor El Vendrell
385 103.5 Jana Gil Garcia Escola Pia de Terrassa Terrassa
385 103.5 Adria Yll Guallar Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
385 103.5 Martina Vaquer Cardona Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
385 103.5 Gala Navarro Palazón Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
385 103.5 Abril Banús Sanabria Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
385 103.5 Jordi Camós Perramon Vedruna Palamós
393 103.25 Mireia Andreu Muñoz Claret Valls
393 103.25 Víctor Maynou García Lestonnac Mollet del Vallès
393 103.25 Berta Pons Clofent Claret Valls
393 103.25 Abril Muñoz Solsona Escola Pia Balmes Barcelona
393 103.25 Mar Coll Bonjorn Institut Jaume Callís Vic
393 103.25 Maria Vernis Montilla Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
393 103.25 Enzo Matellán Diaz Institut Can Planas Barberà del Vallès
393 103.25 Víctor Fuentes Jiménez Badalonès Badalona
393 103.25 Roc Rubirola Compte Institut Vall de Llémena Sant Gregori
402 103.0 Genis Vila Castellana Diocesana Navàs
402 103.0 Eloi Palau Guasch Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
402 103.0 Jiarong Wang Institut Escola Pallaresa Santa Coloma de Gramanet
402 103.0 Marta Melé Canal El Puig Esparreguera
406 102.75 Arcángel Carvajal Peguero Institut La Ferreria Montcada i Reixac
406 102.75 Joana Cirici Bermejo Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
408 102.5 Oscar Adrian Nedelcu Institut Escola El Perelló El Perelló
408 102.5 Arnau Puig Lluch Tecnos Terrassa
408 102.5 Ferran Moyano Dulsat Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
408 102.5 Martina Vendrell Franc Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
408 102.5 Neus Cot Murgadas Thau Barcelona
408 102.5 Guerau Sanahuja Duran Daina Isard Olesa de Montserrat
408 102.5 Aitana Vendrell Franc Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
408 102.5 Albert Palomeras Valentí Sec. d'Institut Germans Vila-Riera Camprodon
408 102.5 Roger Cinca Andreví Institut La Segarra Cervera
408 102.5 Èlia Chiappini Pan Institut Pedralbes Barcelona
408 102.5 Max Gual Ballart Sant Jordi Fornells de la Selva
408 102.5 Noa Salinas Tomás Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
408 102.5 Yaiza Martín Díaz Pineda L'Hospitalet de Llobregat
408 102.5 Paula Comino Hernandez EIC Salou
408 102.5 Pere Jiménez Maimó La Salle Mollerussa
408 102.5 Lucas Bueno Navas Fuster Santa Coloma de Gramenet
408 102.5 Igor Moscoso Loiácono Sant Pau Apòstol Tarragona
408 102.5 Martina Cardona Vázquez Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
408 102.5 Òscar Garcés San Miguel Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
408 102.5 Lluc Molina Ureña Institut d'Auro Santpedor
428 102.25 Daniel Ferreiro Aubert Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
428 102.25 Daniel Espinosa Iglesias IPSI Barcelona
428 102.25 Guinot Masllorens Castillo Institut Manuel Blancafort La Garriga
428 102.25 Núria Gil Cortés Institut Intermunicipal del Penedès Sant Sadurní d'Anoia
428 102.25 Luana Matamoros Durand Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
428 102.25 Biel Clemente Boix Institut Celestí Bellera Granollers
434 102.0 Max Guaita García Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
434 102.0 Layla Ann Hill Aula Escuela Europea Barcelona
434 102.0 Ijeoma Moll Kalu Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
434 102.0 Oriol Resta Majoral Institut Montgrí Torroella de Montgrí
438 101.75 Hugo García Martin Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
438 101.75 Ferran Torres Córdova Vedruna Sagrat Cor Tarragona
438 101.75 Itziar Cantora Picón Institut Duc de Montblanc Rubí
438 101.75 Anna Oliveres Costa Institut Guillem de Berguedà Berga
438 101.75 Adriana Alcoba Porta Sec. d'Institut Bosc de Montjuïc Barcelona
438 101.75 Blanca Romaní León Sagrat Cor Amposta
438 101.75 Laura Torrents Ramírez Sagrada Família-Horta Barcelona
445 101.5 Víctor de Luna Ansaldo IPSI Barcelona
445 101.5 Alba Bruñol Rodríguez Institut de Vilafant Vilafant
445 101.5 Marc Barbosa Salas Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
445 101.5 Maria Argenter Palouzié Institut Joan Brossa Barcelona
445 101.5 Yeray Méndez Institut Rocagrossa Lloret de Mar
450 101.25 Xavier Rossique Roviras Institut La Segarra Cervera
450 101.25 Martina Bonàs Guiteras Tabor Santa Perpètua de Mogoda
450 101.25 Leo Martínez Jalland Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
450 101.25 Marc Rosell Cuñé Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
450 101.25 Laura Murillo Centeno Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
450 101.25 Nerea Arévalo Sánchez Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
450 101.25 Martina Viladecans Carrillo Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
450 101.25 Elna Casanova Torrent Institut Montsoriu Arbúcies
450 101.25 Martí Parra Rodríguez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
450 101.25 Juli Campayo Marcer Escola Pia d'Olot Olot
450 101.25 Raül Martí Saez Institut Josep Tapiró Reus
450 101.25 Arnau Soto Virgili Institut Montserrat Roig Barcelona
450 101.25 Afra Borràs Fort Institut Salvador Sunyer i Aimeric Salt
450 101.25 Mark Barragan Wagner EIC Salou
450 101.25 Gabriel Divorra Figueras Thau Barcelona
465 101.0 Gonzalo Martín Moreno Mare Nostrum Tarragona
465 101.0 Àlex Rico García Institut Joan Oró Martorell
465 101.0 Ares Camón Capdevila Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
465 101.0 Queralt Pagès Ausió Vedruna-Tona Tona
465 101.0 Ivan Fijo Blasco Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
465 101.0 María Marti Claver Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
465 101.0 Xavi Alegre Lopez Escola Pia de Terrassa Terrassa
465 101.0 Jan Ferré Segura Santa Teresa de Jesús Tarragona
465 101.0 Carlota Vila Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
465 101.0 Pau Torras Cabot IPSI Barcelona
465 101.0 Eduardo Giménez López Claret Barcelona
465 101.0 Núria Pardo Sala Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
465 101.0 Iris Ruo Yi Fan Pineda L'Hospitalet de Llobregat
465 101.0 Maria Pérez Carbonero Institut Escola Virolet Sabadell
479 100.75 Paula Molina Vázquez Institut Escola Caritat Serinyana - Cap de Creus Cadaqués
479 100.75 Meritxell Guerrero Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
479 100.75 Maria Bardagí Ribas Institut Joan Puig i Ferreter La Selva del Camp
479 100.75 Vito Melé Sanz Aula Escuela Europea Barcelona
479 100.75 Marc Pérez Garciapons Thau Sant Cugat del Vallès
479 100.75 Isaac Mataró Martinez Institut Alexandre Satorras Mataró
479 100.75 Albert Mandicó Sampol Institut Jaume Callís Vic
479 100.75 Bernat Jorge Gutiérrez Institut Montmeló Montmeló
479 100.75 Juan Esteban Tigreros Cano Institut Marta Mata Montornès del Vallès
479 100.75 Roger Foz Buch Virolai Barcelona
479 100.75 Zlata Usacheva IESA Institut del Teatre Barcelona
479 100.75 Amanda Yusta Nuñez Institut Antoni Pous i Argila Manlleu
479 100.75 Jan Grau Torres Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona
479 100.75 Martin de Querol de Balanzó Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
479 100.75 Mario Sanz Serrano Aula Escuela Europea Barcelona
479 100.75 Yasmin el Ouajjik Sidan Institut Montilivi Girona
495 100.5 Laia Dolz Martínez Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
495 100.5 Lucia Bianca López Helenius Institut Front Marítim Barcelona
495 100.5 Ariadna Manchado Llopis Mare de Déu de la Serra Montblanc
495 100.5 Jaume Rocosa Llugany Proa Barcelona
495 100.5 Jan Rua Casals Institut Gelida Gelida
495 100.5 Julià Geli Cervià Institut Vall de Llémena Sant Gregori
495 100.5 Adriana Oliveras Galvez Meritxell Mataró
495 100.5 Eric Pernías Pastor Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
495 100.5 Egor Zadnipryannyy Savulyak Lestonnac Barcelona
495 100.5 Sol Collellmir Monfort La Salle Bonanova Barcelona
505 100.25 Elsa Romero Plana Meritxell Mataró
505 100.25 Georgina Solsona Martínez Badalonès Badalona
505 100.25 Nerea Rouco Álvarez Thau Barcelona
508 100.0 Jan Bosch Pellicer Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
508 100.0 Jan Tarrés Solanes Institut La Valira La Seu d'Urgell
508 100.0 Jan Liñan Pérez Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
508 100.0 Max Macia Crusellas Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
508 100.0 Joel Benítez Serra Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
508 100.0 Tao Lamy Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
508 100.0 Guim Vilaregut Camps Institut Miquel Martí i Pol Roda de Ter
508 100.0 Joel Gárate Domínguez Mare de Déu dels Dolors Sant Boi de Llobregat
508 100.0 Mirian Alías Mon Mare Nostrum Tarragona
508 100.0 Félix Gargallo Sieiro Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
508 100.0 Victoria Anik Bustos Cevallos Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
508 100.0 Adriàn de Ory de León Institut Front Marítim Barcelona
508 100.0 Lluc Vilà Comas Vedruna Tordera Tordera
508 100.0 Mateo Martinez Ortega Escorial Vic
508 100.0 Isslam Amkeched Ouriaghli Institut Julio Antonio Móra d'Ebre
508 100.0 Xavier de Andrade Àlvarez Proa Barcelona
508 100.0 Bárbara Valentina Maria de Jesus Oropeza Escola Pia de Mataró Mataró
