Àrea de centre



Estableix una nova contrasenya

Edicions


Llista de les millors puntuacions (6%) de Segon de Batxillerat

En total han participat 3346 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 143.75 Roger Lidón Ardanuy Institut Jaume Vicens Vives Girona
2 140.0 Ruben Carpenter Aula Escuela Europea Barcelona
3 135.0 Jordi Ferré García Aula Escuela Europea Barcelona
4 126.0 Martí Roé Castillo Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
5 116.0 Eugeni Vasiliev Vovk Institut Jaume Vicens Vives Girona
6 115.0 Daniel Moreno Romero La Salle Congrés Barcelona
7 112.25 Xavier Díaz Austrich Institut Jaume Vicens Vives Girona
8 107.75 Joan Villalba Rull Institut Jaume Vicens Vives Girona
9 107.0 Helena Folia Cots Aula Escuela Europea Barcelona
9 107.0 Pablo Vega Medrano Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
11 103.5 Nil Leg Bogunyà Escola Pia de Terrassa Terrassa
12 101.25 Amal Dokkar el Hamoudi Aula Escuela Europea Barcelona
13 98.0 Albert Domingo Gomis Aula Escuela Europea Barcelona
14 97.75 Adriana Aguiló Martínez Aula Escuela Europea Barcelona
15 96.25 Joan Sanz Salvatella Institut Joan d'Àustria Barcelona
16 95.75 Carla Bonsfills Gatell Ramar 2 Sabadell
17 95.25 Marti Ruiz Sabater Institut Jaume Balmes Barcelona
18 95.0 Joel Corominas Baix Institut Pla de l'Estany Banyoles
19 94.25 Víctor Gené Angulo Institut El Castell Esparreguera
20 93.5 Pau Borrell Bullich Institut Icària Barcelona
21 92.0 Alèxia Escudero Ribó Institut Hug Roger III Sort
22 91.25 Marc Grande Breda Joan Pelegrí Barcelona
23 91.0 Jan Company Garrido Institut de Celrà Celrà
24 90.0 Pau Geremias Serra Freta Calella
24 90.0 Miguel Rodríguez López Escola Professional Salesiana Barcelona
26 89.25 Álvaro Trigueros Alonso Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
27 88.25 Artur Porqueras Pyatko Joan Pelegrí Barcelona
28 88.0 Daniel Vega López Sagrado Corazón Barcelona
28 88.0 Bernat Esteve Sagarra Virolai Barcelona
28 88.0 Pol Dueso Güell Joan Pelegrí Barcelona
31 87.75 Oriol Blancafort Guardiola Institut Jaume Balmes Barcelona
32 86.25 Mikel Viola Cilleros Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
32 86.25 Nasarre Codinach Enrique Infant Jesús Barcelona
34 85.75 Biel Palomeras Ribas Joan Pelegrí Barcelona
35 85.25 Arnau Duran Sánchez Maristes Champagnat Badalona
36 85.0 Adrià Alonso Vilella Institut Narcís Oller Valls
37 84.5 Daniel Hurtado Labandeira Aula Escuela Europea Barcelona
38 84.0 Laia Abio Buil Institut Jaume Vicens Vives Girona
38 84.0 Dídac Mir Daza Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
40 83.75 Oriol López Estatuet Institut Jaume Vicens Vives Girona
40 83.75 Miquel Ferrandis Àlvarez Institut Milà i Fontanals Barcelona
42 83.5 Fabian Casado Rodríguez Institut Narcís Oller Valls
43 83.25 Adrià Viñas Salvà Joan Pelegrí Barcelona
44 83.0 Nil Gallart Bassa Súnion Barcelona
45 82.75 Adrià Hesse Prats Institut Jaume Vicens Vives Girona
46 82.5 Ariadna Matas Borras Aula Escuela Europea Barcelona
47 82.25 Berta Bach Manresa Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
47 82.25 Miguel Ordejón de Prada Claret Barcelona
49 81.75 Ainhoa Aguayo Arias Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
50 81.25 Alexánder Macià Alcántara Institut Jaume Vicens Vives Girona
50 81.25 Albert Rubio Achon Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
52 80.75 Èric Mateos Coll Freta Calella
52 80.75 Gabriel Fernández Raventós Institut Narcís Oller Valls
52 80.75 Joel Pijuan Vela Maristes Champagnat Badalona
55 80.0 Roger Gargallo Galindo IPSI Barcelona
55 80.0 Miquel Martín Viñeta Institut La Vall del Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
57 79.75 Àlex Mangues Rubia Institut Icària Barcelona
57 79.75 Mikel Arlegui Martín Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
59 79.5 Eric Adam Jiménez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
60 79.25 Joan Barba Sanz Cingle Terrassa
61 79.0 Oriol Vinuesa Sueiras Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
61 79.0 Ana Belén Alonso Sáez Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
61 79.0 Marc Sempere Ayala Institut Ernest Lluch Barcelona
61 79.0 Abel Luján Canet Institut d'Auro Santpedor
65 78.75 Alex Novoa Peréz Institut Poeta Maragall Barcelona
65 78.75 Adrián Gerard González Saldarriaga Joan Pelegrí Barcelona
67 78.25 Roger Liria Sala Aula Escuela Europea Barcelona
67 78.25 Pau Barrachina Corrons Joan Pelegrí Barcelona
