Àrea de centre



Estableix una nova contrasenya

Edicions


Llista de les millors puntuacions (6%) de Segon d'ESO

En total han participat 21820 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 145.0 Vahe Arsenyan Sant Lluís Barcelona
2 141.25 Yile Liu Sant Lluís Barcelona
3 135.0 Xavier Arimon Olivares Institut Manolo Hugué Caldes de Montbui
4 128.25 Teo Carbonell Nogales John Talabot Barcelona
5 126.5 Pau Orriols Jiménez John Talabot Barcelona
6 125.0 Alex Viñeta Vilaseca Viaró Sant Cugat del Vallès
7 124.5 Daniel Carpenter Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
8 122.0 Roger Vázquez Llebot El Clot Barcelona
9 120.0 Vlad Secara Institut Vinyet Sitges
9 120.0 Lluc Sala Sisó Institut Front Marítim Barcelona
11 119.5 Aleu Ballabriga Soteras Apiària Piera
12 117.5 Gabriel Dominguez Meuleman Sant Pau Barcelona
12 117.5 Josep Domènech Sànchez Institut Front Marítim Barcelona
14 117.25 Biel Rodríguez Antequera Institut Vila-seca Vila-seca
15 116.25 Noel Vílchez Zazo Institut Cendrassos Figueres
16 115.0 Oriol Kaikkonen Pérez Institut d'Argentona Argentona
17 114.75 Marc Serrapiñana Ramon Aula Escuela Europea Barcelona
18 114.25 Jordina Pi Mas Institut Montilivi Girona
19 113.75 Sergi Rebull Vila Institut Terres de Ponent Mollerussa
19 113.75 Olga Alonso Aneas Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
21 112.25 Fermín Sánchez Ramos Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
22 112.0 Sara Martín Mateu Sant Miquel dels Sants Vic
23 111.75 Èric Solé Mauri Escola Pia de Balaguer Balaguer
24 110.5 Roc Anglada Soto Institut Vil·la Romana La Garriga
24 110.5 Ian Bertran Yu Maristes Montserrat Lleida
26 110.0 Bru Mateu Perello Sant Gregori Barcelona
27 109.5 Marta Prieto Moreno, Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
28 108.75 Arnau Gonzàlez Reñé Institut La Serra Mollerussa
28 108.75 Víctor Sánchez Roumens Escola Pia de Terrassa Terrassa
28 108.75 Edgar Ramos Fuguet Sant Pau Apòstol Tarragona
31 108.25 David Caballero Lladó Institut Josep Brugulat Banyoles
32 107.5 Hugo Llimiñana Oller Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
32 107.5 Sebastián Gael Tombeur Lusquinos Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
32 107.5 Pau Pino Jacomet Institut Montilivi Girona
35 106.25 Aitana Esteban Saldaña Sant Lluís Barcelona
35 106.25 Joel Sánchez Soria Institut Marina La Llagosta
37 106.0 Laura Pisa Romero Ramar Sabadell
37 106.0 Robert Marce Ros Institut Teresa Pàmies Barcelona
39 105.5 Duna Laviña Termes Institut Badalona VII Badalona
40 105.0 Marina Sanclemente Cid Institut Escola Caritat Serinyana - Cap de Creus Cadaquès
40 105.0 Luana Juste Comas Els Arcs Barcelona
40 105.0 Ian Lanzarote Fernández Mestral Sant Feliu de Llobregat
43 104.75 Pol Reixach Andreu Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
43 104.75 Max van Velzen Àgora Sant Cugat del Vallès
45 104.5 Corral Oller Bruno Infant Jesús Barcelona
46 103.5 Xingyi (sofia) Chen Hamelín-Internacional Laie Montgat
47 103.0 Miguel Aznar Kao Petit Estel - La Nova Terrassa
47 103.0 Àlex Murillo Guijarro Virolai Barcelona
49 102.75 Laia Cerván Campo Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
49 102.75 Lara Gras Medina Institut Font del Ferro Palafolls
51 102.5 Pol Franch Mata El Carme Sabadell
51 102.5 Alex Ferrer Buqueras Betània-Patmos Barcelona
53 102.25 Esther Quintilla Guitiérrez La Salle Mollerussa
53 102.25 Bruna Ametller López Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
55 102.0 Víctor Martí Claver Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
56 101.75 Nil Hinners Garcia Institut Olivar Gran Figueres
57 101.5 Eric Sánchez Villar Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
57 101.5 Jorge Lorés Coll Meritxell Mataró
59 101.25 Pep Cortacans Xalabarder Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
59 101.25 Oriol Sardà Barba Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
59 101.25 Daniel Pesok Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
62 100.5 Alegra Rey Galli Institut Quatre Cantons Barcelona
63 100.25 Artem Sorochanov Betània-Patmos Barcelona
64 100.0 Jan Farrús Capdevila Thau Sant Cugat del Vallès
64 100.0 Pol Castellví Cumare Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
64 100.0 Annaliese Lawrence-apfelbaum Casa del Roure Barcelona
64 100.0 Yixuan Jin Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
64 100.0 Núria Marín Nuño, Institut Manuel de Montsuar Lleida
64 100.0 Carla Cazorla Casado Institut Mig-Món Súria
70 99.75 Jierui Wang El Clot Barcelona
71 99.5 Nicolás Soler Nuñez Súnion Barcelona
72 99.25 Teo Ruiz Olmos El Cim Vilanova i la Geltrú
72 99.25 Martí Expósito Poch Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
74 99.0 Martí Gimenez Cisneros Institut L'Alzina Barcelona
75 98.75 Irati Papió Jiménez Institut Jaume I Salou
75 98.75 Aleix Llaberia Matas Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
75 98.75 Pau Roig Torres Empordà-San José Roses
78 98.5 Ray Vilà Ruiz Maristes Sants - les Corts Barcelona
78 98.5 Martí Tolo Porté Sagrada Família Viladecans
80 98.0 Jaume Enrich Budallés Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
81 97.75 Ricard Arboix Gelabert Institut Llobregat Sallent
81 97.75 Roger Montalvo Mas Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
83 97.5 Yannick Shalom Nagid Liu Sil Barcelona
83 97.5 Jan Cordobés Morales Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
83 97.5 Pol Castell Sanz Institut de La Sénia La Sénia
83 97.5 Carla Sierra Carreira Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
83 97.5 Pilar Heredia Blázquez Escolàpies Figueres Figueres
88 97.25 Silvia Benavent González Institut Joan Brossa Barcelona
89 97.0 Roger Aced Codina Institut Aiguaviva Mollet del Vallès
90 96.75 Eric Casquero Marin Institut de Masquefa Masquefa
90 96.75 Jan Herrero Herrera Jesús, Maria i Josep Barcelona
92 96.5 Nil Frutos Valadés Institut La Vall del Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
92 96.5 Núria Salas Reixach Institut Vall de Llémena Sant Gregori
94 96.25 Víctor García Antón Frangoal Castelldefels
94 96.25 Angelo Bai Zhou Josep Tous Barcelona
94 96.25 Oriol Jané Guinovart Els Arcs Barcelona
94 96.25 Ilse Espinós Ehlis Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
98 96.0 Àlex Ródenas Avilés Institut Moianès Moià
98 96.0 Alex Zhao Institut Badalona VII Badalona
98 96.0 Guiu de los Ríos Blanch Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
101 95.75 Toni Qingxin Chi Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
101 95.75 Haowen Chen Institut Pla de l'Estany Banyoles
101 95.75 Ferran Barraza Ortega Institut Marta Estrada Granollers
101 95.75 Diego Rasa Abad Sagrado Corazón Barcelona
105 95.5 Jan Bustos Mariño La Salle Bonanova Barcelona
105 95.5 Marc Boixaderas Reina Institut Abat Oliba Ripoll
107 95.25 Aurora Gafas X Institut Puig Cargol Calonge
107 95.25 Biel Domingo Prats Institut Ernest Lluch Barcelona
109 95.0 Jan Martínez Permanyer Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
109 95.0 Nicole Bonnin Obach Sant Pau Apòstol Tarragona
109 95.0 Saad Lahmaidi Ftich Institut Laia l'Arquera Mataró
109 95.0 Xavi Cardona Molins Betània-Patmos Barcelona
109 95.0 Eric Castellnou Vera La Salle Tarragona
109 95.0 Oscar García Molero Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
115 94.75 Lluc Ferrer i Monclús Institut Joan Mercader Igualada
115 94.75 Iván Martínez Narros Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
117 94.5 Aniol Latre Puig Institut Jaume Vicens Vives Girona
118 94.0 Marc Alsina Ferrer Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
118 94.0 Miquel Montañà Grifoll Tecnos Terrassa
118 94.0 Lluc Soteras Deulofeu Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
121 93.75 Guim Civis Formento Avenç Sant Cugat del Vallès
121 93.75 Abel Vilamajó Azor El Carme Sabadell
121 93.75 Guillem Albaigés Belsué Institut Teresa Pàmies Barcelona
121 93.75 Alejandro Pastor Laserna Mare de Déu del Carme Tarragona
121 93.75 María Belén Viúdez Miñana La Vall BELLATERRA
121 93.75 Oriol Gomez Guardiola Montseny-Poblenou Barcelona
121 93.75 Jan Muñoz Manso Escorial Vic
121 93.75 Marcel Llebaria Forés Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
129 93.5 Martí Mañé Cascales Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
129 93.5 Blanca Planas Benéitez Institut Poeta Maragall Barcelona
129 93.5 Ginés García Sanz Maristes Sants - les Corts Barcelona
129 93.5 Marc Ros Bassas Betània-Patmos Barcelona
129 93.5 Aniol Nonell Garcia Institut Vil·la Romana La Garriga
134 93.25 Arnau Pagès Andreu Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
134 93.25 Domènech Hernández Ruiz Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
136 93.0 Clara Bosch Caro Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
136 93.0 Pepa Valls Salom Anoia Igualada
138 92.75 Jordi Franco Bosch Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
138 92.75 Ariel Tornay Montiel Institut Alexandre Satorras Mataró
138 92.75 Mariona Bertran Masats La Vall BELLATERRA
141 92.5 Pau Padilla Solanes El Clot Barcelona
141 92.5 Dídac Gaitan Roda Institut Roquetes Roquetes
141 92.5 Joan Porxas de la Blanca Institut Pedralbes Barcelona
141 92.5 Xavi Miró Castro Vedruna Palamós
141 92.5 Eloi Font Naspler Escola Pia de Sabadell Sabadell
141 92.5 Inés Giannini Suarez Casa del Roure Barcelona
141 92.5 Marcel Palau Blanco Institut Vila de Gràcia Barcelona
141 92.5 Miquel Comas Cervià Institut d'Auro Santpedor
141 92.5 Marc Guinart Arranz IPSI Barcelona
141 92.5 Nil Diaz Marquès Institut Baix Montseny Sant Celoni
141 92.5 Mateu Vivas Alcacer Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
152 92.25 Alejandro Fernández Romero Virolai Barcelona
153 91.75 Carla Gralla Sánchez Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
153 91.75 Lluc Otálora Coromina Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
153 91.75 Biel Estrada Cornellana Escola Pia de Sabadell Sabadell
156 91.5 Berta Serrahima González Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
156 91.5 Dan Jaén Puig El Clot Barcelona
156 91.5 Mar Garcia Garcia Súnion Barcelona
159 91.25 Laia Duran Codina Institut de Guissona Guissona
159 91.25 Arnau Sabater Pous Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
159 91.25 Roger Lladó Aparicio La Salle Tarragona
159 91.25 Gerard Arroyo Crespo La Salle Tarragona
163 91.0 Isaac de la Torre Arias Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
163 91.0 Ruth Freixas Fernández Prats de la Carrera Palafrugell
165 90.75 Arturo Fernández López Sagrada Família-Horta Barcelona
165 90.75 Daniel Wang Institut Baix Camp Reus
165 90.75 Arlet Roca Castells Puigcerver Reus
165 90.75 Martí Crespillo Pijuan Institut Mig-Món Súria
165 90.75 Oriol Canals Sanchis Súnion Barcelona