508 100.0 Sofia Flores Imparato La Salle Bonanova Barcelona
508 100.0 David Barajas Alcalde Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
508 100.0 Àlex Duró Esquerrà La Salle Bonanova Barcelona
508 100.0 Tiago Corral Díaz Institut Vilatzara Vilassar de Mar
508 100.0 Guillem Ortin López Institut Martí l'Humà Montblanc
508 100.0 Àlex Álvarez Lana Joan Pelegrí Barcelona
508 100.0 Ivette Sanchez López Institut Badalona VII Badalona
508 100.0 Cira Álvarez Andreu Cor de Maria Valls
508 100.0 Unai Alberdi Cabot Institut d'Argentona Argentona
508 100.0 Jordi Aiguabella Catalan Institut La Serra Mollerussa
508 100.0 Martí González Alonso Meritxell Mataró
536 99.75 Aleix Rocamora Durán Meritxell Mataró
536 99.75 Marta Campo Campillo El Pilar Premià de Mar
536 99.75 Paula Santos Cobos Mare de Déu de la Salut Sabadell
536 99.75 Anna Barry Koyik Institut Josep Serrat i Bonastre Barcelona
536 99.75 Míriam Sánchez Manchón Sant Josep Sant Boi de Llobregat
536 99.75 Maica Pardo Diaz Sant Lluís Barcelona
536 99.75 Aleix Boixader Gabalda Mare de Déu de la Salut Sabadell
536 99.75 Adrià Costa Robinat Montseny-Poblenou Barcelona
536 99.75 Nil Aiguadé Peña Daina Isard Olesa de Montserrat
545 99.5 Nora Plans Molas Institut Castell del Quer Prats de Lluçanès
545 99.5 Martí Quelart Corbella Institut Vilafranca 2 Vilafranca del Penedès
545 99.5 Luna Esquinas Mostazo Institut Aiguaviva Mollet del Vallès
545 99.5 Guillem Torres Vidal Sant Gregori Barcelona
545 99.5 Dídac Pérez Serra Institut d'Argentona Argentona
545 99.5 Cloe Delgado Mesa Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
545 99.5 Carlos Passarell Gallegos Bell-lloc del Pla Girona
545 99.5 Aitor Isusquiza Casellas Claret Barcelona
545 99.5 Iris Lavin Garcia Institut El Calamot Gavà
545 99.5 Neus Redondo Marquet Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
545 99.5 Paula Lara Galán Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
545 99.5 Hèctor Vergès Casado Institut Ramon de la Torre Torredembarra
545 99.5 Carolina Aso Bikbaeva Sagrada Família Lleida
545 99.5 Marc Marcé Sentís Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
545 99.5 Núria Ortega Poyato Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
545 99.5 Ivan Pino Aguilar Institut Can Planas Barberà del Vallès
545 99.5 Sara Fernández Pisa Institut Can Mas Ripollet
545 99.5 Berta Mora Magre Hamelín-Internacional Laie Montgat
563 99.25 Sasha Hernaiz González Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
563 99.25 Berta Gomez Ferrero Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
563 99.25 Maria Fuertes Fernández Petit Estel - La Nova Terrassa
563 99.25 Marina Bertran Esparrach Institut Escola Castell d'Òdena Òdena
563 99.25 Arnau Costa Cartagena Anoia Igualada
563 99.25 Anny He Shan Tecnos Terrassa
563 99.25 Patrick Boghean Institut d'Alcarràs Alcarràs
563 99.25 Alicia Úbeda Pedrós Aula Escuela Europea Barcelona
563 99.25 Guillem Mesas Llop Sant Pau Apòstol Tarragona
572 99.0 Mario Tenllado García Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
572 99.0 Carla Cruz Sánchez Institut Escola Montseny Breda
572 99.0 Haoran Zhang Chen El Carme Lleida
572 99.0 Iker Pérez Fernández Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
572 99.0 Marc Lorca Radigales Vedruna Sagrat Cor Tarragona
572 99.0 Anna Leiva Planas Institut Cirviànum de Torelló Torelló
572 99.0 Àgata Ripoll Hernández Institut Maria Espinalt Barcelona
579 98.75 Andreu Aranda Delgado Jesús Maria Sant Andreu Barcelona
579 98.75 Otger Garcia Pastallé Institut Castellbisbal Castellbisbal
579 98.75 Martí Ramon Perucho Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
579 98.75 Guillem Xifre Bascuas Diocesana Navàs
579 98.75 Nil Rossell Portillo Institut Mediterrània El Masnou
579 98.75 Marta Gómez Gómez La Salle Tarragona
579 98.75 Alba Ballespí Ventura Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
579 98.75 Diana Bellsolell Grau Sant Josep Sant Boi de Llobregat
579 98.75 Martí Corominas Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
579 98.75 Nil Molas Pelfort Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
579 98.75 Àlex Mota Marimón Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
579 98.75 Alex Ejarque Añaños Asunción de Nuestra Señora Barcelona
579 98.75 Aitana Barea Xuclà Prats de la Carrera Palafrugell
579 98.75 Oriol Herrero Torné Institut L'Alzina Barcelona
579 98.75 Mª del Mar Pera Torres Pineda L'Hospitalet de Llobregat
579 98.75 Rita Bis Tavira Aula Escuela Europea Barcelona
579 98.75 Elsa Cusó Rodríguez Mireia Montgat
579 98.75 Daniel Enric Meza Barreto Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
579 98.75 Marta Molero Martos Institut Jaume I Salou
579 98.75 Jordi Serradesanferm Córdoba Cervetó Granollers
579 98.75 Carla Torrents Bosch Thau Sant Cugat del Vallès
579 98.75 Yoel Fraguas Márquez Institut Josefina Castellví i Piulachs Viladecans
579 98.75 Berta Bota Palma Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
579 98.75 Gael Cana García Institut 9 de Santa Coloma de Gramenet Santa Coloma de Gramenet
579 98.75 Yuehan Gao Xu Hamelín-Internacional Laie Montgat
579 98.75 Ivet Coma Rodríguez Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
579 98.75 Hector Sánchez López Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
579 98.75 Pau Bueno Llurba Institut Isaac Albéniz Badalona
579 98.75 Nit Colom Marco Escorial Vic
608 98.5 Gonzalo Angulo Arias La Salle Tarragona
608 98.5 Jan Lluís Alberich Llor Sant Boi de Llobregat
608 98.5 Joana Pla Pujol La Vall BELLATERRA
608 98.5 Iu Coll Guirro Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
608 98.5 Gina Porterias Ferrer Institut Alexandre Deulofeu Figueres
608 98.5 Ferran Chueca Sancho Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
608 98.5 Bruna Peirón Sallant Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
608 98.5 Sergi Marsol Rios Institut Manuel de Montsuar Lleida
608 98.5 Mariona Diaz Comellas Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
608 98.5 Júlia Amat Davins IPSI Barcelona
608 98.5 Jan Pol Naharro Roca Institut d'Auro Santpedor
608 98.5 Laia Nomen Rodríguez Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
608 98.5 Torrents Alfonso Hernández Institut Jaume I Salou
621 98.25 Ainet Pons Clota Institut Mollerussa IV Mollerussa
621 98.25 Elena García Coloma Aula Escuela Europea Barcelona
621 98.25 Zhen Han Lin Institució Tarragona Reus
621 98.25 Martí Güell Sabaté Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
621 98.25 Pol Martinez Través Institut Manolo Hugué Caldes de Montbui
621 98.25 Amy Donaldson Lloret Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
621 98.25 Maria Ruiz López Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
621 98.25 Asier Otal González Montserrat Cerdanyola del Vallès
621 98.25 Anna Fabra Suñé Escola Montagut Vilafranca del Penedès
621 98.25 Martí Reda Brussosa Montessori-Palau Girona
621 98.25 Mateo Neira González Institut Quatre Cantons Barcelona
621 98.25 Guifré Bota Gualló Institut Pedralbes Barcelona
633 98.0 Ariadna Barriendos Figueras Escola Montagut Vilafranca del Penedès
633 98.0 Frida Morros Aguilella Infant Jesús Barcelona
633 98.0 Pau Calle Medina Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
633 98.0 Yanghao Xia Betània-Patmos Barcelona
633 98.0 Pau Mauri Barbe Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
633 98.0 Teo Mendizábal Colominas John Talabot Barcelona
633 98.0 Glòria Muñoz Massó Claret Valls
633 98.0 Martina Farré Alcaraz Institut Sunsi Móra Canet de Mar
633 98.0 Alejo Mas Sintes La Salle Bonanova Barcelona
642 97.75 Paula Abella García Mare de Déu de la Salut Sabadell
642 97.75 Bruno Marín Pujol Institut Duc de Montblanc Rubí
642 97.75 Martina Mauri Guisasola Sant Gregori Barcelona
642 97.75 Martina Monje Arauz Sant Pau Apòstol Tarragona
646 97.5 Jan Manresa Jarne Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
646 97.5 Pau Ferrer Espaxs Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
646 97.5 Èlia Bolumar Rivas Institut Tarragona Tarragona
646 97.5 Genís Castellà Alegre Institut Intermunicipal del Penedès Sant Sadurní d'Anoia
646 97.5 Quirze Asenjo Pradas Institut Ermessenda de Girona Girona
646 97.5 Ciro Matas Sandoz Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
646 97.5 Haoran Shan Frangoal Castelldefels
646 97.5 Martina Call Muñoz Llor Sant Boi de Llobregat
646 97.5 León Sagüés Enrich Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
646 97.5 Martina Pi Saura Institut Montilivi Girona
646 97.5 Júlia Lianes Batlle Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
646 97.5 Joy Walsham Bellosta Thau Sant Cugat del Vallès
646 97.5 Bruna Pla Vich Les Alzines Girona
646 97.5 Marçal Rodríguez Prat Institut Josep Brugulat Banyoles
646 97.5 Anna Xifré Kasperskaya Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
646 97.5 Arnau Alsina Pujals L'Avet Roig Sant Celoni
646 97.5 Sergi Sanahuja Castells Institut Dertosa Tortosa
646 97.5 Artemii Shcherbakov Institut Antoni Ballester Mont-roig del Camp
646 97.5 Laia Saladié García Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
646 97.5 Pau Rubio Hernández Goar Viladecans
646 97.5 Miguel Ángel Fernández Navarro Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