67 78.25 Biel Campeny Simon Escola Pia de Mataró Mataró
70 78.0 Ferran Fuentes Coll Institut de Celrà Celrà
71 77.75 Marc Hernández Jiménez Escola Pia de Terrassa Terrassa
71 77.75 Laia Oleart Rabanal Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
73 77.5 Valeria Busuioc Mirza Institut La Vall del Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
74 77.25 Ignacio Unceta Zaragoza Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
74 77.25 Miquel Salvadó González Aula Escuela Europea Barcelona
74 77.25 Joan Vidal Garcia Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
77 77.0 Víctor Ruiz Aguilera Institut Aiguaviva Mollet del Vallès
77 77.0 Vicenç Nogués i Esteve Institut Sant Ramon Cardona
79 76.25 Marc Buxó Morral Ramar 2 Sabadell
79 76.25 Luc Linares Fordham Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
81 75.75 Bernat Cuscó Collelldemont Institut Antoni Pous i Argila Manlleu
82 75.5 Aran Oliveras Sánchez Institut Jaume Vicens Vives Girona
82 75.5 Jordi Armenteras Negredo Institut Joan Mercader Igualada
82 75.5 Muqaddam Ahmad Institut Lluís Vives Barcelona
82 75.5 Nora Bonafonte Pardàs Aula Escuela Europea Barcelona
82 75.5 Víctor Martínez Carrillo Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
87 75.25 Jan Matas Cantos Institut Montserrat Barcelona
87 75.25 Lanka Vaccaro Institut Escola Industrial Sabadell
89 75.0 Maurici Mestres Teixidó Institut Fort Pius Barcelona
89 75.0 Miquel Dalmau Gómez Aula Escuela Europea Barcelona
89 75.0 Xavier de Bolós Palomino Bell-lloc del Pla Girona
89 75.0 Sergi Costa Solà Institut L'Alt Berguedà Bagà
93 74.75 Albert Montesinos Blanco Aula Escuela Europea Barcelona
93 74.75 Achraf Zerouali Dalal Institut de Guissona Guissona
95 74.5 Martí Puig Gallés Tecnos Terrassa
95 74.5 Pablo Peñalba Rodríguez Jesús-Maria Sant Gervasi Barcelona
97 74.25 Alberto Bechara Bordes Aula Escuela Europea Barcelona
97 74.25 Aran Selga Pérez Institut Viladomat Barcelona
97 74.25 Alvaro Noya Guia Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
100 74.0 Martí Climent López Institut Jaume Balmes Barcelona
100 74.0 Laia Subirats Valls Institut Cristòfol Despuig Tortosa
102 73.75 Àlex Cervilla Murga Meritxell Mataró
103 73.25 Shengyu Lu Institut Ernest Lluch Barcelona
103 73.25 Lluc Falceto Fernández Institut Ramon Berenguer IV Cambrils
103 73.25 Santi Ballester Massagué Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
103 73.25 Jan Duque Vegas Joan Pelegrí Barcelona
103 73.25 Sergi Macias Ruiz Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
108 73.0 Maria Cabré Vernet Institut Baix Camp Reus
108 73.0 Efren Costas Sanchez Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
108 73.0 Bernard Figueras Geiszinger Institut Josep Brugulat Banyoles
111 72.75 Marc Pérez Abad Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
111 72.75 Gemma Comes Sanchez Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
113 72.5 Genís Membrives Riera Freta Calella
113 72.5 Irene Gangonells Barroso Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
113 72.5 Guillem Martínez Pons Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
116 72.25 Santiago Díez Albareda Viaró Sant Cugat del Vallès
116 72.25 Martina Soler Llobet Institut Cal Gravat Manresa
116 72.25 Pol Estany Gonzàlez Freta Calella
116 72.25 Jofre Mas Montoriol Institut Francesc Ribalta Solsona
116 72.25 Eyenga Yol Bompongo Abellà Institut Dr. Puigvert Barcelona
121 72.0 Lucas Luna Rodríguez Cingle Terrassa
121 72.0 Polina Redina Chupina St. Paul's School Barcelona
123 71.75 Aleix Segú Rabasó Institut Narcís Oller Valls
123 71.75 Maria Domenech Paredes Institut El Cairat Esparreguera
125 71.5 Noelia Paredes Blanco Institut Miquel Bosch i Jover Artés
126 71.25 Joan Busquets Monferrer Joan Pelegrí Barcelona
126 71.25 Daniel Lozano Domínguez Institut Santa Eugènia Girona
126 71.25 Sergi López de los Santos-juanes Institut La Vall del Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
126 71.25 Miquel Barceló Solà Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
126 71.25 Miguel Ardite Casilla Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
131 71.0 Anna Anguera Travé Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
131 71.0 Guillem Revuelta Jordan Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
131 71.0 Ferran Alegre Baltasar Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver Raimat Lleida
131 71.0 Marina Carro Mascaró Institut Ernest Lluch Barcelona
