Àrea de centre



Estableix una nova contrasenya

Edicions


Llista de les millors puntuacions (6%) de Quart d'ESO

En total han participat 13991 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 150.0 Arnau Bulach Masgrau Institut Joaquim Blume Esplugues de Llobregat
2 133.75 Han Jin St. Peter's School Barcelona
3 130.0 Jaume Querol Redó Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
4 128.75 Mykhailo Roshchupkin Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
5 124.5 Gabriel Mateo Prado Izquierdo Institut Joan Brossa Barcelona
6 123.5 Júlia Gómez Vallés Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
7 121.25 Junkai Chen Jesús Maria Badalona
7 121.25 Emil Fedorovsky Institut Ramon Berenguer IV Cambrils
9 117.0 Diego Garrido Sánchez Aula Escuela Europea Barcelona
10 113.75 Zhenghao Lin Asunción de Nuestra Señora Barcelona
10 113.75 David Ortiz Oteo Jesús, Maria i Josep Barcelona
12 112.25 Marc Subirats Múria Institut Cristòfol Despuig Tortosa
12 112.25 Joan de Déu Claros Choque Institut Severo Ochoa Esplugues de Llobregat
12 112.25 Yi Shu Chen Escola Pia de Mataró Mataró
15 111.75 Maria Borrell Ferrero Els Arcs Barcelona
16 111.25 Albert Marco Gil Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
16 111.25 Roi Cortegoso Pérez Palcam Barcelona
16 111.25 Cesc Barrera Serra Sant Miquel dels Sants Vic
19 111.0 Octavi Costa Frers Institut Montserrat Barcelona
19 111.0 Hèctor Àlvarez Platero Escola Pia de Granollers Granollers
21 110.0 Martin Pastur Bustoa Institut de La Sénia La Sénia
22 109.5 Alex Viladomiu Gispert Casa del Roure Barcelona
23 109.25 Paula Ortiz Lama Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
24 108.25 Cinta Ortega Basora Mare de Déu del Carme Terrassa
25 108.0 Iván Soriano Sánchez Claret Barcelona
26 107.75 Àlex Castañé López Proa Barcelona
27 107.5 Víctor Puigbó Rincón Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
27 107.5 Marc Gascón Cardona Institut Marta Mata Salou
29 107.25 Aleix Castro García Institut Marta Mata Montornès del Vallès
30 107.0 Lucia Godoy Valencia Maristes Montserrat Lleida
31 106.75 Tania Agea Font Maristes Sants - les Corts Barcelona
32 106.25 Iva Comar Institut d'Alella Alella
32 106.25 Daniel Troyan Pshybyla Bell-lloc del Pla Girona
32 106.25 Naoki Esteve Takahashi Institut Joan Oró Martorell
35 106.0 Biel Flores Martínez Institut El Foix Santa Margarida i els Monjos
36 105.25 Albert Garcia Sastre Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
37 105.0 Marc García Comas Llor Sant Boi de Llobregat
38 104.5 Alejandro Gascón Martel SEK-Catalunya La Garriga
38 104.5 Lluc Mestre Montaner Súnion Barcelona
40 104.25 Roger Gasull Sanjust Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
41 103.75 Quirze Puigdevall Company Institut Narcís Monturiol Figueres
41 103.75 Lluís Porta Isant Institut Escola d'Oliana Oliana
43 103.0 Èric Capdevila Farran Institut Montserrat Barcelona
44 102.75 Daniel Garcia Garcia Institut Fontanelles Les Borges del Camp
45 102.5 Iker Maza Garcín Institut Dertosa Tortosa
45 102.5 Iván Miguel Rudilla Mare de Déu dels Dolors Sant Boi de Llobregat
47 102.25 Xing Shuo Chen Montessori-Palau Girona
47 102.25 Marina Iracheta Sala Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
49 101.75 Gerard Samin Nogués Institució Tarragona Reus
50 101.25 Guillem Folch Pascual Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
50 101.25 Víctor Lupiañez Elez Institut La Mitjana Lleida
50 101.25 Maria López Francàs Institut Antoni Cumella Granollers
50 101.25 Xavi Pérez Torres El Carme Lleida
50 101.25 Neus Palomeras Gabarró Joan Pelegrí Barcelona
55 101.0 Arnau Fabra Barceló Institut Les Planes Santa Bàrbara
56 100.0 Marc Segade Abel Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
56 100.0 Iadrià Iturre Igirón Asunción de Nuestra Señora Barcelona
56 100.0 Pol Barberà López Sant Pau Apòstol Tarragona
56 100.0 Alex Ortiz Lama Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
60 99.25 Erola Rodríguez Vila Sagrats Cors Centelles.
60 99.25 Pau Pérez Argemí Institut Teresa Pàmies Barcelona
62 98.75 Alex García Domínguez Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
62 98.75 Jan Canals Aregall Súnion Barcelona
62 98.75 Ot Escolà García Institut Francesc Ferrer i Guàrdia Sant Joan Despí
65 98.5 Jordi Vilarasau Rallo Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
66 98.0 Pau Pardo Oller Casa del Roure Barcelona
67 97.75 Gisele Jaccottet Lopes Institut Ernest Lluch Barcelona
68 97.5 Nicolás Roxin González Voramar Barcelona
68 97.5 Judit Deulofeu Mesas Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
68 97.5 Teo Elia Tena Institut Alexandre Deulofeu Figueres
71 97.25 Genís Vázquez Compta Institut La Garrotxa Olot
71 97.25 Guillem Puig Cucurella Joviat Manresa
71 97.25 Oriol Moran i Riera Aula Escuela Europea Barcelona
74 97.0 Axcel Coiffard Jiménez L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
74 97.0 Duarte Teixeira Da Costa la Cabrita Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
74 97.0 Jan Mateu Bonet Mireia Montgat
74 97.0 Héctor Anguis Santisteban Montseny-Poblenou Barcelona
78 96.75 Daniel Arguijo Duran Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
78 96.75 Joan Rifer Gil Institut Pau Vila Sabadell
80 96.5 Biel Rodriguez Santacana Sant Josep Sant Sadurní d'Anoia
81 96.25 Raül Ruano González Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
82 96.0 Roc Salvà Ribó Institut Pere Barnils Centelles
83 95.75 Timeo Vallouy Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
83 95.75 Morgan Kanu Mitchell Hamelín-Internacional Laie Montgat
85 95.5 Pol Ferré Martín Institut Manuel Sales i Ferré Ulldecona
85 95.5 Mariona Leg Bogunyà Escola Pia de Terrassa Terrassa
87 95.25 Aina Alonso Riera Avenç Sant Cugat del Vallès
88 95.0 Martí Montemayor Mocé Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
88 95.0 Pau Valls Serraima Lestonnac Barcelona
88 95.0 Hector Masero Fernández Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
91 94.75 Yassin Bourosain Khalea Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
92 94.5 Miquel Castander Masachs Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
93 94.25 Andreu Rigau Serrano Sagrada Família - Sant Andreu Barcelona
94 94.0 Biel Fàbregas Tió Sagrats Cors Centelles.