646 97.5 Albert Roca Gibert Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
646 97.5 Alarcón Carmona Darío Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
646 97.5 Ferran Verdú García Roca Barcelona
646 97.5 Edna Lluent Perarnau Institut Pere Fontdevila Gironella
646 97.5 David Ortega León Sagrada Família - Sant Andreu Barcelona
646 97.5 Gerard Mancilla Carmona Institut El Sui Cardedeu
646 97.5 Sergi Expósito Ferrero Bell-lloc del Pla Girona
646 97.5 Lucas Carrasco Povedano Piaget Barcelona
646 97.5 Fortià Aliana Gorchs Institut Joan Brossa Barcelona
646 97.5 Vinicius Tickler Mariano Institut Terra Roja Santa Coloma de Gramenet
646 97.5 Mariana Fernández de Páramo Betània-Patmos Barcelona
678 97.25 Ferran Flores Martínez Institut El Foix Santa Margarida i els Monjos
678 97.25 Zhiwen Li Josep Tous Barcelona
678 97.25 Aina Gómez Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
678 97.25 Maria Garriga Institut Sant Elm Sant Feliu de Guíxols
678 97.25 Ot Rovira Serra Institut Miquel Bosch i Jover Artés
678 97.25 Maria Bellido Amat Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
678 97.25 Edgar Jiménez Chaves Institut Torre Roja Viladecans
678 97.25 Jan Creus Marsà Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
678 97.25 Erik Carcelén Vázquez Institut Moisès Broggi Barcelona
678 97.25 Cam Arbonés Sogas Escola Montagut Vilafranca del Penedès
678 97.25 Valeria Montero Cáceres Mireia Montgat
678 97.25 Marçal Canadell Costa Institut Miquel Martí i Pol Roda de Ter
678 97.25 Martina Nualart Valls Institut Vil·la Romana La Garriga
678 97.25 Carla Salazar Palacios La Vall BELLATERRA
678 97.25 Xavier Torras Campos Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
678 97.25 Aitor Ruiz Bernaus El Puig Esparreguera
678 97.25 Joan Espuny Bertomeu Institut Camarles Camarles
695 97.0 Ona Marzà Vilanova Joan Pelegrí Barcelona
695 97.0 Ona Montoro Sanz Institut Vila de Gràcia Barcelona
695 97.0 Ingrid Iracheta Sala Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
695 97.0 Duna Alsina Vilamala Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
695 97.0 Martina de Miguel Babot Institució Tarragona Reus
695 97.0 Mar Massó Sala Thau Barcelona
695 97.0 Ángel Garcia Bayo Povill Olesa de Montserrat
695 97.0 Cinta Sabaté Pons Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
703 96.75 Lídia Campos Egea Institut de Vilafant Vilafant
703 96.75 Diego Guerrero Egea Puigcerver Reus
703 96.75 Nil Reig Lorente Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
703 96.75 Julieta Leiva Planas Betània-Patmos Barcelona
703 96.75 Ventura Hita Sancho Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
703 96.75 Lucía Fernández Moreno Madre Sacramento Sant Just Desvern
703 96.75 Teo Gómez Augé Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
703 96.75 Emily Fu Sun Mare de Déu del Carme Tarragona
703 96.75 Natàlia Vergara Foster Daina Isard Olesa de Montserrat
703 96.75 Jan Majó Blavi Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
713 96.5 Mario Gonzalez Martinez Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona
713 96.5 Cesc Àvila Gleyal Institut Joan Mercader Igualada
713 96.5 Lucia Gutiérrez Pérez Escorial Vic
713 96.5 Judit Pelfort Torramorell Institut de Puig-reig Puig-reig
713 96.5 Marcos Ortega Cámbara Pare Enric d'Ossó L'Hospitalet de Llobregat
713 96.5 Alex Valderrama Vázquez Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
719 96.25 Petr Miroshnikov Vedruna Palamós
719 96.25 Emmanuel Ray Parnell La Salle Girona
719 96.25 Mariona Gómez Andreu Mare de Déu del Carme Tarragona
719 96.25 Guillem Pratsdesaba Casanova Institut Pedralbes Barcelona
719 96.25 Yasmine León Palomero Sagrada Família - Sant Andreu Barcelona
719 96.25 Reims Mikaelian Shahinyan Institut Sunsi Móra Canet de Mar
719 96.25 Salman el Haouzi el Azzouzi Prats de la Carrera Palafrugell
719 96.25 Eduard Llagostera Saltor Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
719 96.25 Shun Esteve Takahashi Institut Joan Oró Martorell
719 96.25 Ivet Talarn Pera SEK-Catalunya La Garriga
719 96.25 Edurne Rocafull Hinojosa Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
719 96.25 Dídac Jimenez Sierra Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
719 96.25 Hugo Navarro Parés St. Paul's School Barcelona
719 96.25 Abel Guirado Dalmau Institut Font del Ferro Palafolls
719 96.25 Núria Pané Binefa Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
719 96.25 Pau Collet Priu Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
719 96.25 Berta Hernández Montaner Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
719 96.25 Marc Pons Bahí La Salle Mollerussa
719 96.25 Pol Sardañes Vidales Institut Martí Pous Barcelona
719 96.25 Júlia Donker Gisbert Sagrat Cor El Vendrell
719 96.25 Laura Marín Escribano Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
719 96.25 Abril Espinosa Casadevall Institut Sant Quirze Lloret de Mar
719 96.25 Jan Nadal Solà Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
719 96.25 Biel Valls Fernández Avenç Sant Cugat del Vallès
719 96.25 Aina Farrés Vázquez Institut Alfons Costafreda Tàrrega
719 96.25 Manel López Fernández Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
719 96.25 Joanna Pastor Miguel Anna Ravell Barcelona
719 96.25 Yinhao Wang Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
719 96.25 Xavier Lao Pérez Mare de Déu del Carme Terrassa
719 96.25 David Martínez del Río Institut Front Marítim Barcelona
719 96.25 Berta Obiol Bernadàs Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
719 96.25 Saioa Jorrin Romero Jesús Maria Badalona
751 96.0 Hugo Moreno Carranza Institut El Calamot Gavà
751 96.0 Aina Manresa Taribó Cervetó Granollers
751 96.0 Jordi Galceran Vinyals Sant Jordi Fornells de la Selva
751 96.0 Adam Ajbir Mamouni Institut de Terrassa Terrassa
751 96.0 Raúl Martínez Martín Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
751 96.0 Iago Sabel Palacios Infant Jesús Barcelona
751 96.0 Irene Aymamí Nicolás Mireia Montgat
751 96.0 Aleix Cos Junyent Institut Gelida Gelida
751 96.0 Lucas Segura Sánchez Providencia del Corazón de Jesús Barcelona
751 96.0 Paula Galceran Puerto Institut Fontanelles Les Borges del Camp
751 96.0 Marc Loran Valdepeñas Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
751 96.0 Noelia Simonen Vega Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
751 96.0 Violeta Sánchez-crespo Puig Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
751 96.0 Ainhoa Martín Aguilera Institut Celestí Bellera Granollers
751 96.0 Mar Puigdevall Gironès Institut Pla de l'Estany Banyoles
751 96.0 Lucía Liria Delgado El Clot Barcelona
751 96.0 Ivan Georgiev Krastev Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
751 96.0 Ot Teixidó Aguilar El Roser Sant Julià de Vilatorta
751 96.0 Carla Martos Pérez Llor Sant Boi de Llobregat
770 95.75 Lucia Antonella Lasa Falzetta Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
770 95.75 Melina Moreno Romero Institut de Masquefa Masquefa
770 95.75 Victor Barenys Coll Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
770 95.75 Martina Murillo Leon Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
770 95.75 Marc Barrera Bordas La Salle Bonanova Barcelona
770 95.75 Daniel Pereira Caballero Institut Ramon Casas i Carbó Palau-solità i Plegamans
770 95.75 Elna Moliner Pérez Escola Pia de Sabadell Sabadell
770 95.75 Arnau Calles Pérez El Clot Barcelona
770 95.75 Eudald Inglés López Institut de Pallejà Pallejà
770 95.75 Paula Chaves Montero Institut Escola Montseny Breda
770 95.75 Jana Fulla Núñez de Prado Institut Escola Els Tres Pins Vallromanes
770 95.75 Oriol Royo García Institut Ernest Lluch Barcelona
770 95.75 Arcadi Sanmartín Claver Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
770 95.75 Pau Gomà Berganza Institut Damià Campeny Mataró
770 95.75 Emili Albó Institut Sant Elm Sant Feliu de Guíxols
770 95.75 Naia Campos Alos Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
786 95.5 Gina Ordeig Cabarrocas Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
786 95.5 Aina Colomer Capdevila Institut Cirviànum de Torelló Torelló
786 95.5 Amelie Peñuela Camacho La Vall BELLATERRA
786 95.5 Macià Sansa del Hoyo Escola Montagut Vilafranca del Penedès
786 95.5 Guillem Rabert Verdaguer Escolàpies Figueres Figueres
786 95.5 Daniel Pallàs Jordà Montseny-Poblenou Barcelona
786 95.5 Guillem Valls Santos Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
786 95.5 Eduardo Blázquez Velasco Institut d'Alella Alella
786 95.5 Alexandrina France Studak Institut Polinyà Polinyà
786 95.5 Dario Lorenzo Arboleda Betània-Patmos Barcelona
786 95.5 Pol Pocino Roura Institut Abat Oliba Ripoll
786 95.5 Laura Fontas Fuentes Institut Montilivi Girona
786 95.5 Nicole Fuentes Gonzalez Els Arcs Barcelona
786 95.5 Pau Argelaga Solé Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
786 95.5 Fankai Sun Institut Joan d'Àustria Barcelona
786 95.5 Jeroni Perearnau Teixidor Institut Abat Oliba Ripoll
786 95.5 Irene Dachs Vidal Institut Pere Barnils Centelles
786 95.5 Marc Gozalbo Báguena Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
786 95.5 Aura Mataró Martinez Institut Alexandre Satorras Mataró
786 95.5 Gina Peña Tortell Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
806 95.25 Pere Paladini Casas Thau Sant Cugat del Vallès