170 90.5 Roger Baruc Oliveras Mallarach Escola Pia de Terrassa Terrassa
170 90.5 Ona Munné Esteve Thau Barcelona
172 90.25 Pol Rambaud Peña Institut Ermessenda de Girona Girona
172 90.25 Clàudia Tovar Gomà Aula Escuela Europea Barcelona
172 90.25 Marta Torremocha Martorell Pineda L'Hospitalet de Llobregat
175 90.0 Gil Farrés Casas La Salle Manlleu Manlleu
175 90.0 Jaume Maurín Pons Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
175 90.0 Gerard Font Cervantes Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
175 90.0 Yunze Xu Mare de Déu del Roser Barcelona
175 90.0 Guillem Madroñal Labata Pare Manyanet Barcelona
175 90.0 Oriol Jiménez Gutiérrez Institut de Vilablareix Vilablareix
175 90.0 Aleix Matatagui Ramos Institut J.V. Foix Rubí
175 90.0 Kim Torres Salvat Súnion Barcelona
175 90.0 Abril Tufet Comellas Escola Pia de Mataró Mataró
175 90.0 Nicolás Pajuelo García El Clot Barcelona
175 90.0 Eric Figueras Fernández Madre Sacramento Sant Just Desvern
186 89.75 Anatole Hugo Levy Kasser Institut La Sedeta Barcelona
186 89.75 Pol Garzo Agustín Institut Ramon Casas i Carbó Palau-solità i Plegamans
186 89.75 Alejandro Tapia Montiel Aula Escuela Europea Barcelona
186 89.75 Joan Garriga Cabrera Institut de Puig-reig Puig-reig
186 89.75 Jaume Folqué Garcia Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
191 89.5 Narcís Felipe Palahí Bell-lloc del Pla Girona
191 89.5 Arnau Corbacho Molina Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
193 89.25 Ivet Colomer Viñets Institut Castell d'Estela Amer
194 89.0 Alessandra Dumitrescu Institut Investigador Blanxart Terrassa
194 89.0 Saúl Vico Domingo El Carme Tarragona
194 89.0 Irene Arranz Ferrando Abat Oliba Loreto Barcelona
194 89.0 Laia García Xufré Institut La Sedeta Barcelona
198 88.75 Jofre Coll Motjé Institut Vall de Llémena Sant Gregori
198 88.75 Almar Faraj Moya Institut Josep Brugulat Banyoles
198 88.75 Flors March Perisé Institut Joan Oró Lleida
198 88.75 Bru Morera Dodero Institut Joan Mercader Igualada
198 88.75 Anait Enikolopova Aula Escuela Europea Barcelona
198 88.75 Nil Martínez Díez Institut Jaume Vicens Vives Girona
198 88.75 Roger Corona Sòria Escola Pia de Mataró Mataró
198 88.75 Julen Moras Moreno Montserrat Cerdanyola del Vallès
198 88.75 Pep Llopart Fernández, Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
207 88.5 Berta Uria Velasco Maristes Sants - les Corts Barcelona
208 88.25 Óscar Franco Bellota Llor Sant Boi de Llobregat
208 88.25 Ignacio Chinea Alonso Institució Tarragona Reus
208 88.25 Gal·la Mill Javier Escola Montagut Vilafranca del Penedès
211 88.0 Rocío Marco Torrente Institut Reguissol Santa Maria de Palautordera
211 88.0 Lídia Cavadas Vélez Institut Can Planas Barberà del Vallès
211 88.0 Eloi Gomez Villarroya Institut Jaume I Salou
211 88.0 Àlex García Barrio Mare de Déu del Carme Tarragona
211 88.0 Joan Grabalosa Muñoz Institut Escola Greda Olot
211 88.0 Elisabet Mundet de Pol Sàbat Institut Jaume Vicens Vives Girona
217 87.75 Bruna Malet Sabaté Escorial Vic
217 87.75 Blanca Salvador Pérez La Vall BELLATERRA
217 87.75 Aniol Danés Turbau Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
220 87.5 Vicenç Olivares Gallach IPSI Barcelona
220 87.5 Ethan Alarcón Gómez Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
220 87.5 Maria Arimany Martínez La Salle Manlleu Manlleu
220 87.5 Teo Rodriguez Berruezo Institut Martí Pous Barcelona
220 87.5 Arnau Ribera Garriga Institut Montsoriu Arbúcies
220 87.5 Pol Fernández Molina Escola Pia de Terrassa Terrassa
220 87.5 Paul Dublanche Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
220 87.5 Joan Monegal Broggi Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
220 87.5 Daniel Peña Gonzalez Institut Pedralbes Barcelona
220 87.5 Marc Forrellat Santacreu El Carme Sabadell
220 87.5 Marvin Michel Saldaña Vargas Institut Montserrat Roig Barcelona
220 87.5 Alex Cortina Mercadé Viaró Sant Cugat del Vallès
220 87.5 Aleix Roig Sánchez Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
233 87.25 Bruna Salvans Estragues Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
233 87.25 Raimon Valentí Palmada Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
233 87.25 Quetzal Forniés Infante Nou Patufet Barcelona
233 87.25 Elena Armora Lahuerta Mare Nostrum Tarragona
237 87.0 Laia Valls Humet Tabor Santa Perpètua de Mogoda
237 87.0 Marina Wang La Salle Reus
237 87.0 Martina Trifonova Trifonova Institut Tarragona Tarragona
237 87.0 Joan Grau Corbella Oms i de Prat Manresa
237 87.0 Luis López Ibarz Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
237 87.0 Paula Flores Martínez Meritxell Mataró
237 87.0 Biel Reyes Bricart La Salle Tarragona
244 86.75 Miquel García Subirà Institut Montmeló Montmeló
244 86.75 Jordi Muñoz Farrero Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
244 86.75 Marina Boix Bitlloch Institut Jaume Vicens Vives Girona
247 86.5 Marcell Nyeki Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
247 86.5 Cesc Eloi Peris Piquer La Salle Montcada Montcada i Reixac
249 86.25 Yutong Zhang Santa Maria dels Apòstols Barcelona
249 86.25 Max Sances Turon Institut de Vilablareix Vilablareix
249 86.25 Joan Gómez Garcia Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
249 86.25 Joan Domingo Cebamanos Institució Tarragona Reus
249 86.25 Anastasiia Linova Mare Nostrum Tarragona
249 86.25 Gerard de León Torrebadella El Carme Tarragona
249 86.25 Oriol Rived Sánchez Institut de Vilablareix Vilablareix
249 86.25 Oriol Villarroya Maldonado Escola Pia de Terrassa Terrassa
249 86.25 Sara Pleguezuelos Martínez Cervetó Granollers
249 86.25 Manuel Pardal Monravá Institució Tarragona Reus
249 86.25 Martí Urrea Farré El Pilar Premià de Mar
260 86.0 Arnau Ratera Cunill Thau Sant Cugat del Vallès
260 86.0 Nil Moriana Morera Institut Josep Brugulat Banyoles
260 86.0 Carlos Artero Hernández Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
260 86.0 Sergio Serrano López Institut Ramon de la Torre Torredembarra
260 86.0 Alma Estela Montetes-mairal Fernández El Clot Barcelona
260 86.0 Isaac Alemany Querol Els Arcs Barcelona
260 86.0 Oscar Ortega Morano Institut Caterina Albert Barcelona
260 86.0 Enqi Lu Institut Ernest Lluch Barcelona
260 86.0 Cristina Iborra Bonet Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
260 86.0 Pablo González Montoro Madre Sacramento Sant Just Desvern
270 85.75 Jan Massó Cabré Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
270 85.75 Kaito Grandinetti Institut Escola Tres Fonts de les Corts Barcelona
270 85.75 Raúl Gomez Gomez Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
270 85.75 Nina Montell Kononova Sant Pau Apòstol Tarragona
270 85.75 Oriol Llosas Orellana Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
270 85.75 Pere Bonasa Romans Sant Pau Apòstol Tarragona
270 85.75 Èric Cobo Tarradas Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
270 85.75 Jan Fernández Fuertes Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
270 85.75 Xiyuan Zhou Sagrada Família-Horta Barcelona
270 85.75 Manuel González Brufau Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
270 85.75 Sergi Gutiérrez Figueras Escola Montagut Vilafranca del Penedès
270 85.75 Qiwei Yuan Casa del Roure Barcelona
270 85.75 Xiaxian Xiang Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
283 85.5 Joan Grau Vilaseca Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
283 85.5 Jan Cordonet Vidal Institut Vall de Llémena Sant Gregori
283 85.5 Gerard Trullols Òdena Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
283 85.5 Avril Serrano Moreno Institut La Vall del Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
283 85.5 Nil Espinosa Oliver Institut Narcís Oller Valls
288 85.25 Laia Bosch Valls Sant Nicolau Sabadell
288 85.25 Aina Agudo Gonzalez Institut Laia l'Arquera Mataró
288 85.25 Àlex Vicente Porcel Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
291 85.0 Ivan Elices Martin Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona
291 85.0 Angi Zhou Wu La Salle Tarragona
291 85.0 Sebastian Zamrycki Institut Teresa Pàmies Barcelona
291 85.0 David Carrasquer Pintó Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
291 85.0 Eduardo de Olano Badía Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
291 85.0 Isaac Catalan Soler Institut Les Planes Santa Bàrbara
291 85.0 Hugo Pachón Hoyas Súnion Barcelona
291 85.0 Gerard Estalella Garcia Claret Valls
291 85.0 Mohamed Ahannach Asriya Institut Josep Brugulat Banyoles
291 85.0 Marina Basulto Vivó Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
291 85.0 Gerard Alonso Méndez, Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
291 85.0 Bruna Puig Farràs Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
291 85.0 Sergi Jover Soto Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
304 84.75 Adrià Jaén Prieto Institut El Cairat Esparreguera
304 84.75 Jofre Vila-masana Castellnou Mestral Sant Feliu de Llobregat
304 84.75 Roc Espinosa Cruells Institut Escola Montseny Breda
304 84.75 Cora Montoro Bazán Institut Pla de l'Estany Banyoles
304 84.75 Candela Miguel Elices La Salle Tarragona
304 84.75 Mariona Rivera Turró Institut Alexandre Deulofeu Figueres
304 84.75 Xavier Olivé Miró Institut Martí l'Humà Montblanc
304 84.75 Andreu Puig Salazar Institut Vil·la Romana La Garriga
304 84.75 Bruno Viñes del Río La Salle Reus
304 84.75 Jan Arévalo de Pera Montserrat Cerdanyola del Vallès
304 84.75 Marc Llach Pérez Institut de Vilafant Vilafant
304 84.75 Pol Roma Lorenzo Institut La Mitjana Lleida
304 84.75 Olivia Aranguren Cuadrado Maristes Sants - les Corts Barcelona
317 84.5 Ruben Maldonado Pardo Institut de Pallejà Pallejà
317 84.5 Natalia Trueba Franco Sagrado Corazón Barcelona
317 84.5 Gerard Veguillas Castro Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
317 84.5 Joanna Serradilla Reboto Jesús Maria Badalona
317 84.5 Joel Antolín Herrera Institut J.V. Foix Rubí
317 84.5 Paula Maria Estrada Valcarce La Salle Bonanova Barcelona
323 84.25 Martí Tomàs Riulas Institut La Sedeta Barcelona
323 84.25 Adriana Sánchez Rodríguez Sec. d'Institut Begues Begues
323 84.25 Javier Cornejo Rojo Institut La Sedeta Barcelona
323 84.25 Roger Torra Pascuet Institut Guillem de Berguedà Berga
327 84.0 Ana Oltean Miranda Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
327 84.0 Ariana de la Fuente Espín Institut Alexandre Satorras Mataró
327 84.0 Joan Ferret Sonet Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
327 84.0 Mariona Puigoriol Puigdellívol Casa del Roure Barcelona
331 83.75 Nico Prieto Institut Martí Pous Barcelona
331 83.75 Emma Mora Mateu Institució Lleida Lleida
331 83.75 Ausiàs Torras Latorre Institut Premià de Mar Premià de Mar
331 83.75 Jaume Seuba Pérez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
