Àrea de centre



Estableix una nova contrasenya

Edicions


Llista de les millors puntuacions (6%) de Cinquè de Primària

En total han participat 12846 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 116.0 Ignacio José de Gispert Grau Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
2 115.0 Gerard Droguet Ricou Claret Barcelona
2 115.0 Arnau Salada Soler Escola El Rocal - ZER Els Castells Montesquiu
2 115.0 Solano Pueyo Pol Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
2 115.0 Álvaro Moscardó Celma Aula Escuela Europea Barcelona
2 115.0 Èrik Güell Morales Betània-Patmos Barcelona
7 113.75 Nora Bernuz Palacios Peter Pan Barcelona
7 113.75 Aina Font Delgado Sant Felip Neri Barcelona
9 111.25 Roc Fernández Deulofeu Minguella Badalona
9 111.25 Pau Buxareu Díaz Escola Pia Balmes Barcelona
11 110.0 Pau Mercadé Pratcorona Montseny-Poblenou Barcelona
11 110.0 Zixi Xu El Carme Tarragona
11 110.0 Elsa Valdivia Arce Nen Jesús de Praga Badalona
11 110.0 Sofia Maria Vaccaru Institut Escola Vall de Lord Sant Llorenç de Morunys
11 110.0 Joana Marquès Armengol Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
11 110.0 Iago Barrio Martín Escola Reixac Montcada i Reixac
11 110.0 Lluc Pacho Pernia Escola Salvador Espriu Granollers
18 108.75 Martí Sabadell Mozos IPSI Barcelona
18 108.75 Ivan Santos Joven Vedruna Sagrat Cor Tarragona
18 108.75 Laia Font Moreno Daina Isard Olesa de Montserrat
18 108.75 Pau Marsal Domenech Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
18 108.75 Pol Clua del Pino Institut Escola 3 d'Abril Móra la Nova
18 108.75 Eduard March Mazurin Santa Teresa Móra d'Ebre
18 108.75 Pedro Villar Ruíz Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
18 108.75 Anis Hababou Peter Pan Barcelona
18 108.75 Yi Ye Escola Beethoven Santa Coloma de Gramenet
27 107.5 Martina Mateu Berníz Escola El Timó - ZER Plaurcén Sidamon
27 107.5 Asier Lluch Arruabarrena Montagut Vilafranca del Penedès
27 107.5 Queralt Sampere Costa Peter Pan Barcelona
27 107.5 Adriana Corbera Ferrando Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
31 107.25 Rubén Mejías Sanz El Clot Barcelona
32 107.0 Inti Cortés Rampacek Escola Fluvià Barcelona
32 107.0 Hèctor Termis Contreras Escola Canigó Sant Just Desvern
34 106.25 Aina Ruiz Ruiz Nen Jesús de Praga Badalona
35 106.0 Oriol Mestre Blay Mare Nostrum Tarragona
35 106.0 Jan Vidal Pericot Sant Jordi Fornells de la Selva
35 106.0 Roc Caixàs Espinosa Escola Carme Guasch i Darné Figueres
38 105.0 Marc Fernández Pastó Vedruna Palamós
38 105.0 Joan Paradeda Torrent Escola Mare de Déu de Montserrat Malgrat de Mar
38 105.0 Nil Rubio Gómez Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
38 105.0 Joan Llauradó Brunet Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
38 105.0 Pau Balaguer González Sant Felip Neri Barcelona
38 105.0 Pau Montsalvatge de Castro Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
38 105.0 Eva Urruela Gutiérrez IPSI Barcelona
38 105.0 Damià Vilanova Farré Aula Escuela Europea Barcelona
46 104.75 Martín Cunchillos Carriquiry Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
47 103.75 Màrius Badia Riera Sant Pau Apòstol Tarragona
47 103.75 Faiqa Shafique Escola Beethoven Santa Coloma de Gramenet
47 103.75 Berta Segalés Escuder Escola Migdia Girona
47 103.75 Peinado Mateo, Óscar Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
47 103.75 Álvaro Melo Albiol López Torrejón Badalona
47 103.75 Pablo Mijangos Martínez Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
47 103.75 Oriol Rodríguez Prado Escola Setelsis Solsona
47 103.75 Marta Moreno Redondo Escola Progrés Badalona
47 103.75 Oliviade las Heras Klinge Sant Miquel Barcelona
47 103.75 Laia García Catalán Escola Joaquim Abril Sant Fost de Campsentelles
57 103.5 Eva Vandevoorde Barrachina Montagut Vilafranca del Penedès
58 103.0 Iris Gómez de Jaime Proa Barcelona
59 102.5 Roc Pérez Soteras Monalco Igualada
59 102.5 Jordi Rodríguez Vaqué FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
59 102.5 Aina Rodríguez Micharet Llor Sant Boi de Llobregat
59 102.5 Emma Sollai Vicente FEDAC-Montcada Montcada i Reixac
59 102.5 Asier González Lorenzo Laia Barcelona
59 102.5 Gerard Rego Castro Sagrada Família Barcelona
59 102.5 Jaume Cantó Garcia Escola El Timó - ZER Plaurcén Sidamon
59 102.5 Nil Vicente Fernández Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
59 102.5 Verano Ramos Irene Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
59 102.5 Lion Jazz Robin Escola Àngel Serafí i Casanovas Sort
59 102.5 Julià Marsal Carrasco Puigcerver Reus
59 102.5 Cèlia Puigvert Congost Escola Can Puig Banyoles
59 102.5 Pablo Montoliu Jiménez Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
59 102.5 Guillermo Ribó Garriga Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
73 102.0 Oriol Serra Rey Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
73 102.0 Olivia Martín Santafé Escola Fluvià Barcelona
75 101.25 Genís Romeu Martínez Escola L'Era de Dalt Tona
75 101.25 Jordi Cantí Casas Ginebró Llinars del Vallès
75 101.25 Marc Bertran Espinal Sant Nicolau Sabadell
75 101.25 Núria Aran Daramas Tabor Santa Perpètua de Mogoda
75 101.25 Andy Li Escola Angeleta Ferrer Mataró
80 101.0 Isaac Céspedes Vilaplana Cardenal Vidal i Barraquer Cambrils
80 101.0 Teo Vilaró Telleria Escola Àngel Serafí i Casanovas Sort
80 101.0 Max Folguera Secanell Escola Ramon Farrerons Bell-lloc d'Urgell
83 100.0 Yolanda Lin Educem Granollers
83 100.0 Cesc Tuveri Montolio Peter Pan Barcelona
83 100.0 Jordi Martínez Orpí Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
83 100.0 Bernat Bastida Jordana Escola Miret i Sans - ZER Narieda Organyà
83 100.0 Miquel Barragán Sebastià Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
83 100.0 Jan Sumoy Pluvinet Escola Pompeu Fabra Barcelona
83 100.0 Carlota Barquet Vilar Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
83 100.0 Martí Esteva Felip Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
83 100.0 Ànnia Carreño Farré-escofet Avenç Sant Cugat del Vallès
83 100.0 Pol Llimós Guàrdia IPSI Barcelona
83 100.0 Oriol Carreras García Guinardó Barcelona