95 93.75 Ethan Llubes Ramos Institut Almatà Balaguer
95 93.75 Ignacio de Pouplana Queralt Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
95 93.75 Martí Subirats López La Salle Manresa
98 93.5 Zhenghuan Xu Sagrada Família Lleida
98 93.5 Yi Wang Institut Escola Baldomer Solà Badalona
100 93.25 Roger Isern Garcia Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
100 93.25 Maria Carrascal Aguado Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
100 93.25 Bru Ubach Quintana Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
103 93.0 Daniel Culebras Fernández Institut La Serra Mollerussa
104 92.75 Arnau Tous Mateu La Salle Mollerussa
104 92.75 Cristina Lagresa Grabulosa Institut de Vilafant Vilafant
104 92.75 Marta Casas Garriga Les Alzines Girona
107 92.5 Pau Fabrech Paje Sagrat Cor-Diputació Barcelona
108 92.25 Xavier Andrés Pérez Institut Pau Vila Sabadell
108 92.25 Nil Torres Silvestre Sec. d'Institut Cardener Sant Joan de Vilatorrada
108 92.25 Jordi Morales Cordonasu Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
108 92.25 Xevi Serra Barniol Institut Martí l'Humà Montblanc
108 92.25 Luis Blanco de Bistué Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
113 92.0 Gerard Llobet Institut Pedralbes Barcelona
113 92.0 Josep Solé Miravete Sagrado Corazón Barcelona
113 92.0 Leo García García Brianxa Tordera
116 91.75 Diego Vargas Lages Institut XXV Olimpíada Barcelona
116 91.75 Gustavo Pérez Jurado Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
116 91.75 Martí González Andrés Sant Miquel Barcelona
116 91.75 Marc Farré Salmerón Institut La Mitjana Lleida
120 91.5 Jan Torres Silvestre Sec. d'Institut Cardener Sant Joan de Vilatorrada
121 91.25 Lluc Martos Herms Institut Miquel Bosch i Jover Artés
121 91.25 Sara Buj Valldeperez Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
121 91.25 Carlos Espejo Tadeo Ramar Sabadell
121 91.25 Francisco Javier Vivero Moreno Pare Manyanet Barcelona
121 91.25 Ramón Serrahima Susany Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
121 91.25 Parth Kumar Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
121 91.25 Adrià Ametller López Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
121 91.25 Miquel Mulet Alarcón Institut Salvador Espriu Barcelona
129 91.0 Jan Rius Bertrán Casa del Roure Barcelona
129 91.0 Jordi Deu Osorio Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
129 91.0 Danylo Klymenko La Salle Girona
132 90.75 Adrià Asensi Capellán Sagrat Cor El Vendrell
132 90.75 Cunillera Galán Elisa Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
132 90.75 Elise Alonso Jourdan Anoia Igualada
135 90.5 Selina Ye El Cim Terrassa
135 90.5 Carla Barbero Castells Sagrat Cor-Diputació Barcelona
137 90.25 Adrià Martínez González Institut Quatre Cantons Barcelona
137 90.25 Biel Alqueza Mayench Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
137 90.25 Gabriel Joossen Lorenzo Montserrat Cerdanyola del Vallès
140 90.0 Jiayi Wu Joan Pelegrí Barcelona
140 90.0 Javier Pereira Nieto Institució Tarragona Reus
140 90.0 Nil Álvarez Lizondo Institut Castellbisbal Castellbisbal
140 90.0 Alejandro Hermoso Arias Institut Ernest Lluch Barcelona
144 89.75 Marc Bernardo Pérez Institut Pau Vila Sabadell
144 89.75 Leonard Kapfer Puig Institut Narcís Monturiol Barcelona
144 89.75 Chen Chen* Sagrat Cor de Jesús Vic
144 89.75 Guillem Sunyer Fossa Institut Vall de Llémena Sant Gregori
144 89.75 Arnau Bruch Beringues Institut Pere Fontdevila Gironella
144 89.75 Yiyang Zhou SEK-Catalunya La Garriga
144 89.75 Kasyan Mccabe Lleó XIII Barcelona
151 89.5 Oriol Pascual Font Daina Isard Olesa de Montserrat
151 89.5 Inés Ermisch Martínez Aula Escuela Europea Barcelona
151 89.5 Guillem Soler Reig Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
151 89.5 Miguel Quesada Memba Institut Can Peixauet Santa Coloma de Gramenet
151 89.5 Laia Puig Cucurella Joviat Manresa
156 89.25 Miquel Belmonte Asensi Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
156 89.25 Eric Sucarrats Costa Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
156 89.25 Pau Tarragó Varcas Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
156 89.25 Guillem Curado Madrazo Institut Marta Estrada Granollers
156 89.25 Nicolás Saavedra Mañá Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
161 89.0 Francesc Carnicer Rovira Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
161 89.0 Pablo Klingenberg Riba Aula Escuela Europea Barcelona
161 89.0 Aina Martí Arreola Maristes Sants - les Corts Barcelona
164 88.75 Enric Martín Viñeta Institut La Vall del Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
164 88.75 Roger Senciales Feixas Institut Castell d'Estela Amer
164 88.75 Quim Cantos Cabello Claret Barcelona
164 88.75 Natalia Millet Reyes Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
168 88.5 Jaume Campdelacreu Peña Aula Escuela Europea Barcelona
168 88.5 Joel Álvarez Ponz Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
170 88.25 Clara Bernal Puentedura Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
170 88.25 Daniel Álvarez Pérez Institut Dr. Puigvert Barcelona
172 88.0 Olivia Uxue Solé Walshaw Sant Pau Apòstol Tarragona
172 88.0 Alex Osuna Ridao Institut Pau Vila Sabadell
172 88.0 Abril Cateura Colungo El Clot Barcelona
172 88.0 Mariona Ortiz Andreu Institut Front Marítim Barcelona
176 87.75 Victor Toledano Gil Providencia del Corazón de Jesús Barcelona
176 87.75 Xavier Alonso Roquet Pare Manyanet Barcelona
176 87.75 Xavier Mossolls Mases Institut de Guissona Guissona
176 87.75 Jan Banegas i Ruiz Escola Pia de Granollers Granollers
176 87.75 Pau Vargas Camarasa Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
181 87.5 Joan Noguera Giralt Proa Barcelona
181 87.5 Anton Borisov Sant Josep Reus
181 87.5 Adrià March Silva Escola Pia de Granollers Granollers
181 87.5 Liyouli Jiang Empordà-San José Roses
181 87.5 Aaron Salvador Martínez Institut Can Jofresa Terrassa
186 87.25 Ruth Alcántara Moreno Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
186 87.25 Carlos Alzúria Rosells Vedruna Balaguer Balaguer
186 87.25 Estel Cebrià Salip Escolàpies Figueres Figueres
186 87.25 Max Rodrigo Quevedo Sagrada Família-Horta Barcelona
186 87.25 Blanca Pont Clemente Institut Montserrat Barcelona
186 87.25 Dídac Romero Sendrós Mare de Déu del Carme Terrassa
192 87.0 Arnau Checa Pol Institut Pla de l'Estany Banyoles
192 87.0 Abel Montesinos Sánchez Sant Domènec Savio Badalona
192 87.0 Núria Nuñez Llumà Institut La Garrotxa Olot
192 87.0 Francisco Lin Lin Institut Vila-seca Vila-seca
192 87.0 Paula Montoro Montes Pineda L'Hospitalet de Llobregat
192 87.0 Miquel Ruiz Casado Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
192 87.0 Roger Soler Galindo Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
199 86.75 Txell Villagrasa Pujol Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
200 86.5 Nikolai Sentsov Montjuïc Girona
200 86.5 Teo Sánchez Cordón Sant Nicolau Sabadell