331 83.75 Uréndez Garcia Guillem Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
331 83.75 Albert Planagumà Pérez Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
331 83.75 Miquel Alsius Egea Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
331 83.75 Arnau Gràcia de Urrutia Mireia Montgat
331 83.75 Òscar Lázaro Cabeza Institut Joan Mercader Igualada
331 83.75 Joana Ferrer Bernardi Institut Martí l'Humà Montblanc
331 83.75 Diego Rius Beretta Sec. d'Institut El Bruc Riells i Viabrea
331 83.75 Ferran Rovira Pulido Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
331 83.75 Lluís López-signes Casanova Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
344 83.5 Paula Valmaña Gavaldà Institut Escola Agustí Barberà Amposta
344 83.5 Eloi Rafart Bardés Institut Guillem de Berguedà Berga
344 83.5 Claudia Alonso-rodríguez Valentí La Vall BELLATERRA
344 83.5 Álvaro Iglesias Martín Aula Escuela Europea Barcelona
344 83.5 David García Morente Santa Teresa de Jesús Tarragona
344 83.5 David Arias Martín Institut Pedralbes Barcelona
344 83.5 Bernat Civit Institut Montserrat Roig Barcelona
344 83.5 Adrià Fernàndez Bosa Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
352 83.25 Bruna Feliu Hernández Virolai Barcelona
352 83.25 Marçal Sanroma Rios Puigcerver Reus
352 83.25 Abel Bazurco González Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
352 83.25 Arnau Pérez Morales Natzaret Esplugues de Llobregat
352 83.25 Adrian Martin Lopez Sant Pau Apòstol Tarragona
352 83.25 Laia Sala Juncadella Institut Miquel Bosch i Jover Artés
352 83.25 Roger Domènech Serra Institut de Vilablareix Vilablareix
359 83.0 Jan Punsí Brunsó Institut de Vilafant Vilafant
359 83.0 Aitor Gonzalez Marmol Institut La Sureda Palafrugell
359 83.0 Alicia Puerto Cañellas Institut La Sedeta Barcelona
359 83.0 Alex Puig Navarro, Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
359 83.0 Gaël Pottier Pujol Institut Josep Pla Barcelona
359 83.0 Laura Pont Navarro Institut Carles Vallbona Granollers
359 83.0 Maikol Darío Arronte Martí Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
359 83.0 Sara Llobera Miquel Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
359 83.0 Martí Alegre Casanovas Institut La Sedeta Barcelona
368 82.75 Cristian Kiss Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
368 82.75 Roger Mestres Cámara Institut Ernest Lluch i Martí Cunit
368 82.75 Biel Serra Espada Institut Montgrí Torroella de Montgrí
368 82.75 Pol García Martín Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
372 82.5 Aina Porta Cabezuelo Llor Sant Boi de Llobregat
372 82.5 Teia Gubau Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
372 82.5 Arnau Alegret Garcia Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
372 82.5 Benet Mas Mas Prieto Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
372 82.5 Guillermo Peña Pérez Betània-Patmos Barcelona
372 82.5 Marina Lazaro Macias Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
372 82.5 Isona Soler Salgado El Roser Sant Julià de Vilatorta
372 82.5 Pau López Joana Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
372 82.5 Aitana Perea Lévano Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
372 82.5 Xi Ruan Chen Institut La Sedeta Barcelona
372 82.5 Daniel Cervera Ponte El Clot Barcelona
372 82.5 Linhui You Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
372 82.5 Albert Pijoan Solé Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
385 82.25 Josep Gubern Piqué Mare de Déu del Carme Terrassa
385 82.25 Inés Bistué Blanco Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
385 82.25 Aniol de Cruz Cabanyes Escola Pia d'Olot Olot
385 82.25 Irene Lleonart Collado Institut Baldiri Guilera El Prat de Llobregat
385 82.25 Noa Moreno Moreno La Salle Manresa
390 82.0 Marco Gaja Framis Institut Teresa Pàmies Barcelona
390 82.0 Borja Company Palomeras Institut de Vilafant Vilafant
390 82.0 Eloy Luna Martínez Sant Miquel Barcelona
390 82.0 Gil Ramón Vilaseca Institut Escola Marta Mata Torelló
390 82.0 Jon Gahete Castilla Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
390 82.0 Dani García Rodríguez Sant Miquel Barcelona
390 82.0 Arnau Vives Pararols Institut Peralada Peralada
390 82.0 Gabriel Porta Martínez Institut Montserrat Roig Barcelona
390 82.0 Mar Pestaña Ortega Institut Abat Oliba Ripoll
390 82.0 Aina Bosacoma Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
390 82.0 Sonia Leonor Pérez Herasme Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
390 82.0 Aitana Narvaez Martínez Institut Can Planas Barberà del Vallès
390 82.0 Pau Boada Ramon Claret Valls
390 82.0 Cloe Caldito Jiménez Anoia Igualada
404 81.75 Joan Arch Adell Sant Miquel Barcelona
404 81.75 Bruna Sanz Kowalski Institut Jaume Vicens Vives Girona
404 81.75 Han Shu Wang Sagrado Corazón Barcelona
404 81.75 Lluc Trunas Prats Institut Jaume Vicens Vives Girona
404 81.75 Marc Vallejo Muela Institut Josep Brugulat Banyoles
404 81.75 Jan Sales Bachs Súnion Barcelona
404 81.75 Cesar Vall Gil John Talabot Barcelona
411 81.5 Álvaro Herranz Fernàndez Jesús, Maria i Josep Barcelona
411 81.5 Iraia Moñino Pulido Meritxell Mataró
411 81.5 Júlia Plaza Duban Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
411 81.5 Teo Escribano Pou Institut Jaume Balmes Barcelona
411 81.5 Pol Lombarte Montesinos Institut Badalona VII Badalona
411 81.5 Timur Khashiev Sant Jordi Fornells de la Selva
417 81.25 Irene Peña Pérez Institut d'Auro Santpedor
417 81.25 Marc Álvarez Forga Casa del Roure Barcelona
417 81.25 Joan Lecha i Augé Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
417 81.25 Unai Flores Heras Institut Viladomat Barcelona
417 81.25 Guiu Camiña Giménez La Salle Bonanova Barcelona
417 81.25 Shuchang Chen Lin Meritxell Mataró
417 81.25 Bruno Marini Moreno La Salle Bonanova Barcelona
417 81.25 Judit Sánchez Ramírez Mestral Sant Feliu de Llobregat
417 81.25 Martí López Ginés Institut Mollerussa IV Mollerussa
417 81.25 Laura Peral Blanch Vedruna Immaculada Barcelona
417 81.25 Pol Minuesa Martí Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
417 81.25 Elias Dounani Hamoutara Institut Vicenç Plantada Mollet del Vallès
417 81.25 Lucas Carme González Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
417 81.25 Adriana Cedazo Romero Roca Barcelona
417 81.25 Joel Vela Cerrato Badalonès Badalona
417 81.25 Alessio Homero Solano Fritze Vedruna Berga Secundària Berga
417 81.25 Adrián Cabezas Pilligua Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
417 81.25 Guillem Piferrer Riera Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
417 81.25 David Muñoz Almanchel Institut Premià de Mar Premià de Mar
417 81.25 Èric Vega Pareja Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
417 81.25 Garona Giné Estruch Institut Vilafranca 2 Vilafranca del Penedès
438 81.0 Ferran Ortega Cañellas Institut Poeta Maragall Barcelona
438 81.0 Axel Unsal Nuchi Institut Maria Espinalt Barcelona
438 81.0 Eloi Pelegrí García Institut Teresa Pàmies Barcelona
438 81.0 Arnau Closas Ruiz Institut Escola Pompeu Fabra El Pont de Vilomara i Rocafort
438 81.0 Marc Munné Muñoz Sant Gregori Barcelona
443 80.75 Ona Raurell Bou, Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
443 80.75 Marc Tisminetzky Rams Institut Escola ARTS Barcelona
443 80.75 Oriol Martínez Lledó Piaget Barcelona
443 80.75 Llorenç Munill Asensio Institut de Gurb Gurb
443 80.75 Alex Pey Bernardino Providencia del Corazón de Jesús Barcelona
443 80.75 Noa Amanòs González Institut L'Alzina Barcelona
443 80.75 Joan Alsina Ferrer Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
443 80.75 Laura Vila Tomé Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
443 80.75 Julia Moret Comes Institut Pedralbes Barcelona
452 80.5 David Carretero López Jesús, Maria i Josep Barcelona
452 80.5 Ariadna Calvo Castellote Mestral Sant Feliu de Llobregat
452 80.5 Álvaro Ayas Soria Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
452 80.5 Joan Andreu Torrico Fulguera Institut Alexandre Satorras Mataró
452 80.5 Luca Pulizzi Institut Escola Àngela Bransuela Mataró
452 80.5 Èlia Marí González Institut de Vilafant Vilafant
452 80.5 Maia Alexandra Russo Sil Barcelona
459 80.25 Tim Valenti Buschbeck Institut Caterina Albert Barcelona
459 80.25 Joel Pardo Santos Guixot Sabadell
459 80.25 David Carol Aristizabal Institut Milà i Fontanals Vilafranca del Penedès
459 80.25 Nil Poza Cervantes Institut Alexandre Satorras Mataró
459 80.25 Lucas Fernández Torres Mare Nostrum Tarragona
459 80.25 Gerard Serra Rondón Institut Castell d'Estela Amer
459 80.25 Marc Sánchez-camacho Roig Institut Dertosa Tortosa
466 80.0 Alejandro Salamero Lamana Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
466 80.0 Venancio Buschittari Bellani Casa del Roure Barcelona
466 80.0 Yassin Bencharef Institut Julio Antonio Móra d'Ebre
466 80.0 Marc Díaz Giménez Escola Pia de Mataró Mataró
466 80.0 Julio Mejide Jimenez John Talabot Barcelona
466 80.0 Santiago Ramírez Rico Sant Pau Barcelona
466 80.0 Karim Heljam Casanova Institut Caterina Albert Barcelona
466 80.0 Joel López Ramoneda Institut Duc de Montblanc Rubí
466 80.0 Unai Bernad Poy Institut J.V. Foix Rubí
466 80.0 Daniela Ramírez Martinoy Institut Carles Rahola i Llorens Girona
466 80.0 David Toran Vázquez Escola Pia de Mataró Mataró
466 80.0 Laia Perea López Pineda L'Hospitalet de Llobregat
466 80.0 Ivan Quevedo Guzman Proa Barcelona
466 80.0 Maín Palau Español Vedruna Artés
480 79.75 Juli Vidal Alemany Sant Miquel Barcelona
480 79.75 Joan Servià Mayench Institut Torrevicens Lleida
480 79.75 Pol López Serarols Diocesana Navàs
480 79.75 Enrique Mata González IPSI Barcelona
480 79.75 Guillem Gascó Castellnou Escorial Vic
480 79.75 Rai Prats Martorell Institut La Sedeta Barcelona
480 79.75 Júlia Díaz Segura Institut d'Alpicat Alpicat
480 79.75 Jan Ventura Carbó Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
480 79.75 Helena Uceda Campos Institut Marina La Llagosta
480 79.75 Nico Martín Piqueras Sec. d'Institut Begues Begues
480 79.75 Leo Domec Simón Palcam Barcelona
480 79.75 Arnau García Dalmau Pare Manyanet Barcelona
480 79.75 Alejandro Baccone Casado Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
480 79.75 Nil Pérez Vallès Institut Carles Rahola i Llorens Girona
480 79.75 Abel Esteban Roldan Institut Escola Castell d'Òdena Òdena
480 79.75 Paula Marín González Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
480 79.75 Eric Fernández Alcaraz La Salle Reus
497 79.5 Teo Bardají Delatte Institut Teresa Pàmies Barcelona
497 79.5 Arnau Pérez y Miño Institut Reguissol Santa Maria de Palautordera
497 79.5 Bet Mauri Parpal Santa Anna-Eixample Barcelona
497 79.5 Rocío Ruíz Mayordomo Pare Manyanet Barcelona
497 79.5 Roger Segalés Prat Institut de Gurb Gurb
497 79.5 Inés María de Gispert Grau Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