806 95.25 Joan Bruguera Bassagañas Institut Escola Greda Olot
806 95.25 Sarai Lynch Deschouwer Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
806 95.25 Rubén Jiménez Burriel Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
806 95.25 Lucia Gutiérrez Notario Institut Vilatzara Vilassar de Mar
806 95.25 Pep Merino Bravo Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
806 95.25 Àitor Gerbeau Panadés Institut Ernest Lluch Barcelona
813 95.0 Carla López Fallas Sagrada Família - Sant Andreu Barcelona
813 95.0 Arnau Playà Cuscullola Oms i de Prat Manresa
813 95.0 Nil Nevado Estany Institut Fort Pius Barcelona
813 95.0 Roger Salvador Bito Escola Pia de Terrassa Terrassa
813 95.0 Judit Figueras Vitolo El Carme Sabadell
813 95.0 Magí Fandos Hernández Institut Candelera L'Ametlla de Mar
813 95.0 Dídac Chacón Montero Institut Manuel de Montsuar Lleida
813 95.0 Abril Ibáñez Cuadrat Institut El Joncar Barcelona
813 95.0 Nil Ribalta Espinet Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
813 95.0 Albert López Pla Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
813 95.0 Ona Perarnau Valls Institut La Valira La Seu d'Urgell
813 95.0 Samuel Llonch Lozano Institut Castellbisbal Castellbisbal
813 95.0 Alan Louro Coelho Aula Escuela Europea Barcelona
813 95.0 Huiyan (lidia) Jin Hamelín-Internacional Laie Montgat
813 95.0 Bernat de Gea Serras Institut d'Argentona Argentona
813 95.0 Abril Rupérez del Valle Institut Joan d'Àustria Barcelona
813 95.0 Hernán García Ramos Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
813 95.0 Paula Tudanca Orozco Institut Salvador Espriu Barcelona
813 95.0 Judit Acuña Curto Institut Dertosa Tortosa
813 95.0 Cesc Torrades Abad Institut Almatà Balaguer
813 95.0 Darius Constantin Bogoslov Institució Tarragona Reus
813 95.0 Gabriela Pla Santamaria Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
813 95.0 Gras Dauer Elias Manuel Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
813 95.0 Enzo Allende Chenu Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
813 95.0 Roger Suja Gordillo Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
813 95.0 Genís Franch Gallego Institut de Deltebre Deltebre
813 95.0 Yelena Fernández Adou Institut Jaume Balmes Barcelona
813 95.0 Èric Poch Garcia Institut Joan Mercader Igualada
813 95.0 Fabio Giustolisi Fuentes Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
813 95.0 Marçal Fàbregas Roig Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
813 95.0 Gerard Ballester Estany Tecnos Terrassa
813 95.0 Dante González Gámez Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
813 95.0 Emma Rusiñol Salvador Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
813 95.0 Aritz Stelzer Aguilera Institut Vila de Gràcia Barcelona
813 95.0 Tomás Marqués Trigueros Els Arcs Barcelona
848 94.75 Nerea Fernández Miguel Institut Vila-seca Vila-seca
848 94.75 Ariadna Oliva Planas Escorial Vic
848 94.75 Anna Casases Pratsavall Escola Pia de Sabadell Sabadell
848 94.75 Rafael Vidal Lykova Mestral Sant Feliu de Llobregat
848 94.75 Pol Rigat Perez Institut Montilivi Girona
848 94.75 Anna Buch Vidiella Institut Cabrils Cabrils
848 94.75 Emma Martí Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
848 94.75 Àlex Serrano-codina Darnell IPSI Barcelona
848 94.75 Maria Quintana Vega Asunción de Nuestra Señora Barcelona
848 94.75 Inés Pérez Esquíroz Institut Escola de Torrelles Torrelles de Llobregat
848 94.75 Arlet Ginabreda Roura Institut Josep Brugulat Banyoles
848 94.75 Carla Canyelles Ramos La Salle Manresa
848 94.75 Núria Ollés Segarra Institut d'Argentona Argentona
848 94.75 Beth Redondo Otero Meritxell Mataró
848 94.75 Marta de las Heras Sagredo Santa Teresa de Jesús Tarragona
848 94.75 Àlex Ferrer March Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
848 94.75 Berta Torralba Olivé, Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
848 94.75 Martí Montagut Arín Institut Vil·la Romana La Garriga
848 94.75 Anna Barrubes Llorensí Aula Escuela Europea Barcelona
848 94.75 Ona Suana Noguera Escola Pia de Terrassa Terrassa
848 94.75 Laia Roura Castells Institut Peralada Peralada
869 94.5 Adrià Solano de Zea IPSI Barcelona
869 94.5 Medir Alzuria Martorell Institut Badia i Margarit Igualada
869 94.5 Aritz Da Silva Vékony Institut Alexandre Satorras Mataró
869 94.5 Paula Hontecillas Herrera Oms i de Prat Manresa
869 94.5 Carlota Mogas Rivaya Avenç Sant Cugat del Vallès
869 94.5 Aleix Gómez Balliu La Salle Girona
869 94.5 Armand Hernando Aguilar Institut Escola ARTS Barcelona
869 94.5 Sergio Castillo Sáez Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
869 94.5 Hector Alvarez Castiñeira Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
869 94.5 Aniol de la Vega Casanovas Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
869 94.5 Mònica Pubill Gómez Empordà-San José Roses
869 94.5 Alba Sendra Rubió La Salle Manresa
869 94.5 Marcel Casassas Sanz Institut Escola d'Oliana Oliana
869 94.5 Aina Gutiérrez Duran Institut Pedralbes Barcelona
869 94.5 Raúl Martínez Esteban Institut Sunsi Móra Canet de Mar
869 94.5 Salma Kechaf Aoulad Sellam Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
869 94.5 Mario Parga González Institut Intermunicipal del Penedès Sant Sadurní d'Anoia
869 94.5 Ian Ortiz Morla Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
869 94.5 Arnau Sánchez Cosp Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
888 94.25 Luís Jiménez Torija Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
888 94.25 Teo Schiavon Falcó Súnion Barcelona
888 94.25 Leo Tonon Sec. d'Institut Bosc de Montjuïc Barcelona
888 94.25 Marçal Bertran Segura Sant Josep Vilafranca del Penedès
888 94.25 Nora Pampliega Méndez Sagrada Família - Sant Andreu Barcelona
888 94.25 Ferran Sánchez Rojals FEDAC-Lleida Lleida
888 94.25 Rayan Amine Amine Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
888 94.25 Emma Soler Bahima Institut Montserrat Barcelona
888 94.25 Núria Garcia Calsina Daina Isard Olesa de Montserrat
888 94.25 Carmen Ferrer Camí Betània-Patmos Barcelona
888 94.25 Pau Minguez Arroyo Escola Pia d'Igualada Igualada
888 94.25 Claudia Serrano Márquez Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
900 94.0 Marc Pujol-xicoy Pretel Lestonnac Barcelona
900 94.0 Èlia Carbó Mascorda Empordà-San José Roses
900 94.0 Pere Juncadella Plana Institut Vall de Llémena Sant Gregori
900 94.0 Nizar Shaim Cisneros Institut Apel·les Mestres L'Hospitalet de Llobregat
900 94.0 Zhichen Li Institut Dr. Puigvert Barcelona
900 94.0 Carla Bosque Roig Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
900 94.0 Guillem Ronda Hidalgo Claret Valls
900 94.0 Zineb Belhachmi Lazaar Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
900 94.0 Octavi Sánchez Lledós Sagrat Cor-Diputació Barcelona
900 94.0 Jordina Valls Roca Aula Escuela Europea Barcelona
910 93.75 Adrià Turon Planella Institut de Vilablareix Vilablareix
910 93.75 Gerard Tomé Cabot Institut d'Argentona Argentona
910 93.75 Miquel Torres Ciurana Sant Pau Apòstol Tarragona
910 93.75 Fei Ya Wu Asunción de Nuestra Señora Barcelona
910 93.75 Joyce García Sánchez Institut L'Alt Berguedà Bagà
910 93.75 Marc Zaragoza Bote, Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
910 93.75 Eliott Poux Institut Mediterrània El Vendrell
910 93.75 Marc Camín Jurado Jesús, Maria i Josep Barcelona
910 93.75 Joel Gutiérrez Lázaro Sec. d'Institut El Bruc Riells i Viabrea
910 93.75 Biel García Pedro Institut Badalona VII Badalona
910 93.75 Arnau Giné Jariot Montserrat Cerdanyola del Vallès
910 93.75 Queralt Valls Roigé Institut Pons d'Icart Tarragona
910 93.75 Candela Malo Guerra Montserrat Barcelona
910 93.75 Alba García Sánchez Badalonès Badalona
910 93.75 Jaume Pagès Becerril Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
910 93.75 Biel Fernández Albert Institut Castellbisbal Castellbisbal
910 93.75 Anna Casellas Cervià Institut Pla de l'Estany Banyoles
910 93.75 Arlet Gelis Armenjach Tecnos Terrassa
910 93.75 Oriol Anglí Brunet Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
910 93.75 Àlex Rejas Quesada Institut Damià Campeny Mataró
910 93.75 Jorgina Pi Capell Institut Montilivi Girona
910 93.75 Teruel Nieto Marc Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
910 93.75 Jana Pous Farran Súnion Barcelona
910 93.75 Marina Tella Garcia Cor de Maria Valls
910 93.75 Theo Gomariz Sucupira Institut Jaume Balmes Barcelona
910 93.75 Núria Loriente Birlanga FEDAC-Lleida Lleida
910 93.75 Pau Pouget Fa Arrels Barcelona
910 93.75 Jacme Antoni Vila Joven Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
910 93.75 Oriol Fraile González Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
910 93.75 Max Palau Sanchez Thau Barcelona
910 93.75 Martina Deulofeu X Institut Puig Cargol Calonge
910 93.75 Gabriel Guillo Julibert Llor Sant Boi de Llobregat
910 93.75 Franco Agustín García Marcos Súnion Barcelona
910 93.75 Judit Carol Armengou Institut Guillem de Berguedà Berga
910 93.75 Daniela Pitzalis Cuevas Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
910 93.75 Eric Cruz Flores Badalonès Badalona
910 93.75 Paula Bea López Institut Can Periquet Palau-Solità i Plegamans
910 93.75 Luca Masià Martínez Institut Ramon Berenguer IV Amposta
910 93.75 Martina Pareras Esteve Sagrats Cors Centelles.