200 86.5 Olívia Gadea Gelada Betània-Patmos Barcelona
203 86.25 Dani Stefanov Platikanov Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
203 86.25 Adrià Muñoz Batlle Sant Lluís Barcelona
203 86.25 David Blázquez Álvarez Monalco Igualada
203 86.25 Pablo Ruiz Jiménez Joan Pelegrí Barcelona
203 86.25 Pol Rovira Almirall Sant Josep Sant Sadurní d'Anoia
203 86.25 Rubén Muniesa Sánchez Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
203 86.25 Marc Salvatella Gelpí Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
203 86.25 Àlex González Ferreras Joan Pelegrí Barcelona
203 86.25 Àngel Lorenzo Besa Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
203 86.25 Yuhao Chen Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
203 86.25 Martí Arnaus Pujolar Institut Escola Barnola Avinyó
203 86.25 Teo Fernández Castro Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
215 86.0 Hèctor Collado Soriano Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
215 86.0 César Alonso Sáez Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
215 86.0 Anna Bundó Morgades Escola Montagut Vilafranca del Penedès
215 86.0 David García Pacheco Sant Domènec Savio Badalona
215 86.0 Júlia Porta Farré Institut Alfons Costafreda Tàrrega
215 86.0 Pol Vilalta Esquius Institut Miami Miami Platja (Montroig del Camp)
215 86.0 Jan Artacho Alegret Institució Lleida Lleida
215 86.0 Júlia Moya Pérez Sant Domènec Savio Badalona
223 85.75 Roger Aranès Márquez Escola Montagut Vilafranca del Penedès
223 85.75 Aitor Andrés Viñes Ballesteros Institut Sòl de Riu Alcanar
223 85.75 Biel Sala Fàbregas Institut Caterina Albert Barcelona
223 85.75 Gabriel Domènech Sánchez Institut Sunsi Móra Canet de Mar
223 85.75 Beltrán Tramuns Rigat Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
223 85.75 Jordi Torrejón Ciborro Sant Domènec Savio Badalona
223 85.75 Mireia Salvador Moreno Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
223 85.75 Eric Carrasco Méndez La Salle Horta Barcelona
223 85.75 Xavier Camps Royo Institució Tarragona Reus
232 85.5 Joan Ribera Caro Palcam Barcelona
232 85.5 Ariadna Martí Valle Virolai Barcelona
232 85.5 Lluc Soler Thau Barcelona
232 85.5 Jordi Martínez Fabregat Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
236 85.25 Martí Cuch Guillen Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
236 85.25 Roger Botana Miralles Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
236 85.25 Erik Hernández Arenas Institut de Viladecavalls Viladecavalls
236 85.25 Abel Caballé Folch Vedruna Tordera Tordera
236 85.25 Adrià Martínez García Institut Marta Mata Salou
236 85.25 Oscar Torres González Sagrada Família Lleida
242 85.0 Arnau Valiente Barrera Freta Calella
242 85.0 Arnau Barquet Vilar Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
242 85.0 Aina Puigmiquel Busquets Prats de la Carrera Palafrugell
242 85.0 David Ruiz Morales Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
242 85.0 Martí González Joan Prats de la Carrera Palafrugell
242 85.0 Laia Fernández Cortés Vedruna Balaguer Balaguer
242 85.0 Martí Furcat Guitart Empordà-San José Roses
249 84.75 Arnau Capell Pegueroles Escola Pia Balmes Barcelona
249 84.75 Marc Viso Carretero Institut de Vilablareix Vilablareix
249 84.75 Naiara Aubareda del Canto Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
252 84.5 Mario Rebés Navarro Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
252 84.5 Maria Gil Sáez Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
252 84.5 Iker Caneiro Alonso Joan Pelegrí Barcelona
252 84.5 Pere Junyent Fusté Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
252 84.5 Siyu Wen Aula Escuela Europea Barcelona
252 84.5 Carlos Paz Castro Montessori-Palau Girona
258 84.25 Jordi Aldea Gonzalez L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
258 84.25 Víctor Gómez de Jaime Proa Barcelona
258 84.25 Víctor Burgalés Sánchez Ramar Sabadell
258 84.25 Nael Caballero Tremoleda Institut Castell del Quer Prats de Lluçanès
258 84.25 Maria Febas Rueda Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
263 84.0 Magí Tortosa Pérez Regina Carmeli Rubí
263 84.0 Quim Hernàndez Sen Aula Escuela Europea Barcelona
263 84.0 Mar Odena Gomis Betània-Patmos Barcelona
266 83.75 Joan Vilarrúbia Capdevila Aula Escuela Europea Barcelona
266 83.75 Naoki Ribó Tsuchiya Institut Ermengol IV Bellcaire d'Urgell
266 83.75 Pol Ondoño Font Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
266 83.75 Biel Ferrández Calvés Institut Guillem de Berguedà Berga
266 83.75 Ivan Campos Egea Institut de Vilafant Vilafant
266 83.75 Marc Joaquin Serra Institut El Sui Cardedeu
266 83.75 Bruna Palou Novillo Institut Vall de Llémena Sant Gregori
266 83.75 Aleix Dalmau Oliva Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
266 83.75 Gael Corbacho Martínez Joan Pelegrí Barcelona
266 83.75 Jay Faustini García Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
266 83.75 Javier Ceballos Ruiz Sant Pau Apòstol Tarragona
266 83.75 Lucía Alvarez Narros Joan Pelegrí Barcelona
278 83.5 Emma Albert Roca Institut de Tona Tona
278 83.5 Alexander Vasilvey Voramar Barcelona
278 83.5 Roc Macià Gurt Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
278 83.5 Javier Vico Fernández Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
278 83.5 Martí Tomàs Fernàndez Santa Dorotea Barcelona
278 83.5 Gadiel Cendrero Gallart Institut Antoni Ballester Mont-roig del Camp
278 83.5 Erik Fernández Ferrando Joan Pelegrí Barcelona
278 83.5 Carla Gràcia de Urrutia Mireia Montgat
286 83.25 Arnau Sala García Institut de Vilafant Vilafant
286 83.25 Aleix Daura Ferran El Carme Tarragona
286 83.25 Gràcia Mayugo Garcia-romeu Institut Jaume Vicens Vives Girona
286 83.25 Izan Bueno Moya Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
286 83.25 Mateu Giménez Nedelcu Virolai Barcelona
286 83.25 Alexia Valldeperes Bombardó Betània-Patmos Barcelona
292 83.0 Diego Fuster Labarrera Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
292 83.0 Nicolás Benítez Aristoy Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
292 83.0 Uriel Sánchez Gangonells Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
292 83.0 Ruben Martínez Ufarte Institut Josep Pla Barcelona
292 83.0 Laia Pasarisa de la Fuente Pineda L'Hospitalet de Llobregat
297 82.75 Pol Samón de los Mozos Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
297 82.75 Sergi Martin Macau Escolàpies Figueres Figueres
297 82.75 Diego Castelló Borrell Casa del Roure Barcelona
300 82.5 Clàudia Batlle Llorens Institut Ermessenda de Girona Girona
300 82.5 Ramon de Moner Farré Institut Hug Roger III Sort
300 82.5 Mireia Giró Juanola Empordà-San José Roses
300 82.5 Martí Marquès Cañas Joan Pelegrí Barcelona
300 82.5 Arnau Casanovas González Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
300 82.5 Ona López Coscollola Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
300 82.5 Miquel Grau Ariza Institut Olivar Gran Figueres