83 100.0 Judit Bueso Martínez Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
83 100.0 Ariadna Pérez Martí Puigcerver Reus
96 99.75 Beth Gandol Morenza Betània-Patmos Barcelona
97 99.5 Jordi Solé Vaquer Santa Teresa de Jesús Tarragona
98 98.75 Ona Vallvé Muñoz Escola La Farigola del Clot Barcelona
98 98.75 Aleix López Silvan Escola Bisbat d'Egara Terrassa
98 98.75 Martí Gibert Bosch L'Avet Terrassa
98 98.75 Marta Andreu Novoa Escola Fluvià Barcelona
98 98.75 Aleix Kelly Uriel Thau Barcelona
98 98.75 Martí García León Escola Pompeu Fabra Parets del Vallès
98 98.75 Pau Martínez Chuliá Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
98 98.75 Yago Hita de la Cueva La Salle Horta Barcelona
98 98.75 Pau Squadrani Albarracin Thau Sant Cugat del Vallès
98 98.75 Luis Font Ribeiro Sil Barcelona
98 98.75 Arnau Gumà Quintana Ginebró Llinars del Vallès
98 98.75 Salas Quevedo, Marc Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
98 98.75 Maria Cabanes Fort Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
98 98.75 Joel Farré Argilés Escola Marinada Vilanova de Bellpuig
98 98.75 Marc Gallardo Mejias FEDAC-Cerdanyola Cerdanyola del Vallès
98 98.75 Cesar Alarcón López Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
114 98.5 Cristian Rico Dudek Escola Rivo Rubeo Rubí
114 98.5 Sabria Freixa Joan Escola Eiximenis Girona
114 98.5 Pau Tribó Casado Escola Pia de Balaguer Balaguer
114 98.5 Gerard Gallart Giné Mare de Déu de la Salut Sabadell
118 97.5 Guillem Bagés Vellvé El Carme Tarragona
118 97.5 Mayka Lynch Deschouwer Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
118 97.5 Marc Acero Botero Escola La Canaleta Vila-seca
118 97.5 Zhuoxu Yang SEK-Catalunya La Garriga
118 97.5 Gastón Valentín Paulos Pertiñez Escola de Maspujols Maspujols
118 97.5 Martí Bayó Serrano Peter Pan Barcelona
118 97.5 Bernat Escudero Gonzalez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
118 97.5 Ariadna García Pueyo Natzaret Esplugues de Llobregat
118 97.5 Martí Ballvé Torrejón Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
118 97.5 Teixeira Bueno, Ariadna Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
118 97.5 Jan Gisbert Abelló Puigcerver Reus
118 97.5 Martí Calvet Sala Escola Can Puig Banyoles
118 97.5 Emma Julia Malet Escola Bisbat d'Egara Terrassa
118 97.5 Yanni Adib Aguilar Guinardó Barcelona
118 97.5 Marc Barenys Coll Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
118 97.5 Javier Martínez Barba Escola Joaquim Abril Sant Fost de Campsentelles
118 97.5 Pau Romero Franch Sant Vicenç Sant Vicenç dels Horts
118 97.5 Bruno García González Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
118 97.5 Adéle Cortés Peter Pan Barcelona
118 97.5 Àlex López Lázaro Institut Escola Els Tres Pins Vallromanes
118 97.5 Martí Talón Tchikourov Escola Joan Bruguera Girona
118 97.5 Mariona Peribáñez Salcedo Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
140 97.25 Álex Albalà Benavides Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
140 97.25 Ot Selva Bigas Sant Miquel dels Sants Vic
140 97.25 Martí Badia González Thau Barcelona
140 97.25 Max Montserrat Delgado Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
144 97.0 Jordi Rosés Quelart Sant Jordi Vilassar de Dalt
144 97.0 Gael Ambrós Boschan Escola Fluvià Barcelona
144 97.0 Jana Bonet Boukharak Empordà-San José Roses
147 96.75 Xènia Hugas Vila Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
148 96.25 Adrià Piqué Gracia Betània-Patmos Barcelona
148 96.25 Jorge Coulleri Pajares Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
148 96.25 Carla Zarroca Garcia Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
148 96.25 Líam González Viñolas Escola Pinya de Rosa Blanes
148 96.25 Nil Miravet Martínez FEDAC-Montcada Montcada i Reixac
148 96.25 Iona Bosch Vila Escola Sant Domènec Santa Margarida i els Monjos
148 96.25 Victor Barba Boj Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
148 96.25 Emma Urbiztondo Farías Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
148 96.25 Carla Domingo Cano Montagut Vilafranca del Penedès
148 96.25 Iris Rodrigo Estrada Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
148 96.25 Reiberger Carranza Ronald Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
148 96.25 Jin Jiang Empordà-San José Roses
148 96.25 Milena Arsenyan Milena Sant Lluís Barcelona
148 96.25 Naia Escosura Elvira Escola Àngel Serafí i Casanovas Sort
148 96.25 Aina Buireu Galitó Escola Marinada Vilanova de Bellpuig
148 96.25 Mateo Vilic Escola Els Grecs Roses
164 96.0 Javier Arrechea Ansorena Aula Escuela Europea Barcelona
164 96.0 Ángel Seriñana Gálvez Sant Miquel Barcelona
164 96.0 Clara Ribas Robles Escola Josep Pallach Figueres
164 96.0 Valentina Alemany Martínez Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
168 95.75 Arnau Clavell Galceran Minguella Badalona
168 95.75 Arnau Marvà López Escola Pia de Balaguer Balaguer
168 95.75 Lage Moncayola Marco Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
171 95.0 Iu March Franco Peter Pan Barcelona
171 95.0 Roc Sànchez Reverté Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
171 95.0 Júlia Muñoz Solé Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
171 95.0 Artald Mikolaj Bardají Furman Escola Sant Miquel Miralcamp
171 95.0 Álvaro Echavarria Rodriguez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
171 95.0 Marin Garcia Zoe Sabella Escola Sot del Camp Sant Vicenç de Montalt
171 95.0 Moreno González, Joaquín Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
171 95.0 Leo Díaz García Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
171 95.0 Paola Bayo Pastor Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
171 95.0 Eduardo Melo Albiol López Torrejón Badalona
171 95.0 Alexis Montoya Pons Doctor Masmitjà Girona
182 94.75 Carla Alonso Miñana Escola Guillem Fortuny Cambrils
182 94.75 Avril Vera Sánchez Escola La Draga Banyoles
182 94.75 Adrià Valenzuela Elcacho Escola Pompeu Fabra Parets del Vallès
182 94.75 Biel Molinos Azorin Avenç Sant Cugat del Vallès
182 94.75 Reuben Campbell Luft Nicol Betània-Patmos Barcelona