910 93.75 Andrea García Pérez Palcam Barcelona
910 93.75 Grant Aurelio Xu Kayen Maristes Sants - les Corts Barcelona
910 93.75 Pedro Neira Hita Institut Pere Fontdevila Gironella
910 93.75 Josep Gil Chirinos Sant Domènec Savio Badalona
953 93.5 Aitana Martínez Girón Lestonnac Mollet del Vallès
953 93.5 Elsa Nolla Conill Institut Joan Mercader Igualada
953 93.5 Maksym Mashtalyar - Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
953 93.5 Adrián Abeijón Triviño Puigcerver Reus
953 93.5 Rinat Kharisov Semchuk Institut Mediterrània El Masnou
953 93.5 Marta Pérez Castellano Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
953 93.5 Matteo Bettarini Gimeno Súnion Barcelona
953 93.5 Aloma Garolera Perich Institut d'Alella Alella
953 93.5 Alvaro Pons Echevarría Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
953 93.5 Biel Marimon Giménez Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
953 93.5 Javier Izquierdo Gómez Sec. d'Institut Xaloc Sant Pere de Ribes
953 93.5 Eloi Comas Gelpi Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
953 93.5 Bernat Pachès Riera Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
953 93.5 Adrià Arboix García Claret Barcelona
953 93.5 Bruno Casajús Parra Institut Front Marítim Barcelona
953 93.5 Julia Ros Mora Institut La Segarra Cervera
953 93.5 Sophie Grace Whitham John Talabot Barcelona
953 93.5 Cian Drummey Baylach Institut d'Argentona Argentona
953 93.5 Luis González Andrés Sant Miquel Barcelona
953 93.5 Albert Nadal Institut Sant Elm Sant Feliu de Guíxols
973 93.25 Emma Morris Cerezo Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
973 93.25 Caïm Martínez Brió Institut La Riera Badalona
973 93.25 Nahia Bidarte Aymerich Sant Jordi Fornells de la Selva
973 93.25 Daniel Barrera Sanz Institut Can Periquet Palau-Solità i Plegamans
973 93.25 Raúl Barba Hernandez Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
973 93.25 Eloi Bardera Farrés Institut Montilivi Girona
973 93.25 Iria Gibert Terrades Sant Felip Neri Barcelona
973 93.25 Pablo José Ricardo Aguza Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
973 93.25 Martí Dimas Lladó Institut La Riera Badalona
973 93.25 Mohamed el Hassouni el Hassouni Institut Montgrí Torroella de Montgrí
973 93.25 Valentina Tarradas de la Corte Montseny-Poblenou Barcelona
973 93.25 Ariadna Díaz Freixanet Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
973 93.25 Júlia Morte Vilar Institut Front Marítim Barcelona
973 93.25 Joel Pérez Vázquez Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
973 93.25 Adrià Mateos Muñoz Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
973 93.25 Óscar Cabero Prieto Institut de Vilablareix Vilablareix
973 93.25 Pablo Broner Álvarez Aula Escuela Europea Barcelona
973 93.25 Pol Brull Pla Vedruna Palamós
973 93.25 Ona Canut Castillo Aula Escuela Europea Barcelona
973 93.25 Abel Tubella Reina Institut Vall d'Arús Vallirana
993 93.0 Simón de Torres de Sert Institut Jaume Balmes Barcelona
993 93.0 Laia Miró Carbó Claret Barcelona
993 93.0 Biel Vilches Pijuan Sant Nicolau Sabadell
993 93.0 Lucía Romano Gámez Badalonès Badalona
993 93.0 Teseo Bastian Coba Chapa Institut Vila de Gràcia Barcelona
993 93.0 Guiu Vila Graupera Institut Serra de Noet Berga
993 93.0 Wenghao (jacky) Ye Hamelín-Internacional Laie Montgat
993 93.0 Jan Gall Rubio Institut La Segarra Cervera
1001 92.75 Samay Ball Mitchell Institut Vinyet Sitges
1001 92.75 Martí Erra Masana Institut Escola Marta Mata Torelló
1001 92.75 Ariadna Gasulla Garcia Maristes Montserrat Lleida
1001 92.75 Judit Hernández Sisteré La Presentació Reus
1001 92.75 Martina Pericot Martínez Institut Maremar El Masnou
1001 92.75 Jordi Jacas Aguiló Avenç Sant Cugat del Vallès
1001 92.75 Clàudia Llabina Palomares Institut Caterina Albert Barcelona
1001 92.75 Aldrich Vyrel Agno Belenzo Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1001 92.75 Peixian Wu Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
1001 92.75 Bruna Domingo Rubio Institut Carles Rahola i Llorens Girona
1001 92.75 Berta Vives Roca Institut Vila de Gràcia Barcelona
1001 92.75 Valeria Inio Molina Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
1001 92.75 Andrea Torres Andrews Escola Montagut Vilafranca del Penedès
1014 92.5 Diego Solé Gomez La Salle Reus
1014 92.5 Yolanda Avdalian Eganyan Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
1014 92.5 Eudald Zapater Barba Institut Escola ARTS Barcelona
1014 92.5 Eric Palacios Artola Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona
1014 92.5 Aran Escolà Queralt Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
1014 92.5 Carlit Tölkkö Valledor Sec. d'Institut Begues Begues
1014 92.5 Marc Garolera Prior Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
1014 92.5 Clara Villanueva Muntané Anoia Igualada
1014 92.5 Cesc Aumatell Hortalà Institut La Garrotxa Olot
1014 92.5 Biel Solana Olalla FEDAC-Lleida Lleida
1014 92.5 Miquel Pau García Rodríguez Llor Sant Boi de Llobregat
1014 92.5 Ethan Vargas Ortiz Institut Intermunicipal del Penedès Sant Sadurní d'Anoia
1014 92.5 Javi Hoyos Institut Voltrera Abrera
1014 92.5 Berta Tobella Jacomet Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
1014 92.5 Aitana Arredondo Rodríguez Sec. d'Institut El Bruc Riells i Viabrea
1014 92.5 Aran Pont Flores Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
1014 92.5 Xènia Sabaté Genius El Clot Barcelona
1014 92.5 Quim Salvà Ribó Institut Pere Barnils Centelles
1014 92.5 Anna Anguera Gironés Sant Miquel Barcelona
1014 92.5 Hugo Sanchez Rienda Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet
1014 92.5 Paula Navarro Bonjorn Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
1014 92.5 Adrià Sánchez Bonet Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
1014 92.5 Sara Valero Velasco Institut Investigador Blanxart Terrassa
1014 92.5 Kora Alcaide Marco Sec. d'Institut Tiana Tiana
1014 92.5 Marc Daniel Libeg Institut Torrevicens Lleida
1014 92.5 Noa Arandía Muela Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
1014 92.5 Joan Barberá Panadès Casa del Roure Barcelona
1014 92.5 Pau González Gaona Bell-lloc del Pla Girona
1014 92.5 Santi Queralt Alarcón Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1014 92.5 Bernat Roselló Rosales Mare de Déu de la Serra Montblanc
1014 92.5 Gerard Blanxart Pous Súnion Barcelona
1014 92.5 Júlia Molina Montagut Institut Fort Pius Barcelona
1014 92.5 Naïm Jamal Hernández Institut Les Corts Barcelona
1014 92.5 Oriol Prat Juandó La Salle Girona
1014 92.5 Pablo Vila Alarcón El Clot Barcelona
1014 92.5 Giselle Alessandra Asencio Carrillo Institut L'Estatut Rubí
1014 92.5 Bruno Fernández Manrique Institut Montserrat Roig Barcelona
1014 92.5 León Repullés Llobet Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona
1014 92.5 Eduard Sánchez Granados Institut Vil·la Romana La Garriga
1053 92.25 Nora Vera Viciana Institut-Escola Guillem de Balsareny Balsareny
1053 92.25 Júlia Roig Sánchez Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
1053 92.25 Lea Hernàndez Arredondo Institut Escola Montseny Breda
1053 92.25 Gerard Vancells Casañe Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
1053 92.25 Cèlia Fernandez Miranda Institut Fonts del Glorieta Alcover
1053 92.25 Aleix Vidal Hervas Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
1053 92.25 Gabriela Pérez Pérez Institut Vall d'Hebron Barcelona
1053 92.25 Guillem Gràcia Miró Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
1053 92.25 Helena Vidal Corominas Thau Barcelona
1053 92.25 David Mínguez Romero Institut Torrevicens Lleida
1053 92.25 Àlex Oró Justo Institut La Mitjana Lleida
1053 92.25 Hernández Aguilar Atenea Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
1053 92.25 Paula Palomo Peregrina Maria Ward Badalona
1053 92.25 Roger Planas Reixach Institut Josep Brugulat Banyoles
1053 92.25 Biel Ramo Casas Institut Dolors Aleu Barcelona
1053 92.25 Gabriel Candalija Gil Institut Duc de Montblanc Rubí
1053 92.25 Daniel Kang Xu Maristes Sants - les Corts Barcelona
1053 92.25 Wei Yu Huang Salesians Sabadell Sabadell
1053 92.25 Romà Pailhez Subirà Sant Gregori Barcelona
1072 92.0 Clara Torrents Mayans Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1072 92.0 Martí Picorelli Busqué Institut Montserrat Roig Barcelona
1072 92.0 Pablo Joan Palacios Durand Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
1072 92.0 Ona Prats Puig Tecnos Terrassa
1072 92.0 Mila Delvalle Alonso Pare Enric d'Ossó L'Hospitalet de Llobregat
1072 92.0 Estel Marsal Perarnau Tecnos Terrassa
1072 92.0 Aleix Aibar Baleñà Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
1072 92.0 Júlia Corrales Moreno Sec. d'Institut Begues Begues
1072 92.0 Alèxia Gesé Fondevila Vedruna Balaguer Balaguer
1072 92.0 Júlia Herrerías Benítez Institut Jaume Balmes Barcelona
