Àrea de centre



Estableix una nova contrasenya

Edicions


Llista de les millors puntuacions (6%) de Sisè de Primària

En total han participat 13549 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 120.0 Oleguer Jové Fernández El Carme Tarragona
1 120.0 Erika Riera Ruppmann Sant Lluís Barcelona
1 120.0 Miquel Devesa Gubia Joviat Manresa
4 116.0 Queralt Rovira Oliva Escorial Vic
5 115.0 Jordi Reixach Julià Escola La Vall del Terri Cornellà del Terri
5 115.0 Martí Ardiaca Garcia Sant Lluís Barcelona
5 115.0 Josep Forasté Guardiola Puigcerver Reus
8 113.75 Éric Pizarro Funes Sant Miquel Barcelona
8 113.75 Marcos Fernández Callero Escola Misericòrdia Canet de Mar
8 113.75 Martí Tafalla Prat Salesians Sabadell Sabadell
8 113.75 Àlex Guzmán Sánchez Sant Lluís Barcelona
8 113.75 Aitor González Mesas Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
8 113.75 Ona Viver Llosas Peter Pan Barcelona
8 113.75 Nil Bernet Treviño Escola Pia de Balaguer Balaguer
8 113.75 Santiago Seguí Varela Doctor Masmitjà Girona
8 113.75 Arnau Aragüés Roy Escola Pompeu Fabra Barcelona
8 113.75 Adam Perez Bagdad Escola Els Picots Lliçà d'Amunt
18 111.25 Mel Raven Guevara Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
19 110.0 Lois Callau Ribes Institut Escola Agustí Barberà Amposta
19 110.0 Pablo Peret Ramos Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
19 110.0 Jaume Cullell Homs Escola Ramon Muntaner Peralada
19 110.0 Carla Mata Arahuete Escola Sant Julià L'Arboç
19 110.0 Xavier Perez Ruiz Montseny-Poblenou Barcelona
24 108.75 Joan Piqué Morales Escola Dos Rius-ZER El Jonc Camarasa
24 108.75 Jordina More Herrero Escola Eiximenis Girona
24 108.75 Joan Caño Vallejo Escola Canigó Sant Just Desvern
24 108.75 Blai Llauradó Font El Carme Tarragona
24 108.75 Èric Tonda Saladich Escola Vaixell Burriac Vilassar de Mar
24 108.75 Raül Vidal Martín Escola d'Avinyonet del Penedès Avinyonet del Penedès
24 108.75 Daniel Figueras Mateu Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
24 108.75 David Turiel Lloveras Escola Les Mèlies Vilafant
24 108.75 Guillem Campos Barcones Maristes Sants - les Corts Barcelona
24 108.75 Xavier Curós Bustos Peter Pan Barcelona
24 108.75 Carla Jimenez Limones FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
24 108.75 Andreu Palau González Claret Barcelona
36 107.5 Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
36 107.5 Marc Callejo Mercadé Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
36 107.5 Martina Rubio Perez Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
36 107.5 Victor Masip Ordoyo Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
36 107.5 Luana Dieulefait Peter Pan Barcelona
36 107.5 Martina Escolà Aguilà Escola Dos Rius-ZER El Jonc Camarasa
36 107.5 Joan Capdevila Suria Escola Dos Rius-ZER El Jonc Camarasa
36 107.5 Alex Sánchez Roman Escola Pompeu Fabra Barcelona
36 107.5 Dídac Fernández Casals Escola Macià-Companys Agramunt
45 107.25 Ariadna Baraldés Galera Escola Rosa Oriol Anguera Lliçà d'Amunt
46 106.25 Moreno Sabaliauskaite Alex Escola Els Picots Lliçà d'Amunt
46 106.25 Nil Viñas Roig Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
46 106.25 Pau Requena Martínez Institut Escola El Temple Tortosa
46 106.25 Ainara Angulo Meler Claret Barcelona
46 106.25 Joana Fabregat Miquel Escola de Pràctiques Tarragona
46 106.25 Júlia Martín Escoda Escola de Castellfollit del Boix Castellfollit del Boix i Maians
46 106.25 Fátima Zohra Khairoun Escola Els Grecs Roses
53 106.0 Emma Miguel García Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
54 105.0 Pau Martínez Sánchez La Salle Reus
54 105.0 Marc Campos Llorens Escola Fluvià Barcelona
54 105.0 Gerard Vilana Bullich Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
54 105.0 David Monteagudo Alvarez Escola Estalella i Graells Vilafranca del Penedès
54 105.0 Ignasi Carbonell Fusté L'Avet Terrassa
54 105.0 Thiago Charosky Rodríguez Escola Gerbert d'Orlhac Sant Cugat del Vallès
54 105.0 Shiori Haginoya Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
54 105.0 Sarah Scheuss Torres El Carme Sabadell
54 105.0 Oscar Miró Estañol Asunción de Nuestra Señora Barcelona
54 105.0 Arnau Parés Bigas Vedruna-Tona Tona
54 105.0 Marc Sánchez Palomar Frangoal Castelldefels
54 105.0 Martí Navarro Zabala Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
54 105.0 Biel León Cara Nen Jesús de Praga Badalona
67 104.75 Pol Caudet Estrada Llor Sant Boi de Llobregat
68 103.75 Daniel Avilés Esteban Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
68 103.75 Edurne Fernández Beneyto Escola Aldric Cassà de la Selva
68 103.75 Maurici Vila Berenguel Bell-lloc del Pla Girona
68 103.75 Maia Téllez Bardina Meritxell Mataró
68 103.75 Miguel Manglano Piera Madre Sacramento Sant Just Desvern
68 103.75 Hector Sola Alenda Nen Jesús de Praga Badalona
68 103.75 Jordi Pujol Valls Escola Pràctiques II Lleida
68 103.75 Helena Compte Moya, Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
68 103.75 Jan Feiyuan Escobar Arrufat Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
68 103.75 Biel Manzanedo Lizaga Oms i de Prat Manresa
68 103.75 Eudald Solans Algué Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
68 103.75 Pau Pons Telles Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
68 103.75 Pau Felguera Justicia Salesians Sabadell Sabadell
68 103.75 Oriol González Novés El Carme Tarragona
68 103.75 María Luísa Caiuby Hannes Virolai Barcelona
68 103.75 Danylo Barsul Sant Lluís Barcelona
68 103.75 Mireia Wangzhang La Salle Reus
68 103.75 Liqiang Pan Valldaura Barcelona
68 103.75 Iker Marquilles Larré Escola Antònia Simó Arnó Almacelles
68 103.75 Hernán Pifarré Álvaro St. Peter's School Barcelona
68 103.75 Clàudia Segarra i Gabarró Aula Escuela Europea Barcelona
89 103.0 Max Libens Palenzuela Hamelín-Internacional Laie Montgat
90 102.5 Ian Invernizzi Santiago Escola Carme Guasch i Darné Figueres
90 102.5 Júlia Fontanals Rodríguez Peter Pan Barcelona
90 102.5 Martina González Pino Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
90 102.5 Jofre Bergé Pons Escola Marinada El Masnou
90 102.5 Núria Espigares García Escola Colors Les Franqueses del Vallès
90 102.5 Marcel Pons Colom Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
90 102.5 Daniel Pastor de Castro Aula Escuela Europea Barcelona
90 102.5 Izan Rubio Turu L'Avet Terrassa
90 102.5 Josep Peñalvert Ribas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
90 102.5 Roc Bausà Ginesti Escola Enric Casassas Sabadell
90 102.5 Neus Agustí Güell Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
90 102.5 Oriol Grané Miquel Escola Bisbat d'Egara Terrassa
90 102.5 Albert Romero Martínez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