182 94.75 Alex Tejero Sanchez Sant Pau Apòstol Tarragona
182 94.75 Alexandra Malet Boczar Escola Joaquim Vallmajó Navata
182 94.75 Alejandro de Abadal Ferrándiz Betània-Patmos Barcelona
190 94.5 Luis Fernando Ruiz Álvarez Mare de Déu de la Salut Sabadell
190 94.5 Marc Alcaraz Portal Infant Jesús Barcelona
192 93.75 Miquel Salvador Marimón Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
192 93.75 Ricardo Riera Miranda Hamelín-Internacional Laie Montgat
192 93.75 Xavi Barajas Alcalde Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
192 93.75 Marta Sol Vila Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
192 93.75 Guillem Ochoa Folch Aula Escuela Europea Barcelona
192 93.75 Ventura Montes Pons Monalco Igualada
192 93.75 Nacho Tejada Muñoz Escola Can Besora Mollet del Vallès
192 93.75 Daniela Zoe Lou Jiménez Escola Pax Tarragona
192 93.75 Júlia Bravo Fabregat Virolai Molins de Rei
192 93.75 Nicolás Lafuente Vives Sant Pau Apòstol Tarragona
192 93.75 Albert Estruch Martori Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
192 93.75 Nazar Detsiura John Talabot Barcelona
192 93.75 Elena Clemente Güell Escola Migdia Girona
192 93.75 Cloe Escámez Carrasco Peter Pan Barcelona
192 93.75 Roger Mollon Jane Escola Bisbat d'Egara Terrassa
192 93.75 Mario López Gallardo Escola Rivo Rubeo Rubí
192 93.75 Guardia Lucía Diego Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
192 93.75 Jordi Torres Casals Monalco Igualada
192 93.75 Mariona Tàpias Cabré L'Avet Terrassa
192 93.75 Marc Parra Martí Sagrat Cor El Vendrell
192 93.75 Arnau Solina Hernández Sagrada Família Viladecans
213 93.5 Jordi Núñez de Castro Callau Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
213 93.5 Bruno Bernal Chadaev Institut Escola Castell d'Òdena Òdena
213 93.5 Simon Kucher Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
213 93.5 Maties Bosch Caro Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
217 93.25 Ona Ribes Trullols Sant Josep Reus
218 92.5 Carlos Biletta Márquez Escola Joaquim Abril Sant Fost de Campsentelles
218 92.5 Marc Jardí Abascal Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
218 92.5 Víctor Nieto Pérez Escola Segimon Comas Sant Quirze de Besora
218 92.5 Josep Viladrich Malé Escola Setelsis Solsona
218 92.5 Josep Sentís Cuesta Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
218 92.5 Martín Nadal García IPSI Barcelona
218 92.5 Gianna Cardona Batista Les Alzines Girona
218 92.5 Jan López Suazo Escola Rivo Rubeo Rubí
218 92.5 Àlex Sánchez Colomé Proa Barcelona
218 92.5 Raul Cristian Salcianu Escola Guillem Fortuny Cambrils
218 92.5 Pablo Duarte Zajara Monalco Igualada
218 92.5 Oriol Arasa Manrique Asunción de Nuestra Señora Barcelona
218 92.5 Pau Bové Mestre Montagut Vilafranca del Penedès
218 92.5 Pablo Castells Gómez Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
218 92.5 Alba López Clapera Vedruna-Tona Tona
233 92.25 Aleix Jiménez Coello Escola Reixac Montcada i Reixac
233 92.25 Eloi Vinyes Huguet Sant Pau Apòstol Tarragona
233 92.25 Olivia Giménez Martín Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
233 92.25 Núria Clotet Bisbe Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
233 92.25 Emma Baldomá Rabassa Aula Escuela Europea Barcelona
233 92.25 Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
239 92.0 Íria Salvans Sancho Maristes Champagnat Badalona
240 91.75 Josep Ortega Galián Escola Rosa Oriol Anguera Lliçà d'Amunt
241 91.25 Aniol Seguranyes Canudas Escorial Vic
241 91.25 Cano Mur Alex Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
241 91.25 Unai Sánchez Latorre Escola Josep Fusté Alforja
241 91.25 Nil Rovira Carol Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
241 91.25 Angelika Maas Pons Institut Escola de Torrelles Torrelles de Llobregat
241 91.25 Jingxu (herry) Ma Hamelín-Internacional Laie Montgat
241 91.25 Alberto Frontera Pérez Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
241 91.25 Fernando Brezzi Soldevila Aula Escuela Europea Barcelona
241 91.25 Gabriela Kowalska Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
241 91.25 Aina Llach Henao Escola Montanyans Castellet i la Gornal
241 91.25 Ada García Polak Oms i de Prat Manresa
241 91.25 Ysé Tess Anne Primault Von Roten Betània-Patmos Barcelona
241 91.25 Joel Pastor de Castro Aula Escuela Europea Barcelona
241 91.25 Arnau Torres Mauri Assís Premià de Mar
241 91.25 Aroa González Casas Nen Jesús de Praga Badalona
256 91.0 Marc Hill Marsó Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
256 91.0 Aina Monés Beltran Betúlia Badalona
256 91.0 Aroa López Granados Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
256 91.0 Álvaro Torra Pérez-portabella Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
256 91.0 Pau Robles Guasch Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
256 91.0 Julia Martínez Zamorano Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
262 90.75 Ivan Martínez González Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
262 90.75 Lucía Teba Chernasky Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
264 90.5 Oriol López Luna Sant Domènec Savio Badalona
265 90.25 Arnau Roure Gallart Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
265 90.25 Nora Alemany i Sendra Escola Sol i Vent Vilafant
267 90.0 Joan Codina Prat Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
267 90.0 Sofia Al Masri Carreras-candi Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
267 90.0 Berta Molina Pradillos Meritxell Mataró
267 90.0 Víctor Florensa Carrascal Escola Macià-Companys Agramunt
267 90.0 Júlia Clavero Cebrián Guinardó Barcelona
267 90.0 Stella Zorlu SEK-Catalunya La Garriga
267 90.0 Max Gaetano Vinzia Garriga Infant Jesús Barcelona
267 90.0 Nuno Garcia Sant Gregori Barcelona
267 90.0 Edna Llevat Piqué Elisabeth Salou
267 90.0 Sergi Puigivila Lorenzo Sant Miquel dels Sants Vic
267 90.0 Mark Hoen Vázquez Escola Pau Romeva Barcelona
267 90.0 Àlex Puig Zamora Vedruna Palamós
267 90.0 Breixo Torres Barragans Escola La Draga Banyoles
267 90.0 Marc Compte Segura Escola Alzina Reclamadora Fontcoberta
281 89.75 Pau Mata Blanco Sant Miquel Barcelona