1072 92.0 Uma Planelles Fernández Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1072 92.0 Joan Lilley Vilella Institut S'Agulla Blanes
1072 92.0 Arnau Mitjà Caballero Institut Sunsi Móra Canet de Mar
1072 92.0 Àlex Castellà X Barja Aula Escuela Europea Barcelona
1072 92.0 Gerard Bondia Torres Institut Sant Elm Sant Feliu de Guíxols
1072 92.0 Sabina Maresma Roig Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
1072 92.0 Abril Torras Villanueva Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
1072 92.0 Marc Paredes Picazo Sant Pau Apòstol Tarragona
1072 92.0 Mauro Gómez Teruel Betània-Patmos Barcelona
1072 92.0 Judit Baena Bautista Oms i de Prat Manresa
1072 92.0 Lina Pericot Gautschi Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
1072 92.0 Bru Bartumeus Solanas Institut Vall de Llémena Sant Gregori
1072 92.0 Marina Lara Miralles Sant Nicolau Sabadell
1072 92.0 Lluc Lleonart Saez Tabor Santa Perpètua de Mogoda
1096 91.75 Màrius de Batlle Gabàs Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1096 91.75 David Silvestre Hidalgo Montseny-Poblenou Barcelona
1096 91.75 Anaïs Bellmunt Bella Institut d'Auro Santpedor
1096 91.75 Biel Tomás Baena Sagrat Cor El Vendrell
1096 91.75 Ivet Arribas Coronado Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
1096 91.75 Marc Pallejà Bonamaison Sec. d'Institut Tiana Tiana
1096 91.75 Marc Ruiz Clari Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
1096 91.75 Tareq Said Salti Institut Escola Industrial Sabadell
1096 91.75 Laia Lorenzo Burghila Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
1096 91.75 Rubén González Danús Puigcerver Reus
1096 91.75 Leo Minuesa Casas Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
1096 91.75 Alfred Peris Ortega Escola Pia de Calella Calella
1108 91.5 Maria Casas Barberan Daina Isard Olesa de Montserrat
1108 91.5 Alèxia Delgado Juez Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
1108 91.5 Cesc Canadell Xutglà Institut Escola Greda Olot
1108 91.5 Adrià Rodríguez Martínez Institut Joan Segura i Valls Santa Coloma de Queralt
1108 91.5 Jordi Ladrón García-villaraco Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
1108 91.5 Jan Floriach Mata Institut de Viladecavalls Viladecavalls
1108 91.5 Eva Guarner Martínez Claret Barcelona
1108 91.5 Miquel Roigé Fabregat Institut Vila-seca Vila-seca
1116 91.25 Laura Formatger Devesa Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
1116 91.25 Aitana Méndez Solis Institut Ramon Casas i Carbó Palau-solità i Plegamans
1116 91.25 Jan Ferré Alfonso Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1116 91.25 Víctor Serra Ortiz Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
1116 91.25 Martí Ródenas Armengol Escola Pia de Mataró Mataró
1116 91.25 Mohamed Reda Haddouch Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
1116 91.25 Rita Navarro Milà La Salle Horta Barcelona
1116 91.25 Maria Masoliver Rovira Institut Josep Brugulat Banyoles
1116 91.25 Lis Núñez Rovira Institut Joan Oró Lleida
1116 91.25 Lin Na Wang Zhang Institut Bosc de la Coma Olot
1116 91.25 Laia Nadal Viñals Institut Pedralbes Barcelona
1116 91.25 Zoe Rovira del Pozo Sant Jordi Fornells de la Selva
1116 91.25 Eloi Rodríguez Prat Sagrat Cor-Diputació Barcelona
1116 91.25 Roger Estela Call Institut Joan Oró Lleida
1116 91.25 Pol Torrent Fàbrega Institut Bosc de la Coma Olot
1116 91.25 Gorka Martin Hubert Sec. d'Institut Bosc de Montjuïc Barcelona
1116 91.25 Èlia Matamala Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
1116 91.25 Yaiza Garcia Leal Freta Calella
1116 91.25 Tomàs Chamorro Fuse Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
1116 91.25 Joan Carrera Lorente Escola Pia d'Olot Olot
1116 91.25 Ian Naranjo Casanovas Montessori-Palau Girona
1116 91.25 Orquera Arias Yanira Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
1116 91.25 Àlex Martín Plana Institut Quatre Cantons Barcelona
1116 91.25 Pau Andrés Balagué Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1116 91.25 Eric Barragán López Institut Can Mas Ripollet
1116 91.25 Víctor Expósito Uroz Sant Domènec Savio Badalona
1116 91.25 Carles Palacio García Sagrada Família - Sant Andreu Barcelona
1116 91.25 Albert Viladecans Ruiz Claret Barcelona
1116 91.25 Ian Hom Requena Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1116 91.25 Pablo Polo García Institut Can Roca Terrassa
1116 91.25 Paula Bérchez Pinsach Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
1116 91.25 Íngrid Sanchez Martos Oms i de Prat Manresa
1116 91.25 Ezequiel Luque Cebrián Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
1116 91.25 Alina Liu Institut Banús Cerdanyola del Vallès
1116 91.25 Bruno Gracia Mandaña Institut El Foix Santa Margarida i els Monjos
1116 91.25 Paula Roldán Navarro Mare de Déu del Carme Tarragona
1116 91.25 Joanna Kudla Laia Institut Vil·la Romana La Garriga
1116 91.25 Aaron del Cán Cabo Sil Barcelona
1116 91.25 Arlet Lluch Ruiz Institut Can Roca Terrassa
1155 91.0 Luca Querini Quintana Institut Miquel Bosch i Jover Artés
1155 91.0 Berta Turcios Gadea Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
1155 91.0 Martí Rosa Fontcuberta Institut Damià Campeny Mataró
1155 91.0 Joaquím Galindo de Arquer Viaró Sant Cugat del Vallès
1155 91.0 Naia Caro Domínguez Institut Jonqueres Sabadell
1155 91.0 Nicolas Dumont Guitarte Escorial Vic
1155 91.0 Jordi Cappellani Climent Joan Pelegrí Barcelona
1155 91.0 Adam Boajram Makarem Lestonnac Barcelona
1155 91.0 Laia Vicente Martín Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
1155 91.0 Tim Felip Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
1155 91.0 Martina Muñoz Arribas FEDAC-Sant Andreu Barcelona
1155 91.0 Yuna Fàbregas Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
1155 91.0 Pol Capon Rodríguez Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
1155 91.0 Ruth Liarte Esteve Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1155 91.0 Marc Suriol Buitrago, Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
1155 91.0 Marc Víctor Blanc Institut Camarles Camarles
1155 91.0 Aitor Cabrerizo Izquierdo Institut de Viladecavalls Viladecavalls
1155 91.0 Sergio Herráiz Institut Front Marítim Barcelona
1155 91.0 Alan Canes Pérez Teresià Tortosa
1155 91.0 Santiago Gómez Sánchez Prats de la Carrera Palafrugell
1155 91.0 Lua Pereira Martínez Mare de Déu dels Dolors Sant Boi de Llobregat
1155 91.0 Gabriel Cintas González Salesians Sabadell Sabadell
1155 91.0 Pau Gañet Ruiz Cingle Terrassa
1178 90.75 Aleix Venzal Gómez Institut Manolo Hugué Caldes de Montbui
1178 90.75 Gabriel Gonzàlez Llevadot Institut La Mitjana Lleida
1178 90.75 Elisabeth Armenteros Cano Institut Jaume Callís Vic
1178 90.75 Bruna González Moret Sant Miquel dels Sants Vic
1178 90.75 Berta Angelats Estruch Institut Montilivi Girona
1178 90.75 Anasol Mestres Esteller Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
1178 90.75 Abril Massiques González Institut Dr. Puigvert Barcelona
1178 90.75 Oliver Ramiro Gil Romero Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
1178 90.75 Carles Badia Zurita Sant Miquel dels Sants Vic
1178 90.75 Josep Servitja Ruiz Institut d'Auro Santpedor
1178 90.75 Esther Ferré Ramon Institució Tarragona Reus
1178 90.75 Alex Hijano Fernández Institut Castellbisbal Castellbisbal
1178 90.75 Ruth Alba Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
1178 90.75 Joana Verdoy Llopart Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
1178 90.75 Jordi Miràngels Montoliu Institut Escola Greda Olot
1193 90.5 Laia Sangüesa Concepción Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
1193 90.5 Fiona Dabau Argelés Escolàpies Figueres Figueres
1193 90.5 Laia Oliver Llaveria La Presentació Reus
1193 90.5 Carles Gómez Rodríguez Institut d'Alella Alella
1193 90.5 Alejandra Tusquets Codina Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1193 90.5 Clara Arderiu Cortina Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1193 90.5 Marina Ibáñez de León Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
1193 90.5 Txell Juan-camps Brunet Institut Manuel Sales i Ferré Ulldecona
1193 90.5 Desislava Dimitrova Tuhchieva Institut Mollerussa IV Mollerussa
1193 90.5 Daniel Placín Blanco Institut Martí Pous Barcelona
1193 90.5 Yoana Alexandrova Termianova IPSI Barcelona
1204 90.25 Ariadna Reverter Cid Súnion Barcelona
1204 90.25 Carles Madrigal Vigo Betània-Patmos Barcelona
1204 90.25 Oriol Castellón Vilaret Institut Vilatzara Vilassar de Mar
1204 90.25 Jhoan Sebastian Lucena Jaimes Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
1204 90.25 Bruno Cortés Cano Aula Escuela Europea Barcelona
1204 90.25 Sara Jiang Institut Damià Campeny Mataró
1204 90.25 Ona Vidigal Gómez Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