135 70.75 Iris Dotú Martínez Institut de Terrassa Terrassa
135 70.75 Jan Balayla Ceres Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
137 70.5 Pol Suárez Giménez Institut Joan Oró Lleida
137 70.5 Robert Garcia Calsina Daina Isard Olesa de Montserrat
137 70.5 Nil Pastor Comellas Institut Guillem de Berguedà Berga
140 70.25 Aitor Ilincheta Raventós Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
141 70.0 Pau Guitart Fígols Institut Guillem de Berguedà Berga
141 70.0 Pau Quevedo Gabarrós Sant Miquel dels Sants Vic
141 70.0 Martí Burgués Calasanz Institut Josep Lladonosa Lleida
141 70.0 Eduardo Pérez Motato Institut Torre del Palau Terrassa
141 70.0 Arnau Lorda Jover La Salle Congrés Barcelona
141 70.0 Gerard Meya Balaguer Institut de Terrassa Terrassa
141 70.0 Mehaaz Naseer Begum Institut Lluís Vives Barcelona
148 69.75 Jaume Comas Canaleta Institut Jaume Vicens Vives Girona
148 69.75 Gerard Gómez Anglès Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
148 69.75 Pol Gallego Coll Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
151 69.5 Clara Espeja Poveda Institut Teresa Pàmies Barcelona
152 69.25 Pasqual Hernández Riveiro Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
152 69.25 Sebastián Blázquez Velasco Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
152 69.25 Diana Saez Ortiz Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
152 69.25 Marcial Berrios Di Muro Jesús-Maria Sant Gervasi Barcelona
156 69.0 Luís Márquez Gómez Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
156 69.0 Núria Gil Sáez Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
156 69.0 Daniel Moreno Pintado Institut Pompeu Fabra Martorell
159 68.75 Marc López Fernández Institut Ernest Lluch i Martí Cunit
159 68.75 Martí Piñol Caldera Institut Guillem de Berguedà Berga
159 68.75 Jordi Borraz Labrador Jesús, Maria i Josep Barcelona
162 68.5 David Alonso Claret Barcelona
162 68.5 Nil Viña Reche Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
164 68.25 Roger Bermejo Vila Claret Barcelona
164 68.25 Marcel Morales Tor Institut Cal Gravat Manresa
164 68.25 Arnau Ramírez Escalona Institut Guillem de Berguedà Berga
164 68.25 Laura Vidal Corominas Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
168 68.0 Adrià Tardiu Càrdenas Institut Jaume I Salou
168 68.0 Joan Llobet Ribes Institut Lluís de Peguera Manresa
168 68.0 Miquel Ledesma Berenguer Institut Lluís de Peguera Manresa
168 68.0 Pau Carulla Lechosa Claret Barcelona
168 68.0 Teo Zubicaray Virumbrales Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
173 67.75 Bernat Moreno Lucena Institut Escola Industrial Sabadell
173 67.75 Gil Robert Badias Institut Badia i Margarit Igualada
173 67.75 Hèctor Nualart Rangel Freta Calella
176 67.5 Nil Carbó Escamilla Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
176 67.5 Jaume Clot Ribas Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
176 67.5 Raúl Cedó Marco Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
176 67.5 Eudald Cateura Carvajal Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
176 67.5 Xavier Barnadas Contreras Institut Baix Penedès El Vendrell
176 67.5 Iván Puértolas Garriga Jesús Maria Sant Andreu Barcelona
182 67.25 David González Acen Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
182 67.25 Aina Culubret Jodra Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
182 67.25 Adrián Hidalgo Malagón Montjuïc Girona
185 67.0 Biel Martínez Aymerich Institut de Terrassa Terrassa
186 66.75 Ester Badia Izcara Institut de Masquefa Masquefa
186 66.75 Alejandro Herrera Sánchez St. Paul's School Barcelona
186 66.75 Alba Cartró Peris Escola Montagut Vilafranca del Penedès
186 66.75 Biel Casals Bosch Freta Calella
186 66.75 Laia Llorens Solà Institut Montserrat Barcelona
191 66.5 Joel Rillo Fernández Institut Can Mas Ripollet
191 66.5 Ona Siscart Noguer Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
193 66.25 Víctor López Cañaveras Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
193 66.25 Nil Garcia de Miguel Tecnos Terrassa
193 66.25 Joan Puebla Peña Institut El Castell Esparreguera
193 66.25 Carolina Lavech Du Bos Torralba Europa Sant Cugat del Vallès
193 66.25 Mohamed Allalou Neggad Institut d'Alcarràs Alcarràs
193 66.25 Jairo Gómez Arias Freta Calella
193 66.25 Rosa Canto Ciriero Institut Cendrassos Figueres
193 66.25 Max Gil Lorenz Institut Gabriela Mistral Sant Vicenç dels Horts