300 82.5 Jan Pol Jiménez Gutiérrez Institut J.V. Foix Rubí
308 82.25 Noemí Durán Aranda Sant Josep Sant Boi de Llobregat
308 82.25 Héctor Domínguez Alonso Institut Viladomat Barcelona
308 82.25 Pau Tarrés Alcaráz Piaget Barcelona
308 82.25 Axel García Pelayo Joan Pelegrí Barcelona
308 82.25 Pere Molist Costa Escorial Vic
308 82.25 Èric Sánchez Pérez Joan Pelegrí Barcelona
308 82.25 Arnau Simó Martí Escola Pia de Terrassa Terrassa
315 82.0 Núria Gendrau Gonfaus Xarxa Berga
315 82.0 Edgar Ortiz Ferrer Vedruna Balaguer Balaguer
315 82.0 Pau Cerro Gómez Institut Salvador Espriu Barcelona
315 82.0 Ignacio Ponce Reinoso Pare Manyanet Barcelona
319 81.75 Jorge Sánchez Rodríguez Casa del Roure Barcelona
319 81.75 Ekaterina Maratkanova Joan Pelegrí Barcelona
321 81.5 Bakr el Asri Mohsine Institut Anton Busquets i Punset Sant Hilari Sacalm
321 81.5 Roger Dotú Noguera IPSI Barcelona
321 81.5 Toni Subirá Homedes Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
324 81.25 Júlia Ricardo Massana Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
324 81.25 Arnau Salvia Quero La Salle Mollerussa
324 81.25 Emmett James Forkin Montessori-Palau Girona
324 81.25 Rui Feng Sun Maristes Sants - les Corts Barcelona
324 81.25 Ona Lleopart Sanglas Joan Pelegrí Barcelona
324 81.25 Miguel Álvarez Izco Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
324 81.25 Pere Palacin Comellas Institut La Serreta Rubí
324 81.25 Guillermo Trapero Castrillo Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
324 81.25 Diego Guzmán Rincon Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
324 81.25 Emma Rey González FEDAC-Sant Andreu Barcelona
324 81.25 Pau Giuli López Institut Escola de Torrelles Torrelles de Llobregat
324 81.25 Marc Genebat Fernàndez Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
324 81.25 Nil Gimeno Naranjo Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
324 81.25 Maksym Carpio Holda Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
338 81.0 Daniel Cardona Muñoz Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
338 81.0 David Amigó Mina Institució Lleida Lleida
338 81.0 Natalia Palacios Tomás Sant Domènec Savio Badalona
338 81.0 Pau Orient Verde Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
338 81.0 Àlex Touza Luque Institut Ernest Lluch Barcelona
338 81.0 Amaia Mailan Ruiz Els Arcs Barcelona
338 81.0 Aaron Prados Coma Institució Tarragona Reus
338 81.0 Arnau Jordán Berdala El Carme Lleida
346 80.75 Pol Pellejero Suriñach SEK-Catalunya La Garriga
346 80.75 Pau Arévalo Brull Institut Tarragona Tarragona
346 80.75 Sagrada Família - Sant Andreu Barcelona
346 80.75 Ivan Kessels Roca Institut Castellbisbal Castellbisbal
346 80.75 Pau Luque Blanch Betània-Patmos Barcelona
346 80.75 Víctor Alonso Santoveña Palcam Barcelona
352 80.5 Martinho Santos Marques Europa Sant Cugat del Vallès
352 80.5 Ruth Cardenas Arbat Institut de Sant Feliu de Guíxols Sant Feliu de Guíxols
352 80.5 Pau Marimon Marques Claret Valls
352 80.5 Joan Gener Moratalla Institut de Vilafant Vilafant
352 80.5 Martí Vilà Serravinyals Anoia Igualada
352 80.5 Adriana Fernández Torres Mare Nostrum Tarragona
352 80.5 Oriol Galopa Mirabet Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
352 80.5 Alex Molino Riveiro Institut La Vall del Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
360 80.25 Judit Curriu Xarxa Berga
360 80.25 Hao Ran Yu Àgora Sant Cugat del Vallès
360 80.25 Julen Cuacos Guerrero Institut Bellulla Canovelles
360 80.25 Vera Guirao López Institut Joan d'Àustria Barcelona
360 80.25 Lucía Pueyo Alcaide Joan Pelegrí Barcelona
365 80.0 Samuel Teruel López Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
365 80.0 Guillem Casas Roldán L'Avet Roig Sant Celoni
365 80.0 Alba Martínez Vega Sant Domènec Savio Badalona
365 80.0 Massimo Paolillo Sagrado Corazón Barcelona
365 80.0 Pau Charques Lozano Mireia Montgat
365 80.0 Martina Pont Montoto Institut Carles Rahola i Llorens Girona
370 79.75 Claudia Hill Mas Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
370 79.75 Jacob Saura Wenzl Institut Pau Vila Sabadell
370 79.75 Aleix Gili Soler La Salle Girona
373 79.5 Maria Salmurri Negre Els Arcs Barcelona
373 79.5 Octavi Prades Dalmases Anoia Igualada
373 79.5 Paula Suasi García Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
373 79.5 Iris Romero Plana Meritxell Mataró
373 79.5 Martina Camats Grau Vedruna Balaguer Balaguer
373 79.5 Biel Rodríguez Ferré Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
379 79.25 Laia Rosés Rafanell Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
379 79.25 Clara Molina Pastor Joan Pelegrí Barcelona
379 79.25 Iker Garrós Escudé Institut Roquetes Roquetes
379 79.25 Isaac Vilà Saiz Institut Olivar Gran Figueres
379 79.25 Giuliano Federico Dyballa Institut Milà i Fontanals Barcelona
379 79.25 Lucas González Prats Daina Isard Olesa de Montserrat
379 79.25 Guillem de Lemus Institut Pedralbes Barcelona
379 79.25 Júlia Rigalt Policart Pare Manyanet Barcelona
379 79.25 Pol Rodríguez Rodríguez Valldaura Barcelona
379 79.25 Gerard Sastre Olivé Institut de Vilafant Vilafant
379 79.25 Milesia Solís Castillo Institut Montserrat Roig Sant Andreu de la Barca
390 79.0 Jordi Urós Cortés Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
390 79.0 Clara Roldán Altimira El Cim Terrassa
390 79.0 Guillem Fernández Sebastián Institut Dolors Aleu Barcelona
390 79.0 Natália Muniesa Carbonell Pare Manyanet Barcelona
390 79.0 Ariadna Fabrega Iglesias Institut de Vilablareix Vilablareix
395 78.75 Nil March Gensana Institut La Serra Mollerussa
395 78.75 Monica Fradera Rubio Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
395 78.75 Alejandro Anquela Lorenz Jesús, Maria i Josep Barcelona
395 78.75 Himanshu Mansukhani Institut Rocagrossa Lloret de Mar
395 78.75 Junhao Ji Institut Vicenç Plantada Mollet del Vallès
395 78.75 Jordi Ferrer Remolina Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
395 78.75 Gerard Montes Margalef Institut Jaume I Salou
395 78.75 Èric Vecino Vidal Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
395 78.75 Lucas Cano Cuijpers Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
395 78.75 Iván González Castillo Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
395 78.75 Guillem Rovira Márquez Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
395 78.75 David Rudecindo García Institut Lluís Vives Barcelona
395 78.75 Sheila Garcia Ruz Institut Vil·la Romana La Garriga
395 78.75 Mariana de la Torre Bravo Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
395 78.75 Elisabet Vall Solsona Institut Castellbisbal Castellbisbal
395 78.75 Roger Andreu Liu Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
395 78.75 Roger Arnau Sabata Institut de Puig-reig Puig-reig
395 78.75 Ignasi Reig Soldevila Mare de Déu del Carme Tarragona
413 78.5 Yago Paredes Gonzalvo Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
413 78.5 Laura Calvo Camon Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