281 89.75 Sofía Bergés López Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
281 89.75 Marcel Moreno Urpí Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
281 89.75 Pol Ruiz Rovira El Carme Tarragona
281 89.75 Marta Riera-marsá Zazurca Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
281 89.75 Riba Molina Aitor Escola Els Picots Lliçà d'Amunt
281 89.75 Clara Planas Dafonte Escolàpies Figueres Figueres
281 89.75 Llorenç Mengual Lozano Escola Bisbat d'Egara Terrassa
289 89.5 Biel Santos Amayuelas Escorial Vic
290 89.0 Sergi Bertran Roldan Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
291 88.75 Barneda Rusiñol Aleix Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
291 88.75 Xavier David Cowne Cunillera Escola Les Muralles Montblanc
291 88.75 Natalia Campoy Vidal Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
291 88.75 Arnau Comerma Casanovas Escola Alzina Reclamadora Fontcoberta
291 88.75 Arnau Salvadó Boronat Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
291 88.75 Lesly Pérez Barros Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
291 88.75 Víctor Martín Herranz Sant Pau Apòstol Tarragona
291 88.75 Lander López Vallvé Peter Pan Barcelona
291 88.75 Octavi Ramon Forés Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
291 88.75 Sophie Luana André Tambo Peter Pan Barcelona
291 88.75 Oscar Hervás Aldea FEDAC-Cerdanyola Cerdanyola del Vallès
291 88.75 Ferran Quintillà Soler Vedruna Balaguer Balaguer
291 88.75 Laia Sánchez Salas Sant Miquel Barcelona
291 88.75 Laia Cano Isal Escola Progrés Badalona
291 88.75 Miquel Fabregat Aluja Escola Sant Sebastià Els Pallaresos
291 88.75 Bruno Domínguez Moragas Claret Barcelona
291 88.75 Jordi Batet Teixidó Escola Salou Salou
291 88.75 Marc Pérez Huerta Escola Pia Balmes Barcelona
291 88.75 Biel Parés Rovira Sant Miquel dels Sants Vic
291 88.75 Pol Serrapiñana Ramon Aula Escuela Europea Barcelona
291 88.75 Sebastià Creus Tortella Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
291 88.75 Cahaya Lovisa Kabuhung Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
291 88.75 Joel Pérez Álava Meritxell Mataró
291 88.75 Carlota Cañada Castro Escola La Noguera Balaguer
315 88.5 Berta Vieta Corbella Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
315 88.5 Núria Bardés Barat Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
315 88.5 Bruna Colldeforns Valera Brianxa Tordera
315 88.5 Oriol Pérez Sabarich Tecnos Terrassa
315 88.5 Arnau Boada Renedo Escola Puiggraciós La Garriga
315 88.5 Guillem Vizcaino Culí Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
315 88.5 Laia Llobera Balletbò Escola Ramon Farrerons Bell-lloc d'Urgell
315 88.5 Martina Riera Carbonell Peter Pan Barcelona
315 88.5 Aran Viñals Rahola Escola La Draga Banyoles
315 88.5 Vera Fernández López Escola La Lió Premià de Mar
325 88.25 Paula Carpentier Trias Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
325 88.25 Álex Castellano Molina Escola Rosa Oriol Anguera Lliçà d'Amunt
325 88.25 Lluc Duran Gamón Escola Ginesta Matadepera
328 88.0 Jordi Arozamena Tió Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
329 87.5 Santiago Mogas Rivaya Avenç Sant Cugat del Vallès
329 87.5 Carlota Barra Rodríguez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
329 87.5 Ernest Grau Bonet Thau Sant Cugat del Vallès
329 87.5 Lluc Hernández Pascual Sant Felip Neri Barcelona
329 87.5 Carla Zapata Sànchez Betània-Patmos Barcelona
329 87.5 Mar Pellicer Monfort Sant Josep Reus
329 87.5 Judit Bròvia García Escola Les Escoles Gurb
329 87.5 Ane Pintaluba Larrea Institució Tarragona Reus
329 87.5 Marc Esteve Català Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
329 87.5 Emma Fàbregas Roig Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
329 87.5 Arnau Pinsach Hidalgo Escola Les Mèlies Vilafant
329 87.5 Júlia Kullmann Bofill Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
329 87.5 Tito Hernández Widjaja Llor Sant Boi de Llobregat
329 87.5 Unai Cobos Sánchez Claret Valls
329 87.5 Ángel Fernández Santander Sant Josep Reus
329 87.5 Àngela Rodríguez Montaner Escola Ramon Muntaner Peralada
329 87.5 Mar Elias Bueno Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
329 87.5 Roc Pons Sancho Institut Escola El Temple Tortosa
329 87.5 Martí Matamala Pujol IPSI Barcelona
329 87.5 Gael Jaffré Martínez Escola Salou Salou
329 87.5 Sara Moix Serramona Escola Teresa Bergadà Alguaire
329 87.5 Marc Bartomeu Wong Aula Escuela Europea Barcelona
329 87.5 Abril Casanovas Miró Escola Àngel Guimerà El Vendrell
329 87.5 Eric Miño Magaña Mare de Déu del Carme Terrassa
329 87.5 Jinhao Chen Zhu Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
329 87.5 Joan Anthonis Ramis Betània-Patmos Barcelona
329 87.5 Pol Martín Vizcarro Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
329 87.5 Marina Amat Giró Freta Calella
329 87.5 Haochen Jiang Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
329 87.5 Arnau Márquez Mestres Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
329 87.5 Daniel Leonel Hipólito Guillén Escola Pau Casals Sabadell
329 87.5 Nevado Núñez Víctor Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
329 87.5 Leire Echarte Ranedo Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
362 87.25 César Paumier Morel Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
362 87.25 Iker García Vidiella Maristes Sants - les Corts Barcelona
362 87.25 Tomàs Roig Lloveras Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
362 87.25 Pol Romero Vinuesa Proa Barcelona
362 87.25 Júlia Sánchez Prado Escola Riu d'Or Santpedor
362 87.25 Mariona Costa Casares El Carme Sabadell
362 87.25 Muntsa Anfruns Godino Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
362 87.25 Cloe Morales Arcos Escola Mare de Déu de Montserrat Malgrat de Mar
362 87.25 Wayat Wong Márquez Santa Teresa de Jesús Tarragona
362 87.25 Marina Sbert Meléndez Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
362 87.25 Jan Comendador González Escola La Noguera Balaguer
362 87.25 Carla Pons Espinach Escola Les Muralles Montblanc
