Àrea de centre



Estableix una nova contrasenya

Edicions


Llista de les millors puntuacions (6%) de Primer de Batxillerat

En total han participat 4693 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 143.75 Miquel Orpella Crusafon Montserrat Barcelona
2 137.5 Jordi Ryhr Mateu Joan Pelegrí Barcelona
3 133.75 Iker Doñate Zornoza La Salle Congrés Barcelona
3 133.75 Arnau Pino Jacomet Institut Montilivi Girona
3 133.75 Gerard Capuz Francisco Institut de Celrà Celrà
6 130.0 Sergi Márquez Hernández Goar Viladecans
7 118.75 Roger Bernadó López Ramar 2 Sabadell
8 117.5 Rafael Simonsohn Husid Aula Escuela Europea Barcelona
9 117.25 Carlos Medina Galvez Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
10 115.0 Oriol Vergés Andorrà Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
10 115.0 Adrià Meda Cruz Institut Ciutat de Balaguer Balaguer
12 112.5 Genís Sancho Sanchez Institut Josefina Castellví i Piulachs Viladecans
13 111.25 Oriol Robert Haro Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
14 111.0 Alejandro Vivero Puga Maristes Sants - les Corts Barcelona
14 111.0 Alvaro Jimenez Fernandez Joan Pelegrí Barcelona
16 110.75 Enric Miquel Santoro Aula Escuela Europea Barcelona
17 110.0 Oriol Escobar Vidal Claret Barcelona
17 110.0 Maristany Bambalere Luis Infant Jesús Barcelona
19 108.75 Ivo Sotoca Esteban Institut Martí Pous Barcelona
20 108.25 Arnau Vila Bartoló Institut Castell del Quer Prats de Lluçanès
20 108.25 Marc Agea Font Maristes Sants - les Corts Barcelona
22 107.5 Oriol Mestres Santander Institut Baix Penedès El Vendrell
22 107.5 Abril Junyent Elorza Súnion Barcelona
22 107.5 Jofre Ciberta X Institut Puig Cargol Calonge
25 107.0 Àtticus Artigas Escolar Institut Joan Mercader Igualada
26 106.25 Júlia Botey Maimó Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
26 106.25 Èrico Jiménez Cousté Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
28 106.0 Nil Vilanna Sentís Ginebró Llinars del Vallès
29 105.0 Candela Osberger Serrano Institut Jaume Vicens Vives Girona
30 104.75 Lucas Sánchez Díaz Institut Ernest Lluch Barcelona
31 104.5 Oriol Remollo Fletas L'Avet Roig Sant Celoni
32 103.75 Pau Palacios Busquets Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
32 103.75 Gustavo Oliveira Da Mota Institut Moisès Broggi Barcelona
32 103.75 .mar Artigas Martori Escola Pia de Mataró Mataró
35 103.5 Joaquim Altés Xifré Institut Baix Camp Reus
35 103.5 Bernat Van-drooge Vives Joan Pelegrí Barcelona
37 103.0 Mario Maguilla Echevarría Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
38 102.5 Marc Vilalta Arrondo La Salle Mollerussa
39 102.25 Gerard París Solé Vedruna Balaguer Balaguer
39 102.25 Carles Melé Casas Viaró Sant Cugat del Vallès
41 101.25 Honor Ines Phillips Betània-Patmos Barcelona
42 100.75 Miguel Angel Pindado Giralt Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
43 100.5 Júlia Fité Araújo Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
44 100.0 Roger Alzamora Espasa Institut Fontanelles Les Borges del Camp
44 100.0 Izan Boluda Luque Institut Baldiri Guilera El Prat de Llobregat
44 100.0 Ramon Dagà Cruañas Aula Escuela Europea Barcelona
47 99.75 Marcel Carbonell Santasusana Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
48 99.5 Guillem Pujol Casimiro Institut Llobregat Sallent
49 98.75 Martí Isern Miranda Institut L'Alzina Barcelona
50 98.5 Nil Torras Cabot IPSI Barcelona
51 98.0 Hèctor Bonnin Obach Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
52 97.5 Bernat Pujadas Diaz Súnion Barcelona
53 97.0 Arnau Pozas Reñé Súnion Barcelona
54 96.75 Nuria Pastor Rué Institut Baix Camp Reus
55 96.25 Didac Bonet Estudillo Institut Ramon Berenguer IV Amposta