413 78.5 Xavier Montobbio Palmer Aula Escuela Europea Barcelona
413 78.5 Daniel Izquierdo Villanueva Institut Narcís Monturiol Barcelona
413 78.5 Enrique Peña Pérez Betània-Patmos Barcelona
413 78.5 Jordi Nicolàs Ramírez Salesians Sabadell Sabadell
413 78.5 David Martín Mónico Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
413 78.5 Daniel Suárez Díaz Oms i de Prat Manresa
421 78.25 Diego Távara Burillo Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
421 78.25 Judit Parejo Ballesteros Institut Can Peixauet Santa Coloma de Gramenet
421 78.25 David Pérez Petschen Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
421 78.25 José María Roger Ojea Casa del Roure Barcelona
421 78.25 Paula Meré Duque Mireia Montgat
421 78.25 Victor Cluet González Pare Manyanet Barcelona
421 78.25 Ramon Estruch Botinas Institut Montserrat Barcelona
421 78.25 Lucía Soriano Voss Sant Gregori Barcelona
421 78.25 Emma Massó Sala Thau Barcelona
421 78.25 Èric Hidalgo Calle Jesús, Maria i Josep Barcelona
421 78.25 Paula Caballero Márquez Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
432 78.0 Ariadna Puchol Farran Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
432 78.0 Lucas Fernández Thau Barcelona
432 78.0 Abril García Lorenzo Europa Sant Cugat del Vallès
432 78.0 Mateu Alejandre Vallribera Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
432 78.0 Ferran Talamino Martínez Sant Nicolau Sabadell
432 78.0 Jessica Ji Hamelín-Internacional Laie Montgat
438 77.75 Mokhtar Sallama el Ouachem IE El Bruel-Empuriabrava Castelló d'Empúries
438 77.75 Martina Rovirola Rivera Institut Vall de Llémena Sant Gregori
438 77.75 Violeta Belmonte Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
438 77.75 Maria Fernández Pastó Vedruna Palamós
438 77.75 Alejandro Eraso Romero Sagrado Corazón Barcelona
443 77.5 Xavier Lamote de Grignon Lombarte Escola Pia de Terrassa Terrassa
443 77.5 Roger Palacios Paulino Institut Escola Agustí Barberà Amposta
443 77.5 Fabián Cánovas Martínez Institució Tarragona Reus
443 77.5 Marc Elizalde Aleixandre John Talabot Barcelona
443 77.5 Adrià Espejo Pérez Institut Montserrat Roig Sant Andreu de la Barca
443 77.5 Emma Folguera Bosch Escola Pia de Terrassa Terrassa
443 77.5 David Padrones Espinosa Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
443 77.5 Adrià López Hernández Institut d'Argentona Argentona
443 77.5 Pau Gracia Herrera Jesús Maria Sant Andreu Barcelona
443 77.5 Rodrigo Moreno Sevillano Institut Jaume I Salou
443 77.5 Nicolás Gallego Bosch Santa Teresa de Jesús Tarragona
443 77.5 Toni Molina Alonso Voramar Barcelona
443 77.5 Omar el Kotbi Siyoun Institut Narcís Monturiol Barcelona
443 77.5 Ariel Litrán Iniesta Sagrat Cor-Diputació Barcelona
443 77.5 Biel Gabernet Martín Vedruna Tàrrega Tàrrega
443 77.5 Marina Pérez Correro Empordà-San José Roses
443 77.5 Mireia Morgado Vacas Joan Pelegrí Barcelona
443 77.5 Gustavo Cruz Queiros Escola Andorrana Segona Ensenyança Santa Coloma, Andorra la Vella
443 77.5 David Carreras Picazo Institut Voltrera Abrera
443 77.5 Martina Estivill Ibáñez Sant Gregori Barcelona
443 77.5 Manfred Farré Christmann Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
443 77.5 Carles Alonso Bonell Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
443 77.5 Marc Ramírez Sánchez Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
443 77.5 Daniel Antelo Fenosa Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
467 77.25 Erola Ferré Baltrons Escola Pia Sant Antoni Barcelona
467 77.25 Carles Moreno Fernández Escola Pia de Mataró Mataró
467 77.25 Laura Morón Santiago Sant Domènec Savio Badalona
467 77.25 María Cortés Fernández Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
467 77.25 Iker Vendrell Maqueda Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
467 77.25 Biel Queraltó Cordovilla Sant Domènec Savio Badalona
467 77.25 Max Cararach Borrás Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
467 77.25 Elias Müller Bort Institut Narcís Monturiol Barcelona
467 77.25 Helena Español Vizcarra Institut Martí l'Humà Montblanc
467 77.25 Oriol Mascaró Quiroga Institut de l'Alt Foix Sant Martí Sarroca
477 77.0 Pau Serna Rubió Cingle Terrassa
477 77.0 Alejandro Martínez Graña Montserrat Barcelona
477 77.0 Oscar González Nieto Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
477 77.0 Iker Fernández Fernández Ramar Sabadell
477 77.0 Ivan Roure Yudanov Institut Castellbisbal Castellbisbal
477 77.0 Èric Falcó Andreu Vedruna Immaculada Barcelona
477 77.0 Guillem Casas Fabregas Institut Manuel Blancafort La Garriga
477 77.0 Vera Casasnovas Rovira Institut Narcís Monturiol Barcelona
477 77.0 Jordi Gallardo Brosa Institut Sabadell Sabadell
477 77.0 Manel Rodrigo Sánchez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
487 76.75 Cristian Diaz Almonte Escola Pia de Calella Calella
487 76.75 Miguel Cuadrado Pérez La Salle Girona
487 76.75 Pau Vargas Sarrión Jesús Maria Badalona
487 76.75 Clàudia Albareda Fortuny Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
487 76.75 Roger Puiggermanal Blasco Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
487 76.75 Lola Sherry Ramírez Súnion Barcelona
487 76.75 Martí Pocurull Amat Claret Valls
494 76.5 Quim Serra de Pedro Institut d'Alella Alella
494 76.5 Pol Filiberto Varea Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
494 76.5 Pablo Sanz Serrano Aula Escuela Europea Barcelona
494 76.5 Blanca Soler Julià Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
494 76.5 Genís Grané Alonso Sec. d'Institut Xaloc Sant Pere de Ribes
494 76.5 Ferran Codina Retamosa Aula Escuela Europea Barcelona
494 76.5 Helena Subiràs Coll Jesús, Maria i Josep Barcelona
494 76.5 Víctor Alan Varela Casas Institut Martí Pous Barcelona
494 76.5 Maxim Terrades Burden John Talabot Barcelona
494 76.5 Roger Duran Brugués Institut Anton Busquets i Punset Sant Hilari Sacalm
504 76.25 Marc Noguera Fernández Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
504 76.25 Adrià Puig Puigdomènech Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
504 76.25 Aniol Lafuente Chamorro Institut Salvador Espriu Salt
504 76.25 Uriel Ramírez Cunillera Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
504 76.25 Álvaro Estrada García Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
504 76.25 Roger Mir Daza Thau Sant Cugat del Vallès
504 76.25 Pol Moreno Nofrerías Badalonès Badalona
504 76.25 Joel Pérez Vera Sec. d'Institut La Sínia Parets del Vallès
504 76.25 Anna Piferrer Piferrer Prats de la Carrera Palafrugell
504 76.25 David Velasco Pozo Bell-lloc del Pla Girona
504 76.25 Ona Bonet Alabart Institut de Flix Flix
504 76.25 Alejandro Sánchez García Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
504 76.25 Biel Batet Carrera El Carme Tarragona
504 76.25 Nora Lumbierres Hervera Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
504 76.25 Cristina Chen Ye Sant Josep Sant Boi de Llobregat