1204 90.25 Bruno Lozano Vall Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
1204 90.25 Marina Magdalena Expósito Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
1204 90.25 Sergio García Carranza Institut Torrent dels Alous Rubí
1204 90.25 Henar González Moreno Cingle Terrassa
1204 90.25 Paula Corominas Fornell Institut de Puig-reig Puig-reig
1216 90.0 Pau Tous Diez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
1216 90.0 Laia Molina Siles Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
1216 90.0 Marta Fernández Corona Institut Badalona VII Badalona
1216 90.0 Júlia Guilmar Matas Institut Montserrat Barcelona
1216 90.0 Daniela Gómez Navarro Monalco Igualada
1216 90.0 Eloi Viladevall Monteis Institut d'Argentona Argentona
1216 90.0 Biel Ramos Guardia Els Arcs Barcelona
1216 90.0 Oliver Moreno Martinez EIC Salou
1216 90.0 Bernat Arañó Gonzalez Cor de Maria Sant Celoni
1216 90.0 Eric Martin Rodriguez Maristes Champagnat Badalona
1216 90.0 Maria Portero Viladot Vedruna Tàrrega Tàrrega
1216 90.0 Olivia Zamora Gómez SEK-Catalunya La Garriga
1216 90.0 Pep Marcè Falip Institut La Segarra Cervera
1216 90.0 Nora Subirana Güell Escola Pia d'Olot Olot
1216 90.0 Martina Fernández Porras Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
1216 90.0 Jan Isern Ezquerra Els Arcs Barcelona
1216 90.0 Adrián Rodríguez Castillo La Salle Tarragona
1216 90.0 Marc Guarino Cucurull Pare Manyanet Barcelona
1216 90.0 Daniel Delgado Grande Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
1216 90.0 Xavi Polonio Palomino Institut Polinyà Polinyà
1216 90.0 Ting Ting Jiang Hamelín-Internacional Laie Montgat
1216 90.0 Nil Duch Sanfelix Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
1216 90.0 Nil Madico Bové Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1216 90.0 Aina Miret Wennberg La Vall BELLATERRA
1216 90.0 Olalla Titos Méndez Institut Can Roca Terrassa
1216 90.0 Erica Fuster Font Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1216 90.0 Esther Fernández Mesas Sagrat Cor El Vendrell
1216 90.0 Clàudia Costa Garsaball La Salle Girona
1216 90.0 Noa Vea Cecilia Institut Escola Antaviana Barcelona
1216 90.0 Pedro Sanz Moya Institut Alexandre Deulofeu Figueres
1216 90.0 Pau Jorge Sánchez Institut La Mitjana Lleida
1216 90.0 Jan Lacruz Castillon Institut Lluís de Peguera Manresa
1216 90.0 Vicens Bou Gonzalez Institut de Gurb Gurb
1216 90.0 Raquel Villagrasa Giménez IES Ramón J. Sender Fraga
1216 90.0 Marc Juanola González La Salle Montcada Montcada i Reixac
1216 90.0 Arnau Coll Güell Institut Pla de l'Estany Banyoles
1216 90.0 Juno Dilmé Sánchez Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
1216 90.0 Pol Pacheco Creixell Institut Intermunicipal del Penedès Sant Sadurní d'Anoia
1216 90.0 Boris Nicolay Brun Aguirre Institut Pau Vila Sabadell
1216 90.0 Raúl Asla Perona Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1216 90.0 Toni Garriga Pérez Institut Moisès Broggi Barcelona
1216 90.0 Luis David Martínez Vidaure Institut Gabriela Mistral Sant Vicenç dels Horts
1216 90.0 Jan Fernández Cazorla Institut Torrent dels Alous Rubí
1216 90.0 Roger Bofill i Manzano Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
1216 90.0 Daniel Giscombe Keefe Institut Quatre Cantons Barcelona
1261 89.75 Joana Punsola López Sec. d'Institut Begues Begues
1261 89.75 Pol Badenas Fernández Goar Viladecans
1261 89.75 Nora Giribet Carbocci Sant Miquel Barcelona
1261 89.75 Coaner Bartolomé Carreño Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
1261 89.75 Marina Nin González La Salle Reus
1261 89.75 Caterina Campos Rodríguez Institut Jonqueres Sabadell
1261 89.75 Roser Tugues Rafel Institut Montserrat Barcelona
1261 89.75 Bruno Méndez Campaña Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
1261 89.75 Tiago Lousane Calero Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
1261 89.75 Núria Pérez Llopart Institut Can Roca Terrassa
1261 89.75 Albert Zurita Mañé Virolai Barcelona
1261 89.75 Kevinas Titovas Institut Escola Agustí Barberà Amposta
1261 89.75 Alexandra Perez Sanchez Institut d'Alpicat Alpicat
1261 89.75 Martí Conesa Navarro Assís Premià de Mar
1261 89.75 Ferran Andreu Campderrós Sant Miquel Barcelona
1261 89.75 Ivet Casanovas Serra Institut Pere Borrell Puigcerdà
1261 89.75 Carla Mayoral Heras Sant Domènec Savio Badalona
1261 89.75 Eva Cateura Sirbu La Salle Girona
1261 89.75 Marc Francès Fàbrega Institut Montsacopa Olot
1261 89.75 Laia Pinto Caballero Institut La Valira La Seu d'Urgell
1261 89.75 Josep Elizalde Penedo Institut Montgrí Torroella de Montgrí
1261 89.75 Junbo Yang Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
1283 89.5 Quim Moliner Serra Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
1283 89.5 Chiara Castelli Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1283 89.5 Alejandro Rivière Navarro Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
1283 89.5 Laia Betanachs Lozano Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
1283 89.5 Marti Guerrero Torradas La Salle Manresa
1283 89.5 Pol Vallès Martí Escola Montagut Vilafranca del Penedès
1283 89.5 Leonardo Peña Quisbert Sagrada Família Lleida
1283 89.5 Raul Florin Prodaniuc Institut Fontanelles Les Borges del Camp
1283 89.5 Teo Domínguez Balaguer Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
1283 89.5 Joel Rol Martínez Guixot Sabadell
1283 89.5 David Trilla Martínez Puigcerver Reus
1283 89.5 Marc Solé Gill Institut Serra de Noet Berga
1283 89.5 Lucía Labastida Sorolla Betània-Patmos Barcelona
1283 89.5 Toni Nadal Esquena Bell-lloc del Pla Girona
1283 89.5 Xènia Buscarons Dalfó Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
1283 89.5 Joana Brugués Marsal Anoia Igualada
1283 89.5 Júlia de Blas Fortuny Institut de Viladecavalls Viladecavalls
1283 89.5 Aina Calduch Montané La Presentació Reus
1283 89.5 Carolina Juanes Figueras Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1283 89.5 Jordi Fàbregues Rosell Teresià Tortosa
1283 89.5 Carlota Vidal Oliva Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
1283 89.5 Arnau Montalt Domínguez Sant Nicolau Sabadell
1283 89.5 Arlet Mas i Prieto Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
1283 89.5 Arnau Marfà Cucurull Institut Maria Espinalt Barcelona
1283 89.5 Leire García Coloma Institut Vila-seca Vila-seca
1283 89.5 Hendrik Sousa Sayles Escolàpies Llúria-Barcelona Barcelona
1283 89.5 Anna Lamela Sadurní Vedruna Malgrat de Mar
1310 89.25 Amanda López Ramírez Institut Moisès Broggi Barcelona
1310 89.25 Carla Pineda Caraballo Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1310 89.25 Joana Peralta Castellano Institut de Vilablareix Vilablareix
1310 89.25 Irina Subirana Regla Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
1310 89.25 Idaira Molina Majon L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
1310 89.25 Estel Blasco Bronisz Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1310 89.25 Marta Torras Masana, Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
1310 89.25 David Domínguez Aroca Institut Montserrat Roig Sant Andreu de la Barca
1310 89.25 Dasha Tikhonova Aula Escuela Europea Barcelona
1310 89.25 Erik Voltas Esteve Institut Pons d'Icart Tarragona
1310 89.25 Emma Torrents Díaz La Salle Tarragona
1310 89.25 Laura Blanco Alonso Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
1310 89.25 Pau Saldaña Garcés Vedruna Sagrat Cor Tarragona
1310 89.25 Gerard Ulldemolins García Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1310 89.25 Enric Artigas Morales Tecnos Terrassa
1325 89.0 Dante Bonini Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
1325 89.0 Eugeny Kanaev Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
1325 89.0 Youxuan Wu Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
1325 89.0 Áxel Blázquez Aguilera Claret Barcelona
1325 89.0 Olatunbosun Awoliyi Martinez Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
1325 89.0 Anna Pellicer Raventós Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
1325 89.0 Pol Gorné Tudela Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
1325 89.0 Irene Loewe Florences Aula Escuela Europea Barcelona
1325 89.0 Pau Duró Cantarell Escola Pia d'Igualada Igualada
1325 89.0 Laia Ortega Soler Institut de Viladecavalls Viladecavalls
1325 89.0 Roger Rodríguez Rius Institut Narcís Oller Valls
1325 89.0 Clara Fernandez Lledo EIC Salou
1325 89.0 Josep Mangrané Viladot Teresià Tortosa
1325 89.0 Nadin Zaroiuh Educem Granollers
1325 89.0 Lola de Lemus Senra Institut Pedralbes Barcelona
1325 89.0 David Hernández Canal Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
1325 89.0 Joel Abad Ruiz Institut Salvador Espriu Barcelona
1325 89.0 Mai Jalle Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
1325 89.0 Víctor Muñoz Sánchez Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