55 96.25 Nora Sobrino Dorca Institut Torre Roja Viladecans
55 96.25 Joan Marrero Reig Escola Pia Balmes Barcelona
55 96.25 Gerard Gómez Curcó El Clot Barcelona
59 96.0 Xavier Folqué Garcia Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
59 96.0 Ramon Roig Serra Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
59 96.0 Berta Aulet Fernández Les Alzines Girona
59 96.0 Laura Olmos Bonet Institut Ernest Lluch Barcelona
59 96.0 Antoni Rúbies Vázquez Institut Almatà Balaguer
59 96.0 Salvador Alvarez Bonet Institut de Masquefa Masquefa
65 95.75 Joel Pestana Cano Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
65 95.75 Naia Valls Valentines Institut Josep Lladonosa Lleida
67 95.0 Martí Elias Vidal Súnion Barcelona
67 95.0 Pol Marcote Vidal Claret Barcelona
67 95.0 Maia Falguera Ruiz Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
67 95.0 Joaquim Ramírez Ribas Institut Ramon Berenguer IV Amposta
67 95.0 Alex Samper Balsells Súnion Barcelona
72 94.75 Pelayo Santín Álvarez Abat Oliba Loreto Barcelona
72 94.75 Institut Milà i Fontanals Vilafranca del Penedès
72 94.75 Samuel Canal López Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
75 94.5 Cesc Jové Famadas Institut Isaac Albéniz Badalona
76 93.75 Carlos Tudoras Miravet Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
76 93.75 Joseph James Henderson Institut Camarles Camarles
76 93.75 Biel Yáñez Aranda Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
79 93.5 Nicolás Sans Rivero Institut Thalassa Montgat
79 93.5 Tomás Echavarría Villasuso Abat Oliba Loreto Barcelona
81 93.25 Elsa Hernández i Domingo Institut Manuel Blancafort La Garriga
82 92.75 Sergi Jardí Bungau Sagrada Família Tortosa
83 92.5 David Martínez Carrillo Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
83 92.5 Luana Rami Jorge de Souza Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona
85 92.25 Adrià Rafat Comellas Institut Miquel Bosch i Jover Artés
85 92.25 Daniel Fiz Osaba St. Paul's School Barcelona
87 92.0 Roger Franquesa Nebot Sant Miquel dels Sants Vic
88 91.5 Enric Almar Balsach Viaró Sant Cugat del Vallès
89 91.25 Leo Castán Institut Pedralbes Barcelona
89 91.25 Pablo Vicente Barco Institut Sant Ramon Cardona
89 91.25 Bet Gòdia Lagunilla Sagrada Família-Horta Barcelona
92 91.0 Adrià Batalla Pascualena Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
92 91.0 Thibaut Clement Institut Vila de Gràcia Barcelona
92 91.0 Mateo Grzegorczyk Fernández Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
95 90.0 Giol Vinyals i Roca Aula Escuela Europea Barcelona
95 90.0 Sergi Sánchez Montull Institut Lluís de Peguera Manresa
97 89.75 Gerard Griñó Domingo Puigcerver Reus
97 89.75 Jua Gil Herrero Institut Pau Vila Sabadell
99 89.5 Biel Morancho Bargas Aula Escuela Europea Barcelona
100 89.25 Oriol Pañella Garcia Joan Pelegrí Barcelona
101 89.0 Mireia Minguella Bonet Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
101 89.0 Oriol Tort Lluch Virolai Barcelona
103 88.75 Laia Barea Fernández Institut Can Planas Barberà del Vallès
103 88.75 Àxel Font Lanau Institut de Vilafant Vilafant
103 88.75 Gerard Montes Mestres Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
103 88.75 Germán Falcón Martínez Institut Francesc Ferrer i Guàrdia Sant Joan Despí
107 88.5 Daniel Xifré Palacios Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
107 88.5 Alfonso de Pineda Lügstenmann Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
107 88.5 Raúl Eguinoa de Miguel Sagrado Corazón Barcelona
110 88.25 Sergi Bascuñana Hernandez Institut de Vilablareix Vilablareix
110 88.25 Ferran Obradors Calveras Diocesana Navàs
110 88.25 Joan de Pouplana Paíno La Salle Montcada Montcada i Reixac