497 79.5 Roger Ardiaca García Sant Lluís Barcelona
497 79.5 Berta Gordó Pons Institut Mollerussa IV Mollerussa
497 79.5 Bernat Coll Garcia Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
497 79.5 Oriol Busquets Chen Casa del Roure Barcelona
497 79.5 Enric Simó Benítez Institut Escola Industrial Sabadell
497 79.5 Laura Piñot Bernecker Institut d'Auro Santpedor
497 79.5 Laura Tió García Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
497 79.5 Gerard Alcaide Gálvez Institut de Celrà Celrà
497 79.5 Jan Castella Lloses Sagrada Família - Sant Andreu Barcelona
512 79.25 Joel Fàbrega Expósito Ginebró Llinars del Vallès
512 79.25 Ander Maroto Ramírez de Olano Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
512 79.25 Marc Castella Martorell Institut La Sedeta Barcelona
512 79.25 Júlia Andión Guillen Ramar Sabadell
512 79.25 Ariadna Gispert Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
512 79.25 Jiayi Li Teresià Tortosa
512 79.25 Eva Cazcarro Fernández Institut Teresa Pàmies Barcelona
512 79.25 Laia Cruz Garuz Institut Carles Vallbona Granollers
512 79.25 Emma Santandreu Sans Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
512 79.25 Xavi Garcia Puig Institut El Pedró L'Escala
522 79.0 Carlos Carrasco Caballero Mestral Sant Feliu de Llobregat
522 79.0 Tomás Vilà Arranz Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
522 79.0 Èric Fortunato Benito Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
522 79.0 Paula González Molina Institut Baldiri Guilera El Prat de Llobregat
522 79.0 Jan Aribau Soler Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
522 79.0 Eric Lozano Martí Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
522 79.0 Guim Balsells Boya Institut de Gurb Gurb
522 79.0 Benjamín Serafica Elaydo Pare Enric d'Ossó L'Hospitalet de Llobregat
530 78.75 Gemma Ferrer García Claret Barcelona
530 78.75 Gemma Domènech Salvans FEDAC-Sant Andreu Barcelona
530 78.75 Miquel Nájar Saez Escolàpies El Masnou El Masnou
530 78.75 Joan Pocurull Solé Institut Mollerussa IV Mollerussa
530 78.75 Arnau Gomis Pastor Súnion Barcelona
530 78.75 Sergi Guasch Masgoret Institut Narcís Oller Valls
530 78.75 Chenghui Liu Institut Bernat Metge Barcelona
530 78.75 Èric Santamaría Sanabria, Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
530 78.75 Quim Morell Forns Institut Torrevicens Lleida
530 78.75 Pablo Gispert Serrano Viaró Sant Cugat del Vallès
530 78.75 Alex Rey Diez El Carme Sabadell
530 78.75 Dúnia Marquès Llordella Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
530 78.75 Martí Anguita Estrada Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
530 78.75 Roc Pons Berzosa Institut Joan Mercader Igualada
530 78.75 Víctor Leiva Aguirre La Salle Bonanova Barcelona
530 78.75 Albert Arqué Riera Bell-lloc del Pla Girona
530 78.75 Joel Rodriguez Oliver Escorial Vic
530 78.75 Fancisco Javier Ruiz de la Cruz Institut La Mitjana Lleida
530 78.75 Martí Vallès Thau Barcelona
530 78.75 Darren Pignanelli Henry Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
530 78.75 Iraí Suitino Benito El Clot Barcelona
530 78.75 Joana Calvo Pons Institut Jaume Balmes Barcelona
530 78.75 Bruno Cid Bernaus Institut Tarragona Tarragona
530 78.75 Sergi Callís Cotillas Institut Montsoriu Arbúcies
530 78.75 Lluc Badia Capdevila Institut Josep Brugulat Banyoles
530 78.75 Marc Aguilera Segarrés Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
530 78.75 Lluc Maya Casals Institut Alexandre Satorras Mataró
530 78.75 Marc Sala Kruchinin Institut El Joncar Barcelona
530 78.75 Violeta Naya García Institut Montserrat Barcelona
559 78.5 Àlex Cerezo Porta Maristes Montserrat Lleida
559 78.5 Alex Pérez Gallardo Institut Baldiri Guilera El Prat de Llobregat
559 78.5 Mireia Plana Erra Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
559 78.5 Artur Plana Ballber Joviat Manresa
559 78.5 Clara Montanyà Julià Minguella Badalona
559 78.5 Laura Ramírez Cruz Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
559 78.5 Sergi Pérez Rodríguez Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
559 78.5 Arnau Sancho Clapes Institut Baix Montseny Sant Celoni
559 78.5 Santi Rodés Pont Betània-Patmos Barcelona
559 78.5 Pau Sánchez Gómez Ramar 2 Sabadell
569 78.25 Ariadna Díaz Matias Sec. d'Institut Tiana Tiana
569 78.25 Arturo Martín Domínguez Institut Can Planas Barberà del Vallès
569 78.25 Gabriel Salinas Zaytsev Santa Teresa de Jesús Tarragona
569 78.25 Anna Torres Fernández Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
569 78.25 Dylan Joya Fernández Escolàpies El Masnou El Masnou
569 78.25 Manuel Gómez Pérez Institut Narcís Monturiol Figueres
569 78.25 Adrià Zapater Martínez Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
569 78.25 Joan Trescens Giné Institut Ermengol IV Bellcaire d'Urgell
569 78.25 Bernat Vergara Sant Gregori Barcelona
569 78.25 Beligma Batorova Institut de l'Alt Foix Sant Martí Sarroca
579 78.0 Pol Vilaginés Piqué Institut Almatà Balaguer
579 78.0 Telmo Abascal Aizpurua Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
579 78.0 Marta Mesa Miguélez Sagrada Família Viladecans
579 78.0 Víctor Baquedano Ot Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
579 78.0 Alfredo Font Sánchez Institut d'Alcarràs Alcarràs
579 78.0 Joel Piedra Torres Institut Josefina Castellví i Piulachs Viladecans
579 78.0 Alejandro Lora López Institut de Viladecavalls Viladecavalls
579 78.0 Yuhao Chen Sagrada Família Lleida
579 78.0 Pau Garcia Creus Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
579 78.0 Nicolás García Reverte Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
579 78.0 Eric Heredia Mendoza Sant Domènec Savio Badalona
579 78.0 Joana Frasquet Simó Institut Jaume Callís Vic
579 78.0 Enmiao Wu Sant Miquel Barcelona
579 78.0 Lluc Molist Costa Escorial Vic
593 77.75 Miquel Pedrola Roca La Salle Reus
593 77.75 Pol Senso Vilet Puigcerver Reus
593 77.75 Pau Perales Silvestre Institut Carles Rahola i Llorens Girona
593 77.75 Olivia Castiglione Campos Empordà-San José Roses
593 77.75 Laia Mercik Gañete Tecnos Terrassa
593 77.75 Isidro Domínguez Villoria Avenç Sant Cugat del Vallès
593 77.75 Genís Arenas Martínez Tabor Santa Perpètua de Mogoda
593 77.75 Carlota Carayol Orea El Carme Tarragona
593 77.75 Hugo Fortuño Martí La Salle Bonanova Barcelona
593 77.75 Agnès Ríos Garcia Puigcerver Reus
593 77.75 Maria Maestro González Institució Tarragona Reus
593 77.75 Tito Viñas de Lucas Santa Teresa de Jesús Tarragona
605 77.5 Lingyun Chen Jesús Maria Badalona
605 77.5 Rocio García Torres Valldaura Barcelona
605 77.5 Joana Vilella de Urrutia Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
605 77.5 Iris Buxaderas Pujol Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
605 77.5 Lucia Jaca Negrie Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
605 77.5 Boris Elian Morais Mamani Sant Miquel Barcelona
605 77.5 Pol Castellví Pérez Institut de Masquefa Masquefa
605 77.5 Pol Tillo Cardoso Mestral Sant Feliu de Llobregat
605 77.5 Carla Quintilla Barroso Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
605 77.5 Marina Viola Miró Elisabeth Salou
605 77.5 Arlet Garcia Díaz Les Alzines Girona
605 77.5 Pau Piñol Fité Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
605 77.5 Bruno Pastor Zafra Institut El Joncar Barcelona
605 77.5 Carla Garcia Colomé Institut Josep Brugulat Banyoles
605 77.5 Daniel Andreu Bautista La Salle Tarragona
605 77.5 Pepe Adell Lucena Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
605 77.5 Ariadna Sarri Gordon Institut Jaume Callís Vic
605 77.5 Lluna Jiménez González El Roser Sant Julià de Vilatorta
605 77.5 Mateu Falguera Riu Institut La Serra Mollerussa
605 77.5 Pol Pallarès Cortés Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
605 77.5 Pol Codina Asensio Institut Joan Mercader Igualada
605 77.5 Daniel Barroso Duarte Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
627 77.25 Salvador Borrull Sánchez Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
627 77.25 Marc Garcia Ledo Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
627 77.25 Martina Vázquez Valls Empordà-San José Roses
627 77.25 Salma el Hajoui Tecnos Terrassa
627 77.25 Martí Artero Fernández Institut Reguissol Santa Maria de Palautordera
627 77.25 Óscar Carmona Cordón Institut Aiguaviva Mollet del Vallès
627 77.25 Núria Bonet Pociello La Salle Bonanova Barcelona
627 77.25 Abril Moretones Pons Institut Ernest Lluch Barcelona
627 77.25 Oliver Hu Bonino Aula Escuela Europea Barcelona
627 77.25 Roger Arnella Mas Institut de Vilablareix Vilablareix
637 77.0 Aarón García Coso Sagrat Cor-Diputació Barcelona
637 77.0 Marc Vivero Puga Maristes Sants - les Corts Barcelona
637 77.0 Alberto Hueto Molina Aula Escuela Europea Barcelona
637 77.0 Alba Hidalgo Olivares Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
637 77.0 Vincent Bueno Carvajal Pare Manyanet Barcelona
637 77.0 Youssef el Yaakoubi el Mourabit Túrbula Sant Adrià de Besòs
637 77.0 Queralt Pujadas Pascual Sant Antoni de Pàdua Mataró
637 77.0 Martí Molist Costa Escorial Vic
637 77.0 Paula Codina Padilla Institut de Puig-reig Puig-reig
637 77.0 Yizhi Zhou Sant Miquel Barcelona
637 77.0 Agustí Jausàs Palmés Aula Escuela Europea Barcelona
648 76.75 Laura Torrecillas Muñoz Sec. d'Institut La Sínia Parets del Vallès
648 76.75 Alba Rosell Aranzana Sant Miquel Barcelona
648 76.75 Lucas San José Codina Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
648 76.75 Clara Ochoa Bové Institut de Tona Tona
648 76.75 Jan Farré Plaza Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
648 76.75 Judith Ruiz Daban Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
648 76.75 Ibai Checa Nogueira Hamelín-Internacional Laie Montgat
648 76.75 Carlota Ruiz Prado Aula Escuela Europea Barcelona
648 76.75 Dídac Frigola Martí Institut Baix Camp Reus
648 76.75 Víctor Avilés Hernández Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
648 76.75 Aina Lorda Jover Asunción de Nuestra Señora Barcelona
648 76.75 Cesia Pacuari Gutiérrez Institut Joan d'Àustria Barcelona
648 76.75 Rubén Gil Pizarro Valldaura Barcelona
648 76.75 Ariadna Cantó Hidalgo Institut Ermessenda de Girona Girona
648 76.75 Juan Antonio Mercado Tamayo Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
663 76.5 Laura Castelló Reñé Canigó Barcelona
663 76.5 Grace David Ogbugha Institut Sabadell Sabadell
663 76.5 Andrés Daniel Pérez Rigol Arrels Barcelona
663 76.5 Víctor Viñuales Álvarez La Salle Tarragona
663 76.5 Ariadna Espuny Bou Sagrat Cor Amposta
663 76.5 Oriol Pomés Morgades Institut El Foix Santa Margarida i els Monjos
663 76.5 Niko Rodríguez Gonzàlez Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
663 76.5 Daniel de la Cruz Gonzáles Institut Ernest Lluch Barcelona