1344 88.75 Adriana López Artigas La Vall BELLATERRA
1344 88.75 Nil Batlle Cuscurita Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
1344 88.75 Núria Mitjà Sánchez Institut El Sui Cardedeu
1344 88.75 Greta Amissa Ginestí Sagna Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
1344 88.75 Rocío Fernández Lara Aula Escuela Europea Barcelona
1344 88.75 Marc Capella Llobera La Salle Mollerussa
1344 88.75 Aleix Martínez Moreno Sant Josep Sant Boi de Llobregat
1344 88.75 Carlota Roca Añón St. Paul's School Barcelona
1344 88.75 Ivet Arandia Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
1344 88.75 Unai Nicolás Marfil Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
1344 88.75 Ares Fernandez Sanchez Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
1344 88.75 Laura Sánchez Fernández Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
1344 88.75 Marc Guri Salado Institut Vil·la Romana La Garriga
1344 88.75 Karine Saghatelyan Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
1344 88.75 Joan Obregon Moreno Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
1344 88.75 Martí Sánchez Esteba Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
1344 88.75 Bruna Camós Vilarrasa Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
1344 88.75 Ben Jabbour Institut Illa de Rodes Roses
1344 88.75 Yu Chen Zhu Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
1344 88.75 Aron Gallego Pérez Institut Candelera L'Ametlla de Mar
1344 88.75 Alejandro Luna Cabot Escola Pia de Mataró Mataró
1344 88.75 Marc Enamorado Cañellas Institució Tarragona Reus
1344 88.75 Carla Aceytuno Blanco Betània-Patmos Barcelona
1344 88.75 Albert Calle Medina Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
1344 88.75 Èlia Cajas García Institut Escola Greda Olot
1344 88.75 Joaquim Alarcón Giralt Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1344 88.75 Joan Mira Jimenez Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
1344 88.75 Guillem Serrano Fernández Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
1344 88.75 Alex Silvestre Castillo Thau Sant Cugat del Vallès
1344 88.75 Daniel Duran Gomez Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
1344 88.75 Laia Collboni Rigat Sec. d'Institut Germans Vila-Riera Camprodon
1344 88.75 Pau Sanmartí Cuéllar Institut Escola de Torrelles Torrelles de Llobregat
1344 88.75 Adrian Luna Gliga Institut de La Sénia La Sénia
1344 88.75 Daniel Torralbo Williams Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1344 88.75 Sol Jianchan Giralt Vilalta Institut Castell d'Estela Amer
1344 88.75 Gerard Martí Bonet Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
1344 88.75 Queralt Colom Saborit Escorial Vic
1344 88.75 Aya el Massaadi Institut Jaume Callís Vic
1344 88.75 Yuto Homma Aula Escuela Europea Barcelona
1344 88.75 Guim Lleyda Crespo Institut Escola Pompeu Fabra El Pont de Vilomara i Rocafort
1344 88.75 Marco Gómez López Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
1344 88.75 Gemma Mestre Sabaté Institut Manuel Blancafort La Garriga
1344 88.75 Cristina Trallero López St. Paul's School Barcelona
1344 88.75 Clara Ordoyo Moll Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1344 88.75 Elena Marzá Rosciano Institució Tarragona Reus
1344 88.75 Antònia Sureda Vidal Aula Escuela Europea Barcelona
1344 88.75 Jordi Herrero Miguel Institut Aiguaviva Mollet del Vallès
1344 88.75 Nora Llamas Morejon Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
1392 88.5 Dídac Moreno Cruz Institut Lluís Companys Tordera
1392 88.5 Gina Villanueva Gavaldà Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
1392 88.5 Zakki Dris Franklin Institut La Sedeta Barcelona
1392 88.5 Tom van Àgora Sant Cugat del Vallès
1392 88.5 Adrià Cortijo Llorens Aula Escuela Europea Barcelona
1392 88.5 Guim Gallegos Costa Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
1392 88.5 Carla Benedito Gimeno Claret Barcelona
1392 88.5 Marc Lopez Caro Joviat Manresa
1392 88.5 Sara Daase Laguna Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
1392 88.5 Mario Méndez Zambrana Institut La Ferreria Montcada i Reixac
1392 88.5 Mireia Fernández Varela Sant Miquel Barcelona
1392 88.5 Elena García Gutiérrez La Salle Reus
1392 88.5 Lluc Sierra Ballesteros Institut Premià de Mar Premià de Mar
1392 88.5 Ariadna Morales Marin Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
1392 88.5 Abril Colom Tordera Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1392 88.5 Lupe Carrasco Rodríguez Institut Josep Serrat i Bonastre Barcelona
1392 88.5 Berta Polo Padrosa Escolàpies Figueres Figueres
1392 88.5 Ruth Méndez Canals Institut Thalassa Montgat
1392 88.5 Lucía de la Ossa Garnica Sagrado Corazón Barcelona
1392 88.5 Èrik Olivenza Cheng Empordà-San José Roses
1392 88.5 Alexandra Rodríguez Krylova Institut de Vilafant Vilafant
1392 88.5 Isona López Tàrrega Institut Carles Rahola i Llorens Girona
1392 88.5 Juan José Marín Borrás Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1392 88.5 Marc Cruells Guerrero Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
1392 88.5 Joel Rodríguez Porto Nen Jesús de Praga Badalona
1392 88.5 Abril Reverte Romero Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1392 88.5 Manel Cimarrostro Piferrer Institut Montserrat Barcelona
1392 88.5 Laia Sanahuja Miquel Lestonnac Barcelona
1392 88.5 Roger Conesa Suranell Escolàpies El Masnou El Masnou
1392 88.5 Mario Shan Petit Estel - La Nova Terrassa
1422 88.25 Gil Puig Turtós Institut de Flix Flix
1422 88.25 Silvia Roda Bernal Institut Torrent de les Bruixes Santa Coloma de Gramenet
1422 88.25 Pablo Vicente de Prado Mare de Déu de la Salut Sabadell
1422 88.25 Pau Garcia Vidal Institut Escola Tres Fonts de les Corts Barcelona
1422 88.25 Aimar Elejabarrieta Ros Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
1422 88.25 Carlo Aloisi Fuentes Vedruna Palamós
1422 88.25 Aleix Bau Camp Institut Vil·la Romana La Garriga
1422 88.25 Claudio López de Lamadrid Rodríguez La Salle Bonanova Barcelona
1422 88.25 Mario Castillo Rodríguez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1422 88.25 Velasco Vilanova Teo Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
1422 88.25 Salma Sennouni Institut Vil·la Romana La Garriga
1422 88.25 Sergio Alcántara Moreno Institut El Foix Santa Margarida i els Monjos
1422 88.25 Noa Verdejo Sabbagh Institut Vila-seca Vila-seca
1422 88.25 Raúl Pérez Carrasco Sant Nicolau Sabadell
1422 88.25 Berta Sánchez Blanco Sant Josep Sant Boi de Llobregat
1422 88.25 Arlet Parés Dot La Salle Manlleu Manlleu
1422 88.25 Pau Campderrich Capdevila Institut La Garrotxa Olot
1422 88.25 David Alonso Banyuls Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
1422 88.25 Eulàlia Martin Antonell Institut Pere Barnils Centelles
1422 88.25 Marçal Rodriguez Vila Sagrats Cors Centelles.
1422 88.25 Marc Pino Amat Mare de Déu dels Dolors Sant Boi de Llobregat
1422 88.25 Lluc Rio Bussot Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
1422 88.25 Arlet Arnan Santacruz Institut Carles Vallbona Granollers
1422 88.25 Eulàlia Aisa Grifol Betúlia Badalona
1422 88.25 Mireia Martín Fontanals Institut El Joncar Barcelona
1422 88.25 Pol Castaño Martí Educem Granollers
1422 88.25 Mar Crispi Cortina Claret Barcelona
1422 88.25 Marcel Bestard Navarro Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
1422 88.25 Jan Pol Obrador Martínez Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1451 88.0 Víctor Chillón Villamarín La Salle Bonanova Barcelona
1451 88.0 Ainara Trabado Velasco Institut Ernest Lluch Barcelona
1451 88.0 Tomeu Fanlo Campistany Institut Vil·la Romana La Garriga
1451 88.0 Sara Lazo Cobo Institut Voltrera Abrera
1451 88.0 Aina Mercadal Igual Claret Barcelona
1451 88.0 Ariadna Mèlich Purull Escola Pia de Terrassa Terrassa
1451 88.0 Laia Moreso Fàbregues Sagrada Família Tortosa
1451 88.0 Aina Ferré Camacho Thau Barcelona
1451 88.0 Amani el Alami Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
1451 88.0 Júlia Gómez Taverner Sant Pau Apòstol Tarragona
1451 88.0 Pablo Piulachs Gómez Institut Joan Brossa Barcelona
1451 88.0 Asier Coello Sáez Oms i de Prat Manresa
1451 88.0 Biel Llorca Montes Jesús, Maria i Josep Barcelona
1451 88.0 Joana Domínguez Layunta Institut Vila de Gràcia Barcelona
1451 88.0 Júlia Planas Javierre Santa Dorotea Barcelona
1451 88.0 Alex Martínez Rodríguez Institut Carles Vallbona Granollers
1451 88.0 Toni Misas Román Institut Lluís de Peguera Manresa
1451 88.0 Abril Andrades Pérez Oms i de Prat Manresa
1451 88.0 Gabriela Gomez Cortasa Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
1451 88.0 Rita Coromina Bover Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1451 88.0 Èlia Martinez Doñate Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
1451 88.0 Xenia Farré Trullols Escola Pia d'Igualada Igualada