110 88.25 Alex Pociello Maill Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
114 88.0 Víctor Mena Cantalejo Europa Sant Cugat del Vallès
114 88.0 Gabriel Badia Solé Institut Pons d'Icart Tarragona
116 87.5 Nil Solà Enrich Tecnos Terrassa
116 87.5 Martí Pagès Llauradó Institut Carles Rahola i Llorens Girona
116 87.5 Andrea Sanz Aparicio Aula Escuela Europea Barcelona
116 87.5 Noel Montoya Xandri Institut Sant Ramon Cardona
120 87.25 Joaquín Millán Aldaz Institut Josep Lladonosa Lleida
121 86.75 Ariadna Puyada Pérez Badalonès Badalona
121 86.75 Bernat Selva Torras Institut Jaume Callís Vic
123 86.25 Andreu Bach-esteve Marzà Institut Jaume Vicens Vives Girona
123 86.25 Mateo Plaza Dubau Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
123 86.25 Anqi Zhou Mireia Montgat
123 86.25 Abel Paiz Ilyas Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
127 86.0 Adrià Vila Plana Institut Ernest Lluch Barcelona
127 86.0 Joan Granado Guart Institut Vila-seca Vila-seca
129 85.75 Marc Andrieux Surinyach Sant Gregori Barcelona
129 85.75 Eric Gonzalez Gomariz Institut Moisès Broggi Barcelona
129 85.75 Víctor Molinero Barrio Virolai Barcelona
129 85.75 Subaru Barraycoa Miyata Institut Moisès Broggi Barcelona
133 85.5 Lola Dagà Cruañas Aula Escuela Europea Barcelona
134 85.25 Adrià Navajas González Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
135 85.0 Aina Subirana Trulls Institut Josep Brugulat Banyoles
135 85.0 Carlota Pérez Ordóñez Vedruna Terrassa
135 85.0 Jordy Bernardino Quispe Gutiérrez Institut XXV Olimpíada Barcelona
135 85.0 Alexis Acosta Ledezma Institut Vila de Gràcia Barcelona
135 85.0 Lautaro Frexas Pallàs Institut Cubelles Cubelles
140 84.75 Matias Salinas Perez Institut El Sui Cardedeu
140 84.75 Martí Hereu Costa Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
140 84.75 Biel Batalla Gomà Institut Escola Industrial Sabadell
143 84.5 Hugo Martínez de Llano Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
143 84.5 Binhchi (òscar) Zhu Lin Institut Abat Oliba Ripoll
143 84.5 Yago Chapí Ortega Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
143 84.5 Arnau Sanclement Medina Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
143 84.5 Institut Pere Vives i Vich Igualada
148 84.25 Martina Rosaura Ycart Vedruna Terrassa
148 84.25 Taha Miqri Oumchegri Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
148 84.25 Luis de Carlos García Abat Oliba Loreto Barcelona
151 84.0 Marc Nieto Ruiz Institut La Serra Mollerussa
151 84.0 Institut El Morell El Morell
151 84.0 Axel Gonzalez Sánchez Institut Josefina Castellví i Piulachs Viladecans
151 84.0 Martí Navacerrada Serres Institut Torre del Palau Terrassa
151 84.0 Nicolàs Ortíz Suárez Institut Cendrassos Figueres
156 83.75 Judith Torregrosa Alvaro Institut Jaume Balmes Barcelona
156 83.75 Oriol Salvador Esteve Institut Montserrat Barcelona
156 83.75 Bryan Joseph Ortiz Soto Escola Pia Sant Antoni Barcelona
159 83.5 Oriol Barcala Solà Institut Josep Lladonosa Lleida
159 83.5 Pablo Odena Gomis Betània-Patmos Barcelona
159 83.5 Júlia Parrado Pla Claret Barcelona
162 83.25 Edgar Rubio Navarro Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
162 83.25 Daniel Guirado Victoria St. Paul's School Barcelona
162 83.25 Iván Peiró Franco Meritxell Mataró
165 83.0 Albert Castellanos Torres Institut Martí Pous Barcelona
165 83.0 Sergi Mousavi Facundo Escola Pia de Granollers Granollers
165 83.0 Héctor Bertólez Ocón Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet
165 83.0 Emma Solís Llanos Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
165 83.0 Joaquin Palmer Piferré St. Peter's School Barcelona