663 76.5 Ariadna Ribas Heras IPSI Barcelona
663 76.5 Joan Pera Toral Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
663 76.5 Maxim Hamon Vila Ginebró Llinars del Vallès
663 76.5 Artur Sandoval Muntada Nou Patufet Barcelona
663 76.5 Nur Mauri Parpal Santa Anna-Eixample Barcelona
676 76.25 Ivan Montes Molina Institut Can Jofresa Terrassa
676 76.25 Pau Soler Cruz Institut Pla del Bosc Canyelles
676 76.25 Lucia Morata Casado Maristes Sants - les Corts Barcelona
676 76.25 Anna Zheng Institut Jaume Callís Vic
676 76.25 Akram Nnali el Barrak Institut Josep Brugulat Banyoles
676 76.25 Matilda Collado Tormo Institut Ernest Lluch Barcelona
676 76.25 Nerea Dominguez Cano Institució Tarragona Reus
676 76.25 Guim Galera Ester Arrels II Solsona
676 76.25 Alex Rogel Jimenez Institut Pau Vila Sabadell
676 76.25 Enric Martínez Trell Escola Pia de Terrassa Terrassa
676 76.25 Ferran Segalés Ausiró Institut Antoni Pous i Argila Manlleu
676 76.25 Eneko Vilella Maldonado Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
676 76.25 Adrià Roca Corominas El Clot Barcelona
676 76.25 Àlex Estivill Duran Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
676 76.25 Alexandra Singer Cruz Casa del Roure Barcelona
676 76.25 Bruno Zafra Serrano Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
676 76.25 Xènia Rafart Medina Arrels II Solsona
676 76.25 Brayan Sanchez Garcia Institut Collblanc La Canonja
676 76.25 Iker Soler Morales Escolàpies Figueres Figueres
676 76.25 Joan Bosch Salguero Bell-lloc del Pla Girona
676 76.25 Ferran Carpio Fusté Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
676 76.25 Luís Federico Obregón Rodríguez Maria Ward Badalona
676 76.25 Yu Hao Chen Institut Maria Espinalt Barcelona
676 76.25 Erik Mas Lavin Institut Ermengol IV Bellcaire d'Urgell
676 76.25 Ester Sort Vilar La Salle Manresa
676 76.25 Rodríguez Domínguez Santos Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
676 76.25 Joan Barberà Soler Escola Pia de Terrassa Terrassa
676 76.25 Lluc Soler Reig Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
676 76.25 Luna Gabriela Bastiao Almendra Institut Alexandre Deulofeu Figueres
676 76.25 Mireia Rodríguez Martínez Mestral Sant Feliu de Llobregat
676 76.25 Sergi Hurtado Alcoba Maristes Champagnat Badalona
676 76.25 Marina Macias Jané Sant Domènec Savio Badalona
676 76.25 Juan Manuel González Buitrago Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
676 76.25 Lluc Cullell Vila Institut Manuel Blancafort La Garriga
676 76.25 Nef Vázquez Sergi Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
676 76.25 Diego Bantzhaff Escolar Institut Cendrassos Figueres
676 76.25 Miquel Ortega Pérez Claret Barcelona
676 76.25 Max Alvarez Achalandabaso Institut Marius Torres Lleida
676 76.25 Abril Carnicé Biosca La Salle Mollerussa
676 76.25 Oriol Falgueras del Castillo Meritxell Mataró
676 76.25 Alexander Mihaylov Blanco Institut Joan Oró Lleida
717 76.0 Neus Villanueva Pedrosa Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
717 76.0 Clara Martorell García Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
717 76.0 Gael Martí Hutinel Bosch Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
717 76.0 Luz Belén López Martín Institut Joan Brossa Barcelona
717 76.0 Marc Sumoy Pluvinet Institut L'Alzina Barcelona
717 76.0 Jordi Wang Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
717 76.0 Daniela Martín Beniro Prats de la Carrera Palafrugell
717 76.0 Maria Obiol Bernadàs Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
717 76.0 Maria Armengol Ruiz Institució Tarragona Reus
717 76.0 Ino Sánchez Morales IESA Institut del Teatre Barcelona
717 76.0 Júlia Güell Ventura Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
717 76.0 Jan Boneu García Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
717 76.0 Sergi Pagès Hendriks Vedruna Palamós
717 76.0 Oriol Corrons López La Salle Manresa
717 76.0 Jan Fernández Mármol Institut El Joncar Barcelona
717 76.0 Unai Travesedo Garcia Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
717 76.0 Anna Colomé Torrent Institut Vall de Llémena Sant Gregori
717 76.0 Vasilisa Yusupova Sant Jordi Fornells de la Selva
735 75.75 Albert Martin Uró Escorial Vic
735 75.75 Roger Capdevila Rofes Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
735 75.75 Raul Rivera Ruiz Institut Escola Vila-romà Palamós
735 75.75 Ona González Montserrat La Salle Reus
735 75.75 Maria Hernandez Bosch Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
735 75.75 Ismael Kourdi Toufali Institut de Gurb Gurb
735 75.75 Roc Romero Bonet Institut Quatre Cantons Barcelona
735 75.75 Dana Thomas Simó Aula Escuela Europea Barcelona
735 75.75 Héctor Sastre Caselles Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
735 75.75 Àlex Ros Chaves Mater Salvatoris Lleida
735 75.75 Iván Paez Díaz Mare de Déu dels Dolors Sant Boi de Llobregat
735 75.75 Guillem Navarro Picazo Jesús, Maria i Josep Barcelona
747 75.5 Marc Tarrago Plaza Institut Llobregat Sallent
747 75.5 Jordi Domínguez Pascual Claret Barcelona
747 75.5 Adam Fernàndez Field Escola Pia Balmes Barcelona
747 75.5 Abril Jiménez Gutiérrez Institut J.V. Foix Rubí
747 75.5 Arnau Isern Beltran Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
747 75.5 Sandro Celemín Domènech Institut Gelida Gelida
747 75.5 Bernat Roquet Pacreu Santa Anna-Eixample Barcelona
747 75.5 Dídac Pujol Roger La Salle Manlleu Manlleu
747 75.5 Laia Esqué Capell Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
747 75.5 Paula Fuentes Richart Institut d'Alella Alella
757 75.25 Pau Asgleyas Solà Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
757 75.25 Dario Torres Pedraza Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
757 75.25 Aleksandr Yusupov Sant Jordi Fornells de la Selva
757 75.25 Noelia Rascón Blanquez Institut El Palau Sant Andreu de la Barca
757 75.25 Martí Vargas Guinovart La Presentació Reus
757 75.25 Marcos Tejada Muñoz Institut Aiguaviva Mollet del Vallès
757 75.25 Romek Garcia Garus Sant Gregori Barcelona
757 75.25 Pablo Suárez Hernández Institut Polinyà Polinyà
757 75.25 Martí Matas Jorro Institut Teresa Pàmies Barcelona
757 75.25 Institut-Escola Guillem de Balsareny Balsareny
757 75.25 Baltasar Fontecha Calvet Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
757 75.25 Eire Tapia Viaño Institut Can Jofresa Terrassa
757 75.25 Maria Requena Llop, Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
757 75.25 Victoria de Carlos García Abat Oliba Loreto Barcelona
757 75.25 Max Gesse Garcia Avenç Sant Cugat del Vallès
772 75.0 Roger Bagot Domínguez Sec. d'Institut El Bruc Riells i Viabrea
772 75.0 Mar Frances Wolley Verdeny Institut Hug Roger III Sort
772 75.0 Elías Sarsam Depont Abat Oliba Loreto Barcelona
772 75.0 Anna Castells Maeso Escola Pia de Sabadell Sabadell
772 75.0 Daniel Pujadas Carrillo Casa del Roure Barcelona
772 75.0 Rafael Nicholas Nairn Institut Joan Oró Lleida
772 75.0 Pol Anthony Ripalda Abril Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
772 75.0 Hugo Aloulou Raposo Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
772 75.0 Zhen Yu Zhu Institut Ramon de la Torre Torredembarra
772 75.0 Francis Moreno Moreno La Salle Manresa
772 75.0 Adrià Bonillo Laso Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
772 75.0 Joana Ferrer Maestro Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
772 75.0 Eric Toran Vázquez Escola Pia de Mataró Mataró
772 75.0 Janna Boix Prats La Presentació Reus
772 75.0 Yi Lei Xu Pineda L'Hospitalet de Llobregat
772 75.0 Jana Grain el Hssini Institut Montsoriu Arbúcies
772 75.0 Aroa Martinez Martinez Institut La Sagrera Sant Andreu Barcelona
772 75.0 Nicolás Bervel Otero Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
772 75.0 Mariona Sanahuja de la Torre Institut d'Auro Santpedor
772 75.0 Bernat Martín Roqué Institut Teresa Pàmies Barcelona
772 75.0 Roger Casellas Puig Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
772 75.0 Míriam Tello Sánchez-carrión Avenç Sant Cugat del Vallès
772 75.0 Ricard Capella Urpi El Carme Sabadell
772 75.0 Malena Vázquez Sanguinetti Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
772 75.0 Daniel Claudiu Manea Onica Mare de Déu del Carme Tarragona
772 75.0 Emma Rubio Soriano Llor Sant Boi de Llobregat
772 75.0 Lucia Carod Ullrichova Institut de Deltebre Deltebre
772 75.0 Teo Palau Cuní IPSI Barcelona
772 75.0 Gerard Torres Cervera Institut La Sedeta Barcelona
772 75.0 Jandro Linber León Salvador Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
772 75.0 Óscar de la Fuente Alonso Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
772 75.0 Jordi Solé Graus Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
772 75.0 Daniel Russo Raris Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
805 74.75 Manel Enrique Vera Pelegrin Institut Olivar Gran Figueres
805 74.75 Sara Giménez Llano Institut Salas i Xandri Sant Quirze del Vallès
805 74.75 Nel Petitfaux Sánchez Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
805 74.75 Zhen Martínez Fernández Institut Moianès Moià
805 74.75 Isaac Téllez Soto Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
805 74.75 Pablo Salgado Lorenzo Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
805 74.75 Charlotte de Cock Gutiérrez Súnion Barcelona
805 74.75 Guillem Cabrera Pozo Sant Antoni de Pàdua Mataró
805 74.75 Ayoub Errehouny Azzouggagh Institut Escola Rec Comtal Barcelona
805 74.75 Martí Marin Jiménez Petit Estel - La Nova Terrassa
805 74.75 Arnau Caldas Rubio Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
805 74.75 Denis García Ruz Institut Vil·la Romana La Garriga
805 74.75 Xavier Grau Cid Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
805 74.75 Manuela Sebastià Rosado Institut Ernest Lluch Barcelona
805 74.75 Greta Jiménez Bertran Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
805 74.75 Guillermo Amén Serrano Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
805 74.75 Jan Martínez Salvador Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
822 74.5 Arnau Vall Vila Institut de Vilablareix Vilablareix
822 74.5 Anna Miñarro Ballester Montseny-Poblenou Barcelona
822 74.5 Lluc Hereu Costa Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
822 74.5 Alba Rodríguez Masdeu Sec. d'Institut Tiana Tiana
822 74.5 Aina González Prieto Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
822 74.5 Alara Auladell Sener Institut Montsoriu Arbúcies
822 74.5 Mar Naya Peralta Aula Escuela Europea Barcelona
822 74.5 Eric Cuadrado Periche Escola Pia de Sabadell Sabadell
822 74.5 Claudia Garriga Carreras Casa del Roure Barcelona
822 74.5 Yikai Qiu Institut Damià Campeny Mataró
822 74.5 Casaus Bandera Álvaro Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
822 74.5 Martí Boix López Institut Castell d'Estela Amer