504 76.25 Enrique Manzanares Fernández Hamelín-Internacional Laie Montgat
504 76.25 Hector Dupuy Thuillier Institut Quatre Cantons Barcelona
504 76.25 Jose Luis Chilanguá Canaval Institut de Guissona Guissona
504 76.25 Laia Blancafort Guardiola Institut Jaume Balmes Barcelona
504 76.25 Dragos Toader Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
504 76.25 Guillem Marín Pàmies Institut Can Jofresa Terrassa
504 76.25 Sergi Esquius Bosch Sagrada Família Lleida
526 76.0 Adrian Moron Freile Sant Domènec Savio Badalona
526 76.0 Laia Carrillo Barrera Institut Montserrat Barcelona
526 76.0 Pol Tarriño Pujol Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
526 76.0 Aitor Ternero Villalba Sec. d'Institut Domus d'Olivet Canovelles
526 76.0 Núria Ferrer Comellas Tecnos Terrassa
526 76.0 Jairo Ramírez Fernández Institut Francesc Ferrer i Guàrdia Sant Joan Despí
526 76.0 Gerard Ferrer Perez Institut Cal Gravat Manresa
526 76.0 Bernat Carrera Hurtado Institut Serra de Noet Berga
526 76.0 Òscar Rivilla González Institut La Vall del Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
526 76.0 Jan de Antonio Tudela, Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
526 76.0 Cèlia Mérida Pastor Joan Pelegrí Barcelona
526 76.0 Max Bertrán Clotet Casa del Roure Barcelona
538 75.75 Laia Serra Sans Betúlia Badalona
538 75.75 Steven Ramírez Trinidad Institut Vall d'Hebron Barcelona
538 75.75 Miquel López Tormo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
538 75.75 Noa Fernández Sánchez Institut Escola Marta Mata Torelló
538 75.75 Maksim Konikevivh Institut Escola Mar Mediterrània Mataró
538 75.75 Saveliy Dzigua Polsikov Aula Escuela Europea Barcelona
538 75.75 Timur Madomilov Santa Anna Lleida
538 75.75 Adrián Genicio Jiménez Institut Sa Palomera Blanes
546 75.5 Jordi Bosch Matas Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
546 75.5 Javier de Frutos Sánchez Oms i de Prat Manresa
546 75.5 Alexis Pérez Arrua Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
546 75.5 Fidel Ojeda Domingo Claret Barcelona
546 75.5 Yi Yao Hu Sagrada Família Lleida
546 75.5 Isaac Fèlix Pintó Institut de Vilablareix Vilablareix
546 75.5 Sónia Colell Sannikova Institut Montilivi Girona
546 75.5 Maria Olmos Caballero Betània-Patmos Barcelona
546 75.5 Gerard Dalmau Patiño Institut Moisès Broggi Barcelona
546 75.5 Laia Cunill Raventós Institut Jaume Callís Vic
546 75.5 Maria Oliveras Siles Pineda L'Hospitalet de Llobregat
557 75.25 Ariadna Barquero Casado Betània-Patmos Barcelona
557 75.25 Marc Cantón Beltran Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
557 75.25 Bernat Juncà Sucarrats Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
557 75.25 Arnau Padrosa Siper Institut Pla de l'Estany Banyoles
557 75.25 Max Reiser Fragoso Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
557 75.25 Martí Alfonso Buqueras Avenç Sant Cugat del Vallès
557 75.25 Eloi Garcia Anglés Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
564 75.0 Francesc Coscollà González Palcam Barcelona
564 75.0 Victor Bossen Institut Vinyet Sitges
564 75.0 Miquel Avellà i Vidal Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
564 75.0 Blanca Marset Magriñà Betània-Patmos Barcelona
564 75.0 Anna Ortega Alsius IPSI Barcelona
564 75.0 Miquel Dolz de la Torre Joan Pelegrí Barcelona
564 75.0 Ada Serrat Ripollés Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
564 75.0 Albert Sistrachs Martos La Salle Montcada Montcada i Reixac
564 75.0 Aitor Herrero del Río Institut Montilivi Girona
564 75.0 Nerea Villegas López Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
564 75.0 Ferran Mateu-alsina Oneto Mireia Montgat
564 75.0 Alba Veiga Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
564 75.0 Aleix Rodés Escarmís Institut La Garrotxa Olot
564 75.0 Pau Lucas Vera FEDAC-Sant Andreu Barcelona
564 75.0 Pol Carrillo Bertomeu Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
564 75.0 Eric Owen Gallego Adams Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
564 75.0 Joana Monge Conti Institut Jaume Balmes Barcelona
564 75.0 Albert Puigarnau Ortín Escola Pia de Terrassa Terrassa
564 75.0 Gabriel Olteanu Institut Can Roca Terrassa
564 75.0 Nerea Gómez García Institut Valldemossa Barcelona
564 75.0 Mario Iglesias Prieto Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
564 75.0 Jana Prieto Gonfaus Joan Pelegrí Barcelona
564 75.0 José Ezquerra Carrera Institució Lleida Lleida
564 75.0 José Solans Olivier Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
564 75.0 Maria Rosinach Salafranca Mater Salvatoris Lleida
564 75.0 Ernest Font Montoro Meritxell Mataró
564 75.0 Júlio Jiménez Amador Institut Josep Serrat i Bonastre Barcelona
564 75.0 Timotei Stoica Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
564 75.0 Roger Fornells Acin Bell-lloc del Pla Girona
564 75.0 Sergio Garcia Perez EIC Salou
564 75.0 Mario Ramírez Medina Sec. d'Institut La Sínia Parets del Vallès
564 75.0 Víctor Domènech Giralt IPSI Barcelona
564 75.0 Derek Costa Díaz Mireia Montgat
564 75.0 Sergio Cuesta Artime Jesús Maria Badalona
598 74.75 Pablo Rasa Abad Sagrado Corazón Barcelona
598 74.75 Albert Cano López El Carme Lleida
598 74.75 Xavi Borrell Buyet Institut Ernest Lluch Barcelona
598 74.75 Antoni Franco Salgado L'Avet Roig Sant Celoni
598 74.75 Alex Castellote Viana Jesús, Maria i Josep Barcelona
598 74.75 Elena Oliva Planas Escorial Vic
598 74.75 Guillem Gómez de Porras Institut La Mar de la Frau Cambrils
598 74.75 Pol Lechuga Berrocal Escola Pia de Mataró Mataró
598 74.75 Gasparotto de Dou Aleix Infant Jesús Barcelona
607 74.5 Anna Bellart Ribalta Vedruna Balaguer Balaguer
607 74.5 Alp Ozan Özdemir Europa Sant Cugat del Vallès
607 74.5 Arnau Timotei Ganea Amills Institut L'Alt Berguedà Bagà
607 74.5 Núria Cayuela Nadal Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
607 74.5 Guillem Cabanach Pons Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
607 74.5 Berta Torrents Barrado Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
607 74.5 Julian Carolis Institut Vilatzara Vilassar de Mar
607 74.5 Àlex Gil Mariscal Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
607 74.5 Teo Giménez Barona Sagrada Família-Horta Barcelona
607 74.5 Berta Manau Corderroure Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
607 74.5 Biel Ballester Guitart Institut Montserrat Barcelona
618 74.25 Martina Richer Simón Institut Vinyet Sitges
618 74.25 Héctor Alonso Piñol Institut Fontanelles Les Borges del Camp
618 74.25 Jana Alsedà Gilabert Institut de Guissona Guissona
618 74.25 Enric Martos Altimir Escola Andorrana Segona Ensenyança Santa Coloma, Andorra la Vella
618 74.25 Joan Vergés Acosta Institut Joan Brossa Barcelona
618 74.25 Joel Bernal Casado Lestonnac Mollet del Vallès
618 74.25 Víctor López Arnedo Jesús Maria Badalona
618 74.25 Nacor Verdés Bertolín Institut Milà i Fontanals Barcelona
618 74.25 Marc Serra Capsada Institut Quercus Sant Joan de Vilatorrada