165 83.0 Institut Milà i Fontanals Vilafranca del Penedès
171 82.5 Bogdan Bolovan Institut Joan Oliver Sabadell
171 82.5 Maria Jordana Raga Aula Escuela Europea Barcelona
171 82.5 Oriol León Llorens Tecnos Terrassa
171 82.5 Marcel Gordó Garcia Institut Ernest Lluch Barcelona
171 82.5 Pol Martínez Salvador Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
171 82.5 Roberto Toro Di Candia Institut Voltrera Abrera
177 82.25 Sergi Barios Bergua Vedruna Balaguer Balaguer
177 82.25 Isona Freixenet Perez Escorial Vic
177 82.25 Jan Casas Simon Institut Montilivi Girona
177 82.25 Blai Mayola Rodríguez Institut La Garrotxa Olot
177 82.25 Nestor Casanova Sorolla Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
182 82.0 Marc Fraile Ruiz Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
182 82.0 Júlia Arumí Colell Arrels II Solsona
182 82.0 Gabriel Samper Müller Institut Carles Vallbona Granollers
185 81.75 Iago Cruzet Fernández St. Paul's School Barcelona
186 81.5 Andreu Martínez Franquesa Institut El Cairat Esparreguera
186 81.5 Martina Creixell Barreda Institut Moisès Broggi Barcelona
188 81.25 Martina Riera Rico Institut Jaume Callís Vic
188 81.25 Gabriel Molero Suero Escola Montagut Vilafranca del Penedès
188 81.25 Jiajia Chen Institut El Castell Esparreguera
188 81.25 Xinyi Shi Institut Joan d'Àustria Barcelona
188 81.25 Àlex Blinder Ros Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
193 81.0 Joan Raimon Moscardó Rodenas Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
193 81.0 Joan Cantal Massaguer Institut Jaume Vicens Vives Girona
195 80.75 Magalí Labastida Botey Súnion Barcelona
195 80.75 Alejandro Lerín Sánchez Europa Sant Cugat del Vallès
195 80.75 Pep Roura Cortada Institut Cendrassos Figueres
198 80.5 Martí Piguillem Alum Immaculada Concepció Lloret de Mar
198 80.5 Pere Font Torres Institut Joaquim Blume Esplugues de Llobregat
198 80.5 Daniel Mojarro Ardoy Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
198 80.5 Isaac Amorós Canicio Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
198 80.5 Nur Vives Serrat Institut Pla de l'Estany Banyoles
198 80.5 Isabel Scaturro Madrid Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
198 80.5 Alberto Grandes Cortés Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
198 80.5 Jan Monné Parera Institut Pius Font i Quer Manresa
206 80.25 Isaac Byrne Marshman Institut Moisès Broggi Barcelona
206 80.25 Clara Ouhdouch Guitart Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
206 80.25 Rufino Llanos Feijoo Institut Ernest Lluch i Martí Cunit
206 80.25 Àlex López Rodríguez Sagrat Cor-Diputació Barcelona
206 80.25 Institut Vacarisses Vacarisses
211 80.0 Arnau Noguera Moreno Escola Pia de Mataró Mataró
211 80.0 Angie Zambrano Espinoza Institut Cristòfol Despuig Tortosa
211 80.0 Marc Besora Armengol Institut Guillem de Berguedà Berga
211 80.0 Guillem Gálvez Blasco Europa Sant Cugat del Vallès
211 80.0 David Naval Lefler Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
211 80.0 Aaron Alonso Rusborg Maristes Sants - les Corts Barcelona
217 79.75 Marcel Foix Duaigües Escola Pia de Granollers Granollers
217 79.75 Sol Jover Magro Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
217 79.75 Enxin Sun Institut Les Termes Sabadell
217 79.75 Enric Soler Forn Institut Joan Mercader Igualada
217 79.75 Biel Vicente Bou Palcam Barcelona
217 79.75 Tomàs Corcho Ventura Salesians Sant Àngel Barcelona
217 79.75 Eric Sobrino Fernández Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
217 79.75 Aly Ahmed Adly Regalado Institut Fort Pius Barcelona
225 79.5 Pablo Ortiz Vera Institut Pere Barnils Centelles
225 79.5 Ferran Rivero Giralt Betània-Patmos Barcelona