822 74.5 Joel Thompson de Paz Sant Josep Sant Boi de Llobregat
822 74.5 Lluc Coderch Vicente Institut Narcís Monturiol Figueres
822 74.5 Èric Segura Ceballos Mare de Déu de la Salut Sabadell
822 74.5 Marc Maza Sánchez Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
822 74.5 José Cid Castañeda Casa del Roure Barcelona
839 74.25 Elias Santagostino Petrina Cano Institut El Sui Cardedeu
839 74.25 David Pons Carbonell Institut El Joncar Barcelona
839 74.25 Campos Cerro Carla Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
839 74.25 Leire Fernández González Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
839 74.25 David Baurier Gómez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
839 74.25 Pau Simó Kapanadze Escorial Vic
839 74.25 Jordi París Solé Vedruna Balaguer Balaguer
839 74.25 Eloi Satorre Llopis Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
839 74.25 Josep Fernàndez Galofré Institut Narcís Oller Valls
839 74.25 Carlos Sánchez Martínez Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
839 74.25 Guillem Clua Novell Institut Torrevicens Lleida
839 74.25 Natalia Ferré Torrero Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
839 74.25 Dèlia de Gispert Mestres Súnion Barcelona
839 74.25 Jana Torrente Ros, Institut Manuel de Montsuar Lleida
839 74.25 Jingrui Chen Escolàpies Figueres Figueres
839 74.25 Biel Balsera Pequera Institut Montserrat Roig Barcelona
839 74.25 Raúl Guardiola Mateo Institut Escola Tres Fonts de les Corts Barcelona
856 74.0 Albert López Pons Institut Maremar El Masnou
856 74.0 Alba Esplugas Llempén Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
856 74.0 Laia Ballester Llagostera Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
856 74.0 Sofía Valdés Pereiro Institut Premià de Mar Premià de Mar
856 74.0 Àngel Galindo Navarro Institut Vilafranca 2 Vilafranca del Penedès
856 74.0 Laia Palasí Pallarès Nou Patufet Barcelona
856 74.0 Bruno Truan Di Pietro La Salle Bonanova Barcelona
856 74.0 Baruc Blasco Julià Institut El Cairat Esparreguera
856 74.0 Younes Lazbar Housni Institut Jaume Callís Vic
856 74.0 Mireia Aires Prieto Pineda L'Hospitalet de Llobregat
856 74.0 Jan Monter Ballarín Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
856 74.0 Joan Mayoral Ureña Anoia Igualada
856 74.0 Àlex Almiñana Costa Providencia del Corazón de Jesús Barcelona
856 74.0 Joan Calvet Poch L'Avet Roig Sant Celoni
856 74.0 Marc Amat Calva Sec. d'Institut Cardener Sant Joan de Vilatorrada
856 74.0 Luísa Canteros Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
856 74.0 Pau Marcet Polo Maristes Sants - les Corts Barcelona
856 74.0 Claudia Pérez Aguilar Institut El Cairat Esparreguera
856 74.0 Neus Martí Flaquer Escola Pia de Calella Calella
875 73.75 Aasis Sapkota Institut Montserrat Roig Barcelona
875 73.75 Diego Arangüena Garanto Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
875 73.75 Lola Salvador Fluxá Súnion Barcelona
875 73.75 Arnau Acín Martín Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
875 73.75 Lara Caballero Rodríguez Sant Josep Sant Boi de Llobregat
875 73.75 Valentín Manchado Fernández Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
875 73.75 Pere Bachs Álvarez Institut Alexandre Satorras Mataró
875 73.75 Manel Rodríguez Serrat Sant Jordi Fornells de la Selva
875 73.75 Pau Ybarra Gascón Claret Barcelona
875 73.75 Lucas Domingo Soriano Institut Ernest Lluch Barcelona
875 73.75 Mario Silva Iglesias Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
875 73.75 Hugo Delgado Capilla Sagrat Cor-Diputació Barcelona
875 73.75 Héctor Gómez Maldonado Virolai Molins de Rei
875 73.75 Tana Patrick Scott Moore Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
875 73.75 Cinta Solà Fusté Sagrada Família Tortosa
875 73.75 Marçal Feliu Tort Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
875 73.75 Àngel Ossés Falgàs Institut Narcís Monturiol Figueres
875 73.75 Pol Beltrán Sáiz Sant Pau Apòstol Tarragona
875 73.75 Sara Blanco Barris Institut Montilivi Girona
875 73.75 Oscar Marzá Rosciano Institució Tarragona Reus
875 73.75 Pau Jimenez Campàs Institut Thalassa Montgat
875 73.75 Joan Guitart García Institut de Viladecavalls Viladecavalls
875 73.75 Abril Sagré Cabot Hamelín-Internacional Laie Montgat
875 73.75 Ainhoa Martínez Peralta Valldaura Barcelona
875 73.75 Islam Hadidi Kessaci La Salle Mollerussa
875 73.75 Hug Montserrat Roca Escola Pia de Mataró Mataró
875 73.75 Clara Blas Zaragoza Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
875 73.75 Marcel Espallargas Viladrich Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
875 73.75 Pere Matas Cantos Institut Montserrat Barcelona
875 73.75 Xavi Robert Rodriguez Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
875 73.75 Naiara Medina Marín Institut de Badia del Vallès Badia del Vallès
875 73.75 Pau de Gea Hohenhorst Pare Manyanet Barcelona
875 73.75 Pau Guerrero Rico Institut Joan Mercader Igualada
908 73.5 Roc Calvo Alabem Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
908 73.5 Oriol Sociats Noguera Institut L'Alt Berguedà Bagà
908 73.5 Marc Alavedra Roca El Carme Sabadell
908 73.5 Eric Loma Scufesis Institut de Cervelló Cervelló
908 73.5 David Janoher Alberola Vedruna Palamós
908 73.5 Aleix Parareda González Institut Miquel Martí i Pol Roda de Ter
908 73.5 Èlia Descals Llobera Institut d'Auro Santpedor
908 73.5 Judit Corchero Macarrilla Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
908 73.5 Alba Barroso Sánchez Sec. d'Institut Begues Begues
908 73.5 Bernat Rue Pont Institut S'Agulla Blanes
908 73.5 Daria Fladung Roca Barcelona
908 73.5 Gabriel Andrei Institut El Pedró L'Escala
908 73.5 Jordi Poch Turu Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
908 73.5 Alba Torres Rebollo Institut Esteve Terradas i Illa Cornellà de Llobregat
908 73.5 Sara Compte Segura Institut Josep Brugulat Banyoles
908 73.5 Pau Barcia Capseta Jesús, Maria i Josep Barcelona
908 73.5 Adrià Soler Ortega La Salle Reus
908 73.5 Jofre Escur Bacardit Thau Sant Cugat del Vallès
908 73.5 Max Lagunilla Abasolo Sagrada Família-Horta Barcelona
908 73.5 William Vallejo Barberà Sagrada Família Tortosa
928 73.25 Dana Palop Cárdenas Institut J.V. Foix Rubí
928 73.25 Clara Sunyer Capdevila Institut Sant Ramon Cardona
928 73.25 Joel Dumanjó Puigmal Institut Alexandre Deulofeu Figueres
928 73.25 Biel Gil de la Villa Sec. d'Institut Begues Begues
928 73.25 Aritz Martínez Castro Institut Escola Tres Fonts de les Corts Barcelona
928 73.25 Daniel Pintor Serrano Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
928 73.25 Berta Casbas Ferrerós Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
928 73.25 Paula Monés Aliguer FEDAC-Vic Vic
928 73.25 Èric Cuende González Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
928 73.25 Joan Casanovas Campos Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
938 73.0 Andrea Báscones Rejas Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
938 73.0 Martí Cases Herranz Institut Narcís Oller Valls
938 73.0 Jordi Pérez Torra La Salle Manresa
938 73.0 Oscar García Panadero Institut Dr. Puigvert Barcelona
938 73.0 Gerard Palau Pou Arrels Barcelona
938 73.0 Jana Giralt Casalprim Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
938 73.0 Oriol Cortés Tena Empordà-San José Roses
938 73.0 Laia Ferrer Corachán Llor Sant Boi de Llobregat
938 73.0 Robert Mas Sunyer Institut Vall de Llémena Sant Gregori
938 73.0 Ada Lentini Amoros Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
938 73.0 Joan Almela Fernández de Losada Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
938 73.0 Anastasiya Tatarina Tatarina Institut Dertosa Tortosa
938 73.0 Lucas Navarro Robert Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
938 73.0 Marc Jurca Szabo Vedruna Palamós
938 73.0 Carla Villafáfila Moyà Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
938 73.0 Jordina Coll Escoda Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
938 73.0 Alba Rubio Alonso Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
955 72.75 Vasilii Kovalko Sagrado Corazón Barcelona
955 72.75 Isona Pastor Raurich Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
955 72.75 Javier Marín Martínez Valldaura Barcelona
955 72.75 Marc Comas Cos Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
955 72.75 Marta Mercè Botey Medina Arrels Barcelona
955 72.75 Eduard Saballs Ganigué Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
955 72.75 Roc Puig Codina Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
955 72.75 Lorena Moran Choy Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
955 72.75 Sofia Rodríguez Ferenciova Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
955 72.75 Gerard Macià Peris Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
955 72.75 Ethan Llamas Lorente Institut Aiguaviva Mollet del Vallès
955 72.75 Hugo Horro Soto Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
955 72.75 Albert Arroyo Agudo Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
955 72.75 Alejandro Jurado Torres Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
955 72.75 Cesc Badia Salla Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
955 72.75 Marta Castillejo Castillo La Vall BELLATERRA
955 72.75 Cèlia Zamanillo Castro de la Peña Barcelona
972 72.5 Laia Romero Soler Institut Alexandre Deulofeu Figueres
972 72.5 Kevin Chen Hamelín-Internacional Laie Montgat
972 72.5 Joan Griera Fontanet Institut Banús Cerdanyola del Vallès
972 72.5 Mohamed Zoughi Diocesana Navàs
972 72.5 Aitana Vidal Sánchez La Vall BELLATERRA
972 72.5 Leonardo Alsina Pérez Escola Pia de Mataró Mataró
972 72.5 Júlia Espadas Bolet Institut Escola Vall de Lord Sant Llorenç de Morunys
972 72.5 Diego Muñoz Campoverde Institut Joan Brossa Barcelona
972 72.5 Daniel García Marrupe FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
972 72.5 Luis Garcia Peirats Sagrada Família Tortosa
972 72.5 Pablo Solano Ugarte Institució Tarragona Reus
972 72.5 Jana Parada Casas Les Alzines Girona
972 72.5 Óscar Montes García Pare Enric d'Ossó L'Hospitalet de Llobregat
972 72.5 Sofía Castro Vallecillos Verge del Roser Vallirana
972 72.5 Josep Sánchez Pedrós Institut La Segarra Cervera
972 72.5 Iu Llàcer Arribas Institut Jaume Balmes Barcelona
972 72.5 Elena Ezpeleta Bofill Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
972 72.5 Ivet Sans Rubio, Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
972 72.5 Izan González Muñoz Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
972 72.5 Ivet Subirats Pulido IPSI Barcelona
972 72.5 Paolo Giralt Balestero Virolai Barcelona
972 72.5 Joel Boqué Girón Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
972 72.5 Gerard Caravanas Orza Elisabeth Salou
972 72.5 Maria Bages Soldevila Sant Miquel dels Sants Vic
972 72.5 Núria Fernández Cubí Institut Cirviànum de Torelló Torelló