627 74.0 Marc Valero Ponce Mireia Montgat
627 74.0 Andrea Pascual Anikeyeva Sagrat Cor El Vendrell
627 74.0 César Sevilla Ortega Sec. d'Institut Xaloc Sant Pere de Ribes
627 74.0 Ismael Santos Niño Institut Manuel Vázquez Montalbán Sant Adrià de Besòs
627 74.0 Pau Puig Aguadé Institució Tarragona Reus
627 74.0 Gabriel Vilella Olivares Montserrat Cerdanyola del Vallès
627 74.0 Martí Vallbona Ylla-català Institut de Gurb Gurb
627 74.0 Edgar Marin Aixendri Institut Cristòfol Despuig Tortosa
627 74.0 Bruno Rojo Sánchez IPSI Barcelona
636 73.75 Ned Jaume Institut Miquel Tarradell Barcelona
636 73.75 Eduard Soranells Belando Tecnos Terrassa
636 73.75 Iker Martos Galván Institut Thalassa Montgat
636 73.75 Koen van Den Nest Molina Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
636 73.75 Xavier Gómez Carrión Túrbula Sant Adrià de Besòs
636 73.75 Xavier Tintor Contreras Cor de Maria Valls
636 73.75 Gerard Salas Andrés Freta Calella
636 73.75 Nicolás Guzmán Abal Institut Joan d'Àustria Barcelona
636 73.75 Andreu Bigas Fernández La Salle Girona
636 73.75 Èric Pujol Lecha Casa del Roure Barcelona
636 73.75 Laia Vila Pallarés Vedruna Tàrrega Tàrrega
636 73.75 Sergi González Vidal Institut Jaume Balmes Barcelona
636 73.75 Ricard Barbany Vellvé Institut Manuel Blancafort La Garriga
636 73.75 Berta Mas Bastida Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
636 73.75 Jan Comaposada Moreno Institut Alexandre de Riquer Calaf
636 73.75 Arnau Fontanet Albinyana Tecnos Terrassa
636 73.75 Eric Admella Severiano María Inmaculada Tremp
636 73.75 Aitor Lorenzo Domínguez Institut Can Planas Barberà del Vallès
636 73.75 Teo Gallego Sánchez Institut Escola Barnola Avinyó
636 73.75 Albert Gummà Briones Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
636 73.75 Pol Nieto García Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
636 73.75 Héctor Serra Niederberger Institut Miami Miami Platja (Montroig del Camp)
636 73.75 Alexandra Álvarez Suñé Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
636 73.75 David Pujolar Rosanas Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
636 73.75 Héctor Bricio Rodríguez Aula Escuela Europea Barcelona
636 73.75 Pol Arellano Sanchez Institut Cal Gravat Manresa
636 73.75 Lluc de Moner Ros Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
636 73.75 Pol Guichón Simón Aula Escuela Europea Barcelona
664 73.5 Renzo Erick Tuesta Ríos Sec. d'Institut Domus d'Olivet Canovelles
664 73.5 Dídac Caballé Grioles El Carme Tarragona
664 73.5 Marc Martín Cabañero Palcam Barcelona
664 73.5 Miquel Royo Arcos Institut de La Sénia La Sénia
664 73.5 Dídac Fuentes Barbé Claret Barcelona
664 73.5 Eudald Vicente Antonio Sant Domènec Savio Badalona
664 73.5 Oriol Duch Gil Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
664 73.5 Martí Burnat Rivero Escolàpies El Masnou El Masnou
672 73.25 Vincent Lamparter Vals Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
672 73.25 Pere Mauri Barbé Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
672 73.25 Carles Ibañez Roca Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
672 73.25 Jana Castro Bosch Avenç Sant Cugat del Vallès
672 73.25 Júlia Quijada Parras Institut Jaume Balmes Barcelona
672 73.25 Àlex Manzanares Rebull Betúlia Badalona
672 73.25 Biel Lafuente Garcia Institut Castell d'Estela Amer
672 73.25 Biel Serra Ribas Institut El Pedró L'Escala
672 73.25 Miruna Andreea Nicolaescu La Salle Bonanova Barcelona
672 73.25 Martí Figueras Moragues Institut Maria Espinalt Barcelona
672 73.25 Martina González Tirado Institut Escola Montseny Breda
672 73.25 Martí Cervera Raluy Institut Castell d'Estela Amer
672 73.25 Clàudia Sanllehí Solé Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
672 73.25 Cesc Muelas Gibert Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
672 73.25 Max Otero Pirojkov Voramar Barcelona
672 73.25 Oriol Castells Raga Institut Badia i Margarit Igualada
672 73.25 Bruel Martí Perez Institut Cal Gravat Manresa
672 73.25 Óscar Perea Navarro Goar Viladecans
672 73.25 Mollet Bordas Lluc Infant Jesús Barcelona
672 73.25 Eric Gil Pulido Jesús Maria Badalona
672 73.25 Àlex Sánchez Castillo IPSI Barcelona
672 73.25 Jan Artola Llorens Institut La Garrotxa Olot
694 73.0 Yasmin Robles Gimeno Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
694 73.0 Roger Rius Ayala Thau Barcelona
694 73.0 Adrià Melet Ribes Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
694 73.0 Sergi Sans López Sant Josep Vilafranca del Penedès
694 73.0 Max Pons i Trujillo Institut Sunsi Móra Canet de Mar
694 73.0 Sara Drissi Autet Sant Miquel dels Sants Vic
694 73.0 Camila Castañeda Lozano Institució Tarragona Reus
694 73.0 Alex Martinez Iturgoyen Institut Joan Puig i Ferreter La Selva del Camp
694 73.0 Jan Arnau Guitart Claret Barcelona
694 73.0 Wentao Wu Claret Barcelona
704 72.75 Iker Yañez Román Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
704 72.75 Blau Vilanova Vázquez Maristes Montserrat Lleida
704 72.75 M. Regina Vives Gil Pineda L'Hospitalet de Llobregat
704 72.75 Estanis Criballés Molist Mare de Déu de la Gleva Les Masies de Voltregà
704 72.75 Pau del Moral Donaire Institut La Mitjana Lleida
704 72.75 Mateu Martos Butinyà Institut Josep Brugulat Banyoles
710 72.5 Daniel Torralba Caroz Institut Voltrera Abrera
710 72.5 Martí Fortuño Domingo Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
710 72.5 Xavier Escabias Peralta Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
710 72.5 Valeria Archilla Romera Institut Lluís Companys Tordera
710 72.5 Jan Civis Formento Avenç Sant Cugat del Vallès
710 72.5 Kai Roca Pulido Sant Josep Sant Boi de Llobregat
710 72.5 Toni Verger Larios Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
710 72.5 Javier Raventós Barata Betània-Patmos Barcelona
710 72.5 Andrea Soler Serra Betània-Patmos Barcelona
710 72.5 Berta Mir García María Inmaculada Tremp
710 72.5 Maurici Font València Institut Front Marítim Barcelona
710 72.5 David López Vílchez Daina Isard Olesa de Montserrat
710 72.5 Daniel Gutiérrez Garcia Avenç Sant Cugat del Vallès
710 72.5 Pau Martín Pino Institut Joan Mercader Igualada
710 72.5 Martí Guerra Sánchez Mare de Déu del Carme Terrassa
710 72.5 Alanis Aguiar Pratsevalls Institut Montsoriu Arbúcies
710 72.5 Pavel Yarashuk Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
710 72.5 Álex Galán Mata Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
710 72.5 Adrià Túnez Hernández Maristes Champagnat Badalona
710 72.5 Miguel Sánchez Martínez Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
710 72.5 Jesús David Verrilli Ventura Institut Dertosa Tortosa
710 72.5 Marc Ruppel Pons Thau Sant Cugat del Vallès
710 72.5 María Pilares del Viejo Institut Terra Roja Santa Coloma de Gramenet
710 72.5 Jin Wang Chen Institut Valèria Haliné Castelldefels
710 72.5 Noah Quixal Boleda Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
710 72.5 Ona Puig Carcole Aula Escuela Europea Barcelona
710 72.5 Ruoshi Zheng Institut Marta Mata Montornès del Vallès
710 72.5 Bernat Ventura Franch La Salle Manresa
710 72.5 Marti Albaigés Belsué Institut Teresa Pàmies Barcelona
739 72.25 Laura Ranvier Grau Vedruna Palamós
739 72.25 Dooa Lemghari Rahimi Institut Salvador Espriu Barcelona
739 72.25 Nicolas Wainsztein Naccas Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
739 72.25 Dan Ellis Quadrada Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
739 72.25 David Carretero Bocardo Jesús Maria Badalona
739 72.25 Mireia Llorca Institut Pedralbes Barcelona
739 72.25 Teo Vivot Parma Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
739 72.25 Guillem Valls de la Vega Institut d'Argentona Argentona
739 72.25 Ariadna Tapias Fernandez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
739 72.25 Daniel Aulestia Druguet Europa Sant Cugat del Vallès
739 72.25 Sara Sofia Espitia Aldana Escola Montagut Vilafranca del Penedès
739 72.25 Ewan Farrell Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
739 72.25 Marina Vives Mir IPSI Barcelona
739 72.25 Biel Aymamí Sardà Ramar 2 Sabadell
739 72.25 Isaak Pozo Bizarro Institut Joan d'Àustria Barcelona
739 72.25 David Pina López Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
739 72.25 Alex Belmonte Farré Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
739 72.25 Alejandro Azcàrate Pérez Institut Vilatzara Vilassar de Mar
757 72.0 Pol Hernandez Castillo Castro de la Peña Barcelona
757 72.0 Hamza Essaber Sabar Sabar Institut Josep Tapiró Reus
757 72.0 Guillem Soler Riera Institut Montserrat Roig Barcelona
757 72.0 Alicia Calzas Toribio Institut Can Planas Barberà del Vallès
757 72.0 Franco Torres Vegas Institut Dolors Aleu Barcelona
757 72.0 Erika Mao Asunción de Nuestra Señora Barcelona
757 72.0 Daniel Raya Marruecos Institut Torrent dels Alous Rubí
757 72.0 Elian Gustavo Reinoso Narea Joan Pelegrí Barcelona
757 72.0 Ingrid Roura Tenas Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
757 72.0 Martina Salvatella Blanch Montessori-Palau Girona
757 72.0 Jan Cortada Almazan Daina Isard Olesa de Montserrat
757 72.0 Mónica de Frutos Ruiz Abat Oliba Loreto Barcelona
769 71.75 Laia Bellart Ribalta Vedruna Balaguer Balaguer
769 71.75 Gerard Alba Vidal El Carme Lleida
769 71.75 Sophie Chiochia Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
769 71.75 Alejandro Fernández Torres Proa Barcelona
769 71.75 Santi Barjau Boada La Salle Bonanova Barcelona
769 71.75 Jan Palacín Durán Aula Escuela Europea Barcelona
769 71.75 Kai Llanas Preiser Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
769 71.75 Albert Díaz Lorenzo Proa Barcelona
769 71.75 Adrián García Tabero Institut Montmeló Montmeló
769 71.75 Miquel Cortés Corbella Oms i de Prat Manresa
779 71.5 Júlia Muria Solé Aula Escuela Europea Barcelona
779 71.5 Eric Álvarez López Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
779 71.5 Iker Gil Armans Institut Josep Brugulat Banyoles
779 71.5 Àfrica Puig Mata Aula Escuela Europea Barcelona
779 71.5 Gerard Suñé Prada Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
779 71.5 Elia Guillera Perez Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
779 71.5 Guerau Parramont Badia Bell-lloc del Pla Girona
779 71.5 Marc Tamares Colon Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
779 71.5 Jana Pérez Vidal Virolai Barcelona
779 71.5 Tony Xiaoxuan Ying Nuestra Señora de la Consolación Tortosa
789 71.25 Héctor Santiago Baena Joan Pelegrí Barcelona
789 71.25 Sergi Antolín Urballa Pare Manyanet Barcelona
789 71.25 Ivan Albuera Sánchez Escolàpies Figueres Figueres
789 71.25 Norma Pujol Segovia Institut d'Argentona Argentona
789 71.25 Jan Jové Casals Institut L'Alt Berguedà Bagà
789 71.25 Mohamed Reda Chergui Aitor Institut Santa Eugènia Girona
789 71.25 Clara Haro Jovés Els Arcs Barcelona
789 71.25 Laia Rodríguez García Institució Tarragona Reus
789 71.25 Daniel Navarro Fernández Madre Sacramento Sant Just Desvern
789 71.25 Fernando Albácar Juliá Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
789 71.25 Martí Padrés Masdemont Institut Josep Brugulat Banyoles
789 71.25 Jordi Oliver San Emeterio IPSI Barcelona
789 71.25 Juan Pablo Nuñez Carvajal Institut El Cairat Esparreguera
789 71.25 Alejandro Lavado Rodríguez Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
789 71.25 Daniel Esteban Gussinyer Avenç Sant Cugat del Vallès
789 71.25 Arnau Miquel Folch Escola Pia de Terrassa Terrassa
789 71.25 Roger Gràcia Civit Institut La Mar de la Frau Cambrils
789 71.25 Abeba Solano Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
789 71.25 Abel Torrents Molnar Joan Pelegrí Barcelona
789 71.25 Julen Alos Cubells Teresià Tortosa
789 71.25 Nayara Pueyo Orchilles Institut Mediterrània El Vendrell
789 71.25 Íker Diego Picó Institut L'Alt Berguedà Bagà
789 71.25 Patricia Bausán Gómez Jesús Maria Sant Andreu Barcelona
789 71.25 Martí Gatiellas Aurell Institut Josep Brugulat Banyoles
789 71.25 Antoni de las Heras Armenteras IPSI Barcelona
789 71.25 Alex Castro Solsona Sant Josep Sant Boi de Llobregat
789 71.25 Isabel Enrich Lucas Anoia Igualada
789 71.25 Pol Ruiz Lizancos Institut Milà i Fontanals Vilafranca del Penedès
789 71.25 Sara Grande Pamias IPSI Barcelona
789 71.25 Daniel Alexande Ripollès Cot Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
789 71.25 Delaia Montoro Jorba Institut Joan Mercader Igualada
789 71.25 Aniol Marquès Serradell Escolàpies Figueres Figueres
789 71.25 Joan Sánchez Valentí Institut Pla de l'Estany Banyoles
789 71.25 Iker Fernandez Llorens Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
789 71.25 Adrià Murillo León Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
824 71.0 Berta Pujol Forts Vedruna Tordera Tordera
824 71.0 Biel González Giménez Llor Sant Boi de Llobregat
824 71.0 Nathan Linares Arenas Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
824 71.0 María Gil León Abat Oliba Loreto Barcelona
824 71.0 Unai Catalán de la Torre Escola Pia Sant Antoni Barcelona
824 71.0 Arnau Teixidor Viñals Institut de Celrà Celrà
824 71.0 Eduard Solé Boronat Sant Pau Apòstol Tarragona
824 71.0 Carlota Gutiérrez Garcia Mare Nostrum Tarragona
824 71.0 Adrià Nebot Francès Escola Pia d'Olot Olot
824 71.0 Karl Esparza Sewczyk Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
824 71.0 Samuel Fuertes Jañez Institut Antoni Ballester Mont-roig del Camp
824 71.0 Ian Jiménez Serrano Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
824 71.0 Esteve Ramos Pruenca La Salle Girona
824 71.0 Iker Martínez Bertrán Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
824 71.0 Marc Gomez Porta Sant Josep Sant Sadurní d'Anoia
824 71.0 Jan Peries Duran Escola Pia de Balaguer Balaguer
824 71.0 David Rodríguez Ortega Institut Baix Penedès El Vendrell
824 71.0 Pau Escolà Pelegrí Maristes Montserrat Lleida
824 71.0 Paula Sorarrain Suñé Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
824 71.0 Hugo Marino Martín Institut Lluís de Requesens Molins de Rei