90 102.5 Thomas Turró Powell Sant Jordi Fornells de la Selva
90 102.5 Octavi Fàbregas Salas Escola Doctor Alberich i Casas Reus
90 102.5 Lucas Ortega Hortoneda Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
90 102.5 Elna Armengol Garravé Escola Les Savines Cervera
90 102.5 Alba Rodríguez Huete Nen Jesús de Praga Badalona
90 102.5 Núria Ginabreda Palomo Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
90 102.5 Jaikel Davidson Vergés Peter Pan Barcelona
90 102.5 Eloi Hurtós Rodríguez Escola Sant Andreu de Borrassà Borrassà
90 102.5 Pol Fabregat Sagaste Aula Escuela Europea Barcelona
90 102.5 Robert Arce Yang Institució Tarragona Reus
90 102.5 Biel Ruiz Corbera Escolàpies Figueres Figueres
90 102.5 Miguel Rodríguez Campa Montseny-Poblenou Barcelona
90 102.5 Joaquim Trepat Fucho Thau Barcelona
90 102.5 Gerard Roig Sorroche Mowgli Igualada
90 102.5 Martí Ribas Cervelló Peter Pan Barcelona
90 102.5 Maik Rodríguez Maraver Escola Colors Les Franqueses del Vallès
90 102.5 Joan de Abadal Molet Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
90 102.5 Tej Awasthi Peter Pan Barcelona
90 102.5 Edna Andreu La Presentació Reus
90 102.5 Roger Fabra Pons Escola Enric Casassas Sabadell
123 102.25 Estel Novell Prats Escola Ramon Farrerons Bell-lloc d'Urgell
124 101.25 Claudi Castelló Contreras Escola Ramon Farrerons Bell-lloc d'Urgell
124 101.25 Biel Gimeno Martín Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
124 101.25 Rodrigo Lopez Campañá Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
124 101.25 Martina Gibrat García Escola Montbui Caldes de Montbui
124 101.25 Matías de Gispert Cumellas Infant Jesús Barcelona
124 101.25 Daniel Reyes Gabarrella Escola Pia de Balaguer Balaguer
130 101.0 Guillem Soldevila Hernàndez Joviat Manresa
130 101.0 Roc Font Nicolau Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
130 101.0 Marc Villalba Riba Thau Barcelona
130 101.0 Josep Contini Vallès Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
134 100.0 Joan Ruiz Yeste Thau Sant Cugat del Vallès
134 100.0 Dídac Molluna Llona Escola Les Savines Cervera
134 100.0 Laia Marcè Castañé Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
134 100.0 Max Massot Cervera Escola Sant Andreu de Borrassà Borrassà
134 100.0 Izzie Chapman Escola Can Puig Banyoles
134 100.0 Thiago Hans Yassell de la Cruz Saldaña Escola Segimon Comas Sant Quirze de Besora
134 100.0 Gerard Sevillano Agudo Cor de Maria Sant Celoni
134 100.0 Roger Moreso Abelló Escola Joan Rebull Reus
134 100.0 Pol Martínez García Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
134 100.0 Ivo Puig Martínez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
144 99.75 Sergi Torres Alarcón Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
144 99.75 Maria Blanch Fité Virolai Barcelona
144 99.75 Isaac Patino Juan Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
144 99.75 Lucía Infante Gavín IPSI Barcelona
148 98.75 Oriol Ortuño Pla Escola Pla de Girona Girona
148 98.75 Escola Lacustària Llagostera
148 98.75 Raya Martínez Nil Escola Pau Casals Sabadell
148 98.75 Pol Quispe Altadill FEDAC-Montcada Montcada i Reixac
148 98.75 Aina Armengol Gallart Escola Macià-Companys Agramunt
148 98.75 Valeria Fernández Solé Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
148 98.75 Gael Sweeney Acosta Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
148 98.75 Max Mont Mauri Doctor Masmitjà Girona
148 98.75 Nil Zapata Casals Escola Pràctiques II Lleida
148 98.75 Anna Grau Corbella Institut Escola Barnola Avinyó
148 98.75 Lin Aaa Tian Rui Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
148 98.75 Nil Pedrón Vilaseca Escola Les Escoles Gurb
148 98.75 Biel Elies Vendrell Escola Les Savines Cervera
148 98.75 Ferran Calvet Tejera Escola Pia de Balaguer Balaguer
148 98.75 Ares Santos Losada Escola Granullarius Granollers
148 98.75 Tomás Pérez Pérez Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
148 98.75 Escola Lacustària Llagostera
148 98.75 Laia Fuster Riberas Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
148 98.75 Pablo Hita Carles-tolrá Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
148 98.75 Ferran Cosculluela Monteys Escola Carme Guasch i Darné Figueres
148 98.75 Ferran Soler Galindo Escola Sant Martí Arenys de Munt
148 98.75 Lúa Roel Sánchez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
148 98.75 Escola Lacustària Llagostera
148 98.75 Guillem Xandri Lafuente Escola Miquel Martí i Pol Sabadell
148 98.75 Paula Blanco Vivo Escola Pompeu Fabra Parets del Vallès
148 98.75 Aimar Cristóbal Roch Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
148 98.75 Iain Kavanagh Heras Sant Gregori Barcelona
148 98.75 Nicolàs Alonso Sardina Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
148 98.75 Lucas Pampin Villares Escola La Llàntia Mataró
148 98.75 Jan Ruiz Cuestas Tabor Santa Perpètua de Mogoda
148 98.75 Lucas Galceran Badia Betània-Patmos Barcelona
179 98.5 Oriol Borràs Parrilla Escola La Sagrera Santa Eulàlia de Ronçana
179 98.5 Breno Reyes Sala Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
179 98.5 Biel Marcos Camps Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
179 98.5 Alex Lin Palcam Barcelona
183 98.25 Roger Llach Casellas Escola La Vall del Terri Cornellà del Terri
184 98.0 Marc Mesa Rodríguez Sant Lluís Barcelona
185 97.5 Martí Giró Carbajo Escola Puiggraciós La Garriga
185 97.5 Guillem Garcia Garcia Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
185 97.5 Roger Pla Castellà Escola Pia de Balaguer Balaguer
185 97.5 Magí Aresté Garcia Santa Teresa de Jesús Tarragona
185 97.5 Júlia Cerdán Martínez Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
185 97.5 Guillermo Matas Gonzalez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
185 97.5 Daniel Gutiérrez Fernández St. Peter's School Barcelona
185 97.5 Albert Vidal Cusó Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
185 97.5 Laia Sánchez Fernández Oms i de Prat Manresa
185 97.5 Bruno Pujol Cornet Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
185 97.5 Iván Arjona Bereza Aula Escuela Europea Barcelona
185 97.5 Tània Victori Escrich Claret Barcelona
185 97.5 Oliver Santana Magallanes Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
185 97.5 Marc de Miguel Coll Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
185 97.5 Biel Navarra Masquefa Escola Pau Casals Barcelona
185 97.5 Fernández Hernández Marc Ribas Rubí
185 97.5 Neus Moreno Vives Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
185 97.5 Gerard Sanchez Verdura Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
185 97.5 Jofre Mirambel González Escola Mestral Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
185 97.5 Laia Martínez Campdelacreu Escorial Vic
185 97.5 Álvaro Gros Terrer Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
185 97.5 Clàudia Lozano Yuguero Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
185 97.5 Laia Codina Vila Thau Barcelona
185 97.5 Ignasi Costa Gaona Oms i de Prat Manresa
185 97.5 Martí Guàrdia Calonge Sant Miquel dels Sants Vic
185 97.5 Albert Freijanes Figueras Escola Pax Tarragona
185 97.5 Bruc González Martín Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
185 97.5 Sofia Huerta Gil Madre Sacramento Sant Just Desvern
185 97.5 Paula Dumont Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
185 97.5 Pau Goñi Torres Escola Marinada Vilanova de Bellpuig
185 97.5 Irene Vigo Payrulet Escola Subirats - ZER Subirats Subirats
185 97.5 Lucas Aristayeta Vicente Frangoal Castelldefels
185 97.5 Clara Masip Cid Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
185 97.5 Clara Ros Bassas Betània-Patmos Barcelona
185 97.5 Sol Boj Arévalo Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
185 97.5 Carla Soler Armiñana Thau Sant Cugat del Vallès
185 97.5 Meritxell Gubern Perpiñan Sant Gabriel Sant Adrià de Besòs
185 97.5 David Castells Cribio Avenç Sant Cugat del Vallès
185 97.5 Jaume Parra Picado El Clot Barcelona
185 97.5 Carlota Gállego Rahola Peter Pan Barcelona
185 97.5 Joana Armet Boneta Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
185 97.5 Elena Fontanals Gómez Escola Rivo Rubeo Rubí
185 97.5 Roger Casals Massanell Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
185 97.5 Dídac Manyé Pujol Escola de Pràctiques Tarragona
229 97.25 Laia Tarradas Vargas L'Avet Terrassa
229 97.25 Aniol Comas Perxacs Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
229 97.25 Tomàs Navarro Cockroft Avenç Sant Cugat del Vallès
229 97.25 Mario Cifuentes Masachs Bell-lloc del Pla Girona
229 97.25 Carla Lúcia Gasulla Escola Sant Llorenç - ZER Montsià La Galera
234 97.0 Pere Teulats Creixans Escola Les Escoles Gurb
235 96.75 Gina Chardi Rosàs Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
235 96.75 Martí Serra Morales Escola Miquel Martí i Pol Sabadell
235 96.75 Berta Daniel Arribas Sant Nicolau Sabadell
238 96.25 Aleix Pérez González Maristes Sants - les Corts Barcelona
238 96.25 Mireia Guasch Rovira Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
238 96.25 Mario López Gómez Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
238 96.25 Meritxell Fernández Piedrabuena Escola Pompeu Fabra Barcelona
238 96.25 Yusuf Delclòs Urat Escola Salvador Espriu Granollers
238 96.25 Martí Mor Borrat Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
238 96.25 Biel Mas Bacon IPSI Barcelona
238 96.25 Ían Martin Teixidor Escola Bora Gran Serinyà
238 96.25 Adrià Ruiz Jiménez Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
238 96.25 Albert Martínez de la Cruz Maristes Sants - les Corts Barcelona
238 96.25 Guillem Paz Llonch Thau Sant Cugat del Vallès
238 96.25 Ània López Rusca Institut Escola Vila-romà Palamós
238 96.25 Teo Torres Domingo Avenç Sant Cugat del Vallès
238 96.25 Arnau Melero Fernández Institut Escola Virolet Sabadell
238 96.25 Pablo Embid Felipe Maristes Sants - les Corts Barcelona
238 96.25 Nabil Chaloune Hartal Escola Pau Casals Barcelona
238 96.25 Edna Pagès Bautista Les Alzines Girona
238 96.25 Jaume Agudo Tafalla Maristes Sants - les Corts Barcelona
238 96.25 Quim Domènech Roca Doctor Masmitjà Girona
238 96.25 Dúnia Juanati Ribalta Escola Macià-Companys Agramunt
238 96.25 Arnau Sancho Riba Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
238 96.25 Marc Martínez Oliva Claret Valls
238 96.25 Ona Moreno Barberà Puigcerver Reus
238 96.25 Batanero Moranchel Abril Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
238 96.25 María Domínguez Aliende Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
238 96.25 Lluc Mas Labarta Escola Puig de les Cadiretes Llagostera
238 96.25 Marc Basomba Pino Oms i de Prat Manresa
238 96.25 Iria González García Claret Valls
266 96.0 Júlia Bordas Pujol Thau Barcelona
266 96.0 Daniel Martín García Escola Doctor Samaranch i Fina Santa Margarida i els Monjos
268 95.75 Francesc García Ferrer Escola Catalònia Barcelona
268 95.75 Júlia Rodríguez Santañes Escola Ramon Farrerons Bell-lloc d'Urgell
270 95.0 Dídac Solé Coll El Carme Tarragona
270 95.0 Guillem Muriscot Puigdevall Escola Can Puig Banyoles
270 95.0 Josep Ferrer Olivella Escola Montagut Vilafranca del Penedès
270 95.0 Kai Nieto Okura Escola Pla de Girona Girona
270 95.0 Escola Lacustària Llagostera
270 95.0 Hugo Sánchez Garrido Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
270 95.0 Eric Romero Checa Brianxa Tordera
270 95.0 Ot Alberch Juiz Escola El Rocal Montesquiu
270 95.0 Carlota Massallé Vázquez Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
270 95.0 Jan Palomo Moreno Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
270 95.0 Andreu Pastor Cuadrado Escola M. Àngels Anglada Figueres
270 95.0 Jaime Pacheco Araguas Sant Marc de Sarrià Barcelona
270 95.0 Emma Caballé Ortega Oms i de Prat Manresa
270 95.0 Jan Vallverdú Adrià Escola Eugeni d'Ors Valls
270 95.0 Alex Mambrona Sole Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
270 95.0 Madlen Enikolopova Aula Escuela Europea Barcelona
270 95.0 Yihan Xie Santa Teresa de Jesús Tarragona
270 95.0 Martina Prió Capdevila Escola Els Raiers La Pobla de Segur
270 95.0 Santiago Escarabajal Cepeda Aula Escuela Europea Barcelona
289 94.75 Gabriel González Feo Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
289 94.75 Alguer Geli Puigbert Escola Mas Clarà La Bisbal d'Empordà
289 94.75 Carla Garcia-quintas Martinez Escola Pla de Girona Girona
289 94.75 Eulàlia Carrera Marco Mare de Déu de la Gleva Les Masies de Voltregà
289 94.75 Luka Malasidze Escola Pau Casals Sabadell
289 94.75 Joan Parreño Caritg Escola Ramon Muntaner Peralada
289 94.75 Iria Sastre Bagué Institut Escola Els Tres Pins Vallromanes
289 94.75 Quim Cañada Ribera Sant Jordi Fornells de la Selva
289 94.75 Noa Sanz Hernández Tabor Santa Perpètua de Mogoda
298 94.5 Marçal Dachs Sala Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
298 94.5 Laia Mateu Mercader Escola Montagut Vilafranca del Penedès
300 93.75 Àlex Martínez Rodríguez Escola Montagut Vilafranca del Penedès
300 93.75 Adriel Vilanova Gámez Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
300 93.75 Júlia Mestres Gràcia Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
300 93.75 Martí Palol Palhí Escola Migdia Girona
300 93.75 Aleix Banús Santiago El Carme Tarragona
300 93.75 Martina Abella Martínez Avenç Sant Cugat del Vallès
300 93.75 Albert Cuscó Oliver Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
300 93.75 Sara Baragán García Escola Macià-Companys Agramunt
300 93.75 Eric Recio Sanchez Escola Bisbat d'Egara Terrassa
300 93.75 Marc Mármol Castillo IPSI Barcelona
300 93.75 Arnau Rallo Torrico Montseny-Poblenou Barcelona
300 93.75 Mia Gisbert Corral Elisabeth Salou
300 93.75 Gemma Arpa Martínez Claret Barcelona
300 93.75 Eloi Soldevila Chiva Escola Pompeu Fabra L'Hospitalet de Llobregat
300 93.75 Pau Vílchez Rodríguez Frangoal Castelldefels
300 93.75 Carla Roca Bueno Sant Gregori Barcelona
300 93.75 Pol Albert Montero Escola Carme Guasch i Darné Figueres
300 93.75 Sofia Sanabra Trabal Infant Jesús Barcelona
300 93.75 Jordi Puig Rodellas Escola Les Escoles Gurb
300 93.75 Iker Sanchez Rios Regina Carmeli Rubí
300 93.75 Oriol Gil Moreno Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
300 93.75 Guillem Martí Ponsa L'Avet Terrassa
300 93.75 Mariona Tio Solanes Escola Doctor Joaquim Salarich Vic
300 93.75 Àlex Gutierrez Carricondo Joviat Manresa
300 93.75 Beth Alexandre Pera Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
300 93.75 Ona Rodrigálvarez Milán Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
300 93.75 Maria Schiavon Vila Sant Gregori Barcelona
300 93.75 Marc López López Escola Campderrós Vallirana
300 93.75 Rita Miguel Teixidó Maristes Sants - les Corts Barcelona
300 93.75 Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
300 93.75 Iker Rodero Guerrero Sant Domènec Savio Badalona
300 93.75 Adrià González Moriscot Escolàpies Figueres Figueres
300 93.75 Júlia García Aguilar Guinardó Barcelona
300 93.75 Ran Eva Zou Ye Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
300 93.75 Armand Bernabé Macias Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
300 93.75 Eva Novoa Rey Escola Fluvià Barcelona
300 93.75 Chiaki Rosalía Vaccaro Escola Pau Casals Sabadell
300 93.75 Micaela Lucía Yguey Moya Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
338 93.5 Ot Xufré Cos Ginebró Llinars del Vallès
338 93.5 Martina Muixí Rue Escola Ramon Faus i Esteve Guissona
338 93.5 Guillem Rovira Bonet Escola Eugeni d'Ors Valls
338 93.5 Èlia Mosoll Subirós Brianxa Tordera
338 93.5 Sara Bayerri Ventura Institut Escola El Temple Tortosa
338 93.5 Júlia Vicen Artés L'Avet Terrassa
344 93.0 Ariadna Ruz Guitart Escola Estel Molins de Rei
345 92.5 Ona Serra Barniol Escola Les Muralles Montblanc
345 92.5 Emma Langenauer Rahola Thau Barcelona
345 92.5 Alejandro Coello Ferré Viaró Sant Cugat del Vallès
345 92.5 Teseo Solé Hervello Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
345 92.5 Ariadna Clemente Serra Escola Enric Casassas Sabadell
345 92.5 Jan Cartagena Parra Escola Rosa Oriol Anguera Lliçà d'Amunt
345 92.5 Mia Pinyol van Voorst Peter Pan Barcelona
345 92.5 Wisam Lakhal Sator Escola L'Entorn Porqueres
345 92.5 Aina García Padilla Maristes Champagnat Badalona
345 92.5 Marcel Amores Faxedas Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
345 92.5 Daniela Altemir de Paco Escola Castell de Dosrius Dosrius
345 92.5 Noa Tiffon Sánchez Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
345 92.5 Eric García Arnaiz Escola Salou Salou
345 92.5 Adrià Esplugas Torres Escola Les Muralles Montblanc
345 92.5 Àlex Fernández López Doctor Masmitjà Girona
345 92.5 Èric Petit Soriano Escola Macià-Companys Agramunt
345 92.5 Vázquez Barrio Ferran Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
345 92.5 Sofia Lisbona Coll Peter Pan Barcelona
345 92.5 Laia Sánchez Balagué Institut Escola Agustí Barberà Amposta
345 92.5 Daniel Julio García Deluca Escola Fluvià Barcelona
345 92.5 Núria Aguilera Díaz Llor Sant Boi de Llobregat
345 92.5 Ona Rofín Avante Santa Teresa Móra d'Ebre
345 92.5 Martínez Codina Pau Escola Els Picots Lliçà d'Amunt
345 92.5 Bernardo Dias Asunción de Nuestra Señora Barcelona
345 92.5 Sergi Ibáñez Marondo Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
345 92.5 Sofia Escosa Moreno Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
345 92.5 Biel Barceló Cañigueral Escola Pla de Girona Girona
345 92.5 Queralt Zanuy Costa Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
345 92.5 Noa Ruiz Borja FEDAC-Castellar Castellar del Vallès
345 92.5 Èric Crespo Cartañà Vedruna Sagrat Cor Tarragona
345 92.5 Íngrid Wuhl Barrón IPSI Barcelona
345 92.5 Tena Mercadè Hugo Escola Els Picots Lliçà d'Amunt
345 92.5 Laura Carles Garcia Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
345 92.5 Carlos Quirós Temprano Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
345 92.5 Patricia Vigara Reina El Carme Tarragona
345 92.5 Joel Fernandez Esquivel Montseny-Poblenou Barcelona
345 92.5 Sergi Abad Bros Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
345 92.5 Mohamed Adam Zazoui Salesians Sabadell Sabadell
345 92.5 Pablo Vivas Domínguez Badalonès Badalona
345 92.5 Jan Cámara Giménez Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
345 92.5 Ariane Pazos Martín Sant Gregori Barcelona
345 92.5 Fedor Zhelezkin Fedor Santa Anna Lleida
345 92.5 Estrella Tambo Arce Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
388 92.25 Unai Valentín Rodríguez Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
388 92.25 Roc Albets Subirà Escola Setelsis Solsona
388 92.25 Alèxia Cortés Parés Thau Barcelona
388 92.25 Aniol Mir Alberti Escola Rivo Rubeo Rubí
388 92.25 Nikolax Arzamendi Benito Aula Escuela Europea Barcelona
388 92.25 Nora Pijoan Carayol Escola Guillem Fortuny Cambrils
394 92.0 Maria Martí Batista Escola Sant Martí Arenys de Munt
394 92.0 Gerard Garcia Larios Escola Guillem Fortuny Cambrils
394 92.0 Jana Miralles Tarrado Sant Gregori Barcelona
397 91.75 Martina Vicente Nebra El Pilar Premià de Mar
398 91.5 Miquel Coll Fatjó Sant Gregori Barcelona
399 91.25 Albert Jimenez Castillo Avenç Sant Cugat del Vallès
399 91.25 Dídac Baeza Tafalla El Pilar Premià de Mar
399 91.25 Leo Palacios Marín Escola Pax Tarragona
399 91.25 Unai Ontañón Giró Escola La Canaleta Vila-seca
399 91.25 Fhabiam Becerra Rosales Sant Nicolau Sabadell
399 91.25 Oriol Torres de Marchi Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
399 91.25 Illay Strauss Àgora Sant Cugat del Vallès
399 91.25 Christian Wolak Masip La Presentació Reus
399 91.25 Serafí Sanllehí González Joviat Manresa
399 91.25 Júlia Suarez Regàs Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
399 91.25 Arnau Martínez Hernández Maristes Sants - les Corts Barcelona
399 91.25 Ernest Vives Lázaro Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
399 91.25 Adrià García Somaza Escola Guerau de Liost Les Franqueses del Vallès
399 91.25 Martí Puig Pérez Escola Salvador Espriu Vallfogona de Balaguer
399 91.25 Carla Tersa Lleopart Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
399 91.25 Dídac Serra Corral La Salle Bonanova Barcelona
399 91.25 Pau Fusté Busquets Escola Pla de Girona Girona
399 91.25 Miquel Mademont Pagès Escola Bora Gran Serinyà
399 91.25 Roger Pascual Fàbregas Escola Doctor Alberich i Casas Reus
399 91.25 Mario Montoya Rodríguez FEDAC-Montcada Montcada i Reixac
399 91.25 Pol Hinarejos Pla Natzaret Esplugues de Llobregat
399 91.25 Biel Herreros Muntané Escola Ginesta Matadepera
399 91.25 Fiona Farré Espàrrech Escola Misericòrdia Canet de Mar
399 91.25 Roc Claveria Barberà Escola Pompeu Fabra Barcelona
399 91.25 Jordi Marí Frigola Doctor Masmitjà Girona
399 91.25 Abril Darbra Menor Escola Pla de Girona Girona
399 91.25 Irene Carrillo Martínez Escola La Falguera Vilanova del Vallès
399 91.25 Núria Alemany Penacho Joan Roca 1953 Barcelona
399 91.25 Marc Matarrodona Anguila Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
399 91.25 Bruno Bermejo Fullana Escola Montserrat Sant Just Desvern
399 91.25 Nicolás García Bautista Elisabeth Salou
399 91.25 Joina Vinyals Asturgó Tabor Santa Perpètua de Mogoda
399 91.25 Èric Robles Soto López Torrejón Badalona
399 91.25 Arantxa López Campos Escola Joaquim Abril Sant Fost de Campsentelles
399 91.25 Zaldivar Baile Unai Escola Els Picots Lliçà d'Amunt
399 91.25 Albert Portell Fontanals Avenç Sant Cugat del Vallès
399 91.25 Pol Sánchez Benito El Clot Barcelona
399 91.25 Adrià Calvís Val Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
399 91.25 Jana Guiral Requena IPSI Barcelona
399 91.25 Garrido Pastor Martí Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
399 91.25 David Sánchez Mayas El Pilar Premià de Mar
399 91.25 Unai de la Vega Doménech Escola 21 d'Abril L'Aldea
399 91.25 Elies Romaní Ferrando Peter Pan Barcelona
399 91.25 Quim Casado Prat Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
399 91.25 Agnès Roca Martí Escola Les Mèlies Vilafant
399 91.25 Oriol Cases López-ybarra Daina Isard Olesa de Montserrat
399 91.25 Pol Martínez Garcia Escola Pompeu Fabra Barcelona
399 91.25 Magda Corbalán Martínez Escola Maria-Mercè Marçal Mataró
399 91.25 Clàudia Cunillera Casanovas Escola Antònia Simó Arnó Almacelles
399 91.25 Nil Ballabriga Capilla Escola Àngel Serafí i Casanovas Sort
449 91.0 Olivia Soler Pastor John Talabot Barcelona
449 91.0 Mario Bonet Sciulli Sagrada Família - Sant Andreu Barcelona
449 91.0 Júlia Jordi Jaramago FEDAC-Horta Barcelona
452 90.75 Eva Huang Manni Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
452 90.75 Liliana Rosa-medina Caparrós Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
452 90.75 Lila Alonso Condal Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
452 90.75 Iván de Llano Sun Elisabeth Salou
452 90.75 Andria Mamulashvili Escola Enric Casassas Sabadell
452 90.75 Júlia Llach Gelada Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
458 90.25 Leo Quílez Claveria Llor Sant Boi de Llobregat
459 90.0 Carla Díaz Barroso Escola Jaume Balmes Cervera
459 90.0 Adrià Capdevila Suàrez Betània-Patmos Barcelona
459 90.0 Pau Roca López Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
459 90.0 Ton Pujol Perramon Mowgli Igualada
459 90.0 Carla Casadevall Amo Virolai Barcelona
459 90.0 Francesc Ping Morancho Pallaruelo Santa Anna Lleida
459 90.0 Manel Guillén Ruiz Escola L'Arjau Vilanova i la Geltrú
459 90.0 Hamza Eldamasy Peter Pan Barcelona
459 90.0 Mar Redondo Rabassa Escola Vaixell Burriac Vilassar de Mar
459 90.0 Emma Celorio Sànchez Meritxell Mataró
459 90.0 Martín Deu Caldart Sant Gregori Barcelona
459 90.0 Laia Cerezuela Ramiro Escola Montagut Vilafranca del Penedès
459 90.0 Alba Cedano López Airina Terrassa
459 90.0 Roger Teixidó Rodríguez Escola Joaquim Abril Sant Fost de Campsentelles
459 90.0 Alba Mariezcurrena Farré Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
459 90.0 Mar Porta Masip, Santa Dorotea Barcelona
459 90.0 Pau Casanovas Salvadó Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
459 90.0 Mar Nomdedeu Cornadó Betània-Patmos Barcelona
459 90.0 Haytam Bourzarhoun Ettakkal Escola Gerbert d'Orlhac Sant Cugat del Vallès
459 90.0 Ivet Cornet Gaudes Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
459 90.0 Max Julià Cot Peter Pan Barcelona
459 90.0 Ada Carbonell Hirsch La Salle Bonanova Barcelona
459 90.0 Aran Baulida Llanas Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
459 90.0 Marc Sánchez Baeza Escola Riu d'Or Santpedor
459 90.0 Jan Sabatés Torres Avenç Sant Cugat del Vallès
459 90.0 Martí Viñes Sotorra Escola Joan Rebull Reus
459 90.0 Magí Sarrias Segú Escola Els Raiers La Pobla de Segur
459 90.0 Aleksandar Radojkovic Vargas La Salle Horta Barcelona
459 90.0 Alba Cots Rodero Escola Marinada Vilanova de Bellpuig
459 90.0 Juan Andrés Urdaneta Garrido Nuestra Señora de la Consolación Tortosa
459 90.0 Biel Sosa Morales Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
459 90.0 Teia Vellvé Pons Escola Àngel Serafí i Casanovas Sort
459 90.0 Marc Aguado Ascón Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
459 90.0 Joaquim Serra Valentí Escola Migdia Girona
459 90.0 Arnau Artola Rosas Virolai Barcelona
459 90.0 Guillermo López Muñoz Mireia Montgat
459 90.0 Udane Molinero Gómez Doctor Masmitjà Girona
459 90.0 Jaume Carles Balaguer Nuestra Señora de la Consolación Tortosa
459 90.0 Biel García Ochoa Thau Sant Cugat del Vallès
459 90.0 Elio Nieto Núñez Escola Mestres Montaña Granollers
499 89.75 Aleix Artero Domínguez Escola Canigó Sant Just Desvern
499 89.75 Érik Petro Torro Escola Rosa Oriol Anguera Lliçà d'Amunt
499 89.75 Niubo González Maria Escola Els Picots Lliçà d'Amunt
499 89.75 Gil Anguas Aleix Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
499 89.75 Oriol Salvà Brancós Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
499 89.75 David Hoffmann Monalco Igualada
499 89.75 Fortuny Navarro Paula Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
499 89.75 Jordi Jurado Alemany Escola Joan Bruguera Girona
499 89.75 Ho Sung Moon Aula Escuela Europea Barcelona
499 89.75 Emma Valeria Varela Prieto FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
499 89.75 Mariona Roset Cabellos El Pilar Premià de Mar
499 89.75 Emma Galofré Martínez Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
511 89.5 Aitor Velasco Basagoitia Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
511 89.5 Èlia Mateo Arbues FEDAC-Horta Barcelona
511 89.5 Martina Serra Ferraz, Santa Dorotea Barcelona
511 89.5 Josep Hereu Costa Escola Bertí L'Ametlla del Vallès
511 89.5 Víctor Verchili Shen Sant Nicolau Sabadell
516 89.25 Èric Trujillo Morales Maristes Montserrat Lleida
516 89.25 Gerard Mur Comajoan Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
518 89.0 Enric Ponsí Ortíz Ginebró Llinars del Vallès
518 89.0 Salomé Pagès Valero Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
520 88.75 Magí Plans Vallès Escola Estalella i Graells Vilafranca del Penedès
520 88.75 Emma Garcés Fernández Escola Cèsar August Tarragona
520 88.75 Jordi Arandes Busquets Sant Pau Apòstol Tarragona
520 88.75 Ilai Troya Oliveras Avenç Sant Cugat del Vallès
520 88.75 Raul Todea Salesians Sabadell Sabadell
520 88.75 Aleix Rubio Vera Escola Salou Salou
520 88.75 Martí Ruiz Balastegui Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
520 88.75 Ferran Polanco Masergas Escola Rosella Viladecavalls
520 88.75 Adriana Segura Oviedo Maristes Montserrat Lleida
520 88.75 Martí Gavaldà Fan Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
520 88.75 Unai Freixes Puyo Escola Pax Tarragona
520 88.75 Sofía Martínez Fernández Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
520 88.75 Iago Rodríguez García Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
520 88.75 Isaac Munté Vidal Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
520 88.75 Estel Gasol Cos Escola Rosella Viladecavalls
520 88.75 Lea García Tronchoni Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
520 88.75 Telma Pin Cantalapiedra Escola Carme Guasch i Darné Figueres
520 88.75 Íngrid Farré Travesa Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
520 88.75 Jiazhe Zhou Freta Calella
520 88.75 Roger Casiñol Albert Avenç Sant Cugat del Vallès
520 88.75 Bruna Vila Bach Escola Sesmon d'Oló Santa Maria d'Oló
520 88.75 Lucía Palacios Miranda Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
520 88.75 Lucas Rotelli Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
520 88.75 Nil Palau Rovira Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
520 88.75 Jofre Armengol Hugué Escola Angeleta Ferrer Mataró
520 88.75 Lluc Martí Márquez Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
520 88.75 Lucía Veiga Vázquez Betània-Patmos Barcelona
520 88.75 Marc Espiga Marimon Betània-Patmos Barcelona
520 88.75 Aina Guasch Aiguabella IPSI Barcelona
520 88.75 Ana Ribas Zurrón Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
520 88.75 Jiajun Zhu Escola Les Savines Cervera
520 88.75 Ivet Cáceres Bisbal El Clot Barcelona
552 88.5 Mar Suesta Corbacho Badalonès Badalona
552 88.5 Carla Martín Muñoz Maristes Champagnat Badalona
552 88.5 Sara Santamaria Heredia Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
552 88.5 Hugo Monfort Ruiz Sagrada Família - Sant Andreu Barcelona
552 88.5 Inés Gómez Cardona Betània-Patmos Barcelona
552 88.5 Georgina Sardà Barba Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
552 88.5 Martí Colomer Torner Escola Pirineu Campdevànol
552 88.5 Ayoub el Marnissi Armanou Escorial Vic
552 88.5 Queralt Sanclement Sariñena Tecnos Terrassa
552 88.5 Guillem Martínez Granel Mare de Déu de la Salut Sabadell
552 88.5 Jan Umbert Pedrosa Escola Pirineu Campdevànol
563 88.25 Jana Galimany Carrera Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
563 88.25 David Cuadrado Chinchilla Sant Lluís Barcelona
563 88.25 Núria López Basart Escola Ardenya Sant Feliu de Guíxols
563 88.25 Óscar Cerezo Sánchez Salesians Sabadell Sabadell
567 88.0 Alejandro Domingo Ortiz El Carme Tarragona
568 87.75 Eloi Hidalgo Tarrés Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
569 87.5 Mariona Moscoso Pedrol Escola Miquel Martí i Pol Sabadell
569 87.5 Moseguí Martínez Lucía Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
569 87.5 Ivet Ramentol Bargalló Aula Escuela Europea Barcelona
569 87.5 Ian Torner Colom Escola Pirineu Campdevànol
569 87.5 Zitai Peng Hamelín-Internacional Laie Montgat
569 87.5 Elisabet Clofent Ryabokon Mare del Diví Pastor Capellades
569 87.5 Ivan Ramis Fernandez Montseny-Poblenou Barcelona
569 87.5 Boyang Zhang Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
569 87.5 Manel Farràs Monge Escola Rosa Campà Montferrer i Castellbò
569 87.5 Esther Costa Friol Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
569 87.5 Santiago Oliver Park Escola Ginesta Matadepera
569 87.5 Pau Battaglia Gutiérrez Sant Felip Neri Barcelona
569 87.5 Nil Muñoz Férrez Escola Cèsar August Tarragona
569 87.5 Àlex Núñez Serra, Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
569 87.5 Milo Pancorbo Serreli Bell-lloc del Pla Girona
569 87.5 Mare Nostrum Tarragona
569 87.5 Alba Vilà Escribano Sant Nicolau Sabadell
569 87.5 Nerea Torres Perez Goar Viladecans
569 87.5 Fiona Gilboy Vilà Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
569 87.5 Ainoa Esturo Basacoma Badalonès Badalona
569 87.5 Quirc Berbegal Castanyer Joan Roca 1953 Barcelona
569 87.5 Sheila Jaldin Sanabria Escola Màrius Torres L'Hospitalet de Llobregat
569 87.5 Manuel Gracia García Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
569 87.5 Helena Ramirez Delgado Mare de Déu del Carme Terrassa
569 87.5 Oriol Nájar Arrieta Joviat Manresa
569 87.5 Marc Closa Pallarès Escola Setelsis Solsona
569 87.5 Mar Jimenez Castillo Escola Pla de Girona Girona
569 87.5 Rubén Hernando Yagüe Oak House British School Barcelona
569 87.5 Musa Darboe Camara Escola Guerau de Liost Les Franqueses del Vallès
569 87.5 Marc Quingles León Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
569 87.5 Biel Montes Gualba Escola Canigó Sant Just Desvern
569 87.5 Maria Diaz Giménez Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
569 87.5 Aleix Mora Vieiros Escola Reixac Montcada i Reixac
569 87.5 Marc Morera Taló L'Avet Terrassa
569 87.5 Jan Guerrero Exposito Montseny-Poblenou Barcelona
569 87.5 Yéssica Alfonso Curbelo Escola L'Era de Dalt Tona
569 87.5 Aina Albarracín Hernández Escola Enric Casassas Sabadell
569 87.5 Laia Puente Quiñones Escola Pompeu Fabra L'Hospitalet de Llobregat
569 87.5 Vera Cruixent Ardite Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
569 87.5 Laia Maria Sanz Krutter Maristes Montserrat Lleida
569 87.5 Gerard Rodríguez Buera Mare de Déu de la Salut Sabadell
569 87.5 Sira Kate Woolley Verdeny Escola Àngel Serafí i Casanovas Sort
569 87.5 Elena Girlea Escola Ramon Faus i Esteve Guissona
569 87.5 Martina Gestí Morante FEDAC-Cerdanyola Cerdanyola del Vallès
569 87.5 Júlia López López Escola Canigó Sant Just Desvern
569 87.5 Abril Sánchez Hernández Mowgli Igualada
569 87.5 Delgado Valero Guerau Escola Els Picots Lliçà d'Amunt
569 87.5 Jean de Roquette-buisson Barberà Palcam Barcelona
569 87.5 Albert Casas Martínez Escola Pompeu Fabra L'Hospitalet de Llobregat
569 87.5 Maria Achiaga Pou Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
569 87.5 Jan Baqués García Escola Estel Molins de Rei
569 87.5 Mario Carrera Vázquez Empordà-San José Roses
569 87.5 Arnau Roldan Galera Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
569 87.5 Berta Fuster Casas Escola Joaquim Abril Sant Fost de Campsentelles
569 87.5 Eloi Crous Cara Escola Puig d'Arques Cassà de la Selva
569 87.5 Mario Murillo Alonso Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
569 87.5 Jofre Villagrasa Pujol La Immaculada Vilassar de Dalt
569 87.5 Escola Rocabruna - ZER El Francolí Valls
569 87.5 Dídac Hernández López Escola Canigó Sant Just Desvern
569 87.5 Quim Hernàndez Casanovas Escola La Lió Premià de Mar
569 87.5 Navarro Pellejero Adrià Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
569 87.5 Roc Axet Miro Escola Castell-Ciutat - ZER Urgellet La Seu d'Urgell
569 87.5 Joan Carbonell Sintes Thau Barcelona
569 87.5 Oriol Sala Mundo Escola Can Puig Banyoles
569 87.5 Lucas Domingo Casto Escola Guillem Fortuny Cambrils
569 87.5 Júlia Requena Segarra Escola L'Arjau Vilanova i la Geltrú
569 87.5 Blai Fajardo Viñolas Escola Alzina Reclamadora Fontcoberta
636 87.25 Marcel Pous Dolz Thau Barcelona
636 87.25 Iona Casanova San José Escola Sot del Camp Sant Vicenç de Montalt
636 87.25 Joaquim Fernández Gomis Oms i de Prat Manresa
636 87.25 Nina Ruz Cárceles La Salle Reus
636 87.25 Nicolás Hu Bonino Aula Escuela Europea Barcelona
636 87.25 Elena Berbegal Cinto Tecnos Terrassa
636 87.25 Berta Illamola Geronès Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
636 87.25 Adriana Ortega Jiménez Maristes Champagnat Badalona
636 87.25 Pau Boixader Goenaga Escola Puiggraciós La Garriga
636 87.25 Guillem Calafell Palomas Escola L'Estel Sant Guim de Freixenet
636 87.25 Gabriel Marín Izurieta Escola La Vall del Terri Cornellà del Terri
636 87.25 Àlex Huerta Ramas Mare de Déu de la Salut Sabadell
648 87.0 Carla Puig Puigmal Escola Joaquim Vallmajó Navata
648 87.0 Adam Bembarka Mansor Escola La Vall del Terri Cornellà del Terri
648 87.0 Arnau Heras Nierga Escola Bora Gran Serinyà
648 87.0 Pietro Schiatti Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
652 86.75 Parambir Singh Sagrat Cor Amposta
652 86.75 Narcís Roser Ripoll Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
652 86.75 Oriol Godó Fàbregas Escola Puig d'Arques Cassà de la Selva
652 86.75 Oriol Fornells Acín Bell-lloc del Pla Girona
656 86.5 Blanca Monforte Cañadas EIC Salou
656 86.5 Xavi Batlles Grau Escola La Falguera Vilanova del Vallès
658 86.25 Marc Martí Fernández Escola Josep Fusté Alforja
658 86.25 Enol Ortega Muñoz Daina Isard Olesa de Montserrat
658 86.25 Àlex Barrachina Torres Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
658 86.25 Martí Juan Vayreda Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
658 86.25 Clàudia Balanyà Gómez Llor Sant Boi de Llobregat
658 86.25 Guillem Devesa Vila Sant Felip Neri Barcelona
658 86.25 Alexiane Querol Pons Peter Pan Barcelona
658 86.25 Júlia Moreno Marín Escola Joan Rebull Reus
658 86.25 Andrea Balmaceda Xiberta Sant Gregori Barcelona
658 86.25 Claudia Mur Pujol Petit Estel - La Nova Terrassa
658 86.25 Marta de Haro Pérez, Escola La Sínia Cerdanyola del Vallès
658 86.25 Martina Peña Chico Joan Roca 1953 Barcelona
658 86.25 Àlex Jiménez Lorente Virolai Barcelona
658 86.25 Martí Manso Alloza Natzaret Esplugues de Llobregat
658 86.25 Quim Colell Casas Institut Escola Vall de Lord Sant Llorenç de Morunys
658 86.25 Kenay Rivas Boix Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
658 86.25 Martí Torres Reverté Escola Montpalau - ZER El Llierca Argelaguer
658 86.25 Ramon Tarruella Armengol Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
658 86.25 Lluís Vall Queralt Betània-Patmos Barcelona
658 86.25 Evan Granados Sierra Escola Jaume Balmes Sant Feliu de Codines
658 86.25 Eric Bosch de la Parte Escola Sant Julià L'Arboç
658 86.25 Joan Masich Piqué Escola Pia de Balaguer Balaguer
658 86.25 Parada Vera Oriol Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
658 86.25 Daniel Montoro Galán Escola Migdia Girona
658 86.25 Nil Frutos Cepero Escola Can Puig Banyoles
658 86.25 Abril Casana Thomas Virolai Barcelona
658 86.25 Gabriel Aratani Ando Àgora Sant Cugat del Vallès
658 86.25 Pol Casimiro Sin Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
658 86.25 Éric Pérez Jiménez Maristes Champagnat Badalona
658 86.25 Dídac Céspedes Ferreti Frangoal Castelldefels
658 86.25 Roger Lorenzo Fernández Escola Joan Roura i Parella - ZER El Llierca Tortellà
658 86.25 Txell Bas Gené Maristes Montserrat Lleida
658 86.25 Adrià Sanz Fernández Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
658 86.25 Cesc Soldevila Diaz Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
658 86.25 Elba Calvo Galdeano Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
658 86.25 Naia Bayés González Thau Barcelona
658 86.25 Mar Ainhoa Serrano Zurita Salesians Sabadell Sabadell
658 86.25 Abril Rodríguez Ortega Escola Pau Casals El Vendrell
658 86.25 Joaquim Marin Vinaixa Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
658 86.25 Marc Muñoz Bou Escola Joan Bruguera Girona
658 86.25 Hugo Ruíz Izquierdo Sant Josep Sant Boi de Llobregat
658 86.25 Bernat Boixeda Guillén Thau Barcelona
658 86.25 David Insa Armstrong Claret Barcelona
658 86.25 Júlia Muros Rodríguez Escola Guerau de Liost Les Franqueses del Vallès
658 86.25 Nuria Zubialde Guerra Escola Pla de Girona Girona
658 86.25 Angel Sánchez Farrús Sant Domènec Savio Badalona
658 86.25 Adalés Auladell Beltran Maristes Champagnat Badalona
658 86.25 Biel Bramon Company Escola Bora Gran Serinyà
658 86.25 Irene Remiro Gómez Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
658 86.25 Martina Coll Dencàs Escola Castell-Ciutat - ZER Urgellet La Seu d'Urgell
658 86.25 Ainhoa Mesquies Esteban FEDAC-Vic Vic
658 86.25 Noa Orellana Sala Escola Santa Creu Anglesola
658 86.25 Noa Romero Muñoz Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
658 86.25 Hugo Santos Moreno Virolai Barcelona
658 86.25 Adrià Campero Barceló Escola M. Àngels Anglada Figueres
658 86.25 Irene Alcover Moré La Salle Bonanova Barcelona
658 86.25 Aina Lloveras Martínez L'Avet Terrassa
658 86.25 Galàxia Sapena Thavornkit IPSI Barcelona
658 86.25 Ada Baltrons Muñoz Escola Pinya de Rosa Blanes
658 86.25 Nick Zheng Joan Roca 1953 Barcelona
658 86.25 Roger Rambla González Virolai Barcelona
658 86.25 Roc Serra Ruiz Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
658 86.25 Tomeu Primavera Permanyer Tecnos Terrassa
658 86.25 Joel Lisbona González Escola Campderrós Vallirana
658 86.25 Itziar Cortés Silgado Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
723 86.0 Marc Maldonado Ruiz Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
723 86.0 Aitana Alvira Escrivà Tecnos Terrassa
723 86.0 Biel Roselló Bernadet Escola Les Muralles Montblanc
723 86.0 Berta Borràs Mensa Mowgli Igualada
723 86.0 Alex Marín Aracil Escola Gerbert d'Orlhac Sant Cugat del Vallès
723 86.0 Júlia Benítez Parra Escola La Sínia Cerdanyola del Vallès
723 86.0 Nicolàs Fernández de Aguirre John Talabot Barcelona
723 86.0 Carlos Oliden Vallès Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
731 85.75 Iara Suárez Díaz Oms i de Prat Manresa
731 85.75 Paul del Maillé de la Tour Landry Duran Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
731 85.75 Sergi Cacho Gurrera Escola Cèsar August Tarragona
731 85.75 Clara Garolera Juanola Escorial Vic
731 85.75 Alex Tubio Folk Escola Colors Les Franqueses del Vallès
731 85.75 Héctor Álvarez García Institut Escola Mossèn Cinto Folgueroles
731 85.75 Laia Trujillo Castillero Escola Doctor Samaranch i Fina Santa Margarida i els Monjos
738 85.5 Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
738 85.5 Arnau Álvarez Navarrete Montserrat Cerdanyola del Vallès
738 85.5 Adam Saidi Snoussi Oms i de Prat Manresa
738 85.5 Bernat Mencio Besalú Escola Puig d'Arques Cassà de la Selva
738 85.5 Martí Arnella Mas Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
738 85.5 Nil de la Calle Romera Maristes Champagnat Badalona
738 85.5 Xavi Estrela Vilardell Bell-lloc del Pla Girona
738 85.5 Gerard Bergés Garcia Avenç Sant Cugat del Vallès
746 85.25 Aina Magrans Rubio Daina Isard Olesa de Montserrat
746 85.25 Elena Lin Nen Jesús de Praga Badalona
748 85.0 Paula Ordóñez Girón Frangoal Castelldefels
748 85.0 Arnau Pla Lara Doctor Masmitjà Girona
748 85.0 Gabriel Chamrin Basun Aula Escuela Europea Barcelona
748 85.0 Jan Garcia Corrales Escola Macià-Companys Agramunt
748 85.0 Ivet Brustenga Garcia Escola Sant Julià L'Arboç
748 85.0 Puerto Nolasco Noa Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
748 85.0 Àlex Enrique Toda L'Avet Terrassa
748 85.0 Guillem Altimira Peña Montseny-Poblenou Barcelona
748 85.0 Julia Garcia Rosso Assís Premià de Mar
748 85.0 Gemma Corpas Cruz La Salle Horta Barcelona
748 85.0 Joan Muñoz Mercadé Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
748 85.0 Júlia Calafell Mor Escola Sant Miquel Miralcamp
748 85.0 Arlet Roca Marco Mare de Déu del Carme Terrassa
748 85.0 Eva Serra Sucarrat Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
748 85.0 Ignacio Monteagudo Frangoal Castelldefels
748 85.0 Pau Rovira Ruiz Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
748 85.0 Martina Marin Ruiz Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
748 85.0 Martí Marcé Ma Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
748 85.0 Paula Sánchez Gómez FEDAC-Súria Súria
748 85.0 Marc Casiñol Albert Avenç Sant Cugat del Vallès
748 85.0 Joan Fabregat Collado Escola Pompeu Fabra Barcelona
748 85.0 Guiu Francino Jeanneret Escola El Rocal Montesquiu
748 85.0 Maria Huerta Gardeñes Escola Dos Rius-ZER El Jonc Camarasa
748 85.0 Carlos López Cabello Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
748 85.0 Àlex Ballester Muntal Escola Salvador Espriu Granollers
748 85.0 Daniela Navarro Moreno Escola Fluvià Barcelona
748 85.0 Esther Frimpong Ago Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
748 85.0 Aitana Serra Ferraz, Santa Dorotea Barcelona
748 85.0 Judit Alvarez Osa Mare de Déu de la Gleva Les Masies de Voltregà
748 85.0 Mateo Poles Stefan Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
748 85.0 Artur Allende Redondo Aula Escuela Europea Barcelona
748 85.0 Naiara Aparicio Jiménez Escola Bertí L'Ametlla del Vallès
748 85.0 Sihui Cheng Maristes Sants - les Corts Barcelona
748 85.0 Pau Duran Pérez Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
748 85.0 Laia Grau Juanpere Puigcerver Reus
748 85.0 Laia Raventós Vidal Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
748 85.0 Estel Batlle Llorens Escola Migdia Girona
748 85.0 Miquel Soto Blanch Bell-lloc del Pla Girona
748 85.0 Ariadna Fernández Duran La Salle Bonanova Barcelona
748 85.0 Nicolás Hernández Casas Aula Escuela Europea Barcelona
748 85.0 Alba Adame Bielsa Meritxell Mataró
748 85.0 Martina Camps Pérez Virolai Barcelona
748 85.0 Roger Giménez Juárez Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
748 85.0 Javier Guardia Macías Maria Auxiliadora Terrassa
748 85.0 Escola Pereanton Granollers
748 85.0 Gerard Cots Garrigós Escola Mestral Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
748 85.0 Xènia Quintana Forts Vedruna Tordera Tordera
748 85.0 Angel Pachón Cervera Maristes Champagnat Badalona
748 85.0 Cèlia Granados Antequera Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
748 85.0 Clara Marco Verdugo Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
748 85.0 Marc Fernández Boldú Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
748 85.0 Jaume Tost Nubiola Puigcerver Reus
748 85.0 Abril Barrio Llorca Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
748 85.0 Oriol Fernández Bach Institut Escola Vila-romà Palamós
748 85.0 Noa Garcia Serrano Institut Escola Els Tres Pins Vallromanes
748 85.0 Pol Batlles Cabré Escola Pompeu Fabra Barcelona
748 85.0 Gerard Corominas Piella Sant Miquel dels Sants Vic
748 85.0 Josep Duran Llobet Escola Montagut Vilafranca del Penedès
748 85.0 Oleguer Rogés Capdevila Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
748 85.0 Quim Garcia Prieto Escola Puiggraciós La Garriga
748 85.0 Oriol Lozano Santano Doctor Masmitjà Girona
748 85.0 Noa Serrano Borda Escola L'Estel Sant Guim de Freixenet
748 85.0 Marco Gutiérrez Llonch Escola Miquel Martí i Pol Sabadell
748 85.0 Jan Enrich Cid Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
748 85.0 Axel Gonzálvez Escudero Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
748 85.0 Unai Gibbons Ribalta Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
748 85.0 Eric Aubi Abal Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
748 85.0 Lucas Alves Sagrada Família Lleida
748 85.0 Eduard Martínez Armas Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva
748 85.0 Leonardo D. Carbajal López Doctor Masmitjà Girona
748 85.0 Daniel Richard Stasyuk Escola Pla de Girona Girona
748 85.0 Leire Majem Lluch Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
748 85.0 Kai Rui Chen Escola de Can Llong Sabadell
748 85.0 Aitor Quintero Masana Avenç Sant Cugat del Vallès
748 85.0 Enzo Ballesta Martínez Vedruna Sagrat Cor Tarragona
748 85.0 David Constantín Craciun Diaconescu Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
748 85.0 Abril Castillo Cervera Sant Pau Apòstol Tarragona
748 85.0 Nerea Rodríguez Izquierdo La Salle Reus
748 85.0 Sofía Puerto García La Salle Horta Barcelona
748 85.0 Arnau Moyano Forné Maristes Champagnat Badalona
748 85.0 Afra Pi Lavall Escola Eiximenis Girona
748 85.0 Esteban Pietrocupa Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
748 85.0 Aran Bonillo Puebla Escola Macià-Companys Agramunt