362 87.25 Aina Sans Sala Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
362 87.25 Unai Jiménez Baras FEDAC-Horta Barcelona
362 87.25 Berta Morejón Hernández Escola Doctor Alberich i Casas Reus
377 87.0 Júlia Plana Navio Escola Can Puig Banyoles
377 87.0 Adrià Cerrillo Escudero Vedruna Palamós
379 86.75 Ian Pérez Vidal Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
379 86.75 Elna Güell Bascuñana Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
381 86.5 Berta Cortés Crespi Tecnos Terrassa
382 86.25 Pablo Italiano Torent Sagrado Corazón Barcelona
382 86.25 Aitana Aguirre Gliere Montagut Vilafranca del Penedès
382 86.25 Asier Sanahuja Duran Daina Isard Olesa de Montserrat
382 86.25 Gael Sorribas Flores Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
382 86.25 Ona Martinez Cucco Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
382 86.25 Gerard Bernacho Gonzalez Escola Àngel Serafí i Casanovas Sort
382 86.25 Núria Mohamed Berdié Institut Escola Castell d'Òdena Òdena
382 86.25 Paula Barrientos Carretero Escola Pirineu Campdevànol
382 86.25 Pol Serra Cifuentes FEDAC-Súria Súria
382 86.25 Sant Nicolau Sabadell
382 86.25 Emma Jaquel Garcia Sant Pau Apòstol Tarragona
382 86.25 Violeta Colomer Isart Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
382 86.25 Joan Garrido González Oms i de Prat Manresa
382 86.25 Roger Frigola Marti Escola Doctor Alberich i Casas Reus
382 86.25 Alexia Rusu Mahu Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
382 86.25 Neus Salvadó Anguera Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
382 86.25 Arnau Casal Crispi Claret Barcelona
382 86.25 Aurora Caparrós Bellapart Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
382 86.25 Beth Ferrero Font Escola Ginesta Matadepera
382 86.25 Marcel Díez García Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
382 86.25 Èric Ribera Moreno Escola Quatre Vents Manlleu
382 86.25 María Lanzarote Martínez Aula Escuela Europea Barcelona
382 86.25 Álex Gutiérrez Berceruelo Escola Sant Julià L'Arboç
382 86.25 Ivet Giró Murià Freta Calella
382 86.25 Maria Pedemonte Camps Sant Miquel Barcelona
382 86.25 Xavier Temprado Maciel Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
382 86.25 Mariona González Mulero Escola Fluvià Barcelona
382 86.25 Pablo Zabalía Torrents Aula Escuela Europea Barcelona
382 86.25 Júlia Llobera Gómez Escola Ramon Faus i Esteve Guissona
382 86.25 Oliver Rodríguez Marcial Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
382 86.25 Clàudia Muñoz Herrera Goar Viladecans
413 86.0 Pablo Rioja Jimenez Escola Doctor Alberich i Casas Reus
413 86.0 Mia Luciana Tenorio Mancheno Aula Escuela Europea Barcelona
413 86.0 Domingo Wang A Sant Josep Reus
413 86.0 Aina Romeo Coll FEDAC-Horta Barcelona
413 86.0 Institució Tarragona Reus
418 85.75 Youssef Khatri Said Escola Setelsis Solsona
418 85.75 Pablo García Garijo EIC Salou
418 85.75 Rita Ayala Campuzano Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
418 85.75 Gabriel Martí Pérez Escola Puig d'Arques Cassà de la Selva
418 85.75 Jofre Espinet Nogué Mare de Déu de la Gleva Les Masies de Voltregà
418 85.75 Valentina Casals Garsot Thau Barcelona
424 85.5 Júlia Mañez Durán Escola Sant Bernat Calbó Reus
424 85.5 Júlia Batllés López Escola Pilar Mestres-Jaume Torrens La Roca del Vallès
424 85.5 Carla Mascareña Bonvehí Escorial Vic
424 85.5 Quim Planas Román Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
424 85.5 Carlota Dinarès Montearriba Escola Ginesta Matadepera
429 85.25 Luigi Dalla Valle Escola Fluvià Barcelona
430 85.0 Ignacio Díaz Grases Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
430 85.0 Aina Molina Balcells Escola El Timó - ZER Plaurcén Sidamon
430 85.0 Pau Domínguez Utrera Maristes Champagnat Badalona
430 85.0 Eder Flecha Munté Betània-Patmos Barcelona
430 85.0 Berta Carrasco Soriano Virolai Barcelona
430 85.0 Guim Paso Canals Virolai Molins de Rei
430 85.0 Mar Blasco Puerto Valldaura Barcelona
430 85.0 Telmo Moreno Irureta Escola Gerbert d'Orlhac Sant Cugat del Vallès
430 85.0 Paula García Quiles Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
430 85.0 Marcel Torruella González Meritxell Mataró
430 85.0 Ayoub Benalla Moussa Escola Setelsis Solsona
430 85.0 Guiu Torrents Gasol Betània-Patmos Barcelona
430 85.0 Dídac Sánchez Gutiérrez Sant Domènec Savio Badalona
430 85.0 Ferran Boada Pujol Escola Ramon Muntaner Peralada
430 85.0 Gerard Falder Izquierdo La Salle Horta Barcelona
430 85.0 Xabi Gutierrez del Pozo Escola Alzina Reclamadora Fontcoberta
430 85.0 Oleguer Trabal Morató Escola L'Era de Dalt Tona
447 84.75 Thais Ponce Galán Escola Reixac Montcada i Reixac
447 84.75 Eidur Gradaille Real Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
447 84.75 Martin Lasquibar Moraleja Avenç Sant Cugat del Vallès
447 84.75 Joan Carrera Guasch Escorial Vic
447 84.75 Vinyet Carrasco Nicolàs Montagut Vilafranca del Penedès
452 84.5 Xènia Garcia Portas Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
452 84.5 Julia Mitchell Sanjuan Llor Sant Boi de Llobregat
452 84.5 Ivet Farreny Perat Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
452 84.5 Ignasi Torres Permanyer Betània-Patmos Barcelona
452 84.5 Alma Ojea Coleto Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
452 84.5 Clara Soler Aguirre Escola Migdia Girona
458 84.25 Diego Taratuta Rodríguez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
458 84.25 Inés Lando Bobis Santa Teresa de Jesús Tarragona
460 84.0 Alex Shao Wang Proa Barcelona
460 84.0 Nereu Hidalgo Segura Escola Can Puig Banyoles
462 83.75 Oriol Vilalta Enguix Sant Rafael La Selva del Camp
462 83.75 Lisa Ji L'Avet Terrassa
462 83.75 Joel Pelegrin López Sant Josep Reus
462 83.75 Amàlia Güell Bono Sant Gregori Barcelona
462 83.75 Carla Gassó Delgado Escola Macià-Companys Agramunt
462 83.75 Eric Melo Pérez FEDAC-Horta Barcelona
462 83.75 Emily Aurelia Keen Escola Agnès de Sitges Sitges
462 83.75 Jan Prats Muñoz FEDAC-Cerdanyola Cerdanyola del Vallès
462 83.75 Aran Piñana Fontes Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
462 83.75 Víctor Blasco Masiques La Salle Bonanova Barcelona
462 83.75 Clara Palacio Descarrega Vedruna Sagrat Cor Tarragona
462 83.75 Gerard Resalt Romero Escola Pirineu Campdevànol
462 83.75 Nina Bou Gonzàlez Escola La Falguera Vilanova del Vallès
462 83.75 Andreu Pujol Hernández Escola Països Catalans Lleida
462 83.75 Pau Cuadrado Cerulla Daina Isard Olesa de Montserrat
462 83.75 Max Montesinos Salas Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
462 83.75 Aníbal Ciscar de Navascués Avenç Sant Cugat del Vallès
462 83.75 Núria Gonzàlez Sánchez Escorial Vic
462 83.75 Carlos Tous Fernández Aula Escuela Europea Barcelona
462 83.75 Mireia Miras García Escola Joaquim Abril Sant Fost de Campsentelles
462 83.75 Maria Rodríguez Camacho Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
462 83.75 Celia Jiménez Aguado Daina Isard Olesa de Montserrat
462 83.75 Valentina Arumí Vidal de Llobatera Escola Puiggraciós La Garriga
462 83.75 Marc Santos Moreno Virolai Barcelona
462 83.75 Júlia Pedrero Pérez Maristes Sants - les Corts Barcelona
462 83.75 Bruno Poo Collado Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
462 83.75 Muñoz Castillejo Teo Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
462 83.75 Carlota Martínez Viñas Peter Pan Barcelona
462 83.75 Pau Cosín Constans Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
462 83.75 Martí Carrillo Aria Institut Escola Montseny Breda
462 83.75 Alícia Dumall Garcia Escola Les Eres Creixell
493 83.5 Martina Castro Valls Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
493 83.5 Lucas Romero Escuder Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
493 83.5 Aina Prats Alcorisa Proa Barcelona
493 83.5 Gabriel Pérez Herrero Goar Viladecans
493 83.5 Nicolás Sagüés Enrich Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
493 83.5 Ivet Lluís Codina Santa Teresa Móra d'Ebre
493 83.5 Daniel Martín Gori Maria Auxiliadora Barcelona
493 83.5 Joel Espuñes Saurina Guinardó Barcelona
493 83.5 Paula Garcia Rubinat Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
493 83.5 Jordina Calaf Mercè Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
503 83.25 Luca Androutsopoulos Rodríguez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
503 83.25 Àlex Mola Oliva Escola Marinada El Masnou
503 83.25 Mia González Fernández Escola La Lió Premià de Mar
506 83.0 Roger Miranda Puyuelo Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
506 83.0 Noel Nadal García El Carme Tarragona
508 82.75 Paula Cadenas Catalán Thau Sant Cugat del Vallès
508 82.75 Iu Espinet Son Escola Bisbat d'Egara Terrassa
508 82.75 Bernat Pujol Gabriel Escola Fluvià Barcelona
511 82.5 Gabriela Milà Soriano SEK-Catalunya La Garriga
511 82.5 Valeria Borrero Babenko Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
511 82.5 Aran Colell Català Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
511 82.5 Duran Garcia Gemma Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
511 82.5 Ariadna Cáceres Alarcón Sagrada Família Viladecans
511 82.5 Norah Oya Budesca Escola Pax Tarragona
511 82.5 Ferran Amblàs Piñol Escola Les Escoles Gurb
511 82.5 Mar Vicente Juan de la Cruz Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
511 82.5 Jacobo Balasch de Puig Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
511 82.5 Lena de Miguel Bassany Institut-Escola Guillem de Balsareny Balsareny
511 82.5 Guiu Torras Arcusa El Cim Vilanova i la Geltrú
511 82.5 Jordi Cruz Martínez Escola Les Mèlies Vilafant
511 82.5 Miaorong Lin Escola Beethoven Santa Coloma de Gramenet
511 82.5 Neus Pardo Vila Escola Puiggraciós La Garriga
511 82.5 Alexandra Busuioc Patrasco Escola Montbui Caldes de Montbui
511 82.5 Miquel Barrios Castillo Sagrada Família Viladecans
511 82.5 Jan Valls Humet Tabor Santa Perpètua de Mogoda
511 82.5 Joel Vizcaya García Escola Reixac Montcada i Reixac
511 82.5 Júlia Flotats Martínez Escola Ginesta Matadepera
511 82.5 Lluc Capdevila Corcoles FEDAC-Montcada Montcada i Reixac
511 82.5 Pep Guirro Alberich Escola Joan Rebull Reus
511 82.5 Nico Zaragoza Molinario Sagrado Corazón Barcelona
511 82.5 Arnau Cateura Sirbu Escola Puig de les Cadiretes Llagostera
511 82.5 Aleix Llopart Durán Igualada Igualada
511 82.5 Manel Gorina Tendero Bell-lloc del Pla Girona
511 82.5 Marc Puig Grau Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
511 82.5 Pol Lansac Cerezo Escola Canigó Sant Just Desvern
511 82.5 Marc Pinsach Pintor Doctor Masmitjà Girona
511 82.5 Ainhoa Poch Pinzón Avenç Sant Cugat del Vallès
511 82.5 Garcia Ramos Jorge Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
511 82.5 Irene Lario Albareda Proa Barcelona
511 82.5 Nico Sánchez de Muro Escola Fluvià Barcelona
511 82.5 Laia Romeu Fresco Maristes Champagnat Badalona
511 82.5 Mario Lopez Alarcon Santa Dorotea Barcelona
511 82.5 Pérez Gasulla, Marc Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
511 82.5 Jana Casalins Alcalá Virolai Barcelona
511 82.5 Jaume Montero Puig Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
548 82.25 Enric Martin Gómez Avenç Sant Cugat del Vallès
548 82.25 Pol Guillaumes Vinyuelas Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
548 82.25 Font Portillo Albert Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
548 82.25 Elsa Escrigas Martínez Escola Pompeu Fabra Parets del Vallès
548 82.25 Marc Messeguer Cortés Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
548 82.25 Ariadna Hernández Hernández Sant Vicenç Sant Vicenç dels Horts
554 82.0 Laura Planelles Alonso Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
554 82.0 Adriana Martínez de Senespleda Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
554 82.0 Jana Mainat Dobrowolski Aula Escuela Europea Barcelona
554 82.0 Arnau Piernas Cano Escola de Can Llong Sabadell
554 82.0 Adriana Miley Paula Torres Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
554 82.0 Helena Pokorski SEK-Catalunya La Garriga
554 82.0 Aitor Cabrera González Escola Carme Guasch i Darné Figueres
554 82.0 Audrey Fabré Cutolo Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
562 81.75 Nil Mestres Luján El Carme Sabadell
562 81.75 Ferran Piñol Porras Institut Escola El Perelló El Perelló
562 81.75 Marçal Ventura Pérez Minguella Badalona
562 81.75 Artur Esquius Santos Betània-Patmos Barcelona
562 81.75 Elna Puig Bruno Escola Doctor Alberich i Casas Reus
567 81.5 Jon Duplessis Marco Escola Bisbat d'Egara Terrassa
567 81.5 Pau Cabeza Corominas Escola Canigó Sant Just Desvern
569 81.25 Queralt Vilageliu Roura Escola El Rocal - ZER Els Castells Montesquiu
569 81.25 Gil Sala Aguilà Sant Miquel dels Sants Vic
569 81.25 Álex Villar Fernández Valldaura Barcelona
569 81.25 Martí Peix Pano Sant Felip Neri Barcelona
569 81.25 Diego Valero Gallego Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
569 81.25 Ayoub Haouli Haouli Escola M. Àngels Anglada Figueres
569 81.25 Alícia Parra Jiménez IPSI Barcelona
569 81.25 Biel Torruella Puerto Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
569 81.25 Jordi Sociats Traver Escola Ginesta Matadepera
569 81.25 Alejandro del Valle García Escola Bertí L'Ametlla del Vallès
569 81.25 Gerard Escribà Márquez Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
569 81.25 Àlex Álvarez Beato Maristes Sants - les Corts Barcelona
569 81.25 Xavi Mellon Berzosa Escola Rosa Campà - ZER Urgellet Montferrer i Castellbò
569 81.25 Abel Pons Sancho Institut Escola El Temple Tortosa
569 81.25 Arlet Vallejo Valdivieso Escola Teresa Salvat i Llauradó - ZER Baix Camp Nord L'Aleixar
569 81.25 Airí Cayetano Hernández Escola Bertí L'Ametlla del Vallès
569 81.25 Iago Ortiz Domínguez Escola Prat de la Riba Esplugues de Llobregat
569 81.25 Pau Morilla-giner del Amo Oak House British School Barcelona
569 81.25 Miriam Soldevila Guijarro Badalonès Badalona
569 81.25 Joel Aceña Suárez Escola La Pau Sant Sadurní d'Anoia
569 81.25 Roger del Pozo Pisa Tecnos Terrassa
569 81.25 Arlet Ramírez Abad Escola Bisbat d'Egara Terrassa
569 81.25 Noel Ryuichi Conesa Sugishita Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
569 81.25 Aimar García Fernández FEDAC-Cerdanyola Cerdanyola del Vallès
569 81.25 Pol Checa Pussell Aula Escuela Europea Barcelona
569 81.25 Ivan Santamaria Heredia Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
569 81.25 Punset Repolles Helena Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
569 81.25 Biel Núñez de Castro Callau Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
569 81.25 Pedro Sánchez Rodríguez Escola Josep Fusté Alforja
569 81.25 Rai Vilaseca Diez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
569 81.25 Màrius Espinosa Iglesias IPSI Barcelona
569 81.25 Alba Arribas Rubio Maristes Sants - les Corts Barcelona
569 81.25 Jan Andrés Chacón Sant Lluís Barcelona
569 81.25 Laura Versluys Busquets Peter Pan Barcelona
603 81.0 Abril Lobato Llanos Goar Viladecans
603 81.0 Nicolás Mercé Formatger Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
603 81.0 Carlota Villalba López Institució Tarragona Reus
603 81.0 Noa Folch Marante Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
603 81.0 Oriol Juncosa Agustina Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
603 81.0 Oriol Puigdemont Sánchez Escola Pla de Girona Girona
603 81.0 Quim Calvet Isanta Escola Agnès de Sitges Sitges
603 81.0 Hèlia Forner Lambea Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
603 81.0 Zixuan Hao Montserrat Cerdanyola del Vallès
603 81.0 Amine Mimi Escola Joan XXIII Terrassa
603 81.0 Leo Cabrera Moral Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
603 81.0 Vicens Mora Emma Escola Eiximenis Girona
603 81.0 Beth Torrente Monedero Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
603 81.0 Nora Masjuan Olm Mare de Déu de la Salut Sabadell
617 80.75 Xavier Carrillo González Escola Joaquim Vallmajó Navata
617 80.75 Daniela Font Vicario Escola L'Era de Dalt Tona
617 80.75 Hugo Ramadán Yagüe John Talabot Barcelona
617 80.75 Oscar Bertran López Escola Agnès de Sitges Sitges
617 80.75 Gerard Godino Poblet Escola Pilar Mestres-Jaume Torrens La Roca del Vallès
617 80.75 Adrià Hernández Ortega Sant Jordi Vilassar de Dalt
623 80.5 Irina Sala Carrera Escola Sesmon d'Oló Santa Maria d'Oló
623 80.5 Max Diatta Martínez Escola Ramon Faus i Esteve Guissona
623 80.5 Pol Acín Martín Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
623 80.5 India Guijarro Jiménez Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
623 80.5 Yassin Ahmadouche Ait Abdelkrim Escola Ramon Faus i Esteve Guissona
623 80.5 Maica Bernabé Rodríguez Mireia Montgat
629 80.25 Elisenda Brosa Díaz Sant Gregori Barcelona
630 80.0 Mar Amat Vallhonrat Escola Ginesta Matadepera
630 80.0 Jan Peña i Casanova Aula Escuela Europea Barcelona
630 80.0 Diego Coronado Recasens Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
630 80.0 Pol Pares Romera Thau Barcelona
630 80.0 Irene Gómez Pasarius Cardenal Vidal i Barraquer Cambrils
630 80.0 Paula Cotoner Mascaró IPSI Barcelona
630 80.0 Escola Estel Molins de Rei
630 80.0 Marina Badia Dedeu Escola Gerbert d'Orlhac Sant Cugat del Vallès
630 80.0 Paola Almagro Fernández Escola Pia Balmes Barcelona
630 80.0 Noah Moreno de Antonio Puigcerver Reus
630 80.0 Kenia Murillo Antezana FEDAC-Lleida Lleida
630 80.0 Arnau Andrés Balagué Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
630 80.0 Núria Pol Caritg Escola Migdia Girona
630 80.0 Ivo Tomàs Falcó Sagrat Cor Amposta
630 80.0 Maiol Almanza Terradas Escola Bora Gran Serinyà
630 80.0 Carla Peláez Calderón Mare de Déu de la Salut Sabadell
630 80.0 Marc Muñoz Horts Escola Migdia Girona
630 80.0 Rojas Díez, Derek Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
630 80.0 Alejandro Daniel Jara Valverde Escola de Sant Esteve de Guialbes Vilademuls
630 80.0 Nahia García Cabello Escola Reixac Montcada i Reixac
630 80.0 Laia Bragulat Calverol Escola Puig de les Cadiretes Llagostera
630 80.0 Carla Pérez Folleco Igualada Igualada
630 80.0 Ismael Amandaou Escola Montbui Caldes de Montbui
630 80.0 Escola Rocabruna - ZER El Francolí Valls
630 80.0 Guillem Vila Pomé FEDAC-Horta Barcelona
630 80.0 Alex Barrena Morales Daina Isard Olesa de Montserrat
630 80.0 Fran Vázquez León Maristes Sants - les Corts Barcelona
630 80.0 Alan Galindo Martínez Escola Les Mèlies Vilafant
630 80.0 Arnau Cuadrada Pla Sagrats Cors Centelles.