972 72.5 Gabriel Bomyer Isac Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
972 72.5 Natali Barbakadze Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
972 72.5 Sílvia Vivancos Rodríguez Arrels Barcelona
972 72.5 Ye Miau Zhu Institut Joan Brossa Barcelona
972 72.5 Roc Mussach Roca Institut Jaume Balmes Barcelona
972 72.5 Xavier Barba Ribas Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
972 72.5 Aleix Cusí Guillaumes Institut Peralada Peralada
972 72.5 Greace Romero Oñate Institut Pedralbes Barcelona
972 72.5 Edurne Gil Pedrosa Santa Teresa de Jesús Tarragona
972 72.5 Diego Monasterios Di Rusio Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
972 72.5 Ares Barquero Cano Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
972 72.5 Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
972 72.5 Marc Walters Alves La Salle Girona
972 72.5 Ona Bosch Margalef IESA Institut del Teatre Barcelona
972 72.5 Clayrry Joice Balmaseda Sarili Mare de Déu del Roser Barcelona
972 72.5 Laura Masot Burgos Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
972 72.5 Eric Febas Shadrina Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
1014 72.25 Carlos Rodrigo Uscamayta Cueto Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
1014 72.25 Roc Figarola Almirall Institut Ermessenda de Girona Girona
1014 72.25 Adrià Aguilera Carrasco Institut Gallecs Mollet del Vallès
1014 72.25 David Mejías Sanz El Clot Barcelona
1014 72.25 Emma Roberto Brunel Institut Joan Puig i Ferreter La Selva del Camp
1014 72.25 Laia Alsina Lobo Institut La Sureda Palafrugell
1014 72.25 David Berruezo Ruvira Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1014 72.25 Eric Caso Amo Hamelín-Internacional Laie Montgat
1014 72.25 Emma Poater Puig Sant Jordi Fornells de la Selva
1014 72.25 Matvii (mateo) Smiekhov Hamelín-Internacional Laie Montgat
1014 72.25 Oscar Alos Cuadrado Sagrada Família-Horta Barcelona
1014 72.25 Pol Benítez Ferrater Verge del Roser Vallirana
1014 72.25 Isolda Masllopart Genescà Escola Pia d'Olot Olot
1014 72.25 Robert Pérez Batista Aula Escuela Europea Barcelona
1014 72.25 Bernat Oller Folch Institut Laia l'Arquera Mataró
1014 72.25 Noah Maseras Lòpez Institut El Sui Cardedeu
1014 72.25 María Díaz Baldellou Canigó Barcelona
1014 72.25 Kai Parés Sudou Institut Maremar El Masnou
1014 72.25 Fran de la Torre Fernández Institut Sabadell Sabadell
1014 72.25 Paula Amblàs Fernández El Roser Sant Julià de Vilatorta
1014 72.25 Guillermo Solà-sert Alvarez Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
1014 72.25 Pol Tarradas de la Corte Montseny-Poblenou Barcelona
1014 72.25 Iván Luís González Pujol Institut Gaudí Reus
1014 72.25 Víctor Lama Rodríguez Jesús Maria Sant Andreu Barcelona
1038 72.0 Eric Lladó Massó Institut Montserrat Roig Barcelona
1038 72.0 Roger Franch Segura Institut Ramon Berenguer IV Cambrils
1038 72.0 Joel Garcia Loste Institut Montilivi Girona
1038 72.0 Adrià Callejas Jorge Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
1038 72.0 Nil Mata Solé Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
1038 72.0 Fiona Martí Rubirola Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
1038 72.0 Arnau Boadas Valiente Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
1038 72.0 Marc Rubiales Herranz FEDAC-Cerdanyola Cerdanyola del Vallès
1038 72.0 Ainara Ruiz García Claret Barcelona
1038 72.0 Ignacio González Santacana Casa del Roure Barcelona
1038 72.0 Ignacio Berzosa García La Salle Bonanova Barcelona
1038 72.0 Alba Mateos Efthimiou Institut El Joncar Barcelona
1038 72.0 Hugo Guillén Pérez Sant Josep Sant Boi de Llobregat
1038 72.0 Marc Peñato Hernandez Asunción de Nuestra Señora Barcelona
1052 71.75 Iol Rosés Gutierrez Institut Montsoriu Arbúcies
1052 71.75 Maria Mosoll Subirós Brianxa Tordera
1052 71.75 Sílvia Serra Rey Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
1052 71.75 Xavi Garcia Ferré Institut Narcís Oller Valls
1052 71.75 Oriol Marrón Rosa Montseny-Poblenou Barcelona
1052 71.75 Manel Cazorla Torres Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
1052 71.75 Aina Pujol Aguilera Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
1052 71.75 Roger Sales Sebastià Institut Montserrat Barcelona
1052 71.75 Otger Ramos Villena Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
1052 71.75 Martina Camps Pintó Anoia Igualada
1052 71.75 Carles Pararols Menció Institut Ermessenda de Girona Girona
1052 71.75 Pol García Roig Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
1052 71.75 Lluc Mañosas Gutiérrez Sec. d'Institut Begues Begues
1052 71.75 Jordi Pegueroles Jiménez Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1052 71.75 Àlex Guerrero Peregrina Jesús Maria Badalona
1067 71.5 Miguel Gascueña Pino Empordà-San José Roses
1067 71.5 Marco Ballerini Monleón Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
1067 71.5 Laia Mestres Vizcaino Mare de Déu del Carme Tarragona
1067 71.5 Marc Villena Salvà Institut Escola Vila-romà Palamós
1067 71.5 Lluc Vallvé Fortuny EIC Salou
1067 71.5 Gal·la Alemany Querol Súnion Barcelona
1067 71.5 Mara Aguila Arribas Institut de Vilablareix Vilablareix
1067 71.5 Estel Sanchez Miquel Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
1067 71.5 Pol Candeas Hernández Sec. d'Institut Bisaura Sant Quirze de Besora
1067 71.5 Ivan Mula Benítez Institut Gelida Gelida
1067 71.5 Adela Moreno Padrosa Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1067 71.5 David Pariente Ortiz Fuster Santa Coloma de Gramenet
1067 71.5 Lluc Cebrià Sala Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
1067 71.5 Julia Hayward Aula Escuela Europea Barcelona
1067 71.5 Sònia Escuer Rufach Institut Almatà Balaguer
1067 71.5 Ramon David Cucurull Castillo Institut Narcís Oller Valls
1067 71.5 Isak García González Escolàpies El Masnou El Masnou
1067 71.5 Susanna Valiente Dalmases Institut Escola Vall de Lord Sant Llorenç de Morunys
1085 71.25 Khijakadze Gelkhviidze Gela Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
1085 71.25 Eduard Vilarrubias Esteve Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
1085 71.25 Teo Fernández Tubilleja Institut de Celrà Celrà
1085 71.25 Sergio Rodríguez Sánchez Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
1085 71.25 Norhan Boubaouch El Pilar Premià de Mar
1085 71.25 Carlota Corominas Osarte Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1085 71.25 Bruna Cabellos Badia Institut Poeta Maragall Barcelona
1085 71.25 Marc García Carreras Institut Cendrassos Figueres
1085 71.25 Pau Villarroya Valverde Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
1085 71.25 Victor Pich-aguilera Parellada Viaró Sant Cugat del Vallès
1085 71.25 Aleix Konkolowicz Pereira Sec. d'Institut La Sínia Parets del Vallès
1085 71.25 Martina Mestre Miñana Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
1085 71.25 Oriol Osuna Puig Institut Guillem de Berguedà Berga
1085 71.25 Laura Junyent Avila Institut d'Auro Santpedor
1085 71.25 Ivan Cibiriain Barragan Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
1085 71.25 Haoyu Shan Frangoal Castelldefels
1085 71.25 Nora En Namry Roig Institut Montsoriu Arbúcies
1085 71.25 Nicolás Garnica Vilarrubias Abat Oliba Loreto Barcelona
1085 71.25 Andrea Georgieva Tochkova El Clot Barcelona
1085 71.25 Joan Espinoza Cardenas Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1085 71.25 Arnau Salinas Ginés Institut Gelida Gelida
1085 71.25 Martí Merino Porté Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
1085 71.25 Ricard Caparrós Català La Salle Reus
1085 71.25 Amàlia Manrique Melkonyan Avenç Sant Cugat del Vallès
1085 71.25 Mario Pasadas Alarcon Josep Tous Barcelona
1085 71.25 Paula Silva Rubio Pare Manyanet Barcelona
1085 71.25 Nahia Piquero Seguín Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
1085 71.25 Eduard Cambra Montaner Sant Gregori Barcelona
1085 71.25 Aina Conill Renart Institut Manuel Blancafort La Garriga
1085 71.25 Marc Monlleó Méndez Sant Pau Apòstol Tarragona
1085 71.25 Nil Fernández Camara Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
1085 71.25 David Fernández Cabrero Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
1085 71.25 Gael Gassiot Cazalla Institut Escola ARTS Barcelona
1085 71.25 Cristian Montero Roig Sagrada Família Lleida
1085 71.25 Pepe Zamora Clemente Abat Oliba Loreto Barcelona
1085 71.25 Iago González Pros Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1085 71.25 Àlex Valero López Escorial Vic
1085 71.25 Daniela Motta Díaz Institut Quatre Cantons Barcelona
1085 71.25 Arnau Piñol Lineros Institut Castellbisbal Castellbisbal
1085 71.25 Cesc Boloix Sauca Institut Teresa Pàmies Barcelona
1085 71.25 Emma Burgos Oliver Roca Barcelona
1085 71.25 Montse Andrade Torrico Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
1085 71.25 Paula Ballester Muntal Institut Carles Vallbona Granollers
1085 71.25 Pere Alesina Jo El Clot Barcelona
1085 71.25 Aaron Sebastian Gorena Flores Institut Escola Coves d'en Cimany Barcelona
1085 71.25 Elsa Domínguez Gómez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
1085 71.25 Neus Moreno Ferré Institut Narcís Oller Valls
1085 71.25 Berta Ortiz Curto Ortiz Curto Institut Roquetes Roquetes
1085 71.25 Erik Sierra Serrano Els Arcs Barcelona
1134 71.0 Marc Bachero Revert Palcam Barcelona
1134 71.0 Alejandro Soler Collado Aula Escuela Europea Barcelona
1134 71.0 Àlex Torrecillas Estevez Institut de Tremp Tremp
1134 71.0 Liliane Igodt Alvarez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1134 71.0 Daniel Zamora Moreno Institut Banús Cerdanyola del Vallès
1134 71.0 Pol Ranchal Carretero, Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
1134 71.0 Eric Vilches Sánchez Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
1134 71.0 Alexandra Blank Kleiner Europa Sant Cugat del Vallès
1134 71.0 Joan Costa Puig Aula Escuela Europea Barcelona
1134 71.0 Luka Maiorov Institut El Joncar Barcelona
1134 71.0 Nicolás Zabalía Torrents Aula Escuela Europea Barcelona
1134 71.0 Laia Coral Herrera Institut Escola Tres Fonts de les Corts Barcelona
1134 71.0 Martina Garcia Laborda Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
1134 71.0 Clàudia Pladevall Vizcaino El Roser Sant Julià de Vilatorta
1134 71.0 Laia López Santacana Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1134 71.0 Lucía Clifton Santos Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
1134 71.0 Oussama Rahhali Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1134 71.0 Marta Masferrer Martínez Escolàpies El Masnou El Masnou
1134 71.0 Lola Alvaro Yoldi Maristes Sants - les Corts Barcelona
1134 71.0 Adriana Mitjavila Johansson Aula Escuela Europea Barcelona
1134 71.0 Guillem Acedo Luna Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