225 79.5 Gerard Martí Prats Institut Baix Camp Reus
225 79.5 Tomás Albarral Silván Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
225 79.5 Maria Lozano Piquer Institut Les Corts Barcelona
230 79.25 Laia Rioja Espinosa El Clot Barcelona
230 79.25 Sergi Rueda Sola Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
230 79.25 Lluch Eixarch Gascón Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
230 79.25 David Faig Castedo Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
230 79.25 Álvaro Gimeno Oller Viaró Sant Cugat del Vallès
235 79.0 Roger Sota Brull Institut Candelera L'Ametlla de Mar
235 79.0 Sergi Romà Gispert Institut Dr. Puigvert Barcelona
235 79.0 Mireia Mato Martínez Valldaura Barcelona
235 79.0 Pol Domènech Escriu Ramar 2 Sabadell
239 78.75 Sergio Lozano Villa Institut Pons d'Icart Tarragona
239 78.75 Gerard Martínez Pascual Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
239 78.75 Angel Torres Subirada Institut Ciutat de Balaguer Balaguer
239 78.75 Joel Oliver Formiga Institut Montsoriu Arbúcies
239 78.75 Alejandro Quílez Alzamora Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
239 78.75 David Balaguer Rodón Pare Manyanet Barcelona
245 78.5 Ignacio Chaves Cosano Betània-Patmos Barcelona
245 78.5 Pau Oliveres Peñarroya Institut Ermessenda de Girona Girona
245 78.5 Ania Accensi Terol Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
245 78.5 Marc Salcedo Cabrera Institut Tarragona Tarragona
245 78.5 Pablo Hernández-cros Gazulla Sant Gregori Barcelona
245 78.5 Bernat Nonay Conchello Institut El Sui Cardedeu
245 78.5 Manuel Díaz Chambon Empordà-San José Roses
245 78.5 Eric Lin Mireia Montgat
245 78.5 Miquel Víctor Socias Institut Joan Oró Lleida
254 78.25 Roser Jurado Montiel Institut Can Planas Barberà del Vallès
254 78.25 Josep Martínez Segura Jesús-Maria Sant Gervasi Barcelona
254 78.25 Roger Luna Ripoll El Clot Barcelona
254 78.25 Marc Galera Lorente Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
254 78.25 Claudia Marí Dolcet Europa Sant Cugat del Vallès
254 78.25 Dario Zaguirre Stoica Institut Torre del Palau Terrassa
254 78.25 Roger Rovira Muñoz Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
254 78.25 Albert Ferrer Elias Tecnos Terrassa
254 78.25 Daniel Bravo Rodríguez Institut El Foix Santa Margarida i els Monjos
254 78.25 Joan Pareja Muñoyerro Betània-Patmos Barcelona
264 78.0 Guida Bracons Cos Sant Nicolau Sabadell
264 78.0 Ramon Gil Vives Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
266 77.75 Lucía Sánchez Martín Providencia del Corazón de Jesús Barcelona
266 77.75 Izan Membrive Zurita Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
266 77.75 Martí Puigdemont Gubern Institut Bosc de la Coma Olot
269 77.5 Meritxell Montilla Mendoza Badalonès Badalona
269 77.5 Nico López Pérez Institut Joan Oró Lleida
269 77.5 Pol Francàs Gabaldón Sant Gregori Barcelona
269 77.5 Martí Llenas Cabello Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
273 77.25 Oscar Rodriguez Casino Súnion Barcelona
273 77.25 Younnes Tebar Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
273 77.25 Ricardo Téllez Lucero Institut Celestí Bellera Granollers
273 77.25 Adrià Bagüeste Ruzafa Bell-lloc del Pla Girona
273 77.25 Institut Vacarisses Vacarisses
273 77.25 Guillem Bassets Bosch Institut Jaume Vicens Vives Girona
279 77.0 Ignacio Gamboa Gómez St. Paul's School Barcelona
279 77.0 Gabriel Formoso Jornet Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
279 77.0 Roger Casals Gutiérrez Escola Pia de Calella Calella
279 77.0 Enric Casadesus Samper Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
279 77.0 Ethan Rute Villarreal Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat