Àrea de centre



Estableix una nova contrasenya

Edicions


Llista de les millors puntuacions (6%) de Tercer d'ESO

En total han participat 18479 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 142.25 Ricardo Batanero Moranchel Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
2 135.0 Tomás Griffiths Pérez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
3 133.75 Vera Morancho Bargas Aula Escuela Europea Barcelona
4 130.0 Guillem Vizcarro Sánchez del Valle Institut Ernest Lluch Barcelona
5 128.75 Joana Ubach Quintana Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
6 126.0 Oriol Mangues Rubia Institut Icària Barcelona
7 124.75 Anton Meneses Julià Institut Teresa Pàmies Barcelona
8 124.5 Daniel Font Loures Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
9 123.75 Guillem Cortés Campillo Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
10 121.25 Diego Singla Fernández Abat Oliba Loreto Barcelona
11 121.0 Clara Castelló Santacruz IPSI Barcelona
12 120.75 Roger Comellas Vilamala Vedruna Berga Secundària Berga
12 120.75 Marc Castellà Rivero Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
14 120.0 Asis Bermudez Salvador Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
15 119.75 Pau Carrillo Nadeu Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
16 118.75 Adrià Sánchez Perelló Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
16 118.75 Arnau Perabad Santos Institut Can Roca Terrassa
16 118.75 Marc Cabero Morera Montessori-Palau Girona
19 117.5 Pol Roura Moreno Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
20 116.25 Dani del Rio Baena Sagrat Cor-Diputació Barcelona
21 116.0 Neus Mestres Aguado Institut La Serra Mollerussa
22 115.75 Odo Sarkar Cuadrado Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
23 115.0 Bet Fernández Ingerto El Cim Terrassa
23 115.0 Aniol Sánchez Codinat Institut Montilivi Girona
25 114.75 Gabriel Osberger Serrano, Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
25 114.75 Yuxiang Chen Qian Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
27 114.5 Gerard Ordóñez Valdés Mare de Déu del Carme Terrassa
28 114.25 Chloe González Reche Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
29 113.5 Pau Navarrete Tàpias Mare de Déu del Carme Tarragona
30 113.25 Gerard Cosp Pla Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
31 112.5 Joan Puig Cortina Institut Montserrat Roig Barcelona
31 112.5 Lucía Cisneros Verde Sil Barcelona
33 112.0 Ernest Wojdel Joan Pelegrí Barcelona
34 111.75 Bruna Edo Mitjans Sant Nicolau Sabadell
35 111.25 Guillem Farré Benito Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
35 111.25 Daniel Falcón Lafarga Mare de Déu del Carme Tarragona
37 110.25 Andrei Vasilev Aula Escuela Europea Barcelona
38 110.0 Alejandro Cardozo Romero Institut Escola Caritat Serinyana - Cap de Creus Cadaquès
39 109.5 Konrad Danielewicz Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
40 109.0 Cesc Rey Massana Maristes Sants - les Corts Barcelona
40 109.0 Adrián Fortuño Mur Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
42 108.75 Marina Gibert Massó Institució Tarragona Reus
43 108.5 Pau Borràs Borrell Institut Montilivi Girona
44 107.5 Tomàs Sánchez Badosa Mestral Sant Feliu de Llobregat
44 107.5 Ian Rosales Castillo Institut Pere Barnils Centelles
46 107.25 Jan Sangüesa Fernández Institut Joan Brossa Barcelona
47 107.0 Roger Coll Balletbó Institut La Sureda Palafrugell
48 106.25 Arnau Parraga Nieto Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona
48 106.25 Pau Navarro Rodríguez Piaget Barcelona
48 106.25 Hugo Rodríguez Checa Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
48 106.25 Elia Rius de la Rosa Institut Poeta Maragall Barcelona
48 106.25 Jan López Sanjuan Institut Josep Pla Barcelona
48 106.25 Oscar Reyes Iribarne Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
48 106.25 Aitana Pau García Sagrada Família - Sant Andreu Barcelona
48 106.25 Max Alemany Lesma Mestral Sant Feliu de Llobregat
56 106.0 Daniel Serrano Beas Regina Carmeli Rubí
56 106.0 Marc Codina Noguer Escolàpies Figueres Figueres
58 105.75 Joan Argenter Palouzié Institut Joan Brossa Barcelona
58 105.75 Enzo Kai Tian Carlo Liu Minguella Badalona
60 105.0 Ziyao Xu Montessori-Palau Girona
60 105.0 Oriol Tévar Arans Joan Pelegrí Barcelona
62 104.75 Jan Pascual Vallverdú Institut Intermunicipal del Penedès Sant Sadurní d'Anoia
62 104.75 Oriol Costa Rigau Ginebró Llinars del Vallès
62 104.75 Jan Vibancos Amenós Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
65 104.5 Kílian García Oter Institut Caterina Albert Barcelona
65 104.5 Pol Obradó Sadurní Institut Cabrils Cabrils
65 104.5 Iván Pizarro Funes Sant Miquel Barcelona
68 104.25 Bruna Basas Jaumandreu Oms i de Prat Manresa
69 103.75 Jan Faneca Castillo Joan Pelegrí Barcelona
69 103.75 Sergi Puigdollers Fuillerat Institut Ernest Lluch Barcelona
69 103.75 Xavier Jaraba Victoria Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
69 103.75 Laia Martí Reverté Tabor Santa Perpètua de Mogoda
73 103.5 Ariadna Costas Tulla Prats de la Carrera Palafrugell
73 103.5 Roberto Fernández Pombal Mare de Déu del Carme Tarragona
73 103.5 Dante Raviña Corestein Institut La Garrotxa Olot
73 103.5 Pol Güell Rigall Institut de Vilafant Vilafant
73 103.5 Èlia Guisasola Fernández Cor de Maria Mataró
73 103.5 Ivan Plana Vila Institut Castell d'Estela Amer
79 103.25 Marina Pol Caritg La Salle Girona
79 103.25 Yuehan Zhou Sagrat Cor El Vendrell
81 103.0 Mayya Shalaeva Institut Vapor del Fil Barcelona
81 103.0 Queralt Amill Tarrafeta Institut Martí l'Humà Montblanc
83 102.5 Valentina Sans Bayo Institut Vila de Gràcia Barcelona
83 102.5 Shun Wang Montessori-Palau Girona
83 102.5 Martí Sadurní Fabrellas Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
83 102.5 Aina Piñol Araguàs Joan Pelegrí Barcelona
83 102.5 Pablo Santos Tébar Institut Montmeló Montmeló
88 102.25 Camilla Jonsson Giaconi Sagrada Família-Horta Barcelona
88 102.25 Sara Vallverdú Ortega Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
90 102.0 Ferran Fontseca Martínez Vedruna-Tona Tona
90 102.0 Asier Casabón Burgos Sagrat Cor-Diputació Barcelona
90 102.0 Martí Bach González Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
90 102.0 Iker García Jódar Sagrada Família - Sant Andreu Barcelona
94 101.25 Pablo Rodriguez Maza Aula Escuela Europea Barcelona
94 101.25 Adrià Pablo Torrent Institut de Puig-reig Puig-reig
94 101.25 Jiaxin Xu Joan Pelegrí Barcelona
94 101.25 Adrià Torres Domenich Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
94 101.25 Abel Nolla Bertran Mare de Déu del Carme Tarragona
94 101.25 Hèctor Zarco Fernández Daina Isard Olesa de Montserrat
94 101.25 Daniel Martínez Núñez Institut de Pallejà Pallejà
101 101.0 Lluna Vila Laín Institut Caterina Albert Barcelona
101 101.0 Pol Castellanos Subirada Institut Ciutat de Balaguer Balaguer
101 101.0 Biel Serra Taribó Escola Pia de Granollers Granollers
101 101.0 Dan Clotet Mas Joviat Manresa
101 101.0 Guim Borrell Bullich Institut Icària Barcelona
101 101.0 Marco Antony Salas Castillo Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
107 100.75 Guillem Buscà Esteba Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
108 100.5 Sofia Wang Montseny-Poblenou Barcelona
109 100.25 Iu Marrugat Ribot Institut Escola Montseny Breda
110 100.0 Martí Cadenas Prados Institut Maria Canela Martorell
110 100.0 Nil Alvarez Achalandabaso Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
110 100.0 Álex Cisneros Farrás Joan Pelegrí Barcelona
110 100.0 Nico Da Pena Agelet Vedruna Tàrrega Tàrrega
114 99.75 Rubén Mañas López Sant Domènec Savio Badalona
114 99.75 Àlvar Boadas Hereu Bell-lloc del Pla Girona
114 99.75 Martina Prats Vila La Vall BELLATERRA
114 99.75 Martín Mestre Moreno Vedruna Sagrat Cor Tarragona
114 99.75 Teo Muñoz Matilla Mare de Déu del Carme Terrassa
119 99.5 Àlvar Vila López Institució Tarragona Reus
119 99.5 Arianda Fernández Sánchez Institut Vall de Llémena Sant Gregori
121 99.0 Elena Negra Tiana Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
121 99.0 Pablo Esteban Comín Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
121 99.0 Marçal Puig Vivó Institut Jaume Vicens Vives Girona
124 98.75 Júlia Carballo Manglano Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
124 98.75 Qi Xuae Zhou Joan Pelegrí Barcelona
124 98.75 Marc Fité Gonzalez María Inmaculada Tremp
124 98.75 Roger Valero Roca Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
124 98.75 Neus Cusó Rodríguez Mireia Montgat
124 98.75 Aleix Esquena Sanmartin La Salle Girona
130 98.5 Alfonso Sánchez Mulà Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
130 98.5 Anna Gasull Pedra Escola Pia de Balaguer Balaguer
132 98.0 Oriol Orteu Farre Institut Manuel de Montsuar Lleida
132 98.0 Joel Montero Barroso Arrels-Esperança Badalona
132 98.0 Irene Botteri Pérez Sec. d'Institut Bosc de Montjuïc Barcelona
132 98.0 Roc Solé Campos Vedruna Sagrat Cor Tarragona
132 98.0 Iago García Marcote Montessori-Palau Girona
132 98.0 Fabio Albano Cordoba Institut Escola ARTS Barcelona
138 97.75 Adrià Essomba Garsaball Institut Teresa Pàmies Barcelona
139 97.5 Ayyoub Márquez Sahmi Institut Sa Palomera Blanes
139 97.5 Edgar Molero Àvila Mare de Déu del Carme Tarragona
139 97.5 Tudor Georgescu - Institut Montserrat Barcelona
139 97.5 Aroa Espinosa Àlvarez Tecnos Terrassa
139 97.5 Arne Sotoca Esteban Institut Martí Pous Barcelona
139 97.5 Nil Durán Pérez Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
139 97.5 Carlos Moro López Regina Carmeli Rubí
139 97.5 Eric Sigüenza Codina Sant Domènec Savio Badalona
139 97.5 Toni Graus Serrabasa Escorial Vic
139 97.5 Vera Vazquez Izan Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
139 97.5 Núria Gualló Valls Joan Pelegrí Barcelona
139 97.5 Jaume Hermosa Domènech Institut Vapor del Fil Barcelona
139 97.5 Ignasi Carbó Martín La Salle Bonanova Barcelona
152 97.25 Adriana Cebrián González Institut El Cairat Esparreguera
152 97.25 Leila Pons Mauvezin Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
154 97.0 Iago Moreno Hornas Institut Escola Castell d'Òdena Òdena
154 97.0 Robert Juanola Cubarsí Institut de Llagostera Llagostera
154 97.0 Èlia Anguera Milà Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
157 96.75 Biel Serra Corral La Salle Bonanova Barcelona
157 96.75 Clàudia Alzuria Rosells Vedruna Balaguer Balaguer
157 96.75 Berta Rubio Casanovas Institut Cabrils Cabrils
157 96.75 Julià Martínez Aixendri Institut Dertosa Tortosa
161 96.5 Jordi Rou López de Ahumada Institut de Vilablareix Vilablareix
162 96.25 Pau Rojas Gutiérrez Daina Isard Olesa de Montserrat
162 96.25 Izan Jurado Cárdenas Escola Pia de Granollers Granollers
162 96.25 Marc Giménez Domínguez Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
162 96.25 Alex Finazzi Ortega Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
166 96.0 Marta Sanmartí Bermúdez Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
166 96.0 Marc Monegal Janot Institut Alexandre Deulofeu Figueres
166 96.0 Biel González Comas Institut Pere Fontdevila Gironella
166 96.0 Pol Sánchez Chacón Institut La Mar de la Frau Cambrils
166 96.0 Ariadna Infantes Moreno Sant Josep Sant Boi de Llobregat
171 95.75 Felix Lindez de Miguel Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
171 95.75 Elena Nikolaeva Dimitrova Institut Miami Miami Platja (Montroig del Camp)
171 95.75 Carla Sánchez-corral Vilanova La Salle Bonanova Barcelona
174 95.5 Júlia Vives Roca Institut Joaquim Blume Esplugues de Llobregat
174 95.5 Xavier Márquez Martínez La Salle Montcada Montcada i Reixac
174 95.5 Héctor Díaz Soria Arrels-Esperança Badalona
174 95.5 Jordi Soler Gaspà Institut de Llagostera Llagostera
178 95.25 Miquel Plana Herrero Institut Sunsi Móra Canet de Mar
178 95.25 Pau Casanovas Casadevall Montseny-Poblenou Barcelona
178 95.25 Marc Gutierrez Martin La Presentació Reus
181 95.0 Martina Fortuny del Carmen Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
181 95.0 Paula Salamero López Roca Barcelona
181 95.0 Roger Moreno Ruiz Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
181 95.0 Arnau del Hallazgo Grau Mare de Déu del Carme Tarragona
181 95.0 Maria Delmuns Escoda La Presentació Reus
181 95.0 Roger Sijummeit Senghor Marín Joan Pelegrí Barcelona
181 95.0 Isil Rigat Burgarolas Ginebró Llinars del Vallès
181 95.0 Vanessa Quintana Franco Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
181 95.0 Martí Prado Curell Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
181 95.0 Jana Izquierdo Curto Institut Escola El Temple Tortosa
191 94.75 Laura Baryshnikova Joan Pelegrí Barcelona
191 94.75 Jan Matamoros Redondo Institut Manuel Sales i Ferré Ulldecona
191 94.75 Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
191 94.75 Pau León Ortiz Europa Sant Cugat del Vallès
191 94.75 Pau Mészáros Ferrer Sant Josep Sant Boi de Llobregat
191 94.75 Martí Perpiñá Ramírez de Arellano Sant Pau Apòstol Tarragona
191 94.75 Iván Nogales Corredor Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
198 94.5 David García Pasalodos Asunción de Nuestra Señora Barcelona
199 94.25 Daniel Ortiz Gil Sagrada Família - Sant Andreu Barcelona
200 94.0 Ada Espinosa López Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
201 93.75 Àlex Moreno Augé Sant Josep Sant Boi de Llobregat
201 93.75 Marc Piñot Empez Aula Escuela Europea Barcelona
201 93.75 Roger Roca Martí Institut de Vilafant Vilafant
201 93.75 Oriol Ferrer Herreros Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
201 93.75 Pau Mínguez García Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
201 93.75 Bet Boadas Sancho Mestral Sant Feliu de Llobregat
201 93.75 Leonardo Sun Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
201 93.75 Leo Casals Aguado Institut Alexandre Deulofeu Figueres
201 93.75 Roger Viñas Cardona Elisabeth Salou
201 93.75 Pol Sánchez Institut Pedralbes Barcelona
201 93.75 Joel Pérez Quesada Sant Domènec Savio Badalona
201 93.75 Dennis Gilhorn Ginebró Llinars del Vallès
201 93.75 Rafael García Ramírez Sant Pau Barcelona
201 93.75 Pau Mallorquin Gallardo FEDAC-Sant Andreu Barcelona
201 93.75 Pau Badia Cerdà Institut Montsoriu Arbúcies
216 93.5 Jan González Balboa Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
216 93.5 Albert Illescas Soler Institut Miquel Bosch i Jover Artés
216 93.5 Bernat Draper Pujolràs Institut Sant Quirze Lloret de Mar
216 93.5 Guillem Puertas Falcó Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
216 93.5 Joel Puig Medrano La Presentació Reus
221 93.25 Irene Rodríguez Marin Institut Moianès Moià
221 93.25 Paula Iglesias Martin Institut Euclides Pineda de Mar
221 93.25 Albert Homs Cervera Escola Pia de Granollers Granollers
221 93.25 Jan Ramírez Robledo Sant Domènec Savio Badalona
221 93.25 Leo Rodríguez Muñoz Institut Montserrat Roig Barcelona
221 93.25 Jatinderveer Singh Institut XXV Olimpíada Barcelona
227 93.0 Víctor García Gutiérrez La Salle Reus
227 93.0 David Alonso Alonso Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
227 93.0 Rita Utzet Puigvert Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
227 93.0 Berta Garolera Perich Institut d'Alella Alella
231 92.75 Emma Gasch Berga Institut Ernest Lluch Barcelona
232 92.5 Daniel Torrejón Reus Sagrada Família Viladecans
232 92.5 Oriol Reguera Gómez Sagrada Família-Horta Barcelona
232 92.5 Biel de Mingo Font Mireia Montgat
232 92.5 Raúl Mallo Coromines Institut Escola Pallaresa Santa Coloma de Gramanet
232 92.5 Erik Vizcaíno García Montserrat Barcelona
232 92.5 Miquel Parisi Saura Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
232 92.5 Saúl Rivera Andrade Institut Maria Espinalt Barcelona
232 92.5 Iona Reverté Heredia Institut d'Alcarràs Alcarràs
232 92.5 Paul Schmidt Institut d'Argentona Argentona
232 92.5 Xinnuo Yang Mestral Sant Feliu de Llobregat
232 92.5 Márian Aguilar Vilchez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
232 92.5 Quim Bota Matamala Bell-lloc del Pla Girona
244 92.25 Jan Ruiz Nevado Institut Escola Can Llobet Barberà del Vallès
244 92.25 Isabel Zhu La Salle Reus
244 92.25 Max Ramos Guardia Els Arcs Barcelona
244 92.25 Jaume Bernal Rustullet Montessori-Palau Girona
244 92.25 Evgeny Yaskov SEK-Catalunya La Garriga
244 92.25 Dana-jane Patricio Cieza La Salle Mollerussa
244 92.25 Leona van Poucke Vuylsteke Europa Sant Cugat del Vallès
251 92.0 Sanz Padrés Teo Infant Jesús Barcelona
251 92.0 Lluc Pastrana Cots Institut Joan Puig i Ferreter La Selva del Camp
251 92.0 Maria Badia Cases Institut Mig-Món Súria
251 92.0 Unai Pose Canals Institut Premià de Mar Premià de Mar
251 92.0 Bernat Martínez Vázquez Institut Centre d'Alt Rendiment Esportiu Sant Cugat del Vallès
251 92.0 Axel Serkan Stefanov Institut Montilivi Girona
251 92.0 Jan Sala Tarré Institut Abat Oliba Ripoll
258 91.75 Adriana Gesé Fondevila Vedruna Balaguer Balaguer
258 91.75 Ariadna López Pérez Proa Barcelona
258 91.75 David de la Fuente Poblet Mare de Déu de la Serra Montblanc
258 91.75 Aitor Pérez Juliachs Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
258 91.75 Irene Sabio Garcia Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
258 91.75 Bastian van Gellecum Bell-lloc del Pla Girona
258 91.75 Roger Pous Dolz Thau Barcelona
258 91.75 Marc Fernández Miranda Institut Jaume Balmes Barcelona
258 91.75 Liam Requena Kramer Institució Tarragona Reus
258 91.75 Daniel Medina Morote Institut Pedraforca L'Hospitalet de Llobregat
258 91.75 Claudia Minguez González Aula Escuela Europea Barcelona
258 91.75 Camila Simonsohn Husid Aula Escuela Europea Barcelona
258 91.75 Anita Scarani Sant Jordi Fornells de la Selva
258 91.75 Florencia Ripert Ripert Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
272 91.5 Xènia Solé Sanchez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
272 91.5 Martina Casals Cucurella Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
274 91.25 Adrián Caballero Marín Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
274 91.25 Jordina Montal Ros Ginebró Llinars del Vallès
274 91.25 Jiayin Xu Joan Pelegrí Barcelona
274 91.25 Mario Blasco Institut Joan d'Àustria Barcelona
274 91.25 Ray Nogueras Luque Institut Alexandre Satorras Mataró
274 91.25 Álvaro Bernal Martínez Salesians Sabadell Sabadell
274 91.25 Pol Cugat Garcia Institut de Flix Flix
274 91.25 Sebastian Rose Ocampo Sant Pau Apòstol Tarragona
274 91.25 Izan Medinilla Moya Sagrada Família - Sant Andreu Barcelona
274 91.25 Clàudia Medina Palau Aula Escuela Europea Barcelona
274 91.25 Patrick Minnich Thau Sant Cugat del Vallès
274 91.25 Pere Dalmau Martínez Mare de Déu del Carme Tarragona
274 91.25 César Royo Arcos Institut de La Sénia La Sénia
274 91.25 Noelia Ballester Gil Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
274 91.25 Sander Grootsholten Vila Institut Les Corts Barcelona
274 91.25 Saül Jiménez Prieto Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
274 91.25 Anchoriz Suñol Matías Infant Jesús Barcelona
274 91.25 Leo Pou Ucero Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
292 91.0 Júlia Garcia Vizcaino Vedruna Immaculada Barcelona
292 91.0 Jordi Gil Villegas Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
292 91.0 Pablo Onandia Serrano Casa del Roure Barcelona
292 91.0 Sara Prat Junquera Vedruna Sagrat Cor Tarragona
292 91.0 Clàudia Estruch Nieto Institut Manuel de Montsuar Lleida
292 91.0 Mateu Rigola Torné Ginebró Llinars del Vallès
298 90.75 Arnau Carbonell Soldevila Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
298 90.75 Anna Ferrando Garcia Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
298 90.75 Aina Galí Segués Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
298 90.75 Marc Anglés Falcóm Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
298 90.75 Jan Merino Bravo Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
303 90.5 Joan Gil Ortega Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
303 90.5 Víctor Fatjó Bellés Institut Cabrils Cabrils
303 90.5 Rabadà Ortin Albert Infant Jesús Barcelona
303 90.5 Anna Ríos Cócera Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
303 90.5 Ruoxi Wu Sagrat Cor-Diputació Barcelona
303 90.5 Carolina Cosentino Sant Pau Apòstol Tarragona
303 90.5 Aina Sallent Casademunt Institut Pla de l'Estany Banyoles
303 90.5 Alba Carrasco Isasi Sant Josep Sant Sadurní d'Anoia
311 90.25 Joel Belmonte Fortuny Institució Tarragona Reus
311 90.25 Joel López Azuara Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
311 90.25 Álvaro Onandia del Coto Casa del Roure Barcelona
311 90.25 Vinyet Riera Masanas Institut Pla de l'Estany Banyoles
315 90.0 Alejandro Cañizares Carmona Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
315 90.0 Isaac Ramírez Urrea Institut Jaume Vicens Vives Girona
315 90.0 Jana Vilaró Vilaró Institut Pere Barnils Centelles
315 90.0 González Perera Héctor Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
315 90.0 Marçal Haro Genebat Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
315 90.0 Èlia Masias Roca Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
315 90.0 Teo Carbó Casado Casa del Roure Barcelona
315 90.0 Biel Laloma Vidal La Salle Manresa
315 90.0 Pau Expósito Álvarez Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
315 90.0 Marc Roig Adern Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
315 90.0 Judit Lázaro Illodo El Cim Terrassa
315 90.0 Victor Dai Yin Institut d'Alella Alella
315 90.0 Ían Reñe Rubio Institut Torrevicens Lleida
315 90.0 Mateo Luc Petrich Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
315 90.0 Jenifer Jin Joan Pelegrí Barcelona
315 90.0 Víctor Sanisteban Enrich Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
331 89.75 Albert Roig Muñoz Institut El Cairat Esparreguera
331 89.75 Violant Vinyals Godoy Institut de l'Alt Foix Sant Martí Sarroca
331 89.75 Marta Carles Favà Institut Cristòfol Despuig Tortosa
331 89.75 Abril Masferrer Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
331 89.75 Júlia Hernández Queralt Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
331 89.75 Martí Dumont Ferret Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
331 89.75 Maria Marsal Sunyer Institut Torrevicens Lleida
331 89.75 Artavazd Ghrmajyan Institució Tarragona Reus
331 89.75 Marc Roura Rivera Institut Mig-Món Súria
331 89.75 Víctor de la Cruz Ballesteros Sant Domènec Savio Badalona
331 89.75 Paul Alexandru Gurlea Sant Gregori Barcelona
331 89.75 Jordi San Millán Paytuvi Claret Barcelona
331 89.75 Arnau Marrón Riera IPSI Barcelona
344 89.5 Aina Zaguirre Institució Tarragona Reus
344 89.5 Pablo Monreal Frances La Salle Bonanova Barcelona
344 89.5 Pol Gispert Amela Escola Pia de Mataró Mataró
344 89.5 Berta Martínez Roura Institut de Vilafant Vilafant
344 89.5 Gael Galé Tramuns Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
349 89.25 Oriol de Manuel Py El Clot Barcelona
349 89.25 Enric Sanchez Canellas Sant Josep Sant Sadurní d'Anoia
349 89.25 Joel Sterk Meroño Institut Ernest Lluch Barcelona
352 89.0 Bernat Masip José Institut Teresa Pàmies Barcelona
352 89.0 Mariona Saus Carulla Sant Nicolau Sabadell
352 89.0 Guillem Sanjuan Ramoneda Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
352 89.0 Laura Pozo Mendoza Institut Pons d'Icart Tarragona
352 89.0 Pau Pons Borrallo Institut Jaume Balmes Barcelona
357 88.75 Martina Beltran Pastor Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
357 88.75 David Navarro Martínez Institut d'Argentona Argentona
357 88.75 Albert Muñoz López Cingle Terrassa
357 88.75 Alejandro Cantero Magallón Sant Miquel Barcelona
357 88.75 Pau Pallissa Valverde Arrels II Solsona
357 88.75 Ander Romero Aldana Institut Milà i Fontanals Barcelona
357 88.75 Àlex González de Mier Sant Feliu Cabrera de Mar
357 88.75 Marialejandra Dos Ramos Pernia Escolàpies Figueres Figueres
357 88.75 Emma Güner Esteban Aula Escuela Europea Barcelona
357 88.75 Damián Sánchez Pérez Sagrada Família Viladecans
357 88.75 Zahra Aaddach Ourchid Institut de Sant Feliu de Guíxols Sant Feliu de Guíxols
357 88.75 Martín Vondrak Diez El Carme Sabadell
357 88.75 Marc Faust Betriu Ollé Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
357 88.75 Marçal Maresma Roig Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
357 88.75 Lucía Uceda Cruz Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
357 88.75 Eric Reina Aznar Àgora Sant Cugat del Vallès
357 88.75 Biel Soriano Garcia Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
357 88.75 Francisco Diego López Fernández Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
357 88.75 Eduard Carrillo González Institut Alexandre Deulofeu Figueres
357 88.75 Emma Canals Marcos Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
357 88.75 Martí Bertran Sala Escola Montagut Vilafranca del Penedès
357 88.75 Jordi Bardají Baldomà Escola Pia de Balaguer Balaguer
379 88.5 Marc Llinàs Ródenas Betània-Patmos Barcelona
379 88.5 Anna Ganduxer Miralles Institut Vil·la Romana La Garriga
379 88.5 Alena Gerali Ordoñez Pinto Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
379 88.5 Maria Victoria Tedini Ramos Institut Dr. Puigvert Barcelona
379 88.5 Ian Escudero García Institut Pompeu Fabra Martorell
379 88.5 Adrián González Ramírez Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
385 88.25 Xavier Ortiz Quintana Institut Montserrat Roig Sant Andreu de la Barca
385 88.25 Èric Julià Cot Els Arcs Barcelona
385 88.25 Andreu Serrahima Ciuró Institut Francesc Ribalta Solsona
385 88.25 Carlos Gigosos Navarro Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
385 88.25 Gal·la Grau Vadri Institut Baix Camp Reus
390 88.0 Mauro Castillo Conti Maristes Champagnat Badalona
390 88.0 Martí Mur Martínez de Treviño Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
390 88.0 Martí Moseguí Cadena Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
390 88.0 Artull Monell López FEDAC-Cerdanyola Cerdanyola del Vallès
390 88.0 Emma Puig Fumadó Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
390 88.0 Èric Muns Rojas Institut d'Alella Alella
390 88.0 Sara Pérez Coca Institut Can Planas Barberà del Vallès
390 88.0 Nicolás Monje Barna Institut La Mar de la Frau Cambrils
390 88.0 Marc Roig Martínez Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
390 88.0 Martí Puig Algué Vedruna Palamós
390 88.0 Carla Santiago Cubero Sant Josep Reus
401 87.75 Sira Batlles Cabré Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
401 87.75 Matías Taratuta Rodríguez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
401 87.75 Ona Monserdà Comín Institut Aiguaviva Mollet del Vallès
401 87.75 Nil Vicens Garcias IPSI Barcelona
405 87.5 Martí Amat Massó Súnion Barcelona
405 87.5 Àlex Pacheco Guedas Salesians Sabadell Sabadell
405 87.5 Javier Alcolado Clavijo Santa Maria dels Apòstols Barcelona
405 87.5 Gerard Boix Baulies Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
405 87.5 Daniel Montero Baños Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
405 87.5 Abril Casas Arroyo Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
405 87.5 Andrea Thielke Diego Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
405 87.5 Jofre Vallés Massana Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
405 87.5 Bruna Sabaté Illa Institut Vil·la Romana La Garriga
405 87.5 Lucía Melgar Maroto Sant Josep Sant Boi de Llobregat
405 87.5 Sergi Viader X Institut Puig Cargol Calonge
405 87.5 Julià Martín Martínez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
405 87.5 Adrià Villaret Abio Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
405 87.5 Albert Corominas Fernàndez Escola Pia de Granollers Granollers
405 87.5 Laia Carné López Institut Joan Mercader Igualada
405 87.5 Wassim Benallouch L'Avet Roig Sant Celoni
405 87.5 Raúl Soler Troya Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
405 87.5 Mia Borgmann Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
405 87.5 Jaume Alfonso Pañella Sant Nicolau Sabadell
405 87.5 Aleix Martinez Fernandez Institut El Calamot Gavà
405 87.5 Derek Jiménez Jiménez Jesús Maria Badalona
405 87.5 Ignacio Sandalinas Berriozabal La Salle Bonanova Barcelona
427 87.25 Aina Comas Ripoll Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
427 87.25 Héctor Suárez Fernández Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
427 87.25 Lucía María Sánchez Jurado La Vall BELLATERRA
427 87.25 Oriol Pérez Tarter Institut Moianès Moià
427 87.25 Jiasheng Chen* Sagrat Cor de Jesús Vic
427 87.25 Erik Redondo Castellà Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
427 87.25 Vega Salvà Mateos Institut Montserrat Roig Barcelona
427 87.25 Martina Pla Abelló La Salle Reus
427 87.25 Hugo Rios Martínez Sant Felip Neri Barcelona
427 87.25 Marc Solà Urbea Institut Cirviànum de Torelló Torelló
427 87.25 Paula Cornet Gaudes Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
427 87.25 Lluís Carrasco Suñer Escolàpies Figueres Figueres
427 87.25 Nuria Fondevila Julià Institut Baix Montseny Sant Celoni
427 87.25 Marc Martí Tarzán Elisabeth Salou
441 87.0 Mali Espinel Trepat Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
441 87.0 Berta Massanas Jordà Sant Pau Apòstol Tarragona
441 87.0 Dani Pruaño Flores Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
441 87.0 Arnau Pous Pradas Institut Escola Pompeu Fabra El Pont de Vilomara i Rocafort
441 87.0 Julen Puertolas Majid Institut Can Margarit Corbera de Llobregat
441 87.0 Júlia Pedraza Martínez Sagrada Família Viladecans
441 87.0 Biel Viz Noriega Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
441 87.0 Laia Raso Cancho FEDAC-Sant Andreu Barcelona
441 87.0 Cristina Moncusi Juan Puigcerver Reus
441 87.0 Ainhoa Bolancel Bejarano Institut Gabriela Mistral Sant Vicenç dels Horts
441 87.0 Jana López Hervas FEDAC-Sant Andreu Barcelona
441 87.0 Maria Montobbio Canosa Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
441 87.0 Izan García Uceda Institut La Valira La Seu d'Urgell
441 87.0 Ana Ham-man Romero Sant Felip Neri Barcelona
441 87.0 Toca Garcia Telma Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
456 86.75 Lucas Palacios Moya Avenç Sant Cugat del Vallès
456 86.75 Aina Gras Peire Escola Pia de Terrassa Terrassa
456 86.75 Ruben Garcia Ferrer Teresià Tortosa
456 86.75 Marc Arjona Pérez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
456 86.75 Irene Alfonso Berni Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
456 86.75 Jordi Peris Bardina Sant Pau Apòstol Tarragona
456 86.75 Adriel Mateo Espejo Corcuera Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
463 86.5 Miquel Norman Poole Domingo Institut Cirviànum de Torelló Torelló
463 86.5 Emma Lluch Mas Institut Ramon Casas i Carbó Palau-solità i Plegamans
463 86.5 Vincenzo Cipriani López Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
463 86.5 Biel Córdoba Nicoau Institut Maria Espinalt Barcelona
463 86.5 Martí Santandreu Taorat Bergantí El Masnou
463 86.5 Biel Martí López Puigcerver Reus
463 86.5 Yue Fei FEDAC-Vic Vic
470 86.25 Pere Bech de Careda Ramió Institut de Vilablareix Vilablareix
470 86.25 Gal·la Gibert Segalés Escorial Vic
470 86.25 Sara Sancho Lopez La Vall BELLATERRA
470 86.25 Raúl Marcos Rodríguez Institut Front Marítim Barcelona
470 86.25 Jan de Muelas Hervella Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
470 86.25 Rita Cuminal Mir Institut Montsoriu Arbúcies
470 86.25 Toni Bonachera Bell-lloc del Pla Girona
470 86.25 Leyre Quesada Rueda Valldaura Barcelona
470 86.25 David Dalmau Roé Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
470 86.25 Paula Gallardo Fernández Virolai Barcelona
470 86.25 Guillem Fuster Badia Thau Sant Cugat del Vallès
470 86.25 Santiago Victoria Soriano Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
470 86.25 Octavi Jové Fernández El Carme Tarragona
470 86.25 Anna Armora Daura Institut Narcís Oller Valls
470 86.25 Yago Fages Benimeli Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
470 86.25 Maia Rexach Bertran Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
470 86.25 Hugo Fernández Villanueva SEK-Catalunya La Garriga
470 86.25 Raül Garrido Dorado Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
470 86.25 Jordi Peraita Masdeu Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
470 86.25 Matias Riskin Sant Pau Barcelona
470 86.25 Sheila Arredondo Párraga Ribas Rubí
470 86.25 Anna Garcia Solé Institut Can Jofresa Terrassa
470 86.25 Xinhui Lin Guixot Sabadell
470 86.25 Alejandra Monfort Garcia El Puig Esparreguera
470 86.25 Pol Carrasco Giménez Institut Gelida Gelida
470 86.25 David Trabal Pena Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
470 86.25 Ivan Sanz Llesuy Sagrat Cor-Diputació Barcelona
470 86.25 Huc Teixidó Jarillo Montjuïc Girona
470 86.25 Pol Valls Herrero Daina Isard Olesa de Montserrat
470 86.25 Aitor Izurza Cases Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
470 86.25 Bernat Vidal Martínez Institut Sunsi Móra Canet de Mar
470 86.25 Aleix Crespo Font Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
502 86.0 Victor Martín Caldentey Sant Pau Apòstol Tarragona
502 86.0 Ferran Aulina Vilarrasa Institut Castell d'Estela Amer
502 86.0 Aina Xarles Franco Institut Joan Brossa Barcelona
502 86.0 Maria Boada Carrasco Institut Narcís Oller Valls
502 86.0 Emma Alcázar Flores Institut d'Argentona Argentona
502 86.0 Adrià Malirach Xinxó Institut Alexandre Deulofeu Figueres
502 86.0 Biel Pedrico Orriols Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
502 86.0 Iker Muñoz Santos Institut de Pallejà Pallejà
502 86.0 Ramon Aspa Verdura Betània-Patmos Barcelona
502 86.0 Jose Serralvo Serralvo Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
502 86.0 Laia Amorós Martínez Institut Montserrat Roig Barcelona
502 86.0 Joan Fandos Hernández Institut Candelera L'Ametlla de Mar
502 86.0 Marc Oliva Sánchez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
502 86.0 Nizar Mellouki Akkaoui Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
502 86.0 Aitor Puertas Segura Institut Joan Oró Lleida
517 85.75 Aitana Coll Santimoteo Institut de Tremp Tremp
517 85.75 Marcel Gutiérrez Fabregat Institut Quatre Cantons Barcelona
517 85.75 Izan Bueno Padilla Arrels-Blanquerna Badalona
517 85.75 David Cañas Fradera Escola Pia de Granollers Granollers
517 85.75 Gabriel Rodríguez Valenzuela Institut Icària Barcelona
517 85.75 Víctor Lores Cabado Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
517 85.75 Carles Riba Franch Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
517 85.75 Iker Mola Buera Institut Cristòfol Despuig Tortosa
517 85.75 Cusó Sanz Pol Infant Jesús Barcelona
517 85.75 Martina Porcar Arenós Institut Pau Vila Sabadell
517 85.75 Martí Devesa Alguacil Santa Dorotea Barcelona
517 85.75 Iker Durán Coca Sant Josep Sant Boi de Llobregat
517 85.75 Teia Pérez Ferrer Institut Escola Montagut Santa Susanna
517 85.75 Naroa Borrell Bolaños Sant Felip Neri Barcelona
531 85.5 Alejandra Sabater Toribio Institució Tarragona Reus
531 85.5 Jordi Andrés Curto Sant Miquel Barcelona
531 85.5 Biel Guerrero Terés Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
531 85.5 Sandra Martin Alcorisa Institut El Sui Cardedeu
531 85.5 Víctor Gutiérrez Notario Institut Vilatzara Vilassar de Mar
531 85.5 Inés Velayos Cardona Aula Escuela Europea Barcelona
531 85.5 Marc Albaigès Llop Institut Jaume Balmes Barcelona
531 85.5 Guillem Lara Fernández Institut Vila-seca Vila-seca
531 85.5 Camila Grisolia Cuiña Sagrat Cor-Diputació Barcelona
540 85.25 Emma Moreno Sapé Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
540 85.25 Erik Eloyan Plessy Elisabeth Salou
540 85.25 Samuel Meler Sanmartín Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
540 85.25 Valeria Armesto Palacios Aula Escuela Europea Barcelona
540 85.25 Lydia Serrano Barrionuevo Sagrada Família - Sant Andreu Barcelona
540 85.25 Carlos Perlado Costa Aula Escuela Europea Barcelona
540 85.25 Bruna Nuñez de Arenas Rodrigo Institut Alexandre Satorras Mataró
540 85.25 Naiara Salvador Alvez Institut Pedralbes Barcelona
548 85.0 Gabriel Vacas Martínez Escola Pia de Granollers Granollers
548 85.0 Xavier Carles Costa Garcia Institut Duc de Montblanc Rubí
548 85.0 Bruna Vazquez Barrio Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
548 85.0 Jia Hao Sheng Institut Joan Oliver Sabadell
548 85.0 David Lorenzo Bleda Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
548 85.0 Guillem Garcia Cañas Institut Escola Castell d'Òdena Òdena
548 85.0 Alex Bonet Codina María Inmaculada Tremp
548 85.0 Josep Romero Raventós Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
548 85.0 Pere Gómez Gou Montessori-Palau Girona
548 85.0 Joan Riu Caball Arrels II Solsona
548 85.0 Alex Henares Portet Institut Vall d'Arús Vallirana
548 85.0 Adrià Boned Pallarès Anoia Igualada
548 85.0 Victor Beltrán Farré María Inmaculada Tremp
548 85.0 Ot Ciberta X Institut Puig Cargol Calonge
548 85.0 Pau Bertran Xicoira Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
548 85.0 Irene Bernalte Martínez La Vall BELLATERRA
548 85.0 Zayd el Imrani Bouzid Institut Les Termes Sabadell
548 85.0 Joao Pallarés Aguilera Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
548 85.0 Gabriel Rubio Ortiz Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
548 85.0 Eudald Botines Noguera Institut Joan Mercader Igualada
548 85.0 Diego Sanchez Andres Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
548 85.0 Amadou Tidiane Wane Montseny-Poblenou Barcelona
548 85.0 Enric Morató Tantiñá Institut de Gurb Gurb
548 85.0 Marc Ros Marimon Oms i de Prat Manresa
548 85.0 Gonzalo Jiménez Serra Aula Escuela Europea Barcelona
548 85.0 Àlex Puigdollers López Sant Nicolau Sabadell
548 85.0 Joan Hernández Bosch Jesús, Maria i Josep Barcelona
548 85.0 Pablo Moreno Julián Institut Dertosa Tortosa
548 85.0 Zehui Wang Institut Manuel Vázquez Montalbán Sant Adrià de Besòs
548 85.0 Irene Font Elias Institut Montgrí Torroella de Montgrí
548 85.0 Ider Esakkaki Sekkaki Institut Intermunicipal del Penedès Sant Sadurní d'Anoia
548 85.0 Bernat Furones Codina Freta Calella
548 85.0 Victor Felisart Baquero Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
548 85.0 Eudald Amatller Montserrat Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
548 85.0 Júlia Gómez Rodriguez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
548 85.0 Eloi Angelats Grau Cor de Maria Valls
584 84.75 Emma Rincón Jiménez Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
584 84.75 Marc Toldrà Mañé Institut Mediterrània El Vendrell
584 84.75 Pau Maull Descalzi Sec. d'Institut Bosc de Montjuïc Barcelona
584 84.75 Rubén Vilagut Maurici Sant Miquel Barcelona
584 84.75 Maria Dominguez Peralba Institut de Tremp Tremp
584 84.75 Jaume Puig Carbó Institut Escola Francesc Cambó i Batlle Verges
584 84.75 Genís Puntí Ricart Institut de Gurb Gurb
584 84.75 Laura Xifré Palacios Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
584 84.75 Berta Falcó Rivas Sant Lluís Barcelona
584 84.75 Marina Misaki Alioto Alioto Institut Viladomat Barcelona
584 84.75 Lopez Garcia Conrad Infant Jesús Barcelona
584 84.75 Alma Llorente Reyes Institut de Vilafant Vilafant
584 84.75 Raúl Chirveches Sánchez Institut de Gurb Gurb
584 84.75 Joaquim Cruzet Fernández Sant Pau Barcelona
598 84.5 Leo García Parise Sagrat Cor-Diputació Barcelona
598 84.5 Alex Moreno Martin Institut Carles Rahola i Llorens Girona
598 84.5 Genís Millanes Prat Escola Pia de Terrassa Terrassa
598 84.5 Lila Alsius Roca Sant Felip Neri Barcelona
598 84.5 Valentina Perdrix Firpo Institució Tarragona Reus
598 84.5 Teo Cañamero Hidalgo Mare de Déu del Carme Tarragona
598 84.5 Gerard Sanrafael García Institut Antoni Ballester Mont-roig del Camp
598 84.5 Ot Daura Sabaté Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
598 84.5 Pau Claramunt Puigmal Lestonnac Barcelona
598 84.5 Berta Mesas Llop Sant Pau Apòstol Tarragona
598 84.5 Oualid Belghannou el Ouasghiri Institut Badia i Margarit Igualada
598 84.5 Judit Berengue Curto Teresià Tortosa
598 84.5 Gal·la Sabadell Buscà Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
611 84.25 Jorge Blasco Cayuela Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
611 84.25 Abril Garcia Miranda Sant Pau Apòstol Tarragona
611 84.25 Martí Lora Real Anna Ravell Barcelona
611 84.25 Albert Pérez Lázaro Sant Miquel Barcelona
611 84.25 Ona Segú Pedemonte Els Arcs Barcelona
611 84.25 Joan Ballesta Xufré Institut Mediterrània El Masnou
611 84.25 Naira Porcar Sales Institució Tarragona Reus
611 84.25 June Bas Andrés Institut Roseta Mauri Reus
611 84.25 Arnau Crespín Oliver Institut Vilatzara Vilassar de Mar
611 84.25 Pablo Romero Pérez Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
621 84.0 Mia Clerigues Caraballo Institut de Sant Feliu de Guíxols Sant Feliu de Guíxols
621 84.0 Júlia Castellà Cartanyà Mare de Déu de la Serra Montblanc
621 84.0 Nina Knox Velasco Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
621 84.0 Alba Hesse Prats Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
621 84.0 Miguel Angel de la Fuente Cazacu Institut Almatà Balaguer
621 84.0 Ariadna Garcia Segué Institut Caterina Albert Barcelona
627 83.75 Àlex Gisbert Álvarez Asunción de Nuestra Señora Barcelona
627 83.75 Noèlia Mancebo Flores Institut Consell de Cent Barcelona
627 83.75 Pau Pérez Grau Els Arcs Barcelona
627 83.75 Robert Pagu Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
627 83.75 Jan Jurado Ballalta Institut Alexandre Satorras Mataró
627 83.75 Gerard Moliné Lozano Institut La Garrotxa Olot
627 83.75 Oriol Farré Fernández Badalonès Badalona
627 83.75 Marina Boj Arévalo Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
627 83.75 Ferran Calamonte Morata Institut El Cairat Esparreguera
627 83.75 Joan Alasà Martínez Mare de Déu del Carme Tarragona
627 83.75 Xavier Gimeno Guimeraes Meritxell Mataró
627 83.75 Óscar García Martín Institut Salas i Xandri Sant Quirze del Vallès
627 83.75 Gerard Terrats Moreu Mireia Montgat
627 83.75 Inés Jové Pagès Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
627 83.75 Roger Solé Robert Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
627 83.75 Andrea Palencia Pi-figueras Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
627 83.75 Erika Velasco Carballo Pineda L'Hospitalet de Llobregat
627 83.75 Iván Murillo Alonso Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
627 83.75 Jan González Maestro Institut de Puig-reig Puig-reig
627 83.75 Biel Eixarch Gascón Els Arcs Barcelona
627 83.75 Aleix Muñoz Miravalls Sagrada Família Tortosa
627 83.75 Marta Garçon Roca Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
627 83.75 Gerard Santiago Ramírez Thau Sant Cugat del Vallès
627 83.75 Naila Maham Hussain Coelho Institut Terra Roja Santa Coloma de Gramenet
627 83.75 Marc Badia Cases Institut Mig-Món Súria
627 83.75 Joana Maymó Mauri Mireia Montgat
627 83.75 Carlos Martí Dueso Aula Escuela Europea Barcelona
654 83.5 Alejandro Xianj Wu Institut Jaume Balmes Barcelona
654 83.5 Lara Alibek Kasir Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
654 83.5 Nadia de la Rubia Chekannikova Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
654 83.5 Guillermo Pérez Pi La Salle Bonanova Barcelona
654 83.5 Cinta Garcia Villalbí Institut Les Planes Santa Bàrbara
654 83.5 Mireia Lago Llauradó Institut de Vilafant Vilafant
654 83.5 Josep Carles Balaguer Nuestra Señora de la Consolación Tortosa
654 83.5 Yan Yang Zhan Institut Montmeló Montmeló
654 83.5 Martí Sunyer Alcalà Institut Cirviànum de Torelló Torelló
654 83.5 Francesca Villagrasa Umbert Tabor Santa Perpètua de Mogoda
654 83.5 Nil Muñoz Ariño Mireia Montgat
654 83.5 Éric Teixidó Texeira Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
654 83.5 Aina Segalés Balasch Escorial Vic
667 83.25 Iris Pallarés Cruz Institut Can Roca Terrassa
667 83.25 Gemma Clement Kohler Virolai Barcelona
667 83.25 Marc Ayats Figueres Escolàpies Figueres Figueres
667 83.25 Júlia Soler Arqués Jesús Maria Sant Andreu Barcelona
667 83.25 Iu Vendrell Ribas Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
667 83.25 Ivet Galofré Martínez Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
667 83.25 Brandon Corro Cebrián Institut Can Roca Terrassa
667 83.25 Aina Caballero Carneros Institut Severo Ochoa Esplugues de Llobregat
667 83.25 Sílvia Caner Canela Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
667 83.25 Marc Saura Gallego Institut Pau Vila Sabadell
667 83.25 Anwar el Bai Zamour Institut Candelera L'Ametlla de Mar
667 83.25 Txell Paul Torrents Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
667 83.25 Mireia Roé Castillo Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
667 83.25 Maria Fabra Fernandez Institut Pere Borrell Puigcerdà
667 83.25 Yago Carretero Candial Institut El Joncar Barcelona
667 83.25 Dídac Gimenez Correa Institut Pla del Bosc Canyelles
667 83.25 Mario Cortés Martínez Institut Joan Brossa Barcelona
684 83.0 Abril García Lacambra Tecnos Terrassa
684 83.0 Alexander Domene Mulyukova Institut Ramon Berenguer IV Cambrils
684 83.0 Albert Esquirol Mestres Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
684 83.0 Arnau Pons Serrano Joviat Manresa
684 83.0 Ivan de Biase Rodríguez Institut Roquetes Roquetes
684 83.0 Abril Catalán Ribolleda Institut Ernest Lluch Barcelona
684 83.0 Alguer Peracaula Solà Institut de Celrà Celrà
684 83.0 Pol Ramos Segura Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
684 83.0 Paola Serrano Bausan Institució Tarragona Reus
684 83.0 Maria Abad Vilet Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
684 83.0 Unai Bergaretxe Gavaldà Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
684 83.0 Arnau Cases Torres Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