1134 71.0 Oriol Xarpell Manuel Institut Lluís de Peguera Manresa
1134 71.0 David Bretones Torras Institut de Terrassa Terrassa
1134 71.0 Nil Becerra Abadías Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
1134 71.0 Kesia Soyer Institut Julio Antonio Móra d'Ebre
1134 71.0 Xènia Gallego Duran Puigcerver Reus
1160 70.75 Martí Llorca Valentí Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
1160 70.75 Maria Díez Macià Sant Jordi Fornells de la Selva
1160 70.75 Laia Masjuan Torruella Ginebró Llinars del Vallès
1160 70.75 Paula Soca Mendoza Nen Jesús de Praga Badalona
1160 70.75 Yassir el Bardouni el Mekharchef Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
1160 70.75 Anas Boujama Boujmira Institut Apel·les Mestres L'Hospitalet de Llobregat
1160 70.75 Júlia Torrell Bel Claret Barcelona
1160 70.75 Josep Tràfach Badosa Institut Vall de Llémena Sant Gregori
1160 70.75 Joel Resina Pérez Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
1160 70.75 Maikel Luís Pimbomaza Zambrano Institut Cendrassos Figueres
1160 70.75 Martí Romagosa Bueno, Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
1160 70.75 Àlex Pérez Martínez Institució Tarragona Reus
1160 70.75 Edgar Monllaó Mauri Institut Escola El Temple Tortosa
1160 70.75 Marcos Canela Julià Viaró Sant Cugat del Vallès
1160 70.75 Joana Portet Alboquers Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
1160 70.75 Jorge Pérez Lozano Institut Can Planas Barberà del Vallès
1160 70.75 Fanshu Sun Institut Joan d'Àustria Barcelona
1177 70.5 Arnau Balañà Albet Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
1177 70.5 Brayans Saldaña Taipe Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
1177 70.5 Ania Aragón Ramos Pare Manyanet Barcelona
1177 70.5 Isabel Saiz Sanz Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
1177 70.5 Adrià Sangés Pradas Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
1177 70.5 Judith Muixí Canals Povill Olesa de Montserrat
1177 70.5 Joana Marcos Sabaté Institut Escola ARTS Barcelona
1177 70.5 Mateu Borrell Roqueta Viaró Sant Cugat del Vallès
1177 70.5 Marina Valero López Institut Esteve Terradas i Illa Cornellà de Llobregat
1177 70.5 Albert Balcells Ortiz Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
1177 70.5 Júlia González Ventura Ramar 2 Sabadell
1177 70.5 Roberto Badia Gonzalez Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
1177 70.5 Enya Argemí Rius Guixot Sabadell
1177 70.5 Celia Balbás Trilla Bergantí El Masnou
1177 70.5 Institut Pedraforca L'Hospitalet de Llobregat
1177 70.5 Leire Chacón Vico Institut Castellbisbal Castellbisbal
1177 70.5 Bóreas Bayarri Donato Institut Vall de Llémena Sant Gregori
1177 70.5 Felipe Vivot Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
1177 70.5 Nora Clemente Marco Sant Lluís Barcelona
1177 70.5 Daniel Arellano Rincón Institut Thalassa Montgat
1177 70.5 Hèctor Bermejo Baños Sec. d'Institut Begues Begues
1198 70.25 Jan Lacroizette Leiva Institut Valldemossa Barcelona
1198 70.25 Ivan Jiménez Piñero Institut Sarrià de Ter Sarrià de Ter
1198 70.25 Alejandra Brugarolas Martínez La Vall BELLATERRA
1198 70.25 Mar Villalonga Alzuria Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
1198 70.25 Pablo Martíenz-sandoval Carqueijeda Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
1198 70.25 Marc Morell Plans Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
1198 70.25 Lluc Fisas Pons Institut Montserrat Barcelona
1198 70.25 Martí Torres Milà Escola Montagut Vilafranca del Penedès
1198 70.25 Erik Barneo Sánchez Institut Illa de Rodes Roses
1198 70.25 Ciro Civit Oroz Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
1208 70.0 Run Kai Zhang Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
1208 70.0 Cristian Marius Manea Onica Mare de Déu del Carme Tarragona
1208 70.0 Marc Minguell Canosa Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
1208 70.0 Ivet Fontbona Mateu La Salle Girona
1208 70.0 Álex Fernández Morales Sagrada Família-Horta Barcelona
1208 70.0 Eloi Jiménez Mesas Institut Cal Gravat Manresa
1208 70.0 Lluc Garín Enrich Verge del Roser Vallirana
1208 70.0 Gerard Pena Caravaca Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
1208 70.0 Brayan de Freitas Melo Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
1208 70.0 Marc Pahissa Dagà Virolai Molins de Rei
1208 70.0 Oriol Dolcet Freixanet Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
1208 70.0 Christian Franco López Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
1208 70.0 Alícia de Ros Navarro Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
1208 70.0 Dayana García Navarro Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
1208 70.0 Mar Cabré Garcia Institut Gaudí Reus
1208 70.0 Iván Guerrero Falcó Institut Can Jofresa Terrassa
1208 70.0 Martina Ricós Massaneda Sant Gregori Barcelona
1208 70.0 Jan Olle Cano Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
1208 70.0 Arcadi Passola X Institut Puig Cargol Calonge
1208 70.0 Mario Martínez del Rey Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
1208 70.0 Daniela Pérez Hernández Palcam Barcelona
1208 70.0 Samuel Bautista Beiro Institut de Pallejà Pallejà
1208 70.0 Cristina Alemany Gañil Institut Olivar Gran Figueres
1208 70.0 Adrián Fernández Monge Institut Polinyà Polinyà
1208 70.0 Adam el Fatihi Aalem Institut El Foix Santa Margarida i els Monjos
1208 70.0 Lucía García Polonio Roca Barcelona
1208 70.0 Marco Altable González Institut Escola Montagut Santa Susanna
1208 70.0 Biel García Altés Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
1208 70.0 Santi Cañas Martínez Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1208 70.0 Joana Beneyto Bertran La Vall BELLATERRA
1208 70.0 Sergio Carpio Moreno Sec. d'Institut Tiana Tiana
1208 70.0 Laura Guiral Requena IPSI Barcelona
1208 70.0 Aniol Dilmé Vilà Institut Josep Brugulat Banyoles
1208 70.0 Amanda Segura Lozada IESA Institut del Teatre Barcelona
1208 70.0 Xavi Martínez García Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
1208 70.0 Adrià Sánchez Mínguez Asunción de Nuestra Señora Barcelona
1208 70.0 Mariam Nejar Guedda Institut Ermessenda de Girona Girona
1208 70.0 Víctor Villanueva Farré Institut Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
1208 70.0 Clara Montserrat Sorokina Sant Jordi Fornells de la Selva
1208 70.0 Laia Llobet Faus Institut Font del Ferro Palafolls
1208 70.0 Roc Pujol Buxó Institut La Garrotxa Olot
1208 70.0 Jan Agustín Cabezas Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
1208 70.0 Miquel García Camponovo Institut Premià de Mar Premià de Mar
1208 70.0 Mikel Fernández Markula Sant Miquel Barcelona
1208 70.0 Asier Moya Alonso Institut de Terrassa Terrassa
1208 70.0 Laila Chakir Institut Montsoriu Arbúcies
1208 70.0 Neus Crumols Casas Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
1208 70.0 Eric Aaron Montes Corzo Institut Torrevicens Lleida
1208 70.0 Arnau Figueras Campos Institut Thalassa Montgat
1208 70.0 Carla Santamaria Rabadan Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
1208 70.0 Pol Grober Vargas Hidalgo Institut Alexandre Deulofeu Figueres
1208 70.0 Huada Ye Zhang Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
1208 70.0 Alba Artero Romero Institut d'Argentona Argentona
1208 70.0 Cesc Llambrich Peñalver Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
1208 70.0 Jan Steinhardt Marcos Institut Peralada Peralada
1208 70.0 Mireia Gener Gallego Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1208 70.0 Roger Barroso Morera Institut Alfons Costafreda Tàrrega
1208 70.0 Eloi Oller Ric Sagrat Cor-Diputació Barcelona
1208 70.0 Marc Garcia Comí Escola Pia de Mataró Mataró
1267 69.75 Iker Mancheño Espinosa Institut Can Peixauet Santa Coloma de Gramenet
1267 69.75 Gaia Marsà Garcia Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
1267 69.75 Leopoldo Pérez Bell-lloc del Pla Girona
1267 69.75 Sofía Castillo Centeno Pineda L'Hospitalet de Llobregat
1267 69.75 Laia Cots Nogué Institut Manolo Hugué Caldes de Montbui
1267 69.75 Vlad Ciurdar Cretu Institut Ermessenda de Girona Girona
1267 69.75 Pau López Bernat Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
1267 69.75 Maria Suárez Santana Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
1267 69.75 Martí Roman Piquer Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
1267 69.75 Emma Teresa Aragonés Salazar Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
1267 69.75 Alejandro Fatjó Coll Sant Gregori Barcelona
1267 69.75 Guim Plans Arisa Institut Moianès Moià
1267 69.75 Marcos Herrera López Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
1267 69.75 Biel Sallent Molist Escorial Vic
1267 69.75 Júlia Pèrez Carbonell Institut El Foix Santa Margarida i els Monjos
1267 69.75 Andres Rodriguez Rodriguez Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
1267 69.75 Vinyet Pérez Roca FEDAC-Vic Vic
1267 69.75 Carla Castan Marco Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
1267 69.75 Casanova Coll Tomàs Infant Jesús Barcelona
1267 69.75 Mario Higueruelo Acua Institut 9 de Santa Coloma de Gramenet Santa Coloma de Gramenet
1267 69.75 Josep Maria Matamala Peset Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
1267 69.75 Mateu Comí Herrera Institut Montserrat Roig Barcelona
1267 69.75 Abril Motato Silva Palcam Barcelona
1290 69.5 Jaime Castillo Reverter Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1290 69.5 Joël Martínez Hernández Escola Pia Balmes Barcelona
1290 69.5 Lluc Hernández Alonso Institut La Valira La Seu d'Urgell
1290 69.5 Hugo Moreno Romero Pare Enric d'Ossó L'Hospitalet de Llobregat
1290 69.5 Martí Fernández Lledó EIC Salou
1290 69.5 Biel Claramonte Romanillos Institut Thos i Codina Mataró
1290 69.5 Àlex Fernández-reyes Sedó Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
1290 69.5 Marc Temprano Agramunt Jesuïtes Sarrià - Sant Ignasi Barcelona
1290 69.5 Èric Prous Lupiañez Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1290 69.5 Andreu Galimany Heredia Institut Joan Puig i Ferreter La Selva del Camp
1290 69.5 Ona Vilasaló Girbau Escolàpies Llúria-Barcelona Barcelona
1290 69.5 Rocío Sexto Temiño Canigó Barcelona
1290 69.5 Ariadna Fariñas Huerta Frangoal Castelldefels
1290 69.5 Anna Sabaté Romeu Institut La Serra Mollerussa
1290 69.5 Paola Petrocchi Pérez Vedruna Sagrat Cor Tarragona
1290 69.5 Laia González Prieto Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
1290 69.5 Meritxell Bernadó Casas Institut Mediterrània El Masnou
1290 69.5 Alejandro Rodríguez Miralles Josep Tous Barcelona
1290 69.5 Nil Rich Salas Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
1290 69.5 Júlia Bataller Mollet Oms i de Prat Manresa
1290 69.5 Pau Lozano Suarez Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
1290 69.5 Abril Boada Diaz Institut de Llagostera Llagostera