630 80.0 Chenyu Qiu Meritxell Mataró
630 80.0 Mateu Santanach Paris Badalonès Badalona
630 80.0 Maria Corbacho Molina Escola Reixac Montcada i Reixac
630 80.0 Aina Sánchez Nin Escola Berenguer de Montoliu - ZER Els Ceps Masllorenç
630 80.0 Enoc Trescastro Garrido Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
630 80.0 Queralt Soley Sànchez El Carme Sabadell
630 80.0 Nil Cabanyes Alvarez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
630 80.0 Martí Gordillo Álvarez Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
630 80.0 Elna Folch Mauri Escola Guillem Fortuny Cambrils
630 80.0 Max Sánchez Lizcano Escola Joan Roura i Parella - ZER El Llierca Tortellà
630 80.0 Pau Puig Macià Sant Gregori Barcelona
630 80.0 Emma Jané Garcia Escola Berenguer de Montoliu - ZER Els Ceps Masllorenç
630 80.0 Anna Simó Ruiz Cardenal Vidal i Barraquer Cambrils
672 79.75 Jan Ribé Sanmartí Claret Barcelona
672 79.75 Nil Pérez Navarro El Carme Sabadell
672 79.75 Laura Pérez Brunner Les Alzines Girona
672 79.75 Àngel Piquet Peña Sant Gregori Barcelona
672 79.75 Zoe Sanmartín Domínguez Maria Auxiliadora Terrassa
672 79.75 Maima Diarra Escola Macià-Companys Agramunt
672 79.75 Joan Torner Felip Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
672 79.75 Nil Bru Sánchez Oms i de Prat Manresa
672 79.75 Gabriel Garcia Ruiz Escola Joan Rebull Reus
672 79.75 Pau Aiguadé Peña Daina Isard Olesa de Montserrat
672 79.75 Ignacio Prat Arce Betània-Patmos Barcelona
672 79.75 Carles Costa González Escola Joan Perich i Valls Sant Joan Despí
672 79.75 Bernat Camats Franquesa Avenç Sant Cugat del Vallès
672 79.75 Chenjing (jessica) Zhao Hamelín-Internacional Laie Montgat
672 79.75 Mariona Reimóndez Tobella Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
672 79.75 Mar Reyes Mato Escola Àngels Alemany i Boris Lloret de Mar
688 79.5 Maria Vilaplana Asensio El Clot Barcelona
688 79.5 Mariona Bosch Kucharski La Salle Bonanova Barcelona
688 79.5 María Jimena Montes Ruiz Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
688 79.5 Ainara Ortiz Medina Montserrat Cerdanyola del Vallès
688 79.5 Maria Gutiérrez Gene Sagrat Cor El Vendrell
688 79.5 Xinhao Liu Asunción de Nuestra Señora Barcelona
688 79.5 Marina Valladares Rodrigálvarez Maristes Champagnat Badalona
688 79.5 Mario Guasch Bachero Escola Fluvià Barcelona
688 79.5 Micaela Hernández Guevguezian Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
688 79.5 Claudia González Tapias Escola Joan Perich i Valls Sant Joan Despí
688 79.5 Nicolas Riancho Vidal Escola Mestral Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
688 79.5 Èrika Gascón Lorencio Escola Angeleta Ferrer Mataró
700 79.25 Aleksi Samila John Talabot Barcelona
700 79.25 Ivet Guilà Caritg Avenç Sant Cugat del Vallès
700 79.25 Júlia Larruy Coderch Ginebró Llinars del Vallès
700 79.25 Nora Schiaffino Cebrian Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
700 79.25 Àlex Planas García Thau Sant Cugat del Vallès
700 79.25 Judith Muñoz Gomà Mare de Déu de la Serra Montblanc
700 79.25 Abril Cuscó Olivella Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
707 79.0 Ibai López Rodríguez Escola Campderrós Vallirana
707 79.0 Adrian Sun La Salle Reus
707 79.0 Jan Tomás Rescalvo Escola Reixac Montcada i Reixac
707 79.0 Ana Ros Rojo Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
711 78.75 Ainhoa Ordovas Bonillo Povill Olesa de Montserrat
711 78.75 Oscar Bertran Roldan Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
711 78.75 Guillem Camprubi Valldaura Mare de Déu de la Gleva Les Masies de Voltregà
711 78.75 Judit Córdova Neira FEDAC-Cerdanyola Cerdanyola del Vallès
711 78.75 Nil Rincón Rodríguez Institut Escola Pompeu Fabra El Pont de Vilomara i Rocafort
711 78.75 Adrià Pi Sirag Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
711 78.75 Olga Ruiz Barris Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
711 78.75 Víctor Chacón Gión Sagrat Cor El Vendrell
711 78.75 Carles Campàs Pelegrí Escola L'Àlber Albesa
711 78.75 Hugo Contreras Vitó Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
711 78.75 Bruna Vilà Matas Sant Miquel dels Sants Vic
711 78.75 Pau Frigola Gispert-saüch Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
711 78.75 Biel Garzón González Institut Escola Pompeu Fabra El Pont de Vilomara i Rocafort
711 78.75 Hugo Esquina Lara Escola Rosa Oriol Anguera Lliçà d'Amunt
711 78.75 Xiang Chen López Torrejón Badalona
711 78.75 Albert Vallés Díaz Meritxell Mataró
711 78.75 Delia Ioana Greab Escola Setelsis Solsona
711 78.75 Isona Segura Padilla Escola Estel Molins de Rei
711 78.75 Noam Torres Diloy Peter Pan Barcelona
711 78.75 Marina González Aguilar Sant Nicolau Sabadell
711 78.75 Mia Crespo Romero Elisabeth Salou
711 78.75 Marc Buenestado Lluch Sant Pau Apòstol Tarragona
711 78.75 Angel Lordan Candelo Escola Ginesta Matadepera
711 78.75 Izan Ripollés Solé Institut Escola El Perelló El Perelló
711 78.75 Pol Fernández Ruestes Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
711 78.75 Jan Puig Peláez Bell-lloc del Pla Girona
711 78.75 Teo Pintor Garcia La Immaculada Vilassar de Dalt
711 78.75 Gala Gardeta Madrid Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
711 78.75 Nicol Alexandra Balan Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
711 78.75 Arnau Camarasa Mariné Claret Barcelona
711 78.75 Sergi de Cara Cavallé Montagut Vilafranca del Penedès
711 78.75 Martina Schorlemmer Cuesta Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
711 78.75 Albert Orpella Mesa Minguella Badalona
711 78.75 Mar Sierra Balaguer Escola Les Muralles Montblanc
711 78.75 Ivan Rodriguez Puchau Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
711 78.75 Leo Nogueiras Rodríguez Escola Montbui Caldes de Montbui
711 78.75 Josep Pujol Pàmpols, Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
711 78.75 Lluc Vargas Ballester Sagrada Família Viladecans
711 78.75 Hugo Parra Jover Sagrado Corazón Barcelona
711 78.75 David Yubero Camacho Claret Barcelona
711 78.75 Rita Hipp Cugat El Carme Tarragona
711 78.75 Ian Mika Cobos Vedruna Palamós
711 78.75 Marc Vilasis Tort El Clot Barcelona
711 78.75 Escola Montserrat Premià de Mar
711 78.75 Júlia Zamorano Ballespí Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
711 78.75 Jordi Martínez Barranca Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
711 78.75 Sofía Escapa Noni Escola Joan Rebull Reus
758 78.5 Nicolás Fuster Font Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
758 78.5 Adam el Aouni Escola Àngels Alemany i Boris Lloret de Mar
758 78.5 Lola Peña Pérez Betània-Patmos Barcelona
758 78.5 Ireneu Gonzalez Solà Escorial Vic
758 78.5 Eva Gonçalves Arnau Acedo Goar Viladecans
758 78.5 Maëlle Georges Vicente Escola Pau Romeva Barcelona
758 78.5 Pablo García Robles Llor Sant Boi de Llobregat
758 78.5 Gracia Ramírez Daniel Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
758 78.5 Jana Martínez Marès Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
758 78.5 Eric Martínez Jardiel Santa Dorotea Barcelona
758 78.5 Aina Torallas Gras Institut Escola Montagut Santa Susanna
758 78.5 Aaron Caravaca Pérez Escola Àngel Guimerà El Vendrell
770 78.25 Elna García Espín Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
770 78.25 Leo Muñoz Salguero Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
770 78.25 Alba Tardio Martín Nen Jesús de Praga Badalona
770 78.25 Anna Amat Lloret Infant Jesús Barcelona
770 78.25 Vinyet Langa Beltran Thau Barcelona
770 78.25 Eduard Pirvan Escola M. Àngels Anglada Figueres
770 78.25 Natàlia Serrano Torrents Escola Reixac Montcada i Reixac