684 83.0 Leo Izquierdo Aznar Institut Thalassa Montgat
684 83.0 Yasmin Shuaibi Haimoudi Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
698 82.75 Didac Alvarez Garrido El Clot Barcelona
698 82.75 Marc López Garriga Institut Montilivi Girona
698 82.75 Hèlia Bonavia Masip Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
698 82.75 Virgínia Suárez Bagüés Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
698 82.75 Oriol Papasseit Arenas Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
698 82.75 Marçal Micàs Guixé Ginebró Llinars del Vallès
698 82.75 Dan Valveny Sequeira Pare Manyanet Barcelona
705 82.5 Martí Campderrós Surribas Institut Escola de Torrelles Torrelles de Llobregat
705 82.5 Daniel Gallego Bilyalov Llor Sant Boi de Llobregat
705 82.5 Nicolás Higuera Reyes Aula Escuela Europea Barcelona
705 82.5 Eloy Navarro Gil Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
705 82.5 Martí Solé Llauró Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
705 82.5 Joan Canals Gimenez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
705 82.5 Xènia Martínez Jiménez Mestral Sant Feliu de Llobregat
705 82.5 Chengxing Yang - Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
705 82.5 Ian Vidiella Triguero Llor Sant Boi de Llobregat
705 82.5 Guifré Santó Soler Institut Mediterrània El Vendrell
705 82.5 Gabriel Fonseca Polidoro Institut Joan Brossa Barcelona
705 82.5 Ángel Fernández González Institut Les Termes Sabadell
705 82.5 Gerard López Roca Institut El Castell Esparreguera
705 82.5 Joan Rodríguez Badía Arrels-Esperança Badalona
705 82.5 Ferran Batallé Badia Institut Montsoriu Arbúcies
705 82.5 Pol Abarca Sadurní Institut Carles Vallbona Granollers
705 82.5 Kai Salgado García Institut Moisès Broggi Barcelona
705 82.5 Katherine Martínez Holguín Institut Narcís Monturiol Figueres
705 82.5 Marta Rodríguez Pasarisas Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
705 82.5 Francesc Pastor Folqué Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
705 82.5 María Cerra García-ruano Sant Miquel Barcelona
705 82.5 Pere Teixidó Quintana Institut Montsoriu Arbúcies
705 82.5 Pep Camaño Baranera Institut de Tona Tona
705 82.5 Guerau Salvatierra Mayugo Institut Moisès Broggi Barcelona
705 82.5 Ona Borrell Hormaechea Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
730 82.25 Samy Arbib Lontea Institut Montgrí Torroella de Montgrí
730 82.25 Josep Juanola Rodríguez Sant Gregori Barcelona
730 82.25 Bruna Teixidor Robert Meritxell Mataró
730 82.25 Albert Santmartí Conesa Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
730 82.25 Izan Fernández Jimenez Institut Jonqueres Sabadell
730 82.25 Martina Pardell Camps Institut de Gurb Gurb
730 82.25 Maria Trias Sansalvador Institut Castell del Quer Prats de Lluçanès
730 82.25 Aiyana Canuto Lorente El Carme Tarragona
730 82.25 Guillem Domínguez Batista Institut Torredembarra Torredembarra
730 82.25 Aisha Perez Baltrons Les Alzines Girona
730 82.25 Inés Batista Ibort Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
730 82.25 Meritxell Falqués Cusidó Petit Estel - La Nova Terrassa
730 82.25 Bruna Pérez Farell Institut Cal Gravat Manresa
730 82.25 Alex Sardà Martí La Salle Bonanova Barcelona
730 82.25 Martina Casado López Sant Miquel Barcelona
730 82.25 Júlia Alsina Guerrero Institut Reguissol Santa Maria de Palautordera
730 82.25 Ana Fatás Pons Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
730 82.25 Judit Vila Triadú Institut Vall de Llémena Sant Gregori
730 82.25 Xinyi Wang Institució Tarragona Reus
730 82.25 Jan Garrofé Gabernet La Salle Mollerussa
750 82.0 Sebastian Gerbasi Herrera Montjuïc Girona
750 82.0 Arnau Net Gómez Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
750 82.0 Xavier Esquerda Rivera Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
750 82.0 Quim Navarro Marsal Sagrada Família Tortosa
750 82.0 Aitor Aranzabal Erena Sil Barcelona
750 82.0 Cabrillana Primo Miguel Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
750 82.0 Elena Cano Vila Sagrat Cor-Diputació Barcelona
750 82.0 Junye Chen Maria Ward Badalona
750 82.0 Mireia Gonzàlez Gomis Sec. d'Institut La Sínia Parets del Vallès
750 82.0 Andreu Sogas Lechago Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
750 82.0 Iker Santos Castillo Institut de Viladecavalls Viladecavalls
750 82.0 Eric Ejarque Añaños Asunción de Nuestra Señora Barcelona
750 82.0 Dídac González Jubinyà Brianxa Tordera
750 82.0 Marc Domenech Bel Institut de La Sénia La Sénia
764 81.75 Marta Moreno García Arrels-Esperança Badalona
764 81.75 Jan Bermejo Martín Institut Vall d'Hebron Barcelona
764 81.75 Jordi Colomo Aguilar Vedruna Palamós
764 81.75 Mario Alcaide Galeano Jesús Maria Badalona
764 81.75 Huixiao Hu Sagrat Cor de Jesús Vic
764 81.75 Paula Chaguaceda Mora Elisabeth Salou
764 81.75 Leo Bela Linares Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
764 81.75 Tiago López Barber Institut Jaume Balmes Barcelona
764 81.75 Arnau Yélamos Baró Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
764 81.75 Pep Escaler González Diocesana Navàs
764 81.75 Ulisses Bolsa Llopis Institut Moianès Moià
764 81.75 Adrià Capdevila Fargas Escorial Vic
764 81.75 Takumi Sánchez de A. Kanemitsu Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
764 81.75 Joan Bach Macias Escola Pia d'Olot Olot
764 81.75 Lucas Huber Canela La Salle Bonanova Barcelona
764 81.75 Bonet Navarro Maria Infant Jesús Barcelona
764 81.75 Nil Freixas Bautista Vedruna Malgrat de Mar
764 81.75 Hiba Jied Institut Terres de Ponent Mollerussa
764 81.75 Alícia Arcos Fernández Institut Bellulla Canovelles
783 81.5 Alba Martínez Fernández Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
783 81.5 Miquel Edo Mas La Presentació Reus
783 81.5 Tatiana Valdes Pedretti Institut Martí Pous Barcelona
783 81.5 Iona López Plana Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
783 81.5 Gonzalo Hernández Rodríguez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
783 81.5 Mahnoor Baig Arrels-Esperança Badalona
783 81.5 Jan de la Cortina Pérez El Puig Esparreguera
783 81.5 Alex Miró de Dios Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
783 81.5 Helena Torner Cerdà Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
783 81.5 Laia Marull Peñarroja Institut El Cairat Esparreguera
783 81.5 Emma Carmona Otero Institut Alexandre Deulofeu Figueres
794 81.25 David Franquesa Trepat Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
794 81.25 Arnau Jiménez Izquierdo Montseny-Poblenou Barcelona
794 81.25 Joan Bofill Bofias Institut Moisès Broggi Barcelona
794 81.25 Hicham Ouhaqqi Chahid Institut El Foix Santa Margarida i els Monjos
794 81.25 Bhavik Rai Santa Teresa de Jesús Tarragona
794 81.25 Roger Colom Saborit Escorial Vic
794 81.25 Manuel Ruiz Borja Institut Voltrera Abrera
794 81.25 Alexis Repiso Collados Institut Escola Can Llobet Barberà del Vallès
794 81.25 Aina Cuadros Roigé Sant Pau Apòstol Tarragona
794 81.25 Édgar Martínez Arús Institut Vall de Llémena Sant Gregori
794 81.25 Julia Alvarez Segura Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
794 81.25 Maria Pindado Cano Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
794 81.25 Daniel Perez Ferrando EIC Salou
794 81.25 Iago Orosa Rilo Casa del Roure Barcelona
794 81.25 Joan Callau Labòria Institut Escola El Perelló El Perelló
794 81.25 Pau Juventeny Sarget Sant Miquel Barcelona
794 81.25 Eduard Terentiev Nualart Bell-lloc del Pla Girona
794 81.25 Marta Caralt Robles Regina Carmeli Rubí
794 81.25 Ana Bello Doménech Sagrada Família Tortosa
794 81.25 Eduard Urpí Petat Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
794 81.25 Hugo Morales López Institut de Pallejà Pallejà
794 81.25 Alex Ricomà Caballero Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
794 81.25 Fabian Alonzo Velasquez Holguin Institut Poeta Maragall Barcelona
794 81.25 Emma Aragüete Salguero Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
794 81.25 Víctor Fernández Ruiz Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
794 81.25 Marçal Ramos Perramón Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
794 81.25 Irena Fusté Busquets Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
794 81.25 Martí Emelianov Cubides Institut Jaume Balmes Barcelona
794 81.25 Pau Marcos Sirvent Tecnos Terrassa
794 81.25 Aleix Aguilera Busquet Institut Badia i Margarit Igualada
794 81.25 Paula Pérez Gutiérez Institut Montmeló Montmeló
794 81.25 Miquel Martín Martínez Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
794 81.25 Carla Bernardo Martínez Institut Bernat Metge Barcelona
794 81.25 Pau Cahué Pinar Els Arcs Barcelona
828 81.0 Arnau Escolà Llarden Maristes Montserrat Lleida
828 81.0 Marc Genís Pairó Institut de Vilafant Vilafant
828 81.0 Anna Gascó Ortiz Thau Sant Cugat del Vallès
828 81.0 Max Eaton Martorell Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
828 81.0 Nil Mas Labarta Institut de Llagostera Llagostera
828 81.0 Pau Gomez Sole Teresià Tortosa
828 81.0 Èric Ujaldón Muñoz Mare de Déu del Carme Terrassa
828 81.0 Víctor Tomàs Nevado Ramar Sabadell
828 81.0 Abril Minguell López Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
828 81.0 Marla Viñales Martin Institut Illa de Rodes Roses
828 81.0 Marina Tous Fernandez Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
828 81.0 Èlia Angelats Estruch Institut Montilivi Girona
828 81.0 Arnau Mesquida Peris Institut Montserrat Roig Barcelona
828 81.0 Aranau Codina Freixes Institut de Guissona Guissona
828 81.0 Pere Guillén Abril Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
828 81.0 Joel Urbano Marcó Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
828 81.0 Marc Salvador Nieto Cingle Terrassa
828 81.0 Àxel Civil Garrido Escola Pia de Granollers Granollers
846 80.75 Anna Casabó Tarrés Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
846 80.75 Sihao Zhuo Institut Jaume Balmes Barcelona
846 80.75 Alejandra Luque Vericat Canigó Barcelona
846 80.75 Hugo Felipe Bárbara Casa del Roure Barcelona
846 80.75 Mariona Villanueva Fernández La Vall BELLATERRA
846 80.75 Guiomar Garriga Montfort Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
846 80.75 Nona Fontanet Rigol Aula Escuela Europea Barcelona
846 80.75 Elena Benítez González Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
846 80.75 Marc Borja Pi Freta Calella
846 80.75 Helena Codina Jiménez La Vall BELLATERRA
846 80.75 Héctor Sentís Massagué Institut Pons d'Icart Tarragona
846 80.75 Lucia Rider Guerra Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
846 80.75 Berta Vila Plana Institut Ernest Lluch Barcelona
846 80.75 Ismael Saidou Sabri Institut Marta Estrada Granollers
846 80.75 Luis Portabella Clariana Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
846 80.75 Carla Tur Richart Escola Pia Balmes Barcelona
846 80.75 Óscar Badosa Molina Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
846 80.75 Ayman el Omari Sossi Institut Cristòfol Despuig Tortosa
846 80.75 Lluc Lleyda Crespo Institut Escola Pompeu Fabra El Pont de Vilomara i Rocafort
846 80.75 Luca Merino Sánchez Arévalo Sant Pau Apòstol Tarragona
846 80.75 Ares Manchó Carrera Vedruna Balaguer Balaguer
846 80.75 Oriol Romero Ramo Institut Poeta Maragall Barcelona
846 80.75 Mar Vall Codina Institut de Puig-reig Puig-reig
846 80.75 Roger Martínez Pagerols Els Arcs Barcelona
846 80.75 Joel Compte Mir Institut Joan Mercader Igualada
846 80.75 Mª Cinta Yagüe Curto Sagrada Família Tortosa
846 80.75 Oriol Guillaumes Gallofré Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
873 80.5 Izarbe Grao Galve La Presentació Reus
873 80.5 Eric Díaz Ruíz Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
873 80.5 Pol Beltrán Castellà Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
873 80.5 Ainhoa Cereceda Iglesias Claret Barcelona
873 80.5 Clàudia Pons de Mas Institut Front Marítim Barcelona
873 80.5 Celeiro Martín Daniel Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
873 80.5 Jan Forés Arasa Avenç Sant Cugat del Vallès
873 80.5 Mark Ordinola Moreno Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
873 80.5 Martí Negre Valderrama Institut La Sureda Palafrugell
873 80.5 Emma Blanco Abel Sant Feliu Cabrera de Mar
873 80.5 Adrià Bartomeu Hurtado Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
873 80.5 Claudia Chico Vallejos Institut Pompeu Fabra Martorell
873 80.5 Sebastián Oprea Parvu Institut Manolo Hugué Caldes de Montbui
873 80.5 Martí Brun Tolentino Institut Marina La Llagosta
873 80.5 Aina Serra Subirats Elisabeth Salou
873 80.5 Jordina Codó López Virolai Barcelona
873 80.5 Hugo Manzanares Sánchez Sec. d'Institut Tiana Tiana
890 80.25 Pau Membrives Binefa Institut Font del Ferro Palafolls
890 80.25 Laura del Peso Muñoz Mare de Déu del Carme Tarragona
890 80.25 Javier Añoveros Puigdengolas Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
890 80.25 Ton Puigdellivol Fargas Institut Escola Industrial Sabadell
890 80.25 Siyuan Cheng Maristes Sants - les Corts Barcelona
890 80.25 Noa Masdeu Casanovas Institut Vila de Gràcia Barcelona
890 80.25 Mar Siñol Nogueras Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
890 80.25 Sergi Ortega Galindo Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
890 80.25 Emma Güell Morales Betània-Patmos Barcelona
890 80.25 Oriol Riu Campoy Vedruna Berga Secundària Berga
890 80.25 Ermengol Llorenç Sapes Institut Escola Industrial Sabadell
890 80.25 Martina Pérez Hernàndez Prats de la Carrera Palafrugell
890 80.25 Paula Doménech Valls Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
890 80.25 Inés Basagaña Sabadell Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
890 80.25 Albert Farré Santacana Institut Montserrat Barcelona
890 80.25 Pol Castillejo Hijalba Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
906 80.0 Paula Castellar Fandos Institut Jaume Balmes Barcelona
906 80.0 Xavier Pejó Montoliu Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
906 80.0 Víctor Pallàs Fernández Sant Feliu Cabrera de Mar
906 80.0 Laia Subirana Garcia Institut Intermunicipal del Penedès Sant Sadurní d'Anoia
906 80.0 Unai Traveset Rodriguez Joviat Manresa
906 80.0 Alba López García Badalonès Badalona
906 80.0 Judith Termens Rodríguez Institut Miquel Bosch i Jover Artés
906 80.0 Chengzhe Yao Sant Domènec Savio Badalona
906 80.0 Claudia Maseda López Institut Can Periquet Palau-Solità i Plegamans
906 80.0 Maria Martínez Grau Mare de Déu del Carme Tarragona
906 80.0 Pau de Llorens Gonzàlez Institut Fontanelles Les Borges del Camp
906 80.0 Joana Gutiérrez Gómez Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
906 80.0 Santiago Chavarría Gutierrez Abat Oliba Loreto Barcelona
906 80.0 Guillem Miró Riera Institut Jaume Balmes Barcelona
906 80.0 Carla Roig Montardit Sagrada Família Tortosa
906 80.0 Lei Zhou Roca Barcelona
906 80.0 Yuxiang Ca Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
906 80.0 Laia Basabe Larriba Aula Escuela Europea Barcelona
906 80.0 Román Zubialde Guerra Institut Montilivi Girona
906 80.0 Eloy Uceda Cosialls Institut Torrevicens Lleida
906 80.0 Mezquida García Martí Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
906 80.0 Kai Sánchez Pastor Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
906 80.0 Santi Gonzalo Riera Escola Pia de Terrassa Terrassa
906 80.0 Bernat Zamel Soler Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
906 80.0 Lucas Castilla Korczakowski Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
906 80.0 Amilcar Irigoyen Ferrer Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
906 80.0 Aina Martorell Martí Institut Les Planes Santa Bàrbara
906 80.0 Nil Agut Ruiz Sant Feliu Cabrera de Mar
906 80.0 Marc Torres Bosch Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
906 80.0 Jiajing Wang Virolai Barcelona
906 80.0 Marc Galcerà Merino Mare de Déu del Carme Tarragona
906 80.0 Maria Ferrer Canet Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
906 80.0 Nerea Guerrero Grau Institut Rovira-Forns Santa Perpètua de Mogoda
906 80.0 Marçal Claparols Escoda Institut Antoni Ballester Mont-roig del Camp
906 80.0 Arnau Macias Raventós Institut Thalassa Montgat
906 80.0 Bruna Villaret Morell Ginebró Llinars del Vallès
906 80.0 Aitor Muriana Echávez Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
906 80.0 Pau Carricondo Esteve Escola Pia de Balaguer Balaguer
906 80.0 Àlex Caro Mateos Institut Lacetània Manresa
906 80.0 Cristina Garcia Martínez Institut Pau Vila Sabadell
906 80.0 Eladio Moreno Garcia Montseny-Poblenou Barcelona
906 80.0 Pol Berenguer Moya Institut Can Roca Terrassa
906 80.0 Sofía López Gandoy Sil Barcelona
906 80.0 Ivan Martínez Bermúdez Institut Josep Puig i Cadafalch Mataró
906 80.0 Adrià Lorente Casanova Institut de Deltebre Deltebre
906 80.0 Adrià Arredondo Sánchez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
906 80.0 Gerard González Gallardo Jesús Maria Sant Andreu Barcelona
906 80.0 Raul Wenke Zhang Institut Torrent de les Bruixes Santa Coloma de Gramenet
954 79.75 Eulàlia Cortier Presas Súnion Barcelona
954 79.75 Andrea Natali Lleó XIII Barcelona
954 79.75 Roger Picas Mateu Escola Pia de Calella Calella
954 79.75 David Pérez Rodríguez Sagrada Família - Sant Andreu Barcelona
954 79.75 Núria Bessa Franch Institució Tarragona Reus
954 79.75 Irina Mihaela Dima Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
954 79.75 Òscar Fernández Alcoba Institut Viladomat Barcelona
954 79.75 Laia Jiménez Sierra Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
954 79.75 Fausto Salgado Segura Institut Jaume Balmes Barcelona
954 79.75 Joana Barceló Solà Institut Escola de Torrelles Torrelles de Llobregat
954 79.75 Nil Gámiz Lores Institut Francesc Ferrer i Guàrdia Sant Joan Despí
954 79.75 David Muñoz Barranco Institut Mig-Món Súria
954 79.75 Adrià Pérez López Institut Vallvera Salt
954 79.75 Bouchra Chouajaa el Hayani Institut Can Jofresa Terrassa
954 79.75 Marc Sarradell Sànchez-cuenca Els Arcs Barcelona
954 79.75 Jaume Jové Pastó La Salle Mollerussa
954 79.75 Aran Berihuete Hallama Institut Montilivi Girona
954 79.75 Paula Camacho Duran Institut Thos i Codina Mataró
954 79.75 Pedro Ayesa Framis Casa del Roure Barcelona
954 79.75 Ruby Emilia Old Institut Narcís Monturiol Figueres
954 79.75 Max Portillo Daroca Escola Montagut Vilafranca del Penedès
954 79.75 Sergi Quilez Faro Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
954 79.75 Marta Montserrat Sánchez Sánchez-guardamino Vedruna Sagrat Cor Tarragona
954 79.75 Martina Jiménez García Cor de Maria Mataró
954 79.75 Albert Tomé Cabot Institut d'Argentona Argentona
954 79.75 Noa Gustems Garcia Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
954 79.75 Júlia San Nicolás Martíneza Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
954 79.75 Xavier Dalmau Medina Thau Sant Cugat del Vallès
954 79.75 Marcos de Sola Gutierrez Institut El Calamot Gavà
954 79.75 Rita Naylor Gállego Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
954 79.75 Jan Sancho Banús Cor de Maria Valls
954 79.75 Júlia Garcia Fontanet Sagrada Família - Sant Andreu Barcelona
954 79.75 Pablo Limones Buenacasa Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
954 79.75 Jofre Mendez Martinez Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
954 79.75 Joan Iraegui Garcia Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
989 79.5 Ona Yagüe Pérez Institut Ernest Lluch Barcelona
989 79.5 Guim Pallarès Solé Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
989 79.5 David Ambel Gimenez Lleó XIII Barcelona
989 79.5 Brayan Brito Vivar Santa Dorotea Barcelona
989 79.5 Hilma Pietiläinen Sec. d'Institut La Sínia Parets del Vallès
989 79.5 Alícia Rayo Garcia Tecnos Terrassa
989 79.5 Izan Calero Montero Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
989 79.5 Eric Sainz Piñol Ramar 2 Sabadell
989 79.5 Maria Vilumara Lobo Sagrat Cor-Diputació Barcelona
989 79.5 Joan Barneto Martínez La Salle Girona
989 79.5 Marc Oliva Bell-lloc del Pla Girona
989 79.5 Nora Fernández Fernández Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
989 79.5 Mikael Orozco Institut Vila de Gràcia Barcelona
989 79.5 Natalia Muñoz Grau Sagrat Cor-Diputació Barcelona
989 79.5 Lucia Martinez Guzman Llor Sant Boi de Llobregat
989 79.5 Laura Álvarez Gómez - Calcerrada Sagrado Corazón Barcelona
989 79.5 Carlota Fernández de la Riva Betània-Patmos Barcelona
1006 79.25 Sol Siscart Noguer Europa Sant Cugat del Vallès
1006 79.25 Riham Aboilkacem Hadji Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
1006 79.25 Aina Comas López Prats de la Carrera Palafrugell
1006 79.25 Manel Gutti de la Cruz Institut Montserrat Roig Barcelona
1006 79.25 Xan Paz de Batlle Institut Jaume Vicens Vives Girona
1006 79.25 Carla Urioste Alarcón Institut Cabrils Cabrils
1006 79.25 Aïda Gladir Stoops Lugo Hamelín-Internacional Laie Montgat
1006 79.25 Marc González Duran Institut Fort Pius Barcelona
1006 79.25 Sara Gallego Gómez Mare de Déu del Carme Tarragona
1006 79.25 Xavier Maimó Ibañez La Salle Mollerussa
1006 79.25 Júlia Vila Rodríguez Escola Montagut Vilafranca del Penedès
1006 79.25 Víctor Planells Vanimal Institut Jaume Balmes Barcelona
1006 79.25 Pol Julià Negre Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
1006 79.25 Queralt Godo Jimenez Les Alzines Girona
1006 79.25 Manel Pérez Romeo Sant Domènec Savio Badalona
1006 79.25 Roger Freixa Casals Institut Escola Marta Mata Torelló
1006 79.25 Ignacio Bel Iskhakava Aula Escuela Europea Barcelona
1023 79.0 Marc Minguet Diaz Daina Isard Olesa de Montserrat
1023 79.0 Roger Monfort Amat Sant Gregori Barcelona
1023 79.0 Pablo Palencia Cerdà Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1023 79.0 Martina Barnola Ruiz Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
1023 79.0 Sofía Castelló Reñé Canigó Barcelona
1023 79.0 Laia Mestres Celma Sagrada Família Tortosa
1023 79.0 Nacho Montoro Garrido Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
1023 79.0 Pol Soler Olivé La Salle Bonanova Barcelona
1023 79.0 Queralt Boixadé Palahí Les Alzines Girona
1023 79.0 Arnau Such Buil Santa Dorotea Barcelona
1023 79.0 Isona Comellas Vila Institut La Garrotxa Olot
1023 79.0 Daniela Xifra Sampere Institut Jaume Vicens Vives Girona
1023 79.0 Bernat Moya Sardà Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
1023 79.0 Izan Espejo Escudero Institut Can Mas Ripollet
1023 79.0 Pau Mengibar Miserachs Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
1023 79.0 Daniel Pascual Abraldes Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
1023 79.0 Laia-enqin López Alvarez Pineda L'Hospitalet de Llobregat
1023 79.0 Lucía Ávila Aguilar Sant Miquel Barcelona
1023 79.0 Pol Alonso Voramar Barcelona
1023 79.0 Carla Pérez Romera Sagrat Cor de Jesús Vic
1043 78.75 Vincent Amat Montero Institut Pau Vila Sabadell
1043 78.75 Paula Soto Salas Sant Josep Sant Boi de Llobregat
1043 78.75 Jana Janer Garcia Freta Calella
1043 78.75 Martina Camarena Rabasa Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
1043 78.75 Mireia Romera Sánchez, Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
1043 78.75 Carlos Daniel Betancur Giraldo Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1043 78.75 Jan Borwankar Visa Sant Pau Barcelona
1043 78.75 Kevin Rodríguez Claudio Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
1043 78.75 Denís Borrell Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
1043 78.75 Íria Vázquez Rañó Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
1043 78.75 Miquel Sedeño Torres Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
1043 78.75 David Galvez Roca La Salle Mollerussa
1043 78.75 Conor Donegan Alba Institut d'Alella Alella
1043 78.75 Neus Gallego Vicent Institut Badalona VII Badalona
1043 78.75 Victor Ramon Barradas Sagrada Família-Horta Barcelona
1043 78.75 Jana Pérez Voramar Barcelona
1043 78.75 Andriy Kontsevych Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
1043 78.75 Manuel Expósito García Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet
1043 78.75 Maria Cabestany Saez Institut Intermunicipal del Penedès Sant Sadurní d'Anoia
1043 78.75 Enzo Litjens Barbosa Cor de Maria Mataró
1043 78.75 Marta González Balada Daina Isard Olesa de Montserrat
1043 78.75 Nil Pérez Arrom La Salle Manlleu Manlleu
1043 78.75 Martí Ros Quer Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
1043 78.75 Lluís Salas Tarqui Institut Joan Brossa Barcelona
1043 78.75 Martina Regàs Pomier Mare de Déu del Carme Terrassa
1043 78.75 Laia Enrich Güell Anoia Igualada
1043 78.75 Neil Alcazar Iranzo Institut Ramon Berenguer IV Amposta
1043 78.75 Zhe Xu Roca Barcelona
1043 78.75 Iker Romero Peradalta Institut de Llagostera Llagostera
1043 78.75 Darío Medina Martín El Carme Sabadell
1043 78.75 Emilio Nilo Paredes Sil Barcelona
1043 78.75 Aisha Meziane Notario Institut Gallecs Mollet del Vallès
1043 78.75 Irune López Paniagua Ramar 2 Sabadell
1043 78.75 Sara Mora García Sagrat Cor-Diputació Barcelona
1043 78.75 Medel García Eva Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
1043 78.75 Hugo Alonso Paloma Institut Mediterrània El Masnou
1043 78.75 Irene Martínez Bataller Institut Torrent de les Bruixes Santa Coloma de Gramenet
1043 78.75 Tania Gil Jara Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
1043 78.75 Elsa Udina Vilajosana Institut Miquel Bosch i Jover Artés
1043 78.75 Gabi Fernandez Mercadal Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
1043 78.75 Clara Campaña Bonet La Vall BELLATERRA
1043 78.75 Diego Dueñas Tborda Institut Escola Barnola Avinyó
1043 78.75 Roger Padrisa Camprubí Institut Miquel Martí i Pol Roda de Ter
1043 78.75 Abril Mas Capera Institut Pere Barnils Centelles
1043 78.75 Andreu Franch Arellano Palcam Barcelona
1043 78.75 Olalla Muñoz Axel Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
1089 78.5 Mariona Roca Bosch Institut Alexandre Satorras Mataró
1089 78.5 Ainara Pérez Rentero Institut Badia i Margarit Igualada
1089 78.5 Suarez Salagre Paula Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
1089 78.5 David García Lorido Institut Les Corts Barcelona
1089 78.5 Guim Casals Romeva Institut Vall de Llémena Sant Gregori
1089 78.5 Santiago Navarro Bulló Mare de Déu de la Serra Montblanc
1089 78.5 Pau Ruiz Voramar Barcelona
1089 78.5 Isaac Valera Valencia Els Arcs Barcelona
1089 78.5 Ona Puig Muntané Sant Nicolau Sabadell
1089 78.5 Jan Nadal Aguiló Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
1089 78.5 Eloy Sánchez Escamilla Institut Escola Pompeu Fabra El Pont de Vilomara i Rocafort
1089 78.5 Natalia Marcos Sirvent Tecnos Terrassa
1089 78.5 Martí Aparicio Pelegrí Institut Manuel de Montsuar Lleida
1089 78.5 Maria Bautista Mañe Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
1089 78.5 Luciano Carrasco Díaz Institut La Riera Badalona
1089 78.5 Nil Lara Catasús Institut Salvador Espriu Barcelona
1089 78.5 Cristina Villavicencio Ortega La Vall BELLATERRA
1089 78.5 Gabriela Pérez Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
1089 78.5 Aran Badosa Garcia Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
1089 78.5 Claudia Molina Parada Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
1089 78.5 Júlia Olivet Agustí Prats de la Carrera Palafrugell
1089 78.5 Ángela Marín Moliner Institut Can Planas Barberà del Vallès
1089 78.5 Lídia Bustelo Pueyo Pare Manyanet Barcelona
1089 78.5 Coral Ginabreda Palomo Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar